PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه روش برای فرستادن ایمیل از وب سایت معرفی کنید

ali zi zeperto
15-08-2010, 13:37
سلام
من با phpmailer می خواستم با smtp ایمیل بفرستم و امتحان هم کردم منتها از روی یه هاست مجانی که سایتم روشه ایمیل ارسال نکرد.الزام شدید هم دارم که ایمیل ارسال کنم.از توی همین فروم که گشتم فهمیدم که تابع mail روی بیشتر سرور ها بسته است و دیگه سراغش نرفتم.در نتیجه می مونه اینکه چطوری و با چه تابعی یا برنامه ای می تونم ایمیل ارسال کنم.

hamidras
15-08-2010, 13:44
با smtp نباید از روی هاست رایگان هم مشکلی داشته باشه. مطمئنی تنظیماتش درسته؟

ali zi zeperto
15-08-2010, 15:43
با smtp نباید از روی هاست رایگان هم مشکلی داشته باشه. مطمئنی تنظیماتش درسته؟
والا من توی برنامه phpmailer یه مثال گیر آوردم و گزینه هاش رو تغییر دادم و کار هم میکرد البته فقط توی لینوکس.توی ویندوز ارور میده.این هاست مجانی هم لینوکسه منتها همون برنامه که روز لوکال لینوکس دارم رو کپی کردم روی اون سروره که بازم کار نمی کنه و این ارور رو میده.
SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
به غیر از smtp راه دیگه ای نیست.می خوام از طریق خود سایته ایمیل بدم.

hamidras
15-08-2010, 21:34
به غیر از smtp راه دیگه ای نیست.می خوام از طریق خود سایته ایمیل بدم.
از طریق php هم میشه که مثل اینکه غیر فعاله برات.

SMTP Error: Could not connect to SMTP host.

این ارور یعنی تنظیمات smtp ات مشکل داره ها!

ali zi zeperto
15-08-2010, 21:46
از طریق php هم میشه که مثل اینکه غیر فعاله برات.

این ارور یعنی تنظیمات smtp ات مشکل داره ها!
چی بگم.:41:
تا همین دیشب با همبن کدی که اجرا می کنم تو لینوکس ایمیل می فرستاد اما امروز بعد از اینکه پست گذاشتم گفتم برم یه نگاهی بکنم شاید بشه درستش کرد.هر کاری کردم همین ارور رو داد.قبلا همین مشکل که تو لینوکس می فرستاد و تو ویندوز نه رو تو چند تا فروم هم مطرح کرده بودم که هیچ کدوم هم به جواب نرسید جز یکی که فکر کنم مشکل ویندوزیش اون بود منتها از امروز دیگه رسما تو لینوکس هم نمی فرسته.;کدش تو لینک زیر هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از شانس منه.هر چی به روزای آخر پروژه نزدیک میشم بدشانسی هام هم بیشتر میشه.آخرش دخلم میاد.

ali zi zeperto
17-08-2010, 15:05
دوباره فرستاد.:8:
الان نشستم دوباره از اول کلی باهاش ور رفتم تا فرستاد.منتها فقط از تو لینوکس.
از توی ویندوز نمی فرسته.تو یه فروم دیگه بهم گفتن احتمالا مال فایرواله که نمیذاره ایمیل سند کنی منتها با اینکه فایروال رو off هم کردم بازم این ارور میاد.اینم کدی که باهاش میل می فرستم.ارورش هم همینه که این زیره.این اروره یه لحظه سریع میاد و میره.به زور ازش رو عکس گرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم کدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید