PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15

Переклад не
02-09-2010, 14:45
بچه ها اينجا بازي رو 1 دي وي دي ارائه داده
كلك ملك تو كار نيست كه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 14:48
من که نسخه ی 2 دی وی دی خریدم هنوز توش گیر کردم توی چپتر 2 گیر میکنه

amirakhavan
02-09-2010, 14:58
بچه ها اينجا بازي رو 1 دي وي دي ارائه داده
كلك ملك تو كار نيست كه؟

من نسخه repack که حجمش 4.5GB بود رو دانلود کردم که میشه همون یه دی.وی.دی و خودش کرک داشت و کلاً هیچ مشکلی نداشت و یه زبانه بود فقط انگلیسی (البته مراحل نصب زبان روسی بود ولی مهم نیس چون واضحه و سریع نصب میشه و پس از نصب به همه بازی به زبان انگلیسی کامل) جایی گفتن که اونایی که حجمش کمه کاراکترهای بازی و مردم و ماشین هاش کمتره که اینجوری نبود و یه نفرو که توی خیابون میدیدی هی تکرار نمیشد! در کل عالی بوده ... :20:

Milad4171
02-09-2010, 14:59
نقد من:

سلام.
خوب منم بلاخره بازی رو تموم کردم
فکر کنم از همه بالاتر بودم با 75% :31:
البته خوب نه مجله ها رو گرفتم نه پوستر ها رو. پوستر که هیچی!!!!:41:
-----------------------------------
خوب::31:

به نظر من که بازی مافیا یک رو ندیدم اینطوری میتونه باشه!
گرافیک عالی. گیم پلی متوسط . هر وقت که میخوابید با تلفن معموریت بعدی رو بهش میگفتن. که خیلیهاش شب بود و تو روز نبود.( خوب مافیایی عمل کردن دیگه)

یه مشکل بزرگ که داشت باید از اینوربه اونور شهر میرفتی برای یک معموریت.:13:

آهنگهای بازی از آهنگهایی معروف انتخاب شده بود که شاید میشه گفت که معروفترینش همون آهنگ آخر بازی بود که مال Johnnie Ray بود.:40:
یه سری آهنگهای دیگه هم در این سبک که جالب بود و با حال و هوای بازی یکی بود. ولی خداییش کم بود.
رادیو هم همش آهنگ میگذاشت که اصلا جالب نبود!!!:41:

داستان بازی کلا نشون دهنده ی گروهایی هستند که بخاطر پول( مثل بلایی که سر هنری اومد) حتی دوست خودشون رو هم حاظر هستن بکشن. و به قول رئیس که گفته بود خوانده ی شما ما هستیم و اینجا و از خانواده خودتون مهمتره!:13:

بازی واقع گرایانه : به نظر من نباید به دید یک بازی معمولی بهش نگاه کرد. شاید بازی کوتاه بود ولی شک نکنید اگه بلند بود مزه بازی و لذت بازی و داستان بازی از بین میرفت .:46:

موزیک بازی عالی بود و کسانی که از سیستم دالبی بی بهره هستن این مورد رو حس نکردن! مثلا اول بسم الله که تیر میخوره به شیشه ی مش روب و میترکه صدا رو اگه با سیستم دالبی بشنوید همون اول تحت تاثیر قرار میگیرن!:18::31:

گرافیک بازی عالی بود. برعکس خیلیها که میگن تو زمستون همش ماشین لیز میخوره، شما باید به دید یک بازی واقع گرا بهش نگاه کنین! اگه سوار ماشین شده باشین می بینین تو بارون( که واقعا اینطوری هم هست) نمیشه درست ماشین رو کنترل کرد. در ضمن هندلینگ ماشین های دهه ی 50 مثل الان که نیست! ترمز ABS هم نبوده.
دقت کردین ماشین که ترمز میگرفت سوت میکشید؟:5:
دلیلش واقع گراییی بازی بود!!:46:

یه ایراد: یه چیز مسخره که داشت این بود که بازی کاملا Open world نبود. مثلا شما که میخوای بری ماشین اوراق کنی خیابونهای پیچ و پیچ.:18:
اگه از ماشین پیاده بشیو بیخوای از پیچ بلایی از بقل کوه خودت رو برسون پایین که خیابون هست می بینی نمیشه رفت. فقط مسیرت از توی خیابونه!!!:41:

مجله ها: مجله ها چیزهای عجیبی نبودن. واسه اینه بود که کسل کننده نشه بازی. درضمن. هرکس نخواد میتونه برش نداره!!!:20:
من کلا 10 تاش رو برداشم!!

Wanted ها هم چیزهای جالبی بود من یکیش رو برداشتم و خوندم. در مورد مثلا آدمهایی هست که توی این گروه بودن و اینا!! واسه از اطلاعات عمومی.

نتیجه ی کلی:

به نظر من به صورت یه بازی مستقل بازی خوبی بود جوری که اگه ازش سر در بیارین میتونن متوجه بشین. ولی خوب. به نظرم برای 8 سال باید بیشتر روی داستانش کار میکرن . به جای اینکه این اون رو بکشه اون اونیکی رو ...
همش همدیگه رو بکشن!!!:41:

یه مشکل بزرگ دیگه جونش بود.

خیلی کمتر جایی ( بیشتر آخر بازی) چیزی پیدا میکردی که جونت رو زیاد کنه. من که همیشه در حالت تپش قلب بازی رو انجام دادم!!!
--------------------------------------

امروز
بعد از حدودا 5 روز تمومش کردم. البته مثل بعضی ها بکوب نشستم پشتش ، چون خیال نداشتم زودی بازی تموم بشه!!!!!

ولی به جرات میگم این بازی یک بار مصرفه!! تموم شد دیگه لذتی برای ادامه ( لااقل برای من) نداره!!!
:46:

Khashayar King
02-09-2010, 15:01
تموم شد ، رو 71 درصد ، 11 ساعت بازی!

وای اصلا فکرشم نمیکنم !؟

جو برای چی یه قسمتی از معامله بود ؟ یعنی چی ؟ چرا ویتو کاری نکرد اون لحظه ؟ یکی بگه ماهم بفهمیم ، یعنی جو رو میخواستن بکشن ؟

داستان بازی مبهم تموم شد ، یعنی با این اوصاف باید شماره 3 هم دنباله ی داستان ویتو باشه ... !

یکی از چیز های دیگه و جالب این بود که بازی بعد از اتمام به شما اجازه نمیده که در محیطش چرخ بزنید ! و باید چپتر هارو لود کنید تا بتونید تو شهر بازی کنید !

کلا داستان قوی و گیرایی داشت مخصوصا نقاط مبهمش ... ! و ربطش به مافیا 1 کلا خیلی خوب بود من بهش 8.5 از 10 میدم چون هنوز هم میشد بهتر از این بود.

سازندگان بازی به جزئیات که به چشم نمیان اهمیت دادند ولی به کلیاتی که باید توجه میشد ، توجه نکردن ! مثلا شما میتونید صندق عقب ماشین رو باز کنید و فقط در یک مرحله

این کار بدرتون میخوره ، کلا خیلی جاهای دیگه باید کار میشد که نشد ، گرافیک و داستان قوی داشت !

امیدوارم مافیا 3 این همه بی توجهی رو نداشته باشه ...

و البته برای من یه قسمت سانسور داشت ، وقتی که با ادی و جو برای آزادی ویتو جشن میگیریم ، برای من اصلا کات سینشو رو نشون نداد وسطش !

و یک دفعه بعد از رسوندن اونها به بار ، از دم درش که مست بودن شروع میشه ! مشکل از چی بود ؟

huggy
02-09-2010, 15:04
امروز
بعد از حدودا 5 روز تمومش کردم. البته مثل بعضی ها بکوب نشستم پشتش ، چون خیال نداشتم زودی بازی تموم بشه!!!!!

ولی به جرات میگم این بازی یک بار مصرفه!! تموم شد دیگه لذتی برای ادامه ( لااقل برای من) نداره!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه مثل من دوباره ( بعضی از مراحل که دیالوگشو درست متوجه نمی شدم ، سه باره !!!) بودی چه میکردی ؟؟؟

Milad4171
02-09-2010, 15:16
اگه مثل من دوباره ( بعضی از مراحل که دیالوگشو درست متوجه نمی شدم ، سه باره !!!) بودی چه میکردی ؟؟؟

خل میشدم رسما!!!:31:
خوب دیگه. شما یه قولی دادی باید پاش وایسی:31:. آره خوب سخته:13:
من یک مرحله رو اینطوری کردم .شکل پیدا کرد مجبور شدم از اول معموریت برم. ولی خیلی کلافه کننده بود!!!

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

تموم شد ، رو 71 درصد ، 11 ساعت بازی!

وای اصلا فکرشم نمیکنم !؟

جو برای چی یه قسمتی از معامله بود ؟ یعنی چی ؟ چرا ویتو کاری نکرد اون لحظه ؟ یکی بگه ماهم بفهمیم ، یعنی جو رو میخواستن بکشن ؟

آره چون :

چونکه این بهش ثابت شد که توی این بازی و خانواده هرکسی اگه لازم باشه باید کشته بشه!!
آره جو رو هم رفتن که ترتیبشو بدن!
جو خیلی اشتباهات کرد. ادمهایی که کشت زیاده روی هایی که کرد.
خود سر یه سری کارا کرد .یادته یه روز چند بار رفتی در خونه اش نبود؟
خوب دیگه
احمق خودش میخواست بره ترتیب طرفو بده!!!
ولی خوب.
جو باید ویتو رو میکشت
توی سالن
ولی نکشت
پس معموریتش رو انجام نداد
پس باید کشته میشد!!!
داستان اینطوری شد!
:41:

Khashayar King
02-09-2010, 15:23
خل میشدم رسما!!!:31:
خوب دیگه. شما یه قولی دادی باید پاش وایسی:31:. آره خوب سخته:13:
من یک مرحله رو اینطوری کردم .شکل پیدا کرد مجبور شدم از اول معموریت برم. ولی خیلی کلافه کننده بود!!!

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

آره چون :

چونکه این بهش ثابت شد که توی این بازی و خانواده هرکسی اگه لازم باشه باید کشته بشه!!
آره جو رو هم رفتن که ترتیبشو بدن!
جو خیلی اشتباهات کرد. ادمهایی که کشت زیاده روی هایی که کرد.
خود سر یه سری کارا کرد .یادته یه روز چند بار رفتی در خونه اش نبود؟
خوب دیگه
احمق خودش میخواست بره ترتیب طرفو بده!!!
ولی خوب.
جو باید ویتو رو میکشت
توی سالن
ولی نکشت
پس معموریتش رو انجام نداد
پس باید کشته میشد!!!
داستان اینطوری شد!
:41:

خیلی دلم براش سوخت ، آدم باحالی بود !

mt17770
02-09-2010, 15:33
سلام.
خوب منم بلاخره بازی رو تموم کردم
فکر کنم از همه بالاتر بودم با 75% :31:
البته خوب نه مجله ها رو گرفتم نه پوستر ها رو. پوستر که هیچی!!!!:41:
:46:

من وقتی بازی رو تموم کردم 26 تا مجله و 5 تا پوستر جمع کردم شد 75% . شما چه کار کردی که شد 75% ؟؟؟؟؟!!!!!

clickestan
02-09-2010, 15:50

javad2015
02-09-2010, 16:08
بالاترین سرعتی که با یه ماشین رفتید چند بوده؟
من الان داشتم تو منو میگشتم برا من 118.45 mph بود

Milad4171
02-09-2010, 16:36
من وقتی بازی رو تموم کردم 26 تا مجله و 5 تا پوستر جمع کردم شد 75% . شما چه کار کردی که شد 75% ؟؟؟؟؟!!!!!

نمیدونم. البته من هیچ کس رو نکشتم. ممکنه کشتن آدمای معمولی هم از امتیازت کم کنه!
نمیدونم والا!
اگه کسی بالای 75 نشه یعنی در حالت معمولی 75 درصده . بقیه اش آنلاین هست!! شاید!!!

بالاترین سرعتی که با یه ماشین رفتید چند بوده؟
من الان داشتم تو منو میگشتم برا من 118.45 mph بود

باید نگاه کنم ولی یه بار با شلبی 125 تا هم رفتم فکر کنم!! ولی بعدش خوردم به گارد ریل قبل از پل ترکیدم!!:31:
داشتم از پلیس فرار میکردم.

ArashNAM
02-09-2010, 17:00
من 31 مجله گرفتم و فکر کنم یه 6 تایی هم wanted % رو یادم نیست ولی فکر کنم برای من هم همین حدود باشه باز میبینم میگم

رضا جنگنده
02-09-2010, 17:03
اگه ویندوزت 7 هست
C:\Users\A O M\AppData\Local

این سیو 100 درصد نیست و 80 درصده تنها فرقشم با سیوی که من رفته بودم که 71 درصد شده بود جمع کردن مجله هاست همین و بس
تازه به قول دوستمون تو بازی هم نمیره
تازی Wanted Poster هم من 3 تا جمع کرده بودم این هیچی جمع نکرده
تو ويندور ايس پي كجا رفته؟

ali_disslove
02-09-2010, 17:24
دوستانی که مشکل کرک دارند پیشنهاد میکنم اگه بازی رو میخواند از اول کرک کنند کرک 5--6 مگی رو بریزند و اگه تا چپتر 7 رفتند و به مشکل بر خوردند کرک ورژن 3 رو که 20 خورده ای حجم داره رو بریزند

هر 2 کرک سالمه اما اگه کرک 6 مگی رو بریزید مجبورید از اول بازی کنید اما کرک 23 مگی همچین مشکلی نداره و از ادامه بازی میکنید توی 6 مگیه من سیو ها رو هم که جایگزین میکردم نمیدونم چرا بازی هنگ میکرد و میپرید بیرون حتی پروفایلم عوض کردم نشد اما 23 مگیه رو که ریختم از ادامه بدون مشکل بازی کردم

پس اگه میخواید از اول بازی کنید 6 مگیه اگه از ادامه 23 مگیه بهتره

NAZISM
02-09-2010, 17:54
من تازه بازی گرفتم تقریبا اوایل بازی هستم
خیلی دوست داشتم بازی تلفیقی از سری بازیهای gta 4,godfather1&2 باشه اما نشد
=======
دوستان اگر میشه یه ترینر برای این بازی بگذارند ممنون میشم

Electronic-Arts
02-09-2010, 18:15
دوستانی که مشکل کرک دارند پیشنهاد میکنم اگه بازی رو میخواند از اول کرک کنند کرک 5--6 مگی رو بریزند و اگه تا چپتر 7 رفتند و به مشکل بر خوردند کرک ورژن 3 رو که 20 خورده ای حجم داره رو بریزند

هر 2 کرک سالمه اما اگه کرک 6 مگی رو بریزید مجبورید از اول بازی کنید اما کرک 23 مگی همچین مشکلی نداره و از ادامه بازی میکنید توی 6 مگیه من سیو ها رو هم که جایگزین میکردم نمیدونم چرا بازی هنگ میکرد و میپرید بیرون حتی پروفایلم عوض کردم نشد اما 23 مگیه رو که ریختم از ادامه بدون مشکل بازی کردم

پس اگه میخواید از اول بازی کنید 6 مگیه اگه از ادامه 23 مگیه بهتره
ممکنه یه نفر کرک 23 مگی رو بذاره؟

jericho-sina
02-09-2010, 18:22
آقا لطفا کرک 23 مگی رو برای دانلود بزارین

popowoody
02-09-2010, 18:23
سلام به همه دوستان !

من بازی رو از سعدی فروشگاه شایان خریدم اما رنگ بازی اینطوریه : - ممنون میشم کمکم کنید !

joe_satriani
02-09-2010, 18:41
آقا لطفا کرک 23 مگی رو برای دانلود بزارین

سلام به همه دوستان !

من بازی رو از سعدی فروشگاه شایان خریدم اما رنگ بازی اینطوریه : - ممنون میشم کمکم کنید !

با سلام
دوستان به اين لينك مراجعه كنيد

موفق باشيد.

رضا جنگنده
02-09-2010, 18:45
اين سيو ها تو ويندوز ايكس پي كجا مي ره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

popowoody
02-09-2010, 19:05
با سلام
دوستان به اين لينك مراجعه كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

خیلی خیلی ممنونم ولی سیو هام رو پاک کرد البته چون چپتر 2 بودم کار زیادی نکردم

jericho-sina
02-09-2010, 19:22
دوستان عزیز
آقا یه نفر کرکی رو که باهاش میشه از ادامه save خودت بری رو فقط link دانلودش رو بزاره

خودش هم حتما رفته بزاره

من الان دوستمون آدرس یه پست رو داد رفتم دیدم 3تا کرک اونجاست یکیش 21 مگی دانلود کردم فایده ای نداره

ali_disslove
02-09-2010, 19:35
دوستان عزیز
آقا یه نفر کرکی رو که باهاش میشه از ادامه save خودت بری رو فقط link دانلودش رو بزاره

خودش هم حتما رفته بزاره

من الان دوستمون آدرس یه پست رو داد رفتم دیدم 3تا کرک اونجاست یکیش 21 مگی دانلود کردم فایده ای نداره

خوب همون 21 مگیه رو دان کن -چرا فایده نداره ؟؟ باید از فشرده بودن درش بیاری و بریزی تو فولدر pc

sunrise07
02-09-2010, 19:48
دوستانی که تو مرحله 7 مشکل دارند به نظر من شما برین از همین gamecopyworld کرک اسکیدرو و سیو کامل رو بگیرین . اگه تو دسترسی به این سایت مشکل داشتید بگید تا کرک و سیو رو یه جا دیگه اپ کنم . کرک رو عوض کنین و سیو کامل رو بریزین بعد برین چپتر 7 رو لود کنید و بازی رو ادامه بدید. من خودم همین کار رو کردم بدون هیچ دردسر .

رضا جنگنده
02-09-2010, 19:52
اين سيو ها تو ويندوز ايكس پي كجا مي ره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقا كسي نمي دونه؟

sunrise07
02-09-2010, 20:00
واقا كسي نمي دونه؟

میره اینجا

C:\Documents and Settings\USER_NAME\Local Settings\Application Data\2K Games

jericho-sina
02-09-2010, 20:52
خوب همون 21 مگیه رو دان کن -چرا فایده نداره ؟؟ باید از فشرده بودن درش بیاری و بریزی تو فولدر pc

خیلی ممنونم
فکر کردی چی؟ با پوشه zip میزارمش تومحل نصب؟:20:

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

من کرک 21 مگی رو دانلود کردم
ریختم تو محل نصب ...save قدیم خودم رو گزاشتم ولی کار نکرد

میشه کمک کنین!

