PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Spaniuly
17-08-2010, 06:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شناسنامه بازی

عنوان : Mafia II
ژانر : اکشن
توسعه دهنده : 2k چک
ناشر : 2k Games
تاریخ انتشار رسمی : 27 آگوست 2010
سایر پلتفورم های موجود : X360 , PS3
رتبه سنی : 18+ بزرگسالان

داستان بازی

پسری به اسم ویتو که فرزند مهاجری فقیر بود متولد شد. او که همیشه از زمان کودکی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود برای فرار از این دوران کودکی مصیبت بار به جاهایی که کشیده شد که در آن یاد گرفت به جای ولگردی در کوچه ها می تواند به مافیا بپیوندد. گروهی که با بودن در آن می تواند به زنگی جدیدی راه یابد. که در آن می تواند به آمال و آرزوهایش جامه عمل بپوشاند و به قول خودش تبدیل به مردی خود ساخته شود. ویتو بدی ها را از سرنوشت ناگوارش آموخت. حالا ویتو همراه دوست دوران کودکی اش جو به کار های خلاف همچون سرقت اتومبیل و اموال دست می زنند و به عنوان مافیا در خیابان ها شروع به قانون شکنی می کنند. این دو دیگر به عنوان مافیا فعالیت می کنند و در در دنیای خلاف و بزهکاری غرق شده اند. اما به قول معروف زندگی به عنوان یک مرد عاقل به آن فریبندگی نیست که به نظر می رسه.

اصطلاح مافیا اصولا به گروه و فرقه ای اطلاق می شه که در زمینه خلاف قوانین جامعه فعالیت می کنن و بصورت غیر قانونی اقدام به کار هایی همچون قاچاق کالا و حتی مواد می کنن. گروه مافیا امروزه در اکثر کشور های جهان وجود دارند. و یکی از مشکلات عمده داخلی حکومت ها محسوب میشن.

ویژگی های بازی

- تجربه مجازی از زندگی گانگستری : با داشتن خط داستان و زندگی به عنوان یک گانگستر گیمر حس واقعی قانون شکنی ها و سرقت ها و تعقیب و گریز ها را از نزدیک لمس کرده و با آنها درگیر می شود و در چالش های یک زندگی گانگستری قرار می گیرد.

- گیم پلی اکشن : بازی مافیای 2 با داشتن گیم پلی اکشن و شوتر خود گیمر را در قلب یک درگیری به تمام معنا و استفاده از اسلحه و ماشین ها قرار می دهد تا حس هیجان واقعی یک بازی اکشن شوتر را تجربه کند.

- موتور گرافیکی Illusion انحصاری 2k : با موتور پیشترفته گرافیکی انحصاری 2k موسوم به موتور توهم امکان بار گذاری و رندر شدن تصاویر با قدرت بالا فراهم آمده تا در انتقال محیط ها مشکلی برای فریم های ویدیویی پیش نیاید. این موتور برای ساخت بازی مافیای 2 کاملا مجهز و بهینه شد.

- بازگشت به میانه قرن 20 آمریکا : از آنجایی که داستان بازی مربوط به دهه های 40 و 50 قرن بیستم میلادی می باشد شما در داخل بازی می توانید جزئیات دقیقی از لباس و ماشین و تبلیغات و ساختمان های شصت سال پیش آمریکا را از نزدیک حس کرده و لمس نمایید.

- موسیقی متن دوران مافیایی : موسیقی خاصی که در پس زمینه بازی خواهید شنید حس جالبی از قرار گرفتن در لحظات گانگستر مآبی در گیمر ایجاد می کنه که شاید تا قبل از تجربه واقعی اون برای گیمر قابل وصف نباشه موسیقی ها و قطعات زیبا از هنرمندان بزرگ در زمینه موسیقی این سبک در بازی مافیای 2 متبلور خواهد شد.

دانلود باکس شات بازی

نسخه اروپایی (UK)

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نسخه ایالات متحده (US)

دانلود

اسکرین شات هایی بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهد و دانلود تمامی اسکرین شات های بازی به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود ویدیو هایی از بازی

ویدیوی آنونس بازی

ویدیوی رسمی بازی

ویدیوی E3 2010

برای مشاهد و دانلود تمامی ویدیو های بازی به لینک زیر مراجعه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی

Operating System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
Processor: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) or higher
RAM: 1.5 GB
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro or better
Hard Disc Space: 8 GB
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Peripherals: Keyboard and mouse or Windows compatible gamepad

سیستم توصیه شده برای اجرای بازی در کیفیت مطلوب

Operating System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
RAM: 2 GB
Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 or better
Hard Disc: 10 GB
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compliant card

پیش نمایش بازی

با سلام خدمت دوستای گل انجمن و عشق بازی. امروز با اجازه همه اساتید محترم در نظر دارم یک Review برای بازی به قلم خودم بنویسم. بازی مافیا رو من قبلا بازی نکرده بودم. هشت سال پیش کامپیوترم به قدری ضعیف بود که فقط بازی فیفا 2000 و هری پاتر تالار اسرار رو می تونستم بازی کنم. ولی دیروز موفق شدم بازی که سبک GTA رو داره بازی کنم بله مافیا 2 شباهت های فراوانی با GTA IV داره هم از لحاظ گیم پلی و هم داستان و هم گرافیک فانتزی. قبل اینکه بخوام به جزئیات بازی بپردازم و بازی رو مورد نقد و بررسی قرار بدم می خوام چند نکته رو عرض کنم. توی چند روز اخیر نقد ها و Review های مختلفی رو دیدیم. متاسفانه به نقد های هر سایتی نمیشه اعتماد کرد چون متاسفانه قالب کلی در نظر گرفته نمیشه. و متاسفانه با گیم برتر دیگه ای مقایسه میشه. GTA IV برای PC از روی XBOX360 پورت میشه ولی باز هم سایت ها این رو ایراد تلقی نمی کنن بازی دچار باگ گرافیکی میشه ولی نمره کمی بهش داده نمیشه. مشکلاتی به لحاظ کنترل داره ولی نادیده گرفته میشه و در نتیجه از بعضی سایت ها میاد و نمره 10 میگیره بازی GTA IV PC Version. در حالی که میان یه بازی مانند K&L یا Mafia II رو با بی انصافانه ترین نحو ممکن نقد می کنن. بنابراین من پریروز قسم خوردم که با دید مثبتی به سراغ این بازی برم بازی کنم و حتما براش نقد هم بنویسم. امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.

بررسی نکات گرافیکی

بازی رو نصب کردم دیروز و پس از اجرا دموی ابتدایی زیبای بازی رو دیدم وقتی یه بار دیگه لوگوی 2k رو دیدم یادم افتاد که باید با یک گرافیک بالا مواجه بشم و همینطور هم شد.بازی به لحاظ وضوح و تکسچر های چهره ها و نما ها و جزئیات شهر در حد بالایی قرار داره. گرافیک یکی از اساسی ترین رکن های بازی ها هست و رابط کاربری بسیار پر اهمیت منوی زیبا و روان بازی با جلوه های بصری مناسب با روح بازی بسیار امیدوار کننده هست آپشن های مناسب و متعادلی که برای تنظیم گرافیک بازی قرار داده شده به نظرم عالیه. گرچه گرافیک بالا نیاز به سیستم بالایی داره ولی توی گرافیک متعادل بازی بسیار زیبا به نظر می رسه شما مشکل به هم خوردگی فریم ها رو ندارید آبجکت ها بسیار مرتب و منظم دیده می شن و با این همه آبجکت موجود رندر بازی بسیار قابل قبول هست. ولی متاسفانه موتور گرافیکی بازی به اندازه ای بهینه نشده که بشه با سیستم های عادی به بالا خروجی تصویر خوبی داشت. به طور مثلا برای من که از CPU چهار هسته ای 3.2 GHz و کارت گرافیک 128 بیتی GeForce 9400 استفاده می کنم. بنچمارک گرفتنی توی کمترین تنظیمات گرافیکی 42 فریم بر ثانیه می گیرم. پس این نشون میده بازی واقعا به لحاظ گرافیکی سنگین هست و برای اجرای بازی در نهایت کیفیت حتما به یک کارت گرافیک فوق العاده قوی مثل سری GT انویدیا نیاز دارید تبلیغ لوگوی انویدیا در ابتدای بازی نیاز این مسئله رو تائید می کنه. در هر صورت شما می تونید کیفیت بازی رو تا نهایت بالا ببرید ولی اگه مثل من سیستم ابر رایانه ای ندارید نمی تونید با این شرایط بازی رو ادامه بدید و نهایتا مجبور خواهید شد کیفیت رو بیارید پایین تا افت فریم بوجود نیاد و بتونید روان بازی کنید اما توی همون کیفیت بالا برای لحظاتی شانس این رو دارید تا کیفیت واقعی و زیبای بازی رو مشاهده کنید و در موردش نظر بدید.

نمره گرافیک 8 از 10

بررسی نکات گیم پلی

بازی مافیا 2 از همون لحظه آغازین ما رو به یاد GTA IV میندازه با نگاهی کوتاه به اطراف و نحوه حرکتی و نمایش کلی بازی می تونید یک بازی اول شخص شوتر رو در نظر بگیرید که سر و کارتون با آدم های اطراف هست که می تونید بد باشید و همش ماشین بدزدید یا آدم ها رو کتک بزنید و یا پیرو روند داستان تصمیمات صحیح بگیرید. البته ناگفته نماند حتی به لحاظ گیم پلی میشه این رو در سطح بالاتری قرار داد چون شما در ابتدا تفنگ دارید و می تونید از اون استفاده کنید. و زمانی که بعدا در شهر هستید امکان جنگ حتی با مشت رو ندارید و بعد از اولین درگیری که در طول داستان هست شما نحوه جنگیدن تن به تن رو آموزش می بینید. شما در داخل میحط های بسته اجازه استفاده از مشت و لگد ندارید. البته شاید این به خاطر این هست که نتونید آبجکت های فضای بسته رو بهم بریزید ولی نباید از این هم بگذریم که شما در داخل محیط های بسته می تونید در رو باز یا بسته کنید کلید برق رو بزنید و چراغ رو خاموش روشن کنید از رادیو ها جوک باکس ها و ... استفاده کنید یا آبجکت هایی که در قالب یافته های شما هست از جمله عکس و مجله رو از روی میز و زمین بردارید. پس این شبهه نباید ایجاد بشه که فضای بسته یک محیط اجباری و یکنواخت هست. توی بازی ماشین سواری یکی از ارکان گیم پلی هست بسیار جالب هست که امکان تغییر نحوه رانندگی به شما داده شده شما می تونید یکی از گزینه های رانندگی رو انتخاب کنید : سیمولیشن و حالت عادی. شما اگه زیاد اهل ریسینگ نیستید و ماشین روندن براتون جریمه هست می تونید روی حالت نرمال قرار بدید. تا به سادگی بتونید ماشین رو به حرکت در بیارید و کنترل مناسبی روی اون داشته باشید ولی در حالت سیمولیشن رانندگی حالت واقعی تری داره و اینطور نیست که با سرعت بالا بتونید بپیچید بدون اینکه سر بخورید و مشکلی براتون پیش بیاد. در کل همیشه امکان انتخاب گزینه های مختلف در هر بازی برای گیم پلی یک پوئن مثبت هست. وسایل جنگی و اسلحه ها بسیار جالب هست امکان استفاده از کارواش ها محل های تعمیر و ارتقای اتومبیل تغییر رنگ و نو نوار کردن ماشین فروشگاه های خرید لباس. و حتی عوض کردن لباس در خانه از نکات دیگر مثبت هستش. شما حتی نمی تونید با لباس خواب به بیرون پا بذارید. و حتما باید لباس مورد نظرتون رو از داخل کمد انتخاب و بپوشید. چهره دوست داشتنی شخصیت اول یعنی ویتو اسکالتا نیز بسیار قابل توجه هست. در بازی چهره های کاراکتر ها بسیار مرتب و متشخص طراحی شده که حس جالبی در مورد تجربه یک بازی مافیایی داره. درگیری های فیزیکی هم بسیار خوب هست و بخصوص توی نبرد های تن به تن حرکات جالبی می تونه خلق بشه.

نمره گیم پلی 9.6 از 10

بررسی روند داستان

اگه بخواهیم در مورد داستان بازی صحبت کنیم شاید باعث لوس شدن و اسپویل شدن بازی بشه پس من نظر خودم رو با دلایل بیان می کنم که چرا معتقدم داستان بازی شاهکار هست. وقتی توی سال 2010 زنگی کنی و بازی هایی رو که انجام می دی با اطلاعات کمی از زبان بتونی داستانش رو تشخیص بدی و اهداف کاراکترت رو بفهمی این نشون میده که چقدر داستان با تلفیق گیم پلی و جلوه های بصریش تونسته باهات ارتباط برقرار کنه. کاتسنس های به موقع زیبا و شیوای بازی باعث میشه که فقط با دیدن اونها به کل قضیه پی ببری و وقتی این موفقیت کامل میشه که استفاده از جلوه های سمعی نیز به حد اعلای خودش برسه و دراختیار داستان قرار بگیره. داستان بازی گرچه بی شباهت به داستان IV نیست ولی قالب اون کاملا مجزا و منحصر به فرد هست مهاجرت به آمریکا برای رسیدن به یک زندگی بهتر موضوع جالبی هست و این قضیه رو از استقبال همه از سری بازی های GTA بخصوص IV میشه درک کرد. دوستی خیانت رفاقت زورگویی تلاش برای زنده ماندن و زنده نگه داشتن کسانی که به اونها عشق می ورزید مسایل عمیقی هست که در خط داستان اونها رو لمس می کنید و تحت تاثیر اونها هستید. داستان محوری بازی توی مافیا 2 خیلی بیشتر از بازی هایی مثل GTA IV یا GTA SA هست. بازی مافیا 2 گرچه امکان گشت و گذار رو داره ولی روند کلی داستان باعث شده که شما داستان خطی رو شاهد باشید. و اگر بارها بازی کنید به هیچ عنوان اتفاقی رو قبل از اتفاق دیگه تجربه نخواهید کرد. البته این مسئله برای یک بازی که اصولا خطی طراحی شده با قابلیت حرکت آزادانه کاملا منطقی هست. داستانی که بتونه در شما یک سوژه فکری باشه یک شاهکار محسوب میشه شاید بعد بازی کردن بازی مثل کرایزس یا فارکرای 2 و ... نخواهید در مورد داستانش با یکی دیگه بحث کنید ولی وقتی شما با علاقه می خواهید در مورد داستان مافیا 2 چیزهایی رو با دوستانتون بحث کنید. و به اشتراک بذارید نشون میده که داستان تونسته شما رو در خودش غزق کنه. و ایجاد علاقه کنه

نمره داستان 10 از 10

بررسی صداگذاری بازی

وقتی آدم بازی مثل فارکرای 2 رو بازی کنه انتظارش از یک صدا گذاری گیم بالا میره شایدم به حد اعلا برسه. ولی به عنوان یک بازی مجزا در حد مطلوب و نیاز صدا گذاری بازی عالی کار شده صدای رسا و متناسب با چهره و شخصیت و قیافه کاراکتر ها تونسته یک موفقیت در زمینه صدا ایجاد کنه امکان تنظیمات مفید و مناسب و به جای Audio در قسمت آپشن هم بسیار امیدوار کننده هست. موزیک های متن بازی و قابل پخش از جوک باکس ها رادیو ها و همچنین پخش های ماشین ها که کاملا سبک خاص داره و کاملا ما رو به میانه قرن بیستم می بره یکی از جلوه های ویژه سمعی بازی هست حس واقعی تجربه یک بازی با قالب مافیایی.

نمره صداگذاری 9.4 از 10

بررسی نکات کلی و جنبی

سازنده بازی یعنی 2k ذوق خوبی توی ساخت بازی به خرج داده وقتی توی منو شاهد گزینه هایی مثل Extras یا Downloadable Content هستیم و یا وقتی می خواهیم Story Mode رو بازی کنیم می تونیم درجه سختی تعیین کنیم براش لذت خاصی به آدم دست میده که حالا حالا ها با این بازی کار داریم. و قرار نیست بعد پایان بازی DVD هاش رو بندازیم ته کمد آرشیو سی دی هامون و یا برای جا باز کردن روی هارد اون رو پاک کنیم. اچیومنت های موجود در بازی به خوبی می تونه تاثیر مثبت به لحاظ روانی روی گیمر داشته باشه. تا لذتی که داره از بازی می بره چند برابر بشه. به هر حال لذتی که میشه توی این قحطی گیم جذاب از مافیا 2 برد خودش احساس جالبی داره که اون رو به همه گیم خور ها توصیه می کنم.

جمع بندی کلی

گرافیک : 8
گیم پلی 9.6
داستان : 10
صداگذاری : 9.4
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
نمره کلی : 9.25

نقد و بررسی : آرمین (Spaniuly) - پنجم شهریور 89

لینک اصلی پست پیش نمایش

منابع مورد استفاده در ایجاد تاپیک

tothegame.com
gamespot.com

Spaniuly
17-08-2010, 06:20
خوب با تشکر از هومان عزیز که لطف کرد و این پست رو رزرو کرد تا بتونم توی همین پست به مشکلات اجرای بازی بپردازم. من با اجازه دوستان و اساتید قصد دارم به همه سوال ها و مشکلاتی که پیرامون اجرای بازی هست تا حد توان پاسخ بدم. برای بازی هایی که بر روی PC کیفیت گرافیکی بالایی دارند و در عین حال استیم دارند و برای اجراشون به صورت رایگان باید به کرک و ... پناه برد , چینی پست راهنمایی لازم هست. اول می پردازیم به سیستم مورد نیاز بازی. حداقل برای اجرای این بازی توی کمترین گرافیک ممکن باید سیستم زیر رو داشته باشید.

همونطور که می بینید داشتن cpu حداقل دو هسته ای برای اجرای بازی الزامی هست یعنی اجرای بازی با cpu تک هسته ای تقریبا ممکن نیست مگه اینکه دیگه از اون تک هسته ای های خفن باشه که تازه اون موقع هم توی بدترین شرایط ممکن شاید بتونید فقط اجراش کنید. شما اگه سیستم فوق رو داشته باشید تنها قادرید بازی رو اجرا کنید و با نصف فریم بازی کنید تازه اگه روی مینیمم کیفیت بذارید تنظیمات گرافیکی رو

من بنچمارک خودم رو قرار می دم برای نمونه

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3
Processor: AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor, MMX, 3DNow (4 CPUs), 3.4GHz
Card name: NVIDIA GeForce 9400 GT Driver Version: 6.14.0012.5896
Memory: 2048MB RAM
Res 640 x 480 75 Hz
__________________________________________________ ________________

Average : 31.02 fps Rank : D

لازم به ذکر هست که نه تنها روی کمترین رزولیشن گذاشتم بلکه سایر تنظیمات گرافیکی هم روی مینیمم هست و یا خاموش یعنی کمترین تنظیمات ممکن هست و حتی Windowed ! ولی همونطور که می بینید فقط با 31 فریم در ثانیه می تونم بازی کنم. یک مقایسه کوچیک ثابت می کنه که بازی اصلا کارت های گرافیکی 128 بیت ریت یا پایین تر رو ساپورت نمی کنه. و جالبه توی سیستم مورد نیاز کارت گرافیک 8600 Ge Force درج شده. چیزی که شما باید به اون دقت کنید این هست که حتما باید کارت گرافیک شما DDR3 و همینطور بالای 128 بیت ریت باشه. نگاهی به سیستم توصیه شده بازی مشخص می کنه این قضیه رو

تفاوتی که هست CPU چهار هسته ای شده و این رو مطمئن باشید یک CPU دو هسته ای مثل E 8400 یا E 8600 هم خیلی بیشتر و بهتر جواب میده. یا مثلا اینجا به کارت گرافیک GTX 9800 اشاره کرده که بنظر من اصلا ربطی نداره شما تصور کن کارت گرافیکی مثل 8800 Ultra که DDR3 هستند و 256 بیتی خوب معلومه به همین اندازه و بلکه هم بیشتر و بهتر جواب بده. من هدفم از این مقایسه ها کاملا زیر سوال بردن این سیستم مورد نیاز هایی هست که واقعا بدون دلیل و منطق و خیلی سرسری اعلام میشه و بعد اینکه شما بازی رو اجرا می کنید به مشکل بر می خورید. در نتیجه فکر می کنم توی این شرایط باید اطلاعات کاملی رو با توجه به یافته های تجربی بدست بیاریم.

تعداد زیادی بنچ مارک با سیستم های قوی گرفته شده و نکته جالب اینه که تمامی اونها با کارت های گرافیکی گرفته شده که بالای 256 بیت هستند. حتی یکی از اون بنچمارک ها رو که من نگاه می کردم تنها تفاوتش با سیستم من فقط کارت گرافیک بود CPU و RAM دقیقا مثل مال من بود ولی اون توی بالاترین تنظیمات گرافیکی و رزولیشن خیلی خیلی بیشتر از من فریم گرفته بود. من با جمع بندی همه نکات اعلام می کنم که برای اجرای بازی در حالت خوب و قابل قبول و قابل تحمل فقط و فقط باید به فکر خرید یک کارت گرافیک 256 بیتی یا بالاتر باشید. ظاهرا هم ATI مصلحت هست هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت. CPU های قدرتمندی مثل i7 یا Phenom شش هسته ای خوب هستند و کیفیت بالایی رو به شما خواهند داد ولی حقیقتا داشتن یک Phenom 4 هسته ای خوب برای شما کافیه یا یک CPU مناسب و قدرتمند از اینتل.

خوشبختانه کسانی که توی اجرای بازی به مشکل برخوردند به مشکل افت فریم برخوردند نه کرش های ناگهانی ناشی از باگ گرافیکی. تمامی مشکلات ناشی از هنگ کردن ها و کرش ها مربوط میشه با استفاده از کرک نا سالم و نامناسب.

کرک ها بازی

آخرین کرک موجود، کـرک شده توسط اسکیدرو (Skidrow 1.02)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F1389-2%2Fer9z9c3y3hpt4dx2lc4v.rar)

آپدیت اول : نحوه فعال کردن گیم پد

روش اول (فقط گیم پد های طرح 360 ساپورت میشه)
اولا شما به گیم پد طرح خاصی نیاز دارید گیم پد های عادی توسط بازی ساپورت نمیشن و یا باید براشون برنامه نویسی devdata کرد. ولی برای گیم پد های طرح 360 مثل FGP 660 , FGP 666 میشه با وارد کردن فایل های زیر توسط بازی گیم پد رو شناسوند.

شما این فایل رو دانلود کنید

حالا داخل این فایل 2 تا پوشه هست محتویات هر کدوم رو در داخل پوشه خودش بریزید یعنی محتویات داخل system32 رو توی این مسیر کپی کنید
C:\WINDOWS\system32

و اون فایل xbox360cemu رو توی پوشه C:\WINDOWS کپی کنید. حالا گیم پد طرح 360 شما در داخل گیم فعال هست :46:

روش دوم (جدید هست و بهتر و اگه بتونید Devdata رو دستکاری کنید می تونید هر گیم پدی رو فعال کنید)

من با این روش گیم پد Viera ام رو فعال کردم و دارم حالشو می برم

این امولاتورش هست

فقط کافیه محتویات فایل فشرده رو توی پوشه pc بریزید.

DLC های بازی

صحبت از DLC و محتویات قابل دانلود شد. اینم از لینک دانلود اونها

DLC های پنجگانه مقدماتی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F1vun5bb86l59l39)

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

Free Ride Mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2Fs0Aup5Co%2FFree-Ride.html)

و اضافه کردن مود گردش آزاد. که مجبور نیستید حتما یک مرحله رو لود کنید. و می تونید توی شهر گردش کنید از این می تونید برای پیدا کردن پوستر های مجرمین تحت تعقیب استفاده کنید.

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید. دو فایل با نام های gui-main.sds و freeraid_main.sds مشاهده می کنید.
فایل gui-main.sds رو باید تو مسیر زیر کپی کنید . یادتون نره از فایل اصلی پشتیبان تهیه کنید.
mafia II\pc\sds_en\gui
فایل freeraid_main.sds رو که در واقع حالت گردش آزاد رو اپدیت می کنه باید تو مسیر زیر کپی کنید:
mafia II\pc\sds\missionscript

Jimmy's Vendetta DLC

دانلود با حجم 353 مگابایت

پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Ffwr0etpwbaw0j37)
پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F6wzqluizmxgjuc6)

درست مثل DLC های قبلی شما باید فولدر داخل فایل فشرده رو توی مسیر زیر کپی کنید.
C:\Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs

Joe's Advanture DLC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FGame%2FPatch%2FMafia%2520II%2520DLC%2520Joes%252 0Adventures%2520%28[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود DLC
The Betrayal of Jimmy DLC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fvsktjxv3907v%2FThe_Betrayal.rar.html)

راهنمای یافتن Wanted Poster ها

برای اینکه بتونین بازی رو 100% تموم کنید علاوه بر انجام مراحل باید یکسری مجله کذایی و یکسری wanted poster رو پیدا کنید . برای مجله ها می تونید از سیو کاملی که همینجا گذاشتم استفاده کنید ولی برای wanted poster ها شما می تونید فایل زیر رو دانلود کنید . با نصب این فایل خواهید دید که وقتی تو بازی وارد نقشه میشید روی نقشه محل wanted poster ها با علامت قرمز رنگی مشخص شده و شما به راحتی می تونید برید و wanted poster ها رو پیدا کنید.

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید . دو فولدر می بینید . یکیش شامل فایل اصلی هستش که برای احتیاط گذاشته شده و دیگری حاوی فایل نقشه ویرایش شده است . خوب فایل موجود در فولدر Edited Map رو تو محل زیر کپی می کنید.
pc\sds\mapa

ترینر بازی
ترینر متناسب با کرک اسکیدرو که کامل هست
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از دوست عزیزم sunrise07 هم تشکر می کنم بابت زحماتش توی این پست مطالب جالبی رو گذاشته که من از اونها استفاده زیادی کردم

توجه : بزودی توی این پست آموزش تصویری همراه با نکته های مورد نیاز برای پیدا کردن PB Magazine ها رو قرار می دم

دانلود ورژن جاوا برای گوشی موبایل

برای گوشی های رزولیشن 176 در 144

برای گوشی های رزولیشن 320 در 240

نحوه استخراج موزیک ها و ویدیو های بازی

شاید شما هم بخواین آهنگاشو داشته باشید
اول باید نرم افزار زیرو دانلود کنید :
625 کیلو
کد:

بعدش وارد مسیر زیر بشین :
X:\Program Files\Mafia II\pc\sds\music\Game
یا هر جا که موزیک هست
حالا فایلای با پسوند fsb رو به تبدیل کنید

برای داشتن ویدیو های بازی هم اول نرم افزار زیرو بگیرید :
کد:

بعد وارد مسیر زیر بشین :
D:\Program Files\Mafia II\pc\sds\video
خواستین ببینین خواستین تبدیل کنید.

با تشکر از Angel Of Darkness

دانلود های مهم توی این پست قرار داده میشه...

Sam Fisher 11
17-08-2010, 15:40
ممنون بابت تاپیک

یه پست میدم تا همه تاپیک رو ببینن...

دوستان از این به بعد بحثای مربوط به نسخه PC رو اینجا مطرح کنید!

A.M.D.D.E.V.I.L
17-08-2010, 15:48
قبلا یه تاپیک پر طرف دار تر زده شده
این یک تاپیک اسپمی هست
کسایی که رو xbox بازی میکنن چه خاکی باید به سرشون بریزن؟

smallfrank
17-08-2010, 15:54
سلام

من دموی روسی رو دارم

وقتی میره تو بازی سه تا گزینه میاد
اولی خوده بازیه
دومی آپشنه .

وقتی رو اولی کلیک میکنم از بازی میاد بیرون

تا حالا کسی این مشکلو داشته؟

A.M.D.D.E.V.I.L
17-08-2010, 16:02
شما مشخصات سیستمتونو بگید لطفا

GUNSHIP
17-08-2010, 16:27
بهتر نیست این تایپیک رو به از بخش اخبار و رمز بازی ها خارج کنید و به بازي هاي كامپيوتري انتقال بدید؟؟؟:11:

smallfrank
17-08-2010, 16:44
بهتر نیست این تایپیک رو به از بخش اخبار و رمز بازی ها خارج کنید و به بازي هاي كامپيوتري انتقال بدید؟؟؟

هنوز که بازی نیومده .هروقت بیاد میبرنش...

شما مشخصات سیستمتونو بگید لطفا

CPU :AMD Dual Core 4000

Ram: 3 gig

VGA : ATi 4670 1G DDR III

GUNSHIP
17-08-2010, 16:57
هنوز که بازی نیومده .هروقت بیاد میبرنش...

CPU :AMD Dual Core 4000

Ram: 3 gig

VGA : ATi 4670 1G DDR III

هدف از ایجاد تاپیک مجزا
بنابه تصمیم مدیریت (دوست خوبم حسین Sam Fisher 10 این رو به من اطلاع داد) قرار شد جهت اجتناب از پست های مربوط به مشکلات اجرای بازی بر روی PC از جمله پچ و کرک و مشکلات ناشی از اجرای بازی تاپیک مجزا برای نسخه PC ایجاد بشه تا نظم تاپیک اصلی بازی

پس وقتی قراره درباره مشکلات بازی که الان مشکلات دموی بازیه بهتره توی این انجمن نباشه.:20:

راستی بازی روی کارت گرافیک های ATI چطوره مثل nvidia خوب میشه یا نه؟

popowoody
17-08-2010, 17:41
ایا بازی رو کارت گرافیک Nvidia GeForce GT 240 1GB کار میکنه ؟؟؟

starn
17-08-2010, 18:04
ایا بازی رو کارت گرافیک Nvidia GeForce GT 240 1GB کار میکنه ؟؟؟

شما کافی بود که پست اول رو نگاه می کردی دیگه نیازی به پرسش نبود وقتی روی 8600 جواب می ده پس شما هم میتونی بازی کنی

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی

سیستم توصیه شده برای اجرای بازی در کیفیت مطلوب

popowoody
17-08-2010, 18:25
شما کافی بود که پست اول رو نگاه می کردی دیگه نیازی به پرسش نبود وقتی روی 8600 جواب می ده پس شما هم میتونی بازی کنی

خوب من اونقدر راجع به گرافیک و ... نمی دونم ببخشید :11:

hamed_dij
19-08-2010, 01:27
سلام دوستان
کمک کمک
من 7 سال هست منتظر بازی بودم چون خودم به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم 2500 از اینترنت بازیشو خریداری کردم تو دی وی دی 1 فایل exe به نام SteamInstall.msi و یه یادداشت و یه پوشه به نام Steam هست.
تو یادداشته اینها نوشته:

1.file ro ke dar dvd gozashtam ro dar masir poshe steam copy konid(masalan c:\program files\steam)

2.age barname steam.exe ro nadadrid an ra az roye DVD nasb konid.

