PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت صدای کدوم بهتره-Apple iPod Touch یا Creative X-Fi 2

vahid_ba
16-08-2010, 11:11
سلام

من میخوام یه pmp بخرم و بیشتر برام کیفیت صدا مهمه
یعنی زیباییه صدا

به نظرتون کدوم بهتره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
16-08-2010, 11:52
هیچ کدوم...........!
cowon i9
cowon J3
یکی از این دو تا بگیر دومی خیلی بهتره.

a.z.p.z
16-08-2010, 12:20
ببین اگه فقط و فقط صدا برات مهم هست اصلا نباید بری طرف مدل هایی مثل این دو چون این ها مسایل دیگه ای مثل صفحه و برنامه و بازی و اینترنت و ... فیلم براشون مهم هست بعد موسیقی ...
ولی اگه همه این هارو میخوای در کنار صدای خوب و امکانات عالی شک نکن هیچ گزینه ای بهتر از ایپاد تاچ نمیتونه برات باشه !!!...
اگرم همین چیز هارو میخوای در رده پایین تر میتونی ایپاد نانو رو انتخاب بکنی یا مدل هایی از سونی ...

* در ضمن شما کل نیازهات و بودجه رو هم مشخص کنی بهتر میتونیم راهنمایی کنیم ...

vahid_ba
16-08-2010, 15:01
خب در درجه اول صدا برام مهم هست
---------
من میخواستم این Creative X-Fi 2 رو بگیرم 160 تومان

اما حالا که میگین کیفیت صداش خیلی خوب نیس
انگار بهتره یه mp3 player بخرم
-----------

اما واسه mp3 حدود 100-120 میتونم هزینه کنم

لطفا چند مدل معرفی کنید:46:

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

راستی یه چیز دیگه

من این ipod رو میخوام 180 بخرم
نو هست

یعنی میگین کیفیت صداش بده
و با این امکانات 180 نمیرزه؟

fabio montari
17-08-2010, 15:20
من جفتشو تست کردم به نظرخ من xfi بهتر بود و ایپاد هم که از نظر صدا فعلا تو باقالیه

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

ولی تاچه اون xfi ه اینقدر داغونه که اعصابتو خورد میکنه به نظره من هیچ کدوم از انیا خوب نیستن

milad_takjoo
23-08-2010, 14:36
با سلام.
من خودم x-fi2 دارم.
کیفیت صداش خیلی عالیه....ولی هدفونی که توش هست باس صدا رو بالا می بره واسه همین ممکه فک کنی کیفیتش خوب نیس...
ولی اگه با یک هدفون فول سایز درجه یک امتحان کنی و بعد همو رو به آیپاد تاچ یا بهترین موبایل ها(که همه اینها رو خودم تست کردم)وصل کنی اون موقع متوجه میشی......
البته هدفون داخل جعبش از خیلی هدفونا بهتره.....
توی تاپیک اصلی x-fi2 همه بچه هایی که این پلیر رو داشتن موافق بر کیفیت صدای عالیش یودن...
تاچش هم کمی بد هست ولی کمی کار کنی دستت میاد...
مدل های cowon بازهم از نظر صدا با x-fi2 قاب رقابتند ولی ایپاد تاچ دیگه خیلی وضعش خرابه......
به اینها یه نگاهی بندار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید