PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم يك از دوستان بازي Need For Speed Most Wanted رو آنلاين انجام داده؟

Roozedidar
27-04-2006, 11:22
دوستان همونطور كه ميدونيد براي بازي كردن Need For Speed MOst Wanted بر روي سرورهاي شركت EA شما نياز به سريال نامبر اريجينال داريد حالا سوال اينجاست كسي از دوستان تا به حال با ساختن سرورهاي خصوصي تونسته اين بازي رو آنلاين انجام بده. البته من يه مطلبي در مورد عوض كردن آي پي خوندم ولي چون زياد اهل بازي نيستم دنبالش نرفتم. خوشحال ميشم اگر از دوستان كسي اطلاعات كاملي داره با ساير دوستان به اشتراك بذاره تا انشاا... در صورت امكان يه رالي دور ايران بذاريم... ;)

M E H D I
27-04-2006, 23:23
سلام

شماره سريال اوريجينال رو معمولا نميشه پيدا كرد. چون اگه يك نفر بخواد شماره اوريجينالي كه خريده رو به كس ديگه اي بده، خودش نمي تونه بازي كنه. چون بايد علاوه بر اين كه شماره سريال اوريجينال باشه، بايد فقط يك نفر هم با اون شماره سريال ثبت نام كنه وگرنه شماره باطل ميشه.

Roozedidar
28-04-2006, 08:21
سلام

شماره سريال اوريجينال رو معمولا نميشه پيدا كرد. چون اگه يك نفر بخواد شماره اوريجينالي كه خريده رو به كس ديگه اي بده، خودش نمي تونه بازي كنه. چون بايد علاوه بر اين كه شماره سريال اوريجينال باشه، بايد فقط يك نفر هم با اون شماره سريال ثبت نام كنه وگرنه شماره باطل ميشه.

مهدي جان اين كه مشخصه. سوال من اين بود كه كسي آنلاين اين بازي رو انجام داده يا نه؟ در صورتي كه انجام داده لطف كنه بگه دقيقا چيكار كرده. كه اين تنها بازي هست كه مي صرفه آدم روش وقت بذاره...

salimsang
16-07-2006, 17:51
ببخشيد در بازي need for speed most wanted رمز ها را در كجا بايد وارد كرد؟خواهش مي كنم كمك كنيد.

ehsan_monster
16-07-2006, 18:34
ببخشيد در بازي need for speed most wanted رمز ها را در كجا بايد وارد كرد؟خواهش مي كنم كمك كنيد.
برو تو این تاپیک اونجا مطرح کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.

Gagsta
16-07-2006, 21:36
من تاحالا آنلاين بازی نکردم ولی‌ به احتمال زیاد سرور هایی‌ هستن که کرک شدن که کی‌ شما رو چک نمیکن. یه برنامه هست که برات scan می‌کنه و تمام سرور ها رو برای NFS:MW نشون میده.اسمش اینه: The all Seeing eye

اونوقت شما باید تو لیست سرور ها بگردی برای بدنبال سرور های کرک شده.بیشتره مواقع مینویسن که این سرور کرک شده هست. در ضمن شما به اینترنت سرعت بالا احتیاج دارین.

حالا من می‌گردم اگه از این سرور ها پیدا کردم براتون IP هارو میزارم.

Roozedidar
17-07-2006, 05:19
من تاحالا آنلاين بازی نکردم ولی‌ به احتمال زیاد سرور هایی‌ هستن که کرک شدن که کی‌ شما رو چک نمیکن. یه برنامه هست که برات scan می‌کنه و تمام سرور ها رو برای NFS:MW نشون میده.اسمش اینه: The all Seeing eye

اونوقت شما باید تو لیست سرور ها بگردی برای بدنبال سرور های کرک شده.بیشتره مواقع مینویسن که این سرور کرک شده هست. در ضمن شما به اینترنت سرعت بالا احتیاج دارین.

حالا من می‌گردم اگه از این سرور ها پیدا کردم براتون IP هارو میزارم.

سلام عزيز و ممنون به خاطر اين همه لطفي كه داري. اگر سرور كرك شده پيدا بشه كه عالي ميشه. اينجا من غير از
آنلاين بازي ديگه نمي كنم. چون زياد اهل بازي نيستم ولي حال مي كنم با دوستان آنلاين بازي بزنيم. خوشحال ميشم شما هم افتخار بدي...

Gagsta
17-07-2006, 17:32
من گشتم ولی‌ چیزی پیدا نکردم حالا شما میتونید اون برنامی که من گفتم دانلود کنی‌ و ببینی‌ چیزی هست یا نه. من خودم NFS:MW از رو کامپیوترهم پاکش کرد وگرنه خودم میدیدم. چون اول باید اون بازی رو شما اینستال کرده باشید تا بتونید ببینید.

The All Seeing Eye ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

Gagsta
17-07-2006, 23:39
یه سایتی‌ میزارم که IP سرور های کرک شده رو نوشته مثل Call of duty 2 وو.. ولی‌ متاسفانه NFS:MW رو نداره

Epcgaming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Roozedidar
18-07-2006, 00:05
یه سایتی‌ میزارم که IP سرور های کرک شده رو نوشته مثل Call of duty 2 وو.. ولی‌ متاسفانه NFS:MW رو نداره

Epcgaming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون عزيز كه اينقدر لطف داري. من اكثر بازاهاي آنلاين رو انجام دادم فقط اين nfsmw مونده كه عجيب تو كفشم :biggrin: انشاا... كه يه راهي براش پيدا ميشه. اون نرم افزاري هم كه گذاشته بودين دانلود كردم و به زودي خبرش رو بهتون ميدم كه كار مي كنه يا نه. بازم ممنون انشاا... جبران كنم...

Gagsta
18-07-2006, 00:44
خواهش می‌کنم کاری نکردم

C.GAM3R
20-07-2006, 07:47
حالا تکليف مشخص نشد؟
منم خيلي دوست دارم Nfsmw رو آنلاين بازي کنم!

Roozedidar
20-07-2006, 13:59
حالا تکليف مشخص نشد؟
منم خيلي دوست دارم Nfsmw رو آنلاين بازي کنم!

باور كنيد وقت نكردم چك كنم به زودي خبرشو ميدم...