PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن صفحات وب با اینترنت وایرلس

Rossoneri
15-08-2010, 17:27
سلام دوستان.
من اینترنت وایرلس دارم، این به خوبی کار میکرد تا اینکه از چند روز پیش دیگه صفحات وب رو باز نمیکنه! ارور internet explorer cannot display the webpage رو میده و هر چقدر هم رفرش میکنم فایده ای نداره. جالب اینجاست که وقتی پینگ میگیرم جواب میده! و جالب تر از اون اینکه وقتی نرم افزار ultrasurf رو باز میکنم صفحات اینترنت باز میشن! اما به محض اینکه میبندمش دوباره هیچ سایتی باز نمیشه. واقعا نمیدونم مشکل از کجاست:13:

در ضمن یه لپ تاپ دیگه داریم که اون همچنان بدون مشکل وصل میشه و کار میکنه!

یک بار وقتی زدم خود ویندوز مشکل رو diagnose کنه نوشت بنظر میرسه کامپیوتر شما به درستی configure شده و مشکل از dns server هست. وقتی هم میرم به قسمت پراپرتیس tcp/ipv4 ، اونجا IP Adress و gateway و غیره به صورت دستی تنظیم شده.

ویندوز 7 ultimate و 64 بیتی دارم. مودم linksys و اینترنت از مخابرات.

لطفا اگه چیزی به فکرتون میرسه دریغ نکنید:41:

mehrdad38
15-08-2010, 18:35
مشکل از تنظیمات ------ Internet Explorer هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alpha007
15-08-2010, 23:14
سلام دوستان.
من اینترنت وایرلس دارم، این به خوبی کار میکرد تا اینکه از چند روز پیش دیگه صفحات وب رو باز نمیکنه! ارور internet explorer cannot display the webpage رو میده و هر چقدر هم رفرش میکنم فایده ای نداره. جالب اینجاست که وقتی پینگ میگیرم جواب میده! و جالب تر از اون اینکه وقتی نرم افزار ultrasurf رو باز میکنم صفحات اینترنت باز میشن! اما به محض اینکه میبندمش دوباره هیچ سایتی باز نمیشه. واقعا نمیدونم مشکل از کجاست:13:

در ضمن یه لپ تاپ دیگه داریم که اون همچنان بدون مشکل وصل میشه و کار میکنه!

یک بار وقتی زدم خود ویندوز مشکل رو diagnose کنه نوشت بنظر میرسه کامپیوتر شما به درستی configure شده و مشکل از dns server هست. وقتی هم میرم به قسمت پراپرتیس tcp/ipv4 ، اونجا IP Adress و gateway و غیره به صورت دستی تنظیم شده.

ویندوز 7 ultimate و 64 بیتی دارم. مودم linksys و اینترنت از مخابرات.

لطفا اگه چیزی به فکرتون میرسه دریغ نکنید:41:
مدل دقیق مودمتون چیه؟

alimail3248
16-08-2010, 15:07
در قسمت ------ اینترنت اپشن تیک ------ رو بردارید درست میشه.......

tenesi_taksidoo
18-08-2010, 15:40
سلام . من هم دقیقاً همچین مشکلی دارم . فقط با Ultra Surf باز میشه .
یادمه زمانی که با Dial Up یا ADSL کانکت میشدیم بعد از استفاده از Ultra Surf حتما باید EXIT می کردیم ، و اگر اتفاقی با زدن ضربدر برنامه Ultra Surf رو می بستیم . دفعه بعدی هیچ صفحه ای باز نمی شد و باید در تنظیمات Proxy Server تو قسمت Connections در تنظیمات Internet Explorer که حتماً بواسطه برنامه Ultar Surf تیک خورده بود ، تیک را بر می داشتیم تا دوباره صفحات باز بشن .
الان هم که با وایرلس هستیم دقیقاً همچین حالتی پیش اومده اما اینبار مسئله اینه که تو اینترنت وایرلس تنظیمات Proxy کجا هستن و بطور راحت تر اون تیکه کجاس که بریم برشداریم ؟؟؟
چون الان که وایرلس دارم تو قسمت Connections های من کانکشنی تعریف نشده که بخوام وارد تنظیماتش بشم ...
تو قسمت LAN Settings که چیزی پیدا نکردم . یعنی چیزی تیک نخورده بود که بخوام حذفش کنم

برای راهنمایی بگم که من با لب تاپم که مودم وایرلس داره از طریق اینترنت وایرلس ساختمان اداری کنار محل کارم که هیچ رمز و کلیدی نمی خواد وارد اینترنت می شم