PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

aha2012
20-09-2010, 08:42
دوستمون پست دوم رو آپدیت کرده. اونجا هرچی بخواین ( اضافات بازی) هست. اون جدیده هم هنوز نیومده. فکر کنم سه ماه دیگه میاد. اون کلا یه بازی کامله!!
میدونم داداش ولی من لینک مستقیم میخوام.تو پست اول رپیدشیر گذاشته.
اگه میتونی لینک مستقیم بده
ممنون

Mojtaba-MCI
20-09-2010, 10:00
سلام ، آخر بازی دقیقا چی میشه؟!
لیو ویتو رو میبره و کلک جو کنده میشه؟!همینه آخر بازی؟!

A.M.D.D.E.V.I.L
20-09-2010, 11:33
فکر میکنیم همینطوری خواهد شد البته معلوم نیست شایدم یه سورپرایز در کار باشه

mohammad8711
20-09-2010, 12:46
سلام
یکی لطف میکنه این انتقام جیمی(DLC) رو با لینک مستقیم برام بذاره.بعد بگید وقتی دانلودش کردم باید تو کجا بریزمش
ممنونم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kiuq
20-09-2010, 14:33
جو خیلی کارش درسته یه جوری کلک همه رو میکنه!!:40:

starn
20-09-2010, 14:39
کسی از دوستان این Jimmy’s Vendetta رو دانلود و تست کرده ؟؟ چند تا مرحله داره؟
وقتی این dlc رو دانلود میکنی میریزی توی C:\Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs بعد وارد بازی می شی یه گذینه ی جدید اضافه شده ؟
بدون مشکل کار میکنه کرش که نمی کنه؟ با عمون کرک آخر SKIDROW که میشد بازی اصلی رو تموم کرد کار میکنه؟

meha
20-09-2010, 15:25
من DLC jimmy رو دانلود کردم ولی توی loading گیر میکنه کسی کرکی نداره که این مشکل رو رفع کنه؟

H.A.M.E.D
20-09-2010, 15:36
وقتی این dlc رو دانلود میکنی میریزی توی C:\Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs بعد وارد بازی می شی یه گذینه ی جدید اضافه شده ؟
بدون مشکل کار میکنه کرش که نمی کنه؟ با عمون کرک آخر SKIDROW که میشد بازی اصلی رو تموم کرد کار میکنه؟
بله فقط با کرک اسکیدرو کار میکنه!

من DLC jimmy رو دانلود کردم ولی توی loading گیر میکنه کسی کرکی نداره که این مشکل رو رفع کنه؟
باید از کرک اسکیدرو استفاده کنید!
از سیوهاتون هم بکاپ بگیرید!

A.M.D.D.E.V.I.L
20-09-2010, 16:10
سلام
من کرکمو عوض کردم (از سیو هام بک آپ هم گرفتم) بعد که سیوامو دوباره ریختم انتظار داشتم که بازی از اول شروع بشه ولی سیو هام کار میکردن فقط مشکل این بود که DLC ها هیچکدومشون دیگه شناخته نمیشدن

Armin 7
20-09-2010, 16:23
با سلام خدمت برادران و اساتید محترم
اقایون هنوز DLC جدیدی برا مافیا منتشر نشده ؟
سپاسگذارم.

Iron-Skull
20-09-2010, 16:29
دوستان یه چیز جالب :
دموی اول بازی که ویتو به همراه خانوادش به امپایر بی میان یه لحظه درک رو نشون میده
اون موقع چقدر جوون بوده

A.M.D.D.E.V.I.L
20-09-2010, 17:25
تا پایان سال 2010 این DLC جدید با نام joe's adventures ریلیز میشه
دوست عزیز یعنی حتی به خودت زحمت ندادی بری صفحه ی قبلو بخونی؟

Angel Of Darkness
20-09-2010, 18:43
من با جمع بندی همه نکات اعلام می کنم که برای اجرای بازی در حالت خوب و قابل قبول و قابل تحمل فقط و فقط باید به فکر خرید یک کارت گرافیک 256 بیتی یا بالاتر باشید. ظاهرا هم ATI مصلحت هست هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت. CPU های قدرتمندی مثل i7 یا Phenom شش هسته ای خوب هستند و کیفیت بالایی رو به شما خواهند داد ولی حقیقتا داشتن یک Phenom 4 هسته ای خوب برای شما کافیه یا یک CPU مناسب و قدرتمند از اینتل.

با تشکر از دوستمون برای توضیحات مفصلشون
من فقط اینو میخواستم بگم که لازم نیست باس گرافیکتون حتما 256 باشه مال من 128 هست 5770 و در مورد پردازشگرمم 7300 هست که 2.66 فرکانسشه ولی من با بالا بردن ولتاژ و فرکانسش 24 ساعته اونو تو حالت 3.2 قرار دادم و مشکلیم نداره و بدون هیچ تیک و افت فریم محسوسی با رزولیشن 1200.1024 با 45 فرم تا 50 فرم دارم بازی میکنم

فقط این نکته برام خیلی جالب بود که این بازی جزء معدود بازیایی هست که اینجوری کمر پردازنده رو میشکنه و گه نه تو 90% بازیا حتی از 50% پردازنده هم استفاده نمیشه

اینم 3 تا لینک مستقیم Jimmys Vendetta DLC

or

or

Kamyar_AnathemA
20-09-2010, 21:55

یک منو به بازی اضافه میشه

30 تا مرحله داره که همش باید یکسری ماموریت هایی رو انجام بدی

داستان نداره

دمو فقط اول و آخرش داره اونم خیلی کم

با کرک پست 1616 تا آخرش رفتم

hacliii
20-09-2010, 23:12
سلام به همه!

من يه سوال داشتم من بازي رو بازي كردم تا chapter 15 بازي كردم ( همون مرحله اي كه ميري تو يه موزه يه نفرو ميكشي!:27:) بعدا بازي نموم ميشه! من تو مشخصات بازي نگاه ميكنم ميبينم كه زده شما تا 70% بازي بازي كردين! نمينويسه 100% .

من موندم كه تموم كزدم يا نه؟ اگه تموم كردم چرا ننويشته 70% اگه هم نه راهنمايي كنين چطوري بايد ادامه بدم!

در ضمن من Medium رو بازي كردم! حتما يه نظري بدين!

tommy vercetti
20-09-2010, 23:18
سلام به همه!

من يه سوال داشتم من بازي رو بازي كردم تا chapter 15 بازي كردم ( همون مرحله اي كه ميري تو يه موزه يه نفرو ميكشي!:27:) بعدا بازي نموم ميشه! من تو مشخصات بازي نگاه ميكنم ميبينم كه زده شما تا 70% بازي بازي كردين! نمينويسه 100% .

من موندم كه تموم كزدم يا نه؟ اگه تموم كردم چرا ننويشته 70% اگه هم نه راهنمايي كنين چطوري بايد ادامه بدم!

برای من هم نوشت 49% بازی رو رفتید،
مال شما که خوبه !!!:10:

brain
20-09-2010, 23:43
سلام.
بروبچز ، من یه ذره که بازی میکنم ، یهو جونم کم میشه خود به خود ... و دیگه هم پر نمیشه !!!

به خاط کراکه ؟ من که skidrow روی پست 1616 رو دارم !

tranceyou
21-09-2010, 00:44
سلام تو کپچر 8 اینجا که دنبال این ماشین میافتیم چرا نمیرسه باید برسیم یا سره کاریه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.pali
21-09-2010, 00:45
هيچکي من و تو اينجا دوست نداره خواهش ميکنم کمک کنين

سلام دوستان
من يه مشکلي دارم اونم اينه که وسط تصوير موقع بازي يه تيکه هايي سياه ميان و ميرن (مثل اين فيلماي قديمي که نشون ميده)
البته مختص اين بازي نيست و تو بعضي بازياي ديگه هم اين مشکل ديده ميشه
بعد مثلا در مکان هاي داخلي هم به صورت نقطه نقطه روشن ميشه و قطع ميشه
در ضمن هيچ کدوم از اينها هم مشکلي واسه بازي و تصوير بازي به وجود نمياره

mhs_837
21-09-2010, 00:49
سلام تو کپچر 8 اینجا که دنبال این ماشین میافتیم چرا نمیرسه باید برسیم یا سره کاریه؟

اصلا نباید برسی.بالا صفحه سمت چپ می نویسه باید از تلفن استفاده کنی و زنگ بزنی...
خواهشا یکم بیشتر دقت کنید که داستان بازی گفته نشه لو بره

mhs_837
21-09-2010, 01:00

اصلا نباید برسی.بالا صفحه سمت چپ می نویسه باید از تلفن استفاده کنی و زنگ بزنی...

خواهشا یکم بیشتر دقت کنید که داستان بازی گفته نشه لو بره

ieeeman
21-09-2010, 03:32
گیم پد دو تایی شوک دار (با ارتباط یک یو اس بی)رو چی جوری میشه تنظیم کرد با دسته دوم بازی کرد
اینی که شما گذاشتین کار میکنه ولی فقط دسته یکش
من میخوام با دسته دو که سیمش درازتره بازی کنم
ini رو چی جوری میسازین
devdata چی بید

Mojtaba-MCI
21-09-2010, 06:53
سلام ، با اضافه کردن این DCL چه مراحلی به بازی اضافه میشه؟!
Jimmy's Vendetta

tranceyou
21-09-2010, 09:32
سلام ترینر که کار کنه کسی داره واسه مافیا II ؟

P A R S A
21-09-2010, 10:30
سلام ، با اضافه کردن این DCL چه مراحلی به بازی اضافه میشه؟!
Jimmy's Vendetta
علیک!
70-60 تا مرحله جدید!:31: یه سری ماشین دزدیه، یه سری آدم کشی سفارشیه!، یه سری بادی گاردیه، از این تریپ مراحل!

سلام ترینر که کار کنه کسی داره واسه مافیا II ؟
با تشکر از sunrise07 عزیز؛ به نقل از خودش:

اینم بهترین ترینری هستش که من تا حالا پیدا کردم 11 کار مختلف رو می تونه انجام بده از جمله افزایش پول واسه اونایی که پول کم اوردند!!!

aha2012
21-09-2010, 10:46
salam به همه
من این انتقام جیمیو گرفتم حالا باید چیکار کنم؟منظورم اینه که تو کجا بریزمش تا بازی ران بشه؟
ممنون

P A R S A
21-09-2010, 11:22
salam به همه
من این انتقام جیمیو گرفتم حالا باید چیکار کنم؟منظورم اینه که تو کجا بریزمش تا بازی ران بشه؟
ممنون
فولدر cnt_free_ride_game رو اینجا کپی کنید:
X:\MAFIA 2\pc\dlcs

tranceyou
21-09-2010, 11:57
پارسا جان اول ممنون دوم اینکه کدا کار نمیکنن کجا باید بریزم فایل ها رو چطوری و چگونه؟؟

H.A.M.E.D
21-09-2010, 12:03
کدا کار نمیکنن کجا باید بریزم فایل ها رو چطوری و چگونه؟؟
ترینر هست بازش میکنید و میرید تو بازی INSERT رو از کیبورد میزنید و فعال میشه
هر شماره هم یه کاری رو انجام میده مثلآ 1 جون نامحدود هست!

Electronic-Arts
21-09-2010, 12:04
هيچکي من و تو اينجا دوست نداره خواهش ميکنم کمک کنين
کارتت ATI هست؟

ieeeman
21-09-2010, 12:34
گیم پد دو تایی شوک دار (با ارتباط یک یو اس بی)رو چی جوری میشه تنظیم کرد با دسته دوم بازی کرد
ini رو چی جوری میسازین
devdata چی بید
کسی نمیدونه چی جوری میشه دسته دلخواه رو به بازی اضافه کرد

tranceyou
21-09-2010, 12:34
ترینر هست بازش میکنید و میرید تو بازی INSERT رو از کیبورد میزنید و فعال میشه
هر شماره هم یه کاری رو انجام میده مثلآ 1 جون نامحدود هست!

دوست عزیز نشد یه زنه حرف میزنه ولی کدا عمل نمی کنن :41:

H.A.M.E.D
21-09-2010, 12:38
دوست عزیز نشد یه زنه حرف میزنه ولی کدا عمل نمی کنن :41:
از اعداد سمت راست کیبورد استفاده کردید؟
من خودم دارم از همین ترینر استفاده میکنم مشکلی هم ندارم!
زمانی که INSERT رو زدید برید داخل بازی و بعد از شماره ها استفاده کنید!

tranceyou
21-09-2010, 12:43
از اعداد سمت راست کیبورد استفاده کردید؟
من خودم دارم از همین ترینر استفاده میکنم مشکلی هم ندارم!
زمانی که INSERT رو زدید برید داخل بازی و بعد از شماره ها استفاده کنید!

بله دکمه 0 یعنی همون INSERT رو قبلش زدم رفتم تو بازی کار نکرد توی بازی هم اونو زدم باز
کار نکرد متاسفانه

Spaniuly
21-09-2010, 12:48
به پست دوم تاپیک مراجعه کنید صفحه اول تاپیک

H.A.M.E.D
21-09-2010, 12:54
بله دکمه 0 یعنی همون INSERT رو قبلش زدم رفتم تو بازی کار نکرد توی بازی هم اونو زدم باز
این دکمه رو باید بزنید

بعد از اینکه فعال شد از اعداد سمت راست کیبورد استفاده کنید تو بازی

D,Freeman
21-09-2010, 13:01

اصلا هم قرار نیست که برسین...
چیزی به عنوان گرفتن اون ماشین تو بازی درست نشده...به عبارت دیگه سرکاریه:16:

tranceyou
21-09-2010, 13:08
این دکمه رو باید بزنید

بعد از اینکه فعال شد از اعداد سمت راست کیبورد استفاده کنید تو بازی

روی کیبورد من که فراسو هست دکمه اینسرت روی 0 هست اینجوری نوشته Ins

aha2012
21-09-2010, 13:09
C:\Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc
سلام
من همچین چیزی تو ویندوزم ندارم
کمک کنید.ممنون
ویندوزم 7 هست
میخوام این dlc انتقام جیمیو بازی کنم ولی نمیدونم تو کجای ویندوز 7 باید بریزمش

hacliii
21-09-2010, 13:18
[QUOTE=P A R S A;5436198]علیک!
70-60 تا مرحله جدید!:31: یه سری ماشین دزدیه، یه سری آدم کشی سفارشیه!، یه سری بادی گاردیه، از این تریپ مراحل!

اقا ميشه بگين از تو كدوم صفحه هست :10:

H.A.M.E.D
21-09-2010, 13:26
باید از INSERT استفاده کنید 0 خودش کار دیگه ای انجام میده

ieeeman
21-09-2010, 14:53
گفتم که رفتم دیدم فقط دسته یک کار میکنه دوستان فقط ini دسته خودشون رو گذاشتن که یه دسته ای هست
برای دو دسته موجود نیست آموزش تنظیمش هم نیست(سیم دسته یک کوتاهه میخوام با دسته دو بازی کنم

Mr.Photoshop
21-09-2010, 15:14
من چپتر 14 هستم اونجایی که باید بریم قرضمون رو به اون مرد عینکیه پس بدیم اما من وقتی جلوی در میرم هیچ کاری نمیکنه!

ممنون بچه ها! کرک رو ریختم بازی رو تموم کردم. فقط دوتا مسئله! :31:
1. Extra ها باری من باز نمیشه...نه مجله ها و نه Artworkها. فقط Wanted Poster ها باز میشه.
2. داستان کامل بازی از کجا گیر میاد؟ چون من دقیقا آخرش نفهمیدم چی شد!! 2-3 تا چیز برام مبهم بود. ممنون.

brave_ie
21-09-2010, 15:41
]
فکر کنم اگر اینکارو کنید درس شه
اول num lock رو خاموش کنید و صفر (insert) رو بزنید بعد از دکمه های سمت چپ استفاده کنین یا num رو روشن کنین و از همونا استفاده کنین:10:

aha2012
21-09-2010, 15:49
سلام
من همچین چیزی تو ویندوزم ندارم
کمک کنید.ممنون
ویندوزم 7 هست
میخوام این dlc انتقام جیمیو بازی کنم ولی نمیدونم تو کجای ویندوز 7 باید بریزمش
کسی کمک نمیکنه؟

Spaniuly
21-09-2010, 16:41
کسی کمک نمیکنه؟
بابا جان مسیر نصب بازی بازی رو بالاخره یه جا نصب کردی دیگه اونجا یه فولدر به اسم pc هست وارد شو پوشه رو بریز توی پوشه dlcs اگه پوشه ای به اسم dlcs نداری دستی بساز و اون پوشه انتقام جیمی رو بریز توش اسمش رو تغییر نده اسم پوشه رو.

P A R S A
21-09-2010, 16:50
اقا ميشه بگين از تو كدوم صفحه هست :10:
اواخر این پست:

brain
21-09-2010, 16:58
-60 تا مرحله جدید! یه سری ماشین دزدیه، یه سری آدم کشی سفارشیه!، یه سری بادی گاردیه، از این تریپ مراحل!
آدم کشیه سفارشی ؟ مثه هیتمن ؟ یا اینکه یکی وسط خیابونه باید بکشیش؟
400 مگه اون وقت 60-70 تا مرحله داره ؟؟؟

aha2012
21-09-2010, 17:04
بابا جان مسیر نصب بازی بازی رو بالاخره یه جا نصب کردی دیگه اونجا یه فولدر به اسم pc هست وارد شو پوشه رو بریز توی پوشه dlcs اگه پوشه ای به اسم dlcs نداری دستی بساز و اون پوشه انتقام جیمی رو بریز توش اسمش رو تغییر نده اسم پوشه رو.
پدر جان خدا عمرت بده
این کارو کردم بعدش چیکار کنم؟
رفتم تو بازی چیز جدیدی ندیدم توش
کمک کن

Kamyar_AnathemA
21-09-2010, 17:23
سلام به همه!

برای من هم نوشت 49% بازی رو رفتید،
مال شما که خوبه !!!:10:

برای سیو 100 درصد باید بازیو هارد بازی کنید

50 تا مجله تو بازی هست که باید اونارو پیدا کنید

159 تا پوستر هم در سطح شهر هست که باید پیدا کنید

اونوقت میشه 100 درصد

Electronic-Arts
21-09-2010, 19:45
برای سیو 100 درصد باید بازیو هارد بازی کنید

50 تا مجله تو بازی هست که باید اونارو پیدا کنید

159 تا پوستر هم در سطح شهر هست که باید پیدا کنید

اونوقت میشه 100 درصد
ميگم 59 تا مجله هست ها

madhatter
21-09-2010, 19:53
سلام
من بازی نصب کردم همون مرحله او لاز جایی که تو ماشین جو نشستی وداری از زیر پل رد میشی همه چیز یهو سیاه سفید میشه.اما تو دمو ها همه چی درسته در ضمن تو بازی صدای ادما خفست!و دائم یه صدای تپش قلب میاد.اینا مال خود بازیه؟ لطفا کمک کنید

Killzone2
21-09-2010, 19:56
سلام
من بازی نصب کردم همون مرحله او لاز جایی که تو ماشین جو نشستی وداری از زیر پل رد میشی همه چیز یهو سیاه سفید میشه.اما تو دمو ها همه چی درسته در ضمن تو بازی صدای ادما خفست!و دائم یه صدای تپش قلب میاد.اینا مال خود بازیه؟ لطفا کمک کنید
سلام.
این مشکل از کرک هست که باید از کرکskidrow استفاده کنید.برای دریافت کرک به پست دوم مراجعه کنید.

Mr.Photoshop
21-09-2010, 20:19
1. Extra ها باری من باز نمیشه...نه مجله ها و نه Artworkها. فقط Wanted Poster ها باز میشه.
2. داستان کامل بازی از کجا گیر میاد؟ چون من دقیقا آخرش نفهمیدم چی شد!! 2-3 تا چیز برام مبهم بود. ممنون.

کسی جواب مارو نمیده ؟:13:

Mojtaba-MCI
21-09-2010, 21:16
علیک!
جدا یه همچین مراحلی باز میشه؟!
بعد چطوریه؟!
از ادامه ی بازیه یا کلا یه قسمت جداگانه داره توو منو؟!

Milad4171
21-09-2010, 21:36
فکر کنم با توضیحاتی که دوستمون توی پست 2 دادن دیگه مشکلی در مورد DLC ها نباشه. من که مشکلی نداشتم .دوستان هم دقت کنن مشکلی نیست به خدا!:41:

Kamyar_AnathemA
21-09-2010, 22:20
ميگم 59 تا مجله هست ها

حالا همون :31:

50 تا یا 59 تا

چه فرقی میکنه :27:

ieeeman
21-09-2010, 22:52
ini رو چی جوری میسازین
devdata چی بید

گفتم که رفتم دیدم فقط دسته یک کار میکنه دوستان فقط ini دسته خودشون رو گذاشتن که یه دسته ای هست
برای دو دسته موجود نیست آموزش تنظیمش هم نیست(سیم دسته یک کوتاهه میخوام با دسته دو بازی کنم
نبود کسی کمکی کنه

™Symbian
21-09-2010, 23:24
دوستان مرحله ی14که دوستش گم شده.گفته برو کافه مونالیزا.در رو باید باز کرد ولی باز نمیشه.چیکار کنم؟

aha2012
21-09-2010, 23:26
سلام
من این انتقام جیمیو گرفتم و ریختمش تو پوشه ی pc ه بازی.ولی تو پوشه ی pc فولدری به نام dlcs نبود.خودم یکی ساختم
و ریختم توش.ولی تو بازی میرم هیچ چیز جدیدی نمیبینم.
دقیقا باید چیکار کنم تا بتونم بازیش کنم؟اصلا تو بازی میریم چه گزینه ایو باید بزنیم؟اصلا درست ریختم جاشو؟
کمک کنید.ممنونم

kian2006
21-09-2010, 23:35
منم همین مشکل را دارم در مرحله 4 که جو گم شده و باید حوالی رستوران مونالیزا گیداش کنی
من میروم دم رستوران و جلو در E را میزنم ولی در باز نمی شه و دوباره میگه E را بزن مشکل از کجاست ؟

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

منم همین مشکل را دارم در مرحله 4 که جو گم شده و باید حوالی رستوران مونالیزا گیداش کنی
من میروم دم رستوران و جلو در E را میزنم ولی در باز نمی شه و دوباره میگه E را بزن مشکل از کجاست ؟

Killzone2
21-09-2010, 23:36
سلام
من این انتقام جیمیو گرفتم و ریختمش تو پوشه ی pc ه بازی.ولی تو پوشه ی pc فولدری به نام dlcs نبود.خودم یکی ساختم
و ریختم توش.ولی تو بازی میرم هیچ چیز جدیدی نمیبینم.
دقیقا باید چیکار کنم تا بتونم بازیش کنم؟اصلا تو بازی میریم چه گزینه ایو باید بزنیم؟اصلا درست ریختم جاشو؟
کمک کنید.ممنونم
اول یک نکته اینکه اگر اسم پوشه اصلی بازی اگر mafia 2 2010 هست باید به mafia II تبدیل کنید.
وقتی رو ایکون نصب DLC کلیک کنید ادرسی رو باید به شما بده منظورم ادرس محل نصب هست که این گونه هست:
program files\2k games\mafia II دیگه تمامی پوشه ها رو خودش میسازه.
حالا فقط باید همین ادرسو به محلی که بازی نصب هست ببرید و نصب کنید.به راحتی اجرا میشه و نیازی به ساخت پوشه به صورت دستی نیست و خودش میسازه.
بعد از وارد شدن به بازی همون منوی اصلی اسم DLC هست که میتونید اجراش کنید.

m.pali
22-09-2010, 00:14
کارتت ATI هست؟
ممنون از توجهتون
خير کارتم 260 gtx مال جيفورسه
کانفيگم رو مي نويسم
M.B:Asus p6t
Core i7 920
4 GB DDR3
GF 260 gtx
اين مشکل رو با چند تا ديگه گيم داشتم
مارک گرافيکم هم sapphire

aha2012
22-09-2010, 01:03
اول یک نکته اینکه اگر اسم پوشه اصلی بازی اگر mafia 2 2010 هست باید به mafia II تبدیل کنید.
وقتی رو ایکون نصب DLC کلیک کنید ادرسی رو باید به شما بده منظورم ادرس محل نصب هست که این گونه هست:
program files\2k games\mafia II دیگه تمامی پوشه ها رو خودش میسازه.
حالا فقط باید همین ادرسو به محلی که بازی نصب هست ببرید و نصب کنید.به راحتی اجرا میشه و نیازی به ساخت پوشه به صورت دستی نیست و خودش میسازه.
بعد از وارد شدن به بازی همون منوی اصلی اسم DLC هست که میتونید اجراش کنید.
دمت گرم داداش ولی اون چیزی که من دانلود کردم توش فایل نصبی نداره و فقط توش چند تا پوشه هست
اگه لطف کنی خودت این dlc ه انتقام جیمیو برام بذاری ممنونت مییشم.با لینک مستقیم هم باشه عالی میشه
ممنون

Oracle_Eldorado
22-09-2010, 01:34
دوستان هنوز راهی واسه تغییر زبان بازی از روسی به انگلیسی نیومده ؟
فک کنم باید از اول بشینم انگلیسی رو دانلود کنم.

kian2006
22-09-2010, 02:29

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

با یک ریستارت کامل مرحله 14 بازی درست شد و راحت وارد رستوران شد !:40::11:

nitro
22-09-2010, 02:49

نسخه repack رو داری؟
اگر جوابت مثبته:
موقع نصب دو تا زبون داره
که هر دوش رو نوشته روسی!
اما یکیش در واقع انگلیسیه
دقیقا یادم نیست کدوم انگلیسیه خودت تست کن

Spaniuly
22-09-2010, 03:49
دمت گرم داداش ولی اون چیزی که من دانلود کردم توش فایل نصبی نداره و فقط توش چند تا پوشه هست
اگه لطف کنی خودت این dlc ه انتقام جیمیو برام بذاری ممنونت مییشم.با لینک مستقیم هم باشه عالی میشه
ممنون

ببین می دونی مشکل کار شما کجاست؟ شما برداشتی اون پوشه ها رو توی فولدر dlcs ریختی شما نباید اون پوشه ها رو از فولدر cnt_jimmys_vendetta خارج کنی شما بعد دانلود فولدر cnt_jimmys_vendetta رو نادیده گرفتی در حالیکه این پوشه با همین نام و با تمام اون پوشه های داخلش دست نخورده باید توی مسیر Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs ریخته بشه

ببین داخل این مسیر برو
خوب حالا دنبال این فولدر بگرد
sds_en
اگه وجود داره به این معنی هست که زبان انکلیسی رو داره فقط فعال نیست اگه نباشه یعنی نداری توی اون مسیر که گفتم فولدر هایی با پیشوند _sds وجود داره. تعداد این فولدر ها نشون گر زبان های بازی هست برای من
sds_en
sds_d
sds_f
sds_i
sds_s

وجود داره یعنی 5 زبانه هست :‌انگلیسی آلمانی فرانسوی ایتالیایی و اسپانیای. حدس می زنم برای شما باید فولدر های sds_en و sds_ru یا sds_r باشه

تو کاری که باس انجام بدی اینه:
به داخل پوشه فایل های نصبی برو یه فایل ini پیدا می کنی به اسم setup . اجراش کن چند خط پایین نوشه [Languages] سعی کن با دستکاری اون رو به en تغییر بدی یا روی دیفالت هست یا روی ru تو ببین می تونی اونجا تغییر بدی که نصب رو انگلیسی انجام بده یا نه بعد اقدام به نصب بازی بکن. یه حدس دیگه ای هم می زنم اونم انکه اگه دیدی بازیت دارای 2 تا زبان انگلیسی و روسی هست توی همون فایل setup دو خط پایین تر از [Languages] نوشته count=1 اون رو از 1 به 2 تغییر بده حدس می زنم هر دوتا رو نصب کنه و داخل بازی آپشن تغییر زبان ظاهر بشه البته اینی که گفتم حدس بود. ولی ارزششو داره امتحان کنی ولی چیزی که مطمئنم اینه که اگه بتونی حالت پیش فرض نصب رو از انگلیسی به روسی تغییر بدی کارت راه می افته

hoomi_gta
22-09-2010, 08:52
چجوری میشه به پلیس رشوه داد؟ یعنی وقتی اون شمارش معکوس برای رشوه میاد چه کلیدی روی کیبورد یا موس و باید زد تا رشوه بده؟

Mojtaba-MCI
22-09-2010, 09:54
ببین می دونی مشکل کار شما کجاست؟ شما برداشتی اون پوشه ها رو توی فولدر dlcs ریختی شما نباید اون پوشه ها رو از فولدر cnt_jimmys_vendetta خارج کنی شما بعد دانلود فولدر cnt_jimmys_vendetta رو نادیده گرفتی در حالیکه این پوشه با همین نام و با تمام اون پوشه های داخلش دست نخورده باید توی مسیر Program Files\2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs ریخته بشه
پوشه ی dlcs که اصلا وجود نداشت.ساختمش ، محتویات فایل دانلود شده رو ریختم داخلش درست شد!
با همین توضیحی که شما دادی منظورم اینه :

نباید اون پوشه ها رو از فولدر cnt_jimmys_vendetta خارج کنی شما بعد دانلود فولدر cnt_jimmys_vendetta رو نادیده گرفتی در حالیکه این پوشه با همین نام و با تمام اون پوشه های داخلش دست نخورده باید...
به هرحال ممنون!

Senator_Offline
22-09-2010, 10:27
Mafia II Collectors Edition Manual Discs Artbook Map Extras HQ-TEDOX

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] has been scanned at 1200 DPI then cleaned/fixed of any imperfections. Downsampled to 300 DPI
using Lanczos algo and finally made into a PDF with Maximum Quality settings. Discs have been scanned at 1200 DPI then cleaned/fixed of any imperfections. Downsampled to 300 DPI using Lanczos algo and then saved with no compression. Art Book is available with the Digital Deluxe version if you buy it. This is included in the release. Collector’s Case has been scanned at 1200 DPI then cleaned/fixed of any imperfections. Downsampled to 300 DPI using Lanczos algo and then saved with no compression. Map of Empire Bay is available with the Digital Deluxe version if you buy it. This is included in the release. Orchestral Score Disc Sleave has been scanned at 1200 DPI then cleaned/fixed of any imperfections. Downsampled to 300 DPI using Lanczos algo and then saved with no compression.
Size: 46.46 MB
NFO:

sobhan1990
22-09-2010, 12:14
میشه برای این بازی از دسته های بازی(دسته هایی که به usb یخورن) استفاده کرد؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید.

Spaniuly
22-09-2010, 12:56
میشه برای این بازی از دسته های بازی(دسته هایی که به usb یخورن) استفاده کرد؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید.
پست دوم نحوه فعال کردن گیم پد رو توضیح دادم

sadeghbb
22-09-2010, 13:10
بازی جالبی بود ولی بسیار مختصر! یه نکته جالبم که تو بازی دیده میشد این بود که من 99بار یه پیرزن رو زیر گرفتم که دقیقا شبیه پیرزن قبلی بود!:31: همش هم تو همین 3راهیه خونه جو!

Electronic-Arts
22-09-2010, 15:33
ممنون از توجهتون
خير کارتم 260 gtx مال جيفورسه
کانفيگم رو مي نويسم
M.B:Asus p6t
Core i7 920
4 GB DDR3
GF 260 gtx
اين مشکل رو با چند تا ديگه گيم داشتم
مارک گرافيکم هم sapphire
مارک گرافیکت رو اشتباه میکنی چون سپفایر فقط کارت ATI داره
جدید ترین درایور گرافیکت رو دانلود کن بعد با Driver Sweeper درایور فعلی رو پاک کن کامپیوتر رو restart کن و درایور جدید رو نصب کن به احتمال زیاد درست میشه

aha2012
22-09-2010, 16:23
افته
دمت گرم دوست من:20:
درست شد.دستت درد نکنه.انقدر هم زود عصبانی نشو:20:.خب نمیدونستم دیگه.ولی درکل ازت ممنونم:20:

Kamyar_AnathemA
22-09-2010, 17:19

اگه نسخه بازی شما ریپک هست

دو تا گرینه میاد که هر دوتاش نوشته Russian

گزینه دومی انگلیسی هست

hossein-p30-f
22-09-2010, 23:23
مشکل گشنه بودن چجوری حل میشه؟

همش جونش کم میشه و اطراف مات میشه

Chon Sistemam Farsish KHaraba Naghleghol Kardam

?????????????????????????????????????????????????? ??????????????///

neon_91
23-09-2010, 02:08
من بازیو دارم بازی می کنم.حدود 45-38 فریم هم دارم ولی تو درگیری ها با تفنگ تو مرحله 1 و مرحله 5 افت فریم شدیدی دارم.حدود 9-11 فریم در این حالت دارم که خیلی عجیبه.این می تونه از کرکش باشه یا سیستم من ایراد داره؟کرک چی استفاده کنم و..................
سیستم i7 core 920
ati 5750
6 ram

excessive
23-09-2010, 12:08
سلام.
من یکمی این بازی رو دیر تهیه کردم یکم که چه عرض کنم نزدیک 1 ماه دیرتر، من بازیرو بی هیچ مشکلی High Detail بالا میارم ولی مشکلم اینه که وقتی از بازی میام بیرون صفحه رو یه لایه مشکی میپوشونه انگار که صفحه Fade Out بشه و تا زمانی که لاگ آف نکنم همینطوری میمونه، به نظر دوستان مشکل از ATi بودنه کارتمه یا نه؟

xzero
23-09-2010, 12:43
سلام.
من یکمی این بازی رو دیر تهیه کردم یکم که چه عرض کنم نزدیک 1 ماه دیرتر، من بازیرو بی هیچ مشکلی High Detail بالا میارم ولی مشکلم اینه که وقتی از بازی میام بیرون صفحه رو یه لایه مشکی میپوشونه انگار که صفحه Fade Out بشه و تا زمانی که لاگ آف نکنم همینطوری میمونه، به نظر دوستان مشکل از ATi بودنه کارتمه یا نه؟

نه عزیز ربطی به ati بودن نداره!!
شما روی ایکون mafia راست کلیک کن و برو توی properties و از اونجا برو قسمت compatibility و بغل گزینه ی DISABLE DESKTOP COMPOSITION رو تیک بزن و OK کن!!

hamed_dij
23-09-2010, 13:37
کدوم کرک بهتره استفاده کنم ؟
تو کدوم ویندوز بازی کنم بهتره رم 2 گیگ گرافیک 4850 1گیگ؟
درضمن داستان کامل بازی رو بذارید.
مرسی عجله دارم.

Kamyar_AnathemA
23-09-2010, 16:56
کدوم کرک بهتره استفاده کنم ؟
تو کدوم ویندوز بازی کنم بهتره رم 2 گیگ گرافیک 4850 1گیگ؟
درضمن داستان کامل بازی رو بذارید.
مرسی عجله دارم.

کرک پست 1616 یا پست 2

ویندوز 7 بهتره

اینم داستان بازی

worldclass
23-09-2010, 17:24
سلام
من تو محل wanted poster ها میرم اما هیچ چیزی اونجا نیست!
روش خاصی داره ؟

m.pali
23-09-2010, 17:29
مارک گرافیکت رو اشتباه میکنی چون سپفایر فقط کارت ATI داره
جدید ترین درایور گرافیکت رو دانلود کن بعد با Driver Sweeper درایور فعلی رو پاک کن کامپیوتر رو restart کن و درایور جدید رو نصب کن به احتمال زیاد درست میشه
ممنون انجام دادم ولي درست نشد
يعني ممکنه کارتم خراب شده باشه؟

در مورد کارتم حق با شماست مارکش sparkle هست

hamed_dij
23-09-2010, 17:51

نه اگه کارتت خراب باشه اصلا سیستمت بالا نمیاد.
100%مشکل نرم افزاری هست مشکلت.

hamed_dij
23-09-2010, 17:59
کرک پست 1616 یا پست 2

ویندوز 7 بهتره

اینم داستان بازی

بابت داستان دستت درد نکنه.
چپتر 9 رو نمایش که میزنم چیزی نشون نمیده.
اگه میشه اسم کرک رو بگو
کرک من skidrw هست.
خوبه؟

juve-reza
23-09-2010, 18:02
سلام
1. یه Trainer برای بازی که NO Police داشته باشه سراغ ندارین؟
2. یه برنامه که بشه باهاش آهنگها و موزیکهای بازی رو باز کرد و Save کرد پیدا نمیشه؟

worldclass
23-09-2010, 18:27
سلام
روش خاصی داره ؟

بی پاسخ نزارید خواهشن :thumbsdow

Electronic-Arts
23-09-2010, 18:36

نه احتمالش کمه که از کارتت باشه , توی همه بازی ها اینجوری میشه؟ از اول یا وقتی که یه کم بازی میکنی؟ توی محیط ویندوز هم میشه؟

H.A.M.E.D
23-09-2010, 18:54
سلام
روش خاصی داره ؟
اگه با جیمی میرین که بله وجود نداره
ولی اگه با خود ویتو میرین که هست و مشکلی نداره

HOJ-JAT
23-09-2010, 19:15
من جیمی رو دانلود کردم از p30day کجا باید بریزمش؟

popowoody
23-09-2010, 19:30
فولدر cnt_jimmys_vendetta رو به شاخه Mafia II \ pc \ dlcs کپی کنید

Kamyar_AnathemA
23-09-2010, 21:38
بابت داستان دستت درد نکنه.
چپتر 9 رو نمایش که میزنم چیزی نشون نمیده.
اگه میشه اسم کرک رو بگو
کرک من skidrw هست.
خوبه؟

آره کرکت خوبه

منظورتو از این که میگی چیزی نمایش نمیده نمیفهمم :13:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 21:46
سلام
1. یه Trainer برای بازی که NO Police داشته باشه سراغ ندارین؟
2. یه برنامه که بشه باهاش آهنگها و موزیکهای بازی رو باز کرد و Save کرد پیدا نمیشه؟
دوست من توی امضای من هست برو به بخش کنسول و یکم بخون بعد توی کنسول به جای اون رمز پول اینو بده که پلیس ها ریشه کن بشن از شهر کلا- اگه تاثیر نکرد اول همون پولو امتحان کن ببین کلا کار میکنه یا نه اما اگه بازم خبری نشد بازی رو سیو کن و دوباره اجرا کن بعد که وارد بازی میشی میبینی پلیس نیست

juve-reza
23-09-2010, 22:59
وقتی میگین " بجای اون رمز پول اینو بده " دقیقا یعنی چی؟

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 23:02
منظورم اینه که به جای اون کدی که اونجا نوشتم این کد رو بده:
game.traffic:SetPolice(false)
z
(اون Z رو که پایین نوشتم نزن- بعد از زدن کد بالایی همون طورکه تو امضام گفتم run selected code کن و حالشو ببر
فعلا که واسش ترینری نیومده که راحت بشه ازش استفاده کرد اما شاید به زودی بیاد

hossein-p30-f
23-09-2010, 23:24
سلام دوستان

افت فریم با این سیستم طبیعی هست یا راه حلی براش هست

AMD 945 X4 3.0
ATI 5750
Ram : 2*2GB Gell
Win 7

R O O T
23-09-2010, 23:27
سلام دوستان میگم ادامه داستان بازی چی شد ؟

aha2012
23-09-2010, 23:30
بچه ها من این جیمیو گرفتم.چقدر آشغاله.:2:البته ببخشیدا
تمام مراحلش 3کراریه بجای تکراری
فقط فقط مرحله ی اولش قشنگ بود همین.

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

من جیمی رو دانلود کردم از p30day کجا باید بریزمش؟
برو تو جایی که بازیو ریختی .بعدش برو تو فولدر pc ،اگه فولدر dlcs بود بریز تو اون اگه نبود خودت یدونه new folder به اسم dlcs درست کن بریز توش.همین

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 23:37
کسی میتونه این مد جدید رو تو یه سایت دیگه آپلود کنه؟ من هرکاری کردم megaupload برام باز نمیشه بازم بشه download limit exceed میشه rapidbaz هم که زیده لیچر ها هم که میگن oops و میگن تبلیغات کنیم و همچین چرتو پرتایی ... کسی میتونه این لینک رو بده به یه جای دیگه؟

juve-reza
23-09-2010, 23:38
دوباره میپرسم شما برنامه ای برای باز کردن و Save کردن آهنگها و موزیکهای بازی سراغ ندارین؟

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 23:39
دوست من - SDS tool یه زمانی بود که میشد باهاش اون کار رو کرد ولی الان نمیتونم تضمین کنم که کار کنه چون کلا لینکشو ندارم

juve-reza
23-09-2010, 23:43
یعنی اسم برنامش SDS Tool بود؟

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 23:46
بله درسته
راستی شما میتونی اون لینکی رو که دادم رو دانلود کنی بعد یه جای دیگه آپ کنی؟

hamed_dij
24-09-2010, 14:07
یه سول فنی:
کسایی که رو ترجمه فارسی بازی میکنن اول ترجمه هر قسمتو رو میخونین بعد بازی میکنین یا اول بازی میکین بعد ترجمه اون قسمتو میخونین؟
من که وقتی اول ترجمه رو میخونم بعد بازی میکنم مثل این میمونه که یه فیلم نگاه میکنی ولی قبلش یه نفر بهت میگه چه اتفاقی قراره بیفته.وقتی هم اون مرحله رو میرم بعد ترجمه رو میخونم هیجانش از بین میره.:31:
شما از چه روشی استفاده میکنین؟
راهنمایی کنید.

hoomi_gta
24-09-2010, 14:26
خوب من هم بازی و تموم کردم. مثل یک فیلم زیبا بود. البته خیلی جای کار داشت و به نظر من در حد و اندازه های مافیا 1 نبود.

با این دوستمون هم موافقم بازی جیمی اولش خیلی جالب به نظر میاد ولی به مرور همه ی مراحل تکراری و مسخره میشه!!

ببینم قراره DLC جدیدی برای مفایا 2 بیاد؟ اگه نمیاد بازی و UNINSTALL کنم!

A.M.D.D.E.V.I.L
24-09-2010, 14:36
بله قراره 3 تا DLC جدید واسه بازی بیاد اولیش اواخر امسال میاد دومیش اواسط سال بعد سومیش رو نمیدونم (سومیش مربوط به مولتی پلیر هست)

kiuq
24-09-2010, 14:39
سلام بچه ها .. ،
الان نسخه فارسی ین کی میاد ..
یادتونه چقدر طول کشیده بود واسه مافیا 1 بیاد.؟

hamed_dij
24-09-2010, 15:04
سلام بچه ها .. ،

بهت توصیه میکنم اصلا منتظر نسخه فارسی این بازی نباش.
اگه بازی کنی میفهمی چرا میگم منتظر نسخه فارسیش نباش.:20:

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

یه سول فنی:
کسایی که رو ترجمه فارسی بازی میکنن اول ترجمه هر قسمتو رو میخونین بعد بازی میکنین یا اول بازی میکین بعد ترجمه اون قسمتو میخونین؟
من که وقتی اول ترجمه رو میخونم بعد بازی میکنم مثل این میمونه که یه فیلم نگاه میکنی ولی قبلش یه نفر بهت میگه چه اتفاقی قراره بیفته.وقتی هم اون مرحله رو میرم بعد ترجمه رو میخونم هیجانش از بین میره.:31:
راهنمایی کنید.

