PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

bahador2009
29-08-2010, 13:34
یه کلام به ما بگین با کاهش رزولوشن و سایر چیزها میتونم بازی رو اجرا کنم یا نه؟

اگه نه کجاشو و چقدر ارتقا بدم؟
فکر کنم بتونی بازی کنی.
من الان chapter 8 هستم . :)

mt17770
29-08-2010, 13:35
دوستان من میگم زمان توی بازی همزمان با مافیا یکه و جایی که ویتو و جو میرن اون پیرمرده که داره باغچشو آب میده میکشن میشه آخر مافیا یک. آخه تا جایی که یادم میاد تو مافیا یک معلوم نشد اون دو نفری که آخر بازی شخصیت اصلی رو کشتن کی بودن.
احتمالا همین ویتو و جو بودن.
نظر شما چیه ؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه واقعا ایده ی جالبی بود. ایول نویسنده. :11:

رضا جنگنده
29-08-2010, 13:38
سيستمم
RAM:2GB
VGA:1GB
CPU:2.4
WIN:XP SERVIS PACK 3
بازي روون اجرا مي شه؟

P A R S A
29-08-2010, 13:39
دوستان من میگم زمان توی بازی همزمان با مافیا یکه و جایی که ویتو و جو میرن اون پیرمرده که داره باغچشو آب میده میکشن میشه آخر مافیا یک. آخه تا جایی که یادم میاد تو مافیا یک معلوم نشد اون دو نفری که آخر بازی شخصیت اصلی رو کشتن کی بودن.
احتمالا همین ویتو و جو بودن.
نظر شما چیه ؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه واقعا ایده ی جالبی بود. ایول نویسنده. :11:
دقیقا همینجوره! این همون Tommy بیچاره بود که توی مافیا 2 باید خودمون بکشیمش!

bahador2009
29-08-2010, 13:41
سيستمم
RAM:2GB
VGA:1GB
CPU:2.4
WIN:XP SERVIS PACK 3
بازي روون اجرا مي شه؟
YES .................

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

دقیقا همینجوره! این همون Tommy بیچاره بود که توی مافیا 2 باید خودمون بکشیمش!
عجب باحاله من که نوز تموم نکردم یعنی واقعا اینجوریه ؟

رضا جنگنده
29-08-2010, 13:43
الان دارم نصبش مي كنم.
قسمتايي كه نكته داره رو مي شه رد كرد؟
آخه خواهرم وقتي بازي مي كنم كنارم مي شينه و مي بينه.

ANAMORPH
29-08-2010, 13:47
منم دیشب بازی رو تموم کردم ، قصه ما به سر رسید Vito به خونش نرسید :27:
ولی این ورژن نتونست جای MAFIA 1 پر کنه
تو این بازیم از هر کی خوشمون اومد نامردا زدن کشتنش :41:

کسی نمیدونه MAFIA 3 کی میاد اگه بخوان 8 سال دیگه طولش بدن که پیر شدیم ، نوه نتیجمون بازی میکنن ما نگاه میکنیم :31:

منتظر GodFather 3

bahador2009
29-08-2010, 13:48
الان دارم نصبش مي كنم.
آره میشه ولی اینجوری از داستان باز سر در نمیاری.

king_darkness
29-08-2010, 13:52
يه توضيح در مورد مجله‌هاي PB بدم : چند وقت هستش كه بازي‌ها خيلي كوتاه شدند نمونش همين مافيا يا cod و سازنده‌ها براي اينكه بازي‌هاشون مخاطب رو مدت زيادي مشغول خودش كنه و بازي ارزش تكرار زيادي داشته باشه شروع مي‌كنند به گذاشتن جايزه در بازي‌هاشون (مثلا براي گرفتن تمام PB ها چند بار بازي رو از اول تا آخر بريم) البته قبول دارم نوع جايزه‌اي كه 2K انتخاب كرده غلط هستش ولي همين طور كه مي‌بينيد تعداد زيادي رو مشغول خودش كرده كه تعدادشون چه تو اين فروم چه تو فروم هاي خارجي كه من نگاه كردم زياد هست . همه يا به دنبال سيو 100% هستند يا اين كه خودشون تمام مجله‌هارو پيدا كنند

ANAMORPH
29-08-2010, 13:52
الان دارم نصبش مي كنم.

آره میشه فقط سعی کن مجله رو زمین دیدی بر نداری :31: چون خودش باز میکنه عکس نشون میده فیلماشم میتونی با دکمه Esc کیبوردت Skip کنی

Zende
29-08-2010, 13:54
god father 2 هم که خیلی خانی نبود....
فقط و فقط همون مافیا 1 خودمون:دی
مهم نیست کی بودن
مهم اینه که مثلا میخواست بگه آقای سالیاری از زندان در اومده این 2 نفر رو هم فرستاده مارو کشتن به خاطر لو دادن به پلیس:دی
امتیازات مافیا 1 از نظر من:
داستان:100000000000000000000
موزیک:1000000000000000000000
گیم پلی:100000000000000000000
گرافیک:10000000000000000000000 برا زمان خودش برای الآن هم که 2010 هست متوسط حساب میشه
حالا امتیازات مافیا 2!!!:
داستان:1 برا اینکه ناراحت نشه:)
موزیک:0!!!
گیم پلی:0!!!
گرافیک:100000000000000000000000
رادیو:10
=))

میگم این مجله ها خوبیش اینه که فیلم نداره یا من ندیدم:دی
خیلی ضایه بازیه :دی

brstrance
29-08-2010, 13:58
من 5 تا کرک عوض کردم بازم تو چپتر 7 وقتی سوار ماشین میشم مییاد بیرون.یکی لطف کنه یه کرک سالم بزاره.

Arrowtic
29-08-2010, 14:01
هيچي قديميا نميشن!
Mafia2 نسبت به Mafia1 افتضاح بود!:31:
Godfather2 نسبت به Godfather1 افتضاح بود!:31:

bahador2009
29-08-2010, 14:04
بچه ها این سیو گیم هارو توی windows seven کجا باید ریخت

BioHazard
29-08-2010, 14:07
خوب خود من چپتر 10 هستم ، قصد کردی روزی یک چپتر بازی کنم.
بازی از نظر داستانی ، معلومه روش کار شده ولی نه به اندازه ی مافیا 1 ، البته اینو هم در نظر بگیرید که بیشتر ماها مافیا 1 رو بصورت دوبله بازی کردیم و این خودش به جذابیت بازی اضافه کرد.

درمورد مجله ها هم اگه نبود باید شک میکردیم ، توی خود مافیا 1 که اصلا فیلم داشت (تامی و سارا ، توی اتاق بعد از ماموریت رالی :دی)

اینکه نمیتونی توی ماشین تیراندازی کنی خیلی بده و همچنین نداشتن Free Ride و اینکه Hard بازی ، اصلا سخت نیست :دی. آهنگهاش که حوصله من یکی رو سر میبره ، ترجیح میدم رادیو رو خاموش کنم و به صدای موتور گوش کنم :دی

ایرادا رو اگه بزاریم کنار ، گیم پلی خوبی داره ، رانندگیش باحاله ، پلیس به من یکی کاری نداره اکثر اوقات :دی ، شخصیت پردازیش خوبه.

درمورد کرک هم یکی از دوستان چند صفحه پیش یک کرک سالم گزاشت. بخودتون زحمت بدید پیداش میکنید.

ANAMORPH
29-08-2010, 14:11
بچه ها این سیو گیم هارو توی windows seven کجا باید ریخت

تو پستهای قبلی گفته شده بود ولی مثل اینکه کسی حوصله خوندن نداره :31:

C:\Users\..................\AppData\Local\2K Games\Mafia II

king_darkness
29-08-2010, 14:13
ولي به نظر من موسيقي بازي يكي از نقاط خوب بازي هستش نميشه كه تو بازي دهه 80 90 يه آهنك راك امروزي گذاشت
آهنگ‌هاش همونايي هستش كه تو فيلم‌هاي دهه 80 90 ديديم و شنيديم ولي درسته به درد موقع اي كه داري از دست پليس فرار مي‌كني نمي‌خوره:31:

brstrance
29-08-2010, 14:18
کسی کرک نداره؟تو چپتر 7 مییاد بیرون.

BioHazard
29-08-2010, 14:21
راستی یک چیزی ، نمیدونم مشکل از کرک منه یا کلا اینجوریه. با سرعت غیر مجاز از جلوی پلیس رد میشم گیر نمیده ، از چراغ رد میشم گیر نمیده. به ماشین پلیس میزنم گیر نمیده. فقط مواقعی که با یکی تصادف کنم یا تفنگ دستم باشه. واسه شما هم اینجوریه ؟؟؟

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

آقایی ناراحت نشیا ، ولی دهن همرو صاف کردی (شرمنده از ادبیات). گفتم گزاشتن و تست شده :13:. بخودت زحمت بدی پیداش میکنی

The Rover
29-08-2010, 14:22
بهترین راه برای ولگردی توی شهر بعد از اتمام بازی چیه!؟ اگه مثلا از چپتر 9 LOAD کنیم، سیو چپتر 10 به بعد میپره دیگه!؟ باز اگه پروفایل داشت میشد یه کاریش کرد!
با لود کردن مجدد فصلهای گذشته فصلهای بعدی پاک نمیشه حتی میتونی از لباس و اسلحه ای که قبلا در اون چپتر گرفتی استفاده کنی

يه توضيح در مورد مجله‌هاي PB بدم : چند وقت هستش كه بازي‌ها خيلي كوتاه شدند نمونش همين مافيا يا cod و سازنده‌ها براي اينكه بازي‌هاشون مخاطب رو مدت زيادي مشغول خودش كنه و بازي ارزش تكرار زيادي داشته باشه شروع مي‌كنند به گذاشتن جايزه در بازي‌هاشون (مثلا براي گرفتن تمام PB ها چند بار بازي رو از اول تا آخر بريم) البته قبول دارم نوع جايزه‌اي كه 2K انتخاب كرده غلط هستش ولي همين طور كه مي‌بينيد تعداد زيادي رو مشغول خودش كرده كه تعدادشون چه تو اين فروم چه تو فروم هاي خارجي كه من نگاه كردم زياد هست . همه يا به دنبال سيو 100% هستند يا اين كه خودشون تمام مجله‌هارو پيدا كنند
این بازی اچیومنت های زیادی داره که اچیومنت ladies man که با پیدا کردن همه مجله ها آزاد میشه یکی از اوناست

P A R S A
29-08-2010, 14:23
عجب باحاله من که نوز تموم نکردم یعنی واقعا اینجوریه ؟
دقیقا! چپتر 14 هم هست!

الان دارم نصبش مي كنم.
از رد شدن که میشه ولی داستان رو باید بیخیال شی!

brstrance
29-08-2010, 14:25
آقایی همرو پیدا کردم ریختم.ولی بازم مشکل حل نشد؟؟؟؟؟؟؟

P A R S A
29-08-2010, 14:26
با لود کردن مجدد فصلهای گذشته فصلهای بعدی پاک نمیشه حتی میتونی از لباس و اسلحه ای که قبلا در اون چپتر گرفتی استفاده کنی

ایول! ممنون!
ولی اگه Continue رو بزنی از ادامه چپتری که لود کردی، میاد درسته!؟
ـــــــــــــ
حالا باید بررسی بشه، مثلا 3 تا چپتر (با سه تا آب و هوای متفاوت!) که بهترین ها برای گشتن هستن انتخاب بشه!:31: (مثلا بعضی جاها نقطه ای رو روی مپ مشخص نمیکنه که بری، باید یه کاری قبلش بکنی، همین که نقطه قرمز و مسیرش روی Map خودش کلی به آرامش اعصاب کمک میکنه، منظورم از مناسب بودن برای Free Ride این بود!:27:) خودمون یه Free Ride برای خودمون راه بندازیم!:8:

BioHazard
29-08-2010, 14:34
آقایی همرو پیدا کردم ریختم.ولی بازم مشکل حل نشد؟؟؟؟؟؟؟

آهان اوکی پس ببخشید. من فایل EXE خودم رو آپلود میکنم ، بازی رو که نصب کردم احتیاج به نصب کرک نداشت. و همین پست رو ویرایش میکنم

ویرایش

لینک دانلود (خودم باهاش بازی میکنم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mt17770
29-08-2010, 14:39

اینو امتحان کن. منم همین مشکلو داشتم. با این حل شد. خبرشو بده.

The Rover
29-08-2010, 14:39
ایول! ممنون!
ولی اگه Continue رو بزنی از ادامه چپتری که لود کردی، میاد درسته!؟
ـــــــــــــ
حالا باید بررسی بشه، مثلا 3 تا چپتر (با سه تا آب و هوای متفاوت!) که بهترین ها برای گشتن هستن انتخاب بشه!:31: (مثلا بعضی جاها نقطه ای رو روی مپ مشخص نمیکنه که بری، باید یه کاری قبلش بکنی، همین که نقطه قرمز و مسیرش روی Map خودش کلی به آرامش اعصاب کمک میکنه، منظورم از مناسب بودن برای Free Ride این بود!:27:) خودمون یه Free Ride برای خودمون راه بندازیم!:8:
بله با زدن continue از ادامه فصل میاد
به نظر من فصل 7 مناسبه.

t.sunami
29-08-2010, 14:46
سلام.اقا من بازی رو گرفتم .نصب رو کامل انجام میده.اون برنامه های مکملشم نصب کردم ولی وقتی روش کلیک میکنم باز نمیشه اصلا. سیتمم: گرافیک 1 گیگ 9400gt رم:2گیگ سی پی یو:3 چه مرگشه؟؟ترو خدا کمک کنید.دارم دیوونه میشم:19:

Senator_Offline
29-08-2010, 14:47
Mafia II Unofficial Free Ride-P2P
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این مود یک بادیگارد خصوصی و راننده دارید که شما رو در شهر اسکورت کرده و ....
راهنمای نصب:
Install “gui-main.sds” in the /pc/scds_en/gui
REMEMBER TO BACK UP YOUR ORIGINAL BEFORE YOU DO THIS, BACKING UP SAVES IS ALSO A GOOD IDEA
Size: 10 MB
Password : irfree.com

Retired User
29-08-2010, 14:50
چرا من با 4670 باید رو لو برم؟
یعنی اینقدر گرافیکش سنگینه؟

P A R S A
29-08-2010, 15:00
راهنمای نصب:
REMEMBER TO BACK UP YOUR ORIGINAL BEFORE YOU DO THIS, BACKING UP SAVES IS ALSO A GOOD IDEA

این اونوقت چجوریاست!؟ چیزی به منو اضافه میشه؟ چپتر جدیدی اضافه میشه؟ یا...؟
همین سوال در مورد DLC ها هم مطرحه!؟ مرحله جدید اضافه میکنند!؟

Zende
29-08-2010, 15:04
اونقدر ها هم بد نیست اما عمرا به پای 1 نمیرسه عمرا!!!:دی

میگم بلا به دور
یه دفه نزدیک خونه جویی بودیم دیگه حوصله نداشتم از پلیس فرار کنم تصادف کرده بودم صبر کردم بیاد جریمه بنویسه ماشالله ماشالله 50 دولار دزدید ازم!!!

The Rover
29-08-2010, 15:13
این اونوقت چجوریاست!؟ چیزی به منو اضافه میشه؟ چپتر جدیدی اضافه میشه؟ یا...؟
همین سوال در مورد DLC ها هم مطرحه!؟ مرحله جدید اضافه میکنند!؟
این یه ماد غیر رسمیه که توضیحشو دوستمون داده
در مورد اون DLC ها فقط لباس و خودرو به بازی اضافه میشه و با DLC های داستانی مثل خیانت جیمی فرق داره

BioHazard
29-08-2010, 15:14
راهنمای نصب:

تست شد و کار کرد ، دستش درد نکنه.

راستی میشه DLC هارو برای PC ، اونم رایگان گیر آورد ؟

ArashNAM
29-08-2010, 15:21
تست شد و کار کرد ، دستش درد نکنه.

راستی میشه DLC هارو برای PC ، اونم رایگان گیر آورد ؟

این اونوقت چیه چه میکنه
فقط بادیگاردو راننده اضاف میکنه
یعنی میصرفه ریختنش
سیوامون که پاک نمیشه

P A R S A
29-08-2010, 15:23
راهنمای نصب:

تست شد! عــــالیه! فقط یه چند تا اشکال داره، مثلا جای مغازه ها روی مپ مشخص نیست ولی اگه از کنارشون رد بشی، میاد روی مپ! لباس هیچی تو کمد خونه Joe نیست، اون خونه باحاله که مال خودمون بود هم اصلا توی این مد نیست! ســـیو هم نداره!
کسی میدونه چجوری میشه به این راننده گفت کجا باید ما رو ببره!؟

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

این اونوقت چیه چه میکنه
فقط بادیگاردو راننده اضاف میکنه
یعنی میصرفه ریختنش
سیوامون که پاک نمیشه
حالت Free Ride رو به بازی اضافه میکنه (با بادیگارد و راننده!)، ربطی به روند داستانی نداره، سیو هم سرجاشه!
لینک ویدیو

gomnam23
29-08-2010, 15:36
مشکل گشنه بودن چجوری حل میشه؟

همش جونش کم میشه و اطراف مات میشه

ترینر نداره؟

mt17770
29-08-2010, 15:41
آقا ما هم تموم کردیم با 75%. ولی 2 تا سوال واسم پیش اومد.
1. چه بلایی سر جو اومد ؟؟؟ ( اگه کشته باشنش که خیلی مسخرس ، اینم به جور ماسمالیه :31: )
2. پاپالاردو که بابای ویتو رو کشته بود چی شد ؟ ویتو بیخیال کشتنش شد ؟ اینم فکر کنم ماسمالیش کردن.

