PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

B.J.U
27-08-2010, 22:25
دوستان
کسی تا حالا این بازیو از تهران خریده که کار کنه؟(یعنی خریده باشه از یه جایی بعد بدون مشکل تموم کرده باشهویا مثلا بدون مشکل راحت جلو بره)
اگه خریده آدرسش رو بده
البته اگه اینترنتی باشه خیلی بهتره

Gilopa
27-08-2010, 22:26
خیلی باگ گرافیکی داره برای من.

آقا منم دارم بازی میکنم اصلا باگ نداره ... تنظیمات همه فعالند رو high .. هنگ هم تا حالا نکرده .. مثلا چه باگی دقیقا؟

AlexMercer
27-08-2010, 22:27
برای من هم چند بار این اتفاق افتاد.

البته برای بار اول که، خوب رفت تا یه 10 دقیقه بعد از اونجا هم خوب بود.بعد dont send داد. الان هم هر وقت میخوام از دوباره شروع کنم. هی سر ماشین سوار شدن dont send میده.

نمیدونم دلیلش چیه؟

اینو استفاده کن درست میشه
:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SADEGH 7
27-08-2010, 22:28
دوستان
کسی تا حالا این بازیو از تهران خریده که کار کنه؟(یعنی خریده باشه از یه جایی بعد بدون مشکل تموم کرده باشهویا مثلا بدون مشکل راحت جلو بره)
اگه خریده آدرسش رو بده
البته اگه اینترنتی باشه خیلی بهتره
میدان انقلاب، جنب پاساژ نبوت.3DVD به قیمت 4500.

amirardallan
27-08-2010, 22:30
اینو استفاده کن درست میشه

آدرسش غلطه دوست عزیز :45::45::45::45::45:

aramesh_61
27-08-2010, 22:32
آقا من چکار کنم؟ بازی کنم یا نه؟ از کجا بفهمم بازیم کامله؟ آخه بعد از نصب بازیم میشه 5.81 گیگ، خیلی کمه حجمش، کسی از دوستان هستش که بازیش مثله من باشه و تمومش کرده باشه؟

REZAt1980
27-08-2010, 22:33
آقا منم دارم بازی میکنم اصلا باگ نداره ... تنظیمات همه فعالند رو high .. هنگ هم تا حالا نکرده .. مثلا چه باگی دقیقا؟

یه حالتی که انگار یه خطوطی روی صفحه میاد. البته خیلی کوتاه.

شما بازی رو از کجا خریدی؟> ویندوزت چیه؟ 32 یا 64؟

از این سیستم من بالاتره یا پایین تره؟

1680.1050

alexmercer جان
آدرس غلطه.

black.assassin
27-08-2010, 22:45
دوستان کرک تست شده . خودم با همین تموم کردم و لینکی هم که الکس جان دادن لینک مستقیم همین بوده که 6 ساعت دیگه مهلتش تموم میشد و سیمرغ جان زحمت کشیده بودن :

برای سیوهاتون هم این فایل رو دانلود کنید . اولا که سیو تمام شده بازی هست 72% . با 12 تا مجله و 18 تا پوستر و نقاشی . شما حالا می تونید چپتری که از اونجا موندید رو انتخاب کنید و به بازی ادامه بدید و بعدش هم لازم نیست دوباره چپتر انتخاب کنید . می تونید از continue story استفاده کنید . اینم مسیری که باید کپی کنید توش . XP

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II

7

C:\Users\............\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves

اینم سیو کامل :

کد:

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

آقا من چکار کنم؟ بازی کنم یا نه؟ از کجا بفهمم بازیم کامله؟ آخه بعد از نصب بازیم میشه 5.81 گیگ، خیلی کمه حجمش، کسی از دوستان هستش که بازیش مثله من باشه و تمومش کرده باشه؟

من میگم نکن . آخه اگه خود بازی اصلی که unzip هم نشده 2 تا DVD هست چطور بعد از آنزیپ 5 گیگ شده . دو تا احتمال داره : سانسور شده یا اینکه بازی ناقصه که در هر دو صورت میزنه تو ذوقت . :10:

black.assassin
27-08-2010, 22:51
یه حالتی که انگار یه خطوطی روی صفحه میاد. البته خیلی کوتاه.

شما بازی رو از کجا خریدی؟> ویندوزت چیه؟ 32 یا 64؟

از این سیستم من بالاتره یا پایین تره؟

1680.1050

شما vertical synce رو فعال کن به احتمال زیاد درست میشه .

REZAt1980
27-08-2010, 22:51
m1o2o3o4.

نمیشه با این کرکی که گذاشتی، سیوهای خودم رو ادامه بدم؟؟؟ حتما باید سیوهایی که گذاشتی رو برم؟

شما vertical synce رو فعال کن به احتمال زیاد درست میشه .

از اول فعال کرده بودم

esfehanei
27-08-2010, 22:54
تا 10روز دیگه منم به جمتون ملحق میشم:31:
2گیگ فعلا دان شده

black.assassin
27-08-2010, 23:00
m1o2o3o4.

نمیشه با این کرکی که گذاشتی، سیوهای خودم رو ادامه بدم؟؟؟ حتما باید سیوهایی که گذاشتی رو برم؟

خب ببین بعد کرک اگه سیوات موند با همونا برو اگه نموند که زوریه :31: وست عزیز شما هم رو سیوای خودت وسواس داری ؟ پروفایلی نیس که بگی من با تو فرق دارم بریز حالشو ببر .

2گیگ فعلا دان شده

خدا صبرت بده بیای تهران بخری سنگینتری . چون قم نمیاد. تو راه محمولشو میگیرن راننده رو هم اعدام می کنن .

---------- Post added 28-08-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 27-08-2010 at 11:59 PM ----------

.

از اول فعال کرده بودم

خب حالا خاموش کن ببین چطوری میشه :31:

ali_santori
27-08-2010, 23:01
دمو اوده یا نه؟

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

ببخشید اشتباه پست دادم.

AlexMercer
27-08-2010, 23:02
دمو اوده یا نه؟

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

ببخشید اشتباه پست دادم.

:31::31::31::31:

نه دوباره پخش بازی به سال 2012 تاخیر افتاد:46::46:

black.assassin
27-08-2010, 23:03
:31::31::31::31:

نه دوباره پخش بازی به سال 2012 تاخیر افتاد:46::46:

من حاضر بودم تاخیر می افتاد ولی این طور نمی شد . یه چیزایی تو ذوق میزنه آخه . ایشالا این بسته هه بیاد درس میشه .

ع.ص
27-08-2010, 23:07
دوستان من تو چپتر 14 گیر کردم.بعد از این که همه آدمهای تو اون بندر رو کشتم گفت باید 27500 تا جور کنید و من از این پول بیشتر هم دارم حتی رفتم چندتا ماشین اوراق کردم ولی الان هیچی معلوم نیست.ماموریتی نمیده.تو تاپیک کنسول هم دوستان گفتند برو پیش جو رفتم ولی هرچی در زدم باز نکرد.خواهشا سریع تر بگید گیرم!

esfehanei
27-08-2010, 23:09
خدا صبرت بده بیای تهران بخری سنگینتری . چون قم نمیاد. تو راه محمولشو میگیرن راننده رو هم اعدام می کنن

نه بابا
اینقدر هم که دیگه خشن نیستن
مگه یه متر دو متره که بیام تهران بگیرم و برگردم
باید بشینم دونه دونه این فایل ها رو دانلود کنم
بعد بشینم نصب کنم ببینم خرابه
بعد برم به سایت که ازش دارم دانلود میکنم بگم خرابه
اونام بگن خواستی دانلود نکنی:31:

sunrise07
27-08-2010, 23:16
2گیگ فعلا دان شده

اقا منم ضد حال خوردم از یکی از فروشگاه های اینترنتی یک هفته پیش خرید کردم هنوز ارسال نکرده . ولی جدا تو پیغام خصوصی ادرست رو بده وقتی اومد برات می فرستم .

دوستان کسی نسخه دو دی وی دی رو کامل بازی کرده؟ بدون اشکال؟

bax_021
27-08-2010, 23:20
سلام
من چپتر ده بعد اینکه می رم پارکینگ هتل یه دمو نشون می ده
بعدش این علامت لودینگ میاد هی می چرخه ولی نمی ره تو بازی:41:
مشکل از کرکه یا بازی ؟؟؟

ع.ص
27-08-2010, 23:24
دوستان من تو چپتر 14 گیر کردم.بعد از این که همه آدمهای تو اون بندر رو کشتم گفت باید 27500 تا جور کنید و من از این پول بیشتر هم دارم حتی رفتم چندتا ماشین اوراق کردم ولی الان هیچی معلوم نیست.ماموریتی نمیده.تو تاپیک کنسول هم دوستان گفتند برو پیش جو رفتم ولی هرچی در زدم باز نکرد.خواهشا سریع تر بگید گیرم!

دوستان ابنو سریع تر بگید:19::19::19::19::19::19::19:

esfehanei
27-08-2010, 23:26
اقا منم ضد حال خوردم از یکی از فروشگاه های اینترنتی یک هفته پیش خرید کردم هنوز ارسال نکرده . ولی جدا تو پیغام خصوصی ادرست رو بده وقتی اومد برات می فرستم .

دوستان کسی نسخه دو دی وی دی رو کامل بازی کرده؟ بدون اشکال؟

مگه شما قم هستین؟
خیلی ممنون
تا حالا 2گیگ دان کرده دلم نمیاد بیخیالش بشم
اینجور که میگن زیادم قشنگ نیست که ما خودمونو واسش میکشیم
در کل ممنون از کمکت

REZAt1980
27-08-2010, 23:29
خب ببین بعد کرک اگه سیوات موند با همونا برو اگه نموند که زوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وست عزیز شما هم رو سیوای خودت وسواس داری ؟ پروفایلی نیس که بگی من با تو فرق دارم بریز حالشو ببر .

مشکل اینجاست که ویروس hidden files رو گرفتم و فکر کنم باید از تو ویستا برم، کپی کنم.

bax_021
27-08-2010, 23:31
سلام
من چپتر ده بعد اینکه می رم پارکینگ هتل یه دمو نشون می ده
بعدش این علامت لودینگ میاد هی می چرخه ولی نمی ره تو بازی:41:
مشکل از کرکه یا بازی ؟؟؟
میشه جواب بدید ؟؟
نصفه شبی تو کفم :19:

vahidreza2007
27-08-2010, 23:46
تا چپتر 9 بازی کردم اما بازی اونی که انتظارش رو داشتم نبود .

نه داستان قوی داره نه هدف خاصی . نصف عمرمون تو خیابون ها و رانندگی گذشت .

حداقل انتظاری که من داشتم از بازی رو اصلا تامین نکرد .

نقطه مثبتی که تنها به چشمم اومد حس و حال زمستون و خیابونای برفی و حسی که می تونست از زمستان واقعا به ادم منتقل کنه

عالی بود .

امیتاز من تا اینجا به بازی 5.75 از 10 هستش و اینم باز باید تاکید کنم بهش اینکه این نظر شخصی من هستش و برداشتم از بازی

و ممکنه برای خیلی ها نظر های متفاوتی وجود داشته باشه که همشون قابل احترام هستش .

aramesh_61
27-08-2010, 23:46
2گیگ فعلا دان شده
دوست عزیز فکر میکنم قبلا گفتی که قم زندگی میکنی، خوب چرا نمیری خیابون صفاییه خود بازیو بخری به جای اینکه اینهمه دانلود کنی؟! من دو روز پیش از اونجا خریدم، هر چند که ظاهرا کامل نیست ولی کاملشو مطمئنم فردا میتونم گیر بیارم :10:

xlife
28-08-2010, 00:03
همه دارن بازی میکنن
بعضی ها هم تموم کردن
من تازه 2گیگ از اون 11گیگ رو دان کردم:19:
انشا الله بعد از یکماه دیگه تموم میشه اگه خدا بخواد

خوب شد تن من به تن شما قمی ها نخورد وگرنه واسه گرفتن و نصب کردنGTA IV‏ ‏ 6ماه کنج خونه می نشستم شصتک میزدم

pouyans
28-08-2010, 00:05
آقايون يك سوال !!! من قبلا فارسيشو بازي ميكردم خيلي فاز ميداد !‌ اين يكي بالاخره فارسي ميشه يا نه؟؟؟!!!!

The Rover
28-08-2010, 00:35
آقايون يك سوال !!! من قبلا فارسيشو بازي ميكردم خيلي فاز ميداد !‌ اين يكي بالاخره فارسي ميشه يا نه؟؟؟!!!!
فاز؟:18:بادوبله فارسی؟:18:

maziarb
28-08-2010, 00:46
من بازی half life 2 رو از دارینوس دارم خواستی 6هزار به حسابم بفرست تا هفته آینده پستش میکنم

ع.ص
28-08-2010, 00:49
خب ما هم تمومش كرديم.البته چپتر ١٤ رو كامل نتونستم برم ولي چپتر ١٥ رو با سيو يكي از دوستلن رفتم.
خوب بود ولي عالي نبود!
يهچندتا سوال واسم پيش اومده:

من انگليسيم ضعيفه اين آخر عاقبت جو چي شد؟
كدوم شخصيت همون شخصيت مافيا يك بود؟
تو تريلر بازي يه صحنه بود كه يه مرده سفيد پوست رو توقبر گذاشتن و ميخواستن دفنش كنند چرا تو بازي نبود؟ اگه بود ميشه بگيد كدوم چپتر بود؟ چون من بعضي فيلم ها رو اسكيپ ميكردم

ع.ص
28-08-2010, 00:49
خب ما هم تمومش كرديم.البته چپتر ١٤ رو كامل نتونستم برم ولي چپتر ١٥ رو با سيو يكي از دوستلن رفتم.
خوب بود ولي عالي نبود!

تو تريلر بازي يه صحنه بود كه يه مرده سفيد پوست رو توقبر گذاشتن و ميخواستن دفنش كنند چرا تو بازي نبود؟ اگه بود ميشه بگيد كدوم چپتر بود؟ چون من بعضي فيلم ها رو اسكيپ ميكردم

kortol
28-08-2010, 04:44
خوب بود ولي عالي نبود!

.................................................. .................................................. .................................................. .........

1. آخر جو که از اول هم معلوم بود چی میشه.... طبق گفته لیو به ویتو جو توی قرارشون نبود و ... خودت می دونی دیگه چی میشه اینجور مواقع!!

2. من چون بازی نسخه 1 رو بازی نکردم نمی دونم از مافیا 1 کی توی این بود؟!؟!؟!؟

3. یه قسمت که جو و ویتو و ادی حسابی کله داغ می کنن و ویتو مجبور میشه رانندگی کنه ....یه بابایی هم صندوق عقب ماشین ادی چند روزی هست که لاشش افتاده اون رو می برن فکر کنم نزدیک خونه دکتره چالش می کنن و ویتو مجبور میشه تنهایی چاله بکنه و چالش کنه.....فکر کنم قبل از به زندان رفتن ویتو بود .......
.................................................. .................
من با تعریفی که از مافیا 1 شنیده بودم این بازی رو خریدم اما حالا می بینم که این اصلا open world نیست...........
بازی ایرادات زیر رو داره :
1.ویتو نمی تونه سوار تاکسی بشه.

2.ویتو نمی تونه شنا کنه........

3.ویتو تلفن توی خونشون و توی خیابون هست ولی نمی تونه ازشون استفاده کنه چون هیچ شماره تلفنی نداره........

4.ویتو هیچ زندگی شخصی نداره و اگه فقط برای فرار از پلیس ها نبود نیاز نداشت حتی لباس بخره......

5.ویتو نمی تونه آزادانه توی شهر بچرخه و از شهر استفاده کنه.

6.پلیس ها به سرعت ماشین ویتو گیر میدن و یا به خاطر تصادف جریمش می کنن اما به خاطر کشتن افراد پیاده هیچ کاری نمی کنن...حتی اگه کل اتوبان رو هم خلاف با سرعت بری پلیس ها کاری بهت ندارن!!!!!!!!!!!!ماشین ها سواری دیگه فقط مستقیم می رن حتی اگه برن تو دیوار..

7.فیزیک خیابان ها خیلی جالب نیست ماشین به کوچکترین لبه گیر می کنه اما وقتی از بلوار میری اونور موقع رد شدن از شمشاد ها هیچ اتفاقی نمی افته و میبینی که شمشاد ها از توی ماشین رد می شن!!!!!!!!!!!!

8.اگه یه ماشین خلاف کار دیگه در تعقیب شما باشه و در خیابان تیر اندازی بشه پلیس به شما حمله نمی کنه بلکه مثل یار شما عمل میکنه و خلاف کار هارو میکشه!!!!!!!!!!!!!

9.از زندگی خانواده ویتو هیچ داستانی گفته نمیشه...ویتو هیچ رابطه عاطفی با خانوادش نداره و فقط در مواقعی که مشلی داشته باشند ویتو به کمکشون میره.

10.ویتو برای خودش هیچ دوستی نداره و تمام افرا یا دوست جو هستند یا برای کاری با ویتو رابطه دارن.....

11.از 10 ساعت بازی شما 6 ساعت در حال رانندگی در خیابان و رسوندن جو به خونه و کافه هستید...3ساعت در حال کشتن گانگستر های رقیب هستید بدون هیچ دلیلی !! 10 دقیقه در حال فرار از دست پلیس هستید..مابقی رو هم باید در خونه باشید تا موقع خوابیدن ویتو بازیتون ذخیره بشه.........

12.پلیس ها به کشت کشتار گانگستر ها کاری ندارن و اصلا انگار نه انگار که ویتو در یک رستوران چینی بیش از 50 نفر رو میکشه یا یه ساختمان رو منفجر میکنه و چندین نفر رو هم با اسلحه می کشه...... وقتی میری توی خیابون انگار که اتفاقی نیافتاده .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.................................................. .................................................. .......................................
کلا این بازی رو نمیشه با بازی مثل GTA IV مقایسه کرد چون حتی CJ در بازی GTA Sand Andria's هم می تونست همه این کار ها انجام بده و ویتو به هیچ نحوی قابل مقایسه با نیکو نیست!!!!!!!!!!! این بازی مراحلش تماما خطی هست و هیچ گونه تصمیم گیری در بازی به عهده شما نیست !!!!!!!!!! شما تا مرحله ای رو تمام می کنید سریع وارد مرحله بعدی بازی می شوید........!!!!!!!!!!! این بازی از سطح متوسط هم به نظر من پایین تره.......

اینها نظر شخصی من بودند که بعد از تمام کردن بازی براتون گفتم..ممکنه افرادی از این بازی خوششون بیاد ........

