PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان البرز

yumyum
16-08-2010, 18:40
سلام
به نظر شما بهترین شرکت سرویس دهنده adsl تو کرج کدومه؟

behrad59
16-08-2010, 19:02
من از آسیاتک استفاده میکنم..512 سه ماه 9گیگ رو میده 40 تومن...سرعتش عالیه قطعی هم نداره ولی یه بدی که داره شبانه رایگان فعلا نداره...

amaranth_silent
16-08-2010, 23:06
والا خودمم موندم چی بگیرم ولی نظر اولم پارس انلاین هست از نظر سرعت فک کنم خوب باشه ولی پینگشو نمیدونم شما چی فک میکنید؟؟؟

M3HRD@D
17-08-2010, 00:20
من که خودم بچه کرجم میخوام از مخابرات بگیرم ولی دوستانم تعریف شبدیز رو خیلی میکنن

rajer
17-08-2010, 00:34
من که خودم بچه کرجم میخوام از مخابرات بگیرم ولی دوستانم تعریف شبدیز رو خیلی میکنن
شبدیز خوبه ولی اگه دانلود زیاد داشته باشید خیلی گرون در میاد
یا پارس یا شاتل
من الان شاتل دارم مرکز رشیدی بد نبوده خوبم نبوده یه شب سرعت دانلود خوبه :8:یه شب بد:19:

yumyum
17-08-2010, 10:34
فکر نکنم پارس خوب باشه چون یکی از دوستام پارس داشت و دو سه ماه پیش وقتی شاتل گرفت میگفت سرعت شاتل خیلی بهتره.
نظرتون در مورد صبانت چیه؟
البته من فقط برای وب گردی میخوام و فکر کنم 1gb در ماه هم برام کافی باشه با این شرایط چی پیشنهاد میکنید؟

karajwizard
17-08-2010, 17:04

راستی قبل از اینکه سرویس از مخابرات رو بگیری به سرعت پایین نگاه بنداز برای خودمه بعد سرویس بگیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rajer
17-08-2010, 20:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم تست اکو 128

sei_pm
17-08-2010, 20:10
اینم تست اکو 128

چه فایده داره وقتی نمی تونی تو شب درست و حسابی دانلود کنی.

rajer
17-08-2010, 22:59
چه فایده داره وقتی نمی تونی تو شب درست و حسابی دانلود کنی.
اگه لینک مستقیم باشه یا برای رپید چیز پی ان بزنی بدم نیست یه شب خوبه یه شب بد ولی تو اینجا همه شرکت ها همینن فقط چند وقت خوب میشن دوباره میشن عین بقیشون

mohsen_rkh
27-08-2010, 12:02

شبدیز خوبه ولی اگه دانلود زیاد داشته باشید خیلی گرون در میاد
یا پارس یا شاتل
من الان شاتل دارم مرکز رشیدی بد نبوده خوبم نبوده یه شب سرعت دانلود خوبه :8:یه شب بد:19:
من از شبدیز سرویس می گیرم. 24 ساعته کارم شده تماس با پشتیبانی هر دفعه هم به من یه جواب می دن و معمولاً میگن مشکل از مرکز مخابراتی شما هست در صورتی که یکی از فامیلامون توی یه منطقه مخابراتی دیگه هم همین مشکلو داره. اگر دانلود زیاد داشته باشید اصلاً به درد نمی خوره، فقط به درد وبگردی می خوره چون توی هیچ ساعت و شرایطی دانلود رایگان نداره. من خودم به فکر مهاجرت به آسیاتک هستم.

sei_pm
27-08-2010, 12:56
من از شبدیز سرویس می گیرم. 24 ساعته کارم شده تماس با پشتیبانی هر دفعه هم به من یه جواب می دن و معمولاً میگن مشکل از مرکز مخابراتی شما هست در صورتی که یکی از فامیلامون توی یه منطقه مخابراتی دیگه هم همین مشکلو داره. اگر دانلود زیاد داشته باشید اصلاً به درد نمی خوره، فقط به درد وبگردی می خوره چون توی هیچ ساعت و شرایطی دانلود رایگان نداره. من خودم به فکر مهاجرت به آسیاتک هستم.

شبدیز که نماینده مبین نته چجوری خودش هم Adsl میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_rkh
28-08-2010, 12:55
شبدیز که نماینده مبین نته چجوری خودش هم Adsl میده:

ADSL رو از طریق شرکت "پیشگامان توسعه ارتباطات" ارائه میده.

omid_egh
16-09-2010, 20:45
سلام
من تو محمدشهر می خوام adsl بگیرم فقط تبلیغات شاتل دیدم به نظر شما از شاتل سرویس بگیرم ؟
من بیشتر شب کانکتم کدوم شرکت شبانه رایگان داره ؟

shahin666
17-09-2010, 03:38
صبا نت بد نیست ولی اگر دانلود میخواید انجام بدبد اصلا طرف این شرکت نرید
چون روزا که اگر بخواید دانلود کنید حجم تون تموم میشه ( 4 تا صفحه ببینید حجمتون تموم میشه چه برسه به دانلود) شبانه هم که تعطیل یعنی کلا باید بی خیال دانلود بشید
من سرویس 1 مگ صبانت رو گرفتم سه ماهه 54 هزارتومن که کمتر از یک ماه تموم شد
شبا هم که از ساعت 3 تا 7 هست برعکس شاتل و بعضی ISP های دیگه که از ساعت 1 تا 7 هست
سرعت شبانه صبا نت توی کرج هم واقعا افتضاحه یعنی اگر از ساعت 3 تا 7 صبح فقط 10 مگابایت بخوای دانلود کنی احتمالا 3 یا 4 مگ بیشتر دانلود نمیکنه
منم خودم میخوام بین شاتل و پارس آنلاین یکی رو انتخاب کنم
خوب بود بچه های کرجی که پارس آنلاین و شاتل هستن بیان اینجا و نظرشون رو بگن و بشه از بین این دوتا یکشو انتخاب کرد

amaranth_silent
18-09-2010, 22:43
سمت پارس نیا :2:

totayma
21-09-2010, 01:39
واسه من شبدیز سرعتشم که میبینی همیشه هیمنطوه!!! 512 Primium

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

روزا سرعت دانلود بین 140 تا 240 شبا هم 320 تا 450
اونم رکورد سرعتمه که خیلی رفته بود !!!:31::5:

luckehoura
26-02-2011, 18:16
آخر سر شبدیز خوبه یا نه؟:19:

mani_nima
26-02-2011, 21:07
آسیاتک خوبه ولی جدیدا برای تهران تعرفه هاشو تغییر داده که باعث مهاجرت کلی از مشترکاتش شده.برای شهرستانها فعلا نه.تا آینده چی بشه.
من که تو کرجم از سرعت دانلود و وبگردی و پشتیبانیش راضیه.قعطیه هم نداره.فقط شبانه رایگانه من خرابه که با اینکه 7 - 8 دفعه تماس گرفتم ولی هنوز درستش نکردن.به خاطر همین احتمال خیلی زیاد میخوام برم یه شرکت دیگه که شبانه رایگان داشته باشه.
اگه این مشکل برام پیش نمیومد خیلی ازش راضی بودم ولی خب ....
من از 10 نمره بهش 7 میدم.
از شاتل یا پارس آنلاین کسی مصرف کننده هست که بدون تعصب بیاد بگه چه خبره؟
بچه ها نمره بدید از 10 به شرکت ها.اینطوری مقایسه بهتره.

MERLIN_BOZORG
26-02-2011, 23:52
mohsen_rkh عزیز مگه شما از مخابرات سرویس نمی گیرید؟؟؟؟

totaymaچطوری ؟؟؟ تو که خودت می خوای مسافرت کنی به مخابرات!!! ولی سرعتت خیلی خوبه. شبا هم رایگانه؟؟؟؟

beenHere-doneThat
27-02-2011, 01:33
من از شبدیز سرویس می گیرم. اگر دانلود زیاد داشته باشید اصلاً به درد نمی خوره، فقط به درد وبگردی می خوره چون توی هیچ ساعت و شرایطی دانلود رایگان نداره.
تایید میکنم.

من خودم مشترک شبدیز بودم ولی زرتی به زورتی تموم میشد ترافیکم.خیلی هم دانلود نمی کردم. شاید 2-3 تا نرم افزار کم حجم با 3-4 تا آهنگ. ولی جواب نمی داد. من دوستمم که به زور ماهی 2 تا آهنگ دان می کنه گلگی داره که چرا هی زود تموم میشه. آخه الان دیگه وب گردی ساده هم با 1 گیگ ترافیک مسخرست، مگه مصرفت خیییلی کم باشه.

سیستم شیدیز هم اینطوریه که یه آبونمان 4000 تونانی داره + هر گیگ 5000 تومان. ولی وقتی ترافیکت تموم بشه آبونمان وارد کار میشه و اون مصرف میشه تا تموم بشه. اینطوری بگم آبونمانش هم نمی دونم چطوریه که جزء ترافیکته و یهو میبینی که مصرف شد تو یه ماه و مجبور میشی دوباره 9 تومان واسه 1 گیگ اسمی که در واقع با احتساب آبونمان نزدیک 2 گیگ میشه (ولی به نظر میاد کمتر باشه)، پرداخت کنی. ولی شرکت های دیگه مثل شاتل آبونمان به معنای اصلی دارن که برای یه بازه ی زمانی معین پرداخت می کنی و ثابت می مونه و مصرف نمیشه... یعنی یه طورایی انگار شبدیز اصلا زیر 2 گیگ ترافیک نمیده، چون به هر حال آبونمان هم مصرف میشه! :13:

به هر حال، من الان شاتل دارم و به غیر از 2 هفته ی اخیر، ازش راضی ام.

yell
27-02-2011, 23:09
بچه هایی که مخابرات دارن ، کمک کنن .
مخابرات چطوره ؟ یکی راضیه ، یکی ناراضی .
من آسیاتک دارم . خداییش خوبه . پشتیبانیم حرف نداره و خیلی منطقین . تنها مشکلی که هست اینه که سایت برای کاربرای کرج قطع شده و برای اینکه حجم رو ببینی که چقدر مصرف کرده باید زنگ بزنی .
مخابرات قیمتاش خیلی به صرفست . البته اگه پینگش بالا نباشه و قطعی زیاد نداشته باشه .
لطف کنید راهنمایی کنید .
ممنون .

yell
02-03-2011, 23:46
بچه ها نظرتون در مورد مخابرات کرج چیه ؟
به نظرتون خوبه ؟!؟ اگه نه چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟؟!؟
لطفا راهنمایی کنید . یکی از دوستام میخواد بگیره و خودمم که تا اردیبهشت با آسیاتک قرار داد دارم ، بعد اون میام بیرون .

ali_nioton
05-03-2011, 01:46
آشغال

میدونی آشغال چیه ؟ نه نمیدونی که

بیا از مخابرات بگیر بعد میفهمی چیه

بر کسایی که دایال اپ داشتن خوبه ولی کسایی که از شرکتهای دیگه استفاده کردن و میدونن ای دی اس ال چیه همون آشغاله

قبلا پارس انلاین داشتم یه ... ای خوردم اومدم مخابرات

اول که دهنمو سرویس کردن تا را انداختن 18 روز پولشو گرفته بودن را نمینداختن

میگف باید 10 تومن بدی بیام تو خونه راش بندازم

پول زور میخاس منم ندادم
بعد 18 روز که فهمیدن ایراد از شبکه داخلیه خودشونه راش انداختن ولی چه فایده

18 روزم بیخودی سوخت

تازه بعد از وصل شدن تقریبا هفته ای 2 3 روز قطعی بین 4 تا 6 ساعت

باقی روزا هم 2 ساعت متوسط قطعی

تا زه تا تقی به توقی میخوره قضیه سیاسی میاسی میشه قطع

فیلتر در حد آخرت یه مدت راپید هم ف یلت ر بود یعنی باور کن 60 در صد سایتهای رو اینترنت رو ف یلت ر کرده :19:

سرعتو که ....

قبلا از پارس شبانه رایگان 25 30 تا 70 تا هم گرفته بودم

این زور میزنه میرسه به 20

پشتیبانی کلا نداره یه تلفن گویا هست فقط پیغام میزاری همین

یه سری دیدم اصلا پیام ها تا ثیر نداره رفتم مرکز رو پیدا کردم زنگ زدم یارو گف اصلا اونا چک نمیشه اون یه نرم افزاره همینجوری گزاشتیم اصلا پیامها رو ضبط نمیکنه

یعنی کلا سر کاریه

2 تا شماره هم از پشتیبانی غیر گویا هست تا 10 شب اگه یارو باشه حال داشته باشه جواب میده

خداییش پارس رو ساعت 2 نصفه شب زنگ زدم یارو جواب داد این مخابرات اصلا

بعد این نامردا قطع میشه پولشو میگیرن درحالی که پارس قطع میشد مدتشو حساب میکرد میاورد رو دوره ات اضافه میکرد

ali_nioton
05-03-2011, 01:46
آشغال

میدونی آشغال چیه ؟ نه نمیدونی که

بیا از مخابرات بگیر بعد میفهمی چیه

بر کسایی که دایال اپ داشتن خوبه ولی کسایی که از شرکتهای دیگه استفاده کردن و میدونن ای دی اس ال چیه همون آشغاله

قبلا پارس انلاین داشتم یه ... ای خوردم اومدم مخابرات

اول که دهنمو سرویس کردن تا را انداختن 18 روز پولشو گرفته بودن را نمینداختن

میگف باید 10 تومن بدی بیام تو خونه راش بندازم

پول زور میخاس منم ندادم

18 روزم بیخودی سوخت

تازه بعد از وصل شدن تقریبا هفته ای 2 3 روز قطعی بین 4 تا 6 ساعت

باقی روزا هم 2 ساعت متوسط قطعی

تا زه تا تقی به توقی میخوره قضیه سیاسی میاسی میشه قطع

فیلتر در حد آخرت یه مدت راپید هم ف یلت ر بود یعنی باور کن 60 در صد سایتهای رو اینترنت رو ف یلت ر کرده :19:

سرعتو که ....