Gilopa
29-08-2010, 15:45
سلام.اقا من بازی رو گرفتم .نصب رو کامل انجام میده.اون برنامه های مکملشم نصب کردم ولی وقتی روش کلیک میکنم باز نمیشه اصلا. سیتمم: گرافیک 1 گیگ 9400gt رم:2گیگ سی پی یو:3 چه مرگشه؟؟ترو خدا کمک کنید.دارم دیوونه میشم:19:

عزیز شما سیستمت هیچ مشکلی نداره ..
احتمال داره کرکت مشکل داشته باشه نسخه مطمئن و درست کرک رو از اینجا دانلود کن .. برنامه های جانبی رو هم ببین درست نصب کردی یا نه .. در آخر یا باید به ویندوزت شک کنی یا کلا بازی که خریدی مشکل داره و فایلها ناقص نثب میشند

P A R S A
29-08-2010, 15:46
1. چه بلایی سر جو اومد ؟؟؟ ( اگه کشته باشنش که خیلی مسخرس ، اینم به جور ماسمالیه :31: )
2. پاپالاردو که بابای ویتو رو کشته بود چی شد ؟ ویتو بیخیال کشتنش شد ؟ اینم فکر کنم ماسمالیش کردن.
1. معلوم نشد، شاید نگهش داشتن برای مافیا 3!
2. بابای ویتو رو دِرِک کشته بود که ویتو کشتش!

samyar_red
29-08-2010, 15:53
جای خوش شانسی داره که برات نصب نمیشه وگرنه مثل من از بازی کامپیوتری زده میشی! تو 10% زدم پاکش کردم انقدر مضخرفه که حد نداره یه ذره فقط گرافیکش خوبه همین
تا نصب نشده بندازش دور dvd شو

huggy
29-08-2010, 15:58
من نمی دونم چرا هر چی دنبال WNTED ها میگردم بجاش PB پیدا مکنم !!!!!!! فکر کنم یه جاذبه ی خاصی داره :27:

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

جای خوش شانسی داره که برات نصب نمیشه وگرنه مثل من از بازی کامپیوتری زده میشی! تو 10% زدم پاکش کردم انقدر مضخرفه که حد نداره یه ذره فقط گرافیکش خوبه همین

دوست عزیز ، بازیش عالی نیست، ولی در حدی هم که شما میگید مزخرف نیست!!!
نسبت به 8 سال خیلی کار نکردن ولی حداقل ارزش 1بار بازی کردن رو داره که!!

Mostafa-Sabab
29-08-2010, 16:00
آنتی ویروست روشنه یا یه چیزی که نمی ذاره بازی فایل بسازه تو پوشه .
آره عزیز ممنون از راهنماییت
همونی که تو گفتی رو کردم بازی استاد شد:31:

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

احتمالاٌ ماله تو هم مثل ماله من شده
آنتی ویروس تو Disable کن درست میشه :46:

Iron-Skull
29-08-2010, 16:17
دوستان میدونستید اون مرحله که میره خونه leo بهش هشدار بده که دارن میان بکشنش میشه جا های مختلف پنهان شد؟
که هر کدوم دموی مربوط به خودشو داره

ولی به هر حال پیدامون می کنه

نه دوست عزیز میشه فرار کرد کافیه توی اتاقه که کمد قرار داره پنجره رو باز کنی بری بیرون اون وقت leo میگه باید یه طنابی چیزی گیر بیاریم بعدش میری طرف سبده که روبروی در حمومه اونوقت دمو نشون میده که با لباسای کثیف طناب درست کردن دارن فرار میکنن

mt17770
29-08-2010, 16:43
1.
2. بابای ویتو رو دِرِک کشته بود که ویتو کشتش!

درک همون پاپالاردوی دیگه. درک اسمشه ، پاپالاردو فامیلشه. ولی نکشتش. پیداش نکرد اصلا. فقط از تو اتاقش پول ورداشت. جای سوال داره.
اینم شاید تو مافیا 3 معلوم شه.

mInI_ClockEr
29-08-2010, 16:50

عزیز چند تا چپتر هست
روند این بازی خیلی کنده داره پیش میره دیگه داره حوصلم رو سر میبره من تازه چپتر 5 هستم

mt17770
29-08-2010, 16:57
عزیز چند تا چپتر هست
روند این بازی خیلی کنده داره پیش میره دیگه داره حوصلم رو سر میبره من تازه چپتر 5 هستم

15 تا. چندان کند هم نبود ها. بازی کن. آخراش خیلی قشنگ میشه.

vahidreza2007
29-08-2010, 16:58
کلا 15 تا چپتر هستش و لذت واقعی بازی رو می تونی از چپتر 14 به بعد بفهمی :31:

mt17770
29-08-2010, 17:05
دوستان این باگ واسه من پیش اومد. البته تو حالت free ride :18:

تازه همینجوری ایستاده رانندگی هم میکرد :31:
تو حالت free ride واسه من همون اولش میگه نمیتونه save درست کنه. بدون سیو میتونم برم تو بازی ولی با سیو نه.
چه کار کنم ؟؟؟

P A R S A
29-08-2010, 17:07
درک همون پاپالاردوی دیگه. درک اسمشه ، پاپالاردو فامیلشه. ولی نکشتش. پیداش نکرد اصلا. فقط از تو اتاقش پول ورداشت. جای سوال داره.
اِ چه جالب!:31:
ولی باور کن کشتیمش! یعنی حداقل من کشتمش!:27:

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

دوستان این باگ واسه من پیش اومد. البته تو حالت free ride :18:

تازه همینجوری ایستاده رانندگی هم میکرد :31:
تو حالت free ride واسه من همون اولش میگه نمیتونه save درست کنه. بدون سیو میتونم برم تو بازی ولی با سیو نه.
چه کار کنم ؟؟؟
دقیقا برای من هم همین پیش میاد! بالاخره مد غیر رسمی این دردسر ها رو هم داره دیگه!

محمد ه ف
29-08-2010, 17:10
PhysX SDK Not Initialized.PhysX System Will Be Installed.

دوستان توروخدا کمک کنید
بازیو اینستال کردم.کرک رو کپی کردم.رو آیکون بازی کلیک میکنم این پیغام رو میده.

BioHazard
29-08-2010, 17:16
خوب نصبش کن. اگه توی cd نیست ، توی فولدر بازی، یک پوشه بنام 3rd هست که فایل نصبش اونجا هم هست

ع.ص
29-08-2010, 17:25
دوستانی که مثل من مافیا یک رو بازی نکرده بودند ولی مافیا 2 رو تموم کردن بخونند و ببینند:

دوستان من الان یه فیلم از آخر مافیا یک از یوتیوب دیدم کفم برید.تو مافیا 2 اون یارو که داشت باغچه آب میداد و جو اون رو کشت شخصیت مافیا یک بود.در واقع اون صحنه ,سکانس آخر بازی مافیا یک بود که حالا به یه نوعی تو 2 گذاشته بودند.
میتونید فیلم آخر بازی مافیا یک رو از لینک زیر ببینید:

جالب اینه که حتی قیافه جو و ویتو از همون 8 سال پیش طراحی شده بود:18:و همین طور اون ماشین هم همون بود و دقیقا همون دیالوگ ها

دوستان یادتون هست این قسمت کجای بازی بود؟یعنی کدوم چپتر؟
آخه میخام دوباره برم اون مرحله رو!

اینم یه ویدئو ی دیگه که این دو رو مقایسه کرده:

bahador2009
29-08-2010, 17:30
دوستانی که مثل من مافیا یک رو بازی نکرده بودند ولی مافیا 2 رو تموم کردن بخونند و ببینند:

دوستان من الان یه فیلم از آخر مافیا یک از یوتیوب دیدم کفم برید.تو مافیا 2 اون یارو که داشت باغچه آب میداد و جو اون رو کشت شخصیت مافیا یک بود.در واقع اون صحنه ,سکانس آخر بازی مافیا یک بود که حالا به یه نوعی تو 2 گذاشته بودند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالب اینه که حتی قیافه جو و ویتو از همون 8 سال پیش طراحی شده بود:18:و همین طور اون ماشین هم همون بود و دقیقا همون دیالوگ ها

همینشه که من رو مات و مبهوت گذاشت .
باریکلا سازندگان بازی واقعا از این داستان دراماتیک تر کسی دیده ؟؟؟؟؟؟؟
یکی از دوستان گفت چپتر 14

gomnam23
29-08-2010, 17:39
مشکل گشنه بودن چجوری حل میشه؟

همش جونش کم میشه و اطراف مات میشه

ترینر نداره؟

aminrafael3
29-08-2010, 17:42
سلام ببخشید من زیاد به بخش بازیها سر نمیزنم

ولی الان مافیا 2 اومده دیگه ما با یکش خیلی خاطره داریم

من دیدم تو تمام تایپیکهای بازیها در پست اول هر چی لازمه برای اون بازی لطف کردن بچه ها گذاشتن ولی اینجا نبود

میشه بگید کرک کامل و حالا هر چی لازمه تو کدوم پسته؟

ممنون

ع.ص
29-08-2010, 17:46

جالب اینه که حتی قیافه جو و ویتو از همون 8 سال پیش طراحی شده بود:18:و همین طور اون ماشین هم همون بود و دقیقا همون دیالوگ ها

اینم یه ویدئو ی دیگه که این دو رو مقایسه کرده:

اینم عکسی از ویتو و جو در مافیا یک که 8سال پیش ساخته شده بود:

جو که خودشه و اصلا مو نمیزنه و ویتو هم خیلی شبیهه و اگر اون کلاه رو نداشت کپ نمیزد !:18::31:

bahador2009
29-08-2010, 17:46
سلام ببخشید من زیاد به بخش بازیها سر نمیزنم

ولی الان مافیا 2 اومده دیگه ما با یکش خیلی خاطره داریم

من دیدم تو تمام تایپیکهای بازیها در پست اول هر چی لازمه برای اون بازی لطف کردن بچه ها گذاشتن ولی اینجا نبود

میشه بگید کرک کامل و حالا هر چی لازمه تو کدوم پسته؟

ممنون
تو همین دو سه تا صفحه قبل هست.

MOH333EN
29-08-2010, 17:47
سلام دوستان

بابا تو را خدا تو را جان هر که دوست دارید یک کرک سالم که خودتون نصب کردید و جواب داده بزارید من تو این تاپیکها گم شدم اوایی هم که بود از بازی میپره بیرون کمک کنید تو را خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

The Rover
29-08-2010, 17:50
تو اون مرحله اول استیو میکشی بعدش درکو
نمیدونم شما یارو به اون گنده ای رو کشتی چطور متوجه نشدی

bahador2009
29-08-2010, 17:51
سلام دوستان

بابا تو را خدا تو را جان هر که دوست دارید یک کرک سالم که خودتون نصب کردید و جواب داده بزارید من تو این تاپیکها گم شدم اوایی هم که بود از بازی میپره بیرون کمک کنید تو را خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا
شما یک بار دیگه بازی رو نصب کن بعد از این کرک های صفحهات قبل استفاده کن.

محمد ه ف
29-08-2010, 18:06
خوب نصبش کن. اگه توی cd نیست ، توی فولدر بازی، یک پوشه بنام 3rd هست که فایل نصبش اونجا هم هست
نه متاسفانه همچین فولدری وجود نداشت

fouad-pes
29-08-2010, 18:17
سلام
موقع نصب بازی ، ازم product code می خواد... کسی product code این بازی رو نداره؟

bahador2009
29-08-2010, 18:19
سلام
از من که نخواست.

Lamanta
بچه ها بازی چندتا چپتر داره ؟
من الان چپتر 9 ام ؛ چقدرش مونده ؟ همین امروز بازی رو گرفتم.....

aramesh_61
PhysX SDK Not Initialized.PhysX System Will Be Installed.

دوستان توروخدا کمک کنید
بازیو اینستال کردم.کرک رو کپی کردم.رو آیکون بازی کلیک میکنم این پیغام رو میده.

آخرین ورژن برنامه Physx رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن و نصب کن درست میشه.

brstrance
اینو امتحان کن. منم همین مشکلو داشتم. با این حل شد. خبرشو بده.

بازم درست نشد:41: مرسی

bahador2009
29-08-2010, 18:24
بازم درست نشد:41: مرسی
من الان دارم کرکی رو که خودم باهاش بازی رو راحت اجرا کردم آپلود میکنم تا 5 دقیقه دیگه میزارمش.

محمد ه ف
29-08-2010, 18:28
آخرین ورژن برنامه Physx رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن و نصب کن درست میشه.
من هر چی گشتم گزینه دانلود رو پیداش نکردم:41:
من ویندوزم 7 ، 64 بیتی هست
یه لطفی کن لینک دانلودشو بده ، خیلی ممنون :40:

fouad-pes
29-08-2010, 18:30
سلام

کسی نیست کمک کنه؟
بازی با استیم نصب میشه...
لطفا کمک کنید. 7 گیگ دانلود کردم:19:

bahador2009
29-08-2010, 18:36
من هر چی گشتم گزینه دانلود رو پیداش نکردم:41:
من ویندوزم 7 ، 64 بیتی هست
یه لطفی کن لینک دانلودشو بده ، خیلی ممنون :40:
اینم از آخرین ورژن

کرک رو تا 5 دقیقه دیگه میزارم یه خورده سرعت پایین اومد.

brstrance
29-08-2010, 18:40
مرسی منتظرم.:40:

Lamanta
29-08-2010, 18:41
بچه ها بازی چندتا چپتر داره ؟
من الان چپتر 9 ام ؛ چقدرش مونده ؟ همین امروز بازی رو گرفتم.....
یعنی کسی بازی رو تموم نکرده جوابمو بده ؟

bahador2009
29-08-2010, 18:45
اینم از کرک
بچه ها من با همین کرک دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی نداره ...
حجم : 7 mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword : BAHADOR2009

P A R S A
29-08-2010, 18:47
یعنی کسی بازی رو تموم نکرده جوابمو بده ؟
15 چپتر هست!

s.hidden
29-08-2010, 18:48
بچه هایی که تو کف مجله هان
میتونین از اینجا همه ی مجله های شاخ دنیا رو دانلود کنین .
PB و هزار نوع بدتر از اون .

mt17770
29-08-2010, 19:02
تو اون مرحله اول استیو میکشی بعدش درکو
نمیدونم شما یارو به اون گنده ای رو کشتی چطور متوجه نشدی

شاید از بس اون مرحله خر تو خر بوده تشخیص ندادم کیو کشتم . :31:

2 SHAHROOZ
29-08-2010, 19:04
اینم از کرک

دستت درد نکنه من راحت اجرا کردم .

mostafamosta
29-08-2010, 19:14
بابا اینقدر بد بازی گفتید که من فکر کردم چی شده
الان بازی را نصب کردم خدائیش گرافیک خیلی بیست
نظر دوستان چیه

turokpooria
29-08-2010, 19:26
آقا این روزنامه خوندن چطوریه نه دکه ها میدن نه روزنامه فروشای تو خیابونی

Captain MacMillan
29-08-2010, 19:30
سلام
دوستان چرا جواب نمی دید؟ علت Flash Screen های قرمز در طول چپتر 2 ی بازی چیه؟؟

fouad-pes
29-08-2010, 19:31
سلام

کسی نیست کمک کنه؟
لطفا کمک کنید. 7 گیگ دانلود کردم:19:

brstrance
29-08-2010, 19:52
اینم از کرک

درست شد مرسی :40::11:

RatAtouille
29-08-2010, 20:34
کسی نیست کمک کنه؟
لطفا کمک کنید. 7 گیگ دانلود کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي بازيشو ميتواني با 2 تومان از بيرون بخري چرا دانلود ميكني ؟ دانلودي ها 50-50 مشكل دارن يك عكس از صفحه پيغام بگذار.

huggy
29-08-2010, 20:35
WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی، کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !
چپتر 6 ( 26 فبریه )

صبح زود وقتی ویتو از خونه میاد بیرون پلیس اون رو به جرم فروش سهام دولتی ( همون برگه هایی که به پمپ بنزینی ها فروختش ) دستگیر میکنن. و خودش هم تعریف میکنه : یکی از پمپ بنزینی دارا به پلیس لوش داده وپلیس هم دنبالش گشته و رفتن پیش مادرش و مادرش هم آدرس خونه جو رو داده!! پلیس هم نه میدونسته که جو برای کی کار میکنه و نه جو قصد دارره که بگه . ویتو تعریف میکنه : جو نمی تونسته براش وکیل بگیره چون رئیسش( لوکو) اجازه نمیداده ، ولی لوکو در روز اخر دادگاه یه وکیل براش میگیره ولی وکیله هیچ کاری براش نمی کنه و 10 سال زندان براش میبرن!!!!
محوطه زندان- بعد از پییاده شدن از اتوبوس
ویتو تعریف میکنه: قاتلها، دزدها، بچه...***... بازها:31:، همه توی این زندان هستند. خطرناک ترین خطرناک ها.
و بعد با کتک و لگد می فرستنش تو زندان.
توی زندان
رئیس زندان میگه: شما اینجایید چون مثل آدم های عادی دیگه بیرون از اینجا نمی تونید زندگی کنید. اگر کسی اینجا مشکلی بوجود بیاره یه کاری میکنم که پشیمون بشه!!
بعدش هم ویتو رو میبرن سلمونی اجباری !! و بعدش هم میبرنش تو سلول !!
سه روز بعد - تو حیاط زندان
یه پیغام از طرف چو بهش میرسه که باید با شخصی به اسم لیو گلانته تو زندان حرف بزنه و وقتی که تو حیاط داره دنبال لیو ( گلانته) میگرده به اون مرده که تو جواهر فروشی ( انیل) دستگیر میشه بر میخوره و باهم شاخ به شاخ میشن. بعد از کمی کتک کاری نگهبانها میان جدا شون میکنن و ویتو رو می ندازن انفرادی.
دو روز بعد- انفرادی
لیو در حالی که داره با رئیس زندان حرف میزنه میاد پیش ویتو و به ویتو میگه که شنیدم می خواستی با من صحبت کنی ؟؟ و حالا با من بیا .
تو سالن ورزشی
ویتو به لیو میگه که لوکو تو رو به من معرفی کرده و گفته که تو از من مواظبت میکنی!! لیو هم میگه که قرار ما ( لوکو و لیو ) این نبوده که اینجا هم از افرادش مراقبت کنم !!! ولی از اونجایی که با اونیل دعوا کردی یه کاریش میکنم.
لیو، ویتو رو به جمع معرفی میکنه و به یه مرده اشاره میکنه و میگه که پاپه ( peape ) بهترین جنگجوی منه و هفته دیگه هم با اونیل مسابقه داره و اگه تو کمک کنی مسابقه رو ببره ازت محافظت میکن. و حالا وقت تمرینه !!!
بعد از تمرین - تو سالن ورزشی
لیو ازت می پرسه که چه کارهایی با لوکو انجام دادی ؟؟؟ویتو جواب میده که چند تا کار کوچیک فقط اما من به زودی 500000$ گیر میارم و به لوکو میدم تا وارد خانواده (مافیا) بشم. لیو هم با تعجب می پرسه 500000$ ؟؟ برای ورود به خانواده هیچ پولی نباید بدی !! وفقط باید قسم بخوری . وقتی که این خبر بیرون بره لوکو باید جواب پس بده ویتو هم میپرسه که به کی باید جواب پس بده ؟؟؟ مگه لوکو رئیس نیست ؟؟؟ لیو هم در جواب میگه که بعدا در موردش صحبت میکنیم.
یک هفته بعد - سلول ویتو
یه نگهبان میاد و به ویتو میگه وقتشه یه تکونی بخوری و نگهبانه هم میبرتش پیس لیو و ویتو از لیو می پرسه که باز هم تمیرین داریم ؟؟ لیو میگه نه امروز یه مسابقه کوچیکه و من نمی خوام ریسک کنم و پاپه تو مسابقه شرکت کنه. لیو میگه پاپه ممکنه زخمی بشه و نتونه با انیل مسابقه بده. و تو الان باید مسابقه بدی.
بعد مسابقه یه نگبان میاد و به ویتو میگه که یه ملاقاتی داری.
اتاق ملاقات
خواهرش فرانچیسکو امده دیدنش و بهش خبر میده که داره ازدواج میکنه و یه خبر دیگه هم میده که مادرشون دو هفته هستش که مریضه و اصلا هم خوب نشده !! ویتو میگه من پیش جو پول دارم برو پولم رو ازش بگیر و بهترین دکتر رو برای مامان بگیر و بقیش رو به عنوان هدیه عروسی خودت وردار. و همین موقع وقت ملاقات تموم میشه.
یک هفته بعد
یه نگهبان میاد و میگه توالت ها خودشون، خودشون رو تمیز نمی کنن و تو باید بری تمیزشون بکنی.
حمام
بعد از اینکه ویتو توالت هارو تمیز میکنه یه نگهبان بهش میگه که برو یه دوشی بگیرو وقتی که ویتو میره دوش بگیره یه زندانی به یه نگهبان میگه که ما اینجا کار داریم تو برو بیرون و یه سیگاری بکش!!!! بقیشو شرمندم دوستان توضیح لازم نداره:18::18:!! معلومه که با ویتو چی کار می خوان بکنن!!!!:18:!:21::21:
زندان انفرادی
رئیس زندان یه نامه به ویتو میده و بهش میگه که نامه مهمیه !! خواهرش براش نامه نوشته که وقتی فرانچیسکو امده بود ملاقاتش مادرشون مرده و تمام پول ویتو به جای هدیه عروسی و دکتر ، خرج کفن و دفن مادرشون میشه !!
تو حیاط زندان - بعد از انفرادی
لیو با ویتو صحبت مبکنه که دیروز چند نفر دیروز پاپه رو زدن که نتونه فردا با انیل مسابقه بده و الان هم انیل تو ورزشگاه تنهاست برو یه درس حسابی بهش بده و چند تا از استخونهاشو بشکن.
تو سالن ورزشی
فکر نکنم توضیحی لازم باشه
ولی فقط قرار بود استخوناشو بشکون نه اینکه گردنشو ببره !!!!
توی اتاق لیو
ویتو تعریف میکنه که هیچ وقت نفهمیدن کی انیل رو کشته و لیو هم ترتیب کارا رو داده که ویتو رو به سلول لیو که بیشتر شبیه سوییت بوده تا سلول منتقل کنن.
لیو از ویتو میپرسه که وقتی آزاد شدی چی کار میخوای بکنی ؟؟؟
ویتو جواب میده: اول میرم در مورد 500000$ از لوکو سوال میکنم . لیو هم میگه که پول گرفتن برای ورود به خانواده مخالف قرار داده و اون وکیلی که لوکو برات گرفته برای این بوده که مطمئن بشه تو حتما زندان بیفتی !! و میگه که لوکو تنها رئیس نیست خانواده ( مافیا ) کلا 3 تا رئیس داره !!
و لیو میگه من تا چند ماه دیگه آزاد میشم وقتی که آزار شدم سعی میکم تو رو هم از اینجا نجات بدم.

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش

پایان چپتر 6

Little Sparrow
29-08-2010, 21:33
دوستان اون پست freeride همون که freeride به بازی اضافه می کرد رو یه جا دیگه اپ کنید.ممنون.

bahador2009
29-08-2010, 21:53
درست شد مرسی :40::11:
قابلی نداشت :46:

HADI ONLY
29-08-2010, 21:56
سلام دوستان
چطور میشه بازی رو 100% کرد ؟
راستی این آخر بازی چی شد ؟ ما که نفهمیدیم . حتما نصفه ول کردن برای مافیا 3 .
کلا بازی زود تمام شد . مراحل کمی داشت . ما که حال نکردیم .

Iron-Skull
29-08-2010, 22:16
شاید از بس اون مرحله خر تو خر بوده تشخیص ندادم کیو کشتم . :31:
درک همونی بود که molotov پرت میکرد

P A R S A
29-08-2010, 22:21
سلام دوستان
چطور میشه بازی رو 100% کرد ؟
راستی این آخر بازی چی شد ؟ ما که نفهمیدیم . حتما نصفه ول کردن برای مافیا 3 .
کلا بازی زود تمام شد . مراحل کمی داشت . ما که حال نکردیم .
علیک!
با پیدا کردن مجله های PB و Wanted Poster ها!
نصفه نیمه نبود که! کات.سنس ها همه چیز رو روشن میکرد، لابد دقت نکردی!:31:
زود تموم شد، ولی خدایی داستان محشری داشت! (خصوصا چپتر 14 که پل بین مافیا 1 و 2 بود!)

mahdi_ctr
29-08-2010, 22:25
نمدونم تا حالا کسی توی کارواش رفته یا نه

اگه کارواش پیدا کردید حتما برید توش

ماشین رو تمیز میکنه در حد المپیک

Little Sparrow
29-08-2010, 22:32
دوستان اون پست freeride همون که freeride به بازی اضافه می کرد رو یه جا دیگه اپ کنید.ممنون.
دوستان منتظرم ها.

محمد ه ف
29-08-2010, 22:39
دوستان من رفتم بازیو خریدم
متاسفانه مشکل کم شدن خون و برای جلو رفتن باید S رو بزنم و برای عقب رفتن W (برعکس عمل میکنه)
مشکلش چیه؟
لطفا یه کرک به من بدید که این مشکل رو نداشته باشه
ممنون

mt17770
29-08-2010, 22:40
بابا اینقدر بد بازی گفتید که من فکر کردم چی شده
الان بازی را نصب کردم خدائیش گرافیک خیلی بیست
نظر دوستان چیه

کسی که از گرافیکش چیزی نگفت.( چمن و بارون تو بازی خیلی طبیعی بود ) به نظر من همه چیزش عالی بود ولی در حد و اندازه ی اسم مافیا نبود. :41: حالا اگه اینم دوبله شه حتما محبوبیتش بیشتر میشه.
خیلی هم کوتاه بود.
یه ذره هم مشکلات کرک فکر کنم ارزش بازی رو کم کرد.

man war
29-08-2010, 22:42
دوستان من رفتم بازیو خریدم
متاسفانه مشکل کم شدن خون و برای جلو رفتن باید S رو بزنم و برای عقب رفتن W (برعکس عمل میکنه)
مشکلش چیه؟
ممنون
منم این مشکل عقب جلو رو داشتم رفتم تو تنظیمات

نوشته بود:
up: s
down:w

برعکسش کردم درست شد

9vin
29-08-2010, 22:43
دوستان از سالیاریو باندش که در نسخه 1 بودن خبری نیست؟؟؟؟

Zende
29-08-2010, 22:49
خیر تا جایی که ما رفتیم که خبری نبود چپتر 5
من تا اونجایی که یادم میاد دون سالیاری از کشور فرار میکنه اما توی این نسخه نیست متاسفانه

خوب از آخرین نظر سنجی های به دست آمده از این نسخه ی افتضاح به نظر میرسد که:
50 درصد آرا گفته اند کلا نسخه افتضاحیه
و 50 درصد دیگر گفته اند که بازی به سبک Gta شباهت پیدا کرده
نظر سنجی ها برا خودمه:دی

subasa
29-08-2010, 22:54
توي چپتر 6 كه افتاده زندان بعدش مياد بيرون با اون يارو درگير ميشه اونجا رو اصلا نميشه رد كرد هر چي مشت و لگد بهش ميزنم جا خالي ميده. كسي راه حلي نداره؟؟

starn
29-08-2010, 22:55
دوستان سیو های باز توی داکیومنت نمی ره یه نفر ادرس دقیق سیو و توی ویندوز 7 بگه
و این که من مثلا با یه سیتم دیگه این بازی رو تا چپتر 11 رفتم میخوام بازی رو نصب کنم روی یه سیسام دیگه می شه اون سیسو ها رو اوجا کپی کنم جواب میده؟

bahador2009
29-08-2010, 22:58
توي چپتر 6 كه افتاده زندان بعدش مياد بيرون با اون يارو درگير ميشه اونجا رو اصلا نميشه رد كرد هر چي مشت و لگد بهش ميزنم جا خالي ميده. كسي راه حلي نداره؟؟
باید Space رو نگه داری بعد از اینکه مشت زد و جا خال دادی سری باید با چپ کلیک بزنی همینجوری ادامه بده تا Finisher بده .

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

دوستان سیو های باز توی داکیومنت نمی ره یه نفر ادرس دقیق سیو و توی ویندوز 7 بگه
و این که من مثلا با یه سیتم دیگه این بازی رو تا چپتر 11 رفتم میخوام بازی رو نصب کنم روی یه سیسام دیگه می شه اون سیسو ها رو اوجا کپی کنم جواب میده؟
منم همین مشکل رو دارم لطفا هرکی میدونه بگه که این سیو توی 7 کجا غیب میشه ؟؟

mostafamosta
29-08-2010, 23:16
از 8 نفری که آنلاین هستید سئوال می کنم واقعا بازی قشنگی یا نه

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

لطفا جواب سئوال من را بدهید

mt17770
29-08-2010, 23:17

به نظر من خیلی قشنگه. حتما باید یه بار بازی کنی و اگه حوصله داری و میخوای بیشتر لذت ببری hard بازی کن.

fouad-pes
29-08-2010, 23:18
وقتي بازيشو ميتواني با 2 تومان از بيرون بخري چرا دانلود ميكني ؟ دانلودي ها 50-50 مشكل دارن يك عكس از صفحه پيغام بگذار.

mostafamosta
29-08-2010, 23:19
آخرش ما نفهمیدیم بازی قشنگه یا نه

mohammad13.blogfa
29-08-2010, 23:20

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

بازی از لحاظ گرافیک و داستان و شخصیت پردازی خداست.
اما صحنه های مستهجن بازی بسیار زیاده:41: ؛ مخصوصا توی مجله های P.B :41:من که توی مرحله ی پنجم بازی رو پاک کردم ؛ دیگه به غیرتم برخورد
گور بابای تکنولوژی ؛ دین و ایمانت رو بچسب
ما در خدمتیم

mostafamosta
29-08-2010, 23:20
دوست عزیز بابت جوابت ممنونم

bahador2009
29-08-2010, 23:21
واسه تو چرا استیمیه ؟
کرک ها رو آزمایش کردی ؟
تا حالا دنبال کیگن گشتی ؟
-------------------------------------------------------------------------

درضمن بازی باحالیه اگه همه چی رو High باشه بخصوص.

Hapoofesgeli
29-08-2010, 23:21

سلام
آره قشنگه بگیر خودتو راحت کن :31:

دوستان من تازه بازی رو نسبیدم ولی خیلی رو اعصابه!هی بعضی جا ها تصویر میره رو ویبره!!چیکیر کنم؟
بعدشم از تو تنظیمات حالت رانندگی رو بزاری رو شبیه سازی چی فرقی میکنه؟
سوال بعدم اینه که این بازی رو سطح نرمال واسه یک گیمر معمولی چقدر طول میکشه تا تموم شه؟
:10:

mostafamosta
29-08-2010, 23:22
دوستان عزیز بنظر شما mafia 2 قشنگتره یا gta iv

bahador2009
29-08-2010, 23:23
بازی از لحاظ گرافیک و داستان و شخصیت پردازی خداست.
اما صحنه های مستهجن بازی بسیار زیاده:41: ؛ مخصوصا توی مجله های P.B :41:من که توی مرحله ی پنجم بازی رو پاک کردم ؛ دیگه به غیرتم برخورد
گور بابای تکنولوژی ؛ دین و ایمانت رو بچسب
ما در خدمتیم
شما مگه مجبوری مجله ها رو برداری ؟!
فیلمها روهم که خیلی معدود رو هم Skip بزن دیگه بنده ی خدا .

mostafamosta
29-08-2010, 23:24
همه دوستان خواهشاٌ نظر بدهند

fouad-pes
29-08-2010, 23:25
واسه تو چرا استیمیه ؟
کرک ها رو آزمایش کردی ؟
تا حالا دنبال کیگن گشتی ؟
-------------------------------------------------------------------------

درضمن بازی باحالیه اگه همه چی رو High باشه بخصوص.
من از لینکی که توی همین تاپیک گذاشته شد دانلود کردم

همون اول که میخوام نصبش کنم این پیغام و میده
فقط دنبال پروداکت کد گشتم:41:

maziarb
29-08-2010, 23:25
سیوها میره توی بازی

mostafamosta
29-08-2010, 23:27
mafia 2 یا gta iv

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

mafia 2 یا gta iv کدام بهترند

GUNSHIP
29-08-2010, 23:28
mafia 2 یا gta iv

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

mafia 2 یا gta iv کدام بهترند
دوست عزیز بارها هم گفته شد که این دو تا بازی رو نمی شه باهم مقایسه کرد و بحث بی نتیجه ایه!

bahador2009
29-08-2010, 23:29
من از لینکی که توی همین تاپیک گذاشته شد دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمون اول که میخوام نصبش کنم این پیغام و میده
فقط دنبال پروداکت کد گشتم:41:
من که دانلود نکردم ولی از کسایی که دانلود کردن بپرس ببین اونا چی میگن . واقعا ستمه!!!!!

mafia 2 یا gta iv

جفتش....

B.3.S.T
30-08-2010, 00:08
آقا من چاپتر 14 رو که تموم می کنم دیگه تو نقشه جایی نشون نمیده!قضیه چیه؟

آی..........کسی نیست؟:31: بعد اینکه اون یارو چاقه با رفیقشو می کشم دیگه تو نقشه هیچی نیست!!!این چه وضعشه دیگه:41:

mt17770
30-08-2010, 00:46
آقا من چاپتر 14 رو که تموم می کنم دیگه تو نقشه جایی نشون نمیده!قضیه چیه؟

آی..........کسی نیست؟:31: بعد اینکه اون یارو چاقه با رفیقشو می کشم دیگه تو نقشه هیچی نیست!!!این چه وضعشه دیگه:41:

شما باید 27500 پول داشته باشی ( واسه پولی که از برونو قرض کردی )
واسه اینکار هم میتونی دخل مغازه ها رو بزنی. هم میتونی ماشین ببری پیش بروسکی اوراق کنی.

aramesh_61
30-08-2010, 01:14
منم همین مشکل رو دارم لطفا هرکی میدونه بگه که این سیو توی 7 کجا غیب میشه ؟؟
اینجا:
\C:\Users\UserName\AppData\Local\2K Games\Mafia II
که جای UserName شناسه کاربری خودته، مثلا مال من mojtaba هستش

AlexMercer
30-08-2010, 01:26
بازی تموم شد.نقد بازی هم فردا میزارم

محمد ه ف
30-08-2010, 03:01
متاسفانه مشکل کم شدن خون رو دارم
برای جلو رفتن باید S رو بزنم و برای عقب رفتن W (برعکس عمل میکنه)_(توی ستینگ هم رفتم زده بود جلو Wوعقب S اما ....
مشکلش چیه؟
ممنون

huggy
30-08-2010, 03:20
دوستان عزیز بنظر شما mafia 2 قشنگتره یا gta iv

از چه لحاظ ؟؟؟ داستانی ؟؟؟ خوب معلومه داستان مافیا شاخ تره!!! گرافیکی ؟؟؟ به نظر من گرافیک هر دو در یه سطحه. امکانات ( open world ) ؟؟؟؟؟ جی تی ای بهتره !! وسایل نقلیه ؟؟؟؟ این دو جریا ناشون یه 50 سالی اختلاف داره !! نمیشه بگی که چرا مافیا جت نداره که :31:
برخورد پلیس و جزئیات تو خیا بونا ( رفتار و زندگی مردم) ؟؟؟ مافیا بهتره !!! دیگه فکر نکنم چیزی مونده باشه !!:11:

B.3.S.T
30-08-2010, 03:30
بازی با 72 درصد تموم شد ولی من چرا هر کار می کنم بعد از آخرین مرحله free باشم تو شهر نمیشه!!!!انگار آخرین دمو رو که میبینم سیو نمی کنه که بعدش ادامشو آزاد باشم تو شهر!!!واسه بقیه هم این وضعیت هست؟چاپتر آخرم یه جوریه نمیشه لود کنی بری واسه خودت بچرخی!

huggy
30-08-2010, 03:38
بازی با 72 درصد تموم شد ولی من چرا هر کار می کنم بعد از آخرین مرحله free باشم تو شهر نمیشه!!!!انگار آخرین دمو رو که میبینم سیو نمی کنه که بعدش ادامشو آزاد باشم تو شهر!!!واسه بقیه هم این وضعیت هست؟چاپتر آخرم یه جوریه نمیشه لود کنی بری واسه خودت بچرخی!

نه نمیشه !!! یکی از ایراد های بزرگ این بازی همینه

ولی فکر کنم یه دلیلی داشته باشه و احتمال میدم که مافیا 3 ادامه همین باشه که باید بری جو رو آزاد کنی !!! ( خدا کنه این جوری باشه )

AlexMercer
30-08-2010, 04:00
نه نمیشه !!! یکی از ایراد های بزرگ این بازی همینه

ولی فکر کنم یه دلیلی داشته باشه و احتمال میدم که مافیا 3 ادامه همین باشه که باید بری جو رو آزاد کنی !!! ( خدا کنه این جوری باشه )

مافیا 3؟:31: شما خیلی خوشت اومده ها.دیگه مافیا 3 در کار نخواهد بود.همونطور که ایده جنگ جهانی تکراری شده ایده بازی های مافیایی در زمان قدیم هم تکراری شده و باید واقعا یک اتفاق خاصی بیفته تا دوباره جالب شه.مثلا یک تیم داستان نویسی یک داستان خوب بنویسن و یک تیم بازی سازی مثل راک استاد که حتی از وسترن ها هم شاهکار میسازه پشت بازی باشند:46:

در ضمن جزییات و رفتار مردم در جی تی ای صد قدم از مافیا 2 جلوتره:46:

huggy
30-08-2010, 04:16
مافیا 3؟:31: شما خیلی خوشت اومده ها.دیگه مافیا 3 در کار نخواهد بود.همونطور که ایده جنگ جهانی تکراری شده ایده بازی های مافیایی در زمان قدیم هم تکراری شده و باید واقعا یک اتفاق خاصی بیفته تا دوباره جالب شه.مثلا یک تیم داستان نویسی یک داستان خوب بنویسن و یک تیم بازی سازی مثل راک استاد که حتی از وسترن ها هم شاهکار میسازه پشت بازی باشند:46:

در ضمن جزییات و رفتار مردم در جی تی ای صد قدم از مافیا 2 جلوتره:46:

من از RDR خیلی خوشم امد ولی جی تی ای همچین مالی نبود، هر کسی سلیقه خودشو داره:10:

رفتار مردم جی تی ای جلو تر بود؟؟؟ تو جی تی ای کجای بازی میره ماشین مردم رو درست کنه و یا کجای بازی چند نفر که مست کردن پیدا میشن ؟؟
البته این موضوع رو نباید نادیده بگیریم که راک استار تجربش تو بازی های open خیلی بیشتر از 2k هستش.
:11:

s.hidden
30-08-2010, 05:07
آقا من میگم مافیا سه اینجوری شروع میشه :
ویتو افراد توی ماشینو میکشه و میره دنبال جو .
( از نگاه ویتو تو آخره بازی فهمیدم. )

noproblem
30-08-2010, 05:54
راهنمای نصب:

HTML کد:

اگه میشه بگید اینو چطوری راه بندازیم

Amin.P30
30-08-2010, 08:22
یه بسته دیگه اومده برای اینکار بنام FREE RIDE.
Mafia.II.Unofficial.Free.Ride (Mode)

امير موسر
30-08-2010, 09:09
دوتا صحنه جالب تو این بازی برای من پیش اومد :

1- وسط بازی لباس از تنش در اومد داشت با عرق گیر میچرخید !! لباسم رو هواس !

2 - این زنه هم که اصلا رون نداره !

BioHazard
30-08-2010, 09:38
متاسفانه مشکل کم شدن خون رو دارم
برای جلو رفتن باید S رو بزنم و برای عقب رفتن W (برعکس عمل میکنه)_(توی ستینگ هم رفتم زده بود جلو Wوعقب S اما ....
مشکلش چیه؟
ممنون

کرکت رو عوض کن.

---------------------

اون زن احتمالا منظور خاصی داشته :دی

Yi Yi
30-08-2010, 09:53

آموزش استخراج موزیک‌های MAFIA II در تایپیک "آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها" قرار گرفت.

> برای دسترسی به تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... ، می تونید از نرم افزار ExSDS استفاده کنید.
لینک دانلد :

راهنمای ExSDS :

تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... در مسیر زیر قرار دارند :
pc\sds\gui

روی فایل ExSDS.exe کلیک کنید و بعد از طریق File > Open فایل دلخواه رو انتخاب کنید.
بعد در داخل نرم افزار، برای مشاهده ی عکس روی فایل وارد شده دو بار کلیک چپ کنید و برای استخراج هم پس از دو بار کلیک چپ در پنجره ی جدید روی Export Tuxture کلیک کنید.

The Rover
30-08-2010, 10:02
دوستان این همون free ride قبلیه؟ حجمش 3.8 مگه

amirakhavan
30-08-2010, 10:08

آموزش استخراج موزیک‌های MAFIA II در تایپیک "آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها" قرار گرفت.

آقا فوق العاده بود ... آهنگ های این بازی رو من خیلی دوس دارم ... :8::8:
مرسیییییییییییییییی از این تاپیک خفنت ... فوق العاده است خیلی خیلی ... کاشکی میشد چند برابر برات دکمه تشکر رو بزن ... :40::40::46::20::11::11:

farshad_pes9
30-08-2010, 10:32
در زندگی توی هیچ چیز شانس نداشتیم.
2500 پول بازی رو دادم همونطور که انتظار میرفت نمیتونم بازی کنم.
بازی صحنه اهسته هست.
در پایین ترین نوع تنظیمات هم نمیشه.
با 512 کارت گرافیک رم 1 و CPU 3 هیچ جوری نمیشه بازی کرد؟
این بازی در کنار gta , pes از بازیهای مورد علاقم بود.
گرافیک پاییتر میزاشتن واسه سیستمهای ذغالی دیگه.

amirpers
30-08-2010, 10:36
اینم از کرک

دوست عزيز
اين پسوورد كه كار نمي كنه.

A.N.A.P
30-08-2010, 11:00
آقای atheistboy این لینکی که دادی ارور میده !!!

mt17770
30-08-2010, 11:10
آقای atheistboy این لینکی که دادی ارور میده !!!

خراب نیست. ف.ی.ل.ت.ر.ه
اینو امتحان کن :

Milad4171
30-08-2010, 11:33

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا این کار میکنه؟ نزنه بازی رو داغون کنه.
کسی تست کرده؟؟؟

mt17770
30-08-2010, 11:35
کسی تست کرده؟؟؟

کار میکنه
ولی واسه من وقتی اینو ریختم دیگه نتونستم مرحله های اصلی بازی رو دوباره برم.
از بازی میاد بیرون وقتی بخوای مرحله های بازی رو بری.

*hamedkhatar*
30-08-2010, 11:39
من از RDR خیلی خوشم امد ولی جی تی ای همچین مالی نبود، هر کسی سلیقه خودشو داره:10:

رفتار مردم جی تی ای جلو تر بود؟؟؟ تو جی تی ای کجای بازی میره ماشین مردم رو درست کنه و یا کجای بازی چند نفر که مست کردن پیدا میشن ؟؟
البته این موضوع رو نباید نادیده بگیریم که راک استار تجربش تو بازی های open خیلی بیشتر از 2k هستش.

مافیا چند سال بعد از GTA IV ساخته شده؟
اگه این چند تا امکانات اضافه رو هم که جی تی ای نداره اضافه نمیکردند که امتیاز 8.5 گیم اسپات میشد 5 امتیاز اون سایته که داده بود 4 دیگه میرفت زیر صفر.

به نظرم مافیا 2 کلا فقط داستانش مهمه
البته گیم پلی تیر اندازی و کاور گیریش خیلی بهتر از GTA هست ولی غیر از این و اون امکانات جدید که اصولا به هیچ دردی نمیخورند و فقط چون جدید هستند یه سری رو متعجب میکنند دیگه حرفی برای گفتن نداره

بعدشم بازی که تموم شد دوستان میخواند برند توی شهر چکار بکنند؟
برند هی ساندویچ بخرند؟
شاید تنها کار نیمه کاری که بمونه این که بری مجله های پلی بوی رو پیدا کنی

shahabprince
30-08-2010, 11:39
ببخشید دوستان تو چپتر 14 بعد از اینکه میری تو بندر و اون یارو رو میکشی و میریم تو دفترش کلی پول برمیداریم بعد از اون باید چیکار کنیم هیچ چیزی روی نقشه مشخص نیست

mosolim
30-08-2010, 11:53
سلام
دوستان بازی برای من تو چپتر 7 کرش میکنه و میاد بیرون .الان دارم این کرک 22 مگی رو دانلود میکنم. راستش من با این تاپیک نبودم بنابراین ببخشید که سوالاتم ممکنه تکراری باشه . یکی اینکه این کرک کاملا درسته و میشه تا آخر رفت ؟ و دیگه اینکه چطوری میتونم سیو هامو بک اپ بگیرم که نخوام از اول بازی کنم.؟ اصلا میشه با عوض کردن کرک از ادامه رفت یا باید از اول بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

popowoody
30-08-2010, 11:55
2 سوال :

این بازی 2 مرحله نصب داره یا 1 مرحله ؟
بعد از نصب چقدر فضای خالی می خواد ؟

*hamedkhatar*
30-08-2010, 12:03
هیچی مشکل حل شد..........................................

P A R S A
30-08-2010, 12:20
ببخشید دوستان تو چپتر 14 بعد از اینکه میری تو بندر و اون یارو رو میکشی و میریم تو دفترش کلی پول برمیداریم بعد از اون باید چیکار کنیم هیچ چیزی روی نقشه مشخص نیست
باید پول جمع کنی تا به 27500 تا (فکر کنم، Tab رو بزن، گوشه سمت چپ بالا نوشته!) برسی، بعد دیگه روی نقشه بهت میگه کجا بری!
برای پول جمع کردن یا باید ماشین ببری برای اون یارو بروسلی بود، چی بود!:31: (B توی نقشه!) یا مغازه بزنی که اولی ساده تر و پرپول تره!

AlexMercer
30-08-2010, 12:29

خوب شما از جی تی ای خوشت نمیاد و دقت نکردی به حرکات مردم دلیل نمیشه که بدون اگاهی صحبت کنی:46:.ایده ماشین درست کردن ماله خوده جی تی ای بود.درسته شما با کاراکتر خودتون نمیتونید موتور ماشین خودتون رو درست کنین ولی من بارها افرادی رو دیدم که کاپوت ماشین رو دادن بالا دارن درستش میکنن و البته همه رو هم.........:31:

مست ؟ تو جی تی ای هم مست بود و هم گدا. در ضمن جی تی ای در حالت مستی رانندگی میکردی پلیس میافتاد دنبالت ولی اینجا اصلا مستی نداره.

در ضمن زمان مافیا هنوز شنا کردن اختراع نشده بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad_pes9
30-08-2010, 12:37
در زندگی توی هیچ چیز شانس نداشتیم.
2500 پول بازی رو دادم همونطور که انتظار میرفت نمیتونم بازی کنم.
بازی صحنه اهسته هست.
در پایین ترین نوع تنظیمات هم نمیشه.
با 512 کارت گرافیک رم 1 و CPU 3 هیچ جوری نمیشه بازی کرد؟
این بازی در کنار gta , pes از بازیهای مورد علاقم بود.
گرافیک پاییتر میزاشتن واسه سیستمهای ذغالی دیگه.
دوستان واقعا شرمنده.
هیچ راهی نداره روی پایین ترین گرافیکم بازی بکنم با این سیستم.
کلی منتظر این بازی بودم.
دیدم سیستم مورد نیاز رو اما گفتم شاید راهی داشته باشه,اگه نداره که آب پاکی رو بریزید رو دست ما:31::10::41:

mt17770
30-08-2010, 12:48
2 سوال :

این بازی 2 مرحله نصب داره یا 1 مرحله ؟
بعد از نصب چقدر فضای خالی می خواد ؟

نسخه های متفاوتی واسه بازی اومده. با استیم. بی استیم.
واسه من بی استیم بود. یه مرحله نصب داشت و نزدیک 6 گیگ جا گرفت.

mosolim
30-08-2010, 13:11
سلام
دوستان یه نفر یه لینک مطمئن از کرک درست و سالم و اصلی بازی میذاره ؟ لطفا. صفحه قبل یه کرک بود 22 مگ دانلود که کردم ریختم اصلا اسم فایل با اسم اجرا بازی فرق داره اونی که دان کردم mafiaII.exe بود ولی برای خودم launcher.exe . الانم که ریختم اصلا اجرا نمیشه . اومدم rename کردم بعد ریختم زد فایل خودمم خراب کرد. حالا دوستان کسی میتونه لینک سالم و درست و اصلی کرک بازی رو بذاره .
با تشکر فراوان.

popowoody
30-08-2010, 13:13
نسخه های متفاوتی واسه بازی اومده. با استیم. بی استیم.
واسه من بی استیم بود. یه مرحله نصب داشت و نزدیک 6 گیگ جا گرفت.

خیلی ممنون .

حالا کسی که استیم داره بگه که چنر مرحله نصب داره و چقدر حجم می خواد

Persian_Gun's
30-08-2010, 13:14
سلام..
منم بازی رو تموم کردم..
یکی به ما توضیح بده که چطوری باید حالت freeride رو به بازی اضافه کنیم؟

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

سلام
دوستان یه نفر یه لینک مطمئن از کرک درست و سالم و اصلی بازی میذاره ؟ لطفا. صفحه قبل یه کرک بود 22 مگ دانلود که کردم ریختم اصلا اسم فایل با اسم اجرا بازی فرق داره اونی که دان کردم mafiaII.exe بود ولی برای خودم launcher.exe . الانم که ریختم اصلا اجرا نمیشه . اومدم rename کردم بعد ریختم زد فایل خودمم خراب کرد. حالا دوستان کسی میتونه لینک سالم و درست و اصلی کرک بازی رو بذاره .
با تشکر فراوان.
خب باید کرکو تو فایل pc بریزی...

*hamedkhatar*
30-08-2010, 13:16
سلام
با تشکر فراوان.

من خودم الان با کرک مشکل داشتم این رو دانلود کردم درست شد

پسوورد tooth
اول باید کرک رو کپی کنی بعد برو توی پوشه APPLY LAST و داخل پوشه crackfix files فایلها رو کپی کن همونجا و بعد فایل Mafia 2 Crackfix رو اجرا کن و بعد Patch رو بزن
دیگه حله

hobgoblin
30-08-2010, 13:16
دوستان واقعا شرمنده.
کلی منتظر این بازی بودم.
دیدم سیستم مورد نیاز رو اما گفتم شاید راهی داشته باشه,اگه نداره که آب پاکی رو بریزید رو دست ما:31::10::41:

نه داداش

آب پاك كه هيچي آب ناپاك هم باشه نميشه

شما با اين سيستم توي بازي هاي 3 سال اخير فقط مي توني Worms- Reloaded بازي كني.

موفق باشي

AlexMercer
30-08-2010, 13:19
دوستان واقعا شرمنده.
کلی منتظر این بازی بودم.

اگه بازیم نکردی چیزی رو از دست ندادی. اگر ویندوز 7 داری بازی روش اجرا نمیشه راحت رو XP بریز. درایور کارت گرافیکت رو هم اپ دیت کن.اینطوری بهتر میشه :46:

Amin
30-08-2010, 13:21
سلام دوستان
ایمیج بازی چند گیگه ؟

*hamedkhatar*
30-08-2010, 13:32
سلام دوستان
ایمیج بازی چند گیگه ؟

حدود 7 گیگ
اگه میخوای بگو ...:31:

Senator_Offline
30-08-2010, 13:49
کسی تست کرده؟؟؟

اگه میشه بگید اینو چطوری راه بندازیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این که من گذاشتم همینه دیگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم توضیح فارسی نصبش:
این فایل رو gui-main.sds تو این فولدر نصب کنید
/pc/scds_en/gui/
توجه: حتما از فایل های اصلی تو این فولدر بکاپ بگیرین تا اگه مشکلی پیش اومد دوباره به حالت اول برگردونید.:10:
این دوستمون هم نصب کرد مشکلی نداشت

Amin
30-08-2010, 13:49
حدود 7 گیگ
اگه میخوای بگو ...:31:

پس چرا اینی که رفیق ما دانلود کرده 5.6 گیگه !

*hamedkhatar*
30-08-2010, 13:54
بدون شرح:

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

پس چرا اینی که رفیق ما دانلود کرده 5.6 گیگه !

شاید سانسور شدست یا شاید هم فقط تک زبانه هست مثلا فقط انگلیسی

Persian_Gun's
30-08-2010, 13:54
دوستان این که من گذاشتم همینه دیگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم توضیح فارسی نصبش:
این فایل رو gui-main.sds تو این فولدر نصب کنید
/pc/scds_en/gui/
توجه: حتما از فایل های اصلی تو این فولدر بکاپ بگیرین تا اگه مشکلی پیش اومد دوباره به حالت اول برگردونید.:10:
این دوستمون هم نصب کرد مشکلی نداشت

لطفا" یکی یجا آپلود کنه که فیلتر نباشه!

denzelmovie
30-08-2010, 14:04
دوستان من نسخه ی با استیم را دارم
لطفا یکی کامل راهنمایی کنه چطوری باید نصبش کنم؟
ممنون

The Rover
30-08-2010, 14:04
دوستان این همون فایل free ride که empier games گذاشت یا فرق داره؟(چو ن حجمش کمتره میپرسم)

ANAMORPH
30-08-2010, 14:08
آخه این FREE RIDE به چه دردی میخوره ، من نصب کردم یکم تو شهر چرخیدم ماشیناشو تست کردم خسته شدم
ولی انصافا ماشیناش به پای MAFIA 1 نمیرسه، اونا سرعت و شتابشون بیشتر بود :31: خوشگل ترم بودن
اگه مراحل اضافیش بیاد یه چیزی

کسی خبر داره اگه همه Wanted ها و عکسا باز بشن چی میشه

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 14:21
من یه کم بازی کردم زود خسته شد! دیگه مثل قدیما حس اینجور بازیا نیست

The Joker
30-08-2010, 14:41
بازی رو خریدم بدون مشکل 1000 تومن ، بهترین کیفیت چاپ و نایلون و ...

فوق العادست ، البته برای کسانی که GTA باز هستند زیاد شاید عالی به نظر نیاد ، اما داستان هایی که مافیا داره هیچ بازیه Crime دیگه ای نداره .

سومین روز بازیم هست و رسیدم Chapter 15 ، از شخصیت هنری خیلی خوشم میاد :40:

Lamanta
30-08-2010, 15:05
بچه ها کسی یه چیزی نداره که من باهاش بتونم اون 27 تا رو جور کنم ؟
حساب کردم الان 60 تا ماشین باید ببرم اوراق کنم ، تا فردا طول می کشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
30-08-2010, 15:07
من خودم الان با کرک مشکل داشتم این رو دانلود کردم درست شد

اول باید کرک رو کپی کنی بعد برو توی پوشه APPLY LAST و داخل پوشه crackfix files فایلها رو کپی کن همونجا و بعد فایل Mafia 2 Crackfix رو اجرا کن و بعد Patch رو بزن
دیگه حله

دوست عزیز این کرک رو دانلود کردم ولی پسورد میخواد.پسوردش چیه؟

Senator_Offline
30-08-2010, 15:31
لطفا" یکی یجا آپلود کنه که فیلتر نباشه!
بفرما لینک مسقیم:46:

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

دوستان این همون فایل free ride که empier games گذاشت یا فرق داره؟(چو ن حجمش کمتره میپرسم)

حتما فرق داره.

mt17770
30-08-2010, 15:42
دوستان من از وقتی اون حالت free ride رو ریختم نمیتونم ماموریتای بازی رو دوباره برم. چه کار کنم ؟ کسی همچین مشکلی نداره ؟؟؟

Captain MacMillan
30-08-2010, 15:47
مشکل Heart Beating و صفحه های سیاه و سفید را در طول بازی چگونه میشه حل کرد؟؟

mohmrg
30-08-2010, 15:48
مسخرست ماشیناش
ولی داستانش توووپه

aha2012
30-08-2010, 16:21
سلام
من امروز بازیو خریدم و همین الان هم نصبش کردم.
یه چند دقیقه بازی کردم رفتم چپتر 2 ولی تو چپتر 2 هی صدای قلب طرف میاد و صفحه هم سفیدو قرمز میشه
لطفا کمکم کنید:40:

محمد ه ف
30-08-2010, 16:28
عرض پوزش بابت این سوال تکراری
سیوهای بازی در ویندوز 7 کجا هستند؟
لطفا درسشو اینجا کپی کنید
ممنون

bahador2009
30-08-2010, 16:35
عرض پوزش بابت این سوال تکراری
سیوهای بازی در ویندوز 7 کجا هستند؟
لطفا درسشو اینجا کپی کنید
ممنون
بابا یکی نیست به ما جواب بده ؟
تو چند صفحه ی قبل یکی از دوستان گفت ولی اونجا نبود.

