PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

esfehanei
13-09-2010, 17:23
جالبه بین این همه اسپمر یک نفر پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟
سر دسته اسپمر ها منم:31:

منم بالاخره این بازیو تا آخر رفتم
ولی یکی ازدوستام گفت پچ داره این بازی
داستان این پچ چیه؟
میگفت بازی ادامه داره میشه یکی کمک کنه

D,Freeman
13-09-2010, 17:24
سلام
من در مرحله ای که پیغام "rob shops or bring cars to brutska" رو میده گیر کردم، هیچ جایی رو نقشه علامت نزده، کاری هم نمی تونم بکنم، کسی می دونه چه کار باید کرد؟!

اگه اون دوتاپست اول همین صفحه قبلو بخونی مشکلت حله.ازروی ترجمه اون جمله هم که خیلی سادست:27:!
میگه فروشگاهارو سرقت کنین یا برای بروسکی ماشین ببرید!(ترجمرو حال کردی:31:)

آقا اینقدر Spoiler نفرستید آدم جرات نمی کنه دوتا پست تاپیک رو بخونه همه ی داستان رو لو دادید رفت که...

...:18:

sunrise07
13-09-2010, 17:36
جالبه بین این همه اسپمر یک نفر پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟

عزیزم اول برو تو دفتر پالاردو 23000 تا پول رو میزشه بردار بعد باید با دزدین از مغازه ها یا اوراق کردن ماشین 4000 تا دیگه هم جور کنی اونوقت روی نقشه جایی که باید بری مشخص میشه

cdp
13-09-2010, 17:38
من توی چپتر6 (زندان) گیر کردم!!!!! (اونجایی که دعوا میکنن باهم) ... بعد از 2-3 بار مشت زدن دیگه مشتاش به یارو نمیخوره و همش جا خالی میده!! چطوریه؟!

popowoody
13-09-2010, 17:42
من توی چپتر6 (زندان) گیر کردم!!!!! (اونجایی که دعوا میکنن باهم) ... بعد از 2-3 بار مشت زدن دیگه مشتاش به یارو نمیخوره!! چطوریه؟!

منظورتون با اون یارو که خیلی قویه و به زور میشه بهش مشت زد هست ؟؟؟ ( اولین کسی که تو زندان باهاش می جنگید ) اگه اونه تا جایی که می تونی کتک بخور بعد خود نگهبانا میان می گیرنت

D,Freeman
13-09-2010, 17:47
من توی چپتر6 (زندان) گیر کردم!!!!! (اونجایی که دعوا میکنن باهم) ... بعد از 2-3 بار مشت زدن دیگه مشتاش به یارو نمیخوره!! چطوریه؟!

باید میگفتین کدوم دعوا:31:!

آخه تواون زندان کارویتو فقط دعواست:5:!به پیغامهایی که روصفحه نشون میده دقت کنین.فکر کنم باید بادفاع باهاش بجنگین یعنی بزارین اول اون بزنه بعدش فورا شما تا دفاش بسته نشده بهش مشت بزنین!دکمه دفاع روکماکان باید نگه دارین!اگه هم که که همون اول توحیاطه که باچند تامشت خوردن ازاون ایرلندیه نگهبانا میرسن:10:

cdp
13-09-2010, 17:52
همون دعوا اولیه... ولی هر چی مشت میخوره هیچی نمیشه الان 5 دقیقه شده!!!

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 18:00
شما ترینر استفاده میکنی 100 درصد باید خاموشش کنی بعد یه بار دیگه سعی کن
بعد از اینکه چند بار زدی و چند بار مشت خوردی نگهبانا میان میگیرنتون

gigi_alex
13-09-2010, 18:04
تا کدوم مرحله انجام دادی و موفق شدی؟

تا کدها رو را زدم. بعد کل کد رو گرفتم. بعد از منوی tools ران کردم.
هیچ تاثیری نداشت توی بازی

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

باز هم مشکل :
من از اون کرک skidrow استفاده میکنم. ولی بازم تو چپتر 7 از بازی میاد بیرون

erno69
13-09-2010, 18:06
دوستان شرمنده که اینجا میپرسم میخواستم بدونم از چه سایتی میتونم بازی رو به صورت آنلاین بخرم؟؟؟
لطفا پیغام خصوصی بدید.

amirpers
13-09-2010, 18:52
دوستان من این Jimmys رو گرفتم و ریختم تو همون PC/dlcs اما نیومد . چکار کنم ؟

robert
13-09-2010, 19:25
این بازی چرا اینجوری تموم شد...؟؟:18::18:

الان تو اون مرکز ستاره شناسی داشتیم آدم میکشتیم..!! جو سوار یه ماشین دیگه شد و vito هم سوار ماشین همون پیرمردی که تو زندان باهاش آشنا شد و سر یه دوراهی ماشین حامل جو ازشون جدا شد و پیرمرده گفت:

sorry kid... joe wasnt a part of our deal

و بلافاصله تیتراژ پایانی بازی...

ما که نفهمیدیم چی شد...!!:41:

hamedchtsz
13-09-2010, 19:37
من کاری به نقدها ندارم دارم گیم پلیها رو از نظر یه گیمر مقایسه میکنم. اونایی که میگن رانندگی توی gta بهترینه همونایی هستند که به بازی از 10 نمره 10 دادن که واقعا اقراق آمیزه در حالیکه قسمت اول مافیا میگیره 9. من نمیگم چرا به مافیا کم نمره دادن، حرفم اینه که iv این قدر که ازش تعریف میکنند خوب نیست. تو اگه میخوای اکشن بازی کنی برو gears of war و call of duty بازی کن، اگه میخوای ماشین بازی کنی برو grid و burnout بازی کن، اگه گرافیک خوب میخوای برو far cry2 و mafia2 بازی کن. ولی مشکل وقتی پیش میاد که یکی میخواد همه اینها رو با هم داشته باشه که نتیجش میشه iv. این بازی درست مثل زمانیه که یه سیب میخوری و میبینی مزه پیاز میده! درست به همین دلیله که مافیا نرفته سراغ این سبک که باعث شده خیلیها بیان و بگن مافیا اصلا با iv قابل مقایسه نیست چون اون فلان داشت که این نداره.(اصلا با مافیا2 به عنوان ادامه قسمت قبل حال نمیکنم) در ضمن رانندگی توی iv طوری درست شده که یه هیجان کاذب به مخابش بده: ویراژهای الکی و مصنوعی مخصوصا زمانیکه سوار یه شاسی بلند هستی، راننگی خارج از کنترل که باعث نمایش دادن صحنه های پرت شدن از شیشه جلوی ماشین میشه و کلی مثال دیگه باعث به وجود آوردن این حس در گیمر میشه که وای! عجب بازی ایه این iv.

..

خب فلسفه بافتی دیگه! مثلا اگه امکان تاکسی سوار شدن تو بازی می ذاشتن به جایی بر می خورد؟ ما هم اولین بازیمون نیست به خدا. به هر حال رانندگیش افتضاحه. اینکه می خوری به دیوار ماشین آخ نمی گه ولی خودت میمیری چقدر به واقعیت نزدیکه؟ همون از پنجره بیرون پرت شدن رو ترجیح می دم!

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 19:41
تا کدها رو را زدم. بعد کل کد رو گرفتم. بعد از منوی tools ران کردم.
هیچ تاثیری نداشت توی بازی

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

باز هم مشکل :
من از اون کرک skidrow استفاده میکنم. ولی بازم تو چپتر 7 از بازی میاد بیرون
آخرین نسخه ی کرک اسکید رو رو بگیر آخه چند تا نسخه داره
در ضمن بازی رو باید از خود mafia2.exe اجرا کنی (از محل نصب بازی)
و مهم ترین نقطه هم اینه که باید اسم بازیت Mafia2.exe باشه (یعنی m بزرگ)

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 19:43
بچه ها اگه یادتون باشه در آخرین صحنه بازی مافیا 1 نقش اصلی داستانو وقتی داشت تو حیاط خونش به باغچه ها آب میداد کشتنش و بازی تموم شد

توی این بازی مافیا 2 یک صحنه بود که جو و ویتو رفتن و یه همچین کاریو با یک پیرمرد دیگه ای انجام دادن

فک کنم اسمش آنجل بود

وقتی جو تیرو به سر این یازو شلیک کرد یه چیزی گفت که من متوجه نشدم دقیق اما تو صحبتش اسم سالیری رو اورد

تا اومدم زیر نویسو بخونم زود زیر نویسش رفت :13:

این یارو آنجل کی بود ؟ ربطش به بازیه مافیا 1 و سالیری چیه ؟ من که نفهمیدم

مورد دوم اینکه قبل از اینکه بازی منتشر بشه من کلی عکس از فضاهای بازی و ماموریتاش دیده بودم اما خیلیاشو تو بازی ندیدم

حتی الانم عکساش هنور هست اما تو بازی خبری از اون صحنه ها و قسمت ها نبود ! جریان چیه ؟

aha2012
13-09-2010, 19:49
آنجلو تو مافیا 1 نقش اصلی بود.همون کاراکتری که حرکتش میدادیم.اسم اصلش هم توماس آنجلو بود و بهش تامی میگفتند .آنجلو با سالیری کار میکرد
مافیا 1 و بازی نکردی؟؟؟؟؟؟نصف عمرت برفناست.حتما بازیش کن که خیلی خیلی از مافیا 2 قشنگتره

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 19:59
آنجلو تو مافیا 1 نقش اصلی بود.همون کاراکتری که حرکتش میدادیم.اسم اصلش هم توماس آنجلو بود و بهش تامی میگفتند .آنجلو با سالیری کار میکرد
مافیا 1 و بازی نکردی؟؟؟؟؟؟نصف عمرت برفناست.حتما بازیش کن که خیلی خیلی از مافیا 2 قشنگتره

من مافیا 1 بازی کردم اما اگه اشتباه نکنم اون کاراکتری که ما حرکتش میدادیم همونی بود که تو صحنه آخر بازی کشته شد

همونی که پیر شده بود و داشت باغچه هارو آب میداد و راویه داستان هم خودش بود :20:

gigi_alex
13-09-2010, 19:59
آخرین نسخه ی کرک اسکید رو رو بگیر آخه چند تا نسخه داره
در ضمن بازی رو باید از خود mafia2.exe اجرا کنی (از محل نصب بازی)

داداش ميشه پس لينک آخرين ورژن کرک رو لطف کني

در ضمن من وقتي Mafia2.exe اجرا ميکنم. ارور ميده
اينم ارورش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بازیو از گزینه launcher.exe اجرا میکنم.

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 20:03
داداش ميشه پس لينک آخرين ورژن کرک رو لطف کني

در ضمن من وقتي Mafia2.exe اجرا ميکنم. ارور ميده
اينم ارورش :

من بازیو از گزینه launcher.exe اجرا میکنم.

بابا جون برو پست 1616

هرجی اونجا هست دانلود کن

همش درسته

gigi_alex
13-09-2010, 20:06
بابا جون برو پست 1616

هرجی اونجا هست دانلود کن

همش درسته

من از همون کرک استفاده میکنم. ولی باز هم مشکل داره .
پس دیگه هی نگید پست 1616 . اونم خرابه.
تا الان 5 بار کرک جدید ریختم. بازم خراب بوده.
5 بار از اول بازی کردم.
یکی درست حسابی کمک کنه.

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 20:07
الان دیگه مطمئنم مشکل از کرکه
آخرین کرک رو دانلود کن (مواظب سیو هات باشا ممکنه پاک بشن) پس کلا از همه چیز بک آپ بردار

شایدم مشکل از ویندوزه یعنی نه منظورم اینه که من فقط رو ویندوز 7 امتحان کردم نمیدونم visual C 2010 نسخش چه فرقی میکنه
اگه کلا نشد دیگه ببخشید

gigi_alex
13-09-2010, 20:10
الان دیگه مطمئنم مشکل از کرکه
آخرین کرک رو دانلود کن (مواظب سیو هات باشا ممکنه پاک بشن) پس کلا از همه چیز بک آپ بردار

وقتی سیو ها رو بک آپ میگیرم. کرک رو که میریزم. و سیوهارو دوباره کپی میکنم. اصلا از سیوها استفاده نمیکنه .
کرک سالمی داری لینک بدی ؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

کسی هست که رو ویندوز xp نصب کرده باشه ؟؟؟؟؟

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 20:14
آخه من ار همون کرک 1616 استفاده کردم و تا آخرش رفتم الانم دارم جیمیشو بازی میکنم

شاید مشکل از یه جا دیگست

مثلا از خود بازی

یا یه چیزه دیگه...

gigi_alex
13-09-2010, 20:20
من فکر کنم این بازی با ویندوز xp سازگار نباشه. چون تو این ویندوز افت فریم زیادی هم داره.

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 20:24
من که اصلا امیدی به لپ تاپم نداشتم که این بازیو حتی اجرا کنه

اما رو بالاترین تنظیمات با اپکس روشن و آنتی نمیدونم چی چی اجراش کرد :31:

erfandj
13-09-2010, 20:27
این بازی چرا اینجوری تموم شد...؟؟:18::18:

الان تو اون مرکز ستاره شناسی داشتیم آدم میکشتیم..!! جو سوار یه ماشین دیگه شد و vito هم سوار ماشین همون پیرمردی که تو زندان باهاش آشنا شد و سر یه دوراهی ماشین حامل جو ازشون جدا شد و پیرمرده گفت:

sorry kid... joe wasnt a part of our deal

و بلافاصله تیتراژ پایانی بازی...

ما که نفهمیدیم چی شد...!!:41:
ما دیگه جرئت نداریم تو این تاپیک بیایم چون داستان بازی رو لو میدید:13:

aban366
13-09-2010, 20:31
سلام
دوست عزیز منظورت رو متوجه نشدم یعنی اسم بازی رو در محل بازی تغییر بدیم با M بزرگ کنیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
یا نه با اخرین نسخه کرک اسکایدرو خودش با M بزرگ میشه که اگه این مورد اخیره که برا من اینجوری نشده و اخرین کرک رو هم استفاده کردم اما با m کوچیکهmafia2

رضا جنگنده
13-09-2010, 21:03
من همين الان بازي رو تموم كردم.
آخرش كه مزخرف بود.
من كه از هنريو جو و ليو رو دوست داشتم.
از شانس من كه دوتاشون مردن.
اما از پالي تو يكش بيشتر خوشم مي ياد.
البته يه بدي يكش اين بود كه ماشين سواريش زياد بود.
اما اين يكيش كم تر بود.
اما قسمت پليس اين يكي خيلي مسخرس.
يه پليسو مي كشي ولي جسدش مشخصاتت رو گزارش مي ده.:18:
در كل يكش از نظر داستان بهتر بود ولي اگه مي دان به من كه دوش رو با داستان يكش بسازن من قسمت مسابقش رو حذف مي كردم.:31:

Mojtaba-MCI
13-09-2010, 21:13
سلام ، من توو نصب بازی به مشکل برخوردم!
دوتا دی وی دی بوده ، کامل نصب شدن.دوتا آیکون Mafia II و Mafia Launcher اضافه شد.
یه پوشه ای داشت به اسم ساپورت که هربرنامه ای که تووش بود رو نصب کردم ، بعد از اونم کرک بازی رو کپی کردم توو محل نصب بازی.
حالا که بازی رو اجرا میکنم این ارور میده :
برنامه اجرا نمیشود چون binkw32.dll از سیستم پاک شده(یا حذف شده).دوباره نصب کنید...
==========
لطفا راهنمایی کنید.ممنون!

gigi_alex
13-09-2010, 21:53
سلام ، من توو نصب بازی به مشکل برخوردم!
دوتا دی وی دی بوده ، کامل نصب شدن.دوتا آیکون Mafia II و Mafia Launcher اضافه شد.
یه پوشه ای داشت به اسم ساپورت که هربرنامه ای که تووش بود رو نصب کردم ، بعد از اونم کرک بازی رو کپی کردم توو محل نصب بازی.
حالا که بازی رو اجرا میکنم این ارور میده :
برنامه اجرا نمیشود چون binkw32.dll از سیستم پاک شده(یا حذف شده).دوباره نصب کنید...
==========
لطفا راهنمایی کنید.ممنون!

شما Mafia Launcher اجرا کن.
ولی تو مرحله 7 به مشکل بر میخوری .

رو چه ویندوزی نصب کردی ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 21:54
سلام
دوست عزیز منظورت رو متوجه نشدم یعنی اسم بازی رو در محل بازی تغییر بدیم با M بزرگ کنیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
یا نه با اخرین نسخه کرک اسکایدرو خودش با M بزرگ میشه که اگه این مورد اخیره که برا من اینجوری نشده و اخرین کرک رو هم استفاده کردم اما با m کوچیکهmafia2
نه فرقی نداره من خودم از این کرک استفاده میکنم همینو بریزید بزارید برم اون پستمم تغییر بدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کافیه اسم فایل اصلی بازی Mafia2 باشه چون اون کنسول برنامه نویسی case sensitive هست

Mojtaba-MCI
13-09-2010, 22:02
شما Mafia Launcher اجرا کن.
ولی تو مرحله 7 به مشکل بر میخوری .