این زور میزنه میرسه به 20

یه سری دیدم اصلا پیام ها تا ثیر نداره رفتم مرکز رو پیدا کردم زنگ زدم یارو گف اصلا اونا چک نمیشه اون یه نرم افزاره همینجوری گزاشتیم اصلا پیامها رو ضبط نمیکنه

یعنی کلا سر کاریه

2 تا شماره هم از پشتیبانی غیر گویا هست تا 10 شب اگه یارو باشه حال داشته باشه جواب میده

خداییش پارس رو ساعت 2 نصفه شب زنگ زدم یارو جواب داد این مخابرات اصلا

بعد این نامردا قطع میشه پولشو میگیرن درحالی که پارس قطع میشد مدتشو حساب میکرد میاورد رو دوره ات اضافه میکرد

oMID-END
05-03-2011, 02:19
نه داداش اینجوریام نیست...

اول که دهنمو سرویس کردن تا را انداختن 18 روز پولشو گرفته بودن را نمینداختن = واسه من 2روزه وصل شد!

میگف باید 10 تومن بدی بیام تو خونه راش بندازم = 15تومان هزینه نصب میخوان ، اما اجباری نیست و من خودم نصبیدمش!
پول زور میخاس منم ندادم
18 روزم بیخودی سوخت

تازه بعد از وصل شدن تقریبا هفته ای 2 3 روز قطعی بین 4 تا 6 ساعت= شاید ماهی یکی دوبار پیش بیاد قطع بشه!

باقی روزا هم 2 ساعت متوسط قطعی= واسه من که اینجوری نیست...

تا زه تا تقی به توقی میخوره قضیه سیاسی میاسی میشه قطع = قطع که نه ولی کند میشه!

فیلتر در حد آخرت یه مدت راپید هم ف یلت ر بود یعنی باور کن 60 در صد سایتهای رو اینترنت رو ف یلت ر کرده :19: = فی لت رینگ که سراسریه!!! من از وی******پی*******ان استفاده میکنم!

سرعتو که ....
این زور میزنه میرسه به 20 =باسرویس 128 سرعت دانلود 15 و با سرویس 256 سرعتش به 30 میرسه! سرعتش شاخ نیست!

یعنی کلا سر کاریه = نه! من یه سری مشکل داشتم،تماس گرفتم باهاشون )1899)... ساعت 7.5 ،8 صبح زنگ زدم و پیغام گذاشتم...ساعت 9 ،9.5 باهام تماس گرفتن و قشنگ راهنماییم کردن و مشکلم حل شد...

درکل به نظر من سرویس 256 مخابرات نسبت به مزایاش واقعا عالیه...همین که نامحدوده کلی میارزه واسه من...
ماهی 14 تومانم که چیزی نیست...!

oMID-END
05-03-2011, 02:30
سرعت مخابرات همیشه ثابته و صبح و شب نداره...

yell
05-03-2011, 15:46
انگار مخابراتم بستگی به محل زندگی داره .
یکی از دوستام که توی باغستانه 128 گرفته و خیلی راضیه . میگه سرعت دانلودش رو 17 - 18 است و همیشه هم ثابته .
حالا این دوستمون که اینجوری میگه ، نمیدونم قضیش چیه ؟!؟
در ضمن توی این چند روزه ( شلوغی خیابونای تهران واس خرید ! ) اصلا قطعی نداشت در صورتیکه من که 512 آسیاتک داشتم ، 2 مورد قطعی داشتم .
به هر حال ممنون میشم دوستای بیشتری بیان و تجربه شخصی شون رو بگن .

ali_nioton
05-03-2011, 23:44
همین 5 شنبه جمعه بود ساعت 4 بعد از ظهر قط شد تا 2 نصفه شبم چک کردم وصل نشده بود

زنگ زده بودم یارو گف از تهران قطعه

دان منم بین 16 تا 20 هستش ولی اگه شما هم مث من دان 175 تا 200 روزانه پارس یا 30 تا 75 رایگانه شبانش رو تجربه کرده بودید
هرگز اینو نمیگفتید

Mr Unknown
06-03-2011, 16:15
دوستان من امروز از پارس 256 گرفتم
دوستانی که داشتن راضی ان؟

yell
06-03-2011, 20:33
دوستان من امروز از پارس 256 گرفتم
دوستانی که داشتن راضی ان؟
والله شما باید قبلش تحقیق میکردی نه بعدش :31: اما در کل مثل اینکه چند نفری راضی بودن . البته این ISP ها معروف ( پارس و شاتل ) سرویس هاشون تو شهرای دیگه ( به جز کرج و تهران ) خیلی بهتره .
اما اینم اضافه کنم که برادر دوستم توی اهواز داره و میگه تو یه روز از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر با اینکه هیچ استفاده ای نکرده ، حجمش 6 گیگ کم شده ! :41: یه سری از دوستان هم هستن که القابی مثل پارس آفلاین و پارس حجم دزد بهش دادن و امیدوارم مال شما اینطور نشه .
من آسیاتکم فعلا که راضیم تا ببینم سیاست های نمایندگی های کرجم مثل تهران میشه یا نه .
احتمال خیلی زیاد برای دوره های بعدی از مخابرات بگیرم . می ارزه . نامحدوده و قیمت پائینه .
مشکل فقط تعداد قطعی هاشه که منطقه به منطقه فرق میکنه . :13:

Mr Unknown
06-03-2011, 21:43
راستش من از هرکسی درباره هر شرکتی یه چیز متفاوت شنیدم
در کل دیدم همه تقریبا مث همن
شبدیزم که تو منطقه ما فعلا سرویس نمیده(باغستان) میخواستم از شبدیز بگیرم
دیگه محبور شدم:دی

yell
07-03-2011, 02:48
راستش من از هرکسی درباره هر شرکتی یه چیز متفاوت شنیدم
در کل دیدم همه تقریبا مث همن
شبدیزم که تو منطقه ما فعلا سرویس نمیده(باغستان) میخواستم از شبدیز بگیرم
دیگه محبور شدم:دی
شبدیز انگار ناجوره ! اما پردیسو تعریفشو زیاد شنیدم .

Bobby Sands
16-03-2011, 15:32
دوستان این سرویس پرمیوم شبدیز که میگن شبها سرعتش 2مگه آیا واقعا 2مگه یا افت پیدا میکنه؟
من خودم شاتل دارم که شبا مجانیه ولی چه فایده هیچی نمیشه دانلود کرد .باز اگه یه چیزی بگیرن ولی سرعتش شبا خوب باشه بنظرم خیلی بهتره.
کسانی که شبدیز دارن میشه راجع به سرعتها تو شب و روز و نوساناتش توضیح بدن ببینیم چطوریه؟
اکو 512 شاتل : 3گیگ ترافیک +ترافیک شبانه رایگان(کلا پشمو غیر قابل استفاده)=18900 تومان
پرمیوم شبدیز : 4000 تومان آبونمان+15000تومان خرید 3 گیگ ترافیک=19000 تومان
دقیقا برای من که نمیتونم از ترافیک شبانه شاتل استفاده کنم یکی میشه از نظر حجم و سرعت.
حداقل شبدیز با اینکه شبا پول میگیره میشه دانلود کرد البته نمیدونم اگه بشه . شما بگین چطوره؟
ممنون

netbazi
16-03-2011, 17:49
کسی میدونه شبدیز خوبه یا نه اگه خوب من میخوام برم 512Kbps یا 1024Kbps بگیرم نظر شما چی آیا سرعتش و کیفیتش از شاتل بهتر ؟

parsbin
11-07-2011, 20:55
از شبدیز یا پارس آنلاین کسی تو مرکز طالقانی داره؟
چطوره سرعتاشون؟

PNC
11-07-2011, 21:43
تجربه من:
من 4 سال از پارسی نت سرویس گرفتم البته اون موقع که تهران بودن نه الان که یه نفره تو کرج نمایندگی این شرکت رو داره
سرعتش عالی بود پینگ تایم عالی در کل حرف نداشت(الان رو نمیدونم)
از شبدیز حدودا 2 سال سرویس گرفتم:پشتیبانی افتضاح انگار پدرشون رو کشتی طوری جواب میدن که پشیمون میشی دیگه زنگ بزنی.ولی سرعتشون قابل قبول هست پینگ ولی افتضاح
نزدیک 3 ماه هم از مخابرات گرفتم.128 بیشتر بهم ندادن سرعت در حد 128 یه خورده DC داره پینگشم بد
حالا هم قصد دارم از صبانت بگیرم
ببینیم خدا چی میخواد

parsbin
11-07-2011, 22:17
پارس آنلاین چطوره؟

yell
12-07-2011, 12:59
پارس آنلاین چطوره؟

انگار سیاست های شرکتا خیلی به هم نزدیک شده ! هیچ کدوم به فکر جذب مشتری نیستن و درست حسابی سرویس نمیدن ! اما در مورد شرکت شبدیز ، من ندیدم کسی رو که از این شرکت راضی باشه !
پارس آنلاینم بد نیست ، از شبدیز بهتره . من خودم آسیاتک دارم . طول روز که مشکلی ندارم اما شبا ، سرعت دانلود خیلی پائین و پینگ به شکل باور نکردنی بالاست ! :2:

parsbin
12-07-2011, 20:04
تماس گرفتم
گفتن برای مرکز طالقانی تا یک ماه دیگه حداقل
پورت خالی ندارن
طرز صحبتشون خیلی مودبانه بود.
الان با دنیانت دارم سرویس 512 منتها 20 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیده.دیروز بعد از تلاش 4-5 ساعته تونستم با پشتیبانیشون صحبت کنم.انگار دعوا داره.گفتم میخوام تخلیه کنم خطم رو برم شاتل .طرف پشت تلفن خندید گفت خوش اومدی! تلفن رو کوبید!

king of the winds
01-08-2011, 17:25
شبدیز که خیلی افتضاح شده...
پینگ بالا!سرعت دانلود 20 kb/s!!...مثلاً 512 دارم و 2تا8 2 مگ!!!

totayma
01-08-2011, 20:41
اره داداش شبدیز واقعا افتضاح شده پینگ که هیچی اسن حرفشو نزن فقط نصفه شب ساعت 3 4 سرعت میره بالا که اینم بخره سرش!:41:
این تست سرعت شب واسه من 512 Primium

ولی فایده نداره اصل کار روزه که واقعا کنده!!!! سایتم بالا نمیاد !!! الان 4 5 ماهه همینه !!!

king of the winds
01-08-2011, 21:07
اره داداش شبدیز واقعا افتضاح شده پینگ که هیچی اسن حرفشو نزن فقط نصفه شب ساعت 3 4 سرعت میره بالا که اینم بخره سرش!:41:
این تست سرعت شب واسه من 512 Primium

ولی فایده نداره اصل کار روزه که واقعا کنده!!!! سایتم بالا نمیاد !!! الان 4 5 ماهه همینه !!!

من که میخوام از دنیانت (آسیا تک) سرویس بگیرم...
شبدیز بدرد نمیخوره...

vahid_d
19-08-2011, 12:10
كسي ميتونه بگه بهترين سرويس نامحدود تو كرج چيه؟ پينگ برام مهمه. دوستاني كه سرويس نامحدود دارن لطفا منو راهنمايي كنن.
ممنون

mr-dion
19-08-2011, 12:21
كسي ميتونه بگه بهترين سرويس نامحدود تو كرج چيه؟ پينگ برام مهمه. دوستاني كه سرويس نامحدود دارن لطفا منو راهنمايي كنن.
ممنون
پردیس بهترینه تو کرج از لحاظ کیفیت و پینگ و پشتیبانی
نامحدود هم هست

vahid_d
19-08-2011, 13:00
نامحدود هم هست

بجز پرديس شركت هاي ديگه ارزش ندارن؟

mr-dion
19-08-2011, 13:45
بجز پرديس شركت هاي ديگه ارزش ندارن؟
یه شبدیز میمونه که پینگش افتضاحه

king of the winds
21-08-2011, 03:01
نامحدود هم هست

متاسفانه واسه منطقه مخابراتی ما سرویس نمیده!
پیش شماره 451 فقط سرویس های اختصاصی میدن....من تو جدول مناطق تحت پوشش دیدم 451 رفتم شرکت صورتم کش اومد...گفتن فقط اختصاصی واسه مرکز ثارا... و پیش شماره 451 میدن...
آخه چرا...
تو این یک سال فقط 3 تا isp عوض کردم...
صبانت شبدیز آسیاتک...یکی از دیگری بدتر...
منتظرم پردیس واسه منطقه ما سرویس بزاره...
===
از دوستان پردیسی خواهش میکنم یک تست speedtest.net با لندن (همون طرف ها) بگیرن...

vahid_d
21-08-2011, 11:22
از دوستان پردیسی خواهش میکنم یک تست speedtest.net با لندن (همون طرف ها) بگیرن...