EngineeR EhsaN
30-08-2010, 16:41
بیچاره henry نفله شد! :41: خیلی ازش خوشم میومد

این بازی کلا چندتا chapter داره؟

Davood_titan
30-08-2010, 16:43
من کپچر  13 گیر کردم  وقتی اون یارو مرد  تپوله رو میکشم(منظورم مرد چینیه نیست ) 
بعدش اون گوشه مینویسه Rob shop or ..... بقیشو  یادم نیست 
شما میتونید کمک کنید 

Khashayar King
30-08-2010, 16:44
دوستان واقعا شرمنده.
کلی منتظر این بازی بودم.

شما رسما به فکر سیستم جدید باش !

چون حتی اگه گرافیک پایین هم اجرا میشد دیگه مزه نداشت ! چون سازندگان انقد رو گرافیک کار کردن از اونورش زده

بیرون ! (باگ های محترم بازی:31:)

amirakhavan
30-08-2010, 16:45
بابا یکی نیست به ما جواب بده ؟
تو چند صفحه ی قبل یکی از دوستان گفت ولی اونجا نبود.

در ویندوز 7 اینجاس محل ذخیره سیوهای بازی:

X:\Users\NAME\AppData\Local\2K Games\Mafia II

اون X درایوری هست که ویندوز روش ریخته شده ... و اون NAME نام یوزر ویندوزتان هستن ... :20:

Lamanta
30-08-2010, 16:47
حساب کردم الان 60 تا ماشین باید ببرم اوراق کنم ، تا فردا طول می کشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی هم جواب منو بده این وسط !

محمد ه ف
30-08-2010, 16:55

amirakhavan
دوستان من نسخه ی با استیم را دارم
لطفا یکی کامل راهنمایی کنه چطوری باید نصبش کنم؟
ممنون

1.
Extract the ISO using Winrar to a folder called Mafia II

2.
Download Pheonix 1.4 beta

3.
Extract pheonix to the desktop into a folder

4.
Click on pheonix exe ... then click /instruments /update contentdiscreption record/internet ... it should download something

5.
Then click instruments/sid unpacker/then click sim packer browser /locate Mafia II_disk1.sim
from where you extracted the iso/create a output folder for where you want the game to extract/click scan a sim file/select all/ unpack

6.
After it upacks you might get error message. Just quit Pheonix if it does by these methods:
Locate the pheonix process in windows task manager and end process or /log off /reboot

7.
Then download a crack

8.
Add it to your game folder where you extracted it from pheonix / pc

aha2012
سلام
من امروز بازیو خریدم و همین الان هم نصبش کردم.
یه چند دقیقه بازی کردم رفتم چپتر 2 ولی تو چپتر 2 هی صدای قلب طرف میاد و صفحه هم سفیدو قرمز میشه
لطفا کمکم کنید:40:
بابا کمک کنید دیگه
یعنی کسی همچین مشکلی نداشته؟مگه میشه؟
help...............:19:

M.K_Soft
30-08-2010, 17:06
بابا کمک کنید دیگه

من هم همین مشکل رو دارم.
دلیلش از کرکه یا چیز دیگه؟

Davood_titan
30-08-2010, 17:12
بابا کمک کنید دیگه

اینا همش زیر سر کرک هستش 

clickestan
30-08-2010, 17:18
دو حالت بیشتر نداره
حالت اول از کرک:
شما آخرین نسخه کرک skidrow رو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه
حالت دوم از بازی :
کلا بازی شما اشکال داره و دارای باگ هست
من خودم یه نمونه داشتم تو لودینگ مرحله دو گیر میکرد که اشکال از خود بازی بود که خوشبختانه خود مغازه دار متوجه شد بازیش ایراد داره از یه جای دیگه دانلود کرد و برام بازی رو عوض کرد درست شد

========
البته اینجور که از شواهد پیداست اشکال از کرکتون هست
فکر کنم شما از کرک v2 استفاده میکنید که او اول مرحله 2 جونتون کم میشه تا وقتی به انتها میرسه صفحه هی سفید و قرمز میشه
این اشکال کرک v2 هست

Zende
30-08-2010, 17:32
میگم خوب خدارو شکر صحنه باحال من تو این بازی کلا دیدم
اونم چپچر 8 هست
همونجا که مغازه رو ترور میکنیم:دی

aha2012
30-08-2010, 17:32
دو حالت بیشتر نداره
حالت اول از کرک:
شما آخرین نسخه کرک skidrow رو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه
حالت دوم از بازی :
کلا بازی شما اشکال داره و دارای باگ هست
من خودم یه نمونه داشتم تو لودینگ مرحله دو گیر میکرد که اشکال از خود بازی بود که خوشبختانه خود مغازه دار متوجه شد بازیش ایراد داره از یه جای دیگه دانلود کرد و برام بازی رو عوض کرد درست شد

========
البته اینجور که از شواهد پیداست اشکال از کرکتون هست
فکر کنم شما از کرک v2 استفاده میکنید که او اول مرحله 2 جونتون کم میشه تا وقتی به انتها میرسه صفحه هی سفید و قرمز میشه
این اشکال کرک v2 هست
خب داداش کرک سالمو بده بیاد:13:

clickestan
30-08-2010, 17:42
تو پست قبلی گذاشتم !!!!! عجیبه چرا نیومد!!!!!
حالا دوباره میزارم بفرما:

شما اون که زیرش نوشته skidrow دانلود کن دومی منظورمه
برای خودم کار داد:31:

اولی هم که نوشته v4 میگن کار میده ولی خودم تست نکردم

========
نکته:اگه هیچ کدوم کار نداد بازی رو پاک کن از اول نصب کن بعد دوباره از skidrow استفاده کن

clickestan
30-08-2010, 18:01
من بازی رو بالاخره دیروز تموم کردم !
در کل اگه بخوام بهش یه نمره بدم 8.5 میدم از 10
به نظرم متاثر کننده ترین صحنه بازی اینجا بود:
اول چپتر 14 که شخصیت اصلی مافیا 1 (تامی آنجلو) رو ترور میکنیم!
یه 5 دقیقه ای تو شوک بودم!!

یه نقد کوچیک:
بازی به نظرم همون مافیا 1 بود و فقط گرافیکش بهتر شده بود در حالی که مافیا 1 حدود 8 سال پیش منتشرشده بود!
این در حالیه که داستان بازی اصلا به پای مافیا 1 هم نمیرسید.
پایان داستان مافیا 2 هم کاملا مضخرف بود و اصلا به نظرم بازی یک داستان کلی درگیر کننده نداشت از اول بازی
بازی دارای داستانهای تیکه تیکه بود که به هم مرتبط میشدن و در آخر هم ما پایان تیکه آخر رو دیدیم نه پایان داستان بازی رو.

bahador2009
30-08-2010, 18:09
من بازی رو بالاخره دیروز تموم کردم !
در کل اگه بخوام بهش یه نمره بدم 8.5 میدم از 10
به نظرم متاثر کننده ترین صحنه بازی اینجا بود:
اول چپتر 14 که شخصیت اصلی مافیا 1 (تامی آنجلو) رو ترور میکنیم!
یه 5 دقیقه ای تو شوک بودم!!

یه نقد کوچیک:
بازی به نظرم همون مافیا 1 بود و فقط گرافیکش بهتر شده بود در حالی که مافیا 1 حدود 8 سال پیش منتظر شده بود!
این در حالیه که داستان بازی اصلا به پای مافیا 1 هم نمیرسید.
پایان داستان مافیا 2 هم کاملا مضخرف بود و اصلا به نظرم بازی یک داستان کلی درگیر کننده نداشت از اول بازی
بازی دارای داستانهای تیکه تیکه بود که به هم مرتبط میشدن و در آخر هم ما پایان تیکه آخر رو دیدیم نه پایان داستان بازی رو.
من فکر کنم بیشتر داشتن بازی رو به GTA نزدیکتر میکردن تا مافیا.

*hamedkhatar*
30-08-2010, 18:35
دوست عزیز این کرک رو دانلود کردم ولی پسورد میخواد.پسوردش چیه؟

شرمنده پسووردش tooth هستش

Gilopa
30-08-2010, 18:38
در ویندوز 7 اینجاس محل ذخیره سیوهای بازی:

X:\Users\NAME\AppData\Local\2K Games\Mafia II

اون X درایوری هست که ویندوز روش ریخته شده ... و اون NAME نام یوزر ویندوزتان هستن ... :20:

دوستان من فکر نمیکنم سیوهای ویندوز هفت تو این شاخه باشه .. من تو دو تا سیستم هم سیستم خودم و هم دوستم این مسیر رو طی کردم ولی پوشه ای به نام AppData اصلا وجود نداره ..

در این تاپیک بارها دیدم دوستان این مسیر رو نوشتند خواستم متذکر بشم که اشتباهه ..خودم هنوز پیداش نکردم

bahador2009
30-08-2010, 18:39
دوستان من فکر نمیکنم سیوهای ویندوز هفت تو این شاخه باشه .. من تو دو تا سیستم هم سیستم خودم و هم دوستم این مسیر رو طی کردم ولی پوشه ای به نام AppData اصلا وجود نداره ..

در این تاپیک بارها دیدم دوستان این مسیر رو نوشتند خواستم متذکر بشم که اشتباهه ..خودم هنوز پیداش نکردم
من یافتم :
کاری نداره که برو توی Run اینو بنویس (البته با جایگزین کردنه اطلاعات خودت ) میاد:20::20::46:

ali_disslove
30-08-2010, 18:56
ببخشید دوستان بازی 3 dvd با 2 dvd چه فرقی داره ؟کدوم بهتره ؟آخه من از 4.5 گیگ دیدم تو سایتا تا وطن دانلود که 11 گیگ

همشونم با winrar فشرده بود پس حتما یه فرقی دارند اینا ---ندارند ؟؟

Zende
30-08-2010, 19:06
آقا منم بگم که مسیر سیوم اینجاست
در ویندوز 7 هم هستم
C:\Users\A O M\AppData\Local
من خودم ترجیحا کل اون فایل 2k games رو کپی میکنم:دی
اون A O M هم اسم کامپیوترتون هست

turokpooria
30-08-2010, 19:19
مگه قبل از اینکه بازی منتشر بشه صحبت از خوندن روزنامه نبود؟ پس چی شد؟

bahador2009
30-08-2010, 19:23
مگه قبل از اینکه بازی منتشر بشه صحبت از خوندن روزنامه نبود؟ پس چی شد؟
احتمالن دیگه اینقدر کاغذ صرف PB کردن کاغذ کم اومد انتشارات تعطیل شد :46:

sourena
30-08-2010, 19:26
من هم به جمع اونايي كه بازي رو تموم كردن اضافه شدم :31:

denzelmovie
30-08-2010, 19:44
سیوهای بازی توی ویندوز 7 کجا ذخیره میشه؟

AlexMercer
30-08-2010, 20:01
سیوهای بازی توی ویندوز 7 کجا ذخیره میشه؟

C:\Users\...\AppData\Local\2K Games

The Rover
30-08-2010, 20:06

دوست ارجمند فولدر AppData مخفیه و شما باید تیک show hidden files رو بزنی

king_darkness
30-08-2010, 20:26
اگه امكانش هست Free Ride رو يه جاي درست و حسابي آپ كنيد
يا هيلتر هستش يا اجازه دانلود نميده

P A R S A
30-08-2010, 20:51
لینک مستقیم توپ برای Free Ride

*hamedkhatar*
30-08-2010, 20:52

پوشه appdata مخفی هست
ویندوز رو روی show hiden بگذارید پیداش میکنید

Spaniuly
30-08-2010, 20:58
دوستان یه خبر نسبتا جالب من تصمیم گرفت با کمک شما دوستان توی پست دوم تاپیک دانلود های مهم رو قرار بدم. و بهترین و تست شده ترین کرک ها و یه راهنکای مختصر برای اجرای بازی. به زودی با عرضه پچ و محتویات قابل دانلود پست دوم آپدیت میشه. پس یه نیم نگاهی هم همیشه به اون داشته باشید می تونه کمک شایانی بکنه. به عنوان یک پست مرجع امیدوارم بتونه پاسخ گوی مراجعه کنندگان باشه

aron110
30-08-2010, 21:18
سلام خوبید
دوستان من بازی روو تموم کردم ولی 60% بازی تموم شده میدونید چرا؟
کسی سیو 100% بازی روو داره؟

EngineeR EhsaN
30-08-2010, 21:24
اقا تو این chapter 14 بعد از کشتن او دو تا یارو تو اسکله میگه earn 27.00 to .. هر کاری میکنم نه پولی میده نه نقطه ای مشخص میکنه!؟ چیکار کنم؟:41:

mt17770
30-08-2010, 21:37
اقا تو این chapter 14 بعد از کشتن او دو تا یارو تو اسکله میگه earn 27.00 to .. هر کاری میکنم نه پولی میده نه نقطه ای مشخص میکنه!؟ چیکار کنم؟:41:

شما یا باید دخل مغازه ها رو بزنی یا ماشین ببری جای دوستت اوراق کنی.
وقتی پول در آوردی علامت رو نقشه میاد.

hadi beiki
30-08-2010, 21:41
آقا من بازی رو نصب کردم ولی مثل اینکه یه فیلم بازی به نام fmv000.bik رو نمتونه بریزه یه نفر یه لطفی بکنه این فایل رو برا من یه جا آپ کنه دستتون درد نکنه!!!:46::11:

J.F.K
30-08-2010, 21:44
من میخوام اجرا کنم don't send میده باید چیکار کرد لطفا جواب بدید

ali_disslove
30-08-2010, 21:59
یکی به من بگه توی این لینک

فرق این نسخه که یکیش حجمش زیاده یکیش کم چیه ؟کلا چرا این بازی در حجم های مختلفی عرضه شده ؟

AlexMercer
30-08-2010, 22:00
خوب اینم نقد من نسبت به بازی. تو این نقد سعی کردم بازی رو با هیچ بازی دیگری مقایسه نکنم تا نقدم عادلانه باشه. در ضمن اگر با نقد من هم موافق نیستید باید ذکر شه که نگاه خوشبینانه من به بازی این بود.مطمئنا برداشت شما با من متفاوت هست.

داستان

خیلی ها شاید نقطه عطف سری بازیهای مافیا رو داستان اون میدونند که نسبت به GTA همواره داستان بهتری داره و تو این نسخه هم داستانش چند پاراگرافی بیشتر از داستان معمولی GTA IV بود.اما خود این داستان که نسبت به GTA خوب تلقی میشه برای ادامه سری مافیا اصلا مناسب نبود و خیلی هم عادی بود.داستانی که بارها چه در فیلم ها و چه در بازیهای دیگه دیده شده.دستگیری شما در سن 18 سالگی و سپس فرستادن شما به جنگ و بازگشت شما به عنوان قهرمان از جنگ در ظاهر نویسنده های بازی شروعی طوفانی برای مافیا2 بود ولی برای انچنان که باید گیمر رو به سمت خود جلب نمیکنه. خیلی ها دوست دارن اولین بازی که کنترل شخصیت بازی رو در دست میگیرن در محیط شهر باشن و اماده باشند تا وارد خانواده مافیا بشن ولی حظور در جنگ حس بازی رو میگیره. برخورد مردم در بازگشت شما از جنگ جالبه و همونطور ملاقات شما با دوست قدیمی و البته خانواده خودتون و شاید شروع بازی برای خیلی ها همینجا باشه که وارد شهر پوشیده از برف میشین.

ولی ادامه بازی چی؟ در ادامه و در داستان هیچ اتفاق خاصی نمی افته که شما رو جذب کنه.قرار بود در چپتر 6 که شما به زندان می افتین و خبر مرگ مادرتون رو میشنوید روی شما تاثیر بزاره ولی انچنان سکانس خوندن نامه مرگ مادر ضعیف بود و الببته با صدا گذاری ضعیف بازی هیچ حسی به شما منتقل نمی کنه.تا اخر بازی تنها 2 بار داستان شما رو قلقلک میده.یک جایی ککه در عین ناباواری هنری میمیره و در جای دیگه هم که میفهمید درک قاتل پدر شما بوده که در مورد دومی کاملا مشخص بود چون اولین باری هم که درک رو میبینید و اسم خودتون رو میارید قیافه درک همه چیز رو برای شما مشخص میکنه.

شروع بد بازی با یک پایان بد هم کامل میشه.جایی که شما باید کارلوس فالکون رو بکشین.تنها غافل گیری مرحله اخر خیانت نصفه نیمه جو هست که اون هم تابلو بود شما رو نمی کشه. در اخر هم که ماشین حامل جو به سمت دیگری میره فقط برای بوجود اوردن علامت سوال در ذهن بازی کننده هست که ببینه جو میمیره یا نه و برای جواب دادن به این سوال DLC های بازی رو حتما دانلد کنه.که مطمئنا جو زنده میمونه.:46:

کارگردانی بازی هم از نقاط ضعف بازیه.به جای اینکه استفاده از برف که تنها برگ برنده بازی مافیا بود در چپتر های پایانی استفاده شه تا هم داستان بازی رو غمگین تر کنه و هم تاثیرش رو بیشتر در اول بازی گذاشته شد.و وقتی از زندان بیرون میای دیگه شهر اون جذابیت وجود برف رو نداره. در ضمن وقتی از زندان بیرون میای زن ها لباس تابستانی پوشیدن ولی مردها همچنان همون لباس های گرم زمستون رو به تن دارن:41:

الوده کردن دست شما به خون هم تو این بازی خیلی سریع انجام میشه و برای یک دزدی ماشین مجبورین چند نفر رو بکشین که این هم یک دلیل نا موجه برای کشتاره اون هم در ابتدای بازی.حتی داستان بازی اونقدر جذاب نیست که شما رو تا اخر همراه خودش بکشونه.

به داستان معمولی بازی من نمره 7 میدم.

شخصیت پردازی

شخصیت پردازی بازی هم نمره قبولی نمیگیره.شاید به این خاطر که به غیر از جو با هیچ کس دیگه ای در ارتباط نزدیکی نیستین و به غیر از انجام مراحل کار دیگه ای نمی تونید با دوستانتون بکنید و در ضمن دوستانتون سودی هم براتون ندارند.

ویتو: شخصیت اصلی خود بازی قهرمان جنگ که از سر ناچاری دوباره میره تو کاره دزدی و ادم کشی. خوده ویتو هیچ بعد شخصیت جالبی نداره.وفاداری و عشق به خانواده و دوری از مواد مخدر و همچنین انتقام گرفتن خون دوستان در تمامی شخصیت های بازی های کامپیوتری وجود داره و برای ویتو هم استفاده شده. ویتو که حتی اسمش هم ادم رو یاده شاهکار سینمای جهان GOD FATHER و نقش ماندگار مارلون براندو یعنی ویتو کرلئون میندازه.یک جوری با گذاشتن این اسم از نظر من نویسندگان خواستن یک شخصیت بازی رو بزرگتر کنن و در سطع ویتو کرلئون بزارن یا حداقل مارو یاده جوونی های ویتو کرلئون بندازن. شخصیت اصلی بازی تا پایانش چیزی برای ارائه نداره و نه حتی خاطراتی از جنگ که میتونست بازی رو جالب تر بکنه.

