PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

iCe m@n
24-08-2010, 22:13
---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

[/COLOR]دوستان کرجی جایی نیاوارد؟
اگه نه که فردا صبح احتمالا سی دی سنتر تو میدان سپاه یا شهرام میارن

از شهرام نخر می خواد 2 DVD بیاره که احتمالا ناقص باید باشه الان نسخه کاملش 3 DVD هست از همون سی دی سنتر بگیری فک کنم بهتر باشه من که از فردیس گرفتم الانم دارم بازی می کنم واقعا فوق الاده هست برای من هم 3 DVD هست:8:

AlexMercer
24-08-2010, 22:15
ببخش دوست من قصد بجث ندارما ..
ولی این جمله آخرتون یه ذره با کنایست یعنی این مفهوم رو میرسونه که مافیا بازی کوچیکیه و در حد مقایسه با gta نیست ! ... اما اگه نظر شخصی من رو بخواید جی تی ای درسته خیلی بیشتر نسخه داده بیرون و مافیا فقط دو نسخه (نسخه جدید رو که اصلا فعلا نمیشه نظر داد ) اما همون یه نسخه از مافیا اونقدر بزرگ هست که من هم بگم بازی بزرگ مافیا رو نباید با امثال gta مقایسه کنیم .. کاری به سلیقه دوستان ندارم .. درسته الان حرفه ای نیستم در زمینه بازی اما به جرات میتونم بگم 7 سال پیش خوره بازی و واقعا حرفه ای بودم .. عمرا gta اون زمان حتی یک ذره هم زیبایی بازی mafia رو نداشت ... حالا بعد از اون رو دیگه کار ندارم که چی شد چی نشد

بله 8 سال پیش یعنی سال 2002 وقتی این بازی اومد تونست با داستان خوب و سینمایی بازی نگاه همه رو به سوی خودش جلب کنه.مخصوصا بازی پایان زیبایی داشت و مراحل جالبی هم داشت.ولی جی تی ای بعدها با تغییر دادن موتور پایه بازی و بزرگ کردن بازی تمام ضعف هاشو پوشوند.نباید تو گذشته زندگی کرد باید به الان نگاه کرد. خودت قضاوت کن GTA SAN ANDREAS با GTA IV چقدر تغییر داشت؟ ایا مافیا 1 با 2 هم اینقدر فرق دارن؟مافیا فقط همون روند خوب خودش رو پیش گرفت ولی چیزی اضافه نکرد.

در ضمن مافیا 1 رو باید با جی تی ای 3 مقایسه کرد ولی وقتی GTA VICE CITY اومد با اون فضای جالبش مافیا راحت از چشم افتاد.:46:

xlife
24-08-2010, 22:19
بله با همین کرک . فقط کپی پیست کردم . برای بازی هم باید nvidia physics رو حتما داشته باشید .
راستی یه سوال : nvidia physics بره فعال کردن این قابلیت روی کارتهای ati هست . یعنی می تونم تو قسمت گرافیک گزینه nvidia physics رو فعال کنم یا نه ؟ در ضمن گرافیکم 4770 هست و AA هم تا 8 گذاشتم .

انویدیا فیزیک بخوبی رو کارتهای ای تی ای اجرانمیشه و این یک امتیاز واسه انویدیامحسوب میشه برای اینکه الان بیشتر بازیها بر اساس انویدیافیزیک برای اجراشدندوعملکردبهتر نیازبه کارتهای گرافیک انویدیا دارند وتعدادشون زیادشده و حتی یک بازی پرت شده پلی استیشن 3هم با کارت ای تی ای درست عمل نمیکنه آخه پلی استیشن 3 از چیپست گرافیکی انویدیابهره می بره واب این دوتا شرکت توی یک جو نمیره
اگه گرافیکتون atiهستش شمامیتونید انویدیا فیزیکو نسب کنید اما گاهی ممکنه بعضی جاها درست عمل نکنه بلفرض مثال اول بازی یک دیوار بصورت سبز رنگ تار عنکبوتی جلو شماست بعد ازنصب انویدیا فیزیک اون دیوار درست میشه امارنگش ممکنه سفید پر رنگ بشه یا بافتی مرده داشته باشه اما درمورد تیک دار کردنش باید بگم که بازی رو بسیارکند می کنه وسرعت فریم رو پایین میاره پس تیکش غیر فعال باشه

godsmak
24-08-2010, 22:19
از شهرام نخر می خواد 2 DVD بیاره که احتمالا ناقص باید باشه الان نسخه کاملش 3 DVD هست از همون سی دی سنتر بگیری فک کنم بهتر باشه من گه از فردیس گرفتم الانم دارم بازی می کنم واقعا فوق الاده هست برای من هم 3 DVD هست:8:
نه عزیز، این بازی در اصل 2DVD بیشتر نیست(حجم بازی 7 گیگه!)، این 3DVD ها رو اختصاصی می زنن برای بیشتر تلکه کردن مردم!

AlexMercer
24-08-2010, 22:20
از شهرام نخر می خواد 2 DVD بیاره که احتمالا ناقص باید باشه الان نسخه کاملش 3 DVD هست از همون سی دی سنتر بگیری فک کنم بهتر باشه من گه از فردیس گرفتم الانم دارم بازی می کنم واقعا فوق الاده هست برای من هم 3 DVD هست:8:

شما یک DVD ضافه بهت انداختن:41: چون فایل های نصب بازی 7 گیگ هست که با کرک و درایور ها تو 2 تا DVD جا میشه.ولی برای شما خواستن یکم نامردی کنن:46::41:

starn
24-08-2010, 22:24
من این نسخه ی 3 دی وی دی رو که تهیه کردم مشکل داره یعنی مشکل کرک داره بازی توی چپتر اول هیچ مشکلی نداشت ولی توی چپتر دوم داغونه به جای این که دکمه ی W بره جلو دکمه ی s میره جلو از این گذشته مثل یاین که خونت تموم شده و صدای قلم مدام داره پخش می شه
کرک گروه SKIDROW نیز میشکل داره دوستان دانلود نکنید
چند تا از دوستان BC تست کردن و هنوز هم باگ ها برطرف نشده

xlife
24-08-2010, 22:26
برو بچ متخصص تا÷یک کسی نیست تفاوت این دو نسخه رو بدونه ؟

و اینکه از کجا میشه فهمید که نسخه ما استریم هستش یا معمولی ؟

اگه تو دیسکت نرم افزار استیم باشه و نیاز به اتصال به اینترنت برای نصب ویا اجرابود

AlexMercer
24-08-2010, 22:27
من این نسخه ی 3 دی وی دی رو که تهیه کردم مشکل داره یعنی مشکل کرک داره بازی توی چپتر اول هیچ مشکلی نداشت ولی توی چپتر دوم داغونه به جای این که دکمه ی W بره جلو دکمه ی s میره جلو از این گذشته مثل یاین که خونت تموم شده و صدای قلم مدام داره پخش می شه
کرک گروه SKIDROW نیز میشکل داره دوستان دانلود نکنید
چند تا از دوستان BC تست کردن و هنوز هم باگ ها برطرف نشده

بهترین کرک بازی همون ورژن 3 هستش که دیشب پخش شد.

Little Sparrow
24-08-2010, 22:31
این کرک ورژن 3 هستش؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iCe m@n
24-08-2010, 22:31
دوستان نسخه ی 3 دی وی دی سالمه دیگه نه؟

بله سالمه من الان نسخه 3 DVD دارم و راحت بازی میکنم تا الان هم که مشکلی پیش نیومده خداروشکر:27:

d_a_n_t_e
24-08-2010, 22:41
این کرک ورژن 3 هستش؟

مثل اینکه این کرک هم توی Chapter11 بازی مشکل داره و بازی کرش میکنه:41:

----------------------------------

این فایل های DLC رو کجا باید کپی کنیم

P A R S A
24-08-2010, 22:51
دوستان تهران کجا میشه خریدش!؟ من فردا دارم میام تهران، گفتم اگه وقت شد بگیرمش، تا قم بیارن کلی طول میکشه! (گرچه نسخه 360 رو امروز تو قم دیدم!)...طرفای ونک، ولی عصر، یا توی پایتخت!
اگه تبلیغه، لطفا پخ کنید!:31:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
ماشاءالله!

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 13 (13 کاربران و 0 مهمان)

godsmak
24-08-2010, 22:53
مثل اینکه این کرک هم توی Chapter11 بازی مشکل داره و بازی کرش میکنه:41:

----------------------------------

این فایل های DLC رو کجا باید کپی کنیم
من هنوز بازی رو دان نکردم ولی 100% یه پوشه به همین نام DLC تو فولدر بازی هست، اگر نبود توی سرچ بار بزن DLC.* تا جاشونو پیدا کنی!
در ضمن کرک Skidrow رو بریز خیال خودتو راحت کن!

iCe m@n
24-08-2010, 22:56
دوستان نسخه ی 3 دی وی دی سالمه دیگه نه؟

بله سالمه من خودم نسخه 3 DVD دارم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشته خدارو شکر:27:

xlife
24-08-2010, 22:59
دوست من متوجه حرف من نشدی.دوست قبلی گفت کردم شهر تو جی تی ای فقط راه میرفتن من بهشون چندتا نکته رو اعلام کردم.که اینطور نیست.وگرنه بنده هم میدونم اون سال موبایل نبوده.در ضمن خوده سازندگان مافیا هی اعلام میکردن که بازی ما از جی تی ای زنده تر و بهتره پس همین حرفاشون باعث مقایسه میشه وگرنه من هم قصد مقایسه نداشتم و باید مافیا رو با بازی هایی مثل خودش یعنی GOD FATHER یا SCAR FACE مقایسه کرد نه بازیه بزرگی مثل GTA. :46:

FATHER یا SCAR FACE
این دوتابازی خودشون بتقلید از مافیا پرداختند و اصلا فرزندخواندگان خلف این بازی بودند و مافیا شکو ه و عظمتش بقدری هست که یک رقیب برای جی تی ای بحساب میاد و اصلا این دوبازی در حد و اندازه مقایسه با مافیا نیستند و زیرپا خرد میشند اما جی تی ای واقعا محشر بود ومافیا بخوبی تونست خودشو بهش برسونه ولی هنوز چندپله عقبه شاید قسمتهای بعدی بتونند از پس اش بربیاند دنیاکه به آخر نرسیده حتی جی تی ای هم تمام نسخه هاش یکبازی کامل نبودند وکم کم ایده های تازه بهش اضاف شد

starn
24-08-2010, 23:00
کرک Skidrow رو همین الان تست کردم مشکل داره دانلود نکنید
توی چپتر 2 به صورت خدکار خون کم می شه و چشمک میزنه
نمی شه بازی کرد از Skidrow انتظار نمی رفت اینجور کرک حول حولی بده بیرون که چنید باگ تابلوی داشته باشه
اون کرک V3 هم توی چپتر 11-یا 12 مشکل پیدا می کنه
فعلا هیچ کرک سالمی نیومده متاسفانه

xlife
24-08-2010, 23:05
دوستانی که بازی رو انجام میدند لطف کنند چندتامطلب جالب درمورد نکات ریز ودرشت بازی بتایپند تاموقع رسیدن بازی قند تو دل اب بشه مثل سگ و گربه طرز برخورد مردم و خیلی چیزهای دیگه که دل تو دل نمونه

whitewolf
24-08-2010, 23:05
سلام
می خواستم بدونم با گرافیک GTS250 و CPU Q8300 میشه بازی رو بدون افت فریم اجرا کرد؟ اگه نه که برم نسخه 360 شو بگیرم
سوالم در مورد نداشتن افت فریم هست نه اجرا شدن که توی پست اوله

چون کنترل PC واقعا یه چیز دیگست

دیگه اینکه الان نسخه سالمش که بشه تا اخر رفت توی بازار هست؟ چه کرک و چه DVD ؟
مرسی

Senator_Offline
24-08-2010, 23:07
دوستان من از این جا سفارش دادم
[

AlexMercer
24-08-2010, 23:09
FATHER یا SCAR FACE
این دوتابازی خودشون بتقلید از مافیا پرداختند و اصلا فرزندخواندگان خلف این بازی بودند و مافیا شکو ه و عظمتش بقدری هست که یک رقیب برای جی تی ای بحساب میاد و اصلا این دوبازی در حد و اندازه مقایسه با مافیا نیستند و زیرپا خرد میشند اما جی تی ای واقعا محشر بود ومافیا بخوبی تونست خودشو بهش برسونه ولی هنوز چندپله عقبه شاید قسمتهای بعدی بتونند از پس اش بربیاند دنیاکه به آخر نرسیده حتی جی تی ای هم تمام نسخه هاش یکبازی کامل نبودند وکم کم ایده های تازه بهش اضاف شد

بله درسته.ولی بهرحال بهتره با همون ها مقایسه شه.در ضمن مطمئنا شماره های بعدی مافیا بیاد راک استار استاندارد این سبک رو بالاتر برده:46:

black.assassin
24-08-2010, 23:26
برادر من نخوندون منو.من به اندازه ای از GTA جزییات گرفتم که شما نگرفتی.شما تو جی تی ای افرادی رو میدیدی که یا دارن تو خیابان قهوه میخورن یا با موبایل حرف میزدن.موقعی که هوا ابری بود همه چتر میاواردن بیرون و وقتی بارون میومد سریع چتر رو باز میکردن یا میرفتن زیر یک ساختمون تا خیس نشن.جی تی ای هم گدا داشت که میشد بهش کمک کرد.بعد ببخشید شما در واقعیت اگر ادم بیاد جلوی ماشینتون نگه نمیدارین از روش رد میشین؟ تو جی تی ای وقتی کسیو تو خیابون میکشتی مشید افرادی رو دید که با موبایل یا تلفن عمومی به پلیس زنگ میزنن. اگر موقع دویدن به کسی میخوردی و پرت میشد و اون فرد عینکی هم بود میتونستی شاهد باشی که رو زمین دنباله عینکش میگرده. و خیلی جزییات دیگه که یادم نیست یا مجال گفتن نیست.

بله از هوش مصنوعی مافیا شنیدم وقتی رو به مردم تفنگ میگیری واسشون مهم نیست مثل یابو از کنارت رد میشن. گرافیک هم خسته نباشه بازی 2 سال پیش معلومه از نظر گرافیکی پایین تر از بازی سال 2010 هست.

بهتره مافیا با جی تی ای مقایسه نشه وگرنه به جز داستان بهتر چیزی برای رقابت نداره.

من حرفمو پس میگیرم . چون من این جزییات رو تو gta ندیده بودم . من منظورم آدم نبود تصادف ماشینا رو گفتم . بالاخره ماشین یه سرعتی داره دیگه . تو GTA همه ترمز ABS داشتن من که یه بار هم ندیدم که ماشینای دیگه بهم بزنن شاید شما دیدین .در ضمن شما تو جی تی ای پلیسا منگلن . اینجا حتی از روی سیم هم می پرن تا دنبالت بیان . جی تی ای تشخیص مسیرش بهتره یا این . مقایسه کنید

xlife
24-08-2010, 23:33
بچه ها لطف کنید بجای دعوا ومرافع از نقاط ضعف و جذابیتهای بازی برامون بگید

d_a_n_t_e
24-08-2010, 23:40
فولدری به اسم dlc وجود نداره

AlexMercer
24-08-2010, 23:44
من حرفمو پس میگیرم . چون من این جزییات رو تو gta ندیده بودم . من منظورم آدم نبود تصادف ماشینا رو گفتم . بالاخره ماشین یه سرعتی داره دیگه . تو GTA همه ترمز ABS داشتن من که یه بار هم ندیدم که ماشینای دیگه بهم بزنن شاید شما دیدین .در ضمن شما تو جی تی ای پلیسا منگلن . اینجا حتی از روی سیم هم می پرن تا دنبالت بیان . جی تی ای تشخیص مسیرش بهتره یا این . مقایسه کنید

خوب از نقاط ضعف مافیا همه به پلیس های سمجش اشاره کردن.در ضمن پلیسهای جی تی ای با gps دنبالت میومدن.در ضمن شما اینو امتحان کن: به یکی از مردم تو مافیا مشت بزن و بعد بدو جایی که پلیس هست.اگر یارو جلو پلیس زدت پلیس چیکار میکنه؟تو جی تی ای که یارو رو میگرفت.اینجا چی؟

Armin 7
24-08-2010, 23:45
با سلام.
بابا ما که نفهمیدیم این بازی ریلیز شده یا نه !
مگه قرار نبود تو تاریخ 27 اگوست عرضه جهانی شه ؟
پس چرا الان یعنی 25 اگوست شما دنبال بازی هستید :eh:
؟

B.3.S.T
24-08-2010, 23:52
واقعآ ماشالا به این تاپیک.!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عصر 18 تا صفحه بیشتر نبود الان شده 28تا!!!:31:میگم تو این بازی میشه تو همه خونه ها رفت و سرک کشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gta6767
24-08-2010, 23:54
كسي ميدونه كجاي اصفهان اوردن؟

AlexMercer
24-08-2010, 23:59
با سلام.
بابا ما که نفهمیدیم این بازی ریلیز شده یا نه !
مگه قرار نبود تو تاریخ 27 اگوست عرضه جهانی شه ؟
پس چرا الان یعنی 25 اگوست شما دنبال بازی هستید :eh:
؟

شما انگار تو ایران زندگی نمیکنی اینجا زودتر بازی رو میارن. در ضمن تاریخ عرضه بازی دیروز 24 بود که در سرتاسر جهان پخش شد

xlife
24-08-2010, 23:59
دوستان کدومشون کارت گرافیکشون Atiهستش اگه هست بازی بخوبی روش اجرامیشه یا اینکه دچار نقصه

fouladiali
25-08-2010, 00:02
سلام، محتوای مخفی را بخونید...