بابا یکی جواب بده دیگه.

درضمن تو کدوم ویندوز افت فریم کمتره؟7 یا XP?

A.M.D.D.E.V.I.L
24-09-2010, 15:07
توی ویندوز 7 من افت فریم ندیدم تاحالا
سوال قبلی رو هم نفهمیدم چی میگی چون خب خودت هم که گفتی کسی این بازی رو به فارسی برنخواد گردوند

hamed_dij
24-09-2010, 16:23
توی ویندوز 7 من افت فریم ندیدم تاحالا
سوال قبلی رو هم نفهمیدم چی میگی چون خب خودت هم که گفتی کسی این بازی رو به فارسی برنخواد گردوند
ترجمه مراحلش به صورت pdf گرفتم و دارم از رو اون ترجمه اش رو میخونم منتهی نمیدونم قبل از رفتن یه قسمت ترجمه اش رو بخونم یا بعدش:31:.
تو هر دوتا ویندوز امتحان کردی؟
یا فقط تو 7 نصب کردی دیدی افت فریم نداری؟

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

دوستان هرکی تو هر دوتا ویندوز 7 و اکس پی نصب کرده راهنمایی کنه بگه تو کدوم افت فریم کمتره.

A.M.D.D.E.V.I.L
24-09-2010, 16:35
تو 7 نصبیدم ولی تو XP اجرا نکردم تاحالا

hossein-p30-f
24-09-2010, 17:30
یه سول فنی:
راهنمایی کنید.

هيچ كدوم :31:
من يه ترجمه دارم كه هر قسمت هر چاپتر رو جداكرده مثلا توي ماشين يا توي بار (حالا نميدونم مال شما چه جوريه)
اونو باز ميكنم و فيلم هر قسمت كه شروع شد ترجمه اونو مي خونم بعد اگه حوصله داشتم فيلمش رو هم مي بينم :20:

درضمن تو کدوم ویندوز افت فریم کمتره؟7 یا XP?

من تو 7 هم افت فريم دارم (بيشترش هم در حال رانندگي هست)

چند صفحه قبل اين سوال رو پرسيدم ولي كسي جواب نداد :13:

سلام دوستان

افت فریم با این سیستم طبیعی هست یا راه حلی براش هست

AMD 945 X4 3.0
ATI 5750
Ram : 2*2GB Gell
Win 7

=======================

داستان بازي

با تشكر از دوست خوبمون huggy:11:

Oracle_Eldorado
24-09-2010, 18:02
نسخه repack رو داری؟
اگر جوابت مثبته:
موقع نصب دو تا زبون داره
که هر دوش رو نوشته روسی!
اما یکیش در واقع انگلیسیه
دقیقا یادم نیست کدوم انگلیسیه خودت تست کن

آره جفتش روسیه .
من یه بار اولیه رو امتحان کردم روسی بود .
پس برم دومی رو تست کنم .
:40:

R O O T
24-09-2010, 18:23
سلام میگم ادامه داستان بازی چی شد .این داستانی هم که جناب هاگی نوشتن چپتر اخرش نبود .کسی داستان کامل رو داره؟

tranceyou
24-09-2010, 19:23
آقا يعني اگه DLC رو بگيرم اضافه ميشه؟

Gune Baxan
24-09-2010, 19:31
دوباره میپرسم شما برنامه ای برای باز کردن و Save کردن آهنگها و موزیکهای بازی سراغ ندارین؟

اینجا برنامه ای برای این کار معرفی شده:

juve-reza
24-09-2010, 19:50
اینجا برنامه ای برای این کار معرفی شده:

آموزش کاملی بود. ممنون از راهنماییتون

neon_91
24-09-2010, 20:28
کلا چندتا dlc برای این بازی قراره بیاد؟چندتاش اومده؟

mojtaba57
24-09-2010, 20:33
آقا آخر بازی چی شد؟ نفهمیدم چطور تموم شد. من رفتم تو رصدخونه و همو رو کشتم که ویتو رو سوار یه ماشین کردن و پسرعموش رو هم تو یه ماشین دیگه و وسط را اون رو بردن یه جایی که بازی تموم شد. چه بلایی سر پسر عمو می آد و چرا اینقدر بی معنی بازی تموم شد؟

amin 2010
24-09-2010, 20:50
آقا آخر بازی چی شد؟ نفهمیدم چطور تموم شد. من رفتم تو رصدخونه و همو رو کشتم که ویتو رو سوار یه ماشین کردن و پسرعموش رو هم تو یه ماشین دیگه و وسط را اون رو بردن یه جایی که بازی تموم شد. چه بلایی سر پسر عمو می آد و چرا اینقدر بی معنی بازی تموم شد؟

!!!پسر عمه منظورتون جو هستش !!؟؟
داستان بازی بی نظیر بود کاملا هم سرراست بود .
اخر بازی نشون میده که جو رو می کشن
نکته اخلاقی بازی :
اینکه این کارا اخر عاقبت نداره هر کسی بره توی کارای مافیایی اخرش اینه !!!
ولی خارج از شوخی بهترین پایان ممکن برای بازی بود من که دیگه عاشق این دانیل واورا شدم هر چی داستان بنویسه می خونم !!!

hoomi_gta
25-09-2010, 11:45
یه خبر توپ!! قرار شده تو همین امسال یک DLC برای بازی بیاد که داستانش در مورد جو هست زمانی که ویتو رفته زندان!! ما قراره نقش جو را بازی کنیم و اتفاقایی که زمان زندان بودن ویتو بر جو گذشته و ببینیم. به نظرم چیز ردیفی میشه

P A R S A
25-09-2010, 12:47
یه خبر توپ!! قرار شده تو همین امسال یک DLC برای بازی بیاد که داستانش در مورد جو هست زمانی که ویتو رفته زندان!! ما قراره نقش جو را بازی کنیم و اتفاقایی که زمان زندان بودن ویتو بر جو گذشته و ببینیم. به نظرم چیز ردیفی میشه
عزیز چند صفحه پیش خبرش رو گذاشته بودن!:20: اسمش هم ظاهرا Joe's Adventures هست!
[شرمنده زدم تو ذوقت ها!]

tranceyou
25-09-2010, 13:49
سلام نمیخواستم سوال کنم ولی اینجا بدجوری گیر کردم بعد اینکه اون مرد چاق سیبیلو رو می کشم
یعنی وقتی که ویدو از کارگرا حمایت میکنه و میره صاحبای اونجا رو میکشه الان همه رو گشتم ولی معلوم نیست
باید چیکار کنم این پیغام رو هم میده ولی نمیدونم چه مغازه یا ماشینی رو میگه :
Rob Shops Or bring Cars Burski

Killzone2
25-09-2010, 14:15
سلام نمیخواستم سوال کنم ولی اینجا بدجوری گیر کردم بعد اینکه اون مرد چاق سیبیلو رو می کشم
یعنی وقتی که ویدو از کارگرا حمایت میکنه و میره صاحبای اونجا رو میکشه الان همه رو گشتم ولی معلوم نیست
باید چیکار کنم این پیغام رو هم میده ولی نمیدونم چه مغازه یا ماشینی رو میگه :
Rob Shops Or bring Cars Burski

شما باید 27000 تا پول بدست بیاری برای اینکار میتونید برید پیش بروسکی که علامت اون بالای نقشه به صورت B هست برید و اونجا یک جایی هست که ماشین رو له میکنه باید اون جا قرار بدید پله ای هم کنارش هست با بالا رفتن از اون و فعال کردن دستگاه ماشین رو له میکنه و پول بدست میاورید که هر چی ماشین بیشتر رو له کنید پول بیشتری رو دریافت میکنید و بعد رسیدن به مقدار پول لازم علامتی رو نقشه ظاهر میشه و ...

^^ HAMID ^^
25-09-2010, 16:26
چه بی خود تموم شد . مگه 22 تا چپتر نبود ؟ یهو تو 15 امی تموم شد رو هاردکور هم تازه بازی کردم خیلی کم بود ! ولی قشنگ بود ! مافیا یک رو من بازی نکردم چون سیستمم نمی کشید ولی این رو با آخرین تنظیمات گرافیک بازی کردم چون عقده ای شده بودم :دی

بازی آزاد نداره ؟ نمیشه تو شهر چرخ زد و خرابکاری کرد ؟ :دی

با جو که نمیشه رفت همش ویتو بود ! شما چه جور با جو بازی میکنید ؟

neon_91
25-09-2010, 17:00
این dlc جیمی که برای بازی اومده دومیشه می خوام بدونم اولیش کدومه؟ممنون دیگه سوال نکنم.هرجا هم گشتم پیدا نکردم.

A.M.D.D.E.V.I.L
25-09-2010, 17:42
نه دومیش نیست 6 میشه قبل از اون 5 تا DLC کوچیک اومدن که تو امضای دوستمون (sunrise) موجودن

aramesh_61
25-09-2010, 22:54
دوستان من DLC انتقام جو رو دانلود کردم ولی نمیدونم چکارش کنم، یه جایی خوندم که اگه فولدری به اسم dlcs تو فولدر pc نیست، یه دونه بسازید و DLC ور بریزید توش، منم همین کارو کردم ولی نشد. در ضمن DLC هیچ فایل نصبی هم نداره، کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون

kiuq
26-09-2010, 00:42
سلام بچه ها .. ،
کسی یادش نیست!!:41:

اگه بازی کنی میفهمی چرا میگم منتظر نسخه فارسیش نباش.
برادر من من همون روزی که اومد فرداییش تمومش کردم ( 75 درصد ) منتظر نسخه فارسیشم تو 1 که کارشون عالی بود.. دلم تنگ شده:40:

hossein-p30-f
26-09-2010, 00:47
تموم شد :31:

فقط یه سوال :

کسی یادش هست که توماس آنجلو تو نسخه اول چه سالی کشته شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من سیو های نسخه 1 رو داشتم :21: اما سی دی بازیم خراب شده بود :31:

از این که باید تامی رو میکشتم خیلی ناراحت شدم :37::37::37::37::37:
بعد ازاون تا آخر بازی همش با یه حس بدی همه رو میکشتم (فکر کنم اون حس عصبانیت از کشتن تامی بود:31:)

ولی در کل من اولش که شروع کردم انتظار زیادی ازش نداشتم :13: ولی بهتر از حد انتظار من بود :20:

Kamyar_AnathemA
26-09-2010, 00:49
دوستان من DLC انتقام جو رو دانلود کردم ولی نمیدونم چکارش کنم، یه جایی خوندم که اگه فولدری به اسم dlcs تو فولدر pc نیست، یه دونه بسازید و DLC ور بریزید توش، منم همین کارو کردم ولی نشد. در ضمن DLC هیچ فایل نصبی هم نداره، کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون

فولدر dlcs رو که ساختی

حالا یه فولدر دقیقا با این نام رو کپی کن داخلش cnt_jimmy's_vendetta

حتما اسمش اینجوری باشه

حل میشه

Gune Baxan
26-09-2010, 01:07
به موزیک دلخواه خود در رادیوی ماشین گوش کنید:

موزیک هایی در پوشه بازی هستند فرمت FSB دارند و برای اینکه بتونید موزیک دلخواه خودتون رو در حین رانندگی گوش کنید باید اول فرمت موسیقی دلخواه خودتون به FSB تبدیل کنید. برای این کار به نرم افزار زیر نیاز خواهید داشت:

32Bit

64Bit

1. بعد از نصب برنامه رو اجرا کنید.

2. موزیک دلخواه خود و فرمت اون رو انتخاب کنید:

3. پوشه ای که قراره فایل در اون ذخیره بشه رو انتخاب کنید و در منوی بالا بر روی آیکون چکش کلیک کنید.

4. اگر مشکلی پیش اومد دقت کنید که احیاناً فایل توسط برنامه دیگری در حال اجرا نباشه.

5. در این مرحله فایل FSB شما آماده است.

6. فایل FSB رو در مسیر فایل های موزیک رادیو قرار بدید.

فایل های موزیک رادیو در مسیر زیر هستند:

7. دقت کنید که اسم فایل موسیقی شما باید با یکی از فایل های موجود در این مسیر یکی باشه. یعنی فایل شما با یکی از فایل های موجود جایگزین بشه.

به گفته سایت منبع این روش در 70 درصد مواقع موفقیت آمیز بوده. :8:

منبع:

neon_91
26-09-2010, 12:39
نه دومیش نیست 6 میشه قبل از اون 5 تا DLC کوچیک اومدن که تو امضای دوستمون (sunrise) موجودن

ببخشید رفتم با نام کاربری همین اسمی که گفتین.نبود.نه بابا امکان نداره
چطور امکان داره 6 مین:18::18::18::18::18: انتقام جیمی مطمئنم دومیشه خود سایتشم گفته ولی نمی دونم اولیش کدومه؟چیه؟ماموریت اضافه می کنه؟یکی نیست به ما بگه؟:19:

Spaniuly
26-09-2010, 14:19
ببخشید رفتم با نام کاربری همین اسمی که گفتین.نبود.نه بابا امکان نداره
چطور امکان داره 6 مین:18::18::18::18::18: انتقام جیمی مطمئنم دومیشه خود سایتشم گفته ولی نمی دونم اولیش کدومه؟چیه؟ماموریت اضافه می کنه؟یکی نیست به ما بگه؟:19:
بابام در اومده تا اون پست های ابتدای رو در آوردم به اون شکل توی پست دوم هر چیزی که لازم داری برای دانلود موجوده چرا از اون استفاده نمیکنی؟

اون پنج تا مورد DLC محسوب نمیشه درسته توی پوشه DLC کپی میشه ولی اصولا آپدیت های بعد بازی هستند. بازی یه جورایی ناقص عرضه شده بود که با عرضه اون dlc های پنجگانه که فقط نواقص بازی رو برطرف می کرد کامل شد DLC انتقام جیمی به صورت یک شخصیت متفاوت هست و جریان بخصوصی داره واسه خود که برای نسخه PC اولی DLC قابل بازی بود دومی هم توی راهه که قبلا خبرش رو توی تاپیک گذاشته بودم

^^ HAMID ^^
26-09-2010, 17:59
به نظر من این بازی فقط ارزش یه بار بازی کردن رو داره ... تو محیط شهر که تنوع نداره حداقل یه موتوری دوچرخه ای چیزی .. هر چی هم خشونت به خرج بدی 4 تا ستاره بیشتر نمیگیری . 200 تا پلیس کشتم 4 تا ستاره بیشتر نداد ! هیجان نداره بازی . باید یه درجه دیگه میزاشت 5 ستاره که یهو یه گله بریزن دهنتو صاف کنن ! اونطوری حال میده :دی

silent-assassin
26-09-2010, 19:43
نه عزیز ربطی به ati بودن نداره!!
شما روی ایکون mafia راست کلیک کن و برو توی properties و از اونجا برو قسمت compatibility و بغل گزینه ی DISABLE DESKTOP COMPOSITION رو تیک بزن و OK کن!!

سلام
منم همین مشکل را داشتم اما با این کار مشکلم حل نشد!
چی کار کنم؟

hellbrain666
26-09-2010, 20:00
ولی در کل ارزش بازی کردن رو داره مخصوصا داستانش که خیلی قشنگه
از طرفی انتقام جیمی خیلی کسل کننده و مزخرفه

aha2012
26-09-2010, 20:32
کسی یادش نیست!!:41:

برادر من من همون روزی که اومد فرداییش تمومش کردم ( 75 درصد ) منتظر نسخه فارسیشم تو 1 که کارشون عالی بود.. دلم تنگ شده:40:
منم از دل تنگی وسطای مافیا 2 رفتم مافیا 1 و دوباره نصب کردم و یه تجدید خاطره ای شد.عجب بازی ای بود.الانم میگم از مافیا 2 خیلی خیلی بهتر بود

Toranj_mhg
27-09-2010, 01:47
آقا من اینو تازه خریدم ، این چرا زرتی کشته می شه ؟ مثلا سوار ماشینیم آروم می خوره به تیر چراغ برق می نویسه : فاتحه!!
البته به انگلیسی!

یه چیز دیگه وقتی رانندگی می کنم کلا رنگ و روش می پره مثلا با یه ماشین سفید جاده هم که سفیده ، حتی وقتی که راه می رم به طور عجیبی تار می شه البته وقتی می دوئه هم تار می شه ولی اون ظاهرا تعمدیه ولی وقتی فیلم نشون می ده گرافیک عالیه ، من تو Crysis , gta اصلا مشکل کمبود گرافیک و گیر کردن نداشتم!

Kamyar_AnathemA
27-09-2010, 06:59
آقا من اینو تازه خریدم ، این چرا زرتی کشته می شه ؟ مثلا سوار ماشینیم آروم می خوره به تیر چراغ برق می نویسه : فاتحه!!
البته به انگلیسی!

یه چیز دیگه وقتی رانندگی می کنم کلا رنگ و روش می پره مثلا با یه ماشین سفید جاده هم که سفیده ، حتی وقتی که راه می رم به طور عجیبی تار می شه البته وقتی می دوئه هم تار می شه ولی اون ظاهرا تعمدیه ولی وقتی فیلم نشون می ده گرافیک عالیه ، من تو Crysis , gta اصلا مشکل کمبود گرافیک و گیر کردن نداشتم!

مشکل از کرکته

کرکتو عوض کن

کرک سکیدرو از پست 2 یا 1616

saze
27-09-2010, 07:38
سلام
بازی روی این سیستم در حد عالی اجرا میشه؟
cpu:core i3-350 m
vga:ati- 5145
memory:4 gb

ATA FARZADI
27-09-2010, 10:02
البته به انگلیسی!

من هم این مشکل رو داشتم

کرک SKIDROW رو بگیرید مشکل حل میشه

حجمش از 6 مگ هم کمتره بعد از اکسترک حدود 26 مگ میرسه

موفق باشید

salmanam
27-09-2010, 10:46
سلام
من dlc جدید مافیا 2 با نام jimmy's vendetta DLC دانلود کردم و محتویات فایل فشرده رو به پوشه dlcs تو فولدر pc انتقال دادم
ولی با این که گزینه ی اون به بازی اضافه شد ولی تو load کردن بازی گیر میکنه . جه کار کنم؟

mohammad8711
27-09-2010, 14:05
سلام
من dlc جدید مافیا 2 با نام jimmy's vendetta DLC دانلود کردم و محتویات فایل فشرده رو به پوشه dlcs تو فولدر pc انتقال دادم
ولی با این که گزینه ی اون به بازی اضافه شد ولی تو load کردن بازی گیر میکنه . جه کار کنم؟
کرک شما مشکل داره
این کرک رو نصب کنید :

در ضمن وقتی از این کرک استفاده کنید save های قبلی پاک میشوند

mss_195
27-09-2010, 18:57
سلام

در حد عالی نه ولی روی Medium بلی.

hossein-p30-f
27-09-2010, 20:25
سلام

من رو این سیستم هم افت فریم دارم :13:

AMD Phenom II X4 945
Ati 5750
Ram 4GB

آخرش هم دوستان جواب ندادن که افت فریم طبیعی هست یا مشکل از جای دیگه ای هست ؟!!!!

joe_satriani
27-09-2010, 20:36
سلام

با سلام
اگه يكم تنظيمات رو بياريد پايين مشكلي كه دوستمون گفتن رو ديگه ندارين
اما خوبه - مياد حتما راحت

موفق باشيد.

nima_kiyaniyan
28-09-2010, 07:46
منم از دل تنگی وسطای مافیا 2 رفتم مافیا 1 و دوباره نصب کردم و یه تجدید خاطره ای شد.عجب بازی ای بود.الانم میگم از مافیا 2 خیلی خیلی بهتر بود

دقیقا منم تایید می کنم .. من یادمه اونقدر با داستان و فضای مافیا 1 جور شده بودم که وقتی دیدم تامی رو کشتن تا 2 روز ناراحت بودم ...... عجب بازی بود مافیا 1 ....

این مافیا 2 که مثل بقیه بازی ها بود ...

Oracle_Eldorado
28-09-2010, 08:10
دوستان عزیز من بازی رو تا Chapter 10 جلو بردم .
همونجایی که جو میزنه صاحب کافه رو میکشه !
کلا این بازی چند CHapter ؟

Amin.P30
28-09-2010, 09:02
این مجله ها رو فقط باید از روی زمین جمع کرد یا جایی هم میفروشن؟؟؟
بعد از این که جمعشون کرد کدوم جیبش میزاره یعنی از کجا میشه دوباره اوردشون؟
در ضمن این بازی پیت هم داره؟ اگه داره فقط رمز پولش چیه؟

hossein-p30-f
28-09-2010, 09:08
دوستان عزیز من بازی رو تا Chapter 10 جلو بردم .
همونجایی که جو میزنه صاحب کافه رو میکشه !
کلا این بازی چند CHapter ؟

15 چاپتر هست

این مجله ها رو فقط باید از روی زمین جمع کرد یا جایی هم میفروشن؟؟؟
بعد از این که جمعشون کرد کدوم جیبش میزاره یعنی از کجا میشه دوباره اوردشون؟
در ضمن این بازی پیت هم داره؟ اگه داره فقط رمز پولش چیه؟

تا اونجایی که من دیدم فقط از رو زمین میشه جمع کرد
دقیقا مشخص نبود ولی فکرکنم میذاره جیب عقبش :31: Extras < Collectibles

nima_kiyaniyan
28-09-2010, 09:23
سلام

کسی سیوی داره که تو اون همه artwork ها و poster ها باز شده باشه ؟

tranceyou
28-09-2010, 11:06
ببخشید میخوام دقیق بگید اولین DLC رو از کجا بگیرم که بدون نقص باشه و یه توضیحی هم بدین ممنون.

nima_kiyaniyan
28-09-2010, 11:27
ببخشید میخوام دقیق بگید اولین DLC رو از کجا بگیرم که بدون نقص باشه و یه توضیحی هم بدین ممنون.

منم همین درخواست رو داشتم !

Spaniuly
28-09-2010, 14:14
پست دوم تاپیک :19:

Oracle_Eldorado
29-09-2010, 00:01
15 چاپتر هست

چه بد .
امشب رسیدم Chapter 13 .
به جز این 15 Chapter ، مرحله ی اضافی نداره ؟

vahidgame
29-09-2010, 02:15
چه بد .
امشب رسیدم Chapter 13 .
به جز این 15 Chapter ، مرحله ی اضافی نداره ؟

نه نداره
فقط چند تا DLC ممکنه برای بازی بیاد که چند تا مرحله اضافه کنه
یه دونش که فعلا اسمش Joe’s Adventures هستش که باید در نقش جو در طی زمانی که ویتو زندان بوده بازی کنید. تاریخ انتشار اونم هنوز مشخص نیست

Amin.P30
29-09-2010, 08:27
سیو 100% بازی رو پیدا نکردم.
یکی بزاره با محل ذخیره ش.
در ضمن اخرین مراحلش یه جا مینویسه EARN 27500S FOR BRUNO.
اینجاش چیکار باید کرد.توی نقشه هم چیز خاصی نیست.
ممنون.

hamedya
29-09-2010, 11:48
سیو 100% بازی رو پیدا نکردم.
یکی بزاره با محل ذخیره ش.
در ضمن اخرین مراحلش یه جا مینویسه EARN 27500S FOR BRUNO.
اینجاش چیکار باید کرد.توی نقشه هم چیز خاصی نیست.
ممنون.
سلام.
شما باید 27500 دلار پول بدست بیارین و بدین به برونو تا وامی که گرفتین بیشتر نشه!
شما یا باید به فروشگاه ها دسبرد بزنید یا باید ماشین اوراق کنید.:40:

A.M.D.D.E.V.I.L
29-09-2010, 14:41
باور میکنید 1/3 همه ی پست هایی که توی این تاپیک داده شده مربوط به این مرحله لعنتی هست؟ یعنی 1/3 از 2663 تا پست مربوط به مرحله پول جمع کردن هست و هیچ کس هم عرضه نداره که جستوجو کنه تا به جوابش برسه نمیتونه یکم تحقیق کنه
دیگه کم کم داره میره رو اعصاب

Amin.P30
29-09-2010, 14:51
باور میکنید 1/3 همه ی پست هایی که توی این تاپیک داده شده مربوط به این مرحله لعنتی هست؟ یعنی 1/3 از 2663 تا پست مربوط به مرحله پول جمع کردن هست و هیچ کس هم عرضه نداره که جستوجو کنه تا به جوابش برسه نمیتونه یکم تحقیق کنه
دیگه کم کم داره میره رو اعصاب
چرا میره رو اعصابتون....!!!؟
مگه عرضه داشتن به مرحله رد کردن بازیه.
اگه مرد بودی میومدی جوابمو میدادی.سوال میشه تا از هدر رفتن وقتت هنگام بازی جلوگیری بشه.

جستوجو کنه تا به جوابش برسه نمیتونه یکم تحقیق کنه
بین 2600 تا پست پیدا کردن جواب این سوال خوب مشکله و حوصله میخاد.
به هر حال بهتر بود جواب میدادید تا این که اینطوری پست بدین.

hossein-p30-f
29-09-2010, 14:54
دوستان حالا دعوا نکنید

راستی شما بعد از کشتن اون یارو حالا اسمش یادم نیست، پولهای تو دفترش رو بر میدارین یا نه؟؟؟؟؟ (حدود 21000 $ هست)

Zaghan_13
29-09-2010, 15:54
سیستم من اینه:

cpu:AMD Athlon(tm) II X2 245 Processor 2.90 GHz
RAM:2.00 GB
اون یارو گرافیک هم:NVIDIA GeForce 9400 GT
با این سیستم چطور میگیره؟

Amin.P30
29-09-2010, 17:59
سیستم من اینه:

من با
cpu 4800+
vga 9400 or 9500
ram 2g b800
روی متوسط راحت راحت اجرا میشه.
در کل بازی روونیه مثلا مثل gta iv or eflc نیست.

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

دوستان حالا دعوا نکنید

راستی شما بعد از کشتن اون یارو حالا اسمش یادم نیست، پولهای تو دفترش رو بر میدارین یا نه؟؟؟؟؟ (حدود 21000 $ هست)
بله.
......................

hossein-p30-f
29-09-2010, 19:08
سیستم من اینه:

همونطور که دوستمون گفتن رو متوسط نباید مشکلی داشته باشین

بله.
......................

من وقتی اونو برداشتم تقریبا800 $ کم داشتم

saeid333
29-09-2010, 20:44
سلام

من مافيا دو رو نصب كردم ميخوام اجراش كنم پيغام زير رو ميده مشكل چيه

فقط ميدونم كه ويندوزم سالمه و سيستمم هم بازي رو جواب ميده

ممنون اگه كمك كنين

The Rover
29-09-2010, 21:39
دوستان عزیز به نظر من یه trainer بندازید بالا و پول مولو بیخیال! :27:
دور از جون آدم آزار نداره که خودشو اذیت کنه!
فقط برید عشق کنید:5:

Amin.P30
29-09-2010, 21:43
یکی 100% سیوش رو به ما بده.
سیوی که تمام مجله هاش و ... پیدا شده باشن.

mhs_837
30-09-2010, 10:28
یکی 100% سیوش رو به ما بده.
سیوی که تمام مجله هاش و ... پیدا شده باشن.

دوست عزیز به پست زیر مراجعه کنید.هرچی لازم داشتین اوونجا هست

Angel Of Darkness
30-09-2010, 19:38
کلا آهنگاش قشنگ تر از خود بازی بود

masoud93
30-09-2010, 20:55
لطفا پاک شود ...

