PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يوفا نامزدهاي بهترين‌هاي سال را اعلام كرد / دیه‌گو میلیتو بازیکن سال باشگاه‌های اروپا

nw_nk
16-08-2010, 20:00
يوفا نامزدهاي بهترين‌هاي سال را اعلام كرد

جوايز باشگاهي يوفا كه نامزدهاي آن از بين بهترين‌هاي ليگ قهرمانان انتخاب شده‌اند؛ شامل بهترين دروازه‌بان، بهترين مدافع، بهترين هافبك و بهترين مهاجم هستند.

سايت گل - دوازده اسم در فهرست اوليه بهترين‌هاي سال اتحاديه اروپا قرار دارند.

يوفا بنا بر سنت ساليانه نام 12 بازيكن را براي 4 جايزه ساليانه خود اعلام كرد،‌ جوايز باشگاهي يوفا كه نامزدهاي آن از بين بهترين‌هاي ليگ قهرمانان انتخاب شده‌اند؛ شامل بهترين دروازه‌بان، بهترين مدافع، بهترين هافبك و بهترين مهاجم هستند.

بازيكنان به وسيله 16 مربي، شانزده تيم راه يافته به ليگ قهرمانان معرفي شده‌اند هر مربي نام فرد منتخب خود را براي هر پست اعلام مي‌كند و البته بهترين بازيكن سال باشگاهي يوفا هم در بين انتخاب خواهد شد.

يوفا جايزه بهترين‌ها را در مراسم قرعه‌كشي ليگ قهرمانان در موناكو، 4 شهريور به برگزيدگان اهدا مي‌كند.

ستاره اصلي و بازيكن برگزيده ليگ قهرمانان نيز از بين همين دوازده نفر با آراي مردم انتخاب خواهد شد.

بهترين دروازه‌بان سال
ژوليو سسار (اينتر)، اوگولوريس (المپيك لی-ون)، ويكتور والدس (بارسلونا)

بهترين مدافع
لوسيو (اينترميلان)، مايكون (اينتر)، جرارد پيكه (بارسلونا)

بهترين هافبك
چابي ارناندس (بارسلونا)، آرين روبن (بايرن مونيخ)، وسلي اسنايدر (اينتر)

بهترين مهاجم
ليونل مسي (بارسلونا)، وين روني (منچستريونايتد)، ديه‌گو ميليتو (اينتر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/8/16

yuseph
16-08-2010, 20:05
یه دفعه بگو منتخب بارسلون+اینتر دیگه...مسخره ست..

H A M A S
16-08-2010, 20:07
به ترتیب:
ژولیو سزار-مایکون-اسنایدر-میلیتو

iman0007
16-08-2010, 20:30
سزار-مایکون-ژاوی-مسی

*M!L4D*
16-08-2010, 22:15
امسال مسلما حق اشنایدر هست .. چه این چه بهترین بازیکن جهان ...
چون هم تو CL خوب بود هم تو جام جهانی !!
ولی مسلما این چند ماه از فصل جدید تو انتخاب دخیل هست

mahyar_bt
16-08-2010, 22:18
روبن فوق العاده بود

errmii
16-08-2010, 23:09
قطعا روبن
نقش پررنگی در رسیدن بایرن به فینال CL داشت

ع.ص
16-08-2010, 23:57
والدز-پیکه-چاوی-مسی

حال میکنم نه از رئالی ها خبریه ونه از خرید های امسال زئال:8:

L.A.M.P.A.R.D
17-08-2010, 21:42
یعنی مخوان بهترین هارو از رقابت های جام باشگاه های اروپا مقایسه کنند ؟ این خیلی مسخرست ........یعنی لیگ ها هیچی ؟!!!!!!

*M!L4D*
17-08-2010, 23:39
یعنی مخوان بهترین هارو از رقابت های جام باشگاه های اروپا مقایسه کنند ؟ این خیلی مسخرست ........یعنی لیگ ها هیچی ؟!!!!!!

داداش این جایزه ی یوفا هست ... باید از بین بهترین های CL باشه !

B L A S T E R
18-08-2010, 00:44
حال میکنم نه از رئالی ها خبریه ونه از خرید های امسال زئال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به حال کردن ادامه بده :27:والدز بهترین دروازه بان ؟ :27:

nw_nk
18-08-2010, 01:34
.

بعد از زامورا بود صحبت کردیم. در منتخب سایت گل هم انتخاب شد. همون موقع گفتم والدز جدا از تعداد گلهای دریافتی این فصل عملکرد بهتری نسبت به کاسیاس داشت. مخصوصا تک‌به‌تکهایی که والدز گرفت و اشتباهاتی که کاسیاس کرد. درست یادم باشه نوشتید همه یا اکثر بازی های رئال رو دیدم و نظرم خلاف اینه. اینجا هم نامزد شد. اگر واقعا بازیهارو دیدید و هنوز عملکردش رو ضعیفتر می دونید باید به نقش تعصب در نظرتون شک کنید.

Dr.FANOOS
18-08-2010, 01:41
.
اگر بخوایمCL رو در نظر بگیرم آره والدز از کاسیاس بهتر بود.اما خولیو سزار از همه بهتر بود.
بازی آرسنال بارسا توی امارات انصافا والدز گل کاشت.بازی برگشت هم تک به تک رو گرفت برگشت توپ رو گل خورد.من ریتینگ گل رو دنبال می کنم در اکثر بازی های لالیگا هم والدز نمره ی بهتری رو کسب کرده بود و دیگه از اون والدز سوتی خبری نبود.تنها اشتباهی که من به یاد دارم از فصل پیش جولوی دیناموکیف ضربه ایستگاهی از زیر دستش رفت توی گل. بازی برگشت ال کلاسیکو دو تا تک به تک عالی گرفت بازی رفت هم توپ رونالدو رو با زانو رد کرد.فکر کنم دو ، سه تا جایزه ی زوبی زارتا هم داره. (البته اکثرا می گن این جابزه رو باید به دفاع بارسا بدن)انصافا خیلی پیشرفت کرده. ولی خب کاسیاس توی جام جهانی گل کاشت سابقه اش هم خیلی درخشان تر از والدز هست.ولی والدز هم اون والدز سابق نیست.من دقیقا مصاحبه دل بوسکه رو یادمه پارسال زمان افت کاسیاس گفته بود اگر اینجوری ادامه بده والدز جاش رو می گیره.

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

بعد از زامورا بود صحبت کردیم. در منتخب سایت گل هم انتخاب شد. همون موقع گفتم والدز جدا از تعداد گلهای دریافتی این فصل عملکرد بهتری نسبت به کاسیاس داشت. مخصوصا تک‌به‌تکهایی که والدز گرفت و اشتباهاتی که کاسیاس کرد. درست یادم باشه نوشتید همه یا اکثر بازی های رئال رو دیدم و نظرم خلاف اینه. اینجا هم نامزد شد. اگر واقعا بازیهارو دیدید و هنوز عملکردش رو ضعیفتر می دونید باید به نقش تعصب در نظرتون شک کنید.
آقا تقریبا همزمان داشتیم به یه چیز فکر می کردیم!:31:

Dr.FANOOS
18-08-2010, 01:46
1-بهترین دروازه بان:سزار
2-بهترین مدافع: انتخابش خیلی سخته...ولی به احتمال زیاد مایکون می شه چون یه دوئل با آلوز داشت و می شه گفت پیروز شد به خاطر همین فکر کنم از اون دوتا موفق تر بوده (ولی این پیکه انصافا هم خوشگله هم خوش استیله هم خوش فکره خفا آینده داره)
3-بهترین هافبک: از نظر سایت گل اشنایدر بهترین بوده اما این هم از اون انتخاب های سخته ولی چون رای گیری می شه شانس ژاوی بالاتر می ره چون محبوب تره.
4-سایت گل مسی رو بعنوان دومین بازیکن سال معرفی کرده بود چون آقای گل رقابت ها هم شد به احتمال زیاد رای میاره.
توجه: معمولا بازیکنانی که در فینال حضور داشتند رای می آورند!

A.N.A.P
18-08-2010, 02:30
به ترتیب :
حقیقی
عقیلی
نکونام
مایلی کهن

گرافيكار
18-08-2010, 13:15
قطعا مسي به خاطر فصل درخشانش در سال گذشته بهترين مهاجم و بازيكن سال اروپا ميشه

Dr.FANOOS
18-08-2010, 13:38
قطعا مسي به خاطر فصل درخشانش در سال گذشته بهترين مهاجم و بازيكن سال اروپا ميشه
احتمالش یه مقدار ضعیفه ...معمولا بازیکنانی که در فینال حضور داشتند شانس بیشتری دارند.

sAeEd_kHaAn
18-08-2010, 16:48
بهترين دروازه بان سسار (اينتر)

بهترين مدافع لوسيو (اينتر)

بهترين هافبك وسلي اسنايدر (اينتر)

بهترين مهاجم ديه‌گو ميليتو (اينتر)

حال بد خواه های اینتر چطوره ؟ بازم روتون کم شد ؟ لابد یوفا هم طرف اینتره نه ؟

ع.ص
18-08-2010, 18:30
.

دارم ادامه میدم::8::8::8::8::8::8::8::8::8::31:

ولی منم مطمئنم که دروازه بان حتما سزار میشه.چون اون تنها کسی بود که تونست در مقابل حملات شدید بارسا فقط 1 گل درهر دو بازی حدفی چمپینز لیگ بخوره

L.A.M.P.A.R.D
18-08-2010, 18:32
سزار واقعا خوب دروازبانی کرد

Alireza_SA
18-08-2010, 18:40
کاسیاس چی پس؟

Alireza_SA
18-08-2010, 18:48
بهترين دروازه بان سسار (اينتر)

بهترين مدافع لوسيو (اينتر)

بهترين هافبك وسلي اسنايدر (اينتر)

بهترين مهاجم ديه‌گو ميليتو (اينتر)

حال بد خواه های اینتر چطوره ؟ بازم روتون کم شد ؟ لابد یوفا هم طرف اینتره نه ؟

تکبیر!!!!!!

Dr.FANOOS
18-08-2010, 20:25
کاسیاس چی پس؟
کاسیاس لابد خوب نبوده دیگه!:31:

Mahmood_N
20-08-2010, 13:50
علاوه بر اینکه بهترینهای قرمانان اروپا رو انتخاب می کنن ، بهترین بازیکن سال رو هم از بین همینها انتخاب می کنن ، که بدون شک باید مسی باشه ، فصل فوق العاده ای داشت ...
اما به نظرم اینها انتخاب میشن :
دروازه بان : سزار
مدافع : پیکه
هافبک : ژاوی یا روبن
مهاجم : مسی یا میلیتو
البته چون اینتر و بایرن به فینال رسیدن شانس روبن و میلیتو بیشتره ولی خوب مسی هم آقای گل جام شد ...

Bilbo
20-08-2010, 14:50
پس اولیچ کو
شواین اشتایگر کوشش

sAeEd_kHaAn
20-08-2010, 17:25
پس اولیچ کو
شواین اشتایگر کوشش
من نمودونم کجان لابد خونشونن دیگه :27:

Dr.FANOOS
20-08-2010, 20:12
پس اولیچ کو
شواین اشتایگر کوشش
آره اولیچ حقش بود بعنوان نامزد مطرح بشه اما درخشش اشتایگر بیشتر توی جام جهانی بود و درخشش آنچنانی توی بایرن نداشت.کلا اشتایگر روی پیراهن آلمان خیلی تعصب داره و من بهترین بازیهاش رو با پیراهن آلمان دیدم تا پیراهن بایرن!

بردیا
23-08-2010, 16:38
آره اولیچ حقش بود بعنوان نامزد مطرح بشه اما درخشش اشتایگر بیشتر توی جام جهانی بود و درخشش آنچنانی توی بایرن نداشت.کلا اشتایگر روی پیراهن آلمان خیلی تعصب داره و من بهترین بازیهاش رو با پیراهن آلمان دیدم تا پیراهن بایرن!

اتفاقا شواین اشتایگر امسال توی بایرن فوق العاده کار کردش بعد از تغییرپستی که فن خال براش داد و منتقلش کرد به پست هافبک دفاعی و امسال هم یکی از بهترین و دونده ترین هافبکای اروپا بودش
جام جهانی هم ادامه نمایشهاش توی بایرن بود

nw_nk
26-08-2010, 22:59
دیه‌گو میلیتو بازیکن سال باشگاه‌های اروپا شد

یوفا این بازیکن را برگزید. هم‌تیمی‌های او هم جوایز دیگر را گرفتند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - جایزه بهترین بازیکن باشگاهی سال یوفا به دیه‌گو میلیتو، مهاجم اینتر رسید. این مهاجم کهنه‌کار گل‌هایی حیاتی برای اینتر زد و تیمش را به سه قهرمانی، از جمله در لیگ قهرمانان اروپا رساند. او در فینال هم مقابل بایرن مونیخ دو گل زد.

در نشست امشب سران باشگاه‌های اروپایی در موناکو، علاوه بر دادن جوایز بهترین بازیکنان، قرعه‌کشی لیگ قهرمانان هم انجام شد که در این‌جا می‌توانید نتایج آن را مشاهده کنید.

در زمینه انتخاب بهترین بازیکنان هر پست هم اینتری‌ها تمام عناوین را از آن خود کردند. وسلی اسنایدر، برنده گل دات کام 50 هم جایزه بهترین هافبک اروپا را از آن خود کرد.

عناوین

بهترین دروازه‌بان سال: ژولیو سزار / اینتر
نامزدها: سزار، هوگو یوریس، ویکتور والدس

بهترین مدافع سال: مایکون / اینتر
نامزدها: لوسیو، مایکون، جرارد پیکه

بهترین هافبک سال: وسلی اسنایدر / اینتر
نامزدها: چابی، روبن، اسنایدر

بهترین مهاجم سال: دیه‌گو میلیتو / اینتر
نامزدها: لیونل مسی، میلیتو، وین رونی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/8/26

vahidgame