PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی های GLX خوب است یا خیر؟

saeedsamiri
16-08-2010, 20:29
گوشی های glx
خوب است یا خیر

MOHAMAD SALEM
16-08-2010, 21:43
سلام به نظر من که پولت توچاه نریز برو گوشی nokia بخر خیالت راحته

اوج بلند
17-08-2010, 11:11
:27: بله برای من و شما خوبن اما برای اونایی که ممکنه با همسر آیندشون حرف سیاسی در وکنن فکر کنم ریسکش بالاست . یه وخ دیدی خواستی باطریشو در بیاری از توش یه ردیابی سیستم شنودی چیزی در اومد افتاد زمین . همینطوری محض اتفاق ...:31:

meisam82
25-08-2010, 14:16
من كاري با نگرانيهاي از اين دست ندارم.
سال 86 يه P3660 خريدم(البته خيلي گرونتر از مشابهش تو برند نوكيا)
رفته رفته ازش بيشتر خوشم ميومد.البته پارسال گمش كردم.(خيلي هم حيفم اومد)
ولي خدمات پس از فروشش فوق العاده بود.

noisymind
25-08-2010, 18:21
نمیدونم قیمتش 90 یا 80 تومانه ولی با این قیمت نوکیا و مخصوصا سونی اریکسون گوشیهای خیلی خوب ( دوربین دار و واکمنی و ... ) داره که آدم مجبور نباشه GLX بخره!

maziarzar
30-08-2010, 03:43
1100بخری بهتره.
درکل با80تا90گوشی هایی چون نوکيا 2730classicوسوني اريکسون S312 می شه خرید.

behi2.12
23-09-2010, 22:52
اگه ميخواين 80 90 تومان بدين بهتره طبق فرمايش دوستان نوكيا يا سوني بخرين ولي اگه ميخواين دو سيم كارته باشه توي چينيها انتخاب خوبيه چون جاوا را هم ساپورت ميكنه

Amir Varasteh
23-09-2010, 23:11
من خودم نمیدونم GLX چطوره اما شما خودتون این گوشیها رو تست کردین که نظر منفی میدین براش؟ یا فقط چون ایرانیه میگین آشغاله ؟

piroooz
24-09-2010, 00:39
دیگه فکر نمیکنم آشغال تر از این گوشی خدا آفریده:31:
دیگه باید توی گوشی هم به خودکفایی برسیم:27:
منم قبلا گفتم بگیرم دو تا سیم کارت بندازم توش رفتم با نمایندگیش صحبت کردم یارو خودش متقاعدم کرد نخرم ... خدا خیرش بده:31:

amir--khan
24-09-2010, 21:41
به نظر من گوشی های اسباب بازی از این بهتر باشه!
آقا برو یا نوکیا یا سونی اریکسون بخر. ضرر نمیکنی.

majid_sd2009
24-09-2010, 22:03
مفت نمیرزه
یکی از اقوام خریده. 60 تومن پول داده.
حالا امکاناتو داشته باشید
یک امکان پیشرفته بهش اضافه کردن برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات توسط بلوتوث.ایجوریه که وقتی بلوتوثت روشنه ولی صفحه خاموشه بلوتوث کار نمیکنه:27: باید حتما صفحه روشن باشه. حالا مثلا داری یک چیز پر حجم میریزی، اگه صفحه خاموش بشه بلوتوث قطع میشه.
بعد اینکه بلوتوث که روشن باشه دیگه نمیشه با گوشی کار کرد اونقدر که سرعتش کم میشه.
فیلم و آهنگ میریزی تو مموری نمیاره تو گالریش و فقط باید تو مموری داخلیش باشه تا شناسایی بشه و بیاد تو گالری.
بعد اینکه جاوا ساپورت نمیکنه. دوربینش که تعطیل. داری آهنگ گوش میدی صداش کم نمیشه! تا آخر زیاده و به هیچ وجه کم نمیشه:21:

runner
24-09-2010, 22:25
به نظر من به جای GLX برید L90 بگیرید!!!!:31:

Soroush-S
27-09-2010, 00:48
من گوشي 2610 GLX داشتم.انتن دهيش عالي بود. سري جديدشو نميدونم ولي دوستان از سري جديدش راضي بودن .

magi1991
23-10-2010, 22:27
به نظر من به جای GLX برید L90 بگیرید!!!!:31:

سمند پیشنهاد میشه!