رو چه ویندوزی نصب کردی ؟
اونم اجرا کردم ، ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!!!
روو ویندوز 7...
اصلا چرا باید همچین اروری بده؟!
مشکل از کجاست؟!

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 22:08
سلام شما دقیقا عکس بگیرید ببینم مشکلتون چیه؟ اصلا ببینید ارور هاتون یکسان هست؟ آخه اون فایل خیلی ارور داره
به خاطر Bink Video codec created by RAD Game Tools هست که اون ارور رو میده شاید کامپیوتر شما RAD games tool رو نداره روی ویندوزش اونم نصب کنید
اگه خواستی من میتونم لینک دانلود اون dll رو بدم ولی خیلی بده که به جای پیدا کردن دلیل یه ارور فقط اون فایل لازمه رو دانلود کنیم - (به ویندوز ضرر داره)

در ضمن توی مکانی که mafia2.exe هست ببین binkw32.dll هم هست ؟ باید اونجا باشه اگه جای دیگه ای هست ببرش اونجا
اگه بازم مشکل داشتی و کلا بازی بازم اجرا نشه کارت گرافیکتو آپدیت کن
کلا binkw32 یک ارور مربوط به تصویر هست

توصیه: همیشه قبل از مدینگ از فایل های ارجینال بک آپ بردارید
خب این مدی که الان معرفی میکنم رو باید به Mafia II\pc\sds_en\text بریزید (و از فایل اصلی بک آپ بردارید)
این مد اسم ماشین هارو واقعی میکنه (یعنی دیگه از شر اسم های الکی خلاص)

gigi_alex
13-09-2010, 22:17
اونم اجرا کردم ، ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!!!
روو ویندوز 7...
اصلا چرا باید همچین اروری بده؟!
مشکل از کجاست؟!

من وقتی mafia.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده

Maggy_P
13-09-2010, 22:24
دوستان لطفا داستان بازی رو لو ندید!
اگر کسی میزاره ، توی اسپویلر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید بعضی ها نخوان داستان بازی لو بره ;)

gigi_alex
13-09-2010, 22:24
سلام شما دقیقا عکس بگیرید ببینم مشکلتون چیه؟ اصلا ببینید ارور هاتون یکسان هست؟ آخه اون فایل خیلی ارور داره
به خاطر Bink Video codec created by RAD Game Tools هست که اون ارور رو میده شاید کامپیوتر شما RAD games tool رو نداره روی ویندوزش اونم نصب کنید
اگه خواستی من میتونم لینک دانلود اون dll رو بدم ولی خیلی بده که به جای پیدا کردن دلیل یه ارور فقط اون فایل لازمه رو دانلود کنیم - (به ویندوز ضرر داره)

در ضمن توی مکانی که mafia2.exe هست ببین binkw32.dll هم هست ؟ باید اونجا باشه اگه جای دیگه ای هست ببرش اونجا

من این کارایو که گفتیو همرو انجام دادم.
اصلا فایلی به نام binkw32.dll تو پوشه بازی نیست . و توی پوشه system32 هم نیست.
من این فایلو دانلود کردم. ریختم هم توی فولدر بازی و هم توی فولدر سیستم 32 ولی بازم همون ارور رو میده.

Mojtaba-MCI
13-09-2010, 22:28
من وقتی mafia.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده
آره ، آیکون اصلی رو که اجرا کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد.نه اروری داد نه وارد بازی شد.exe ش رو که اجرا کردم این پیغامو داد...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

ممنون!
بازیش حوصلمو سر برد حذفش کردم!
فردا دوباره نصب میکنم ببینم چطور میشه.عکس ارور رو هم میزارم!

gigi_alex
13-09-2010, 22:34
آره ، آیکون اصلی رو که اجرا کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد.نه اروری داد نه وارد بازی شد.exe ش رو که اجرا کردم این پیغامو داد...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

ممنون!

پس هم مشکل هستیم

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:30 PM ----------

من فردا رو 7 نصب میکنم ببینم چی میشه

aban366
13-09-2010, 23:10
نه فرقی نداره من خودم از این کرک استفاده میکنم همینو بریزید بزارید برم اون پستمم تغییر بدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکافیه اسم فایل اصلی بازی Mafia2 باشه چون اون کنسول برنامه نویسی case sensitive هست
سلام و تشکر بابت توضیحاتت
من قبلا با کرک غیر اسکرول بازی کردم ولی چون dlcها رو نیاورد مجبور شدم کرکم رو عوض کنم الانم از کرک فیکس جیمی استفاده کردم که اپدیت 1 هستش اما در همون اول بازی تو چپتر1 که تیراندازی میکنی خیلی افت فریم دارم چون با کرک قبلیم با فیزیک high هم افت فریم نداشتم میشه بگی با فیزیک افت فریم داره این کرک یا نه
ممنون

توصیه: همیشه قبل از مدینگ از فایل های ارجینال بک آپ بردارید
خب این مدی که الان معرفی میکنم رو باید به Mafia II\pc\sds_en\text بریزید (و از فایل اصلی بک آپ بردارید)
این مد اسم ماشین هارو واقعی میکنه (یعنی دیگه از شر اسم های الکی خلاص)

سلام
من که نتونستم دانلود کنم ممنون میشم دوباره لینک رو چک کنین

popowoody
13-09-2010, 23:34
سلام
من که نتونستم دانلود کنم ممنون میشم دوباره لینک رو چک کنین

لینک درسته ! برید تتو صفحه چند ثانیه صبر کنید بعد روی click here to start download کلیک کنید

Danial_4139
14-09-2010, 00:07

ممنون!

منم یه همچین مشکلی داشتم بعد یادم افتاد برنامه PhysX رو نصب نکردم .

brain
14-09-2010, 01:44
سلام یه مشکل دارم :
وقتی بازیو برای اولین بار اجرا میکنم و میرم داخل بازی همه چی خوبه .. افت فریم ندارم و مشکلی نیست ولی تا یک بار از بازی میام بیرون و میرم توش ، افت فریم شدیدی پیدا میکنه و سایه ها هم از زمین میرن !!!

ماله دو کامپیوتر با گرافیکهای nvidia و ati چک کردم و همینجور بود
2 کراک آخر که سالمترین ها هستش رو هم چک کردم

مشکل از کجاست ؟

neon_91
14-09-2010, 02:23
ايها الناس:19: من بازيو نصب كردم رفتم كه داخل بازي ديدم اصلا نمي تونم بازي كنم بازي شديدا لگ مي ندازه اصلا ادم نمي تونه درست حسابي راه بره.يعني بازيو سيستم به اين بالايي من اجرا نمي كنه.:41:

:5:سيستم من:core i7 920 2.67
ati xfx hd 5750
6 mb ram
x58 ud3

Don Thomas
14-09-2010, 07:09
سلام
من دیروز بازی رو نصب کردم و با این مشکل مواجه شدم که در قسمت loading چپتر 2 گیر می کنه و بعد از نمایش اون تیکه فیلم که از قطار پیاده می شه , مدام اون تصویر لودینگ می چرخه و صفحه سیاه است و مرحله ای هم دیده نمی شود ؟!:13:

در صورتی که مرحله ی اول بازی به خوبی اجرا شد .

دوستان لطفا کمک کنید .:10:

ممنون

clove
14-09-2010, 08:21
کسی میدونه چطوری میشه تنظیمات Hertz (مربوط به مونیتور) رو تو setting بازی تغییر بده ؟
چون برای من به طور پیش فرض 85 Hertz هست (البته فقط اونو تو بتچ مارکی که از بازی گرفتم نشون داد)

Mojtaba-MCI
14-09-2010, 08:40
پس هم مشکل هستیم
من فردا رو 7 نصب میکنم ببینم چی میشه
زحمت نکش ، من رو 7 این مشکلو دارم!

منم یه همچین مشکلی داشتم بعد یادم افتاد برنامه PhysX رو نصب نکردم .
من همه ی برنامه های داخل پوشه ی ساپورت رو نصب کردم!حتی PhysX رو!
تنها برنامه ای که نصب نکردم Windows Installer بود...

من دیگه واقعا نمیدونم باید چیکارش کنم!
دقیقا طبق این نقل قول عمل کردم :

جالب بود بعد از پیدا کردن binkw32 ، سه تا dll دیگه هم با همون ارور خواست!
APEX_release
PhysXLoader
و
steam_api
==========
هرسه رو با همون روش کپی کردم محل نصب بازی ، بعد Mafia2.exe رو آوردم بالا که پیغام داد PhysX مشکل داره(با اینکه قبلا نصبش کرده بودم!).PhysX رو دوباره نصب کردم.
حالا که Mafia2.exe رو باز میکنم برای چند لحظه میره توو صفحه ی بازی و بعد خود به خود میاد بیرون!
این مشکل از چیه؟!

armin_punisher6
14-09-2010, 10:04
سلام من امروز بازی رو روی لپ تاپ hp dv6 2170 خودم نصب کردم.بازی روون اجرا میشه ولی نمیدونم چرا زمانی که تو خیابون میرم همه جا سفید و یه جورایی تاره.تنظیمات هم پایین آوردم تغییری نکرد.البته تو دموها خیلی خوبه.اول بازی هم خوب بود ولی یکم جلو رفتم اینطوری شد.
اینم کانفیگ لپ تاپ من:
CPU core i7 720qm 1.6
VGA geforce 230m 1GB up to 2815MB
ram 4GB DDRIII

Mojtaba-MCI
14-09-2010, 10:29

APEX_release
PhysXLoader
و
steam_api
==========
هرسه رو با همون روش کپی کردم محل نصب بازی ، بعد Mafia2.exe رو آوردم بالا که پیغام داد PhysX مشکل داره(با اینکه قبلا نصبش کرده بودم!).PhysX رو دوباره نصب کردم.
حالا که Mafia2.exe رو باز میکنم برای چند لحظه میره توو صفحه ی بازی و بعد خود به خود میاد بیرون!
این مشکل از چیه؟!
در ادامه ی همه ی این صحبتا همین الان کارت گرافیکمو آپدیت کردم ولی بازم نتونستم بازی رو اجرا کنم!!!
کار دیگه ای مونده که انجام ندادم؟!؟!؟!

تا بحال سابقه نداشت اینقدر با نصب یه بازی مشکل داشته باشم!این اولین باره!
هیچ احتمال نمیدید که اصلا خود دی وی دی های بازی مشکل داشته باشن که برم بکوبم توو سر فروشنده؟!

aban366
14-09-2010, 10:53
کسی میدونه چطوری میشه تنظیمات Hertz (مربوط به مونیتور) رو تو setting بازی تغییر بده ؟
چون برای من به طور پیش فرض 85 Hertz هست (البته فقط اونو تو بتچ مارکی که از بازی گرفتم نشون داد)
سلام
در حالت safe mode سیستم رو روشن کنین و وارد کنترل پنل بشین و گزینه display رو اجرا کنین. در صفحه display properties به قسمت settings رفته و ار انجا گزینه advanced رو باز کنین.وسط صفحه گزینه screen refresh rate رو میتونین تغییر بدین
اگه تطابق با کارت گرافیکتون رو نمیدونین چند هرتزه سیستم رو هر بار با یکی اجرا کنین تا مادامی که به نتیجه دلخواهتون برسین
رو 60 هرتز بزارین فکر کنم مشکلتون حل بشه

هیچ احتمال نمیدید که اصلا خود دی وی دی های بازی مشکل داشته باشن که برم بکوبم توو سر فروشنده؟!
ممکنه دوست عزیز
من بازی رو دانلود کردم رو ویندوز هفت هم نصب کردم بدون مشکله
یه چیزی رو هم امتحان کن ببین میشه یا نه
برو رو network connections و اگه ADSL داری اون کانشکشن رو با کلیک راست disable کن ببین مشکلت حل میشه

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 11:14
نسخه ی جدید مد free ride به همراه قابلیت سیو:
همه ی فایل های قدیمی مد free ride رو برگردونید چون این مد در قالب یک DLC به بازی اضافه میشه!!!!
دیگه لازم نیست فایل های ارجینال بازی رو دستکاری کنید
مثل همه ی DLC های دیگه بریزدش به پوشه ی dlcs
برای سیو کردن با joe یا هنری حرف بزنید و برای ادامه دادن کافیست continiue story رو بزنید

حالا کسی میتونه اون فایل اصلی free ride ی که دوستمون گذاشته بودن رو آپلود کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون من خودم ازش بک آپ نگرفته بودم
یکی لطفا از
\pc\sds_en\gui
gui-main.sds رو آپلود کنه(نسخه ی اصلیشو)

Armin 7
14-09-2010, 11:33

سلام همشهری.
پاساژ بزرگمهر بازیاش حرف نداره.
بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا میشه.
اگه دوس داری برو از اونجا بگیر .
موفق باشی.

رضا جنگنده
14-09-2010, 11:39
مي شه يكي داستان آخرين چپتر رو بگه؟
من كه از آخرين هيچي نفهميدم.

aban366
14-09-2010, 11:41
حالا کسی میتونه اون فایل اصلی free ride ی که دوستمون گذاشته بودن رو آپلود کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون من خودم ازش بک آپ نگرفته بودم
یکی لطفا از
\pc\sds_en\gui
gui-main.sds رو آپلود کنه(نسخه ی اصلیشو)

armin_punisher6
14-09-2010, 11:49
سلام من امروز بازی رو روی لپ تاپ hp dv6 2170 خودم نصب کردم.بازی روون اجرا میشه ولی نمیدونم چرا زمانی که تو خیابون میرم همه جا سفید و یه جورایی تاره.تنظیمات هم پایین آوردم تغییری نکرد.البته تو دموها خیلی خوبه.اول بازی هم خوب بود ولی یکم جلو رفتم اینطوری شد.
اینم کانفیگ لپ تاپ من:
CPU core i7 720qm 1.6
VGA geforce 230m 1GB up to 2815MB
ram 4GB DDRIII
کسی نیست جواب منو بده؟

alpha007
14-09-2010, 12:15
چیزی که جالبه اینه که وقتی تو پیاده رو قدم میزنی قیافه همه زنها تو خیابون مثل همه :31:

ATA FARZADI
14-09-2010, 12:16
دوستان بهترین کرکی که برای این بازی اومده چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میشه لینکشو بذارید(((البته بهترینشو)))

با تشکر

aban366
14-09-2010, 12:20
کسی نیست جواب منو بده؟
اول تو تنظیمات بازی مطمئن شو انتی الیانس روشنه اما مقدارش رو 2x بزار
دوم با درایور کارت گرافیکت تو تنظیماتش انتی الیانس رو فعال کن
در تنظیمات بازی هم فیزیک رو غیر فعال کن
اگه با اینا جواب نگرفتی از اخرین کرک استفاده کن
دو تا کرک هست که متاسفانه اکثر کرک اسکایدرول ها مشکل افت فریم رو دارن
اما کرک BFC این مشکل رو نداره اما نمیشه DLC ها رو روش نصب کرد
حالا هر کدوم رو خواستی تو صفحات قبل بگرد

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

با تشکر
تو دو یا سه صفحه قبل یکی از دوستان با لینک مدیافایر برا من گذاشته بود که باهاش کامل بازی رو اجرا کرده بود

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 12:44
سلام
من دیروز بازی رو نصب کردم و با این مشکل مواجه شدم که در قسمت loading چپتر 2 گیر می کنه و بعد از نمایش اون تیکه فیلم که از قطار پیاده می شه , مدام اون تصویر لودینگ می چرخه و صفحه سیاه است و مرحله ای هم دیده نمی شود ؟!:13:

در صورتی که مرحله ی اول بازی به خوبی اجرا شد .