نارسیس آورده (توی چهارباغ) ، فروش اینترنتی هم داره و با پیک بازی را براتون میفرسته؛ در ضمن معتبر هم هست.
اینم آدرس سایتش

simorgh_m3
25-08-2010, 00:05
آقایون میشه با سیستم زیر بازی رو اجرا کرد؟
cpu:intel e5300 Dual core 2.6
vga:9400 gforce 1G
ram 2 G

xlife
25-08-2010, 00:10

الکسی خوبه که تو این بازی رو نگرفتی که اینطور دست به نقد خشن و سختگیرانه شدی اگه دستت برسه از 10نمره بهش میدی 1من وتو 1روح دردو بدن هستیم و وجه تمایزمون این هستش که از بابت این رخداد احساس تأسف می کنیم اما بهتره خودمونو باجنبه های خوب بازی سرگرم کنیم آخه ماکه 50دلارپول نمیدیم بابتش که بخوایم غمشو بخوریم
بازی باتمام خوبیها و بدیهاش ارزش امتحان کردند رو داره اما اینقدر دیگه سخت نگیرید آدم رو مأیوس می کنید
لعنت بهش 7سال رو بازی کار بکنی اونوقت اینطوری از آب دربیاد واقعا که قباحت داره

محمد ه ف
25-08-2010, 00:12
درجه بندي بنياد ملي بازيهاي رايانه اي در مورد محتواي بازي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناسب براي تمامي افراد بالاي 12 سال .

:39:

Milad4171
25-08-2010, 00:14
بهترین جا برای خرید اینترنتی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا اگه تست کردین و مطمعن هستین بگین. حال ندارم برم بازار.

maziarb
25-08-2010, 00:14

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا میاره، اگه هم تا العان نیاورده بخاطر اینه که کرک سالمی واسش نیومده، دوست خودم هم هست کاری داشتی میتونی به خودم بگی یا زنگ بزنی که حضوری واست بیارم!، تخفیف میده به علاوه یه بازی اشانتیون، پک هم میفروشه، مثلاً 33تا dvd بازی فقط 9900

Armin 7
25-08-2010, 00:15
اقایون , P30World خودمون این بازی رو برا خرید اینترنتی گذاشته .
اگه مایلید از همینجا بگیرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

starn
25-08-2010, 00:17
یعنی به بازی مجوز دادن که رده ی سنیشو اعلام کردن؟!!!!
درضمن خود شرکت سازنه ده ی بازی درجه ی M رو به بازی داده بعد اینا میگن 12 سال

worldclass
25-08-2010, 00:26
لطفا بک نسخه که بدون نیاز به استیم باشه برای دانلود قرار بدید
ضمنا تک لینک هم باشه

simorgh_m3
25-08-2010, 00:29
لطف کنید جواب ما رو هم بدین

آقایون میشه با سیستم زیر بازی رو اجرا کرد؟
cpu:intel e5300 Dual core 2.6
vga:9400 gforce 1G
ram 2 G

Armin 7
25-08-2010, 00:32
لطف کنید جواب ما رو هم بدین

حداقل سیستم مرود نیاز :
Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor : Intel Core 2 Duo at 2.0 GHz / AMD Athlon X2 at 2.4 GHz
Video Card : 256 MB VRAM - NVIDIA GeForce 8600 GTS / ATI Radeon HD 4670
Memory : 2 GB RAM
Hard Disk : 16 GB of free Hard Drive space
بله شما میتونی با این سیستمت بازی رو اجرا کنی.

AlexMercer
25-08-2010, 00:32
الکسی خوبه که تو این بازی رو نگرفتی که اینطور دست به نقد خشن و سختگیرانه شدی اگه دستت برسه از 10نمره بهش میدی 1من وتو 1روح دردو بدن هستیم و وجه تمایزمون این هستش که از بابت این رخداد احساس تأسف می کنیم اما بهتره خودمونو باجنبه های خوب بازی سرگرم کنیم آخه ماکه 50دلارپول نمیدیم بابتش که بخوایم غمشو بخوریم
بازی باتمام خوبیها و بدیهاش ارزش امتحان کردند رو داره اما اینقدر دیگه سخت نگیرید آدم رو مأیوس می کنید
لعنت بهش 7سال رو بازی کار بکنی اونوقت اینطوری از آب دربیاد واقعا که قباحت داره

:31::31:

خوب بله.یکم من تو نقد بازیها نقص هاشو میبینم.نقد کال اف 6 رو که نوشته بودم واسه کلیک فرستادم یارو گفت این نقدی که تو کردی کسی نمیره بخره.بازی های بزرگ رو نباید به همه نقص هاش اشاره کنی تا هواداراش دلگیر نشن.:31::31::31:

ولی خوب مافیا قشنگی های خاص خودش رو داره ولی خوب یکم نباید اینقدر خودشو بزرگ میکرد.این بازی باید همون 2 سال پیش میومد که به دل میشست

B.3.S.T
25-08-2010, 00:34
یعنی با اینکه بازی الان تو بازار به وفور یافت میشه باز هم حاضرین دان کنید!!!!!:18:واقعآ آفرین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان امکان جدیدی که تو gta ندیده باشیم وجود داره تو این بازی؟؟

system1000
25-08-2010, 00:48
بازیش به نظر من برای 2 گروه راضی کننده بود.1- برای کسایی که اولین باره چنین سبکی رو تجربه کردن و بازی هایی مثل جی تی ای رو هرگز ندیدن.2- کسایی که فقط منتظر بودن این بازی بیاد و و با بازی کردنش از لحاظ روحی ارضا بشن.
در کل آش دهن سوزی نبود و فقط سابقه خوبش وسوسه کننده بود همین! برای کسایی که زیر 512 دارن هم اصلا ارزش وقت گذاشتن برای دانلود نداره!

Milad4171
25-08-2010, 00:48
اقایون , P30World خودمون این بازی رو برا خرید اینترنتی گذاشته .
اگه مایلید از همینجا بگیرید.

این که فقط اسپانسر سایته. مال خودمون نیست که!!:31:

fouladiali
25-08-2010, 01:52
درجه بندي بنياد ملي بازيهاي رايانه اي در مورد محتواي بازي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناسب براي تمامي افراد بالاي 12 سال .

:39:

یعنی به بازی مجوز دادن که رده ی سنیشو اعلام کردن؟!!!!
درضمن خود شرکت سازنه ده ی بازی درجه ی M رو به بازی داده بعد اینا میگن 12 سال
سلام به همگی
اصلا این بنیاد رده بندیی برای Mafia II انجام نداده؛ بهتره خودتون ببینید...

hajoo
25-08-2010, 02:57
یه سوال؟ اگه من یه کرک بریزم مشکل داشته باشه.عوضش کنم(یکی دیگه کپی کنم) چه مشکلی بوجود میاد؟

turokpooria
25-08-2010, 08:09
یه سوال؟ اگه من یه کرک بریزم مشکل داشته باشه.عوضش کنم(یکی دیگه کپی کنم) چه مشکلی بوجود میاد؟

به احتمال زیاد کار نخواهد کرد. شما اول یک بکاپ از بازی بگیرید

Behi09
25-08-2010, 08:46
دوستان کرک سالم و کامل بازی اومد یا نه؟؟؟

BioHazard
25-08-2010, 09:14
فکر کنم تهران آخرین استان ایران باشه که بیاره. دیشب رفتم بوستان(توی پونک) ، همه گفتن نسخه ی xBox رو داریم. امروز مسیرم میخوره به بازار رضا توی ولیعصر ، برم ببینیم اونجا آوردن یا نه.

پ.ن : ای محمد خدا لعنتت کنه که تغییر شغل دادی و از بوستان رفتی :دی

------------

آقایون این پرشیااستور قابل اطمینان هست ؟ آخه داره خوب قیمیتی میده. کلش با هزینه ارسال میشه 35,278. حداقل نصف اون قیمتی که از سایت های مشابه گرفتم.

------------
هان !!!!! تاریخ رای شورا رو ببینید و تاریخ ارائه بازی. البته رای شورا هم باحاله :دی
:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[title]=Mafia&search_submit=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88

Milad4171
25-08-2010, 09:18
یه کرک صفحه ی قبل هستش. معمولا SKIDROW کارش درسته!!!:31:

من امروز سفارش دادم از یه فروشگاه اینترنتی :

پرشیا استور. برام 2800 تموم شد. 1800 پول بازی بقیه اش هم پول پست. امروز هم زنگ زد گفت تا 2 روز دیگه به دستم میرسه!!!!

به طور کلی واسه آدمهایی مثل من که حال و حوصله ی رفتن به بازار رو ندارن یه مزیت بزرگه:27:

Rhodes
25-08-2010, 09:25
به طور کلی واسه آدمهایی مثل من که حال و حوصله ی رفتن به بازار رو ندارن یه مزیت بزرگه

میگم شما تنت به ما شیرازی ها نخورده؟حالا اگه ما بودیم که تنبلیم یه چیزی.شما دیگه چرا؟!؟!؟

دوستان شیرازی پاساژ صدف آورده.برین حال کنین.

BioHazard
25-08-2010, 09:30
تا 2 روز دیگه :دی با پست سفارشی زدی فکر کنم. اون قیمت پیشتاز هست که 24 ساعته میرسه. اسپانسر سایت با قیمت ارسالش میده 6700.:دی

میرم بازار رضا ، اگه نبود سفارش میدم.

HOJ-JAT
25-08-2010, 09:40
[
آقایون این پرشیااستور قابل اطمینان هست ؟ آخه داره خوب قیمیتی میده. کلش با هزینه ارسال میشه 35,278. حداقل نصف اون قیمتی که از سایت های مشابه گرفتم
اره من خودم تا حالا نزدیک 50تا دیویدی ازش خریم عالی عالی ..مطمءن باشید..

GUNSHIP
25-08-2010, 09:43
چرا 3-4 نفری که بازی رو گرفتن چیزی درباره بازی نمیگن؟
احتمالا تا هنوز از بازی خارج نشدن:3:

amirpers
25-08-2010, 09:47
كرك ها كه ظاهرا فعلا مشكل داره.

در مورد بازي هم جالبه ، زماني كه دمو منتشر شده بود و بازي هنوز نمره اي نگرفته بود ، همه ميگفتند عجب بازي خوبيه.حالا كه منتشر شده و نمره گرفته ، خيلي ها فقط دارند ايراد ميگيرند و ميگن بازي تكراريه ، پليس هاش مشكل دارند و ...

Rhodes
25-08-2010, 09:48
Mafia 2 Skidrow Crackfix (Health fix

Note: restart chapter 2

تست شده و 100 درصد کار میکنه.

به کرک قبلی احتیاجی نیست.همین رو از اول بریزید.کار میکنه.

keb
25-08-2010, 10:19
الان تو کرج از بچه های کرجی کسی جایی واسه خرید سراغ داره؟:13:
یعنی توی تهران هم فردا میاد یا امروز تو تهران اومده؟:13:
اگه بگیم تبلیغ میشه که.

فلکه اول جلو سینما ساویز

میدون آزادگان اول خیابون برغون یه کوچه ست برو اون تو. اون جا هم داره.

black.assassin
25-08-2010, 10:50
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده
ميکنند: 14 )14 کاربران و 0 مهمان(
xlife, AlexMercer, amir_68, d_a_n_t_e,
gta6767, hajoo, hamid_hitman47,
iman0007, Kamyar_AnathemA,
m1o2o3o4, MILAD MGH, qaflan,
skhammari
این دوستان کدومشون کارت گرافیکشون Atiهستش اگه هست بازی بخوبی روش اجرامیشه یا اینکه دچار نقصه

من با 4770 روی آخرین جزییات بازی میکنم با AA 8x ولی رزولوشنم1024*1280 هست چون رو crt بازی میکنم و از این بیشتر نمیشه .

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

در ضمن دوستان هرکاری کردم نتونستم عکس بگیرم از بازی . موقعی که عکس میگیره رنگهای بازی بهم میریزه . با snag IT هم امتحان کردن نشد .

SADEGH 7
25-08-2010, 10:56
من با 4770 روی آخرین جزییات بازی میکنم با AA 8x ولی رزولوشنم1024*1280 هست چون رو crt بازی میکنم و از این بیشتر نمیشه .

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

در ضمن دوستان هرکاری کردم نتونستم عکس بگیرم از بازی . موقعی که عکس میگیره رنگهای بازی بهم میریزه . با snag IT هم امتحان کردن نشد .
واسه عکس گرفتن از بازی از برنامه fraps استفاده کنید.
موفق باشی:11:

Rhodes
25-08-2010, 11:04
+7 TRAINER
[CENTER]
Infinite Health
Massive Cash
Infinite Ammo
Never Wanted
One Hit Kills
Infinite Clip Ammo
Enemy Weapon Jam

نسخه RETAIL:

نسخه STEAM:

Hojjat07
25-08-2010, 11:09
working 100%

SKIDROW CRACK

black.assassin
25-08-2010, 11:12
دوست عزیز alexmercer من اون 2 تا چیزی رو که گفتی امتحان کردم در رابطه با هوش مصنوعی بازی .
با یکی درگیر شدم و گذاشتم منو بزنه . پلیس سریعا دخالت کرد و بهش تذکر داد نه اینکه این فرار کنه و اونم بیفته دنبالش .
وقتی که اسلحه رو سمت عابرین می گیری تنها عکس العملی که نشون میدن اینه که بهت زل میزنن . حتی یکیشون اونقدر بهم زل زد سر خورد افتاد رو زمین . نمیدونم شاید اشکال بازیه ولی به نظر من اون موقع داشتن اسلحه واسه همه عادی بوده شاید . البته بعضی از عابرین که خودشون هم گنگستر هستن موقعی که اسلحه رو طرفشون می گیری بهت شلیک می کنن .

HOJ-JAT
25-08-2010, 11:14
بازیش مثل قبلی خوبه یا نه؟
ماموریتاش مرحله ای هستند یا نه مثل gta باید خود بگیری؟

black.assassin
25-08-2010, 11:21
بازیش مثل قبلی خوبه یا نه؟
ماموریتاش مرحله ای هستند یا نه مثل gta باید خود بگیری؟

فعلا که چپتر 3 هستم . زوده بگم که مثل قبلی هست یا نه . ( البته برای من)
به صورت چپتر هستش ولی تو هر چپتر ممکنه چند تا ماموریت به شما داده بشه . آخر هر چپتر هم می گیری می خوابی و میره چپتر بعدی . تقریبا مثل gta هست . ولی بعضیاش زوریه :31:

black.assassin
25-08-2010, 11:31
واسه عکس گرفتن از بازی از برنامه fraps استفاده کنید.