3.steam.exe ro ejra konid va roye start in offlin mode click koind agar username va password mikhast be internet vasl beshid va create accont ro bezanid

4.library balaye sahfe ro bezanid va roye icon mafia bezanid

5.agar icon bazi dar library nabod "add a game" paien ro bezanid va roye "add a none steam game bezanid baad roye browse ro bezanid va in "C:\Program Files\Steam\steamapps\Common\mafia ii - public demo" ro bezanid baad marahale 3 ro anjam bedid

az bazi lezat bebarid

من فایلSteamInstall.ms تو مسیری که نوشته شده کپی میکنم بعد تو پوشه steam رو steam.exe که کلیک میکنم
یه پنجره باز میشه توش نوشته
there is not enough free disk space to run steam
یه ok هم داره روش کلیک میکنم بسته میشه .
پوشه steam رو هم کپی میکنم تو یکی از درایوهام اینبار وقتی رو steam .exe کلیک میکنم مینویسه باید با اینترنت متصل بشید وقتی به اینترنت وصل میشم روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه user , pass میخواد.
---------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان به خدا حالم گرفته شده کمک کنید من خیلی وقته منتظر این بازی هستم درضمن4 روز دیگه دارم میرم خدمت نمیتونم نسخه کاملشو بازی کنم کمک کنید تا لااقل دمو رو ببینم و بعد با دل خوش برم تو پادگان.
به من سرباز نیروی انتظامی کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sunrise07
19-08-2010, 04:52
سلام دوستان
کمک کمک
من 7 سال هست منتظر بازی بودم چون خودم به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم 2500 از اینترنت بازیشو خریداری کردم تو دی وی دی 1 فایل exe به نام SteamInstall.msi و یه یادداشت و یه پوشه به نام Steam هست.
تو یادداشته اینها نوشته:

1.file ro ke dar dvd gozashtam ro dar masir poshe steam copy konid(masalan c:\program files\steam)

2.age barname steam.exe ro nadadrid an ra az roye DVD nasb konid.

3.steam.exe ro ejra konid va roye start in offlin mode click koind agar username va password mikhast be internet vasl beshid va create accont ro bezanid

4.library balaye sahfe ro bezanid va roye icon mafia bezanid

5.agar icon bazi dar library nabod "add a game" paien ro bezanid va roye "add a none steam game bezanid baad roye browse ro bezanid va in "C:\Program Files\Steam\steamapps\Common\mafia ii - public demo" ro bezanid baad marahale 3 ro anjam bedid

az bazi lezat bebarid

من فایلSteamInstall.ms تو مسیری که نوشته شده کپی میکنم بعد تو پوشه steam رو steam.exe که کلیک میکنم
یه پنجره باز میشه توش نوشته
there is not enough free disk space to run steam
یه ok هم داره روش کلیک میکنم بسته میشه .
پوشه steam رو هم کپی میکنم تو یکی از درایوهام اینبار وقتی رو steam .exe کلیک میکنم مینویسه باید با اینترنت متصل بشید وقتی به اینترنت وصل میشم روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه user , pass میخواد.
---------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان به خدا حالم گرفته شده کمک کنید من خیلی وقته منتظر این بازی هستم درضمن4 روز دیگه دارم میرم خدمت نمیتونم نسخه کاملشو بازی کنم کمک کنید تا لااقل دمو رو ببینم و بعد با دل خوش برم تو پادگان.
به من سرباز نیروی انتظامی کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز شما باید ابتدا نرم افزار steam رو نصب کنید . این نرم افزار رو تو درایوی نصب کنید که حجم کافی داشته باشه مثلا دو گیگ فضای خالی داشته باشه. و بعد فایل های دمو رو تو مسیر نرم افزار کپی کنید . نرم افزار رو اجرا کنید و به نت وصل بشید و یک اکانت بسازید از طریق خود نرم افزار و بعد از ساختن اکانت مراحل رو دنبال کنید .

hamed_dij
19-08-2010, 09:15
عزیز شما باید ابتدا نرم افزار steam رو نصب کنید . این نرم افزار رو تو درایوی نصب کنید که حجم کافی داشته باشه مثلا دو گیگ فضای خالی داشته باشه. و بعد فایل های دمو رو تو مسیر نرم افزار کپی کنید . نرم افزار رو اجرا کنید و به نت وصل بشید و یک اکانت بسازید از طریق خود نرم افزار و بعد از ساختن اکانت مراحل رو دنبال کنید .
دستتون درد نکنه از راهنمایی خوبتون بازیو نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشه سه تا گزینه اولش هست فکر کنم روسی نوشته شده باشه (انگلیسی نیستن) اولی رو که روش کلیک میکنم از بازی میپره بیرون دومی هم واسه تنظیمات هست و سومی هم واسه این که از بازی خارج بشه هست.
کسی میدونه واسه من چرا رو اولی کلیک میکنم وارد بازی نمیشه و میپره بیرون؟
کس دیگه ای هم این مشکلو داشته؟
دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید.

sunrise07
19-08-2010, 09:21
دوست عزیز اکانت با هر یوزر و پسوردی یسازم اشکال نداره؟؟؟؟:11::40:

نه مهم نیست. با هر یوزر و ژسوردی که میخوای تو استیم یک اکانت بساز

hamed_dij
19-08-2010, 10:15
دستتون درد نکنه از راهنمایی خوبتون بازیو نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشه سه تا گزینه اولش هست فکر کنم روسی نوشته شده باشه (انگلیسی نیستن) اولی رو که روش کلیک میکنم از بازی میپره بیرون دومی هم واسه تنظیمات هست و سومی هم واسه این که از بازی خارج بشه هست.

---------- Post added at 06:45 AM ---------- Previous post was at 06:41 AM ----------

سلام

من دموی روسی رو دارم

وقتی میره تو بازی سه تا گزینه میاد
اولی خوده بازیه
دومی آپشنه .

وقتی رو اولی کلیک میکنم از بازی میاد بیرون

تا حالا کسی این مشکلو داشته؟
شما مشکلتون حل شد؟
اگه حل شده چه جوری حلش کردی.
راهنمایی کن منم همین مشکلو دارم.

smallfrank
19-08-2010, 10:20
شما مشکلتون حل شد؟

دوست عزیز
من رفتم تو سایت استیم و روی گزینه دانلود دمو کلیک کردم
وقتی داشت دانلود میکرد سریع فایلهایی که قبلا دانلود کرده بودمو جایگزینش کردم
ولی بعدش هم نزدیک به 80 مگ دانلود کرد
بعد از اینکه تموم شد زبون بازی انگلیسی شد و راحت بازی اجرا شد....

شما تاریخ سیستمو چند روز ببر عقب ببین درست میشه یا نه ؟

sunrise07
19-08-2010, 11:54

---------- Post added at 06:45 AM ---------- Previous post was at 06:41 AM ----------

شما مشکلتون حل شد؟

من هم همین مشکل رو داشتم تاریخ سیستم رو دو سه روز جلو یا عقب ببرین درست میشه

Senator_Offline
22-08-2010, 15:01
خودتون دانلود کردی کامله ؟؟
انگلیسی ؟
مشکلی نداره که؟

دانلود نکردم اما احتمالا از این لینک دانلود میکنم
size: 7.07gb

من دان نکردم از اینجا گرفتم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان یکم صبر کنید تا اطلاعات بیشتری منتشر بشه و کرک هم بیاد
اینجا هم یک سری دیگه

B.3.S.T
22-08-2010, 15:14
یعنی الان تنها راه واسه بدست آوردن این بازی, دان کردنش هست؟!ای بابا....اصلآ ارزش نداره:13:

vahidgame
22-08-2010, 15:15
فکر کنم اون یکی تاپیک به این اسم باشه بهتره چون توی اون تاپیک داره بیشتر در مورد این چیزا صحبت میشه!

MobinS
22-08-2010, 15:43
اگه توی یک تاپیک در مورد مشکل پچ و کرک و ستاپ و... صحبت نشه ، در مورد چی می خواد صحبت بشه؟

MobinS
22-08-2010, 15:50
یعنی الان تنها راه واسه بدست آوردن این بازی, دان کردنش هست؟!ای بابا....اصلآ ارزش نداره:13:

صبر کن یکم دیگه ، تا هفته دیگه دی وی دی اش هم میارن!

شخصیت اول سیاهه؟ یا نه از اون بازیا ایی هست که میشه شخصیت اول رو با هر قیافه ای بسازی؟ منظروم مثل گادفادر هست.

vahidgame
22-08-2010, 16:10
اگه توی یک تاپیک در مورد مشکل پچ و کرک و ستاپ و... صحبت نشه ، در مورد چی می خواد صحبت بشه؟
خب در مورد اینا قرار بود توی این تاپیک صحبت بشه نه در اون تاپیک.
هدف زدن این تاپیک هم همین بوده. یعنی دیگه این صحبتا توی اون یکی تاپیک نشه.
اینجوری که پیش میره توی هر دو تاپیک در مورد این چیزا صحبت میشه. یعنی این تاپیک الکی درست شده...

iCe m@n
22-08-2010, 16:13
سلام دوستان یک سوال داشتم بعد از اینکه با اتصال به اینترنت اکانت درست کردیم برای بازی کردن به اینترنت باید وصل باشیم؟؟؟؟؟

اگه میشه سریع جواب بدید لطفا
ممنون:11:

iCe m@n
22-08-2010, 16:22
سلام دوستان یک سوال داشتم بعد از اینکه با اتصال به اینترنت اکانت درست کردیم برای بازی کردن به اینترنت باید وصل باشیم؟؟؟؟؟

اگه میشه سریع جواب بدید لطفا

Senator_Offline
22-08-2010, 16:54
خیر میتونید offline باشید.

MobinS
22-08-2010, 17:12
خب در مورد اینا قرار بود توی این تاپیک صحبت بشه نه در اون تاپیک.
هدف زدن این تاپیک هم همین بوده. یعنی دیگه این صحبتا توی اون یکی تاپیک نشه.
اینجوری که پیش میره توی هر دو تاپیک در مورد این چیزا صحبت میشه. یعنی این تاپیک الکی درست شده...

خب یعنی توی اون تاپیک در مورد چی صحبت می کنند پس؟؟ :-؟

AlexMercer
22-08-2010, 17:16
کرک بتای بازی ساخته شده.به زودی کرک اصلی پخش میشه.با این کرک میشه تو شهر چرخید

1.This crack was taken from demo version.
2.This will unlock the Whole map but missions are unplayable for now.
3.Tested

OR

esfehanei
22-08-2010, 17:17
کرک اصلیش کی میاد؟

AlexMercer
22-08-2010, 17:19
کرک اصلیش کی میاد؟

:31:
تا فردا

esfehanei
22-08-2010, 17:22
یعنی فردا صد درصد میاد؟
خوب الان یکی از بهترین لینکا رو بدید من دان کنم
تا فردا
فقط لینکی باشه که نیازی به دانلود دوباره نباشه بعدا
یعنی نشینم دانلود کنم فردا یکی دیگه مجبود بشم دانلود کنم
دوستان یه لینک بزارن همه از اون دان کنیم به نظر من اینجوری بهتره

AlexMercer
22-08-2010, 17:25
یعنی فردا صد درصد میاد؟
خوب الان یکی از بهترین لینکا رو بدید من دان کنم
تا فردا
فقط لینکی باشه که نیازی به دانلود دوباره نباشه بعدا
یعنی نشینم دانلود کنم فردا یکی دیگه مجبود بشم دانلود کنم
دوستان یه لینک بزارن همه از اون دان کنیم به نظر من اینجوری بهتره

بله به احتمال زیاد تا فردا شب میاد:46:

esfehanei
22-08-2010, 17:26
خوب پس لینک سالم و کامل اگه میشه بدید من دان کنم

vahidgame
22-08-2010, 17:29
خب یعنی توی اون تاپیک در مورد چی صحبت می کنند پس؟؟ :-؟
توی اون تاپیک باید در مورد چیزایی غیر از این صحبت بشه. یعنی در مورد خود بازی.
ولی این رعایت نشده.
این تاپیک تازه زده شده. توی پست اول هم هدف تاپیک به این صورت نوشته شده که کاملا مشخصه::20:

هدف از ایجاد تاپیک مجزا

بنابه تصمیم مدیریت (دوست خوبم حسین Sam Fisher 10 این رو به من اطلاع داد) قرار شد جهت اجتناب از پست های مربوط به مشکلات اجرای بازی بر روی PC از جمله پچ و کرک و مشکلات ناشی از اجرای بازی تاپیک مجزا برای نسخه PC ایجاد بشه تا نظم تاپیک اصلی بازی

بهم خورده نشه. دوستانی که بازی رو پس از این بر روی PC اجرا خواهند کرد لطف کنند و تمامی پرسش و پاسخ های مربوط به مشکلات نصب و اجرا و همینطور سایر بحث های پیرامون نسخه PC رو اینجا مطرح کنن.

نکته خیلی مهم :‌ همونطور که می دونید یکی از قوانین انجمن یک تاپیک برای هر بازی هست. این قانون کماکان وجود داره. بنابراین این شبهه ایجاد نشه که قراره از این به بعد تاپیک های اختصاصی برای کنسول ها و PC ایجاد بشه همیشه تاپیک دوم با هماهنگی مدیریت ایجاد میشه و اون هم در صورت احساس نیاز.

Senator_Offline
22-08-2010, 17:30
بفرما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایت تا حالا هر چی ازش گرفتم سالم بود.
اینم اومده MAFiA 2 2010 PAL XBOX360-ELiTE

esfehanei
22-08-2010, 17:31
باشه از همین دان میکنم
البته این
این چه جوره
هر 5دقیقه یه مافیا بش اضافه میشه

Senator_Offline
22-08-2010, 17:39
باشه از همین دان میکنم
البته این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین چه جوره
هر 5دقیقه یه مافیا بش اضافه میشه
باز خودت میدونی این سایتی که من گذاشتم 7.06 gig هست مال شما 7.1gig هست ولی همه اینن
Mafia 2 -CLONEDVD

noproblem
22-08-2010, 18:13
سلام
لینک مستقیم کرک ورژن بتا:

noproblem
22-08-2010, 18:32
کرک بتای بازی ساخته شده.به زودی کرک اصلی پخش میشه.با این کرک میشه تو شهر چرخید

1.This crack was taken from demo version.
2.This will unlock the Whole map but missions are unplayable for now.
3.Tested

OR

ین برای نسخه دمو هست یا نسخه فول؟:31:

esfehanei
22-08-2010, 18:33
الان همه برای دمو هستن

AlexMercer
22-08-2010, 19:00
ین برای نسخه دمو هست یا نسخه فول؟:31:

برای نسخه کامل.مراحل رو هم فعلا میشه انجام داد

esfehanei
22-08-2010, 19:04
یعنی چی مراحل رو میشه انجام داد؟
مگه کرک داره؟

bahador2009
22-08-2010, 19:04
من میخوام دمو رو اجرا کنم نمیشه یعنی وقتب استیم رو کلیک مینم ارور میده چیکار میشه کرد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahador2009
22-08-2010, 19:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه نفر کمک کنه .

bahador2009
22-08-2010, 19:17
سلام
من استیم رو اجرا میکنم ولی ارور میده من قبلا باهاش بازی میکردم .
کمک کنید لطفا.

bahador2009
22-08-2010, 19:18
حالا یکی نیست ؟

AlexMercer
22-08-2010, 19:39
توضیحات کرک بتا.

ایت کرک از رو نسخه دمو ساخته شده و برای بازی اصلی یک مقدرا تغییر پیدا کرده. تمامی کارها و وسایل و اختیاراتی که در دمو بوده در بازی اصلی هم با این کرک خواهید داشت.ولی کل شهر ازاده میتونید ازادانه بگردین. کسی که این کرک رو پخش کرده گفته تا 2 روزه دیگه کرک کامل رو پخش میکنه.

bahador2009
22-08-2010, 20:33
من مشکلم حل شد.
راستی اون کرک بتا که من گذاشتم اصلا داخل بازی نمیره یهعنی وقتی استارت رو میزنی همونجا میمونه .
شما هم دانلود کردید ؟

Senator_Offline
22-08-2010, 21:06
اره نسخه دمو رو میترکونه.مال من هم الان دیگه تو بازی نمیره.

noproblem
22-08-2010, 21:16
برای نسخه کامل.مراحل رو هم فعلا میشه انجام داد

مرسی
خب من نسخه کامل رو از کجا دانلود کنم؟
اگر روی دمو بریزم کل نقشه ازاد میشه یا نه؟
ممنون.:11:

MobinS
22-08-2010, 21:18
چندتا سوال دارم ، ببخشیدا
1. چرا همه اینقدر عجله دارن دموشو این همه دانلود کردن و بازی می کنند؟ بازی کامل که بهتره! فقط کنجکاوم بدونم!

2- اونایی که بازی کردین ، شخصیت اول رو میشه قیافشو درست کرد یا نه؟ سیاه پوسته شخصیت اول؟

sima_6600
22-08-2010, 21:32
چندتا سوال دارم ، ببخشیدا
1. چرا همه اینقدر عجله دارن دموشو این همه دانلود کردن و بازی می کنند؟ بازی کامل که بهتره! فقط کنجکاوم بدونم!

2- اونایی که بازی کردین ، شخصیت اول رو میشه قیافشو درست کرد یا نه؟ سیاه پوسته شخصیت اول؟
:31: نمونه کامل یک اسپم به این میگن.همین جوری میان پست میدن.این بازی الان برای فروش روی سایت باری هست :31:.

AlexMercer
22-08-2010, 21:52
مرسی
خب من نسخه کامل رو از کجا دانلود کنم؟
اگر روی دمو بریزم کل نقشه ازاد میشه یا نه؟
ممنون.:11:

لینک مستقیم .:11:

MobinS
22-08-2010, 22:05
:31: نمونه کامل یک اسپم به این میگن.همین جوری میان پست میدن.این بازی الان برای فروش روی سایت باری هست :31:.
ا! حواسم نبود! فکر کردم امروز 21 ام هست! خب جواب سوال دومو بدین دیگه! سه بار مطرح کردم هیچکی جواب نمیده!

Hirad HRD
22-08-2010, 22:16
دوستان عزیز از اینکه ما کنسول دار هارو تنها گذاشتین ممنونم من فکر میکردم با نظر همدیگه بتونیم از بازی لذت ببریم من و بگو که هر بازی منتشر میشه میام تو این سایت نظر میدم دستتون درد نکنه:41:

SAM_FISHER_HQ
22-08-2010, 22:16
خیلی دوست داشتم روی PC بازی کنم ولی حیف که برای اجرای بازی با تمامیه جزئیات نیاز به یه سیستم High End داره!

AlexMercer
22-08-2010, 22:19
دوستان عزیز از اینکه ما کنسول دار هارو تنها گذاشتین ممنونم من فکر میکردم با نظر همدیگه بتونیم از بازی لذت ببریم من و بگو که هر بازی منتشر میشه میام تو این سایت نظر میدم دستتون درد نکنه:41:

خودشون جدا کردن تاپیک هارو به ما چه:41::31:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

یا کرک فعلی میشه از مرحله 10 بازی کرد.به زودی کرک نهایی

esfehanei
22-08-2010, 22:22
بعد از اینکه کرک اومد کل بازی رو برای دانلود بزارید

Behi09
22-08-2010, 22:40
ا! حواسم نبود! فکر کردم امروز 21 ام هست! خب جواب سوال دومو بدین دیگه! سه بار مطرح کردم هیچکی جواب نمیده!

دوست من خیر شما نمی تونین شخصیت بازی رو تغییر بدین.شما در نقش شخصی به نام ویتو هستین که در این عکس از چپ دومین نفر با کلت هستین.

sunrise07
22-08-2010, 23:27
اقا کسی که به حرف ما توجه نکرد . اگه سایتی سراغ دارین که الان بازی رو میفروشه بگین

MobinS
22-08-2010, 23:30
دوست من خیر شما نمی تونین شخصیت بازی رو تغییر بدین.شما در نقش شخصی به نام ویتو هستین که در این عکس از چپ دومین نفر با کلت هستین.

پس این عکسو چی می گین؟ :

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

اقا کسی که به حرف ما توجه نکرد . اگه سایتی سراغ دارین که الان بازی رو میفروشه بگین

Armin 7
22-08-2010, 23:31
پس این عکسو چی می گین؟ :

خوب این عکس نشون میده که حتما یه سری امکاناتی بعدا با طی کردن مراحلی داده میشه که بشه تغییر چهره داد یا ممکنه اصلا مرحله طوری باشه که ویتو رو باید تغییر چهرش بدن و گریمش کنن.
سپاسگذارم.

AlexMercer
22-08-2010, 23:32
پس این عکسو چی می گین؟ :

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

دوسته من اولا بازی کرک نشده که بخواد فروخته شه.اینجا هم بی کرک داره میفروشه.دوما این عکس احتمالا برای بخش مولتی پلیر بازیه البته اگر داشته باشه.:46:

sima_6600
22-08-2010, 23:40
دوسته من اولا بازی کرک نشده که بخواد فروخته شه.اینجا هم بی کرک داره میفروشه.دوما این عکس احتمالا برای بخش مولتی پلیر بازیه البته اگر داشته باشه.:46:
خوبه همیشه شما یک طرفه به قاضی میری:31:.در جواب هم باید بگم من هم فکر نکنم بشه با کسی دیگه ای بازی کرد مگر به قول ایشون مال بخش چند نفره بازی باشه که اگر وجود داشته باشه که فکر نکنم باشه.
در مورد فروش این بازی من خودم نخریدم ولی اینحا هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
sitebazi رو به جای نقطه چین بزارید.:46:

aha2012
22-08-2010, 23:42
دقیقا این عکس بخش مالتی پلیر بازی هست

hellbrain666
22-08-2010, 23:44
سلام این بازی چه سیستمی برای اجرا می خواد؟

noproblem
22-08-2010, 23:51
دانلود نسخه مولتی 5 (5زبانه)
خود بازی:
کرک بازی:

sunrise07
22-08-2010, 23:57
بی کرک بودنش مهم نیست بعدا کرکش می کنم . فقط دوستان یک جای معتبر معرفی کنین مرسی

noproblem
23-08-2010, 00:01
ما که زدیم دانلود شه تا یکشنبه هفته دیگه تمومه!!

Amin.P30
23-08-2010, 08:13
دوستان چرا من نوشته ای رو توی اسپویلر قرار میدم مخفی نمیشه؟؟؟
مگه این کد برا مخفی کردن نیست؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code] 6.unpack everything with phoenix # delete all files in your Steam/steamapps/common/mafia ii - public demo directory # put all the unpacked files from the full game in there # copy the crack files in there # Play"]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

BioHazard
23-08-2010, 10:17
توی اون تاپیک گفتم ، اینجا هم میگم، تاریخ رسمی انتشار نسخه ی 27 آگوست هست. تازه فردا توی آمریکای شمالی پخش میشه.

هنوز سایت هایی مثل آمازون این بازی رو دارن پیش فروش میکنن.

black.assassin
23-08-2010, 10:30
توی اون تاپیک گفتم ، اینجا هم میگم، تاریخ رسمی انتشار نسخه ی 27 آگوست هست. تازه فردا توی آمریکای شمالی پخش میشه.

مگه تاریخ 24 آگوست ریلیز جهانی نیست ؟ من فکر کردم فردا میاد . البته ایرانی ها همیشه آپدیتن و با اولین ریلیز جلو میرن . چون به محض اینکه کرک بشه و چون کرکرها تو آمریکان و بعد از کرک آپلود میشه رو سایت . ایرانیا شاید زودتر از 27 آگوست بازی رو داشته باشن . :31: خیلی ها هم تا 27 ام تموم کردن بازی رو :27:

hobgoblin
23-08-2010, 10:31

توي اون تاپيك منظور شما رو نفهميدم اينجا هم نفهميدم؟؟؟؟؟

اگه منظورتون اطلاع رسانيه تاريخ رسمي ريليز بازيه كه خوب همه مي دونن الان گفتن نداره

اگرم منظورتون اينه كه چون بازي اون تاريخ قراره بياد اين لينكها كه پخش شده قلابيه بايد بگم اينطور نيست. كسايي كه اخبار روز بازيا رو دنبال مي كنن تا حالا خيلي زياد با اين قضيه روبه رو شده كه لينك هاي بازي از طرق مختلف توي اينترنت چند روزي زودتر از ريليز رسمي پخش ميشه.

نمونش هم Batman arkham asylum - Pes 2010 - fifa 10 و ....

در ضمن همون موقع كه لينكها پخش شد خيلي فاروم هاي معتبر خارجي درست بودنش رو اعلام كردن .

Y@var
23-08-2010, 10:41
یه سوال/
فرق بین نسخه استیم و غیر استیم چیه؟
و اینکه واسه کدوم کرک راحتتر پیدا میشه تا بدانلودیمش؟:46:

mohsenslr
23-08-2010, 10:49
نسخه اصلی رو از اینجا دانلود کنید.

turokpooria
23-08-2010, 10:53
الان که من پیام مدم فقط 8 دقیقه دیگه ریلیز میشه البته تو آمریکا

BioHazard
23-08-2010, 11:42
آقا جون تسلیم ، :18::18: ، منظورم اینه که به ریسکش نمی ارزه که قبل از اون تاریخ دانلود کنم.

در ضمن کاری حرف فوروم های خارجی ندارم ، تجربم میگه این نسخه بیشتر بدرد کرکر ها میخوره و دانلود کردنش هدر دادن زمانه.

باز خودتون میدونید.

*hamedkhatar*
23-08-2010, 11:48
آقا جون تسلیم ، :18::18: ، منظورم اینه که به ریسکش نمی ارزه که قبل از اون تاریخ دانلود کنم.

وقتی 1000 نفر توی سایتهای خارجی تاییدش کردند دیگه ریسک نیست

hamed_9192
23-08-2010, 11:49
با سلام
دوستان تو سایت
لینک های دانلود نسخه اصلی بازی رو گذاشتن فقط هنوز کرک نداره

boozzai
23-08-2010, 11:57
اگه سایته ایرانی واسه فروش اورد،حتما اینجا بگید!:31:

BioHazard
23-08-2010, 11:59
وقتی 1000 نفر توی سایتهای خارجی تاییدش کردند دیگه ریسک نیست

نه منظورم اینه که اومدیمو کرک شد ، ولی نسخه ی کرک شده اینستالر جدا داشت.

اگه سایته ایرانی واسه فروش اورد،حتما اینجا بگید!:31:

ببین مگه کنکور نداری ، بیخیالش شو. :دی

Amin.P30
23-08-2010, 12:04
بازی رو میشه دانلود کردو نصبش کرد.
کرک که اومد کپیش کن و سریع بازی کن.
این که دیگه گفتن نداره.
نسخه اصلی بازی هم ریلیز شده.
کسانی که میخان دانلود کنن هم بهتره از همون لینک مستقیم EX.UA دانلود کنن.

sima_6600
23-08-2010, 12:47
دیدت گفتم امده الان هم سفارش بدیت تا دیر نشده :31:.در ضمن کرک شده داداش.کی میگه نشده.در مورد زیر نویس این بازی من یک استاد دارم خوراک خودشه میدم یک شبه ترجمه میکنه به صورت کامل در ضمن اشون به 8 زبان مسلط هستن.

esfehanei
23-08-2010, 12:51
دوستان کرک این بازی اومد؟
اگه میشه بهترین نسخه این بازی رو بدید من دان کنم
1000تا تو اینترنت هست
هر کدوم توی یه هاسته
یه دونه لطف کنید و بدید من دان کنم
باتشکر

bax_021
23-08-2010, 13:03
دیدت گفتم امده الان هم سفارش بدیت تا دیر نشده :31:.در ضمن کرک شده داداش.کی میگه نشده.در مورد زیر نویس این بازی من یک استاد دارم خوراک خودشه میدم یک شبه ترجمه میکنه به صورت کامل در ضمن اشون به 8 زبان مسلط هستن.
مسئله ترجمه نیست
مسئله اینه که بشه واردش کرد تو بازی و کار کنه
کسی از بیرون خریده ؟؟

bahador2009
23-08-2010, 13:14
اینجا مثل اینکه میفروشه

اینجا هم هست

esfehanei
23-08-2010, 13:17
اون سایتایی که میفروشن فک کنم دمو رو دارن میدن
کسی لینک نفرسادهاااااااااااااا

noproblem
23-08-2010, 13:28
دانلود مستقیم:
دانلود مستقیم کرک
::::::::::::::::::::::::>:

esfehanei
23-08-2010, 13:36
کرکش بتا هست
مشکل داره؟
سایت که گذاشتید معتبره؟

BioHazard
23-08-2010, 13:41
6000 تومن :18:

یادش بخیر ، بازی میخریدیم 500 تومن :دی

boozzai
23-08-2010, 14:50
به این سایتا خرید نمیشه اطمینان کرد!
نسخه دمو به آدم میندازن!:laughing:
باید بریم مغازه بگیریم!
تو اهواز سرزمین رایانه خیلی زود میاره!
مثلا COD6 رو 1 روز زودتر از تاریخ انتشارش اورد!:blink:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-08-2010, 14:57
یعنی میگید هیچ سایت اینترنتی ای این بازی رو نمیفروشه فعلا؟

smallfrank
23-08-2010, 14:58
حذف شود..............

starn
23-08-2010, 15:34
کرکی که با نام razor پخش شده فیک هست و مربوط به نسخه ی اول بازی (یعنی مافیا 1)

noproblem
23-08-2010, 15:39
حذف شود..............

عزیز این بازیو هنوز کسی نداره! که
شما متوجه نیستی اینجا ایرانه هر کی هم بخواد دانلود کنه حداقل 7 گیگ با این نت ایران 24 ساعت طول میکشه اونم با adsl تازه
کسی روش حرف نزنه ها اگر غیر از این بود تا الان خریده بودیمش!!
من که خودم دارم دانلود میکنم 4 روز دیگه طول میکشه !!

AmiIin
23-08-2010, 15:43
کرکی که با نام razor پخش شده فیک هست و مربوط به نسخه ی اول بازی (یعنی مافیا 1)عجب آدمای بیکار و مریضی پیدا میشن ...... !

noproblem
23-08-2010, 15:44
هروقت که کرک اصلی اومد زود تر از همه جا اینجا میاد نه تویه فروم های ایران و بقیه همه فیک هستن فعلا:
اینجا سر بزنید:

black.assassin
23-08-2010, 17:35
هروقت که کرک اصلی اومد زود تر از همه جا اینجا میاد نه تویه فروم های ایران و بقیه همه فیک هستن فعلا:
اینجا سر بزنید:

شما barsam نیستی ؟ خیلی آشنا میزنی .

ولی این سایت زیاد هم آپدیت نیست . چون کرک 1.02 استارکرافت هنوز هم نذاشته .

Xo0oX
23-08-2010, 18:16
نسخه اصلی رو از اینجا دانلود کنید.

خودتون اینو دانلود کردین ؟ فول هست ؟
بدون مشکل ؟؟ انگلیسی ؟

AlexMercer
23-08-2010, 19:42
کرک کامل بازی. هنوز 3 تا باگ داره که تا فردا رفع میشه. razor داره باگ هارو رفع میکنه.

# vito is loosing health till he only has 1 healthpoint left
# blurry view
# moving forward and backwards are swapped (only when you walk, driving is normal)

the healththing can be solved by simply eating or drinking!
the other things aren't that annoying.

OR

AlexMercer
23-08-2010, 20:24

کرک کامل و بی عیب

Gilopa
23-08-2010, 20:25
سلام دوستان
اینجا یه نفر اومده کرک کاملا سالم رو گذاشته و با فیلمبرداری از مونیتورش ثابت کرده که کرک صد در صد کار میکنه و نسخه فول ورژن رو داره بازی میکنه .. و همینطور تمام بازدیدکننده های یو.تیوب هم تاییدش کردند

مثل اینکه کاملا تایید شدست .. اینم لینکش :

esfehanei
23-08-2010, 20:31
الان کرک کاملش وجود داره؟
بهترین لینکی که برای این بازی هست رو بدید
خیلی ممنون میشم یه کمکی بکنید

AlexMercer
23-08-2010, 20:45
کرک کامل.

لینک دانلد بازی

یا

esfehanei
23-08-2010, 20:48
تو رو خدا یه لینک بدین دیگه
کاملترین لینک این بازی

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

برای رپیدشیر لطفا یا از اینجور سایتا
من به این سایتا اعتماد ندارم
چون یه بار که داشتم دان میکردم دیگه دان نشد انگار حذف شده بود
ضمن سرعت من512هست 1گیگ که نیست برای همین چند روز طول میکشه

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

ببخشید دوستان این سایته خیلی برام جالبه
از این دان کنم؟

خیلی توش مافیا داره

AlexMercer
23-08-2010, 20:54
امتیازات بازی

D’Toid – 6.5 (360), 7.5 (PS3)
NowGamer – 8.3 (PC), 8.0 (360) and 8.1 (PS3)
Joystiq – 3.5/5
IGN – 7.0
GamePro – 3.5/5
G4 – 4/5

ign خیلی نمره جالبی داده

Amin.P30
23-08-2010, 21:33
تو رو خدا یه لینک بدین دیگه
کاملترین لینک این بازی

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

برای رپیدشیر لطفا یا از اینجور سایتا
من به این سایتا اعتماد ندارم
چون یه بار که داشتم دان میکردم دیگه دان نشد انگار حذف شده بود
ضمن سرعت من512هست 1گیگ که نیست برای همین چند روز طول میکشه

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

ببخشید دوستان این سایته خیلی برام جالبه
از این دان کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی توش مافیا داره

هنوز دانلود نکردی؟
از پریروز اگه دانلود میکردی الان تموم شده بود.
من دانلود نکردم ولی 80 در صد اطمینان میدم این لینک سالمه :
Mafia 2 (2010) (MULTI5) (CloneDVD)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NEW CRACK:

S A M S U N G
23-08-2010, 21:48
سلام .

در حال دانلود.....

Mafia 2 (2010 | MULTI5) - CLONEDVD
----------------------------------------------------------------
NO CRACK INCLUDED !!!
RS|MU|ST|HF|NL|X7|FF

400 MB - INTERCHANGEBLE LINKS

CRACK

مخلصیم .

Senator_Offline
23-08-2010, 22:21
MAFiA 2 2010 CLONEDVD PC-ELiTE + Working Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Working Crack :
Password : irfree.com

noproblem
23-08-2010, 22:24
کسی دانلود کرده؟
بازی کرده؟
از کجا میدونید کرکا سالمند؟
مثل نسخه دمو که یارو تویه یوتیوب خیلی قشنگ رفت اونور خط قرمز ولی ما که رفتیم باختیم؟
کسی دانلود کرده؟ مرحله رفته؟ عکس نمیزاره اگه رفته؟

در هر صورت لینک مستقیم کرک الکس مرسر بهش اعتماد دارم:

iCe m@n
23-08-2010, 22:39
سلام دوستان

الان که کرک برای بازی اومده مغازه ها کی بازی رو برای فروش میارن؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
من که بد جور تو کف هستم تا مافیا رو بازی کنم:19:

esfehanei
23-08-2010, 22:45
این Multi 5 یعنی چی؟
مشکلی داره؟
خوبه؟
دان کنم اینو؟

REZAt1980
23-08-2010, 23:06
سلام.

یه سوال.

تو همه جا تاریخ انتشار رسمی 27 آگوست 2010 اعلام شده.

الان ما 24 آگوست هستیم.

پس این تایپیک چرا منتقل شده. به شخصه تا حالا سراغ نداشتم که یک بازی، زودتر از تاریخ رسمی منتشر بشه.(مگر نسخه ی فیک)

Amin.P30
23-08-2010, 23:09
این Multi 5 یعنی چی؟
مشکلی داره؟
خوبه؟
دان کنم اینو؟
یعنی 5 زبانه .
معلومه دیگه عالیه.

mohammad66
23-08-2010, 23:20
نسخه کم حجم (repack) نیامده؟

B.3.S.T
23-08-2010, 23:54
والا من که امروز تو همه مغازه ها دیدم اومده!!!حالا دیگه نمیدونم اصلیه یا ناقص!فردا صبح میرم بگیرم ببینم چجوریاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
24-08-2010, 00:05
والا من که امروز تو همه مغازه ها دیدم اومده!!!حالا دیگه نمیدونم اصلیه یا ناقص!فردا صبح میرم بگیرم ببینم چجوریاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو کجا دیدی همه مغازه ها آوردن مطمئنی نسخه pc بوده؟:18: آخه من امروز هر جا رفتم فقط نسخه xbox 360 رو داشتن.:41:

B.3.S.T
24-08-2010, 00:22
تو مشهد اومده...ولی کلآ مشکل نصب داره (پست ویرایش شد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadaliarmin
24-08-2010, 00:28
فکر نکنم کسی بچه کرمان باشه ولی اگه هست و بازی رو دیده یه جا آوردن به ما بگه ممنون میشم:20:

Kamyar_AnathemA
24-08-2010, 01:07
تو مشهد اومده...دوستانی که بچه مشهدن آدرس میدم برن بگیرن

سلام همشهری :11:

آقا بی زحمت آدرس بده برم بگیرم :20:

قیمتش چنده ؟

لینک دانلودی که معتبر باشه و سالم باشه و کار کنه هنوز کسی پیدا نکرده ؟

با این مشخصات لپ تاپ میشه بازیو اجرا کرد ؟

intel core 2 duo 2.2
ram 2
nvidia geforce 8600m gt
windows 7

:19:

esfehanei
24-08-2010, 01:25
فک کنم این دیگه از همه بهتر باشه
بعد ا اینهمه بالا و پایین رفتن از این سایتا
اینوپیداکردم
فردا میدم به رپیدباز
فقط میترسم این همه دانلو کنم مشکل داشته باشه
یعنی اینجا هنوز هیچ کسی دانلود نکرده کامل؟
اگه کسی دانلود کرده خوب بده لیناشو دیگه ما هم با ترس و لزر نریم دان کنیم
من شبا میتونم دان کنم
اگه سرعت خوب باشه شبی900مگ
و با حجم این حداقل 10روز
حالا اگه خرابباشه اونوقت دیگه بیچاره میشم
یه کمکی بکنید محض رضای خدا
لینک ها هم دیگه رپیدشیر نباشه
یه مشکلی بوجود آمد
هاتفایل فایل سرو و......
باتشکر

ehsan_update
24-08-2010, 01:29

intel core 2 duo 2.2
ram 2
nvidia geforce 8600m gt
windows 7

مشخصات لپتاپ منم همینه خواهشن اگه تونستی اجرا کنی یه ندایی هم به ما بده. واقعا ممنون میشم. :11:

B.3.S.T
24-08-2010, 01:34
سلام همشهری :11:

آقا بی زحمت آدرس بده برم بگیرم :20:

قیمتش چنده ؟

لینک دانلودی که معتبر باشه و سالم باشه و کار کنه هنوز کسی پیدا نکرده ؟

intel core 2 duo 2.2
ram 2
nvidia geforce 8600m gt
windows 7

سلام
واسه آدرس پیام خصوصی دادم...
قیمتش هم حلقه ای 500 !!!:31:(خوشحال نباشید اورجینال نیست)
در زمینه لپ تاپ زیاد تخصص ندارم و چیزی نگم بهتره ولی به نظرم اجرا میشه ولی باز از بقیه سوال کنید خیلی بهتره
با تشکر:11:

mohammad1196
24-08-2010, 01:51
فک کنم این دیگه از همه بهتر باشه
بعد ا اینهمه بالا و پایین رفتن از این سایتا
اینوپیداکردم
فردا میدم به رپیدباز
فقط میترسم این همه دانلو کنم مشکل داشته باشه
یعنی اینجا هنوز هیچ کسی دانلود نکرده کامل؟
اگه کسی دانلود کرده خوب بده لیناشو دیگه ما هم با ترس و لزر نریم دان کنیم
من شبا میتونم دان کنم
اگه سرعت خوب باشه شبی900مگ
و با حجم این حداقل 10روز
حالا اگه خرابباشه اونوقت دیگه بیچاره میشم
یه کمکی بکنید محض رضای خدا
لینک ها هم دیگه رپیدشیر نباشه
یه مشکلی بوجود آمد
هاتفایل فایل سرو و......
باتشکر

آخه مگه مجبوری تا دو سه روزه دیگه حتی بقالی سرکوچه هم با قیمت دو تومن بهت میفروشه ؟!؟

GUNSHIP
24-08-2010, 01:52
کسی تو اهواز جایی میشناسه بفروشن؟؟؟
اگه تو رشت هم بشناسید خوبه

Kamyar_AnathemA
24-08-2010, 02:36
آقا من این سایتو پیدا کردم برا دانلود بازی

سایتش معتبره و میگه از روی دی وی دی اورجینال گذاشته تو سایت

اینم آدرسش :

اگه کسی دانلود کرد و سالم بود یه ندا بده به ما :11:

Kamyar_AnathemA
24-08-2010, 03:49
کسی لینک دانلود مافیا 1 رو نداره بهم بده ؟

یا از بچه های مشهد کسی هست که داشته باشه این بازیو ؟

میخوام دوباره بازی کنم :31:

یاد قدیما افتادم :46:

Mohammad_Sn2001
24-08-2010, 05:07
دوستان این هم لینک کامل بازی

حجمش 7.6 هستش

این هم کرکش

hobgoblin
24-08-2010, 07:22

آخرش اين لينك گذاشتنا دوباره p30world رو شيلتر مي كنه.

جهت دوستاني كه مي پرسن كي كامل دانلود كرده.

من لينكهاي بالا رو كامل دانلود كردم. ok بود و هيچ مشكلي نداشت

اينم لينك آخرين كرك كه باگهاي كرك قبلي برطرف شده و هيچ مشكلي نداره. البته هنوز خودم تست نكردم:

Mafia.II.Crackfix-ZHONGGUO

turokpooria
24-08-2010, 07:51
بروبچی که تو اراک هستن . شهر cd سیاوش میگه امروز. ولی پردیس میگه 2 ای 3 روز دیگه تازه بهت دقیق می گم کی میاد:18:

---------- Post added at 08:51 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

راستی سیستمم اینه اجرا میشه
cpu:3.33
ram:3gig
vga:1gig 250gts

turokpooria
24-08-2010, 08:04
گیم اسپات به mafia2 امتیاز 8.5 رو داده که با این همه امکانات بازی که گفته شده بنظر کمه

Amin.P30
24-08-2010, 08:26
نسخه کم حجم (repack) نیامده؟
Mafia 2 (EN/RU) [Repack]
3.58GB

NEW CRACK:

BioHazard
24-08-2010, 08:42
نسخه ی دمو 1 گیگ بود ؟ یعنی یک دی وی دی کمتر دیگه. آخه تهرانی ها بعضی هاشون آدمای درست حسابی نیستن و این بلا سرم اومده که بازی ناقص بدن.

نسخه ی اصلی 4 تا دی وی دی میشه دیگه.
به خریدش می ارزه ، امروز میخرمش ، کی به کیه ، تاریکیه :دی

ماشاالله به ایران ، از آمریکای شمالی زودتر بازی توش منتشر شد :دی.

------------

دوستانی که همش توی شک هستند و فکر میکنند سیستمشون بازی رو اجرا نمیکنه ، از سایت زیر استفاده کنند . میاد سخت افزار سیستم شما رو اسکن میکنه و با سیستم مورد نیاز بازی مقایسه میکنه. با Internet Explorer حتما بیاریدش.

amirpers
24-08-2010, 08:48
هميشه اينجوري بوده كه كلي منتظر يه بازي هستيم ، بعدش نمره اي كه ميگيره كمتر از حد انتظاره.البته به نظر من به نمره ها نبايد زياد اطمينان كرد.

hobgoblin
24-08-2010, 09:09
نحوه نصب بازي و كرك كردن:

(خودم تست كردم جواب مي ده)

براي نصب بازي اول از همه نياز به نصب phoenix 1.3 هست كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد:

1. روي Instruments كليك كنيد و در قسمت Update ContentDescriptionRecord گزينه internet رو انتخاب كنيد

2. روي Instruments كليك كنيد وSID Unpacker رو انتخاب كنيد

3. روي Scan a SIM-File كليك كنيد و Mafia II_disk1.sim رو از داخل دي وي دي بازي( كه رايت كرديد يا توي يه درايو مجازي اجرا كرديد) انتخاب كنيد

4. توي قسمتي كه نوشته available games روي Mafia II كليك كنيد و انتخابش كنيد

5. Unpack رو بزنيد و محل نصب بازي رو انتخاب كنيد و صبر كنيد تا كارش تموم بشه

6 . كرك بازي رو توي فولدر Pc در جايي كه بازي رو نصب كرديد كپي كنيد

7. تموم شد روي Luncher كليك كنيد و حالشو ببريد

*** از آرمين عزيز خواهش مي كنم اينو تو پست اولش اضافه كنه تا تاپيك پر از سوال در مورد نصب نشه.

هنوز تعداد زيادي از بچه ها بازي به دستشون نرسيده ولي تا دانلود ها تموم شد و بازي تو مغازه ها پخش شد اينجا با سوالاي مختلف نابود ميشه

ع.ص
24-08-2010, 09:19
دوستانی که این فول رو دارند بگن ببینم بازم به Steam نیاز داره؟

hobgoblin
24-08-2010, 09:39
دوستانی که این فول رو دارند بگن ببینم بازم به Steam نیاز داره؟

بله به استيم نياز داره ولي با روشي كه بالا توضيح دادم راحت ميشه بازي كرد.

masoud93
24-08-2010, 09:44
مگه قرار نبود نسخه کنسولی زود تر بیاد و چند روز دیگه نسخه pc بیاد ؟

پس چی شد نسخه pc که زود تر اومده :31:

xlife
24-08-2010, 10:18
مگه قرار نبود نسخه کنسولی زود تر بیاد و چند روز دیگه نسخه pc بیاد ؟

پس چی شد نسخه pc که زود تر اومده :31:

این کمپانی موفقیت اولین باریشو مدیون رایانه است پس باید برای ادای دین دوباره نسخه کامپیوتر زودتر از موعد مقرر بیاد آخه این دست بازیها با این سبک بیشتر کیفشون با صفحه کلید و ماوس هستش باسه همینه که منتقد گیم اسپات نسخه ps3رو7.5داده وسایت هم پاشو از گلیمش درازتر کرده داده 8.5
واقعا تعجب برانگیز بود با این همه خون دل خوردند صبر یعقوب پیشه کردن و چشم به تقویم دوختن نمره8.5یک ننگه باید حداقل از10نمره می گرفت 12اما شروع پروژه با این عظمت و بودجه نجومی و سالهایی که به طول انجامید برای اتمام حجت همچین نمره ای بعیده ومن با دیدنش شکه شدم هرچندکه زمانه گفته هیچوقت ادامه ها موفقتر از نسخه پیش نیستند(این حرف برای برخی گیمها صدق می کنه که خودتون بهتر درک می کنید)و هیچوقت طولانی شدن زمان ساخت وهزینه بر بودن آن نشانه خوب بودن نیست(مثالش افتضاحه سال قبلtoo human‎فکرکنم همین بود)به هر حال با وجود تمام صبرپیشه کردنها ارزش خرید وبازی کردن رو داره و پیشنهاد میدم که توی این بیتوته زمانی از خیر این نگذرید

S A M S U N G
24-08-2010, 10:21
سلام .

لینکهای پست شماره 109 تائید شد . کامل و بدون اشکال و البته بدون کرک .

مخلصیم .

xlife
24-08-2010, 10:25
درضمن اگه بازی برای فروش بر روی اینترنت قرارگرفته یادشون نره ادرس وبشو پیام کنند واسم
خیلی خیلی خیلی پیشاپیش سپاسگذارم

esfehanei
24-08-2010, 10:41
من بیچاره مجبورم دانلود کنم
اونو تا پاک نشده
من قم هستم هر وقت بازی بیاد وقتی تو کل ایران رفت همه بازی کردن و تموم شد و رفت تازه یکی تو قم میاره
اونم خرابه
برای همین مجبورم دان کنم
اونم فقط شبا
شبی هم 900مگ
یه هفته طول میکشه

bax_021
24-08-2010, 11:16
کسی تونسته بازی رو بخره ؟؟؟
من کرجم
معمولا تهران میاد بازی فرداش تو کرج هم هست
اگه کسی از تهران خریده بهم بگه
اصلا حوصله ی دانلود کردن ندارم

turokpooria
24-08-2010, 11:19
درضمن اگه بازی برای فروش بر روی اینترنت قرارگرفته یادشون نره ادرس وبشو پیام کنند واسم
خیلی خیلی خیلی پیشاپیش سپاسگذارم

keb
24-08-2010, 11:19
کسی تونسته بازی رو بخره ؟؟؟
من کرجم
معمولا تهران میاد بازی فرداش تو کرج هم هست
اگه کسی از تهران خریده بهم بگه
اصلا حوصله ی دانلود کردن ندارم

آره فردا بازی میاد فردا صبح. در ضمن تو کرج بازی ها هم زمان با تهران میاد.:21:

Damian
24-08-2010, 11:45
دوستان با سلام با توجه به صحبتهای اخیر
میخواستم ببینم به نظر شما من این بازی رو X360 بازی کنم یا PC

این مشخصات لپ تاپ دل 1555 :
CPU T9600 2/8
Ram 4 GB
ATI HD Radeon 4570

iCe m@n
24-08-2010, 12:16
الان تو کرج از بچه های کرجی کسی جایی واسه خرید سراغ داره؟:13:
یعنی توی تهران هم فردا میاد یا امروز تو تهران اومده؟:13:

BioHazard
24-08-2010, 12:19

تهران اومدنش بستگی به بچه های دانلودر داره. من شب میرم دنبالش ، اگه پیدا شد خبر میکنم
:46:

Arrowtic
24-08-2010, 12:29
این دوتا جا زود میارن:
1.فلکه اول کامپیوتری شهرام
2.میدان آزادگان کامپیوتری فونیکس(یه کامپیوتری دیگه دقیقا جلو فونیکسه که اونم میاره معمولا.)

Yi Yi
24-08-2010, 12:35
دوستان با سلام با توجه به صحبتهای اخیر
میخواستم ببینم به نظر شما من این بازی رو X360 بازی کنم یا PC

این مشخصات لپ تاپ دل 1555 :
CPU T9600 2/8
Ram 4 GB
ATI HD Radeon 4570
کارت گرافیک سیستمتون ضعیفه. بهتره نسخه ی XBOX360 رو بگیرید.

sepand_salehi
24-08-2010, 12:42
این کمپانی موفقیت اولین باریشو مدیون رایانه است پس باید برای ادای دین دوباره نسخه کامپیوتر زودتر از موعد مقرر بیاد آخه این دست بازیها با این سبک بیشتر کیفشون با صفحه کلید و ماوس هستش باسه همینه که منتقد گیم اسپات نسخه ps3رو7.5داده وسایت هم پاشو از گلیمش درازتر کرده داده 8.5
واقعا تعجب برانگیز بود با این همه خون دل خوردند صبر یعقوب پیشه کردن و چشم به تقویم دوختن نمره8.5یک ننگه باید حداقل از10نمره می گرفت 12اما شروع پروژه با این عظمت و بودجه نجومی و سالهایی که به طول انجامید برای اتمام حجت همچین نمره ای بعیده ومن با دیدنش شکه شدم هرچندکه زمانه گفته هیچوقت ادامه ها موفقتر از نسخه پیش نیستند(این حرف برای برخی گیمها صدق می کنه که خودتون بهتر درک می کنید)و هیچوقت طولانی شدن زمان ساخت وهزینه بر بودن آن نشانه خوب بودن نیست(مثالش افتضاحه سال قبلtoo human‎فکرکنم همین بود)به هر حال با وجود تمام صبرپیشه کردنها ارزش خرید وبازی کردن رو داره و پیشنهاد میدم که توی این بیتوته زمانی از خیر این نگذرید

البته این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که گیم اسپات تنها یمک نظر شخصی راجع به بازی می دهد. خیلی از بازی ها هم هستند که امتیازشون باید بیشتر از اون چیزی باشه که گیم اسپات بهشون داده

milad dante
24-08-2010, 12:48
این بازی کی میاد؟؟؟

iman0007
24-08-2010, 12:48
این نسخه ای که همین سایت داره میفروشه کرک شدس؟

esfehanei
24-08-2010, 12:59
دوستان این آخری رو جواب بدین اگه خدا بخواد امشب شروع میکنم به دانلود کردن
این سایتp30dayین بازی رو گذاشته
من میخوام اینو دان کنم
خوبه؟
همچنین کرک جدید رو اگه دان کنم با این کار میکنه؟
ممنون میشم اگه کمک کنید
باتشکر

B.3.S.T
24-08-2010, 13:03
نهایت تا 2-3 روز دیگه همه جا پیدا میشه نسخه کامل و سالم بازی دیگه دان کردن و دردسراش اصلآ نمیرزه...:13:

koroshfe
24-08-2010, 13:09
دوستان خواهش می کنم عکس های مختلف با مشخصات کامپیوترتون از این بازی بذارین.مخصوصا رم و گرافیک و سی پی یو(دیگه چی موند؟:31:)
با تشکر

xlife
24-08-2010, 13:22
نمرات کسب شده توسط سایتها و نشریات معتبر
Game spot 8.5/10
IGN 7 / 10
Worth Playing 8.3 / 10
Planet Xbox 360 9.3 / 10
Gaming Nexus B Game
Informer 9 / 10
GamePro 3.5 / 5
Games Master UK 84 / 100 Official Xbox Magazine UK 7 / 10

iCe m@n
24-08-2010, 13:24
الان من می خوام بدونم تو تهران کسی بازی رو خریده یا نه؟؟؟؟؟:13:
چون اگه توی تهران بیاد تا 2 ساعت بعد تو کرج هم میاد:27:

BioHazard
24-08-2010, 13:28
این دوتا جا زود میارن:
1.فلکه اول کامپیوتری شهرام

منظور شما :
1- فلکه اول صادقیه ، کامپیوتری شهرام است ؟
2- کامپیوتری شهرام ، واقع در فلکه اول شهران است ؟
3- توی اولین فلکه شهرام ، کامپیوتری است ؟
4- هیچ کدام!

iCe m@n
24-08-2010, 13:36
منظور شما :
1- فلکه اول صادقیه ، کامپیوتری شهرام است ؟
2- کامپیوتری شهرام ، واقع در فلکه اول شهران است ؟
3- توی اولین فلکه شهرام ، کامپیوتری است ؟
4- هیچ کدام!

گزینه 4-هیچکدام
منظورش تو کرج بود:31:

maghzae-motefaker
24-08-2010, 13:41
سلام
بچه ها هنوز كرك كامل و بدون باگ نيومده؟

AlexMercer
24-08-2010, 13:48

شما گرفتی؟ شهرام شاید امشب ساعت 8 بیاره:46:

bax_021
24-08-2010, 13:49
کرج وست گیم هم زود میاره
گوهردشته
یادم نیست یا بین ششم و هفتمه
یا هفتم و هشتم
یکی از این دو تاست دیگه :31:

AlexMercer
24-08-2010, 13:53
این هم از امتیازات تا امید کننده بازی.

ign به بازی 7 داده و eurogamer 4 داده

Eurogamer.net – 4/10
Eurogamer.fr – 10/10
Play.tm – 9/10
MTV Multiplayer
Kotaku
D’Toid – 6.5 (360), 7.5 (PS3)
NowGamer – 8.3 (PC), 8.0 (360) and 8.1 (PS3)
Joystiq – 3.5/5
IGN – 7.0
GamePro – 3.5/5
G4 – 4/5
CVG – 8/10
Crave Online
Multiplayer – 9/10
Gamespot – 8.5/10
1UP – B
Edge – 6

morrigan_neit
و بالاخره مافیا 2 رو دارم نصب میکنم:D
امروز صب یکی از مسترا بازیو رو اورد داد به دوستم.دوستم کارش بازیو فیلمه:D بعد اونم زنگ زد به من رفتم ازش گرفتم الانم دارم نصب میکنم:((

فقط حیف که تا شب نمیتونم بازی کنم باید برم بیرون کار دارم:(

hobgoblin
بابا تو رو خدا انقدر اينجا رو اسپم بارون نكنين

اينكه فلان جا هم زود مياره يا شايد ساعت 8 بياره يا اينكه دوستم بهم داده دارم نصب مي كنم چه دردي از بقيه دوا مي كنه؟

حداقل وقتي مطمئن شدين بياين بگين فلان جا آورده.

Rush1911
24-08-2010, 13:55
کسی از شما بازی کرده تا حالا؟

من قولشو ساعت 6 گرفتم بازی دستم میرسه(البته نسخه 360 تش)...

morrigan_neit
24-08-2010, 14:00
عزیزم منم مطمین شدم که اورده گفتم دیگه:D میتونی الان بری پاساژ کامپیوتریای توو صادقیه بپرسی:D توو میدون انقلاب هم بازی اومده:D

Little Sparrow
24-08-2010, 14:03
دوستان چرا اینقدر عجله دارید می خواین اول بازی کنین؟چه فرقی میکنه.هر کی اول بازی کنه چیز جدیدی تو بازی هست به ما هم بگین بدونیم.:13:(با نسخه اول حلوا نمی دن)
شما که 8 سال صبر کردید یک یا دو روز دیگه هم صبرکنید.ممنون و موفق باشید.

AlexMercer
24-08-2010, 14:08
بابا تو رو خدا انقدر اينجا رو اسپم بارون نكنين

اينكه فلان جا هم زود مياره يا شايد ساعت 8 بياره يا اينكه دوستم بهم داده دارم نصب مي كنم چه دردي از بقيه دوا مي كنه؟

حداقل وقتي مطمئن شدين بياين بگين فلان جا آورده.

این اسپم ها جهت اطلاع رسانی به دوستان همشهریه برادر:31::31::31:

azizalizad
24-08-2010, 14:09
دوستان اینم لینک مستقیم دانلود بازی البته بدون کرک + من خودم امتحان نکردم اگه کسی امتحان کرد لطفا همین جا بگه.

Rush1911
24-08-2010, 14:13
دوستان چرا اینقدر عجله دارید می خواین اول بازی کنین؟چه فرقی میکنه.هر کی اول بازی کنه چیز جدیدی تو بازی هست به ما هم بگین بدونیم.:13:(با نسخه اول حلوا نمی دن)
شما که 8 سال صبر کردید یک یا دو روز دیگه هم صبرکنید.ممنون و موفق باشید.

اولین باره برای یه بازی اینقدر هیجان دارم م م

خدا کنه اینقدر که هیجان دارم قشنگ باشه:13:

Hitman67
24-08-2010, 14:26
با سلام
دوستان نمیدونم چرا اینقد عجله میکنید که بعدش هم اعصابتون از خرابی لینک دانلود و کرک خورد بشه صبر کنین تا حداکثر 2 روز نسخه ی سالمش میاد بیرون پس عجله نکنید.
در ضمن به امتیازا توجه نکنید خود گیم اسپات 8.5 داده که امتیاز خوبیه یکی دیگه هم از 10 بهش 4 داده نظرات فرق میکنه شما بگیرید و بازی کنید مطمئن باشید از بازی کردنش لذت می برید میدونم نمیتونه در حد و اندازه ی موفقیت مافیا 1 اسم در کنه ولی به هر حال اسمش مافیا هستش که آدمو تحریک میکنه حتی اگه امتیازش 1 هم باشه بره بازی کنه.
موفق و سربلند باشید:46:

iCe m@n
24-08-2010, 15:09
کرج وست گیم هم زود میاره
گوهردشته
یادم نیست یا بین ششم و هفتمه
یا هفتم و هشتم
یکی از این دو تاست دیگه :31:

وست گیم که خیلی وقته رفته سر دوازدهم گوهردشت آره اونم زود میاره ولی الان از همه زود تر کامپیوتری شهرام باید بیاره فک کنم من خودم قول بازی رو از شهرام گرفتم ایشالا امشب بیاره تا زود تر بنصبیم و بازی کنیم

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

شما گرفتی؟ شهرام شاید امشب ساعت 8 بیاره:46:

نه من هنوز نگرفتم شهرام به من گفت یا امشب یا فردا 100% میارم:21:

هر کدوم از برو بچ کرج امروز گرفتن حتما اعلام کنن

Arrowtic
24-08-2010, 15:20
میگم کرجی ها چه قدر زیادیم ها!

maziarb
24-08-2010, 15:23
گیم اسپات اومده

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

شهرام کیه؟

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

شهرام میتونی بیای یاهو؟

vegas
24-08-2010, 15:23
من بازی رو دانلود و نصب کردم چپتر 1 و 2 هم تمام کردم فعلا که کرک مشکلی نداره ...

AlexMercer
24-08-2010, 15:27
میگم کرجی ها چه قدر زیادیم ها!

:31::31::31:

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

گیم اسپات اومده

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

شهرام کیه؟

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

شهرام میتونی بیای یاهو؟

یک فروشگاه عرضه محصولات کامپیوتری:31: میباشد:46:

sunrise07
24-08-2010, 15:33
من بازی رو دانلود و نصب کردم چپتر 1 و 2 هم تمام کردم فعلا که کرک مشکلی نداره ...

خوش بحالت
تا اینجا بازی رو چطور دیدی؟ امکانات دیگه ای بجز چیزایی که تو دمو وجود داشت هم وجود داره؟

turokpooria
24-08-2010, 15:43
من اراکم و دارم میرم بگیرمش اومده :31::27::31::27::31::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :15::15::15::15::15::15::33::33::33::33:

esfehanei
24-08-2010, 15:45
برو کیف کن
من هم میرم یه کم بپرسم و جستجو کنم شاید باشه

Hitman67
24-08-2010, 15:57
دوستان میدونم در حدی نیستم که اینو بگم ولی دقت کردید که چند صفحه ی آخر فقط آدرس و بحث های بیهوده پر شده اینجوری بحث تیپیک هم بیراهه میره بهتره به خود بازی بپردازین
با تشکر

noproblem
24-08-2010, 16:05

خب 4 تا عکس هم بذار دیگه .تا ببینیم چطوره!
اخه ما هنوز تو کفیم تو نمیدونی باید 4 تا عکس بزاری:31::31:
فقط میگی رد کردم:13:

دوستان میدونم در حدی نیستم که اینو بگم ولی دقت کردید که چند صفحه ی آخر فقط آدرس و بحث های بیهوده پر شده اینجوری بحث تیپیک هم بیراهه میره بهتره به خود بازی بپردازین
با تشکر

خب عزیز من باید بازیو داشته باشیم که بحث سر بازی باشه؟؟؟ یا علکی از بازی تعریف کنیم ؟

esfehanei
24-08-2010, 16:06
آره عکس بزار
من هم انشا الله تا چهار ماه دیگه بازی رو دانلود میکنم و بعدش نصب میکنم

iCe m@n
24-08-2010, 16:31
بروبچ هنوز تو کرج خبری نیست:13::19: من تا 1 ساعت دیگه می خوام برم بگردم ببینم جایی آورده بازی رو:41:
اگر کسی مطمئن هست که تو کرج آورده بگه که همه برو بچ کرجی برن از اونجا بگیرن:46:

black.assassin
24-08-2010, 16:36
من گرفتم . کرج - فردیس :8:

iCe m@n
24-08-2010, 16:39
من گرفتم . کرج - فردیس :8:

دمت گرم بازی سالمه نصب کردی آدرس دقیقشو میدی؟؟؟؟؟

maziarb
24-08-2010, 16:43
سلام من نسخه ی steam دارش رو دارم میشه بگید steam چی هستش؟ چطوری نصبش کنم؟ اینترنت؟!؟

black.assassin
24-08-2010, 16:43
دمت گرم بازی سالمه نصب کردی آدرس دقیقشو میدی؟؟؟؟؟

بازی سالمه . فعلا :31: فردیس - فلکه سوم - پاساژ بعثت - برمودا

don mohsen
24-08-2010, 16:48
دوستان از مغازه هایی که بازی استیم رو میدن خودداری کنید که دمو هست.بازی اصلی 2 دی وی دی هستش مراقب باشید که کاملش رو بگیرید

iCe m@n
24-08-2010, 16:49
بازی سالمه . فعلا :31: فردیس - فلکه سوم - پاساژ بعثت - برمودا

برای نصب که نیازی به اینترنت نداره که؟؟؟

don mohsen
24-08-2010, 16:51
راستی دوستان تو سعدی مشهد اومده بریم تهیه کنیم؟؟؟؟

bax_021
24-08-2010, 16:56
وست گیم که خیلی وقته رفته سر دوازدهم گوهردشت آره اونم زود میاره ولی الان از همه زود تر کامپیوتری شهرام باید بیاره فک کنم من خودم قول بازی رو از شهرام گرفتم ایشالا امشب بیاره تا زود تر بنصبیم و بازی کنیم

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

نه من هنوز نگرفتم شهرام به من گفت یا امشب یا فردا 100% میارم:21:

هر کدوم از برو بچ کرج امروز گرفتن حتما اعلام کنن

من نمی دونستم
کنکور نمی ذاشت جز pes چیزی کنم پارسال
خبر نداشتم رفته
شهرام کجاست ؟؟؟

iCe m@n
24-08-2010, 16:58
من نمی دونستم
کنکور نمی ذاشت جز pes چیزی کنم پارسال
خبر نداشتم رفته
شهرام کجاست ؟؟؟

سر فلکه اول گوهردشت کامپیوتری شهرام

sht1987
24-08-2010, 17:00
سایت بازی جدید آورده.2 تاDVD هست،4000 تومان

Kamyar_AnathemA
24-08-2010, 17:06
مشهد کسی جایی ندیده ؟

بعد افطار میخوام برم دنبالش

بروبچ مشهد کجایین ؟

یکم از این کرجیا یاد بگیرین بابا :19:

بیاین وسط :31:

vahidreza2007
24-08-2010, 17:29
بچه ها مگه بازی کرک نهایی و کامل شده ؟ :18:

اگه اره لینکش رو بدذید دانلود کنیم کرک کامل و سالم رو .

من بازی رو گذاشتم برای دانلود ولی هنوز کرکی براش پیدا نکردم .

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

با کدوک کرک کرکش کردی میشه لینک دانلودش رو بدی ما هم دانلود کنیم .

noproblem
24-08-2010, 17:31
شیرازی ها هم که مثله همیشه منتظرن یکی بیاره در خونشون بگه بفرمایین:31:
خب از شیراز هم بگین؟

vahidreza2007
24-08-2010, 17:37
بچه یکی که گرفته مردی کنه کرک بازی رو کامل یه جا اپلود کنه تا ما هم دانلود کنیم مرسی .

Mohammad King
24-08-2010, 17:43
سلام

امروز من بازی رو توی اراک دیدم///

چند تا دی وی دی هست؟

ارزش خریدن داره؟

Amin.P30
24-08-2010, 17:45
NEW CRACK MAFIA 2:
24/8/2010

xlife
24-08-2010, 17:48
من که ازیک فروشگاه اینترنتی معتبر به قیمت 1800در دو دی وی دی خریداری کردم 4الی5 روز دیگه رو سیستم ام نصبه خدا کنه مثل gta ivمشکل نداشته باشه هر چندکه میدونم کمپانی تمام سعی وتلاشش رو کرده نسخه رایانه بهترین باشه و این حرف از پایین بودن نمره نسخه کنسولی نصبت به کامپیوتر مشهوده
درود بر Pc
درضمن نبینم پست اسپم بدید این آخریش بود
هه هه

sepehr_x50
24-08-2010, 17:56
سلام. دوستان یه مافیا 2 چند وقت پیش اومده بود. اون قضیش چی بود؟!

Amin.P30
24-08-2010, 18:05
سلام. دوستان یه مافیا 2 چند وقت پیش اومده بود. اون قضیش چی بود؟!
نسخه دمو بود.

*ARSENAL*
24-08-2010, 18:14
من که ازیک فروشگاه اینترنتی معتبر به قیمت 1800در دو دی وی دی خریداری کردم 4الی5 روز دیگه رو سیستم ام نصبه خدا کنه مثل gta ivمشکل نداشته باشه هر چندکه میدونم کمپانی تمام سعی وتلاشش رو کرده نسخه رایانه بهترین باشه و این حرف از پایین بودن نمره نسخه کنسولی نصبت به کامپیوتر مشهوده
درود بر Pc
درضمن نبینم پست اسپم بدید این آخریش بود
هه هه
سلام دوست من:10:
میشه بگی از کدوم سایت خریدی که ما هم بخریم.

4umbaz
24-08-2010, 18:42
کسی خبری از احتمال فارسی شدن یا حتی زیرنویس شدن نداره؟؟

xlife
24-08-2010, 18:49
سلام دوست من:10:
میشه بگی از کدوم سایت خریدی که ما هم بخریم.

persiastore.com/

GUNSHIP
24-08-2010, 18:51
احتمالش تقریبا 0% هست تازه اگه هم قرار بشه فارسی بشه تا 2-3 ماه دیگه خبری نخواهد بود.

dsa dsa
24-08-2010, 18:52
cpu 2.4 celeron
ram 1 gb
geforce 5500

نصب میشه ؟

xlife
24-08-2010, 18:57

بازی هنوزتازه اومده هیچ منتقدی دست به قلم نشده همه منتظر نکات ضعف و مثبت بازی هستند اونوقت بدنبال فارسی شدنش می گردی فعلا باید منتظر نطق وزارت ارشاد نصبت به ممنوعیت بازی در داخل کشورباشم آخه هنوز بازی دستشون نرسیده

xlife
24-08-2010, 19:08
راستی یادم رفت یک سئوال تخصصی داشتم
این نمرات مافیا از سایتها و نشریات نمره اول وآخرشه یا احتمال تغییر وجود داره
اخه داداشم وقتی دیدشون به مرض دیوانگی رسید نزدیک بود بلایی سرخودش بیاره احتمال تغییر دادن نمرات وجود داره

black.assassin
24-08-2010, 19:13
برای نصب که نیازی به اینترنت نداره که؟؟؟

بره من که فقط یه آنزیپ کردن بود . روی 3DVD بود البته . یه جورای انگار پرتابل بود :31:

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

بچه یکی که گرفته مردی کنه کرک بازی رو کامل یه جا اپلود کنه تا ما هم دانلود کنیم مرسی .

اینم کرک بازی روی سرور ایرانی و قابلیت رزیوم :31:

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

داستان بازی فعلا که زیبا شروع شده . خود بازی هم خیلی قشنگه . بریم جلوتر ببینیم چی میشه :31:

gta6767
24-08-2010, 19:24
آقا كسي نميدونه كجا تو اصفهان آوردن؟

starn
24-08-2010, 19:35
بازی به دستم رسید 3 تا دی وی دی اجراش کردم مشکلی نداشت
--------
ممکنه وسطای بازی به مشکل بر بخوره؟

AlexMercer
24-08-2010, 19:45
راستی یادم رفت یک سئوال تخصصی داشتم
این نمرات مافیا از سایتها و نشریات نمره اول وآخرشه یا احتمال تغییر وجود داره
اخه داداشم وقتی دیدشون به مرض دیوانگی رسید نزدیک بود بلایی سرخودش بیاره احتمال تغییر دادن نمرات وجود داره

نمراتش قابل تغییر نیست.اگر نقدهایی که من از بازی خوندم درست باشه همون 7 ign برازنده این بازیه.

بیشترین مراحل بازی شامل این میشه که شما بری ماموریت رو بگیری بعد با ماشین بری یک سری ادم رو بکشی بعد با ماشین بر گردی اپارتمانت رو تختت بخوابی تا مرحله تموم شه همین.بیشتر گیر نقد ها رو مراحل تکراریه بازیه. در ضمن مافیا ادعا کرده بود که دنیای این بازی از دنیای جی تی ای زنده تره ولی تو نقد ها نوشته دنیای این بازی فوق العاده مرده هست.:46:

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

دوستان کرجی جایی نیاوارد؟
اگه نه که فردا صبح احتمالا سی دی سنتر تو میدان سپاه یا شهرام میارن

worldclass
24-08-2010, 19:56
نحوه نصب بازي و كرك كردن:

(خودم تست كردم جواب مي ده)

براي نصب بازي اول از همه نياز به نصب phoenix 1.3 هست كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1. روي Instruments كليك كنيد و در قسمت Update ContentDescriptionRecord گزينه internet رو انتخاب كنيد

2. روي Instruments كليك كنيد وSID Unpacker رو انتخاب كنيد

3. روي Scan a SIM-File كليك كنيد و Mafia II_disk1.sim رو از داخل دي وي دي بازي( كه رايت كرديد يا توي يه درايو مجازي اجرا كرديد) انتخاب كنيد

4. توي قسمتي كه نوشته available games روي Mafia II كليك كنيد و انتخابش كنيد

5. Unpack رو بزنيد و محل نصب بازي رو انتخاب كنيد و صبر كنيد تا كارش تموم بشه

6 . كرك بازي رو توي فولدر Pc در جايي كه بازي رو نصب كرديد كپي كنيد

7. تموم شد روي Luncher كليك كنيد و حالشو ببريد

*** از آرمين عزيز خواهش مي كنم اينو تو پست اولش اضافه كنه تا تاپيك پر از سوال در مورد نصب نشه.

هنوز تعداد زيادي از بچه ها بازي به دستشون نرسيده ولي تا دانلود ها تموم شد و بازي تو مغازه ها پخش شد اينجا با سوالاي مختلف نابود ميشه
رو سیستم من جواب داد اما رو سیستم داداشم که اینترنت نداره جواب نداد
ایا از اون قسمت اپدیته یا مشکل چیز دیگه ای هست ؟

turokpooria
24-08-2010, 20:01
cpu 2.4 celeron
ram 1 gb
geforce 5500

نصب میشه ؟

نصب میشه. اجرا نمیشه

armin_punisher6
24-08-2010, 20:13
ببخشید رو لپ تاپ من خوب اجرا میشه؟
Cpu i7 1.6
ram 4gb ddr3
vga geforce 230m 1gb up 2815 mb
os windows 7 64bit

ehsans3p
24-08-2010, 20:14
کسی لینک دانلود بازی را نداره ممنون میشم اگر کسی داره بزاره.

vahidreza2007
24-08-2010, 20:41
بچه ها فرق نسخه استیم و نسخه معمولی چی هستش ؟ چه فرق هایی با همدیگه دارن ؟

ممنون میشم یکی توضیح بده چون الان دو نوع معمولی و استیم برای دانلود اومده .

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

[/COLOR]

اینم کرک بازی روی سرور ایرانی و قابلیت رزیوم :31:

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

داستان بازی فعلا که زیبا شروع شده . خود بازی هم خیلی قشنگه . بریم جلوتر ببینیم چی میشه :31:

دوست من واقعا ازت ممنونم و امیوارم از بازیت لذت ببری .

فقط یه سوال شما خودت با همین کرک الان داری بازی میکنی ؟ یا مخلفات دیگه ای هم برای کرک کردن بازی نیاز هستش ؟

فقط با ریختن این کرک میشه بدون مشکل بازی کنیم ا اخر یا نه ؟

esfehanei
24-08-2010, 20:41
دقیقا منم همین سوال رو اومدم بپرسم
فرق بین نسخه های استیم با معمولی چیه؟
من میخواستم دانلود کنم ولی باز هم یه مشکل دیگه
فک کنم اصلا باید بیخیال مافیا بشم
انگار راحترین راه همینه

L.A.M.P.A.R.D
24-08-2010, 21:13
خیلی بازیه زیباییه:20:

black.assassin
24-08-2010, 21:13
ببخشید رو لپ تاپ من خوب اجرا میشه؟
Cpu i7 1.6
ram 4gb ddr3
vga geforce 230m 1gb up 2815 mb
os windows 7 64bit

خودت که میدونی اجرا میشه . بره چی میپرسی . پست اول حداقل سیستم رو نوشته . ببین .

L.A.M.P.A.R.D
24-08-2010, 21:17
آقا كسي نميدونه كجا تو اصفهان آوردن؟
من از پنج طبقه توی خانه اصفهان گرفتم...........بدون هیچ مشکلی

black.assassin
24-08-2010, 21:17

فقط یه سوال شما خودت با همین کرک الان داری بازی میکنی ؟ یا مخلفات دیگه ای هم برای کرک کردن بازی نیاز هستش ؟

بله با همین کرک . فقط کپی پیست کردم . برای بازی هم باید nvidia physics رو حتما داشته باشید .
راستی یه سوال : nvidia physics بره فعال کردن این قابلیت روی کارتهای ati هست . یعنی می تونم تو قسمت گرافیک گزینه nvidia physics رو فعال کنم یا نه ؟ در ضمن گرافیکم 4770 هست و AA هم تا 8 گذاشتم .

The Rover
24-08-2010, 21:18
نمراتش قابل تغییر نیست.اگر نقدهایی که من از بازی خوندم درست باشه همون 7 ign برازنده این بازیه.

بیشترین مراحل بازی شامل این میشه که شما بری ماموریت رو بگیری بعد با ماشین بری یک سری ادم رو بکشی بعد با ماشین بر گردی اپارتمانت رو تختت بخوابی تا مرحله تموم شه همین.بیشتر گیر نقد ها رو مراحل تکراریه بازیه. در ضمن مافیا ادعا کرده بود که دنیای این بازی از دنیای جی تی ای زنده تره ولی تو نقد ها نوشته دنیای این بازی فوق العاده مرده هست.:46:

اکثرا گفتن ماموریت های بازی نه تنها تکراری نیست بلکه فوق العاده زیبا و هیجان انگیز است و ضعف اون در خارج ماموریت هاست که به اندازه خود ماموریت ها هیجان انگیز نیست و کمی یکنواخت است در ضمن ابن حرف خیلی زیاده رویه که بازی "فوق العاده" مرده باشه

noproblem
24-08-2010, 21:22
دوستان شیرازی هیچکس به فکر نبود
برید پاساژ صدف حمله کنید اوردن همه مغازه ها بلا استسنا
همه دارن میخرن
تموم میشه ها

black.assassin
24-08-2010, 21:23

دوستان کرجی جایی نیاوارد؟
اگه نه که فردا صبح احتمالا سی دی سنتر تو میدان سپاه یا شهرام میارن

شما نقدا رو بیخیال . بچسب به بازی . این سایتا همش گیر میدن به همه چی :31:
تکراری بودنش رو نمی دونم چون 2 تا چپتر بیشتر نرفتم . تو همین 2 تا چپتر هم 2 بار دزدی ماشین داشتم :31: شاید اینجاش تکراری باشه . واقعا زنده تره . تو جی تی ای شما فقط می بینید عابرین دارن راه میرن . ولی تو مافیا شما می بینید که یه زن داره از سرما می لرزه . یا دو نفر کنار پنجره دارن با دوستشون صحبت می کنن یا یه معتاد بغل دیوار نشسته . همچنین راننده ها مثل GTA زیادی مصنوعی نیستن که هر وقت بری جلوشون نگه دارن . تصادف ها خیلی طبیعی تره و رانندگیش رو مد simulation رو تجربه کنید حتما . گرافیکش که واقعا جالب و خیره کنندس . هوش مصنوعی هم خیلی خوب و در حد عالیه .

در ضمن اگه رات افتاد این ورا فردیس امروز آورده بودن .

AlexMercer
24-08-2010, 21:29
اکثرا گفتن ماموریت های بازی نه تنها تکراری نیست بلکه فوق العاده زیبا و هیجان انگیز است و ضعف اون در خارج ماموریت هاست که به اندازه خود ماموریت ها هیجان انگیز نیست و کمی یکنواخت است در ضمن ابن حرف خیلی زیاده رویه که بازی "فوق العاده" مرده باشه

بله هیجان انگیزه:31: تنها 2 تا ماموریت جالب دکر شده باقی مراحل اینه:برو جایی که دشمنا هستن پشت سنگر کاور بگیر تیر بزن بهشون بعد جونت کم شد دوباره سنگر بگیر تا جونت برگرده و دوباره ادامه بده تا همه رو بکشی و با ماشین برگردی خونه رو تختت بخوابی.

در مورد جهان پیرامون شما:گفته شده این جهان فقط بخاطر این بوجود اومده که شما توش بچرخی.هیچ چیزه خاصی اتفاق نمی افته که متحیر شی.اگر کارواشی هست یا اینکه مغازه لباس فروشی هست برای جذابیت بازی نیست فقط برای اینه که از دست پلیس بتونید در برین.

سخن پایانی آی جی ان هم این بود: مافیا بازیه خوبیه که بیشتر سعی کرده مثل بازیهای اکشن سوم شخص باشه تا یک بازی OPEN WORLD پس انتظار یک جهان مجازی توش نداشته باشین.:46:

noproblem
24-08-2010, 21:34
تکراری بودنش رو نمی دونم چون 2 تا چپتر بیشتر نرفتم . تو همین 2 تا چپتر هم 2 بار دزدی ماشین داشتم :31: شاید اینجاش تکراری باشه . واقعا زنده تره . تو جی تی ای شما فقط می بینید عابرین دارن راه میرن . ولی تو مافیا شما می بینید که یه زن داره از سرما می لرزه . یا دو نفر کنار پنجره دارن با دوستشون صحبت می کنن یا یه معتاد بغل دیوار نشسته . همچنین راننده ها مثل GTA زیادی مصنوعی نیستن که هر وقت بری جلوشون نگه دارن . تصادف ها خیلی طبیعی تره و رانندگیش رو مد simulation رو تجربه کنید حتما . گرافیکش که واقعا جالب و خیره کنندس . هوش مصنوعی هم خیلی خوب و در حد عالیه .

عزیز دو تا عکس بزارید لطفا ما مردیماااااااااااااااااااا ااااااااا
ولی فردا میرم میخرم مثله اینکه اومده

بله هیجان انگیزه:31: تنها 2 تا ماموریت جالب دکر شده باقی مراحل اینه:برو جایی که دشمنا هستن پشت سنگر کاور بگیر تیر بزن بهشون بعد جونت کم شد دوباره سنگر بگیر تا جونت برگرده و دوباره ادامه بده تا همه رو بکشی و با ماشین برگردی خونه رو تختت بخوابی.

در مورد جهان پیرامون شما:گفته شده این جهان فقط بخاطر این بوجود اومده که شما توش بچرخی.هیچ چیزه خاصی اتفاق نمی افته که متحیر شی.اگر کارواشی هست یا اینکه مغازه لباس فروشی هست برای جذابیت بازی نیست فقط برای اینه که از دست پلیس بتونید در برین.

سخن پایانی آی جی ان هم این بود: مافیا بازیه خوبیه که بیشتر سعی کرده مثل بازیهای اکشن سوم شخص باشه تا یک بازی OPEN WORLD پس انتظار یک جهان مجازی توش نداشته باشین.:46:

الکس جون تو هم خریدی؟:31:

vahidreza2007
24-08-2010, 21:34
بچه ها فرق نسخه استیم و نسخه معمولی چی هستش ؟ چه فرق هایی با همدیگه دارن ؟

ممنون میشم یکی توضیح بده چون الان دو نوع معمولی و استیم برای دانلود اومده .

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

انگار راحترین راه همینه

برو بچ متخصص تا÷یک کسی نیست تفاوت این دو نسخه رو بدونه ؟

و اینکه از کجا میشه فهمید که نسخه ما استریم هستش یا معمولی ؟

esfehanei
24-08-2010, 21:36
دوستان ترینر برا این بازی اومه؟
هنوز بازی رو دانلود نکرده دنبال ترینرم:31:
همه دنیا بازی رو تموم کردن من تازه میخوام شروع به دانلود کنم
کلا کم کم دارم بیخیالش میشم

sajey
24-08-2010, 21:40
سلام دوستان عزيزم
دوستاني كه اين game زيبا را هنوز دانلد نكرد پيشنهاد ميكنم كه از گروه عالي SKIDROW دانلود كنند كه حدود يك ساعت 30 پيش اين بازي بدست اين گروه خوب هك و انتشار يافت .
Mafia.II-SKIDROW

AlexMercer
24-08-2010, 21:42

برادر من نخوندون منو.من به اندازه ای از GTA جزییات گرفتم که شما نگرفتی.شما تو جی تی ای افرادی رو میدیدی که یا دارن تو خیابان قهوه میخورن یا با موبایل حرف میزدن.موقعی که هوا ابری بود همه چتر میاواردن بیرون و وقتی بارون میومد سریع چتر رو باز میکردن یا میرفتن زیر یک ساختمون تا خیس نشن.جی تی ای هم گدا داشت که میشد بهش کمک کرد.بعد ببخشید شما در واقعیت اگر ادم بیاد جلوی ماشینتون نگه نمیدارین از روش رد میشین؟ تو جی تی ای وقتی کسیو تو خیابون میکشتی مشید افرادی رو دید که با موبایل یا تلفن عمومی به پلیس زنگ میزنن. اگر موقع دویدن به کسی میخوردی و پرت میشد و اون فرد عینکی هم بود میتونستی شاهد باشی که رو زمین دنباله عینکش میگرده. و خیلی جزییات دیگه که یادم نیست یا مجال گفتن نیست.

بله از هوش مصنوعی مافیا شنیدم وقتی رو به مردم تفنگ میگیری واسشون مهم نیست مثل یابو از کنارت رد میشن. گرافیک هم خسته نباشه بازی 2 سال پیش معلومه از نظر گرافیکی پایین تر از بازی سال 2010 هست.

بهتره مافیا با جی تی ای مقایسه نشه وگرنه به جز داستان بهتر چیزی برای رقابت نداره.:46:

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

عزیز دو تا عکس بزارید لطفا ما مردیماااااااااااااااااااا ااااااااا
ولی فردا میرم میخرم مثله اینکه اومده

الکس جون تو هم خریدی؟:31:

نه هنوز فردا سطح کرج پخش میشه:41:

محمد ه ف
24-08-2010, 21:47
به نام یکتای هستی

ُدرود
نسخه Ps3 بازی رو قیمت کردم 100 هزار تومن.
فعلا لینک دانلود نسخه Pc رو براتون میزارم تا انشالله ببینیم چی میشه.
منتهی بعد از کپی لینک حدود 30 ثانیه باید وایسین تا فایل رو بشناسه و لود کنه:

System requirements:
• Operating system: Windows XP (SP2 or higher) / Windows Vista / Windows 7
• Processor: Intel Pentium D with 3 GHz or AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual core) or better
• RAM: 1.5 GB
• Video: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro or better
• Sound card compatible with DirectX 9.0c;
• Keyboard and mouse.
براي دانلود لينک زير را در نرم افزار idm در قسمت addurl کپي کنيد.

كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کرک ۱۰۰٪

كد:

ویژگی های بارز بازی Mafia 2
1.قابلیت خواندن روزنامه در بازی نیز وجود دارد.
2. Empire City مدلی ساخته شده از روی شهرهای San Francisco و New York City است.
3. شما می تونید صندوق عقب ماشین را باز کنید و توش تفنگ ها و حتی یک جسد را بزارید.
4. Empire City نسبت به شهر نسخه اول بازی حدود 70 درصد بزرگتر است.
5. در بازی باشگاه هم وجود داره و می تونید ضربه ها و حرکات جدید یاد بگیرید.
6. در بازی می توانید تاکسی بگیرید و به نقاط مختلف شهر برید.
7. شما می توانید در نقشه علامت بگزارید و به راحتی مسیر خود را تا مکان مشخص شده پیدا کنید.
8. شما می توانید ماشین ها را به مکانی به نام “Empire Automobile Shop” ببرید این مکان به شما اجازه رنگ کردن ماشین ، تغییر کلی در شکل ظاهری آن و تغییر موتور ماشین را می دهد.
8. ماشین شما در بازی کثیف می شود و شما می توانید ماشین را به کارواش ببرید.
9. شما می توانید بطری ها و شیشه های نوشابه و صندلی ها را نیز بردارید و نکته جالب اینجاست که شما می توانید صدای رادیو ماشین را کم و زیاد کنید.
10. شما می توانید به رستوران های مختلف در سطح شهر برید و با خوردن غذا و نوشیدنی سلامتی خود را تامین کنید.
11. در تمامی نقاط شهر می توانید خانه های مختلفی بخرید و همچنین سیستم checkpoint به بازی اضافه شده است.
12.شخصیت اصلی بازی یعنی Vito می تواند به فروشگاه لباس برود و انواع لباس ها را بخرد.
تصاویری از بازی:

noproblem
24-08-2010, 21:49
برادر من نخوندون منو.من به اندازه ای از GTA جزییات گرفتم که شما نگرفتی.شما تو جی تی ای افرادی رو میدیدی که یا دارن تو خیابان قهوه میخورن یا با موبایل حرف میزدن.موقعی که هوا ابری بود همه چتر میاواردن بیرون و وقتی بارون میومد سریع چتر رو باز میکردن یا میرفتن زیر یک ساختمون تا خیس نشن.جی تی ای هم گدا داشت که میشد بهش کمک کرد.بعد ببخشید شما در واقعیت اگر ادم بیاد جلوی ماشینتون نگه نمیدارین از روش رد میشین؟ تو جی تی ای وقتی کسیو تو خیابون میکشتی مشید افرادی رو دید که با موبایل یا تلفن عمومی به پلیس زنگ میزنن. اگر موقع دویدن به کسی میخوردی و پرت میشد و اون فرد عینکی هم بود میتونستی شاهد باشی که رو زمین دنباله عینکش میگرده. و خیلی جزییات دیگه که یادم نیست یا مجال گفتن نیست.

بله از هوش مصنوعی مافیا شنیدم وقتی رو به مردم تفنگ میگیری واسشون مهم نیست مثل یابو از کنارت رد میشن. گرافیک هم خسته نباشه بازی 2 سال پیش معلومه از نظر گرافیکی پایین تر از بازی سال 2010 هست.

بهتره مافیا با جی تی ای مقایسه نشه وگرنه به جز داستان بهتر چیزی برای رقابت نداره.:46:

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

نه هنوز فردا سطح کرج پخش میشه:41:
اقا شیراز که اومده ولی ساعت 10.45 هست اگر نه همین الان میرفتم میخریدم تا فردا صبح بازی میکردم

Killzone2
24-08-2010, 21:51

دوست عزیز مطمئنی که چیزی برای مقایسه نداره؟فکر کنم شما بازی رو رو low بازی کردی...از لحاظ طراحی کاراکتر ها و همچنین کیفیت حرف اول رو میزنه!!!چه طور میگید...در سال 1950 موبایل و تلفن عمومی وجود نداشت که بخوان خبر بدن...تو بازی هم همچین چیزی مثل تلفن عمومی نیست.مگر اینکه تا خونه خودشون باید برن تا بتونن زنگ بزنن!!!تو این بازی این همه خلاقیت هست و نادیده گرفته میشه و با بازی gta IV که اصلا نباید مقایسه کرد مقایسه میشه.

worldclass
24-08-2010, 21:55
رو سیستم من جواب داد اما رو سیستم داداشم که اینترنت نداره جواب نداد
ایا از اون قسمت اپدیته یا مشکل چیز دیگه ای هست ؟
لطفا راهنمائی کنید

AlexMercer
24-08-2010, 21:56
دوست عزیز مطمئنی که چیزی برای مقایسه نداره؟فکر کنم شما بازی رو رو low بازی کردی...از لحاظ طراحی کاراکتر ها و همچنین کیفیت حرف اول رو میزنه!!!چه طور میگید...در سال 1950 موبایل و تلفن عمومی وجود نداشت که بخوان خبر بدن...تو بازی هم همچین چیزی مثل تلفن عمومی نیست.مگر اینکه تا خونه خودشون باید برن تا بتونن زنگ بزنن!!!تو این بازی این همه خلاقیت هست و نادیده گرفته میشه و با بازی gta IV که اصلا نباید مقایسه کرد مقایسه میشه.

دوست من متوجه حرف من نشدی.دوست قبلی گفت کردم شهر تو جی تی ای فقط راه میرفتن من بهشون چندتا نکته رو اعلام کردم.که اینطور نیست.وگرنه بنده هم میدونم اون سال موبایل نبوده.در ضمن خوده سازندگان مافیا هی اعلام میکردن که بازی ما از جی تی ای زنده تر و بهتره پس همین حرفاشون باعث مقایسه میشه وگرنه من هم قصد مقایسه نداشتم و باید مافیا رو با بازی هایی مثل خودش یعنی GOD FATHER یا SCAR FACE مقایسه کرد نه بازیه بزرگی مثل GTA. :46:

Gilopa
24-08-2010, 21:57
نسخه کنسولی Xbox همگی راضی هستند و دارن تعریف میکنند ... شکر خدا مثل اینکه انتظارات رو بر آورده کرده بازی

AlexMercer
24-08-2010, 21:59
اقا شیراز که اومده ولی ساعت 10.45 هست اگر نه همین الان میرفتم میخریدم تا فردا صبح بازی میکردم

کرج هم که امشب میارن ولی فردا پخش میکنن:41:

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

لطفا راهنمائی کنید

احتمالا بازی شما نسخه STEAM هست.و برای بازی نیاز به حداقل یک کارت شبکه و دسترسی به اینترنت داره.چون سیستم برادر شما سترسی به اینترنت نداره نمیتونن بازی کنن.

البته این حدس منه.:46:

Amin.P30
24-08-2010, 21:59
SKIDROW CRACK:

godsmak
24-08-2010, 22:02
لینک کرک Skidrow:

اینم لینک DLC بازی :

1.Mafia 2 - Made Man DLC -> contains 2 luxury cars and a smoking for Vito.

2.Mafia 2 - Digital Deluxe Artbook PDF

3.Mafia 2 - Empire Bay Map PDF

Pass For PDF'S
cs.rin.ru

Little Sparrow
24-08-2010, 22:03
دوستان نسخه ی 3 دی وی دی سالمه دیگه نه؟

AlexMercer
24-08-2010, 22:05
حجم DLC بازی چقدر هست.ماموریت داره یا فقط ماشین اضافه میکنه؟

Gilopa
24-08-2010, 22:05
و باید مافیا رو با بازی هایی مثل خودش یعنی GOD FATHER یا SCAR FACE مقایسه کرد نه بازیه بزرگی مثل GTA.

ببخش دوست من قصد بجث ندارما ..
ولی این جمله آخرتون یه ذره با کنایست یعنی این مفهوم رو میرسونه که مافیا بازی کوچیکیه و در حد مقایسه با gta نیست ! ... اما اگه نظر شخصی من رو بخواید جی تی ای درسته خیلی بیشتر نسخه داده بیرون و مافیا فقط دو نسخه (نسخه جدید رو که اصلا فعلا نمیشه نظر داد ) اما همون یه نسخه از مافیا اونقدر بزرگ هست که من هم بگم بازی بزرگ مافیا رو نباید با امثال gta مقایسه کنیم .. کاری به سلیقه دوستان ندارم .. درسته الان حرفه ای نیستم در زمینه بازی اما به جرات میتونم بگم 7 سال پیش خوره بازی و واقعا حرفه ای بودم .. عمرا gta اون زمان حتی یک ذره هم زیبایی بازی mafia رو نداشت ... حالا بعد از اون رو دیگه کار ندارم که چی شد چی نشد

xlife
24-08-2010, 22:07
انگار راحترین راه همینه

استیم نیاز به اتصال به اینترنت وکارت شبکه داری و معمولا بیشترشون نسخه دمو هستند

godsmak
24-08-2010, 22:10
حجم DLC بازی چقدر هست.ماموریت داره یا فقط ماشین اضافه میکنه؟
حجمش 9 مگه!
نه فقط دوتا ماشین + قابلیت سیگار کشیدن برای ویتو!