WaTeRsTyLeR
02-09-2010, 20:59
سلام من بازیو دانلود و نسب کردم مشکلم ای که منو بازی که میاد اگر مثلا بخوای آپشن رو انتخاب کنی میپره بالا رو گزینه ولی تو خود بازی هم خودش شروع میکنه به تیر زدن دگمهای رو کیبوردم کار نمیکنه کسی ته به این مشکل بر خورده ؟

ali_disslove
02-09-2010, 21:11
سلام من بازیو دانلود و نسب کردم مشکلم ای که منو بازی که میاد اگر مثلا بخوای آپشن رو انتخاب کنی میپره بالا رو گزینه ولی تو خود بازی هم خودش شروع میکنه به تیر زدن دگمهای رو کیبوردم کار نمیکنه کسی ته به این مشکل بر خورده ؟

دیگه نمیدونم والا واسه من که به راحتی جواب داد حالا اون که حجمش کمتره رو هم یه امتحانی بکنید شاید کار داد اما اینو من واسه دوستمم ریختم برا اونم کار داد

clickestan
02-09-2010, 21:12
کرک 21 مگی skidrow با کرک 6 مگی skidrow هیچ فرقی نداره
تنها فرقش اینه که کرک 21 مگی یه پوشه dlc هم داره که یه سری لباس و... به بازی اضافه میکنه

aha2012
02-09-2010, 21:13
سلام به همه
من یه مشکلی تو بازی داشتم و اون این بود که تو مرحله ی اول هی صفحه سفید و قرمز میشد
یه کرک گرفتم و درست شد
ولی به یه مشکل دیگه برخوردم و اون اینه که تو چپتر 7 هر چقدر بازی میکنم ،اگه یه بار بمیرم و یا ماشینم بترکه باید از اول اول چپتر 7 شروع کنم.لطفا کمک کنید:11:

TREASURES
02-09-2010, 21:20
سلام دوستان
منم تو CHAPTER 7 گیر کردم یعنی میره تو CHAPTER 7 ولی تا میخوای سوار ماشین شی بازی میپره بیرون
حالا میگم اگه اون 21 مگی رو دان کنم سیو ها نمیپره؟ بعد این کرکه مطمئنه ؟ ( یعنی 100 درصد مشکل حل میشه؟ ) :20:

boozzai
02-09-2010, 21:34
سلام!
من الان داشتم بازی میکردم!
جایی که تو موزه ایم و همه رو میکشیم و میریم بیرون پیش پیرمرد چینیه،اونجا رفیقمون از ما جدا میشه و بعدش یه آهنگ میزنه و اسامی میاد!
یعنی تموم شدددد!:blink:
وقتی میزنم ادامه بازی دوباره از تو موزه میاره!
آخرین لحضه رو که قبل از سوار ماشین مرد چینی بود رو چک کردم 71 درصد بود!حالا چطور شد تموم شد؟؟؟؟؟؟؟

mostafamosta
02-09-2010, 21:42
دوستان بازی واقعا قشنگ یا نه
تکلیف ما را روشن کنید

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

جواب بدهید

Zende
02-09-2010, 21:56
اگه از سبک GTA خوشت میاد آره
اگه خوشت نمیاد نه!

mt17770
02-09-2010, 21:57
تکلیف ما را روشن کنید

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

جواب بدهید

خوبه ما بازیارو اورجینال نمیخریمو اینقد وسواس به خرج میدیم. کلا 1000 تومن میخواین بازی بخرین. اگه خوشتون نیومد پاک میکنین. اگه میخواست 30 - 40 تومن اورجینال بگیرین چه کار میکردین ؟؟؟ تا تمام عالم تایید نکنن بیخیال نمیشین.
امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

EngineeR EhsaN
02-09-2010, 22:05
خوبه ما بازیارو اورجینال نمیخریمو اینقد وسواس به خرج میدیم. کلا 1000 تومن میخواین بازی بخرین. اگه خوشتون نیومد پاک میکنین. اگه میخواست 30 - 40 تومن اورجینال بگیرین چه کار میکردین ؟؟؟ تا تمام عالم تایید نکنن بیخیال نمیشین.
امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

شدیداً تأیید میشه!

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 22:10
بابا چرا نمیگید بازی رو از کجا میشه خرید پستی کرد که سانسور نشده باشه

boozzai
02-09-2010, 22:10
سلام!
من الان داشتم بازی میکردم!
جایی که تو موزه ایم و همه رو میکشیم و میریم بیرون پیش پیرمرد چینیه،اونجا رفیقمون از ما جدا میشه و بعدش یه آهنگ میزنه و اسامی میاد!
یعنی تموم شدددد!:blink:
وقتی میزنم ادامه بازی دوباره از تو موزه میاره!
آخرین لحضه رو که قبل از سوار ماشین مرد چینی بود رو چک کردم 71 درصد بود!حالا چطور شد تموم شد؟؟؟؟؟؟؟
یکی جواب منو بده!:jealous:
منتظرم!

Zende
02-09-2010, 22:15
بازی تموم شده
اونجا هم موزه نیست و رصد خونست
اونم چینی نیست!!
free world هم نداره

boozzai
02-09-2010, 22:17
بازی تموم شده
اونجا هم موزه نیست و رصد خونست
اونم چینی نیست!!
free world هم نداره
پس چرا قبل از اینکه سوار ماشین بشم 71 درصد بود؟
جمله آخر منظورت چیه؟

TREASURES
02-09-2010, 22:19
سلام دوستان
منم تو CHAPTER 7 گیر کردم یعنی میره تو CHAPTER 7 ولی تا میخوای سوار ماشین شی بازی میپره بیرون
حالا میگم اگه اون 21 مگی رو دان کنم سیو ها نمیپره؟ بعد این کرکه مطمئنه ؟ ( یعنی 100 درصد مشکل حل میشه؟ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
بازم سلام دوستان
اون 6 مگی رو دان کردم سیو بازی رو هم جداگانه ریختم تو 2K GAMES ولی سیو ها کار نمیکنن یعنی میری تو سیو میخواد لود شه یهو میپره بیرون میگید چیکار کنم ؟:41:

Zende
02-09-2010, 22:22
جمله آخر منظورت چیه؟
چون 100 درصد شدن با پیدا کردن مجله ها و پستر ها میشه
یعنی اینکه بعد اینکه بازی رو تموم کردی دیگه نمیتونی بازی عادی بدون ماموریت اصلی بکنی

gta6767
02-09-2010, 22:23
آقا یون من بازی خریدم وقتی مرحله اول رو میرم وبعد به مرحله ی دوم میرم میره روی loading ویک نوشته هایی مینویسه بعئ که میره این نوشته ها هنوزروی LOADING هست و وارد مرحله نمیشه کمکم کنید

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 22:26
آقا جان لا اقل به این سوال من جواب بدید بازی کلا چند گیگ هست روی هارد و چند دی وی دی

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

آقا یون من بازی خریدم وقتی مرحله اول رو میرم وبعد به مرحله ی دوم میرم میره روی loading ویک نوشته هایی مینویسه بعئ که میره این نوشته ها هنوزروی LOADING هست و وارد مرحله نمیشه کمکم کنید
سلام منم همون مشکلو دارم کرک رو عوض کردم اما حل نشد یک سیو گیم کامل دانلود کردم از چپتر 3 شروع کردم بازی کنم تا چپتر 7 رفتم - جایی که میرن به اون کلوب مردانه توی دموش یه لحضه همه جا سیاه میشه و صدا ها هم میرن و فقط زیر نویس باقی میمونه نسخه ای که شما هم مثل من خریدی سانسور شده

ali_disslove
02-09-2010, 22:29
بازم سلام دوستان
اون 6 مگی رو دان کردم سیو بازی رو هم جداگانه ریختم تو 2K GAMES ولی سیو ها کار نمیکنن یعنی میری تو سیو میخواد لود شه یهو میپره بیرون میگید چیکار کنم ؟:41:

منم قبلا همین مشکلو داشتم 2 راه داری

1- از اول بازی کن با همین کرک

2- کرک 21 مگا بایتی رو بریز که همچین مشکلی نداره

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 22:31
بابا یکی بیاد بگه دیگه .. بازی رو از کجا خرید پستی کنیم که سانسوره نشده باشه

aha2012
02-09-2010, 22:34
منم قبلا همین مشکلو داشتم 2 راه داری

1- از اول بازی کن با همین کرک

2- کرک 21 مگا بایتی رو بریز که همچین مشکلی نداره
داداش کرکو بده بیاد:20:

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

2-3 ساله که یه بازیه سالم دستم نرسیده همش کرک مرک میخواد.دیگه واقعا دارم خسته میشم

tasnim68
02-09-2010, 22:36
یه نکته خیلی ظریف تو انی بازی بود!
سال 1931 میلادی که می شه 1310 ما، یعنی دقیقا همون موقع که ملت ما تو خونه های کاه گلی داشتن مار و عقرب می گرفتن و برای مقابله با آل و پری خونه هاشونو به انواع سحر و جادو مجهز می کردن و خرافات بود و سواد نبود..
همون سال تو آمریکا برج 102 طبقه امپایر استیت افتتاح شده!
بعدا بیاید بگید چرا ما امکانات نداریم، سرعت اینترنت پایینه، فیلتره و ... از این حرفا! پسر ما 100 سال از اونا عقب تریم!
ان شاء ا.. سال 1500 شمسی سرویس ovi نوکیا تو ایران فعال می شه!

TREASURES
02-09-2010, 22:38
داداش کرکو بده بیاد

B.3.S.T
02-09-2010, 22:55
یه نکته خیلی ظریف تو انی بازی بود!
سال 1931 میلادی که می شه 1310 ما، یعنی دقیقا همون موقع که ملت ما تو خونه های کاه گلی داشتن مار و عقرب می گرفتن و برای مقابله با آل و پری خونه هاشونو به انواع سحر و جادو مجهز می کردن و خرافات بود و سواد نبود..
همون سال تو آمریکا برج 102 طبقه امپایر استیت افتتاح شده!
بعدا بیاید بگید چرا ما امکانات نداریم، سرعت اینترنت پایینه، فیلتره و ... از این حرفا! پسر ما 100 سال از اونا عقب تریم!
ان شاء ا.. سال 1500 شمسی سرویس ovi نوکیا تو ایران فعال می شه!

شما عزیزم مثل اینکه تا به امروز در جریان نبودی که ما 100 سال که هیچی,150 سال عقبتریم...مثلآ 50 سال دیگه که همه دنیا دارن بازیهای 5-6 بعدی رو انجام میدن ما تازه میایم یک بازی مثل gta in from iran رو میسازیم تازه اگر بخوام راجب موتور گرافیکی 50 سال آینده در ایران توضیح بدم حسابی دپ میشین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پس به آینده امیدوار باشین:31:

popowoody
02-09-2010, 23:00
لطفا یک ترینر یا رمز از بازی برای افزایش پول و جون یا ... برای ورژن 1.0.0.1

aha2012
02-09-2010, 23:30
دستت درد نکنه ولی من دقیقا همینو ریختم که تو چپتر 7 هر چقدر میرم جلو ،بعد از اینکه میمیرم و یا اتفاقی پیش میاد باید از چک پوینت بری ، ولی از اول اول چپتر 7 شروع میشه:41:
چیکار کنم؟عادیه؟یا کرکم مورد داره؟
کرک سالم بدید لطفا

erno69
02-09-2010, 23:36
بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم...ارزش بازی کردن رو داشت...در کل خوشم اومد...آخه من یکش رو هم بازی نکرده بودم:20:

Khashayar King
02-09-2010, 23:52
بابا جون هرکی دوست دارین کرک بازی رو سرچ کنید تو ی همین تاپیک چرا دوستدارید کاره خودتون رو سخت کنید ؟ به خدا کرک های سالم پره تو این تایپک

، به نظر من هیچ پست دیگه ای در مورد کرک بازی وارد نیست ! چون 100 ها بار لینک سالم کرک ها گذاشته شده !

gta6767
02-09-2010, 23:54
آقا جان لا اقل به این سوال من جواب بدید بازی کلا چند گیگ هست روی هارد و چند دی وی دی

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

سلام منم همون مشکلو دارم کرک رو عوض کردم اما حل نشد یک سیو گیم کامل دانلود کردم از چپتر 3 شروع کردم بازی کنم تا چپتر 7 رفتم - جایی که میرن به اون کلوب مردانه توی دموش یه لحضه همه جا سیاه میشه و صدا ها هم میرن و فقط زیر نویس باقی میمونه نسخه ای که شما هم مثل من خریدی سانسور شده
سلا م بیا تو این سایت یک فایل کذشته برای دانلود گفته مشکلتون حل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 23:59
آقا یه دنیا ازت ممنونم خیلی لطف کردی
حالا تنهای مشکلی که دارم اینه که به نظر میاد بازی من سانسور شده - نمی دونم چطور سانسوری هست که مجله ها هستند ولی یکی از دمو های بازی (همون دموی چپتر 7 مشکل داره)

erno69
03-09-2010, 01:12
کرکی که من باهاش بازی رو بی مشکل تموم کردم اینه:

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 01:55
عجب داستان جذابی داره نمی تونم بخوابم

Zende
03-09-2010, 02:02
بعله...خیلی جذابه
.....!!!!!!

aha2012
03-09-2010, 02:11
بازی به این قشنگی ،مجله هاش گند زده به بازی:2:
خیلی زیادی +18ای درستش کردند.آدم رسما حالش بهم میخوره:2:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خداییش مافیا 1 بینهایت زیبا بود

Retired User
03-09-2010, 02:37
بازی به این قشنگی ،مجله هاش گند زده به بازی:2:
خیلی زیادی +18ای درستش کردند.آدم رسما حالش بهم میخوره:2:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خداییش مافیا 1 بینهایت زیبا بود
یه بار بحث این مجله ها تو تاپیک بود که منجر به بن شدن چند نفر شد
تمومش کنید دیگه
اول اینکه بازی برای ادولتز ساخته شده
و دوم اینکه میتونید بدون توجه به مجله ها بازیتونو ادامه بدید

EngineeR EhsaN
03-09-2010, 02:40
بابا یکی بیاد بگه دیگه .. بازی رو از کجا خرید پستی کنیم که سانسوره نشده باشه

تبلیغ نمیکنما ولی من اگه بازی از اینترنت بخرم فقط از این سایت استفاده میکنم
maniyasoft.com

mosolim
03-09-2010, 10:46
سلام
بازی تموم شد . خیلی جذاب بود . داستان بسیار زیبا و گرافیک عالی. من بر خلاف خیلی از دوستان که به بازی ایراد گرفتند ازش دفاع میکنم. مافیا یک رو هم بازی کردم ( اینو گفتم که نیایید بگید برو یک رو بازی کن بعد بیا اخه این جمله رو زیاد شنیدم. ) . ولی این واقعا عالی بود با هیچ بازیه دیگه ای هم مقایسه نمیکنم. مافیا مافیا ست و قابل مقایسه نیست. این بازی المان های خودشو داره که از عهده ی پرداختن بهشون خوب براومده.

Saeed System
03-09-2010, 10:52
سلام من تازه خریدم ولی چنتا مشکل دارم نمیتونم از همون مرحله اول رد بشم.

اول اینکه یه صدای قلب زیر صدای بازی شده و رنگ بازی سیاه سفید شده .

دوم اینکه ما تا حالا هرچی بازی کردیم با دکمه w میرفت به سمت جلو ولی تو این بازی میره عقب و با s میره جلو.

سوم اینکه وقتی میرم تو خونه و لباس میپوشه و صبحونه میخوره میره بیرون با پیره مرده دعوا میکنه بخاطر دختره 100 مشت

میرنم به پیره مرده هیچ چیش نمیشه 1 مشت میزنه به من میخورم زمین دیگه بلند نمیشه هر چی دکمه رو کیبرد بود زدم بلند

نمیشه

به کمکتون احتیاج دارم :46:

Rush1911
03-09-2010, 11:16
سلام من تازه خریدم ولی چنتا مشکل دارم نمیتونم از همون مرحله اول رد بشم.

اول اینکه یه صدای قلب زیر صدای بازی شده و رنگ بازی سیاه سفید شده .

دوم اینکه ما تا حالا هرچی بازی کردیم با دکمه w میرفت به سمت جلو ولی تو این بازی میره عقب و با s میره جلو.