بازم نمیشه . به این شکل عکس می گیره :

AlexMercer
25-08-2010, 11:33
دوست عزیز alexmercer من اون 2 تا چیزی رو که گفتی امتحان کردم در رابطه با هوش مصنوعی بازی .
با یکی درگیر شدم و گذاشتم منو بزنه . پلیس سریعا دخالت کرد و بهش تذکر داد نه اینکه این فرار کنه و اونم بیفته دنبالش .
وقتی که اسلحه رو سمت عابرین می گیری تنها عکس العملی که نشون میدن اینه که بهت زل میزنن . حتی یکیشون اونقدر بهم زل زد سر خورد افتاد رو زمین . نمیدونم شاید اشکال بازیه ولی به نظر من اون موقع داشتن اسلحه واسه همه عادی بوده شاید . البته بعضی از عابرین که خودشون هم گنگستر هستن موقعی که اسلحه رو طرفشون می گیری بهت شلیک می کنن .

خوب این یکی رو گذاشته..

ولی در بازی مثل Prototype که هدف قتل و عام همه مردم شهر بود:31::27: اگر تفنگ میگرفتی سمت مردم در میرفتن و این یک ضعف برازی مافیا. ذر ضمن درسته شاید اون موقع همه عادت داشتن به اسلحه ولی ایا نباید برای نجات جونشون کاری کنن؟وایسن نگاه کنن تا طرف هد شاتش کنه بره؟:27:

Rhodes
25-08-2010, 11:36
بازم نمیشه . به این شکل عکس می گیره :

ای وای!!!!:18:
FRAPS قویترین هست چرا این جوری شده؟:41::41:

دوستان راه حلی ندارن؟

jericho-sina
25-08-2010, 11:49
عذر می خوام دوستان

من با کارت 8600gt میتونم بازی کنم؟

AlexMercer
25-08-2010, 11:51
عذر می خوام دوستان

بله میشه ولی فیزیک رو نمیتونین با تمام قدرت فعال کنید:46:

matrix_3s
25-08-2010, 11:53
بله میشه ولی فیزیک رو نمیتونین با تمام قدرت فعال کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب با چه سیستمی میشه تمامی فیزیک رو فعال کرد؟؟؟؟

turokpooria
25-08-2010, 11:58
تو صفحه قبل گفته بودن که چه قابلیت هایی نسبت به gta داره که چندتاشو میگم اگه اخطار نگیرم.
اولن تو بدو بازی دو تا گیرل بد حجاب تو خونه رفیقمونن جو
بعد یکی از جنبه های بازی اینه که مجله های play boy رو برداری
یکی دیگه هم روزنامه خوندنه.
من از همه چیزه بازی خوشم اومد ولی جون شخصیت بازی خیلی نافرم کم میشه حتی اگه همون لحظه چیزی خورده باشی جونش شروع به کم شدن می کنه که اگه خیلی کم بشه حتی با یه تصادف کوچیک میمیره.

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

اولا باید یه cpue بالا داشته باشید تا افت فریم نداشته باشید بعد هم با گرافیک خودم تونستم همه رو تا high ببرم (250gts) که اولین مرحله با ماشین گان یه خونرو پایین اوردم که خیلی فاض داد

jericho-sina
25-08-2010, 11:59
بله میشه ولی فیزیک رو نمیتونین با تمام قدرت فعال کنید:46:

فیزیکشو رو فعال کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داریم نیروگاه میسازیم مگه؟

turokpooria
25-08-2010, 12:02
عذر می خوام دوستان

سی پی یوت چقدره؟

jericho-sina
25-08-2010, 12:05
سی پی یوت چقدره؟

َAMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+

Behi09
25-08-2010, 12:06
آخرش چی شد کرک کامل و بی نقص بازی اومد؟

black.assassin
25-08-2010, 12:08
تو صفحه قبل گفته بودن که چه قابلیت هایی نسبت به gta داره که چندتاشو میگم اگه اخطار نگیرم.
اولن تو بدو بازی دو تا گیرل بد حجاب تو خونه رفیقمونن جو
بعد یکی از جنبه های بازی اینه که مجله های pl*a*y b*oy رو برداری
یکی دیگه هم روزنامه خوندنه.
من از همه چیزه بازی خوشم اومد ولی جون شخصیت بازی خیلی نافرم کم میشه حتی اگه همون لحظه چیزی خورده باشی جونش شروع به کم شدن می کنه که اگه خیلی کم بشه حتی با یه تصادف کوچیک میمیره.

این مجله ها خیلی نافرم ترن . دوستان پیشنهاد میشه بهشون دست نزنید . چه وضعشه . بنیاد بازیها عمرا اگه این بازی رو بازی کرده باشه که گروه سنی +12 رو بهش داده . چون اگه بازی می کردن جزو بازی های شرعا حرام به حساب میومد :31:
الان اگه کسی هم نمی خواست بازیش کنه به خاطر مجله ها میره میگیره بازی می کنه . فقط بپا روزت باطل نشه :31:

konami-pes
25-08-2010, 12:12
این مجله ها خیلی نافرم ترن . دوستان پیشنهاد میشه بهشون دست نزنیدداستان این مجله ها چیه دیگه؟:31:

AlexMercer
25-08-2010, 12:18

Minimum System Requirements:

OS: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
Processor: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) or higher
Memory: 1.5 GB RAM
Storage Space: 8GB
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro or better
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Peripherals: Keyboard and mouse or Windows compatible gamepad
Recommended System:

OS: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
Memory: 2GB or more
Storage Space: 10GB or more
Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 or better
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Peripherals: Keyboard and mouse or Windows compatible gamepad

xeNociDe
25-08-2010, 12:25
داستان این مجله ها چیه دیگه؟:31:
بیش از 50 نوع مجله ی PlayB توی این بازی وجود داره...:دی

Little Sparrow
25-08-2010, 12:29
بیش از 50 نوع مجله ی PlayB توی این بازی وجود داره...:دی
به به.به به.
برای جلوگیری از اسپم شدن:
دوستان کرک ورژن 3 تو چپتر های اخر شکل داره؟نه؟

BioHazard
25-08-2010, 12:29

این باگ کرک هست که در طول بازی جون کم میشه. یک کرک دیگرو امتحان کن

bax_021
25-08-2010, 12:32
دوستان کرجی...
کسی گرفته بازیو ؟؟
خواهشا آدرس بدید.
اگر اینجا نمی شه پیام شخصی بدید.
مرسی. :11:

BioHazard
25-08-2010, 12:35
داستان این مجله ها چیه دیگه؟:31:

iCe m@n
25-08-2010, 12:36
دوستان کرجی...
کسی گرفته بازیو ؟؟
خواهشا آدرس بدید.
اگر اینجا نمی شه پیام شخصی بدید.
مرسی. :11:

الان دیگه کامپیوتری شهرام سر فلکه اول آورده برو بگیر:46:

esfehanei
25-08-2010, 12:42
برای من 15روز دیگه دانلودش تموم میشه

xeNociDe
25-08-2010, 12:45
لینک دانلود بازی:

Mafia 2 PC

پسورد:

BioHazard
25-08-2010, 12:50
سیستم لپ تاپ من :
CPU : Core 2 duo T6570 2.10 GHz
RAM : 2gb
VGA :Gforce 9300 GS
Windows Vista.

من روی این اگه رمم 4 گیگ باشه ، میتونم RE5 و AC1 رو با گرافیک بالا (High) بازی کنم. ولی حیف که رمم 2 هست و پول رم ندارم :ی.

برای کسایی که ممکنه لگ بزنن ، توصیه میشه حتما آخرین درایور کارتشونو دانلود کنند و نصب کنند. من تائیرش رو توی بازی های The Last Remnant و Resident Evil 5 دیدم.

vahidgame
25-08-2010, 12:55
آخرش چی شد کرک کامل و بی نقص بازی اومد؟

بله
بازی دیگه الان همه جا پیدا میشه

لینک دانلود بازی:
فکر کنم این خلاف قوانین اینجا باشه:20:
انجمن دانلود بازی هم به خاطر همین بسته شد...

ANAMORPH
25-08-2010, 13:01
این مجله ها هم حتما لازم بودن که گذاشتن تو بازی شاید واسه تقویت چشم یا وقتی آدم خسته میشه خستگیش در بره
یکی بگه کنترل ماشینا بهتر شده ،مثلا تو سرعت های بالا تر یا در مقایسه با GTA

alibararsani8
25-08-2010, 13:14
بچه های مشهد کسی این بازیرو گرفته؟
از سعدی یا نیلوفر آبی؟

Behi09
25-08-2010, 13:24

دوست عزیز کنترل ماشین ها نسبت به مافیا 1 بهتر شده. اما دیگه انتظار کنترل ماشین های جدیدی که در gta استفاده شده نباید بود آخه دیگه این ماشین های مافیا اتومبیل های دهه 40 و 50 میلادی هستن دیگه.
من خودم خوشم اومد از سیستم کنترل ماشین ها در بازی که با دموش انجام دادم.

hamedchtsz
25-08-2010, 13:34
این مجله ها خیلی نافرم ترن . دوستان پیشنهاد میشه بهشون دست نزنید . چه وضعشه . بنیاد بازیها عمرا اگه این بازی رو بازی کرده باشه که گروه سنی +12 رو بهش داده . چون اگه بازی می کردن جزو بازی های شرعا حرام به حساب میومد :31:
الان اگه کسی هم نمی خواست بازیش کنه به خاطر مجله ها میره میگیره بازی می کنه . فقط بپا روزت باطل نشه :31:

حالا شما کاسه داغ تر از آش نشو لطفا...

sima_6600
25-08-2010, 13:36

این که هیلتر شده.من مستقیم کردم یه جا دیگه:31:

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

حالا شما کاسه داغ تر از آش نشو لطفا...
:31::31::31:
راست مگه بهتر بازی کنی و هیچی نگی تا دوبله بشه و سانسور تا لباس کنن تن حاج خانوم مثل شماره 1 :31:
:31:

Khashayar King
25-08-2010, 13:47
دوستان نسخه آمریکای شمالی 24 اگوست منتشر شده ! پس نسخه کامل هست !

نسخه اینترنشنال هم 27 اگوست هست ، نگران نباشید چون فکر میکنم بازی فول باشه

Rhodes
25-08-2010, 13:47
ببخشید همین جوری پست میدید میرید جلو.بشمارید ببیند چن تاش spam شد.الان همین پست خودم هم یکیشه.مراعات کنید دیگه.:11::11::11:

ممنون.

دوستان من یکش رو بازی نکردم.به مشکلی بر نمیخورم؟:41::41::41::41:

SADEGH 7
25-08-2010, 14:02
بالاخره من هم بازی رو گرفتم. الآن در حال نصبه. با یکش که خاطرات زیاد دارم. امیدوارم این ورژنش هم مثل قبلی عالی باشه. تا شب منتظر یه نقد کامل باشید.

Rhodes
25-08-2010, 14:08
لینک کرک نسبتا سالم بازی(فعلا مشکلی گزارش نشده)

لینک اول:(که هیتلره)

لینک دوم:(که هیتلره)

لینک سوم:

حالشو ببرید.

توضیحات:

Mafia II CRACK ONLY SKIDROW Crackfix-DARK SLASH
This crackfix has all the thing u need and it also has 7 chapter playthrough and no bugs like loosing health, ENJOY
1. Unrar
2. Copy all files from unrar to installed directory\Mafia II\pc
3. Run " Mafia 2 Crackfix " first
4. Then run " Mafia2.exe " to play game
5. Enjoy

black.assassin
25-08-2010, 14:10
این مجله ها هم حتما لازم بودن که گذاشتن تو بازی شاید واسه تقویت چشم یا وقتی آدم خسته میشه خستگیش در بره

خیلی بهتر از gta هست رانندگیش . رانندگی gta هیچ وقت به پای مافیا نمیرسه . پیشنهاد می کنم قبل از قضاوت رانندگی رو از آپشن روی simulation mode بزارید تا بدونید چقدر فرق می کنه . در ضمن با دکمه L می تونید speed limiter رو روشن کنید که باعث میشه سرعتتون از 40 تا بالاتر نره که پلیس گیر بده بهتون . :10:

vahidgame
25-08-2010, 14:12
دوستان من یکش رو بازی نکردم.به مشکلی بر نمیخورم؟
نه. داستان این کلا فرق داره.
ولی یکش رو باید حتما امتحان کنید چون جزو بهترین بازی های تاریخه.

Rhodes
25-08-2010, 14:16
خیلی بهتر از gta هست رانندگیش . رانندگی gta هیچ وقت به پای مافیا نمیرسه . پیشنهاد می کنم قبل از قضاوت رانندگی رو از آپشن روی simulation mode بزارید تا بدونید چقدر فرق می کنه . در ضمن با دکمه L می تونید speed limiter رو روشن کنید که باعث میشه سرعتتون از 40 تا بالاتر نره که پلیس گیر بده بهتون . :10:

چه توپ.من تو gta خودم رو کشتم یه هم چین چیزی بهش اضافه بشه,که آخرم نشد.دستشون درد نکنه.

AlexMercer
25-08-2010, 14:21
ببخشید همین جوری پست میدید میرید جلو.بشمارید ببیند چن تاش spam شد.الان همین پست خودم هم یکیشه.مراعات کنید دیگه.:11::11::11:

ممنون.

دوستان من یکش رو بازی نکردم.به مشکلی بر نمیخورم؟:41::41::41::41:

نه .چون داستانش با اون فرق داره.مثل مس افکت نیست که سیو بازی 1 رو 2 تاثیر داره:46:

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

چه توپ.من تو gta خودم رو کشتم یه هم چین چیزی بهش اضافه بشه,که آخرم نشد.دستشون درد نکنه.
این کجاش خوبه؟لاکپشتها هم دیگه جدیدا ردبول میخورن بیشتر از 40تاست سرعتشون:31::31::31:

از نظر من ضعفه.حداقل باید سرعتش 60 میبود نه 40

boozzai
یاد مافیا 1 بخیر!!!:blush:
واقعا اون دوبلش بود که بازی رو محبوب کرد!
مافیا 2 هم 100 درصد دوبله میشه...!!
اون ریفیقامون تو بازی...!!اسماشون یادم رفته...!!!
2 تا رفیق داشتیم!یکیشون خیانتکار در اومد!
چه حبسی کشیدیم...!
واقعا زیبا بود...!لحظات زیبایی رو گذروندیم!
(نگید اسپم بود،خاطره بود!:31:)

*اهوازی ها هم بدونن:سرزمین رایانه اورده!(بازار بزرگ،طبقه 2)

Rush1911
خیلی باحاله...

من الان رو 42% هستم.

رو سیستم تیر اندازی بازی خیلی کار شده.