CAPITAN MAC
30-09-2010, 21:20
سلام

MobinS
30-09-2010, 21:38
من تازه دیروز بازیشو گرفتم ، به نظرم خیلی قشنگ شده ، و یک نکته خیلی قشنگش که خیلی منو مجذوب رد ، این هست که ماشینی که داری رو نباید بزنی درب و داغون کنی ، هر جور دلت می خواد رانندگی کنی ، تا دلت هم بخواد ماشین ، پلیس هم گاگول ! ( مثل مجموعه های جی تی آ ) . خیلی حال کردم وقتی دیدم باید مثل نسخه قبلیش با سرعت مجاز حرکت کنی ، اینقدر به اینور اونور نزنی ، و همیشه با این ماشینت حرکت کنی! درضمن کسی آهنگ منوش رو می تونه پیدا کنه واسه دانلود؟

vahidgame
30-09-2010, 21:44
درضمن کسی آهنگ منوش رو می تونه پیدا کنه واسه دانلود؟
لینک مستقیم اون:

hossein-p30-f
30-09-2010, 21:45
من تازه دیروز بازیشو گرفتم ، به نظرم خیلی قشنگ شده ، و یک نکته خیلی قشنگش که خیلی منو مجذوب رد ، این هست که ماشینی که داری رو نباید بزنی درب و داغون کنی ، هر جور دلت می خواد رانندگی کنی ، تا دلت هم بخواد ماشین ، پلیس هم گاگول ! ( مثل مجموعه های جی تی آ ) . خیلی حال کردم وقتی دیدم باید مثل نسخه قبلیش با سرعت مجاز حرکت کنی ، اینقدر به اینور اونور نزنی ، و همیشه با این ماشینت حرکت کنی! درضمن کسی آهنگ منوش رو می تونه پیدا کنه واسه دانلود؟

فکر کنم این تاپیک بهتون کمک کنه

موفق باشید

MobinS
30-09-2010, 22:52
فکر کنم این تاپیک بهتون کمک کنه

موفق باشید

متاسفانه نسخه پی سی ندارم ، تاپیک نسخه کنسول پایین بود ، گفتم توی همین بزنم.

Oracle_Eldorado
30-09-2010, 23:02
دوستان من امشب بازی رو تموم کردم .
آخر بازی اصلا قشنگ نبود .
مرحله آخر مافیا 1 خیلی جذاب بود و قشنگ تموم شد .
فقط 2 تا سئوال :

آخر Chapter 13 که میریم Tommy Angelo رو میکشیم ،
Angelo همون شخصیت اصلی مافیا2 که خودمون بودیم نبود ؟
چون یادمه آخر مافیا1 با همون سکانس تموم شد .

سئوال دوم اینکه آخر بازی که ما و جو سوار 2 تا ماشین جدا شدیم ،
بعد ماشین جو از یه خیابون دیگه رفت
Leo هم گفت که جو تو معامله ما نبود !
یعنی جو هم مرد ؟!

hossein-p30-f
30-09-2010, 23:21
متاسفانه نسخه پی سی ندارم ، تاپیک نسخه کنسول پایین بود ، گفتم توی همین بزنم.
:46::46::46:

دوستان من امشب بازی رو تموم کردم .
آخر بازی اصلا قشنگ نبود .
مرحله آخر مافیا 1 خیلی جذاب بود و قشنگ تموم شد .
فقط 2 تا سئوال :

آخر Chapter 13 که میریم Tommy Angelo رو میکشیم ،
Angelo همون شخصیت اصلی مافیا2 که خودمون بودیم نبود ؟
چون یادمه آخر مافیا1 با همون سکانس تموم شد .

سئوال دوم اینکه آخر بازی که ما و جو سوار 2 تا ماشین جدا شدیم ،
بعد ماشین جو از یه خیابون دیگه رفت
Leo هم گفت که جو تو معامله ما نبود !
یعنی جو هم مرد ؟!

بله همون بود :20: (تو همین تاپیک هم مقایسه دو صحنه بود) کار نویسنده جالب بود اما من ناراحت شدم که تامی رو کشتم:41: آخه از شخصیتش خوشم میومد

بله کشتنش :5:

mehran_beloved
30-09-2010, 23:27
چرا موقع اجرای کرک این ارور رو میده؟
The program cant start because bink32.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
دوباره نصب کردم اما درست نشد.

Oracle_Eldorado
30-09-2010, 23:32
:

بله همون بود :20: (تو همین تاپیک هم مقایسه دو صحنه بود) کار نویسنده جالب بود اما من ناراحت شدم که تامی رو کشتم:41: آخه از شخصیتش خوشم میومد

بله کشتنش :5:

از شخصیت مافیا 2 اصلا خوشم نیومد .
خیلی خشن و بی روح بود . اینم از جو بیچاره که انقدر با معرفت بود ولی ... !
در کل بازی متوسط بود .

arman665
30-09-2010, 23:34
دوستان سلام.
من از هر دو کرک استفاده کردم ولی یه مشکلی که دارم اینه که سر چپتر 6 که میره زندان بعد از اینکه مینویسه 3 روز بعد ... میره روی لودینگ و همونجا میمونه. اینو بگم که از هر دو کرک بازی استفاده کردم و الان از کرک اصلی بازی که در صفحه اول همین انجمن معرفی شده استفاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید دوبار بازی رو از اول تا اینجا بازی کردم ولی باز هم همینجا گیر دارم !!!

CAPITAN MAC
01-10-2010, 00:33
سلام

کسی نیست جواب مارا بده

hossein-p30-f
01-10-2010, 00:33
از شخصیت مافیا 2 اصلا خوشم نیومد .
خیلی خشن و بی روح بود . اینم از جو بیچاره که انقدر با معرفت بود ولی ... !
در کل بازی متوسط بود .

درسته اصلا با شخصیتش حال نکردم
ولی تامی عالی بود ، آدم خودش روبه جای اون حس میکرد

همینه دیگه :

به دنیایی که نامردان عصا از کور میدزدند * جو از خوش باوری آنجا محبت جستجو می کرد :31:

saeid333
01-10-2010, 00:53
سلام

من مافيا دو رو نصب كردم ميخوام اجراش كنم پيغام زير رو ميده مشكل چيه

فقط ميدونم كه ويندوزم سالمه و سيستمم هم بازي رو جواب ميده

ممنون اگه كمك كنين

يعني از اين همه اساتيد كسي به ماكمك نميكنه بابا مام مشكل داريم يكي به داد برسه:41:

arman665
01-10-2010, 01:22
دوستان سلام.
من از هر دو کرک استفاده کردم ولی یه مشکلی که دارم اینه که سر چپتر 6 که میره زندان بعد از اینکه مینویسه 3 روز بعد ... میره روی لودینگ و همونجا میمونه. اینو بگم که از هر دو کرک بازی استفاده کردم و الان از کرک اصلی بازی که در صفحه اول همین انجمن معرفی شده استفاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید دوبار بازی رو از اول تا اینجا بازی کردم ولی باز هم همینجا گیر دارم !!!
دوستان مشکل رو فهمیدم فایل
pc\sds\script\m06_char_entity.sds
اخطار CRC میزنه و فکر کنم اگه این فایل رو جایگزین کنم درست شه . کسی میتونه برام آپ کنه ؟

hasanoooooooo
01-10-2010, 06:06
يعني از اين همه اساتيد كسي به ماكمك نميكنه بابا مام مشكل داريم يكي به داد برسه:41:

مشخصات سیستم لطفا !

hamed_dij
01-10-2010, 08:40
سلام دوستان
کسی هست که بتونه ترجمه چپتر 9 بازی رو بذاره؟
ترجمه همه چپترها رو دارم به جز چپتر 9 .الان هم دقیقا سر چپتر 9 هستم.
اگه داستان رو بدونم و بازی کنم بیشتر حال میکنم. تا ترجمه رو نذارین این مرحله رو نمیرم.

hossein-p30-f
01-10-2010, 09:06
سلام دوستان
کسی هست که بتونه ترجمه چپتر 9 بازی رو بذاره؟
ترجمه همه چپترها رو دارم به جز چپتر 9 .الان هم دقیقا سر چپتر 9 هستم.
اگه داستان رو بدونم و بازی کنم بیشتر حال میکنم. تا ترجمه رو نذارین این مرحله رو نمیرم.

بفرما

راستی شما ترجمه چاپتر 15رو داری؟؟؟؟؟

Gune Baxan
01-10-2010, 10:20
MAFIA II SOUNDTRACK:

• Did You Ever Love A Woman - "Gatemouth"
• After the Lights Go Down Low - Al Hibbler
• Count Every Star - Al Hibbler
• My Bonnie Lassie - Ames Brothers, The
• Boogie Woogie Bugle Boy - Andrews Sisters, The
• Rum and Coca Cola - Andrews Sisters, The
• Straighten Up and Fly Right - Andrews Sisters, The
• Strip Polka - Andrews Sisters, The
• There'll Be a Hot Time in the Town of Berlin - Andrews Sisters, The
• Victory Polka - Andrews Sisters, The
• Money (That's What I Want) - Barrett Strong
• Sing, Sing, Sing 3:00 minutes - Benny Goodman
• Rock Around the Clock - Bill Haley & His Comets
• 900 Miles - Billy Merman
• Springtime in Monaco - Billy Merman
• By The Light Of The Silvery Moon - Bing Crosby
• I Haven't Time To Be A Millionaire - Bing Crosby
• I've Got A Pocketful Of Dreams - Bing Crosby
• Pennies From Heaven - Bing Crosby
• The Pessimistic Character - Bing Crosby
• Bo Diddley - Bo Diddley
• Who Do You Love - Bo Diddley
• Not Fade Away - Buddy Holly
• Rave On - Buddy Holly
• That'll Be The Day - Buddy Holly
• Everybody Eats When They Come to My House - Cab Calloway
• Happy Feet - Cab Calloway
• Speedoo - Cadillacs, The
• Mr Sandman - Chordettes, The
• Nadine - Chuck Berry
• No Particular Place To Go - Chuck Berry
• Framed - Coasters, The
• One Kiss Led to Another / Brazil - Coasters, The
• Sh-Boom - Crew Cuts, The
• At The Hop - Danny & The Juniors
• Ooh Baby Ooh - Dave Appell
• Ain't that a kick in the head - Dean Martin
• Let It Snow - Dean Martin
• Return to Me - Dean Martin
• That's Amore - Dean Martin
• Baby It's Cold Outside - Dinah Shore
• Buttons and Bows - Dinah Shore
• That'll Get IT - Dixon Flloyd
• Belleville - Django Reinhardt
• You're Driving Me Crazy - Django Reinhardt
• Makin' Whoopee - Doris Day
• Cannonball - Duane Eddy
• Forty Miles Of Bad Road - Duane Eddy
• Movin' N' Groovin' - Duane Eddy
• Rebel Rouser - Duane Eddy
• It Don't mean a thing - Duke Ellington
• Summertime Blues - Eddie Cochran
• C'mon Everybody - Eddie Cochran and Jerry Capehart
• Good Little Bad Little You - Edwards, Cliff and his hot combination
• All I Have to Do is Dream - Everly Brothers, The
• Ain't that a Shame - Fats Domino
• The Fat Man - Fats Domino
• Come Softly to Me - Fleetwoods, The
• Jezebel - Frankie Laine
• Why Do Fools Fall In Love - Frankie Lymon & the Teenagers
• Clarinet Marmalade - Frankie Trumbauer & His Orchestra
• Riverboat Shuffle - Frankie Trumbauer & His Orchestra
• Rock Around the Clock Singer - Hal Singer
• Smokestack Lightnin' - Howlin' Wolf
• Pachuko Hop - Ike Carpenter Orchestra
• Inflation Blues - Jack McVea
• Rags to Riches - Jackie Wilson
• My Guardian Angel - Jimmy Breedlove
• Beatin' The Dog - Joe Venuti & Eddie Lang
• Goin' Places - Joe Venuti & Eddie Lang
• Stringing The Blues (V.2) - Joe Venuti & Eddie Lang
• Boom Boom - John Lee Hooker
• Come On And Stomp Stomp Stomp - Johnny Dodds' Black Bottom Stompers
• Praise the Lord and Pass the Ammunition - Kay Kyser
• Auf Wiederseh'n, Sweetheart - Les Baxter
• I Cant Lose With the Stuff I Use - Lester Williams
• Keep a Knockin' - Little Richard
• Long Tall Sally - Little Richard
• Lucille - Little Richard
• Choo Choo Ch'Boogie - Louis Jordan & His Tympany Five
• Ain't That Just Like a Woman - Louis Jordan & His Tympany Five
• Caldonia Boogie - Louis Jordan & His Tympany Five
• Friendship - Louis Jordan & His Tympany Five
• G.I. Jive - Louis Jordan & His Tympany Five
• Open the Door Richard - Louis Jordan & His Tympany Five
• Ration Blues - Louis Jordan & His Tympany Five
• That Chick's Too Young to Fry - Louis Jordan & His Tympany Five
• What's the Use of Getting Sober
• (When You Gonna Get Drunk Again) - Louis Jordan & His Tympany Five
• Che La Luna - Louis Prima
• Oh Marie - Louis Prima
• Pennies From Heaven - Louis Prima
• The Closer to the Bone - Louis Prima
• When You're Smiling - Louis Prima
• Got My Mojo Working - Muddy Waters
• Mannish Boy - Muddy Waters
• Gangster's Blues - Peetie Wheatstraw
• Happiness is a Thing Called Joe - Peggy Lee
• Why Don't You Do Right - Peggy Lee
• The Peanut Vendor - Perez Prado
• Manhattan Spiritual - Reg Owen Orchestra
• Come On Let's Go - Richie Valens
• Stood Up - Ricky Nelson
• Donna - Ritchie Valens
• Mambo Italiano - Rosemary Clooney
• Don't Let Go - Roy Hamilton
• You Can Have Her - Roy Hamilton
• Held for Questioning - Rusty Draper
• Let The Good Times Roll - Sam Butera & The Witnesses
• Teen Beat - Sandy Nelson
• I Put a Spell on You - Screamin' Jay Hawkins
• Java - The Big Bands Moonglow
• Tequila - The Champs
• Maybe - The Chantels
• Honey Love - The Drifters feat. Clyde McPhatter
• Ling Ting Tong - The Five Keys
• In The Still Of The Night - The Five Satins
• Chow Mein - The Gaylords
• The Best Things in Life Are Free - The Ink Spots
• Book of Love - The Monotones
• The Dipsy Doodle - Tommy Dorsey
• Mercy Mr. Percy - Varetta Dillard

Angel Of Darkness
01-10-2010, 10:23
سلام دوستان من چون از موزیک بازی خوشم اومد گفتم شاید شما هم بخواین آهنگاشو داشته باشید
اول باید نرم افزار زیرو دانلود کنید :
625 کیلو

بعدش وارد مسیر زیر بشین :
X:\Program Files\Mafia II\pc\sds\music\Game
یا هر جا که موزیک هست
حالا فایلای با پسوند fsb رو به تبدیل کنید

برای داشتن ویدیو های بازی هم اول نرم افزار زیرو بگیرید :

بعد وارد مسیر زیر بشین :
D:\Program Files\Mafia II\pc\sds\video
خواستین ببینین خواستین تبدیل کنید

MobinS
01-10-2010, 11:05
بچه ها تورو خدا داستانو این طوری لو ندین !!!!!!! بزارید تو spoil ! الان من داستانو فهمیدم!:13:!!!
می خواستم بپرسم چرا بعضی ها از مافیا اینقدر بدشون میاد؟ خیلی بازی توپی هست که! فقط می خواستم بدونم چرا می گن بازی خیلی بدی بود !!!
و یک سوال دیگه ، می خواستم بدونم که از این که رانندگی و ماشینش واقعی هست و مسخره بازی توش نداره ، که مثلا با سرعت ماروایی حرکت کنی ، همه رو بکشی و... ، خوشتون میاد؟ ممنون میشم جواب بدین ، می خواستم بدونم کیا نظرشون شبیه منه.

hossein-p30-f
01-10-2010, 11:18
بچه ها تورو خدا داستانو این طوری لو ندین !!!!!!! بزارید تو spoil ! الان من داستانو فهمیدم!:13:!!!

کی داستانو لو داد :blink:
اون لینکی که من گذاشتم همه چاپترهاش تو محتوای مخفی هست :8:

می خواستم بپرسم چرا بعضی ها از مافیا اینقدر بدشون میاد؟ خیلی بازی توپی هست که! فقط می خواستم بدونم چرا می گن بازی خیلی بدی بود !!!.

اکثرا نمیگن بد بود ، میگن نسبت به نسخه اول بد بود (البته به جز گرافیکش)

و یک سوال دیگه ، می خواستم بدونم که از این که رانندگی و ماشینش واقعی هست و مسخره بازی توش نداره ، که مثلا با سرعت ماروایی حرکت کنی ، همه رو بکشی و... ، خوشتون میاد؟ ممنون میشم جواب بدین ، می خواستم بدونم کیا نظرشون شبیه منه

من اینجوری بشتر خوشم میاد ، هر چی بیشتر به واقعیت نزدیک باشه قشنگتره :27: (البته این نظر منه)

============================

آهان الان یادم اومد :
در مورد جو گفتی داستان لو رفت

شرمنده اصلا حواسم نبود دیگه تکرار نمیشه

arman665
01-10-2010, 11:50
دوستان مشکل رو فهمیدم فایل
pc\sds\script\m06_char_entity.sds
اخطار CRC میزنه و فکر کنم اگه این فایل رو جایگزین کنم درست شه . کسی میتونه برام آپ کنه ؟
دوستان کسی حاضر نیست این فایل رو آپلود کنه :31:

hossein-p30-f
01-10-2010, 12:15
دوستان کسی حاضر نیست این فایل رو آپلود کنه :31:

خدمت شما :

حجم 10 MB

انشالا که درست میشه

hamed_dij
01-10-2010, 12:27
بفرما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی شما ترجمه چاپتر 15رو داری؟؟؟؟؟

دمت گرم ولی چپتر 9 رو نداره . روی گزینه نمایش که کلیک میکنم هیچی نشون نمیده.
اگه تو سیستمت داری به صورت خصوصی چون داستان لو نره و بچه ها بدشون نیاد برام بفرست.
مگه چپتر 15 هم د اره؟

hossein-p30-f
01-10-2010, 12:38
دمت گرم ولی چپتر 9 رو نداره . روی گزینه نمایش که کلیک میکنم هیچی نشون نمیده.
اگه تو سیستمت داری به صورت خصوصی چون داستان لو نره و بچه ها بدشون نیاد برام بفرست.
مگه چپتر 15 هم د اره؟

شما از چه مرورگری استفاده میکنید
فایرفوکس باز نمی کنه ؛ همونی رو که داری با اکسپلورر باز کنید

بله بازی 15 چاپتر هست

===================

دوستان چه جوری باید یه متنی رو بذاریم تو اون کادره (محتوای مخفی)

.

Mahdi/s
01-10-2010, 12:53
دوستان چه جوری باید یه متنی رو بذاریم تو اون کادره (محتوای مخفی)حالت پیشرفته رو بزن بعد اینو بزن...

m93
01-10-2010, 13:43
poster ها و artwork ها رو از کدوم پوشه بازی میشه پیدا کرد؟

Amin.P30
01-10-2010, 13:49
poster ها و artwork ها رو از کدوم پوشه بازی میشه پیدا کرد؟

milad dante
01-10-2010, 15:10
دوستان اون آخر بازی که میگه برگرد پیش بورنو باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟
میرم ولی نه دری باز میشه نه چیز دیگه...
کممممممممممممممممک...

hossein-p30-f
01-10-2010, 15:22
کممممممممممممممممک...

اگه علامتی روی نقشه نیست شما پول کم دارین

باید 27500$ داشته باشین تا بتونین قرضتون رو پس بدین (بهتره ماشین ببری اوراق کنی چون پولش بیشتره :21:)

mInI_ClockEr
01-10-2010, 15:41
کممممممممممممممممک...
:5::5::5::5:
هنوز این بازی رو تموم نکردی ای بابا 1000 تا بازی تو را هست اگه نمیتونی بیا سیو های بازی رو بهت بدم در مورد سوالت هم باید بگم حدود 20000000بار تو این فروم گفته شده باید پولت به 27500 برسه
از دسته شما ... ها

milad dante
01-10-2010, 15:48
پولم کامل تو نقشه هم علامت داده برم پیش بورنو میرم ولی ماموریت نمیده ...
باید چیکار کنم؟؟؟؟

smallfrank
01-10-2010, 16:09
شاید ایراد از کرکه.....

hamed_dij
01-10-2010, 20:51
تو چپتر 10 اونجایی که دوست جو (مارتی) میمیره بعد جو تو م ش ر و ب خ و ن ه مست میکنه اون سیاهه رو میکشه جو همین طور که مسته سوار ماشین میشه ولی من هرکاری میکنم ویتو سوار ماشین نمیشه کرکم اسکیدرو هست کسی میدونه مشکل چی هست .
اسکیدرو کجا مراحل رو ذخیره میکنه .از کرک دیگه هم استفاده میکنم از اولین مرحله شروع میشه یعنی اول چپتر 1
خواهش میکنم راهنمایی کنید

GUNSHIP
01-10-2010, 21:14
تو چپتر 10 اونجایی که دوست جو (مارتی) میمیره بعد جو تو م ش ر و ب خ و ن ه مست میکنه اون سیاهه رو میکشه جو همین طور که مسته سوار ماشین میشه ولی من هرکاری میکنم ویتو سوار ماشین نمیشه کرکم اسکیدرو هست کسی میدونه مشکل چی هست .
اسکیدرو کجا مراحل رو ذخیره میکنه .از کرک دیگه هم استفاده میکنم از اولین مرحله شروع میشه یعنی اول چپتر 1
جسد رو توی ماشین انداختید؟

aliupdate
سلام
من این بازی رو همین چند وقت پیش گرفتم وقتی توی اون مرحله ای که باید با تلفن زنگ بزنی میرم زنگ بزنم میگه پول کافی نیست از کجا پول بگیرم؟اونجایی که یه ماشین رو دنبال میکنی بعدش فرار میکنه.

hossein-p30-f

شما بايد اون سياهه رو بكشين بذارينش تو صندوق عقب

همه چيز كه از كرك نيست دوست من :31:

سلام
من این بازی رو همین چند وقت پیش گرفتم وقتی توی اون مرحله ای که باید با تلفن زنگ بزنی میرم زنگ بزنم میگه پول کافی نیست از کجا پول بگیرم؟اونجایی که یه ماشین رو دنبال میکنی بعدش فرار میکنه.

فكر نكنم پول كم داشته باشين
آخه از اون فروش اون روز تقزيبا 400$ درامد داشتين

ميتونيد مغازه ها (بوتيكها) رو غارت كنيد :31:
ماشين هم ميتونيد اوراق كنيد (ببريد B روي نقشه) البته چون جو همراتون هست نمي دونم بشه يا نه

aliupdate
01-10-2010, 21:30
ممنون
دو تا سوال دیگه
1:چرا ماوس اینقدر غلیظه؟یعنی یه جوریه یه ذره اینور تکونش میدی تاخیر داره تو حرکت؟
2:کلا چند تا چپتر داره؟

hossein-p30-f
01-10-2010, 21:35
ممنون
دو تا سوال دیگه
1:چرا ماوس اینقدر غلیظه؟یعنی یه جوریه یه ذره اینور تکونش میدی تاخیر داره تو حرکت؟
2:کلا چند تا چپتر داره؟

1: فكر كنم اگه يه ذره تنظيماتت رو بياري پايين درست ميشه (سيستمت چيه)
2: 15 چاپتر

Milad4171
01-10-2010, 22:13
شما انگار داستان بازی رو متوجه نشدین
کی گفته جو بامعرفت بود؟
اتفاق خیلی هم خوب شد که آخرش اونطروی شد
اول بازی اگه دقت کنین توی یه دزدی که جو و ویتو هستن ویتو گیر می افته که میفرستنش جنگ و اینا که آدم بشه!!
توی این مدته وقتی برگشت دیدین که جو داشت عشق و حال میکرد توی خونه اش!!
اگه داستان رو خوب حساب کنیم حتی زمانی که توی زندان بود بهش سر نزد!!

بهر حال به نظر حق جو بود که آخر بازی همچین بلایی سرش بیاد

hossein-p30-f
01-10-2010, 22:23
شما انگار داستان بازی رو متوجه نشدین
کی گفته جو بامعرفت بود؟
اتفاق خیلی هم خوب شد که آخرش اونطروی شد
اول بازی اگه دقت کنین توی یه دزدی که جو و ویتو هستن ویتو گیر می افته که میفرستنش جنگ و اینا که آدم بشه!!
توی این مدته وقتی برگشت دیدین که جو داشت عشق و حال میکرد توی خونه اش!!
اگه داستان رو خوب حساب کنیم حتی زمانی که توی زندان بود بهش سر نزد!!

بهر حال به نظر حق جو بود که آخر بازی همچین بلایی سرش بیاد

خداییش معرفت نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول خوب وقتی اون گیر افتاد جو کهنباید از سر معرفت خودش رو گیربندازه :18:
حالا همه چیزرونمیتونه که نشون بده (بهش سر زده یا نه)
جو هم که نمیتونه بر در زندان بس بشینه که حالا رفیقش تو زندانه
وقتی بیرون اومد مگه آپارتمان براش نخرید (حالا دقیق نمی دونم پول کی بوده ؛ ایندفعه که دیدمش میپرسم:31:)

شما بیشتر دقت کن ببین معرفت داشت یا نه :5:

neon_91
01-10-2010, 22:45
تموم شد بالاخره واقعا پایانش خیلی باحال بود.مثل بعضی از بازیا نبود که آخرش همه چیز به خوبیو خوشی تموم میشد.بهترین پایان در تاریخ بازی های رایانه ای به نظر من

hossein-p30-f
01-10-2010, 22:49
تموم شد بالاخره واقعا پایانش خیلی باحال بود.مثل بعضی از بازیا نبود که آخرش همه چیز به خوبیو خوشی تموم میشد.بهترین پایان در تاریخ بازی های رایانه ای به نظر من

به نظرتون پایان مافیا 1 قشنگتر نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!

neon_91
01-10-2010, 23:19
به نظرتون پایان مافیا 1 قشنگتر نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!

من مافیا 1 رو بازی نکرده بودم.ولی به خاطر مافیا 2 رفتم خریدم.ولی با گرافیکش اصلا حال نکردم دیگه بازی نکردم.تو همون مرحله اولم گیر کردم .حالا پایان اون چطوری بود؟

hossein-p30-f
01-10-2010, 23:25
من مافیا 1 رو بازی نکرده بودم.ولی به خاطر مافیا 2 رفتم خریدم.ولی با گرافیکش اصلا حال نکردم دیگه بازی نکردم.تو همون مرحله اولم گیر کردم .حالا پایان اون چطوری بود؟

به نظر من یه جوری با گرافیکش کنار بیا و بازی کن ؛ ضرر نمی کنی

همونی رو که تو چاپتر 14 کشتی "توماس آنجلو" شخصیت اول مافیا 1 بود
یعنی اون فیلمی که نشون داد که "توماس" رو ویتو و جو کشتن دقیقا همون فیلم پایانی مافیا 1 بود

بعد از یه مدت توماس میفهمه که داشته چه غلطی میکرده و همه خانواده رو به پلیس لو مبده و با خانواده خودش میره یهکشور دیگه ؛ اما بعد از چندین سال بلاخره رییس خانواده پیداش میکنه و میکشتش :41:

neon_91
01-10-2010, 23:31
آخه من تو همون مرحله اول گیر می کنم همونی که باید رد ماشینایی که دنبالم هستندگم کنم. ماشین خیلی یواش میره.

hossein-p30-f
01-10-2010, 23:37
آخه من تو همون مرحله اول گیر می کنم همونی که باید رد ماشینایی که دنبالم هستندگم کنم. ماشین خیلی یواش میره.