هر کسی سلیقه ای داره و سلیقه اجباری و تحمیلی نیست

موفق باشید

Konami_Pc
28-08-2010, 05:28
وای منم بازی رو نصب کردم و دارم بازی میکنم فقط میتونم بگم نوع بازی و فیلمبرداریش کلا فرق میکنه با همه بازیها یکجوریه مثل فیلم های سینمائی گانگستری با حاله

واقعا گرافیک بازی عالیه تا حالا همچین نوع بافت گرافیکی زیبای تو بازیها ندیده بودم اینقدر طبیعی و نرم باشه

بعضی کارا که میگین ویتو انجام نمیده

شنا کردن = کدوم گانگستری شنا بلده که تو بازی بزارن شنا بکنه . تلفن هم لازم نبوده چون تو گروههای مافیا اون اون زمان کدوم زیر دستی تلفن داشته یا استفاده میکرده

کلا بازی gta سبک جدید با مدل امروزی هستش ولی مافیا چند سال قبل رو به تصویر میکشه پس نمیشه زیاد این دوتا رو با هم مقایسه کرد

با وجود اینهمه بازی کامپیوتری که انجام دادم مافیا 2 واقعا اول بازی همانند اسپلینتر سل کانوکشن منو متعجب کرد :20:

GUNSHIP
28-08-2010, 06:15
سلام
بچه های اهواز کسی خریده؟ اگه آره از کجا؟؟

آره
بازار بزرگ کامپیوتری. سرزمین رایانه:8:

Khashayar King
28-08-2010, 06:22
خود سازندهاش گفته بود ما این بازی رو با gta مقایسه نمیکنیم ، ما با alane wake مقایسش میکنیم !

خود همین میتونه دلیل اصلی این تفاوت ها شه چون من مطمئنم اضافه کردن سرویس تاکسی یا تلفن عمومی که

برای سازنده ها کاری نداره ! یا خیلی از چیزایی که گفتین !

یه چیز دیگه هم بگم اینه که ما خیلی انتظاراتمون رو بالا بردیم ! و همین باعث شد بازی به چشم نیاد ! و بعدش اینه که

مقایسه کردن این بازی با gta اشتباه محض چون هیچوقت این دو تا شبیه هم نبودند و نخواهند بود ! gta یک سری حرفه ای و

پیشکسوت هست و نمیشه هیچ بازی رو باهاش مقایسه کرد ! مافیا 2 که جای خود داره !!!!

به نظر من که مافیا 2 فقط برای داستانش open world داره ! مثل نسخه شماره یکمش !

حالا شماره 1 یک داستان قوی داشت که به نظر من تکرار نشدنی هست ، ولی اگر یکم اینگلیسی بلد باشین متوجه میشین جزئیات داستان شماره 2 رو!

و مبینید اینم فوق العادست ! به نظر من بازی خوبی بود 9/10 ولی همونطور که گفتم انتظارات ما بالا بوده ، بازی مافیا 2 خیلی خیلی خوبه در حد یک بازی امروزی !

و البته یه چیزی رو یادم رفته بود ! به قول دوستی که 2 تا پست بالا تر پست زده : کدوم گاگنستر مافیایی شنا میکنه !؟ (تازه اونم با کت و شلوار یا با پالتو !)

خیلی چیز ها و ایراد هایی که میگیریم اینه که سبک بازی رو نمیشناسیم و منجر به این تصمیم گیری های غلط میشه ! چون خیلی چیز ها به کلاس و داستان بازی نمیخوره !

king_darkness
28-08-2010, 08:12
داستان بازي شروع خيلي خوبي داشت ولي وسطش كم مياره
البته داستان نكته‌هاي آموزشي زيادي داره مثلا همون اول كه داره داستانش رو تعربف مي‌كنه در مورد زيبايي‌هاي امپاير بي (شهر بازي) ميگه ولي بعدش كه به خونشون مي‌رسه ميگه :‌ رويا آمريكا بيشتر شبيه يه كابوس بود
اين دقيقا همون چيزي هستش كه ما ايراني رو گرفتار كرده ....
گرافيك بازي خوب بود ولي سازنده‌ها قول گرافيك بهتر رو داده بودند
چيزي كه من خيلي باهاش حال كردم برف بود
درست مثل فيلم‌هاي قديمي و صد البته فيلم‌هاي مافيايي دقيقا حس حال كيريسمس رو تو يه شهر بزرگ داشت كه ما هميشه تو فيلم‌هاي مافيايي مي‌بينيم
بازي جالبي بود ولي بهتر از مافيا 1 نبود. سازنده‌ها هم خيلي از بازي تعريف و تمجيد مي‌كردند كه توقع مارو از بازي بيش از حد بالا برده بود كه آلان بازي رو با سري معروف GTA مقايسه مي‌كنيم كه اين مقايسه كاملا غلط هستش چون سبك بازي‌ها كاملا با هم فرق دارن
دركل امتياز من 8 از 10 هستش كه اين هم بخاطر بعضي از باگ‌هاي گرافيكي هستش
هركي بازي رو انجام نده ضرر كرده

esfehanei
28-08-2010, 08:44
من بازی half life 2 رو از دارینوس دارم خواستی 6هزار به حسابم بفرست تا هفته آینده پستش میکنم

ببینم مگه دارینوس هنوز همهست؟
یعنی شرکتش هنوز هم وجود داره؟
سایت و... چی از بین نرفته
بعیده که باشه

hobgoblin
28-08-2010, 08:53
داداش esfehanei

انصافا ميشه بهت لقب خداي اسپم رو داد تو اين تاپيك

esfehanei
28-08-2010, 08:59
داداش esfehanei

انصافا ميشه بهت لقب خداي اسپم رو داد تو اين تاپيك

چه طور مگه؟
خوب مگه چی گفتم؟
بقیه هی میان میگن فلان جا اومده یا نه آدرس بده آدرس بده
اونوقت من اسپمرم؟

Little Sparrow
28-08-2010, 09:04
بله از لحاظی اره.شما الان 10 باره دارید میگید دارم دانلود می کنم.بقیه پست ها هم این بوده که 10 روز دیگه تموم میشه،بعدا بهتون ملحق میشم و .....

esfehanei
28-08-2010, 09:08
بله از لحاظی اره.شما الان 10 باره دارید میگید دارم دانلود می کنم.بقیه پست ها هم این بوده که 10 روز دیگه تموم میشه،بعدا بهتون ملحق میشم و .....

هیچ اشکالی نداره
پس یعنی بیام بگم
تو قم کسی خریده؟آدرس بدید کجاس؟ چنده و.... این خوبه نه؟
باشه از همین حالا شروع میکنیم

hobgoblin
28-08-2010, 09:15
چه طور مگه؟
خوب مگه چی گفتم؟
بقیه هی میان میگن فلان جا اومده یا نه آدرس بده آدرس بده
اونوقت من اسپمرم؟

داداش من چرا لجبازي مي كني؟

مگه بي احترامي كرد كسي بهت

اونهمه پست در مورد اينكه كدوم لينك رو دانلود كني دادي

حالا هم كه لينكت رو پيدا كردي هي بياي بگي حالا 2 گيگ شد و 3 گيگ شد كه درست نيست برادر من

اونهمه خصوصي از من سوال كردي با حوصله جوابتو دادم. ندادم؟؟؟؟؟؟

بعدشم تهديد نكن كه فلان كارو مي كني از اين به بعد كافيه 2 نفر به مديراي محترم ريپورت بدن شما رو تا بن بشي. همين

دوستانه خواهش مي كنم اسپم رو بي خيال شو. حرف بديه؟ چون خيليا اسپم مي دن شمام بايد بدي؟؟؟

---------- Post added at 05:45 AM ---------- Previous post was at 05:44 AM ----------

هیچ اشکالی نداره
پس یعنی بیام بگم
تو قم کسی خریده؟آدرس بدید کجاس؟ چنده و.... این خوبه نه؟
باشه از همین حالا شروع میکنیم

درست نيست برادر من

esfehanei
28-08-2010, 09:20
من که بی دلیل پست ندادم
گفتم 100 بار هم گفتم که یه بار دیگه میخواستم دان کنم یه بازیو وسط کار لینک ها پاک شد
منم از ترس اینکه ممکنه اینایی رو کهدان میکنم ممکنه پاک شه از بقیه لینک هایی که میدادن رو میگرفتم
همچنین ممکن بود به جای بازی چیزیگه ا ی رو دان کنم
اینا رو من فک کنم شخصی به خودتون و چند نفر یگه هم گفته بودم
وگرنه این همه لینک رو میخوام برای چی
_________
در کل اگه مشکل داره پست هام دیگه نمیام
از همه دوستان هم که کمک کردن ممنونم
از دوستانی هم که باعث شده اذیت بشن پوزش میخوام
باتشکر

ANAMORPH
28-08-2010, 10:23
2گیگ فعلا دان شده

میترسم 10روز دان کنی تموم که شد فایلت باز نشه یا اشکال داشته باشه :31: ، بخری که به صلاحته

maziarb
28-08-2010, 10:26
آخه این تاپیک همش اسپمه ،هم خودم ،هم خودت هم خودش،اما راستش رو بخوای اسپم حساب نمیشن! بگو توی 4روز 80صفحه چی هستش؟؟:31: به نظر من مدیران نام تاپیک رو به مثلاً مشکلات نصب بازی مافیا تغییر بدن و یه تاپیک جدید واسه مافیا2 که اونجا بیایم و مشکلات حین بازی کردن رو بگیم درست کنن!

esfehanei
28-08-2010, 10:34
میترسم 10روز دان کنی تموم که شد فایلت باز نشه یا اشکال داشته باشه :31: ، بخری که به صلاحته

خیلی ممنون از کمکتون
والا هنوز که تو قم نیومده
فروشگاه های اینترنتی هم معلوم نیست میفرستن یا نه
مشکل اینه که اینجا پست خلیلی هم خوب نیست و.....
باز هم ممنون از کمکتون

man war
28-08-2010, 10:42
سلام یه سوال نسخه pc بخرم یا ps3 \????

Hamid Hamid
28-08-2010, 10:47
سلام یه سوال نسخه pc بخرم یا ps3 \????
دوست عزيز خلاصه بهت بگم كه همه اعتقاد دارن كه نسخه ي pc از نسخه هاي كنسول خيلي بهتر هست از لحاظ گرافيك و ...
راستي من تو گيم اسپات ديدم يارو ميگفت واسه ps3 يه بخشي رو اضافه كردن.كه ديدم داره يه سياه پوسترو نشون ميده و شما داريد بازي ميكنيد.

ع.ص
28-08-2010, 10:50
ميگم دوستان به نظر من اين فرمول ساخت مافيا٢بوده:

Mafia 2=Gta iv+driver+splinter cell+brother in arms+prison break the game+mafia 1+godfother 2.
كه آخر سر هم يه آش شعله قلم كاري شده.من كه به دلم نچسبيد.نظر شما چيه؟

man war
28-08-2010, 10:57
دوست عزيز خلاصه بهت بگم كه همه اعتقاد دارن كه نسخه ي pc از نسخه هاي كنسول خيلي بهتر هست از لحاظ گرافيك و ...
راستي من تو گيم اسپات ديدم يارو ميگفت واسه ps3 يه بخشي رو اضافه كردن.كه ديدم داره يه سياه پوسترو نشون ميده و شما داريد بازي ميكنيد.

من دارم بازی میکنم؟؟

Little Sparrow
28-08-2010, 11:00
ميگم دوستان به نظر من اين فرمول ساخت مافيا٢بوده:

Mafia 2=Gta iv+driver+splinter cell+brother in arms+prison break the game+mafia 1+godfother 2.
كه آخر سر هم يه آش شعله قلم كاري شده.من كه به دلم نچسبيد.نظر شما چيه؟
دوست عزیز من پست های قبلی شما رو خوندم.شما گفتین انگلیسی بلد نیستید و دمو ها رو رد کردید.خوب تمام بازی به داستانشه شما که انگلیسی بلد نیستید زیاد معلومه لذت نمی برید.مثلا شما برو Mass effet 2 رو بازی کن.سرتاسر بازی حرف زدنه.عمرا تا اخرش پاش بشینی ولی خیلی داستان زیبایی داره.

P A R S A
28-08-2010, 11:01
یه نکته جالب: اگه ماشینتون خیلی داغون بشه، در حد خراب شدن کلی موتور، میتونید پیاده شید، کاپوت رو بزنید بالا و ماشین رو تعمیر کنید!
ـــــــــ
اگه یکی داستان بازی رو به طور مبسوط بنویسه (یا از جایی ترجمه کنه!)، خیلی خوب میشه، من بعضی از جزییات رو متوجه نشدم و فکر میکنم بقیه هم علاقه مند باشند![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9vin
28-08-2010, 11:05
آره
بازار بزرگ کامپیوتری. سرزمین رایانه:8:

ممنونم..... نسخه بیدردسرشه دیگه..... یعنی کرکش سالمه ؟؟ چند dvd ؟

Sha7ab
28-08-2010, 11:06
در تکمیل این صحبت بگم که نسخه ی PS3 چمن نداره:2:

ممنونم..... نسخه بیدردسرشه دیگه..... یعنی کرکش سالمه ؟؟ چند dvd ؟
کرک سالم بازی 5 مگه. اون خراب هم بود بیا از نت دانلود کن

maziarb
28-08-2010, 11:07
Mafia v1.2 patch

Upgrade to v1.2 with this patch for Mafia.

* Size: 17.8MB
* Posted: Nov 11, 2003 5:49 pm GMT
* 33,144 downloads

Little Sparrow
28-08-2010, 11:09
Mafia v1.2 patch

* 33,144 downloads

این پچ چیکار میکنه؟چه تفاوتی؟چی رو درست می کنه؟

maziarb
28-08-2010, 11:10
.......................................

mt17770
28-08-2010, 11:17
Mafia v1.2 patch

* 33,144 downloads

دوست عزیز. اینا برای مافیا یکه.

maziarb
28-08-2010, 11:23
کسانی که هنوز این بازی رو تهیه نکردن میتونن به معتبرترین سایت فروش اینترنتی که خودم تا حالا 60تا بازی ازش خریدم رجوع کنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-409

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

3dvd 2700+یک بازی رایگان

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

مافیا ۲

نسخه دوم بازی مافیا دنباله ای موفق و عالی از شماره اول است. در این نسخه ، نقاط قوت بازی ؛ مثل داستان عالی ، شخصیت پردازی بی نقص و … به خوبی تکرار شده و معدود نقاط ضعف نیز برطرف شده اند. دنیای وسیع بازی و انجام دادن ماموریت های مافیایی دهه ۴۰ و ۵۰ تجربه ای تکرار نشدنی است که هیچ GTA ای به پای آن نخواهد رسید.

گرافیک بازی واقعا خوب و هنرمندانه طراحی شده ، نور پردازی زیبا و طبیعی ، کاراکترهای شبیه سازی شده و غیرتکراری ، محیط واقع گرایانه و … از شاهکارهای گرافیکی این بازی هستند. فیزیک و هوش مصنوعی نیز آنقدر بالا هستند که تا آخر بازی نتوانید خلاف آن را ثابت کنید. درگیری ها و صحنه های اکشن همچون سری COD نرم ، روان و هیجان انگیز هستند ، این نکته را به راحتی بعد از ۱۰ دقیقه بازی کردن می شود فهمید.! اتومبیلهای درون بازی از تنوع خوبی برخوردار هستند و هر کدام هندلینگ و سرعت خاص خود را دارند. این شاهکار از هم اکنون خود را به عنوان یکی از برترین بازیهای ۲۰۱۰ مطرح کرده است.

با توجه به این که کرک های مشکل دار زیادی برای این بازی عرضه شده است ، فروشگاه Bazi4ir سالمترین کرک موجود را برای این بازی در نظر گرفته است. شایان ذکر است که کرک مذبور مشکل رانندگی در مرحله ۷ را به هیچ وجه ندارد و شما با استفاده از این کرک به سادگی می توانید بازی را به اتمام ببرید.

محیط بازی مافیا 2+ توجه: به دلیل خشونت زیاد این بازی ، فقط به افراد بالای ۱۷ سال توصیه می شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_punisher6
28-08-2010, 11:38
کسی میدونه نسخه دارینوس این بازی کی میاد؟

xlife
28-08-2010, 11:54
داستان بازي شروع خيلي خوبي داشت ولي وسطش كم مياره
البته داستان نكته‌هاي آموزشي زيادي داره مثلا همون اول كه داره داستانش رو تعربف مي‌كنه در مورد زيبايي‌هاي امپاير بي (شهر بازي) ميگه ولي بعدش كه به خونشون مي‌رسه ميگه :‌ رويا آمريكا بيشتر شبيه يه كابوس بود
اين دقيقا همون چيزي هستش كه ما ايراني رو گرفتار كرده ....
گرافيك بازي خوب بود ولي سازنده‌ها قول گرافيك بهتر رو داده بودند
چيزي كه من خيلي باهاش حال كردم برف بود
درست مثل فيلم‌هاي قديمي و صد البته فيلم‌هاي مافيايي دقيقا حس حال كيريسمس رو تو يه شهر بزرگ داشت كه ما هميشه تو فيلم‌هاي مافيايي مي‌بينيم
بازي جالبي بود ولي بهتر از مافيا 1 نبود. سازنده‌ها هم خيلي از بازي تعريف و تمجيد مي‌كردند كه توقع مارو از بازي بيش از حد بالا برده بود كه آلان بازي رو با سري معروف GTA مقايسه مي‌كنيم كه اين مقايسه كاملا غلط هستش چون سبك بازي‌ها كاملا با هم فرق دارن
دركل امتياز من 8 از 10 هستش كه اين هم بخاطر بعضي از باگ‌هاي گرافيكي هستش
هركي بازي رو انجام نده ضرر كرده

درکل نقدتون خوب بود اما بیشتر دقت بکنید زیرا نکاتی که شماذکر کردید قبلا گفته شده

Senator_Offline
28-08-2010, 12:02
نمیدونم کسی گذاشت یا نه
Mafia 2 5 DLC Packs-FLTeam
This pack includes, War Hero Pack, Vegas Pack, Made Man Pack,Greaser Pack and the Renegade Pack
Just unrar and put the dlcs file in the pc folder of mafia 2
توضیحات بیشتر:

Password : irfree.com
حجم:55MB

amirpers
28-08-2010, 12:04
من هم سفارش دادم و كلي هم كرك خودم دانلود كردم كه ببينم كدوم جواب ميده.دوستان كه آخرش نيومدن قطعا بگن كدوم كرك سالمه.

1 سوال هم برام پيش اومده،اين دوستاني كه بازي رو دانلود مي كنن و 10 روز طول ميكشه ، خب چرا نميرن بخرن ؟ با 2000 تومن ميشه بازي رو خريد و 10 روز هم صبر نكرد و حجم اينترنت هم تموم نميشه تا بري دوباره شارژش كني!!!

s.hidden
28-08-2010, 12:05
بچه ها من یه مشکل دارم .
تو بازی بعد از Chapter 7 هر ماشینی که سوار میشم از بازی میپره بیرون .
کسی این مشکلو داره ؟
راه حلی چیزی ؟

(اگه کسی نوشته بود شرمنده نمیتونستم 82 صفحه رو بخونم.)