فقط به نظرم خیلی بازی کمه یعنی من الان 6 ساعت بازی کردم 42% رفته:41:

Gilopa
با احترام به دوستان ولی این تاپیک حال منو داره بهم میزنه ..
خودتون رو گیر آوردید بخدا .. یه ساعته تاپیک رو میخونم یکی بیاد یه نقد درست حسابی از خودش بنویسه اما همش با مقایسات مسخره روبرو میشم
همش دارید مافیا رو با جی تی ای مقایسه میکنید .. تمومش کنید بابا .. کسی زورتون کرده مگه مافیا بازی کنید هر چیزی تو بازی میبینید میخاید با جی تی ای مقایسه کنی...د بابا این دو تا کلا موضوعشون فرق میکنه

Rush1911
25-08-2010, 14:24
یه سوال داشتم:

من تا 42% فقط 3 تا p l a y b o y پیدا کردم:41:

بقیشون کجاس؟:31:

AlexMercer
25-08-2010, 14:27
خودتون رو گیر آوردید بخدا .. یه ساعته تاپیک رو میخونم یکی بیاد یه نقد درست حسابی از خودش بنویسه اما همش با مقایسات مسخره روبرو میشم
همش دارید مافیا رو با جی تی ای مقایسه میکنید .. تمومش کنید بابا .. کسی زورتون کرده مگه مافیا بازی کنید هر چیزی تو بازی میبینید میخاید با جی تی ای مقایسه کنی...د بابا این دو تا کلا موضوعشون فرق میکنه

شما عصبی نشو.به زودی نقدشو خودم میزارم:31::46:

vahidgame
25-08-2010, 14:29

این تاپیک تقریبا میشه گفت برای همین زده شده:31:
به تاپیک نسخه کنسول بازی مراجعه کنید. اون جا یکمی بهتره:31:
به اسم اون یکی تاپیک نگاه نکنید در مورد همه چی اون جا صحبت میشه:46:

Senator_Offline
25-08-2010, 14:34
دانلود تمام اهنگ های Mafia 2
Mafia 2 OST-3CD-2010-FRESH
Size : 431,5 MB
Quality : VBRkbps / 44.1kHz / joint-stereo

Password : irfree.com

kortol
25-08-2010, 14:39
شرمنده یک سوال اساسی ................من تازه امروز بازی رو گرفتم .نسخه 3 DVD هستش ...کرکش هم مشکلی نداشته....... فقط من تا یه مشت می خورم می میرم و کلا خونم توی بازی خیلی کمه..همش صدای ضربان قلب می شنوم..........بعد هم اینکه تصویر بیش از حد سفید میزنه......... با دانلود کرک اسکید رو اینها رفع میشه یا نه...........
سیستم هم بد نیست ولی عالی هم نیست
VGA : 9500 GTS
ram: 2 G
cpu : 4200 AMD
بازی راحت اجرا میشه ولی این مشکلاتش اعصاب خورد کن هست!!!!!!!!!!!!!!!

black.assassin
25-08-2010, 14:44
این کجاش خوبه؟لاکپشتها هم دیگه جدیدا ردبول میخورن بیشتر از 40تاست سرعتشون:31::31::31:

از نظر من ضعفه.حداقل باید سرعتش 60 میبود نه 40

ببخشیدا . همین الانش سرعت داخل شهر 50 تا بیشتر نیست . تازه با این همه تکنولوژی . به نظر من این یکی دیگه الکی گیر دادنه . البته با عرض پوزش .

برای نقدش هم لطفا با تعصب نقد نکنید . من خودم هم حتی زنده تر بودن gta رو قبول کردم ولی دیگه ... .

vahidreza2007
25-08-2010, 14:44
اخرین و کاملترین کرکی که برای بازی اومده و بدون مشکل میشه تا اخر بازی کرد کدوم کرک هستش ؟ یکی از دوستان لینکش رو بذاره .

این اسکید رو هم کرکش میگن مشکل داره که از این گروه بعید بود این کرک !!!!!

منتظر کرک سالم هستم .

Kamyar_AnathemA
25-08-2010, 14:46
آقا مشهد کجا آوردن ؟

Gilopa
25-08-2010, 14:46
شما عصبی نشو.به زودی نقدشو خودم میزارم:31::46:

آخه اعصابم خورد شد بخدا .. هر کی میاد تو این تاپیک فکر میکنه داریم در مورد نسخه جدید جی تی ای صحبت میکنیم نه مافیا ...
هی منتظر میمونم یکی بیاد نظرش رو در مورد بازی بنویسه تا بدونم چجوریاست .. طرف گیر داده سرعت ماشیناش مثل جی تی ای نیست شما منتظر مافیا بودید ؟ یا نسخه جدید جی تی ای ؟ نکنه فکر کردی اینجا فرمول یک قرار بازی کنید؟ هنوز طرف نفهمیده بابا اون موقع سرعت اونجوری بوده .. تا اینو بهش حالی کنی صبح میشه
ایها الناس این یه بازی بیشتر نیست اسمشم مافیاست با یه موضوع متفاوت و خط داستانی متفاوت ... قرار چند روی هممون رو سرگرم کنه و بعدش هم میره تو سطل آشغال .. هر کی میره سراغ زندگیش

kortol
25-08-2010, 14:48
یکی یک لینک کرک سالم به ما بده..................ممنون...بی زحمت قیلتر یا رپید شیر هم نباشه............!!!!!

noproblem
25-08-2010, 14:51
دوستان کلا چند تا چپتره؟
گیم پلیش کلا چند ساعته؟
من تازه چپتر 4 هستم .

black.assassin
25-08-2010, 14:51

ببخشید ولی کجای اینا با هم فرق میکنن . اینا که هر دو تو یه سبکن . ولی منم در مورد مقایسه باهاتون موافقم . مقایسه نشه بهتره . :10:
در مورد نقد هم منم می تونم الکی گیر بدم به بازی و بگم امتیاز من 6/10 هست . سایتهای نقد بازی رو ساختن که ما الکی از خودمون نقد در نکنیم . البته این نظر منه . شاید دوستان حرفه ای نکته بین تر از این حرفا باشن و یه نقد مشتی ارائه بدن . :40:

noproblem
25-08-2010, 14:54
از کجا میشه ببینیم چند درصد رفتیم؟

hamedchtsz
25-08-2010, 14:57

Mafia II CRACK ONLY SKIDROW Crackfix-DARK SLASH
This crackfix has all the thing u need and it also has 7 chapter playthrough and no bugs like loosing health, ENJOY
1. Unrar
2. Copy all files from unrar to installed directory\Mafia II\pc
3. Run " Mafia 2 Crackfix " first
4. Then run " Mafia2.exe " to play game
5. Enjoy

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

آخه اعصابم خورد شد بخدا .. هر کی میاد تو این تاپیک فکر میکنه داریم در مورد نسخه جدید جی تی ای صحبت میکنیم نه مافیا ...
هی منتظر میمونم یکی بیاد نظرش رو در مورد بازی بنویسه تا بدونم چجوریاست .. طرف گیر داده سرعت ماشیناش مثل جی تی ای نیست شما منتظر مافیا بودید ؟یا نسخه جدید جی تی ای ؟ نکنه فکر کردی اینجا فرمول یک قرار بازی کنید؟ هنوز طرف نفهمیده بابا اون موقع سرعت اونجوری بوده .. تا اینو بهش حالی کنی صبح میشه
ایها الناس این یه بازی بیشتر نیست اسمشم مافیاست با یه موضوع متفاوت و خط داستانی متفاوت ... قرار چند روی هممون رو سرگرم کنه و بعدش هم میره تو سطل آشغال .. هر کی میره سراغ زندگیش

شما که خیلی حالیته تو فروم های انگلیسی نقد ریخته برو بخون فشار بیخودی هم به خودت نیار

Gilopa
25-08-2010, 14:57
ببخشید ولی کجای اینا با هم فرق میکنن . اینا که هر دو تو یه سبکن . ولی منم در مورد مقایسه باهاتون موافقم . مقایسه نشه بهتره . :10:
در مورد نقد هم منم می تونم الکی گیر بدم به بازی و بگم امتیاز من 6/10 هست . سایتهای نقد بازی رو ساختن که ما الکی از خودمون نقد در نکنیم . البته این نظر منه . شاید دوستان حرفه ای نکته بین تر از این حرفا باشن و یه نقد مشتی ارائه بدن . :40:

آقا والا بلا من تو عمرم فقط 2 بار جی تی ای کوفتی که شما میگید رو بازی کردم ..
مافیا رو هم بازی کرده بودم بخدا قسم اون موقع اصلا حتی یه ذره هم به ذهنم خطور نکرد این دو تا شبیه هم هستند حالا اینو بزار به حساب خنگی من

اما اینو میتونم بگم اکثر بچه های نسل قدیمتر بازیخور (نه نسل جدید ) موافقند که مافیا رو با خاطرات خوبش و جدا از جی تی ای میشناسند و الان که نسخه دو اومده اصلا ذهنشون سراغ جی تی ای و تشابهات نمیره و میخوان مافیای جدید رو با موضوع جدیدش بشناسند ...
بهرحال اختیار تاپیک با خودتونه هرکاری دوست دارید انجام بدید فقط تروخدا این وسطا بیکار میشید یه ذره از دید مافیایی هم بیاید بازی رو از دید خودتون و لذتی که میبرید یا نمیبرید شرح بدید .. این میشه یه نقد ساده ... قرار نیست حرفه ای نقد کنیم

noproblem
25-08-2010, 14:59
دوستان لطفا بگین

B.3.S.T
25-08-2010, 15:04
برای من 15روز دیگه دانلودش تموم میشه

خدا صبرت بده عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noproblem
25-08-2010, 15:09
گیم اسپات به بازی داده 8.5
اینم لینکش:

Rush1911
25-08-2010, 15:11
دوستان لطفا بگین

همون وسط بازی start رو بزن یه گزینه داره game state بعد که زدی همون خطه اول نوشته game progres

(100% لغات انگلیسی اشتباه :31: )

SADEGH 7
25-08-2010, 15:25
دوستان اگه یه نفر نحوه ی اجرای بازی رو به صورت مرحله به مرحله آموزش بده ممنون می شم. بازی رو نصب کردم. steam رو هم نصب کردم. کرک رو کپی کردم و بازی رو اجرا کردم که اجرا نشد.

black.assassin
25-08-2010, 15:26
دوستان لطفا بگین

داخل بازی esc رو بزنید . همونجا نوشته game statics برید داخلش گزینه اول درصد اتمام بازی رو نشون میده .
----------------

داستان بازی واقعا گیرا و جالبه . یکی از بهترین داستانها رو تو این سبک داره و بابت تکراری بودنم ، من که تا حالا تکراری ندیدم . هیچ چپتری مثل هم نبوده فعلا تا چپتر 7 . :10:

Rhodes
25-08-2010, 15:51
از مدیران خواهشمندیم که تاپیک را مهم کنند.

با تشکر.

منم امروز عصر میخوام برم بگیرم.خدا کنه داشته باشن.

*hamedkhatar*
25-08-2010, 15:53
کرک جدید و سالم SKIDROW با لینک مستقیم

ali_ranger22
25-08-2010, 16:29
نسخه ی پی سی رو کجا می فروشه ؟ درست و حسابیش رو البته !

Milad4171
25-08-2010, 16:33
کرک جدید و سالم SKIDROW با لینک مستقیم

آقا دیگه مطمعن باشیم این سالمه دیگه؟ تو Chapter ها مشکلی نداره؟ یه سری بچه ها گفته بودن توی قسمت سوم و اینا کرک مشکل داشته!
این حله؟

*hamedkhatar*
25-08-2010, 16:34
آقا دیگه مطمعن باشیم این سالمه دیگه؟ تو Chapter ها مشکلی نداره؟ یه سری بچه ها گفته بودن توی قسمت سوم و اینا کرک مشکل داشته!
این حله؟

والا نمیدونم ولی این آخرین ورژن کرکی هست که منتشر شده

Rhodes
25-08-2010, 16:38
دوستان این دیگه تست شده و کار میکنه.

hafez_ice
25-08-2010, 17:07
سلام دوستان
ورژن اصلی بازی چند تا DVD باید باشه؟

Rhodes
25-08-2010, 17:07
من باز هم مطمعن نیستم.میگن این بهترینه.

poormaz
25-08-2010, 17:40
اینها کرکهای اصلی هستن

و

vahidreza2007
25-08-2010, 17:52
عجب داستانی شده این کرک بازی . تو توضیحات همه کرک ها میگن این دیگه اصلیه اما بعد 1 ساعت کرک جدید میذارند .

من کرکی که این دوستمون 2 کرک از اسکید رو رو گذاشته دانلود کردم و فکر کنم بهترین کرک باید همین ها باشه .

حالا اگه کسی از دوستان هستش که خودش کرک ها رو تست کرده و مراحل بازی رو حداقل تا چپتر 12 رفته بیاد کرک مورد استفاده اش

رو معرفی کنه تا دوستان هم استفاده کنند

Amin.P30
25-08-2010, 17:54
CrackFix by SKIDROW 100% WORKING

Amin.P30
25-08-2010, 18:07
نسخه هایی که برای نصب به سریال استیم نیاز داره رو چطور باید نصب کرد؟

Shayan PmaX
25-08-2010, 18:10
سلام دوستان
ورژن اصلی بازی چند تا DVD باید باشه؟

من سه dvd رو دارم

ELSIN
25-08-2010, 18:20

جیگر کدوم رو بگیریم یکی رو بگو:10:

SADEGH 7
25-08-2010, 18:25
بالاخره بعد از کلی انتظار تونستم بازی رو اجرا کنم.اول بازی به خاطر داستان بازی، ما یه سربازیم که تو جنگه.احساس کردم خواستن از Cod تقلید کنن. همچنین دمو های طولانی و بازی کم. این شروع یه مقدار تو ذوق می زنه. ولی اگه یه مقدار صبور باشین به جاهای قشنگ هم می رسه. کتک کاری ها زیاد خوب کار نشده. مثلا شما اگه space رو نگه داری خود به خود جاخالی می ده. یعنی فقط کافیه space رو نگه دارید تا هیچ جوره کتک نخورین. باید صبر کنید که طرف مقابل گارد رو ول کنه تا بتونی بزنیش. سیستم تیر اندازی جالب کار شده. مثلا اگه به دست یه نفر تیر بزنه فوری دستش رو می گیره. ولی پا رو امتحان نکردم. البته با یه کم دقت می تونید دشمن ها رو هد شات کنید.
اما در مورد رانندگی:
ماشین ها خیلی جالب رو برف سر می خورن. اگه سرعتتون بالای 40 باشه پلیس می افته دنبالتون. ولی می شه از دستشون فرار کرد. برای دزدیدن ماشین ها، هم می تونید از سنجاق استفاده کنید هم می تونید شیشه رو بشکونید و در رو باز کنید. یه قابلیت جالب که بازی داره اینه که با زدن دکمه ی L سرعتتون از 40 بیشتر نمی شه. همچنین اگه سرعتتون تو اون لحظه از 40 بیشتر باشه سریعا میاد رو 40.البته تو بزرگراه های خارج شهر، محدودیت سرعت رو 70 هستش.اگه در حین فرار از دست پلیس زیاد تو در و دیوار برید و زیاد تصادف کنید، ماشینتون تحت تعقیب قرار می گیره که در این صورت باید یه سری به body shop بزنید. تو این مکان ها می تونید پلاک ماشینتون رو عوض کنید، موتور ماشین رو آپگرید کنید، رینگ و لاستیک رو عوض کنید، ماشین رو تعمیر کنید و ماشین رو رنگ کنید. با تعویض پلاک، دیگه ماشینتون تحت تعقیب نیست. پلاک هم شامل 6 کاراکتره که می تونه حروف، اعداد یا - باشه. یه نکته ای که شدیدا انتظار می رفت بهش توجه بشه، بوق ماشین بود که متاسفانه به این مورد هیچ توجهی نشده. ماشین شما بوق نداره! مثلا دارید از پارکینگ (دنده عقب) می رید بیرون وقتی دارید از پیاده رو رد می شید باید صبر کنید عابرا برن بعد شما رد شید. هیچ جوره نمی تونید بهشون حالی کنید که برن اون ور. (ویرایش: همونطور که دوستان تو پست های بعد اشاره کردن، دکمه ی بوق E هستش. که خوشبختانه درست طراحی شده. وقتی خواستم از پارک بیام بیرون یه بوق زدم همه متفرق شدن.فقط به نظرم این موضوع که این دکمه تو لیست Customize keyboard نیستش، به نظرم جالب نیست. پس ممکنه دکمه های دیگه ای هم تو بازی باشه که تو لیست دکمه ها نیست.)
سر چهار راه ها سعی کنید به چراغ ها و علائم توجه کنید. چون اگه همینجوری چراغ قرمز رد کنید،ممکنه ماشینی که از سمت راستتون میاد نتونه به موقع ترمز کنه و ماشین شما رو داغون کنه. تصادف ها هم خیلی جالب کار شده.
در کل بازی یه سری عیب ها داره ولی مزیت هاش بیشتر از عیب هاشه. به نظرم نمره ی 8.5 که GAMESPOT بهش داده مناسبشه.
این هم چند تا screen shot خدمت شما:
موفق باشید:11:

Amin.P30
25-08-2010, 18:25
نسخه هایی که برای نصب به سریال استیم نیاز داره رو چطور باید نصب کرد؟
اینو کسی نمیدونه؟

جیگر کدوم رو بگیریم یکی رو بگو:10:
خوش تیپ همشون یکین.
اینا دیگه مشکل ندارن.

ELSIN
25-08-2010, 18:31
اینو کسی نمیدونه؟

خوش تیپ همشون یکین.
اینا دیگه مشکل ندارن.