دوستان لطفا کمک کنید .:10:

ممنون
دوست عزیز شما اینجارو بخونید مشکلتون حل میشه من خودم اون مشکلو داشتم

سومین عنوان تو اون سایت مربوط به مشکل شماست

popowoody
14-09-2010, 12:46

با تشکر

سالمترین کرک رو از پست زیر دانلود کنید تو فوادر pc بریزید

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 12:47

APEX_release
PhysXLoader
و
steam_api
==========
این مشکل از چیه؟!
شما بازی رو به نظر من کلا از اول نصب کن (از سیو هات بک آپ بگیر) و کل لوازم جانبی که توی DVD بازیت هست رو هم نصب کن
چون همه ی این ارور ها مربوط به کرک نیست بعضی هاشون به نرم افزار های کامپیوترت ربط دارن

Hamedgangester
14-09-2010, 12:53
سلام. لطف میکنید سیو 100% بازی رو بذارید؟:11:

gigi_alex
14-09-2010, 13:06
امروز یه چیزی پیدا کردم.
من از این مسیر تونستم mafia2.exe رو اجرا کنم
C:\Program Files\2K\mafia II1\pc

بچه ها مشکل من حل شد.
از همین مسیر تونستم درستش کنم

C:\Program Files\2K\mafia II1\pc

cdp
14-09-2010, 13:22
سلام. لطف میکنید سیو 100% بازی رو بذارید؟:11:
سلام
اینجا رو یه نگاه بندازید:

p30worldapm
14-09-2010, 13:59
کسی تونست مشکل باز نشدن درها در چپتر 14 رو حل کنه؟

popowoody
14-09-2010, 14:03
سلام
اینجا رو یه نگاه بندازید:

اون سیو رو امتحان کردم 80% هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neon_91
14-09-2010, 14:08
ايها الناس:19: من بازيو نصب كردم رفتم كه داخل بازي ديدم اصلا نمي تونم بازي كنم بازي شديدا لگ مي ندازه اصلا ادم نمي تونه درست حسابي راه بره.يعني بازيو سيستم به اين بالايي من اجرا نمي كنه.:41:

:5:سيستم من:core i7 920 2.67
ati xfx hd 5750
6 mb ram
x58 ud3

كسي نيست جواب مارو بده

popowoody
14-09-2010, 14:10
كسي نيست جواب مارو بده

ببخشید یعنی فقط 6 مگ رم دارید :18:

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 14:13
بابا اسپم نده
منظورش 6 گیگ هست
دوست عزیز شما گرافیکتون نقطه ضعف کامپیوترتون هست - تنظیمات رو یکم بیارید پایین اگه بازم نشد کرک رو تعویض کنید

Mojtaba-MCI
14-09-2010, 15:20
خلاصه نشد دیگه...
اینم شانس ما!
میرم پسش بدم ، از همگی ممنون!

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 15:26
دوستم متاسفم اگه کاری از دستم بر میاد بگو بکنم

D,Freeman
14-09-2010, 15:51
بعد ازاین همه سال ملت منتظر اونوقت ببین چقدر باید عذاب کشید!

دوستانی که باداشتن سیستم قوی باز هم بامشکل افت فریم روبر هستند میتونند تواپشن بازی برن وسایه های بازی رو lowبذارن.من هم باداشتن سیستم نسبتا قوی باافت فریم مواجه بودم امابااین کار مشکل حل شد.درضمن فکر نکنم بجزphysxچیز دیگه ای برای این بازی لازم باشه .تمام مشکلات از نسخه های دزدی وطبق معمول کرک مشکل داره.

تاوقتی که قانون کپی رایت توایران نباشه همین میشه دیگه...البته اگه هم باشه قیمت هربازی سر به فلک میزنه!

کسائی هم که باداستانش مشکل دارن نگران نباشن8سال دیگه میفهمن چی به چیه...البته من هنوز این نسخه جیمیه چیه...هنوز بازی نکردم...

B.J.U
14-09-2010, 16:05
كسي نيست جواب مارو بده

شما مشکل سخت افزاری نداری من سیستم اینه:
Intel Pentium 4 631
Nvidia Geforce 8400GS
2Gb DDR2 667
و اور هم یه ذره کردم ولی 20 فریم رو توی تنظیمات متوسط میگیرم!!!!!!!
شما نمیدونم با 5750 چرا این قدر مشکل داری

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

یعنی بهرت بگم بازی شما خرابه نه سیستم

SADEGH 7
14-09-2010, 16:10
سلام
یه باگ خیلی خفن تو dlc جیمی دیدم که گفتم حیفه بقیه نبینن.وقتی از ماشین پیاده شدم بازی خیال می کرد من تو ماشینم.دوریبن رو ماشین مونده بود و من هر چی راه می رفتم دوربین نمی یومد دنبالم. یه صحنه ی خیلی جالب هم تو ثانیه 45 اتفاق افتاد. پیشنهاد می کنم حتما ببینید.
این هم لینک دانلود با حجم 3.85 مگ با لینک مستقیم:

موفق باشید:11:

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 16:16
بعد ازاین همه سال ملت منتظر اونوقت ببین چقدر باید عذاب کشید!

دوستانی که باداشتن سیستم قوی باز هم بامشکل افت فریم روبر هستند میتونند تواپشن بازی برن وسایه های بازی رو lowبذارن.من هم باداشتن سیستم نسبتا قوی باافت فریم مواجه بودم امابااین کار مشکل حل شد.درضمن فکر نکنم بجزphysxچیز دیگه ای برای این بازی لازم باشه .تمام مشکلات از نسخه های دزدی وطبق معمول کرک مشکل داره.

تاوقتی که قانون کپی رایت توایران نباشه همین میشه دیگه...البته اگه هم باشه قیمت هربازی سر به فلک میزنه!

کسائی هم که باداستانش مشکل دارن نگران نباشن8سال دیگه میفهمن چی به چیه...البته من هنوز این نسخه جیمیه چیه...هنوز بازی نکردم...

سلام رفیق چرا مشکل بازم از کرک هست
کسی رو میشناسم که سیستمش عین منه ولی بازیش ارجیناله ! تعداد فرمی که من میگیرم 49 تاس تعداد فرمی که اون میگیره 64 تا ( اون خودش میگه apex روشن کرده ولی من apex رو خاموش کردم!!)

ع.ص
14-09-2010, 16:50
سلام
یه باگ خیلی خفن تو dlc جیمی دیدم که گفتم حیفه بقیه نبینن.وقتی از ماشین پیاده شدم بازی خیال می کرد من تو ماشینم.دوریبن رو ماشین مونده بود و من هر چی راه می رفتم دوربین نمی یومد دنبالم. یه صحنه ی خیلی جالب هم تو ثانیه 45 اتفاق افتاد. پیشنهاد می کنم حتما ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:
خیلی باحال بود.:27:

تو این فیلم دوتا باگ بود:یکی همونی که گفتید دومی این بود که آخرش که ماشین پلیسه اومد زد اون دوتا پلیس قبلی رو ناکار کرد ولی باز اونا پاشدند!:31::27:

چی کار کردید اینجوری شد؟

neon_91
14-09-2010, 17:36
بابا اسپم نده
منظورش 6 گیگ هست
دوست عزیز شما گرافیکتون نقطه ضعف کامپیوترتون هست - تنظیمات رو یکم بیارید پایین اگه بازم نشد کرک رو تعویض کنید

اگه منظورتون اينه كه كارت گرافيكم نسبت به ساير قطعات پايينه بايد بگم آره ولي كلا كارت گرافيك بالايي است.

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

سلام رفیق چرا مشکل بازم از کرک هست
کسی رو میشناسم که سیستمش عین منه ولی بازیش ارجیناله ! تعداد فرمی که من میگیرم 49 تاس تعداد فرمی که اون میگیره 64 تا ( اون خودش میگه apex روشن کرده ولی من apex رو خاموش کردم!!)

با چه نرم افزاري چنين فرمي رو گرفتي.سيستمت چيه؟

xzero
14-09-2010, 18:42
اون فایلی که free ride رو فعال میکرد رو دانلود کردم!!
ولی نمیشه تو free ride سیو کرد !!!
ضمنا من dlc رو نگرفتم با گرفتن dlc توی free ride سیو فعال میشه؟!!

Electronic-Arts
14-09-2010, 18:42

تو این فیلم دوتا باگ بود:یکی همونی که گفتید دومی این بود که آخرش که ماشین پلیسه اومد زد اون دوتا پلیس قبلی رو ناکار کرد ولی باز اونا پاشدند!:31::27:

چی کار کردید اینجوری شد؟
دو تا پلیس له نشدن پریدن کنار

B.J.U
14-09-2010, 18:46
آقا من یه مشکل دارم
وقتی بازی رو نصب میکنم
فقط یهبار میتونم ازش استفاده کنم
بعدش بایدئ حتما سیستم رو ریست کنم تا اجرا بشه
مشکل از چیه؟

Spaniuly
14-09-2010, 18:53
خلاصه نشد دیگه...
اینم شانس ما!
میرم پسش بدم ، از همگی ممنون!
ببین یه کاری کن بازی رو کامل از نصب در بیار بعد دوباره نصب کن... دایرکت ایکس و غیره رو هم نصب کن قبل اینکه هیچ گونه کرکی کپی کنی بازی رو اجرا کن بازی اجرا نخواهد شد چون باید کرک بریزی بعدش برو کرک اسکیدرو رو بریز... لینکشم توی پست اول هست... فکر می کنم مشکلت حل خواهد شد چون برای منم یه بار همین بازی اینطوری شد همین کار رو انجام دادم شانسی دیدم حل شد!

Mojtaba-MCI
14-09-2010, 19:06
دوستم متاسفم اگه کاری از دستم بر میاد بگو بکنم

ببین یه کاری کن بازی رو کامل از نصب در بیار بعد دوباره نصب کن... دایرکت ایکس و غیره رو هم نصب کن قبل اینکه هیچ گونه کرکی کپی کنی بازی رو اجرا کن بازی اجرا نخواهد شد چون باید کرک بریزی بعدش برو کرک اسکیدرو رو بریز... لینکشم توی پست اول هست... فکر می کنم مشکلت حل خواهد شد چون برای منم یه بار همین بازی اینطوری شد همین کار رو انجام دادم شانسی دیدم حل شد!
ممنون از شما هردو دوست خوب...
رفتم بازی رو پس بدم ، بعد کلی صحبت و تلاش واسه نصب و اثبات حرف من بالاخره صاحب مغازه قانع شد که من درست میگم و خودشم نمیتونه بازی رو بالا بیاره!
گفت بزار زنگ بزنم فلان کس از اون بپرسم اگه نشد پس میگیرم ازت!
تماس گرفت ، طرفم بهش گفت باید کل محتویات پوشه ی کرک رو کپی کنی داخل پوشه ی pc!
منظور همون پوشه ای بود که بعد از نصب بازی اضافه میشه!
نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه ولی حرفش این بود که باید کرک رو داخل پوشه ی pc فعال کنی!
نمیدونم این چه مدلش بود ، اینکارو انجام دادم درست شد!این همه مدت گیر همچین مورد ساده ای بودم!
خلاصه بازم ممنونم به خاطر راهنماییاتون:11:...

xzero
14-09-2010, 19:23
کسی جواب نمیده ؟!!!

aban366
14-09-2010, 19:26
رفتم بازی رو پس بدم ، بعد کلی صحبت و تلاش واسه نصب و اثبات حرف من بالاخره صاحب مغازه قانع شد که من درست میگم و خودشم نمیتونه بازی رو بالا بیاره!
نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه ولی حرفش این بود که باید کرک رو داخل پوشه ی pc فعال کنی!
نمیدونم این چه مدلش بود ، اینکارو انجام دادم درست شد!این همه مدت گیر همچین مورد ساده ای بودم!
خوب دوست عزیز از اول میگفتی کجا میریزی چون کرک رو باید تو پوشه pc میریختی
چون اجرا بازی از اونجاست اونی که خارج پوشه pc هستش luncher بازی هستش
موفق باشی و لذت ببری

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

کسی جواب نمیده ؟!!!
دو ست عزیز به دو یا سه صفحه قبل برگرد فایل اصلی برای نصب فری راید رو که تو مدیافایر اپلود کردم رو دانلود کن و اول فایل اصلی رو بریز بعد اون فایل فری راید رو
راهنمائیشم همون صفحه هستش و محل ریختن فایل ها هم مشخصه

xzero
14-09-2010, 19:33
دو ست عزیز به دو یا سه صفحه قبل برگرد فایل اصلی برای نصب فری راید رو که تو مدیافایر اپلود کردم رو دانلود کن و اول فایل اصلی رو بریز بعد اون فایل فری راید رو
راهنمائیشم همون صفحه هستش و محل ریختن فایل ها هم مشخصه

همون کارو کردم یعنی اول اون یکی فایل رو ریختم که اسمش gui-main بود همونجایی که گفته شده بود و بعد فری راید هم همونجایی که گفته شده بود ریختم !!
ولی تو حالت فری راید نمیشه سیو کرد !!!

cdp
14-09-2010, 20:33
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:
:31:خیلی باحال بود.. مخصوصاً آخرش...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلی خندیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
__________________________________________________ _________________________

منم بالاخره تمومش کردم!

کسی داستان چپتر 14 و 15 رو داره؟(نفهمیدم چی شد!) داستان Jimmy's Vendetta رو چی؟

رضا جنگنده
14-09-2010, 20:35
مي شه اسلحه ها رو انداخت؟

iCe m@n
14-09-2010, 21:00
سلام دوستان
من این بازی رو تمام کردم تو ویندوز :27:XP
ولی الان توی ویندوز 7 نصب نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟:41:

SADEGH 7
14-09-2010, 21:01

چی کار کردید اینجوری شد؟
یه جا چراغ قرمز بود. یه ماشین اومد از پشت کوبید به پلیس.پلیس ها پیاده شدن از طرف رشوه گرفتن، وقتی اومدن سوار شن برن، به طور اتفاقی به فاصله یک میلی ثانیه باهم سوار شدیم. بعد هم جیمی و پلیسه باهم ترکیب شدن. یعنی هردو پشت فرمون بودن، ولی فقط یه نفر معلوم بود. دکمه های گاز و دنده عقب هم کار نمی کردن.خلاصه من پیاده شدم ولی بازی متوجه نشد. اگه به صدا دقت کنید، پلیسه تو ثانیه 8-9 می گه Step out of the car please sir! یعنی با اینکه دارن دنبالم می دون ولی فکر می کنن من تو ماشینم.بالای mini map هم آرم wanted که برای ماشینه هست.
موفق باشی:11:

xzero
14-09-2010, 21:04

کسی نیست راهنمایی کنه؟ ؟؟

farhad07
14-09-2010, 21:12
منم تمامش کردن انصافا بازیه خوبی بود درضمن نسخه ی جدیدشم قراره بیاد ؟

B.J.U
14-09-2010, 21:38
آقا من یه مشکل دارم
وقتی بازی رو نصب میکنم
مشکل از چیه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 22:08
نسخه ی جدید مد free ride به همراه قابلیت سیو:
همه ی فایل های قدیمی مد free ride رو برگردونید چون این مد در قالب یک DLC به بازی اضافه میشه!!!!
دیگه لازم نیست فایل های ارجینال بازی رو دستکاری کنید
مثل همه ی DLC های دیگه بریزدش به پوشه ی dlcs
برای سیو کردن با joe یا هنری حرف بزنید و برای ادامه دادن کافیست continiue story رو بزنید

از free ride قبلی استفاده نکنید
مدی که بالا گذاشتم رو دانلود کنید و بریزید به
\Mafia II\pc\dlcs
و در واقع باید درون پوشه ی dlcs باید این فایل موجود باشه cnt_free_ride_game

------------------------------------------------------------------------------------------

آموزش برنامه نویسی ساده برای این بازی:
برای اینکه بتونید با برنامه نویسی کار های خیلی زیادی رو برای این بازی انجام بدید این کار هارو بکنید
1-ازسایت مایکروسافت .net 4 رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----
2- بعد باید c++ 2010 رو دانلود کنید(خودتون میتونید از گوگل پیدا کنید)
3-این پکیج رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بریزیدش توی یه فایل دلخواه تو دسکتاپ
4- مافیا 2 رو اجرا کنید وارد بازی با یکی از کاراکتر ها بشید - بازی رو متوقف کنید و با alt-tab وارد دسکتاپ بشید
5- توی اون محلی که فایل های دانلود شده رو ریختید دنبال Mafia2Console کنسول بگردید و پیداش کنید بعد اجراش کنید
باید همچین چیزی اجرا بشه

حالا هر چی نوشته ی سبز توش هست رو پاک کنید
و هر کدی رو که میخواید وارد کنید که توی بازی تاثیرشو ببینید توی پست بعدیم اکثر کد ها رو میزارم

نحوه ی استفاده از کد ها هم راحته یعنی بعد از پاک کردن نوشته های سبز یک کدی رو وارد کنید مثل این:
game.game:GetActivePlayer():InventoryAddMoney(100)
z
(اون z که پایین نوشتم رو وارد نکنید)
-- به جای 100 که داخل پرانتزه میتونید هر مقداری که میخواید پول رو بزنید که به بازی اضافه بشه
بعد از نوشتن اون کد که باید این طوری دیده بشه:

حالا باید روی اون نوشته با موس کلیک کنید و روش بکشید و از نواری که بالا ی صفحه هست tools رو باز کنید و
run selected code رو بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد وارد وارد بازی بشید و بازی رو ادامه بدید متوجه میشید که مقدار پولی که وارد کرده بودید به پولتون اضافه شده
کد های خیلی زیادی پیدا کردم که میزارم براتون توی پست بعدیم
کارایی که میتونید بکنید : خاموش کردن پلیس ها - روشن کردن آژیر پلیس (اگه سوار ماشین پلیس هستید)
اضفه کردن هر ماشینی که میخواین به گاراژ- تغییر دادن رنگ ماشین - تیونینگ ماشین و ....