-----------------------------------------------------------------------------------
دریافتم که جریان جریان COD MW2 ه . ( کرک )
خب کرک سالم سراغ دارین ؟

Davood_titan
28-08-2010, 12:06
بازی خوبیه 
Gta Iv  هم بیاد یه ذره از مافیا یاد بگیره 

xlife
28-08-2010, 12:21
ببینم مگه دارینوس هنوز همهست؟
یعنی شرکتش هنوز هم وجود داره؟
سایت و... چی از بین نرفته
بعیده که باشه

تا جایی که من میدونم قبل از عصر یخ نسلشون منقرض شده مارو فیلم کردی داداش من
تو که 11گیگ دانلود می کنی دستت برسه به صفحه کلید دارینوس رو تایپ کنی حتما الفاتحه رو حت به ملکوت اعلا می پیونده
زشته آدم خودشو درانظار و از چشم دیگران کوچیک وخوار بکنه

GUNSHIP
28-08-2010, 12:25
نمیدونم کسی گذاشت یا نه
This pack includes, War Hero Pack, Vegas Pack, Made Man Pack,Greaser Pack and the Renegade Pack
توضیحات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword : irfree.com

کمی درباره dlc ها توضیح میدی لطفا؟:20:

jivara
28-08-2010, 12:27
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه !
کارت گرافیکم 8500GT 512MB هست به خاطر این هست که بالا نمیاد ؟؟؟

mosolim
28-08-2010, 12:57
سلام منم بازی رو گرفتم و دارم نصب می کنم. فقط یه چیزی نمی دونم این کرکی که داره سالمه یا نه . به هر حال الکس گفت که از فلان مغازه تو کرج بگیرم . الکس جان به کرکش مطمئنی یا که بیام این کرک جدیده رو دان کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنی.

man war
28-08-2010, 13:12
قضیه این کرک چیه؟؟؟؟

king_darkness
28-08-2010, 13:12
درکل نقدتون خوب بود اما بیشتر دقت بکنید زیرا نکاتی که شماذکر کردید قبلا گفته شده
من كه بازي رو نقد نكردم تو نقد بايد در مورد گرفيك، گيم‌پلي،‌ صدا گذاري و هزار تا چيز ديگه بنويسي كه نقدت دو هزار ارزش داشته باشه من فقط نظر خودم رو بعد از بازي كردن نوشتم اونم تو چند خط ولي در كل حق باشماست الان كه نگاه ميكنم ديدم دوستان ديگه قبلا تقريبا همين چيز ها رو نوشته بودند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمی درباره dlc ها توضیح میدی لطفا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قرار بود يه dlc از بازي براي ps3 مجاني بياد تو E3 گفته بودند ولي قضيه اين يكي رو نمي‌دونم

بچه ها من یه مشکل دارم .
تو بازی بعد از Chapter 7 هر ماشینی که سوار میشم از بازی میپره بیرون .
کسی این مشکلو داره ؟
راه حلی چیزی ؟

(اگه کسی نوشته بود شرمنده نمیتونستم 82 صفحه رو بخونم.)

-----------------------------------------------------------------------------------
دریافتم که جریان جریان COD MW2 ه . ( کرک )
خب کرک سالم سراغ دارین ؟
فعلا معلوم نيست مشكل از چي هستش دو سه تا از دوستان اين مشكل رو دارند

Milad4171
28-08-2010, 13:17
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه !
کارت گرافیکم 8500GT 512MB هست به خاطر این هست که بالا نمیاد ؟؟؟
نه ربطی نداره. من 8600 دارم داره مثل فرفره اجرا میکنه!!!
احتمالا cpu ضعیفه
دوستان من سیستم رو بگم واسم روون اجرا میکنه البته در بهترین کیفیت در حالت معمولی( hIGH رو تست نکردم)

CPU: DUAL CORE E5300
RAM 2gB
VGA:GFORCE 8600 512

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

آقا یادم رفت بگم. من از اون فروشگاهه خریدم امروز به دستم رسید.
کسی تا حالا واسش مشکل پیش اومده که پس بده؟ اگه پس بخواد بده چطوریه؟؟ حتما باید 1500 تومن پول پست بده که دوباره 300 تومن پول بازی بده؟؟ اره؟

راستی. به نظر من این بیشتر شبیه فیلمی هست که میشه توش بازی کرد. :31:
بیشتر فیلم بود تا اینجا( بخش 3)

huggy
28-08-2010, 13:18
سلام دوستان

خیلی ها خلاصه ای از داستان بازی مافیا رو میخواستن که من امروز تونستم تا 2 چپترش رو آماده کنم و آلان براتون می زارم درضمن اگه کمی و کاستی داشت به بزگی خودتون ببخشید.

ویتو سکالتا سال 1925 در سیسلی بدنیا امد و در اونجا زندگی سختی داشتن پدرش بعد از مدتی تصمیم به مهاجرت به آمریکا میگیره .
در آمریکا بدلیل اینکه ویتو انگلیسی بلد نبوده اون رو به مدرسه میفرستن و از همون جا با جو آشنا میشه .
از اونجایی که جو هم مثل ویتو فقیر بوده هردو شروع میکنن به دزدی تا اینکه ویتو یه شب دستگیر میشه!!و در اون موقع آمریکا در جنگ بوده و هم به سرباز نیاز داشته و هم به یه مترجمبرای همین هم ویتو وار جنگ میشه ( در سن 18 سالگی)
چپتر 1
چپتر 1 حالت آموزشی داره وهیچ ربطی به داستان بازی نداره.
چپتر 2
دو سال بعد ویتو توسط نازی ها تیر میخوره و برای مدتی میاد خونه تا حالش بهتر بشه .
تو ایسگاه قطار جو میاد دنبالش و به ویتو پیشنهاد میده که قبل از اینکه بره خونه باهم یه نوشیدنی بخورن. توی مغازه ویتو به جو میگه که من فقط یه چند روز اینجام و دوباره باید برم جنگ، جو میگه که یه چند دقیقه صبر کن و میره یه تلفن میزنه و جو به دوستش که تو کار جلع اسناد بوده زنگ میزنه و میگه که یه نامه از بیمارستا ن جلع کنه که توش نوشته باشه وضیعت ویتو وخیمه و نمیتونه برگرده جنگ. ویتو از جو تشکر میکنه و میره خونه.
خونه
با خواهر و مادرش شام میخوره و در مورد کار با خواهش حرف میرنه و فرانچیسکو ( خواهرش) میگه که یه کار تو یه دفتر پیدا کردم و مادرت حرفتون رو قطع میکنه و مجبورت میکنه که بری بخوابیو....
روز بعد
مادرت ازت میپرسه که دوباره باید بری جنگ و ویتو میگه که نه جو ترتیبشو داده!!! و مادرش ازش مپرسه که دباره می خوای با جو تو دردسر بیفتی ؟؟ و بهت میگه که برو بندر جایی که پدرت کار میکرده و باهاش صحبت کن که یه کار هم به تو بدن !!!
تو خیابون
فرانچیسکو در حال دعوا کردن با یه مردس ومیگه که باید پولم رو پس بدی و ویتوهم میره با یارو درگیر میشه ....
بعد از درگیری ویتو از خواهش میپرسه جریان چیه و فرانچیسکو میگه بابا قبل از مرگش مقدار زیادی پول قرض کرده بود و فکر میکرد که یه کار بهتر پیدا میکنه و پول رو پس میده. و ویتو به خواهرش قول میده که موضوع رو حل میکنه.
آپارتمان جو
به جو میگه که مشکل مالی داره و باید یه رو پس بده جو میگه که کارهایی که ریسک داره پول خوبی هم بابتش میدن !!و من یه چند نفر رومیشناسم که پول خوبی میدن.
مغازه جوزف
مدارک جلع شده رو برای اینکه جنگ نره رو از جوزف میگیرن و جو پیشنهاد میکنه که یه لاک پیک ( برای باز کردن قفل در ) بخره. بیرون از مغازه یه ماشین پارک شده ، جو میگه که از اون ماشین خوشت میاد جو هم میگه آره و ......
بعد از اینکه پلاک ماشین رو عوض میکنن جو پیشنهاد میکنه که بریم پیش مایک بروسلی.
مغازه مایک
مایک یه ماشین میخواد ولی نمیتونه پیداش بکنه و میگه اگه ماشین رو برام بیار بهت $400$ میدم.
بعد از دزدیدن ماشین تو مغازه مایک
ماشین رو تحویل میده و میگه که کار راحتی بود بجز اینکه بعد از رفتن جو چند نفر سعی کردن منو بکشن....
و میری تو آپارتمان جو و مخوابی

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش
پایان چپتر 2

maziarb
28-08-2010, 13:20
بازی هیچ مشکلی نداره!! مشکل کرک هستش........ کرکversion 3 مشکلی نداره باهاش بازی ر.و تموم کردم!

Tashanoj
28-08-2010, 13:21
بازی تو سبک خودش فوق العاده است من الان Chapter10 رو هم رد کردم با زمان حدود 6 ساعت مفید.
داستان بازی مثل دفعه قبل خیلی عالیه گرافیکشم خوبه در کل یه بازیه ایده آله ولی جا داشت بعد از 8 سال انتظار بیشتر از این کار میشد رو کل بازی...

maziarb
28-08-2010, 13:22
وقتی تو زندان خبر میارن مادرش مرد خیلی غصه خوردم مادرش بش گفت نرو تو کار خلاف!

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

صبر کنید mafiaIII هم میاد!

shahabprince
28-08-2010, 14:07
سلام.
من در هنگام اجرای بازی با مشکل مواجه میشم ارور زیر رو میده.

من 100 مرتبه physx رو نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید.

kortol
28-08-2010, 14:07
سلام خیلی ها می گن که سبک این بازی مثل GTA نیست یه سوال دارم این بازی چه سبکی هستش می دونم که اکشن هست اما 10 نوع اکشن داریم کدومش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه توی بازی 10 ساعت هم رانندگی کنی تغییری توی زمان داده نمیشه مثلا اگه شب باشه همون شب می مونه و اگه روز باشه روز می مونه............مال من اینجوری بود یا کلا بازی اینجوری بود..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad_Sn2001
28-08-2010, 14:29
دوستان کسی میدونه که چطوری میشه با دسته بازیش کرد ؟؟؟

a.z.p.z
28-08-2010, 14:29
سلام خیلی ها می گن که سبک این بازی مثل GTA نیست یه سوال دارم این بازی چه سبکی هستش می دونم که اکشن هست اما 10 نوع اکشن داریم کدومش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه توی بازی 10 ساعت هم رانندگی کنی تغییری توی زمان داده نمیشه مثلا اگه شب باشه همون شب می مونه و اگه روز باشه روز می مونه............مال من اینجوری بود یا کلا بازی اینجوری بود..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم چرخه زمانی مثل جی تی ای حالت داینامیکی نداره و با پیشرفت مراحل این موضوع عوض میشه این نکته رو از چند سال قبل از بازی سازندگان منتشر کرده بودن !...

amirakhavan
28-08-2010, 14:32
سلام.

دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم ولی رفتم الان جدیدترین نسخه physx رو از سایت nvidia با حجم 32 مگی دانلود کردم و یه ریست هم جهت اطمینان زدم و درست شد و اومد بالا ... :20:

fouladiali
28-08-2010, 14:32
Mafia v1.2 patch

* 33,144 downloads

سلام دوست عزیز
این فایل برای بازی Mafia هستش نه Mafia II

generaltj
28-08-2010, 14:33
من اونجایی که باید تو کافه مونالیزا برم در وا نمیشه...کمک

amirakhavan
28-08-2010, 14:40
یه سوال ...
سایت P30day نسخه repack رو گذاشته واسه دانلود (9تا فایل 500 مگی) ولی کرکی واسش نذاشته؟
کسی از اونجا گرفته؟
چه جوریه؟
کرک نمیخواد؟
گیر دادن های Stream رو چی؟

مرسی ... منتظریم ... :11:

خدمت همه دوستان عزیز و کسانی که میخوان این بازی رو دانلود کنن میخوام عرض کنم که سراغ نسخه هایی با حجم بالا نرن ... :31: ... میتونین این بازی رو از سایت p30day دانلود کنین ، نسخه فشرده بازی به همراه همون کرکی که بقیه دوستان در جاهای مختلف این تاپیک اعلام کرده بودن ، کلاً حجمش 4.5GB هست و در 9 تا فایل فشرده با لینک مستقیم و رایگان و با سرعتی بالا برای دانلود ارائه داده. فقط اینکه حتماً آنتی ویروس رو خاموش کنین و حتماً جدیدترین نسخه PhysX رو نصب کنین که گیر نده و کرک رو هم توی پوشه pc بریزید و تمام!

توجه توجه: این نسخه یه مشکلی داره و اون هم اینکه موقع نصب زبان روسی هست!!!!!! ولی اصلاً نگران نباشید چون همه ما با پنجره نصب و محل جا گیری کلید های next و cancel و finish و brows و اینها آشناییم! پس با خیال راحت نصب کنین که سریع و بی دردسر هم نصب میشه و بعدش بازی و متن ها و صداها همه انگلیسی هستن ، خاطر جمع باشین ... :11:

» این هم لینک دانلود من:

ali_disslove
28-08-2010, 15:09
خدمت همه دوستان عزیز و کسانی که میخوان این بازی رو دانلود کنن میخوام عرض کنم که سراغ نسخه هایی با حجم بالا نرن ... :31: ... میتونین این بازی رو از سایت p30day دانلود کنین ، نسخه فشرده بازی به همراه همون کرکی که بقیه دوستان در جاهای مختلف این تاپیک اعلام کرده بودن ، کلاً حجمش 4.5GB هست و در 9 تا فایل فشرده با لینک مستقیم و رایگان و با سرعتی بالا برای دانلود ارائه داده. فقط اینکه حتماً آنتی ویروس رو خاموش کنین و حتماً جدیدترین نسخه PhysX رو نصب کنین که گیر نده و کرک رو هم توی پوشه pc بریزید و تمام!

توجه توجه: این نسخه یه مشکلی داره و اون هم اینکه موقع نصب زبان روسی هست!!!!!! ولی اصلاً نگران نباشید چون همه ما با پنجره نصب و محل جا گیری کلید های next و cancel و finish و brows و اینها آشناییم! پس با خیال راحت نصب کنین که سریع و بی دردسر هم نصب میشه و بعدش بازی و متن ها و صداها همه انگلیسی هستن ، خاطر جمع باشین ... :11:

» این هم لینک دانلود من:

از روسی نبودن بازی مطمئنی ؟شما دانلود کردی سالم بود ؟

black.assassin
28-08-2010, 15:21
.................................................. .................................................. .................................................. .........

1. آخر جو که از اول هم معلوم بود چی میشه.... طبق گفته لیو به ویتو جو توی قرارشون نبود و ... خودت می دونی دیگه چی میشه اینجور مواقع!!

2. من چون بازی نسخه 1 رو بازی نکردم نمی دونم از مافیا 1 کی توی این بود؟!؟!؟!؟

3. یه قسمت که جو و ویتو و ادی حسابی کله داغ می کنن و ویتو مجبور میشه رانندگی کنه ....یه بابایی هم صندوق عقب ماشین ادی چند روزی هست که لاشش افتاده اون رو می برن فکر کنم نزدیک خونه دکتره چالش می کنن و ویتو مجبور میشه تنهایی چاله بکنه و چالش کنه.....فکر کنم قبل از به زندان رفتن ویتو بود .......
.................................................. .................
من با تعریفی که از مافیا 1 شنیده بودم این بازی رو خریدم اما حالا می بینم که این اصلا open world نیست...........
بازی ایرادات زیر رو داره :
1.ویتو نمی تونه سوار تاکسی بشه.

2.ویتو نمی تونه شنا کنه........

3.ویتو تلفن توی خونشون و توی خیابون هست ولی نمی تونه ازشون استفاده کنه چون هیچ شماره تلفنی نداره........

4.ویتو هیچ زندگی شخصی نداره و اگه فقط برای فرار از پلیس ها نبود نیاز نداشت حتی لباس بخره......

5.ویتو نمی تونه آزادانه توی شهر بچرخه و از شهر استفاده کنه.

6.پلیس ها به سرعت ماشین ویتو گیر میدن و یا به خاطر تصادف جریمش می کنن اما به خاطر کشتن افراد پیاده هیچ کاری نمی کنن...حتی اگه کل اتوبان رو هم خلاف با سرعت بری پلیس ها کاری بهت ندارن!!!!!!!!!!!!ماشین ها سواری دیگه فقط مستقیم می رن حتی اگه برن تو دیوار..

7.فیزیک خیابان ها خیلی جالب نیست ماشین به کوچکترین لبه گیر می کنه اما وقتی از بلوار میری اونور موقع رد شدن از شمشاد ها هیچ اتفاقی نمی افته و میبینی که شمشاد ها از توی ماشین رد می شن!!!!!!!!!!!!

8.اگه یه ماشین خلاف کار دیگه در تعقیب شما باشه و در خیابان تیر اندازی بشه پلیس به شما حمله نمی کنه بلکه مثل یار شما عمل میکنه و خلاف کار هارو میکشه!!!!!!!!!!!!!

9.از زندگی خانواده ویتو هیچ داستانی گفته نمیشه...ویتو هیچ رابطه عاطفی با خانوادش نداره و فقط در مواقعی که مشلی داشته باشند ویتو به کمکشون میره.

10.ویتو برای خودش هیچ دوستی نداره و تمام افرا یا دوست جو هستند یا برای کاری با ویتو رابطه دارن.....

11.از 10 ساعت بازی شما 6 ساعت در حال رانندگی در خیابان و رسوندن جو به خونه و کافه هستید...3ساعت در حال کشتن گانگستر های رقیب هستید بدون هیچ دلیلی !! 10 دقیقه در حال فرار از دست پلیس هستید..مابقی رو هم باید در خونه باشید تا موقع خوابیدن ویتو بازیتون ذخیره بشه.........

12.پلیس ها به کشت کشتار گانگستر ها کاری ندارن و اصلا انگار نه انگار که ویتو در یک رستوران چینی بیش از 50 نفر رو میکشه یا یه ساختمان رو منفجر میکنه و چندین نفر رو هم با اسلحه می کشه...... وقتی میری توی خیابون انگار که اتفاقی نیافتاده .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.................................................. .................................................. .......................................
کلا این بازی رو نمیشه با بازی مثل GTA IV مقایسه کرد چون حتی CJ در بازی GTA Sand Andria's هم می تونست همه این کار ها انجام بده و ویتو به هیچ نحوی قابل مقایسه با نیکو نیست!!!!!!!!!!! این بازی مراحلش تماما خطی هست و هیچ گونه تصمیم گیری در بازی به عهده شما نیست !!!!!!!!!! شما تا مرحله ای رو تمام می کنید سریع وارد مرحله بعدی بازی می شوید........!!!!!!!!!!! این بازی از سطح متوسط هم به نظر من پایین تره.......

اینها نظر شخصی من بودند که بعد از تمام کردن بازی براتون گفتم..ممکنه افرادی از این بازی خوششون بیاد ........

هر کسی سلیقه ای داره و سلیقه اجباری و تحمیلی نیست

موفق باشید

یعنی شما نمی تونستید آزادانه تو شهر بچرخید . من که 24 ساعت الاف بودم تو شهر . البته اگه مثل شما می خواستم فقط بازی رو تموم کنم آره نمی تونستم چرخ بزنم .

موقع برخورد با شمشادا رو ماشین خط می افته .

چون شما هیچ وقت تیر اندازی نمی کنید داخل ماشین پس پلیس باید کسی که تیر اندازی میکنه رو دستگیر کنه نه شمارو .

به نظر من به مقدار کافی :31: از خانوادش گفته میشه . پدرش که به خاطر کار و توسط درک کشته میشه . مادرش به خاطر مریضی و دوری ویتو و مرگ پدرش می میره و خواهرشم گیر یه عوضی میافته . اگه می خواستن بیشتر از این به خانواده بپردازن شما شاهد بازی sims میشدین نه مافیا 2

چرا لئو رو که می شناسید همون که تو زندان باهاش آشنا میشید و آخر سرم نجاتتون میده . اون بهترین و بزرگترین دوست شماست . در ضمن شما اونقدر تو زندان هستین تو زندگیتون که نمی تونید دوستی پیدا کنید برای خودتون .

به نظر شما باید چیکار می کردن . خب زندگی مافیایی غیر از اینم هست ؟؟؟؟ یا بکش بکشه یا رانندگی . حالا خوبه کلی واستون مجله توپ گذاشتن حالشو ببریدا .

خب پلیسا از کجا بفهمن که کار ویتو بوده ؟ هیچ مدرکی از خودش به جا نمی ذاره که . در ضمن اون موقع گیر دادن به مافیا توسط پلیس خیلی سخت بود چون اگه گیر الکی میدادن کل کلانتری میرفت رو هوا .

شرمنده ها یکم جانبدارانه قضاوت کردی منم مجبور شدم جانبدارانه بنویسم :10:

mt17770
28-08-2010, 15:22
نمیدونم کسی گذاشت یا نه
توضیحات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword : irfree.com

دوست عزیز امکانش هست تو rapidshare هم آپ کنی ؟
ممنون. :11:

abbas_p
28-08-2010, 15:30
من این نسخه MAFiA.2.2010.CLONEDVD.PC-ELiTE رو دانلود کردم نزدیک 8 گیگ بود موقعه نصب گیر steam داد که باید وصل بشی به اینترنت!!
من هم تو اینترنت سرچ کردم فهیدم باید برنامه Phoenix نصب کنم الان هم همه چیز اوکی هست تو فولدری که نصب کردم حجمش 5.81 گیگ هست .اونهایی که برای دانلود گزاشتن حجمشو 4.5 گیگ هست باید درست باشه ..(بخاطر اینکه فقط English هستن)
اونی که من دانلود کردم چندتا زبان داشت بخاطر همین حجمش زیاده.

kasra_khan2003
28-08-2010, 15:30
سلام، امروز این بازی رو خریدم و با سیستم زیر اجراش کردم:

فقط یکم بازی سخت اجرا میشه! موقع دویدن اگه دید موس رو ببری پایین روون میدوئه، میاری بالا نه. خواستم ببینم بخاطر کدوم قطعه هست و آیا با OverClock درست میشه؟

راستی، چرا سرعت موس تو منوی بازی اینقدر بالا هست!!!!

black.assassin
28-08-2010, 15:31
دوستان عزیز این بازی هم سبک gta IV می باشد . هر کسی اینو تایید میکنه . چرا میگید فرق می کنه .
در ضمن شنا کردن خودش یه حرفس که لازم نیس گانگستر باشی و می تونی حداقل معمولی شنا کنی . حالا بگیم شنا نباشه . قایق چی . روندن قایقم بلد نیست با اینکه قایق ها رو تو بازی می بینید ولی حتی نمیتونید واردشون بشید . به نظر من open world نبود . نیمه اوپن بود یه جورایی :دی

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

سلام، امروز این بازی رو خریدم و با سیستم زیر اجراش کردم:

فقط یکم بازی سخت اجرا میشه! موقع دویدن اگه دید موس رو ببری پایین روون میدوئه، میاری بالا نه. خواستم ببینم بخاطر کدوم قطعه هست و آیا با OverClock درست میشه؟

راستی، چرا سرعت موس تو منوی بازی اینقدر بالا هست!!!!

مشکلتون از گرافیکه . تنظیمات گرافیک رو کمتر کنید

fouladiali
28-08-2010, 15:46
سلام به همه ی دوستان عزیز

با تشکر از دوست عزیز empier games که لطف کردن و DLC های بازی را گذاشتند، این DLC ها را به صورت فایل های جداگانه آپلود کردم...

Made Man Package

چیزی که شما در این پچ تجربه میکنید؛ احساس یک مافیایی قابل احترامه. سوار شدن در ماشین های لوکس و پوشیدن لباس های بسیار شیک و برازنده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vegas Package

با این پچ وگاس را به Empire Bay بیارین و وگاس قدیم را با سوار شدن بر ماشین های شیک و براق و پوشیدن لباسی جدید تجربه کنید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

War Hero Package

دهه ی 40 بدون قهرمان جنگ بودن هم میشه؟! با این پچ ویتو مانند یه قهرمان جنگی میتونه سوار دو نوع جیپ جنگی بشه و دو نوع لباس جنگی بپوشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRenegade Package

با این پچ به یه خائن در زندگیتون تبدیل میشید. اضافه شدن دو تا ماشین متفاوت و اسپرت با موتور hot rod و دو نوع لباس ناسازگار با شرایط اجتماعی ویتو شامل ژاکت چرمی و دبیرستانی از ویژگی های این پچه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mascot Package

این پچ کاملاً درباره ی سرعته. با ماشین های فوق سریع با موتورهای hot rod پیروزی را برای خودتون تضمین کنید. همچنین دو نوع لباس جدید هم اضافه میشه که یکی ژاکت چرمی و پوتین های سنگینه و دیگری لباس مخصوص ماشین سواریه. پس سرعت را تجربه کنید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل این پچ ها 10 ماشین و 10 نوع لباس مختلف را به بازی اضافه میکنه.

برای دیدن عکس ها در اندازه ی بزرگ محتوای مخفی را ببینید...

Made Man Package

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Vegas Package

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید War Hero Package

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRenegade Package
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMascot Package

منبع توضیحات: Mafia-Daily.net

amirpers
28-08-2010, 15:50
دوستان اين DLS چي هست ؟
اينكه مثلا ميگن كرك Skidrow كه 16 مگ هستش ، با DLS هست يعني چي ؟
يعني يه سري ماشين اضافه مي كنه به بازي ؟

Senator_Offline
28-08-2010, 15:57
دوستان ببخشید وقت نکردم بیام اینجا همان طور که fouladiali خان نوشتن این dlc ها یک سری امکانات جدید به بازی اضافه میکنه مثل ماشین ها و لباس لینکی که من گذاشتم 55 مگ وشامل همه dlc هاست.

برای اجرای انها فایل های dlcs را در پوشه مورد نظر در محل نصب بازی قرار دهید.

aramesh_61
28-08-2010, 16:27
سلام.

دوست عزیز منم این مشکل رو دارم ولی فقط توی ویندوز 7 اینجوری میشه، رفتم تو xp نصبش کردم درست شد. اگه میتونی تو هم یه امتحانی بکن

noproblem
28-08-2010, 16:27

huggy
28-08-2010, 16:35
WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان چپتر 3 هم آماده شد. درضمن برای اینکه از کلمه "میگه " خیلی استفاده میکنم پوزش میخوام.

چپتر 3 ( 10 فبریه)

آپارتمان جو
ویتو با صدای تلفن از خواب بیدار میشه و تلفن رو برمیداره میبینه که مادرشه!! ومادرش میگه که آقای پاپالاردو ( همون مرده که باباش قبلا براش کار میکرده) رو دیده یا نه ؟ و ویتو هم میگه که امروز باید برم پیشش .
بندر-دفتر پاپالاردو
تو دفتر پاپالا( پاپالاردو) میره و خودش رو معرفی میکنه و میگه که بابام اینجا کار میکرده و میگه من هم دنبال کار هستم( پاپالا یه نیمچه نگاهی به استیو { مرد کچله} میکنه که بعدا میگم این نگاه برای چیه) پاپالا میگه که جای درستی امدی من بابات رو یادمه مرد خوبی بود ولی همیشه مثل ماهی م+ش+ر*و*ب میخورد. و ازش در مورد باباش می پرسه که داره چی کار میکنه و ویتو جواب میده که مرده!!
انبار بندر

پاپالا هم یه کار در پیتی بهش میده ( پیشنهاد میکنم وقتی که دو تا از جعبه ها رو تو کامیون گزاشتید بیخیال موضوع شید و از در بیاید بیرون چون سر کاریه ) وقتی که از در می خواد بیاد بیرون استیو ازش میپرسه که تموم کردی ؟ ویتو جواب میده که 10 $ رو واسه خودت نگه دار اگه من واسه باربرو کار کنم 10 برابر پول تو رو در میام. استیو میگه که منظورت از باربرو ، جو باربرو بود ؟؟ ویتو هم تایید میکنه و استیو میگه که دنبال من بیا.
دفتر پاپالاردو
بعد با هم میرن دفتر پاپالا، پاپالا میگه من باید مواظب آدم های دور و ورم باشم پس اگه از نظر تو اشکالی نداره من به جو زنگ میزنم تا ببینم راست میگی یا نه؟......
بعد از اینکه پاپالا با جو صحبت مبکنه یه کار بهش میده که بره پول ماهیانه کارگرا رو بگیره که الان 5 ماهه که هیچ پولی ندادن....
بعد از جمع کردن پول - دفتر پاپالاردو
پاپالا سهمی که از پولا برای ویتو بود رو بهش میده و بهش میگه که جو زنگ زود و تو ش+ر*ا#ب فروشی منتظرته .
ش+ر*ا#ب فروشی
جو با یه یارو به اسم هنری قرار ملاقات کاری دارن. کار اینه که یه سری برگه ( تو مایه های سهام) که برای بنزین هستش رو بدزدی و کسی رو تا جای ممکن نباید بکشی و برای ورود به ساختمون خانمی به اسم ماریا بهت کمک میکنه.
آپارتمان ماریا
وارد خونه ماریا میشی و ماریا میگه که خواهرم تو بیمارستانه اگه من رو برسونی بیمارستان کمکت میکنم که وارد ساختمون بشی.
تو راه بیمارستان- تو ماشین
ماریا میگه که پنجره ی در پشتی ساختمون بازی و از اونجا میتونی بری تو ، و مواظب باش اونجا هر شب توسط 3 نگهبان محافظت میشه.
بعد از دزدیدن برگه ها-تو ش+ر#ا*ب فروشی
هنری به برگه ها نگاه میکنه و میگه که تاریخانقضا دارن و فردا هم تاریخ شون تموم میشه، اگه بتونی تا ساعت 12 امشب همه رو به پمپ بنزینی ها بفروشس پولت رو میگیری وگرنه هیچی بهت نمیرسه!!(سعی کنید قبل از حرکت از روی نقشه 6 تا پمپ بنزین رو مشخص کنید بعد حرکت کنید. اگه با پلیس در گیر شدید و در حد یه جریمه بود بهتره جریمه رو بدید تا اینکه فرار کنید چون وقتی فرار میکنید ممکنه که وقت بیشتری رو از دست بدید) بعد از اینکه آخرین برگه رو فرو ختید میرید خونه جو تا بخوابید.

mohammadaliarmin
28-08-2010, 16:57
آقا من تو چپتر 8 اونجایی که چندتا ماشین میان و ماشین مارو آتیش میزنن
وقتی که باید اون ماشین رو تعقیب کنیم از بازی میپره بیرون مشکل چیه ؟

amirpers
28-08-2010, 16:57
دوستان ببخشید وقت نکردم بیام اینجا همان طور که fouladiali خان نوشتن این dlc ها یک سری امکانات جدید به بازی اضافه میکنه مثل ماشین ها و لباس لینکی که من گذاشتم 55 مگ وشامل همه dlc هاست.

برای اجرای انها فایل های dlcs را در پوشه مورد نظر در محل نصب بازی قرار دهید.

امكانات جديد اضافه مي كنه يعني چي ؟
يعني مثلا فلان ماشين تو بازي نيست ولي اضافه ميشه ؟
اين كه بازي رو مسخره مي كنه . پس چه جوري ميشه از كرك مثلا 32 مگابايتيه استفاده كرد ولي DLS هاش رو استفاده نكرد ؟

noproblem
28-08-2010, 17:00
دوستانی که دنباله مجله های[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هستن
سیو همه مجله ها رو از اینجا
اینجا دانلود کنن:
همه پچ ها و ترینر ها هم هست
برای دانلود سیو هاش
GAME UNLOCKER
رو دانلود کنید

amirakhavan
28-08-2010, 17:05
از روسی نبودن بازی مطمئنی ؟شما دانلود کردی سالم بود ؟

بله دوست عزیز ... من الان تا آخر چپتر دو رو بازی کردم باهاش ، بازی لذت بخشیه ... کاملاً انگلیسی بود همه چیزش ... بازی هم هیچ مشکلی نداشت و روون اجرا میشد ... خیلی خیلی راضی بیدیم تا اینجای کار ... شما هم دانلود کن خیالت تخت ، فقط همون موقع نصب منوهاش روسیه که نگران نباش کاری نداره ، نصبش هم کلاً واسه من 10 دقیقه هم نشد! ... فقط آنتی ویروسی نداشته باش یا ببندش و آخرین ورژن physx رو بریز و کرکش رو هم که توی خود فایل های دانلودی هست رو توی فولدر pc کپی کن و ویندوزت هم مهم نیس چی باشه ، من خودم با ویندوز 7 دارم بازی میکنم ... :20:

من گرافیکم 4330 Ati هست و سی.پی.یو i3 2.13GHz و رم 4 گیگ ... از توی خود بازی یه قسمت benchmark داشت که گذاشتم تست کنه حدوداً میانگین رو که میزد بین 14 تا 16 ... تنظیمات بازی رو هم در قسمت video همه چیز on بود و بقیه روی medium و اینجوری روون اجرا میشد واسه من ... :20:

noproblem
28-08-2010, 17:06
برای دانلود کرک جدید برای کسانی که DLC
ها رو دانلود کردن
و کرک نهایی
منتشر شده
اینجا سر بزنید
اگر هم کرک جدید بیاد بازم قرار میگیره
:
کرک CFB:
کرک اسکیدرو:

huggy
28-08-2010, 17:11
2k games هیچ خبری از مافیا 3 نداده ؟؟؟؟ :31: آخه این 2 اون طوری که باید به دل میشست نشست!!

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

یکی از دوستان گفته بود که خلاصه های مافیا رو تو یه پست بدم، که باید خدمت اون دوست عزیز عرض کنم که این خلاصه ها رو به طور کلی ندارم و هر روز 1-2 تا چپترش رو بازی میکنم و براتون مینویسم و آخر سر هم که 14 چپتر آماده شد یه بار هم همه رو باهم میزارم.

mohammadaliarmin
28-08-2010, 17:34
یکی جواب مارو بده

king_darkness
28-08-2010, 17:34
دوستانی که دنباله مجله های
هستن
سیو همه مجله ها رو از اینجا
اینجا دانلود کنن:
همه پچ ها و ترینر ها هم هست
برای دانلود سیو هاش
GAME UNLOCKER
رو دانلود کنید

داداش اينايي كه گذاشتي همه مجله ها رو پيدا نكرده
دو تا unlocker داره كه اولي فقط 3 تا از مجله‌ها رو گرفته دومي هم براي من سيو رو نمي‌شناسه و بازي رو از اول شروع مي‌كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
28-08-2010, 17:51
من توی chapter3 نتونستم همه برگه ها رو برسونم. واقعا هم نمیشد. همش ماشین لیز میخوره مسیرها هم دوووره!!:41:
واسه امروز بسه. نمیخوام مثل بعضا یه روزه تمومش کنم!!!:31:

shahabprince
28-08-2010, 17:53
سلام.

Armin 7
28-08-2010, 17:54
با سلام.
من امروز این بازی رو گرفتم , نصبش کردم ولی اجرا نشد !
این ارور رو میده :

از اساتید خواهش میکنم من رو یاری کنن .
سپاسگذارم.

Rhodes
28-08-2010, 17:57
دوستان من الان چپتر 11 هستم.

یکی از عیب های بزرگ این بازی رانندگی طولانی هست.آدم دیگه حوصلش سر میره.
تیرش هم که عین برق تموم میشه.
اعصاب برا آدم نمیزاره.

Rhodes
28-08-2010, 18:03
سلام.

شما این رو نصب کنی درست میشه.

black.assassin
28-08-2010, 18:06
آقا یکی این مجله ها رو بزاره من 12 تا دارم . همرو میخوام . اگه میشد عکس میگرفتم براتون میزاشتم ولی موقع عکس گرفتن رنگاش قاطی میشه .

Rhodes
28-08-2010, 18:13
آقا یکی این مجله ها رو بزاره من 12 تا دارم . همرو میخوام . اگه میشد عکس میگرفتم براتون میزاشتم ولی موقع عکس گرفتن رنگاش قاطی میشه .

