PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال همزمان مانیتور و تلویزیون و مشکل تصویر سیاه و سفید

jahromy
15-08-2010, 09:01
با سلام
من به صورت همزمان مانیتور (فلترون ال جی) و تلویزیون ( پلنو سامسونگ) را به فیش های یک گرافیک 512 GFoorce 6200 (ویندوز 7) متصل کردم حالا مشکل این هست که تصویر در حال نمایش تلویزیون سیاه و سفید می باشه ولی مانیتور رنگی نشون میده
تو تنظیمات رزولیشن دفعات مختلف استفاده از هر نمایشگر (TV یا Monitor) را تغییر دادم ولی حتی با ریستارت ویندوز و آپدیت درایور هم مشکل حل نشد

MAGIDIYUM
15-08-2010, 16:23
به احتمال زیاد مشکل شما به تلوزیونتون بر میگرده......تو تنظیمات تلوزیونتون نحوه ی سیگنال گیری از PC رو از حالت NTSC به PAL تغییر بدید...به احتمال زیاد مشکل شما حل خواهد شد.

ess_1362
15-08-2010, 17:54
شما براي اينكه كارتهاي از كارتهاي جيفورس سري 5 و 6 در تلوزيون استفاده كنيد بايد در قسمتي از تنظيمات درايور سيستم رنگ را براش تعريف كنيد
البته در نسخه هاي قديمي با وارد كردن نام كشور اين مشكل درست ميشد ولي در نسخه هاي جديد تر بايد سيستم رنگ را براش تعريف كنيد كه بايد حتما خروجي RGB بگيريد
البته من اين مشكل را سابق داشتم و بايد همزمان مانيتور را هم به سيستم متصل مي كردم و بعد از تنظيمات اونرا جدا ميكردم
متاسفانه الان درايور نسخه قديمي را ندارم و نمي توني براي شما شات بذارم و راهنماييتون كنم