سوم اینکه وقتی میرم تو خونه و لباس میپوشه و صبحونه میخوره میره بیرون با پیره مرده دعوا میکنه بخاطر دختره 100 مشت

میرنم به پیره مرده هیچ چیش نمیشه 1 مشت میزنه به من میخورم زمین دیگه بلند نمیشه هر چی دکمه رو کیبرد بود زدم بلند

نمیشه

به کمکتون احتیاج دارم :46:

100% مشکل کرک:46:

ANAMORPH
03-09-2010, 11:27
100% مشکل کرک:46:
مشکل شما از کرکه
منم یه مشکلاتی داشتم
با کرک SKIDROW MAFIA II تونستم بازیو تموم کنم

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

داستان جذابی داره ولی به پای MAFIA 1 نمیرسه :5:

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

کرک SKIDROW

Senator_Offline
03-09-2010, 11:27
Matus Siroky-Mafia II Official Orchestral Score-2010-FRAY
Size: 100 MB
Length: 73:24
Artist: Matus Siroky
Album: Mafia II Official Orchestral Score
Tracklist:
1 Main Theme 4:02
2 Prologue 3:27
3 Empire Bay 1:02
4 Enemy Of The State 2:10
5 Misery Lane 1:36
6 Whisky Heat 1:50
7 The Hot Foot Hop 0:59
8 El Greco 1:12
9 Family First 0:41
10 Trials And Tribulations 2:28
11 Fresh Meat 0:56
12 Surprise Visit 1:26
13 The Darkest Hour 0:52
14 Up In Smoke 1:08
15 Hot Rod 1:30
16 Gatecrashers 1:05
17 The Works 1:30
18 Follow That Car! 1:10
19 Slaughterhouse Shuffle 1:38
20 Balls And Beans 1:01
21 Cosa Nostra 2:26
22 Room Service 1:57
23 Cleaning Up 1:08
24 Playing For Keeps 0:39
25 Regrets 0:25
26 A Friend Of Ours 2:10
27 Wake Up Call 0:46
28 Hide And Seek 0:51
29 Just Business 2:21
30 For Better, For Worse 0:50
31 Henry’s Score 1:45
32 Cops And Cobblers 1:18
33 The Killing 0:55
34 Beasts From The East 1:02
35 Farewell Lincoln Park 0:54
36 The Mysterious Mr. Wong 1:09
37 Red Dragon 1:11
38 Revenge 0:50
39 Men At Work 1:26
40 Bad Memories 0:47
41 An Apple And A Tree 2:02
42 Stairway To The Stars 1:38
43 Last Orders 1:28
44 The End 2:05
45 Credits 3:37
46 Alternate Ending 3:37
47 Sicily 0:52
48 Main Theme (Piano Version) 1:32

ANAMORPH
03-09-2010, 11:31
ولی هنوز چیزی واسه PC نیومده :41:

فقط یه چند تا ماشین و لباس

اگه به این زودیا نسخه PC مراحل اضافیش بیاد عالی میشه و البته رایگان :31:

saeid127
03-09-2010, 11:38
کسی میدونه پوشه سیو این بازی کجاست؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 11:48
تو صفحات قبل گفته شده

رضا جنگنده
03-09-2010, 11:52
من سيوي كه دانلود كردم رو ريختم ولي كار نكرد.
مي شه يه سيو ديگه بزارين؟

sayan_se666
03-09-2010, 11:54
با سلام
دوستان من تو چپتر 14 وقتي ويتو در بندر به كمك كارگرها با يكي از روساي مافيا درگير مشه گير كردم يعني همه رو ميكشم و نمي دونم چه كار كنم يه پيغام ميده earn 27500$ for bruno

Zende
03-09-2010, 12:06
اول اینکه برو به دفتر همون رئیسه و از روی میزش پول بردار
بعدشم باید پولت به 27500 برسه
میتونی مغازه بزنی یا ماشین ببری پیش اون کچله پرس کنی پول بگیری
پولت رو هم از تو نقشه میتونی ببینی(M و Tab نقشه رو میارند)

javad2015
03-09-2010, 12:08
با سلام
دوستان من تو چپتر 14 وقتي ويتو در بندر به كمك كارگرها با يكي از روساي مافيا درگير مشه گير كردم يعني همه رو ميكشم و نمي دونم چه كار كنم يه پيغام ميده earn 27500$ for bruno

شما باید 27500 $ پول در بیاری میتونی ماشین ها رو ببری قبرستون ماشین ها یا مغازه ها رو بزنی ..اولش برو داخل دفتر اسکله اونجا 23500 تا هست بردار

Davood_titan
03-09-2010, 12:12
من سیو 100% رو میخوام کسی داره  بده به من؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم

پرسپوليس
03-09-2010, 12:14
اوه سيسيل من بالاخره يه روز از نزديك ميام به ديدنت نه توي بازي
اوه ماي گاد

Zende
03-09-2010, 12:17
بپا ترور نشی تو سیسیلی!

شما باید 27500 $ پول در بیاری میتونی ماشین ها رو ببری قبرستون ماشین ها یا مغازه ها رو بزنی ..اولش برو داخل دفتر اسکله اونجا 23500 تا هست بردار
والا قبرستون نیستا!

Davood_titan
03-09-2010, 12:20
والا قبرستون نیستا!

دوست من قبرستان ماشین ها رو تو نقشه نگاه کن  برو به علامت B  اونجا  باید بری :5:

popowoody
03-09-2010, 12:31
تعداد مجله های بازی :

Chapter 2 : 2
Chapter 3 : 5
Chapter 4 : 4
Chapter 5 : 3
Chapter 6 : 3
Chapter 7 : 3
Chapter 8 : 4
Chapter 9 : 4
Chapter 10 : 4
Chapter 11 : 5
Chapter 12 : 3
Chapter 13 : 3
Chapter 14 : 3
Chapter 15 : 4

Переклад не
03-09-2010, 12:59
اگه با سیستم دالبی بشنوید همون اول تحت تاثیر قرار میگیرن!
اين سيستم دالبي از كجا گير بياريم ؟ ::31:

milad dante
03-09-2010, 13:08
این مجله ها رو باید چطوری پیدا کنی؟؟؟؟

GUNSHIP
03-09-2010, 13:10
این مجله ها رو باید چطوری پیدا کنی؟؟؟؟
از روی زمین توی مرحله ها

NAZISM
03-09-2010, 13:17
Matus Siroky-Mafia II Official Orchestral Score-2010-FRAY
Size: 100 MB
Length: 73:24
Artist: Matus Siroky
Album: Mafia II Official Orchestral Score
Tracklist:
1 Main Theme 4:02
2 Prologue 3:27
3 Empire Bay 1:02
4 Enemy Of The State 2:10
5 Misery Lane 1:36
6 Whisky Heat 1:50
7 The Hot Foot Hop 0:59
8 El Greco 1:12
9 Family First 0:41
10 Trials And Tribulations 2:28
11 Fresh Meat 0:56
12 Surprise Visit 1:26
13 The Darkest Hour 0:52
14 Up In Smoke 1:08
15 Hot Rod 1:30
16 Gatecrashers 1:05
17 The Works 1:30
18 Follow That Car! 1:10
19 Slaughterhouse Shuffle 1:38
20 Balls And Beans 1:01
21 Cosa Nostra 2:26
22 Room Service 1:57
23 Cleaning Up 1:08
24 Playing For Keeps 0:39
25 Regrets 0:25
26 A Friend Of Ours 2:10
27 Wake Up Call 0:46
28 Hide And Seek 0:51
29 Just Business 2:21
30 For Better, For Worse 0:50
31 Henry’s Score 1:45
32 Cops And Cobblers 1:18
33 The Killing 0:55
34 Beasts From The East 1:02
35 Farewell Lincoln Park 0:54
36 The Mysterious Mr. Wong 1:09
37 Red Dragon 1:11
38 Revenge 0:50
39 Men At Work 1:26
40 Bad Memories 0:47
41 An Apple And A Tree 2:02
42 Stairway To The Stars 1:38
43 Last Orders 1:28
44 The End 2:05
45 Credits 3:37
46 Alternate Ending 3:37
47 Sicily 0:52
48 Main Theme (Piano Version) 1:32

برادر لینکها خرابه بی زحمت یکی درست حسابیشو بزارید ممنون

اين سيستم دالبي از كجا گير بياريم ؟ ::31:

یه کارت صدای توپ به همراه بلندگو های توپ برای کامپیوتر بگیری دیگه خدای صدا میشه:46:

molaali
03-09-2010, 13:20
سلام من تازه اين بازي رو خريدم
آيا در اين بازي هم مثل اساسينز كريد ميشه پروفايل جداگانه داشت براي هر گيمر يا خير؟ اگه نه لطف كنيد محل سيو بازي رو بگيد؟
ويندوز من ايكس پي هست.
ممنون ميشم كمك كنيد

Zende
03-09-2010, 13:31
خیر نمیشه
مسخره ترین نکتش همینه
یکی دیگه هم اینه که free world نداره!:|

molaali
03-09-2010, 13:34
پس لطف كنيد محل سيو بازي رو بگيد
تشكر.

Senator_Offline
03-09-2010, 13:38
برادر لینکها خرابه بی زحمت یکی درست حسابیشو بزارید ممنون

یه کارت صدای توپ به همراه بلندگو های توپ برای کامپیوتر بگیری دیگه خدای صدا میشه:46:
hotfile سالمه fileserve هم درستش کردم.:46:

Paradise_human
03-09-2010, 13:49
سلام دوستان.
یکی از دوستام در چپتر 14 بعد از اینکه جویی رو به دکتر میرسونه و 55000 دلار رو جور میکنه ،بعد که میخواد بره بدهی رو به اون فرد پرداخت کنه،پشت در او آپارتمان طرف گیر میکنه ...
اصلا در براش برق نمیزنه که بحواد بازش کنه .
کرک skidrow هم ریخته .
اگه راهنمایی کینید ممنون میشم.
من خودم بدون مشکل تمومش کردم اما دوستم این مشکلو داره .

saxiass
03-09-2010, 13:52
اینم لینک کرک 23mb که فشرده شده و شده 5MB:8:
بفرمایید::11:

روی اون کرک 5mb کلیک کنید که زیرش نوشته done by skidrow و حالشو ببرید.

molaali
03-09-2010, 13:59
نميخوام هي تند تند اسپم بدم ولي اگه ميشه محل سيو بازي رو يكي بگه
ممنون.

saeid127
03-09-2010, 14:02
من هم درخواست محل سیو بازی رو دادم ولی همه xp رو گفتند.کسی نمیدون توی 7 کجاست؟

molaali
03-09-2010, 14:08
ويندوز من ايكس پي هستش اگه ميشه همونو بگيد

alborz_k
03-09-2010, 14:15
خب بازی رو تموم کردم . منم مثل همتون انتظار بازی خیلی بهتر با مراحل جذاب تر و چند مرحله ی اختیاری رو داشنم!!! ولی ظاهرأ شرکت 2k games تمام وقتش رو روی ساخت موتور گرافیکی بزای گذاشته بود:دی:
گرافیک بازی بسیار مناسب و روون بود ، نقطه ی قوتش هم نورپردازش فوق العادش بود .
موسیقی و صدای بازی هم عالی بودن.. جدأ لذت بردم.
در کل بازی خوبی بود .
حالا واسه سومیش هم باید 7 سال منتظر بمونیم؟! :دی

EngineeR EhsaN
03-09-2010, 14:19
رو ویندوز سون
C:\Users\-------\AppData\Local\2K Games
اون appdata هم هیدنه باید شو هیدن فایلز کنید

TREASURES
03-09-2010, 14:21
ويندوز من ايكس پي هستش اگه ميشه همونو بگيد

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\2K Games

molaali
03-09-2010, 14:25
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\2K Games

ممنون ولي من ويندوزم رو توي درايو D ريختم اونجا هر چي نگاه ميكنم تو قسمت Administrator گزينه ي
Local Settings وجود نداره. همينم باعث نگرانيه من شده نميدونم چيكار كنم.

TREASURES
03-09-2010, 14:39
ممنون ولي من ويندوزم رو توي درايو D ريختم اونجا هر چي نگاه ميكنم تو قسمت Administrator گزينه ي
Local Settings وجود نداره. همينم باعث نگرانيه من شده نميدونم چيكار كنم.
شما فایلای هایدن رو شو کن :20:

Watson
03-09-2010, 14:51
آقا یه مشکل خفن
من کرکمو عوض کردم سیو بازی رو هم تو مسیر درست کپی کردم اما الان که وارد بازی میشم بازی از اول میاد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

ali_disslove
03-09-2010, 14:55
آقا یه مشکل خفن
من کرکمو عوض کردم سیو بازی رو هم تو مسیر درست کپی کردم اما الان که وارد بازی میشم بازی از اول میاد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

کرک 6 مگی این مشکلو داره یا از اول بازی کن یا کرک 21 مگی رو دان کن و بریز

ما که تا چپتر 11 فعلا رفتیم تا حالاش دریغ از 1 اپسیلوم هیجان و قشنگی اگه این گرافیک خوب و داستان و فیلم های خوب رو نداشت یکی از مزخرف ترین بازی ها میشد

من اصلا باهاش حال نکردم اما از اونجایی که تمامه بازی ها رو من باید تموم کنم اینم تموم میکنم اما اصلا از مافیا انتظار نداشتم

TREASURES
03-09-2010, 14:55
Local Settings وجود نداره. همينم باعث نگرانيه من شده نميدونم چيكار كنم
از منوی TOOLS گزینه ی FOLDER OPTION رو انتخاب کنید بعد به تب VIEW برید تو قسمت ADVANCED SETTING گزینه ی HIDDEN FILES AND FOLDERS رو SHOW کنید

Watson
03-09-2010, 15:04
کرک 6 مگی این مشکلو داره یا از اول بازی کن یا کرک 21 مگی رو دان کن و بریز

ما که تا چپتر 11 فعلا رفتیم تا حالاش دریغ از 1 اپسیلوم هیجان و قشنگی اگه این گرافیک خوب و داستان و فیلم های خوب رو نداشت یکی از مزخرف ترین بازی ها میشد

من اصلا باهاش حال نکردم اما از اونجایی که تمامه بازی ها رو من باید تموم کنم اینم تموم میکنم اما اصلا از مافیا انتظار نداشتم

lمیشه لینک کرک 21 مگی سالم رو برام بزارید ؟
ممنون میشم :11:

TREASURES
03-09-2010, 15:06
lمیشه لینک کرک 21 مگی سالم رو برام بزارید ؟

popowoody
03-09-2010, 15:14
لطفا هر کس که تا بعد از چپتر هفت رفته ( می تونید سیو مرحله اخر هم بزارید ) سیو هاشو برام آپ کنه و راستی دو فولدر Data و Saves هم توش باشه 1 یا 2 صفحه قبل هم محل سیو ها هست

molaali
03-09-2010, 15:34
شما فایلای هایدن رو شو کن :20:
ممنون اين كارا رو كردم ولي تو فولدر Application Data چيزي به نام 2K Games وجود نداره! جالبه ها نه! 2 ساعت بازي كردم ولي پوشش وجود نداره.
نميدونم چيكار كنم كسي ميدونه چه خبره؟!؟!؟

NAZISM
03-09-2010, 16:15
یکی از دوستان عزیز به اسم ( huggy ) که زحمت میکشند چپتر های این بازی رو ترجمه میکنند یه لطفی کنند این چپتر شماره 9 رو درست کنند دکمه نمایش اصلا کار نمیکنه بهتر بگم اصلا باز نمیشه
با تشکر از ایشان

hajoo
03-09-2010, 16:20
دوستان مگه كشتن فالكن آخرين ماموريت نيست؟ من اينو انجام دادم ولي تو game statics زده 71 درصد بازي. به نظر شما مشكل چيه؟

amirakhavan
03-09-2010, 16:22

دوست عزیز این آدرسی که رو که دوستان محبت کردن برای درایوی هست که توش ویندوز رو ریختن یعنی درایو C که برای شما شاید همین درایو یا درایو دیگه باشه ...
و اون administarator که نوشتن اسم یوزر ویندوزشون هست که ممکنه برای شما یکی دیگه باشه ... :20:

در آدرس زیر به جای X نام درایو ویندوزت رو بزار و به جای U نام یوزر ویندوزت رو که باهاش بازی رو نصب کردی:
X:\Documents and Settings\U\Local Settings\Application Data\2K Games

popowoody
03-09-2010, 16:30
لطفا هر کس که تا بعد از چپتر هفت رفته ( می تونید سیو مرحله اخر هم بزارید ) سیو هاشو برام آپ کنه و راستی دو فولدر Data و Saves هم توش باشه 1 یا 2 صفحه قبل هم محل سیو ها هست

لطفا جواب بدید

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 16:32
بچه ها چرا هی میگید این بازی free roam نداره خب داره جمعا 4 مگا بایت هست برید دانلود کنید

molaali
03-09-2010, 16:33
دوست عزیز این آدرسی که رو که دوستان محبت کردن برای درایوی هست که توش ویندوز رو ریختن یعنی درایو C که برای شما شاید همین درایو یا درایو دیگه باشه ...
و اون administarator که نوشتن اسم یوزر ویندوزشون هست که ممکنه برای شما یکی دیگه باشه ... :20:

در آدرس زیر به جای X نام درایو ویندوزت رو بزار و به جای U نام یوزر ویندوزت رو که باهاش بازی رو نصب کردی:
X:\Documents and Settings\U\Local Settings\Application Data\2K Games

عزيز من اينا رو ميدونم بنده ميگم در فايل Application Data فولدر 2K Games رو پيدا نميكنم. نه اين كه درايو رو پيدا نكردم.

EngineeR EhsaN
03-09-2010, 17:12
دوستان مگه كشتن فالكن آخرين ماموريت نيست؟ من اينو انجام دادم ولي تو game statics زده 71 درصد بازي. به نظر شما مشكل چيه؟

دوست عزیز باید تمام مخلفات بازی ( مجله ، پوستر و.. ) رو پیدا کنی

sunrise07
03-09-2010, 17:44
دوستان خوبه یکبار برای همیشه تو پست اول همه چی این بازی رو بزاریم تا دیگه بچه ها دنبال کرک و ترینر و سیو اینا نباشند .

کرک

کرک کامل بازی که صد در صد کار میکنه . مشکل مرحله 7 نداره و میتونین از dlc ها هم استفاده کنید.

سیو کامل بازی

برای راحتی دوستان سیو کامل بازی رو تو 4shared اپلود کردم. دو تا سیو گذاشتم اولی سیو کامل بازی با همه اون مجلات کذاییه!! البته برای استفادش باید dlc ها رو نصب کنید و دومی هم سیو کامل بازی بدون مجلاته .

اینم سیو کامل بازی با تمام مجله ها

سیو کامل بازی بدون مجلات :

محل ذخیره سیو ها هم تو ویندوز سون اینجاست

C:\Users\USER_NAME\AppData\Local\2K Games\Mafia II

تو ویندوز ایکس پی هم اینجا:

C:\Documents and Settings\USER_NAME\Local Settings\Application Data\2K Games

فقط دقت کنید اگه از سیو کامل با مجلات استفاده کنید باید dlc ها رو هم نصب کنید تا بتونید مراحل مختلف رو بازی کنید

dlc ها

اینم لینک همه dlc ها. این dlc ها هر کدوم یکسری ماشین ولباس جدید به بازی اضافه می کنه .

طریقه نصب :

فایل از حالت فشرده خاج کنید و فولدر dlcs رو کپی تو فولدر pc . دقت کنید که برای استفاده از این dlc ها باید از

همین کرکی که اینجا گذاشتم استفاده کنید

حالت گردش آزاد (ورژن جدید)

ویرایش : تو فایلی که قبلا واسه گردش آزاد گذاشته بودم اگه دقت میکردین تو حالت گردش آزاد ویتو اسلحه ای نداشت

، پولش کم بود . فقط یکی از خونه های ویتو باز بود و اکثر مغازه ها هم رو نقشه مشخص نبودند . خوب حالا یک فایل

جدید میزارم که باعث میشه تو حالت گردش آزاد ویتو کلی اسحله داشته باشه ، پولش بیشتره ، تمام خونه های ویتو

بازه و تمام مغازه ها هم مشخص هستند . در ضمن فایل ها رو هم تو 4shared اپلود کردم تا کار دوستان راحت تر باشه

لینک اول : حالت گردش آزاد به همراه فایل اپدیت

لینک دوم : فایل آپدیت حالت گردش آزاد به تنهایی (برای دوستانی که فایل اصلی رو قبلا دانلود کردن)

طریقه نصب :

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید. دو فایل با نام های gui-main.sds و freeraid_main.sds مشاهده می کنید.

