PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سرعت دانلود با ایرانسل و همراه اول تا 5 برابر

parisasasa
16-08-2010, 21:32
سلا به همه ی دوستان

اول بگم که این نرم افزار فقط روی گوشیهای 7650 , 6600 , 6630, 6680, 7610 , 6260 , 3230 , 6670 , 6681 کار میکنه :20:

با این نرم افزاری که واستون قرار میدم میتونین سرعت دانلود با ایرانسل و همراه اول رو به 30 برسونین !
در واقع بعضی از دکلهای مخابراتی مخصوص GPRS طراحی شده اند که به این قابلیت در دکل ها EDGE میگویند یعنی همون GPRS اما با سرعت بالاتر . حالا ما باید اینجور دکلها رو که در سطح شهر هستن پیدا کنیم تا بتونیم از حداکثر سرعت GPRS استفاده کنیم (حدود 25- 30 کیلوبایت در ثانیه) و این نرم افزار که توسط نوکیا ساخته شده همین کارو انجام میده و موبایل رو مجبور میکنه که فقط از یک دکل دیتا بگیره یعنی همون دکلی که حالت EDGE داره . بطور واضح وقتی شما با موبایل مکالمه میکنید یا حتی وقتی در حالت استندبای هست به دکلی وصل میشه که قدرت سیگنالش بیشتر باشه یا به عبارتی بهش نزدیکتر باشه حتی ممکنه شما همزمان که چند کانال رادیویی دارید یکی قدرتش -65 dbm باشه و یکی دیگه -64 و دیگری -75 خوب -64دی بی ام از همه قوی تره پس موبایل از اون استفاده میکنه درصورتی که ممکنه دکلی که rxl اش -75 باشه سرعت جی پی آر اس بالاتری داشته باشه پس شما با کمک این نرم افزار فقط به اون دکل دلخواه وصل میشید .

دانلود نرم افزار :

برای استفاده از برنامه Channel num , Rx Level برای شما مهم است.

مثلا شما دارین با سرعت 5 تا 10 کیلو تو خیابون دانلود میکنید بعد ناگهان سرعت شما به 25 تا 30 میرسه در همون لحظه که سرعت دانلودتون ناگهان زیاد شده یا بر حسب تجربه دیدی که در یک منطقه سرعت gprs زیاده سریعا به برنامه مراجعه کنید و در همون صفحه اول شماره کانال اون دکل رو یادداشت کنین .
مثلا من دارم یه فایل رو دانلود میکنم و از قبل هم میدونستم که شماره cell id دکل من همون شکل بالایی هست پس این دکل بدر gprs نمیخوره چون همش سرعتش 5 هست ناگهان سرعتم زیاد میشه یا سر خیابون که بودم دیدم وقتی همینطوری به اینترنت وصل شدم دیدم که سرعت دانلود عالیه و 30 تا میده سریع میرم تو برنامه و در صفحه ی اول اطلاعات گفته شده رو یاد داشت میکنم . حالا که برگشتین خونه دوباره به صفحه اول برید و اطلاعات داده شده رو یادداشت کنین .

نکته خیلی مهم: همیشه اطلاعات آنتن خونه خودتونو بلد باشید تا اگر در مقداردهی اشتباه کردید برای اصلاح باید حتما یه مقدار صحیح وارد کنید

نکته: اگه شما دکل ادج داری پیدا کردید که مقدار rxl آن مثلا 100 یا 90 بود یعنی اینکه اون دکل از شما دوره و چون پینگ بالاست edge خوب کار نمیکنه پس بیخیال اون دکل شید.البته بازم تست خودتونو بکنید.

شما در این لحظه فقط از همون آنتنی که بهترین سرعت دانلود رو داره همیشه استفاده میکنید و با دکل های دیگه کاری ندارید.

دانلود (3230,6260,7610,6670)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود (6630,6680,6681)

راهنمای استفاده از نرم افزار به زبان انگلیسی اما راحت ( شرمنده وقت ترجمه کردنشو نداشتم :13: )

Sarvona
19-08-2010, 11:32
سلام... گوشی من N70 هست....
این دو ورژن نرم افزاری که گذاشتین برام کار نمی کنه میتونین برای گوشی من این نرم افزار رو بزارین؟

parisasasa
19-08-2010, 20:19
سلام... گوشی من N70 هست....
این دو ورژن نرم افزاری که گذاشتین برام کار نمی کنه میتونین برای گوشی من این نرم افزار رو بزارین؟

سلام دوست من
گوشی خودمم N70 هست اما واسه ما این نرم افزار وجود نداره !! (مطمئن باش) :41:

Sarvona
20-08-2010, 21:51
خوب کلاً اصلاً هیچ راهی نداره؟
بدون نرم افزار؟
یک نرم افزار دیگه؟
به خدا بد بهش نیاز دارم:41:

parisasasa
21-08-2010, 14:38
حرف دلمو زدی دوست عزیز
من خیلی وقته بهش نیاز دارم ، کل اینترنتو زیرو رو کردم اما پیدا نشد !
هیچ راهی نداره ، نزدیک خونمون یه دکل هست که EDGE داره اما نمیتونم بهش وصل بشم ، تازه خواستم به خاطر این نرم افزار یه گوشی نوکیا S60v3 بخرم !!!! اما پشیمون شدم :دی
به چندتا از برنامه نویسا تو Symbiantalk سپردم که برنامشو بنویسن اما فکر نمیکنم توجه کنن چون S60v2 دیگه مثل قبل طرفدار نداره !
اما یه نرم افزار هست که اطلاعات سلولی رو فقط نمایش میده و متاسفانه نمیشه تغییرش داد ، برو به این تاپیک

dostan
02-10-2010, 05:32
برای 6120 ندارید

dostan
04-10-2010, 22:17
روی 6600 کار نکرد

parisasasa
16-11-2010, 19:01
برای 6120 ندارید

مراجعه کنید به این تاپیک

alireza88000
25-11-2010, 19:05
نسخه اي براي sonyericsson w960i ندارين؟؟؟alireza88000@gmail.com

sunprogrammer
04-12-2010, 10:44
با سلام و احترام

دقیقا نمی دانم پرسیدن این سئوال، در این تاپیک شایسته است یا خیر، لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی فرمایید:

بنده پس از مدتی اتصال به اینترنت ایرانسل، سرعت اتصال/اینترنت/سند-رسیو به صفر می رسد.
تنها راه حل مشکل، DisConnect/ReConnect به شبکه اینترنت ایرانسل است.

حتی هنگام وب-گردی نیز این اتفاق می افتد، لزوما به هنگام دانلود با این اتفاق مواجه نمی شوم.
بنده نمی دانم به چه علت مشکل که عرض کردم ایجاد می شود
سخت افزاری یا نرم افزاری است؟

کلا مربوط به لپتاپ/مودم/... است؟

بنده ویندوز 7 نسخه Ultimate اوریجنال x64 و به روز شده دارم.
همچنین Kaspersky IS 2011 اریجنال و به روز شده جهت گارد امنیتی ضد ویروس و ... بهره می برم.
از نظر فایروال نرم افزار براوزر با دانلودر را در گروه Trusted و با 100% allow تنظیم می کنم.

مودم بنده:
Huawei K3565 GPRS/EDGE/3G است.
USB Modem می باشد.

تنظیمات پاور مربوط به مودم را هم نگاه کردم در Device-Manager، گزینه های مربوط به Allow computer...
را غیر فعال کرده ام تا برای صرف جویی در برق، موم را خاموش/غیر-فعال نکند

لطفا راهنمایی فرمایید.
با سپاس

parsianm
04-12-2010, 19:39
منم میخواام n72:41:

parisasasa
24-12-2010, 22:43
منم میخواام n72[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفم ... :دی

hotboy1
05-01-2011, 20:16
سلام
میگما برای n70 این برنامه نیست؟
خواهش می کنم اگه هست معرفی کنید؟

sina6688
10-05-2011, 02:19
با سلام و احترام

دقیقا نمی دانم پرسیدن این سئوال، در این تاپیک شایسته است یا خیر، لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی فرمایید:

بنده پس از مدتی اتصال به اینترنت ایرانسل، سرعت اتصال/اینترنت/سند-رسیو به صفر می رسد.
تنها راه حل مشکل، DisConnect/ReConnect به شبکه اینترنت ایرانسل است.

حتی هنگام وب-گردی نیز این اتفاق می افتد، لزوما به هنگام دانلود با این اتفاق مواجه نمی شوم.
بنده نمی دانم به چه علت مشکل که عرض کردم ایجاد می شود
سخت افزاری یا نرم افزاری است؟

کلا مربوط به لپتاپ/مودم/... است؟

بنده ویندوز 7 نسخه Ultimate اوریجنال x64 و به روز شده دارم.
همچنین Kaspersky IS 2011 اریجنال و به روز شده جهت گارد امنیتی ضد ویروس و ... بهره می برم.
از نظر فایروال نرم افزار براوزر با دانلودر را در گروه Trusted و با 100% allow تنظیم می کنم.

مودم بنده:
Huawei K3565 GPRS/EDGE/3G است.
USB Modem می باشد.

تنظیمات پاور مربوط به مودم را هم نگاه کردم در Device-Manager، گزینه های مربوط به Allow computer...
را غیر فعال کرده ام تا برای صرف جویی در برق، موم را خاموش/غیر-فعال نکند

لطفا راهنمایی فرمایید.
با سپاس

سلام داداش، این مشکلی که شما عرض کردید دقیقا بخاطر خود شبکه ایرانسل و شرکت ایرانسل هست که دو دلیل میتونه داشته باشه
1- عمدی هست، بخاطر اینکه ملت برن وایمکس بخرن
2- خیر عمدی هست و بخاطر کاهش و افزایش ترافیک و انتقال داده ها متغیر میباشد.

در هر حال مشکلی که گفتید دقیقا طبیعی هست و به خود ایرانسل ارتباط داره و نه به گوشی شما و نه مودم شما.

و من الله توفیق:20:

parisasasa
26-07-2011, 22:42
سلام
میگما برای n70 این برنامه نیست؟
خواهش می کنم اگه هست معرفی کنید؟

نه دوست عزیز ،تو هر صفحه یکی میپرسه و منم میگم نه !!

djtiesto
01-11-2011, 19:08
سلام برای 5530 موجوده؟

djtiesto
02-11-2011, 13:42
اگر موجوده ساین شدش رو بزارید ممنون

omidzarenejad
25-05-2012, 10:33
ترفند افزایش سرعت مودم های خط ایرانسل USB
موزش نحوه افزایش سرعت مودم همراه برای استفاده کنندگان از سیم کارت ایرانسل

پس از نصب نرم افزار همرا با مودم های همراه شرکت رایانه پخش ، در ابتدا باید پنجره Device Manager را باز کرده و بر روی مودم اضافه شده که با نام USB Modem معمولا نمایش داده می شود راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب نمائید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپس بر روی تب Advanced رفته و در مقابل جای خالی عبارت AT&FX را وارد نمائید.(مطابق نوشته)
در پایان بر روی کلید OK کلیک کرده و تمامی پنجره ها را ببندید.
حال می توانید با استفاده از تنظیمات مودم خود با سرعت بهتری ارتباط برقرار کنید.
امید است در آینده نزدیک بستر ارتباطی توسط سرویس دهندگان کشور بهبود یابد.

omidzarenejad
25-05-2012, 10:36
شرکتش فرقی نمیکنه همه مودم های usb 3g edge
USB
EDGE
3G

omidzarenejad
25-05-2012, 10:41
آموزش نحوه افزایش سرعت مودم همراه
برای استفاده کنندگان از سیم کارت ایرانسل

پس از نصب نرم افزار همرا با مودم های همراه ، در ابتدا باید پنجره Device Manager را باز کرده و بر روی مودم اضافه شده که با نام USB Modem معمولا نمایش داده می شود راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب نمائید.

سپس بر روی تب Advanced رفته و در مقابل جای خالی عبارت AT&FX را وارد نمائید.(مطابق نوشته)
در پایان بر روی کلید OK کلیک کرده و تمامی پنجره ها را ببندید.
حال می توانید با استفاده از تنظیمات مودم خود با سرعت بهتری ارتباط برقرار کنید.
امید است در آینده نزدیک بستر ارتباطی توسط سرویس دهندگان کشور بهبود یابد.

omidzarenejad
25-05-2012, 10:42
ترفند افزایش سرعت اینترنت ایرانسل در این قصد داریم به بررسی افزایش سرعت اینترنت با خطوط ایرانسل و سیم کارت بپردازیم تا وقتی با خطوط ایرانسل به اینترنت متصل می شید با سرعت بالا بتونید از اینترنت استفاده کنید ، همچنین این آموزش در رابطه با مودم های USB Edage و hsdpa هم صدق میکند و سرعت شما را چند برابر بیشتر مینماید .

نکته: این روش ها فقط برای کسانیه که از طریق کامپیوتر با خط ایرانسل و یا مودم های USB به اینترنت متصل میشوند کارایی دارد .

مرحله اول:

اول باید یک connection بسازید .

نکته : اونایی که nokia دارند می تونند به راحتی از طریق pc suite یک connection بسازند به این شکل که وقتی وارد نرم افزار pc suite شدید connect to the internet را انتخواب کنید و بعد settings را انتخواب کنید و نام مودم موبایلتون روانتخواب کنید (قبلا می بایست نصب کرده باشید ) next را بزنید configure the connection manually را انتخواب کنید و next را بزنید و فقط access point را mtnirancell بگذارید و finish را بزنید. مانند تصویر زیر :

[تصویر: 13009757121.png]
مرحله دوم:
به منوی start بروید و run را اجرا کنید و gpedit.msc را تایپ کنید و ok را بزنید. حالا پنجره group policy باز میشود در قسمت سمت چپ ودر قسمت local computer policy بخش computer configuration را انتخواب کنید حالا وارد پوشه administrative templates و بعد پوشه network و بعد پوشه QoS packet scheduler شوید
اکنون روی Limit reservable bandwith دو بار کلیک کنید در پنجره باز شده و در تب setting باید( از بین آن سه تا دکمه رادیویی ) Enable را انتخواب کنید و در قسمت پایین bandwith limit را 100% بگذارید و ok را بزنید و پنجره Group policy را ببندید حالا وارد control panel شوید و وارد Network connections شوید . در اینجا یک connection به اسم مودم موبایلتان هست روی آن راست کلیک کنید و properties را بزنید حالا در تب networking چک کنید QoS Packet Schedulers تیک خرده باشد و بعد ok را بزنید.
(توضیح کوتاه: تنضیمات اولیه ماکروسافت تنها امکان استفاده 20% درصد از سرعت اینترنت را به شما می دهد با این تنضیمات شما 100% سرعتی که ISP (در اینجا ITSP ) در اختیار شما قرار میدهد را در اختیار دارید)
مرحله سوم:
به control panel بروید و phone and modem options را باز کنید و در تب modems مودم موبایل خودتون را انتخواب کنید و دکمه properties را بزنید و در صفحه باز شده در تب advanced در قسمت Extra initialization commands دستور زیر را وارد کنید:
W+MS=V34
ok را بزنید و کامپیوتر را ریست کنید .

وقتی که خواستید به اینترنت متصل شوید فقط کافی است که در قسمت network connectinos آن connection که مربوط به موبایلتان بود را باز کرده و Dial را بزنید و به اینترنت متصل شوید .

(این تنظیمات را می توانید برای اتصال از طریق dial-up هم اسنفاده کنید)

eesmael72
27-05-2013, 07:31
سلام سرعت GPRSصفرشده گوشیم NOKIA N8-00هست چطور سرعت افزایش دهیم