9vin
23-10-2010, 22:43
من گوشی دومم glx هست که راضی ام

maziarzar
23-10-2010, 23:04
قضیه این گوشیه که تبلیغ می کنه بدون باتری هست چیه همه ازم می پرسم ولی من هم نمی دونم

majidizadi
10-11-2010, 07:41
سلام دوستان من یه گوشی تغییر صدا با کیفیت عالی میخواستم وهزینه که میخوام بکنم واسم مهم نیس کیفیت مهمه ضمنا این گوشیهای چینی و جی ال ایکس رو هم دیدم کیفیت خوبی ندارنواگه همچنین گوشی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

doyar83
07-03-2011, 20:48
من دو سال پیش تازه اومده بود 2680 گرفتم اینو بگم دو ماهه شارژرش سوخت زنگش قطع شد پشتیبانیش هم جوابگو نیست منتها
اگه ازش خوب مراقبت بشه از گوشی چینی های معمولی مثل ای جی تل خیلی بهتره . به ضربه بد جور حساسه . به اعتقاد من با رم باید در حدود 110 تومن پول این گوشی رو بدی 30 تومن بذاری روش سامسونگ دو سیم کارت بگیری خیلی جلویی.

elektronick
05-04-2011, 17:08
به نظر من نسبت به پولش عالیه
فقط قیافه نداره
امکاناتش هم معمولیه
ولی نسبت به گوشی های چینی آخرشه
:27::27::27:

Mageed
12-05-2011, 10:50
دیگه فکر نمیکنم آشغال تر از این گوشی خدا آفریده

به نظر من گوشی های اسباب بازی از این بهتر باشه!

سلام به نظر من که پولت توچاه نریز برو گوشی nokia بخر خیالت راحته

با سلام
دوستانی که مثل بالا نظر دادن لطفا علمی ثابت کنن و الا حرف مفت نزنن
متاسفانه یه حس بد میون ما ایرنیها افتاده که تولید داخل خوب نیست نخیر آقا نمیشه این حرف رو کلی گفت

دیگه باید توی گوشی هم به خودکفایی برسیم
واقعا برای شما و حس استقلال و اعتماد به نفستون متاسفم
ایشالله میرسیم
و اما بعد :
من یه 2690 چند روزی دستم بود ببین به عنوان موبایل نه به عنوان یه گجت پیشرفته خیلی خوبه
2690 خیلی گوشیه ظریف و زیبایی
2 تا سیمکارت همزمان فعال داره
میشه رو همه ی منو هاش رمز گذاشت
جلد کاربردی خوبی داره
البته من با ظبط مکالمات موافق نیستم ولی فکر کنم میشد ورداشت
قیمت خیلی خوبی داره 90 تومن
و از مهم تر اینه که ایرانی یا لااقل با اسم ایران تولید میشه
من چندروزی که دستم بود ازش واقعا راضی بودم
حتی برای چند نفر هدیه هم خریدم که اوناهم راضی بودن

و در آخر خود بالایی میدونه که اصلا قصد تبلیغ نداشتم ولی دلم سوخت وخواستم در مقابل این حس مزخرف دفاع کنم
این حس رو اینجا فقط نمیبینیم تو خیلی از صنایع دیگه هم دیده میشه متاسفانه
یا علی

mtn2008
01-07-2011, 13:27
با سلام
دوستانی که مثل بالا نظر دادن لطفا علمی ثابت کنن و الا حرف مفت نزنن
متاسفانه یه حس بد میون ما ایرنیها افتاده که تولید داخل خوب نیست نخیر آقا نمیشه این حرف رو کلی گفت