فایل gui-main.sds رو باید تو مسیر زیر کپی کنید . یادتون نره از فایل اصلی پشتیبان تهیه کنید.

mafia II\pc\sds_en\gui

فایل freeraid_main.sds رو که در واقع حالت گردش آزاد رو اپدیت می کنه باید تو مسیر زیر کپی کنید

mafia II\pc\sds\missionscript

نکته : دوستانی که قبلا حالت گردش ازاد رو نصب کردن فقط اپدیتش رو نصب کنن .

ویرایش : عزیزی که این مد رو گذاشته بودند گفته بودند امکان انجام مراحل با این مد وجود نداره اما من امتحان کردم و تونستم در حالت Free Ride هم مراحل رو اجرا کنم . به همین خاطر این پست رو ویرایش کردم :

دوستان امکان اجرای مراحل وقتی مد Free Ride رو نصب می کنین هست ولی برای احتیاط تهیه نسخه پشتیبان از فایل اصلی رو فراموش نکنید

ترینر
اینم بهترین ترینری هستش که من تا حالا پیدا کردم 11 کار مختلف رو می تونه انجام بده از جمله افزایش پول واسه اونایی که پول کم اوردند!!!

نصبش هم راحته . محتویاتش رو تو فولدر pc بازی کپی کنید.

فعال کننده گیم پد

اینم برای دوستانی که میخوان بازی رو با گیم پد بازی کنن. محتویات فایل فشرده رو بریزین تو فولدر pc و بازی کنید.

ویرایش : دوست خوبم aha2012 زحمت کشید و فایل ini رو ویرایش کرد تا جای دکمه های گیم پد تو بازی درست بشه

لینک جدیدی که گذاشتم حاوی فایل ini جدید هستش .

راهنمای wanted poster ها

برای اینکه بتونین بازی رو 100% تموم کنید علاوه بر انجام مراحل باید یکسری مجله کذایی و یکسری wanted poster

رو پیدا کنید . برای مجله ها می تونید از سیو کاملی که همینجا گذاشتم استفاده کنید ولی برای wanted poster ها !

شما می تونید فایل زیر رو دانلود کنید . با نصب این فایل خواهید دید که وقتی تو بازی وارد نقشه میشید روی نقشه

محل wanted poster ها با علامت قرمز رنگی مشخص شده و شما به راحتی می تونید برید و wanted poster ها

رو پیدا کنید.

طریقه نصب :

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید . دو فولدر می بینید . یکیش شامل فایل اصلی هستش که برای احتیاط گذاشته

شده و دیگری حاوی فایل نقشه ویرایش شده است . خوب فایل موجود در فولدر Edited Map رو تو محل زیر کپی می

کنید و تمام!!

pc\sds\mapa

jimmy's vendetta DLC

خوب اینم dlc جدید مافیا 2 با نام jimmy's vendetta DLC

از هر لینکی خواستین دانلود کنین و محتویات فایل فشرده رو به پوشه dlcs تو فولدر pc انتقال بدید.

بصورت دو پارت جداگانه در مدیافایر :

اینا رو من یا خودم پیدا کردم یا بچه ها تو همین فروم گذاشته بودند . اینجوری فکر کنم بهتر باشه همش یه جا در دسترس باشه. خوب امیدوارم موفق باشید.

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 17:48
کو ؟ لینک DLC اول رو نزاشتی ها عزیزم

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 17:57
اون DLC که لباس و ماشین اضافه میکنه رو لینک ندارین؟

پاک شود

sunrise07
03-09-2010, 18:04
اون DLC که لباس و ماشین اضافه میکنه رو لینک ندارین؟

عزیزم . لینکش رو گذاشتم . تو پست قبلیم . لینکی که گذاشتم مجموعه چند dlc هستش که هر کدوم یکسری ماشین و لباس جدید اضافه می کنه

hajoo
03-09-2010, 18:30
يادمه كه يكي از دوستان گفتن بازي مالتي پلير داره. من كه چيزي نمي بينم.شما چي؟

EngineeR EhsaN
03-09-2010, 18:35
يادمه كه يكي از دوستان گفتن بازي مالتي پلير داره. من كه چيزي نمي بينم.شما چي؟

نه منم نمیبینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
03-09-2010, 19:05
با سلام
دوستان ما هم تمومش كرديم اما مثه بقيه نفهميديم كه بازي چي شد؟
و اينكه پايان بازي كجا بود؟
راستش هيچي از بازيش نفهميدم :31:
چرا ما رفتيم توماس آنجلوي پارت يك رو كشتم؟!
يعني مافيا ي يك و دو توي يه زمان داشتن رخ ميدادن؟
هر كي فهميده كامل يا به ما هم بگه
چون من آخره بازي و همينطور داستان بازي رو متوجه نشدم :31:

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 19:45
یکی توی تاپیک کنسولی داستانو نوشته برو بخون

huggy
03-09-2010, 19:48
یکی توی تاپیک کنسولی داستانو نوشته برو بخون

منظورش منم !:31:
:10::10:
آدرسش تو امضام هستش دوست عزیز!

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 19:53
آره منظورم تویی :31:
راستی کسی نمیدونه این بازی الان ورژن چندمشه؟

huggy
03-09-2010, 19:55
یکی از دوستان عزیز به اسم ( huggy ) که زحمت میکشند چپتر های این بازی رو ترجمه میکنند یه لطفی کنند این چپتر شماره 9 رو درست کنند دکمه نمایش اصلا کار نمیکنه بهتر بگم اصلا باز نمیشه
با تشکر از ایشان

چپتر 9 (6 می)

آپارتمان ویتو
ویتو با صدای زنگ تلفن بیدار میشه و جو پشت خط هستش و میگه که یه مشکلی پیش اومده یه تفنگ بردار و بیا بار .
تو بار
ادی میگه من میخوام تورو به کارلو فالکون( یکی از روئسای مافیا ) معرفی کنم . فالکون از ویتو میپرسه که نظرت در مورد لوکو چیه ؟؟ ویتو جواب میده : لوکو یه عوضیه که سعی کرد ازم پول بدزده و منو انداخت زندان .
فالکون میگه که لوکو می خواد یه کاری بر علیه ما انجام بده و ما هم باید قبل از اینکه کاری بکنن ما یه کاری بکنیم. ادی بقیشو بهت توضیح میده .
بعد از رفتن فالکون ادی میگه چند نفر از اعضای ما دیشب دزدیده شدن و ما هم فکر می کنیم که لوکو پشت این جریانه !! و اگه افراد ما حرف بزنن کار ما ساختست !!!
ویتو میگه از من چی میخوایید ؟؟ ادی جواب میده تو باید لوکو رو دنبال کنی و ببینی که واقعا لوکو پشت این جریانه یا نه ؟؟ و اگه پشت این جریان بود لوکو رو بکش و افراد مارو ازاد کن .
جلوی مخفیگاه لوکو
ویتو میگه انگار ادی راست میگفت و لوکو پشت این ماجراست! حالا باید یه راحی پیدا کنم که برم تو .
ویتو از یه مرده که داشته ماشینشو تعمیر میکرده میپرسه که چجوری میشه وارد ساختمون بشم و مرده هم دلیلش رو میپرسه و ویتو هم میگه سگم فرار کرده و رفته اون تو !! مرده میگه بزار دو چیز رو بهت بگم اول اینکه تو اصلا تو دوروغ گفتن مهارت نداری و دوم اینکه اگه سگت کلید نداشته باشه تنها راهی که میتونه وارد ساختمون بشه از طریق فاضلاب هستش !!!
تو قصاب خونه یا هرچی که اسمشو میخوایید بزارید !!
لوکو داره داد می زنه که پولهای فالکون کجاست ؟؟ یارو هم میگه من فقط حسابدار فالکون هستم !! لوکو میگه این بوی گند ( بوی لباس ویتو که تو فاضلاب گلاب کاری شد ) از چیه و چشمش به ویتو میخوره !! ویتو میگه که فالکون منو فرستاده و خودمم واسه این اومدم که انتقامم رو به خاطر اینکه منو انداختی زندان ازت بگیرم . لکو: پس داری برای فالکون کار میکنی هان ؟؟ اگه میدونستی تو چه درد سرس افتادی ترجیح میدادی تو همون زندون می موندی !!!
توی بار
ادی میگه چرا یه حموم نرفتی ؟؟ ویتو هم در مورد اتفاقی که افتاده توضیح میده بعد ادی میگه که برو لباست رو عوض کن و برگرد.
بعد از عوض کردن لباس- توی بار
جو و ادی توی بار هستند و به ویتو میگن فالکون خانواده رو امشب جمع میکنه تا تو و جو رو به خانواده معرفی کنه و شما هم عضو خانواده بشید .اما قبلش یکی میخواد باهات حرف بزنه . لیو گلانته اونطرف تو بار نشسته و ویتو هم از لیو به خاطر اینکه از زندان آزادش کرده تشکر میکنه و لیو میگه که من فقط به دومین قولم عمل کردم و ویتو ازش میپرسه اولیش چی بود لیو میگه معرفی تو به خانواده !!
طبقه بالا
ادی میگه این اتفاق فقط یه بار تو زندگی میفته پس مواظب رفتارتون باشید و به جو میگه تو اول بیا تو !!
بعد از چند - ساعت توی اتاق
فالکون ویتو رو معرفی میکنه و به ویتو میگه : این خانواده یه رازه و تو به این خانواده اومدی چون ما تورو انتخاب کردیم.این خانواده برای دنیای بیرون وجود نداره !! این خانواده از خانواده خودت هم مهمتره ، از خدا و از کشورت هم باید مهمتر باشه !! اگه من بگو که برادرت رو بکش باید بکشیش و حالا انگشتی که باهاش شلیک میکنی رو نشون بده.
انگشت ویتو رو میبرن و به ویتو هم میگن که قسم بخوره که اگه به خانواده خیانت بکنه روحش تو جهنم بسوزه !!! ( این همه آدم کشته و خانواده رو به خدا ترجیح داده روحش نمی سوزه !!؟؟؟ اگه خانواده رو لو بده میسوزه ؟؟!!! )
بعد خود ویتو توضیح میده که بعد از انجام این همه کار خطر ناک بالاخره حس میکرده که داره آدم مهمی مشه .

پایان چپتر 9

خواهش میکنم ، اونهای دیگه درست هستند ؟؟ الان مشکلتون بر طرف شد ؟؟

huggy
03-09-2010, 20:01
خب بازی رو تموم کردم . منم مثل همتون انتظار بازی خیلی بهتر با مراحل جذاب تر و چند مرحله ی اختیاری رو داشنم!!! ولی ظاهرأ شرکت 2k games تمام وقتش رو روی ساخت موتور گرافیکی بزای گذاشته بود:دی:
گرافیک بازی بسیار مناسب و روون بود ، نقطه ی قوتش هم نورپردازش فوق العادش بود .
موسیقی و صدای بازی هم عالی بودن.. جدأ لذت بردم.
در کل بازی خوبی بود .
حالا واسه سومیش هم باید 7 سال منتظر بمونیم؟! :دی

بند خدا این شرکت کاملا گیچ شده !!!!! یکی میگه گرافیکش خوبه داستانش بده، یکی میگه داستانش خوبه گرافیگش بده ، یکی میگه صداش بده !!! یکی میگه فقط صداش خوبه :41::41::41::41::41::41::41::41::41:

jericho-sina
03-09-2010, 20:06
آقا دوستان یه سوال دارم؟
وقتی بازی رو تا ته میری میشه دوباره یه chapter رو دوباره رفت؟

sunrise07
03-09-2010, 20:10
بند خدا این شرکت کاملا گیچ شده !!!!! یکی میگه گرافیکش خوبه داستانش بده، یکی میگه داستانش خوبه گرافیگش بده ، یکی میگه صداش بده !!! یکی میگه فقط صداش خوبه :41::41::41::41::41::41::41::41::41:

اره والا درست میگی. راستی قصد نداری داستان بقیه فصول رو بذاری؟ بی صبرانه منتظریم!!

joe_satriani
03-09-2010, 20:10
با سلام
دوستان دقت داشتيد توي بازي رو؟

1- ما راننده بوديم فقط - آژانس بروبچه ها بوديم؛ گاهيم تويه درگيريهاشون نقش داشتيم :31:
2- مراحل درگيري خيلي خيلي كم بود و آسون :13:
3- داستان بازي پيچيده و مبهم:19:
4- شخصيت هاي توي بازي خيلي كم بودن :2:
5- هيچ تصميمي رو تنهايي نميتونستيم بگيريم :41: - يا بهتر بگم نوكر شخصيتهاي كامپيوتر بوديم :18:
6- به قول دوستمون alborz_k فقط روي موتور گرافيك اين مدت كار ميكردن :2:
7- در كل من از 10، امتياز 9 رو ميدم اونم فقط به گرافيكش :21:

** دوستان هر كي با نظرات من موافق هست اين رو بزنه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

huggy
03-09-2010, 20:11
جمله آخر منظورت چیه؟

اون آخر گنگ به نظر من برای این بود که =====> MAFIA 3

شما باید تمام مجله های WANTED و ******* رو جمع کنید که 100% بشه !

huggy
03-09-2010, 20:26
اره والا درست میگی. راستی قصد نداری داستان بقیه فصول رو بذاری؟ بی صبرانه منتظریم!!
امشب سعی میکنم که 12 و13 رو بنویسم . ( ایول اگه اینارو بنویسم 2 تا دیگه بیشتر نمیمونه :8::8::8::8:)

jericho-sina
03-09-2010, 20:28
آقا چرا اینجا کسی کمک نمیکنه؟

میگم وقتی بازی تموم شد میشه دوباره chapter هاش رو رفت؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 20:30
چون خودت امتحان نکردی هیچ کس کمک نمیکنه بهت
آره میشه

jericho-sina
03-09-2010, 20:32
چون خودت امتحان نکردی هیچ کس کمک نمیکنه بهت
آره میشه

آقا من بازی رو تا 61 % رفتم مثل اینکه کرک مشکل داشت کرک رو عوض کردم حالا باید از اول برم

میشه یه نفر مرد پیدا بشه save تا آخرش رو یه جا UP کنه؟

bahador2009
03-09-2010, 20:33

چرا نمیشه
شما هرچندبار که دلت خواست برو دی:

huggy
03-09-2010, 20:33

بله میشه !!

the story بعد load chapter

bahador2009
03-09-2010, 20:34
آقا من بازی رو تا 61 % رفتم مثل اینکه کرک مشکل داشت کرک رو عوض کردم حالا باید از اول برم

شما یه سری به صفحات قبل بزنید به خدا اتفاقی نمیفته.

joe_satriani
03-09-2010, 20:37

با سلام
توي اين صفحه : پست 1616 دوستمون رو بخون

موفق باشيد.

joe_satriani
03-09-2010, 20:43
دوستان يه مشكل دارم من - كه فكر كردم بازي تموم شده :31:
گويا تموم نشده
مشكلم اين هست كه

من الان توي chapter 14 هستم و يارو derek رو كشتمش
واسم ديگه مرحله لود نميشه
فقط اون بالا مينويسه كه rob shops or bring cars to Bruski [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد چيكار كنم و كجا برم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huggy
03-09-2010, 20:45
دوستان يه مشكل دارم من - كه فكر كردم بازي تموم شده :31:
گويا تموم نشده
مشكلم اين هست كه

من الان توي chapter 14 هستم و يارو derek رو كشتمش
واسم ديگه مرحله لود نميشه
فقط اون بالا مينويسه كه rob shops or bring cars to Bruski [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد چيكار كنم و كجا برم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این سوال رو خیلی ها پرسیدید امید وارم که این کمکتون کنه !!

اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید. برای دزدی هم برید یه مغازه لباس فروشی و یه اسلحه رو سر صندوق دار بگیرید و بعد برید طرف صندوق پول و فکر کنم تو پی سی باید دگمه E رو بزنید و پولها رو ورمیداره !!! تازه میتونید برید لباس هاشو هم مجانی بردارید ( مغازه دار روبکشید که به پلیس زنگ نزنه !!) وگه با پلیس درگیر شدید پلیس ها رو تو همون مغازه لباس بکشید و بعد که پلیسها گمتون کردن و خودتو وانتد شدید از همون جا لباستو نو عوض کنید که از وانتدی در بیایید !!!

joe_satriani
03-09-2010, 20:56
دوستان این سوال رو خیلی ها پرسیدید امید وارم که این کمکتون کنه !!

اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید. برای دزدی هم برید یه مغازه لباس فروشی و یه اسلحه رو سر صندوق دار بگیرید و بعد برید طرف صندوق پول و فکر کنم تو پی سی باید دگمه E رو بزنید و پولها رو ورمیداره !!! تازه میتونید برید لباس هاشو هم مجانی بردارید ( مغازه دار روبکشید که به پلیس زنگ نزنه !!) وگه با پلیس درگیر شدید پلیس ها رو تو همون مغازه لباس بکشید و بعد که پلیسها گمتون کردن و خودتو وانتد شدید از همون جا لباستو نو عوض کنید که از وانتدی در بیایید !!!