منم از دوستاني كه پرديس دارن خواهش ميكنم تست بگيرن و اينجا قرار بدن
يه دنيا ممنون :11:

vahid_d
24-08-2011, 16:41
منم از دوستاني كه پرديس دارن خواهش ميكنم تست بگيرن و اينجا قرار بدن
يه دنيا ممنون :11:

اينجا كسي از پرديس سرويس نميگيره؟؟؟

mohammad_ali_7
24-08-2011, 20:42
میشه سایت شرکت پردیس بدید؟
ما 2 هفته دیگه داریم میریم کرج محمد شهر
نمیدونم از کدوم شرکت بگیرم
شاتل تو کرج هم شبانه سرعت پایین میاره؟

mr-dion
24-08-2011, 20:45
میشه سایت شرکت پردیس بدید؟
ما 2 هفته دیگه داریم میریم کرج محمد شهر
نمیدونم از کدوم شرکت بگیرم
شاتل تو کرج هم شبانه سرعت پایین میاره؟
پردیس اونجا سرویس نمیده
شاتل هم شبا زیاد دانلود کنی سرعتت رو میکنه 5 کیلو بایت
پارس انلاین گزینه مناسب تری چون اکثر سرویس هاش رو رو 2مگ میبنده

mohammad_ali_7
24-08-2011, 20:53
سایت پردیس پیدا کردم
تو مرکز ما سرویس نداره
کریم زاده

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

پردیس اونجا سرویس نمیده
شاتل هم شبا زیاد دانلود کنی سرعتت رو میکنه 5 کیلو بایت
پارس انلاین گزینه مناسب تری چون اکثر سرویس هاش رو رو 2مگ میبنده

به سمت محمد شهر که میری تبلیغات شاتل و پارس انلاین رو در و دیواره
ولی تو سایت پارس انلاین که شماره میزنم میگه تحت پوشش نیست

mohammad_ali_7
24-08-2011, 21:00
خدایی داتک تو تهران خیلی خوبه
128 حجمی دارم سرعت دانلود روزانه از 30 پایین تر نمیاد بالا هم نمیره بین 30 تا 33
شبانه هم از 30 پایین نمیاد که هیچ به 40 هم میرسه

jojo_2000
26-08-2011, 10:18
اسیا تک و پردیس کدومشون بهترن؟(کرج)

payam
26-08-2011, 10:40
من چند سال شاتل داشتم ، هنوزم میگم شاتل . تو منطقه ی ما که خوب بود انصافا ، خوب دانلود میکردیم .اکو 512 هم از نظر سرعت خوبه ، هم از لحاظ اقتصادی .

mr-dion
26-08-2011, 11:12
اسیا تک و پردیس کدومشون بهترن؟(کرج)
معلومه پردیس
اسیاتک پینگش افتضاحه

Mr Unknown
02-09-2011, 11:43
دوستان شبدیز چطوره؟پینگش واسم مهمه

mr-dion
02-09-2011, 13:09
دوستان شبدیز چطوره؟پینگش واسم مهمه
اگه برات پینگ مهمه که سراغ شبدیز نرو

Mr Unknown
02-09-2011, 13:18
وایمکس ایرانسل چی؟
از کجا بگیرم
الان پارس دارم که خیلی بده

mr-dion
02-09-2011, 13:55
وایمکس ایرانسل چی؟
از کجا بگیرم
الان پارس دارم که خیلی بده
اگر پینگ میخوای پردیس یا صبانت

vahid_d
02-09-2011, 17:12
اگر پینگ میخوای پردیس یا صبانت

شما خودت از كجا سرويس ميگيري؟

mr-dion
02-09-2011, 17:59
شما خودت از كجا سرويس ميگيري؟
شاتل که اصلا راضی نیستم

alidelta1
11-09-2011, 10:00

alidelta1
11-09-2011, 10:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alidelta1
11-09-2011, 10:06
این سرعت روزانه اسیا تک هستش
ولی شبانه پینگ 1200 به بالا و سرعت دایل اپ
البته ای پی استاتیک هم دارم

alidelta1
11-09-2011, 10:07
اگر شبانه دانلود ندارید اسیا تک خوبه
ولی شبانه از دایل اپ بدتره

alidelta1
11-09-2011, 10:09
در کرج به هیچ عنوان ای پی استاتیک نگیرید

alidelta1
11-09-2011, 10:10
سرعت 2مگ اسیا تک برای روزانه

alidelta1
11-09-2011, 10:13
کسایی که برای بازی میخواهند سرویس بگیرن حواسشون باشه گول اسیا تک را نخورند

king of the winds
11-09-2011, 14:27
الان آسیاتک دارم...قبلش شبدیز و قبل ترش صبانت داشتم...
حالا میخوام آسیاتک رو عوض کنم!
پارس آنلاین خوبه؟
یا برگردم شبدیز...شبدیز پینگش خوب بود مخصوصاً شبها که 2 مگ میشد!...ولی سرعت دانلودش تو روز خیلی پایین بود...
پردیس هم که به مرکز مخابراتی ما سرویس adsl نمیده،فقط xdsl
چه کار کنم؟:|

mr-dion
11-09-2011, 14:39
الان آسیاتک دارم...قبلش شبدیز و قبل ترش صبانت داشتم...
حالا میخوام آسیاتک رو عوض کنم!
پارس آنلاین خوبه؟
یا برگردم شبدیز...شبدیز پینگش خوب بود مخصوصاً شبها که 2 مگ میشد!...ولی سرعت دانلودش تو روز خیلی پایین بود...
پردیس هم که به مرکز مخابراتی ما سرویس adsl نمیده،فقط xdsl
چه کار کنم؟:|
شبدیز رو داداشه من داره سرعتش تو روز 80 هست و شب بالای 300
پینگ جالبی نداره شبدیز

king of the winds
13-09-2011, 11:25
شبدیز رو داداشه من داره سرعتش تو روز 80 هست و شب بالای 300
پینگ جالبی نداره شبدیز

یوزر های شبدیز تست پینگ بزارن ممنون میشم...یه تست speedtest.net با لندن اون طرفا و یه تست cmp با 4.2.2.4
خیلی فوری...
این دنیانت(آسیاتک) آشغاله...پشتیبانیشون همیشه مشغوله...خودشوت گوشی ها رو باز میزان...مطمئنم!
واقعاً که...
شیطونه میگه برگردم شبدیز تا زمانی که پردیس واسه مرکز ما سرویس adsl گذاشت!

doncarllo1
13-09-2011, 20:54
من از همه شرکت ها سرویس گرفتم قبلا صبا بعد فن اوا پارس و شاتل 2 مگ الان هم از اسیا تک 2 مگ دارم ولی در کل شاتل بهتره حداقل 2 مگ که داشتم 250 رو می چسبوند و کار های دانلودت رو می ذاشتی برای ساعت 1 به بعد اونم دیگه نهایت 180 تا رو باز میداد سرعت برای همین میگم شاتل بهتره هم برای دانلود و هم برای گیم :10::27::19:

mohsen_rkh
18-09-2011, 22:24
منم قبلاً از شبدیز سرویس می گرفتم؛ اما فوق العاده گرون در میاد سرویس هاش و اصلاً به صرفه نیست. الان از مخابرات سرویس می گیرم؛ سرعتش خیلی کمتر هست ولی هم ثابت هست و نوسان نداره، هم محدودیت حجمی نداره.

king of the winds
24-09-2011, 14:59
وایرلس(wifi) درست حسابی تو کرج میتونید معرفی کنید؟
سرویس adsl دزست حسابی گیر نمیاد که...

Mr Unknown
02-10-2011, 11:28
تو کرج یه شرکت درست و حسابی گیر نمیاد؟:دی
الان پارس دارم میخوام عوض کنم

fade2amin
02-10-2011, 16:12
همشهریای عزیز خواهشا لطف کنین و یه شرکت که بین بد و بدتر، حرفی واسه گفتن داشته باشه رو معرفی کنین. برای من شبونه رایگان مهمتر از حتی هزینه کمتره. ممنون .

Vahid_ath
14-10-2011, 22:41
سلام
بچه ها من یه سرویس میخوام که اولا نامحدود باشه دوما فقط نیاز دارم که وصل باشه
64 هم جوابمو میده قیمتشم هرچی پائینتر بهتره
فقط سه جا میدونم همچیت سرویس میده
فن آوا ، لایزر،مخابرات

قیمت هر سه تاتش تقریبا یکیه

میخوام ماهواره ای کنم یه طرفه کنم اینترنتو
برا همین میخوام

xerxes_66
19-10-2011, 14:41
دوستان من براي گرفتن سرويس حجمي با سرعت 512 موندم بين شاتل و كيميا نت و صبا . كدومشون پينگ بالاتري دارن ؟

milad_gta
31-10-2011, 10:28
دوستانی کیا از شاتل سرویس دارند و ناراضی هستند ؟

doncarllo1
31-10-2011, 10:41
من قبلا 2 مگ داشتم از نظر دانلود خوب بود پینگش هم که میرفت بالا دانلود رو می داد شبا 250 تا رو میاد اکثرا بعد رفتم اسیا تک اینم 2 مگ دارم ولی دانلودش 20 الا 30 تا کمتره ولی من که انلاین بازی میکنم به نظر من شاتل بهتره 1 تا 7 رایگان داره تا صبح راحت 5 گیگ دانلود میکنی الان که باز می خوام برم شاتل میگه پرت خالی نیست در ضمن ما بدترین مرکز مخابراتی رو توی کرج داریم از نظر ترافیک . شهید فهمیده کرج 45 متری گلشهر.:10:

ggg456
13-11-2011, 21:59
فقط هرچی میگیرید پاری آفلاین نگیرید پشیمون میشن :2::41::thumbsdow

nimakh
14-11-2011, 09:34
شاتل بدون هیچ قانونی سرعتت رو محدود میکنه روی 5 و اینقدر هم پشتیبانیش آسمون ریسمون به هم میبافه که اعصاب برات نمیمونه حالا خود دانی از ما گفتن

milad_gta
14-11-2011, 10:30
منم شاتلم ٬ خواستم ببینم بقیه چطوره اوضاعشون اگه پایه هستید با هم بریم فسخ .

nimakh
16-11-2011, 08:33
منم شاتلم ٬ خواستم ببینم بقیه چطوره اوضاعشون اگه پایه هستید با هم بریم فسخ .

هنوز می خوای بری فسخ کنی ؟؟ من یک ماهه خودم رو از شر شاتل راحت کردم از اینترنت به کنار آسایش روحی روانی پیدا کردم همین که صدای پشتیبانیش رو دیگه نمیشنوم کلی می ارزه

milad_gta
16-11-2011, 09:29
والا من اینقدر مشغله دارم هی میگم فردا میرم ٬ نمیشه :31: آخرشم فک کنم باید نامه رو فکس کنم از فحش کاری محروم شم ...

farzadff
21-11-2011, 00:26
فقط پارس انلاین عالیه:40:

m3hrdad.x
21-01-2012, 02:27
سلام
بچه ها چقد طول کشید تا Adsl شما ها راه افتاد ؟
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی
زنگ زدم پارس جا نداشت
رفتم آریا نت گرفتم مثلا
الان 25 روز گذشته و خبری نیست !!!!
بعد 20 روز اومد مودم کانفیگ کرد و الانم هی میگه مشکل از مخابرات مخابرات مخابرات
چراغ dsl مودمم روشن نمیشه.سیمش مشکلی نداره
آیا ممکنه خطمون هنوز رانژه نشده باشه ؟
یعنی چه اتفاقی افتاده آخه ؟ تقصیره کیه ؟!!!

Pouya-HP
21-01-2012, 16:12
inam az teste nete pardis didam kheili ha goftan test bezarid gozashtam be nazare man pingesh alie va upload ali hast va download ham baraye service 2mb man 225 kB hast ke khooobe[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
22-01-2012, 19:24
دوستان من شاتلم و اصلا راضی نیستم.از ساعت 6 عصر به بعد دیگه پینگم افتضاح!(دانم تا 1 شب خوبه) بعد از 1 شب دانم میشه 6 کیلوبایت.در طول روز 50 ه دانلودم.ولی من پینگ برام خیلی مهم تره و متاسفانه پینگ افتضاح کامله.تا سعت 1 ظهر خوبه.تا 6 کم و بیش قابل تحمل.بعدش افتضاح!این دوره سه ماهم تموم شه یعنی سال 91 دیگه فسخ میکنم.نمیدونم کجا برم فقط؟!
سرویس محدود میخوام 128 بین نامحدودا فقط مخابرات میتونم بگیرم.فعلا بین نامحدود 128 مخابرات موندم با محدود 128 صبانت!کسی یکی از اینا رو داره تست پینگشو بذاره؟

m3hrdad.x
24-01-2012, 10:46
دوستان یکی جواب منو میده ؟!
چقد طول کشید تا Adsl شما ها راه افتاد ؟
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
رفتم آریا نت گرفتم !!
الان 30 روز گذشته و خبری نیست !!!!
بعد 20 روز اومد مودم کانفیگ کرد و الانم هی میگه مشکل از مخابرات مخابرات مخابرات
چراغ dsl مودمم روشن نمیشه.سیمش مشکلی نداره
آیا ممکنه خطمون هنوز رانژه نشده باشه ؟
یعنی چه اتفاقی افتاده آخه ؟ تقصیره کیه ؟!!!

mosallaei
27-01-2012, 16:16
سلام اينم لينك تست سرعت 1 مگ منه از آسيا تك گرفتم و از سرعت راضي هستم
ما مهرشهر هستيم قبلا شاتل داشتم ولي خيلي دزد بود سرعت شبانه اش ميرسيد به 6 كيلو بايت
ديگه خستم كرده بودن هر روز يه بهانه مياورد
اين آسيا تك شبونش بد نيست خيلي افت نميكنه شاتل پينگش حدود 70 -80 بود
ولي آسيا تك بين 45 تا 47 واقعا راحت شدم
5 گيگ دانلود ماهانه سرعت 1 مگ بادانلود شبانه با سرعت خوب(حداقل شبي 3 گيگ ) +آبونمان
برام شده ماهي 28 تومن

پوریا خان
20-02-2012, 23:17
سلام اينم لينك تست سرعت 1 مگ منه از آسيا تك گرفتم و از سرعت راضي هستم
ما مهرشهر هستيم قبلا شاتل داشتم ولي خيلي دزد بود سرعت شبانه اش ميرسيد به 6 كيلو بايت
ديگه خستم كرده بودن هر روز يه بهانه مياورد
اين آسيا تك شبونش بد نيست خيلي افت نميكنه شاتل پينگش حدود 70 -80 بود
ولي آسيا تك بين 45 تا 47 واقعا راحت شدم
5 گيگ دانلود ماهانه سرعت 1 مگ بادانلود شبانه با سرعت خوب(حداقل شبي 3 گيگ ) +آبونمان
برام شده ماهي 28 تومن