واقعا برای شما و حس استقلال و اعتماد به نفستون متاسفم
ایشالله میرسیم
و اما بعد :
من یه 2690 چند روزی دستم بود ببین به عنوان موبایل نه به عنوان یه گجت پیشرفته خیلی خوبه
2690 خیلی گوشیه ظریف و زیبایی
2 تا سیمکارت همزمان فعال داره
میشه رو همه ی منو هاش رمز گذاشت
جلد کاربردی خوبی داره
البته من با ظبط مکالمات موافق نیستم ولی فکر کنم میشد ورداشت
قیمت خیلی خوبی داره 90 تومن
و از مهم تر اینه که ایرانی یا لااقل با اسم ایران تولید میشه
من چندروزی که دستم بود ازش واقعا راضی بودم
حتی برای چند نفر هدیه هم خریدم که اوناهم راضی بودن

و در آخر خود بالایی میدونه که اصلا قصد تبلیغ نداشتم ولی دلم سوخت وخواستم در مقابل این حس مزخرف دفاع کنم
این حس رو اینجا فقط نمیبینیم تو خیلی از صنایع دیگه هم دیده میشه متاسفانه
یا علی
کاملا موافقم.من خودم 2680 و 2690 رو داشتم خداییش یه سرو گردن از گوشی های چینی بالاترن.خواهشا منصفانه نظر بدین دوستان.

SevenCity
04-07-2011, 13:46
گوشی چینی هم مثله glx مانیتور میشه؟:31:

سعید عسگری
04-07-2011, 19:10
سلام
نسبت به قیمتش خوبه چون نرم افزار جاوا نصب میشه و روز 13تیر اعلام شد آپدیت هم میشه!
ولی بردش کاملا شبیه چینی هست
یکی از گوشیهام 3سیمکارت هست !

daeedavood
02-02-2013, 21:58
سلام به همگی. من یه GLX G1 TWINS دارم. خیلی هم ازش راضی هستم. گوشی قبلی ام Satio بود و کلا تجربه کار با گوشی های زیادی را داشتم. الحق جی ال ایکس گوشی خوبیه

mehdi-ch
03-02-2013, 11:51
مشخصات عمومی جی ال ایکس Snowy

شبکه 2GGSM 850 / 900 / 1800 / 1900
تاریخ معرفی2012
وضعیتموجود در بازار

اندازه جی ال ایکس Snowy

ابعاد120x65x10 میلیمتر
وزن100 گرم

صفحه نمایش جی ال ایکس Snowy

نوعصفحه نمایش لمسی خازنی
اندازه480x800 پیکسل, 4 اینچ

زنگ جی ال ایکس Snowy

انواع زنگ
اسپیکر
3.5mm jack[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حافظه جی ال ایکس Snowy

داخل دستگاه3 گیگابایت
کارت حافظهmicro SD تا 32 گیگابایت

امکانات ارتباطی جی ال ایکس Snowy

GPRS[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
EDGE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3G[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شبکه بی سیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلوتوثدارد, v2.1
مادون قرمز
USB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوربین جی ال ایکس Snowy

اصلیدارد, 5 مگاپیکسل, فوکوس اتوماتیک, فلش
فیلم برداری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ثانویه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگر امکانات جی ال ایکس Snowy

OSاندروید 4.0
CPU1 GHz
حسگرهاشتاب سنج, حسگر مجاورتی, قطب نما, حسگر نور
رادیورادیو FM
رنگ بندیمشكی, سفيد

لطفاً نظرتون رو در مورد این گوشی که به نظر خیلی عالی میاد بیان کنید

mehdi-ch
03-02-2013, 11:54
به جز مصرف باتری که Sky بیشتر هست کسی میدونی تفاوت SKy با مدل Snowy در موبال های GLS چیه؟

mohsen_gh1991
18-03-2013, 13:05
دوستان گوشی GLX G4 چطوره؟ کسی باهاش کار کرده؟ و اینکه Gpu دستگاه چیه؟ چیزی در موردش ننوشته جایی