یا مثلا این ماشین توی jimmy's vendetta نیست و امکان نداره توی شهر پیداش کنید ولی به کمک کنسول به راحتی میشه به گاراژ ادش کرد

دوستان اگه بازم نمیتونید از این کنسول استفاده کنید بگید کاملا تشریح کنم

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 22:18
آموزش برنامه نویسی ساده برای این بازی:
برای اینکه بتونید با برنامه نویسی کار های خیلی زیادی رو برای این بازی انجام بدید این کار هارو بکنید
1-ازسایت مایکروسافت .net 4 رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----
2- بعد باید c++ 2010 رو دانلود کنید(خودتون میتونید از گوگل پیدا کنید)
3-این پکیج رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بریزیدش توی یه فایل دلخواه تو دسکتاپ
4- مافیا 2 رو اجرا کنید وارد بازی با یکی از کاراکتر ها بشید - بازی رو متوقف کنید و با alt-tab وارد دسکتاپ بشید
5- توی اون محلی که فایل های دانلود شده رو ریختید دنبال Mafia2Console کنسول بگردید و پیداش کنید بعد اجراش کنید
باید همچین چیزی اجرا بشه

حالا هر چی نوشته ی سبز توش هست رو پاک کنید
و هر کدی رو که میخواید وارد کنید که توی بازی تاثیرشو ببینید توی پست بعدیم اکثر کد ها رو میزارم

نحوه ی استفاده از کد ها هم راحته یعنی بعد از پاک کردن نوشته های سبز یک کدی رو وارد کنید مثل این:
z
(اون z که پایین نوشتم رو وارد نکنید)
-- به جای 100 که داخل پرانتزه میتونید هر مقداری که میخواید پول رو بزنید که به بازی اضافه بشه
بعد از نوشتن اون کد که باید این طوری دیده بشه:

حالا باید روی اون نوشته با موس کلیک کنید و روش بکشید و از نواری که بالا ی صفحه هست tools رو باز کنید و
run selected code رو بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد وارد وارد بازی بشید و بازی رو ادامه بدید متوجه میشید که مقدار پولی که وارد کرده بودید به پولتون اضافه شده
کد های خیلی زیادی پیدا کردم که میزارم براتون توی پست بعدیم
کارایی که میتونید بکنید : خاموش کردن پلیس ها - روشن کردن آژیر پلیس (اگه سوار ماشین پلیس هستید)
اضفه کردن هر ماشینی که میخواین به گاراژ- تغییر دادن رنگ ماشین - تیونینگ ماشین و ....

یا مثلا این ماشین توی jimmy's vendetta نیست و امکان نداره توی شهر پیداش کنید ولی به کمک کنسول به راحتی میشه به گاراژ ادش کرد
-----------------------------------------
اینم یک مد جدید دیگه
که با این مد یکی حالت به سختی بازی اضافه میشه یعنی extreme به بازی اضافه میشه (که توش بازی خیلی سخت تر از hard هست)
یعنی وقتی تیر میخورید جونتون پر نمیشه و ...
لینک های دانلود همشون قیلترن بزارید براتون تو یه سایت دیگه آپ کنم
لینک حاضره:

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

دوست عزیز اون قسمتشو یکم پر رنگ تر میگفتی که همه میفهمیدن یه چیزی هم که خوبه بدونی باید فایل های کرک رو همیشه به جایی بریزی که با نسخه های اصلیشون جایگزین بشن یعنی ویندوز باید اون سوال رو بپرسه
پس
کرک این بازی رو باید به فلدر pc بریزید جایی که mafia2.exe موجود است

hamedchtsz
14-09-2010, 22:22
امتیازهای من به بازی:

گرافیک: خوب :)
صداگذاری: عالی :biggrin:
گیم پلی: متوسط :mellow:
داستان: خیلی ضعیف :puke:
امتیاز کلی: ضعیف :sad:

به نظرم نقطه ضعف اصلی بازی هم داستان کلیشه ای و سرهم بندی شده هست که بارها و بارها در فیلم ها و بازی های دیگه ازین دست شاهدش بودیم و هیچ خلاقیت یا حتی پیچش خاصی درش نیست و مهمتر از همه به هیچ عنوان در حد بازی مافیا نیست...

در کل اینو بگم که اگه هیچ وقت این گیم رو بازی نکنید؛ (بجر مجله های پ.ب) چیز زیادی از دست نمی دید!!!

shahab_f
14-09-2010, 22:30
یه نکته ی منفی دیگه اینکه انگار شما توی شهر آزاد نیستی ، گشت و گذار توی شهر رو باید قبل یا بعد از ماموریت ها انجام بدی ، که اونم همیشه توی map زیر صفحه، هدف شما چشمک میزنه و مسیر رو نشون میده، یعنی اینکه زیاد ول نچرخ و برو به جایی که میگم . در حالی که در GTA همیشه آزادی توی شهر اینور اونور بری و چند تا ماموریت و داستان هم موازی پیش میرفتن . یادش بخیر توی gta san andreas مثلا حوصله ی رانندگی تا یه جای شهر رو نداشتی ، میرفتی توی فرودگاه یه هواپیما میدزدیدی تا اونجا پرواز میکردی ، بعد میپریدی پایین با چتر فرود می اومدی توی خیابون . دنیا آزاد بازی به اون میگن !

aha2012
14-09-2010, 22:43
این dlcو دانلود کردیم بعدش باید چیکار کنیم که بازی بیاد؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
14-09-2010, 22:52
با سلام خدمت دوستان .
من موقع اجرا بازی با این پیغام مواجه میشم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Killzone2
14-09-2010, 23:00
با سلام خدمت دوستان .
من موقع اجرا بازی با این پیغام مواجه میشم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
شما باید PhysX رو از پوشه 3rd نصب کنید.اگر هم از قبل نصب دارید اون رو حذف کنید و جدیدترین نسخه اون رو که تو همون پوشه هست رو نصب کنید و مشکلتون حل میشه.

hamedchtsz
14-09-2010, 23:06
این dlcو دانلود کردیم بعدش باید چیکار کنیم که بازی بیاد؟؟؟؟

خود پوشه ی dlc رو توی پوشه pc کپی کن. دقت کن اینکارو درست انجام داده بازی تعداد ماشین ها از 36 می شه 46 تا!

farhad07
14-09-2010, 23:07
امتیازهای من به بازی:

گرافیک: خوب :)
صداگذاری: عالی :biggrin:
گیم پلی: متوسط :mellow:
داستان: خیلی ضعیف :puke:
امتیاز کلی: ضعیف :sad:

به نظرم نقطه ضعف اصلی بازی هم داستان کلیشه ای و سرهم بندی شده هست که بارها و بارها در فیلم ها و بازی های دیگه ازین دست شاهدش بودیم و هیچ خلاقیت یا حتی پیچش خاصی درش نیست و مهمتر از همه به هیچ عنوان در حد بازی مافیا نیست...

در کل اینو بگم که اگه هیچ وقت این گیم رو بازی نکنید؛ (بجر مجله های پ.ب) چیز زیادی از دست نمی دید!!!

این نظر شماست شما خوشتون نیومد دلیل نمیشه که دوستان دیگه بازی نکنن به نظر من که خیلی خوب بود.

best975
14-09-2010, 23:18
با عرض سلام خدمت دوستان و علاقمندان به بازی مافیا 2

دوستان من تازه یک هفته است که این بازی رو خریدم و الان یک قسمت از بازی گیر کردم.

من الان DEREK که تو بندر هستش رو کشتم و بعدش پولاشو برداشتم.حالا میگه باید 27000 به BRUNO بدی.

بعد یک پیغام آبی میاد که BOB SHOP OR BRING A CAR TO BRUSKI .پیش بروسکی که میرم خبری نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید.

Oracle_Eldorado
14-09-2010, 23:18
شما باید PhysX رو از پوشه 3rd نصب کنید.اگر هم از قبل نصب دارید اون رو حذف کنید و جدیدترین نسخه اون رو که تو همون پوشه هست رو نصب کنید و مشکلتون حل میشه.

ببخشید این پوشه که میگین کجاست ؟!
حجمش چقدره ؟ میتونین واسم آپلود کنین ؟ یا لینک دانلود بدین ؟

aban366
14-09-2010, 23:22
از free ride قبلی استفاده نکنید
مدی که بالا گذاشتم رو دانلود کنید و بریزید به
\Mafia II\pc\dlcs
و در واقع باید درون پوشه ی dlcs باید این فایل موجود باشه cnt_free_ride_game

سلام
من این dlc فری راید رو هم فعال کردم الان فقط متوجه نمیشم سیو چطوره و اصلا چطوری باهاش کار کرد تو فری راید روش قبل هم میشد سیو کرد و از منو اصلی وارد گزینه فریراید میشدی ولی حابا این بصورت dlc هستش کار باهاش چطوری یکم توضیح میدی؟

B.J.U
14-09-2010, 23:28
آقا من یه مشکل دارم
وقتی بازی رو نصب میکنم
مشکل از چیه؟

کسی جواب نمیده؟

Killzone2
14-09-2010, 23:30
ببخشید این پوشه که میگین کجاست ؟!
حجمش چقدره ؟ میتونین واسم آپلود کنین ؟ یا لینک دانلود بدین ؟
تو جایی که بازی رو نصب کردین هست برید تو پوشه بازی پوشه ای با نام 3rd هست باز کنید اونجا هست اگر نبود تو دی وی دی بازی هست.

ZARABAN21
14-09-2010, 23:34
اقا ما وقتی که به مرحله 7 رسیدیم سوار ماشین که میشیم از بازی میپره بیرون مشکل چیه؟؟؟
بازی روی ویندوز سون نصبه تو را خدا کمک کنید:41:

Armin 7
14-09-2010, 23:37
با عرض سلام خدمت دوستان و علاقمندان به بازی مافیا 2

دوستان من تازه یک هفته است که این بازی رو خریدم و الان یک قسمت از بازی گیر کردم.

من الان DEREK که تو بندر هستش رو کشتم و بعدش پولاشو برداشتم.حالا میگه باید 27000 به BRUNO بدی.

بعد یک پیغام آبی میاد که BOB SHOP OR BRING A CAR TO BRUSKI .پیش بروسکی که میرم خبری نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید.

خوب شما پولت رو نگاه کن ببین که چقدره .
اگه 27500 هستش که احتیاجی نداری بری ماشین دزدی اما اگه پولت کمتره باید ماشین بدزدی و ببریش پیش
بروسکی (که تو نقشه با علامت B نشون داده شده) . اونجا یه اتاقک مانندی هستش که باید ماشین رو وارد اونجا کنی
و بغل اون اتاقک یه اهرمی وجود داره که ماشین رو پرس میکنه و یه مقداری پول بهت میده.
کم کم این کار رو انجام بده تا پولت به حد نصاب برسه . بعدش که به حد نصاب رسید تو نقشه یه بیکون اضافه میشه که ...

Oracle_Eldorado
14-09-2010, 23:53
تو جایی که بازی رو نصب کردین هست برید تو پوشه بازی پوشه ای با نام 3rd هست باز کنید اونجا هست اگر نبود تو دی وی دی بازی هست.

دوست عزیز تو پوشه نصب بازی اینطور پوشه ای نیست .
بازی رو هم از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم .
میشه بگی شماره آخرین ورژن چنده که خودم دانلود کنم ؟

Killzone2
15-09-2010, 00:02
دوست عزیز تو پوشه نصب بازی اینطور پوشه ای نیست .
بازی رو هم از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم .
میشه بگی شماره آخرین ورژن چنده که خودم دانلود کنم ؟
جدیدترین نسخه physx:
PhysX_10.05.12_9.10.0512

Oracle_Eldorado
15-09-2010, 00:15
جدیدترین نسخه physx:
PhysX_10.05.12_9.10.0512

دوست عزیز نسخه جدید تر هم اومده :

PhysX_10.05.12_9.10.0513

الان دارم از سایت Nvidia دانلود میکنم .
ممنون بابت راهنمایی .:40:
موفق باشید . :11:

ehsan_update
15-09-2010, 00:49
سلام من این بازی رو تازه گرفتم تا چپتر 4 بدون مشکل بود اما الان وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم صفحه مانیتور یه لحظه سیاه میشه و بعد دوباره تصویر میاد رو دسکتاپ انگار نه انگار که رو چیزی هم کلیک کردم!!!! :41:
ویندوزم 7 . از نظر سخت هفزاری هم مشکل ندارم. داخل دی وی دی بازی 3 تا کرک بود یکیشون نوشته بود ورژن 4 اونو نصب کردم. بعد از اینکه مشکل پیش اومد کرکها رو هم عوض کردم بازی رو هم 2باره نصب کردم اما باز وقتی سیو بازی رو 2باره میریزم بازی اجرا نمیشه اما وقتی پوشه Save رو دیلت میکنم بازی اجرا میشه. مشکل از کجاس؟
لطفا کمک کنید.

ehsan_update
15-09-2010, 00:52
سلام من این بازی رو تازه گرفتم تا چپتر 4 بدون مشکل بود اما الان وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم صفحه مانیتور یه لحظه سیاه میشه و بعد دوباره تصویر میاد رو دسکتاپ انگار نه انگار که رو چیزی هم کلیک کردم!!!! :41:
ویندوزم 7 . از نظر سخت هفزاری هم مشکل ندارم. داخل دی وی دی بازی 3 تا کرک بود یکیشون نوشته بود ورژن 4 اونو نصب کردم. بعد از اینکه مشکل پیش اومد کرکها رو هم عوض کردم بازی رو هم 2باره نصب کردم اما باز وقتی سیو بازی رو 2باره میریزم بازی اجرا نمیشه اما وقتی پوشه Save رو دیلت میکنم بازی اجرا میشه. مشکل از کجاس؟
لطفا کمک کنید.

Mahdi_591
15-09-2010, 01:15
دوستان بنده لینک دانلود بازیو میخوام لطفا اگر کسی داره برام قراره بده

iCe m@n
15-09-2010, 02:14
سلام دوستان
من این بازی رو تمام کردم تو ویندوز :27:XP
ولی الان توی ویندوز 7 نصب نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟:41:

بروبچ فنی تورو خدا مارا هم یاری بفرمایید؟
مــــــــــــــــــمـــــ ـــــــــــنـــــــــــــ ـــــــون:11::11::11::11:

iCe m@n
15-09-2010, 02:21
دوستان بنده لینک دانلود بازیو میخوام لطفا اگر کسی داره برام قراره بده

آخه عزیز من الان دیگه مطمئن باش سوپر مارکت محلتون هم مافیا 2 رو آورده:31: دیگه احتیاجی به دانلود نیست همه جا الان نسخه کامل بازی رو توی 2DVD میفروشن به قیمت 2000 تومان راحت . بی دردسر برو بخر بازی کن حالشو ببر:46:

clove
15-09-2010, 09:34
نمی شه یه کاری کرد که موقع رانندگی صفحه تار نشه؟؟؟؟ :41:

tranceyou
15-09-2010, 10:08
آقا یه سوال داشتم سیو این بازی توی کدوم پوشه هست؟

popowoody
15-09-2010, 10:18
ویندوز 7

C:\Users\******\AppData\Local\2K Games\Mafia II

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 10:54
سلام
من این dlc فری راید رو هم فعال کردم الان فقط متوجه نمیشم سیو چطوره و اصلا چطوری باهاش کار کرد تو فری راید روش قبل هم میشد سیو کرد و از منو اصلی وارد گزینه فریراید میشدی ولی حابا این بصورت dlc هستش کار باهاش چطوری یکم توضیح میدی؟

سلام
تو این فری راید کافیه توی بازی فری راید برید با joe یا henry حرف بزنید و بگید follow اون وقت میبینید که گوشه ی صفحه یک دیسک ظاهر شد و نوشت saving خب اونجا بازی سیو شد
برای این که بتونید از اون سیو استفاده کنید برید به the story و continue story رو بزنید میبینید که از همون جایی که فری راید رو سیو کرده بودید شروع میشه به بقیه ی free ride

Mohsen khan
15-09-2010, 11:05
بروبچ فنی تورو خدا مارا هم یاری بفرمایید؟
مــــــــــــــــــمـــــ ـــــــــــنـــــــــــــ ـــــــون:11::11::11::11:
خب موقع نصب چي مي گه ؟
اروري چيزي ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 11:07
نمی شه یه کاری کرد که موقع رانندگی صفحه تار نشه؟؟؟؟ :41:
موقع رانندگی صفحه تار نمیشه مشکل از کرک شماست
فقط وقتی مست هستید صفحه تار میشه اونم نه فقط موقع رانندگی

D,Freeman
15-09-2010, 11:15
در حالی که در GTA همیشه آزادی توی شهر اینور اونور بری و چند تا ماموریت و داستان هم موازی پیش میرفتن . یادش بخیر توی gta san andreas مثلا حوصله ی رانندگی تا یه جای شهر رو نداشتی ، میرفتی توی فرودگاه یه هواپیما میدزدیدی تا اونجا پرواز میکردی ، بعد میپریدی پایین با چتر فرود می اومدی توی خیابون . دنیا آزاد بازی به اون میگن !

آخ گفتی ...داغ دلمونو تازه کردی...تمام این مافیا سرراسته یعنی نه ماموریت جانبی...نه...:31:
همش دستورات بازیو باید اجرا کنی...ول گشتن تو شهر چه فایده ای داره وقتی هیچ کاری نیست که بکنی...همش در حال رانندگی از این سر شهر به اون سر شهری اونم بااین ماشینای:2:

درضمن دوستان آدرس جائی که میشه این حالت جیمیه چیه میشه دانلود کردو لطف میکنین یه بار دیگه بزارین:20:

ehsan_update
15-09-2010, 12:13
لطفا کمک کنید.
نبود کسی به ما کمک کنه؟ :41: کرک اصلی و بدون مشکل حجمش دقیقا چند کیلوبایته؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 12:30
بله دیگه مشکل از کرکه
وقتی کرک رو تعویض میکنید سیو ها پاک میشن :31:
متاسفم

mohammad8711
15-09-2010, 12:34
آخ گفتی ...داغ دلمونو تازه کردی...تمام این مافیا سرراسته یعنی نه ماموریت جانبی...نه...:31:
همش دستورات بازیو باید اجرا کنی...ول گشتن تو شهر چه فایده ای داره وقتی هیچ کاری نیست که بکنی...همش در حال رانندگی از این سر شهر به اون سر شهری اونم بااین ماشینای:2:

درضمن دوستان آدرس جائی که میشه این حالت جیمیه چیه میشه دانلود کردو لطف میکنین یه بار دیگه بزارین:20:

نبود کسی به ما کمک کنه؟ :41: کرک اصلی و بدون مشکل حجمش دقیقا چند کیلوبایته؟
این تنها کرکی هست که تو بازی مشکل نداره و برای نصب DLC ها هم مشکلی نداره :

tranceyou
15-09-2010, 13:10
ویندوز 7

C:\Users\******\AppData\Local\2K Games\Mafia II

توي ويندوز XP كجا هست؟

m_driver76
15-09-2010, 13:16
یک ترینر کامل میخوام ترینری که صفحه اول کار نمیکنه!!!

Oracle_Eldorado
15-09-2010, 13:20
سلام دوباره خدمت دوستان .
ببخشید این نسخه ای که من نصب کردم ، نسخه ی روسی بازی هست .
پچ یا چیزی هست که من بتونم بازی رو انگلیسی کنم ؟

Electronic-Arts
15-09-2010, 13:59
دوستان من آخرش رو نفهمیدم اونجا جو رو کجا بردن و منظور لیو از این که گفت جو جزو معامله ما نبود چیه؟

mss_195
15-09-2010, 14:00
آقا من یه چیز جالبی از این بازی فهمیدم: وقتی در حال رانندگی هستید اگه با سرعت بپیچید قالپاق ماشینتون از جاش در میاد و میپره بیرون(اینو که همه میدونستن!) و اگه بعدش با سرعت مستقیم با ماشینتون برونید میبینید که ماشین به اون سمتی که قالپاقش پریده انحراف پیدا میکنه!

D,Freeman
15-09-2010, 14:13
دوستان من آخرش رو نفهمیدم اونجا جو رو کجا بردن و منظور لیو از این که گفت جو جزو معامله ما نبود چیه؟

با ساختن اون پایان سعی کردن یه داستانی به مافیا3 بدن.

یعنی برا فهمیدنش باید حدود 4یا5سال دیگه صبر کنیم(من همین الانش دارم از کنجکاوی میمیرم کی منتظر 4و5سال دیگه میمونه:18:)

B.J.U
15-09-2010, 14:39
یک ترینر کامل میخوام ترینری که صفحه اول کار نمیکنه!!!
بفرمایید:

tranceyou
15-09-2010, 15:05
کسی نمیدونه توی ویندوز Xp کجا سیو این بازی قرار داره؟؟

popowoody
15-09-2010, 15:13
سلام !

لطفا ترینر بازی رو برای ورژن 1.0.0.1 بزارید و امکانات زیر رو داشته باشه

افزایش پول

ZARABAN21
15-09-2010, 15:18
بابا تو را خدا یکی جواب ما رو بده!!!:19:
اقا ما وقتی که به مرحله 7 رسیدیم سوار ماشین که میشیم از بازی میپره بیرون مشکل چیه؟؟؟
بازی روی ویندوز سون نصبه تو را خدا کمک کنید:41:

popowoody
15-09-2010, 15:35
کرک زیر رو دانلود کنید تو پوشه بازی بریزید

popowoody
15-09-2010, 15:42
سلام من free ride رو دانلود کردم اما تو نقشه عکس مغازه هارو نشون نمی ده ولی وقتی از جلوش رد بشی تو نقشه میاد چه کنم ؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 16:27
دیگه خسته شدم از بس گفتم
اون فری راید که توی امضای دوستمون هست قدیمی هست اونی که اخیرا گذاشتم من اون جدیده همه جا بازه پول دارید کمی و سیو هم امکان داره

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 17:11
سلام بر همه ی دوستان من چند بار همچین پستی دادم ولی هیچ وقت هیچکس به نظرم نخونده باشه که هی سوالات در مورد این بازی میپرسن
اول از همه
همیشه قبل از نصب مد از فایل های اصلی بک آپ بردارید(مواظب فایل های اصلی باشید)

Free ride:
dlc

همونطور که که خودتون هم میدونید بعد از تموم کردن این بازی دیگه نمیتونید توی شهر به صورت آزاد گشت و گذر کنید پس برنامه نویس ها براش یک مد درست کردن به نام free ride این مد اول خیلی ساده بود و توی مپ هیچ مغازه ای باز نبود - قابلیت سیو نبود - پول نداشتیم و ... نسخه ی دوم بهتر بود یکم پول داشتیم - مغازه ها توی نقشه باز شده بودن اما بازم سیو غیر ممکنه بود اما نسخه ی سوم این مد علاوه بر اینکه قابلیت سیو رو هم داره بلکه به صورت یک DLC به بازی اضافه میشه یعنی دیگه لازم نیست فایل های ارجینال بازی رو دستکاری کنید
و این مد به بازی (منوی بازی) اضافه میشه مثل عکس زیر

حالا چطوری باید این مد رو نصب کنید
اول باید فایل زیر رو دانلود کنید(فایل زیر همون مد هست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد داخلش یک فایل هست به نام pc
باید اون فایل pc رو بریزید به مسیر اصلی نصب بازی Mafia II که با نسخه ی اصلی جایگزین بشه اگه یک پیغام داد replace رو بزنید
بعد برید به بازی و میبینید که اون مد به بازی اضافه شده
-------------------------------------------------------

extreme mode

اینم یه مد دیگه هست که جالبه
اگه این مد رو نصب کنید یه حالت دیگه به سختی بازی اضافه میشه که اسمش extreme هست که بازی رو سخت تر میکنه- توی این حالت قابل توجه ترین چیز اینه که بعد از اینکه گلوله بخورید یا تصادف بکنید جونتون خودبه خود پر نمیشه!!!
طریقه ی نصب خیلی راحته کافیه فایل زیر رو دانلود کنید

و اون pc که توش هست رو بریزید به محل اصلی بازی و اگه یه پیغامی داد تائید کنید که replace بشه

و برید به بازی میبینید که حالت جدید به سختی بازی اضافه شده کافیه روی new game که توی the story هست کلیک کنید که بتونید extreme رو انتخاب کنید
مثل عکس زیر
--------------------------------------
شاید بعضی هاتون توی اجرای بازی یه مشکلاتی داشته باشید - اکثر این مشکلات مربوط به کرک هست شما باید کرک رو تعویض کنید بهترین کرکی که منم استفاده میکنم کرک skid row هست
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(اونی رو دانلود کنید که زیرش نوشته done by skid row)
برای استفاده از این کرک باید بریزیدش به داخل پوشه ی pc
-----------------------------------------
چرا توی مرحله ی دوم وقتی که دمو رو نشون میده توی لودینگ گیر میکنه ؟

برای اینکه به احتمال قوی شما بازی رو از فروشگاه baran game خریدید که بازی رو دستکاری کرده و به نظر خودش سانسور کرده (که دمو ی فصل 7 رو کاملا قطع کرده!) و یکی از فایل های مرحله ی 2 رو ... کرده خودش هم متوجه شده که اشتباه کرده
برای اینکه بتونید به بازی ادامه بدید باید برید و از سایت خودشون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبند سوم رو بخونید و اون جایی که نوشتن حل مشکل مرحله ی دو ی بازی رو دانلود کنید و طبق دستوراتش اجرا کنید که مشکل حل بشه
---------------------------------------
چرا توی مرحله ی 7 نمیتونم سوال هیچ ماشینی بشم؟
چون کرک شما با فایل های بازیتون مطابق نیست (مشکل از کرکه) باید از کرک اسکید رو استفاده کنید که بالا لینکشو دادم
--------------------------------------------------
چرا DLC ها کار نمیکنن؟
چون توی مسیر اشتباه میریزیدشون dlcs باید توی pc باشه یعنی روند قرار گرفتن فایل ها باید اینطوری باشه
pc/dlcs/ توی پوشه ی dlcs فایل های dlc موجود هستن که همشون اول اسمشون کلمه ی cnt موجوده
مثل cnt_vegas یا ...
--------------------------------------------
مد texture

این مد تکستچر های بازی رو واقعی میکنه
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبل از استفاده از مد تصویر راستی هست و بعد از استفاده از مد تصویر دست چپی
برای نصب کافیه sds رو کپی کنید به
2K Games\Mafia II\pc
وقتی پرسید replace رو بزنید

-------------------------------------------
چطوری میشه واسه این بازی توی زبان lua برنامه نوشت؟

برنامه نویسی توی زبان lua کمی سخته ولی اگه یاد بگیرید کم کم عادت میکنید
برای اینکه بتونید واسه mafia 2 هم برنامه نویسی کنید باید اسم بازیتون که توی pc هست باشه Mafia2.exe نه اینکه mafia2.exe یا هر چیز دیگه یعنی منظورم اینه که m باید بزرگ باشه M
خب اصلا برای اینکه این زبان lua رو به بازی وارد کنیم باید کنسول داشته باشیم این کنسول کجاست؟
کنسول رو مدر ها ساختن (برای استفاده از کنسول باید حتما c++ 2010 و .net frame work 4 رو داشته باشید)
ایناهاش میتونید از اینجا دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد حتما باید توی یک فلدر دلخواه extract کنید (بریزیدش)
بازی مافیا 2 رو از طریق Mafia2.exe به طور مستقیم اجرا کنید و داخل بازی بشید - بازی رو متوقف کنید و بیاید کنسول رو باز کنید (همون فایلی که extract کردید توش یه برنامه ای هست Mafia2Console اون همون کنسول مد نظر مون هست)
بعد این کنسول باز میشه

بعد همه ی نوشته های سبر داخلشو پاک کنید و به جاش کد دلخواهتونو وارد کنید
مثلا برای اینکه پولتون زیاد بشه بزنید

z

(اون z رو نزنید اون نقشی نداره)
به جای اون 100 که توی پارانتزه میتونید هر عددی که میخواید به عنوان پول بهتون برسه رو بزنید مثلا من
100000000000 رو میزنم

بعد با موس روی اون نوشته کلیک کنید و بکشید که انتخاب بشه و از نوار بالایی tool رو انتخاب کنید و run selected code رو بزنید

بعد دوباره با alt-tab وارد بازی بشید و بازی رو از حالت توقف خارج کنید و ادامه بدید متوجه میشید که اون مقدار پول بهتون اضافه شده!!

توسط کنسول میتونید خیلی کارا انجام بدید اگه خوستید بگید کد های اونارم بزارم - جالب ترین کاری که میشه کرد اینه که پلیس ها رو خاموش کرد ویا اینکه ماشین دلخواه رو به گاراژ اضافه کرد- مثلا این ماشین تو dlc jimmy's vendetta موجود نیست اما با کنسول من داخلش کردم به بازی

-----------------------------------------------------
مد تغییر دادن اسم ماشین ها به اسامی واقعی:
با این مد اسم ماشین ها واقعی میشه مثل ford - corvette و ...
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کنید و بریزیدش به
Mafia II\pc\sds_en\text
----------------------------------------------------
مکان سیو ها توی نسخه ی xp
بلد نیستم!:31:
vista/7
C:\Users\Arastoo\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves

به زودی مد های بیشتری رو میزارم که لذت ببرید - برای آپدیت هم بیاین همینجا

aban366
15-09-2010, 17:56
خیلی عالی بود حیفم اومد فقط دکمه تشکر رو بزنم
فقط یه چیزی لینک دانلود مد texture رو نزاشتی

tranceyou
15-09-2010, 18:14
کسی نمیدونه توی ویندوز Xp کجا سیو این بازی قرار داره؟؟

......................

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 19:05
لینک اصلاح شده

xzero
15-09-2010, 19:06
این لینک مد که تکسچرها رو واقعی میکنه که فیلتره!!!!!

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 19:07
خب گفتم اصلاح شد دیگه :31:

xzero
15-09-2010, 20:11
این مد خیلی حجیمه !!!
باید برم کافی نت واسه دانلود !!:31:

aban366
15-09-2010, 20:30
خیلی عالی بود حیفم اومد فقط دکمه تشکر رو بزنم
فقط یه چیزی لینک دانلود مد texture رو نزاشتی

من دانلود کردم داخلش یه پوشه هستش به نام sds که داخلش یه پوشه هستش به نام ground حالا این پوشه رو بریزیم داخل پوشه sds که تو محل بازی هستش یا کل پوشه sds ها رو جای هم بریزیم
اخه داخل پوشه sds خوده بازی کلی پوشه از ماشین گرفته و خیلی دیگه هستش اما این فقط همین پوشه رو داره!!!!!!!!!!!!!
منظورم رو گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

popowoody
15-09-2010, 21:01
لطفا لینک دانلود ترینر برای ورژن 1.0.0.1 و با امکان افزایش پول ! لطفا ؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 21:53
من دانلود کردم داخلش یه پوشه هستش به نام sds که داخلش یه پوشه هستش به نام ground حالا این پوشه رو بریزیم داخل پوشه sds که تو محل بازی هستش یا کل پوشه sds ها رو جای هم بریزیم
اخه داخل پوشه sds خوده بازی کلی پوشه از ماشین گرفته و خیلی دیگه هستش اما این فقط همین پوشه رو داره!!!!!!!!!!!!!
منظورم رو گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید اون فایل sds رو بریزی به
2K Games\Mafia II\pc
دوست عزیز کامپیوتر خودش میفهمه که باید چی کار کنه اگر میخوای احتیاط کنی - بک آپ بردار
اگر خیلی دوست داری دقیق بازی خودت دستی برو داخل فایل زیپ و توی پوشه ی ground
ground_leto.sds رو کپی کن (بردار) و بریزش به
Mafia II\pc\sds\ground

Oracle_Eldorado
15-09-2010, 22:27
سلام دوباره خدمت دوستان .
ببخشید این نسخه ای که من نصب کردم ، نسخه ی روسی بازی هست .
پچ یا چیزی هست که من بتونم بازی رو انگلیسی کنم ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 22:55
متاسفانه تاحالا من یکی که پیدا نکردم

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

سلام دوستان
پست 2400 من که توی امضام هست آپدیت شده

Kamyar_AnathemA
15-09-2010, 23:02
من dls های جیمی رو هم تا آخر رفتم :20:

چیزه تازه ای نیومده ؟

بعضی از ماموریتاش خیلی خسته کنندس

راستی 1 چیزی

تو منوی اصلیه بازی برا من 2 تا Free Ride اومده :13:

چجوری یکیشونو پاک کنم ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 23:12
دوستمون aban366 صفحه ی قبل یه فایل گزاشتن که یکی از free ride ها رو بر میداره

Kamyar_AnathemA
15-09-2010, 23:53
دوستمون aban366 صفحه ی قبل یه فایل گزاشتن که یکی از free ride ها رو بر میداره

کو ؟ من که چیزی ندیدم :18:

mahddi
16-09-2010, 00:27
من مافیا رو از اینترنت گرفتم اگه بخوام مثل شرکت باران دموی فصل 7 رو از بین ببرم چی کار باید بکنم؟

popowoody
16-09-2010, 08:55

جواب بدید
........

ravi
16-09-2010, 10:48
موقع نصب اين پيغام ظاهر ميشه چكار بايد كرد؟ اگر فايلي ناقصه برام بزاريد لطفا

popowoody
16-09-2010, 11:16
بمه نوشته یه فایل ناقصه

Retired User
16-09-2010, 11:37
من مافیا رو از اینترنت گرفتم اگه بخوام مثل شرکت باران دموی فصل 7 رو از بین ببرم چی کار باید بکنم؟
راه حلش سادست از اسکیپ استفاده کن

titanium_zarin
16-09-2010, 13:02
سلام ...
چپتر 14 بعد از اينكه دريك رو ميكشم بايد چه كار كنم ؟؟؟
هيچ جايي رو نقشه نشون نميده ...
جريان چيه ؟؟؟

Killzone2
16-09-2010, 13:17
سلام ...
جريان چيه ؟؟؟
شما باید 27000 تا پول بدست بیارید برای اینکار هم باید برید پیش بروسکی که مکانش در بالای نقشه با علامت B هست برید و اونجا باید چند تا ماشین رو که یک محفظه ای است ببرید که پله ای کنارش هست و بعد از این که ماشین رو در مکان مورد نظر قرار دادید از پله کناری بالا رفته و دستگاه رو فعال کنید تا ماشین رو له کنه و به مقدار ماشینی که میبرید بهتون پول میده و وقتی به حد مورد نظر رسید علامتی تو نقشه میاد و...

Milad4171
16-09-2010, 13:45
شما چقدر ولخرجی میکنین آخه!!:23:
من همون موقع که باید 27000 تا جمع میکردم اولا خودش میگه برو ماشین بدزد ببر گاراژ.
بعدشم کلا من یک ماشین ( شلبی از همه بهتره 500 تا میده) رو دزدیم که پولم جور شد.
شلبی همونی که صورتی هست که نزدیک همون کاراژ پارکه.:thumbsup:
مثل اون پیدا کنین و بببرین اوراق کنین.
بقیه ماشین ها 40 تا 50 تا 100 تا میده بهت:thumbsdow

erfandj
16-09-2010, 13:53
سلام ...
جريان چيه ؟؟؟
باید پول جمع کنی تا پولت به یه مقدار معینی برسه.میتونی از مغازه ها دزدی کنی یا میتونی ماشین ببری پیش بروسکی و اونجا پرس کنی تا پول گیرت بیاد

ravi
16-09-2010, 14:26
این فایلو کسی داره به ما بده

c\mafia 2\pc\sds\video\FMV0000.BIK

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 14:41
بله من دارم فقط 300 مگابایته! نمیتونم آپلود کنم برات

ravi
16-09-2010, 15:27
چه جور میتونم این فایلهارو بدست بیارم

Carl
16-09-2010, 15:34
چه جور میتونم این فایلهارو بدست بیارم
تورنت اگه بخوای هست:

torre***ntz.com/ae08bf67ccc1b5d4c707864fe5ba1697c3081252

popowoody
16-09-2010, 16:07

جواب بدید دیگه

جواب بدید
...........

لللللططططفففففااااااااا

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 16:20
همون ترینر های معمولی کار میکنن دیگه
ورژن هممون 1.0.0.1 هست

abolfazl_gallant
16-09-2010, 16:34
سلام ...
جريان چيه ؟؟؟
سلام دوستان عزیز
فکر کنم یه نفر باید تو هر صفحه با fontدرشت بنویسه در چپتر 14 باید 27000تا پول به دست بیاورید برای به دست اوردن ان باید از مغازه ها دزدی کنی یا ماشین ها رو ببرید پیش bruski:31:
بابا قبل از پست دادن حداقل 2 صفحه قبل رو بخونید تا حالا 1000نفر این سوالو پرسیدن

ravi
16-09-2010, 16:53
بله من دارم فقط 300 مگابایته! نمیتونم آپلود کنم برات

دوست عزیز بدون اون فایل اجراش کردم اما شما میدونید با نبودن اون فایل کجا به مشکل بر میخورم؟

SADEGH 7
16-09-2010, 16:55
بالاخره این dlc جیمی هم تموم شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اینکه داستانش کاملا خطی بود و کلا 3 تا ماموریت بیشتر نداشت که هی تکرار می شد ولی باز هم قشنگ بود. دموی آخرش هم قشنگ بود. فکر نمی کردم دمو نشون بده. گفتم الآن مثل همه ی مرحله ها یه عکس می ذاره زیرش می نویسه کشتیش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درکل برای این بازی، این dlc واقعا نیاز بود. چون هم بازی زود تموم شد.هم فری راید نداشت. که با این dlc فری راید هم یه جورایی اضافه شد.
موفق باشید:11:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 17:18
دوست عزیز بدون اون فایل اجراش کردم اما شما میدونید با نبودن اون فایل کجا به مشکل بر میخورم؟
نه والا اطلاع ندارم

pourya_javani
16-09-2010, 18:15
بچه ها سیو هیا یازی کجاست؟ کرکو ریختم سیو هام پاک شدن!!!!!!!!!!!! وین xp

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 18:38
دوستان دیدید درست گفته بودم؟ چند صفحه قبل گفته بودم یک DLC مربوط به جو خواهد
آمد منبع هم فایل های زیر نویس بازی بود که توش زیر نویس های عجیب قریبی برای فصل های بالاتر از 15 بود الان داشتم تو گوگل میچرخیدم که اینو دیدم پس اگه این درست در اومده از آب پس همش درست در میاد از آب صبر کنید برم زیر نویسو بخونم ببینم توی داستانش چه اتفاقایی قراره بیفته؟!!
اسم این DLC جدید joe's adventures مباشد
(ماجراجویی های جو-یا مثلا داستان های جو) ...

داستان این DLC توی دوره ای از بازی هست که VITO توی زندان بود
توی این بازی محیط های جدیدی به شهر empire bay اضافه خواهد شد
همچینین معموریت های جانبی جدیدی رو هم خواهیم دید توش

منبع:

(فیشتره)

iCe m@n
16-09-2010, 18:42
خب موقع نصب چي مي گه ؟
اروري چيزي ؟

این ارور رو میده >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>:41:
Mafia2.exe – System Error

The program cant start because xinput1_3.dll is missing from your

Computer. Try renistalling the program to fix this problem

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 18:45
مثل اینکه خبر خیلی تازه ای هست همین الان یه جای دیگه هم اضافه شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین جا علاوه بر حرف هایی که بالا زدم گفته اینا هم اضافه خواهند شد
like a train station, ca.t.h.o.use, and boat yard) and new clothing and music.

منبع:

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

الان دیگه همه جا اومد خبرش
کافیه یه بار کلمه ی
mafia 2 joe's adventures رو جستو جو کنید-( خبر جدید: تا پایان امسال حتما میاد این DLC - داستانش دراماتیک خواهد بود)

اینم مدرک تصویری که خیلی وقت پیش قولشو داده بودم
sorry بابت تاخیر

hamedchtsz
16-09-2010, 20:13
دوستان من یه نکته ای بگم انگار بعضی ها نمی دونند تو چپتر 14 بعد از کشتن Derek توی دفترش 27000 تا پول هست کافیه از پله ها برید بالا و روی میز دفتر کار اون مرحوم یه نگاهی بندازید. وقتی هم پولو بر می داره میگه انگار پس انداز بازنشستگی طرف به من رسید(یه همچین چیزی)...

unname47
16-09-2010, 20:30
سلام به همه دوستان. من بازیو نصب کردم و بعد از کرک skid row استفاده کردم. در چپتر ۳ یا ۴ دقیقا نمیدونم اونجایی که برای اولین بار میره پیش derek تو وسطای دمو از بازی بیرون میاد . و الانم که بازیو اجرا میکنم قبل از اجرای بازی مانیتور خاموش میشه. کسی میتونه کمکم کنه؟
مشکل حل شد.

Milad4171
16-09-2010, 20:39

این فایل یه قسمت از فیلم بازی هست. مشکلی بوجود نمیاره. اگه شما در Extract کردن فایل مشکل دارین کل دیسک ها رو توی یه درایو کپی کنین بعد Extract کنین.
من همین مشکل رو داشتم و با کپی کردن دیسک ها مشکلم بر طرف شد و فیل ها راحت باز شدن!!

Oracle_Eldorado
16-09-2010, 21:09
دوستان من یه چیزی به این اسم پیدا کردم :

Mafia II v1.0 LANGUAGE SELECTOR

به نظرتون میشه با این فایل زبان بازی رو عوض کرد ؟
اینم لینک دانلود :

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 22:14
فکر کنم اون واسه دمو کار کنه - و اگرم کار کنه فقط فایل متون و نوشته ها رو انگلیسی میکنه

ravi
17-09-2010, 01:27
این فایل یه قسمت از فیلم بازی هست. مشکلی بوجود نمیاره. اگه شما در Extract کردن فایل مشکل دارین کل دیسک ها رو توی یه درایو کپی کنین بعد Extract کنین.
من همین مشکل رو داشتم و با کپی کردن دیسک ها مشکلم بر طرف شد و فیل ها راحت باز شدن!!

در اکسترکت کردن مشکلی پیش نمیاد بعد از اکسترکت یه ایمیج 5 گیگی ساخته میشه که زدمش رو دی وی دی و موقع نصب سر همون

فایل گیر میکنه و گزینه ایگنور رو میزنم و نصب میشه و اجرا هم میشه

hamedchtsz
17-09-2010, 10:18
دوستان من یه مشکلی دارم توی بازی هر چهار پنج دقیقه یکبار تصویر ثابت می شه(صدا هست)، بعد از حدود 10 ثانیه، تصویر یکی دو ثانیه سیاه می شه و بعد به حالت عادی برمی گرده.
کسی می دونه مشکل چیه؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ ویندوزم سون هست و توی بازی های دیگه هم این مشکل رو دارم. بنابراین فکر نمی کنم مشکل از بازی باشه...
vga 5770

Electronic-Arts
17-09-2010, 10:31
دوستان من یه مشکلی دارم توی بازی هر چهار پنج دقیقه یکبار تصویر ثابت می شه(صدا هست)، بعد از حدود 10 ثانیه، تصویر یکی دو ثانیه سیاه می شه و بعد به حالت عادی برمی گرده.
کسی می دونه مشکل چیه؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ ویندوزم سون هست و توی بازی های دیگه هم این مشکل رو دارم. بنابراین فکر نمی کنم مشکل از بازی باشه...
vga 5770
این مشکل ها فقط و فقط از کرک هست منم از یه کرک دیگه استفاده میکردم و هیچ مشکلی هم نداشتم ولی برای جیمی مجبور شدم از کرک اسکیدرو استفاده کنم این کرک هم ممکنه مشکل دمو و .... رو حل کنه ولی این مشکل رو داره مثلا مال من بعضی وقت ها فریم از 26 میاد به 12 13 و بعد که از اون منطقه خارج بشم درست میشه

kingweb
17-09-2010, 11:37
سلام دوستان من dlc مربوط به جیمی که 30 مرحله اضافه میکنه رو دانلود کردم
فقط یک سوال که ببینم کار من درست بوده یا نه
من وقتی دانلود کردمتو راهنما گفته بود اون رو تو فولدر pc بعد فولدر dlcs
کپی کن
من متاسفانه فولدر dlcs نداشتم بنابراین خودم یه دونه با این نام ساختم سپس فولدر جیمی رو درش کپی کردم
آیا راهم درسته
و اینکه که این dlc کجا کار برد داره یعنی کی میتونم با کاراکتر جیمی بازی کنم

Retired User
17-09-2010, 12:26
سلام دوستان من dlc مربوط به جیمی که 30 مرحله اضافه میکنه رو دانلود کردم
فقط یک سوال که ببینم کار من درست بوده یا نه
من وقتی دانلود کردمتو راهنما گفته بود اون رو تو فولدر pc بعد فولدر dlcs
کپی کن
من متاسفانه فولدر dlcs نداشتم بنابراین خودم یه دونه با این نام ساختم سپس فولدر جیمی رو درش کپی کردم
آیا راهم درسته
و اینکه که این dlc کجا کار برد داره یعنی کی میتونم با کاراکتر جیمی بازی کنم
بله دقیقا همون کاری رو کردی که باید بکنی
موفق باشی

robert
17-09-2010, 13:10
دوستان من یه نکته ای بگم انگار بعضی ها نمی دونند تو چپتر 14 بعد از کشتن Derek توی دفترش 27000 تا پول هست کافیه از پله ها برید بالا و روی میز دفتر کار اون مرحوم یه نگاهی بندازید. وقتی هم پولو بر می داره میگه انگار پس انداز بازنشستگی طرف به من رسید(یه همچین چیزی)...

اون جزو بازی هست... ظاهرا بعد از کشتنش باید 27 هزار و پونصد دلار برای یکی جور کنیم... به خاطر همین اون مبلغ رو اونجا گذاشته...

k-hashemi
17-09-2010, 19:15
سلام بر همه ی دوستان من چند بار همچین پستی دادم ولی هیچ وقت هیچکس به نظرم نخونده باشه که هی سوالات در مورد این بازی میپرسن
اول از همه
همیشه قبل از نصب مد از فایل های اصلی بک آپ بردارید(مواظب فایل های اصلی باشید)

Free ride:
dlc

دوستان یکپرسش :
از چه سایتی میشه دی ال سی ها رو پیدا کرد؟
مثلا جاست کاوز سایتی داره با ادرس : justcause2mods.com
ولی مافیا همچین سایتی نداره باید کجا برم؟
پیشاپیش سپاس

mmkashavarz
17-09-2010, 21:13
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم
الان چپتر 7 هستم وقتی میخواد سوار ماشین شه close program میاد و بازی قطع میشه...
مشکل از چیه؟ چیکار کنم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 22:42
برای اولین بار تو عمرم به این سوال پاسخ نمیدم
دوست عزیز شما میدونیم چندمین نفری هستید که این سوالو تو همین تاپیک میپرسید؟ حد اقل به امضای من رجوع کنید به نتیجه میرسید ولی ایکاش قبل از پرسیدن یه جستو جویی میکردین
مشکل از کرک شماست باید از کرک اسکید رو استفاده کنید

دوستان یکپرسش :
از چه سایتی میشه دی ال سی ها رو پیدا کرد؟
مثلا جاست کاوز سایتی داره با ادرس : justcause2mods.com
ولی مافیا همچین سایتی نداره باید کجا برم؟
پیشاپیش سپاس
دوست من تاحالا هر چی DLC اومده من گذاشتم تو پستم ولی اگه میخوای خودت بری پیدا کنی توی گوگل یه جستو جوی ساده بکنی زود به نتیجه میرسی
بچه ها به زودی مد های واقعی کردن صدا- واقعی کردن جیمی - واقعی کردن کثافت روی ماشین ها - و... به پست 2400 اضافه میشه

huggy
18-09-2010, 03:45
warning: خطر لو رفتن داستان بازی، کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان شرمنده که خیلی خیلی دیر شدش !!
چپتر 14(25 سپتامبر)

آپارتمان ویتو
تلفن زنگ میزنه و جو پشت خطه و میگه : ادی یه کاری داره که توش پول خوبیه !! و ما هم میتونیم پولودیم به برونو !!
تو ماشین جو
جو: ادی گفت که این کار برای خانوادس!! این یارویی که میریم بکشیمش خیلی وقته که دنبالشن ولی تازه جاشو پیدا کردن و میگن توسط پلیس ها ازش محافظت میشه ! ولی ما می تونیم از پسش بر بیاییم !! ( من مافیا 1 رو بازی نکردم ولی اینطور که دوستان میگن این یارو همون تامی آنجلو هستش !!) و میگه که بعد از این کار ویتو باید بره پیش دریک .
تو دفتر دریک
پاپالا میگه که یکی از کارگرامو چون سر کار نیومده دیروز اخراجش کردم !! حالا هم رفیقاش میگن که تا دوستشون سر کار برنگرده کار نمیکنن و من الان میخوام نشونشون بدم که کار یعنی چی!!
تو گارگاه
دریک پاپالاردو : همتون برید سرکار تا مشکلی پیش نیاد !!! و پیرمرده میگه : ما فقط می خواییم دوستمون برگرده سر کار اون خانواده داره !! دریک جواب میده: اون یه هفته سر کار نیومد!! پیر مرد: چون وقتی داشت برای تو کار میکرد افتاد و دستش شیکست !! پسر جوونه میگه : این خپل احمق برای ما ها هیچ ارزشی قائل نیست < کمی با هم دعوا میکنن که استیئ با ته تفنگش میزنه تو دل پسره ! و دریک میگه : اگه میخوایید شما ها هم اخراج نشید یا مشکل دیگه ای پیش نیاد برید سر کارتون. و همه هم میترسن .
دریگ به ویتو میگه : بیا بریم ویتو اینا همشون یه مشت ترسو بدرد نخورن !!
که بهو پیر مرده میگه : ویتو ؟؟ تو پسر اسکالتا هستی ؟؟پدرت همیشه از تو تعریف میکرد !!
چرا با وجود اینکه اینا، اون بلا رو سر پدرت اوردن هنوز داری باهاشون کار میکنی ؟ ویتو میپرسه مگه اونا با پدرم چی کار کردن ؟؟
پسر جوونه میگه : اونا پدرت رو کشتن !! پیر مرده ادامه میده که : یه روز پدرت و استیو دوتایی رفتن بیرون و وقتی برگشتن استیو تنها بود و لباساش خیس شده بود !! و بعدا فهمیدیم که پدرت غرق شده !! ویتو به استیو میگه : اینا چی دارن میگن ؟؟ لباسات خیس شده بود چون داشتی به پدرم کمک میکردی از آب بیرون بیاد درسته ؟؟
استیو جواب میده : نه ، لباسام خیس شده بود چون پدرت زیر آب نمیموند !!
دریک میگه : ویتو به خانواده خودمون فکر کن !! و این موضوع رو ولش کن !! بعد هم که میره دریک رو میکشه !!!
آپارتمان جو
ویتو میاد در خ.نه جو و زنگ میزنه! ولی جو خونه نیستش و یعد ویتو توضیح میده: جو خونش نبود و من رفتم تا یه چیزی بخوروم 2 ساعت بعد که برگشتم هنوز خونش نبود و هوا هم داشت تاریک میشد و من هم داشتم نگران میشدم، پس رفتم دنبالش !
تو رستوران
ادی رو میبینه و ادی میگه : هنری رو چینی ها وسط پارک تیکه تیکش کردن !! و ویتو خودشو میزنه به کوچه علی چپ !! و میگه من هیچی از ماجرا خبری ندارم ! ادی میگه: هر چی باشه هنری تنها نبوده!! چند نفر هم ریختم محله چینی ها و رئیسشونو کشتن !! حالا اونا فکر میکنن یا کار ما بوده یا کار وینچی و از اونجایی که مطمئن نیستن کدوممون بودیم برای انتقام به هر دو حمله می کنن !! و این یعنی یه جنگ !!!
تو مغازه جوزف
ویتو: جو رو ندیدی ؟ جوزف جواب میده : چرا دیدمش، دنبال کار میکشت ! ولی قبل از اینکه حرفمونو تموم کنیم افراد وینچی اومدن و بردنش !!
تو رستوران
ویتو به دو نفر میگه جو کجاست ؟ و جواب میدن پیش وینچیه ! ویتو میگه جو که با شماها کاری نداشته ! یارو جواب میده : وینچی اینطور فکر نمیکنه ! و تو هم باید بیای ! ویتو میگه اگه نخوام بیام چی ؟ یارو میگه تفنگ من اینو نمیگه !!
تو ساختمون-پیش جو
ویتو از جو میپرسه که چی شده ؟ جو جواب میده : وینچی میخواد از یه سرس مسائل سر در بیاره !
وینچی میاد و میگه : یکی به چینی ها حمله کرده و اونها هم سعی کردن منو بکشن !! و چندتا از افرادمو کشتن !! و من فکر میکنم که این همش تقصیر شما هاست !! حالا به من توضیح بدید که چی شده ؟؟ ویتو میگه : ما چیزی نمی دونیم !! بعد یارو ویتو رو میزنه و ویتو هم بیهوش میشه !!
تو ماشین -بعد از فرار از ساختمون
جو از ویتو به خاطر نجات جونش تشکر میکنه !! و میگه من بدجوری زخمی شدم منو ببر پیش دکتر !
پیش دکتر
دکی میگه معلوم هست چه خبره ؟؟ همین الان دو تا از دوستاتونو اوردن اینجا و الان هم خودتو اوردن !! این زندگییه که خودتون خواستید !! همش جنگ و کشتار و خون و........
پیش برونو
برونو میگه پولو اوردی هان ؟؟ من شنیدم هنری توسط چینی ها مرده !! و همچنین شنیدم به چینی ها حمله شده !! چینی ها هم فکر میکنن کار ایتالیا یی ها بوده برا همین هم به وینچی حمله کردن !! و وینچی هم انداخته تقصیر فالکون و چینی ها به فالکون هم حمله کردن و یه جنگ بوجود اومده !!
بذار یه سوال ازت بکنم : مطمعنی این پولی که گرفتی برات سود داشت ؟؟ ویتو جواب میده: تو پولتو گرفتی و بقیش دیگه به تو ربطی نداره !!
برونو ازش میپرسه که اسنت جیه ؟؟ ویتو جواب میده : ویتو اسکالتا !!
برونو میگه: من قبلا یه اسکالتا میشناختم ولی اون مثل تو به موقع قرضشو نمیداد !! بی چاره زنش !! ویتو میگه پس پدرم از تو پول قرض کرده بود هان ؟؟؟ برونو جواب میده : من مجبورش نکرده بودنم تا ازم پول قرض بگیره !! همین طور که تو رو مجبور نکرده بودم !! اگر هم با من کار داشتی میدونی منو کجا پیدا کنی!! و با دستش اشاره میکنه که برو بیرون.

پایان چپتر 14

kourosh4
18-09-2010, 15:48
دوستان سلام ...
مرحله اول بازی که تو جنگ جهانی هست برای من بیشتر از 5 فریم نمیده و اونو با بدبختی ردش کردم!
الان هم تو مرحله 5 هستم و دو باره همینجوری شده و فریم بازی بیشتر از 5 نمیشه و اصلا نمیشه بازی کرد ...
اما تو حالت عادی که تو شهر هستم همیشه بالای 100 فریم میگیرم اما مرحله هایی که توش تیراندازیه اینجوری میشه ...
سیستم هم تو امضامه ....
به نظرتون مشکل از کجاست اگه حل نمیشه میخام پاکش کنم....(اشغال ترین بازیی که تو عمر کردم همین بوده از gta هم بیشتر باگ داره )
راستی کسی هست که با گرافیک ati بدون مشکل بازی کرده باشه ؟
ممنون از دوستان....

xzero
18-09-2010, 16:05
دوستان سلام ...
مرحله اول بازی که تو جنگ جهانی هست برای من بیشتر از 5 فریم نمیده و اونو با بدبختی ردش کردم!
الان هم تو مرحله 5 هستم و دو باره همینجوری شده و فریم بازی بیشتر از 5 نمیشه و اصلا نمیشه بازی کرد ...
اما تو حالت عادی که تو شهر هستم همیشه بالای 100 فریم میگیرم اما مرحله هایی که توش تیراندازیه اینجوری میشه ...
سیستم هم تو امضامه ....
به نظرتون مشکل از کجاست اگه حل نمیشه میخام پاکش کنم....(اشغال ترین بازیی که تو عمر کردم همین بوده از gta هم بیشتر باگ داره )
ممنون از دوستان....

منم با این سیستمی که تو امضام هست تو بازی تو صحنه هایی که شما میگین کند میشد ولی دیگه 5 فریم نمیشد!!! احتمالا ضعف از پردازنده ی شماست چون تو محیطهای درگیری نیاز به هوش مصنوعی بالا هست که توسط پردازنده تامین میشه !!
البته جالبه که شما میگین تو شهر 100 فریم میگیرین!! شما با نرم افزار امتحان کردین؟!!
چون من حدودا بین 40 تا 60 فریم بسته به شرایط تو شهر میگیرم!!
کلا این بازی رو کارتهای ati زیاد فریم نمیده به علاوه اینکه هی افت فریم پیدا میکنه !!
البته شاید مشکل از کرک شما باشه
شما با کرکی که تو این تاپیک قرار داده شده بود امتحان کردین؟!! (کرک skidrow )

kourosh4
18-09-2010, 16:19
خب پردازنده رو تا 3.3 اورکلاک کردم و تا الان تو هیچ بازیی کم نیاوردم...
اگه تو تنظیمات گزینه v-sync رو خاموش کنید دیگه محدودیت فریم ندارید ولی اگه روشن باشه فریم بیشتر از 60 نمیره در ضمن کارت رو تا 850/1200 اورکلاک کردم که تو کاراییش تاثیرش زیاد بوده ....
شما از کدوم ورزن درایور استفاده میکنید شاید ایراد از اونه ...
شما توی اون مراحل چند فریم میگیرید؟
راستی کسی دیگه با گرافیک ati بازی نکرده ...
ممنون از دوستان ...

kiuq
18-09-2010, 16:25
میشه مگه 5850 اجرا نکنه..
مشکل از جای دیگست..

من با 4570 با اورج فریم 18 دارم بازی میکنم..
5470 هم میتونه با 23 تا..( حدودا)

Persian_Gun's
18-09-2010, 17:06
هرکاری کردم خودمو راضی کنم free ride بازی کنم نشد که نشد!
اصلا" حال نمیده×××

Retired User
18-09-2010, 17:17
هرکاری کردم خودمو راضی کنم free ride بازی کنم نشد که نشد!
اصلا" حال نمیده×××
واسه اینکه تنوع gta رو نداره
من همون اول که تموم شد آنیستالش کردم
حتی فرصت نشد این انتقام جیمی رو برم

kourosh4
18-09-2010, 17:31
میشه مگه 5850 اجرا نکنه..
مشکل از جای دیگست..

من با 4570 با اورج فریم 18 دارم بازی میکنم..
5470 هم میتونه با 23 تا..( حدودا)

اگه باورتون نمیشه تا عکس بزارم !
شما پردازندتون چیه؟
یعنی امکان داره از کرک بازی باشه ...
بابا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم :10:
ویندوز هم سون 32 بیت هست...

milad dante
18-09-2010, 17:50
چه نمره ای بهت میده؟؟؟؟؟؟؟؟

kourosh4
18-09-2010, 18:07
منظورت بنچمارک خود بازی هست دیگه ....
تمام تنظیمات رو میزارم اخر بهم c میده ...
البته تو بازی هم تمام تنظیات از جمله فیزیک رو گزاشتم اخر....

milad dante
18-09-2010, 18:17
وقتی گیر میکنه بیا بیرون ببین درجه حرارت کارتت چند میشه؟؟؟؟؟

mohammad8711
18-09-2010, 18:21
منظورت بنچمارک خود بازی هست دیگه ....
تمام تنظیمات رو میزارم اخر بهم c میده ...
البته تو بازی هم تمام تنظیات از جمله فیزیک رو گزاشتم اخر....
physx رو خاموش کن مشکلت حل میشه

aban366
18-09-2010, 18:28
سلام
این بحث بنچکارک رو چندین صفحه قبل کردیم اما منم دوباره میگم
با سیستم من
بنچمارک با فیزیک و انتی الیانس X16 و تمام معرفه های catalyst هم در quality که در این حالت میده C با فریم 30 تا 35 در اون صحنه جنگ جهانی 29
بدون فیزیک باز همون C رو میده اما فریم بین 59 تا 65 در اون صحنه جنگ جهانی 59
ورژن catalyst هم 10.8 هستش

kourosh4
18-09-2010, 18:49
physx رو خاموش کن مشکلت حل میشه

خاموش و روشن فیزیک فرقی نمیکنه ..
میکن که در حالت معمولی تو شهر که میگردم با بالاترین تنظیمات بالای 80 فریم میگیرم و هر چی هم تیر اندازی میکنم مشکلی نداره ولی تو این مراحلی که گفتم بیشتر از 5 فریم نمیده و تنظیمات رو هم که کم میکنم فرقی نمیکنه ...
اصلا نمیشه مرحله رو رد کرد :41:
درایور هم 10.8 رو نصب کردم فرقی نکرد دیگه نمیدونم چیکار کنم... کلافه شدم از دست بازی:19:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

سلام
این بحث بنچکارک رو چندین صفحه قبل کردیم اما منم دوباره میگم
با سیستم من
بنچمارک با فیزیک و انتی الیانس X16 و تمام معرفه های catalyst هم در quality که در این حالت میده C با فریم 30 تا 35 در اون صحنه جنگ جهانی 29
بدون فیزیک باز همون C رو میده اما فریم بین 59 تا 65 در اون صحنه جنگ جهانی 59
ورژن catalyst هم 10.8 هستش

به نظر شما ایراد از چیه یعنی میتوه از cpu باشه ....
چون کارت رو هم تا 850/1200 اور کردم .....

BMW.M3_E46
18-09-2010, 19:07
آقا بازی که تموم میشه چرا open world نیست!؟میشه Open کرد!؟

Spaniuly
18-09-2010, 19:22
آقا بازی که تموم میشه چرا open world نیست!؟میشه Open کرد!؟
بله با مود Free Ride یا نصب DLC ها لینک اینها توی پست دوم بازی قرار داده شده توی صفحه اول

xzero
18-09-2010, 19:31
میکن که در حالت معمولی تو شهر که میگردم با بالاترین تنظیمات بالای 80 فریم میگیرم و هر چی هم تیر اندازی میکنم مشکلی نداره ولی تو این مراحلی که گفتم بیشتر از 5 فریم نمیده و تنظیمات رو هم که کم میکنم فرقی نمیکنه ...
درایور هم 10.8 رو نصب کردم فرقی نکرد دیگه نمیدونم چیکار کنم... کلافه شدم از دست بازی:19:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

همونطور که گفتم به احتمال زیاد مشکل از پردازندتونه که توی این بازی واسه گرافیکتون محدودیت ایجاد میکنه !!!
من تو اون مرحله که شما میگی حداقل فریمی که گرفتم 54 و بالاترین هم 60 بود !!
همه ی تنظیمات روی اخرین حد بود v.synch هم روشن بود ولی physx خاموش بود !!!
شما تو بنچمارک بازی چند فریم گرفتی ؟؟!! همه ی تنظیماتو رو اخرین حد بزار و v.synch هم روشن کن و فقط physx رو خاموش کن و تو بنچمارک بازی برو ببین چند فریم بهت میده ؟!!!

Lt.Ali
18-09-2010, 19:43
DLC جدید اومده برای بازی ظاهـرا" کسـی لینکشو میزاره ؟ تورنت نباشـه

kourosh4
18-09-2010, 21:12
همونطور که گفتم به احتمال زیاد مشکل از پردازندتونه که توی این بازی واسه گرافیکتون محدودیت ایجاد میکنه !!!
من تو اون مرحله که شما میگی حداقل فریمی که گرفتم 54 و بالاترین هم 60 بود !!
همه ی تنظیمات روی اخرین حد بود v.synch هم روشن بود ولی physx خاموش بود !!!
شما تو بنچمارک بازی چند فریم گرفتی ؟؟!! همه ی تنظیماتو رو اخرین حد بزار و v.synch هم روشن کن و فقط physx رو خاموش کن و تو بنچمارک بازی برو ببین چند فریم بهت میده ؟!!!

با فیزیک high 30 فریم میده و خاموش 60 تا .....
یعنی x4 620 که تا 3.3 اور شده برای این بازی کمه !

vegas
18-09-2010, 21:37
من با Q6600 و گرافیک ATI 3870 اون مرحله جنگ جهانی 50 تا 70 فریم میگیرم ...
کلا سیستمت رو برگردون به کلاک استاک ببین درست میشه ؟!
ممکنه بازی با اورکلاک مشکل داشته باشه !:46:

Spaniuly
18-09-2010, 21:39
Joe's Adventures عنوان DLC جدیدی هست که قراره بزودی برای هر سه پلتفورم ارائه بشه با توجه به اطلاعاتی که در دست هست این بهترین و جالبترین بسته الحاقی بازی خواهد بود که این بار حس جدیدی به شما منتقل می کنه و شما کاملا احساس خواهید کرد بازی براتون دوباره زنده شده

xzero
18-09-2010, 21:43

v.synch روشن بود؟!! همه ی تنظیمات اخر بود؟!!(بجز physx که بهتره خاموش باشه)
توی بنچمارک خود بازی 60 گرفتی؟!! همونجایی که به سیستمت نمره میده نوشته avrage fps ?!!
بله امکانش هست که پردازندتون محدودیت ایجاد میکنه!!

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

من با Q6600 و گرافیک ATI 3870 اون مرحله جنگ جهانی 50 تا 70 فریم میگیرم ...
کلا سیستمت رو برگردون به کلاک استاک ببین درست میشه ؟!
ممکنه بازی با اورکلاک مشکل داشته باشه !:46:

درسته
گفته ی این دوستمون هم اجرا کن البته اگه شدنیه !!!
شما بایوس 5870 رو روی 5850 نصب کردین؟؟؟!!!!

kourosh4
18-09-2010, 23:11
v.synch روشن بود؟!! همه ی تنظیمات اخر بود؟!!(بجز physx که بهتره خاموش باشه)
توی بنچمارک خود بازی 60 گرفتی؟!! همونجایی که به سیستمت نمره میده نوشته avrage fps ?!!
بله امکانش هست که پردازندتون محدودیت ایجاد میکنه!!

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

درسته
گفته ی این دوستمون هم اجرا کن البته اگه شدنیه !!!
شما بایوس 5870 رو روی 5850 نصب کردین؟؟؟!!!!

نه به بایوس دست نزدم و فقط کلاک ها رو بردم بالا ....
بدون اور هم فرقی نکرد ... دیگه داره اعصابم رو خورد میکنه ... درسته x4 620 ضعیفه ولی با فرکانس 3.3 فرقی چندانی با 955 نمیکنه البته تو گیم....
تو بنچمارک هم با فزیک high 25-30 تا میده (هر دفعه فرق میکنه) و بدون فیزیک 50-60 تا .....
خب شاید از cpu باشه ولی بازی رو میخام پاکش کنم کلا بهم ضد حال زد ....
راستی نگفتین امکان داره از کرک باشه .....
ممنون از کمکتون..:10:

Lt.Ali
18-09-2010, 23:29
DLC هـای دیگـرشم میزارید اگـر حجمشون کم باشـه بگیرم ؟ :46:

Mojtaba-MCI
18-09-2010, 23:50
سلام ، یه سوال در مورد داستان بازی داشتم!
الان داستان بازی به جایی رسیده که Derek رو کشتم و باید پول Bruno رو بهش بدم ولی وقتی از دفتر کار Derek میام بیرون هیچ علامتی روی نقشه نیست که بدونم باید کجا برم!
میشه یه راهنمایی بدید؟!

huggy
19-09-2010, 00:35
سلام ، یه سوال در مورد داستان بازی داشتم!
الان داستان بازی به جایی رسیده که Derek رو کشتم و باید پول Bruno رو بهش بدم ولی وقتی از دفتر کار Derek میام بیرون هیچ علامتی روی نقشه نیست که بدونم باید کجا برم!
میشه یه راهنمایی بدید؟!

اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید. برای دزدی هم برید یه مغازه لباس فروشی و یه اسلحه رو سر صندوق دار بگیرید و بعد برید طرف صندوق پول و پولها رو ورمیداره !!! تازه میتونید برید لباس هاشو هم مجانی بردارید ( مغازه دار روبکشید که به پلیس زنگ نزنه !!) وگه با پلیس درگیر شدید پلیس ها رو تو همون مغازه لباس بکشید و بعد که پلیسها گمتون کردن و خودتو وانتد شدید از همون جا لباستو نو عوض کنید که از وانتدی در بیایید !!!

Spaniuly
19-09-2010, 01:14
DLC هـای دیگـرشم میزارید اگـر حجمشون کم باشـه بگیرم ؟ :46:
توی پست دوم تاپیک هست دوست عزیز

aban366
19-09-2010, 07:54

به نظرم مشکل از کرک هاست من تونستم با کرک مشکل افت فریم رو حل کنم اما یه مشکلی بوجود میاد
ما الان دو تا کرک کامل داریم یکی اسکایدر و دیگری هم BFC هستش که با اسکایدر مشکل افت فریم هستش اما با کرک BFC در تنظیمات بالا فریم خوب میگیرین
اما مشکل BFC اینه که نمیتونی DLC ها رو بهش اضافه کنی چون DLC ها رو نمیاره
البته من امتحان نکردم یکی از دوستان میگفت با نصب مجدد از اول و ریختن DLC ها قبل از شروع بازی با کرک BFC تونسه بیاره شما برات مهمه افت فریم از اون کرک استفاده کن نگو لینک بده بگرد صفحات قبل هستش

Mojtaba-MCI
19-09-2010, 08:17
اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید. برای دزدی هم برید یه مغازه لباس فروشی و یه اسلحه رو سر صندوق دار بگیرید و بعد برید طرف صندوق پول و پولها رو ورمیداره !!! تازه میتونید برید لباس هاشو هم مجانی بردارید ( مغازه دار روبکشید که به پلیس زنگ نزنه !!) وگه با پلیس درگیر شدید پلیس ها رو تو همون مغازه لباس بکشید و بعد که پلیسها گمتون کردن و خودتو وانتد شدید از همون جا لباستو نو عوض کنید که از وانتدی در بیایید !!!
Ok ، الان متوجه شدم!
دیدم بالای سمت چپ بازی هی مینوشت یا به مغازه ها برو یا بروس!
خب این واسه بدست آوردن پول بیشتر بود دیگه...
ممنون!

xzero
19-09-2010, 11:07
نه به بایوس دست نزدم و فقط کلاک ها رو بردم بالا ....
بدون اور هم فرقی نکرد ... دیگه داره اعصابم رو خورد میکنه ... درسته x4 620 ضعیفه ولی با فرکانس 3.3 فرقی چندانی با 955 نمیکنه البته تو گیم....
تو بنچمارک هم با فزیک high 25-30 تا میده (هر دفعه فرق میکنه) و بدون فیزیک 50-60 تا .....
خب شاید از cpu باشه ولی بازی رو میخام پاکش کنم کلا بهم ضد حال زد ....
راستی نگفتین امکان داره از کرک باشه .....
ممنون از کمکتون..:10:

عزیز من فرکانس پردازنده تاثیری خیلی کمی توی فریم داره !! و بیشتر تاثیرش توی نرم افزارهای محاسباتیه!!
و ابن بازی هم جزو بازیهایی هستش که خیلی روی قدرت کلی پردازنده متکی هستش نه صرفا فرکانس بالا !!
احتمالش هست از کرک باشه !! اگه مشکل از کرک باشه باید با همون کرک اسکیدرو مشکل حل شه و نیاز به کرک دیگه نیست !!
اینم لینک دانلود کرک فقط اون کرکی که بغلش نوشته done by skidrow رو دانلود کن !!!

kourosh4
19-09-2010, 11:08
این کرک bfc کجاست هر چی گشتم نبود که ..........
لطفا لینک دانلود رو برام بزارید ...
ممنون میشم...

ATA FARZADI
19-09-2010, 11:23
یه سوال اساسی :

چرا تا غذا میخوری تا میری به علامت توی نقشه برسی سری جونش میاد پایین

مشکل از کرکه؟؟؟؟؟؟؟

kourosh4
19-09-2010, 11:27
عزیز من فرکانس پردازنده تاثیری خیلی کمی توی فریم داره !! و بیشتر تاثیرش توی نرم افزارهای محاسباتیه!!
و ابن بازی هم جزو بازیهایی هستش که خیلی روی قدرت کلی پردازنده متکی هستش نه صرفا فرکانس بالا !!
احتمالش هست از کرک باشه !! اگه مشکل از کرک باشه باید با همون کرک اسکیدرو مشکل حل شه و نیاز به کرک دیگه نیست !!
اینم لینک دانلود کرک فقط اون کرکی که بغلش نوشته done by skidrow رو دانلود کن !!!

والا نمیدونم شاید این بازی برعکس بقیس اما به نظر من فرکانس بیشتر تاثیرش توی گیم بیشتر از کش و معماریه پردازنده هست حداقل برای من که اینجوریه!
حالا نفهمیدم کرک bfc رو بگیرم یا اسکیدرو ....:41:
ممنون از کمکت ...:40:

milad dante
19-09-2010, 11:34
یه سوال اساسی :

چرا تا غذا میخوری تا میری به علامت توی نقشه برسی سری جونش میاد پایین

مشکل از کرکه؟؟؟؟؟؟؟

بله مشکل از کرکتون

xzero
19-09-2010, 12:01
والا نمیدونم شاید این بازی برعکس بقیس اما به نظر من فرکانس بیشتر تاثیرش توی گیم بیشتر از کش و معماریه پردازنده هست حداقل برای من که اینجوریه!
حالا نفهمیدم کرک bfc رو بگیرم یا اسکیدرو ....:41:
ممنون از کمکت ...:40:

توی این بازی قدرت کلی پردازنده مهمه نه صرفا فرکانس !!
شما همین اسکیدرو رو بگیر !!
اگه مشکل از کرک باشه باید با اسکیدرو حل بشه !!!

javadlf
19-09-2010, 12:11
این قابلیت physx تاثیری هم توی کیفیت گرافیک بازی داره. منظورم اینه که محسوس هست؟

xzero
19-09-2010, 13:41
این قابلیت physx تاثیری هم توی کیفیت گرافیک بازی داره. منظورم اینه که محسوس هست؟

تاثیر بسیار کمی تو کیفیت کلی بازی داره !!
بیشتر توی شکستن شیشه ها به چشم میاد !!

ATA FARZADI
19-09-2010, 14:09
بله مشکل از کرکتون

الان بهترین کرک برای این بازی چی هست

اگه لینکش رو هم بزارید خیلی ممنون میشم

الان 2 هفته این بازی رو کامپیوترم هست ولی بازی نکردم

xzero
19-09-2010, 14:45
الان بهترین کرک برای این بازی چی هست

اگه لینکش رو هم بزارید خیلی ممنون میشم

الان 2 هفته این بازی رو کامپیوترم هست ولی بازی نکردم

بهترین کرک اسکیدرو هستش !!!
فقط اونیکه بغلش نوشته done by skidrow رو دانلود کن !!!
اینم لینکش

evil 4
19-09-2010, 16:13
سلام!!

من chapter 7 مشكل دارم!!!‌ تا قبل اين chapter همه چي خوب بود اما تو اين مرحله تا مي خوام سوار ماشين بشم از بازي مياد بيرون dont send ميده!!! مشكل از چيه؟
راستي سيستمم اينه:
cpu : amd athlon 64 x2 dual - core proccer 4600
ram : 2gb
geraphic: 8500 gt - 1gb
ولي با پايينترين تنظيمات (640*480) باز ميكنم كه fps روي 20 !! چجوري ميشه بهتر بشه؟

evil 4
19-09-2010, 16:18
سلام save gamam پاك شد!!! كسي chaptere 7 رو داره بزاره لطفا؟

popowoody
19-09-2010, 16:25
سلام!!

من chapter 7 مشكل دارم!!!‌ تا قبل اين chapter همه چي خوب بود اما تو اين مرحله تا مي خوام سوار ماشين بشم از بازي مياد بيرون dont send ميده!!! مشكل از چيه؟
راستي سيستمم اينه:
cpu : amd athlon 64 x2 dual - core proccer 4600
ram : 2gb
geraphic: 8500 gt - 1gb
ولي با پايينترين تنظيمات (640*480) باز ميكنم كه fps روي 20 !! چجوري ميشه بهتر بشه؟

کرک بالا پست بالای خودتون رو دانلود کنید بریزید تو فولدر pc

aban366
19-09-2010, 16:54
این کرک bfc کجاست هر چی گشتم نبود که ..........
لطفا لینک دانلود رو برام بزارید ...
ممنون میشم...
دوست عزیز شما داری خودت خودت رو گیج میکنی دوتا کرک نهایتش 10 مگه که دانلود کن متوجه میشی اما من خودم میگم دقیقا همین مشکل رو داشتم با CFB حل شد
phisics بازی هم نه فقط در شکستن شیشه بلکه در انفجارها و کلا صحنه هائی که نیاز به نورپردازی روشن با رنگهای چند لایه قوی هست خودش رو نشون میده که خوب تو اون صحنه جنگ جهانی هم فیزیک باعث افزایش فوقالعاده کیفیت صحنه ها میشه
کرک CFB هم تو امضا یکی از دوستان که نوشته بود کرک مافیا2 و ... هستش که وقتی لینک اون صفحه کرک رو میزنی دوتا گزینه کرک هستش یکی اسکایدرو یکیم CFB

بیا اینم لینک کرک های سالم اخرین ورژنها

xzero
19-09-2010, 17:29
phisics بازی هم نه فقط در شکستن شیشه بلکه در انفجارها و کلا صحنه هائی که نیاز به نورپردازی روشن با رنگهای چند لایه قوی هست خودش رو نشون میده که خوب تو اون صحنه جنگ جهانی هم فیزیک باعث افزایش فوقالعاده کیفیت صحنه ها میشه

اگه ایشون انویدیا داشته باشن بله ولی اگه ati داشته باشن بجز شکستن شیشه ها روشن کردن کردن فیزیکس توجیه دیگه ای نمیتونه داشته باشه چون اختلاف کیفیت توی بیشتر موارد اونقدر فاحش نیست که به کاهش فریمش بیارزه !!!
و اینجوری که از سئوال ایشون معلوم بود میشد فهمید که ایشون physx رو روشن کردن و با کاهش فریم زیاد مواجه شدن و الان میخواستن بدونن که physx روشن اونقدر افزایش کیفیتی ایجاد میکنه که این کاهش فریم رو بپذیرن !!

A.M.D.D.E.V.I.L
19-09-2010, 17:48
دوستان اون free ride که توی صفحه ی اول است قدیمیه - توی امضای من یکم جدید ترش هست

H.P1366
19-09-2010, 18:18
آقا من رسیدم به آخر مرحله 14 اونجا که پول رو به برونو پس می ده بعد یه صفحه سیاه میاد و لود میده بعد از چند لحظه یه سری نوشته درباره تاریخچه مافیا و از این جور چیزا می نویسه (تو همون صفحه سیاه) بعد که تموم می شه همین جوری لود میده و صدای خیابون میاد ولی نمی ره تو بازی باید چه کار کنم

H.Operator
19-09-2010, 18:38
تازه داشت بهم حال میداد که تمام شد(خیلی کم بود)!
میگم مدی چیزی براش نمیاد یک چند مرحله بشتر باهاش حال کنیم.
راستی:
بدون physx حدود 60-70 تا فریم بهم میداد با physx هم یک30-40 تایی میداد توی بنچمارکش و توی شهر میرفت تا 100 با همین سیستمی که دارم(البته physx رو میزاشتم روی cpu میومد تا 17-20 ولی وقتی میزاشتم روی هسته دوم کارت بین 30-40 متغیر بود).

M.B:Gigabyte MA-770-UD3 REV 2.0
CPU:AMD PHENOME2 X3 720BE @ 3.6GHZ CM HYPER TX3
RAM:2x2GB DUAL1066 DDR2
GPU: NVIDIA GEFORCE 9800GX2 @ 725-1700-2200
HDD:2xSEAGATE 7200 500GB= 1TB RAID0
PCU:GREEN GP780B

silent-assassin
19-09-2010, 19:36
سلام

میگم یکی از دوستان حدود 1 هفته پیش داستان بازی را بخش به بخش گذاشته بود

الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم

لطف میکنید لینک اولیش را بگذارید

ممنون

popowoody
19-09-2010, 20:00
من اسم کاربرو می دونم پست چپتر اول رو نمی دونم اسم : huggy

vahidgame
19-09-2010, 20:21
سلام

میگم یکی از دوستان حدود 1 هفته پیش داستان بازی را بخش به بخش گذاشته بود

الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم

لطف میکنید لینک اولیش را بگذارید

ممنون

اینجا کل داستان بازی توسط جناب huggy گذاشته شده:

ELSIN
19-09-2010, 20:23
DLC جدیده چی شد

silent-assassin
19-09-2010, 20:27
من اسم کاربرو می دونم پست چپتر اول رو نمی دونم اسم : huggy

ممنون دوست من

پست های این دوستمون را از پروفایلش پیگیری کردم و مطالبش پیدا شد

موفق باشید

A.M.D.D.E.V.I.L
19-09-2010, 21:07
DLC جدیده چی شد
تا پایان سال 2010 این DLC جدید با نام joe's adventures ریلیز میشه

ELSIN
19-09-2010, 22:58
تا پایان سال 2010 این DLC جدید با نام joe's adventures ریلیز میشه

ممنون
تازه برج 9 هستیم اینا چی فکر کردند :13:

m.pali
19-09-2010, 23:40
سلام دوستان
من يه مشکلي دارم اونم اينه که وسط تصوير موقع بازي يه تيکه هايي سياه ميان و ميرن (مثل اين فيلماي قديمي که نشون ميده)
البته مختص اين بازي نيست و تو بعضي بازياي ديگه هم اين مشکل ديده ميشه
بعد مثلا در مکان هاي داخلي هم به صورت نقطه نقطه روشن ميشه و قطع ميشه
در ضمن هيچ کدوم از اينها هم مشکلي واسه بازي و تصوير بازي به وجود نمياره

Mr.Photoshop
20-09-2010, 01:51
من چپتر 14 هستم اونجایی که باید بریم قرضمون رو به اون مرد عینکیه پس بدیم اما من وقتی جلوی در میرم هیچ کاری نمیکنه!

huggy
20-09-2010, 02:01
من چپتر 14 هستم اونجایی که باید بریم قرضمون رو به اون مرد عینکیه پس بدیم اما من وقتی جلوی در میرم هیچ کاری نمیکنه!

متاسفانه برای یکی دیگه از دوستان هم همین مشکل پیش اومده بود !! و هر کتری کردن درست نشدش !!
حالا شما 1 بار کرکو بریز یا یه بار مرحله رو از عول برو .
موفق باشی.

Milad4171
20-09-2010, 08:08
من دارم روی سخت دوباره بازی میکنم:5:
امروز بعد از یک بار تموم کردن بازی یک باگ دیدم!!:27:
رفتم ماشین هی اوراق کردم. یهو یکی از ماشینا تو دستگاه کیر کرد!! :18:
هی بالا پایین میره این اهرمش ولی نیمتونه لهش کنه .:31: پولم بهم نداد:41:

('گویا کنتر پستام رسید به 1000- چقدر باحال بچه گول میزننا:21: )

aha2012
20-09-2010, 08:12
سلام
یکی لطف میکنه این انتقام جیمی(DLC) رو با لینک مستقیم برام بذاره.بعد بگید وقتی دانلودش کردم باید تو کجا بریزمش
ممنونم

Milad4171
20-09-2010, 08:27
سلام
یکی لطف میکنه این انتقام جیمی(DLC) رو با لینک مستقیم برام بذاره.بعد بگید وقتی دانلودش کردم باید تو کجا بریزمش
ممنونم

دوستمون پست دوم رو آپدیت کرده. اونجا هرچی بخواین ( اضافات بازی) هست. اون جدیده هم هنوز نیومده. فکر کنم سه ماه دیگه میاد. اون کلا یه بازی کامله!!