ببخشید شما کدوم منطقه مخابراتی هستید؟
کدوم سرویسش رو گرفتید؟
کلا میشه بیشتر توضیح بدید؟

پوریا خان
20-02-2012, 23:23
من الان پارس آنلاین دارم. سرعت شبانه اش خیلی افتضاح شده. می خوام یه سرویسی بگیرم که سزعت شبانه اش خوب باشه و بشه باهاش راحت دانلود کرد. به نظر شما از کدوم شرکت بگیرم؟
این سرویسهای نامحدود چطورن؟
منطقه مخابراتی مهرویلا (شهید فهمیده)

m3hrdad.x
21-02-2012, 20:56
من تجربه استفاده خودم رو میگم
از آریا نت سرویس 512 دو گیگ گرفتم
با اولین اتصال متوجه شدم آریا نت نمایندگی فن آوا ست
سرعت دانلود تا ساعت 14 خوبه صبح ها تا 200 میره
18 به بعد افت میکنه مثلا ساعت 24 سرعت میاد رو 20kb و موقع دانلود شبانه هم همیشه میانگین 10kb
دوستان اگه کسی نت شبانش خوبه معرفی کنه
مرکز مخابرات غیاثی هستم

vahid_d
22-02-2012, 14:37
با اينكه رفتم از پرديس سرويس گرفتم بازم از پينگ راضي نيستم. صبانت بهتر بود. اومدم بهتر كنم بدتر شد:41:
دارم ماهي 25 تومن ميدم واسه 128 نامحدود ولي پشيمونم.
كسي هست از پينگش راضي باشه؟

mr-dion
22-02-2012, 14:49
با اينكه رفتم از پرديس سرويس گرفتم بازم از پينگ راضي نيستم. صبانت بهتر بود. اومدم بهتر كنم بدتر شد:41:
دارم ماهي 25 تومن ميدم واسه 128 نامحدود ولي پشيمونم.
كسي هست از پينگش راضي باشه؟

پینگت با 4.2.2.4 چنده؟
اپلود و دانلودت چند هست؟

vahid_d
22-02-2012, 15:19
پینگت با 4.2.2.4 چنده؟

پينگ حدود 360 تا 370 هست. البته دائم تغيير ميكنه. صبح يه چيز هست ظهر يه چيز ديگه. اصلا حساب كتاب نداره. قبلا صبانت كه داشتم اگر خوب نبود حداقل هميشه ثابت بود :41:

QUOTE=mr-dion;6859566]
اپلود و دانلودت چند هست؟[/QUOTE]

با speedtest كه ميگيرم براي هردو 0.15 ميده. ولي با دانلود منيجر معمولا بين 18 تا 19 دانلود دلرم

m3hrdad.x
26-02-2012, 12:21
دوستان چند تا سوال دارم
کسی از نامحدود مخابرات راضی هست ؟
مخابرات مثل شاتل نیست ک زیاد دانلود کنی جریمه بشی ؟
تو مرکز مخابراتی غیاثی کسی هست سرویس خوب بگیره ؟

doncarllo1
26-02-2012, 20:02
من هم 2 مگ اسیا تک دارم قبلا شاتل داشتم ولی پینگ اسیاتک بهتره و نوسان و تایم اوت های خیلی کمتری داره نصبت به شاتل . ولی شاتل 2 مگ رو 260 میداد این 240 میده که 20 تا مهم نیستش . شب رو هم مثل روز دانلود میگیرم خیلی خوبه اگر هم شب از مثلا 1 فایل رو داری دانلود میکنی 170 میده فایل دوم و سوم رو بزاری 240 میکشه سرعت رو.

مخابرات شهید فهمیده : 350
این هم تست پینگ 4.2.2.2

3FX
26-02-2012, 23:42
از كدوم نمايندگي كرجش گرفتي ؟ شب ها حدودا چند گيگ دانلود ميزني ؟

doncarllo1
27-02-2012, 10:25
از كدوم نمايندگي كرجش گرفتي ؟ شب ها حدودا چند گيگ دانلود ميزني ؟

من از لونا پارس گرفتم اگر از 2 بزارم تا ساعت 8 دانلود کنه 5 گیگ رو دانلود میکنه شاید هم بیشتر

vahid_d
12-03-2012, 14:20
من از لونا پارس گرفتم اگر از 2 بزارم تا ساعت 8 دانلود کنه 5 گیگ رو دانلود میکنه شاید هم بیشتر

128 با 2مگ خيلي فرق داره؟ واسه اين مي پرسم چون تو بعضي از شركتها طرح هاي نامحدودشون فقط از نظر اسم فرق داره ولي وقتي تست سرعت مي گيري 128 با 512 يه سرعت داره.

mohsenmas
01-04-2012, 13:48
دوستان چند تا سوال دارم
کسی از نامحدود مخابرات راضی هست ؟
مخابرات مثل شاتل نیست ک زیاد دانلود کنی جریمه بشی ؟
تو مرکز مخابراتی غیاثی کسی هست سرویس خوب بگیره ؟

خدمات خاصی نمیده که رضایت به همراه داشته باشه.فقط وصلی به اینترنت.
سرعتی نمیده واسه دانلود که جریمه هم بکنه.خلاصه به درد دانلود نمیخوره فقط وبگردی.

Bobby Sands
08-04-2012, 07:51
دستان من مبین نت دارم و اصلا راضی نیستم. فقط واسه دانلود خوبه اونم تو روز که پولش رو میگیره. سرعت وبگردی پایینه و پینگ هم بالاست . کیفیتش واقعا آشغاله.
قبلا شاتل داشتم 2مگ که همش قطع میشد . آخر هفته ها خونه بودم و میتونستم درستو حسابی از اینترنت استفاده کنم که اونم همیشه خدا قطع بود.
الان میدونم که این دو تا آشغال به تمام معنا هستن. میخوام سرویسم رو عوض کنم.
دوستان محترمی که کرج هستن لطف کنن بیان اینجا بگن در حال حاضر کدوم شرکت سرویسش از بقیه بهتره تا یه نتیجه گیری بکنیم
برای من پینگ و کیفیت سرویس خیلی مهمه. منظورم اینه با یک کانکشن هم کل سرعت رو بده.
ممنون میشم دوستان بیان نظراتشون رو بدن.

mr-dion
08-04-2012, 09:03
دستان من مبین نت دارم و اصلا راضی نیستم. فقط واسه دانلود خوبه اونم تو روز که پولش رو میگیره. سرعت وبگردی پایینه و پینگ هم بالاست . کیفیتش واقعا آشغاله.
قبلا شاتل داشتم 2مگ که همش قطع میشد . آخر هفته ها خونه بودم و میتونستم درستو حسابی از اینترنت استفاده کنم که اونم همیشه خدا قطع بود.
الان میدونم که این دو تا آشغال به تمام معنا هستن. میخوام سرویسم رو عوض کنم.
دوستان محترمی که کرج هستن لطف کنن بیان اینجا بگن در حال حاضر کدوم شرکت سرویسش از بقیه بهتره تا یه نتیجه گیری بکنیم
برای من پینگ و کیفیت سرویس خیلی مهمه. منظورم اینه با یک کانکشن هم کل سرعت رو بده.
ممنون میشم دوستان بیان نظراتشون رو بدن.

شک نکن صبانت

milad_gta
08-04-2012, 09:37
من مدتی لایزر داشتم ، کیفت متوسط بود ، فقط از شاتل بهتر بود به نظرم ... البته شب سرعت کم میشد ولی اذیت و آزار شاتل رو دیگه نداشتیم خدا رو شکر ...

الانم نماینده داره تغییر پورت میده به یک شرکت دیگه بینیم خدا چی میخواد . ظاهرا لایزر و آسیا هم قراره یکی بشند .

king of the winds
22-04-2012, 15:04
دوستان سرویس adsl پینگ خوب الان چه شرکتی هست؟
صبانت بهتره یا شبدیز؟

Pouya-HP
22-04-2012, 18:24
دوستان سرویس adsl پینگ خوب الان چه شرکتی هست؟
صبانت بهتره یا شبدیز؟

man tu karaj gohardasht 2 sale pardis daram be nazaram alie inam testesh 2mb hast [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):21:

king of the winds
22-04-2012, 20:00
man tu karaj gohardasht 2 sale pardis daram be nazaram alie inam testesh 2mb hast [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):21:

چقدر میدی 2 مگ رو؟
بعد با تهران پینگ نگیر به چه درد میخوره...با اروپا بگیر...یا با 4.2.2.4
ممنون

Pouya-HP
22-04-2012, 22:16
چقدر میدی 2 مگ رو؟
بعد با تهران پینگ نگیر به چه درد میخوره...با اروپا بگیر...یا با 4.2.2.4
ممنون

mahi 10 toman sab[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ete gigi 6400 toman ba 4.2.2.4 beine 150 ta 200 ee inam test ba europa

king of the winds
23-04-2012, 17:51
تماس گرفتم...گقت که به منطقه ما هم adsl میده...
این پردیس 2mb دانلود رایگان نداره؟
بعد پینگ با 4.2.2.4 میگیری تایم اوت داره یا نه؟؟
من الان از خورشید نت راضی هستم...منتها تایم اوت خیلی خیلی خیلی زیادی دارم...اونم بخاطر آسیب دیدن رادیو استیشن....من نمیدونم چطور پشت بوم یه ساختمان 4 طبقه...2 متر بالا تر از خرپشتی پشت بوم...آنتن وایرلس من ضربه خورده؟!!!!
الان دو دلم که 200 تومن پول یه نانو استیشن دیگه بدم یا adsl بگیرم...بین شبدیز و پردیس هم موندم....
شبدیز شرایط جالبی داره....مخصوصا 4 مگ پهنای باند شبانش...

Reyhane7
01-05-2012, 18:41
بالاخره نتيجه چي شده؟؟

بهترین سرویس دهنده adsl در کرج کدوم شرکته؟؟

خواهشا کمک کنيد

milad_gta
01-05-2012, 20:53
بچه ها من لایزر بودم نماینده اش ترکید / اگر جایی با شبانه مناسب دارید لطفا معرفی کنید . الان فن آوا دارم دو برابر لایزر دارم پول میدم سرعتم به باید ۳ برابر سرعتی که از لایزر میگرفتم باشه ولی در واقعه افتضاحی بیش نیشت . سمت فن آوا به هیچ وج نرید : فن آوا ماهی 18 تومن ساعت دانلود از 2 تا 7 هست و سرعت بین 14 تا 20 .

Pouya-HP
02-05-2012, 14:38
من الان از خورشید نت راضی هستم...منتها تایم اوت خیلی خیلی خیلی زیادی دارم...اونم بخاطر آسیب دیدن رادیو استیشن....من نمیدونم چطور پشت بوم یه ساختمان 4 طبقه...2 متر بالا تر از خرپشتی پشت بوم...آنتن وایرلس من ضربه خورده؟!!!!
الان دو دلم که 200 تومن پول یه نانو استیشن دیگه بدم یا adsl بگیرم...بین شبدیز و پردیس هم موندم....

be nazare man anten begiri behtare chon pinge khorshid net alie rasti goole shabdizo nakhor daghooon tarin pingo dare man 3 mah dashtam faskh kardam danloadesh too rooz ri***de 50 k hast vali shaba 450 k hast!!!!!

Pouya-HP
02-05-2012, 16:02

doncarllo1
04-05-2012, 21:21
به نظر من فعلا شاتل بهتر هستش

m3hrdad.x
06-05-2012, 01:36
بچه ها کسی 512 مخابرات داره ؟
منطقه مخابراتی ما غیاثی حساب میشه خیلی سخت گیر هستن
به نظرتون راه 512 گرفتن فقط با صحبت و نامه نگاریه ؟

3FX
02-06-2012, 16:50
تو كرج آسياتك خوب بود كه ديگه اونم به گند كشيده شد بسكه يوزر اضافه كرد با همون پهناي باند سابق سرعت كم شده اصلا و شبانه هم نصف شده !! شركت خوبي تو كرج سراغ نداريد ؟

!!@Nima
04-09-2012, 14:54

از اونجايي كه من چند وقت از اين شركت سرويس adsl داشتم و تازگي ازشون جدا شدم خواستم تجربياتم با اين شركت رو اينجا بگم تا كسي اشتباهي كه من مرتكب شدم رو تكرار نكنه
قبل از هر چيزي بايد بدونيد پرديس و شبديز هر دو از يه شركت اند هر دو جز خانواده منحوس پيشگامان هستن
اونهايي كه با adsl سر كار دارن مخصوصا تو كرج شركت شبديز رو ميشناسن و ميدونن چه شركت وحشتناكيه پرديس يه شاخه ديگه از اين شركته كه ناشناخته تره.
اول از ثبت نام كردن شروع ميكنم:
همه شركتها سرويسشون رو هفت روزه راه اندازي ميكنن اما اين شركت adsl منو پانزده روز طول داد تا راه اندازي كرد اونم با پيگيري خودم
من زنگ ميزدم ميگفتم چراغ adsl روشن شده پس چرا يوز و پسورد نميدين ميگفتن مخابرات به ما اعلام نكرده خط راه اندازي شده در نهايت خودم مجبور شدم برم مخابرات اونجا به من گفتن نماينده شركتها هميشه مياد فرم راه اندازي ها رو ميگيره از طرف شركت شما هيچكس نيومده الكي منو پانزده روز علاف كرده بودن اخرش مجبورشون كردم يوز و پسورد منو بهم بدن. البته الان ديگه فكر كنم سيستمشون اتوماتيك شده ديگه نماينده حضوري لازم نيست بفرستن.
اما خود سرويس adsl:
من اول يه مودم tp link گرفتم اما چهل و پنج دقيقه يا شايدم بيشتر طول ميكشيد تا چراغ adsl ثابت بشه زنگ زدم شركت مشكل رو گفتم
گفتن يا نويز برقه يا مودم ايراد داره در حالي كه شركت قبلي كه ازشون سرويس داشتم باهمين سيم كشي ساختمون اصلا سرويسشون مشكلي نداشت
منم رفتم يه مودم ديگه d link اينبار گرفتم اين هفتاد تومن خرج مودم افتاد رو دستم اما بازم درست نشد
20 هزار هم پول كابل شبكه دادم سيم كشي تلفن ساختمون رو روكار كردم بازم مشكل حل نشد فقط خرج رو دستم گذاشتن
بعد از يه مدت هم خودشون نميدونم چكار كردن درست شد فقط ميخواستن خرج رو دست من بذارن.
حالا سرويسشون:
اين شركت ميگه از ساعت يك شب به بعد مشتركين ميتونن سرعت دانلود دو برابر داشته باشن من تو سه ماه هيچوقت همچين امكاني رو نديدم
زنگ زدم گفتم چرا اينطوريه پس؟
گفتن فعلا غير فعاله تا روزي هم كه من بودم غير فعال موند اين سرويس دانلود دو برابرشون در واقع كلاهبرداري بود چون من هيچوقت چيزي به اسم سرعت دانلود دو برابر نداديم.
مشكلات ديگه هم كه من داشتم اين بود كه من نميتونستم تو سايتشون بصورت انلاين چك كنم ببينم چقدر از حجم ترافيكم باقي مونده !!
ساعت هشت شب ترافيكم تموم ميشد زنگ كه ميزدم، ميگفتن بايد تا فردا صبر كني تا واحد فروش ما تشريف بيارن يعني تا فردا سرويس قطع به همين راحتي
بهشون گفتم اخه كدوم شركت اينطوريه؟
گفتن بزودي درستش ميكنيم سه ماه گذشت اخرشم درست نشد منم چون حوصله نداشتم باز شركتم رو عوض كنم با همش كنار اومدم
تا بار اخر شب حجم ترافيك من تموم شد فرداش زنگ زدم ترافيك خريدم پولم پرداخت كردم ولي سرويسم راه نيوفتاد زنگ زدم گفتم پس چرا راه نميوفته؟
خيلي راحت گفتن امروز پنج شنبست روز كاري تموم شده اونم ساعت 12 ظهر شما تا شنبه بايد صبر كني يه معذرت خواهي هم نكردن خيلي راحت.
منكه ديگه خسته شده بودم زنگ زدم گفتم سرويس منو كنسل كنيد يه خورده با من بحث كردن اخرش با تهديد من راضي شدن پول منو پس بدن خط منم تخليه كنن سريع تا من بتونم از يه شركت ديگه سرويس بگيرم.
همه شركتها هفت روزه يا نهايتا 10 روزه خط رو تخليه ميكنن اما اين شركت منو 24 روز براي تخليه خط علاف كرد.
بعد از 21 روز خودم مجبور شدم برم شركتشون مسئولينشون تشريف اوردن به جاي اينكه به خاطر اين تاخير عذر خواهي كنن يه چيزي هم طلب كار بودن
منم كه عصباني شده بودم گفتم بايد خسارت منو بدين اخرش با كلي كلنجار قبول كردن خسارت بدن يه نامه هم نوشتم مهر و امضا زدن كه موظف هستن خسارت دير كرد تخليه خط رو جبران كنن.
اما روزي كه باز رفتم براي گرفتن خسارت خيلي راحت گفتن ما خسارتي پرداخت نميكنيم شما برو از ما شكايت كن.
همه هم ميدونيم كسي هم تو اين مملكت براي 100 هزار تومن همه ميدونيد نميره خودش رو علاف دادگاه كنه تو اين مملكت
هيچي اخرش نه خسارت دادن نه عذر خواهي كردن، كلي هم منو علاف كردن كلي هم هزينه رو دستم گذاشتن تا بعد از 24 روز خط تلفن منو تخليه كردن يعني شنبه همين هفته.
اين بود داستان من با پرديس
اميدوارم ديگه كسي مثل من گير اينها نيوفته، تشتك سازي اردبيل از اين شركت بهتره كارمنداشم مودب تر هستن.

m3hrdad.x
08-09-2012, 09:46
نیما جان ممنونم ازت که تجربت رو در اختیار دیگران گذاشتی
منم همینجا اعلام میکنم از فن آوا نگیرید من که راضی نبودم...شما 15 روز معطل شدی اما من با فن آوا من " یک ماه "
آسیا تک هم نگیرید
لا اقل از آسیا تک واقع در میدان هفت تیر اصلا سرویس نگیرید
چون من قبل از عید 91 اقدام کردم برای دریافت سرویس 512
رفتم و حدود 40 هزار تومن پول بی زبون رو دادم بخاطر یک ماه سرویس 512 با دانلود ماهانه 5گیگ + سه ماه رایگان با سرعت 4مگابیت!! با حجم چقدر؟ 1 گیگابایت !
خب بازم از نبودش بهتره
سرویس رو خریداری کردم و برگشتم منزل
در کمال تعجب 4روز بعد زنگ زدن و گفتن که حله
رفتم مودم رو روشن کردم دیدم راست میگن ! بابا دمتون گرم
گفتم که درسته یوزر و پس بدین لطفا من خودم بلدم راه اندازی کنم..یوزر و پسورد رو گرفتم
میخواستم وارد کنم و وصل بشم که یه کاری برام پیش اومد و مجبور شدم بریم بیرون از خونه برای چند ساعت
وقتی چند ساعت بعد برگشتم اومدم مودم رو روشن کردم دیدم چراغ Dsl یا Adsl چشمک زن شده!
اطلاع دادم فرمودن مشکلی نیست باید بتونید وصل شید
یک روز گذشت و اصلا دیگه چراغ Dsl روشن نمیشد!
مجدد اطلاع دادم و اونا هم شروع کردن حرفای تکراری زدن که اینو چک کنید اونو چک کنید و ....
در حالیکه همه چیز درست بود..اینم گفتن میخوای برو مخابرات ببین خطتتون موردی نداشته باشه! ولی آخه مگه جواب میده مخابرات.مخابراتم میگفت خطتتون ایراد نداره و ضمنا مسئول همون شرکت باید بیاد بررسی کنه شما چرا اومدی!
گفتن اجازه بدید باشه خودمون به مخابرات اطلاع میدیم..یک هفته همینطوری گذشت و دیگه رسید 26اسفند
زنگ زدم گفتم خانوم اگه تا فردا راه میوفته که هیچی اما اگه نمیشه سرویس منو لطفا رزرو کنید که حروم نشه و زمانش بگذره
گفت باشه..درست نشد و رفت به حالت رزرو
15 فروردین تماس گرفتم گفتم این چراغ که هنوز روشن نمیشه!! چرا !!! سرویسم رزرو هست دیگه ؟
بله بله..برسی میکنیم خبرتون میکنیم
دو هفته گذشت و اردیبهشت رسید
باز تماس گرفتم . اما اینبار اصرار داشتن کارشناس بفرستن تا بررسی کنه..بعد کلی صحبت راضی شدم که کارشناس بفرستن
گفتم جهنم یه پولیم میدم به این فقط درست بشه
کارشناسم اومد دید من ازش بیشتر بارم نباشه کتر نیست خودش گفت آقا شما چرا نمیام پیش ما همکاری کنی نیمه وقتم هست و فلان ...
کارشناس دید همه چی درسته یه درخواست نوشت مثلا واسه مخابرات منم یه امضا زدم 5 تومن دادم واسه کرایه ماشین آقای کارشناس( همون ایاب و ذهاب عربی!)و آقای کارشناس رفت
سرویس رزرو شدم 27 فروردین از حالت رزرو در میومد

یک هفته بعد تماس گرفتم گفتم که چی شد و فلان گفتن که شما که وصلی آقا هیچ مشکلی هم نیست!
گفتم خداییش من تا حالا یکبارم وصل نشدم آخه چه داستانیه!
بعد در عین ناباوری گفتن که شما از سرویس استفاده کرده و 300 مگابایت بیشتر نمونده! یعنی چی! مگه میشه!؟
گوشیو داد یکی دیگه گفتم آقا این چه حرفیه میزنید اولا این سرویس تا هفته پیش رزرو بوده دوما من که اصلا وصلم نشدم سوما این خانوم چی میگه شما استفاده کردین!
اونم همش میپیچوند..یه لحظه به ذهنم رسید گفتم نکنه سرویس من رو کسیه دیگه داره استفاده میکنه که گفتن اصلا همچین چیزی محاله و نمیشه و هر کسی سرویسش جداست و اختصاصیه و نمیدونم از این حرفا
باز گفتن صبر کن بررسی کنیم
از اینورم هر روز از آسیاتک sms میومد که برو ترافیک بخر و داره تموم میشه!
اما خدا شاهده من حتی یک بایت هم استفاده نکردم
برای آخرین بار گفتم بذار صبر کنم(باز گفتن خبر میدیدم خودمون!!!!! )
دو هفته دیگه زنگ زدم گفتم میخوام کنسل کنم...باز خواستن یجوری نگهم دارن گفت شما یه هفته دیگم صبر کن
گفتم جهنم یه هفته دیگم روش
نزدیک خرداد بود زنگ زدم گفتم فقط کنسل کنید و زودتر تخلیه کنید من راحت شم نه پولمو میخوام نه چیزی فقط تخلیه کنید!!!
هیچی به هیچی..پول و وقتم حروم شد
در حالیکه واقعا نیاز داشتم به نت و گاهی مجبور بودم طرح ایرنسل بزنم تا کارم راه بیوفته
الان از مخابرات گرفتم و فعلا راضی هستم!
امیدوارم شماها دیگه گرفتار این قضایا نشید

3FX
08-09-2012, 17:02
اگر ميخوايد آسياتك بگيريد كلا از خودشون بگيريد لازم نيست از نمايندگي هاشون بگيريد ... كافيه تو سايت آسياتك ثبت نام رو بزنيد و شماره تماس و ... رو بديد و خلاصه باهاتون يك روزه تماس ميگيرن و براتون اكانت درست ميكنن و شما با اكانت وارد ميشيد و پول رو پرداخت ميكنيد و 72 ساعت بعد تحويل ميدن ... به نظرم خودشون خيلي منظم تر كار ميكنن تا نمايندگي هاشون ... در ضمن پنل اصلي رو هم داريد و فقط Quick Task نيست ...

Pouya-HP
19-09-2012, 01:04
برای من که اینجوری نبود. 6روزه اینترنتم رو وصل کردن. راستی. اون 2برابر شدن سرعت برای نامحدود هاس ن واسه محدود ها. برو تو سایتش ببین. بعدشم پردیس کلن مستقله. نماینده جای دیگه ای نیس. راستی بهترین پینگ واسه پردیسه. داداش گلم!!!!

milad_gta
20-09-2012, 01:43
دوستان ممنون بابت انتشار تجربیاتتون ...

اما تجربیات من :

1. شاتل :

فوق العاده منظم ، پشتیبانی قدرتمند ، راه اندازی تا حدی سریع ، کیفیت اگر باهاشون در نیافتید تو روز عالی تو شب افتضاح اگر مثل من درگیر بشید در هر دو حالت افتضاح ، قیمت مثل سایر سرویس دهنده ها ، پنل درست و حسابی ، طرح های جالب ، تخفیف روی حجم و تمدید ( الان رو نمیدونم ) ، خوب من به دانلود شبانه احتیاج داشتم این شرکت شدیدا محدود میکرد ما هم پیگیر شدیم کلا نت ما رو نیست و نابود کرد ما هم زدیم بیرون .

2. لایزر : هرچی میخواستم داشت بعلاوه تعداد زیادی قطعی ، خاک بر سر بازی در آورد به دیار باقی شتافت ، کجایی شادروان که یادت به خیر

3 . فن آوا :

هر چی سرویس دهنده های دیگه دارند این نداره ، افتضاح به معنی واقعی ! قطعی ، کیفیت پایین ، پشتیبانی ضعیف ، هزینه بالا ، واقعا نمیدونم پول چی رو میگرند نه سرویس درست و حسابی دارند نه اسم که پول اسمشون رو بگیرند ، فقط تو روز میشه وبگردی کرد و حجم خرید ، یعنی هیچی نداره .

جفتشون برا دانلود شبانه به درد نخور هستند ، اما برا وبگردی شاتل به نظرم بهتره اونم در صورتی که شانس بیارد براتون سرعت بالاتر ببندن که عموما اینکار رو میکنند و با توجه به امکانات و شرایطش گزینه ایده آل هست هرچند صد سال دیگه برنمیگردم شاتل :دی ، خلاصه اگر سرویس دهنده برا دانلود سراغ دارید ممنون میشم به ما هم بگید ، با اینکه چند ماه از سروسم مونده میخوام جمعش کنم ، دیگه ببینید چه گندی زده ...

nima2040
20-09-2012, 16:11
میلاد جان لطفا توضیح بده که شبها با چه سرعتی و چه سرویسی دانلود میکردی . شاید آسیاتک برات خوب باشه. من آسیاتک دارم .

milad_gta
20-09-2012, 17:16
میلاد جان لطفا توضیح بده که شبها با چه سرعتی و چه سرویسی دانلود میکردی . شاید آسیاتک برات خوب باشه. من آسیاتک دارم .