ممنون دوست عزيزم
الان اينايي كه گفتي و انجام ميدم
اما من الان 25 هزار دلار دارم كه توي بازي :41:
يعني هنوز هم كمه؟؟

huggy
03-09-2010, 20:58
ممنون دوست عزيزم
الان اينايي كه گفتي و انجام ميدم
اما من الان 25 هزار دلار دارم كه توي بازي :41:
يعني هنوز هم كمه؟؟

متاسفانه من پولی رو که میخواد رو نمیدونم :41: فکر کنم ، فکر کنم 27 هزار تا میخواد !!
شما پولی رو از دفتر درک پاپالاردو ورداشتید ؟؟؟

happyfeat
03-09-2010, 20:59
سلام
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم و یه مشکلی باهاش دارم
تو بازی هی صدای تپش قلب میاد و و وقتی میرم یه غذایی می خورم واسه 1 دقیقه قطع میشه و سریع باز انرژی تموم میشه و صدای تپش هی با شروع میشه و صفحه با صدای تپش قلب تاریک روشن میشه
این جوری که تا آخر بازی هی باید بخورم که
اگه میشه یه راهنمایی کنید کجای کار مشکل داره و چاره چی هستش؟؟؟؟

huggy
03-09-2010, 21:01
سلام
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم و یه مشکلی باهاش دارم
تو بازی هی صدای تپش قلب میاد و و وقتی میرم یه غذایی می خورم واسه 1 دقیقه قطع میشه و سریع باز انرژی تموم میشه و صدای تپش هی با شروع میشه و صفحه با صدای تپش قلب تاریک روشن میشه
این جوری که تا آخر بازی هی باید بخورم که
اگه میشه یه راهنمایی کنید کجای کار مشکل داره و چاره چی هستش؟؟؟؟

مشکل از کرکتون هستش !!!

لینک کرک

joe_satriani
03-09-2010, 21:17
متاسفانه من پولی رو که میخواد رو نمیدونم :41: فکر کنم ، فکر کنم 27 هزار تا میخواد !!
شما پولی رو از دفتر درک پاپالاردو ورداشتید ؟؟؟

آره درسته
حق با شماس
الان سمت راست نقشه كه ديدم نوشته واسه ي objective كه بايد 27000 تا داشته باشم براي برونو

ممنون :11:
دارم الان پول جمع ميكنم :27::31:

jericho-sina
03-09-2010, 21:18
دوستان ممنون بابت اون پست 1616
من کرکش رو ریختم
save من رو شناخت
ولی بازم وقتی پول رو به brouno برمیگردونم بازم قسمت بعدی تو load گیر میکنه

لینک save کامل که دوستمون داده مال rapidbaz کارنمیکنه برام

کمک

sunrise07
03-09-2010, 21:47
دوستان ممنون بابت اون پست 1616
من کرکش رو ریختم
save من رو شناخت
ولی بازم وقتی پول رو به brouno برمیگردونم بازم قسمت بعدی تو load گیر میکنه

لینک save کامل که دوستمون داده مال rapidbaz کارنمیکنه برام

کمک

عزیزم الان برات سعی می کنم سیو کامل رو تو یه جا دیگه اپ کنم . تا نیم ساعت دیگه نهایتا اون پست و ویرایش می کنم و لینک جدید میزارم

sunrise07
03-09-2010, 22:07
دوستان پست قبلیم رو ویرایش کردم . دو تا سیو کامل از بازی رو تو 4shared اپلود کردم یکیش سیو کامل با مجله ها و دومی سیو کامل بدون مجله ها . برای دانلودش به ادرس تو امضام مراجعه کنید . موفق باشید

Rush1911
03-09-2010, 22:24
با سلام
دوستان دقت داشتيد توي بازي رو؟

1- ما راننده بوديم فقط - آژانس بروبچه ها بوديم؛ گاهيم تويه درگيريهاشون نقش داشتيم :31:
2- مراحل درگيري خيلي خيلي كم بود و آسون :13:
3- داستان بازي پيچيده و مبهم:19:
4- شخصيت هاي توي بازي خيلي كم بودن :2:
5- هيچ تصميمي رو تنهايي نميتونستيم بگيريم :41: - يا بهتر بگم نوكر شخصيتهاي كامپيوتر بوديم :18:
6- به قول دوستمون alborz_k فقط روي موتور گرافيك اين مدت كار ميكردن :2:
7- در كل من از 10، امتياز 9 رو ميدم اونم فقط به گرافيكش :21:

** دوستان هر كي با نظرات من موافق هست اين رو بزنه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

نظر شخصی من به حرفهای شما:

1.آخه ما اوایل بازی تو گروههای Falcone , celemente اصلا شناخته شده نبودیم ولی joe یه شخصیت گنده ای داشت برای همین ما رانندگی میکردیم همه جارو تازشم اگه فقط 15 دقیقه کسی دیگه ای رانندگی میکرد بازیکن 100% حوصلش سر میرفت:2:.

2.شما حتما روی easy بازی کردی. روی hard بازی کنید تا روشن بشید. من که به شخصه اون مرحله که باید از ساختمونه با joe فرار میکردیم دهنی ازم صاف شددددددددددددددددد که خدا میدونه:27:

3.بهتر بگیم زبان انگلیسی ما اصلا خوب نیست:46:.

4.عوضش روی صداگزاریشون خیلی کار شده بود. همه ی دیالوگ ها و صداها واقا عالی بود.

5.بله ما تا چپتر 11 تقریبا فقط یه سرباز falcone بودیم همین ن ن. دست راست falcone که نبودیم:27:

6.و 100% گرافیک

7.در کل 9 امتیاز خوبیه

موفق باشید:11:

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

آره درسته
حق با شماس
الان سمت راست نقشه كه ديدم نوشته واسه ي objective كه بايد 27000 تا داشته باشم براي برونو

دارم الان پول جمع ميكنم :27::31:

به نظر من بهترین راه پول درآوردن همون اوراق ماشینه

joe_satriani
03-09-2010, 22:31
نظر شخصی من به حرفهای شما:

1.آخه ما اوایل بازی تو گروههای Falcone , celemente اصلا شناخته شده نبودیم ولی joe یه شخصیت گنده ای داشت برای همین ما رانندگی میکردیم همه جارو تازشم اگه فقط 15 دقیقه کسی دیگه ای رانندگی میکرد بازیکن 100% حوصلش سر میرفت:2:.

2.شما حتما روی easy بازی کردی. روی hard بازی کنید تا روشن بشید. من که به شخصه اون مرحله که باید از ساختمونه با joe فرار میکردیم دهنی ازم صاف شددددددددددددددددد که خدا میدونه:27:

3.بهتر بگیم زبان انگلیسی ما اصلا خوب نیست:46:.

4.عوضش روی صداگزاریشون خیلی کار شده بود. همه ی دیالوگ ها و صداها واقا عالی بود.

5.بله ما تا چپتر 11 تقریبا فقط یه سرباز falcone بودیم همین ن ن. دست راست falcone که نبودیم:27:

6.و 100% گرافیک

7.در کل 9 امتیاز خوبیه

موفق باشید:11:

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

به نظر من بهترین راه پول درآوردن همون اوراق ماشینه

با سلام

1- نه منظور من اين نبود كه كسي ديگه رانندگي كنه و ما تماشا كنيم
منظورم اين بود كه رانندگي خيلي زيادي داشت
نصف بازي توي راه رانندگي بود

2- نه روي نرمال يه دور بازي كردم و بعدش روي هارد بازي ميكنم كه قشنگ بازي رو متوجه شم
آره اون مرحله اي كه بايد فرار كنيم سخت بود - اونم دليل داره: چون افراد خيلي زياد بودن و محوطه خيلي بزرگ بود
حتي توي نرمال هم خيلي سخت بود

3- درسته - انگليسيمون ضعيفه

4- اين كه هيچي

5- به هر حال بايد يه سمتي رو بهمون ميدادن كه بازي جذاب باشه تا اينكه سرباز باشيم و هر كار ميگن و انجام بديم - حداقل چهار تا تصميم خودمون هم ميگرفتيم بد نبود

6 و 7 هم كه موافقم

با گزينه ي آخر كه گفتيد از راه اوراق ماشين هم موافقم - چون هر ماشين و 400 تا واسش ميداد و خوب بود

موفق باشيد.

don mohsen
03-09-2010, 22:43
صدرصد داستان بازی دست کمی اصلا از مافیا 1 نداشت عالی بود به نظرم قشنگترینش همین بود.

کی میگه مبهم بود؟؟؟

خیلی فهمش اسون بود. ولی پایان پررمز و رازی داشت شاید تو مافیا 3 داستان ویتو ادامه داشته باشه و احتمال کمی جو...

Transporter2009
03-09-2010, 23:02
دوستان يه سؤال مافيا2 رو ويندوز ايكس پي نصب ميشه؟

Armin 7
03-09-2010, 23:14
دوستان يه سؤال مافيا2 رو ويندوز ايكس پي نصب ميشه؟

بله برادر . تو ایکس پی نصب میشه.

Zende
03-09-2010, 23:23
همه مشکلاتش رو ول کنید
آهنگ when ur smiling و اونی که توی یه سری تبلیغات از کارتون simpson میزاره رو بچسبید:دی

Transporter2009
03-09-2010, 23:27
پس چرا وقتي من نصبش مي كنم ارور سند ارور ميده؟؟؟؟؟؟؟!

ELSIN
03-09-2010, 23:32
دوستان اول کپچر 14 که اون یارو رو میکشیم براتون اشنا نیست:46:

aban366
03-09-2010, 23:51
من از کرک بالا استفاده کردم وارد بازی شدم بعد سریع کار برام پیش اومد اومدم بیرون دیدم کل صفحه مانیتورم تار شده خیلی تار چطوریه؟
برا استفاده از این کرک باید اینترنت هم disable باشه درسته؟

sunrise07
03-09-2010, 23:52
من از کرک بالا استفاده کردم وارد بازی شدم بعد سریع کار برام پیش اومد اومدم بیرون دیدم کل صفحه مانیتورم تار شده خیلی تار چطوریه؟
برا استفاده از این کرک باید اینترنت هم disable باشه درسته؟

برای من هم یه بار اینجوری شد .دوباره که وارد بازی شدم درست شد. از کرکی که تو امضام گذاشتم استفاده کنید هیچ مشکلی نداره

michael jackson
03-09-2010, 23:57
کمک لطفا !!!

من همین الان نسخه ی 3 دی وی دی رو نصب کردم . چپتر 1 مشکلی نداشت اما تو چپتر 2 از وسطهای رانندگی اون دوستش صفصه به شکلی در میاد که وقتی اسیب میبینه اونجوری میشه : صدای تپش قلب میاد و هی تار میشه . بعد که رسیدم جلوی رستوران و رفتم تو دیگه صفحه قرمز نمیشه اما هی تار و دوباره درست میشه . بعد تاره الان وقتی W رو میزنم به جای جلو عقب میره و S هم برعکس شده عملکردش ! اون یارو که ازش خریدم گفت مشکلی نداره !!

از کرکه ؟ آخه کرک هم نداشت از اینا بود که مستقیم از Winrar نصب میشه !!!

و تازه هروقت هم از بازی میام بیرون صفحه تار میشه !

aha2012
04-09-2010, 00:04
کمک لطفا !!!

من همین الان نسخه ی 3 دی وی دی رو نصب کردم . چپتر 1 مشکلی نداشت اما تو چپتر 2 از وسطهای رانندگی اون دوستش صفصه به شکلی در میاد که وقتی اسیب میبینه اونجوری میشه : صدای تپش قلب میاد و هی تار میشه . بعد که رسیدم جلوی رستوران و رفتم تو دیگه صفحه قرمز نمیشه اما هی تار و دوباره درست میشه . بعد تاره الان وقتی W رو میزنم به جای جلو عقب میره و S هم برعکس شده عملکردش ! اون یارو که ازش خریدم گفت مشکلی نداره !!

از کرکه ؟ آخه کرک هم نداشت از اینا بود که مستقیم از Winrar نصب میشه !!!

و تازه هروقت هم از بازی میام بیرون صفحه تار میشه !
بیا داداش طبق این عمل کن:

michael jackson
04-09-2010, 00:35
ممنون دوست عزیز من الان دارم کرک Skidrow رو که یکی از دوستان تو پستهای قبلی گذاشته بودن رو دان میکنم اما این 6.8 مگه اونی که شما دادی 5 بود فرقی که ندارن ؟

michael jackson
04-09-2010, 03:17
من مشکلم با خود بازی حل شد اما الان که اومدم بیرون صفحه دوباره تار شده !

الان 14 % رفتم به نظر من بازی خوبیه اما نه اونقدر که همه واسش انتظار میکشیدن . از روی GTA IV هم خیلی اسکی رفته . هم دزدیدن ماشین با شکستن شیشه هم نشانگر سلامتی که حتی رنگش هم مثل GTA IV هم GPS نقشه که مسیر رو نشون میده و ...

راستی این مجله ها اطراف شهر هم هست ؟ من تا الان فقط 3 تا پیدا کردم .

از 10 به بازی 7.5 میدم .

P A R S A
04-09-2010, 05:41
دوستان اول کپچر 14 که اون یارو رو میکشیم براتون اشنا نیست:46:
چرا! به نظرم آشنا بود، اِ بذار یه خرده فکر کنم، oh my GOD ! همون تامی آنجلو خودمون بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aban366
04-09-2010, 07:12
حالت گردش آزاد

برای اینکه بتونین آزادانه تو شهر بچرخین این فایل رو دانلود کنید

کد:

طریقه نصب :

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید. یک فایل با نام gui-main.sds مشاهده می کنید که باید اون رو با هم نامش تو مسیر زیر جایگزین کنید . یادتون نره که ابتدا از فایلی که تو فولدر بازی قرار داره یک پشتیبان بگیرید. چون در این حالت دیگه نمیتونید مراحل رو بازی کنید.

mafia II\pc\sds_en\gui

سلام
این که نوشتین برا چیه؟
مگه در حالت عادی نمیشه تو شهر گردش کرد؟
و اگه این فایل رو بریزیم میتونی گردش کنی اما نمیتونی مراحل رو جلو بری؟درست متوجه شدم؟خوب وقتی نشه مراحل جلو رفت فقط میشه یه تجربه گردش در شهر به چه درد بازی میخوره
و اخرم اینه که در حالت عادی اصلا نمیشه گردش کرد؟

sunrise07
04-09-2010, 08:49
سلام
این که نوشتین برا چیه؟
مگه در حالت عادی نمیشه تو شهر گردش کرد؟
و اگه این فایل رو بریزیم میتونی گردش کنی اما نمیتونی مراحل رو جلو بری؟درست متوجه شدم؟خوب وقتی نشه مراحل جلو رفت فقط میشه یه تجربه گردش در شهر به چه درد بازی میخوره
و اخرم اینه که در حالت عادی اصلا نمیشه گردش کرد؟[/QUOTE]

سلام . در حالت عادی بعد از اتمام مراحل بازی تموم میشه و شما اگه بخواین تو شهر گردش کنین باید یکی از چپتر های بازی رو دوباره اجرا کنید . وقتی این مد رو نصب می کنید در قسمت story یک بخش به نام Free ride اضافه میشه که با اون میتونین بدون اجرای چپتر ها ازادانه تو شهر گردش کنید . ضمن اینکه می تونید وضعیت اب و هوا و روز و شب رو تعیین کنید و همینطور یک ماشین با محافظ شخصی هم دارید که همراهتونه!!!! این تفاوت های این مد با حالتی هستش که یک چپتر رو برای گردش ازاد دوباره لود کنید .

یک نکته : من دیشب هنگام استفاده از این مد متوجه شدم امکان ادامه دادن مراحل هم وجود داره !!! عزیزی که این مد رو گذاشته بودن گفته بودن امکان انجام مراحل با وجود این مد نیست اما من تونستم به همین خاطر اون پست قبلی رو ویرایش کردم .

امکان بازی کردن مراحل با مد Free Ride وجود داره ، اما فایل پشتیبان یادتون نره

jericho-sina
04-09-2010, 09:01
دوستان پست قبلیم رو ویرایش کردم . دو تا سیو کامل از بازی رو تو 4shared اپلود کردم یکیش سیو کامل با مجله ها و دومی سیو کامل بدون مجله ها . برای دانلودش به ادرس تو امضام مراجعه کنید . موفق باشید

دستت درد نکنه

Real Madrid C.F
04-09-2010, 09:01
منم بازی رو تموم کردم...به نظر من خیلی خوب بود ولی تنها مشکلی که داشت مثل مافیا 1 امکان استفاده 100% از امکانات بازی رو به پلیر نمیداد....مثلا تو مافیا 1 بعد از اتمام بازی چندین مرحله فرعی باز میشد که شما امکان استفاده کامل از کل ماشین های بازی رو پیدا میکنین ولی من که الان اینو تموم کردم هنوز از خیلی از ماشین ها استفاده نکردم....پایان بازی هم که مثل قبلی تراژدی بود اونجا رفیق فابریک نقش اول میمرد (Pauli) اینجا هم که دیگه خودتون میدونین ...

soheilarfaei
04-09-2010, 10:27
ببخشید بعد از اینکه دریک رو می کشیم باید چیکار کنیم ؟

Spaniuly
04-09-2010, 11:23
ببخشید بعد از اینکه دریک رو می کشیم باید چیکار کنیم ؟
باید پول در بیاری بهتره بری به پمپ گاز ها چون صاحبشون بی بخاره اصلا نمی جنگه میشنه زمین شما هم می تونید راحت دخلشو خالی کنید. فقط زود ترک کنید محل رو تا گیر پلیسا نیفتید. از لباس فروشی هم می تونید پول بدزدید. شما پول کم داری باید به حد نصاب برسه تا بتونید ادامه بدید.

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 11:28
بچه ها کی بود که کل وانتد ها و مجله ها رو اپ کرد ؟ :دی
پسوردش چی بود ؟ :دی

Mahdi/s
04-09-2010, 12:50
سلام 2 تا سوال....

چطوری میشه پلیس ها کمتر بشن...خیلی زیادن...........
بعد انگار دوربین خیلی جلوه......میشه برش عقب تر.....سوار ماشین که هستی با موس میشه دوربین رو عوض کرد اما بازم جل هست...

Zende
04-09-2010, 13:01
بچه ها کی بود که کل وانتد ها و مجله ها رو اپ کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسوردش چی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون سیو سرکاریه
فقط مجله هارو پیدا کرده
حتی یه دونه وانتد رو هم پیدا نکرده
توی بازی هم بخوای بری ارور میده
در نتیجه سیو ناقصه

سلام 2 تا سوال....

چطوری میشه پلیس ها کمتر بشن...خیلی زیادن...........
بعد انگار دوربین خیلی جلوه......میشه برش عقب تر.....سوار ماشین که هستی با موس میشه دوربین رو عوض کرد اما بازم جل هست...

no way:دی

نه همونطوریه اونم

tasnim68
04-09-2010, 13:34
جای همه مجله ها:

تو بازی مافیا ۲ مجموعا ۵۰ مجله وجود داره:
مجلات موجود در چپتر ۱:

ندارد
مجلات موجود در چپتر ۲:

مجله شماره ۱: آپارتمان جو - روی میز وسط هال
مجله شماره ۳: قبرستون ماشین Bruski - تو یه اتاقک کنار یه پارکینگ سه دهنه
مجلات موجود در چپتر ۳:

مجله شماره ۱۸: اسکله - بیرون دفتر پاپالاردو
مجله شماره ۴: خونه ماریا آنجلو - پشت در راهرو
مجله شماره ۴۰: اداره مدیریت قیمت - طبقه اول روی میز نگهبان
مجله شماره ۵: اداره مدیریت قیمت - کنار پنجره اتاقی که ازش کلید گاوصندوقو بر می داریم
مجله شماره ۶: اداره مدیریت بازرگانی - بین قفسه ها تو یه اتاق (دوتا در داره) تو زیر زمین
مجلات موجود در چپتر ۴:

مجله شماره ۹: مرکز خرید - بعد از کتاب فروشی رو یه جعبه
مجله شماره ۲: مرکز خرید - کنار در شیشه ای که پشتش پلیس وایستاده
مجله شماره ۸: پشت بوم - کنار قفسه تو اتاقی که بعد از کشتن پلیسای پشت بوم میرید توش
مجله شماره ۷: آپارتمان جو - زیر پله ها
مجلات موجود در چپتر ۵:

مجله شماره ۱۱: بیرون اتاق ۲۳۳ - تو راهرو
مجله شماره ۱۰: ساختمون روبرویی - تو یه اتاق گوشه طبقه اول
مجله شماره ۱۲: بعد از تیر خوردن هنری - گوشه اتاق
مجلات موجود در چپتر ۶:

مجله شماره ۱۳: حیاط زندان - کنار یه زندانی که دراز کشیده
مجله شماره ۱۴: حیاط زندان - پشت یه اتاقک خاکستری بعد از زمین بسکتبال
مجله شماره ۱۵: اتاق رختشویی (بعد دعوا با سیاهه) - روی یکی از خشک کن ها
مجلات موجود در چپتر ۷:

مجله شماره ۱۶: بعد از آزادی - اسلحه فروشی هرری
مجله شماره ۵۰: آپارتمان جو - ته طبقه آخر
مجله شماره ۱۷: آپارتمان جدید - طبقه دوم
مجله شماره ۴۶: آپارتمان جدید - روی میز آشپزخونه (البته ممکنه تو چپتر ۷ دیده نشه)
مجلات موجود در چپتر ۸:

مجله شماره ۱۹: محوطه کارخونه - تو یه اتاقک قبل از درگیری دوم
مجله شماره ۲۱: محوطه کارخونه - رو زمین کنار چندتا بشکه نفت
مجله شماره ۲۰: محوطه کارخونه - قبل از ترک کارخونه تو یه کوچه باریک سمت چپ
مجلات موجود در چپتر ۹:

مجله شماره ۴۱: بعد ملاقات با فالکون - روی میز بار
مجله شماره ۲۳: تونل فاضلاب - سمت چپ
مجله شماره ۲۲: اول کشتارگاه - این طرف پیرمرد خوابیده
مجله شماره ۲۴: کشتارگاه - رو یه میز پشت دستگاه برزگه
مجلات موجود در چپتر ۱۰:

مجله شماره ۲۵: خشکشویی هتل - رو میز تو یه اتاق
مجله شماره ۲۷: راه پله اضطراری - پایین پله ها
مجله شماره ۲۶: پشت بوم - رو سکوی آسانسور
مجله شماره ۴۸: خونه جدید - تو حموم
مجلات موجود در چپتر ۱۱:

مجله شماره ۴۷: خونه لئو - رو یه میز کنار پنجره تو طبقه دوم
مجله شماره ۲۹: خونه لئو - تو حموم
مجله شماره ۲۸: آپارتمان اریک (پارتی) - تو اتاق خواب
مجله شماره ۴۹: آپارتمان جو - کنار تخت خواب
مجله شماره ۳۰: بار تارا - زیر یه جعبه ته راهرو
مجلات موجود در چپتر ۱۲:

مجله شماره ۳۲: انبار Seagift - پشت یه کامیون
مجله شماره ۳۱: انبار Seagift - تو یه کوچه پشت مخزن آشغال
مجله شماره ۳۳: انبار Seagift (موقع فرار) - زیر تابلو برق سبز
مجلات موجود در چپتر ۱۳:

مجله شماره ۳۴: رستوران چینی ها - طبقه دوم، گوشه جنوب غربی
مجله شماره ۳۶: نعشه گاه (!) - تو یه حجره
مجله شماره ۳۵: زیرزمین - تو یه اتاق (که توش نارنجک و ... هم هست)
مجلات موجود در چپتر ۱۴:

مجله شماره ۴۴: ساختمون نیمه کاره - گوشه جنوب شرقی طبقه ای که بسته بودنتون
مجله شماره ۳۷: ساختمون نیمه کاره - اول طبقه سوم
مجله شماره ۳۸: ساختمون نیمه کاره - طبقه سوم، اتاق سمت راست رو زمین
مجلات موجود در چپتر ۱۵:

مجله شماره ۴۵: رصدخونه - پایین پله ها
مجله شماره ۳۹: رصدخونه - غرب پشت بوم
مجله شماره ۴۳: رصدخونه - پشت تلسکوپ
مجله شماره ۴۲: رصدخونه - کنار پروژکتور افلاک نما
منبع: Qaflanti.blogfa.com

david071
04-09-2010, 13:35
سلام کسی سیو chapter 14 رو داره وین عوض کردم پرید:weird:

Mahdi/s
04-09-2010, 13:39
مجله هارو باید چیکار کرد..؟؟؟؟

EngineeR EhsaN
04-09-2010, 13:44
سلام کسی سیو chapter 14 رو داره وین عوض کردم پرید:weird:

باید سیو کامل بازی رو دانلود کنی ، یه صفحه قبل تو امضای یکی از بچه ها دیدم :31:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

مجله هارو باید چیکار کرد..؟؟؟؟

باید نگاه کرد اونم به چشم دختر همسایه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

اون سیو سرکاریه
فقط مجله هارو پیدا کرده
حتی یه دونه وانتد رو هم پیدا نکرده
توی بازی هم بخوای بری ارور میده
در نتیجه سیو ناقصه

برای بازی با اون سیو باید تمام dlcهای جدید و قدیم رو دانلود کنید

metal baz
04-09-2010, 15:03
سلام برو بچ کرک سالم این بازی رو میخواستم ممنون میشم در ضمن شرمنده اگه سوالم تکراریه:11:

EngineeR EhsaN
04-09-2010, 15:09
سلام برو بچ کرک سالم این بازی رو میخواستم ممنون میشم در ضمن شرمنده اگه سوالم تکراریه:11:

سوالتون خیلی تکراریه یه چند صفحه به عقب برگردید پیدا میکنید

Armin 7
04-09-2010, 15:09

سلام برادر .
شما به این پست منفرد که دوست عزیزمون اقای sunrise07 ایجاد کرده بری اونجا برات توضیح داده که چیکار کنی .

موفق باشی.

Mahdi/s
04-09-2010, 15:12
باید نگاه کرد اونم به چشم دختر همسایه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مجله هارو که اصلا برنمیداره.....روی میزه فقط...
==
چراغهای ماشینو نمیشه روشن..خاموش کرد.>؟؟
از توی ماشین میشه شلیک کرد..؟

Rhodes
04-09-2010, 15:16
جای همه مجله ها:

تو بازی مافیا ۲ مجموعا ۵۰ مجله وجود داره:
مجلات موجود در چپتر ۱:

ندارد
مجلات موجود در چپتر ۲:

مجله شماره ۱: آپارتمان جو - روی میز وسط هال
مجله شماره ۳: قبرستون ماشین Bruski - تو یه اتاقک کنار یه پارکینگ سه دهنه
مجلات موجود در چپتر ۳:

مجله شماره ۱۸: اسکله - بیرون دفتر پاپالاردو
مجله شماره ۴: خونه ماریا آنجلو - پشت در راهرو
مجله شماره ۴۰: اداره مدیریت قیمت - طبقه اول روی میز نگهبان
مجله شماره ۵: اداره مدیریت قیمت - کنار پنجره اتاقی که ازش کلید گاوصندوقو بر می داریم
مجله شماره ۶: اداره مدیریت بازرگانی - بین قفسه ها تو یه اتاق (دوتا در داره) تو زیر زمین
مجلات موجود در چپتر ۴:

مجله شماره ۹: مرکز خرید - بعد از کتاب فروشی رو یه جعبه
مجله شماره ۲: مرکز خرید - کنار در شیشه ای که پشتش پلیس وایستاده
مجله شماره ۸: پشت بوم - کنار قفسه تو اتاقی که بعد از کشتن پلیسای پشت بوم میرید توش
مجله شماره ۷: آپارتمان جو - زیر پله ها
مجلات موجود در چپتر ۵:

مجله شماره ۱۱: بیرون اتاق ۲۳۳ - تو راهرو
مجله شماره ۱۰: ساختمون روبرویی - تو یه اتاق گوشه طبقه اول
مجله شماره ۱۲: بعد از تیر خوردن هنری - گوشه اتاق
مجلات موجود در چپتر ۶:

مجله شماره ۱۳: حیاط زندان - کنار یه زندانی که دراز کشیده
مجله شماره ۱۴: حیاط زندان - پشت یه اتاقک خاکستری بعد از زمین بسکتبال
مجله شماره ۱۵: اتاق رختشویی (بعد دعوا با سیاهه) - روی یکی از خشک کن ها
مجلات موجود در چپتر ۷:

مجله شماره ۱۶: بعد از آزادی - اسلحه فروشی هرری
مجله شماره ۵۰: آپارتمان جو - ته طبقه آخر
مجله شماره ۱۷: آپارتمان جدید - طبقه دوم
مجله شماره ۴۶: آپارتمان جدید - روی میز آشپزخونه (البته ممکنه تو چپتر ۷ دیده نشه)
مجلات موجود در چپتر ۸:

مجله شماره ۱۹: محوطه کارخونه - تو یه اتاقک قبل از درگیری دوم
مجله شماره ۲۱: محوطه کارخونه - رو زمین کنار چندتا بشکه نفت
مجله شماره ۲۰: محوطه کارخونه - قبل از ترک کارخونه تو یه کوچه باریک سمت چپ
مجلات موجود در چپتر ۹:

مجله شماره ۴۱: بعد ملاقات با فالکون - روی میز بار
مجله شماره ۲۳: تونل فاضلاب - سمت چپ
مجله شماره ۲۲: اول کشتارگاه - این طرف پیرمرد خوابیده
مجله شماره ۲۴: کشتارگاه - رو یه میز پشت دستگاه برزگه
مجلات موجود در چپتر ۱۰:

مجله شماره ۲۵: خشکشویی هتل - رو میز تو یه اتاق
مجله شماره ۲۷: راه پله اضطراری - پایین پله ها
مجله شماره ۲۶: پشت بوم - رو سکوی آسانسور
مجله شماره ۴۸: خونه جدید - تو حموم
مجلات موجود در چپتر ۱۱:

مجله شماره ۴۷: خونه لئو - رو یه میز کنار پنجره تو طبقه دوم
مجله شماره ۲۹: خونه لئو - تو حموم
مجله شماره ۲۸: آپارتمان اریک (پارتی) - تو اتاق خواب
مجله شماره ۴۹: آپارتمان جو - کنار تخت خواب
مجله شماره ۳۰: بار تارا - زیر یه جعبه ته راهرو
مجلات موجود در چپتر ۱۲:

مجله شماره ۳۲: انبار Seagift - پشت یه کامیون
مجله شماره ۳۱: انبار Seagift - تو یه کوچه پشت مخزن آشغال
مجله شماره ۳۳: انبار Seagift (موقع فرار) - زیر تابلو برق سبز
مجلات موجود در چپتر ۱۳:

مجله شماره ۳۴: رستوران چینی ها - طبقه دوم، گوشه جنوب غربی
مجله شماره ۳۶: نعشه گاه (!) - تو یه حجره
مجله شماره ۳۵: زیرزمین - تو یه اتاق (که توش نارنجک و ... هم هست)
مجلات موجود در چپتر ۱۴:

مجله شماره ۴۴: ساختمون نیمه کاره - گوشه جنوب شرقی طبقه ای که بسته بودنتون
مجله شماره ۳۷: ساختمون نیمه کاره - اول طبقه سوم
مجله شماره ۳۸: ساختمون نیمه کاره - طبقه سوم، اتاق سمت راست رو زمین
مجلات موجود در چپتر ۱۵:

مجله شماره ۴۵: رصدخونه - پایین پله ها
مجله شماره ۳۹: رصدخونه - غرب پشت بوم
مجله شماره ۴۳: رصدخونه - پشت تلسکوپ
مجله شماره ۴۲: رصدخونه - کنار پروژکتور افلاک نما
منبع: Qaflanti.blogfa.com

وااای.چه جاهایی بوده،من نگشتم!!ممنون.

tasnim68
04-09-2010, 15:19
مجله هارو که اصلا برنمیداره.....روی میزه فقط...
==
- بر می داره، باید E رو بزنی
- چراغارو نمی دونم ولی با E بوق می زنه
- از تو ماشین نمیشه شلیک کرد

Rhodes
04-09-2010, 15:20
==

اون مجله ها که نه.یه نوع دیگه.
1.خیر
2.خیر

Mehdi.ss
04-09-2010, 15:24
سلام
من این بازی رو دانلود کردم و نوشته هاش اسپانیاایه ، با پچ یا کرک میشه انگلیسیش کرد ؟

Rhodes
04-09-2010, 15:31
سلام
من این بازی رو دانلود کردم و نوشته هاش اسپانیاایه ، با پچ یا کرک میشه انگلیسیش کرد ؟

با کرک فکر نکنم بشه.باید فایلهای یه نسخه انگلیسی رو به جاش اووررایت کنی.ولی فایل هاش کدومه؟منم نمیدونم.

ELSIN
04-09-2010, 15:36
چرا! به نظرم آشنا بود، اِ بذار یه خرده فکر کنم، oh my GOD ! همون تامی آنجلو خودمون بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXCELLENT
یعنی هیچ کس دیگه نفهمید
زکی:13:

huggy جان منتظریم
:11:

Zende
04-09-2010, 16:07
این موضوع رو که 40 سال پیش مطرح بود که
کجاش هیچکی نفمهید

huggy
04-09-2010, 16:09
WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی، کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان ، شرمنده که کمی دیر شد .

چپتر 12 ( 22 سپتامبر)
آپارتمان مارتی
خود ویتو تعریف میکنه: که خونم کامل سوختش !! و هرچی پول هم داشتم از بین رفت !! حتی یه سری مشکل با پلیس پیدا کردم که ادی حلش کرد !! حداقل خوشحالم که به لیو کمک کردم که فرار کنه !! و لیو هم بدون هیچ رد پایی فرار کردش و فکر کنم حتی فرانک وینچی ( رئیس لیو ) نمی دونه که لیو کجا فرار کرده !!
هنری هم نتونست به ادی دروغ بگه و فقط گفته که لیو فرار کرده !! با این حال نمیدونم چرا ادی ، هنری رو پذیرفته!!! من وجو حالا یه همکار جدید داریم !!
پشت تلفن
هنریه و میگه : من دارم یه چیز بزرگ میفروشم اگه علاقه داشتی تو هم بیا پیش من درضمن یه اسلحه هم بیار.
تو پارک
هنری: من یه سری تحقیقات انجام دادم ودیدم دلیل اینکه فالکون، کلامنته رو کشته اینه که کلامنته هم داشته مواد می فروخته و داشته مشتری های فالکون رو می پرونده !!! جو میگه : حالا این چه ربطی به ما داره ؟؟هنری جواب میده : اگه کلامنته میتونسته مواد بفروشه چرا ما نتونیم ؟؟ ویه توضیحی در مورد سودش میده که خیلی زیاده !!!
ویتو میگه : اگه فالکون بفهمه چی ؟؟ هنری جواب میده که : نمی فهمه اگر هم بفهمه مجبوریم یه مقدار سود هم به اون بدیم !!! ویتو می پرسه : اگه فالکون تنها فروشنده مواده ما از کجا مواد گیر بیاریم ؟؟؟ هنری جواب میده : چیزی در مورد تانگ شنیدید ؟؟؟
ویتو: یه سازمان برای چینی هاست ؟؟ هنری میگه : آره، ولی بعضی هاشون با خارجی ها( افرادی که چینی نیستند ) کار میکنن!! ولی خیلی از خارجی ها می ترسن که باهاشون کار کنن ( نمی دونم چرا ؟؟) و ما ازشون 10 کیلو مواد میگیریم که برای شروع خیلی خوبه !!
ویتو: پولشو از کجا گیر بیاریم ؟؟ هنری جواب میده : من یکی رو میشناسم که بهمون پول میده ولی برای در عوض پول بیشتری باید بهش پس بدیم !!
ویتو میگه : اونهایی که مواد مصرف میکنن چی ؟؟ هنری میگه ؟: با ما چه ربطی داره ؟؟ ویتو میگه : پس وینچی راست میگفت که فروش مواد باید ممنوع باشه !!! چون مواد مردم رو به کشتن میده !!!هنری جوای میده که : فقط احمقا مواد مصرف میکنن و اونایی هم که میخوان با مواد خودشونو بکشن ، من هم کمکشون میکنم مخصوصا اگه پای پول در میون باشه !!!
هنری میپرسه که شما ها هستید یا نه ؟؟؟ و ویتو هم oK رو میده !!!
تو ماشین
جو: حالا این یارو که میخواییم ازش پول قرض بگیریم کی هست ؟؟
هنری جواب میده : اسمش برونو هستش و الان هم تنها کسیه که می تونیم این مقدار پول ازش قرض کنیم !!
جو میپرسه : این برونو تنها کسیه که می تونه قرضهای زیاد بده ؟؟ هنری جواب میده : نه، ولی اگه میخوای میتونی این پولو از فالکون یا وینچی قرض کنی !! و امتحانشم مجانیه !!! ( بدلیل اینکه وینچی و فالکون نباید از قضیه فروش مواد چیزی بفهمن نمی تونن پول ازشون قرض بگیرن )
جو: این یارو مایه داره ؟؟ هنری جواب میده : نه، اون یه رئیس داره که یکی از افراد دولت هستش و تا وقتی هم که ما پولمونو به موقع پرداخت کنیم بهمون کاری ندارن !!
پیش برونو
هنری: ما 35هزار$ میخوایم و بورنو میگه : چرا من باید یه همچین پولی بدم ؟؟ متقاعدم کن !!! هنری جواب میده اگه 35000$ بدی ما هم تا آخر هفته 45000$ میدیم. برونو میگه من با 65000$ بیشتر راحتم !!!
بعد از کلی چونه زدن به 55000$ میرسه و بعد برونو یه جمله از کتاب مقدس میگه: ((که من متاسفانه کامل نفهمیدم چی میگه !! ولی به زودی دوباره مرحله رو میرم و براتون مینویسم)) : سر شما رو از تنتان جدا خواهم کرد و بچه های شما بی پدر خواهند شد !! و بعد از این جمله از کتاب قدس هنری آدرس این نوشته رو در کتاب مقدس میگه و برونو میگه : من واقعا تعجب کردم ( که آدرس رو می دونستی !! ) !!! درضمن پول ماله من نیست پس لطفا اگه سخت گیری میکنم یا در آینده سخت گیری کردم منو درکم کنید !!!
تو ماشین
جو: واقعا جای تعجب داره هنری !!!! تو کی انجیل میخوندی ؟؟؟؟ هنری: من نخوندم !!! هر دفعه که میومدم پیشش همین جمله رو تکرار میکرد و من هم یه روز رفتم کلیسا و از پدر روحانی پرسیدم که این متن کجای انجیله !!! و اون هم آدرس رو داد و من هم حفظش کردم !!!
پیش وانگ( یارو چینیه)
حرف خاصی نمیزنن و فقط جنس ها و پولها رو رد وبدل میکنن!!
تو حیاط یانگ !!!!!!:31:
پلیسها میان و میگن که کیف ها رو بذارید زمین و جو هم به یکیشون تیکه می ندازه که : کفشهای قشنگی داری سرهنگ !!و هنری هم یه نگاه به کفشهاش میندازه و میگه که اینا پلیس نیستند !!! بکشیدشون !!
بعد از درگیری و فرار از دست اونا دمو شروع میشه و :

پایان چپتر 12

بقیه چپتر ها هم آدرسش تو امضام هستش !!

P A R S A
04-09-2010, 16:37
حذف شود، لطـــفا!:13:

erno69
04-09-2010, 16:43
دوستان dlc واسه این بازی نیومده؟؟؟ بخاطر کمبود وقت نمیتونم تو فروم بگردم...لطفا هرچی اومده واسم بزارید...ممنون میشم.

Davood_titan
04-09-2010, 16:49
سیو کاملشو  کسی داره بده به من  
ممنون میشم جواب بدین

huggy
04-09-2010, 16:52
سیو کاملشو کسی داره بده به من
ممنون میشم جواب بدین

یکی از دوستان گفته بود که دگمه نمایش کار نمیکنه( بجز اون دوستمون که گفته بود چپتر 9 نمایش نمیده !!) برای همین هم من اینو دوباره گذاشتم!! کس دیگری هم این مشکل رو داره ؟؟؟

WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی، کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان ، شرمنده که کمی دیر شد .

چپتر 12 ( 22 سپتامبر)
آپارتمان مارتی
خود ویتو تعریف میکنه: که خونم کامل سوختش !! و هرچی پول هم داشتم از بین رفت !! حتی یه سری مشکل با پلیس پیدا کردم که ادی حلش کرد !! حداقل خوشحالم که به لیو کمک کردم که فرار کنه !! و لیو هم بدون هیچ رد پایی فرار کردش و فکر کنم حتی فرانک وینچی ( رئیس لیو ) نمی دونه که لیو کجا فرار کرده !!
هنری هم نتونست به ادی دروغ بگه و فقط گفته که لیو فرار کرده !! با این حال نمیدونم چرا ادی ، هنری رو پذیرفته!!! من وجو حالا یه همکار جدید داریم !!
پشت تلفن
هنریه و میگه : من دارم یه چیز بزرگ میفروشم اگه علاقه داشتی تو هم بیا پیش من درضمن یه اسلحه هم بیار.
تو پارک
هنری: من یه سری تحقیقات انجام دادم ودیدم دلیل اینکه فالکون، کلامنته رو کشته اینه که کلامنته هم داشته مواد می فروخته و داشته مشتری های فالکون رو می پرونده !!! جو میگه : حالا این چه ربطی به ما داره ؟؟هنری جواب میده : اگه کلامنته میتونسته مواد بفروشه چرا ما نتونیم ؟؟ ویه توضیحی در مورد سودش میده که خیلی زیاده !!!
ویتو میگه : اگه فالکون بفهمه چی ؟؟ هنری جواب میده که : نمی فهمه اگر هم بفهمه مجبوریم یه مقدار سود هم به اون بدیم !!! ویتو می پرسه : اگه فالکون تنها فروشنده مواده ما از کجا مواد گیر بیاریم ؟؟؟ هنری جواب میده : چیزی در مورد تانگ شنیدید ؟؟؟
ویتو: یه سازمان برای چینی هاست ؟؟ هنری میگه : آره، ولی بعضی هاشون با خارجی ها( افرادی که چینی نیستند ) کار میکنن!! ولی خیلی از خارجی ها می ترسن که باهاشون کار کنن ( نمی دونم چرا ؟؟) و ما ازشون 10 کیلو مواد میگیریم که برای شروع خیلی خوبه !!
ویتو: پولشو از کجا گیر بیاریم ؟؟ هنری جواب میده : من یکی رو میشناسم که بهمون پول میده ولی برای در عوض پول بیشتری باید بهش پس بدیم !!
ویتو میگه : اونهایی که مواد مصرف میکنن چی ؟؟ هنری میگه ؟: با ما چه ربطی داره ؟؟ ویتو میگه : پس وینچی راست میگفت که فروش مواد باید ممنوع باشه !!! چون مواد مردم رو به کشتن میده !!!هنری جوای میده که : فقط احمقا مواد مصرف میکنن و اونایی هم که میخوان با مواد خودشونو بکشن ، من هم کمکشون میکنم مخصوصا اگه پای پول در میون باشه !!!
هنری میپرسه که شما ها هستید یا نه ؟؟؟ و ویتو هم oK رو میده !!!
تو ماشین
جو: حالا این یارو که میخواییم ازش پول قرض بگیریم کی هست ؟؟
هنری جواب میده : اسمش برونو هستش و الان هم تنها کسیه که می تونیم این مقدار پول ازش قرض کنیم !!
جو میپرسه : این برونو تنها کسیه که می تونه قرضهای زیاد بده ؟؟ هنری جواب میده : نه، ولی اگه میخوای میتونی این پولو از فالکون یا وینچی قرض کنی !! و امتحانشم مجانیه !!! ( بدلیل اینکه وینچی و فالکون نباید از قضیه فروش مواد چیزی بفهمن نمی تونن پول ازشون قرض بگیرن )
جو: این یارو مایه داره ؟؟ هنری جواب میده : نه، اون یه رئیس داره که یکی از افراد دولت هستش و تا وقتی هم که ما پولمونو به موقع پرداخت کنیم بهمون کاری ندارن !!
پیش برونو
هنری: ما 35هزار$ میخوایم و بورنو میگه : چرا من باید یه همچین پولی بدم ؟؟ متقاعدم کن !!! هنری جواب میده اگه 35000$ بدی ما هم تا آخر هفته 45000$ میدیم. برونو میگه من با 65000$ بیشتر راحتم !!!
بعد از کلی چونه زدن به 55000$ میرسه و بعد برونو یه جمله از کتاب مقدس میگه: ((که من متاسفانه کامل نفهمیدم چی میگه !! ولی به زودی دوباره مرحله رو میرم و براتون مینویسم)) : سر شما رو از تنتان جدا خواهم کرد و بچه های شما بی پدر خواهند شد !! و بعد از این جمله از کتاب قدس هنری آدرس این نوشته رو در کتاب مقدس میگه و برونو میگه : من واقعا تعجب کردم ( که آدرس رو می دونستی !! ) !!! درضمن پول ماله من نیست پس لطفا اگه سخت گیری میکنم یا در آینده سخت گیری کردم منو درکم کنید !!!
تو ماشین
جو: واقعا جای تعجب داره هنری !!!! تو کی انجیل میخوندی ؟؟؟؟ هنری: من نخوندم !!! هر دفعه که میومدم پیشش همین جمله رو تکرار میکرد و من هم یه روز رفتم کلیسا و از پدر روحانی پرسیدم که این متن کجای انجیله !!! و اون هم آدرس رو داد و من هم حفظش کردم !!!
پیش وانگ( یارو چینیه)
حرف خاصی نمیزنن و فقط جنس ها و پولها رو رد وبدل میکنن!!
تو حیاط یانگ !!!!!!:31:
پلیسها میان و میگن که کیف ها رو بذارید زمین و جو هم به یکیشون تیکه می ندازه که : کفشهای قشنگی داری سرهنگ !!و هنری هم یه نگاه به کفشهاش میندازه و میگه که اینا پلیس نیستند !!! بکشیدشون !!
بعد از درگیری و فرار از دست اونا دمو شروع میشه و :

پایان چپتر 12

jericho-sina
04-09-2010, 17:04
من میخواستم از تمام دوستانی که کمکم کردن مشکل بازی رو حل کنم تشکر کنم
و اگه ناراحتشون کردم منو ببخشن

huggy
04-09-2010, 17:28
==

دوست عزیز تمام مجله هارو بر نمیداره !!!فقط مجله های پی-بی رو برمیداره و اگه پی -بی باشه ونزدیکش بشید همون طور که دوستان گفتم دگمه E روبزنید بر میداره !

robert
04-09-2010, 17:31
سلام...

شاید جاش اینجا نباشه ولی موقع نصب مافیا2 پیغام میده و میگه :

the operatiing system is not adequate to run mafia 2

چیکار کنم درست بشه...؟؟

سیستم عامل هم ویندوز 7 هست...

aban366
04-09-2010, 17:38
سلام
خدائی قبول کنین گرافیک بازی فوق العده است من تا به حال هیچ بازی ندیدم شاید تجربه من کم باشه ولی صحنه های طبیعت فوق العاده کار شده روند رو به جلو بازی هم عالی کار شده،صدا گذاری و موزیک هم دلنشینه
فقط این تار شدن مانیتور معلوم نشد چیه؟
من سه تا کرک پستهای قبل رو ازمایش کردم همینطوریه کسی نمیدونم مال کرک هستش یا نه مربوط به خود بازیه که از کرک تقلبی استفاده میکنی اینطوری میکنه؟
راه حل صد در صد عملی برا رفعش نمیدونین؟

Mahdi/s
04-09-2010, 18:14
بچه ها من مشکل پیدا کردم.....چپتر 7 ام....توی اولین مرحله....وقتی سوار ماشین میشم از بازی میاد بیرون.....مشکل کجاس..؟؟:41:اصلا مشکل نداشتم .....حتی توی بازی گرافیکمم کم نمیاره.....چی شد..؟/

Zende
04-09-2010, 18:40
مشکل از کرکته

ع.ص
04-09-2010, 18:43
دوستان میشه یه لینک بدید که همه dlc هایی که تاحالا اومده توش باشه؟(همون dlc هایی که فقط لباس و ماشینه)

Armin 7
04-09-2010, 18:57
دوستان میشه یه لینک بدید که همه dlc هایی که تاحالا اومده توش باشه؟(همون dlc هایی که فقط لباس و ماشینه)

به این پست رجوع کنیــد :

موفق باشید.

joe_satriani
04-09-2010, 18:58
دوستان يه مشكل جديد

من قسمتي هستم كه بايد پول رو به برونو بدم
حالا اومدم طبق نقشه جاش اما هيچ عملي رخ نميده

لينك عكس:
جلوي در خونهه هم كه ميرم هيچي نميشه

چيكاركنم :41::41:
كمك لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
04-09-2010, 19:13
سلام...

شاید جاش اینجا نباشه ولی موقع نصب مافیا2 پیغام میده و میگه :

the operatiing system is not adequate to run mafia 2

چیکار کنم درست بشه...؟؟

سیستم عامل هم ویندوز 7 هست...

عجب بی معرفتهایی هستید...!! :41::41:

javad2015
04-09-2010, 19:25
دوستان يه مشكل جديد

لينك عكس:
جلوي در خونهه هم كه ميرم هيچي نميشه

كمك لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب برو پشت اون در در بزن میان در رو باز میکنن

mostafamosta
04-09-2010, 19:25
دوستان دوست دارم از مافیا 2 دفاع کنم

خدائیش من که فکر می کنم دارم توی شهر زندگی می کنم اینقدر جوگیر شده ام که فقط تو شهر دور می زنم

گرافیک 10
موسیقی 10+
گیم پلی 9
داستان 9
دوستانی که انتقاد می کنند دلایل زیر را د ارند
1-انگلیسی خوب نمی فهمند
2-قبل از ریلیز بازی خیلی از بازی تعریف شده بود

joe_satriani
04-09-2010, 19:28
خوب برو پشت اون در در بزن میان در رو باز میکنن
دوست عزيزم اما هيچ اتفاقي خوب نميفته
ميرم جلوي در خودم و ميكشم :41: بازم كاري نميشه :13:
كمكككككككك :41::41::41::41:

huggy
04-09-2010, 19:40
دوستان يه مشكل جديد

لينك عكس:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجلوي در خونهه هم كه ميرم هيچي نميشه

متاسفانه عکستون بای من نمیاد اگه میشه یه جای دیگه آپ کنید.

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

دوستان دوست دارم از مافیا 2 دفاع کنم

خدائیش من که فکر می کنم دارم توی شهر زندگی می کنم اینقدر جوگیر شده ام که فقط تو شهر دور می زنم

گرافیک 10
موسیقی 10+
گیم پلی 9
داستان 9
دوستانی که انتقاد می کنند دلایل زیر را د ارند
1-انگلیسی خوب نمی فهمند
2-قبل از ریلیز بازی خیلی از بازی تعریف شده بود

داستان 9 ؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Mahdi/s
04-09-2010, 19:44
اگه دوستان منم راهنمایی کنن..ممنون میشم......پست صفحه قبل....

tasnim68
04-09-2010, 19:59
بچه ها من مشکل پیدا کردم.....چپتر 7 ام....توی اولین مرحله....وقتی سوار ماشین میشم از بازی میاد بیرون.....مشکل کجاس..؟؟:41:اصلا مشکل نداشتم .....حتی توی بازی گرافیکمم کم نمیاره.....چی شد..؟/
من و دوستم بازی رو از یه دی وی دی نصب کردیم ولی مال اون اینجوری شد مال نشد. چون من یه کرک دیگه زدم.
کرکی که من زدم:

احتمالا بعد از عوض کردن کرک سیوات می رن، خودت اینو یکاریش کن. حالا بکاپ بر می داری یا کار دیگه، خود دانی!

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

دوست عزيزم اما هيچ اتفاقي خوب نميفته
ميرم جلوي در خودم و ميكشم :41: بازم كاري نميشه :13:
كمكككككككك :41::41::41::41:
شاید بعد از اینکه پولو جمع کردی تو راه جریمه ای چیزی شدی پولت کم شده، یه بار دیگه پولتو چک کن ببین 27500 هست یا نه.

joe_satriani
04-09-2010, 20:01
متاسفانه عکستون بای من نمیاد اگه میشه یه جای دیگه آپ کنید.

بفرما دوست عزيزم

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

من و دوستم بازی رو از یه دی وی دی نصب کردیم ولی مال اون اینجوری شد مال نشد. چون من یه کرک دیگه زدم.
کرکی که من زدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداحتمالا بعد از عوض کردن کرک سیوات می رن، خودت اینو یکاریش کن. حالا بکاپ بر می داری یا کار دیگه، خود دانی!

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

شاید بعد از اینکه پولو جمع کردی تو راه جریمه ای چیزی شدی پولت کم شده، یه بار دیگه پولتو چک کن ببین 27500 هست یا نه.

دوست عزيزم پولم 55 هزارتاهم بيشتره :41::41::41:

huggy
04-09-2010, 20:13
بفرما دوست عزيزم

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

دوست عزيزم پولم 55 هزارتاهم بيشتره :41::41::41:

یعنی شما می رید جلوی در هیچی نمیشه ؟؟؟؟؟ هیچ پیامی هم بالای صفحه نمیده ؟؟؟
عجیبه !!!! چون همین در هستش !!!!

tasnim68
04-09-2010, 20:15
من بازی رو الآن تموم کردم (زحمت کشیدی!!!)
از اونجایی تو صفحات قبل یکی از دوستان گفته بود بدون مجله بازی رو 75 تموم شده عرض کنم که بنده با همه ی 50 تا مجله رو 80 تموم کردم! پس مجله فقط 5 درصد بازیه! در حالی که 95 درصد از هموطنان فقط به خاطر مجله ها بازی می کنن! دروغ می گم بگو!

حالا اگه اجازه بدید منم نظر خودمو راجع به این بازی اعلام کنم! قیام کنید!
بهترین ویژگی این بازی داینامیک بودنشه. یعنی شما هیچ چی پیدا نمی کنید که قابل دستکاری و تخریب نباشه. و من خودم هیچ بازی ای رو تا حالا با این دقت ندیدم.
و بدترین بخش بازی هم مرحله هاست. خداییش مرحله هاش هیچ محتوایی ندارن! یا باید از این سر شهر تا اون سر رانندگی کنی یا کتک کاری کنی! نسبت تیراندازی هاش با توجه به اسم بازی خیلی کمه! من گفتم مافیا از اول تا آخر بکش بکشه! ولی دیدم از اول تا آخر ...حمالیه! گرافیک و داستان و سروصدا و آهنگشم خوب بود ولی به این "8 سال انتظار" که تو تبلیغا مینویسن نمی ارزید.

به هر حال!..

huggy
04-09-2010, 20:23
من بازی رو الآن تموم کردم (زحمت کشیدی!!!)
از اونجایی تو صفحات قبل یکی از دوستان گفته بود بدون مجله بازی رو 75 تموم شده عرض کنم که بنده با همه ی 50 تا مجله رو 80 تموم کردم! پس مجله فقط 5 درصد بازیه! در حالی که 95 درصد از هموطنان فقط به خاطر مجله ها بازی می کنن! دروغ می گم بگو!

حالا اگه اجازه بدید منم نظر خودمو راجع به این بازی اعلام کنم! قیام کنید!
بهترین ویژگی این بازی داینامیک بودنشه. یعنی شما هیچ چی پیدا نمی کنید که قابل دستکاری و تخریب نباشه. و من خودم هیچ بازی ای رو تا حالا با این دقت ندیدم.
و بدترین بخش بازی هم مرحله هاست. خداییش مرحله هاش هیچ محتوایی ندارن! یا باید از این سر شهر تا اون سر رانندگی کنی یا کتک کاری کنی! نسبت تیراندازی هاش با توجه به اسم بازی خیلی کمه! من گفتم مافیا از اول تا آخر بکش بکشه! ولی دیدم از اول تا آخر ...حمالیه! گرافیک و داستان و سروصدا و آهنگشم خوب بود ولی به این "8 سال انتظار" که تو تبلیغا مینویسن نمی ارزید.

به هر حال!..

با تمام احترامی که برای شما قائل هستم باید بگم که شما دارید کم لطفی میکنید!!!! 95 % ؟؟؟؟؟ خیلی از دوستان از جمله من خبر نداشتیم که یه همچین مجله هایی در کار هست!!! وبعد از خریدن بازی متوجه این موضوع شدیم !!
در ضمن مجله ها بیش از 30 درصد هستند نه 5% چون من با یک مجله :31::31: 71% بازی رو تموم کردم!!!

joe_satriani
04-09-2010, 20:26
یعنی شما می رید جلوی در هیچی نمیشه ؟؟؟؟؟ هیچ پیامی هم بالای صفحه نمیده ؟؟؟
عجیبه !!!! چون همین در هستش !!!!

آره هيچي نميشه
نه پيغامي ميده
نه دمويي داره
نه هيچي

اي خدااااااااااااااااااااااا اااااا

چيكاركنم پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huggy
04-09-2010, 20:30
آره هيچي نميشه
نه پيغامي ميده
نه دمويي داره
نه هيچي

چيكاركنم پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما یک بار ریستارت چپتر :20: کنید و اگه درست نشد دیگه باید دوستان کمکتون کنن ( حالا هی بگید کنسول بدرد نخوره!! حداقل این مشکل کرک و ... رو نداره!!)

امير موسر
04-09-2010, 20:46
از اونجایی تو صفحات قبل یکی از دوستان گفته بود بدون مجله بازی رو 75 تموم شده عرض کنم که بنده با همه ی 50 تا مجله رو 80 تموم کردم! پس مجله فقط 5 درصد بازیه! در حالی که 95 درصد از هموطنان فقط به خاطر مجله ها بازی می کنن! دروغ می گم بگو!من کلا 5-6 تا مجله گرفتم ولی 72 درصد تموم شد ! چطوری بدون مجله 75 درصد تموم میشه !؟

huggy
04-09-2010, 21:00
من کلا 5-6 تا مجله گرفتم ولی 72 درصد تموم شد ! چطوری بدون مجله 75 درصد تموم میشه !؟

نه دوست عزیز ایشون اشتباه گفتند من با 1 مجله 71 تموم کردم !! خیلی بچه + ام نه ؟؟؟؟

Danial_4139
04-09-2010, 21:02
دوستان اگر از جای مجله ها خبر دارید بگین منم 4-5 تا دارم ، راستی به غیر از مجله ها باید عکس های فراری های تحت تعقیب هم جمع کنید که بیشتر روی دیوار چسبودندم من از این عکس ها هم چند تا دارم .

huggy
04-09-2010, 21:05
دوستان اگر از جای مجله ها خبر دارید بگین منم 4-5 تا دارم ، راستی به غیر از مجله ها باید عکس های فراری های تحت تعقیب هم جمع کنید که بیشتر روی دیوار چسبودندم من از این عکس ها هم چند تا دارم .

aha2012
04-09-2010, 21:06
چند صفحه قبل یکی از بچه ها جای تمامشو گفته

javad2015
04-09-2010, 21:54
آره هيچي نميشه
نه پيغامي ميده
نه دمويي داره
نه هيچي

شاید wanted باشی یه چکی بکنن

tasnim68
04-09-2010, 22:11
با تمام احترامی که برای شما قائل هستم باید بگم که شما دارید کم لطفی میکنید!!!! 95 % ؟؟؟؟؟ خیلی از دوستان از جمله من خبر نداشتیم که یه همچین مجله هایی در کار هست!!! وبعد از خریدن بازی متوجه این موضوع شدیم !!
من اون درصدو با جامعه آماری ای که روش تحقیق کردم ارائه نمودم! حالا یا دوستان ما زیادی نا اهلن یا درصد من درست بوده و شما جز اون پنج درصدید!!! منظورم هم علت خرید بازی نبود، علت ادامه بازی بود! چون خداییش خسته کنندست. درباره اون عبارت "دارید کم لطفی میکنید"هم عرض کنم بنده صرف شوخی عرض کردم، وگر نه منو چه به این .....! باور کن من بچه خوبیم، دست و صورتمم با تاید می شورم!

joe_satriani
04-09-2010, 22:45
شاید wanted باشی یه چکی بکنن

با سلام
چطوري ميتونم بفهمم كه وانتد هستم يا نيستم؟
كنار نقشه كه اون علامت وانتد نيست
پليس چيزي هم دنبالم نيست
اگه راهي ديگه داره واسه فهميدنش بي زحمت بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tasnim68
04-09-2010, 22:54
با سلام
چطوري ميتونم بفهمم كه وانتد هستم يا نيستم؟
كنار نقشه كه اون علامت وانتد نيست
پليس چيزي هم دنبالم نيست
اگه راهي ديگه داره واسه فهميدنش بي زحمت بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راهش همونه که خودت گفتی.
چپترو از اول رفتی ببینی درست می شه یا نه!؟
پولو یه بار دیگه چک کن شاید 5500 رو یا 55000 اشتباه کردی!؟ پیش میاد دیگه

shahab_f
04-09-2010, 23:08
دوستان چند تا سوال ، ببخشید اگه تکراری اند :
1- این APEX Physyx چیه ؟ آیا فقط برای کارت گرافیک های انویدیاست ؟
2-چرا بالای صفحه تو بازی نوشته authentication failed,this will affect game negatively
3- من توی دی وی دی بازیم کرک بود ، اما به کار نمیاد و بدون کرک هم بازی نمیاد . در ضمن یه سری فایل هم هست که به نظر پچ میرسه اما نمیدونم چجوری نصب میشه ، اصلا اینا به چه درد میخوره ؟ ایناهاشن :

robert
04-09-2010, 23:20
این بازی رو ویندوز هفت اجرا میشه یا نه...؟؟

mss_195
04-09-2010, 23:27
روی 7 اجرا میشه، روی 64 بیتشم بهتر اجرا میشه!

david071
04-09-2010, 23:37
چطور میتونم با سیو مرحله آخری که دوستان گذاشتن برم به chapter 14 :19:

shahab_f
04-09-2010, 23:41
راستی مجله چیه ؟؟

این بازی رو ویندوز هفت اجرا میشه یا نه...؟؟
بله میشــه

tasnim68
04-09-2010, 23:44
چطور میتونم با سیو مرحله آخری که دوستان گذاشتن برم به chapter 14 :19:
اصولا توی the story باید روی load chapter کلیک کنید

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

دوستان چند تا سوال ، ببخشید اگه تکراری اند :
1- این APEX Physyx چیه ؟ آیا فقط برای کارت گرافیک های انویدیاست ؟
2-چرا بالای صفحه تو بازی نوشته authentication failed,this will affect game negatively
3- من توی دی وی دی بازیم کرک بود ، اما به کار نمیاد و بدون کرک هم بازی نمیاد . در ضمن یه سری فایل هم هست که به نظر پچ میرسه اما نمیدونم چجوری نصب میشه ، اصلا اینا به چه درد میخوره ؟ ایناهاشن :
مال منم اونطوری می شد این کرکو زدم درست شد، البته کرک های دیگه هم هستند که شاید بهتر باشن

robert
05-09-2010, 00:14
ببخشید دوستان...

لطفا یه نگاهی به درایو هاتون بندازید ببینید این بازی بعد نصب کلا چند گیگ حجم میگیره...

ممنونم

shahab_f
05-09-2010, 00:23
ببخشید دوستان...

لطفا یه نگاهی به درایو هاتون بندازید ببینید این بازی بعد نصب کلا چند گیگ حجم میگیره...

ممنونم
7.37gig
------------------

man war
05-09-2010, 00:33
ببخشید دوستان...

ممنونم

7.36 gig >>>

worldclass
05-09-2010, 00:37
سلام
سیوی که همه پوستر ها رو باز کنه میخواستم

maziarb
05-09-2010, 01:04
چنین سیوی خلاف قوانین موجود در بند 431 قانون اساسی ایران هستش! در این بند آمده: کلیه سیوهای بازی مافیاII که در اونها پوسترهای خانم بدون پوشش موجود باشد شرعاً و قانونن باید نابود شوند:41:

اگه تو سایتای خارجی سرچ کنی حتماً پیدا میشه ،خودم هم علاقه مند شدم بگردم، حتماً هست ،وای عجب کیفیتی داشتن، میذارم واسه والپیپر ، کیفیتشون در حد HD هستش، اگه پیدا کردم واست پیغام میکنم

maziarb
05-09-2010, 01:12
چنین سیوی خلاف قوانین موجود در بند 431 قانون اساسی ایران هستش! در این بند آمده: کلیه سیوهای بازی مافیاII که در اونها پوسترهای خانم بدون پوشش موجود باشد شرعاً و قانونن باید نابود شوند:41:

اگه تو سایتای خارجی سرچ کنی حتماً پیدا میشه ،خودم هم علاقه مند شدم بگردم، حتماً هست ،وای عجب کیفیتی داشتن، میذارم واسه والپیپر ، کیفیتشون در حد HD هستش، اگه پیدا کردم واست پیغام میکنم

shahramcat
05-09-2010, 01:43
دوستانی که مشکل چپتر 7 رو دارن از کزک CFB استفاده کنن نه Skidrow !

فقط ورژن 4 این کرک باید بریزن :

sunrise07
05-09-2010, 02:26
دوستانی که مشکل چپتر 7 رو دارن از کزک CFB استفاده کنن نه Skidrow !

فقط ورژن 4 این کرک باید بریزن :

دوست عزیز ، من و چند نفر دیگه مشکل چپتر 7 رو داشتیم که با کرک اسکیدرو حل شد . پس بهتره پستتون رو ویرایش

کنید تا دوستان گیج نشن!!! . البته شاید کرک CFB هم این مشکل رو حل کنه

در ضمن با کرک اسکیدرو میشه به راحتی همه dlc ها رو هم اجرا کرد .

موفق باشید

Maziar_69
05-09-2010, 02:29
دوستان تو چپتر 14 وقتی 55000 تا ول جمع میکنم برای برونو و میرم دم خونش هیچی نمیشه. نه میتونم در رو باز کنم نه دمو میاد نه هیچی.
چیکار باید بکنم؟
جای دیگه باید برم؟

sunrise07
05-09-2010, 02:36
دوستان تو چپتر 14 وقتی 55000 تا ول جمع میکنم برای برونو و میرم دم خونش هیچی نمیشه. نه میتونم در رو باز کنم نه دمو میاد نه هیچی.
چیکار باید بکنم؟
جای دیگه باید برم؟

دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم وقتی میرید در خونه برونو باید زنگ بزنید !! با کلید E فکر کنم در میزد یا زنگ رو میزد و اونوقت در رو براش باز می کردن

Danial_4139
05-09-2010, 03:10
چیکار باید بکنم؟
جای دیگه باید برم؟

دومو نداره میری دم خونه چند بار زنگ میزنی در رو مباز نمی کنه بعدش یه نوشته میاد که نوشته " 6 ساعت بعد " و نقطه قرمز دیگه میاد رو نقشه میری اونجا بعد دوباره میری یه جا دیگه و بعدش هم میگیرنت و ادمه بازی :5:

دوستان آخر بازی جریانش چیه ؟ من بازی رو تمام کردم ولی نهمیدم چی به چی شد ، او وقت که ویتو با جوی از اون ساختمون اومدن بیرون ویتو رفت تو ماشین پیره مرده و جو رفت تو یه ماشین دیگه بعد چی شد وسط راه که از هم جدا شدن ؟ جو رو کجا بردن ؟ ویتو رو کجا بردن ؟ پیره مرده کی بود ؟

در کل بازی از همه نظر عالی بود فقط چند تا عیب داشت که یکم زد تو حالمون !

اول اینکه بازی خیلی کوتاه بود برعکس GTA که یه 800 تا مرحله ای داره میشه گفت 75% از مافیا برابره با 10% از GTA :18:
دوم اینکه خیلی آسون بود یعنی با اینکه رو هارد رفتم ولی 6 بار تو کل بازی مردم .
سوم اینکه زیاد فکری نبود جوری که زیاد آدم رو مشغول خودش نمیکنه ولی با این حال جذاب بود .
چهارم مراحل بازی بود که خیلی کوتاه و سبک بودن یعنی در مقایسه با GTA سنگین ترین مرحله مافیا برابر بود با معمولی ترین مرحله از بازی GTA جوری که اگر یه سرقت و فرار از بانک تو GTA نیم ساعت وقت میگرفت سنگین ترین مرحله مافیا بیشتر از 10 دقیقه وقت نمی خواست .

aban366
05-09-2010, 07:25
سلام دوستان
چند تا سوال دارم:
پولی که داریم رو چطوری بفهمیم چقدره منظورم هر وقت خواستیمه اخه خودش بعضی وقتها میاد با چه دکمه ای نشون میده
این dlc ها رو که دوستمون sunries7 گذاشتن من ریختم تو بازی ب همون کرک خودش اما نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم اخه موقع تعویض لباس بازم همون یک دست لباسه؟
این تار شدن صفحه راهی نداره؟با کرک اسکایدر حل میشه؟این کرک من cfb هستش؟

abolfazl_gallant
05-09-2010, 09:18
سلام دوستان
چند تا سوال دارم:
پولی که داریم رو چطوری بفهمیم چقدره منظورم هر وقت خواستیمه اخه خودش بعضی وقتها میاد با چه دکمه ای نشون میده

کنار(شمال شرقی) نقشه نوشته شده:31:

2lombe
05-09-2010, 09:42
دوستان میشه یکی مرحله 14 را توضیح دهد که چه باید کرد من تا اونجایی که چند کارگر را اماده برای جنگ رفتم و بعد از ان که ان 2 نفری که در نقشه گفته شده بکش(با علامت قرمز) کشتم و اونجایی که از پله ها پایان می یام و 2 کارگر پیر و جوان که در نزدیکی پله هستن صحبت می کنم ول از اونجا به بعد نمی دونم چه کنم لطفا راهنماییم کنید؟

sunrise07
05-09-2010, 09:43
سلام دوستان
چند تا سوال دارم:
این dlc ها رو که دوستمون sunries7 گذاشتن من ریختم تو بازی ب همون کرک خودش اما نمیدونم چطوری ازشون

استفاده کنم اخه موقع تعویض لباس بازم همون یک دست لباسه؟

این تار شدن صفحه راهی نداره؟با کرک اسکایدر حل میشه؟این کرک من cfb هستش؟

دوست عزیز شما باید پوشه dlcs رو تو پوشه pc کپی کنی و از همون کرکی که گذاشتم (کرک اسکیدرو ) استفاده کنید .

برای اینکه ببینید این پک هااضافه شدند می تونید برید تو منوی بازی به قسمت downlodable content و اونجا ببینید

اضافه شدند یا نه

robert
05-09-2010, 09:47
سلام

موقع نصب بازی این مشکل رو دارم:

چیکار کنم درست بشه...؟؟

sunrise07
05-09-2010, 09:48
دوستان میشه یکی مرحله 14 را توضیح دهد که چه باید کرد من تا اونجایی که چند کارگر را اماده برای جنگ رفتم و بعد از ان که ان 2 نفری که در نقشه گفته شده بکش(با علامت قرمز) کشتم و اونجایی که از پله ها پایان می یام و 2 کارگر پیر و جوان که در نزدیکی پله هستن صحبت می کنم ول از اونجا به بعد نمی دونم چه کنم لطفا راهنماییم کنید؟

خوب شما اینجا باید 27500 دلار پول جمع کنید تا طلب برونو رو بدید . وقتی 27500 دلار رو جمع کردید محلی که باید قرض برونو رو بدید با علامت قرمز روی نقشه مشخص میشه . برای اینکه این پول رو جور کنید اول به همون جا به دفتر پاپالاردو که الان کشتینش برید روی میزش 23000 تا پول گذاشته اگه هنوز پول کم داشتید بقیه شو باید با اوراق کردن ماشین ها و یا دزدی از مغازه ها بدست بیارید

Milad4171
05-09-2010, 09:56
سلام

موقع نصب بازی این مشکل رو دارم:

چیکار کنم درست بشه...؟؟

منم این مشکل رو با GTA داشتم . دیسک اولی رو که گرفتم زده بود روی 7 اجرا نمیشه و نشد ولی یه دیسک دیگه گرفتم مشکلی نداشت!!!!
نوع فرمتی که تبدیل به فایل نصبی میکنن مشکل داره.
3 دیسک هست. درسته؟؟

robert
05-09-2010, 10:02
منم این مشکل رو با GTA داشتم . دیسک اولی رو که گرفتم زده بود روی 7 اجرا نمیشه و نشد ولی یه دیسک دیگه گرفتم مشکلی نداشت!!!!
نوع فرمتی که تبدیل به فایل نصبی میکنن مشکل داره.
3 دیسک هست. درسته؟؟

نه عزیز... دوتا DVD هستش...

جالب آنکه رو ویندوز XP اجرا میشه ولی رو ویندوز هفت نه...

نمیدونم چیکار کنم... کمک کنید..

sunrise07
05-09-2010, 10:09

نه عزیز... دوتا DVD هستش...

جالب آنکه رو ویندوز XP اجرا میشه ولی رو ویندوز هفت نه...

نمیدونم چیکار کنم... کمک کنید..

از troubleshoot compatibility ویندوز سون استفاده کن ببین درست میشه یا نه

oranoos_92
05-09-2010, 10:15
دوستان لینک دانلود نسخه تک دی وی دی را کسی نداره؟

robert
05-09-2010, 10:22
دوستان.. میخواتسم بدونم وقتی DVD این بازی رو در کامپیوتر قرار میدید set up بازی خود به خود اجرا میشه ...؟؟

چون مال من اینطور نیست...