دست درست اخه اسماشون فرق داشت:46:
من تو DVD که گرفتم یه crack steam هست
این ببین به کارت میاد

:11:

jericho-sina
25-08-2010, 18:36
بالاخره بعد از کلی انتظار تونستم بازی رو اجرا کنم.اول بازی به خاطر داستان بازی، ما یه سربازیم که تو جنگه.احساس کردم خواستن از Cod تقلید کنن. همچنین دمو های طولانی و بازی کم. این شروع یه مقدار تو ذوق می زنه. ولی اگه یه مقدار صبور باشین به جاهای قشنگ هم می رسه. کتک کاری ها زیاد خوب کار نشده. مثلا شما اگه space رو نگه داری خود به خود جاخالی می ده. یعنی فقط کافیه space رو نگه دارید تا هیچ جوره کتک نخورین. باید صبر کنید که طرف مقابل گارد رو ول کنه تا بتونی بزنیش. سیستم تیر اندازی جالب کار شده. مثلا اگه به دست یه نفر تیر بزنه فوری دستش رو می گیره. ولی پا رو امتحان نکردم. البته با یه کم دقت می تونید دشمن ها رو هد شات کنید.
اما در مورد رانندگی:
ماشین ها خیلی جالب رو برف سر می خورن. اگه سرعتتون بالای 40 باشه پلیس می افته دنبالتون. ولی می شه از دستشون فرار کرد. برای دزدیدن ماشین ها، هم می تونید از سنجاق استفاده کنید هم می تونید شیشه رو بشکونید و در رو باز کنید. یه قابلیت جالب که بازی داره اینه که با زدن دکمه ی L سرعتتون از 40 بیشتر نمی شه. همچنین اگه سرعتتون تو اون لحظه از 40 بیشتر باشه سریعا میاد رو 40.البته تو بزرگراه های خارج شهر، محدودیت سرعت رو 70 هستش.اگه در حین فرار از دست پلیس زیاد تو در و دیوار برید و زیاد تصادف کنید، ماشینتون تحت تعقیب قرار می گیره که در این صورت باید یه سری به body shop بزنید. تو این مکان ها می تونید پلاک ماشینتون رو عوض کنید، موتور ماشین رو آپگرید کنید، رینگ و لاستیک رو عوض کنید، ماشین رو تعمیر کنید و ماشین رو رنگ کنید. با تعویض پلاک، دیگه ماشینتون تحت تعقیب نیست. پلاک هم شامل 6 کاراکتره که می تونه حروف، اعداد یا - باشه. یه نکته ای که شدیدا انتظار می رفت بهش توجه بشه، بوق ماشین بود که متاسفانه به این مورد هیچ توجهی نشده. ماشین شما بوق نداره! مثلا دارید از پارکینگ (دنده عقب) می رید بیرون وقتی دارید از پیاده رو رد می شید باید صبر کنید عابرا برن بعد شما رد شید. هیچ جوره نمی تونید بهشون حالی کنید که برن اون ور.
سر چهار راه ها سعی کنید به چراغ ها و علائم توجه کنید. چون اگه همینجوری چراغ قرمز رد کنید،ممکنه ماشینی که از سمت راستتون میاد نتونه به موقع ترمز کنه و ماشین شما رو داغون کنه. تصادف ها هم خیلی جالب کار شده.
در کل بازی یه سری عیب ها داره ولی مزیت هاش بیشتر از عیب هاشه. به نظرم نمره ی 8.5 که GAMESPOT بهش داده مناسبشه.

دوست عزیز سیستمت چیه که اینجوری خوب بالا آوردیش؟

SADEGH 7
25-08-2010, 18:40
دوست عزیز سیستمت چیه که اینجوری خوب بالا آوردیش؟
گرافیک خود بازی خوب کار شده. منظورم اینه که به احتمال خیلی زیاد با حداقل سیستم مورد نیاز هم می شه همین کیفیت رو داشت با جزئیات کمتر. همین الآن یه سری از تنظیمات روی Medium هستش.
البته تو اسکرین یه کم کیفیت کمتر شده. کیفیت خود بازی خصوصا نور، یه مقدار از این بهتره.
سیستم من:
CPU : Q6600
VGA : 4670
Ram : 2*2GB Dual Channel

black.assassin
25-08-2010, 18:47
دوستانی که میگن بوق نداره دکمه E رو هم یه فشاری بدن لطفا .
--------------

فقط من نتونستم شات بگیرم از بازی . چند صفحه قبل شاتمو گذاشتم . رنگا بهم میریزه . چطور میشه این کارو کرد ؟

Rhodes
25-08-2010, 18:50
دوستان توجه کنید که کرک 6 مگی یا 16 مگی کرک درست هست.هر دو شون یکیه ولی 16 مگی DLC های بازی هم داخل پوشش هست.

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

--------------

فقط من نتونستم شات بگیرم از بازی . چند صفحه قبل شاتمو گذاشتم . رنگا بهم میریزه . چطور میشه این کارو کرد ؟

شما chapter چندی؟

black.assassin
25-08-2010, 18:59
[SIZE="3"][CENTER]

شما chapter چندی؟

چپتر 9 . اینم جمله هم برای اینکه متن ارسالی بیش از حد کوتاه نباشد :31:

*hamedkhatar*
25-08-2010, 19:00
اما در مورد رانندگی:
ماشین ها خیلی جالب رو برف سر می خورن. اگه سرعتتون بالای 40 باشه پلیس می افته دنبالتون. ولی می شه از دستشون فرار کرد. برای دزدیدن ماشین ها، هم می تونید از سنجاق استفاده کنید هم می تونید شیشه رو بشکونید و در رو باز کنید. یه قابلیت جالب که بازی داره اینه که با زدن دکمه ی L سرعتتون از 40 بیشتر نمی شه. همچنین اگه سرعتتون تو اون لحظه از 40 بیشتر باشه سریعا میاد رو 40.البته تو بزرگراه های خارج شهر، محدودیت سرعت رو 70 هستش.اگه در حین فرار از دست پلیس زیاد تو در و دیوار برید و زیاد تصادف کنید، ماشینتون تحت تعقیب قرار می گیره که در این صورت باید یه سری به body shop بزنید. تو این مکان ها می تونید پلاک ماشینتون رو عوض کنید، موتور ماشین رو آپگرید کنید، رینگ و لاستیک رو عوض کنید، ماشین رو تعمیر کنید و ماشین رو رنگ کنید. با تعویض پلاک، دیگه ماشینتون تحت تعقیب نیست. پلاک هم شامل 6 کاراکتره که می تونه حروف، اعداد یا - باشه. یه نکته ای که شدیدا انتظار می رفت بهش توجه بشه، بوق ماشین بود که متاسفانه به این مورد هیچ توجهی نشده. ماشین شما بوق نداره! مثلا دارید از پارکینگ (دنده عقب) می رید بیرون وقتی دارید از پیاده رو رد می شید باید صبر کنید عابرا برن بعد شما رد شید. هیچ جوره نمی تونید بهشون حالی کنید که برن اون ور.

من هنوز بازی دستم نرسیده ولی دمو رو بازی کردم یادمه با E بوق میزد
نمیدونم ملت عکس العمل نشون میدادند یا نه تست نکردم
یه تست بزن

ویرایش: چند پست بالا تر رو دیدم m1o2o3o4 به این قضیه اشاره کرده بودند
ببخشید ندیدم

black.assassin
25-08-2010, 19:17
من هنوز بازی دستم نرسیده ولی دمو رو بازی کردم یادمه با E بوق میزد
نمیدونم ملت عکس العمل نشون میدادند یا نه تست نکردم
یه تست بزن

ویرایش: چند پست بالا تر رو دیدم m1o2o3o4 به این قضیه اشاره کرده بودند
ببخشید ندیدم

خواهش می کنم داداش . شما تاج سر مایی . عکس العملشون اینه که عین بز بهت زل میزنن . همین . فعلا که این بوده . فعلا که کسی رو نتونستیم تور کنیم :27:

BioHazard
25-08-2010, 19:22
نسخه ی پی سی رو کجا می فروشه ؟ درست و حسابیش رو البته !

بازار رضا (توی ولیعصر) ، مغازه گاندی - 3000 تومان

xlife
25-08-2010, 19:57
خواهش می کنم داداش . شما تاج سر مایی . عکس العملشون اینه که عین بز بهت زل میزنن . همین . فعلا که این بوده . فعلا که کسی رو نتونستیم تور کنیم :27:

احتمالاتوی یکی از محله های ایرانی نشین بودی
مزاع کردم غرضی نداشتم فقط خواستم توی این اوضاع واحوال یک لبخند هرچند کوچک رو گونه هاتون نقش ببنده

AlexMercer
25-08-2010, 20:04
منتظر یک نقد درست حسابی باشین.یک سری از جزییاتش جالبه و نو ولی یک سری موارد هم تو ذوغ میزنه.کلا برای اینکه بخوای از این بازی لذت ببری باید خاطرات خوبت با مافیا 1 رو هم فراموش کنی.مقایسه کردن این بازی با بازیهای دیگه هم درست نیست حتی با نسخه قبلی خودش چه برسه به بازی هایی مثل جی تی ای.بازی اونقدرها هم بد نیست که 4 بگیره ولی خوب اونقدرها هم خوب نیست که 9 بگیره.نقد به زودی:10:

SADEGH 7
25-08-2010, 20:27
--------------

خوب چرا غیر مستقیم می گی دوست عزیز؟ :10: مشکل از Customize keyboard هستش که لیست دکمه ها رو کامل توش ننوشته. الآن اگه شما نمی گفتی، من هیچ وقت متوجه این موضوع نمی شدم.
(پست 389 هم ویرایش شد.)
---------------
در مورد شات هم من با fraps گرفتم، مشکلی هم پیش نیومد. نمی دونم چرا برای شما همچین مشکلی داره.
موفق باشی

*hamedkhatar*
25-08-2010, 20:36
منتظر یک نقد درست حسابی باشین.یک سری از جزییاتش جالبه و نو ولی یک سری موارد هم تو ذوغ میزنه.کلا برای اینکه بخوای از این بازی لذت ببری باید خاطرات خوبت با مافیا 1 رو هم فراموش کنی.مقایسه کردن این بازی با بازیهای دیگه هم درست نیست حتی با نسخه قبلی خودش چه برسه به بازی هایی مثل جی تی ای.بازی اونقدرها هم بد نیست که 4 بگیره ولی خوب اونقدرها هم خوب نیست که 9 بگیره.نقد به زودی:10:

من همون موقع که دمو رو بازی کردم این قضیه رو پیش بینی کردم ولی خیلی ها از حرف من خوششون نیومد من هم چیزی نگفتم تا امروز که حرفم ثابت شد
این لینک اون پست:

از دمو کاملا مشخص بود بازی چه نمره ای میگیره
ولی خوب با این حال دارم لحضه شماری میکنم بازی به دستم برسه
ولی کاش بیشتر روش کار میشد

cgp
25-08-2010, 20:58
سلام
من يه مشكل دارم. بعد از اين كه فيلم chapter 2 تموم ميشه يه لودينگ مياد هيچوقتم تموم نميشه چيكار كنم؟
سه چهار تا كركم تست كردم نشد از جمله همين كرك آخري SKIDROW. تنظيمات گرافيكي رو هم تغيير دادم نشد حتي يه بار ويندوز عوض كردم بازم نشد.

*hamedkhatar*
25-08-2010, 21:02
سلام
من يه مشكل دارم. بعد از اين كه فيلم chapter 2 تموم ميشه يه لودينگ مياد هيچوقتم تموم نميشه چيكار كنم؟
سه چهار تا كركم تست كردم نشد از جمله همين كرك آخري SKIDROW. تنظيمات گرافيكي رو هم تغيير دادم نشد حتي يه بار ويندوز عوض كردم بازم نشد.

مشخصات سیستم؟

xlife
25-08-2010, 21:02
من که فعلا ‏fallout3رو می خوام دوباره بازی کنم حالاحالاها شاید صرفم نشه سراغ مافیا برم اما باوجود اینکه انتظارهارو بر آورده نکرد اما نسبت به بازیهایی که می خواستند درسطح gtaیافراتر از اون باشند(که یک خیال خامه شتر درخواب بیند پنبه دانه)تونست حرفهای زیادی واسه گفتن داشته باشه و این یک نقطه شروع خوب برای این کمپانی بود من حاظر بودم 1سال دیگه هم چشم به انتظارش باشم اما روسفیدیشو نبینم شاید کمپانی دست از مافیا کشید وسراغ یک سبک دیگه رفت یا شاید مافیابعدی رو در این دهه به تصویربکشه که کارسختر میشه

cgp
25-08-2010, 21:13
مشخصات سیستم؟

MotherBoard: Gigabyte P45-UD3LR
CPU: Intel Core 2 Quad Q9550
VGA: Nvidia 260 GTX
Ram: 2*1GB Gskill 1600 MHz

fouladiali
25-08-2010, 21:18
سلام

مشخصات سیستم؟

MotherBoard: Gigabyte P45-UD3LR
CPU: Intel Core 2 Quad Q9550
VGA: Nvidia 260 GTX
Ram: 2*1GB Gskill 1600 MHz

سلام به همه ی دوستان عزیز

کاری به سیستم نداره....ایراد از کرک بازیه، من و چند تا از دوستام هم همین مشکل را داریم!:41:

black.assassin
25-08-2010, 21:20
یه باگ هم تو داستان بازی بپیدا کردم خفن . بعد از اینکه ویتو از زندان پس از 10 سال آزاد میشه در اولین ملاقات با استیو می بینید که استیو همون مجله P*l*a*y boy ده سال پیش رو تو دستش گرفته . در ضمن از اونجایی که این شخصیت یه خواهریم داشته ولی بعد از زندان بهش یه کوچولو هم سر نمیزنه . همچنین بعد از 10 سال هنوز همه جوونن و یه تار سفید مو هم ندارن . :27: شایدم رنگ کردن موهاشونو .
از دوستان هم خواهش میشه gta رو برتر ندونند که همین داستان مافیا میارزه به اون open world بودن gta . به نظر من 2k درسته نتونست موفقیت چند سال پیشش رو تکرار کنه ولی یه شوک عظیمی به گیمرهای این سبک وارد کرد و rock star رو برای ارتقای gta مجبور کرد .

starn
25-08-2010, 21:22
کسی از دوستان با کرک CRACKFIX_SKIDROW تموم کرده بازی رو؟؟؟ (این کرک امروز ظهر منتشر شده)
=============
بعد از ویرایش
دوستان این کرک تا چپتر 7 تست شده و هیچ مشکلی نداره

اگه دوستانی که با این کرک بازی رو زود تر تموم کردن اطلاع بدن تا کاربران دیگه هم با خبر بشن

B.J.U
25-08-2010, 21:27
میگم همین نسخه ای که توی فروم تبلیغ میکنه رو کسی خریده؟
کار کرده؟
اگه کرده به منم بگه!

