PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد دانلود برنامه های صداو سیما از iransima.com

kkkaktoos
18-08-2010, 08:45
سلام
دوستان من می خوام برنامه صفر و یک که توی iransima.com هست رو دانلود کنم اما فقط میتونی اونا رو مشاهده کنی . حالا نرم افزاری هست که بشه اونا رو دانلود کنم؟

gonbad city
18-08-2010, 09:54
internet download manager رو نصب کن و همون لینکتو با اینترنت اکسپلورر بازش کن و گزینه دانلود رو بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kkkaktoos
18-08-2010, 10:24
دوست عزیز نمیشه
وقتی باز میکنی صفحه رو وقتی روی دانلود کلیک میکنی اون فیلم 5 ثانیه ای اول رو دانلود میکنه .
روش دیگه ای نیست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gonbad city
18-08-2010, 13:25
شرمنده خودم امتحان نکرده بودم
حق با شماست
خیلی زرنگن اولش اینترو خودشون رو میارن تا دانلود منیجر رو گمراه کنن بعد فایل اصلی رو لود میکنن
به هر حال منم خیلی رفتم تو نخش اگه چیزی پیدا کردم همینجا بهت میگم

gonbad city
18-08-2010, 13:49
راهشو پیدا کردم خودمم امتحان کردم شد

شما بکمک نرم افزار Net Transport که یک دانلودر نه چندان معروف ولی خوب میباشد، میتوانید از پروتکل MMS دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار بهمراه پچ برای کرک با حجم ~ 3.5MB از یکی از لینکهای زیر:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینکی که باید به این نرم افزار برای دانلود معرفی کنید را بکمک روش زیر بدست آورید:
1. ابتدا به صفحه پخش برنامه مورد نظر خود مراجعه کنید.
2. برروی صفحه کلیک راست کرده (یا به منوی View مراجعه کنید) و گزینه "View Source"، "Source" و ... با توجه به مرورگر موردنظر انتخاب نمایید.
3. در صفحه باز شده کلمه "mms" را جستجو کنید. و کل لینک مورد نظر را کپی نمایید. برای مثال: mms://media.iransima.ir/tv3/tv3_13890219_019.wmv
4. mms ابتدایی لینک را به rtsp تغییر دهید و لینک نهایی را در نرم افزار Net Transport وارد نمایید. به عنوان مثال: rtsp://media.iransima.ir/tv3/tv3_13890219_019.wmv

موفق باشید.

منبع :