PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد ulead phot impact

Behroooz
27-04-2006, 09:24
چرا در ورژن 11 اين نرم افزار ديگه بخش animation ان فعال نيست .
من در اين نرم افزار نمي توانم از ابزار پاك كن ان استفاده كنم . همش پيغام ميده كه شما هيچ object ي را انتخاب نكردين
در حالي كه در فتو شاپ اين كار يعني استفاده از پاك كن به راحتي انجام ميشه .در ضمن مثل اينكه در فتو ايمپكت ابزار background erase كه در فتوشاپ هست
وجود نداره .اين ابزار براي transparent كردن يك قسمت از عكس به كار ميره(در فايل gif )
در ضمن در ورژن 11 فتو ايمپكت نميشه فارسي نوشت .
من ورژن 11 اين برنامه را از ادرسي كه در فروم گرافيك معرفي شده داون كردم .
مرسي لطفا كمك كنين .

arash_irani
27-04-2006, 22:11
سلام بهروز جان
اگه از همون لينكي كه من گذاشتم دانلود كرده باشي كه من هم خودم از همون لينك دانلود كردم حدود 6 هفت ماه پيش دانلود كرده بودم و اين نسخه فول هستش ولي توجه داشته باش عزيز بايد ساير آبجكت ها و چيزايي رو كه لازم داره رو بايد دانلود كني پالت انيميشن هم درست هستش فقط كافيه هر انيميشني رو كه ميخواهيد به تصويرتون اضافه بشه اون رو گرفته و روي تصويرتون ميكشيد و براي ابزارهاي ديگه هم خيلي از ابزارهاش قدرتمند تر از فتوشاپ عمل ميكنه من نميدونم كدوم ابزار رو ميگيد ولي اسم انگليسي و كامل لنويسيد و يا اگر تونستيد از همون ابزار و يا محيط فتوايمپكت يه عكس بگيريد تا ببينم مشكلتون كجا هستش
در مورد فارسي نوشتن ماشاا... از بس هر جا ديدين در مورد فتوايمپكت تاپيك باز شده گفتين ديگه فكر كنم به تاپيك هايي كه در موردش سوال كردين هم سر نميزنين كه من براتون در تاپيك پاييني كه لينك دادم نوشتم آخه نميشه برا يكي جواب بده و براي شما جواب نده حتما فارسي ساز ويندوزتون يه مشكلي داره
راستي آپديت هاي فتوايمپكت رو هم در تاپيك پاييتي براتون گذاشتم بايد اون چيزايي رو كه ميخواين دانلود كنيد تا بتونيد از تمام قسمتهاي فتوايمپكت استفاده كنيد (البته دو تا نظر اون تاپيك مال شما هستش نميدونم دانلود كردين يا نه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال ديگه اي بود در خدمتم ;)
موفق باشيد
يا حق