مرد مباح
26-03-2013, 14:27
اول در مورد تجربه با GLX بگم. نسبت به قیمت و امکاناتش خیلی خوبه و با مدل 2680 کار کردم راضی بودم و حتی در بعضی موارد از نوکیا و سامسونگ بهتره (امکانات با قیمت کمتر)
دوم خواهشا الکی نظر ندین چون بعضیا میان اینجا که نظر کارشناسی ببینین و یک مشت نظز شخصی بدون امتحان به خوردشون میره.
سوم من تو فکر خرید g3 یا g4 هستم که با توجه به قیمت و امکانات و بروز بودن، Sumsung Ace که تقریبا تو رده قیمتش هست رو میخوره. از نظر امکانات و مشخصات تو رده ای هست که نزدیکترین گوشی خارجی بهش حدود 1.5 تا 1.7 برابر قیمت اونه.
میخوام بدونم آیا کسی تا حالا با این مدلها کار کرده که بدونه قدرت تاچش چطوره؟

DaRiOuShJh
08-05-2013, 23:06
دوستان اگر کسی این گوشی جدید t3 هم کار کرده یه مقدار سوال داشتم

playstation 3
10-05-2013, 11:53
پردازنده :

dual core Mediatek MT 65771 1.2ghz
پردازنده گرافیکی :
snowy :power VR SGX531
glx snowy

playstation 3
10-05-2013, 11:57
مشخصات اصلی:
فرم گوشی : ساده - دو سیم کارته
وزن : 135 گرم
پردازنده: MTK 6577 Dual Core دوهسته ای 1.2 گیگاهرتز
حافظه: حافظه ROM برای سیستم عامل و نرم افزار 4 گیگا بایت - حافظه رم 512 مگابایت - پشتیبانی از کارت حافظه Micro SD تا 32 گیگابایت
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - خازنی از نوع مالتی تاچ با قالیت دریافت 5 لمس همزمان - اندازه 4.1" اینچ - 800*480 پیکسل
دوربین: 5 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v4.0 - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1600 میلی آمپر ساعت - 6.6 ساعت مکالمه

DaRiOuShJh
10-05-2013, 12:02
برادر این مشخصات که هم تو سایت موبایل هم تو سایت خودش پیدا میشه
کارکردشون چطوره؟
شما خودت کار کردی با گوشی ایش؟

mahsmahs
10-05-2013, 12:19
در کل خوب نیستن، کیفیت صفحه نمایش پایینی دارند و سخت افزار ضعیف :eek:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Soroush-S
10-05-2013, 12:44
دوستان اگر کسی این گوشی جدید t3 هم کار کرده یه مقدار سوال داشتم

من داشتم - الان دست پدرم هست

ali.reihani
08-11-2013, 00:22
گوشی جدید glx به نام g5 عرضه شد!
برید ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirbahalegharn
14-11-2013, 00:01
باسلام

بیاید گوشیهای :
Cube 5H
Lenovo a850
Vowney v5
Zopo c2
Jiayu g3s
و.....
رو نگاه کنید..بهتر از GLX فعلی هستند از لحاظ اپدیت نرم افزاری و کیفیت مسلما سخت افزاری

باتشکر

meisam317
04-12-2013, 21:22
والا ما هر چی که نظات خریداران رو تو سایت های ------------- و mobile.ir دیدیم همه تعریف میکردن از گوشی های GLX
نمیدونم بعضی ها از اینکه ایران گوشی ساخته چرا اینقدر عصبانی هستند و بغض دارند

hp722
17-12-2013, 15:08
دوستان گوشی sky چجوریه؟خوبه؟الان آکش چنده؟بعد بخوام دست2 بفروشمش چند برمیدارن؟

ممنون

Soroush-S
28-12-2013, 22:55
دوستان گوشی sky چجوریه؟خوبه؟الان آکش چنده؟بعد بخوام دست2 بفروشمش چند برمیدارن؟

ممنون

. قیمتش حدود 390 تومنه. فروش دست دو گوشیهای GLX یمقدار سخته:n06:

Atghia
28-12-2013, 23:03
تجربه شخصی من از یکی از مدلهای گوشی جی ال ایکس:
گول ظاهر خوبشون رو نخورید! بدنه بعد از دقیقا یک روز خش افتاد!
کیفیت صدای مکالمه بسیاربسیار ضعیف
کیفیت نمایشگر گوشی پایین
در مجموع یک تجربه بسیار بد!

گفتیم به تولید داخلی (هزاری هم مونتاژ یا هر اسم دیگه) اهمیت بدیم اما انصافا پولم دور ریخته شد...
نتیجه اینکه به برندهای گمنام اصلا فکر هم نکنید!

:n01: .....

farshidshd
30-12-2013, 14:18
دوستان کارکرد مدل W003 جی ال ایکس چطوره؟

جایی در مورد کارکردش چیزی نگفته

Soroush-S
23-01-2014, 14:11
پس از عرضه گوشی هوشمند لاستر در ابتدای امسال و استقبال بی نظیر هم میهنان عزیز از این تلفن همراه ، جی ال ایکس هم اکنون نسخه دوم این گوشی یعنی LUSTER 2 را از امروز وارد بازار کرد که علاوه بر تمام ویژگی های لاستر، این اسمارت فون جدید از دوربین جلو ، فلش دوربین و قابلیت استفاده از سه سیم کارت نیز برخوردار می باشد.

از دیگر ویژگی های این گوشی می توان به طراحی زیبا ی بدنه ، امکان استفاده از حافظه microSD ، صفحه لمسی حرارتی با حساسیت بالا، سیستم عامل Android 2.3 (نان زنجبیلی ) یا Gingerbread ، صفحه نمایش 3.5 اینچی، wifi ، Bluetooth و ... نام برد.
این گوشی علی رغم امکانات اضافه تر خود نسبت به نسخه قبلی ، اختلاف قیمت چندانی با لاستر نداشته و با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.
لاستر 2 را به کسانی توصیه می کنیم که می خواهند یک گوشی اندرویدی زیبا و خوش ساخت با کیفیت مناسب و قیمت بسیار پایین داشته باشند و به مکالمه تصویری و Gps نیازی نداشته باشند.

منبع:جی ال ایکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_iace
16-02-2014, 16:40
من مشخصات چند تا گوشی مدل کلاسیک GLX را تو خود سایت shop.glxphone.ir دیدم که ناقص بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل این اطلاعات را در سایت‌شان برای همه مدلها نزدند که در لینک بالا هم مشخص است : نوع کارت حافظه/تعداد رنگ صفحه نمایش/رزولوشن صفحه نمایش/حافظه داخلی/نوع کارت حافظه/رزولوشن دوربین/ضبط مکالمه/اندازه صفحه نمایش/ ...

وقتی مشخصات دقیق گوشی‌شان را در سایت‌شان نمی‌نویسند یا مشتری مداری بلد نیستند یا کالایی که میفروشند مشکل داره و میدانند که اگر مشخصات دقیق را بنویسند خریدار پس میزنه! (که احتمال دومی بیشتره!!!)

ضمناً هیچکدام از مدلهای کلاسیک (ساده) موجود در سایت‌شان از جاوا پشتیبانی نمیکنند!!!

Pami
16-02-2014, 19:05
وقتی توی مشخصاتشون نوع تاچ اسکرین رو مینویسن "تاچ حرارتی!!" چه انتظاری میشه داشت ؟
دوستان گول شعار ساخت ایران رو نخورن تمام قطعات از کشور برادر چین وارد میشه و تنها اینجا اسمبل میشه

hassan232
01-03-2014, 20:21
وقتی توی مشخصاتشون نوع تاچ اسکرین رو مینویسن "تاچ حرارتی!!" چه انتظاری میشه داشت ؟
دوستان گول شعار ساخت ایران رو نخورن تمام قطعات از کشور برادر چین وارد میشه و تنها اینجا اسمبل میشه
سلام
قبول این گوشیا الان فقط توی ایران روی هم می شن، ولی توجه کنیم "این گوشی ها الان دارند توی ایران روی هم می شوند" و تعداد زیادی از هموطنامون دارند از این طریق نون می خورند. هر چند کیفیتشون پایینه ولی دیگه نه در این سطحی که تبلیغ می شه. من خودم دارم از یکی از گوشیاش استفاده می کنم.
برای خیلی از ما ایرانیا متاسفانه مرغ همسایه غازه، حاضریم گوشی چینی بخریم ولی گوشی چینی که توی ایران سرهم میشه رو نه.
حمایت کنیم، امید خدا کیفیتش هم بهتر می شه.:n01:

ehsan_iace
01-03-2014, 21:00
سلام
قبول این گوشیا الان فقط توی ایران روی هم می شن، ولی توجه کنیم "این گوشی ها الان دارند توی ایران روی هم می شوند" و تعداد زیادی از هموطنامون دارند از این طریق نون می خورند. هر چند کیفیتشون پایینه ولی دیگه نه در این سطحی که تبلیغ می شه. من خودم دارم از یکی از گوشیاش استفاده می کنم.
برای خیلی از ما ایرانیا متاسفانه مرغ همسایه غازه، حاضریم گوشی چینی بخریم ولی گوشی چینی که توی ایران سرهم میشه رو نه.
حمایت کنیم، امید خدا کیفیتش هم بهتر می شه.:n01:

من حاضرم یک گوشی با مارک شناخته شده را که تو ایران مونتاژ میشه را بخرم اما نه گوشی هچل هفتی که پر از اشکاله!

یعنی من مصرف کننده باید گوشی به درد نخور بخرم که یک عده سرکار بروند!!! میخوام صد سال سیاه نرند!!!

این گوشی‌های GLX هم داره راه خودروسازها را میره!!! خریدارها باید ضرر کنند تا یک عده اشتغال داشته باشند!!!

hassan232
31-03-2014, 11:44
من حاضرم یک گوشی با مارک شناخته شده را که تو ایران مونتاژ میشه را بخرم اما نه گوشی هچل هفتی که پر از اشکاله!

یعنی من مصرف کننده باید گوشی به درد نخور بخرم که یک عده سرکار بروند!!! میخوام صد سال سیاه نرند!!!

این گوشی‌های GLX هم داره راه خودروسازها را میره!!! خریدارها باید ضرر کنند تا یک عده اشتغال داشته باشند!!!

سلام
اگه می دونید که این گوشی ها خیلی افتضاحه، که خوب بهتون حق می دم،
ولی من همچین فکری نمی کنم.
یا علی ع

Atghia
31-03-2014, 12:02
من گوشی x2گرفته بودم قبلا، الانم تر و تمیز و سالم هیچ جا نمیخرن ازم! یعنی 20 تومن هم بخاطرش نمیدن((نزدیک 300 گرفته بودمش!!))

Soroush-S
31-03-2014, 12:06
من گوشی x2گرفته بودم قبلا، الانم تر و تمیز و سالم هیچ جا نمیخرن ازم! یعنی 20 تومن هم بخاطرش نمیدن((نزدیک 300 گرفته بودمش!!))

گوشی بزار داخل بازارچه برا فروش . اگه قیمت مناسب باشه فکرنکنم مشتری پیدا نشه:n01: ولی داخل بازار بری همینه! گوشیهای داخلی دست دوم کم خریدوفروش میشه