حتی این شخصیت با قهرمان GTA IV هم شباهت های زیادی داره. هر دو در جنگ چه داخلی و چه جهانی حضور داشتن.هر دو قبل و بعد جنگ زندگی خلافکارانه ای داشتن.هر دو به امریکا میان به دنبال رویای امریکایی یعنی پول خونه ماشین و دختر.هر دو فوق العاده مثبت هستند و به جز فکر پول که البته در همه بازیا این وجه مشابه هست رویای دیگری ندارن.حتی شخصیت GTA خیلی بهتر پردازش شده بود.ولی در مافیا اصلا اینطور نیست.

جو: دوست صمیمی ویتو که البته تمامی ویژگی های اخلاقی و ظاهریش از روی رومن پسر عموی نیکو بلیچ شخصیت GTA IV برداشته شده. هر دو چاق هر دو بذله گو هر دو عاشق شراب و کلوپ های شبانه و دختر و هر دو هم دوست تنها فرد قابل اعتماد شما.تنها تفاوت رومن و جو یک وفاداری رومن هست که هیچ وقت حتی به فکر خیانت نیافتاد و 2 هم ترسو بودن رومن بود.جو در این بازی خودش در کارهای خلاف دست داشته ولی رومن فقط باعث دردسر بود.

خواهر و مادر ویتو: چه نقشی تو بازی داشتن خدا میدونه.مادر رو که ندیده مرد.خواهر هم که اخر قهر کرد.بود و نبودشون هیچ فرقی تو بازی نداشت.فقط حیله نویستده هب بود تا با اضافه کردن این دو نشون بدن داستان قویه ولی اینچنین نبود.

لئو: از اون شخصیت های جالب بود که تو هر بازی هم لازمه.درسته وقتی تو زندان بودیم بیشتر از اینکه بخوام با کسایی که میگفت مبارزه کنم دوست داشتم بزنم تو دهن خودش :31: ولی بعدها که برای نجاتش میریم و همچنین کمک اون برای معرفی به خانواده فاکون و همچنین نجات دادن جون ما در مرحله اخر باعث شد ارتباط بازی کننده نزدیک تری با این شخصیت پیدا کنه.از شخصیت های خوب بازی بود.

هنری: داستان نویسان بازی بزرگترین اشتباه خودشون رو در مورد هنری انجام دادن.همونطور که اگر نویسندگان فیلم نامه GOD FATHER میدونستن فیلمشون اینقدر فروش میره هیچوقت نقش مارلون براندو رو در قسمت اول فیلم حذف نمیکردن و برای قسمت دوم هم نگه میداشتن اینجا هم همین اشتباه صورت گرفت.هنری شخصیتی بود که حتی بیشتر از جو مورد توجه قرار گرفت.استیل خوب و صدای خوبی که برای این شخصیت انتخاب شده بود باعث شده بود که خیلی راحت تر بشه باهاش ارتباط برقرار کرد.همچنین همون مرحله اولی که باهاش انجام میدیم و تیر میخوره باعث میشه که یک حسی نسبت به این کارکتر پیدا کنید ولی با سوزاندن این برگ برنده فقط برای جذاب کردن داستان که اتفاقا اثری سو داشت بهترین کارکتر بازی رو از بین بردند.هنری میتونست در DLC های بازی خیلی به جذابیت بازی کمک کنه.

باقی شخصیت ها: برای باقی هم که فکر نکنم حتی 1 خط توضیح نوشته باشن داستان نویسان بازی و بدها مشخص بودند و خوب ها هم که تابلو بودند.از همون اول بازی میشد فهمید کیو باید کشت کیو باید زنده نگه داشت.

به شخصیت بازی 5 میدم اون هم فقط به خاطر هنری و لئو.

صدا گذاری و موسیقی بازی:

از دیگر نقاط ضعف بازی صدا گذاری ضعیف اون بود.دوبلور های خوبی برای شخصیت های بازی انتخاب نشده بود.در موقعیت های مهمی مثل زمانی که جو اقای وونگ رو میکشه به جای درک شوک تو صدای ویتو هیچیزی احساس نمیکنه و خیلی عادی از جو علت کارشو میپرسه. دوبله بازی خیلی ضعیف بود و یکی از مهم ترین استاندارد های دوبله یعنی تاثیر لحن صدای دوبلور بر حس بیننده فیلم یا بازی کننده و همچنین نوع تلفظ کلمات و تاثیرش بر باور حس کارکتر بازی و فیلم فراموش شده بود.

موسیقی: بازی در مواقعی مانند کشتن تامی انجلو موسیقی خوبی داشت ولی تاثیر گزار نبود. همچنین موزیک هایی که از رادیو پخش میشد خیلی افتضاح بود.بهرحال در سبک جاز اهنگهای بهتری هم پیدا میشه ولی برای مافیا بدترینهاش انتخاب شده بود.اگر یکی از اهنگهای مرحوم ویگن که جاز میخوند رو میزاشتن جذاب تر بود:31:

به صداگذاری و موسیقی هم متاسفانه نمره بهتر از 5 سراغ ندارم.

گیم پلی:

بهترین جای بازی همین نبردهای اکشن بود که لذت بخش بود.البته اینقدر هوش مصنوعی دشمنان پایین بود که بشه همه رو HEAD SHOT کرد ولی نوع اکشن بازی خیلی خوب کار شده بود.فرق بین قدرت سلاح ها به راحتی حس میشد و نمیشد راحت سرتو بندازی پایین و بری هرکی رو که خواستی بکشی.سیستم پناه گیری در بیشتر مواقع کار میکرد و سیستم بازگشت جان کارکتر بازی هم یکی از ابداعات خوب این بازی بود.تنها مشکل این قسمت بازی هوش مصنوعی ضعیف همراه های شما بود که هیچ کمک شایانی به شما نمیکردند و شاید در یک صحنه کشتار از 10 نفر 2 نفر رو میکشتن که برای کشتن اونها بارها خشاب خالی کردن.از خوبی های بازی که البته فقط بخاطر از بین بردن یک ضعف بوجود اومده بود این بود که شما نباید مواظب همراهان خودتون میبودید که مبادا بمیرن و مرحله رو ببازید.ولی ضعف بزرگ هم این بود که همراهان شما به ندرت کاور میگرفتن و بارها HEAD SHOT میشدن ولی زنده میموندن.

نمره گیم پلی 9.چون خیلی خوب بود.

گرافیک: نه انچنان بالا بود که بشه یک راست بهش 10 داد و نه انچنان پایین که بشه تو سرش زد.اگر بازی همون سال 2008 یا 2009 میومد مطمئنا به خاطر گرافیک چشم نوازش که البته مدیون نور پردازی خوب بازی بود حتما نمره کامل رو میگرفت ولی برای سال 2010 این گرافیک فقط خوب تلقی میشه.تنها نقطه قوت بازی فیزیک بازی بود که البته تا جایی که ما تست کردیک تمامی محیط اطراف دارای فیزیک کامل نبودن و به هر جسم هم کاملا دستور داده شده بود که چطوری نابود شه.شما روی ستون ها رو اگر دقت کنید خطهایی میبینید که تعیین کننده محل و چگونگی نابود شدن فیزیک ستون هست.به هرجایی که خواستین شلیک کنید اون یک قسمت همونطور که باید نابود میشه. و این با قانون فیزیک مغایرت داره.

گرافیک بازی هم نمره 8 میگیره.

این قسمت رو نمیدونم اسمشو چی بزارم:31:

شاید کل جذابیت بازی برای خیلی ها جمع کردن همون مجله های پلی بوی باشه.که اگر نبود بازی واقعا دیگه هیچ جذابیتی نداشت.یکی از دلایل خرید بازی برای خارجی ها همین عکس های پلی بوی هست و 2K با این ترفند خواست مشتری جذب کنه.

متاسفانه شهر جذابیتی نداره .هیچ دلیلی ندارید تا تو شهر بیکار باشید و بین مراحل به گشتن شهر بپردازین.خود سازنده های بازی هم اطلاع داشتن برای همین مسافت رانندگی در مراحل رو طولانی کردند.

بعضی از چپتر ها به خصوص 14 خیلی اذیت میکرد و چپتر 8 اصلا مزخرف بود. حتی نحوه روایت داستان به دلیل استفاده چپنر های کوتاه و گهگاه بی معنی صدمه دیده بود.با اینکه ایده چپتر یک ایده فوق العاده بود ولی در مافیا خیلی ناقص بود.

تشابه بسیار زیاد مردم شهر با هم چه از نظر لباس و چه از نظر چهره از نقاط ضعف بازی بود همچنین نساختن اب و عدم توانایی شنا کردن از بزرگترین ضعف های بازی بود.

منوی ضعیف بازی یکی دیگر از نواقص بازی بودکه من نمیدونم تو این 4 سال یعنی نتونستن یک منو بسازن؟

از نظر من تو این سالهای تاخیر خوردن بازی داستان بازی بارها عوض شده و بعضی قسمت ها حذف شده و باعث ناقص شده کار شده.امیدوارم DLC ها بهتر کنن داستان رو.

این بخش نمره نداره.:46:

نمره بازی بر اساس میانگین بخش های قبلی با6.8 میشه.:46:

امیدوارم هوادارای بازی جبهه گیری نکنن.بازی جالب بود ولی فقط برای یکبار بازی کردن خوب بود.و برای وقت پر کردن.:46:

Davood_titan
30-08-2010, 22:08
دوستان من یه چیزی فهمیدم  
تو کپچر 16 باید باشه  اون قسمت هست که یه پیر مردی داره  باغچه آب میده و بعدش شخصیت اصلی میاد اونو با شات گان میکشه؟:5:

اگه کسی مافیا 1 بازی کرده باشه  این صحنه جز قسمت آخر مافیا 1 بود که شخصیت اصلی بازی مافیا1 بعد از چند سال پیر شد و براش همین صحنه بوجود آمد :21:
یعنی مافیا 2 ادامه مافیا 1  ولی با یه شخصیت دیگه هستش..:20:
مثل GTA IVکه بعدا براش یه قسمت های دیگه اومد؟

نظر شما چی هست ؟؟؟  درست حدس زدم 

aron110
30-08-2010, 22:17
دوستان من یه چیزی فهمیدم
تو کپچر 16 باید باشه اون قسمت هست که یه پیر مردی داره باغچه آب میده و بعدش شخصیت اصلی میاد اونو با شات گان میکشه؟:5:

اگه کسی مافیا 1 بازی کرده باشه این صحنه جز قسمت آخر مافیا 1 بود که شخصیت اصلی بازی مافیا1 بعد از چند سال پیر شد و براش همین صحنه بوجود آمد :21:
یعنی مافیا 2 ادامه مافیا 1 ولی با یه شخصیت دیگه هستش..:20:
مثل GTA IVکه بعدا براش یه قسمت های دیگه اومد؟

نظر شما چی هست ؟؟؟ درست حدس زدم

آره ادامه مافیا 1
ولی خیلی زود تموم شد بعد از 8 سال این خیلی مراحلش کم بود

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

کسی جواب منو نداد

huggy
30-08-2010, 22:29

سلام دوستان شرمنده که یه کمی دیر شد. درضمن مثل همیشه منو به خاطر کم و کاستی ها و قلت دیکته ای و تایپی ببخشید .

سلام دوستان

خیلی ها خلاصه ای از داستان بازی مافیا رو میخواستن که من امروز تونستم تا 2 چپترش رو آماده کنم و آلان براتون می زارم درضمن اگه کمی و کاستی داشت به بزگی خودتون ببخشید.

ویتو سکالتا سال 1925 در سیسلی بدنیا امد و در اونجا زندگی سختی داشتن پدرش بعد از مدتی تصمیم به مهاجرت به آمریکا میگیره .
در آمریکا بدلیل اینکه ویتو انگلیسی بلد نبوده اون رو به مدرسه میفرستن و از همون جا با جو آشنا میشه .
از اونجایی که جو هم مثل ویتو فقیر بوده هردو شروع میکنن به دزدی تا اینکه ویتو یه شب دستگیر میشه!!و در اون موقع آمریکا در جنگ بوده و هم به سرباز نیاز داشته و هم به یه مترجمبرای همین هم ویتو وار جنگ میشه ( در سن 18 سالگی)
چپتر 1
چپتر 1 حالت آموزشی داره وهیچ ربطی به داستان بازی نداره.
چپتر 2
دو سال بعد ویتو توسط نازی ها تیر میخوره و برای مدتی میاد خونه تا حالش بهتر بشه .
تو ایسگاه قطار جو میاد دنبالش و به ویتو پیشنهاد میده که قبل از اینکه بره خونه باهم یه نوشیدنی بخورن. توی مغازه ویتو به جو میگه که من فقط یه چند روز اینجام و دوباره باید برم جنگ، جو میگه که یه چند دقیقه صبر کن و میره یه تلفن میزنه و جو به دوستش که تو کار جلع اسناد بوده زنگ میزنه و میگه که یه نامه از بیمارستا ن جلع کنه که توش نوشته باشه وضیعت ویتو وخیمه و نمیتونه برگرده جنگ. ویتو از جو تشکر میکنه و میره خونه.
خونه
با خواهر و مادرش شام میخوره و در مورد کار با خواهش حرف میرنه و فرانچیسکو ( خواهرش) میگه که یه کار تو یه دفتر پیدا کردم و مادرت حرفتون رو قطع میکنه و مجبورت میکنه که بری بخوابیو....
روز بعد
مادرت ازت میپرسه که دوباره باید بری جنگ و ویتو میگه که نه جو ترتیبشو داده!!! و مادرش ازش مپرسه که دباره می خوای با جو تو دردسر بیفتی ؟؟ و بهت میگه که برو بندر جایی که پدرت کار میکرده و باهاش صحبت کن که یه کار هم به تو بدن !!!
تو خیابون
فرانچیسکو در حال دعوا کردن با یه مردس ومیگه که باید پولم رو پس بدی و ویتوهم میره با یارو درگیر میشه ....
بعد از درگیری ویتو از خواهش میپرسه جریان چیه و فرانچیسکو میگه بابا قبل از مرگش مقدار زیادی پول قرض کرده بود و فکر میکرد که یه کار بهتر پیدا میکنه و پول رو پس میده. و ویتو به خواهرش قول میده که موضوع رو حل میکنه.
آپارتمان جو
به جو میگه که مشکل مالی داره و باید یه رو پس بده جو میگه که کارهایی که ریسک داره پول خوبی هم بابتش میدن !!و من یه چند نفر رومیشناسم که پول خوبی میدن.
مغازه جوزف
مدارک جلع شده رو برای اینکه جنگ نره رو از جوزف میگیرن و جو پیشنهاد میکنه که یه لاک پیک ( برای باز کردن قفل در ) بخره. بیرون از مغازه یه ماشین پارک شده ، جو میگه که از اون ماشین خوشت میاد جو هم میگه آره و ......
بعد از اینکه پلاک ماشین رو عوض میکنن جو پیشنهاد میکنه که بریم پیش مایک بروسلی.
مغازه مایک
مایک یه ماشین میخواد ولی نمیتونه پیداش بکنه و میگه اگه ماشین رو برام بیار بهت $400$ میدم.
بعد از دزدیدن ماشین تو مغازه مایک
ماشین رو تحویل میده و میگه که کار راحتی بود بجز اینکه بعد از رفتن جو چند نفر سعی کردن منو بکشن....
و میری تو آپارتمان جو و مخوابی

پایان چپتر 2

WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان چپتر 3 هم آماده شد. درضمن برای اینکه از کلمه "میگه " خیلی استفاده میکنم پوزش میخوام.

چپتر 3 ( 10 فبریه)

آپارتمان جو
ویتو با صدای تلفن از خواب بیدار میشه و تلفن رو برمیداره میبینه که مادرشه!! ومادرش میگه که آقای پاپالاردو ( همون مرده که باباش قبلا براش کار میکرده) رو دیده یا نه ؟ و ویتو هم میگه که امروز باید برم پیشش .
بندر-دفتر پاپالاردو
تو دفتر پاپالا( پاپالاردو) میره و خودش رو معرفی میکنه و میگه که بابام اینجا کار میکرده و میگه من هم دنبال کار هستم( پاپالا یه نیمچه نگاهی به استیو { مرد کچله} میکنه که بعدا میگم این نگاه برای چیه) پاپالا میگه که جای درستی امدی من بابات رو یادمه مرد خوبی بود ولی همیشه مثل ماهی م+ش+ر*و*ب میخورد. و ازش در مورد باباش می پرسه که داره چی کار میکنه و ویتو جواب میده که مرده!!
انبار بندر

پاپالا هم یه کار در پیتی بهش میده ( پیشنهاد میکنم وقتی که دو تا از جعبه ها رو تو کامیون گزاشتید بیخیال موضوع شید و از در بیاید بیرون چون سر کاریه ) وقتی که از در می خواد بیاد بیرون استیو ازش میپرسه که تموم کردی ؟ ویتو جواب میده که 10 $ رو واسه خودت نگه دار اگه من واسه باربرو کار کنم 10 برابر پول تو رو در میام. استیو میگه که منظورت از باربرو ، جو باربرو بود ؟؟ ویتو هم تایید میکنه و استیو میگه که دنبال من بیا.
دفتر پاپالاردو
بعد با هم میرن دفتر پاپالا، پاپالا میگه من باید مواظب آدم های دور و ورم باشم پس اگه از نظر تو اشکالی نداره من به جو زنگ میزنم تا ببینم راست میگی یا نه؟......
بعد از اینکه پاپالا با جو صحبت مبکنه یه کار بهش میده که بره پول ماهیانه کارگرا رو بگیره که الان 5 ماهه که هیچ پولی ندادن....
بعد از جمع کردن پول - دفتر پاپالاردو
پاپالا سهمی که از پولا برای ویتو بود رو بهش میده و بهش میگه که جو زنگ زود و تو ش+ر*ا#ب فروشی منتظرته .
ش+ر*ا#ب فروشی
جو با یه یارو به اسم هنری قرار ملاقات کاری دارن. کار اینه که یه سری برگه ( تو مایه های سهام) که برای بنزین هستش رو بدزدی و کسی رو تا جای ممکن نباید بکشی و برای ورود به ساختمون خانمی به اسم ماریا بهت کمک میکنه.
آپارتمان ماریا
وارد خونه ماریا میشی و ماریا میگه که خواهرم تو بیمارستانه اگه من رو برسونی بیمارستان کمکت میکنم که وارد ساختمون بشی.
تو راه بیمارستان- تو ماشین
ماریا میگه که پنجره ی در پشتی ساختمون بازی و از اونجا میتونی بری تو ، و مواظب باش اونجا هر شب توسط 3 نگهبان محافظت میشه.
بعد از دزدیدن برگه ها-تو ش+ر#ا*ب فروشی
هنری به برگه ها نگاه میکنه و میگه که تاریخانقضا دارن و فردا هم تاریخ شون تموم میشه، اگه بتونی تا ساعت 12 امشب همه رو به پمپ بنزینی ها بفروشس پولت رو میگیری وگرنه هیچی بهت نمیرسه!!(سعی کنید قبل از حرکت از روی نقشه 6 تا پمپ بنزین رو مشخص کنید بعد حرکت کنید. اگه با پلیس در گیر شدید و در حد یه جریمه بود بهتره جریمه رو بدید تا اینکه فرار کنید چون وقتی فرار میکنید ممکنه که وقت بیشتری رو از دست بدید) بعد از اینکه آخرین برگه رو فرو ختید میرید خونه جو تا بخوابید.

پایان چپتر3

چپتر 4 ( 11 فبریه)
سلام دوستان خواستم واسه امروز بس کنم ولی چپتر 4 رو رفتم دیدم خیلی کمه !!!
آپارتمان جو
وقتی ویتو بیدار میشه یه نوشته رو میز پیدا میکنه که از طرف جو هستش و توش نوشته که یه کار بزرگ ( از ننظر مالی ) داریم بیا تو بار ( شراب فروشی) در موردش صحبت کنیم و اسلحه هم بیار.
بار ( شراب فروشی)
هنری و جو نشستن و دارن در مور کار صحبت میکنن ویتو هم که از کار دیشب شاکیه میاد ازش حرف میزنه و میگه که تا 12 شب داشته کار میکرده و برگه ها رو میفروخته و حسابی خسته شده!!
اون طرف تر یه مرده داره با تلفن حرف میزنه و داره داد میزنه که من پولمو هر طور که شده پس میگیرم بعد از اینکه حرفش با تلفن تموم میشه میاد پیش هنری و میگه !!!! do it هنری هم توضیح میده که یکی از رئیسش پول قرض کرده و پس نمیدهو شما هم باید برید جواهر فروشی یارو و جواهراشو بدزدید. ولی باید صبر کنید تا هوا تاریک بشه !!
جواهر فروشی
وقتی که دارین جواهر ها رو می دزدن یه ماشین میاد و پنجره رو میشکونه وشروع به دزدیدن جواهرات می کنن، اسم یارو انیل ( o nill ) هستش . جو به انیل میگه که شما ها دیر امدید ما تقریبا همه چی رو برداشتیم و چیزی برای شما نمونده.انیل میگه که اینجا محله ماست اگه می خوای سالم بری بیرون هر چی دارید رو رد کنید بیاید و همین موقع هست که پلیس میاد.....
بعد از فرار ته یه کوچه باریک
ویتو از جو میپرسه که انیل کیه ؟؟ و جو هم میگه یه احمق که فقط هیکل داره و زور . ویتو جواهر ها رو میده به جو و میره خونه خو میخوابه

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش.

پایان چپتر 4

سلام دوستان! حسش بود چپتر 5 مافیا رو هم شروع کردم به نوشتن !!!
اگه نظری، انتقادی، پیشنهادی، چیزی داشتید در خدمتم.

چپتر 5 ( 20 فبریه)
آپارتمان جو
وقتی از خواب بیدار میشه یه خانمه تو خونه جو هستش و به ویتو میگه که جو گفتش که من تو بار منتظرتم و بعدش دختره می ره.
بیرون خونه جو
همون خانمی که تو آپارتمان جو بوده با یه مرده تصادف میکنه و میره از زنه دفاع کنی و یارو با ویتو گلاویز میشه!! و ویتو هم دخلشو میاره دختره هم ازت تشکر میکنه و یه سری پیشنهاد بهت میده که .......:31::21::27: خودتون بهتر میدونید.
توی بار
توی با هنری و جو و یه یارو به اسم لوکو هستن و لوکو با ویتو در مورد کار صحبت میکنه !! که باید یه آدمی رو برام بکشی ویتو هم در جواب میگه من تو جنگ خیلی آدمها رو کشتم لوکو میکه تو توی جنگ آدم های بد رو میکشتی ولی این موضوع این طوری نیست.و از ویتو میپرسه که میخوای این کار رو انجام بدی یا نه ؟؟ویتو هم قبول میکنه.
لوکو هم میگه ما به آدم هایی مثل تو احتیاج داریم که کار رو بدون پرسیدن سوال انجام بدن !!
و به ویتو میکه اگه این کار رو مثل کار قبلی ( دزدی جواهرات) خوب انجام بدی یه شانس برای ورود به خانواده ( مافیا)پیدا میکنی . و لوکو بعد از اینکه توضیح میده که چه کار هایی برای ورود به خانواده باید انجام بدی ( مبلغ ورودیه :31:و قسم خوردن و .....) میره.
بعد از رفتن لوکو هنری کمی در مورد کار توضیح میده !! که یه مرده چاق هستش با یه عالمه بادیگارد ولی ما میتونیم کارشو بسازیم و ویتو ازش میپرسه چجوری؟؟؟ هنری هم جواب میده با MG-42 ( یه نوع ماشین گان)
و باید اونو از هری بری بگیری.بعدی بیا به این آدرس اتاق شماره 233.
مغازه هری
تو مغازه حرف خاصی در مورد داستان نمیزنن فقط در مورد اسلحه و اینکه هری چشمش رو تو جنگ از دست داده.ویتو اسلحه رو میگیره و به آدرسی که هنری داده میره.
اتاق 233
MG-42 رو آماده کردن و جو هم خوابه !!!
هنری و ویتو هم دارن بیرون رو نگاه میکنن و باهم حرف میزنن. ویتو میپرسه که اهل کجایی؟؟ و همنری جواب میده سیسیلیو جریان زندگیش رو تعریف میکنه که به خاطر موسیلی ( یا یه همچین چیزایی ) به آمریکا اومد و موسیلی باباشو دست گیر میکنه و میندازه زندان و باباش همون جای میمیره. و اینجاست که اون ماشین های سیاه میان و تیر اندازی شروع میشه .....
تو ساختمون-پیش مرد چاقه
چیز خاصی نمیگن فقط مرد چاقه التماس میکنه که نکشنش و به هنری تیر میزنه و .....
تو راه دکتر-وقتی که هنری تیر خورده
هنری میگه که منو بیمارستان نبرید چون وقتی برم اونجا در حالی که یه تیر تو پام باشه اولین کاری که میکنن به پلیس زنگ میزنن.
وقتی که میرسن دکتر هنری یه پول زیادی بهت میده !!که اون پول رو باید ببری پیش خواهرت برای قرض پدرت.( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

پایان چپتر 5

چپتر 6 ( 26 فبریه )

صبح زود وقتی ویتو از خونه میاد بیرون پلیس اون رو به جرم فروش سهام دولتی ( همون برگه هایی که به پمپ بنزینی ها فروختش ) دستگیر میکنن. و خودش هم تعریف میکنه : یکی از پمپ بنزینی دارا به پلیس لوش داده وپلیس هم دنبالش گشته و رفتن پیش مادرش و مادرش هم آدرس خونه جو رو داده!! پلیس هم نه میدونسته که ویتو برای کی کار میکنه و نه ویتو قصد دارره که بگه . ویتو تعریف میکنه : جو نمی تونسته براش وکیل بگیره چون رئیسش( لوکو) اجازه نمیداده ، ولی لوکو در روز اخر دادگاه یه وکیل براش میگیره ولی وکیله هیچ کاری براش نمی کنه و 10 سال زندان براش میبرن!!!!
محوطه زندان- بعد از پییاده شدن از اتوبوس
ویتو تعریف میکنه: قاتلها، دزدها، بچه...***... بازها:31:، همه توی این زندان هستند. خطرناک ترین خطرناک ها.
و بعد با کتک و لگد می فرستنش تو زندان.
توی زندان
رئیس زندان میگه: شما اینجایید چون مثل آدم های عادی دیگه بیرون از اینجا نمی تونید زندگی کنید. اگر کسی اینجا مشکلی بوجود بیاره یه کاری میکنم که پشیمون بشه!!
بعدش هم ویتو رو میبرن سلمونی اجباری !! و بعدش هم میبرنش تو سلول !!
سه روز بعد - تو حیاط زندان
یه پیغام از طرف چو بهش میرسه که باید با شخصی به اسم لیو گلانته تو زندان حرف بزنه و وقتی که تو حیاط داره دنبال لیو ( گلانته) میگرده به اون مرده که تو جواهر فروشی ( انیل) دستگیر میشه بر میخوره و باهم شاخ به شاخ میشن. بعد از کمی کتک کاری نگهبانها میان جدا شون میکنن و ویتو رو می ندازن انفرادی.
دو روز بعد- انفرادی
لیو در حالی که داره با رئیس زندان حرف میزنه میاد پیش ویتو و به ویتو میگه که شنیدم می خواستی با من صحبت کنی ؟؟ و حالا با من بیا .
تو سالن ورزشی
ویتو به لیو میگه که لوکو تو رو به من معرفی کرده و گفته که تو از من مواظبت میکنی!! لیو هم میگه که قرار ما ( لوکو و لیو ) این نبوده که اینجا هم از افرادش مراقبت کنم !!! ولی از اونجایی که با اونیل دعوا کردی یه کاریش میکنم.
لیو، ویتو رو به جمع معرفی میکنه و به یه مرده اشاره میکنه و میگه که پاپه ( peape ) بهترین جنگجوی منه و هفته دیگه هم با اونیل مسابقه داره و اگه تو کمک کنی مسابقه رو ببره ازت محافظت میکن. و حالا وقت تمرینه !!!
بعد از تمرین - تو سالن ورزشی
لیو ازت می پرسه که چه کارهایی با لوکو انجام دادی ؟؟؟ویتو جواب میده که چند تا کار کوچیک فقط اما من به زودی 500000$ گیر میارم و به لوکو میدم تا وارد خانواده (مافیا) بشم. لیو هم با تعجب می پرسه 500000$ ؟؟ برای ورود به خانواده هیچ پولی نباید بدی !! وفقط باید قسم بخوری . وقتی که این خبر بیرون بره لوکو باید جواب پس بده ویتو هم میپرسه که به کی باید جواب پس بده ؟؟؟ مگه لوکو رئیس نیست ؟؟؟ لیو هم در جواب میگه که بعدا در موردش صحبت میکنیم.
یک هفته بعد - سلول ویتو
یه نگهبان میاد و به ویتو میگه وقتشه یه تکونی بخوری و نگهبانه هم میبرتش پیس لیو و ویتو از لیو می پرسه که باز هم تمیرین داریم ؟؟ لیو میگه نه امروز یه مسابقه کوچیکه و من نمی خوام ریسک کنم و پاپه تو مسابقه شرکت کنه. لیو میگه پاپه ممکنه زخمی بشه و نتونه با انیل مسابقه بده. و تو الان باید مسابقه بدی.
بعد مسابقه یه نگبان میاد و به ویتو میگه که یه ملاقاتی داری.
اتاق ملاقات
خواهرش فرانچیسکو امده دیدنش و بهش خبر میده که داره ازدواج میکنه و یه خبر دیگه هم میده که مادرشون دو هفته هستش که مریضه و اصلا هم خوب نشده !! ویتو میگه من پیش جو پول دارم برو پولم رو ازش بگیر و بهترین دکتر رو برای مامان بگیر و بقیش رو به عنوان هدیه عروسی خودت وردار. و همین موقع وقت ملاقات تموم میشه.
یک هفته بعد
یه نگهبان میاد و میگه توالت ها خودشون، خودشون رو تمیز نمی کنن و تو باید بری تمیزشون بکنی.
حمام
بعد از اینکه ویتو توالت هارو تمیز میکنه یه نگهبان بهش میگه که برو یه دوشی بگیرو وقتی که ویتو میره دوش بگیره یه زندانی به یه نگهبان میگه که ما اینجا کار داریم تو برو بیرون و یه سیگاری بکش!!!! بقیشو شرمندم دوستان توضیح لازم نداره:18::18:!! معلومه که با ویتو چی کار می خوان بکنن!!!!:18:!:21::21:
زندان انفرادی
رئیس زندان یه نامه به ویتو میده و بهش میگه که نامه مهمیه !! خواهرش براش نامه نوشته که وقتی فرانچیسکو امده بود ملاقاتش مادرشون مرده و تمام پول ویتو به جای هدیه عروسی و دکتر ، خرج کفن و دفن مادرشون میشه !!
تو حیاط زندان - بعد از انفرادی
لیو با ویتو صحبت مبکنه که دیروز چند نفر دیروز پاپه رو زدن که نتونه فردا با انیل مسابقه بده و الان هم انیل تو ورزشگاه تنهاست برو یه درس حسابی بهش بده و چند تا از استخونهاشو بشکن.
تو سالن ورزشی
فکر نکنم توضیحی لازم باشه
ولی فقط قرار بود استخوناشو بشکون نه اینکه گردنشو ببره !!!!
توی اتاق لیو
ویتو تعریف میکنه که هیچ وقت نفهمیدن کی انیل رو کشته و لیو هم ترتیب کارا رو داده که ویتو رو به سلول لیو که بیشتر شبیه سوییت بوده تا سلول منتقل کنن.
لیو از ویتو میپرسه که وقتی آزاد شدی چی کار میخوای بکنی ؟؟؟
ویتو جواب میده: اول میرم در مورد 500000$ از لوکو سوال میکنم . لیو هم میگه که پول گرفتن برای ورود به خانواده مخالف قرار داده و اون وکیلی که لوکو برات گرفته برای این بوده که مطمئن بشه تو حتما زندان بیفتی !! و میگه که لوکو تنها رئیس نیست خانواده ( مافیا ) کلا 3 تا رئیس داره !!
و لیو میگه من تا چند ماه دیگه آزاد میشم وقتی که آزار شدم سعی میکم تو رو هم از اینجا نجات بدم.

پایان چپتر 6

سلام دوستان شرمنده که یه کمی دیر شد. درضمن مثل همیشه منو به خاطر کم و کاستی ها و قلت دیکته ای و تایپی ببخشید .

چپتر 7 ( 10 آپریل 1951 )

ویتو تعریف می کنه: لیو دروغ نمی گفت وقتی که آزاد شد، من رو هم با پارتی بازی از زندان آزاد کرد.
وقتی که زندان بودم جو چند بار ملاقاتم امده بود و از دنیای بیرون برام تعریف کرده بود ولی وقتی خودم با چشام دنیای بیرون رو دیدم ( آمریکا ) یه دنیای کاملا متفاوت و جدید بودش !!!!
آپارتمان جو
میره دم در و زنگ میزنه. و با جو خوشامد گویی میکنن و جو دعوتش میکنه که بیاد تو. تو خونه جو به ویتو میگه امشب می خواییم یه جشن به خاطر آزادیت بگیرم و تو رو به یکی از دوستام معرفیت کنم. جو از ویتو میپرسه که حالا که آزاد شدی میخوای چی کار ( شغل ) بکنی ؟؟ ویتو : دوباره میخوام با تو کار بکنم. جو میگه که نگران بودم که بعد از این همه بلایی که سرت اوردم جا بزنی!! در ضمن من یه آپارتمان برات خریدم!! و الان بریم اپارتمانتو ببینیم.
آپارتمان ویتو
حرف خاصی نمیزنن فقط اون یارو از آپارتمانه تعریف میکنه .
آپار تمان جو
جو : من با یکی از دوستام قرار گذاشتم که تو رو بهش معرفی کنم و اون میاد ما رو میبره بیرون. و بهش احترام بزار چون آدم مهمیه .
راهروی آپارتمان جو
دوست جو که اسمش ادی هستش میاد و جو هر دو رو به هم معرفی میکنه.
تو ماشین ادی
ادی از ویتو می پرسه که تو این مدت که تو زندان بودی دلت برای چی تنگ شه ؟؟ ویتو در جواب میگه : بیسبال، مشروب ، **##**:31: و ادی هم میگه که زدی به هدف !!!
ادی میگه یادتون باشه که من خیلی مست نکنم چون یه کار مهمی دارم که باید انجام بدم.
توی بار یا همون ***###** خونه !!!!!!:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:
ادی به ویتو میگه شنیدم تو زندان جزء دار و دسته لیو گلانته بودی ؟؟ و چند تا کار شاخ براش امجام دادی!
ویتو هم تایید میکنه و میگه تو زندان آدم نمیتونه تنهایی زندگی کنه و برای همین هم رفتم پیش گلانته !!
ادی میگه جو مدتی هست که داره برای من کار میکنه و از اونجایی که تو دوست ویتو هستی به تو هم می خوام پیشنهاد کار کنم !! ویتو هم قبول میکنه و ادی هم میگه به سلامتی ویتو و پیک ها رو میرن بالا .....
ادی اروم به جو میگه که من امشب نباید مست کنم چون یه کار مهم هست که باید انجام بدم.
( چند ساعت بعد ادی و جو هر دو کامل مست میکنن )
تو ماشین ادی
جو می پرسه این بوی چیه ؟؟ و به ادی میگه که خراب کاری کردی ؟؟؟:2: ادی میگه نه و جو می پرسه پس بوی چیه ؟؟؟ ادی میگه حتما کار فرانکیه !! جو میگه فرانکی تو ماشینت بو راه انداخته ؟؟ ادی میگه نه ، فرانکی تو صندوق عقب ماشینه !! و به جو میگه که بهت گفتم مواظب باش مست نکنم چون باید یه کار مهم انجام بدم !! ویتو میگه منظورت از کار مهم یه آدمه مرده تو صندوق ماشین بود ؟؟؟ ادی میگه آره و باید بیرم خارج شهر خاکش کنیم.
خارج شهر
حرف خاصی نمی زنن فقط اینکه جو به ویتو میگه که ما (ادی و جو ) مستیم خودت خاکش کن.
جلوی آپارتمان جو
جو از ویتو معذرت خواهی میکنه که جشنش رو گند زدن و مجبور شده به جای جشن بره جسد خاک کنه.
ویتو هم بعد از خدا حافظی میره آپار تمانش تا لالا کنه

پایان چپتر 7

masoudboy
30-08-2010, 22:46
دوستان با این سیستم میشه بازی کرد ؟ :
intel 1.60ghz
nvidia 7300
ram 1 gig

huggy
30-08-2010, 22:50
آره ادامه مافیا 1

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

کسی جواب منو نداد

شما باید مجله های P-B و WANTED رو جمع می کردید تا 100% بشه .

bax_021
30-08-2010, 22:51
آره ادامه مافیا 1

کسی جواب منو نداد

باید همه ی مجله ها و wanted ها رو جمع کنی تا 100 شه
من که پیدا نکردم سیو 100 رو هنوز
کسی داشت به ما هم بده

mahdi_ctr
30-08-2010, 22:52
آقا دم گرم حال کردم با این خلاصه داستانهات

huggy
30-08-2010, 22:55
خوب شما از جی تی ای خوشت نمیاد و دقت نکردی به حرکات مردم دلیل نمیشه که بدون اگاهی صحبت کنی:46:.ایده ماشین درست کردن ماله خوده جی تی ای بود.درسته شما با کاراکتر خودتون نمیتونید موتور ماشین خودتون رو درست کنین ولی من بارها افرادی رو دیدم که کاپوت ماشین رو دادن بالا دارن درستش میکنن و البته همه رو هم.........:31:

مست ؟ تو جی تی ای هم مست بود و هم گدا. در ضمن جی تی ای در حالت مستی رانندگی میکردی پلیس میافتاد دنبالت ولی اینجا اصلا مستی نداره.

در ضمن زمان مافیا هنوز شنا کردن اختراع نشده بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام خدمت دوست عزیز، در مورد مست کردن بگم که تو بارها مشروب بودش و اینکه آدم با یه لیوان دو لیوان مس ت نمیشه ، دفعه بعد ( اگه دو باره بازی کردید) 5 تا پیک رو پشت سر هم برید بالا و بعدش هم برید فضا :27::27::27:
و همون طوری که گفتم هر کس سلیقه ای داره و سلیقه ها هم برای من قابل احترامه.

:11::11:

erno69
30-08-2010, 23:01
با سلام دوستان من امروز نسخه ۳ دی وی دی بازی رو خریدم...الان که اومدم بازی کنم تو همون Chapter 1 بعد از تیراندازی ها جایی که میخواد از پنجره بالا بره با کمک دوستش...بعد این دچار افت فریم شدید میشه و Slowmotion میشه!!! مشکل از کجاست؟؟؟ نسخه ای که دارم فک کنم Steam باشه آخه برنامشم توی دی وی دی بود...حالا من چیکار کنم...؟؟؟ :41:

huggy
30-08-2010, 23:02

سلام، شما عملا کارت ساختس:13::13:

شما دقیقا تو چه چپتر هستید ؟؟؟

8 ==> شما باید یه ماشین رو که قرمز رنگه و موتورش بیرونه رو ببری پیش پاپالاردو و اون هم به قیمت زیادی ازت میخره.

5==> هنری به شما پول میده و با یکمی دزدی پولی که باید به فرانچیسکو بدید رو بدست میارید .

mahdi_ctr
30-08-2010, 23:26
منم بالاخره به مشکل خوردم
توی چیپتر 7 میخوام سوار ماشین بشم از بازی میاد بیرون
جریان چیه؟

erno69
30-08-2010, 23:37
با سلام دوستان من امروز نسخه ۳ دی وی دی بازی رو خریدم...الان که اومدم بازی کنم تو همون Chapter 1 بعد از تیراندازی ها جایی که میخواد از پنجره بالا بره با کمک دوستش...بعد این دچار افت فریم شدید میشه و Slowmotion میشه!!! مشکل از کجاست؟؟؟ نسخه ای که دارم فک کنم Steam باشه آخه برنامشم توی دی وی دی بود...حالا من چیکار کنم...؟؟؟ :41:
یکی به داد ماهم برسه...خیلی عجله دارم..

EngineeR EhsaN
30-08-2010, 23:48
یکی به داد ماهم برسه...خیلی عجله دارم..

شما بهتره کرک بازی رو عوض کنید

mahdi_ctr
30-08-2010, 23:53
منم بالاخره به مشکل خوردم
توی چیپتر 7 میخوام سوار ماشین بشم از بازی میاد بیرون
جریان چیه؟

به نظرتون مشکل من از کرکه؟
یه کرک خوب معرفی میکنید
ممنون

B.3.S.T
31-08-2010, 00:00
دوستان با این سیستم میشه بازی کرد ؟ :
intel 1.60ghz
nvidia 7300
ram 1 gig

نه.....:18:
فکر نمی کنم!آخه اگرم تازه اجرا شه یا همون اول هنگ می کنه سیستم یا اینکه باید رزولیشنو به کمترین حدش برسونی که دیگه جذابیتی نداره...چون بیشترین نقطه قوت بازی رو گرافیکشه

*hamedkhatar*
31-08-2010, 00:08
به نظرتون مشکل من از کرکه؟
یه کرک خوب معرفی میکنید
ممنون

بله کرک رو عوض کنید درست میشه

اینم لینکش:

پسوورد tooth

Retired User
31-08-2010, 00:38
ای بابا
هر وقت که میام تو این تاپیک تمامی پستها راجع به کرک و چپتر 7 و.. هستش
پست اولو ادیت کنید اینارو هم بذارید توش دیگه
اینهمه تاپیک رفته جلو 50 صفحه تاش بحث در مورد کرکه
----
امروز این DLC هارو دانلود کردم
بازی کلی از اینرو به اونرو شد
چند تا ماشین باحال + لباس جدید + FREE RIDE
حالا دیگه میتونید برید تو خیابوناش همینطوری چرخ بزنید
البته تو چند تا شرایط مختلف مثل:
شب زمستونی , روز زمستونی , روز تابستونی و...
فرقی هم نمیکنه که تو کدوم چپتر باشید

لینک دانلود:

aha2012
31-08-2010, 01:26
تو پست قبلی گذاشتم !!!!! عجیبه چرا نیومد!!!!!
حالا دوباره میزارم بفرما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما اون که زیرش نوشته skidrow دانلود کن دومی منظورمه
برای خودم کار داد:31:

اولی هم که نوشته v4 میگن کار میده ولی خودم تست نکردم

========
نکته:اگه هیچ کدوم کار نداد بازی رو پاک کن از اول نصب کن بعد دوباره از skidrow استفاده کن
آقا دمت گرم درست شد.امیدوارم تو چپتر 7 مشکلی پیش نیاد
بازم ممنون:46::20:

sia-saketi
31-08-2010, 01:31
بروبچز عزیز توجه فرمائید:

این بازی مافیا با چه کارت گرافیکایی بهتر اجرا میشه؟ منظورم اینه که روون تر و با کیفیت اجرا میشه؟

یه لیست از تمام این کارت گرافیکا برام بذارید ممنون شما میشم:40::20:

huggy
31-08-2010, 02:43

چپتر 8 ( 11 آپریل)

آپارتمان ویتو
ویتو با سر وصدای مارتی ( دوست جو ) از خواب بیدار میشه و جو یه ویتو میگه با پایین .
جلوی آپارتمات ویتو
ویتو از جو میپرسه اون پسره کی بود ؟؟ صداش مثل وودی وودپیکر ( یه دار کوب که شخصیت کارتونی هستش ) بود!!
جو میگه مارتی بود یکی از بچه های محل ، از وقتی که یه بچه بود می شناختمش !!! بعد جو به ویتو میگه سوار کامیون شو. ویتو از جو میپرسه تو کامیون چیه ؟؟؟ جو هم جوای میده یه چیزی که پول خوبی درمیاره. حال سوار شو.
تو کامیون
جو : باید جنس ها رو یه چند جا ببریم و بفروشیم به همین راحتی !!! راستی ویتو بابت دیشب که جشنتو ( جشنی که بابت آزاد شدن ویتو گرفته بودن ) رو خراب کردیم ( به جای جشن رفتن جسد خاک کردن ) و میگه که امروز میخوام کار دیشب رو جبران کنم .
بعد از فروختن کمی جنس - توی کامیون
جو به ویتو میگه که دیدی گفتم کار دیشبم رو جبران میکنم به همین راحتی یه عالمه پول بدست اوردی !! ویتو هم جواب میده که هنوز کاملا جبران نکردی اگه چند ساعت بعدی هم مثل چند ساعت قبلی بدون درد سر باشه اون موقع کار دیشبت رو میبخشم.
در حال فروختن جنس
یه چند تا قاچاقچی ( در اصل قاچاقچی نیستن از این آدم هان که به زور از دیگران پول میگیرن ولی نمی دونم چی صداشون میکنن :46:) مواد میان و از جو میپرسن چی داره میفروشه و جو هم جواب میده سیگار . مرده میگه اگه دوست داری تو و دوستت از اینجا سالم بیرون برید 10 جعبه سیگار مجانی بده!! و جو هم میگه اگه تو و بر گردی بری تو ماشینت و گورتو با دوستات گم کنی من هم انگار ندیدمت ( بلایی سرت نمیارم) . مرده میگه انگار تو منظور منو خوب متوجه نشدی . اینجا منطقه ماست و تو هم داری تو منطقه ما جنس می فروشی و باید یه پولی هم به ما بدی !!! جو هم پول رو نمیده چندتا حفهای گنده گنده میزنه یارو هم عصبانی میشه به دوستاش میگه که کامیون رو آتیش بزنن !!! جو هم یه تیر تو کله یارو خالی میکنه و با ویتو میرن دنبال بقیه ( خودتونو خسته نکنید که برید دنبالشون بازی طوریه که باید اونا رو گم کنید ) ولی همشون فرار میکنن و جو هم میگه که باید به ادی بگیم که چه اتفاقی افتاده ( چون کامیون واسه ادی بوده ) و جو به ویتو میگه که با یه تلفن همه گانی به ادی زنگ بزن .
تو باجه تلفن
ویتو به ادی زنگ میزنه و بهش میگه که جریان از چه قراره و کامیونش رو سوزوندن ادی هم میگه برای من مهم نیست که چه اتفاقی افتاده ولی بهتره که شما دوتا هرچه زودتر پول کامیون منو بدید !! شما دوتا شانس اوردید من الان داشتم با استیو ( بادی گارد دریک پاپالاردو ) حرف میزدمو اون هم با قاچاقچیا مشکل داره و محلشون رو پیدا کرده همین الان برید پیشش.
تو ماشین - بعد از تلفن
ویتو به جو میگه که ادی وقتی فهمید کامینوش به فنا رفته خیلی عصبانی شدش جو هم میگه آره همین طوری که من الان عصبانی هستم!! اگه که همه ی این عوضی ها رو بکشم من باید پول ادی رو پس بدم !! ویتو میگه که تو تنها نیستی من هم کمکت میکنم ! راستی استیو پیش ادی چی کار میکرده ؟؟ مگه استیو بادی گارد پاپالا نیستش ؟؟ جو هم میگه من چیزی نمیدونم.
پیش استیو - نزدیک بار

جو به استیو میگه که مایک اینجا چی کار میکنه ؟؟ استیو جواب میده که بچه ها باید چیز عای جدید یاد بگیرن. ویتو از استیو میپرسه که تو واسه چی با قاچاقچیا مشکل داری ؟؟؟ استیو : اون ماشین پسر عموی منو داغون کردن چند تا از دندوناشو و استخوناشو خورد کردن و همون طوری که کتاب قدس ( انجیل ) میگه دندون در مقابل دندون و چشم در مقابل چشم ( همون قصصاص اسلام ) ویتو میپرسه که حالا ما اینجا چی کار میکنیم استیو جواب میده اونا معمولا اینجا دور هم جمع میشن ، اول اینجا رو داغون میکنیم بعد میریم تو پناهگاهشون (:31::31:)
بعد از کشتن قاچاقچیا
از استیو میپرسن که حالا چی کار کنیم ؟؟؟ استیو میگه اینا دیگه هیچ وقت مزاحم کسی نمیشن و من هم میرم خونه بعد از رفتن استیو جو از ویتو میپرسه که پول اددی رو چی کار کنیم ؟؟ ویتو میگه که می دونی هر کدوم از اون ماشینا( اون ماشین قرمزه که موتورش معلومه) چقدر ارزش داره ؟؟{ یعنی می دونی که اون ماشینا چقر گرونه ؟؟}
پاپالا برای هرکدوم 10000$ میده جو هم میگه تو نابغه ای پسر و سوار یکی از ماشینها میشه و میره . ( ما شین رو باید ببرید پیش پاپالاردو و بفروشیدش تا پول ادی رو بدست بیارید پس مواظبش باشید که خراب نشه چون پدرتون درمیاد) ( بعد از فروختن ماشین به پاپا لاردو اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخص شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )
تو رستوران پیش ادی
پولو به ادی میده و میره خونه لالا.

پایان چپتر 8

mInI_ClockEr
31-08-2010, 03:06
ای بابا
هر وقت که میام تو این تاپیک تمامی پستها راجع به کرک و چپتر 7 و.. هستش
پست اولو ادیت کنید اینارو هم بذارید توش دیگه
اینهمه تاپیک رفته جلو 50 صفحه تاش بحث در مورد کرکه
----
امروز این DLC هارو دانلود کردم
بازی کلی از اینرو به اونرو شد
چند تا ماشین باحال + لباس جدید + FREE RIDE
حالا دیگه میتونید برید تو خیابوناش همینطوری چرخ بزنید
البته تو چند تا شرایط مختلف مثل:
شب زمستونی , روز زمستونی , روز تابستونی و...
فرقی هم نمیکنه که تو کدوم چپتر باشید

لینک دانلود:

عزیز پیل..ر شده این آدرس

ali_disslove
31-08-2010, 04:07
کلا چند تا چپتره؟؟؟

amirakhavan
31-08-2010, 04:23
یکی به من بگه توی این لینک

فرق این نسخه که یکیش حجمش زیاده یکیش کم چیه ؟کلا چرا این بازی در حجم های مختلفی عرضه شده ؟

دوست عزیز من از همین سایت بازی رو دانلود کردم ... نسخه 9 پارتی رو دانلود کردم (repack) از همه لحاظ عالی هستش حجمش دانلودی که میخوای بکنی به اندازه یه دی.وی.دی (4.5GB) هست و وقتی نصب بشه به 5.5GB میرسه و دلیل کم بودنش این هست که فقط از بین 5 زبان ارائه شده برای بازی یک زبان اون هم انگلیسی رو بیشتر نداره. در همون فایل دانلودی کرک کامل بازی قرار داره و من به هیچ مشکلی برنخوردم. تنها مشکلی که داره این هست که موقع نصبش فقط زبان نصب روسی هست! که نباید نگران باشی چون بسیار راحت رد میشه و سرعت نصبش هم خوبه (برای من کمتر از ده دقیقه نصب شد) و وقتی نصب کردی و کرک رو در پوشه PC بازی ریختی و آخرین ورژن کارت گرافیکت و physx رو دانلود کردی و نصب کردی بازی با هر سیستم عاملی میاد (من همین نسخه رو با ویندوز 7 آوردم بالا و دوستم با xp) و همونجوری که گفتم با اینکه منوی نصبش روسی هست ولی در موقع بازی زبان ريال متن ها ، صداها و همه چیز انگلیسی هست ... موفق باشی ... :11:

SCORPION8
31-08-2010, 04:32
کلا 15 تا چپنره به نظر من کوتاه نبود فقط مشکلش این بود که FREE RIDE نداشت در ضمن این بازی نیاز به یک نقد جدی و استراتژیک داره داستان بازی به نظر من قوی بو د و خط داستانی جذابی داشت و گرافیک و صداگذاریش مخصوصا صدا گذاریش عالی بود ولی تو قسمت طراحی چهره و lip sink ضعیف بود ولی در کل به هیجانش می ارزید ولی اینکه چرا اونم بعد از 8 سال این مدت طولانی دوباره این جوامع مخفی یکبار دیگه به مردم معرفی بشه البته الان دیگه جای مافیا رو بیلدربرگ پر کرده ولی در کل بازی خوبی بود حیف که یکم به از حالت open world خارج بود به دلیل امکانات کمی که در فضای باز بازی بود وکار خاصی چز چند تا مغازه رو گشتن نداشت

SCORPION8
31-08-2010, 04:37
یه سوال این چیزاییی که تو قسمت extra هست مثل wanted ها رو چه جوری باید باز کرد کجا های بازی هستند مثل اون نقاشی ها و art work هاش تو این dlc که شما دانلود کردی میشه اینا رو تو free ride باز کرد میشه ماموریت رفت

Hapoofesgeli
31-08-2010, 07:38
سلام
من بعد از یک مدت بازی دچار افت فریم های اعصاب خرد کن میشم! 5 ثانیه درسته 5 ثانیه افت فریم شدید دارم(همیشه نمیشه) یا بعض وقت هم تصویر میره رو ویبره!!(اول بازی یک بار شد) مشکل اینا چیه؟
سیستمم:
9500 GT DDR3
q6600(2.92
4 GB DDR2

popowoody
31-08-2010, 07:48
کلا چند تا چپتره؟؟؟

14 چپتر .................

GUNSHIP
31-08-2010, 08:18
14 چپتر .................
چطوری واسه شما 14 تا بود؟؟؟:18:
باید 15 تا باشه ها:46:

The Rover
31-08-2010, 09:31
افت فریم ابتدای بازی به دلیل فعال بودن APEX Physx هستش چون دشمن در اون قسمت به شدت در حال تیراندازیه

سلام
من بعد از یک مدت بازی دچار افت فریم های اعصاب خرد کن میشم! 5 ثانیه درسته 5 ثانیه افت فریم شدید دارم(همیشه نمیشه) یا بعض وقت هم تصویر میره رو ویبره!!(اول بازی یک بار شد) مشکل اینا چیه؟
سیستمم:
9500 GT DDR3
q6600(2.92
4 GB DDR2
برای شما هم حدس می زنم مربوط به APEX باشه
off کنید ببیند چی میشه

R O O T
31-08-2010, 09:41
سلام منم بعد از 8 ساعت بازی تمومش کردم ولی اخر نفهمیدیم چی شد اصلا اون یارو جو رو کجا بردن ؟ راستی این بازی چند تا چپتر هست بعضیا میگن 15 تا بعضی میگن 14 ولی مال من 14 تا بود

popowoody
31-08-2010, 09:43
من از چند کاربر دیگه هم شنیدم 14 تا

turokpooria
31-08-2010, 09:47
همین الان تموم شد و 15 تا بود. با این آخر بازی باید منتظر mafia 3 بود.

bax_021
31-08-2010, 10:19
سلام منم بعد از 8 ساعت بازی تمومش کردم ولی اخر نفهمیدیم چی شد اصلا اون یارو جو رو کجا بردن ؟ راستی این بازی چند تا چپتر هست بعضیا میگن 15 تا بعضی میگن 14 ولی مال من 14 تا بود
مطمئنی ؟؟ :18:
مگه می شه ؟؟؟
آخر بازی شما چی شد ؟؟؟
ماله من که 15 تا بود :8:

hoomi_gta
31-08-2010, 10:22
چجوری میشه تو بازی تاکسی گرفت؟

turokpooria
31-08-2010, 10:27
چجوری میشه تو بازی تاکسی گرفت؟

این تاکسی هم مثله روزنامه خوندنشه که نمیشه:27:

man war