چند مرحله اول همینجوریه؛ سرعت ماشینها خیلی کمه :41: اما بعدش خوب میشه :21:

به تحملش می ارزه :27:

اونایی که دنبالتن خیلی سیریشن
اگه وقتی داری فرار میکنی یه دفعه دور بزنی و از سمت مخالف بری راحتر میتونی جاشون بزاری

از کلیدهای جهت نما برای رانندگی استفاده کن بهتره
با کلیدجهت نما فرمون یه دفعه میپیچه اما با کلیدهای اینوری کم کم

hamed_dij
02-10-2010, 00:42

مطمئنا و100% تو مافیا 1 بازی نکردی.

hamed_dij
02-10-2010, 00:49
توصیه میکنم بری مافیا 1 رو بازی کنی.
گرافیکش پایینه ولی باز از همه بازیهای روز یه سرو گردن بالاتره.هم از نظر داستان و هم از نظر تنوع تو مراحل و هم آهنگهاش و شخصیتهاش و ...

brain
02-10-2010, 02:23
تموم شد ...
انتظار میرفت در پایان ، ویتو یه کاری بکنه ولی فقط نگاه کرد .... :41: :37:

ولی کلا مراحلش کم بود ... تازه داشت بازی جون میگرفت که تموم شد !! :13:

mahammad_reza
02-10-2010, 02:31
سلام
من يک باگ تو بازيم دارم اونم اينه که ماشين تو قسمتي که گذاشتم به زمين فرو ميره.البته تا مرحله سيزده باهاش مشکلي نداشتم ولي تو اين مرحله بازي درست افتاده رو باگ و بعد از چاغو زدن به دوستش که دنبال چاغو کشا ميافتن درست رو باگه و به زمين فرو ميره . ايا کسي اين مشکل رو داره البته کرکم اسکيدرو است وقبل از انداختن dls ها هم همينطور بود

yuseph
02-10-2010, 05:02
تموم شد..که ایکاش هیچ وقت شروع نمیشد...
اگه بخوام به(ویتو)نمره بدم از 10 بهش0میدم..
انگار داشتیم در کل طول بازی یه آدم آهنی رو هدایت میکردیم...
اون بخاطر پیرمرده خواست به خانواده(گروهش)خیانت کنه مرحله11 اما بخاطر (جویی)هیچ عکس العملی نشون نداد...
جدای از گرافیک وجزیات فوق العادش،پایان مزخرفی داشت...
حیف 13ساعتی که حرومش کردم..

alpha007
02-10-2010, 09:26
ویرایش شد...

hossein-p30-f
02-10-2010, 09:44
دوستان محبت کنن یه بار دیگه محل سیو بازی رو بگن
من 1 ماه پیش سیوشو ریختم یه جا دیگه ولی الان محل دقیقش یادم نیست که برش گردونم
:11:

تو Win7

C:\Users\Your PC NAME\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves
....

lordspeed
02-10-2010, 09:51
computer/c/users/personel/appdata/local/2kgame

به جای personel اسم کامپیوترتون هست

راستی دوستان من این بازی رو چند وقت پیش گرفتم نسخه اورجینالش رو ولی وقتی بازیش کردم از چپتر دوم به بعد دسته برعکس کار میکرد و خونش خود به خود کم میشد جریان چی بود:41:

hossein-p30-f
02-10-2010, 09:55
computer/c/users/personel/appdata/local/2kgame

به جای personel اسم کامپیوترتون هست

راستی دوستان من این بازی رو چند وقت پیش گرفتم نسخه اورجینالش رو ولی وقتی بازیش کردم از چپتر دوم به بعد دسته برعکس کار میکرد و خونش خود به خود کم میشد جریان چی بود:41:

اونی که جونش کم میشه و صدای قلبش میاد از کرکه
نسخه منهماصلا کرک تو DVDش نبود اما وقتی کرک پست 2 رو ریختم درست شد

milad dante
02-10-2010, 11:07
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کممممممممممممممممممممک

neon_91
02-10-2010, 12:55
تموم شد..که ایکاش هیچ وقت شروع نمیشد...
اگه بخوام به(ویتو)نمره بدم از 10 بهش0میدم..
انگار داشتیم در کل طول بازی یه آدم آهنی رو هدایت میکردیم...
اون بخاطر پیرمرده خواست به خانواده(گروهش)خیانت کنه مرحله11 اما بخاطر (جویی)هیچ عکس العملی نشون نداد...
جدای از گرافیک وجزیات فوق العادش،پایان مزخرفی داشت...
حیف 13ساعتی که حرومش کردم..

چرا این حرفو میزنی به نظر من پایانش استثنایی بود.من اولش فکر می کردم در پایان ویتو رئیسی چیزی میشه و حسابی پولدار میشه,ولی اینطور نشد تازه دوست صمیمیشم از دست داد.ولی اگه همه ما ببینیم این جو بود که ویتو رو تو دردسر انداخت و اگه اون چینی رو نمی کشت,در آخر ویتو مجبور نبود برای اینکه بین همه جنگ نشه رئیس خودشو بکشه.پس جو تاوان اون اشتباهشو داد.

hossein-p30-f
02-10-2010, 15:05
کممممممممممممممممممممک

والا مشکل شما یکم عجیبه(من تا حالا تو تاپیک ندیدم کسی چنین مشکلی داشته باشه)
شما می تونی سیوهای بازی رو از یهجای دیگه بگیری و از اول چاپتر 15 شروع کنی (چون اون آخر چاپتربود)

چرا این حرفو میزنی به نظر من پایانش استثنایی بود.من اولش فکر می کردم در پایان ویتو رئیسی چیزی میشه و حسابی پولدار میشه,ولی اینطور نشد تازه دوست صمیمیشم از دست داد.ولی اگه همه ما ببینیم این جو بود که ویتو رو تو دردسر انداخت و اگه اون چینی رو نمی کشت,در آخر ویتو مجبور نبود برای اینکه بین همه جنگ نشه رئیس خودشو بکشه.پس جو تاوان اون اشتباهشو داد.

حالا نه به اون بی نمکی ، نه به این شوری شور :31:

به نظر من پایانش نه استثنایی بود نه مزخرف
یه پایان معمولی که در حد و اندازه های مافیا نبود

ولی اگه همه ما ببینیم این جو بود که ویتو رو تو دردسر انداخت و اگه اون چینی رو نمی کشت,در آخر ویتو مجبور نبود برای اینکه بین همه جنگ نشه رئیس خودشو بکشه.پس جو تاوان اون اشتباهشو داد

تایید میشه :5:

دوستان اگه چیزی به دستان بازی مربوط میشه توی Spoil بذارین که کسایی که بازی نکردن ضد حال نخورن :46:

Amin.P30
02-10-2010, 15:23
کممممممممممممممممممممک
من از ترینر استفاده کردم و رمز پول زدم.
اما بازم توی نقشه چیزی نیومد.
از سیو استفاده کن.
احتمالا بازی مشکل داره.

Kamyar_AnathemA
02-10-2010, 16:50
من که شدیدا با شخصیت ویتو اسکالتا حال کردم

خیلی بیشتر از شخصیت تامی آنجلو در مافیا 1

من نمیدونم دوستان چرا ایراد میگیرن که ویتو خشک بود و بی روح بود و ار این حرف ها !

زندگی مافیایی این چیزا حالیش نیست بخوای دل رحم باشی سرت به باد میره :31:

از اون عکس ویتو در قسمت آلبوم های بازی هم خیلی خوشم میاد

چهرشو جالب در آوردن

در کل ویتو اسکالتا یک ضد قهرمان بی نظیر بود :20:

MobinS
02-10-2010, 17:25
تامی خیلی بهتر از ویتو بود ! چنان شخصیتی داشت که بعد از سال ها شخصیتش توی ذهن آدم باقی می موند.

قضیه این DC مافیا چیه؟ فقط واسه PC اومده؟

Amin.P30
02-10-2010, 17:47
تامی خیلی بهتر از ویتو بود ! چنان شخصیتی داشت که بعد از سال ها شخصیتش توی ذهن آدم باقی می موند.

قضیه این DC مافیا چیه؟ فقط واسه PC اومده؟
منظورت dlc هستش.؟
برو پست 2 رو یه نگاه بنداز.

Milad4171
02-10-2010, 18:44
آقا به نظر من یه تایپک بزنیم عکس باگهای گرافیکی و نرم افزاری خود بازی رو توش بریزیم!!
تاپیک مفرحی میشه جون شما!!!
:31:

mahammad_reza
02-10-2010, 18:59
سلام
من يک باگ تو بازيم دارم اونم اينه که ماشين تو قسمتي که گذاشتم به زمين فرو ميره.البته تا مرحله سيزده باهاش مشکلي نداشتم ولي تو اين مرحله بازي درست افتاده رو باگ و بعد از چاغو زدن به دوستش که دنبال چاغو کشا ميافتن درست رو باگه و به زمين فرو ميره . ايا کسي اين مشکل رو داره البته کرکم اسکيدرو است وقبل از انداختن dls ها هم همينطور بود

سلام
پچی نیومده واسه بازی ؟

hossein-p30-f
02-10-2010, 19:14
آقا به نظر من یه تایپک بزنیم عکس باگهای گرافیکی و نرم افزاری خود بازی رو توش بریزیم!!
تاپیک مفرحی میشه جون شما!!!
:31:

من چند تا باگ داشتم ؛ هی دکمه Prt Scrn رو میزدم که بعدا تو Paint سیو کنم یادم میرفت:31:
الان هم که بازی رو تموم کردم :20:

حالا اگه یه همچین تاپیکی زده بشه کلی میشه به این باگها خندید :39:

خود بازی با چه کلیدی عکس میگیره و عکسهاش رو کجا میریزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Milad4171
02-10-2010, 19:36
من چند تا باگ داشتم ؛ هی دکمه Prt Scrn رو میزدم که بعدا تو Paint سیو کنم یادم میرفت:31:
الان هم که بازی رو تموم کردم :20:

حالا اگه یه همچین تاپیکی زده بشه کلی میشه به این باگها خندید :39:

خود بازی با چه کلیدی عکس میگیره و عکسهاش رو کجا میریزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه خود بازی هم عکس میگره؟؟:13:

Beepa Fraps v3.2.2 retail رو از سایت دانلودها دات کام بگیر.
خیلی آسون کار باهاش

با همون کیفیتی که بازی میکنی واست عکس میگیره( واسه 7 البته . واسه Xp که Print Screen رو میزنی بعد میری برنامه ی نقاشی رو باز میکنی و Paste رو میزنی و بعدشم Save میکنی. همین)

:15:

hamedya
02-10-2010, 22:10
سلام دوست عزیز.
مشکل اصلی شما درحافظه اصلی یا همون رم شماست البته ممکنه از کرک هم باشه.

بهترین کرک برای بازی کرک Skidrow Crackfix هست که بهتره اول اون رو یه امتحان بکنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

موفق باشید.:11:

silent-assassin
02-10-2010, 22:26
تموم شد ...
انتظار میرفت در پایان ، ویتو یه کاری بکنه ولی فقط نگاه کرد .... :41: :37:

ولی کلا مراحلش کم بود ... تازه داشت بازی جون میگرفت که تموم شد !! :13:

دقیقا منم نظرات شما را دارم

بازی کوتاه با پییانی که توش ویتو خیلی خیلی خیلی بیخیال بود

قطعا باید یه کاری میکرد

شاید توی dlc های بعدی ادامه ای چیزی پیدا کنه

راستی یه سوال:

اون dlc های پنجگانه بازی توسط ناشر رسمی عرضه شده یا کار دست بچه های هنرمند و فن های مافیاست؟

hossein-p30-f
02-10-2010, 23:02
مگه خود بازی هم عکس میگره؟؟:13:

Beepa Fraps v3.2.2 retail رو از سایت دانلودها دات کام بگیر.
خیلی آسون کار باهاش

با همون کیفیتی که بازی میکنی واست عکس میگیره( واسه 7 البته . واسه Xp که Print Screen رو میزنی بعد میری برنامه ی نقاشی رو باز میکنی و Paste رو میزنی و بعدشم Save میکنی. همین)

:15:

بله بعضی از بازی ها با یه کلید خاص عکس میگیرن و تو یه پوشه ذخیره میکنن
گفتم شاید مافیا هم یه همچین چیزی داشته باشه

از برنامت هم ممنون

ویتو خیلی خیلی خیلی بیخیال بود
قطعا باید یه کاری میکرد

تایید مییییییییکنیم :6:

Milad4171
02-10-2010, 23:31
ویتو رو من با توجه به قیافه اش فکر میکردم آدم خوبی باشه ولی خیلی کستاخ و سرد بود!!!

تو آدم کشتن هاش
البته خوب بود یکم حس انتقام جویی که داشت توی چهره اش هم مشخص میشد!!

به خدا نمیخوام بازی رو با GTA مقایسه کنم ولی یه چیز جالبی که GTA IV داشت این بود که وقتی قضیه ی خیانتی پیش می اومد قیافه ی نیکو بلیک خیلی عصبانی و داغون بود!!!

کاشکی روی قیافه ی اینم کار میشد.
مخصوصا وقتی میخواد با یکی حرف بزن...
دیگه نگم مثل چی:31:

hamed_dij
03-10-2010, 10:46
سلام
کسی میدونه سیوهای mafia2 کجا هست ؟
من تا چپتر 13 رفتم ویندوزم ویروسی شده و قات زده.
خواهشا بگین سیو مراحل کجا میره.
کرکم skidrow هست.

Angel Of Darkness
03-10-2010, 11:20
سلام
کسی میدونه سیوهای mafia2 کجا هست ؟
من تا چپتر 13 رفتم ویندوزم ویروسی شده و قات زده.
خواهشا بگین سیو مراحل کجا میره.
کرکم skidrow هست.

Xp
X:\Documents and Settings\xx\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II

x : your windows drive
xx : your account

hamed_dij
03-10-2010, 15:00
کسی ترجمه چپتر 15 رو داره؟
اگه دارید بذارید.
خیلی واجبه من بدون ترجمه بازی نمیکنم.
اصلا بهم حال نمیده داستانو ندونم و برم جلو اونهم تو چپتر آخر
:41:

Gune Baxan
03-10-2010, 15:14
اگه دارید بذارید.

من هم امروز رسیدم چپتر 15، ولی گویا خبری از ترجمه نیست. چون اگه بود میزاشتن.

MobinS
03-10-2010, 15:37
این harry و Giuseppe و bruski's scrapyard و derek's office چی هستند؟ بهچه درد می خورن؟

بعدش من هر لباس فروشی رفتم لباساشون شبیه به هم بودن فقط رنگاشون فرق داشت ، بعدش شانسی رفتم یک لباس فروشی که با همه فرق داشت و لباساش شیک بودن ! بازم مثل این از این جور مغازه ها هست که لباساش فرق داشته باشه؟

hossein-p30-f
03-10-2010, 15:52
اگه دارید بذارید.

من هم امروز رسیدم چپتر 15، ولی گویا خبری از ترجمه نیست. چون اگه بود میزاشتن.

گشتم نبود؛ بگردین شاید باشه :31:

اگه پیدا شد منم می خوام :5:

بعدش من هر لباس فروشی رفتم لباساشون شبیه به هم بودن فقط رنگاشون فرق داشت ، بعدش شانسی رفتم یک لباس فروشی که با همه فرق داشت و لباساش شیک بودن ! بازم مثل این از این جور مغازه ها هست که لباساش فرق داشته باشه؟

اونی که شما رفتی کجا بود ؛ بگو ما هم بریم ناقلا :20: