PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC WildFire یا HTC HD Mini ؟؟؟

soooot
15-08-2010, 12:39
سلام
کدوم رو بخرم؟
HTC WildFire یا HTC HD Mini ؟
کدوم با فارسی هماهنگ تره؟ آندروید 2.1 یا ویندوز موبایل 6.5.3 ؟
آیا آندروید 2.1 که روی WildFire هست قابل ارتقاء به 2.2 هست یا هنوز آپدیت مخصوص این گوشی نیومده و...
فکر کنم هر دوشون نزدیک 400 تومن قیمتشونه
از قیافه هر دوشون خوشم میاد، قبلا گوشی ویندوزی HTC داشتم و از ویندوز زیاد خوشم نمیاد ( آندروید رو ندیدم )
و یه سوال دیگه اینکه چرا اصلا گوشی WildFire توی سایت HTC توی قسمت محصولاتش وجود نداره!!!!!؟

maziarzar
15-08-2010, 13:01
می دانم قابل ارتقا است یا نه اما اگر هم ارتقا به2.2 پیدا کنه سرعتش خیلی کم می شه
هردو حدود380 تومان قیمت دارند
ساپورت فارسی یکیه
نمی دانم
اگه از ویندوز موبایل خسته شدی حتما اندرویید بگیر

behnam_n80
16-08-2010, 11:51
من بودم hero میگرفتم

GiggleClub
16-08-2010, 12:23
Android support farsish kheili zaife

Bebakhshid babate fingilish

Guts
16-08-2010, 12:42
البته این‌جا قضیه بیشتر سره اینه که کلاً ویندوز موبایل بهتره یا اندروید که خوب اندروید بهتره پس wildfire بهتره، آپدیت froyo (اندروید 2.2) هم که براش بیاد بهتر میشه.

soooot
16-08-2010, 13:24
خب من هنوز نمیدونم، آیا میشه این گوسی رو درست و حسابی فارسی کرد؟ منظورم این نیست که منوهاش فارسی بشه، منظورم اینه که بهشه باهاش اس ام اس فارسی داد و اس ام اس فارسی گرفت ( بدون مشکل ) صفحه کلید فارسی داشته باشه بشه شماره ها رو با نام فارسی ذخیره کرد و بشه صفحات وب فارسی رو بدون مشکل باهاش مشاهده کرد. آیا برای آندروید همچین فارسی سازی اومده؟ ( البته برای این گوشی )
بعد آخرش ما نفهمدیدم اگر به 2.2 ارتقاء پیدا کنه قراره طبق گفته گوگل سرعتش چند برابر بشه یا طق گفته maziarzar سرعتش خیلی کم بشه!؟

maziarzar
16-08-2010, 17:54
منظور از این که با ورزن جدید سیستم عامل سرعت زیاد می شه اینه که از حداکثر توانایی گوشی وهمچنین بهینه کردن کار ها یا همون مدیرین گوشی می شه

vbking
16-08-2010, 18:10
درود

HTC HD Mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Qualcomm 7227 مدل پردازنده
600MHz سرعت پردازنده

دوست عزیز HTC Wild fire در مقایسه با HTC HD MINI دو تفاوت دارد ----->
1 - پردازنده HTC HD mini در مقایسه با wild fire قوی تر می باشد .
2- HD mini فاقد فلش دوربین میباشد .

در تمامی موارد دیگه این دو گوشی از لحاظ سخت افزاری برابر اند ...

HTC HD mini مدل کوچک شده HD2 میباشد که دارای قابلیت های بسیاریست ...

HD mini از لحاظ سخت افزاری با Legend برابر و از HEro بالاتر ( از نظر پردازنده ) می باشد .

حالا خودتون انتخاب کنید ...

Mahdi_Co_1368
16-08-2010, 18:11
هر دو تاشون رزولوشن نامناسبی نسبت به سیستم عاملشون داره
به نظر من hero خیلی بهتره تا 2.2 هم اپدیت میشه رزولوشنش
هم hvgaه که برنامه های بیشتری داره. قیمتش هم زیر 410 تومنه

اگرم وین موب میخوای i8000 omnia 2 هست که خیلی گوشی توپیه ( از همه لحاظ )
قیمتش هم حدود 400 تومنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vbking
16-08-2010, 18:40
هر دو تاشون رزولوشن نامناسبی نسبت به سیستم عاملشون داره
به نظر من hero خیلی بهتره تا 2.2 هم اپدیت میشه رزولوشنش
هم hvgaه که برنامه های بیشتری داره. قیمتش هم زیر 410 تومنه

اگرم وین موب میخوای i8000 omnia 2 هست که خیلی گوشی توپیه ( از همه لحاظ )
قیمتش هم حدود 400 تومنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود

به عقیده من سیستم عامل آندورید خیلی مونده که به ویندوز موبایل برسه ... تجربه حدود 10 سال کار حرفه ای در یک شرکت تولید کننده سیستم عامل دسکتاپ نوت بوک و لب تاپ در مقایسه با یک تازه وارد ....

در ضمن بنده 7 ساله از ppc استفاده میکنم حس میکنم چوت ایران کشوری هست که کپی به راحتی در اون اتفاق میفته و به سبب وجود متعدد نرم افزارهای ویندوز موبایل زود کرک میشه و در دستری هست.

و تجربه 7 ساله خودم و اکثر افرادی که به طور حرفهای از گوشی بهره میبرند این رو به شما در آینده اثبات میکنه که Nokia samsung sony ericson و یکسری برند های دیگر رو هرگز با HTC مقایسه نکنین چون قابل مقایسه نیستند .