منم 12 تا بیشتر ندارم.اون 2 تارو توی زیرزمین اون جایی که میره stamp هارو بدزده برداشتی؟

Zende
28-08-2010, 18:19
سلام
میخواستم ببینم این شاهکار بازی ها اومده یعنی منتشر شده یا نه:دی
ممنون

mt17770
28-08-2010, 18:21
من DLC ها رو که میریزم توی بازی میشناسشون و نوشته ready to play ولی هم میخواد وارد بازی شه از بازی میاد بیرون. از کرکه ؟
از چه کرکی باید استفاده کنم ؟

Rhodes
28-08-2010, 18:23
سلام
میخواستم ببینم این شاهکار بازی ها اومده یعنی منتشر شده یا نه
ممنون

الان پس ما داریم چی بازی میکنیم؟
ای ناقلا.اذیت میکنی؟!!!:10:
اومده دیگه.:46:

man war
28-08-2010, 18:36
بچها من این صدای قلبو چطوری قطع کنم داره میره رو اعصابم

این که مرحله 2 که وقتی که داری بازی میکنی سیا سفیده ولی وفتی که خودش اتومات با دیگران صحیت میکنه رنگیه ولی صداشون نیست ولی پایینهش نوشته{ یه جورایی زیرنویسه} من چطوری این مشکلاتو رفع کنم

ANAMORPH
28-08-2010, 18:38
تو فصل 14 باید 27.500$ کجا ببرم ؟ :19:

زودتر بگین تا همشو خرج نکردم :21: :31: :21:

یه نفر لطف کنه یه عکس از WANTED هارو بذاره من که نتونستم چیزی پیدا کنم ، لااقل بدونم چه شکلین :41:

ای شیطونا همه فکر و ذکرشون شده پیدا کردن مجله ها :31:

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

Rhodes
28-08-2010, 18:47
اینم wanted.داخل بازی به جای این قیافه سفیده.هثچ چی نیست.

huggy
28-08-2010, 18:54
این پستر های wanted به چه دردی میخوره ؟؟

man war
28-08-2010, 18:56
من این صدای قلبو چطوری قطع کنم داره میره رو اعصابم

این که مرحله 2 که وقتی که داری بازی میکنی سیا سفیده ولی وفتی که خودش اتومات با دیگران صحیت میکنه رنگیه ولی صداشون نیست ولی پایینهش نوشته{ یه جورایی زیرنویسه} من چطوری این مشکلاتو رفع کنم

huggy
28-08-2010, 18:58

چپتر 4 ( 11 فبریه)
سلام دوستان خواستم واسه امروز بس کنم ولی چپتر 4 رو رفتم دیدم خیلی کمه !!!
آپارتمان جو
وقتی ویتو بیدار میشه یه نوشته رو میز پیدا میکنه که از طرف جو هستش و توش نوشته که یه کار بزرگ ( از ننظر مالی ) داریم بیا تو بار ( شراب فروشی) در موردش صحبت کنیم و اسلحه هم بیار.
بار ( شراب فروشی)
هنری و جو نشستن و دارن در مور کار صحبت میکنن ویتو هم که از کار دیشب شاکیه میاد ازش حرف میزنه و میگه که تا 12 شب داشته کار میکرده و برگه ها رو میفروخته و حسابی خسته شده!!
اون طرف تر یه مرده داره با تلفن حرف میزنه و داره داد میزنه که من پولمو هر طور که شده پس میگیرم بعد از اینکه حرفش با تلفن تموم میشه میاد پیش هنری و میگه !!!! do it هنری هم توضیح میده که یکی از رئیسش پول قرض کرده و پس نمیدهو شما هم باید برید جواهر فروشی یارو و جواهراشو بدزدید. ولی باید صبر کنید تا هوا تاریک بشه !!
جواهر فروشی
وقتی که دارین جواهر ها رو می دزدن یه ماشین میاد و پنجره رو میشکونه وشروع به دزدیدن جواهرات می کنن، اسم یارو انیل ( o nill ) هستش . جو به انیل میگه که شما ها دیر امدید ما تقریبا همه چی رو برداشتیم و چیزی برای شما نمونده.انیل میگه که اینجا محله ماست اگه می خوای سالم بری بیرون هر چی دارید رو رد کنید بیاید و همین موقع هست که پلیس میاد.....
بعد از فرار ته یه کوچه باریک
ویتو از جو میپرسه که انیل کیه ؟؟ و جو هم میگه یه احمق که فقط هیکل داره و زور . ویتو جواهر ها رو میده به جو و میره خونه خو میخوابه

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش.

پایان چپتر 4

ANAMORPH
28-08-2010, 18:59
اینم wanted.داخل بازی به جای این قیافه سفیده.هثچ چی نیست.

معمولا کجا دنبالشون بگردیم من تا حالا ندیدم ، تشکر:10:

Rhodes
28-08-2010, 18:59
+10 TRAINER

Infinite Health
Massive Cash
Infinite Ammo
Never Wanted
Destroyer Vehicle
One Hit Kills
Infinite Clip Ammo
Enemy Weapon Jam
Invincible Vehicle
Kill Mission Timers

retail version:

steam version:

man war
28-08-2010, 19:02
یکی به من کمک کنه

یه مشکل دیگه هم هست وقتی که سوار ماشینم همه جا سفیده انگار نور تو چشممه بزور رانندگی میکنم چطوری نورو کم کنم

Rhodes
28-08-2010, 19:04
معمولا کجا دنبالشون بگردیم من تا حالا ندیدم ، تشکر

جای مشخصی که نداره.یکیشو من توی کوه پشت درخت پیدا کردم.جاهای عجیب غریب که حالت عادی آدم عاقل نمیره .

ArashNAM
28-08-2010, 19:08
من این صدای قلبو چطوری قطع کنم داره میره رو اعصابم

کرک حجم زیاده skidrow رو که dlc داره رو دانلود کنید بریزید خوب میشه منم همین مشکل رو داشتم با اون حل شد الن هم تا چپتر 9 رفتم و 15 مجله گرفتم :31: ولی خیلی دست دارم باقی رو هم پیدا کنم حال میده

man war
28-08-2010, 19:12
خب یکی لینکشو بزاره یا بگه تو کدوم صفخص

خوشبین
28-08-2010, 19:18
دوستان رو این سیستم میشه اجرا کرد:
پردازنده:Intel T6500 Core 2 Duo 2.1 GHz - Cache 2 MB - BUS 800 MHz - GMA 4500 MHD
حافظه رم: 2GB DDR2
کارت گرافیک: Intel GMA 4500 MHD 128 MB
با تشکر:40:

mohammadaliarmin
28-08-2010, 19:19
یکی جواب بده

AlexMercer
28-08-2010, 19:23
یکی جواب بده

منم چنین مشکلی داشتم البته وقتی به ماشین دیگه ای میخوردم و کلا تصادف میکردم میپرید بیرون.شما خودتو اذیت نکن.جت هم داشته باشی به اون ماشین نمی رسی و کلا نمیتونی بگیریش.بزار در بره بعد از تلفن زنگ بزن به ادی.:46::11:

aramesh_61
28-08-2010, 19:34
آقا چجوری میشه سیوهای قبلیم رو دوباره استفاده کنم؟ آخه میریزم اونجا که سیوها هستش ولی نمیشناستشون و بازیو از اول میاره

AlexMercer
28-08-2010, 19:36
آقا چجوری میشه سیوهای قبلیم رو دوباره استفاده کنم؟ آخه میریزم اونجا که سیوها هستش ولی نمیشناستشون و بازیو از اول میاره

فولدر فعلی رو کلا پاک کن.بعد فولدر سیو رو جاش بزار.مشکل من اینطوی حل شد:46:

man war
28-08-2010, 19:37
خب یکی لینکشو بزاره یا بگه تو کدوم صفخص

یکی لینک کرکو بزاره

kiuq
28-08-2010, 19:38
دوستان رو این سیستم میشه اجرا کرد:
پردازنده:Intel T6500 Core 2 Duo 2.1 GHz - Cache 2 MB - BUS 800 MHz - GMA 4500 MHD
حافظه رم: 2GB DDR2
کارت گرافیک: Intel GMA 4500 MHD 128 MB
با تشکر
دوست عزیز اجرا نمیشه ولی شما امیدت رو از دست نده..

یکی جواب بده
نمیتونی بگیریش ... روند داستان اینطوریه.
نباید بیفتی بیرون:13:

brstrance
28-08-2010, 19:58
سلام من تو بازی به مشکل خوردم.از زندان اومدم بیرون.میخوام سوار ماشین بشم از بازی مییاد بیرون.مشکل از کرک؟

ANAMORPH
28-08-2010, 20:01
کسی رو نقشه جای wanted هارو نداره

s.hidden
28-08-2010, 20:02
آقایونی که مشکل ماشینو ... دارن این کرک رو دانلود کنن .

دست دوست گلمون noproblem درد نکنه.

Senator_Offline
28-08-2010, 20:08
من تازه بازیو نصب کردم هنوز کرک نریختم چه کرکی بریزم که بدون مشکل باشه نیاز نباشه دوباره کرک رو عوض کنم؟(لینک بدید)

mt17770
28-08-2010, 20:15
دوستانی که هنوز DLC ها رو دان نکردن، اینارو امتحان کنن.
اونی که دوست خوبمون گذاشتن 50MB بود. این 110MB . حالا نمیدونم فرقش چیه. منم اون 50 مگیه رو گرفتم. حالا اینم میگیرم ، خبرشو بهتون میدم. حدودا 15 دقیقه دیگه صبر کنید :8:

password : hqfile.com

Rhodes
28-08-2010, 20:18
اینم عکس WANTED که دوستان میخواستن:

ANAMORPH
28-08-2010, 20:26
اینم آدرس واسه راهنمایی کسایی که میخوان عکسای p*l*a*y*b*o*y رو پیدا کنن
عوارضش به عهده خودتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید در حین انجام مرحله ها پیداشون کنین چون فکر کنم بعدا نشه بعضی جاها رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با فلش نارنجی نشون میده کجا میتونین پیداشون کنین

.................................................. ................
اینجام هم جاشو نشون میده هم خوده عکسو به صورت فیلمای کوچیکن

.................................................. ...............
اینم WANTED ها
انگلیسی تون خوبه حتما یه سر بزنین ، Wanted Poster #159

.................................................. ..............
کسی رو نقشه جاشونو داره بذاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noproblem
28-08-2010, 20:31
دوستان این dlc ها که میزارید کاملا با این dlc که من تویه پست های قبلم گفتم فرق داره!!
اگر کسی تونست بسته الحاقی که خیانت جیمی نام داره رو برای دانلود بزاره
طبق لینک big download:
این dlc یه ماموریت هست به نام خیانت جیمی و بعد از مدتی هم dlc بعدی به نام انتقام جیمی میاد!!
اگر کسی دید بی خبر نزاره
همچنین از سافت پدیا:
البته هنوز نیومده وقتی اومد برای دانلود بزارید لطفا

اینم آدرس واسه راهنمایی کسایی که میخوان عکسای p*l*a*y*b*o*y رو پیدا کنن
عوارضش به عهده خودتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید در حین انجام مرحله ها پیداشون کنین چون فکر کنم بعدا نشه بعضی جاها رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با فلش نارنجی نشون میده کجا میتونین پیداشون کنین

.................................................. ................
اینجام هم جاشو نشون میده هم خوده عکسو به صورت فیلمای کوچیکن

.................................................. ...............
اینم WANTED ها
انگلیسی تون خوبه حتما یه سر بزنین ، Wanted Poster #159

.................................................. ..............
کسی رو نقشه جاشونو داره بذاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی ولی من سیو هاش رو که گزاشتم فقط 5 مگ هست و همش هم موجوده نیازی نیست که فیلم ببینیم و .. این همه دردسر بدیم به خودمون

brstrance
28-08-2010, 20:37
من این کرک ریختم باز هم سوار ماشین میشم مییاد بیرون.چی کار کنم؟

The Rover
28-08-2010, 20:42
مرسی ولی من سیو هاش رو که گزاشتم فقط 5 مگ هست و همش هم موجوده نیازی نیست که فیلم ببینیم و .. این همه دردسر بدیم به خودمون
قبل از این که شما بگی اون unlocker رو امتحان کرده بودیم
فقط چند تا مجله هستش همش نیست

mt17770
28-08-2010, 20:57
دوستان واسه من DLC ها مشکل داره. هم لباساش هم ماشیناش. مثلا تو گاراژ اسم و مدل ماشینای جدید هست ولی خود ماشینا نیستن. مثله اینکه غیب باشن. لباسا هم همینطور. اسماشون تو کمد هست ولی غیبن. نمیشه ورشون داشت.
کسی این مشکلو نداره ؟؟؟

king_darkness
28-08-2010, 21:09
دوستان واسه من DLC ها مشکل داره. هم لباساش هم ماشیناش. مثلا تو گاراژ اسم و مدل ماشینای جدید هست ولی خود ماشینا نیستن. مثله اینکه غیب باشن. لباسا هم همینطور. اسماشون تو کمد هست ولی غیبن. نمیشه ورشون داشت.
کسی این مشکلو نداره ؟؟؟
اون dcl رو دانلود كردم (55 مگ)
رفتم تو سايتش نوشته بود

Just unrar and put the dlcs file in the pc folder of mafia 2.
اين كار رو كردم ولي dlc ها نيومد بعد رفتم جديد ترين كرك بازي رو دان كردم (skidrorw) و كپي كردم تو فولدر pc سيو ها پريد ولي dlc ها نيومد:41:
دوستان ميشه يه راهنمايي كنيد

رضا جنگنده
28-08-2010, 21:20
سلام
بازي ارزش بازي رو داره؟
مثل نسخه ي يكشه؟

noproblem
28-08-2010, 21:22
قبل از این که شما بگی اون unlocker رو امتحان کرده بودیم
فقط چند تا مجله هستش همش نیست
عزیز اپدیت شده
میتونی از cheat hapen بگیری

king_darkness
28-08-2010, 21:25
دوستان این dlc ها که میزارید کاملا با این dlc که من تویه پست های قبلم گفتم فرق داره!!
اگر کسی تونست بسته الحاقی که خیانت جیمی نام داره رو برای دانلود بزاره
طبق لینک big download:
این dlc یه ماموریت هست به نام خیانت جیمی و بعد از مدتی هم dlc بعدی به نام انتقام جیمی میاد!!
اگر کسی دید بی خبر نزاره
همچنین از سافت پدیا:
البته هنوز نیومده وقتی اومد برای دانلود بزارید لطفا

من كه گفتم اون dcl كه شما مي‌گيد اختصاصي براي ps3 هستش و براي xbox و pc نمي‌ياد
اگه اخبار E3 رو دنبال مي كرديد اين رو تو كنفرانس sony گفته بودند

noproblem
28-08-2010, 21:34
من كه گفتم اون dcl كه شما مي‌گيد اختصاصي براي ps3 هستش و براي xbox و pc نمي‌ياد
اگه اخبار E3 رو دنبال مي كرديد اين رو تو كنفرانس sony گفته بودند

من یه جا خوندم برای پی سی هم میاد ولی نمیدونم ‍‍!!
خب از اونایی که همه دلشون میخواد این مجله ها رو ببنن
به این لینک برن :
همینطور بزنن جلو تا همه عکسا رو ببینند

man war
28-08-2010, 21:40
سلام
بازي ارزش بازي رو داره؟
مثل نسخه ي يكشه؟
hره ارزش داره بخر بازی کن

shahabprince
28-08-2010, 21:43
این همه سال منتظر این بازی بودیم اخرم خیلی جالب از اب در نیومد.
معلوم نبود 2k تو این سالها چیکار داشته میکرده.

huggy
28-08-2010, 21:43

سلام دوستان! حسش بود چپتر 5 مافیا رو هم شروع کردم به نوشتن !!!
اگه نظری، انتقادی، پیشنهادی، چیزی داشتید در خدمتم.

چپتر 5 ( 20 فبریه)
آپارتمان جو
وقتی از خواب بیدار میشه یه خانمه تو خونه جو هستش و به ویتو میگه که جو گفتش که من تو بار منتظرتم و بعدش دختره می ره.
بیرون خونه جو
همون خانمی که تو آپارتمان جو بوده با یه مرده تصادف میکنه و میره از زنه دفاع کنی و یارو با ویتو گلاویز میشه!! و ویتو هم دخلشو میاره دختره هم ازت تشکر میکنه و یه سری پیشنهاد بهت میده که .......:31::21::27: خودتون بهتر میدونید.
توی بار
توی با هنری و جو و یه یارو به اسم لوکو هستن و لوکو با ویتو در مورد کار صحبت میکنه !! که باید یه آدمی رو برام بکشی ویتو هم در جواب میگه من تو جنگ خیلی آدمها رو کشتم لوکو میکه تو توی جنگ آدم های بد رو میکشتی ولی این موضوع این طوری نیست.و از ویتو میپرسه که میخوای این کار رو انجام بدی یا نه ؟؟ویتو هم قبول میکنه.
لوکو هم میگه ما به آدم هایی مثل تو احتیاج داریم که کار رو بدون پرسیدن سوال انجام بدن !!
و به ویتو میکه اگه این کار رو مثل کار قبلی ( دزدی جواهرات) خوب انجام بدی یه شانس برای ورود به خانواده ( مافیا)پیدا میکنی . و لوکو بعد از اینکه توضیح میده که چه کار هایی برای ورود به خانواده باید انجام بدی ( مبلغ ورودیه :31:و قسم خوردن و .....) میره.
بعد از رفتن لوکو هنری کمی در مورد کار توضیح میده !! که یه مرده چاق هستش با یه عالمه بادیگارد ولی ما میتونیم کارشو بسازیم و ویتو ازش میپرسه چجوری؟؟؟ هنری هم جواب میده با MG-42 ( یه نوع ماشین گان)
و باید اونو از هری بری بگیری.بعدی بیا به این آدرس اتاق شماره 233.
مغازه هری
تو مغازه حرف خاصی در مورد داستان نمیزنن فقط در مورد اسلحه و اینکه هری چشمش رو تو جنگ از دست داده.ویتو اسلحه رو میگیره و به آدرسی که هنری داده میره.
اتاق 233
MG-42 رو آماده کردن و جو هم خوابه !!!
هنری و ویتو هم دارن بیرون رو نگاه میکنن و باهم حرف میزنن. ویتو میپرسه که اهل کجایی؟؟ و همنری جواب میده سیسیلیو جریان زندگیش رو تعریف میکنه که به خاطر موسیلی ( یا یه همچین چیزایی ) به آمریکا اومد و موسیلی باباشو دست گیر میکنه و میندازه زندان و باباش همون جای میمیره. و اینجاست که اون ماشین های سیاه میان و تیر اندازی شروع میشه .....
تو ساختمون-پیش مرد چاقه
چیز خاصی نمیگن فقط مرد چاقه التماس میکنه که نکشنش و به هنری تیر میزنه و .....
تو راه دکتر-وقتی که هنری تیر خورده
هنری میگه که منو بیمارستان نبرید چون وقتی برم اونجا در حالی که یه تیر تو پام باشه اولین کاری که میکنن به پلیس زنگ میزنن.
وقتی که میرسن دکتر هنری یه پول زیادی بهت میده !!که اون پول رو باید ببری پیش خواهرت برای قرض پدرت.( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

پایان چپتر 5

amin n & i series
28-08-2010, 21:54
سلام به همگی
من مرحله 14 <چپتر 14> یه قسمتش هست گیر کردم
بعد از اینکه میری و تو یه جایی مثل اسکله که کمحل بارگیری کشتی ها هست اون یارو رییس رو میکشی و یه مقدار زیادی بهم پول میدن ابجکت بعدیش که باید برم انجام بدم نمیدونم چه کار کنم
تو نقشه هم معلوم نکرده که کجا برم
توقسمت اجکتیو نوشته : earn $27.500 for bruno ... ولی تو نقشه مشخص نیست که کجا برم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

kasra_khan2003
28-08-2010, 21:57
دوستان عزیز این بازی هم سبک gta IV می باشد . هر کسی اینو تایید میکنه . چرا میگید فرق می کنه .
در ضمن شنا کردن خودش یه حرفس که لازم نیس گانگستر باشی و می تونی حداقل معمولی شنا کنی . حالا بگیم شنا نباشه . قایق چی . روندن قایقم بلد نیست با اینکه قایق ها رو تو بازی می بینید ولی حتی نمیتونید واردشون بشید . به نظر من open world نبود . نیمه اوپن بود یه جورایی :دی

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

مشکلتون از گرافیکه . تنظیمات گرافیک رو کمتر کنید

یه کارت گرافیک بالاتر از nVidia 8400GS که قیمتش هم زیاد نباشه، چی پیشنهاد میکنین؟ البته اینجا تاپیک سخت افزار نیست، ولی اونایی که کارت گرافیکی دارن که بازی رو خوب و روون اجرا میکنه، و قیمتش هم زیاد بالا نیست، لطفا بگن...

jivara
28-08-2010, 21:58
بچه ها این بازی روی کارت گرافیک 8500GT جواب میده ؟

huggy
28-08-2010, 22:04
سلام به همگی
بعد از اینکه میری و تو یه جایی مثل اسکله که کمحل بارگیری کشتی ها هست اون یارو رییس رو میکشی و یه مقدار زیادی بهم پول میدن ابجکت بعدیش که باید برم انجام بدم نمیدونم چه کار کنم
توقسمت اجکتیو نوشته : earn $27.500 for bruno ... ولی تو نقشه مشخص نیست که کجا برم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

شما پول کافی ندارید !!!! توی مپ اون گوشه زده که شما کلا چقدر پول دارید !!! و باید به مقداری که خودتون گفتید برسونیدش.
( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

maziarb
28-08-2010, 22:07
سلام به همگی
توقسمت اجکتیو نوشته : earn $27.500 for bruno ... ولی تو نقشه مشخص نیست که کجا برم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم ، آخه 2میلیارد پول دارم ولی میگه برو یا دزدی کن یا ماشین اوراق کن، چرا من که پولدارم؟

huggy
28-08-2010, 22:09
سلام به همگی
توقسمت اجکتیو نوشته : earn $27.500 for bruno ... ولی تو نقشه مشخص نیست که کجا برم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم ، آخه 2میلیارد پول دارم ولی میگه برو یا دزدی کن یا ماشین اوراق کن، چرا من که پولدارم؟

شما پول کافی ندارید !!!! توی مپ اون گوشه زده که شما کلا چقدر پول دارید !!! و باید به مقداری که خودتون گفتید برسونیدش.
( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

Persian_Gun's
28-08-2010, 22:10
سلام...
یعنی تو این تاپیک یه آدم با معرفت پیدا نمیشه یه کرک سالم معرفی کنه و لینک بده؟!

SADEGH 7
28-08-2010, 22:18
سلام...
خدمت شما:

موفق باشی:11:

maziarb
28-08-2010, 22:20
چرا پیدا میشه! یکیش من:31:

pass:luis3141

amin n & i series
28-08-2010, 22:21
خدا خیرت بده.بد جوری گیر کرده بودم:20::20::46:
برم انجام بدم ببینم چی میشه

maziarb
28-08-2010, 22:24
واسه دزدی باید کجا بریم؟ علامتش روی نقشه چیه؟ تو شهر چرخیدم فایده نداشت؟ رفتم شیشه فروشگاه کیف و کفش زنونه شکوندم ولی ورشون نمیداشت؟! کتابفروشی هم همینطور ، باید بریم طلافروشی فکرکنم، کجاست؟

amirpers
28-08-2010, 22:26
امكانات جديد اضافه مي كنه يعني چي ؟
يعني مثلا فلان ماشين تو بازي نيست ولي اضافه ميشه ؟
اين كه بازي رو مسخره مي كنه . پس چه جوري ميشه از كرك مثلا 32 مگابايتيه استفاده كرد ولي DLS هاش رو استفاده نكرد ؟

دوستان چرا تو این تاپیک هیچ کس جواب کسی رو نمیده ؟

SADEGH 7
28-08-2010, 22:29
واسه دزدی باید کجا بریم؟ علامتش روی نقشه چیه؟ تو شهر چرخیدم فایده نداشت؟ رفتم شیشه فروشگاه کیف و کفش زنونه شکوندم ولی ورشون نمیداشت؟! کتابفروشی هم همینطور ، باید بریم طلافروشی فکرکنم، کجاست؟
شما باید بری مثلا لباس فروشی، بعد تفنگ رو بگیری به سمت اون خانوم صندوقدار، بعد بری جلوی صندوق E رو بزنی.
موفق باشی:11:

Mohammad_Sn2001
28-08-2010, 22:31
کمک کمک

دوستان من توی مرحله 8 دنبال ماشینه میرم به جایی هم نمیزنم ولی به تونل رسیدنی اون یک شتاب عجیب میگیره و غیبش میزنه ولی مرحله رو از اول نمیده بعدش باید چی کار کنم ؟؟؟ همون مسیر رو تا آخر ادامه بدم یا توی شهرکها دنبال ماشینه بگردم ؟؟؟ کسی میدونه کجا قایم شده برام یک عکسی بگذاره ممنون میشم :40::40::40:

کسی نیست بدونه چطوری میشه با دسته بازیش کرد من هر کاری میکنم دسته توی بازی فعال نمیشه !!! :40::40::40:

محمد ه ف
28-08-2010, 22:33
سلام دوستان
خواهشن یکی در مورد این DLC ها یه توضیح بده و اینکه بگید DLC های PS3 رو از کجا میشه دانلود کرد و چه جوری میتونم ازشون استفاده کنم.
موفق باشید.

پ.ن: اینو تو تاپیک کنسولی بازی گفتم جواب نگرفتم به امید اینکه اینجا جواب بگیرم

huggy
28-08-2010, 22:40

:18::18::39:

شهر رو حسابی داغون کردی ؟؟؟؟؟:46:
باید بری تو لباس فروشی ها و بایه تونگ رو سر یارو زنه هدف بگیری ( میتونی شلیک کنی یا نکنی ) بعد برو تو اون یارو دستگاه ها که پول توش نگه میدارن ( دخل) پول بدزدی ولی اگه بری ماشین برای مایکل بروسلی ببری پول بیشتری بهت مید { با B تو بالای مپ مشخص شده} اگه ماشین بردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

کمک کمک

دوستان من توی مرحله 8 دنبال ماشینه میرم به جایی هم نمیزنم ولی به تونل رسیدنی اون یک شتاب عجیب میگیره و غیبش میزنه ولی مرحله رو از اول نمیده بعدش باید چی کار کنم ؟؟؟ همون مسیر رو تا آخر ادامه بدم یا توی شهرکها دنبال ماشینه بگردم ؟؟؟ کسی میدونه کجا قایم شده برام یک عکسی بگذاره ممنون میشم :40::40::40:

کسی نیست بدونه چطوری میشه با دسته بازیش کرد من هر کاری میکنم دسته توی بازی فعال نمیشه !!! :40::40::40:

شما نباید ماشین رو پیدا کنید روی مپ دقت کنید باید انقدر تو خیابون ها بچرخید تا علامت یه تلفن بیاد و برید از باجه تلفن یه زنگ بزنید و موضوع حل میشه !!

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

کمک کمک

شما نباید ماشین رو پیدا کنید روی مپ دقت کنید باید انقدر تو خیابون ها بچرخید تا علامت یه تلفن بیاد و برید از باجه تلفن یه زنگ بزنید و موضوع حل میشه !!

Mohammad_Sn2001
28-08-2010, 22:41
:18::18::39:

شهر رو حسابی داغون کردی ؟؟؟؟؟:46:
باید بری تو لباس فروشی ها و بایه تونگ رو سر یارو زنه هدف بگیری ( میتونی شلیک کنی یا نکنی ) بعد برو تو اون یارو دستگاه ها که پول توش نگه میدارن ( دخل) پول بدزدی ولی اگه بری ماشین برای مایکل بروسلی ببری پول بیشتری بهت مید { با B تو بالای مپ مشخص شده} اگه ماشین بردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

دستت درد نکنه :10:

دنبال ماشینه میگشتم که دهنشو سرویس کنم :10:

B.J.U
28-08-2010, 22:42
بچه ها من شنیدم توی این نسخه بچه هم هست
راسته؟

maziarb
28-08-2010, 22:43
اصلاً نرو دنبالش چون داستانش اینه که اونا فرار کنن، با هواپیما هم بشون نمیرسی ،همون موقع که missin شروع میشه،تو سرجات وایسا ، بعد یکم جلوتر از قبل از اتوبان بپیچ دست چپ ، تلفن همگانی مخابرات هستش

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

بچه 20سال به بالا هستش

huggy
28-08-2010, 22:45
راسته؟

نه تو این بازی و نه تو هیچ بازیه دیگری که توش خوشنت داشته باشه ( مثلا تو خیابون تفنگتو در بیاری و به مردم شلیک کنی ) بچه وجود نداره !!!!! خلاف قانونه
مگر اینکه یه کمپانی درپیت بایه بازی درپیت بیاد ایکار رو بکنه !!!

morrigan_neit
28-08-2010, 22:56
بچه ها توو chapter 7 که از زندان آزاد میشیم بعد اینکه میریم خونه خودمون سوار هر ماشینی میشم بازی میپره بیرون؟

از کرکشه؟

یه لینک کرک سالم میدین؟
مرسی

jivara
28-08-2010, 23:02
چرا کسی جواب نمیده:41:

esfehanei
28-08-2010, 23:04
یه سوال
(ایدفعه دیگه اسپم نیست)
این کرک اسکیندرو رو اگه میشه بدین دان کنم
کلا کرکی که تا آخرین مرحلش رفتین رو بدید
همچنین این به نسخه ریپک میخوره؟
ممنون میشم جواب بدید
باتشکر

Rhodes
28-08-2010, 23:20

بله.

یه سوال
(ایدفعه دیگه اسپم نیست)
این کرک اسکیندرو رو اگه میشه بدین دان کنم
کلا کرکی که تا آخرین مرحلش رفتین رو بدید
همچنین این به نسخه ریپک میخوره؟
ممنون میشم جواب بدید
باتشکر

با کرک 6.5 مگی من الان چپتر 15 هستم.اونو بگیر حلله.هیچ جا هم گیر نکردم.

دوستان شما که جاهای این جوری گیر میکنید,SUBTITLE بازی رو فعال کنید و از رو اون بخونید.در ضمن اگر برید داخل MAP هم مقدار پول و هم OBJECTIVE رو نوشته.

bax_021
28-08-2010, 23:25
بالاخره تموم شد
خیلی خوب بود
ولی کوتاه
یه سوال فنی
یه جا با جو می ریم یه پیرمردیو جلوی در خونش می کشیم
همونی که داشت گلا رو آب می داد
اون شخصیت اول مافیا 1 نبود ؟؟؟ :eh:

P A R S A
28-08-2010, 23:29
بالاخره تموم شد
خیلی خوب بود
ولی کوتاه
یه سوال فنی
یه جا با جو می ریم یه پیرمردیو جلوی در خونش می کشیم
همونی که داشت گلا رو آب می داد
اون شخصیت اول مافیا 1 نبود ؟؟؟ :eh:

چرا دیگه!
خیلی حرکت باحالی بود، قلبم اومد تو دهنم!:31:

jivara
28-08-2010, 23:29
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی از همون ابتدای بازی میپره بیرون Minimize میشه ؟!:41:

لطفا کمک کنید اشکال کار از کجاست ؟

esfehanei
28-08-2010, 23:31
با کرک 6.5 مگی من الان چپتر 15 هستم.اونو بگیر حلله.هیچ جا هم گیر نکردم.
[/B]

خوب بده دیگه

Zende
28-08-2010, 23:43
OH MY GOD
میگم خدای بازیه میگید نه!:دی
الآن کپچر 2 ام
اون ماشینه که باید بدزدی رو دزدیدم بعد چند بار زدم به در دیوار موتورش خوابید
کاپوتو بالا زدم تعمیر کردم!!!!!
:دی

bax_021
28-08-2010, 23:44
چرا دیگه!
خیلی حرکت باحالی بود، قلبم اومد تو دهنم!:31:
من باورم نمی شد
هی می گفتم : این همونه... نه بابا نیست... نه هست... نیست که... ولی هستا :31:
خیلی خوشم اومد از این کارشون
عالی کار کرده بودن
ولی خیلی کوتاه بود
حالا چی بازی کنم ؟؟ :19:

B.3.S.T
28-08-2010, 23:44
فقط میتونم بگم همه چیز به جز رانندگی تو برف فوق العادست ! :31:
من اصلآ از بازی تو سبک زمان قدیم خوشم نمیومد ولی مافیا 2 فوق العاده کار شده...
گرافیک 10/10 گیم پلی 9.75/10 صدا گذاری 9,5/10 داستان پردازی 10/10
نمی خوام باز بحث مقایسه شروع بشه ولی گیم پلی بازی خیلی روونتر از جی تی آی iv بود و همینطور گرافیکش که نشون داد بعد از این همه وقفه بین نسخه یک بازی تا به امروز چرا و به چه دلیل بوده فقط دلیلش همینه که بازی رو به واقعیت پیش رفته از نظر گرافیکی....
واقعآ به همه کسانی که هنوز شک دارن به این بازی توصیه میشه...

موفق باشید

morrigan_neit
28-08-2010, 23:51
یه کرک بدین ممکنه که مشکل از بازی پریدن بیرون توو چپتر 7 رو از بین ببره:(

من اسکیدرو ریختم سیوام پرید:(( :((

mt17770
28-08-2010, 23:55
کسی این مشکلو نداره ؟؟؟
خواهشا یکی هم جواب منو بده. :19:

jivara
28-08-2010, 23:56
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی از همون ابتدای بازی میپره بیرون Minimize میشه ؟!:41:
ممنون میشم راهنمایی کنید .

kasra_khan2003
28-08-2010, 23:59

آره رفیق! من با 8400GS اجرا کردم، ماله شما که GT هست!!!

bax_021
29-08-2010, 00:00
یه کرک بدین ممکنه که مشکل از بازی پریدن بیرون توو چپتر 7 رو از بین ببره:(

من اسکیدرو ریختم سیوام پرید:(( :((

اینجا پست 759 رو بخون
من با این کرک بازیو تموم کردم
اگر با اینم پرید بیرون مشکل از بازیتونه
:11:

ANAMORPH
29-08-2010, 00:22
راسته؟
فقط دموی اول بازی 2 تا بچه نشون میده که اونام قد و قوارشون بچه س ولی قیافشون 20 ساله:31:
بچه تو بازیهای خشونت دار تعطیله

123arash
29-08-2010, 00:27
سلام.
كارت گرافيك 9500 جيفورس
رم 2 گيگ
سي پي يو 2 هسته اي 3.00 گيگاهرتز پنتيوم 4
ايا اجرا ميشه مافيا 2؟
ممنونم..

ANAMORPH
29-08-2010, 00:29
اگه تحت تعقیب باشین یه تلفن پیدا کنین زنگ بزنین، 500 $ میدین دیگه تعقیب نمیشین فقط نمیدونم از فصل چندم اینجوری میشه ولی اگه برین لباس بخرین ارزونتر تموم میشه در ضمن بعد از خریده لباس دخل مغازرم بزنین مفت تموم میشه :31:

hesam_g59
29-08-2010, 00:36
عجب بازی خفنیه...
من امروز گرفتمش...
خیلی هم به شدت..باهاش .. حال و هوای همون مافیای قدیم رو دارم... مخصوصا وقتی رادیوش... همون موزیک آشنای ورژن 1 رو میزنه
نور پردازی.. فوق العادست
گرافیک.. عالیه
اگر از چندتا باگ هم چشم پوشی کنیم... میشه یه ستاره واقعی
اونقدر منو جذب کرد.. که از وقتی گرفتمش. .. 5 تا چپتر رو پشت سر هم.. بدون وقفه رفتم (زیاد نیست.. ولی برا من رکورده)
مشهدیا.... همون آدرس میدون استقلال... برن بگیرن

kiuq
29-08-2010, 00:40
تموم کردم ---72 درصد..
فعلا هم تو خیابونا ول میگردیییییییییییییییییییم :31:

سلام.
كارت گرافيك 9500 جيفورس
رم 2 گيگ
سي پي يو 2 هسته اي 3.00 گيگاهرتز پنتيوم 4
ايا اجرا ميشه مافيا 2؟
ممنونم..
مدیوم برخی جاها با افت فریم اجرا میشه:46:

Iron-Skull
29-08-2010, 01:19
سلام دوستان بالاخره ما هم بازی رو به اتمام رسوندیم با 76 درصد

در مورد بازی هم باید بگم انصافا بازی خوبیه وارزش حداقل یکبار بازی کردن رو داره ولی اگر به یک سری مسایل بیشتر توجه میشد میتونست حرفای بشتری برای گفتن داشته باشه. در مورد اشکالات بازی چیزی نمیگم چون اینجا خیلی راجع به اونا صحبت شده اما نقطه عطف بازی داستان اونه که بسیار جذاب والبته ناراحت کنندست. لازم نیست که حتما زبانتون عالی باشه چون کات سنسها طوری طراحی شده که شما متوجه داستان میشید. نوع داستان رواییه که خود ویتو اونو با ورق زدن آلبوم برای شما روایت میکنه وبه شما نشون میده چطوری روز به روز توی باطلاق مافیا فرو میره و . . .

اما صحنه های جالب بازی از نظر من:

کسایی که بازی رو تموم نکردن نخونن:

1. اول بازی وقتی ویتو بعد از مدتها از جنگ برمیگرده خونه و تو راه همه بهش احترام میذارن

2. توی زندان وقتی خبر مرگ مادرشو میفهمه

3. به قتل رسیدن Meaty دوست جو تو پارکینگ هتل

4. کشته شدن صاحب رستوران (اون سیاه پوسته) بهوسیله جو وقتی که مست کرده بود

5. او قسمتش که خواهر ویتو پای تلفن بهش میگه من دیگه تو رو نمیشناسم , دیگه سمتم نیا!

6. کشته شدن Henry توی پارک

7. اون لحظه ای که ویتو میفهممه Dereck قاتل پدرشه

8. آخر بازی وقتی جو رو میبرن بکشن

و اما . . .
همه ی اینا یه طرف این یکی یه طرف: لحظه ای که باید میرفتی تامی آنجلو (کارکتر مافیا 1) رو میکشتی, آخرماموریت بود. خیلی دلم واسش سوخت بیچاره توی دو تا مافیا کشتنش یعنی دوبار مرد

vahidreza2007
29-08-2010, 01:28
شانس رو میبینی الان تو چپتر 14 هستم و اونجایی که جویی رو اش و لاش میرسونیم خونه و 55000 هزار تا میده میگه ببر بده به برونو

می خوام که حرکت کنم اون علامت برونو از نقشه حذف میشه و معلوم نمیشه باید کجا برم . میدونم مشکل از کرک هستش ولی چند تا

کرک عوض کردم سیو هام رو نمیشناسه . حالا چیکار کنم .

یکی از دوستان سیو چپتر 15 رو که با کرک اسکید رو بازی کرده باشه برام اپ میکنه تا بازی رو تموم کنم .

راستی این محل برونو کجاست دقیقا ؟ اگه بگید شاید بتونم حدسی برم بدون علامت پیداش کنم

بچه منتظرم 1 مرجله مونده و اعصاب خراب من

huggy
29-08-2010, 02:43
شانس رو میبینی الان تو چپتر 14 هستم و اونجایی که جویی رو اش و لاش میرسونیم خونه و 55000 هزار تا میده میگه ببر بده به برونو

می خوام که حرکت کنم اون علامت برونو از نقشه حذف میشه و معلوم نمیشه باید کجا برم . میدونم مشکل از کرک هستش ولی چند تا

کرک عوض کردم سیو هام رو نمیشناسه . حالا چیکار کنم .

یکی از دوستان سیو چپتر 15 رو که با کرک اسکید رو بازی کرده باشه برام اپ میکنه تا بازی رو تموم کنم .

راستی این محل برونو کجاست دقیقا ؟ اگه بگید شاید بتونم حدسی برم بدون علامت پیداش کنم

بچه منتظرم 1 مرجله مونده و اعصاب خراب من
شما 100% اشتباه میکنید !!!!!
مشکل از کرک نیست مشکل از پولیه که دارید.
( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید تا به صاحبش برگردونید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخص شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

پسر این چپتر 6 چقر زیاده !!!!!!! خلاصه ملاصه حالشی نیست.

vahidreza2007
29-08-2010, 02:54
شما 100% اشتباه میکنید !!!!!
مشکل از کرک نیست مشکل از پولیه که دارید.
( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید تا به صاحبش برگردونید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

پسر این چپتر 6 چقر زیاده !!!!!!! خلاصه ملاصه حالشی نیست.

حق با شما بود رفتم پول رو کردمش 55 تا اون علامت رو اورد رو صحفه .

---------- Post added at 03:53 AM ---------- Previous post was at 03:48 AM ----------

بالاخره منم در عرض دو روز بازی رو تموم کردم . بازی زیبایی بود مخصوصا اخراش که داستان نمود پیدا میکرد .

در کل از گرافیک و صدا گذاری و داستان بازی راضی بودم و یک بار بازی کردنش ارزش داره . ولی من یکی برای بار دوم اصلا نمی تونم

این بازی رو بازی کنم چون به من مثل مافیا 1 نچسبید .

کاش گرافیک این نسخه رو شماره 1 بود چی میشد . :18:

این خدمت دوستان گلی که بازی رو شروع نکردند بگم که من با کرک 23 مگی اسکید رو بازی رو از اول تا اخر بدون حتی یه بار کرش و

این حرفا و در بهترین حالت بازی و تمومش کردم . پس نگران کرک نباشید .

---------- Post added at 03:54 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

راستی یادم رفت بگم اولین بازی بود که خودم دانلودکردم خودم براش کرک پیدا کردم . خیلی حال داد از این لحاظ . :31:

B.3.S.T
29-08-2010, 03:55
100 بار گفتن داستان بازی رو لو ندین شاید یکی هنوز تموم نکرده خب...پس اسپویلر واسه کی گذاشتن!:41:

Zende
29-08-2010, 05:05
OH MY GOD
میگم خدای بازیه میگید نه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الآن کپچر 2 ام
اون ماشینه که باید بدزدی رو دزدیدم بعد چند بار زدم به در دیوار موتورش خوابید
کاپوتو بالا زدم تعمیر کردم!!!!!
خوب من کاملا حرفامو پس میگیرم
من که 3 تا کپچر رفتم چیزی قشنگی به این نسخه ندیدم
عمرا مافیا 1 نمیشه
خودشم بکشه نمیشه
اونم دلیلش اینه که یکی باید به این سازنده ی مغز فنچی بگه اون موقعی که تو مافیا 1 دادی بیرون بازی رو به خاطر گیم پلی دادی بیرون نه گرافیک!!!!!
اما الآن فقط به خاطر گرافیکه....
گرافیکش خوبه
اما متاسفانه به هیچ وجه گیم پلی نداره
اگه دوستان یادشون باشه وقتی توی نسخه ی 1 میخواستی فرار کنی ماشین برداری پلیس دنبالت بود آهنگ تند میشد ولی اینجا که بری تو ماشین برا خودش رایدو دهه 60 روشن میکنه اونم که خودت خاموش کنی که دیگی برو بخواب دیگه!
اگه کسایی که بازی کردن یادشون باشه رد کردن پلیس خیلی سخت بود اما این جا مثل آب خوردنه میری کوچه بالایی به قدر 200 متر که فاصله پیدا کردی با پلیس دیگه پلیس تموم شد!!!!
متاسفانه خراب کرد خراب!

kasra_khan2003
29-08-2010, 06:30
خوب من کاملا حرفامو پس میگیرم
من که 3 تا کپچر رفتم چیزی قشنگی به این نسخه ندیدم
عمرا مافیا 1 نمیشه
خودشم بکشه نمیشه
اونم دلیلش اینه که یکی باید به این سازنده ی مغز فنچی بگه اون موقعی که تو مافیا 1 دادی بیرون بازی رو به خاطر گیم پلی دادی بیرون نه گرافیک!!!!!
اما الآن فقط به خاطر گرافیکه....
گرافیکش خوبه
اما متاسفانه به هیچ وجه گیم پلی نداره
اگه دوستان یادشون باشه وقتی توی نسخه ی 1 میخواستی فرار کنی ماشین برداری پلیس دنبالت بود آهنگ تند میشد ولی اینجا که بری تو ماشین برا خودش رایدو دهه 60 روشن میکنه اونم که خودت خاموش کنی که دیگی برو بخواب دیگه!
اگه کسایی که بازی کردن یادشون باشه رد کردن پلیس خیلی سخت بود اما این جا مثل آب خوردنه میری کوچه بالایی به قدر 200 متر که فاصله پیدا کردی با پلیس دیگه پلیس تموم شد!!!!
متاسفانه خراب کرد خراب!

کاملا موافقم! رانندگی هم که خیلی سخت شده، ماشین مدام ته میندازه! با اینکه خیلی ها از رانندگی مافیا 1 ایراد میگرفتن، به نظر من خیلی عالی هم بود.

تا chapter 5 که بازی کردم، صحنه های اکشن خیلی کم بوده.

البته گرافیک و توجه به جذئیات واقعا تحسین برانگیز هست. وقتی به آدما میخوری، یا حتی یهو میری تو یه جا که عمق برف زیاد هست...

چرت ترین قسمت بازی این رانندگی های طولانی مدت و خسته کننده هست.

The Rover
29-08-2010, 07:36
[QUOTE=Zende;5335532]
من که 3 تا کپچر رفتم
QUOTE]
مگه نباید تفاوتی بین تلفظ chapter و capture باشه؟

Captain MacMillan
29-08-2010, 07:49
سلام دوستان من در حال حاضر وسط چپتر 2 بازی هستم، ولی نمیدانم چرا در طول تمام بازی صفحه تصاویر مبهمی دارد؟!

The Rover
29-08-2010, 08:04
سیو بازی با همه مجله ها

kavehj4488
29-08-2010, 08:38
من آخرش بعد از عوض کردن سه کرک و شروع مجدد بازی بازهم چپتر 7 گیر کردم و نمیتونم رانندگی کنم . لطفا یه کرک درست و حسابی برای این بازی معرفی کنید.ممنون.:10:

Rhodes
29-08-2010, 09:04
بعداز 1.5 روز یازی و 10 ساعت و 32 دقیقه تمام شد.اصلا و ابدا بازی نبود که انتظارشو میکشیدم.
74 درصد.با 22 مجله و 5 تاWANTED.

آخرش هم که ...

برای JOE ختم گرفتیم.هر کی میاد اعلام کنه.

فقط تنها چیزیش که به من حال داد آهنگ های بازی بود.واقعا زیبا بود.
همچین زیاد به دلم ننشست.

درود.

jivara
29-08-2010, 09:09

لطفا کمک کنید اشکال کار از کجاست ؟

s.hidden
29-08-2010, 09:21
دو قسمت بازی بم خیلی حال داد :
یکی اونجا که شوهر خواهرشو کتک میزنی
یکیم مرحله آخر جویی میگه :
Lets Shoot This C*ck Su*ker On Three
یا یه همچین چیزایی میگه .
خیلی حال داد.
دوجاشم حالمو گرفت :
آخرش که جویی رو میبرنش ...
تام که جویی کشتش .

---------------------

ببینید در کل خیلی بازیه نازی بود .
و معلوم بود حداقل 5 سال از 6 ساله طول مدت ساخت رو صرف طراحی آبجکت ها و شهر و ماشین ها کردن . ( رو گرافیک کار کردن )
به نظر من قسمت رانندگی ماشین ها فوق العاده بود .
پلیس هاش خیلی ضایع بودن اصلا گیر نمیدادن .
بازی رو زیادی مستحجن کرده بودن . خیلی زیاد از حد . مجله پلی بوی و تابلو های تبلیغاتی توی شهر تابلو های روی دیوار ( همه جا بودن تو کلاب خونه بار ... )
صحبت کردنشون با اینکه زیاد از حد اسلنگ بود ولی خیلی خیلی خوشم اومد .
وقتی که می میره قشنگ تموم میشه .
وقتی جونش کم میشه صدا های اطراف آهسته میشن . خیلی باحال بود .
کلا خیلی بازیه خوبی بود اما گیم پلی بازی خیلی کم بود .

Rhodes
29-08-2010, 09:35
واقعا دیوانه کنندست.الان اومدم روی HARD برم.مشکل خون کم شدن رو داره.در حالی که روی NORMAL نداشت.واااااااااااااااااا ای.

The Rover
29-08-2010, 09:58
دوستان میدونستید اون مرحله که میره خونه leo بهش هشدار بده که دارن میان بکشنش میشه جا های مختلف پنهان شد؟
که هر کدوم دموی مربوط به خودشو داره

Rhodes
29-08-2010, 10:22
واقعا؟

شما کجا بردیش؟من بردمش تو کمد.

keb
29-08-2010, 10:23
من بعد چپتر 7 دیگه نمیتونم بازی کنم. میشه کرکش رو بدید؟

The Rover
29-08-2010, 10:24
من تو کمد و زیر تختو امتحان کردم ولی اگه برید تو حموم هنری شلیک میکنه و ویتو میمیره!

mt17770
29-08-2010, 10:33
من قایمش نکردم. گذاشتم هنری ببینش. اول میخواد لئو رو بکشه، ولی نمیکشه. میزاره فرار کنه.

GUNSHIP
29-08-2010, 10:40
دوستان میدونستید اون مرحله که میره خونه leo بهش هشدار بده که دارن میان بکشنش میشه جا های مختلف پنهان شد؟
که هر کدوم دموی مربوط به خودشو داره
ولی به هر حال پیدامون می کنه

maziarb
29-08-2010, 10:43
سلام آخر بازی که دارن برمیگردن جو رو میبرن یه جایی و ویتو میگه با جو چیکار میکنید؟ در جواب میگه:جو عضوی از معاملات ما نیست! جو رو میکشنش؟

UP-SNAKE
29-08-2010, 10:48
بچه ها اين save های بازی کجا ذخيره ميشه من هرچی ميگردم پيدا نميکنم

Arrowtic
29-08-2010, 10:55
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\2K Games

brstrance
29-08-2010, 10:56
کسی نیست یه کرک سالم بده؟از چپتر 7 نمیتونم سوار ماشین بشم.

The Rover
29-08-2010, 11:04
ولی به هر حال پیدامون می کنه
به هر حال برای این بازی که بعضی از جنبه هاش خیلی تکراریه جالب به نظر میاد

Mostafa-Sabab
29-08-2010, 11:19
سلام دوستان
برا من من یه سوالی پیش اومده من بازیو نصب کردم ولی اجراش میکنم این صفحه رو میاره اینجا باید چیکار کنم

وقتی رویه Apply کلیک میکنم این صفحه رو میاره

نمیتونم،چیکارش کنم هر کاری کردم نرف تو بازی
لطفاً کمـــــــــــــــــــــــ ـــــکم کنید

samyar_red
29-08-2010, 11:24
عجب بازی چرتیه
هوش مصنوعی افتضاحه
تو 3 تا تیر که به یارو میزنی به زور میمیره اونوقت طرف یه مشت کوچیک که میزنه مثل حلیم پهن میشه وسط خیابون میمیره
یا با ماشین با حداقل سرعت که میزنی به هرچی میگه yuo killed
تصویر برداری هم که هیچی معلوم نیست همه چی تار میشه مخصوصا موقع رانندگی تو برفا همه چی سفیده به زور جلوت معلومه
راستی من وقتی دارم تیر اندازی میکنم یهو خودش میره رو مشت! چرا اینجوریه؟
در کل یه ترینری چیزی هست بی زحمت بدید من ادامه بدم وگرنه بزنم پاکش کنم حالمو از بازی رایانه ای بهم داره میزنه

Zende
29-08-2010, 11:38
مگه نباید تفاوتی بین تلفظ chapter و capture باشه؟
منظورم چپتر بود:دی

عجب بازی چرتیه
هوش مصنوعی افتضاحه
تو 3 تا تیر که به یارو میزنی به زور میمیره اونوقت طرف یه مشت کوچیک که میزنه مثل حلیم پهن میشه وسط خیابون میمیره
یا با ماشین با حداقل سرعت که میزنی به هرچی میگه yuo killed
تصویر برداری هم که هیچی معلوم نیست همه چی تار میشه مخصوصا موقع رانندگی تو برفا همه چی سفیده به زور جلوت معلومه
راستی من وقتی دارم تیر اندازی میکنم یهو خودش میره رو مشت! چرا اینجوریه؟
در کل یه ترینری چیزی هست بی زحمت بدید من ادامه بدم وگرنه بزنم پاکش کنم حالمو از بازی رایانه ای بهم داره میزنه

نه نه نه اشتباه نکن!!!
این بازی نه!!!
این نسخه ی افتضاح!!!!
دلیلش اینه که شما کلیک 3 موس رو میزنی همون که میچرخه اون رو عوض کنی میره رو اسلحه ی دیگه

ali_santori
29-08-2010, 11:49
سیستم من:

Win XP

CPU 3.20GHz

Geforce 7300 LE

RAM 2 GIG

بازی رو بخرم یا بی خیال بشم؟

REZAt1980
29-08-2010, 11:51
بچه ها من دیگه این بازی رو ادامه ندادم.

همین الان همش رو پاک کردم. از بس توش عکس و دموی مورد دار بود. چه وضعشه؟؟؟

واقعا دیگه از حد گذرونده بودن. هر چی جلوتر میری بدتر میشه. معلوم نیست بازی ساختن یا ..... .

این نظر شخصی منه:
این بزرگترین توهین به مخاطب هست که با مسائل جنسی میخوان، فروش پیدا کنند.

من به طور کلی علاقه داشتم به دیدن و بررسی آداب و رسوم و لباس و محیط اون سالها. ( به خاطر جنگ جهانی دوم)، اما واقعا گندش رو در آوردن اینا. آدم میخواد بالا بیاره دیگه.

در مورد ساخت بازی:

میتونم بگم که تغییری رو که با مافیا1 ایجاد کرده بودند، با این نصف اون رو هم انجام ندادند. البته گرافیک بازی پیشرفت کرده بود که اگر نمیکرد جای تعجب داشت. بالاخره بعد از 8 سال، این پیشرفت لاجرم میبود.

صدا گذاری، در حد همون مافیا1، شاید کمی بالاتر. شاید.

داستان، مافیا1 به نظرم غنی تر از این بود.

گیم پلی بازی کمی بهتر شده بود. مثلا در هدف گیری و تیر اندازی. اما در رانندگی به خصوص در زمستان، خیلی اعصاب خورد کن بود.
اما مسائلی مانند اینکه بعد از اتمام بازی ( به گفته ی دوستان) نمیشه مپ گردی کرد، یکی از نقاط ضعف بوده.

گاهی اوقات آیتم هایی در بازی مشاهده میشد، که تعجب برانگیز بود. مثلا وجود تلفن، در همه ی خانه ها، اما امکان تماسی وجود نداشت. تلفن رو میشد برداری، اما میگفت شماره ای نداری!!! خوب اصلا به جز زمان زنگ خوردن، دیگه نباید، امکان use phone رو نگه میداشتند.

یا اینکه همه ی مراحل و حتی برگشت از مراحل و خونه رفتن رو باید، رانندگی کنید. امکان trip mode وجود نداره که سریع رد بشه.
یا حداقل امکان سوار تاکسی شدن رو هم نگذاشتند.و به این ترتیب دقایق زیادی از بازی رو در رانندگی باید بگذرونید.

معلوم نبوده ، این همه تاخیر بازی برای چی بوده. فقط گرافیک؟؟!!

به هر حال. به نظر من این بازی، با این سطح چرندیاتی که توش ریخته بودند، به بی اعتبار کردن خودش اقدام کرده.

من وقتی فکر میکنم که بچه های دوازده ، سیزده ساله، تو کشورمون دارن این بازی رو انجام میدن، واقعا نگران میشم.

hobgoblin
29-08-2010, 11:56
سیستم من:

Win XP

CPU 3.20GHz

Geforce 7300 LE

RAM 2 GIG

بازی رو بخرم یا بی خیال بشم؟

اصلا فكرشم نكن

black.assassin
29-08-2010, 12:00
دوستان کرک تست شده . خودم با همین تموم کردم و لینکی هم که الکس جان دادن لینک مستقیم همین بوده که 6 ساعت دیگه مهلتش تموم میشد و سیمرغ جان زحمت کشیده بودن :

کد:

برای سیوهاتون هم این فایل رو دانلود کنید . اولا که سیو تمام شده بازی هست 72% . با 12 تا مجله و 18 تا پوستر و نقاشی . شما حالا می تونید چپتری که از اونجا موندید رو انتخاب کنید و به بازی ادامه بدید و بعدش هم لازم نیست دوباره چپتر انتخاب کنید . می تونید از continue story استفاده کنید . اینم مسیری که باید کپی کنید توش . XP

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II

7

C:\Users\............\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves

اینم سیو کامل :

کد:
کد:

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

سیو بازی با همه مجله ها

نخیر دوست عزیز هیچ مجله ای نداره . بدون مجله هست . 65% بازی رو تموم کرده . واقعا که :13:

Milad4171
29-08-2010, 12:04

واقعا دیگه از حد گذرونده بودن. هر چی جلوتر میری بدتر میشه. معلوم نیست بازی ساختن یا ..... .

این نظر شخصی منه:

من به طور کلی علاقه داشتم به دیدن و بررسی آداب و رسوم و لباس و محیط اون سالها. ( به خاطر جنگ جهانی دوم)، اما واقعا گندش رو در آوردن اینا. آدم میخواد بالا بیاره دیگه.

در مورد ساخت بازی:

میتونم بگم که تغییری رو که با مافیا1 ایجاد کرده بودند، با این نصف اون رو هم انجام ندادند. البته گرافیک بازی پیشرفت کرده بود که اگر نمیکرد جای تعجب داشت. بالاخره بعد از 8 سال، این پیشرفت لاجرم میبود.

گیم پلی بازی کمی بهتر شده بود. مثلا در هدف گیری و تیر اندازی. اما در رانندگی به خصوص در زمستان، خیلی اعصاب خورد کن بود.
اما مسائلی مانند اینکه بعد از اتمام بازی ( به گفته ی دوستان) نمیشه مپ گردی کرد، یکی از نقاط ضعف بوده.

گاهی اوقات آیتم هایی در بازی مشاهده میشد، که تعجب برانگیز بود. مثلا وجود تلفن، در همه ی خانه ها، اما امکان تماسی وجود نداشت. تلفن رو میشد برداری، اما میگفت شماره ای نداری!!! خوب اصلا به جز زمان زنگ خوردن، دیگه نباید، امکان use phone رو نگه میداشتند.

یا اینکه همه ی مراحل و حتی برگشت از مراحل و خونه رفتن رو باید، رانندگی کنید. امکان trip mode وجود نداره که سریع رد بشه.
یا حداقل امکان سوار تاکسی شدن رو هم نگذاشتند.و به این ترتیب دقایق زیادی از بازی رو در رانندگی باید بگذرونید.

به هر حال. به نظر من این بازی، با این سطح چرندیاتی که توش ریخته بودند، به بی اعتبار کردن خودش اقدام کرده.

من وقتی فکر میکنم که بچه های دوازده ، سیزده ساله، تو کشورمون دارن این بازی رو انجام میدن، واقعا نگران میشم.

خوب الان بیشتر بازی های اینطروی نیست.
و بهتره بدونین در زمان جنگ جهانی توی بیشتر کشورها دلخوشی سربازهای چیزی جز این نبود. توی خیلی بازیها اینطور هست و اگه واقعا چیز مسخره ای بود فقط توی این مورد بهش اضافه نمیشد!!!
مثل ولفنشتاین! تو یارو رو که داره با یه هرزه عشق بازی میکنه رو میکشی. یه گروهبان بود فکر کنم!!
در کل بودن این چیزا مسخره نیست به نظر من جالب اینجاست که واقعیت رو نشون دادن. و واقعا سربازها مامورها پلیسها خیلی هاشون دریده تر از الان بودن چون دلخوشی و آزادی کامل رو نداشتن!!!

البته نمیدونم اون مجله ها واقعا اون سال بود؟ ممکنه ولی!

یه چیز دیگه.
روی پک بازی زده Mature یعنی بالا 17 18 سال باید بازی کنن!
این رده بندی سنی رو برای کسانی زدن که میخوان در خرید بازی دقت کنن.
اگه بخواین شما با دید اینکه هرچیزی نگاه س ک س ی داره بگین بده پس حتما شاهکار استنلی کوبریک؛پرتقال کوکی رو هم میگین مسخره هست؟ که پسره از اول فیلم فقط تو کار تجاوزه و آخرش هم ترکش میدن!!!
اینا یه جور واقعیت هست تو زندگی که اگه کمی دقت کنیم بهش دیده میشه!!

اگه دقت کنین توی شاهرکارهای COD هم پوستر های س ک س ی هم روی در و دیوار زیاد بودن. پس این یه جوری آمیخته با این موضوع بوده در زمان چنگ.

ولی نظر هرکس محترمه. من که فعلا بخش 5 هستم!

Little Sparrow
29-08-2010, 12:06
من اون سیو مجله ها رو تست کردم.100%کار میکنه.همه ی مجله ها رو هم داشت.

black.assassin
29-08-2010, 12:08

این نظر شخصی منه:

در مورد ساخت بازی:

ما داریم جوش میزنیم که این سیو کامل با مجله ها رو گیر بیاریم حالا شما بگو توهینه :31:

شما وقتی کامل بازی رو تموم نکردی نگو عزیز این حرفا رو . داستان به زیبایی شماره 1 هست . هر چند شاید شما نسخه فارسی 1 رو بازی کردین .

در مورد تلفن دوستان گفتن موقع تعقیب پلیس می تونی باز نگ زدن و پرداخت جریمه از شر پلیس خلاص شی . پس همچینم بی کاربرد نیست . راستی اون موقع تلفانبانک بود ؟؟!! :31:

شما god father رو بازی نکردی . به اون چی می گفتی . این که جای شکر داره .

در مورد trip mode . همه صفای بازی به رانندگیشه . اگه رانندگیش نبود اصلا متوجه زیبایی نورپردازی و گرافیک نمی شدی . همین که رانندگی بازی هر سری جذابتر از قبل بود و اصلا تکراری نبود . یکم انس بگیرید با بازی . اینقدر گیر ندید . خوبه 50 تومن پول بابتش ندادینا اینقدر گیر میدین .

ali_santori
29-08-2010, 12:09
اصلا فكرشم نكن

کجاشو باید ارتقا بدم؟

با کاهش رزولوشن نمیشه کاریش کرد؟

black.assassin
29-08-2010, 12:09
سلام دوستان
برا من من یه سوالی پیش اومده من بازیو نصب کردم ولی اجراش میکنم این صفحه رو میاره اینجا باید چیکار کنم

وقتی رویه Apply کلیک میکنم این صفحه رو میاره

نمیتونم،چیکارش کنم هر کاری کردم نرف تو بازی
لطفاً کمـــــــــــــــــــــــ ـــــکم کنید

آنتی ویروست روشنه یا یه چیزی که نمی ذاره بازی فایل بسازه تو پوشه .

xeNociDe
29-08-2010, 12:10
حداقل سیستم مورد نیاز بازی چیه!؟

Little Sparrow
29-08-2010, 12:11
سیو بازی با همه مجله ها
دوستان این سیو همه مجله ها رو داره.تست کردم.

black.assassin
29-08-2010, 12:15
من اون سیو مجله ها رو تست کردم.100%کار میکنه.همه ی مجله ها رو هم داشت.

پس چرا بره من نمیاد . نوع کرک مهمه ؟ مگه نباید فقط کپی کنیم تو C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II

:((

Little Sparrow
29-08-2010, 12:16
فکر کنم نوع کرک مهمه.کرک من اسکیدرو بود.

black.assassin
29-08-2010, 12:17
فکر کنم نوع کرک مهمه.کرک من اسکیدرو بود.

میشه بگی کدوم اسکیدرو یا اگه ممکنه لینکشو بزار . :11:

mt17770
29-08-2010, 12:20

این نظر شخصی منه:

در مورد ساخت بازی:

دوست خوب. خب شما میتونی مجله ها رو نگاه نکنی. دمو هاشم رد کنی :31:

Zende
29-08-2010, 12:24
دوستان متاسفانه ابهت مافیا 1 کامل کامل با این نسخه شکسته شد....

popowoody
29-08-2010, 12:30
حداقل سیستم مورد نیاز بازی چیه!؟

Mafia 2

Minimum System Requirements

Processor: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Memory: 1.5 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements

Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.5 Ghz / AMD Phenom X4 @ 2.5 Ghz
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 10 Gb free
Video Memory: 1 Gb
Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

pourya_javani
29-08-2010, 12:33
سلام. من بازیو نصب میکنم و بازی میکنم. وقتی خارج میکنم و دوباره اجرا میکنم میاد اما وقتی برای بار سوم میخوام بازیو ران کنم دیگه اجرا نمیشه! باید پاکش کنم و از اول نصبش کنم. قکر کنم یه جورایی 2 بار مصرفه!!!
کسی میتونه کمکی بکنه؟

sima_6600
29-08-2010, 12:36
ما داریم جوش میزنیم که این سیو کامل با مجله ها رو گیر بیاریم حالا شما بگو توهینه :31:

شما وقتی کامل بازی رو تموم نکردی نگو عزیز این حرفا رو . داستان به زیبایی شماره 1 هست . هر چند شاید شما نسخه فارسی 1 رو بازی کردین .

در مورد تلفن دوستان گفتن موقع تعقیب پلیس می تونی باز نگ زدن و پرداخت جریمه از شر پلیس خلاص شی . پس همچینم بی کاربرد نیست . راستی اون موقع تلفانبانک بود ؟؟!! :31:

شما god father رو بازی نکردی . به اون چی می گفتی . این که جای شکر داره .

در مورد trip mode . همه صفای بازی به رانندگیشه . اگه رانندگیش نبود اصلا متوجه زیبایی نورپردازی و گرافیک نمی شدی . همین که رانندگی بازی هر سری جذابتر از قبل بود و اصلا تکراری نبود . یکم انس بگیرید با بازی . اینقدر گیر ندید . خوبه 50 تومن پول بابتش ندادینا اینقدر گیر میدین .
:31: کاملا موافقم god father خیلی ناجور بود من خودم در اتاق رو میبستم بازی میکردم
GTA که دیگه یاده یه زمانی یه پچ امده بود برای SA میرفتی خودت انجام میدادی :31:
در کل این خیلی بابا خوبه تازه سانسور شده:31:

mt17770
29-08-2010, 12:47
دوست عزیزی که داستانا رو مینوشتن، بقیه چپترها کجاس ؟؟؟ تا 5 بیشتر نبود. :31:
آخه خیلی خوب نوشته. دستش درد نکنه. فقط اگه امکانش هست بقیشم بزاره ممنون میشیم. :10:

The Rover
29-08-2010, 12:48
دوستان اون سیو مجله ها رو که دادم خودم تک تک پیداشون کردم و 100% تست شده است
شاید با overwrite مشکل داره.شما ترجیحا سیو قبلی رو پاک کنید و بعد اینو بریزید

Little Sparrow
29-08-2010, 12:49
میشه بگی کدوم اسکیدرو یا اگه ممکنه لینکشو بزار . :11:
اقا محمد من از این پست دانلود کردم.تا اخر بازی هم با همین کرک رفتم.هیچ مشکلی هم نداشت.

vahidreza2007
29-08-2010, 12:56
ویرایش شد ........:31:

REZAt1980
29-08-2010, 13:06
و بهتره بدونین در زمان جنگ جهانی توی بیشتر کشورها دلخوشی سربازهای چیزی جز این نبود. توی خیلی بازیها اینطور هست و اگه واقعا چیز مسخره ای بود فقط توی این مورد بهش اضافه نمیشد!!!
مثل ولفنشتاین! تو یارو رو که داره با یه هرزه عشق بازی میکنه رو میکشی. یه گروهبان بود فکر کنم!!
در کل بودن این چیزا مسخره نیست به نظر من جالب اینجاست که واقعیت رو نشون دادن. و واقعا سربازها مامورها پلیسها خیلی هاشون دریده تر از الان بودن چون دلخوشی و آزادی کامل رو نداشتن!!!البته به نظر من این درست نیست که ما فکر کنیم، که هر چیزی رو که واقعیت داره، باید به تصویر کشید و حتی اون رو تحسین هم کرد.

یه چیز دیگه.
روی پک بازی زده Mature یعنی بالا 17 18 سال باید بازی کنن!
این رده بندی سنی رو برای کسانی زدن که میخوان در خرید بازی دقت کنن.که متاسفانه تو کشورمون رعایت نمیشه. حتما متوجه هستید که این تصاویر روی افراد یازده، دوازده ساله چه تاثیری میگذاره.
البته بعید میدونم که فقط مختص کشور ما باشه.

اگه بخواین شما با دید اینکه هرچیزی نگاه س ک س ی داره بگین بده پس حتما شاهکار استنلی کوبریک؛ساعت کوکی نارجی رو هم میگین مسخره هست؟ که پسره از اول فیلم فقط تو کار تجاوزه و آخرش هم ترکش میدن!!!
اینا یه جور واقعیت هست تو زندگی که اگه کمی دقت کنیم بهش دیده میشه!!ابدا نمیگم. بلکه میگم تصویر کشیدن بی پرده ی این موضوعات درست نیست.

اگه دقت کنین توی شاهرکارهای COD هم پوستر های س ک س ی هم روی در و دیوار زیاد بودن. پس این یه جوری آمیخته با این موضوع بوده در زمان چنگ.اما آیا به این افراط کشیده میشد؟ که گویا یکی از اصول بازی هست. وقتی که این افراط در تصویر کشیدن این به قول شما واقعیات به وجود میاد، انسان ذهنش از موضوع اصلی منحرف میشه. و کم کم متوجه میشه که اینها تنها محرکی برای ادامه ی داستان نیستند، بلکه برای خود درونی او، یکی از اصل ها شده برای رفع میل او.

ما داریم جوش میزنیم که این سیو کامل با مجله ها رو گیر بیاریم حالا شما بگو توهینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اتفاقا یکی از نتایج و اهدافش همین میشه که تا آخرین عکس رو پیدا نکنی، آروم نمیگیری:31:. نه فقط شما. همه.

شما وقتی کامل بازی رو تموم نکردی نگو عزیز این حرفا رو . داستان به زیبایی شماره 1 هست . هر چند شاید شما نسخه فارسی 1 رو بازی کردین .نه اتفاقا فارسی هم اون رو بازی نکردم. این بازی رو هم تا چپتر 12 فکر کنم رفتم. بقیه ی داستان رو هم از ترجمه ی دوستان استفاده خواهم کرد.

در مورد تلفن دوستان گفتن موقع تعقیب پلیس می تونی باز نگ زدن و پرداخت جریمه از شر پلیس خلاص شی . پس همچینم بی کاربرد نیست . راستی اون موقع تلفانبانک بود ؟؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من هم گفتم ، به غیر اون موارد چرا باید، آیتم یوز فون باشه؟

در مورد trip mode . همه صفای بازی به رانندگیشه . اگه رانندگیش نبود اصلا متوجه زیبایی نورپردازی و گرافیک نمی شدی . همین که رانندگی بازی هر سری جذابتر از قبل بود و اصلا تکراری نبود . یکم انس بگیرید با بازی . اینقدر گیر ندید . خوبه 50 تومن پول بابتش ندادینا اینقدر گیر میدین .نظر شخصی من اون بود و سلیقه ام. علاوه بر اون، برای تموم کردنش، وقت بازی سه برابر میشه با این رانندگی های طولانی

دوست خوب. خب شما میتونی مجله ها رو نگاه نکنی. دمو هاشم رد کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد مجله ها میشه.
در مورد مجله ها که من، اولش اصلا نمیدونستم چی شده که این عکس ها میاد.:31: که بعد از دو سه تا تازه تو منوی بازی فهمیدم که جریان چیه؟

اما در مورد دمو، اگر این کار رو کنم، تا حدودی نمیتونم اصلا داستان رو بفهمم که چی شد. گفتم که بررسی داستان هم برام مهم بود.

mr_mobile
29-08-2010, 13:13
بقیه داستان رو هم اگه بذارید ممنون میشم
تا chapter 5 بیشتر نیست

The Rover
29-08-2010, 13:15
یکی از دوستان که ترینر خواست ار gamecopyworld کنه
اگه فیل-تره از این لینک بگیرید

P A R S A
29-08-2010, 13:27
پســــت شـــــماره هـــــــــزار:31:

در مورد تلفن دوستان گفتن موقع تعقیب پلیس می تونی باز نگ زدن و پرداخت جریمه از شر پلیس خلاص شی . پس همچینم بی کاربرد نیست . راستی اون موقع تلفانبانک بود ؟؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حاجی جون، تلفنبانک چیه!؟ اون برای رشوه دادنه! وقتی میخوان بکشنت که حرف جریمه و این حرف ها نیست!:31:
ـــــــــــــــــــــــــ
من دیروز بازی رو تموم کردم (71%)، با وجود همه اشکالاتی که این همه آدم گرفتن، به نظرم فوق العاده بود، مهم ترین دلیلش هم یادآوری خاطرات سالهایی بود که با مافیا1 زندگی میکردم!:20: (یادش به خیر!) ،نکات مثبتش به نظر من؛ داستان بسیار خفنی که داشت (گرچه به پای داستان مافیا1 نمیرسید و خیلی کوتاه بود!)، رانندگی های نسبتا طبیعی (نسبت به GTA و ...)، گرافیک واقعا عالی(حتی با حداقل سخت افزار*)، آهنگ های یادآور مافیا1 و تخریب پذیری عالی محیط! (مثلا اون رستوران چینی، یا اون ساختمون نیمه کاره چپتر 14) بود و بزرگترین نقص رو هم تو نداشتن حالت Free Ride میدونم که واقعا ناامید کننده بود و در برابر Free Ride و Free Ride Extreme که توی مافیا1 بود یه پسرفت عظیم محسوب میشه!
اشکالات که وارد شده، بعضی هاش صحیحه، بعضی هاش قابل چشم پوشی و بی اهمیته و بعضی ها کاملا واضح جانبدارانه مطرح میشه! در ضمن به نظر من مقایسه GTA IV و MafiaII به خاطر سبک متفاوتشون زیاد جالب نیست!
*من روی لپتاپم (مشخصات تو امضام هست!) با رزولوشن 768*1366 بدون افت فریم و لگ با کیفیت خیلی خوب تونستم بازی کنم!
ـــــــــــــــــــــــــ
بهترین راه برای ولگردی توی شهر بعد از اتمام بازی چیه!؟ اگه مثلا از چپتر 9 LOAD کنیم، سیو چپتر 10 به بعد میپره دیگه!؟ باز اگه پروفایل داشت میشد یه کاریش کرد!

ali_santori
29-08-2010, 13:29
سیستم من:

Win XP

CPU 3.20GHz

Geforce 7300 LE

RAM 2 GIG

یه کلام به ما بگین با کاهش رزولوشن و سایر چیزها میتونم بازی رو اجرا کنم یا نه؟

اگه نه کجاشو و چقدر ارتقا بدم؟