PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخر عاقبت google voice چی شد؟

Perpetual
17-08-2010, 19:11
سلام دوستان
من آخرش دیوونه می شم از دست این اخبار مربوط به سرویس google voice ، از چند سال پیش تو وبسایت های ایرانی نوشته تماس رایگان با آمریکا و کانادا با google voice ولی من که تا حالا همچین چیزی انجام ندادم (با google voice)چون آقا هر وقت میام ثبت نام کنم میگه که google voice برای کشور شما فراهم نشده است و هنوز راه اندازی نشده،ازطرفی تو همه جای اینترنت گفتن که google voice یه رقیب اسکایپه (حالا این چه ربطی به ما داره که google voice تو ایران کار نمی کنه ، نمی دونم!!)
یه چیز دیگه خود گوگل گفته google voice for every one ، حالا منظورش از این for every one ما هستیم یا نه؟؟؟
اینو از این لحاظ پرسیدم که میگن خود گوگل به شما یه شماره میده که با اون می تونی مثل یه شهروند ساکن خارج(آمریکا معمولا) با دنیا تماس بگیری اما من هر چی گشتم داخلش (نه اینکه همچین چیزی ندیدم ، بلکه دیدم)ولی به نتیجه ای نرسیدم.
حالا از شما دوستان این انجمن تقاضا می کنم به این پرسش من واضح جواب بدید میشه داخل ایران از طریق google voice با آمریکا و کانادا بصورت رایگان صحبت کرد(تماس تلفنی)، یا نه؟؟؟
یک دنیا ممنونم

Perpetual
18-08-2010, 05:40
کسی نیست یه جواب درست و حسابی به ما بده؟؟؟!!؟؟

moz
18-08-2010, 14:26
شايد همين ويس عادي گوگل رو ميگه تكه تو گوگل تاك هست

Perpetual
19-08-2010, 06:01
شايد همين ويس عادي گوگل رو ميگه تكه تو گوگل تاك هست
دوست عزیز
منظورتون از این جمله چیه؟؟!

Perpetual
19-08-2010, 11:48
بابا یکی نیست جواب من رو بده ؟؟؟!!
لااقل بگید کجا این سوال رو بپرسم!!!:19::19:

moz
19-08-2010, 12:04
google talk نصب كني متوجه ميشي

Perpetual
19-08-2010, 12:22
google talk نصب كني متوجه ميشي
ممنون از پیگیری شما
ولی ظاهرا شما منظور من رو دقیقا متوجه نشدید، من گفتم تماس تلفنی نه اینترنتی . داداش این google talk که فقط یه محیطه برای چت کردن.