والا من شبی بتونم 1 تا 1.5 گیگ هم بگیرم راضیم قبلا دور و بر 100 تا 120 KB دانلود میکردم ، حالا نمیدونم آسیا تک به درد میخوره یا نه ولی بچه ها تو تهران که راضی نیستند .

peymansnake
20-09-2012, 18:27
تجربیاتتون خیلی مفیده. منم گفتم تجربیاتم رو به اشتراک بذارم تا شاید کمک کنه بهتون.
تا اونجا که اطرافیانم استفاده کردن دنیا نت یکی از بدترین سرویس دهنده های کرجه.
شاتل هم که دوستان استفاده کردن از محدودیت در صورت استفاده زیاد مینالیدن.
اما تجربیات شخصیم.
من اول چشممُ رو همه چیز بستمُ وایمکس ایرانسل گرفتم. از همه چیزش راضی بودم. سرعت دانلودش ثابته همواره. ولی خوب بیشتر از سرعته خریداری شده نمیده به هیچ وجه.
منتهی چون من ادم خوره ی دانلود بودم با ماهیانه 4 گیگ نتونستم کنار بیامُ فروختمش. پینگ وایمکس ایرانسل بد نیست اما به خوبیه adsl هم نیست. اما چیزه قابل قبولیه حول حوش 300 میلی ثانیه بود. اما اینم باید اضافه کنم دردسر لینک گرفتن پر بودن مخابرات شلوغی منطقه نداره. قطعی فقط 2 بار به مدت 1 ساعت پیش اومد تو اون 4 ماه استفاده.
بعد از اون اومدم پول دادم شرکت پارس انلاین که داستانم شروع میشه. بعد ثبت نامُ دادن 30 هزار تومن بابت 512 شش گیگابایت 3 ماهه. حدود 10 روز کاری طول کشید که وصل شد.
اما.... لینک نداشتم که نداشتم. گفتن 3 روز طول میکشه رسیدگی کنن. 3 روز گذشت وصل نشد رفتم اونجا پولُ پس بگیرم که گفتن برو از سر سیم جلو در خونه وصل کن. منم اینکارو کردم زد وصل شد. اول فکر کردم اشکال از سیم داخلیه بعد متوجه شدم که نه لینک دادنش کلاً شانسیه. خلاصه من که دیگه حوصله نداشتم ای اس پی عوض کنم همینجوری ادامه دادم اگر لینکم میپرید وصل شدنم دوباره با خدا بود مودم چند تا چشمک میزد بعد خاموش میشد. صبحها بهتر لینک میداد. خلاصه الان 2 ماه میگذره لینک گرفتن من به همین منواله هنوز.
تا حالا 100 بار زنگ زدم باهاشون صحبت کردم اما میگن اشکال از فاصله ی زیاد شما تا مرکز مخابراته و زیر ساختهای مخابرات که لینک نمیده بعضی وقتا. مخابراتم که گردن نمیگیره.
به نظر خودم مشکل از پارس انلاین نیست مشکل از مرکز مخابرات و فاصله ی زیاد که 4 کیلومتره همینطور نویز زیاد.
از اینا بگذریم از خود پارس انلاین خیلی راضیم تا حالا انقدر پشتیبانی قوی ندیده بودم بارها شده زنگ میزدن به موبایلم 20 دقیقه با هام حرف میزدن و راهنمایی میکردن. خیلی رسیدگی میکردن. همش خونه زنگ میزدن پیگیری میکردن. بهترین پینگی که دیدم ماله پارس انلاین بوده از ثبات زیادی برخورداره. در اکثر ساعات زیر 200 میلی ثانیه سیر میکنه. سرعت دانلود 512 شبانه از 2 به بعد زیر 65 نمیومد. یا به عبارتی هیچ فرقی با ساعتای معمولی نمیکرد. هیچ افت سرعتی نداشت.محدودمم نمیکردن. الان 128 نا محدود گرفتم ماهی 30 تومن دارم همون 60 تا دانلود میکنم. گفتن تا 20 گیگ محدودت نمیکنیم. اما اگر 20 گیگ رد شی میاریم رو 128 قفلت میکنیم. اما چون از اینترنت ماهواره ای یه طرفه استفاده میکنم، استفاده خیلی کمی دارم. خلاصه اگر لینک بده مودمه که بعضی وقتا 12 ساعت نمیده ، سرعت و پینگم مرگ نداره. من همش با ps3 کیلزون 2 انلاین بازی میکنم که پینگ خیلی پایینی لازم داره. من با 22 تا بازیکن از اروپا تو یه مپ هیچ مشکله قطعی یا تیک ندارم. مرکز مخابرات ما رشیدی ـه. حالا باز اگر با ماهی 50 تومن کسی مشکل نداره بره 256 نا حدود وایمکس ایرانسل بگیره که قطعی و مشکلات نویز و فاصله نداره و خیالت راحته. اگر مشکل من حل نشه بر میگردم وایمکس تا انقدر برای لینک گرفتن حرص نخورم.

peymansnake
20-09-2012, 18:34
اینم پینگم

milad_gta
20-09-2012, 19:27
مرسی دوست جان ، من پست خودم رو خوندم دیدم زیاد از شاتل تعریف کردم ( البته به جا بوده ) ولی درد سر هاشم بگم .

خوب من عموما زیاد وقت ندارم حتی خیلی کم دست به تلفن میشم زنگ بزنم جایی ، آنلاین سفارش دادم چند ساعت بعد تماس گرفتند و تایید خواستند و مشخصات رو چک کردیم گفتن فردا پیک میفرستیم ، روز بعد پیک اومد هزینه رو گرفت مودم رو تحویل داد قرارداد امضا و گفت یک هفته تا ده روز بعد سرویس وصل میشه من ده روز صبر کردم خبری نشد با بچه های مخابرات هماهنگ کردم گفتن خط رانژه شده زنگ زدم گفتم خطم رانژه شده ولی تماس نگرفتید برا نصب و ... گفتن امروز که گذشت ، پنجشنبه کارشناس نداریم بفرستیم جمعه هم که تعطیله شنبه یکی رو میفرستیم ، ما هم گفتیم خودمون راه بندازیم ؟ گفتن مودم رو باید کارشناس ما باز کنه وگرنه گارانتیش باطل خلاصه سه روزم اینجوری گذشت .

من عموما برا خونه 128 میگیرم ، سرویسم رو روی 512 بسته بودن ، زیاد دانلود نداشتم شبی 100 مگ نهایت 200 مگ شبا هم سرعت همون 512 کیلو بیت به عبارتی 64 کیلوبایت بود . سه ماه اول بدون خون و خون ریزی گذشت ، بعد سه ماه دیگه شارژ کردم نوسان و محدودیت شروع شد 2 شب دانلود میکردی 1 هفته سرعت فیکس میشد رو 3 کیلوبایت ، پشتیبانی هم که چرت و پرت تحویل میداد ، به طرف میگم فدات شم من کارم شبکه هست تو نمیخواد برا من خالی ببندی بازم همون رو کپی پیست میکرد ، خلاصه اینقدر تلفنی و آنلاین صحبت کردم دیگه همه منو میشناختن اواخر دوره سرعت رو بردن بالا یک تخفیف توپ هم دادن منم اینبار شش ماه شارژ کردم شارژ کردن همان فرداش سرعت شبانه 1 کیلوبایت شدن همان ...
دوباره درگیری شروع شد یک شب می بستن رو 2 مگ 2 هفته رو 2 کیلوبایت .

سرویس محدود یعنی سرعت بالاتر ! وقتی شما سرویس محدود میگیری توقع داری سرعت بالاتر بهت بدن چون داری هزینه بیشتر میدی یک سرویس با محدودیت تحویل میگیری ، غیر از اینه ؟ خلاصه ما اینقدر پیگیری کردیم سرعتمون تو روز شد 12 کیلوبایت تو شب 2 کیلوبایت تو قرارداد هم که ماشالله شاتل کم نمیزاره فقط مونده سند خونه رو به نام خودش بزنه منم نامه فکس کردم تهران کلی هم با سوپروایزرشون صحبت کردم هر کار کرد که بیخیال شم ( چون 6 ماه از قراردادم مونده بود ) بیخیال نشدم اونم گفت باشه پیگیری میکنیم و حساب کتابا انجام شه 10 تا 15 روز طول میکشه ، منو 1 ماه سر کار گذاشتن ... میگفتن نامه فرستادیم خط رو خالی کنند مخابرات میگفت نامه ندادن ، خلاصه ما رجوع کردیم به آشنامون تو مخابرات همه رو چک کرد گفت شاتل هیچی نفرستاده ، دیگه عصبی شدم زنگ زدم گفتم ازتون شکایت میکنم آدمش رو هم دارم گفتن بزارید دوباره نامه رو بفرستیم منم گفتم خودتونید ، 3 روز بعد خط خالی شد . ( حالا خوبیش این بود که من رو خط دیگه یک سرویس از لایزر داشتم ) ، بعد از اون هم با دوستانم صحبت کردم سه تا شرکت که چند تا خطوط اختصاصی پر سرعت از شاتل داشتن فسخ قرارداد کردن کاراش رو هم خودم انجام دادم تا داغ به دلشون بزارم ، ماهی چند میلیون درآمد قاطر رو قطع کردیم . ( دلم خنک شد )

لایز خیلی بد میگفتن ازش ولی حرف نداشت ، فن آوا هم که اینقدر مزخرفه اصلا چیزی برای گفتن نمیزاره ...

nima2040
21-09-2012, 12:03
اینجور که من شنیدم دنیانت هم از آسیاتک میگیره.ببین میلاد جان آسیاتک اولش خیلی خوب بود ولی درست از 20 روز پیش خراب شد.قبلا من 3 گیگ هم میگرفتم با سرویس 2مگ.3تا دانلود که میذاشتم هر کدوم 40 کیلوبیت یا بالاتر بود سرعتش تازه یک ساعت اول تایم مجانی با سرعت بالاتر نزدیک 200 میگرفت. ولی الآن نوسان داره.باز هم با این شرایط من شبی 2گیگ هم میتونم دانلود کنم تازه وقت هم از اونور اضافی میارم.اینطور که از نت قبلیت تعریف کردی فکر میکنم آسیاتک برات خوب باشه البته به شرطی که سرویس 2مگ بخری.اسم سرویسش کیمیاست 5 گیگ در ماه و 1 تا 9 صبح مجانی.حالا که میخوای عوض کنی بیشتر تحقیق کن که بهترین نت موجود در کرج رو بگیری.
موفق باشی

milad_gta
21-09-2012, 12:29
مرسی ، ولی واقعا لایزر حیف شد ، من با 128 شبی 2 گیگ هم میگرفتم اگر شب تا صبح هم وبگردی میکردم 1.5 گیگ دانلود داشتم حداقل ، چه دوران خوشی بود .

ظاهرا تمام یوزر های لایزر هم منتقل شدن آسیاتک ، بازم ممنون بابت لطفت ، حالا تحقیق میکنم ببینم چی میشه ، ولی اگر شرکت در پیت گیر بیارم حتما ازش میگیرم البته نه اینایی که نماینده هستند مثلا دنیا نماینده لایزر و آسیا بود که لایزر هم با اسیا یکی شد .

m3hrdad.x
26-09-2012, 12:10
دوستان یه مقدار در مورد اینترنت ماهواره ای توضیح بدید
مخصوصا هزینه استفادش و اینکه ممکنه استفاده ازش پیگرد داشته باشه ؟
ممنون

mehran_pqqp
29-09-2012, 12:12
سلام
بنا به دلیلی فعلا برای 6-7 ماه ساکن کرج هستم برای همین می خوام یه اینترنت پرسرعت بگیرم اطلاعاتی در مورد سرویس های موجود در کرج ندارم
وایمکس ایرانسل یا مبین نت ؟ یا ADSL از شرکت ها

سوال:
ببخشید آسیاتک به کاربر خانگی بالای 128 هم سرویس میده؟
تو سایتش جایی برای این نیست که مثل بقیه شرکت ها 4 رقم اول شماره رو بزنیم که نشون بده سرویس میدن یا نه؟
بعد دوستان مودمی که روی آسیاتک استفاده کردن و مناسب هست رو بفرمائید تا خریداری کنم

milad_gta
29-09-2012, 14:37
اگر میخواید همه جا درسترسی داشته باشید که وایمکس ولی سرعت ها اسمی هست یعنی 128 رو همون 128 میدن . ADSL هم که عموما رو 2 مگ میبندن هر سرعتی که بگیرید ولی شبا محدود میکنند ، مودم هم فرقی نداره با توجه به توان مالی خودتون بهترین گزینه موجود رو تهیه کنید .

دیگه اینکه اگر بگید مصارفتون چی هست بهتر میتونم راهنمایی کنم + اینکه تحت هیچ شریطی از شرکت فن آوا سرویس نگیرید چون سرویسش به درد هیچ کاری نمیخوره .

موفق باشید .

mehran_pqqp
30-09-2012, 08:27
اگر میخواید همه جا درسترسی داشته باشید که وایمکس ولی سرعت ها اسمی هست یعنی 128 رو همون 128 میدن . ADSL هم که عموما رو 2 مگ میبندن هر سرعتی که بگیرید ولی شبا محدود میکنند ، مودم هم فرقی نداره با توجه به توان مالی خودتون بهترین گزینه موجود رو تهیه کنید .

دیگه اینکه اگر بگید مصارفتون چی هست بهتر میتونم راهنمایی کنم + اینکه تحت هیچ شریطی از شرکت فن آوا سرویس نگیرید چون سرویسش به درد هیچ کاری نمیخوره .

موفق باشید .

خیلی ممنون milad_gta
بیشتر وبگردی مد نظرم هست چون با توجه به شغلم کمتر وقت دانلود پیدا می کنم
یه مودم قدیمی دارم که وقتی تهران بودم باهاش از ADSL صبانت استفاده می کردم با همین میشه از آسیاتک هم استفاده کرد؟ برای نصب خودم می تونم انجام بدم؟ چون برای صبانت که چیز خاصی نداشت فقط یه VPI و VCI بود که وارد می کردم بقیه چیزا مشکلی نداشت

بازم ممنون از این که وقت میذارید شاید از نظر شما جوابی که میدید زیاد مهم نباشه ولی بدونید برای من نوعی که اطلاعاتم کم هست خیلی ارزشمنده و خیلی کمک می کنه

milad_gta
30-09-2012, 08:31
خیلی ممنون milad_gta
بیشتر وبگردی مد نظرم هست چون با توجه به شغلم کمتر وقت دانلود پیدا می کنم
یه مودم قدیمی دارم که وقتی تهران بودم باهاش از ADSL صبانت استفاده می کردم با همین میشه از آسیاتک هم استفاده کرد؟ برای نصب خودم می تونم انجام بدم؟ چون برای صبانت که چیز خاصی نداشت فقط یه VPI و VCI بود که وارد می کردم بقیه چیزا مشکلی نداشت

بازم ممنون از این که وقت میذارید شاید از نظر شما جوابی که میدید زیاد مهم نباشه ولی بدونید برای من نوعی که اطلاعاتم کم هست خیلی ارزشمنده و خیلی کمک می کنه

خواهش میکنم ، بله مشکلی نداره میتونید از همون استفاده بفرمایید ...

اگر فقط وبگردی دارید به نظر من شاتل گزینه مناسبی هست البته برای دانلود شبانه به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه در واقع کلا دانلود شبانه در شاتل معنی نداره ولی برای وبگردی گزینه مناسبی هست کیفت مناسب ، پشتیبانی گسترده و قیمت مناسب + انواع طرح ها و تخفیف ها رو داره .

آسیا تک هم برای وبگردی گزینه بسیار مناسبی هست دانلود شبانه اش بگیر نگیر داره و اینکه فکر نکنم تخفیف خاصی ارائه کنه قیمت هاش هم اندکی بالاتر از شاتل هست .

موفق باشی دوست عزیز .

alichelsa
09-10-2012, 16:50
با سلام ای دی اس ال خوب در کرج برا دانلود میخوام کدام شرکت از همه بهتر و قیمت مناسب هست حجم نامحدود میخوام

milad_gta
09-10-2012, 17:07
با سلام ای دی اس ال خوب در کرج برا دانلود میخوام کدام شرکت از همه بهتر و قیمت مناسب هست حجم نامحدود میخوام

اکثر شرکت ها محدود میکنند بعد از یک حجم فقط فن آوا ظاهرا اگر با سطح الماسی بخرید محدود نمیکنه اون هم خیلی گرونه فکر کنم 1 مگ رو ماهی 170.000 تومان میگیره .

tranceyou
09-10-2012, 19:27
دوستان کسی سرویس گیتی نت رو تو کرج امتحان کردن؟؟؟؟؟؟؟

milad_gta
17-10-2012, 16:53
گیتی نت : نماینده آسیا تک

Aria2009
21-10-2012, 10:04
از دوستان کسی هست که در محدوده مهرشهر/کیانمهر از وایمکس استفاده کرده باشه؟
کدوم بهتره ؟ مبین نت یا ایرانسل؟؟:sq_8:

mormak
30-06-2013, 19:21
دوستانی که در کرج هستین. من بزودی ساکن کرج میشم و از اونجایی که یک روز هم نمیتونم بدون اینترنت بمونم میخوام بلافاصله اینترنت بگیرم. دانلو شبانه هم برام خیلی مهمه. شما در حال حاضر کدوم رو پیشنهاد میدین؟
آسیا تک
شاتل
مخابرات
وایمکس ایرانسل
مبین نت
.
.
.
آدرس: چهارراه مصباح

and-roid2
30-06-2013, 19:24
دوستانی که در کرج هستین. من بزودی ساکن کرج میشم و از اونجایی که یک روز هم نمیتونم بدون اینترنت بمونم میخوام بلافاصله اینترنت بگیرم. دانلو شبانه هم برام خیلی مهمه. شما در حال حاضر کدوم رو پیشنهاد میدین؟
آسیا تک
شاتل
مخابرات
وایمکس ایرانسل
مبین نت
.
.
.

سلام
یکی از کرجی ها دیروز نامحدود اسیاتک گرفته بود با 700 دانلود میکرد!
کرج اسیاتک انگار خوب جواب داده.... ولی بقیه شهرا تعطیل.....(بازم نگیری بهتره! چون ایشون استثنا بودن بین بقیه مشترکین)

به نظرم از مخابرات بگیری بهتره!

mormak
30-06-2013, 19:58
سلام
یکی از کرجی ها دیروز نامحدود اسیاتک گرفته بود با 700 دانلود میکرد!
کرج اسیاتک انگار خوب جواب داده.... ولی بقیه شهرا تعطیل.....(بازم نگیری بهتره! چون ایشون استثنا بودن بین بقیه مشترکین)

به نظرم از مخابرات بگیری بهتره!
اکانت های نامحدود گرونن من همون دانلود شبانه بگیرم واسم کافیه پس محدود میگیرم. از همه خدمات دهنده ها بد میگن. همین آسیا تک انواع و اقسام فحش ها رو نثارش کردن. موندم بخدا

vahid_d
30-06-2013, 20:42
در مرکز نصرآبادی کی از پینگش راضیه؟ از کجا پیشنهاد میدین اینترنت بگیرم که پینگش خوب باشه؟ نامحدود باشه بهتره

Ashkan_crash
30-06-2013, 21:56
آسیا تک
شاتل
مخابرات
وایمکس ایرانسل
مبین نت
.
.
.
اسیا تک مزخرفترین isp بود که تو کل عمر دیدم اصلا فکرشم نکن حتی تو خوابت
شبدیزم مخصوص کرج سرعت دانلودش 300 400 اما پینگش فوق افتضاح اصلا پایداری نداره از طرف دیگه قیمتشم بالا هست و رایگان نداره
شاتل که کلا تو هیچ نقطه ای از کشور توصیه نمی شه سر سیاستای محدود کننده ایش
مبین نت تایم اوتش بشدت بالا هستش و پینگش اصلا جالب نیس حداقل رو 350 می گذره
مخابرات بگیر نگیر داره یه موقع می بینی 3 روز خوبه 2 هفته افتضاح :n02:
من تک تک اینا رو تست کردم و اینا هم تجربیاتم بود از من می شنوی دوست من پارس آنلاین بهترین با سرویسای نا محدودش و خودم هم بزودی می خوام پارس بگیرم

Armin.Computer
30-06-2013, 23:36
سرعت و کیفیت بستگی به شهر و مرکز مخابراتی هم داره

lastwall
01-07-2013, 15:41
سلام..
بچه ها اتفاقا منم دورو بر چهاراه مصباحم (مرکز نصرآبادی) الان 2سال 256 مخابرات دارم نمیدونید چه عذاب الهی سرعت دانلودش :n21:
نهایتا 30 کیلو سرعت دی ال میده...ولی خداییش از لحاظ آنلاین بودن همیشه وصله...یه دوبار قطع شد تو این دوسال که زنگ زدم..بنده خدا از شرمندگی نمیدونست چی بگه:n02:

منم از این به بعد به سرعت بالای دی ال احتیاج دارم..نمیدونم این مخابرات 512 کنمش یا برم از شرکتا بگیرم!!!
میترسم 512 کنم یهو ماهی 12 تومن اضافه میشه به مبلغش ولی همش 10 کیلو به سرعت اضافه شه.:|
یه چیزی می خوام حداقل 100-300K سرعت دی ال بده..همین حولو هش 20-30 تومن در ماه باشه..
واقعا مانده ام!!!!!:n27:

vahid_d
01-07-2013, 18:06
سلام..
بچه ها اتفاقا منم دورو بر چهاراه مصباحم (مرکز نصرآبادی) الان 2سال 256 مخابرات دارم نمیدونید چه عذاب الهی سرعت دانلودش :n21:
نهایتا 30 کیلو سرعت دی ال میده...ولی خداییش از لحاظ آنلاین بودن همیشه وصله...یه دوبار قطع شد تو این دوسال که زنگ زدم..بنده خدا از شرمندگی نمیدونست چی بگه:n02:

منم از این به بعد به سرعت بالای دی ال احتیاج دارم..نمیدونم این مخابرات 512 کنمش یا برم از شرکتا بگیرم!!!
میترسم 512 کنم یهو ماهی 12 تومن اضافه میشه به مبلغش ولی همش 10 کیلو به سرعت اضافه شه.:|
یه چیزی می خوام حداقل 100-300K سرعت دی ال بده..همین حولو هش 20-30 تومن در ماه باشه..
واقعا مانده ام!!!!!:n27:

پینگتون چطور بوده؟ بازی هم میکردین؟

lastwall
01-07-2013, 18:27
پینگش باز خوبه..بد نیست نهایتا به سرورای دوقوز آباد 200-300Ms میشه.. :n02:
ولی سرعت دی ال واقعا پایینه 256 رو 288 بستن ضریب 10 هم داره به زور 30 KBps به من میرسه..یعنی اصن فکره دی ال نکن
یه چند باری کانتر زدم باهاش بد نبود..قابل تحمله..

mormak
02-07-2013, 08:32
اسیا تک مزخرفترین isp بود که تو کل عمر دیدم اصلا فکرشم نکن حتی تو خوابت
شبدیزم مخصوص کرج سرعت دانلودش 300 400 اما پینگش فوق افتضاح اصلا پایداری نداره از طرف دیگه قیمتشم بالا هست و رایگان نداره
شاتل که کلا تو هیچ نقطه ای از کشور توصیه نمی شه سر سیاستای محدود کننده ایش
مبین نت تایم اوتش بشدت بالا هستش و پینگش اصلا جالب نیس حداقل رو 350 می گذره
مخابرات بگیر نگیر داره یه موقع می بینی 3 روز خوبه 2 هفته افتضاح :n02:
من تک تک اینا رو تست کردم و اینا هم تجربیاتم بود از من می شنوی دوست من پارس آنلاین بهترین با سرویسای نا محدودش و خودم هم بزودی می خوام پارس بگیرم
الان تو سایت پارس آنلاین بودم. شما کیفیتش رو از همه بهتر میدونین؟

Ashkan_crash
02-07-2013, 09:32
آره برای این حرفم هم 2 دلیل دارم:
1- سرویس نا محدودش تا همون حدی که در توضیحات نوشته با چند برابر سرعت دانلود می کنی و از اون حد که بگذری(که بستگی به سرویست از 15 گیگ شروع می شه) تازه به سرعت اسمیت بر می گردی و اصلا مثل شاتل نیست که شما رو محدود کنه .
2- پینگ پایدارتری داره نسبت به آسیا و شاتل و .... فقط نسبت به مخابرات پینگش بالاتر هستش که مخابراتم انقدرم تایم اوتش زیاد هستش که دیگه قارچ خور آنلاین هم نمی شه باهاش بازی کرد.

mormak
03-07-2013, 01:18
آره برای این حرفم هم 2 دلیل دارم:
1- سرویس نا محدودش تا همون حدی که در توضیحات نوشته با چند برابر سرعت دانلود می کنی و از اون حد که بگذری(که بستگی به سرویست از 15 گیگ شروع می شه) تازه به سرعت اسمیت بر می گردی و اصلا مثل شاتل نیست که شما رو محدود کنه .
2- پینگ پایدارتری داره نسبت به آسیا و شاتل و .... فقط نسبت به مخابرات پینگش بالاتر هستش که مخابراتم انقدرم تایم اوتش زیاد هستش که دیگه قارچ خور آنلاین هم نمی شه باهاش بازی کرد.
اینطوری که من فهمیدم 128نامحدود مساوی با 1مگ محدود با 20گیگ حجم که وقتی تموم شد تازه سرعت میشه 128 نامحدود. خیلی خوبه ولی مشکلش اینجاست که گرونه. 27تومن زیاده درحالی که 512 محدودش فقط 13تومنه

sasy20
31-08-2013, 14:44
ببخشید الان توی کرج کدوم ISP خوبه؟ من الان از مخابرات نامحدود 256 دارم ولی سرعت خیلی افتضاحه.
کسی از پارس آنلاین این تعرفه زیری رو داره؟ چطوره؟ سرعتش چطوره؟ شب چی؟ این محدود ها هم بعد از یک مدت سرعتش می یاد پایین؟ یا این ها ثابته؟ کسی میدونه سرعتشون چنده؟

POL-512-4G

512 Kbps

256 Kbps
4 GB
99.5%
199,000
Dynamic

ardal 254
21-09-2013, 11:51
دوستان من میخوام adsl نا محدود بگیرم واسه خونه الان شبدیز دارم که خداییش تو این 3 سال واسم خوب بوده ولی من چون دانلودم زیاده واسم صرف نمیکنه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

Dav0od
28-09-2013, 00:54
دوستان من از مخابرات نامحدود 256 دارم ، میانگین سرعت دانلودم 32 kb ولی میانگین پینگ 1700 md که برای انجام بازی های انلاین افتضاحه !
می خواستم بدونم این مشکل راه حلی داره یا اینکه کلا باید isp رو عوض کنم !؟

یکی از دوستام میگفت وقتی از مخابرات اینترنت بگیری دیگه نمیشه به این راحتی ها عوضش کنی ! راست گفته !؟

urumchi
28-09-2013, 17:54
دوستان، تو گوهردشت اینترنت کدوم شرکت خوب جواب میده ؟؟؟
سرویس های مخابرات کرج محدودن یا نامحدود ؟؟؟
مورد مصرف هم 90% دانلود تک آهنگ و کلیپ کم حجم از یوتیوب هست
سرعت دانلود خیلی بالا نمیخواد ( در حد 100 کیلوبایت کافیه ) ولی سرعت بازشدن صفحات مهمه

امیدوارم دوستان سریع راهنمایی کنن :n16:

Homayun Khan
14-11-2013, 08:44
با سلام
تایپیک شرکت شبدیز رو پیدا نکردم به خاطر همین سوالمو اینجا مطرح می کنم

من میخوام از مخابرات (256) به شبدیز کوچ کنم و پینگ و نامحدود بودن دانلود و قیمت پایین برام مهمه (برای دانلود و اکانت سیسیکم)
کسی از شرکت شبدیز در کرج اینترنت گرفته؟
می ارزه از شبدیز بگیرم یا همین مخابرات بهتره؟

night lord
14-11-2013, 09:25
با سلام

من میخوام از مخابرات (256) به شبدیز کوچ کنم و پینگ و نامحدود بودن دانلود و قیمت پایین برام مهمه (برای دانلود و اکانت سیسیکم)

من 3 سال پیش از شبدیز به مدت یک سال سرویس میگرفتم که واقعا آشغال بود . برای پشتیبانی ر وقت زنگ میزدم میگفتن (( دشمن سرورای مارو مورد حمله قرار داده و ما با مشکل مواجه شدیم و ما داریم تلافی میکنیم . امیدواریم تا چند ساعت آینده درست بشه )) یعنی عین جمله رو نوشتما :n13: .
آخه مگه میدونه جنگه . و همیشه هم پیگ و سرعت دانلود افتضاح بود . 1 تا 3 کیلو بیت سرعت دانلود .:n21: . روی که میخواستم بوخت رو خالی کنم به پاهام افتاده بودن . نزدیک بود دعوامون بشه اونجا . الان چند سالیه از شاتل میگیرم .
نمیدونم الان شبدیز چطوره ولی فکر نکنم مالی باشه همچنان . مخابرات هم به درد نمیخور از یه شرکت دیگه بگیری بهتره

Homayun Khan
14-11-2013, 10:09
من 3 سال پیش از شبدیز به مدت یک سال سرویس میگرفتم که واقعا آشغال بود . برای پشتیبانی ر وقت زنگ میزدم میگفتن (( دشمن سرورای مارو مورد حمله قرار داده و ما با مشکل مواجه شدیم و ما داریم تلافی میکنیم . امیدواریم تا چند ساعت آینده درست بشه )) یعنی عین جمله رو نوشتما :n13: .
آخه مگه میدونه جنگه . و همیشه هم پیگ و سرعت دانلود افتضاح بود . 1 تا 3 کیلو بیت سرعت دانلود .:n21: . روی که میخواستم بوخت رو خالی کنم به پاهام افتاده بودن . نزدیک بود دعوامون بشه اونجا . الان چند سالیه از شاتل میگیرم .
نمیدونم الان شبدیز چطوره ولی فکر نکنم مالی باشه همچنان . مخابرات هم به درد نمیخور از یه شرکت دیگه بگیری بهتره
خوب از چه شرکتی بگیرم که این ویژگی هارو داشته باشه : نامحدود - قیمت پایین - پینگ خوب (پینگ خیلی برام مهمه)
ممنون از پاسختون

roozbeh_pc
14-11-2013, 13:38
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم واسه گیم نت مرکز مخابرات رشیدی (کارخانه قند)

نامحدود 2 یا 4مگ قیمت مناسب با پینگ ثابت و قابل قبول میخام

2مگ مخابرات خوبه؟
کسی از پردیس اینترنت گرفته؟کیفیتش چطوره؟ آسیا تک خودم داشتم بد نبود ولی خدمات و جوابگوییشون خوب نبود هر روزهم گرونتر میشد

Mr saeed
28-11-2013, 09:33
یعنی استان البرز کسی زندگی نمی کنه ؟! :n02: البرز همون کرج هست ها :n09:

roozbeh_pc
28-11-2013, 15:41
همینو بگو یه سوال کردیم یه نفر گذری هم نیومده بگه نونه خشکیه....

ardal 254
25-12-2013, 13:52
با سلام

شبدیز کلا گرونه شبانه رایگانم نداره اگه واسه نا محدود می خوای همون مخابرات خوبه من شبدیز داشتم سرعت و پینگ خوبه ولی اینکه شبانه رایگان نداره خوب نیست

mr-dion
26-12-2013, 14:28
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم واسه گیم نت مرکز مخابرات رشیدی (کارخانه قند)

نامحدود 2 یا 4مگ قیمت مناسب با پینگ ثابت و قابل قبول میخام

2مگ مخابرات خوبه؟
کسی از پردیس اینترنت گرفته؟کیفیتش چطوره؟ آسیا تک خودم داشتم بد نبود ولی خدمات و جوابگوییشون خوب نبود هر روزهم گرونتر میشد

اینترنت مخابرات بشدت برای گیم تو کرج توصیه میشه من تقریبا از تمام شرکت ها تو کرج نت گرفتم ولی مخابرات واسه گیم یه چیز دیگست
تنها موردی که واسم خیلی ازار دهنده بود این بود که یهو 3 روز نت قطع میشد کاریم نمیتونستیم کنیم
ولی از نظر سرعت و پینگ واسه گیم عالیه

matin 99
13-01-2014, 18:51
سلام

کدوم از دوستان از سرویس های پارس انلاین ویا اسیا تک مرکز مخابرات شهید فهمیده استفاده میکنه؟

لطفا ن بفرمایید از کدوم سرویس اینا استفاده میکنید؟

بهترین حالت و متوسط سرعت دانلود شما در روز و شب (دانلود رایگان) چند k هست؟

پارس انلاین تو این مرکز بهتر جواب داده یا اسیا تک؟

سپاسگزارم

Hsnti
22-04-2014, 21:15
سلام
آقا من مدت یکسال بود که مشترک مبین نت بودم و راضی هم بودم ولی کمی گرون بود و سرعت دانلود هم با اینترنت دانلود منیجر حداکثر 150 می رسید. ( پهنای باند 1024 kbs ) امروز رفتم از سر ناچاری( خط خونه فیبر نوریه) اینترنت مخابرات گرفتم ( 2m ) ولی سرعت افتضاحه:n21: !!! سرعت دانلود در بهترین شرایط با IDM بیشتر از 12 نمیشه. پینگ هم کمتر از 630 نشد!!

sm6m10
22-06-2014, 09:43
سلام
بهترین سرویس دهنده تو کرج چیه؟
لطفا راهنمایی کنید .

mohammad1983
10-07-2014, 09:56
سلام
دوستاني كه از مخابرات دارن آيا افت سرعت پيدا كردند؟
1 مگ مخابرات شب ها با دانلود منيجر 30 ميزنه و با مرور گر 5 كيلوبايت!!!
اما 12 شب به بعد درست ميشه

mohammad1983
10-07-2014, 09:57
سلام

B.Russell
10-07-2014, 10:09
سلام

به خاطر ماه مبارک و میمون رمضون هست.
هم سرعت هارو به طرز عجیبی پایین آوردن هم پارازیت روی ماهواره هارو چند برابر کردن.
میخوان به عرش کبریا نزدیک بشی و وقت بیشتری با عبادت بگذرونی تا پای اینترنت و ماهواره !!!!!

steps
10-07-2014, 15:48
دقیقا یک هفته هست که سرعت و پینگ افتضاح هست و همه نظر داغون .
یکی از دوستان 12 مگ از شبدیز گرفته و راضی هست قیمتش هم خوب هست .

mohammad1983
11-07-2014, 03:18
سرویس های محدود همیشه اینجوری بوده که سرعتشون خوبه که حجم مصرفی بالا بره و نیاز به تمدید اکانت داشته باشید.
در ضمن 12 مگ باید دانلودی نزدیک به 1.5 مگ در ثانیه بده که حالا این 1.5 مگ اگر شد 800 کیلو بایت هم کاربر ناراضی نیست چون باز سرعته خوبیه.

H_O_S_E_I_N
12-07-2014, 08:25
سلام
دوستان چرا اینترنت اینجوری شده؟
بعداز ظهرها و شب ها سرعت افتضاح :n03:

mohammad1983
12-07-2014, 20:47
با به بنده خدایی تو مخابرات صحبت کردم گفت پهنای باند کم آوردیم و یوزر زیاد شده.
ادعا کرد تا چند روز دیگه درست میشه !!

mohammad1983
13-07-2014, 18:59
امروز بعد از یک قطعی چند ساعته نت من برگشت به حالت اول
سرویس 1 مگ چند ساعتی هست 120 دانلود میزنه بدون دانلود منیجر!

amir_t6262
06-11-2014, 18:46
دوستان همشهری، برای کاربری معمولی و نه دانلود، الان از بین مخابرات، شبدیز، آسیاتک، پارس آنلاین و شاتل کدام را توصیه میکنید؟
ترجیحا اینترنت حجمی میخواهم تا زمانی.
اگر شرکت دیگری را هم توصیه میکنید، لطفا بگویید.

milad_gta
06-11-2014, 19:35
به نظرم یک سری به تایپیک هر یک از سرویس دهنده های مد نظرتون بزنید و چند صفحه آخر رو مطالعه کنید میتونید بهتر تصمیم بگیرید.

H_O_S_E_I_N
12-11-2014, 08:34
چرا سرعت دانلودم شب ها کم میشه؟
کسی میدونه؟

iman_s
27-11-2014, 14:18
منطقه ما فيبرنوريه و فقط خود مخابرات adsl ميده.ميخوام از وايمكس كوچ كنم به adsl
بيشترين سرعتي كه ميده چقدره و مودمي رايگاني كه تو طرح هاش اعلام ميكنن چه ماركيه.بدردبخور هست يا نه؟

iman_s
27-11-2014, 14:20
منطقه ما فيبرنوريه و فقط خود مخابرات adsl ميده.ميخوام از وايمكس كوچ كنم به adsl
بيشترين سرعتي كه ميده چقدره و مودم رايگاني كه تو طرح هاش اعلام ميكنن چه ماركيه.بدردبخور هست يا نه؟

misaf
10-07-2015, 15:23
دوستان الان بهترین سرویس رو آسیاتک میده توی استان البرز.
من چون خودم هم مرتب با اینترنت سر و کار دارم سرویس خوب خیلی برام مهمه. این رو هم بگم که شرکت خود ما هم نمایندگی آسیاتک رو داره. ۱۰۰٪ راضی نسیتم اما فعلا از لحاظ قیمت و کیفیت بهتر از بقیه هستش.

هرکی از دوستان خواست من می تونم براش چک کنم که خطش فیبر نوری هست یا نه

موفق باشید

Bobby Sands
22-12-2015, 14:43
از دوستان کسی هست تو کرج از اینترنت وایرلس استفاده کنه؟
دنبال یه سرویس دهنده وایرلس خوب تو کرج میگردم.
اگر جایی میشناسید و راضی هستید از خدماتش لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم.

mafiasos
27-04-2016, 12:45
سلام دوستان الان بهترین ارائه دهنده اینترنت ADSL در کرج کدوم شرکته ؟ ممنون میشم جواب بدین :n12:

mafiasos
29-04-2016, 12:16
سلام دوستان الان بهترین ارائه دهنده اینترنت ADSL در کرج کدوم شرکته ؟ ممنون میشم جواب بدین :n12:

دوستان کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

محمد7966
29-04-2016, 12:43
دوستان کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

نگاه کنید من که ساکن کرج نیستمو

ولی تا جایی که میدونم پارس آنلاین و شاتل بین بد و بدتر ،بد هستند

یعنی این دو شرکت بهترند وضعیتشون در ایران البته صبانت هم ظاهرا بد نیست ولی خیلی مطمئن نیستم باید برید تایپیکش بررسی کنید

فقط بستگی داره شما چه چیزهایی مدنظر دارید

پارس دانلود شبانه رایگان نداره،بلکه یک سوم میشه حجم شبانه اش

یعنی اگر 3 گیگ دانلود کنید 1 گیگ از حجمتون کم میشه

frankval
29-04-2016, 15:03
من کرج هستم.شاتل 6 ساله مشترک هستم.برای من به عنوان یک کاربر عادی تا به الان خوب بوده

Follow Your Instinct!

soltanarash
11-06-2016, 20:35
سلام دوستان من تازه می خوام برم کرج منطقه گلشهر. می خواستم بدونم بهترین شرکتی که می تونم ازش اینترنت بگیرم چیه که شبانه فیری باشه سرعت خوب باشه پینگم خوب باشه چیه؟
یعنی هم بتونم دانلود کنم شبا هم بازی آنلاینی خواستم بکنم بتونم.

ممنون می شم جواب بدین:n01:

parsley
16-07-2016, 23:16
با سلام.
طبق نظر اکثر دوستان، کیفیت اینترنت توی نقاط مختلف این شهر نمونه (کرج) فرق می کنه و نمی شه یه حکم کلی داد.
تجربه خودم:
من 10 سالی میشه از صبانت سرویس می گیرم! دیگه یه جورایی بهش عادت کردم. قبلش یه مدت کم شبدیز داشتم که خیلی وضعش خراب بود! اوایل فکر کنم اسم صبانت، البرز نت بود و آی اس پی محلی هم بود بعدا سراسری شد. به نظر من صبانت متوسطه، البته من تجربه شبکه دیگه ای رو نداشتم اما اینطور حدس می زنم.
متاسفانه شرکت های ایرانی معمولا توجهی به کیفیت کار و حقوق مشتری ندارن و حرف اول رو سود مالی می زنه واسه همینم به فکر افزایش کاربران هستن و اینطوری میشه که سرعت به تدریج افت می کنه. توی شهر ما هم که ماشاا.. بیشترین نرخ رشد جمعیت کشور رو داشته و هر خونه تبدیل به 10 واحد شده! این هم تاثیر خودشو روی کیفیت اینترنت (مثل کیفیت دیگر سطوح زندگی) می ذاره. یک مورد دیگه هم که بد نیست به دوستان بگم اینکه بعضی مواقع هم کندی سرعت به خاطر خطوط تلفن و نویزیه که روی اوناس...
یک سئوال هم از دوستانی دارم که ساکن کیانمهر هستن: به نظرتون چه شرکتی اونجا بهتر سرویس میده؟

parsley
20-07-2016, 23:53
دوستان یک سئوال دیگه:
ممنون می شم اگر کسی می دونه لیست ISP هایی که در کرج اینترنت همراه با مودم (رایگان) ارائه می دن رو معرفی کنه...

H_O_S_E_I_N
23-12-2016, 09:48
سلام دوستان
حدودا یه هفته ای هست که اینترنت من خیلی افت سرعت داشته
آیا اینترنت شما هم اینطوره؟
مرکز خاتم الانبیا

awx0ne
24-04-2022, 17:18
با سلام
کسی میدونه کدام قسمت های کرج اینترنت فیبر نوری وجود داره؟
با تشکر

- - - Updated - - -

با سلام
کسی میدونه کدام قسمت های کرج اینترنت فیبر نوری وجود داره؟
با تشکر