GUNSHIP
25-08-2010, 21:29
من از ظهر شروع کردم به بازی حالا رسیدم چپتر 14 فقط توی بازی به نظرم یه چیز خیلی اعصاب خورد می کنه اونم اینه که توی اکثر مراحل مسیر طولانی رو باید رانندگی کرد و خب خیلی جالب نیست که بخواهید جایی رو که قبلا بودید چندباره برید.
گرافیک بازی برای یک بازی free roam بسیار خوبه.
حدف گیری خیلی آسان و راحته و نیاز به دقت زیاد نداره.
یه امکان خیلی خوب موقع رانندگی ایینه که محدودیت سرعت رو فعال کنید که به طور خودکار سرعت شما رو توی محدوده سرعت مجاز نگه می داره.
تنوع لباس خیلی زیاد نیست(4 نوع لباس بیشتر ندارید ولی با تنوع رنگ به نسبت خوب)
یه ضد حال بزرگ هم هست اونم اینه که 2-3 بار کلی پول از دست میدید.
یکی از کار های جالب رانندگی هنگام مستیه که تصویر خیلی خوشگل میشه!
جالب ترین صحنه ی بازی از نظر من صحنه ای بود که توی راه فاضلاب کلی ... می ریزه روش و لباسش به طرز جالبی کثیف میشه.
اگه چیز دیگه ای بگم داستان بازی لو می ره.نه مگه؟

راستی کلا بازی چند تا چپتر داره؟

esfehanei
25-08-2010, 21:36
پس با این گفته ها بازی قشنگی نیست
من امروز رفتم دنبال این بازی تو قم
یارو گفت آبان میاد
گفتم تو قم همیشه از دنیا هزار سال عقبه همینه
باید تا آبان صبر کنم

noproblem
25-08-2010, 21:42
بازی کلا چند تا چپتر داره؟
مرسیییییی
من 8 تا رفتم تازه شده 30 و چند درصد!

vahidreza2007
25-08-2010, 21:44
من از ظهر شروع کردم به بازی حالا رسیدم چپتر 14 فقط توی بازی به نظرم یه چیز خیلی اعصاب خورد می کنه اونم اینه که توی اکثر مراحل مسیر طولانی رو باید رانندگی کرد و خب خیلی جالب نیست که بخواهید جایی رو که قبلا بودید چندباره برید.
گرافیک بازی برای یک بازی free roam بسیار خوبه.
حدف گیری خیلی آسان و راحته و نیاز به دقت زیاد نداره.
یه امکان خیلی خوب موقع رانندگی ایینه که محدودیت سرعت رو فعال کنید که به طور خودکار سرعت شما رو توی محدوده سرعت مجاز نگه می داره.
تنوع لباس خیلی زیاد نیست(4 نوع لباس بیشتر ندارید ولی با تنوع رنگ به نسبت خوب)
یه ضد حال بزرگ هم هست اونم اینه که 2-3 بار کلی پول از دست میدید.
یکی از کار های جالب رانندگی هنگام مستیه که تصویر خیلی خوشگل میشه!
جالب ترین صحنه ی بازی از نظر من صحنه ای بود که توی راه فاضلاب کلی ... می ریزه روش و لباسش به طرز جالبی کثیف میشه.
اگه چیز دیگه ای بگم داستان بازی لو می ره.نه مگه؟

راستی کلا بازی چند تا چپتر داره؟

سلام دوست عزیز

خوش به حالت بدون دردسر تا چپتر 14 رفتی ؟ مشکلی از بابت کرک و ... نداشتی ؟

از کدوم کرک الان خودت استفاده می کنی که تا این مرحله بدون مشکل رفتی ؟

ممنون میشم کرکی رو که استفاده می کنی بذاری تو همین جا تا دوستان هم استفاده کنند .

noproblem
25-08-2010, 21:44

چپتر چند؟؟؟؟
میگم تو 14 تا رفتی چند درصد شده؟
کسی بازیوتموم کرده؟
اخرش چی میشه؟
بزارید اسپویلر تا اگه کسی نخواد نخونه مرسیییی

GUNSHIP
25-08-2010, 21:48
چپتر چند؟؟؟؟
میگم تو 14 تا رفتی چند درصد شده؟
کسی بازیوتموم کرده؟
اخرش چی میشه؟
بزارید اسپویلر تا اگه کسی نخواد نخونه مرسیییی
چپتر 9
تا چپتر 14 برای من 64% شده

AlexMercer
25-08-2010, 21:49
پس با این گفته ها بازی قشنگی نیست
من امروز رفتم دنبال این بازی تو قم
یارو گفت آبان میاد
گفتم تو قم همیشه از دنیا هزار سال عقبه همینه
باید تا آبان صبر کنم

تا همون ابان صبر کنی بهتره.در ضمن اونموقع هم به شخصه خودم سخت مشغول فیفا بازی کردن هستم.اگر مافیا با این تفاصیر میومد نمیگرفتم:31:

GUNSHIP
25-08-2010, 21:50
سلام دوست عزیز

خوش به حالت بدون دردسر تا چپتر 14 رفتی ؟ مشکلی از بابت کرک و ... نداشتی ؟

از کدوم کرک الان خودت استفاده می کنی که تا این مرحله بدون مشکل رفتی ؟

ممنون میشم کرکی رو که استفاده می کنی بذاری تو همین جا تا دوستان هم استفاده کنند .
نه مشکلی نبود.
نمی دونم چه کرکی بود چون توی dvd ها فقط فایل نصب بود چیزی نبود که بشه فهمید.

vahidreza2007
25-08-2010, 21:52
GUNSHIP جون داداش اون سوال و درخواست بالایی من رو بی جواب نذاری ها . قربونت .

Hojjat07
25-08-2010, 21:57
SAVE های بازی کجا هستن ......

AlexMercer
25-08-2010, 22:06
SAVE های بازی کجا هستن ......
user-app data-local

noproblem
25-08-2010, 22:09
دوستان مرحله اخر چی میشه؟
چشمم کور شد دیگه!:31:
لطفا یزارید اسپویلر تا اگر کسی نخواست بدونه نخونتش
مرسی

KING OF GTA
25-08-2010, 22:15
سلام دوستان گلم راستی مافیا دو برا اکس باکس 360 گرافیکش خوبه هوش مصنوعیش چطوره فرمان ماشین چی ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید.

black.assassin
25-08-2010, 22:18
خوب چرا غیر مستقیم می گی دوست عزیز؟ :10: مشکل از Customize keyboard هستش که لیست دکمه ها رو کامل توش ننوشته. الآن اگه شما نمی گفتی، من هیچ وقت متوجه این موضوع نمی شدم.
(پست 389 هم ویرایش شد.)
---------------
در مورد شات هم من با fraps گرفتم، مشکلی هم پیش نیومد. نمی دونم چرا برای شما همچین مشکلی داره.
موفق باشی

شرمنده که لحنم بد بود و شما رو آزرده خاطر کرده . از اونجایی که یه جورایی عشق مافیا دارم . فکر کردم شما هم می خوای مثل بقیه دوستان این بازی رو بکوبین به خاطر همین ... . خلاصه شرمنده :10::11:

ELSIN
25-08-2010, 22:26
دوستان این چه مرگشه
ویندوز هم عوض کردم نشد از کرک Mafia.II.Crackfix-SKIDROW_Epidemz.Net هم استفاده کردم نشد

اخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا

Lamanta
25-08-2010, 22:27
نسخه کامل بازی برای PC اومده ؟!

xlife
25-08-2010, 22:31
مافیا اومد و انتظارهارو به سر رسوند باوجود بحثهای شده و نقدهای متفاوت بازی نه خوب خوب هستش نه اونقدرها بدبد حالاوقتشه رخت آواتارهای مافیایی وامضاهای رویایی رو برکنیم وچشم به انتظار بهترینها باشیم بنده به نوبه خودم چند بازی دریک سبک رو پیشنهاد میدم که امیدوارم مورد قبول حضرت جنابان واقع شود به شرح ذیل:
Diablo3۱-
Star wars The Old Repoblic2-
Rage3-
FallOut 3 New Vegas4-
من از لیست دو گزینه۱و۲ رو می پسندم
چراگزینه۱
‏ ‏Blizzardکمپانی سنگدل وبی رحمیه که کودکی بیمار در آخرین روزهای عمرش آرزوی دیدن یک تور وسیر وسیاحتی از این کمپانی داشت که آرزوش برآورده شد این کمپانی در زمینه بازیسازی بسیار منظم اما سختگیرانه عمل میکنه وبرای همینه که تو کارنامه اش تمام پروژه های درخشان وفوق العاده عالی دیده میشه
چراگزینه۲
مافیا اومد و انتظارهارو به سر رسوند باوجود بحثهای شده و نقدهای متفاوت بازی نه خوب خوب هستش نه اونقدرها بدبد حالاوقتشه رخت آواتارهای مافیایی وامضاهای رویایی رو برکنیم وچشم به انتظار بهترینها باشیم بنده به نوبه خودم چند بازی دریک سبک رو پیشنهاد میدم که امیدوارم مورد قبول حضرت جنابان واقع شود به شرح ذیل:
Diablo3۱-
Star wars The Old Repoblic2-
Rage3-
FallOut 3 New Vegas4-
من از لیست دو گزینه۱و۲ رو می پسندم ‏ ‎
Bioware
‎دراین چندوقت حضوربسیارموفقی داشته وشاید این کمپانی وقتی حرف ازبهترینهازده توش بهترین بوده و بقولش عمل میکنه وازپس کاراش بخوبی برمیاد

AlexMercer
25-08-2010, 22:39
دوستان این چه مرگشه
ویندوز هم عوض کردم نشد از کرک Mafia.II.Crackfix-SKIDROW_Epidemz.Net هم استفاده کردم نشد

این راهو برو شاید درست شه.یک run as administrator یا برو تو properties و بعد قسمت compatibility و run the program compatible with ویندوز xp رو بزن. اگر هم از ترینیر استفاده میکنی مشکل از اونه:46:

skull_avatar
25-08-2010, 22:40
نقد xlife بسیار خواندنی بود ولی یه باگ هم تو داستان بازی بپیدا کردم خفن . بعد از اینکه ویتو از زندان پس از 10 سال آزاد میشه در اولین ملاقات با استیو می بینید که استیو همون مجله P*l*a*y boy ده سال پیش رو تو دستش گرفته . در ضمن از اونجایی که این شخصیت یه خواهریم داشته ولی بعد از زندان بهش یه کوچولو هم سر نمیزنه . همچنین بعد از 10 سال هنوز همه جوونن و یه تار سفید مو هم ندارن . :27: شایدم رنگ کردن موهاشونو .

10 سال زندان نبود،بعد از 4،پنج سال لئو با پارتی بازی درش میاره.

esfehanei
25-08-2010, 22:43
دوستان من هنوز تو دانلود کردن موندم
وطن دانلود لینکشو گذاشته
11گیگه:18:
داستان این 11گیگ چیه؟
کاملتره
حدودا 100روز طول میکشه دانلود کنم
سریعتر بگید تا دانلود کنم
باتشکر

maziarb
25-08-2010, 22:56
esfehanei خوبی، فکر کنم ساکن اصفهانی!! اگه خواستی pmبده بازی رو برات رایت کنم!! ok?

ELSIN
25-08-2010, 22:58
AlexMercer عزیز ممون اما بازم هست
یه کمی که بازی رو جلو میرم این جوری میشه
اینی که من دارم Portables فقط از rar خارج میشه

چه کنم:19:

esfehanei
25-08-2010, 23:02
esfehanei خوبی، فکر کنم ساکن اصفهانی!! اگه خواستی pmبده بازی رو برات رایت کنم!! ok?

ای بابا
من نمیدونم چرا همه میگن تو اصفهانی
چند وقت پیش هم یکی گفت
من فامیلیم اصفهانیه ولی متاسفانه قم هستم
تو قم هم که میدونید چه جوریه هر چی بازی و برنامه و... تو دنیا بیاد بعد از 50سال تو قم میاد
ولی باز هم ممنون از کمکتون
________
کسی نمیونه اون 11گیگ وطن دانلود داستانش چیه
تا دیروز 7گیگ بود الان شده 11گیگ
اگه اینو دانلود نکنم فردا میشه 20گیگ
7گیگ کجا و 11گیگ کجا
یه کمکی بکنید تمی تونم تا آبان صبر کنم

xlife
25-08-2010, 23:04
در مورد مجلاتPLY BOYوصحنه های مستحجن باید بگم که این اقلام جزء جداناپذیر صنعت غرب به حساب میاد و همونطر کی یک شات به قول خودشون عاطفی و ابراز علاقه در عالم فیلم سازی هالییوود باعث جذب مخاطب وتضمین فروش فیلم رو داره صنعت بازی هم دست به گریبان این نکته نظر شدتا طرفدار بیشتر بسوی خود جذب بکنه و این حرف پیرامون جهان غرب صدق میکنه نه مابچه مثبتهای عالم بشریت درواقع به طور خلاصه بگم بیشتر به سبب جذب اشخاص به طرف امتحان بازی با وسوسه کردن به این سبک هستش چیز ی که دربازی پدرخوانده 2 بیشتر مشهود بود تا جایی که کلمه Sin Father2بیشتر بروش میومد الکترنیک آرتز هم استاد اینکارهاشده وپیشگام دراین عرصه هستش تا جایی که پدرخوانده وجب به وجبش پر از خانمهای هرزه بود از گاراژ گرفته تا خیاطی ورستوران و حتی هر صاب کاری یکی تاسقف سه نفر دراختیار داشت الله و اعلم این کمپانی چی رو خواست ثابت کنه خدا میدونه تاجایی که من به خنده افتادم و به سخره گفتم:انگارماکمبودنعوذوبه لله توبه استغفر الله دیدن زن عریان داشتیم که ایشون مثل نقل و نبات همه جاریخته

kortol
25-08-2010, 23:11
دوستان این چه مرگشه

.................................................. .................................................. ....
دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم .....اول Nvidia phisyxرو نصب کن و بعد هم که کرک کردی اگه آنتی ویروس داری موقع انجام بازی Disable کنش....برای من که اینجوری حل شد..کرک اسکید رو رو هم داشتم ......همین که 25 مگابایته....

aban366
25-08-2010, 23:12
سلام
دوستان این همه تعریف شده واقعا می ارزه 7گیگ دانلود کنیم
کرک سالم براش اومده؟
واقعا در حد اسپلینترسل هستش؟
غیر گرافیک که میگن خیلی عالیه گیم پلی بازی و این که بودن زبان بشه راحت موضوع و داستان رو فهمیدو دنبال کرد چی؟اینا چطورن؟

esfehanei
25-08-2010, 23:22
سلام
کرک سالم براش اومده؟
غیر گرافیک که میگن خیلی عالیه گیم پلی بازی و این که بودن زبان بشه راحت موضوع و داستان رو فهمیدو دنبال کرد چی؟اینا چطورن؟

7گیگ نیست 11گیگ شده
اگه دانلود نکنی فردا 20گیگ میشه
کسی نمیدونه داستان این 11گیگ چیه
فک کنم کاملتر باید باشه
من که دانلود رو اگه خدا بخواد شروع کردم
خدا رحم کنه اگه خراب باشه که دیگه هیچ چی بیچاره میشم

AlexMercer
25-08-2010, 23:29
سلام
کرک سالم براش اومده؟

اپلینترسل با این قابل قیاس نیست از نظر سبک ولی در مورد کیفیت ساخت که اسپلینتر سل رو میزاره تو جیبش.درسته بازی زیاد خوبی نیست ولی از اسپلینتر سل بهتره.

7 گیگ هم ارزش دانلد نداره برو از دوستات که خریدن بگیر.بهترین راهه:31:

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

7گیگ نیست 11گیگ شده
اگه دانلود نکنی فردا 20گیگ میشه
کسی نمیدونه داستان این 11گیگ چیه
فک کنم کاملتر باید باشه
من که دانلود رو اگه خدا بخواد شروع کردم
خدا رحم کنه اگه خراب باشه که دیگه هیچ چی بیچاره میشم

11 گیگ نیست برادر من همون 7 گیگه.هیچی اضافه نشده:46:

hellbrain666
25-08-2010, 23:34
سلام به همه
کسی از این لینک دانلود کرده؟

سالمه ؟
استیم نمی خواد؟

ELSIN
25-08-2010, 23:36
.................................................. .................................................. ....
دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم .....اول Nvidia phisyxرو نصب کن و بعد هم که کرک کردی اگه آنتی ویروس داری موقع انجام بازی Disable کنش....برای من که اینجوری حل شد..کرک اسکید رو رو هم داشتم ......همین که 25 مگابایته....

خیر بازم همون لعنتی
شما از کدوم کرک استفاده میکنید
این Mafia.II.Crackfix-SKIDROW_Epidemz.Net یه فایلای داره که بی ربطه مثل
dlcs و Steamclient.dll
راسی این Steam چیه مهمه

*hamedkhatar*
25-08-2010, 23:40

من ساکن اصفهانم اگه میتونی سریع به دستم برسونی ممنون میشم
البته از یه مغازه سفارش دادم اونم امروز قرار بود بفرسته که گفت مشکل داره و دوباره از اول باید دانلودش کنم و ... و گفت فردا میفرسته
خلاصه اگه شما صبح بتونید برام بفرستید بی خیال اون میشم
ممنون

AlexMercer
خیر بازم همون لعنتی
شما از کدوم کرک استفاده میکنید
این Mafia.II.Crackfix-SKIDROW_Epidemz.Net یه فایلای داره که بی ربطه مثل
dlcs و Steamclient.dll
راسی این Steam چیه مهمه

DIRECT X رو نصب کن. DRIVER کارت گرافیکتو اپ دیت کن.

و بله STEAM .DLL خیلی مهمه.با اون بازی اجرا میشه

ANAMORPH
این 3 DVD که اومده کامله کامله ؟
گزینه 3D هم داره ؟
یه جایی خوندم ،نوشته بود میتونی بیافتی دنبال آدمایی که مشکوک میزنن و تعقیبشون کنی ،کسی امتحان کرده ؟؟؟

popowoody
25-08-2010, 23:42
توی مشهد جایی هست که بازی رو داشته باشه ؟؟؟

GUNSHIP
25-08-2010, 23:44
کسی جواب نداد خودم میگم:
بازی 15 چپتره(تمومش کردم):8:
در ضمن تا می تونید تو شهر بگردید که اگه بازی تموم شه نمی تونید دیگه توی محیط بچرخید!مگه این که یه چپتر قدیمی تر لود کنید.
بهترین موقع برای ارتقا دادن ماشین ها وقتیه که تازه رفتید توی اون خونه ی استخر دار چون اونجا خیلی پول زیادی گیرتون میاد ولی چند چپتر بعد همش رو از دست میدید.:5:

aha2012
25-08-2010, 23:44
بازیش چند دی وی دیه؟

مستر popowoody امضات چقدر شبیه منه:20::46:

ELSIN
25-08-2010, 23:54
DIRECT X رو نصب کن. DRIVER کارت گرافیکتو اپ دیت کن.

و بله STEAM .DLL خیلی مهمه.با اون بازی اجرا میشه

همه چیز اپدیت هست اخرین ورژن
نه Steamclient.dll اینو کجا باید ریخت
حالا STEAM داره اپدیت میشه

AlexMercer
25-08-2010, 23:59
همه چیز اپدیت هست اخرین ورژن
نه Steamclient.dll اینو کجا باید ریخت
حالا STEAM داره اپدیت میشه

اینارو دانلد کن ببین میشه؟

aban366
26-08-2010, 00:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراحت میتونین از سرور سایت با لینک مستقیم دانلود کنین

maziarb
26-08-2010, 00:31
سلام جدیدترین کرک رو میخوام، skidrow هیچ مشکلی نداره؟

AlexMercer
26-08-2010, 00:35
سلام جدیدترین کرک رو میخوام، skidrow هیچ مشکلی نداره؟

بالا گذاشتم.نه نداره

esfehanei
26-08-2010, 00:38
11 گیگ نیست برادر من همون 7 گیگه.هیچی اضافه نشده:46:

ای بابا
11گیگه
که میشه 3دی وی دی
فک کنم کاملترینش باشه
اگه مشکلیه بگید تورو خدا
دارم دان میکنم الان
ایناهاش میتونی ببنی

نوشته تست شدس
برای وطن دانلوده
خودت درستش کن

maziarb
26-08-2010, 00:41
11گیگ زیاده! فکر کنم یه بازی اشنتیون داره!!!؟

esfehanei
26-08-2010, 00:54
مگه میخوام بخرم
میخوام دانلود کنم
برای دانلود که اشانتیون نمیدن
نمیدونم حتما این مافیا 3 هست:31:
توی همون لینک نوشته
من لینکا رو دادم به رپیدشیر از اون گرفتم تا پاک نشه بدبخت شم
خداکنه خوب باشه دیگه

AlexMercer
26-08-2010, 00:56
ای بابا
11گیگه
که میشه 3دی وی دی
فک کنم کاملترینش باشه
اگه مشکلیه بگید تورو خدا
دارم دان میکنم الان
ایناهاش میتونی ببنی

نوشته تست شدس
برای وطن دانلوده
خودت درستش کن

دوسته من وقتی بازی رو هارد هم نصب میشه 7.38 گیگ جا میگیره.خودت حساب کن اون 4.62 گیگ رو از کجا اوارده اون سایت؟ الان لینکهای 4 گیگیش اومده اونوقت این میده 11 گیگ؟:41:

maziarb
26-08-2010, 01:24
گیر دادی! نسخه 7گیگ رو دانلود کن، ok

Senator_Offline
26-08-2010, 01:28
مگه میخوام بخرم
میخوام دانلود کنم
توی همون لینک نوشته
خداکنه خوب باشه دیگه
بابا میخوای دان کنی بیا اینو بگیر تک زبانس انگلیسی حجمش کمتره

Milad4171
26-08-2010, 01:42
مگه میخوام بخرم
میخوام دانلود کنم
توی همون لینک نوشته
خداکنه خوب باشه دیگه

شما هم چه حوصله ای دارین به خدا.
اون لینکی که من گذاشته بودم از اون فروشگاهه خیلی خوبه. کلا میشه 2800 .واست میاره در خونه!!!!
بهرحال منظورم اینه که ارزش نداره اینهمه وقت بذاری واسه دنلود بازی. برو بخر لذتش روببر!:31::46:

به لینکها هم اطمینانی نیست یهو میبینی 99 درصد فایل از بین میره یا یه اتفاقی واسش می افته!

vahidreza2007
26-08-2010, 02:14
یه بار برای همیشه از دوستانی که بازی رو بدون مشکل تموم کردند و از اول و تا اخر بازی مشکلی با کرک نداشتند بیان مردی کنند کرک

خودشون رو یه جا اپلود کنند یا اون لینکی که ازش دانلود کردند رو بدن تا دیگه اینقدر دنبال کرک نگردیم و همه بتونند بی نگرانی بازی رو

انجام بدند

d_a_n_t_e
26-08-2010, 02:21
آقا من توی CHAPTER 8 مشکل دارم همونجایی که باید ماشین ها رو ببریم پیش دریک یه دفعه خیابون غیب میشه و ماشین میوفته پایین و میگه که ماشین خراب شد و دوباره از همونجا میاره که باید ماشین ها رو ببریم پیش دریک

خواهشا یکی کمک کنه من دارم از کرک فیکس سکیدرو استفاده میکنم

کل سیوام رو پاک کردم و از اول با این کرک رفتم ولی توی اینجای بازی مشکل داره

AlexMercer
26-08-2010, 02:29
خوب

بعضی جزییات بازی جالبه.مثل اینکه زمانی که برف اومده و جاده پوشیده از برفه وقتی شما داخل تونل میشین چند متر ورودی داخل تونل هم میشه اثر برفی که چسبیده بوده به لاستیک ماشین هارو مشاهده کرد. یکی از موارد خوبه دیگه خوردن نوشیدنیه.میشه از یخچال نوشبه برداشت بعد ویتو درشو با دست:18: باز میکنه و میخوره. سرعت 40 تای ماشین بهتر شده وقتی شما 40 تا میری انگار 60 تای نسخه 1 رو پر کردی.تعویض پلاک هم ایده جالبیه که تو بازی گذاشته شده.وقتی به مردمی که سردشونه تنه میزنی حوصله دعوا ندارن.ویتو بیکاره همه پریزای برق و شیرهای اب و شیر دوش رو میتونه با نگاه کردن:18: باز کنه یا ببنده و خاموش و روشن کنه.یکی از بهترین راه های فرار از دست دشمنان اینه که با سرعت غیر مجاز رانندگی کنی پلیس بیفته دنبالت بعد اگر دشمنات بهت تیر بزنن پلیس متوجه اونا میشه میره سمت اونا.البته بعضی اوقات بهتره از ماشین پیاده شین تا عمل کنه.

بد

اگر سرعت شما بالای 40 باشه و در یک قدمی پلیس ترمز کنی پلیس بهتون کاری نداره:18:علامت ماشین پلیس در مینی مپ فوق العاده بده.جالب ترین مساله اینه که در سال 1943 پلیس ها بیسیم داشتن و جالبه از مرکز بهشون مخابره میشده دستور.فکر نکنم تو اون سال اینقدر دیگه پیشرفته بوده باشه درسته بیسیم زمان جنگ جهانی دوم هم بود که زمان بازی برای اون موقع هست ولی بی سیم های اون موقع سیم داشتن:31: به هرکی تنه میزنی دعوا میکنه جز زنا.بابا حداقل چند نفر باید بترسن.جالبه مردم از برف یک زده و چسبیده به زمین بر اثر گذشتن ماشینها از روش گوله برفی های بزرگ میسازن و به هم پرتاب میکنن.:18::13: صدا گذاری بازی تا اینجا از نظر من بد بوده.رادیو ماشین رو بهتره خاموش کرد تا رو اعصاب نره.وقتی تو لیوان نوشیدنی ریخته میشه اون نوشیدنی بر اثر تکون خوردن لیوان در لیوان تکون نمیخوره:18:

زشت

منوی بازی افتضاحه.فعلا زشت ترین مساله همینه:41:

Kamyar_AnathemA
26-08-2010, 03:20
شما هم چه حوصله ای دارین به خدا.
اون لینکی که من گذاشته بودم از اون فروشگاهه خیلی خوبه. کلا میشه 2800 .واست میاره در خونه!!!!
بهرحال منظورم اینه که ارزش نداره اینهمه وقت بذاری واسه دنلود بازی. برو بخر لذتش روببر!:31::46:

به لینکها هم اطمینانی نیست یهو میبینی 99 درصد فایل از بین میره یا یه اتفاقی واسش می افته!

2800 که بدی 10 روز بغد به دستت میرسه

اگه اینجوری باشه من ترجیح میدم دانلود کنم آخه تو 10 روز اگه بخوام فقط از ساعات رایگانه شبانه استفاده کنم بغیر از مافیا 3-2 تا بازیه دیگه هم میتونم دانلود کنم

البته من بازی دانلود نمیکنم اینم فقط بخاطر نسخه اولش که جالب بود میخوام دانلود کنم

آخه مشهد گویا هنوز سالمش نیومده :31:
وگرنه میخریدم

حالا خدا کنه این که دارم دانلود میکنم سالم باشه :41:

Kamyar_AnathemA
26-08-2010, 03:28
یه سوال

آفا مگه وقتی بازیه اورجینال میاد نباید راحت نصب بشه ؟

چرا بعضیا که نسخه اوجینال هم میگیرن بازم باید دنبال کرک بگردن ؟

مگه شرکت سازنده وظیفه نداره وقتی مشتری پول بازیو تمامو کمال داده نسخه سالم تحویلش بده ؟

اگه اورجینال هست کرک دیگه چیه ؟

من اینو متوجه نمیشم :19:

AlexMercer
26-08-2010, 04:13
یه سوال

آفا مگه وقتی بازیه اورجینال میاد نباید راحت نصب بشه ؟

چرا بعضیا که نسخه اوجینال هم میگیرن بازم باید دنبال کرک بگردن ؟

مگه شرکت سازنده وظیفه نداره وقتی مشتری پول بازیو تمامو کمال داده نسخه سالم تحویلش بده ؟

اگه اورجینال هست کرک دیگه چیه ؟

من اینو متوجه نمیشم :19:

خوب بله نسخه ارجینال میاد و مشکلی نداره و مردم هم به قانون کپی رایت رو رعایت میکنن و 50 دلار یا معادل 50 هزار تومن میدن بازی رو میخرنو بازی میکنن و لذت میبرن.

اما همزمان با پخش بازی و یا چند روز زودتر لینکهای دانلد بازی بر روی اینترنت میاد.من بازی رو دانلد میکنم ولی برای اجرای بازی نیاز داره تا توسط سرور بازی ارجینال بودن و همچنین شماره سریال پشت پاکت بازی تست بشه.ولی خوب من که بازی رو دانلد کردم و نخریدم و اون شماره سریال رو ندارم پس باید منتظر دوستان هکر باشم تا با کرک کردن بازی کاری کنند که با یک شماره سریال هزاران نفر بازی کنند و البته اون تست اولیه هم گهگاه نیاز به اتصال به اینترنت داره رو انجام ندم.

وقتی شما بازیو ارجینال میخری میری راحت یا تو کنسولت میزاری و یا نصبش میکنی و بازی میکنی و البته 50 دلار هم پیاده میشی که البته تو امریکا انچنان پولی نیست و مثل 5 هزار تومنی خودمونه ولی وقتی تو ایران با این تورم صفر درصدی و وضعیت اقتصادی عالی که مارو تبدیل کرده به ژاپن اسلامی:41: 50 هزار تومن خیلی زیاده و هیچ پدری به بچش این مقدار پول برای بازی نمیده و اگر بده پس اجاره خونه رو چیکار کنه ؟ پس ما مجبوریم بازی کرک شده رو که نهایت 5 تومن برایمون اب میخوره رو بازی کنیم.وو البته اینقدر هم برای اجرا شدنش سختی بکشیم.

البته تو خوده کشورهای توسعه یافته که به سختی هم قانون کپی رایت رعایت میشه هستند افراد قانون شکنی که بدشون نمیاد بازیو دانلد کنن تا بخرن.ولی بیشتر این قانون شکنی ها در کشورهای اروپای شرقی و مخصوصا کشور دوست و همسایه و برادر (این برادری تنی نیست......!) روسیه اتفاق می افته.:46:

ببخشید طولانی شد.

Kamyar_AnathemA
26-08-2010, 04:27
خوب بله نسخه ارجینال میاد و مشکلی نداره و مردم هم به قانون کپی رایت رو رعایت میکنن و 50 دلار یا معادل 50 هزار تومن میدن بازی رو میخرنو بازی میکنن و لذت میبرن.

اما همزمان با پخش بازی و یا چند روز زودتر لینکهای دانلد بازی بر روی اینترنت میاد.من بازی رو دانلد میکنم ولی برای اجرای بازی نیاز داره تا توسط سرور بازی ارجینال بودن و همچنین شماره سریال پشت پاکت بازی تست بشه.ولی خوب من که بازی رو دانلد کردم و نخریدم و اون شماره سریال رو ندارم پس باید منتظر دوستان هکر باشم تا با کرک کردن بازی کاری کنند که با یک شماره سریال هزاران نفر بازی کنند و البته اون تست اولیه هم گهگاه نیاز به اتصال به اینترنت داره رو انجام ندم.

وقتی شما بازیو ارجینال میخری میری راحت یا تو کنسولت میزاری و یا نصبش میکنی و بازی میکنی و البته 50 دلار هم پیاده میشی که البته تو امریکا انچنان پولی نیست و مثل 5 هزار تومنی خودمونه ولی وقتی تو ایران با این تورم صفر درصدی و وضعیت اقتصادی عالی که مارو تبدیل کرده به ژاپن اسلامی:41: 50 هزار تومن خیلی زیاده و هیچ پدری به بچش این مقدار پول برای بازی نمیده و اگر بده پس اجاره خونه رو چیکار کنه ؟ پس ما مجبوریم بازی کرک شده رو که نهایت 5 تومن برایمون اب میخوره رو بازی کنیم.وو البته اینقدر هم برای اجرا شدنش سختی بکشیم.

البته تو خوده کشورهای توسعه یافته که به سختی هم قانون کپی رایت رعایت میشه هستند افراد قانون شکنی که بدشون نمیاد بازیو دانلد کنن تا بخرن.ولی بیشتر این قانون شکنی ها در کشورهای اروپای شرقی و مخصوصا کشور دوست و همسایه و برادر (این برادری تنی نیست......!) روسیه اتفاق می افته.:46:

ببخشید طولانی شد.

پس جریان این سایت هایی که میفروشن چیه ؟

مثل همین سایت !

در 2 دی وی دی میده مثلا 4000 تومن

و میگه اورجیناله !

چجوری قبل از اینکه کرک کامل بیاد این سایت ها نسخه اصلیه به قول شما 50 دلاریو میدن 4000 تومن ؟

فکر کنم تازه 1 کرک پیدا شده که میشه باهاش بازیو تا آخر بازی کرد اما دو سه روز پیش همه سایت های ایرانی بازیو برا فروش گداشته بودن و اطمینان داده بودن که مشکلی نداره :13:

اگه اورجیناله پس چرا 4000 تومن ؟ نمیشه بگیم که طرف یه بار اورجینال میخره و به آدمهای زیادی همونو میفروشه چون به قول شما بازی سریال داره و یک بار اکتیویت میشه و یک سریال مخصوص یک نفره

اگه هم اورجینال نیست و کرک شده هست و سالمم هست نمیشه 1 نفر بخره و کرکشو برای بقیه بذاره که اینقدر ملت دنبال کرک نگردن ؟

Behi09
26-08-2010, 04:54
صدا گذاری بازی تا اینجا از نظر من بد بوده.رادیو ماشین رو بهتره خاموش کرد تا رو اعصاب نره.

دوست من با احترام به نظر و نقد شما باید بگم که صداگذاری بازی میشه گفت در سطح خوب روش کار کردن و اگه شما از موزیک های دهه های گذشته خوشتون نمیاد دلیل نمی شه که از نقاط ضعف بازی هست و رادیو رو خاموش کرد.

SCORPION8
26-08-2010, 04:56
این باگ گرافیکی حل نشد همون اول بازی بعد که سربازا رو میکشی میری تو اون ساختمونه از پنجره میری داخل به شدت افت فریم پیدا میکنه عجیب و غریب من دیدیم بعضی ها هم همین مشکلو داشتن سیستمم کم نیست
9600 gt ddr3
2gb ram
3800 x2
آخرین آپدیت گرافیک برای ویندوز 7 رو هم ریختم مشکل چیه

sam_sali
26-08-2010, 05:16
این باگ گرافیکی حل نشد همون اول بازی بعد که سربازا رو میکشی میری تو اون ساختمونه از پنجره میری داخل به شدت افت فریم پیدا میکنه عجیب و غریب من دیدیم بعضی ها هم همین مشکلو داشتن سیستمم کم نیست
9600 gt ddr3
2gb ram
3800 x2

ببخشید نا امیدتون میکنم شاید،ولی سیستمتون واسه این بازی کمه.دوست من با همین سیستم همه تنظیمات رو گذاشته حداقل تا روون اجرا بشه!

amirakhavan
26-08-2010, 05:32
یه سوال ...
سایت P30day نسخه repack رو گذاشته واسه دانلود (9تا فایل 500 مگی) ولی کرکی واسش نذاشته؟
کسی از اونجا گرفته؟
چه جوریه؟
کرک نمیخواد؟
گیر دادن های Stream رو چی؟

مرسی ... منتظریم ... :11:

REZAt1980
26-08-2010, 05:41

بچه ها کسی از این بالایی که پی سی تبلیغش رو گذاشته، خریده بازی رو؟

یا از هر فروشگاه اینترنتی؟؟؟

مطمئن هست ؟؟

noproblem
26-08-2010, 05:59
سلام
کسی یازیو تموم نکرده؟
چند تا چپتره کلا؟
چی میشه اخرش؟
لطفا جواب بدین.

Amin.P30
26-08-2010, 08:00
یه بار برای همیشه از دوستانی که بازی رو بدون مشکل تموم کردند و از اول و تا اخر بازی مشکلی با کرک نداشتند بیان مردی کنند کرک

خودشون رو یه جا اپلود کنند یا اون لینکی که ازش دانلود کردند رو بدن تا دیگه اینقدر دنبال کرک نگردیم و همه بتونند بی نگرانی بازی رو

انجام بدند
کرک فیکس اسکیدرو رو قبلا گذاشتیم.
چند صفحه قبل.
بدونه مشکله.

oomidd
26-08-2010, 08:01
سلام دوستان ما كه اين همه صبر كرديم يكي دو ماهم روش تا نسخهي فارسيش بياد. گمون كنم همهي اونايي كه با بازي خاطره دارند با نسخهي فارسيش خاطره دارند .براي همين صبر كنيم تا شركتاي معروف فارسيش كنند بعد بازيش كنيم . اينطوري از شركتاي اصيلي كه هممون با صداي گويندهاش خاطره داريمم حمايت ميشه.

Amin.P30
26-08-2010, 08:08

---------- Post added at 09:08 AM ---------- Previous post was at 09:03 AM ----------

نسخه هایی که موقع نصب به سریال استیم نیاز دارن رو چیکار باید کرد؟

Little Sparrow
26-08-2010, 08:38

این کرک سالمه؟مطمئنی؟تا اخرش میره؟

The Rover
26-08-2010, 09:08
سلام دوستان ما كه اين همه صبر كرديم يكي دو ماهم روش تا نسخهي فارسيش بياد. گمون كنم همهي اونايي كه با بازي خاطره دارند با نسخهي فارسيش خاطره دارند .براي همين صبر كنيم تا شركتاي معروف فارسيش كنند بعد بازيش كنيم . اينطوري از شركتاي اصيلي كه هممون با صداي گويندهاش خاطره داريمم حمايت ميشه.
الان با وجود انجین های پیچیده احتمال خطا و باگ و کرش و... بالا تر میره! پس چرا خودتو اذیت کنی همین نسخه اریجینال رو بگیر در ضمن یکی از نقاط قوت بازی صدا گذاری و گویندگی فوق العده بازی است

HOJ-JAT
26-08-2010, 09:22
یا از هر فروشگاه اینترنتی؟؟؟

مطمئن هست ؟؟
از پرشیا استور
بگیرید 3500 میشه با هزینه پستش..

BioHazard
26-08-2010, 09:43
نسخه کامل بازی برای PC اومده ؟!

اگه تهرانی گفتم توی بازار رضا (ولیعصر) هست. بگردی پستامو پیدا میکنی

کسی جواب نداد خودم میگم:
بازی 15 چپتره(تمومش کردم):8:
در ضمن تا می تونید تو شهر بگردید که اگه بازی تموم شه نمی تونید دیگه توی محیط بچرخید!مگه این که یه چپتر قدیمی تر لود کنید.
بهترین موقع برای ارتقا دادن ماشین ها وقتیه که تازه رفتید توی اون خونه ی استخر دار چون اونجا خیلی پول زیادی گیرتون میاد ولی چند چپتر بعد همش رو از دست میدید.:5:

چقدر کوتاه :19: ، اینکه 1 روزه تموم میشه که. گفتم مثل مافیا 1 باید باشه.

راستی اینکه نمیشه از ماشین تیراندازی کرد خیلی مسخرس.

MILAD2799
26-08-2010, 10:06
من تو فیلماش صدا ندارم . چکارش کنم که درست شه ؟

hamedchtsz
26-08-2010, 10:21
پس جریان این سایت هایی که میفروشن چیه ؟

مثل همین سایت !

در 2 دی وی دی میده مثلا 4000 تومن

و میگه اورجیناله !

چجوری قبل از اینکه کرک کامل بیاد این سایت ها نسخه اصلیه به قول شما 50 دلاریو میدن 4000 تومن ؟

فکر کنم تازه 1 کرک پیدا شده که میشه باهاش بازیو تا آخر بازی کرد اما دو سه روز پیش همه سایت های ایرانی بازیو برا فروش گداشته بودن و اطمینان داده بودن که مشکلی نداره :13:

اگه اورجیناله پس چرا 4000 تومن ؟ نمیشه بگیم که طرف یه بار اورجینال میخره و به آدمهای زیادی همونو میفروشه چون به قول شما بازی سریال داره و یک بار اکتیویت میشه و یک سریال مخصوص یک نفره

اگه هم اورجینال نیست و کرک شده هست و سالمم هست نمیشه 1 نفر بخره و کرکشو برای بقیه بذاره که اینقدر ملت دنبال کرک نگردن ؟

منظور سایت ها و فروشگاه های داخلی از اورجینال، ظاهر اورجیناله. یعنی دی وی دی طلایی با پک که تصویر روی پک روی دیسک هم حک شده و اینا...که البته ظاهرش هم با اورجینال بودن خیلی فاصله داره مثلا گوشه ش به فارسی بزرگ می نویسن "اورجینال" که خیلی شاهکاره. بعد هم این فروشنده ها و شرکت ها به محض اینکه بازی اجرا بشه می گن مشکل نداره ، نمی دونن که ممکنه چند مرحله بعد مشکل کرک رو بشه...اگر هم ببری پس بدی می گن فقط در صورت نصب نشدن پس می گیریم. حالا جالبه تا ابد هم با همین کرک خراب بازی رو کپی می کنن و می فروشن و نمیان کرک سالم رو تو دی وی دی بذارن...من که هفت هشت بازی اخیری که خریدم همه احتیاج به کرک تازه داشتن...

mahdi_ctr
26-08-2010, 10:21
من تو فیلماش صدا ندارم . چکارش کنم که درست شه ؟

اتحتمالا از کارت صداتون باشه که برای بازی ضعیفه
شاید با آپدیت درایور کارت صداتون درست بشه
شاید

من بازی رو گرفتم
3 تا DVD بود
نصبش هم کردم
کرک هم ازم نخواست

فعلا هم که ماه رمضون هست و نمیشه بازی کرد:41::31:

Milad4171
26-08-2010, 10:26
من بعید میدونم فارسی بشه! این بازی پیچیده تر از این حرفاست که کسی وقت بگذاره و فارسیش کنه! الانم دیگه انقدر ملت کار و زندگی دارن مثل قبل وقتشون رو واسه این چیزا نمیگذارن اگه هم بگذارن بازی بجای 2000 تومن میشه 8000 تومن!
اونوقت کی میخره؟:13:
تازه وقتی الان همتون بازی رو خریدیدن و دانلود کردین یا سفارش دادین یا اصلا بازی رو تموم کردین ؛ چه اطمینانی هست که اونا این کارو بکنن ولی فروششون به حد سرمایه گذاری واسه این بازی هم نرسه؟:41:

بازار کپی هم که داغه. یکی یدونه بازی میگیره 100 تا ازش کپی میکنه میفروشه!!!:18:

esfehanei
26-08-2010, 10:33
من بیچاره تقریبا یه گیگ از اون 11گیگو دان کردم
متاسفانه نمیتونم بیخیال بعدش بشم
جناب mahdi_ctr هم گفتم که برای ایشون 3تا دی وی دیه که میشه همون 11گیگ من
فقط خدا کنه خراب نباشه که بیچاره میشم
تو خود سایتش نوشته تست شده منم به خاطر همین اینو دان کردم
در مورد پاک شدن هم مطمئن هستم که پاک نمیشه
چون لینک ها رو ریموت آپلود کردم تو رپیدشیر
درکل از ترس دارم میمیرم
تا 10روز دیگه

hamedchtsz
26-08-2010, 10:41
اتحتمالا از کارت صداتون باشه که برای بازی ضعیفه
شاید با آپدیت درایور کارت صداتون درست بشه
شاید

من بازی رو گرفتم
3 تا DVD بود
نصبش هم کردم
کرک هم ازم نخواست

فعلا هم که ماه رمضون هست و نمیشه بازی کرد:41::31:
میشه بگی چرا؟

mahdi_ctr
26-08-2010, 10:45
راستی یه چیزی هم بگم
بازی برا من به صورت protable بود و فایل RAR رو اجرا کردم و DVD هارو عوض کردم
بازی رو ریختم توی یکی از درایوهام
بعد هم روی آیکن بازی کلیک کردم و یه چیزی نصب شد
دوباره کلیک کردم و رفت توی بازی

ولی حال کردم بازی داره برام با کیفیت High اجرا میشه

Maziar_69
26-08-2010, 10:46
دوستان این نسخه مود Free Ride نداره مثل شماره ی اول؟؟؟
یه چیز دیگه اینکه چقدر بعضی ها زود تموم کردن !!!
سر مافیا 1 من چند ماه علاف بودم. :دی

esfehanei
26-08-2010, 10:46
اون سه تا دی وی دی که داشتی خراب بود؟
ای وای بیچاره شدم
بدبخت شدم
من دارم همون 3دی وی دیو دان میکنم
الان یه گیگش رفته
وای

mahdi_ctr
26-08-2010, 10:48
میشه بگی چرا؟
دقیقا کدوم قسمتش چرا؟

مشکل شرعی؟

ماشاا... مجله های PLAY B o y که دیگه معروفند دیگه!
همون اولش یکیش رو گرفتیم!

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

اون سه تا دی وی دی که داشتی خراب بود؟
ای وای بیچاره شدم
بدبخت شدم
من دارم همون 3دی وی دیو دان میکنم
الان یه گیگش رفته
وای
بگیر حاجی منم همون سه تا DVD رو نصب کردم دیگه:31:

mahdi_ctr
26-08-2010, 10:54
اگه بازی بخواد فارسی بشه بازی رو کلا باید بدون دمو ببینیم
کلا همه باید لباس تنشون کنن چون بعضی از قسمتها خیلی وضعیتشون خرابه

اینجوری بازی 2 ساعته تموم میشه:27:

Rohan
26-08-2010, 10:56
سلام
من چپتر 7 بازیم و وقتی که می خواهم سوار ماشین ها بشم از بازی خارج می شه و یه پیغام میده و بازی را می بنده.
ویندوزم هم سون است.در ضمن سیستمم بالاست و بازی را با فیزیک بالا ران کردم.کسی تا حالا به این مشکل بر خورده؟
لطفا کمکم کنید

amirakhavan
26-08-2010, 11:00
یه سوال ...
سایت P30day نسخه repack رو گذاشته واسه دانلود (9تا فایل 500 مگی) ولی کرکی واسش نذاشته؟
کسی از اونجا گرفته؟
چه جوریه؟
کرک نمیخواد؟
گیر دادن های Stream رو چی؟

مرسی ... منتظریم ... :11:

آقا هیشکی این نسخه رو دانلود نکرده ... :41:
کمک کنین ... من میخوام بگیرم ... نسخه کم حجمیه ، چون فقط یه زبانه اس ، ولی مشکل کرک داره یا نه؟ :19:

ArashNAM
26-08-2010, 11:02
9600 gt ddr3
2gb ram
3800 x2

منظورتون از افت فریم اینه واسه من بعد چپتر 2 یعنی خود چپتر 2 انگار داری میمیری ضربان قلب داره میزنه صفحه هم مثل همون انگار داری میمیری خاموش روشن میشه در کل یعنی مثل call of duty که زیاد تیر بخوری داری میمیری همون طوریه
کسی این مشکل رو داره اگه راه حلی هست به ما هم بگین

esfehanei
26-08-2010, 11:12
بگیر حاجی منم همون سه تا DVD رو نصب کردم دیگه:31:

من بیچاره دارم اینجا سکته میکنم
برای اولین باره که دارم بازی دان میکنم
چون تنها بازی که ازش خوشم اومده اینه
البته اسسین هم قبلا بوده

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

منظورتون از افت فریم اینه واسه من بعد چپتر 2 یعنی خود چپتر 2 انگار داری میمیری ضربان قلب داره میزنه صفحه هم مثل همون انگار داری میمیری خاموش روشن میشه در کل یعنی مثل call of duty که زیاد تیر بخوری داری میمیری همون طوریه
کسی این مشکل رو داره اگه راه حلی هست به ما هم بگین

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
چون یکی از دلایل موفقیت call of dutyهمین بود که انگار طبیعیه
یعنی موقع تیر خوردن و .... همچین آدم احساس میکنه توی واقعیته
ضمنا این بازی مثل همونcall of dutyمحدودیت سلامتی نداره یعتنی هر وقت تیر بخوری بشینی زمین خوب میشه؟

Little Sparrow
26-08-2010, 11:31
اقا من نمی تونم این 3 دی وی دی رو نصب کنم.تو دی وی دی اخر تموم که میشه ارور می ده دی وی دی 1 رو بزار می زارم کلا هنگ میکنه و مجبورم ببندمش.

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 11:31
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم :41:
الان chapter 7 هستم....همونجایی که از زندان میای بیرون....وقتی میخوام سوار ماشین بشم از بازی میاد بیرون و این ظاهر میشه :
باید چه کنم ؟

esfehanei
26-08-2010, 11:34
کم کم داره مشکلاتی پیدا میشه
خدا رحم کنه

P A R S A
26-08-2010, 11:42
میشه دوستان سریع یه سری آدرس تو ولیعصر (بازار رضا و همون اطراف!) یا هرجای دیگه لطف کنن، که مافیا2 رو داشته باشن؛ یه بنده خدایی الان تو خیابونـه، منتظر آدرس!:18:
اگه تبلیغ میشه، پــخ کنید!:31:

bax_021
26-08-2010, 11:46
سلام
من از کرج ، کامپیوتر شهرام خریدم
ولی مشکل داشت
دی وی دی دومش اصلا کپی نمی شه
کسی از کرجیا ازش خریده ؟؟؟
سالم بوده ؟؟؟
یه جای دیگه هم به من بگید
مردم :19:
اصلا بازی دو تا دی وی دیه یا 3 تا ؟؟