PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرم ترمیم کننده رژودرم

masoudboy
15-08-2010, 22:30
دوستان از کرم ترمیم کننده رژودرم تا به حال کسی استفاده کرده ؟
آیا واقعا اثر داره یا این مواردی که گفته ترمیم می کنه تبلیغاتی هست ؟
اینم سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3alimx
20-06-2011, 16:37
همین کرم رژودرم خیلی از لک ها و جاهای جوش و پاره گی پوست رو از بین میبره ..خیلی خوبه .
من به علت اینکه پاک کمی بزرگ شد بخاطر بدنسازی این پمد رو که میزنم خیلی بهترش کردم.

ahriman323
19-07-2011, 23:37
کسی نیست استفاده کرده باشه؟!

aftab_azad20
20-07-2011, 08:51
یکی از اشنایان داره استفاده میکنه،خودش که خیلی تعریفش رو میکنه،ولی همونجور که توتبلیغش هم ذکر میکنه صبر حوصله خیلی مهمه:11:

ahriman323
20-07-2011, 19:42
امروز برای برادرم گرفتم نتیجه را بعدا میگم توی همکین تاپیک
دوره درمان 18 ماهه هست یعنی باید 18 ماه استفاده کرد تا تاثثیر مطلوب داشته باشه + کرم آلفا
دوستان نمونه خارجی این کرم گیر میاد چنده؟

faded
21-07-2011, 10:19
یعنی برای لکه های پوستی صورت هم مفیده؟

gisooo
24-07-2011, 18:42
خواهرم برای اسکار جای بخیه استفاده میکنه که دو ماهه نتیجه گرفته

mohsen19x
30-09-2012, 01:42
سلام ..... من برای از بین بردن جای جوش در زیر پوست و از بین بردن جوش سر سیاه روی بینی میخواهم به نظرتون مفید و موثر هست ؟؟؟ ممنون

mansourx
22-02-2013, 18:35
من تازه 4 روزه که دارم استفاده میکنم.واسه اسکارهای برجسته باقیمانده از جوش روی سینه ام.
هنوز زوده که نظر بدم در مورد تاثیرش.ولی همین اسکارهام خیلی خارش داشتن که با استفاده از این کرم خیلی بهتره.خارشش کم شده.
نمیگم این دارو خوبه یا بد چون زوده ولی نمیدونم چرا بعضی ها تو یه مدت کوتاه و استفاده نامرتب از یه دارو و نتیجه نگرفتن ازش زود در موردش قضاوت میکنن و میگن بدرد نمیخوره.
من تو مصرف دارو خیلی محتاتم و خیلی مرتب و طبق دستور از دارو استفاده میکنم.
همین اسکارهایی هم که رو بدنم در اومده نتیجه گوش دادن به حرف بعضی از کسایی بود که الکی وبه علت استفاده نادرست از بعضی داروها منو از مصرف یه دارو منع کردن.اگر نه الان سالم بودم.:n28:
اگه سوالی در مورد جوش داشتین در خدمتم .atlanticgolden@gmail.com
انشالله که این دارو جواب بده.

Beta
22-02-2013, 19:42
من هم برای اسکار یه مدتی(1ماه)استفاده کردم تاثیر گذار بود!
ولی باید دراز مدت ازش استفاده کرد تا نتیجه بده.

یاسمن 46
21-03-2013, 23:32
سلام
من صورتم به خاطر ابله مرغون چند تا چاله کم عمق داره از دوستان بزرگوار کسی هست که خودش رژودرم برای چاله ها استفاده کرده باشه و چاله ها خوب بشن چون به تبلیغات نمیشه اطمینان کرد. خواهش میکنم راهنمائیم کنین چون هزینه لیزر رو ندارم و یه بار هم لیزر و پیلینگ کردم ولی فایده نداشت مدت استفاده رو هم بهم بگین. خیلی خیلی ممنون هستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

A M ! N
22-03-2013, 01:01
سلام
من صورتم به خاطر ابله مرغون چند تا چاله کم عمق داره از دوستان بزرگوار کسی هست که خودش رژودرم برای چاله ها استفاده کرده باشه و چاله ها خوب بشن چون به تبلیغات نمیشه اطمینان کرد. خواهش میکنم راهنمائیم کنین چون هزینه لیزر رو ندارم و یه بار هم لیزر و پیلینگ کردم ولی فایده نداشت مدت استفاده رو هم بهم بگین. خیلی خیلی ممنون هستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

سلام.. من رژودرم استفاده میکنم همینطوری چون ویتامین زیاد داره.. ولی گمون نکنم به درد گودی های پوست بخوره ؛ به تبلیغات دل خوش نکنید :n16:

Beta
22-03-2013, 01:04
نمونه ی خارجی این کرم هست ! که خیلی قوی تر باشه!؟؟ واسه اسکار میخام !

یاسمن 46
29-03-2013, 22:50
خیلی ممنون.

برش و حکاکی
18-04-2013, 08:58
آره من گرفتم استفاده کردم خیلی خوبه و یه جورایی باور نکردنیه ، فقط باید موقع استفاده صبور باشین و دقیقا طبق دستورش عمل کنین نه بیشتر بزنین نه زیاد تر رو صورت بمالید چون از نوع کرم هایی هست که نباید زیاد رو پوست بمونه و بعدش با آب شسته بشه پس حتما طبق بروشورش عمل کنید .

برش و حکاکی
18-04-2013, 09:00
همین رو استفاده کنین از 100 تا نمونه خارجیش بهتره من استفاده کردم خودم فکر کنم تو سایتش عکس هاشم هست مس تونین پیشرفتش رو درباره اسکار ببینید.

برش و حکاکی فقط سوآن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برش و حکاکی
18-04-2013, 09:02
سلام.. من رژودرم استفاده میکنم همینطوری چون ویتامین زیاد داره.. ولی گمون نکنم به درد گودی های پوست بخوره ؛ به تبلیغات دل خوش نکنید :n16:

چرا من برای چاله چوله هلم استفاده کرم فوق العادست نتیجه اش فقط باید صبور باشی و نخوای سریع خوب بشی.

zhina.sh
03-05-2013, 18:50
سلام بچه ها!!!! من میخوام از رژودرم واسه لک ها و گود رفتگی های جوش و اکنه استفاده کنم!!! البته گود رفتگی ها خیلی عمیق نیس ولی خوب میخوام صورتم صاف بشه!!! از لیزر میترسم چون عوارض داره و التهاب میاره!!! کسی هس که استفاده کرده باشه و واقعا نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟؟؟ دوره درمانش چقدره؟؟؟؟؟؟؟ ادرس سایتش رو اگه دارید بدید ممنون:n06::n12::n16:

javid_hector
28-05-2013, 00:24
منم دارم میزنم