PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / جام جهانی بسکتبال (FIBA World Championship) | ترکیه 2010

صفحه ها : [1] 2

Kianoosh
14-08-2010, 16:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دوستان گرامی کمتر از دو هفته به آغاز این رقابتها باقی مونده تمامی اخبار و مباحث مرتبط رو در این تاپیک قرار بدید

با تشکر

ویکیپدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گروه‎بندی 24 تیم شرکت‏کننده در شانزدهمین دوره مسابقات بسکتبال جام جهانی

گروه A: آرژانتین، صربستان، استرالیا، آلمان، آنگولا و اردن
گروه B: آمریکا، ایران، اسلوونی، برزیل، کرواسی و تونس
گروه C: یونان، ترکیه، پورتوریکو، روسیه، چین و ساحل عاج
گروه D: اسپانیا، فرانسه، کانادا، لیتوانی، نیوزلند و لبنان

تیم ملی کشورمان که در رده بیست و یکم جهان قرار دارد با تیم‎های آمریکا (تیم دوم جهان)، برزیل (تیم چهاردهم جهان)، کرواسی (تیم پانزدهم جهان)، اسلوونی (تیم بیستم جهان) و تونس (تیم چهل و دوم جهان) همگروه شد.

تیم بسکتبال ایران در بازی اول خود روز 6 شهریور 89 از ساعت 19 به وقت تهران به مصاف برزیل می‌رود. سایر بازی‌های تیم ملی بسکتبال ایران به ترتیب با تیم‌های کرواسی، تونس، آمریکا و اسلوونی در روزهای 7، 8، 10 و 11 شهریور ماه از ساعت 17 و 20 دقیقه به وقت تهران است. دیدارهای تیم ایران در شهر استانبول برگزار می شود و زمان دیدارهای آن به وقت محلی تنظیم شده است.

اسامي نفرات دعوت شده به اردوي تيم ملي بسكتبال اعلام شد

به گزارش باشگاه خبري «توانا»، آخرين مرحله از اردوي آمادگي تيم ملي بسكتبال جهت حضور در مسابقات جهاني تركيه از روز دوشنبه 25 مردادماه در سالن بسكتبال مجموعه ورزشي آزادي برگزار خواهد شد.
بر اين اساس كادرفني تيم ملي بسكتبال اسامي 16 نفر را براي حضور در اين اردو اعلام كرد تا در پايان آن اسامي نهايي بازيكنان حاضر در جام‌جهاني انتخاب شوند.

اسامي بازيكنان دعوت شدگان :
1-مهدي كامراني
2-آرن داودي
3-جواد داوري
4-سامان ويسي
5-حامد آفاق
6-محمدصمد نيكخواه بهرامي
7-ايمان زندي
8-ارسلان كاظمي
9-اوشين ساهاكيان
10-اصغر كاردوست
11-حامد حدادي
12-امير اميني
13-محمد حسن زاده
14-علي دورقي
15-موسي نبي پور
16-روزبه ارغوان

جام جهاني بسكتبال از روز 6 شهريور در تركيه برگزار مي‌شود.

.................................................. ....
به امید موفقیت تیم ملی بسکتبال ایران :40:

:11:

fouad-pes
14-08-2010, 16:42
مـــــــــــرسی
دمت گرم...
آخه سهراب نژاد واسه چی؟؟؟؟؟
الجزیره اسپورت رایگان پخش میکنه؟

mahdishata
15-08-2010, 00:49
پسر فكر كن.........
يه طرف شكيل اونيل و كوبي برايانت طرف ديگه كامراني و حدادي:31:خدا به دادشون برسه

تیم‎های آمریکا (تیم دوم جهان)

چرا؟معيارشون چيه؟تو پكن كه قهرمان شدن!حالا تيم اول كيه؟اسپانيا؟

LeBron
15-08-2010, 01:04
خیلی خوب شد با آمریکا هم گروه شدیم
مهم برد و باخت نیست (که احتمال زیاد باخت در انتظارمونه) ولی اینجوری دوباره یه سری بازیکنا کشف استعداد میشن و این موضوع بعدا سطح کلی بسکتبالو خیلی بالا میبره
.
.
.
جای آیدین خالیه

Kianoosh
15-08-2010, 02:11
مـــــــــــرسی
دمت گرم...
آخه سهراب نژاد واسه چی؟؟؟؟؟

تو پستش فکر کنم بازیکنهای خوبی هستند الجزیره رو هم احتمالا مطمئن نیستم...

ویرایش:الان نگاه کردم بله مشکلی نیست :دی

TV Broadcasters ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسر فكر كن.........
يه طرف شكيل اونيل و كوبي برايانت طرف ديگه كامراني و حداديخدا به دادشون برسه

البته شکیل که باید بره دیگه تو تیم ملی پدربزرگها بازی کنه :دی(خودم خیلی دوسش دارم...)

که از تیم ملی خداحافظی کرده گویا...

کوبی پدر دربیار هست :دی که بازم شکر خدا طبق اطلاعات سایت FIBA اینم تو تیم نیست و نه تنها اینا نیستن بلکه بازیکنان سرشناسی مثل لبرن جیمز و دوان وید هم نیستند :دی

Rajon Rondo PG
Rudy Gay SF
Lamar Odom F
Chauncey Billups G
Tyson Chandler C
Stephen CURRY G
Kevin Durant G
Eric Gordon SG
Danny Granger F
Jeff Green PF
Andre Iguodala F
Brook Lopez C
Kevin Love C
Derrick Rose PG
Russell Westbrook PG

اینا رو سایت هست خدا کنه که همینا باشن همینا هم پوست می کنن :دی البته از یه طرف هم ناراحت هستم که بازیهای این ستاره ها رو تو جام جهانی نخواهیم دید(به درک :دی)

چرا؟معيارشون چيه؟تو پكن كه قهرمان شدن!حالا تيم اول كيه؟اسپانيا؟

ملاک تمام مسابقات رسمی FIBA هست...اول آرژانتین هست و اسپانیا سوم

FIBA Ranking ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی خوب شد با آمریکا هم گروه شدیم
مهم برد و باخت نیست (که احتمال زیاد باخت در انتظارمونه) ولی اینجوری دوباره یه سری بازیکنا کشف استعداد میشن و این موضوع بعدا سطح کلی بسکتبالو خیلی بالا میبره

دقیقا همینطوره من فکر می کنم تونس رو می تونیم بی دردسر شکست بدیم بازی با اسلوونی هم نزدیک هست ولی باقی رقبا خیلی قویتر و با تجربه تر هستند ...

مختصری در مورد اولین حریف ایران بنویسم:

برزیل

تیم بسکتبال برزیل بعد کسب عنوان قهرمانی در مسابقات 2009 FIBA-Americas Championship راهی ترکیه خواهد شد تیمی که با مربی جدید خود Ruben Magnano دگرگون شده است

برزیل در بسکتبال همچون فوتبال تاریخ پرافتخاری دارد دو بار قهرمانی در مسابقات جام جهانی و عناوین متعدد در مسابقات رسمی FIBA نشان از قدرت و سابقه این تیم دارد

رتبه فعلی برزیل در رنکینگ 14 می باشد از بازیکنان شاخص این تیم می توان به Leandrinho Barbosa, Nene Hilario و Anderson Varejao اشاره کرد که هر سه در لیگ NBA بازی می کنند البته سایر بازیکنان برزیل بیشتر در لیگهای اروپایی مشغول به بازی هستند میانگین قدی تیم 2 متر می باشد

افتخارات برزیل از سال 2000 تا امروز:

یه نکته مهم دیگه که می خواستم اضافه کنم ایران از شانس خوبی برای صعود به دور بعد برخورداره در واقع نحوه برگزاری به طوری هست که از هر گروه 6 تیمه 4 تیم اول به دور بعدی میرن و یک مزیت هم برای کل تیم های گروه B اینه که اگه به دور بعدی صعود کنن ورزشگاه و شهر رو نباید عوض کنن و یه جورایی نسبت به تیمهای حریف از گروههای دیگه به جو آشنا تر هستند...

mahdishata
15-08-2010, 11:04
کرک و پر امریکا ریخته پس با این شرایط :31:

Y@var
15-08-2010, 11:23
ایول!
بالاخره جام جهانیم رسید/به نظر من اگر بریم مرحله ی بعد کولاک کردیم:46:
به امید پیروزی ایران:8:

آرسـام
15-08-2010, 17:03
کانال اصلی پخش کننده بازیها NTV Spor ترکیه هست که بصورت رایگان بازیها رو پخش خواهد کرد.
الان چند روزه که داره تبلیغ میکنه.

Turksat 42 East
FREQ: 11054 H
S/R: 30000
5/6

Kianoosh
18-08-2010, 00:18
کرک و پر امریکا ریخته پس با این شرایط

جوجه رو بعد از بازی می شمرن :دی

حریم دوم ایران:

کرواسی

تیم بسکتبال کرواسی با سه دوره حضور در مسابقات المپیک و کسب مدال نقره این رقابتها در سای 1992 رقیبی بسیار سر سخت برای ایران به شمار می آید.هر چند کرواسی در جام جهانی چندان درخششی نداشته ولی تنها در یک دوره حضور خود در سال 1994 تورنتو موفق به کسب نشان برنز این مسابقات شده است.

کرواسی در المپیک 2008 پکن در رتبه ششم رده بنده قرار گرفت و برای صعود به دور بعد شرایط سختی پیش روی دارد.بازی اول با قهرمان المپیک 2008-آمریکا- و بعد در مقابل برزیلی که آماده ترین تیم را به مسابقات فرستاده و اسلوونی که در یک چهارم نهایی یورو بسکت کرواسی را مغلوب خود کرده است و همچنین قهرمان آسیا ایران
این تیم ستارگان بزرگی در لیگ NBA ندارد اما روی بازیکنان برتر خود -که در یورو لیگ یا یورو کاپ بازی می کنند- حساب ویژه ای باز کرده است.
Roko-Leni Ukic وMarko Banic از بازیکنان شاخص این تیم هستند
رتبه فعلی کراواسی 15 جهان هست و میانگین قدی تیم 202 سانتی متر می باشد

عناوین کرواسی از سال 2000 تا امروز:

mahdishata
18-08-2010, 00:45
ایول!
بالاخره جام جهانیم رسید/به نظر من اگر بریم مرحله ی بعد کولاک کردیم

بي خيال :31:
زرنگ باشيم تونس رو ببريم خيــــليه:20:
بايد به فكر حفظ ابرو باشيم.نشه يه وقت اونا سه رقمي باشن ما زير 50:31:

mahdishata
18-08-2010, 00:59
جوجه رو بعد از بازی می شمرن
ايران كه خدا بهش رحم كنه:31:
منظورم اسپانيا و ارژانتين و ليتواني بود.درسته اين يانكي هاي تيم دوم شون رو اوردن ولي احتمالا بازيكناي با انگيزه اي باشن.البته اكثر اينا تو ليگ NBA به حد كافي اشباع شدن ولي خوب شك و كوبي هم اگه بودن خيلي بهتر ميشد (فكر كنم وزن يه بازوي كوبي اندازه كل هيكل كامراني باشه:31:)
راستي يونان هم ميتونه مدعي باشه ولي چندان نميشه روش حساب كرد

Kianoosh
18-08-2010, 05:33
بي خيال
زرنگ باشيم تونس رو ببريم خيــــليه
بايد به فكر حفظ ابرو باشيم.نشه يه وقت اونا سه رقمي باشن ما زير 50

تونس هم کم تیمی نیست یه بار تو یه مسابقات شرکت کرده بودن و یه مقامی اوردن که یادم نیست :دی

ايران كه خدا بهش رحم كنه
منظورم اسپانيا و ارژانتين و ليتواني بود.درسته اين يانكي هاي تيم دوم شون رو اوردن ولي احتمالا بازيكناي با انگيزه اي باشن.البته اكثر اينا تو ليگ NBA به حد كافي اشباع شدن ولي خوب شك و كوبي هم اگه بودن خيلي بهتر ميشد (فكر كنم وزن يه بازوي كوبي اندازه كل هيكل كامراني باشه)
راستي يونان هم ميتونه مدعي باشه ولي چندان نميشه روش حساب كرد

دقیقا من برای همین دارم هی از قدرت رقبا میگم برو بچس آماده بشن که 20 -30 تا اختلاف باختیم طوری نشه :دی شکیل دورانش تموم شده ولی اگه کوبی و جیمز و وید میومدن در آخرین لحظات به دلیل کارشکنی ترکیه روادید ایران صادر نمیشد و به بازی ها نمی رفتیم :دی دهه ترکیه که روادید نمی خواد پس می رفتم بعد سالن بازی ها رو گم می کردن بازی برگزار نمی شد :دی

ولی بسکتبال با این امکانات و حمایت کم همین که تونسته تو آسیا رقبایی مثل قطر لبنان چین و ... رو هم در رده ملی هم باشگاهی کنار بزنه خیلی خوب کار کرده برای جهانی شدن یه سری امکانات باید اضافه بشه بازیکنن شاغل در اروپا یا آمریکامون باید بیشتر بشن و ...

Antonio Andolini
18-08-2010, 12:22
Rajon Rondo PG
Rudy Gay SF
Lamar Odom F
Chauncey Billups G
Tyson Chandler C
Stephen CURRY G
Kevin Durant G
Eric Gordon SG
Danny Granger F
Jeff Green PF
Andre Iguodala F
Brook Lopez C
Kevin Love C
Derrick Rose PG
Russell Westbrook PGمن دلم برای جیسون کید تنگ میشه:37: و البته نبود عمو لبرون جیمز هم حس خواهد شد:31: ... ولی واقعا تیم خوبیه
توی المپیک یادمه Ricky توی تیم ملی اسپانیا واقعا کولاک می کرد،خیلی دوس دارم دوباره ببینمش!

(فكر كنم وزن يه بازوي كوبي اندازه كل هيكل كامراني باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Iguodala اسلم دانک هایی که میزنه یه سر و گردن از کوبی بهتره ... به نظر من خوب شد که کوبی نیست،چون بازیکن مغروری هست توی المپیک هم خیلی از موقعیت ها رو خراب کرد ... من که با دیدن Rudy Gay و Iguodala خیلی خوشحال شدم:happy:

alone_boy
18-08-2010, 13:20
دوستان یه سوال:
بازیها از کی شروع میشه؟
ساعت بازیها به وقت ایران چنده؟

ممنون

Y@var
18-08-2010, 13:55
دوستان یه سوال:
بازیها از کی شروع میشه؟
ساعت بازیها به وقت ایران چنده؟

ممنون

دوست عزیز/پست اول رو دقت کنین زمان بازی ها به تفکیک اعلام شده:46:

Kianoosh
18-08-2010, 18:56
توی المپیک یادمه Ricky توی تیم ملی اسپانیا واقعا کولاک می کرد،خیلی دوس دارم دوباره ببینمش!

آره از الان تو لیست نامزدهای بهترین بازیکن مسابقات هست :دی

Iguodala اسلم دانک هایی که میزنه یه سر و گردن از کوبی بهتره ... به نظر من خوب شد که کوبی نیست،چون بازیکن مغروری هست توی المپیک هم خیلی از موقعیت ها رو خراب کرد ... من که با دیدن Rudy Gay و Iguodala خیلی خوشحال شدم

کوبی اخلاقش یکم ناجوره ولی انصافا بازیکن خوبی هست و نبودش ضرر میزنه به تیم Rudy Gay تو ممفیس بازی می کنه حامد حدادی شناخت داره ازش :دی

کلا فرقی نمی کنه بازیکنانشون کیا هستن ما شکستشون میدیم حتما :دی

حریف بعدی ایران:

تونس

کار سخت بی پاداش نمی ماند!

تیم بسکتبال تونس برای اولین بار راهی مسابقات جام جهانی بسکتبال می شود ایم تیم در آمادگی خوبی به سر میبرد و بعد از کسب نشان برنز رقابتهای 2009 FIBA Africa Championship راهی ترکیه شده است.نکته جالب حمایت مالی رئیس جمهور این کشور Ben Ali از تیم بسکتبال هست که برای آماده سازی این تیم چیزی نزدیک به 55 هزار یورو تخصیص داده است.

همگروهی با تیمهای قدرتمند آنها را از صعود به دور دوم ناامید کرده است اما تنها تیمی که می توانند امید به شکست دادنش داشته باشند قهرمان پیاپی آسیا ایران است!این تیم در رده 43 جهان ایستاده است و میانگین قدی تیم 198 سانتی متر می باشد.

افتخارات بسکتبال تونس در تمامی ادوار:

راستی اینم نماد مسابقات:

Bascat

alone_boy
18-08-2010, 21:57
حداقل این سوالم رو جواب بدید:
زمانی که نوشته ما چند ساعت بهش اضافه کنیم یا چند ساعت ازش کم کنیم که بشه ساعت به وقت ایران؟

Kianoosh
18-08-2010, 22:51
مهران حاتمی، بازیکن سابق تیم ملی و مربی کنونی و دستیار اول وسلین ماتیچ، سرمربی تیم ملی در گفت‌وگو با همشهری ازحضور تیم ایران در تورنمنت‌های مختلف و تأثیرات بازی‌های تدارکاتی در آمادگی این تیم قبل از حضور در رویداد جهانی استانبول گفت.

ارزیابی شما از حضور تیم ملی در 3تورنمنت قبل از جام‌جهانی ترکیه چیست؟

سطح و نوع تورنمنت‌ها کاملا متفاوت بود. سطح تورنمنت تایوان در اندازه‌‌های بسکتبال آسیا بود اما تورنمنت‌های چین و ترکیه با حضور تیم‌های معتبر اروپایی بسیار بالا بود.

آیا کادر فنی و وسلین ماتیچ به اهداف از پیش ترسیم شده خود رسیدند؟

تا حدود 90درصد بله، ما در مجموع به آنچه به دنبالش بودیم رسیدیم.

کدام تورنمنت دستاورد بهتری برای تیم ملی داشت؟

به طور طبیعی تورنمنت آ‌خر. در تورنمنت ترکیه بودن حامد حدادی کمک کرد تا تیم تقریبا با ترکیب اصلی خود به مصاف حریفان برود.
بعید به نظر می‌رسید از نظر نتیجه‌گیری کادر فنی راضی بوده باشند.

بله شما درست می‌گویید. ما در هر تورنمنت با محدودیت‌هایی روبه‌رو بودیم. از لحاظ نتیجه برای ما تورنمنت ترکیه راضی کننده نبود ولی به لحاظ هماهنگی تیمی به شرایط مطلوب نزدیک‌تر شدیم.

چرا با این همه فاصله مغلوب ترکیه شدیم؟

من فکر می‌کنم که بازیکنان ما خوب بازی نکردند. بازی جلوی نزدیک به 14 تا 15هزار تماشاگر سخت بود ولی با تراشیدن بهانه‌هایی چون خستگی کاملا مخالفم. ما در اندازه‌های خود ظاهر نشدیم و فاصله واقعی ما با ترکیه این تعداد امتیاز نبود. این مشکل برای تیم‌هایی چون استرالیا، کرواسی وصربستان معنی ندارد. آنها در کمتر از 15روز هرکدام 10بازی تدارکاتی انجام می‌دهند.

در مجموع تیم ملی تا قبل از حضور احتمالی در لیتوانی چندبازی تدارکاتی انجام داد؟

نزدیک به 15بازی تدارکاتی داشتیم که فکر می‌کنم در مجموع، تیم آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان شده است.
آیا دیر پیوستن حدادی مشکلی در هماهنگی تیمی ایران به وجود نیاورد؟

چرا ولی به جز او بقیه بازیکنان کاملا با هم به هماهنگی کامل رسیده‌اند و حدادی هم در بازی آخر تیم ملی نشان داد که مشکلی ندارد. او یک بازیکن حرفه‌ای است و به خوبی می‌تواند در همین هفته‌های باقیمانده در ترکیب اصلی جا بیفتد.

با مشکل مصدومیت حامد آفاق چگونه کنار می‌آیید؟

سلامتی آفاق برای ما مهم‌تر از هرچیز دیگری است. پزشک او تا آخر همین هفته جواب می‌دهد که او به مسابقات جهانی ترکیه می‌رسد یا خیر. دلمان می‌خواهد که آفاق را در بهترین شرایط در ترکیب تیم ملی داشته باشیم و به کارگیری آفاق مصدوم و ناآماده، هم موقعیت او را به خطر می‌اندازد و هم بسکتبال ایران را از یک مهره کارساز محروم می‌سازد. ما نمی‌خواهیم چنین ریسکی کنیم.
در غیاب آفاق چه بازیکنانی می‌توانند خلأ او را پوشش دهند؟

ایمان زندی، جواد داوری و امیر امینی هرکدام با تجارب ارزشمندی می‌توانند جانشینان خوبی برای‌آفاق باشند.
به نسبت بازی‌های المپیک پکن و جام ملت‌های آسیا در چین چنددرصد احتمال تغییر در ترکیب 12نفره و اصلی تیم ایران می‌دهید؟

مطمـئنـا ماتیچ تیمی متفاوت با پکن وجام ملت‌ها را برای مسابقات جهانی انتخاب خواهد کرد. من احتمال 2 تا 3 تغییر در ترکیب 12نفره و همچنین تغییرات جزئی در تیم شروع کننده بازی را می‌دهم.
در میان حریفان جهانی تنها با اسلوونی در چین بازی کردیم. چقدر شانس پیروزی در بازی مجدد با این تیم را می‌دهید؟

بردن اسلوونی با 7 بازیکن شاغل در NBA چندان آسان نیست. شما فکر کنید که ما با یک بازیکن شاغل در NBA می‌توانیم این تیم را شکست دهیم؟ چنین چیزی در حال حاضر توسط بسکتبال ما ممکن نیست.ما در مسابقات جهانی فقط به دنبال این هستیم که حریفان را وادار کنیم در سایه بازی‌های شایسته با تمام قدرت به ما فکر کنند. ما حد و اندازه بسکتبال خود و دیگران را خوب می‌دانیم و توقعمان در حد بضاعتمان است.
اگر آمریکا، اسلوونی و برزیل را نتوانیم ببریم، تونس را که خواهیم برد.

تونس هم با حضور تیم‌های مطرح اروپایی و آمریکایی در گروه ما فقط به پیروزی مقابل ایران فکر می‌کند و ما هم متقابلا مثل آنها. دیدار ایران و تونس برخلاف آنچه آسان پنداشته می‌شود، چندان آسان نخواهد بود.
کادر فنی تیم ملی از کار کدام یک از جوانان رضایت داشت؟

محمدحسن‌زاده و ارسلان کاظمی بسیار امیدوارکننده نشان دادند که حسن‌زاده به طور حتم در ترکیب 12نفره تیم در پست 3 خواهد بود.
مشکل نرفتن به لیتوانی چیست؟

بحث بلیت پرواز به مسابقات جهانی استانبول از این کشور وجود دارد که اگر حل شود تیم ملی به لیتوانی خواهد رفت وگرنه از تهران عازم ترکیه خواهیم شد.

حداقل این سوالم رو جواب بدید:
زمانی که نوشته ما چند ساعت بهش اضافه کنیم یا چند ساعت ازش کم کنیم که بشه ساعت به وقت ایران؟

دوست عزیز به وقت تهران هم نوشته دیگه:

تیم بسکتبال ایران در بازی اول خود روز 6 شهریور 89 از ساعت 19 به وقت تهران به مصاف برزیل می‌رود. سایر بازی‌های تیم ملی بسکتبال ایران به ترتیب با تیم‌های کرواسی، تونس، آمریکا و اسلوونی در روزهای 7، 8، 10 و 11 شهریور ماه از ساعت 17 و 20 دقیقه به وقت تهران است

Y@var
18-08-2010, 22:54
یه سوال/میشه یکی از دوستان سابقه بازی های ای تیم ها با ایران و نتایجش رو واسمون پیدا کنن.متشکر:11:

Antonio Andolini
18-08-2010, 23:23
کوبی اخلاقش یکم ناجوره ولی انصافا بازیکن خوبی هست و نبودش ضرر میزنه به تیم Rudy Gay تو ممفیس بازی می کنه حامد حدادی شناخت داره ازش :دی

آره ولی بسکت هم یه بازی تیمی هست و کوبی آدم مغرور!
همه ی این ها یک طرف و نبود chris paul هم یک طرف! ... من که خیلی از استیلش خوشم میومد(ایهام داشت:دی)

کلا فرقی نمی کنه بازیکنانشون کیا هستن ما شکستشون میدیم حتما :دیبله اون که صد البته:31:

Kianoosh
19-08-2010, 01:28
یه سوال/میشه یکی از دوستان سابقه بازی های ای تیم ها با ایران و نتایجش رو واسمون پیدا کنن.متشکر

منظورت تیمهایی هست که باهاشون همگروه شدیم؟

آره ولی بسکت هم یه بازی تیمی هست و کوبی آدم مغرور!
همه ی این ها یک طرف و نبود chris paul هم یک طرف! ... من که خیلی از استیلش خوشم میومد(ایهام داشت)

کلا از کوبی خوشم میاد اخلاقشم تقصیر شکیله دیگه به پای جوونی های آیورسون که نمیرسه:دی آمریکا هر دوره برای مسابقات جهانی دردسر داره برای دعوت بازیکنها چون همه مدعی و حرفه ای (بخونید شاخ!)...

تيم ملي بسكتبال امريكا با 47 امتياز اختلاف تيم ملي چين را در هم كوبيد

تيم ملی بسکتبال آمریکا که خود را برای شرکت در مسابقات جهانی ترکيه آماده می نمايد در ديداری تدارکاتی میزبان تیم ملی چین بود که موفق شد این تیم را با ۴۷ امتیاز اختلاف شکست دهد.
این دیدار که روز گذشته برگزار گردید با نتيجه ۹۸-۵۱ به سود تیم ملی آمریکا خاتمه یافت . قهرمان المپيک ۲۰۰۸ چین در ادامه مسابقات تدارکاتی خود امروز به دیدار تیم ملی فرانسه می رود.
تيم ملی آمريکا يکی از حريفان ایران در گروه ب مسابقات جهانی ترکيه می باشد که می بایست در تاریخ دهم شهریور ماه مقابل ملی پوشان کشورمان صف آرایی کند.

لذا جوانان من اتقو ا....بترسید از خدا :دی

از اینها که بگذریم یکم در مورد تاریخچه مسابقات و کشورهای پر افتخار :

Kianoosh
19-08-2010, 09:16
دوستان نظرسنجی هم اضافه شد با تشکر از POP

Y@var
19-08-2010, 12:55
بله دوست عزیز منظورم تیم هاییه که هم گروهمونن/البته بازی های طی همین 2 تا 3 سال اخیرشون رو میخوام:11:

Kianoosh
20-08-2010, 02:44
دوست عزیز با برزیل و تونس و آمریکا کلا یادم نمیاد بازی رسمی انجام داده باشیم!با کرواسی آخرین بار تو المپیک 2008 پکن بازی کردیم که 57-91 باختیم!:دی با اسلوونی همین چند هفته پیش در جام استانکوویچ روبرو شدیم که 107-74 باختیم که البته با اضافه شدن حامد حدادی و حامد آفاق همونطور که قبلا گفتم امیدوارم این اختلاف خیلی کمتر بشه و بازی نزدیکی باشه ...(امیدوارم آمار درست باشه)

حريف ايران در جام جهاني بسكتبال مغلوب يونان شد

به گزارش باشگاه خبري «توانا»، در ادامه ديدارهاي دوستانه بسكتبال كه در آستانه جام جهاني 2010 تركيه انجام مي‌شود، 2 مسابقه برگزار شد كه در مهمترين بازي تيم اسلووني، حريف ايران در گروه B برابر يونان به ميدان رفت كه شكست را پذيرا شد.
اسلووني كه روز گذشته نيز مغلوب صربستان شده بود، برابر يونان 96 بر 72 نتيجه را واگذار كرد. در ديگر ديدار دوستانه كانادا موفق شد تيم قدرتمند صربستان را 62 بر 58 شكست دهد.

در ادامه ديدارهاي دوستانه امروز اسلووني با كانادا بازي مي‌كند و يونان برابر صربستان به ميدان مي‌رود.

iceweek
20-08-2010, 12:49
دوستان نظرسنجی هم اضافه شد
بسکتبالمون پیشرفت کرده ولی نه دیگه اینقدر.ما یه بازی را هم ببریم باید از تیم ملیمون تمجید کنیم.فقط ابرو داری کنن اختلاف بیشتر از 30 تا نبازن

mahdishata
20-08-2010, 13:32
به نظر شما آیا تیم ملی بسکتبال ایران به دور دوم صعود خوا...
چنت تيم به دور بعد ميرن؟3 تا يا 4 تا؟

Kianoosh
20-08-2010, 18:56
چنت تيم به دور بعد ميرن؟3 تا يا 4 تا؟

4 تا فرقی هم می کنه؟:دی

بسکتبالمون پیشرفت کرده ولی نه دیگه اینقدر.ما یه بازی را هم ببریم باید از تیم ملیمون تمجید کنیم.فقط ابرو داری کنن اختلاف بیشتر از 30 تا نبازن

درسته ولی اگه کمی به این رشته هم توجه می شد حداقل اون سالنهایی که اون مردک علی آبادی قول داده بود ساخته می شد بازی های تدارکاتی با تیمها بزرگتر خوب جهانی شدن خیلی هم سخت نیست اما الان بله برد تونس و بازی نزدیک 10-20 اختلاف با اسلوونی باقی رو همون 30 تا اینطور ها :دی منتظر معجزه هم نباشید ... انصافا هم گروه سختی داریم کافیه یه نگاه به گروه 1 یا 4 بندازید...

تيم ملي بسكتبال فردا راهي اردوي ليتواني مي‌شود

به گزارش باشگاه خبري «توانا»، پس از صدور ويزاي ملي‌پوشان بسكتبال براي حضور در ادروي ليتواني احتمال برگزاري اين اردو افزايش يافت.
مسئولان فدراسيون كه از عدم صدور ويزا براي سفر ابراز نگراني كرده بودند، روز گذشته اين مشكل حل شد و ويزاي بازيكنان و كادر فني صادر شد.
در حال حاضر تنها مشكل اعزام تيم ملي به ليتواني تهيه بليط است كه فردا در صورت برطرف شدن اين مشكل حضور در اردوي ليتواني قطعي مي‌شود.
محمدرضا مشحون، رئيس سازمان تيم‌ها ملي بسكتبال گفت: خوشبختانه سفارت ليتواني ويزاي بازيكنان را صاد كرد و فردا در صورت تهيه بليط عازم اين كشور خواهيم شد.

mahdishata
20-08-2010, 19:03
4 تا فرقی هم می کنه؟
چرا كه نه!
اندازه يه بال مگس شانسمون زياد شد نسبت به 3 تا:31:

Kianoosh
22-08-2010, 08:36
خب خب یک خبر بد...

گویا حامد آفاق و صمد نیک خواه بهرامی جام جهانی رو به طور کامل از دست دادن (آفاق از قبل هم مصدومیت جدی داشت)و حامد حدادی هم دچار آسیب دیدگی جدی شده

نيكخواه‌بهرامي: شايد جام‌جهاني بسكتبال را از دست بدهم

صمد نيكخواه بهرامي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري «توانا» اظهار داشت: پس از بازگشت از اردوي تركيه در تمرين تيم ملي دچار آسيب ديدگي از ناحيه زانو شدم و چند روزي است كه استراحت مي‌كنم.
وي ادامه داد: در عكس‌برداري هايي كه از زانوي خود انجام دادم، مشكل خاصي ديده نشد؛ اما به هيچ وجه نيم توانم راه رفتن معمولي را انجام بدهم. درد دارم و پزشكان گفته‌اند كه بايد چند روزي استراحت كنم.
كاپتان تيم ملي بسكتبال گفت: قرار بود از روز شنبه تمريناتم را آغاز كنم؛ اما با دردي كه دارم، نمي‌توانم. آزمايش MRI را انجام داده‌ام و بايد منتظر نظر پزشكان بمانم. با اين شرايطي كه دارم، شايد جام جهاني را از دست بدهم. اميدوارم هرچه زودتر مشكلم برطرف شود.
وي گفت: تمرينات تيم ملي در آستانه جام‌جهاني به خوبي دنبال مي‌شود؛ اما متاسفانه آسيب ديدگي در تيم ملي زياد شده و دچار بدشانسي شده‌ايم. حامد آفاق كه به طور كلي اين مسابقات را از دست داد و من حدادي نيز با درد پا دست و پنجه نرم مي‌كنيم.

حامد آفاق كه در ماه گذشته در اردوي تيم ملي بسكتبال از ناحيه پا دچار مصدوميت شده بود، پس از آن كه مصدوميتش برطرف نشد، به اجبار جام جهاني 2010 تركيه را از دست داد تا ايران يكي از بازيكن كليدي خود را در اختيار نداشته باشد.
آفاق به دستور پزشكان بايد 2 تا 3 هفته ديگر استراحت كرده و پس از آن، تمرينات خود را آغاز كند. وي همراه تيم ملي، 2 دوره قهرماني در آسيا و حضور در المپيك را در كارنامه خود دارد.

:2:

اومده بودم در مورد حریف هلوی ایران (امریکا) :دی بنویسم حسش رفت فعلا ... ما هنوز هم می تونیم تونس رو شکست بدیم :دی

shifter
22-08-2010, 09:28
اي بابا...اگه صمد نيكخواه بهرامي و افاق و حدادي نباشن كه تيم تعطيل ميشه!:41:

Damian
24-08-2010, 13:59
امیدوارم تیم ملی به بهترین شکل ظاهر بشه و باعث افتخار ایران بشه.
البته راه بسیار دشواری در پیش داره ولی واقعا همین که به این مسابقات هم اومده تا الان پیشرفت خوبی محسوب میشه کاری که تیم ملی فوتبال با وجود راهی آسانتر نتوانست به آن برسد.
البته لیاقت بسکتبالیستهای ما بسیار بیشتر از فوتبالیستهای ماست.

mehryazdan
24-08-2010, 14:33
ولی واقعا آمریکا بدون کوبی لبرون و البته دویان وید به نظرم جذابیتش رو از دست میده 3 ستاره NBA نیستن :41:
ولی به نظر من تو تیم آمریکا امسال روندو ستاره میشه واقعا فوق العاده هست

Damian
24-08-2010, 15:13
و البته نبود هاوارد هم موجب نبود 4 ستاره اصلی آمریکا شده.

Retired User
24-08-2010, 16:33
آیا تیم ملی بسکتبال ایران به دور دوم صعود خواهد کرد؟
عجب توقعاتی دارین شما ها
بار اوله دارن میرن جام جهانی
احتمالا قهرمانی نمیخواید؟ دی:
---------
پ.ن:من یه سوال حاشیه ای داشتم
تو جامعه قد کوتاه ایران چه جوری قد یکی مثه حامد حدادی 218 میشه؟

Kianoosh
24-08-2010, 18:17
امیدوارم تیم ملی به بهترین شکل ظاهر بشه و باعث افتخار ایران بشه.
البته راه بسیار دشواری در پیش داره ولی واقعا همین که به این مسابقات هم اومده تا الان پیشرفت خوبی محسوب میشه کاری که تیم ملی فوتبال با وجود راهی آسانتر نتوانست به آن برسد.
البته لیاقت بسکتبالیستهای ما بسیار بیشتر از فوتبالیستهای ماست.

موافقم +تشکر + چون شما می دونم nba 2k باز هستی در این تاپیک با تنی چند از دوستان استکبار جهانی !:دی داریم یک پچ مخصوص قهرمانی جهان 2010 درست می کنیم شامل 30 تیم ملی که ایران هم هست و شاید به زودی منشر بشه مخصوص nba 2k10
kian

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی واقعا آمریکا بدون کوبی لبرون و البته دویان وید به نظرم جذابیتش رو از دست میده 3 ستاره NBA نیستن
ولی به نظر من تو تیم آمریکا امسال روندو ستاره میشه واقعا فوق العاده هست

برای ایران که فرقی نمی کرد ما به تیم b هم می باختیم ولی ای کاش اینا هم میومدن از کل بازی ها لذت میبردیم....

عجب توقعاتی دارین شما ها
بار اوله دارن میرن جام جهانی
احتمالا قهرمانی نمیخواید؟ دی:

پیشگیری بهتر از درمان است :دی یه وقت جام تموم نشه بگن بفرما اینم بسکتبال رفت اونجا آبرومون رو برد بعد جناب سعید لولو -که در فرمایشاتی عظیم!اخیرا فرموده بودند تا 15 سال دیگه ورزش ایران با چین رقابت می کنه(فکرشو بکن در حد دوم سوم المپیک!!!)-از مردم ایران عذرخواهی نکنند و مشحون برکنار نشود ...خیلی خوبه که ورزش دوستان بسکتبال رو درک می کنن و می دونن چه کار بزرگی کرده و توقع بی جا ندارن حالا اینا همش بهونه بود ایران که حذف شد زبانم لال :دی نظر سنجی به کدام تیم قهرمان میشود تغییر پیدا می کنه به آمریکا هم رای بدید :دی

اما بریم سر همین استکبار جهانی:

آمریکا

تیم آمریکا در حالی راهی ترکیه می شود که هیچ یک از بازیکنان تیم قهرمان المپیک 2008 را همراه ندارد LeBron James, Dwayne Wade و Chris Bosh به دلیل مسابقات فشرده NBA و شرایط تیمی آمریکا را همراهی نخواهند کرد وضع Kobe Bryant هم از قبل مشخص بود!

البته هنوز هم سرمربی این تیم می گوید:از اینکه همه اعضای تیم 2008 به بهانه های مختلف مساباقت ترکیه رو نادیده گرفتند متعجب هستم
با این حال تمامی بازیکنن تیم فعلی از بهترینهای دنیای بسکتبال هستند که از شاخصترین آنها می توان به Rajon Rondo و Lamar Odom اشاره کرد

رتبه فعلی آمریکا در رنکینگ 2 و میانگین قدی تیم دو متر می باشد

افتخارات از سال 2000 تا امروز:

تیم سال 1992 آمریکا "تیم رویایی"لقب گرفت در سال 2002 به تیم فاجعه معروف شد و در 2008 به رستگاری!
تابستان امسال آنها چه لقبی به خود می دهند؟

بردیا
24-08-2010, 18:29

اینا کلا شیطان بزرگ هستن:دی
آخه این چه فامیلی هستش که برای خودت انتخاب کردی آقای شماره10:=))))))

Kianoosh
24-08-2010, 18:34
اینا کلا شیطان بزرگ هستن
آخه این چه فامیلی هستش که برای خودت انتخاب کردی آقای شماره10:=))))))

اقا جان صداش رو درنیار دیگه الان میان تاپیک رو میبندن و لولو هم یه چیزی رو می بره :دی

اما بگم که برنامه کلی بازی هار دور مقدماتی:

*شنبه 6 شهريور:
گروه A
*استراليا - اردن (ساعت 16:30، قيصريه)
*آنگولا - صربستان ( ساعت 19، قيصريه)
*آلمان - آرژانتين (ساعت 21، قيصريه)

گروه B
*تونس - اسلووني (ساعت 16:30، استانبول)
* آمريكا - كرواسي (ساعت 19، استانبول)
*ايران - برزيل (ساعت 21:30، استانبول)

گروه C
*يونان - چين (ساعت 16، آنكارا)
*روسيه - پورتوريكو (ساعت 18:30، آنكارا)
*ساحل عاج - تركيه (ساعت 21، آنكارا)

گروه D
* نيوزيلند - ليتواني (ساعت 16، ازمير)
* كانادا - لبنان (ساعت 18:30، ازمير)
*فرانسه - اسپانيا (ساعت 21، ازمير)

* يكشنبه هفتم شهريور:
گروه A
*اردن - آنگولا (ساعت 16:30، قيصريه)
*صربستان - آلمان ( ساعت 19، قيصر)
*آرژانتين - استراليا (ساعت 21، قيصريه)

گروه B
*اسلووني - آمريكا (ساعت 16:30، استانبول)
* كرواسي - ايران (ساعت 19، استانبول)
*برزيل - تونس (ساعت 21:30، استانبول)

گروه C
*چين - ساحل عاج (ساعت 16، آنكارا)
* پورتوريكو - يونان (ساعت 18:30، آنكارا)
*تركيه - روسيه (ساعت 21، آنكارا)

گروه D
*ليتواني - كانادا (ساعت 16، ازمير)
*لبنان - فرانسه (ساعت 18:30، ازمير)
*اسپانيا - نيوزيلند (ساعت 21، ازمير)

* دوشنبه 8 شهريور:
گروه A
*اردن - صربستان (ساعت 16:30، قيصريه)
*استراليا - آلمان ( ساعت 19، قيصر)
*آنگولا - آرژانتين (ساعت 21، قيصريه)

گروه B
*اسلووني- كرواسي (ساعت 16:30، استانبول)
* تونس - ايران (ساعت 19، استانبول)
*آمريكا - برزيل (ساعت 21، آنكارا)

*سه شنبه 9 شهريور
گروه C
* روسيه - ساحل عاج (ساعت 16، آنكارا)
*پورتوريكو - چين (ساعت 18:30، آنكارا)
*يونان - تركيه (ساعت 21، آنكارا)

گروه D
*نيوزيلند - لبنان (ساعت 16، ازمير)
*فرانسه - كانادا (ساعت 18:30، ازمير)
*اسپانيا - ليتواني (ساعت 21، ازمير)

*چهارشنبه 10 شهريور
گروه A
*صربستان - استراليا (ساعت 16:30، قيصريه)
*آلمان - آنگولا ( ساعت 19، قيصر)
*آرژانتين - اردن (ساعت 21، قيصريه)

گروه B
*كرواسي - تونس (ساعت 16:30، استانبول)
*ايران - آمريكا (ساعت 19، استانبول)
*برزيل - اسلووني (ساعت 21:30، استانبول)

گروه C
*چين - روسيه (ساعت 16، آنكارا)
*ساحل عاج - يونان (ساعت 18:30، آنكارا)
*تركيه - پورتوريكو (ساعت 21، آنكارا)

گروه D
*ليتواني - نيوزيلند (ساعت 16، ازمير)
*لبنان - اسپانيا (ساعت 18:30، ازمير)
*ليتواني - فرانسه (ساعت 21، ازمير)

*پنج‌شنبه 11شهريور
گروه A
*آنگولا - استراليا (ساعت 16:30، قيصريه)
*آرژانتين - صربستان ( ساعت 19، قيصر)
*اردن - آلمان (ساعت 21، قيصريه)

گروه B
*آمريكا - تونس (ساعت 16:30، استانبول)
*اسلووني - ايران (ساعت 19، استانبول)
*برزيل - كرواسي (ساعت 21:30، استانبول)

گروه C
*پورتوريكو - ساحل عاج (ساعت 16، آنكارا)
*يونان - روسيه (ساعت 18:30، آنكارا)
*تركيه - چين (ساعت 21، آنكارا)

گروه D
*اسپانيا - كانادا (ساعت 16، ازمير)
*لبنان - ليتواني (ساعت 18:30، ازمير)
*نيوزيلند - فرانسه (ساعت 21، ازمير)

ساعت‌هاي اعلام شده به وقت محلي خواهد بود.
مرحله دوم مسابقات جام جهاني از روز شنبه 13 شهريور آغاز خواهد شد.

hojjatinho
24-08-2010, 19:13
تونس را می تونیم ببریم برزیل و اسلونی هم بازی نزدیکی داریم شاید در حد اختلاف زیر 10!
ولی حیف ما که از امریکا قطعا می خوردیم حتی اگه با تیم 4-5 بیاد ولی کاشکی حداقل لبرون بود .(بهتر که کوبی نیست!:31:) ولی تو این تیم هم gay+rondo+durant ستاره جام میشن
ولی یه حسی هم بهم می گه امریکا قهرمان نمیشه!

Kianoosh
25-08-2010, 06:56
تونس را می تونیم ببریم برزیل و اسلونی هم بازی نزدیکی داریم شاید در حد اختلاف زیر 10!

فکر نمی کنم با وجود غیبت قطعی بهرامی و آفاق خیلی کار سختر شده حتی برد تونس هم دیگه به سادگی امکان پذیر نیست...

كاپيتان تيم ملي بسكتبال مسابقات جهاني تركيه را از دست داد

صمد نيكخواه بهرامي كاپيتان تيم ملي بسكتبال در آستانه مسابقات جهانی فرصت حضور دراین رقابت ها را از دست داد.

متاسفانه مصدوميت نيکخواه بهرامی به حدی است که پزشک معالج یک ماه استراحت برای وی تجویز نموده است . بدين ترتيب تيم ملی بسکتبال ايران بدون در اختيار داشتن ۲ قهرمان ارزنده خود حامد آفاق و صمد نيکخواه بهرامی رو در روی حريفان خود صف آرايی خواهد کرد.

ولی یه حسی هم بهم می گه امریکا قهرمان نمیشه!

بی احساس :دی

mahdishata
25-08-2010, 08:08
اينا الان يادشون افتاده مصدوم بشن؟
هميشه همه جا حاضرن.........حالا مهرام هي تيمو واسه يه قرون دو زار ميبره جام شيخ راشد.خب بازيكن كم مياره.خيلي ضد حاله.3 امتيازي هاي افاق هم پريد.حيف حيف حيف:41:

hojjatinho
25-08-2010, 12:03
متاسفانه اردوهایی تدارکاتی فشرده کار دستمون داد و صمد و افاق و از دست دادیم شبیه این قبل از المپیک بود با اینکه مصدوم ندادیم ولی بازیکنا خسته شده بودند.
ولییییی!
درسته صمد نیست ولی به جاش ایران می تونه یه ستاره تازه رو کنه :ارسلان کاظمی:33:

Kianoosh
26-08-2010, 17:01
خب آخرین حریف ایران رو هم بیشتر بشناسیم:

اسلوونی

اسلوونی در جام جهانی ترکیه یک مشکل اساسی دارد:آیا می تواند کسی را جایگزین برادران Lorbek کند؟سخت اما ممکن...

تیم بسکتبال اسل وونی بلیط جام جهانی خود را از مسابقات EuroBasket 2009 به دست آورده است جایی که با درخشش razem Lorbek و برادرش Domen توانستند تیمهای قدرتمندی را پشت سر بگذارند در حالی که اسلوونی در ترکیه این بازکنان موثر را در اختیار ندارد.از سایر بازیکنان شاخص می توان به Jaka Lakovic و Jure Zdovc اشاره کرد

جایگاه این تیم در رنکینگ 20 و میانگین قدی تیم 202 سانتی متر است

افتخارات در تمامی ادوار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] injury%20blow%20for%20Iran&a1=/img/ttg/news/headline/43384.gif&a2=1209600&a3=FIBA&a4=20&a5=&a6=%23000000&a7=%23FFFFFF&a8=-600&a9=-28&a10=0&a11=0&a12=gif-Transparent&a13=&a14=true&b1=-2&b2=&b3=1&b4=&c=HTML

FIBA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kianoosh
27-08-2010, 12:12
در زیر مهمترین عناوین كسب شده تیم های هم گروه ایران را مرور می‌كنیم.

* آمریكا:
13 دوره قهرمانی در المپیك كه آخرین قهرمانی مربوط به سال 2008 پكن است. 2 قهرمانی و یك مقام دومی و یك مقام سومی در جام ملت‌های آمریكا كه آخرین عنوان به قهرمانی در سال 2007 باز می‌گردد و در نهایت 4 دوره قهرمانی جام جهانی و در سال 2006 نیز مقام سومی را از آن خود كرد.
تیم آمریكا در شانزدهمین دوره جام‌جهانی نیز به همراه اسپانیا و آمریكا یكی از شانس‌های كسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود.
آمریكا همچنین برترین لیگ بسكتبال جهان یعنی NBA را در اختیار دارد. عناوین كسب شده توسط این تیم به هیچ وجه قابل قیاس با سایر تیم‌ها نیست.

* اسلوونی:
كسب مقام چهارمی اروپا در سال 2009 و چند دوره حضور در مراحل یك چهارم نهایی، شركت در جام جهانی 2006 و رسیدن به مرحله یك هشتم نهایی.
نكته جالب اینكه این تیم تاكنون به المپیك راه نیافته است و تیم ایران یك دوره در المپیك شركت كرده است.

* كرواسی:
2 دوره مقام ششمی جام ملت‌های اروپا در سال‌های 2009 و 2007 و دو دوره مقام سوم در سال‌های 93 و 95، حضور در 3 دوره المپیك در سال‌های 1992، 1996 و 2008 كه در آخرین دوره تا مرحله یك چهارم نهایی پیش رفته است.
حضور در یك دوره جام‌جهانی كه به سال 1994 مربوط می‌شود و در آن دوره مقام سومی جهان را از آن خود كرد.

* برزیل:
15 دوره حضور در جام جهانی كه آخرین حضور این تیم سال 2006 بود كه در دور مقدماتی از رقابت‌ها كنار رفت.
5 دوره حضور در جام‌ملت‌های آمریكا و آخرین دوره با قهرمانی این تیم در سال 2009 همراه بود.
13 دوره شركت در مسابقات المپیك و عدم حضور در سال 2008 پكن

* تونس:
3 دوره كسب مقام سومی و یك دوره دومی در جام ملت های آفریقا كه آخرین دوره آن در سال 2009 بود كه این تیم به مقام سوم دست یافت.
این تیم تاكنون حضور در جام جهانی و مسابقات المپیك را تجربه نكرده است و تیم ششم گروه B و به نوعی ضعیف ترین تیم محسوب می‌شود.

بازي با آمريكا يك چالش بزرگ است

«واسلين ماتيچ» در گفت‌وگو با خبرگزاري ايسنا در ابتدا گفت: براي آماده شدن خوش‌شانس نبوديم و نتوانستيم به بهترين نحو ممكن آماده شويم. جام جهاني يك چالش بسيار بزرگ است و ما با يك سري مسائل غير منتظره مواجه شديم. «صمدنيكخواه بهرامي» و «حامد آفاق» به علت مصدوميت نمي‌توانند تيم را همراهي كنند و «پويا تاجيك» به علت خدمت سربازي ممنوع‌الخروج است. «جواد داوري» هم به سربازي رفته است. همه اينها مسائل غيرقابل پيش‌بيني‌اي هستند كه براي تيم ملي به وجود آمدند.
وي ادامه داد: ما خيلي خوش‌شانس هستيم كه در مسابقه‌هاي جهاني شركت مي‌كنيم. ما قهرمان آسيا هستيم و همه بايد اين مساله را بدانند. ما در مسابقه‌هاي آسيايي در بالاترين رتبه قرار داريم. حضور در جام جهاني و المپيك براي همه كشورها يك رويا است. اين امر به اندازه كافي مي‌تواند به تيم انگيزه دهد، اما مساله اين است كه ما نتوانستيم به خوبي آماده شويم. الان وقت گريه كردن نيست. همه ما دور هم جمع شده‌ايم و قوي‌تر از گذشته هستيم. ممكن است چند بازي را با اختلاف ببازيم. با اين حال از نظر روحي قوي هستيم و براي بازي‌هاي بعد آماده مي‌شويم.
وي تيم‌هاي هم‌گروه با ايران در جام جهاني را تيم‌هايي بسيار قوي توصيف و عنوان كرد: تيم ايران در سخت‌ترين گروه جام جهاني قرار دارد. به اعتقاد بسياري از كارشناسان، گروه «B» سخت‌ترين گروه جام جهاني است. اما ما هم خيلي ضعيف نيستيم و به راحتي اجازه نمي‌دهيم هيچ تيمي از سد ما بگذرد. ما به سختي مبارزه مي‌كنيم و بهترين عملكرد خود را به نمايش مي‌گذاريم.
سرمربي تيم ملي بسكتبال ايران، بازي مقابل آمريكا را يك چالش بزرگ دانست و گفت: من هم متعلق به كشوري هستم كه از لحاظ سياسي با آمريكا در چالش است. اما ما قصد نداريم چون آمريكا قوي‌تر است عرصه را خالي كنيم بلكه با استقامت بيشتري مقابل آمريكا بازي خواهيم كرد. ما بايد اين بازي را انجام دهيم، چون اين هم يكي از بازي‌هاي ما در جام‌جهاني است. با اين حال مطمئنا بازي سختي مقابل آمريكا در پيش خواهيم داشت. اين بازي ممكن است به نوعي سياسي باشد، اما ما بدون توجه به اين مسائل سعي مي‌كنيم بازي خود را انجام دهيم. سياسي بودن بازي با آمريكا چيزي نيست كه تنها در روزنامه‌هاي ايران مطرح باشد. حتي در كشور خود من هم اين مساله مطرح مي‌شود كه من قرار است با آمريكا بازي كنم. ماتيچ در پايان گفت: بسكتبال ايران در 10 سال گذشته بيش از پيش مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر در حال تبديل شدن به يكي از مهم‌ترين جنبه‌هاي زندگي اجتماعي ايران است. ما هم سعي مي‌كنيم آنچه را كه از ما انتظار مي‌رود انجام دهيم.

Kianoosh
28-08-2010, 17:54
مراسم افتتاحیه

امشب تیم ایران در نخستین گام ساعت 23 به وقت تهران به مصاف برزیل خواهد رفت...

Silver WereWOlf
28-08-2010, 18:03
دوستان كسي ويديو مراسم رو كامل نداره؟
نتايج مسابقات رو هم بزارين
ممنون:11:

Kianoosh
28-08-2010, 22:16
نتایج تا این لحظه:

گروه A

استرالیه 76 بر 75 اردن رو شکست داد

صربستان 94 بر 44 آنگولا رو در هم کوبید

گروه B

اسلوونی 80 56 از سد تونس گذشت

آمریکا 106 بر 78 کرواسی رو مغلوب کرد

گروه C

چین 81 بر 89 از یونان شکست خورد

روسیه 75 بر 66 پورتوریکو رو شکست داد

گروه D

لیتوانی 92 بر 72 از سد نیوزلند گذشت

لبنان در یک بازی درخشان موفق شد 81 بر 71 کانادا از پیش رو بردارد

....

ایران هم تا اینجا در پایان کوارتر دوم 29 بر 39 از برزیل عقب هست...بد بازی نکردن تا اینجا می تونستن اختلاف رو کمتر کنن تا جامد میاد بیرون اوضاع خراب میشه حمله تاخیری هم که جلوی لبنان و چین جوابگو هست نصف موقعیتها برای این خراب میشه که گارد نمی تونه به سبد نزدیک بشه یه چند جا هم حامد توپ میاورد که ته خنده بود اوه یه سری بلاک شات هم کرد حامد + ارسلان که بسی دیدنی بود :دی ما راضی هستیم به همین سبک :دی

....

خب 81 به 65 تموم شد خوب بازی کردن با توجه به کم تجربه بودن و نبودن دو بازیکن کلیدی کاملا نتیجه قابل قبول هست حامد حدادی همه کار کرد در این بازی شوت سه امتیازی استیل کلی بلاک شات :دی بازی کردن در نقش گارد و روپایی زدن و اینها :دی

نتایج سایر بازی های روز اول:

گروه A

آرژانتین در یک بازی نزدیک 78 بر 74 آلمان رو شکست داد

گروه B

ایران 65 بر 81 مغلوب برزیل شد

گروه C

ترکیه 86 بر 47 ساحل عاج رو در هم کوبید

گروه D

فرانسه در یک بازی جذاب 72 به 66 اسپانیا مدعی رو شکست داد

moraddad
29-08-2010, 10:33
فقط گزارشگره !!! :31:
برزیلیه از وسط زمین میپره دانک میزنه میگه باریکلا به جوانان بَرومند کشورمون !:31:
تو المپیک هم همینجوری گزارش میکردن ...:13:
بابا به خدا میدونیم حریفا خیلی قوین و همین که اومدیم مسابقات جهانی خیلیه !
حالا هی همینارو تکرار میکنن !

روپایی زدن و اینها
چه روپایی ای میزد با اون قدش ! فکر کنم توپو دور پاش هم چرخوند ! ( از استیلش اینجوری بر میومد ! :31: )....حیف که کارگردان احمق نشون نداد اسلو موشنشو ...

Silver WereWOlf
29-08-2010, 13:15
دوستان تو ترکست فقط تو NTV SPORT ميده NTV داريم ولي ديشب نداد من ميخوام كل مسابقاتو ببينم نه فقط ماله ايرانو NTV Sport فركانس ميدم ولي پيدا نميكنه لطفا راهنمايي كنين؟ TRT3 نميده؟

hojjatinho
29-08-2010, 14:24
فقط گزارشگره !!! :31:
برزیلیه از وسط زمین میپره دانک میزنه میگه باریکلا به جوانان بَرومند کشورمون !:31:
.

وقتی این ابولحسنی گزارش می کنه ادم یاد صبح های جمعه می افته اون موقع که ان بی ای گزارش می کرد یه تیکه کلامم داره همش می گه:" تیم رو به دفاع موسوم!!:31:(اینو زیاد می گه) به پرس می اره پرس در لغت به معنی فشاره"

خب برای بازی اول زیاد نتیجه بد نبود امروزم ساعت 20:30 با کرواسیه که از برزیل قویتره.
ولی ارسلان رو داشتین نشون داده NCAA حسابی بهش ساخته !!
حامدم که شده بود همه کار .اوشین هم مثل همیشه خوب بود. کامرانی هم بد نبود
از نتایج جالب توجه هم همونطور که دوستمون گفت باخت اسپانیا به فرانسه بود.:41:

Kianoosh
29-08-2010, 15:07
فقط گزارشگره !!!
برزیلیه از وسط زمین میپره دانک میزنه میگه باریکلا به جوانان بَرومند کشورمون !
تو المپیک هم همینجوری گزارش میکردن ...
بابا به خدا میدونیم حریفا خیلی قوین و همین که اومدیم مسابقات جهانی خیلیه !
حالا هی همینارو تکرار میکنن !

این یارو مجریه که نشسته بود کنارش انقدر سوتی داد که نگو اول گفت با برزیل که در رتبه دوه بعد گفت آمریکا رو که گفتم دوم بود کرواسی چهارم!!بعد سوالهای تابلو میکرد این بازی ها چند سال یک بار برگزار میشه و قوی ترین تیم از آسیا که ایرانه بگید کدوم تیمه :دی

چه روپایی ای میزد با اون قدش ! فکر کنم توپو دور پاش هم چرخوند ! ( از استیلش اینجوری بر میومد ! )....حیف که کارگردان احمق نشون نداد اسلو موشنشو ...

از تی وی ایران میدیدی؟من برا گزارش آره (البته فکر کنم امروز دیگه پخش نکنه مراسم سوگواری و اینها هست :دی)یه جا بود دنسر اومد بین دو نیمه یا تایم اوت داشت از نمای توپ نشون می داد خلاصه چند لحظه ای خانومه رو نشون داد تا دیدن سریع حرکات آهسته رو پخش کردن :27:

از نکات جالب دیگه حمایت خوب از ایران بود

کامرانی هم بد نبود

به نظرم کامرانی زیاد خوب بازی نکرد یه بار توپ اوردن استیلش کردن یه بار پرید سه بزنه پشیمون شد اومد پایین(رانینگ) و خوب نمی تونست نزدیک پوینت بشه من نمی دونم اینا جلو آمریکا هم می خوان ست بازی کنن که لول میشیم اونا بد پرس می کنن ...
ولی انصافا تیم از نظر بلاک شات در سطح بالایی قرار داره دیگه سامان ویسی هم با اون قدش پرید چه بلاکی کرد :دی

اسپانیا هم بازی رو ندیدم اما هایلایتها نشون میداد ضعیف بازی کرده ...

تيم ملي بسكتبال ايران نتيجه خوبي مقابل برزيل گرفت

عباس آقاكوچكي در خصوص بازي تيم ملي بسكتبال ايران برابر برزيل اظهار داشت: شكست با 16 امتياز اختلاف برابر تيم قهرمان جهان و قاره آمريكا نتيجه بسيار خوبي است. برزيل 2 قهرماني، 2 نايب قهرماني و 2 عنوان سومي در جهان كسب كرده است.
وي ادامه داد: برزيل تجربه بالايي از حضور در جام جهاني دارد درحالي كه ايران براي بار اول اين حضور را تجربه مي‌كرد و همين امر باعث شد تا در كوارتر اول نتوانيم بازي خود را به نمايش بگذاريم و با اختلاف بازي را واگذار كرديم.
كارشناس بسكتبال عنوان كرد: در كوارتر دوم بازيكنان خود را پيدا كردند و بازي خوبي به نمايش گذاشتند و پاياپاي امتيازات را با برزيل كسب كرديم، اما تجربه برزيل به كمك آنها آمد و در پايان توانستند پيروز ميدان شوند.
آقاكوچكي تصريح كرد: ايران در مجموع بازي خوبي به نمايش گذاشت و در بعضي مواقع نقاط ضعفي داشت كه صددرصد ماتيچ در بازي‌هاي آينده آنها را برطرف خواهد كرد. توان بسكتبال ايران در همين حد است.
وي افزود: اميدوارم تيم ايران در بازي‌هاي آينده نيز همانند اين ديدار بتواند خوب بازي كند و عملكرد مناسبي داشته باشد. كرواسي تيم بسيار قدرتمندي است و هر چند بازي را برابر آمريكا واگذار كرده، اما قدرت بالايي دارد.
كارشناس بسكتبال در مورد نتيجه اين ديدار اظهار داشت: در بسكتبال نمي‌توان پيش‌بيني كرد و زيبايي اين رشته به همين موضوع است. قبل از رويارويي ايران با برزيل همه با توجه به عدم حضور صمد نيكخواه‌بهرامي و حامد آفاق اختلاف امتياز بالايي را متصور مي‌شدند، اما اين چنين نشد و اميدوارم امشب نيز اين‌چنين شود و با توجه به ديدار شب گذشته دوست داريم حتي در اين ميدان پيروز شويم.
وي با اشاره به غيبت صمد و آفاق يادآور شد: حضور صمد و آفاق مي‌توانست بر عملكرد بازيكنان تأثير بگذارد هر چند كه بازيكنان جواني چون ارسلان كاظمي در اين رقابت‌ عملكرد مناسبي داشتند.

جدول گروه ها

mohammadirani
29-08-2010, 17:35
از تی وی ایران میدیدی؟من برا گزارش آره (البته فکر کنم امروز دیگه پخش نکنه مراسم سوگواری و اینها هست )یه جا بود دنسر اومد بین دو نیمه یا تایم اوت داشت از نمای توپ نشون می داد خلاصه چند لحظه ای خانومه رو نشون داد تا دیدن سریع حرکات آهسته رو پخش کردن

از نکات جالب دیگه حمایت خوب از ایران بود

بازی ایران رو مگه دیشب شبکه دیگری هم پخش کرد؟

من اکثر شبکه های ورزشی رو دارم
نه الجزیره ها پخش کرد نه Ntv نه هیچ شبکه دیگری. حالا شما از کجا دیدن نمیدونم
هیچ شبکه ای در هاتبرد و عرب ست و یوتل ست بازی دیشب رو پخش نکرد

البته شبکه های کشور برزیل پخش میکرد منتها تو ایران بیم نداره .باید بریم امریکای جنوبی تا بگیره اون شبکه رو

امشب هم فقط کانال 3 و Hrt2 پخش میکنه که این Hrt2 حتی با سی سی کم هم باز نمیشه :(

Kianoosh
29-08-2010, 18:53
بازی ایران رو مگه دیشب شبکه دیگری هم پخش کرد؟

من اکثر شبکه های ورزشی رو دارم
نه الجزیره ها پخش کرد نه Ntv نه هیچ شبکه دیگری. حالا شما از کجا دیدن نمیدونم
هیچ شبکه ای در هاتبرد و عرب ست و یوتل ست بازی دیشب رو پخش نکرد

البته شبکه های کشور برزیل پخش میکرد منتها تو ایران بیم نداره .باید بریم امریکای جنوبی تا بگیره اون شبکه رو

امشب هم فقط کانال 3 و Hrt2 پخش میکنه که این Hrt2 حتی با سی سی کم هم باز نمیشه :(

مگه من گفتم از جای دیگه دیدم متن رو خوندی؟!

از تی وی ایران میدیدی؟من برا گزارش آره

MORINIO
29-08-2010, 19:01
میگم تیم اول جهان کدوم تیمه ؟ آخه دیشب یارو گفت آمریکا دومه من داشتم شاخ درمیاوردم !

hojjatinho
29-08-2010, 19:12
میگم تیم اول جهان کدوم تیمه ؟ آخه دیشب یارو گفت آمریکا دومه من داشتم شاخ درمیاوردم !
احتمالا منظورش رنکینگ بوده :
1- آرژانتین 2- امریکا3-اسپانیا

mohammadirani
29-08-2010, 19:21
مگه من گفتم از جای دیگه دیدم متن رو خوندی؟!

از تی وی ایران میدیدی؟من برا گزارش آره

:40::11:
شرمنده

حالا بدیش اینه که امشب فقط باید شنید اونم از رادیو ورزش
تازه اگه پخش کنه

تلویزیونه داریم ما

charlize
29-08-2010, 20:36

تویه دوره قبل بود فک کنم که گند زد آمریکا..
نیمه نهایی به یونان باختن و یونان هم فینال به اسپانیا باخت(اونم اسپانیا بدون ستاره اصلیشون که پاش شکسته بود!)

4umbaz
29-08-2010, 21:13
امریکا هم که با تیم دومش اومده...
نه کوبی برایانت و نه لبرون جیمز ولی در هر صورت با اختلاف 50 60 تا میبازیم...!!!

Kianoosh
29-08-2010, 21:25
سوسک شدیم :دی 75 بر 54 فقط کوارتر سوم تونستیم کمی خوب بازی کنیم 18 بر 9 که اونم بازیکنان اصلی کرواسی استراحت می کردن :دی بازم بدک نبود ما امیدمون به تونس هست تماشای بازی فردا شب هم به افراد زیر 18 سال بالا 21 سال و بین 18 و 21 سال توصیه نمیشه!:دی

شرمنده

حالا بدیش اینه که امشب فقط باید شنید اونم از رادیو ورزش
تازه اگه پخش کنه

تلویزیونه داریم ما

دشمنت شرمنده :دی آره به جاش سریال مزخرف پخش می شد....:2:

امریکا هم که با تیم دومش اومده...
نه کوبی برایانت و نه لبرون جیمز ولی در هر صورت با اختلاف 50 60 تا میبازیم...!!!

نه بابا اینطورها هم نیست امریکا امشب 99 بر 77 اسلوونی رو برد ما هم دیگه حداکثر 30-40 تا :دی چون این چیزی فراتر از یک بازی بسکتباله :دی

gladiator2714
29-08-2010, 21:27
سلام دوستان.
می خواستم بدونم سایتی هست که بازی ها رو پخش کنه؟این صداوسیمای عتیقه که بازی با کرواسی رو پخش نکرد.
راستی این نظرسنجی تون یه کم خنده داره.آخه ایران تو گروه مرگه.

mohammadirani
30-08-2010, 11:47
سلام دوستان.
می خواستم بدونم سایتی هست که بازی ها رو پخش کنه؟این صداوسیمای عتیقه که بازی با کرواسی رو پخش نکرد.

خیلی مسابقات ورزشی دنیا رو پخش میکنه
از فوتبال بگیر تا بیسبال و بسکتبال

باید عضو شی ولی عضویت مجانیه

بدیش اینه که
1_ خوب باید سرعت اینترنتت زیاد باشه.من با دانلود 150 با فریز و قطعی زیاد دیدم

2_ ایپی ایران رو قبول نمیکنه :41: باید حتما محمود شکن یا وی..پ.ی ان داشته باشی

Kianoosh
30-08-2010, 11:49

جدول گروه ها

سلام دوستان.

احتمالا سایتهای دیگه هم هستن اما سایت رسمی FIBA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو امتحان کن...
بازی امشب رو فکر می کنم شبکه های زیادی پوشش بدن :دی البته جز صدا و سیما که ترجیح داده پخش سریال مزخرف رو ادامه بده...

hiwas
30-08-2010, 14:47
بازی امروز ساعت چنده؟

4umbaz
30-08-2010, 14:51
فکر کنم ساعت 8.5 باشه...

hiwas
30-08-2010, 14:59
شبکه 3 نشون میده؟؟

m_dj133
30-08-2010, 15:03
شبکه 3 نشون میده؟؟

احتمال خیلی زیاد نشون نمیده . مگر اینکه اعتراض ها خیلی زیاد و شدید باشه (که احتمالش کمه)

که مجبور بشن پخش کنن !

راستی دوستان اگه شبکه ای به صورت رایگان پخش میکنه اسم اسمش و فرکانسش رو بدید .

(روی هاتبر و نایل ) واقعا احتیاج دارم .

ممنونم .

4umbaz
30-08-2010, 15:07
قطعا نه چون سریال نشون خواهن داد..
شاید با تاخیر ساعت 11 نشون بدن چون امشب احیا هم نیست..

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

بازی با امریکا فکرشو کن اون اسلم دانک های سنگین رو تو سبد ما بزنن پشمام میریزه...
احتمالا صدا سیما اون صحنه ها رو سانسور میکنن تضعیف روحیه نشیم جلو استکبار...!!!

Kianoosh
30-08-2010, 16:35
صدا و سیمای _(@)%&)@*^)*%)(% بازی رو نه زنده پخش می کنه نه مرده!:دی امشب هم که دوشنبه هست ساعت 11 نود داره در مورد فوتبال مزخرف ایران :دی مدارکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم موجوده....

با حضور نيكخواه و آفاق نتايج بهتري كسب مي‌كرديم

محمدرضا مشحون در گفت‌وگو با باشگاه خبري «توانا»، در خصوص بازي شب گذشته برابر كرواسي اظهار داشت: با توجه به عدم حضور صمد نيكخواه‌بهرامي و حامد آفاق توانايي تيم ايران در همين حد است و بيشتر از اين انتظار نداريم. حريفان ايران بسيار قدرتمند و فيزيكي هستند و بايد تلاش كنيم تا بسكتبال ايران پيشرفت كند.
وي با تأكيد بر اينكه اگر تيم كامل خود را در اختيار داشتيم، مي‌توانستيم بهتر بازي كنيم، عنوان كرد: بازيكناني كه جايگزين نيكخواه بهرامي و آفاق شدند فاصله زيادي با آنها دارند. اگر اين دو بازيكن را در اختيار داشتيم زماني كه كوارتر سوم را پيروز شديم مي‌توانستيم در كوارتر چهارم نيز به برتري دست يابيم و فاصله را كاهش دهيم.
مدير تيم‌هاي ملي بسكتبال درباره واگذاري كوارتر اول و دوم خاطرنشان كرد: در بسكتبال زماني وجود دارد كه توپ‌ها به هدف نمي‌رسد و اشتباهات فردي باعث مي‌شود تا تيم چندين امتياز عقب بيفتد. اين موضوع طبيعي است، اما ما نشان داديم كه توانايي بالايي داريم و مي‌توانيم پيروز شويم.
مشحون با اشاره به دفاع قدرتمند تيم‌هاي حريف تصريح كرد: مدافعان تيم‌هاي حريف دفاع خشن و منسجمي انجام مي‌دهند كه ما برابر آنها تمرين نداريم. در مجموع از بازيكنان راضي هستم.
وي راجع به حضور تماشاگران ايراني در ورزشگاه يادآور شد: ايران پس از تركيه بيشترين هواداران را در بين تيم‌هاي حاضر دارد. تماشاگران زيادي از شهرهاي مختلف ايران به تركيه آمده‌اند و روحيه بالايي به بازيكنان مي‌دهند.
مشحون در خصوص بازي امشب برابر تونس و شانس پيروزي در اين ديدار تأكيد كرد: تونس تيم بسيار قدرتمندي است و در اين شرايط با ما برابر است و احتمال پيروزي در اين ديدار 50، 50 است. اگر ما تيم كامل خود را در اختيار داشتيم شرايط متفاوت بود و مي‌توانستيم پيروز ميدان شويم، اما در هر صورت اميدوارم برابر اين تيم به پيروزي برسيم.
تيم بسكتبال ايران امشب ساعت 20:30 به وقت تهران در سومين ديدار خود به مصاف تونس مي‌رود

Lamanta
30-08-2010, 16:55
بازی با آمریکا رو نشون میده به نظر شما !؟

amin khan
30-08-2010, 17:16
آقا من تازه تایپیک رو دیدم
یکی من رو روشن کنه
تا حالا چند تا بازی داشتیم
دوتا؟
امروز با امریکا بازیه؟

4umbaz
30-08-2010, 18:10
دوستان ما 3 تا بازی دیگه دازیم با تونس امریکا و اسلوونی که هر سه تا ساعت 8.5 هست پس دیگه نشون نمیده..
ایشالا 4 سال دیگه...
زیر گل بره این مملکت زیر گل.....!!!:2:

اگه ماهواره م خراب نشده بود اینقدر عصبانی نمیشدم ..حیف که اکثر بازیا رو تقریبا همه رو از دست دادم..

masud-000000
30-08-2010, 18:15
آقا من تازه تایپیک رو دیدم
یکی من رو روشن کنه
تا حالا چند تا بازی داشتیم
دوتا؟
امروز با امریکا بازیه؟
تيم بسكتبال ايران امشب ساعت 20:30 به وقت تهران در سومين ديدار خود به مصاف تونس مي‌رود ...

کاشکی لااقل بتونن تونس رو ببرن و دل ما رو شاد کنن!:20:

Kianoosh
30-08-2010, 18:41
تيم بسكتبال ايران امشب ساعت 20:30 به وقت تهران در سومين ديدار خود به مصاف تونس مي‌رود ...

کاشکی لااقل بتونن تونس رو ببرن و دل ما رو شاد کنن!

باور کن این حداقل نیست حداکثره :دی برای بازی دوستانه فوتبال ایران با تیمهای باشگاهی درجه دو پخش زنده و جابجایی برنامه داریم اما وقتی نوبت قهرمانی جهان بسکتبال میشه سریالهای در پیت در الویت هستند ...

بی باک بی بال
30-08-2010, 18:49
خوب شیکه ورزش برای همین هست دیگه !!!!!!!!!!!!

Ninjai
30-08-2010, 19:36
نتیجه زنده بازی ایران تونس

الانم پنج هیج واسه تونسه !! :13:

Vamp!r3
30-08-2010, 19:51
مثل اینکه کوارتر اول 23 - 11 به نفع ما تموم شد......

پس ترکوندن دیگه :31: :40:

hojjatinho
30-08-2010, 19:51
کواتر اول تموم شد
23-11 برای ایران:46:
ولی خدایی چقدر سخته اینجوری بازی رو دنبال کردن !!!
همش باید تصور کنی!

4umbaz
30-08-2010, 19:55
الان شبکه سه میمرد نشون بده.. نمیدونم به کی فحش بدم..

Vamp!r3
30-08-2010, 19:59

خودتو به اون راه نزن :31:

Ninjai
30-08-2010, 20:03

گویا میمرد ، چون بازی برزیل رو هم به زور نشون دادن (( از کوارتر دوم دادن )) .

به همه فحش بده خلاصه یکیش میگیره دیگه :31:

نتیجه هم 33-22

Retired User
30-08-2010, 20:14
یه بازیرو هم که داریم میریم اونو 3 نمیده

Kianoosh
30-08-2010, 20:15
33 بر 23 نیمه اول تموم شد...

Vamp!r3
30-08-2010, 20:15
کوارتر دوم هم 33-23 به نفع ما تموم شد......

بازم ترکوندن :31: :40:

M . Sayid
30-08-2010, 20:16
دیدین دیشب چین برده بود داشتن منفجر میشدن
همش میگفتن تیم نه چندان مطرح ساحل عاج
یکی نیس بگه اگه بد بود که نمیومد جام جهانی
اسلوونی هم که کرواسی رو برد............

hojjatinho
30-08-2010, 20:20
می بینم که همه با استفاده از اخرین تکنولوژی داریم بازیو پیگیری می کنیم:31:
چه حالی میده نه!؟:grrr::31:

Ninjai
30-08-2010, 20:26
رادیو ورزش داره پخش میکنه ! ((زحمت کشیدن))

روز بازی با یرزیل چقدر حرص خوردیم ! بازی داغون پیروزی فولاد رو تا آخر نشون دادن ، پیام بازرگانی هم دادن ، اون دونفر هم اومدن کل تاریخچه ی بسکتبال رو گفتن بعد کم کم شروع کردن به نشون دادن بازی :19:

mohammadirani
30-08-2010, 20:27
الجزیره 8 پخش میکنه
دوستان سی سی کم دار یا جیباکس دار ببینند
گزارشگرش طرفدار ایرانه به نظر:18:

Ninjai
30-08-2010, 20:28
ایجا رادیو ورزش رو آنلاین پخش میکنه البته با 10 ثانیه تاخیر !!

mohammadirani
30-08-2010, 20:40
46 _28

جلوئیم

Ninjai
30-08-2010, 21:08
وااااای
دارن به ایران میرسن 52-56 :41:

Ninjai
30-08-2010, 21:22
ایران برد :46:
71 - 58

masud-000000
30-08-2010, 21:27
این برد مقتدرانه رو به همه بچه های P30 تبریک میگم ...:31::11:

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ایشالا به آمریکا هم با فاصله کمی ببازیم!:31::46:

Kianoosh
30-08-2010, 21:32
تبریک میگم این هم از تونس آمریکا آماده باش :دی

IMAN SD
30-08-2010, 21:42
ايران 71 تونس 58

هوووووورررررررررررا ايرررران

gladiator2714
30-08-2010, 21:50
سلام دوستان.
این برد رو به همه مخصوصا بچه های p30world‏ تبریک میگم.به امید بازی خوب مقابل آمریکا.به بچه های تیم هم خسته نباشید میگم.
و در پایان به صدا و سیما هم لعنت می فرستم.تف به این صدا و سیما.

MORINIO
30-08-2010, 21:52
ماشاالله بر و بکس خوش تیپ بسکتبال :40:

حال کردیم ... تو روحشون که بازی رو پخش نکردن !:2: از جایی میشه دید این بازیارو ؟

mahdishata
30-08-2010, 21:53
تبریک میگم این هم از تونس آمریکا آماده باش

ما منتظر دوميش هستيم(استكبار جهاني)
هيچ جا نمي ريم همين جا هستيم:31:

teza
30-08-2010, 22:01
ای تو روح این صدا وسیما ما که خیلی خوشحال شدیم حداقل بر عکس ورزش های دیگه ابرو خریدن

LeBron
30-08-2010, 22:02
تبریک میگم
حیف شد بازیو ندیدم
از سبک بازیشون جلوی برزیل خیلی خوشم اومد
امیدوارم جلو آمریکا همشون کشف استعداد بشن :دی

Vamp!r3
30-08-2010, 22:09
منم تبریک میگم :40:

ترکوندن :31:

اونام برن با فوتبالشون خوش باشن.....:2:

saeed_h1369
30-08-2010, 22:36
تبریییییییییییییییییییییک
وای به این صداسیمااااا
بچه ها شما بازیو دیدید؟

saeed_h1369
30-08-2010, 22:45
تا پایان q 2:
برزیل 46-43 آمریکا

saeed_h1369
30-08-2010, 23:05
3rd Quarter
07:21
minutes to go
brazil 50-47 usa

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

3rd Quarter
06:12
minutes to go
brazil 50-50 usa

gladiator2714
30-08-2010, 23:21
با سلام مجدد.
دوستانی که می خوان بازی ها رو از اینترنت ببینند به آدرس زیر رفته و بازی مورد نظر رو انتخاب کنند.
فکر کنم با 512 بتونید بدون مشکل ببینید.
fromsport.com/c-6.html

saeed_h1369
30-08-2010, 23:23
تا پایان q 3:
برزیل 59-61 آمریکا

saeed_h1369
30-08-2010, 23:33
62-62 7:42 q4

M A M M U T
30-08-2010, 23:49
دلیل پخش نشدن مسابقه از ایران چیه؟
همون چیر لیدر ها هستن؟؟؟:31:

saeed_h1369
30-08-2010, 23:59
7068bod va se sanie vaght partab vase berezil bod fogholade hayajan dasht partabe avalo kharab kard kole salon jigh mizadan faghat partabe dovomo amdan be halghe zad va zir halgheye badisham gol nashod va amrika vaghean shans ovord akharash kheili hayajani bod akharesh .....

Ninjai
31-08-2010, 00:00
آمریکا برد 70-68

دو تا پنالتی رو 3ثانیه مونده به آخر برزیل خراب کرد !
--------
ویرایش : ا ... انگار پست بالا هم همینو گفته !! :31:

mohammadirani
31-08-2010, 00:20
بازی برزیل _امریکا خیلی جذاب بود
حیف
واقعا حیف که برزیل به حقش نرسید

البته از یه لحاظ به نفع ما شدش.اگه امریکا میباخت سر بازی با ایران جبران میکرد

ولی اخر بازی واقعا حق برزیل بود
کوارتر چهارم برزیلی ها هر چی 3 امتیازی زدند نرفت تو سبد.
ولی اوج هیجان 3 ثانیه پایانی بود . بازی 70 به 68 به نفع امریکا بود .برزیلی ها که حمله کردند واقعا خیلی بد شانس اوردند.توپ قشنگ داشت میرفت تو سبد ولی اومد بیرون و خطا اعلام شد
2 پرتاب ازاد هم جالب بود
وقتی اولیش رو از دست داد.دومی رو از عمد کوبید به میله سبد و دوباره توپ رو گرفت و پاس داد.اون بازیکن تو ثانیه صفر توپ رو از زیر سبد پرتاب کرد و بازم با بدشانسی نرفت تو سبد:41:

راستی هر کی فهمید این خانم سفید پوش برزیلی کیه به ما هم بگه
خیلی نشونش میدادند. یه جا هم با دستاش اشاره میکرد چه شکلی پرتاب کنند توپ رو:31:

پ.ن :
یه نکته حاشیه ای جالب اون رقص دختران بین تایم اوت هاست.اکثر بازیهای پخش شده رو دیدم.ولی تو این بازی اون دختراش خیلی باحجاب تر بودند :20:.گفتم الانه استانبول دوباره زلزله بیاد:27:

M . Sayid
31-08-2010, 00:25
دلیل پخش نشدن مسابقه از ایران چیه؟
همون چیر لیدر ها هستن؟؟؟:31:

نگو بابا ملت ظرفیت ندارن یکی ازین چیر لیدر ها رو یه جوری!!!!!!!! نگاه می کنن نوآه بنت از اون طرف دنیا میاد پوستمونو قلفتی می کنه توش پر کاه می کنه....... ( عجب سناریویی پیچیدم جدی نگیرید :20:)

پیشاپیش مربی استکبار جهانی اعلام کرد تقصیر لبرون بود نیومد ما باختیم.....:31:

ولی این هفته چه حالی به استکبار جهانی میدیم هم فردا حالشونو می گیریم هم جمعه راهپیمایی تازه نماز جمعه هم احتمالا یکی از خطبه ها در این مورده نصرالله هم احتمالا یه چیزی بگه تازه سهراب محمودی هم خیلی وقته قول نابودیشو داده....

به خاطر این شکست استکبار جهانی 1 دقیقه سکوت ......

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوار بودیم اسلوونی رو بتونیم با سلام و صلوات شکست بدیم ولی مث اینکه نمیشه:41::41:

Damian
31-08-2010, 02:03
این پیروزی ارزشمند رو به همه تبریک میگم.
و واقعا دلیل این کارهای صدا و سیما رو نمیفهمم.
همین کارا رو میکنن که اهمیت بازیها نزد عده ای از مردم کم جلوه داده میشه.
این بازیها سومین رویداد مهم بسکتبال و دومین رویداد مهم بازیهای ملی بسکتباله و یکی از مهمترین رویدادهای مهم ورزشیه

Lamanta
31-08-2010, 09:46
بچه ها بازی با آمریکا رو نشون میده یا نه ؟

M A M M U T
31-08-2010, 09:55
این پیروزی ارزشمند رو به همه تبریک میگم.
و واقعا دلیل این کارهای صدا و سیما رو نمیفهمم.
همین کارا رو میکنن که اهمیت بازیها نزد عده ای از مردم کم جلوه داده میشه.
این بازیها سومین رویداد مهم بسکتبال و دومین رویداد مهم بازیهای ملی بسکتباله و یکی از مهمترین رویدادهای مهم ورزشیه
انصافا کجاش با ارزش بود.تیم مهرام هم با تونس بازی می کرد می بردش.
دلیل کار های صدا و سیما هم همون چیر لیدر ها هستن.اگه بازی با برزیل یادتون باشه یهو بین دو تا کوارتر پیام بازرگانی پخش کرد و وسط کوارتر یادشون افتاد داشتن چی پخش می کردن.به قول دوستمون می ترسن تهران زلزله بیاد.:31:

چون باختمون به صورت یقین هست و ممکنه ایرانی ها شاهد لول شدن بازیکن های ایرانی مقابل کوبی برایانت و لبرون جیمز(مطمئن نیستم همشون دعوت شده باشن) باشد لذا چون منافع ملی(!)در وسط هست احتمالش 0 در صد هست.

gladiator2714
31-08-2010, 10:59
سلام دوستان.
امروز صبح که داشت بازی رو با تاخیر پخش می کرد،مجری گفت پنجشنبه و جمعه صبح هم با پخش بازیها در خدمتتون هستیم.پس قصد ندارن هیچ کدوم از بازیها رو پخش کنند.اون وقت دیشب اون برنامه نود که به بررسی لیگ آشغال ایران می پردازه رو پخش کردن.کم مونده بیان لیگ دسته پنج مالدیو رو هم نشون بدن.

4umbaz
31-08-2010, 11:18
امریکا با تیم دومش اومده ولی کم از تیم اولش نداره...

moraddad
31-08-2010, 12:42
آقا این دختره که عکسش صفحه قبله کیه ؟!
خیلی آشناست !:31:
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد !
کدوم فیلم بازی کرده ؟!

Kianoosh
31-08-2010, 12:42
دلیل کار های صدا و سیما هم همون چیر لیدر ها هستن.اگه بازی با برزیل یادتون باشه یهو بین دو تا کوارتر پیام بازرگانی پخش کرد و وسط کوارتر یادشون افتاد داشتن چی پخش می کردن.به قول دوستمون می ترسن تهران زلزله بیاد.

چون باختمون به صورت یقین هست و ممکنه ایرانی ها شاهد لول شدن بازیکن های ایرانی مقابل کوبی برایانت و لبرون جیمز(مطمئن نیستم همشون دعوت شده باشن) باشد لذا چون منافع ملی(!)در وسط هست احتمالش 0 در صد هست.

برد در قهرمانی جهان مقابل هر تیمی با ارزش هست مگر برای افرادی که ورزششون در فوتبال خلاصه میشه...الان بسکتبال با این همه افتخار در آسیا(ملی و باشگاهی) و جهان حضور شایسته در المپیک و جام جهانی و ....(افتخاراتش برای 20-30 سال پیش نیست!) دنبال چند سالن استاندارد جدید هست اون وقت فوتبال چی؟این فوتبال چی کار می کنه که بخش اصلی بودجه ورزش رو می بلعه!؟ افتخارات فوتبال ایران رو نام ببرید؟غیر از اینه که جز ناراحتی تو این چند سال چیزی برای مردم نداشته؟باخت تو آزادی به عربستان و رقص بازیکنانشون یادتون هست اونم عید!نرفتن به المپیک برای حدودا 35 سال درست نمی دونم رقابتهای باشگاههای آسیا که دو تیم دولتی با اون همه هزینه میلیاردی و تماشاگر!!چی کار کردن؟نرفتن به جام جهانی چطور؟و بشینید و بازی های آسیایی گوانجو و جام ملتهای آسیا رو هم ببینید!حتما یک گروه کارشناسی تشکیل میشه نه کمیته حقیقت یاب و ....
بعد قراره بریم بازی های آسیایی گوانجو چهارم بشیم!!! وضع فوتبال پرخرجمون که مشخصه تو این هفته هم با دو تا بازی تدارکتی خوب مشخص میشه!سایر رشته ها هم که باید طلا بگیرن وگرنه فدراسیونشون منحل میشه و زیر مجموعه سازمان میراث فرهنگی میشن ....

کوبی و لبرون هم دعوت نشدن و کاملا تیم دوم آمریکا به بازی ها اومده و پخش نشدن بازی ها نه ربطی به حق پخش و مسائل مالی داره نه ربطی به باخت مشخص ایران داره اون دنسر و لیدر و ...هم به نحو دیگه تو پخش زنده سایر رشته ها هم هست همیشه سانسور میشه مشکلی نداره مشکل نگرش صدا و سیما به سایر ورزشها مثل بسکتبال فوتسال والیبال هندبال و ... هست تو برنامه های ورزشی سیما چقدر به فوتبال توجه میشه چقدر به سایر رشته ها؟نود ورزش از نگاه دو ورزش و مردم ورزش 5 دوربین خبر ساز ....تو مطبوعات همچنین
بعد صحبت شبکه ورزش میشه !!!

btw این حرفها بی فایده هست

نخستين پيروزي جهاني بسكتبال ايران

به گزارش باشگاه «توانا»، تيم ملي ايران شب دوشنبه در سومين ديدار خود در گروه B جام جهاني بسكتبال در ورزشگاه عبدي ايپك چي استانبول به مصاف تونس رفت و در پايان توانست با نتيجه 71 بر 58 حريف آفريقايي خود را شكست دهد.
شاگردان ماتيچ كه در دو بازي گذشته برابر تيم هاي قدرتمند برزيل و كرواسي نتيجه را واگذار كرده بودند، در اين ديدار به دنبال كسب پيروزي برابر نماينده آفريقا بودند و در كوارتر اول با يك بازي منطقي و پرفشار توانستند با اختلاف 12 امتياز به برتري دست يابند. بسكتباليست هاي ايران در وقت اول با نتيجه (23-11) زمين را ترك كردند، اما در كوارتر دوم اين نماينده آفريقا بود كه براي جبران پا به ميدان گذاشت و توانست در پايان 10 دقيقه دوم (12-10) ايران را شكست دهد و نيمه اول با نتيجه (33-23) به سود ايران به پايان رسيد.
در كوارتر سوم بار ديگر آسمان خراش هاي ايران با حملات خود (22-13) به برتري دست يافتند و اختلاف خود را به 19 امتياز افزايش دادند و در حالي كه تونسي ها در كوارتر چهارم با نتيجه (22-16) به برتري دست يافتند، اما نتوانستند اختلاف را جبران كنند و با نتيجه (71-58) شكست را پذيرفتند و تيم ايران توانست در اولين حضور خود در جام جهاني نخستين پيروزي جهاني را كسب كند.

حدادي بار ديگر امتيازآورترين بازيكن ميدان شد

تيم ملي بسكتبال ايران شب گذشته در سومين ديدار خود در شانزدهمين دوره رقابت‌هاي قهرماني جهان به مصاف تونس رفت كه در پايان با نتيجه 71 بر 58 مقابل اين تيم به پيروزي رسيد.
در اين ديدار بار ديگر حامد حدادي سنتر تيم ملي ايران عملكرد درخشاني از خود به نمايش گذاشت و توانست با كسب 23 امتياز امتيازآورترين بازيكن ميدان را به خود اختصاص دهد.
وي در ديدار ايران و برزيل نيز با كسب 16 امتياز و 9 ريباند موثرترين بازيكن ايران شناخته شده بود و در ديدار مقابل كرواسي با 27 امتياز و 9 ريباند عنوان امتيازآورترين و موثرترين بازيكن ميدان را به خود اختصاص داده بود.
در تيم ايران مهدي كامراني به همراه ارسلان كاظمي با 14 امتياز از جمله بهترين بازيكنان در اين ميدان بودند.
تيم ملي ايران امروز استراحت مي‌كند و در چهارمين ديدار خود فردا شب ساعت 20:30 به وقت تهران به مصاف آمريكا مي‌رود.

saeed_h1369
31-08-2010, 15:23
یه نکته حاشیه ای جالب اون رقص دختران بین تایم اوت هاست.اکثر بازیهای پخش شده رو دیدم.ولی تو این بازی اون دختراش خیلی باحجاب تر بودند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گفتم الانه استانبول دوباره زلزله بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برو اذیت نکن اینا تازه با حجاباش بودنننننننننننن؟:دی

M A M M U T
31-08-2010, 20:51
آقا این دختره که عکسش صفحه قبله کیه ؟!
خیلی آشناست !:31:
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد !
کدوم فیلم بازی کرده ؟!
پروانه معصومی نیست؟:31:
نمی دونم والا هرچی فکر کردم یادم نیومد.
---------------------------------------
بچه این رقابت ها چقدر اهمیت داره؟
چرا آمریکا با تیم دومش میاد؟

Silver WereWOlf
31-08-2010, 21:49
در مقايسه با NBA كمه ولي بازم اون قدر ارزش داشت كه صدا سيما بزاره زنده ببينيمش
به خواطره اين كلر بنت ها هم ميتونن 10 دقيقه عقب بندازن اشكالي نداره
چي كار ميشه كرد:13:

Damian
01-09-2010, 00:39
دلیل کار های صدا و سیما هم همون چیر لیدر ها هستن.اگه بازی با برزیل یادتون باشه یهو بین دو تا کوارتر پیام بازرگانی پخش کرد و وسط کوارتر یادشون افتاد داشتن چی پخش می کردن.به قول دوستمون می ترسن تهران زلزله بیاد.:31:

نمیدونم اگه این پیروزی ارزش نداره پس چی ارزش داره؟
شما هم جز اون دسته از افرادی هستین که این مسابقات رو بی اهمیت فرض میکنید.

M A M M U T
01-09-2010, 10:36
نمیدونم اگه این پیروزی ارزش نداره پس چی ارزش داره؟
شما هم جز اون دسته از افرادی هستین که این مسابقات رو بی اهمیت فرض میکنید.
وقتی ارزش داره که بتونیم یه تیمی که در حد خودمون و یا حتی بالاتر هست رو ببریم.ما لیاقت بسکتبالمون خیلی بیشتر از بردن تونس هست.برا همین میگم ارزش نداره.چون اگه همیشه به کم قانع باشی هیچ وقت پیشرفت نمیکنی.بلایی که سال هاست به سر ورزش این خراب شده اومده.:13:

Silver WereWOlf
01-09-2010, 10:40
وقتی ارزش داره که بتونیم یه تیمی که در حد خودمون و یا حتی بالاتر هست رو ببریم.ما لیاقت بسکتبالمون خیلی بیشتر از بردن تونس هست.برا همین میگم ارزش نداره.چون اگه همیشه به کم قانع باشی هیچ وقت پیشرفت نمیکنی.بلایی که سال هاست به سر ورزش این خراب شده اومده.:13:

دوس عزيزمون راس ميگه من انتظارم اين بود كه حداقل تيم سوم بريم بالا ولي با اين وضع ...:13:

Kianoosh
01-09-2010, 11:59
دوس عزيزمون راس ميگه من انتظارم اين بود كه حداقل تيم سوم بريم بالا ولي با اين وضع ...

شما اشتهات هم خوبه ها :دی سوم؟؟!!! ببینید تیم ایران برای اولین بار داره در قهرمانی جهان شرکت می کنه سوابق سایر تمها هست تو همین تاپیک بخونید بازیکنان شاغل در NBA یا Euro League رو ببینید!چطور سوم رو حساب کردید؟که کرواسی و اسلوونی و تونس رو ببریم ؟!...تازه حداقل انتظارت سوم بوده اول چطوره ها؟!:27: منطق هم خوب چیزی هست ...

وقتی ارزش داره که بتونیم یه تیمی که در حد خودمون و یا حتی بالاتر هست رو ببریم.ما لیاقت بسکتبالمون خیلی بیشتر از بردن تونس هست.برا همین میگم ارزش نداره.چون اگه همیشه به کم قانع باشی هیچ وقت پیشرفت نمیکنی.بلایی که سال هاست به سر ورزش این خراب شده اومده.

فعلا که بسکتبال خوب پیشرفت کرده از سال 2000 تا حالا می تونید پیشرفتها رو ببینید واقعا شما انتظار دارید مقابل تیمهایی مثل آمریکا با حرفه ای ترین بازیکنها برزیل کرواسی پیروز بشیم؟بلایی که سر این ورزش اومده اینه که یک رشته به نام فوتبال تمامی منابع و اعتبارات رو به دلالها بازیکنان و مربیان بی کیفیت میده و اجازه رشد به سایر رشته ها نمیده و سالهاست که داریم جملات مسخره ای چون:جایگاه فوتبال ما بالاتره ما بدشانسی اوردیم بازیکنان هماهنگ نبودن انشا...دور بعد جبران می کنیم و ... رو میشنویم!اما من الان با قاطعیت میگم بسکتبال ایران در جایگاه خودش قرار داره 21 دنیا و 2 آسیا سطح بسکتبال فعلا همینه حتی اگه صمد و حامد هم بودند فقط اختلافها کمتر میشد و تیم دیگری رو نمیشد ببریم..

حداقل برید یکم در مورد سایر تیمها نحوه آماده سازی بازی های تدارکاتی بازیکنان برترشون مربی و سوابقشون تحقیق کنید بعد بیاد بگید برد تونس بی ارزش هست از روز قرعه کشی مسابقات تمامی کارشناسان و هر کسی که اطلاعات خیلی جزئی از بسکتبال داشت حدس میزدن که ایران فقط مقابل تونس شانس پیروزی داره اونوقت این رتبه حداقل سوم نمی دونم از کجا میاد به نتیجه نظرسنجی همین سایت یک نگاهی بکنید تا توقع و انتظار کاربران از بسکتبال دستتون بیاد

من خواهش می کنم که افرادی که بسکتبال و پیروزی مقتردانش در قهرمانی جهان براشون بی ارزش هست تو این تاپیک نظری ندن...

Silver WereWOlf
01-09-2010, 12:16
تيم ايران واقعا فوق العاده پيشرفت كرده اميدوارم همين طورم پيشرفت كنه تا چند سال پيش تو اسيا 16 بوديم الان اول
ايشالا تا دو دوره ديگه به اول جهان فك ميكنيم

hojjatinho
01-09-2010, 12:29
من فکر می کنم بعضی دوستان کم لطفی می کنند که برد تونس رو با ارزش نمی دونند ببینید بسکتبال ایران تو این چند سال پیشرفت فوق العاده ای داشته به نظر من که بهترین عملکرد رو تو تمام فدراسیون ها داشته توی این حدود 6 سال . هنوز برد مقابل چین رو توی کشورشون از یاد نبردم با او اختلاف امتیاز.

در کل قبل از مسابقه دوستانه با اسلونی من شخصا فکر می کردم بتونیم این تیم هم ببریم اما وقتی بازیو دیدم به باخت به حداقل امتیاز راضی بودم حالا بماند که صمد و افاق را هم نداریم.
باید ببینیم به این بسکتبال چی دادیم که حالا ازش بخواهیم یه سالن اختصاصی خوب داره؟

M A M M U T
01-09-2010, 12:38
تيم ايران واقعا فوق العاده پيشرفت كرده اميدوارم همين طورم پيشرفت كنه تا چند سال پيش تو اسيا 16 بوديم الان اول
ايشالا تا دو دوره ديگه به اول جهان فك ميكنيم
امید وارم بسکتبال ایران روز به روز پیشرفت کنه
اما دوست عزیز آمریکا بخواد کل تیم رو به هم گره میزنه.تیم ایران پیشرفتش خوب بوده اما در حد جهانی نیست.
مثل فوتبال که یه دوره خیلی خوب کار می کرد اما همون زمان که جز بهترین های آسیا بودیم تو جام جهانی هیچ کاری نکردیم.
فکر کردن ایران به اول شدن جهان با این وضعیت کشور محاله.
خودمون رو بهتره خسته نکنیم.تیمی که قهرمانیه غرب آسیا براش افتخار محسوب میشه نباید به فکر جهانی باشه.
بسکتبال وقتی باید به فکر جهانی باشه که بتونه مثل فوتسال قهرمان بی قید و شرط آسیا باشه.نه مثل بستکبال با سلام و صلوات قهرمان آسیا بشه.بعدش تا سه روز سرود ملی پخش کنن که چی شده؟بسکتبال شده اول آسیا.

من خواهش می کنم که افرادی که بسکتبال و پیروزی مقتردانش در قهرمانی جهان براشون بی ارزش هست تو این تاپیک نظری ندن...
دوست عزیز شما انتظار داری که ما انتقاد نکنیم و بشینیم دل خودمون رو خوش کنیم که تونس رو بردیم؟؟
همین دلخوشی ها باعث بدبختی کشور ما هست دیگه.فقط دلمون خوش هست که تو دنیا آخر نیستیم یکی مونده به آخریم و این خودش یه افتخاره!
دوست عزیز کی گفته من از قهرمانی ایران نا راحت میشم؟ما بریم تونس رو 100 بر صفر ببریم پیروزی مقتدرانس؟شما انگار توجهی نداری که تونس یه کشوریه که کل ثروتش رو بزاری رو هم به یه چاه نفت ایران نمی رسه.
بسکتبال ایران پیشرفت کرده و دستش هم درد نکنه اما با این حرف های شما همین پیشرفتش ر وهم از دست می ده.هر وقت تو این مملکت توقع ها پایین اومده کشور بیشتر بدبخت شده .
در ضمن تاپیک که ارث بابام نیست.شما اگه تحمل انتقاد نداری جواب انتقاد دیگران رو نده یا اگه میدی درست بده.

iceweek
01-09-2010, 13:56
دوست عزیز شما انتظار داری که ما انتقاد نکنیم و بشینیم دل خودمون رو خوش کنیم که تونس رو بردیم؟؟
به این میگن یه ادم فوق العاده غیر منطقی

Damian
01-09-2010, 14:20
اما دوست عزیز آمریکا بخواد کل تیم رو به هم گره میزنه.تیم ایران پیشرفتش خوب بوده اما در حد جهانی نیست.
مثل فوتبال که یه دوره خیلی خوب کار می کرد اما همون زمان که جز بهترین های آسیا بودیم تو جام جهانی هیچ کاری نکردیم.
خودمون رو بهتره خسته نکنیم.تیمی که قهرمانیه غرب آسیا براش افتخار محسوب میشه نباید به فکر جهانی باشه.
بسکتبال وقتی باید به فکر جهانی باشه که بتونه مثل فوتسال قهرمان بی قید و شرط آسیا باشه.نه مثل بستکبال با سلام و صلوات قهرمان آسیا بشه.بعدش تا سه روز سرود ملی پخش کنن که چی شده؟بسکتبال شده اول آسیا.

همین دلخوشی ها باعث بدبختی کشور ما هست دیگه.فقط دلمون خوش هست که تو دنیا آخر نیستیم یکی مونده به آخریم و این خودش یه افتخاره!
دوست عزیز کی گفته من از قهرمانی ایران نا راحت میشم؟ما بریم تونس رو 100 بر صفر ببریم پیروزی مقتدرانس؟شما انگار توجهی نداری که تونس یه کشوریه که کل ثروتش رو بزاری رو هم به یه چاه نفت ایران نمی رسه.
بسکتبال ایران پیشرفت کرده و دستش هم درد نکنه اما با این حرف های شما همین پیشرفتش ر وهم از دست می ده.هر وقت تو این مملکت توقع ها پایین اومده کشور بیشتر بدبخت شده .
در ضمن تاپیک که ارث بابام نیست.شما اگه تحمل انتقاد نداری جواب انتقاد دیگران رو نده یا اگه میدی درست بده.
دوست عزیز اولا من از شما متشکرم به خاطر نظراتتون و از بقیه بچه ها که واقعا نشون دادن حتی تاپیکهای بسکتبال هم از سطح بسیار بالای فرهنگی و فنی برخورداره و با وجود اختلاف نظر بهم احترام میذاریم.
اما دوست عزیز توجه کنید که ما تا قبل از این هیچ تجربه ای از حضور ایران در مسابقات جام جهانی نداشتیم و حتی حضور در این تورنمنت هم پیشرفت محسوب میشه.
چه رسد به اینکه واقعا سطح بازی تیم خیلی بالاتر رفته و چه از نظر تاکتیکی (کمتر) و مخصوصا از نظر تواناییهای فردی پیشرفت زیادی داشتیم.
اگر تیم ایران به المپیک لندن و جام جهانی بعدی راه پیدا نکرد و نتایج بهتری از دوره های قبلی نگرفت و بازیهای بهتری انجام نداد اونوقت حرفهای الان شما برای اون زمان درست خواهد بود

hojjatinho
01-09-2010, 14:40
ببینید کسی اصلا دوست نداره که پیشرفت نکنیم ولی دوست عزیز باز هم میگم باید اینجا کمی منطقی تر برخورد کنیم واقعا ما برای این تیم چه کار کردیم که ازش توقع صعود داشته باشیم ؟باز هم می گم ما حتی سالن اختصاصی بسکتبال هم نداریم . همین که بعد از 60 سال یه بازیکنتمون تو nba خودش خیلیه شما توقع داشتین برزیل رو ببریم؟ اونا 3 بازیکن تو nba دارند و چند تا تو اروپا. باز هم می گم هنر کنیم جلو اسلونی با اختلاف زیر 10-15 ببازیم که اینم خودش خیلیه!
ولی با این حرف شما موافقم که اگه قرار باشه به همین دلمونو خوش کنیم به هیجا نمی رسییم که هیچ . پسرفت هم می کنیم. ان شا... تو دوره بعد بتونیم صعود کینم. این رو هم بگم که از این تیم با اومدن حامد و صمد تو گوانگجو انتظار قهرمانی داریم بدون شک!

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

دوستان
بازی امشب ساعت 20:30 رو قراره ntv turkey نشون بده .
فقط یه سوال این همون کانال ntv هست یا با اون فرق داره؟ من توی این فرکانس فقط همین ntv و ntv sopr رو دارم.

Kianoosh
01-09-2010, 15:08

خب شما اطلاعاتت ناقص هست ایران دو دوره پیاپی قهرمان جام ملتهای آسیا شده غرب آسیا که اصلا ملاک نیست همینطور باشگاهی صعود به المپیک و جام جهانی از دید یک اهل ورزش اینها همش پیشرفت و باز هم میشه منتها از نظر افرادی که بخوان همه چیز رو به سیاست گره بزنن با توجه به اسم کاربری و امضا ...!!باور کنید یا نه من با بعضی از بازیکنان حال حاضر تیم ملی و خیلی از بازیکنان باشگاهی بسکتبال بازی کردم وضع این رشته رو خیلی خوب میدونم ...
با این حال من از فوتبال زیاد سر در نمیارم اما فکر می کنم اوج درخشش فوتبال در این دهه 2004 تا 2006 بود که تو آسیا خیلی خوب بودیم و به جام جهانی رفتیم حالا به نظر شما 2 سال موفقیت مقطعی هست یا 10 سال؟!

اینو بهش میگن تخریب نه انتقاد شما انتقاد می خوای بکنی به چی عزیز دل؟اگه تونس چاه نفت نداره اگه شرایط سیاسی اقتصادیش با ما فرق داره از نظر امکانات سخت افزاری رشته بسکتبال از ما جلو تر هست نمی دونستی بدون!می خوای از اسپانسرهای قدرتمند این تیم برات بگم یا سالن های مجهز و پیشرفته یا حمایتهای دولتی و کمک های مالی شخص رئیس جمهور این کشور به تیم بسکتبال؟!؟ از این همه سرمایه کشور از این همه بودجه دولت به ورزش سهم بسکتبال چقدر بوده؟به قول دوستمون چی به بسکتبال دادیم که ازش انتقاد بکنیم؟شما حالت منتقد به خودتون میگیرید و میگید برد تونس با ارزش نیست؟!

تونسی که رئیس جمهورش برای فقط آخرین دور آماده سازی این تیم بیش از 55 هزار یورو کمک کرده !در حالی که ما برای شرکت در رقابتهای لیتوانی مشکل بلیط و پرواز و خروج داریم؟مگه برای تیم ملی فوتبال با پرواز چارتر و هواپیما شخص رئیس دولت نرفتند!؟!
انتقادت به چی هست باید چی میشده نشده!؟! قرار بوده با یک بازیکن NBA و یک بازیکن NCAA تیمهایی رو شکست بدیم که 7-8 بازیکن Euro League و NBA دارن؟
می خواید یک نشان افتخار به صدا و سیما هم بدیم که بردهای کم ارزش بسکتبال کم ارزش در مسابقات کم ارزش جام جهانی رو پوشش زنده نداد!؟
من چیزی به اسم انتقاد نشنیدم اینها غرغرهای بی پایه و اساس هست انتقاد بکنید بله تیم خیلی ضعف داره تو حمله ست تو بازی تحت فشار یا پرس تو پرتابهای آزاد و سه امتیازی و ....فدراسیون همچنین(با این حال موفق ترین و با ثبات ترین فدراسیون 10 سال اخیر ورزش ایران هست)

از لحن من هم ناراحت نشید :46::11:

بدونید که این حرفی که زدید (برد تونس بی ارزش هست) رو هیچ کس از شما قبول نمی کنه

*IN*
01-09-2010, 15:27
من دیشب زدم rai sport داشت بازیه اسپانیا رو نشون میداد...بازیای ایرانم این کانال پخش میکنه؟؟؟

امير موسر
01-09-2010, 16:04
بازی ایران - آمریکا ساعت چنده به وقت ایران !؟

nafas
01-09-2010, 16:10
این شبکه ها بازی رو نشون میدن :11:

ntv turkey ، tvp sport ، al jazeera sport +6
شبکه رای اسپورت 2 یا 1 هم به احتمال زیاد 2 یا 3 بازی امروز رو پوشش میدند.
احتمالا بازی ایران و امریکا از این شبکه هم پخش بشه

Kianoosh
01-09-2010, 16:11
پست بالا...+ بازی 20:30 هست

Lamanta
01-09-2010, 17:14
از اینترنت نمیشه بازی رو دید ؟

Ninjai
01-09-2010, 17:19

hojjatinho
01-09-2010, 17:19
دیدن بازیو نمی دونم ولی میشه از تو سایت خود بازیها گزارش لحظه به لحظه رو دید. fiba.com

pooyaabi
01-09-2010, 17:26
ntv turkey ، tvp sport
دوستان اين دو شبكه رو كدوم ماهواره هست ؟‌
و اينكه واسه گرفتنشون رسيور بايد پروگرام شده باشه ؟ يا كانال ها ازاد هستند ؟

fouad-pes
01-09-2010, 17:26
دوستان بازی ساعت 20:30 به وقت خودمون از کانال 1 یا2 rai sport هات برد به صورت رایگان پخش میشه
همچنین میتونید بازی رو از این لینک دنبال کنید( با کیفیت خوب) فقط حداقل اینترنت 512 باشه خیلی خوب میتونید تماشا کنید

hojjatinho
01-09-2010, 17:28
ntv turkey ، tvp sport

ntv روی ترکست
ازد هست فرکانس 11054-h سیمبل ریت 30000

saeed_h1369
01-09-2010, 17:29
بچه ها میشه بگید این کانال ها ماله چه ماهواره این؟
مثلا ntv روی چه ماهواره ای با چه فرکانسی هست؟ یا بقیش؟

fouad-pes
01-09-2010, 17:29
ntv turkey ، tvp sport

از ترکست رایگان پخش میشه
از کانال 1 یا 2 rai sport هات برد میتونی ببینی

saeed_h1369
01-09-2010, 17:36
میشه ترکست و ازدهست رو به انگلیسی بنویسید ؟:دی

pooyaabi
01-09-2010, 17:37
fouad-pes
andre22

ممنون دوستان

hojjatinho
01-09-2010, 17:40
میشه ترکست و ازدهست رو به انگلیسی بنویسید ؟:دی
ای بابا غلط املایی می گیرید؟:31:
منظورم ازاد (free) بود که نوشته شد ازد:31:

alireza fatemi
01-09-2010, 17:40

شما خودتون میگید که بسکتبال ایران در سطح جهانی نیست ، حالا که رسیده به جام جهانی و یه برد هم اورده افتخار محسوب نمیشه!؟:13:

در مورد چاه نفت و تونس هم نظرتون خیلی جالبه ، یعنی آمریکا و بقیه غول های اقتصادی همیشه باید قهرمان های رشته های ورزشی بشن:27:
سرمایه فقط یکی از عوامل رشد و مو فقیت هست اونم زمانی که مدیریت خوبی برای استفادش باشه

M A M M U T
01-09-2010, 17:43
خب شما اطلاعاتت ناقص هست ایران دو دوره پیاپی قهرمان جام ملتهای آسیا شده غرب آسیا که اصلا ملاک نیست همینطور باشگاهی صعود به المپیک و جام جهانی از دید یک اهل ورزش اینها همش پیشرفت و باز هم میشه منتها از نظر افرادی که بخوان همه چیز رو به سیاست گره بزنن با توجه به اسم کاربری و امضا ...!!باور کنید یا نه من با بعضی از بازیکنان حال حاضر تیم ملی و خیلی از بازیکنان باشگاهی بسکتبال بازی کردم وضع این رشته رو خیلی خوب میدونم ...
با این حال من از فوتبال زیاد سر در نمیارم اما فکر می کنم اوج درخشش فوتبال در این دهه 2004 تا 2006 بود که تو آسیا خیلی خوب بودیم و به جام جهانی رفتیم حالا به نظر شما 2 سال موفقیت مقطعی هست یا 10 سال؟!
اینو بهش میگن تخریب نه انتقاد شما انتقاد می خوای بکنی به چی عزیز دل؟اگه تونس چاه نفت نداره اگه شرایط سیاسی اقتصادیش با ما فرق داره از نظر امکانات سخت افزاری رشته بسکتبال از ما جلو تر هست نمی دونستی بدون!می خوای از اسپانسرهای قدرتمند این تیم برات بگم یا سالن های مجهز و پیشرفته یا حمایتهای دولتی و کمک های مالی شخص رئیس جمهور این کشور به تیم بسکتبال؟!؟ از این همه سرمایه کشور از این همه بودجه دولت به ورزش سهم بسکتبال چقدر بوده؟به قول دوستمون چی به بسکتبال دادیم که ازش انتقاد بکنیم؟شما حالت منتقد به خودتون میگیرید و میگید برد تونس با ارزش نیست؟!
تونسی که رئیس جمهورش برای فقط آخرین دور آماده سازی این تیم بیش از 55 هزار یورو کمک کرده !در حالی که ما برای شرکت در رقابتهای لیتوانی مشکل بلیط و پرواز و خروج داریم؟مگه برای تیم ملی فوتبال با پرواز چارتر و هواپیما شخص رئیس دولت نرفتند!؟!
انتقادت به چی هست باید چی میشده نشده!؟! قرار بوده با یک بازیکن NBA و یک بازیکن NCAA تیمهایی رو شکست بدیم که 7-8 بازیکن Euro League و NBA دارن؟
می خواید یک نشان افتخار به صدا و سیما هم بدیم که بردهای کم ارزش بسکتبال کم ارزش در مسابقات کم ارزش جام جهانی رو پوشش زنده نداد!؟
من چیزی به اسم انتقاد نشنیدم اینها غرغرهای بی پایه و اساس هست انتقاد بکنید بله تیم خیلی ضعف داره تو حمله ست تو بازی تحت فشار یا پرس تو پرتابهای آزاد و سه امتیازی و ....فدراسیون همچنین(با این حال موفق ترین و با ثبات ترین فدراسیون 10 سال اخیر ورزش ایران هست)
از لحن من هم ناراحت نشید :46::11:
بدونید که این حرفی که زدید (برد تونس بی ارزش هست) رو هیچ کس از شما قبول نمی کنه
خب.شما هر حرفی که من می زنم رو به پای بی سوادی من و هر حرفی که خودتون می زنید رو به پای دانش گسترده ی خودتون میذارید.اصلا بر فرض من هیچی از بسکتبال نمی دونم به عنوان یه شهروند ایرانی باید از تیم بسکتبال کشورم انتظار داشته باشم یانه.
خب دوست عزیز من و شما هر دومون معتقیدیم با این شرایط به هیچ عنوانی نمی رسه.هر دو معتقدیم تو ایران به این ورزش هیچ توجهی نمی شه.با این تفاوت که شما به همین بی توجهی اعتراض نمی کنید و معتقدید که هر برد ایران افتخاره.من هم میگم افتخاره اما معتقدم لیاقت ما بیشتر از این هاست.
در مورد سیاست هم خب معلومه تو کشوری که زمین و زمان بودجش رو از دولت میگیره همه چیز به سیاست ربط داره.مگه فوتبال به سیاست ربط نداره؟مگه کشتی به سیاست ربط نداره؟
همین باشگاه صباباتری وابسطه به ارتش هست.چرا باید باشه؟به خاطر همین هست که ورزش به سیاست ربط داره.
آخرش هم حوصله ی بحث ندارم.موسی به دین خود عیسی هم به دین خود(یا برعکس)

در مورد چاه نفت و تونس هم نظرتون خیلی جالبه ، یعنی آمریکا و بقیه غول های اقتصادی همیشه باید قهرمان های رشته های ورزشی بشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی نیستن؟:27:خب شما اگه فکر می کردی می دیدی که همون آمریکا و غول های بزرگ جهان همیشه قهرمان رشته های ورزشی هستن به چند معدود رشته مثل دو و میدانی که به خاطر شرایط فیزیکی آفریقایی ها توش بهتر هستند.
------------------------------------------------------------------------------------

saeed_h1369
01-09-2010, 17:49
رو ترکست میشه بگید فرکانس و اینا رو ؟

Ninjai
01-09-2010, 18:25
بجز rai جای دیگه ای رو هاتبرد نیست ؟
شاید اینا بازی ایران رو نشون ندن . چون در لحظه شاید 4 تا بازی هم باشه !

hojjatinho
01-09-2010, 18:37
رو ترکست میشه بگید فرکانس و اینا رو ؟
در ترکست ntv بازی رو پخش می کنه تو خود شبکه یه جورایی زیر نویس کرد(در واقع بغل نویس):31:

ntv
فرکانس 11054
پولاریزیشن:h
سیمبل ریت 30000

fec:5/6

Kianoosh
01-09-2010, 18:56
خب.شما هر حرفی که من می زنم رو به پای بی سوادی من و هر حرفی که خودتون می زنید رو به پای دانش گسترده ی خودتون میذارید.اصلا بر فرض من هیچی از بسکتبال نمی دونم به عنوان یه شهروند ایرانی باید از تیم بسکتبال کشورم انتظار داشته باشم یانه.
خب دوست عزیز من و شما هر دومون معتقیدیم با این شرایط به هیچ عنوانی نمی رسه.هر دو معتقدیم تو ایران به این ورزش هیچ توجهی نمی شه.با این تفاوت که شما به همین بی توجهی اعتراض نمی کنید و معتقدید که هر برد ایران افتخاره.من هم میگم افتخاره اما معتقدم لیاقت ما بیشتر از این هاست.
در مورد سیاست هم خب معلومه تو کشوری که زمین و زمان بودجش رو از دولت میگیره همه چیز به سیاست ربط داره.مگه فوتبال به سیاست ربط نداره؟مگه کشتی به سیاست ربط نداره؟
همین باشگاه صباباتری وابسطه به ارتش هست.چرا باید باشه؟به خاطر همین هست که ورزش به سیاست ربط داره.
آخرش هم حوصله ی بحث ندارم.موسی به دین خود عیسی هم به دین خود(یا برعکس)

دوست عزیز سو تفاهم نشه منظورم این بود که اطلاعات شما از آمار و ارقام بسکتبال ایران کامل نیست ببینید یه سری چیزها قابل کنترل نیستند دست من و تو نوعی هم نیستن اینکه چقدر بودجه به بسکتبال رسیده چقدر حمایت شده و ... گذشته من میگم با تمامی این شرایط و کم لطفی ما تونستیم بازی های خوبی به نمایش بزاریم پیشرفت کنیم تو جام جهانی برد داشته باشیم این ارزشمنده بی ارزش زمانی هست که میلیاردها تومن هزینه میشه برای یک تیم ملی فوتبال بعد این تیم در یک بازی دوستانه غیررسمی(که پخش زنده میشه!)مقابل تیم متوسط باشگاهی ایتالیا اونم تو زمان آماده سازی و ... متوقف میشه و مسئولین تیم ملی و رئیس فدراسیون به این تساوی تکیه میکنن و اونو یک نتیجه عالی خارج از خانه می دونن!
در ضمن من اصلا معتقد نیستم نمی تونه هیچ افتخاری کسب کنه قبلا هم گفتم که نمی تونه جهانی بشه اما با همین وضعیت میتونه همیشه تو آسیا جز تیمهای برتر باشه...
بله حق با شماست پیشرفت بسکتبال ایران می تونه بیشتر از اینها باشه اما حالا که امکاناتش نیست همین رو هم نادیده بگیریم؟:46:اگه صبر کنیم که مسئولین همه چیز رو مرتب کنن که هیچی!:27:همین فوتسال مگه جهانی نشد؟مگر مدعی نشد؟چه حمایتی ازش میشه چه اعتبار و منابعی داره بازی جام جهانیش با اسپانیا پخش شد؟لیگش پخش میشه؟در روزهایی که صحبت از پخش مسابقات لیگ دسته 1 فوتبال هست!!!همینطور والیبال ....

صفر یا صدی نباشیم ! موفق باشید

Lamanta
01-09-2010, 19:01
بچه ها هر کس میتونه بازی رو ضبط کنه تا مایی که نتونستیم ببینیم دانلودش کنیم . مرسی
اگرم کسی نتونست به نظر شما لینکش میاد تو نت واسه دانلود ؟

masud-000000
01-09-2010, 19:39
raisport هم اکنون(فری)
ایران5
امریکا 6
:8:

یک
01-09-2010, 19:44
فرکانس raisport چنده؟؟؟

Vamp!r3
01-09-2010, 19:47
14-10 به نفع آمریکا

فعلا که خیلی خوب بودن....دمشون گرم :40:

Vamp!r3
01-09-2010, 19:53
19 - 13 آمریکا

کوارتر اول تموم شد...واقعا خسته نباشن تا اینجا که عالی بودن :40:

ایشالا بعدشم میترکونن

Kianoosh
01-09-2010, 19:53
پایان کوارتر اول:

ایران 13 امریکا 19

خیلی خوب بازی کردن تا اینجا ...

بچه ها هر کس میتونه بازی رو ضبط کنه تا مایی که نتونستیم ببینیم دانلودش کنیم . مرسی
اگرم کسی نتونست به نظر شما لینکش میاد تو نت واسه دانلود ؟

فکر می کنم فردا تی وی ایران پخش کنه...

nw_nk
01-09-2010, 19:56
Rai Sport 1

Hotbird
11804
V
27500
2/3

*IN*
01-09-2010, 20:09
تا اونجا که من پاشدم
37 - 25 امریکا
دی$%$سا همرو سه امتیازی میندازن
گزارشگر رای هم که طرفداره ایرانه

Gilopa
01-09-2010, 20:11
39-24 به نفع امریکا

Vamp!r3
01-09-2010, 20:14
42 - 28 به نفع آمریکا

ارسلان کاظمی خیلی خوب بازی کرد :40:

دم همه بچه گرم + تماشاگرا هم خوب هوای ایرانو دارن...

بازم خیلی خوب بودن

Gilopa
01-09-2010, 20:19
آقا این امریکاییها همش با خطا تا اینجا رسیدنا ... البته من از تکنیکهای بسکتبال اطلاعاتی ندارم ولی خداییش همش دارن خطا میکنند

Lamanta
01-09-2010, 20:20
من با رادیو دارم گوش میدم..........:44::37:

arisa
01-09-2010, 20:21
اگر اشتباهات فردی کمتر بود نتیجه بهتر هم میشد ولی نباید فشار شدید بازیکنان حرفه ای امریکا را از نظر دور کرد چون همین فشار و دوندگیشون باعث اشتباه بازیکنان ما میشد و البته حرفه ای گریشون برای اون دو امتیاز اخر که تنها در فاصله ی یک ثانیه ای با یک فول حرفه ای گرفتند...
هرچند اگر صمد بود کافی بود کمی عصبانی! میشد تا کلی امتیاز کسب کنه!!آفاق هم جاش خیلی خالیه،در ضمن ارسلان و کامرانی هم عالی بودند..
ویسی هم فکر کنم دو تا سه امتیازی عالی داشت..

Gilopa
01-09-2010, 20:25
آقا این odom من تو بازی nba 2k خیلی باهاش حال میکردم همش باهاش سه امتیازی میزدم اینجا ذخیرست چرا ؟ فقط بعضی مواقع میارتش تو .. طرف تو لوس آنجلس لیکرز بازی میکنه بعد ذخیرست .. البته احتمال میدم بازی ایران براشون مهم نیست ازش زیاد استفاده نمیکنه

M A M M U T
01-09-2010, 20:27
42 - 28 به نفع آمریکا

بازم خیلی خوب بودن
چی شد این قدر عقب افتادن؟

Gilopa
01-09-2010, 20:28
چی شد این قدر عقب افتادن؟

امریکاییها نمیذارن بچه ها تکون بخورند .. پرس شدید میکنند و از طرفی خطای زیاد ... حامد هر موقع رفته زیر سبد 3 تا امریکایی بهش فشار آوردند یا خطا شده یا حامد توپو زده اوت

nafas
01-09-2010, 20:29
تو نت هم سرعت نداریم ببینیم که

هی قطع وصل میشه

زندگیه ؟:دی

Dr.FANOOS
01-09-2010, 20:30
تو نت هم سرعت نداریم ببینیم که

هی قطع وصل میشه

زندگیه ؟:دی
چه سایت هایی نتیجه زنده رو می زنن؟

Lamanta
01-09-2010, 20:32

Kurosh
بچه ها یه سایت که بازی رو مثل آدم مستقیم پخش کنه بدین ...
سایت خود Rai که میگه IP باید مال ایتالیا باشه ، سایتای واسطه هم فقط صدا رو پخش می کنن ...
لینک هایی هم که داده شد هیچ کدوم نمی تونن پخش کنن بازی رو ...
یه لینکی که تست کردین بدین لطفاً ...

Gilopa
46-28 ... دیگه کم کم ایران داره بد بازی میکنه ....همش توپ از دست میدند

nafas
01-09-2010, 20:33
تو این سایت بازی رو زنده میتونید ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این سایت هم نتیجه بازی رو زنده میزاره

Gilopa
01-09-2010, 20:35
50-28 .....

ghahremanimehdi
01-09-2010, 20:39

Gilopa
01-09-2010, 20:40
52-33
ارسلان کاظمی با این بازیش رفت Nba

Vamp!r3
01-09-2010, 20:42
54 - 33

4 دقیقه به پایان کوارتر سوم........

Kurosh
01-09-2010, 20:42
محمود اینی که دادی رو تست کرده بودم ، جواب نمیده ... نه تو اپرا ، نه IE ... همه ی پلاگین ها و ملزومات رو هم دارم ...

لینک دیگه ای کسی تست نکرده؟! یا نرم افزاری که واقعاً کار کنه؟!
خودم JLC دارم ولی Rai رو نمایش نمیده ...

Gilopa
01-09-2010, 20:47
محمود اینی که دادی رو تست کرده بودم ، جواب نمیده ... نه تو اپرا ، نه IE ... همه ی پلاگین ها و ملزومات رو هم دارم ...

لینک دیگه ای کسی تست نکرده؟! یا نرم افزاری که واقعاً کار کنه؟!
خودم JLC دارم ولی Rai رو نمایش نمیده ...

یه تستی بکن

Vamp!r3
01-09-2010, 20:50
62 - 39

کوارتر سوم هم تموم شد.....

ارسلان کاظمی خیلی عالیه :40:

واقعا خیلی عالی بازی میکنن بچه ها.....

masoudtr
01-09-2010, 21:05
Iran 49(13151110 )
USA 77(19241915

Kurosh
01-09-2010, 21:11
88 - 51 باختیم ... : دی
تبریک میگم : دی

Kianoosh
01-09-2010, 21:13
همینه که هست :دی گفتم که 30-40 تا بیشتر نمیشه تلافیش رو سر اسلوونی در میاریم :دی

masud-000000
01-09-2010, 21:14
همش تقصیر این بود :دی

kevin durant

arisa
01-09-2010, 21:17
کوارتر چهارم کمی به خاطر حرکات نمایشی آمریکایی ها روحیه تیمی اومد پایین،شل گرفتن کمی ولی به هر حال بازی خوبی کردند..
تبریک را نه به خاطر نتیجه که به خاطر بازی خوب تیم باید گفت و البته حدادی هم خیلی از خودش معلوم بود راضی هست،امتیازات خوبی گرفت هرچند توپهایی را هم به خاطر پرس شدید از دست داد..

moraddad
01-09-2010, 21:18
حامد حدادی چرا امتیاز میگرفت انقدر خوشحال میشد ؟! :31:
آبرومونو برد !:31:
با رودی گی هم تیمیه ؟

Ninjai
سه تا کوارتر اول خوب بود ولی آخری رو دیگه حتی حدادی و ارسلان کاظمی هم کم آورده بودن :13:

اینا هم راه به راه مصدوم میشن . اوشین هم مصدوم بود ،نه ؟

M A M M U T
بچه ها ترک زمین تو بسکتبال چند چند میشه؟:31:
بی خیال.
میگم حامد حدادی خوب بازی میکرد؟

L.A.M.P.A.R.D
01-09-2010, 21:19
ولی خوب شد که با امریکا بازی کردیم تا یکم حرفه ای تر بودن رو تجربه کنیم

ghahremanimehdi
01-09-2010, 21:19
88 - 51 باختیم ... : دی
تبریک میگم : دی

مگه انتظار داشتی آمریکا رو شکست بدیم ؟:27:

arisa
01-09-2010, 21:20
رودی هم عضو تیم ممفیس هست..

moraddad
01-09-2010, 21:21
اولش که یه لحظه 5-3 جلو افتادیم خیلی حال داد ! :31:
گفتم کاش برق سالن بره بازی تموم شه ! :31:

4umbaz
01-09-2010, 21:24
ارسلان از همه بازیکنای ایران بهتره...یعنی اگه بازیکنی تو امریکا بازی کنه خیلی موثره..

Ninjai
بچه ها ترک زمین تو بسکتبال چند چند میشه؟:31:
بی خیال.
میگم حامد حدادی خوب بازی میکرد؟

حامد سه کوارتر اول خیلی خوب بود ولی آخرا نه ! 19 تا امتیاز آورد . کاظمی هم 14 تا

hojjatinho
کواتر اول و دوم خیلی خوب بودیم
در کل تجربه خوبی بود فقط ارسلان به قول اون دوستمون رفت nba :40:
کواتر سومم که یه جند دقیقه ای شده بود کری بین حدادی و رودی گی!

Kianoosh
01-09-2010, 21:27
حامد حدادی هم چی کار کنه بی چاره 40 دقیقه که نمی تونه بازی کنه کل بار تیم رو دوشش بود ارسلان هم خیلی کمک کرد تو گوانجو می تونه خیلی مفید باشه اما نمی دونم چرا بازیکنها راه میرفتن مصدوم میشدن :دی

toorajjj
01-09-2010, 21:28
گزارشکر ترک حرف جالبی زد گفت ایرانیها خودشون را پیش باخته میدیدند . اما اگه همه بازیکنان را داشتیم . مرحوم آیدین کاش بود جابش خالی بود . روحش شاد .

hojjatinho
01-09-2010, 21:32
گزارشکر ترک حرف جالبی زد گفت ایرانیها خودشون را پیش باخته میدیدند . اما اگه همه بازیکنان را داشتیم . مرحوم آیدین کاش بود جابش خالی بود . روحش شاد .
خوش به حالت می فهمیدی چی می گفتن.
فکر کنم یه جا هم درباره صمد گفت نه! تو کوارتر 4 وقتی این اصغر کاردوست خراب کرد و ماتیچ تعویضش کرد گزارش گره خندید و یه چیزی درباره کاردوست و ماتیچ گفت یکی دو باری ام تکرار کرد . چی می گفت همش؟:31:

Ninjai
01-09-2010, 21:36
اصغر کاردوست = تراولینگ کننده و وارد کننده استرس !!!

Kianoosh
01-09-2010, 21:36
خب دوستان بازی رو که باختیم اما می تونید در راهپیمایی خفن روز قدس شرکت کنید و هرچی دلتون خواست بگید که خنک بشید :دی

mehryazdan
01-09-2010, 21:41
بیشتر دلیل سانسور گفتگوهایی بود که بین بازیکنان انجام میشد مثلا وقتی بازی تموم شد خیلی باهم صحبت کردند و به هم تبریک میگفتند که به نظر اینها کار خیلی بدیه

M A M M U T
01-09-2010, 21:47
شما که دقیقا تشخیص دادی چرا پخش نشده، بازی قبلی که تونس را بردیم و پیشبینی میشد ببریم و بازی قبلشو چرا نشون ندادن؟
بگو فیض ببریم
نه پیشبینی نمیشد.
من امروز از یکی از دوستان یاد گرفتم که ظاهرا تیم تونس خیلی قویتر از ماست.
تازه اگه پخش می کردن و می باختیم ؛چون عوام مردم تونس رو ضعیف میدونن اون وقت خیلی آبرو ریزی میشد.
بازی با برزیل هم از دستشون در رفت.فکر کردن برزیل فقط فوتبالش قویه:27:

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

به به این تشخیص ها. درجه 1
مسخره کردن کار خوبی نیست.
خب شما تشخیصت رو ببینیم شما چطور فکر می کنی؟

Ninjai
01-09-2010, 21:49
با نشون ندادن این بازی ها فقط فاصله مردم رو با صدا و سیما بیشتر و بیشتر میکنن !

iceweek
01-09-2010, 21:49
نه پیشبینی نمیشد.
من امروز از یکی از دوستان یاد گرفتم که ظاهرا تیم تونس خیلی قویتر از ماست.
تازه اگه پخش می کردن و می باختیم ؛چون عوام مردم تونس رو ضعیف میدونن اون وقت خیلی آبرو ریزی میشد.
بازی با برزیل هم از دستشون در رفت.فکر کردن برزیل فقط فوتبالش قویه:27:

این استدلال ها منو یاد دوتا بنده خدا میندازه.اونها هم به این استدلالهاشون ایمان داشتن(حداقل ظاهرا که اینطور بود)

arisa
01-09-2010, 21:50
علت پخش نشدن بازیها به توافق نرسیدن با شبکه الجزیره عنوان شده بود،الجزیره حق پخش تمام بازیها را در خاورمیانه خریده بود و یک روز قبل از شروع بازیها هنوز به توافق نرسیده بودند و بازی اول هم پخش شد ولی بصورت ناقص و احتمالا به صورت غیرتوافق! که گویا کارش بیخ پیدا کرد و اجازه ی پخش باقی بازیها داده نشد..

در ضمن انتظار بالا داشتن از تیمی که چند سال پیش آرزو داشتیم از چین با اختلاف بالا نبازه انتظاری غلط هست ..

iceweek
01-09-2010, 21:52
با نشون ندادن این بازی ها فقط فاصله مردم رو با صدا و سیما بیشتر و بیشتر میکنن !

من اینطور فکر نمیکنم.چون اکثریت مردم سریال میخواستن ببینن.بماند از عده کمتری مثل منو شما که این مسابقاتو ترجیح میدادیم

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

علت پخش نشدن بازیها به توافق نرسیدن با شبکه الجزیره عنوان شده بود،الجزیره حق پخش تمام بازیها را در خاورمیانه خریده بود و یک روز قبل از شروع بازیها هنوز به توافق نرسیده بودند و بازی اول هم پخش شد ولی بصورت ناقص و احتمالا به صورت غیرتوافق! که گویا کارش بیخ پیدا کرد و اجازه ی پخش باقی بازیها داده نشد..

در ضمن انتظار بالا داشتن از تیمی که چند سال پیش آرزو داشتیم از چین با اختلاف بالا نبازه انتظاری غلط هست ..

بالاخره یه نفر یه دلیلی گفت که بگنجه

masud-000000
01-09-2010, 21:53

اینا همش حرفه...آقایون که تو دزدی از شبکه های دیگه ماشالا استادند...!:27:
خب اینم میدزدیدن و پخش می کردن...!:13:

iceweek
01-09-2010, 21:54
خب اینم میدزدیدن و پخش می کردن...!

چیو دزدین پخش کردن تاحالا؟تا اونجایی که همه میدونیم از مسابقات جامجهانی فوتبال تا سریالها و فیلم ها همشونا میخرن

Ssarshar
01-09-2010, 21:55
من اینطور فکر نمیکنم.چون اکثریت مردم سریال میخواستن ببینن.بماند از عده کمتری مثل منو شما که این مسابقاتو ترجیح میدادیم

البته عده ي كثيري از مردم هم اين سريال هاي آبكي رو نگاه نميكنن . :46:

mehryazdan
01-09-2010, 21:56
خوبه استدلال شما منطقی هست مال ما نه من بین همه این بچه باهات شرط میبندم اگر اینها بازی رو پخش کنند مطمئن باش اون آخرشو حتما حذف میکنند اگر اینجور نباشه من دیگه اینجا نمیام
شما فکر کنم یادت رفته کجا زندگی میکنی
تمام دلایل پخش نکردن سیاسی بود وبس شما هم هر جوری دوست داری فکر کن

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

پس با این حرف مطمئن شدم شما چیزی از دزدی فرهنگی نمیدونی اینها همیشه تمام مسابقات لالیگا سری آ و خیلی از مسابقاتو کلا دزدی میکنند :31:

arisa
01-09-2010, 21:58
گزارشگران ترک اتفاقا به نظرم گزارش منصفانه ای انجام دادند،مخصوصا چند حرکت زیبای ایرانیها که حسابی به وجد اوردشون..

در ضمن اگر کسی کمی از بسکتبال سررشته داشته باشه میتونه بفهمه که ایران بازی خوبی انجام دادن و در ضمن کمترین گل را هم نسبت به سایر تیمها به جز برزیل تا به حال خوردن از ایالات متحده..

پی اس : بازیهای شبیه این تورنومنت که حساب ویژه ای روی حق تلویزیونیش به خاطر جهانی بودن باز میشه و مستقیما در منطقه ی ما حق پخشش به یک شبکه واگذار شده و از همه مهمتر تیم خود کشور هم در اون حضور داره (و زیر پا گذاشتن قوانین تورنومنت باعث محرومیت شدید تیم میشه) با بازیهای لیگها که تقریبا دست کشورها برای پیگیری حقشون در صورتی که بخواهند بسته است تفاوت زیادی میکنه

iceweek
01-09-2010, 22:01
پس با این حرف مطمئن شدم شما چیزی از دزدی فرهنگی نمیدونی اینها همیشه تمام مسابقات لالیگا سری آ و خیلی از مسابقاتو کلا دزدی میکنند
داری اشتباه میکنی.
مثلا اخبار ورزشی مگه نمیبینی؟برای بعضی خبرهارا تصاویر ارشیو سال گذشته میگذارن یا فقط چند ثانیه را دائما تکرار میکنن.
دلیلش اینه که نمیخوان برن بخرنش وگرنه کاری نداشت از یه خبرگذاری ها فیلمشو بگذارن.مثل اب خوردن.

تمام دلایل پخش نکردن سیاسی بود وبس شما هم هر جوری دوست داری فکر کن
هرکسی حق داره هرطور دوست داره فکر کنه.چه من و چه شما.ولی داری اشتباه میکنی

Kianoosh
01-09-2010, 22:01

دوست خوبم همونطور که قبلا گفتم عدم پخش هیچ ربطی به حق پخش و مشکلات فنی مذهبی :دی تماشاگران و دنسر و اینها نداشته بالاخره گزارشگر شنگول رادیو ورزش هم از یه جایی بازی رو میدیده زنده و گزارش می کرده... علت فقط تداخل با برنامه های شفته و سریالهای مسخره و بسیار بی سر و ته بوده نه به باخت جلو آمریکا ربط داره چون مشخصا ما تونس رو شکست می دادیم بازی اول هم چون ساعت 23 به وقت تهران بود پخش شد باز یه عده بگن برای آبرو ریزی جلو آمریکا بود و ابعاد سیاسی داشت و فلان و فلان...

در ضمن یکی از عزیزان باید گیرندش رو بهتر تنظیم کنه من گفتم تونس با اینکه وضع خیلی متفاوتی از نظر اقتصادی با ما داره اما از نظر امکانات سخت افزاری و حمایتهای دولتی از ما جلوتر هست این دلیل نمیشه که بازیکنان این تیم قویتر یا مربی هاشون فنی تر باشند :دی

M A M M U T
01-09-2010, 22:03
مقایسه کنید:
بازی ایران وآمریکا در جام جهانی 98 (با این که پیروزی آمریکا محتمل بود) پخش شد.12 سال قبل
بازی ایران و آمریکا در جام جهانی بسکتبال ((با این که پیروزی آمریکا محتمل بود)پخش نشد.
خب امکانات 12 سال قبل بیشتر بود یا الآن؟
خودتون قضاوت کنید

iceweek
01-09-2010, 22:06
مقایسه کنید:
بازی ایران وآمریکا در جام جهانی 98 (با این که پیروزی آمریکا محتمل بود) پخش شد.12 سال قبل
بازی ایران و آمریکا در جام جهانی بسکتبال ((با این که پیروزی آمریکا محتمل بود)پخش نشد.
خب امکانات 12 سال قبل بیشتر بود یا الآن؟
خودتون قضاوت کنید

چه مقایسه جالبی!!!
راستی جوابتونا توی پست بالا اقای arbabe.sayeha دادن که گفتید تونس قویتر بود.
حالا نگفتید تونس هم چون احتمال باختمون میرفت پخش نکردن یا نه.
ما منتظریم بالاخره از زبان شما بفهمیم چی شده و چی نشده

mehryazdan
01-09-2010, 22:07
خوب وقتی کل 90 دقیقه فوتبال رو دزدی میکنند 30 ثانیه اخبار ورزشی هیچ وقت نمیتونه ملاک باشه
چون اینجا جاش نیست دیگه نمیخوام ادامه بدم
ولی من تنها جذابیت رو تو روندو میدیدم که اونم اونجوری شد واسه همین خیلی بهم نمیچسبه تیم آمریکا اگر اون ستاره ها بودن مطمئن باشید امروز اون ورزشگاه پر میشد

M A M M U T
01-09-2010, 22:08
در ضمن یکی از عزیزان باید گیرندش رو بهتر تنظیم کنه من گفتم تونس با اینکه وضع خیلی متفاوتی از نظر اقتصادی با ما داره اما از نظر امکانات سخت افزاری و حمایتهای دولتی از ما جلوتر هست این دلیل نمیشه که بازیکنان این تیم قویتر یا مربی هاشون فنی تر باشند :دی
آقا شما من رو دیوانه کردی امروز:19:
اگه ایران از تونس قویتره خب بردنش افتخار نداره اگه ضعیف تره خب بگو تا ماهم بفهمیم دیگه.

arisa
01-09-2010, 22:11
دوست خوبم همونطور که قبلا گفتم عدم پخش هیچ ربطی به حق پخش و مشکلات فنی مذهبی :دی تماشاگران و دنسر و اینها نداشته بالاخره گزارشگر شنگول رادیو ورزش هم از یه جایی بازی رو میدیده زنده و گزارش می کرده... علت فقط تداخل با برنامه های شفته و سریالهای مسخره و بسیار بی سر و ته بوده نه به باخت جلو آمریکا ربط داره چون مشخصا ما تونس رو شکست می دادیم بازی اول هم چون ساعت 23 به وقت تهران بود پخش شد باز یه عده بگن برای آبرو ریزی جلو آمریکا بود و ابعاد سیاسی داشت و فلان و فلان...

بله،من هم قطعی نگفتم،شاید هم دلیل این بوده،مشکلات تصویری هم که دنسرها را که خود شبکه های معمول هم پخش نمیکنند و بیشتر برای تماشاچیان داخل سالن هست و شبکه اصولا بهترین وقتش را برای پخش اگهی اختصاص به دنسرها نمیده،تماشاگران هم مشکلی نداشتند و بازی هم منحصرا مربوط به امریکا نمیشد عدم پخشش چون بقیه هم تقریبا پخش نشدند حتی بازی ی که با برد ایران همراه بود،هرچند به نظرم کار درستی نبود به هر دلیلی،امیدوارم با اومدن شبکه ی ورزش کنداکتور بازتر بشه تا هم عادل به 12 دقیقش! برسه و هم دوستداران بسکتبال و فوتسال و والیبال و ... به سهمشون از رقابتهای زنده خصوصا ملی..

پی اس : در ضمن امیدوارم دوستان حداقل های قانونی را رعایت کنند و اینطور یک تاپیک تخصصی را به انحراف نکشونند..

Kianoosh
01-09-2010, 22:20
آقا شما من رو دیوانه کردی امروز
اگه ایران از تونس قویتره خب بردنش افتخار نداره اگه ضعیف تره خب بگو تا ماهم بفهمیم دیگه.

قشنگ بخون که مشکلی پیش نیاد تیم تونس توسط دولتش به شدت حمایت شده با اینکه هیچ افتخار خاصی نداره بهترین و جدیدترین ورزشگاه به همراه بازی های دوستانه خوب و کمک مالی عالی داشته اما ایران اینها رو نداشته که هیچ مشکلات خروج از کشور تهیه بلیط و پروازهای معمولی و خسته کننده...برد تونس از این جهت ارزشمنده که ما با کمترین پشتیوانه و حمایت به مسابقات رسیدیم و در اولین دوره پیروزی کسب کردیم یعنی می خوام بگم اونها برای ضعیفترین هاشون در هر رشته ای چقدر ارزش قائل هستند و حمایتشون می کنن ما بردن در جام جهانی بسکتبال و بازی های قابل قبول رو بی ارزش و کوچیک می کنیم

لطفا انقدر قضیه رو به سیاست ربط نده امروز خدا رو شکر اینترنت هست با سرعت کم ماهواره هست و ... مردم اطلاعاتشون به روز میشه هر کسی کوچکترین اطلاعات ورزشی داشته باشه می دونه آمریکا قدرت بالامنازع بسکتبال دنیا هست و کسی الان از باختن با بیش از 30 اختلاف ناراحت نیست و گریه نمی کنه!به غرور و شخصیت افراد منطقی بر نمی خوره شاید شکستن پلی برای پیروزی باشه ولی این از اون شکستهای تلخ نیست مثل شکست مقابل عربستان نیست مثل شکست مقابل بحرین نیست ناامید کننده نیست!

والسلام علیکم :دی

M A M M U T
01-09-2010, 22:21
خدا همه را به راه راست هدایت کنه
فقط یه مطلب دیگه بگم

کسی که قصدش تخریبه(نه نقد)قضیه از هر طرفی بشه به باد انتقاد میگیره.
مثل تونس که قوتر و ضعیفتر بودنش برای شما دست اویزیه برای تخریب.
اخر نگفتید چرا تونس را پخش نکردن.اینکه به بحث ربط داره که اگر نداره چرا از اول مارا از نظرات خودتون در این باره بهرهمند کردید؟
بحث قوی تر یا ضعیف تر بودن تونس و ایران یه بحثی بود بین من و یکی دیگه از کاربرا که به توافق رسیدیم و فکر نکنم کار خوبی باشه که از مطالب قبلی بر ضد من استفاده کنید.
خب بنده عرض کردم برنده شدن ایران در مقابل تونس محتمل نبود.و اگه ایران در این بازی برنده نمی شد چون ضعیف تر بودن تونس در افکار عمومی باعث تخریب اسطوره سازی ایران از بسکتبالش میشد.در ضمن وجود چیر لیدر ها و دنسر ها هم یکی یکی از علل پخش نکردن مسابقه بود.سانسور کردن در بسکتبال هم خیلی سخت تر از فوتباله.
من واضح تر از این نمیتونم توضیح بدم.

arisa
01-09-2010, 22:23
اگرمدرکی هست در این باره بگید.واقعا دوست دارم بدونم.خداشاهده اینو از روی کنایه نگفتم.

فوتبالها برخیشون ( برای مثال لیگ انگلستان و جام قهرمانان استثنا بوده معمولا) از روی شبکه های دیگه ماهواره ای پخش میشه که این یعنی نخریدن حق پخش بازیها ولی برای خود من هم عدم پیگیری شبکه ها جای سوال بوده و احتمالی وجود داره مبنی بر به توافق رسیدن بر سر مبلغ بسیار کمتری با شبکه ترد پارتی ای! که حاضر میشه در ازای مبلغی اجازه پخش بازی از روی شبکش با پوشوندن لوگوش را بده-هرچند تنها یک احتمال هست و شاید واقعا شبکه ها نیازی به پیگیری نمیبینند-

iceweek
01-09-2010, 22:30
بحث قوی تر یا ضعیف تر بودن تونس و ایران یه بحثی بود بین من و یکی دیگه از کاربرا که به توافق رسیدیم و فکر نکنم کار خوبی باشه که از مطالب قبلی بر ضد من استفاده کنید.
خب بنده عرض کردم برنده شدن ایران در مقابل تونس محتمل نبود.و اگه ایران در این بازی برنده نمی شد چون ضعیف تر بودن تونس در افکار عمومی باعث تخریب اسطوره سازی ایران از بسکتبالش میشد.در ضمن وجود چیر لیدر ها و دنسر ها هم یکی یکی از علل پخش نکردن مسابقه بود.سانسور کردن در بسکتبال هم خیلی سخت تر از فوتباله.
من واضح تر از این نمیتونم توضیح بدم.

من کاری به این ندارم که نظر شما چی بود و عوض شد.خوب اشتباه کردید ولی موضوع اینه که اولش که فکر میکردید تونس ضعیفتره پیروزی مارا بی ارزش جلوه دادید و گفتید حقمونه بسکتبالمون را نقد کنیم.با اینکه همه میدونیم در این سالها بسکتبالمون پیشرفتهای چشمگیری داشته که همش جای تحسین داره
بعد که گفتید قویتره بحثو باز سیاسی کردید که 12 سال پیش اون پخش شد و حالا نشد و یه سری حرف های جالب دیگه

خوبه که یکم دلایلتون منطقی تر شد
در ضمن تونس هم تیمی نبود که بردش جای تبریک گفتن به بچه های تیم بسکتبالمونا نداشته باشه و اقای arbabe.sayeha مفصلا در این باره صحبت کردن

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

ممنون.متشکر.من هیچ مشکلی با شما ندارم بعضی از کاربرا خیلی دوست دارن یار کشی کنن بر علیه دیگران.
بازم ممنون

ایشون همچین قصدی نداشتن.فقط چیزیو که فکر میکردن درسته گفتن

gladiator2714
01-09-2010, 22:36
خوب به یاری خدا و کمک دوستان مثل این که بحث فروکش کرد.حالا من یه سوال دارم:این اواتار من تو تیم آمریکا هست یا نه؟

satttanism
01-09-2010, 22:38
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8 - از ارسال اخبار سیاسی و مذهبی و بحث درباره این موضوعات جدا خودداری کنید.

نکته: مخصوصا انتخاب-اتی!

« قوانین انجمن خبرهای ورزشی » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- از ذكر اخبار دروغ و همچنين نوشتن مطالب خلاف اخلاق یا کلمات ناشایست به هر صورت و دليلی پرهيز كنيد.

3-بر سر موضوعات ورزشی با هم بحث و جدال بی‌مورد نكنيد و به نظرات و آراء همديگر احترام بگذاريد ؛ مطمئنا نظرات افراد در هر زمینه‌ای با هم متفاوت است...

لطفا ادامه ندید در غیر این صورت برخورد خواهد شد

Kianoosh
01-09-2010, 22:39
دوستان

من خواهش می کنم دیگه در مورد پخش بازی ها صدا و سیما مسائل و برداشتهای سیاسی اقتصادی و .....صحبت نکنیم بریم به اصل ورزش صحبتها شد و همه حرفهاشون رو زدن نتیجه گیری سخت نیست اما از اونجایی که دوستان در تیم مدیریت داشتند تاپیک رو قفل می کردن و با صحبتهایی که شد کمی آزادی بیان باشه اما مثل اینکه آخرش نمیشه...لطف کنید دیگه بحث رو ادامه ندید

با تشکر

iceweek
01-09-2010, 22:40
راستی امریکا چند درصد از بازیو با یارهای اصلیش بازی کرد؟همینطور برزیل؟

M A M M U T
01-09-2010, 22:41
لطفا ادامه ندید در غیر این صورت برخورد خواهد شد

ok
=======================================
میگم بازی بعدی با اسلوونی ممکنه پیروز شیم؟
اصلا امیدی هست بریم بالا؟باید چند تا رو ببریم تا بریم بالا؟

Kianoosh
01-09-2010, 22:46
خوب به یاری خدا و کمک دوستان مثل این که بحث فروکش کرد.حالا من یه سوال دارم:این اواتار من تو تیم آمریکا هست یا نه؟

مرسی خب وید الان در حالت free agent به سر میبره و خوشحال و خسته :دی چون فصل قبلی بازی های فشرده در NBA داشته و طبعا شرایط حرفه ای به تیم ملی ترجیح داده من چیزی در مورد مصدومیت و قهر و اینها نشنیدم باز اگه خبری بود بزارید اتفاقا مربی هم بهش اعتقاد زیادی داشته (کیه که نداشته باشه :دی)

خب یه مورد جالب هم که حامد حدادی با متوسط 9 ریباند در هر بازی در رده دوم بهترین ریباند کننده مسابقات قرار گرفته در رتبه اول همتای چینی جیانلین(؟) با 9.8 ریباند در هر بازی هست

gladiator2714
01-09-2010, 22:49
خب چه عجب یه سوال فنی هم شد.
اگه بازی فردا رو ببریم چهارم گروه میشیم و باید با تیم اول گروه یک بازی کنیم.
در غیر این صورت حذف

iceweek
01-09-2010, 22:51
یه کپی و پیست اینجا بکنم با اجازه صاحبش ارباب سایه ها

بردن اسلوونی با 7 بازیکن شاغل در NBA چندان آسان نیست. شما فکر کنید که ما با یک بازیکن شاغل در NBA می‌توانیم این تیم را شکست دهیم؟ چنین چیزی در حال حاضر توسط بسکتبال ما ممکن نیست.ما در مسابقات جهانی فقط به دنبال این هستیم که حریفان را وادار کنیم در سایه بازی‌های شایسته با تمام قدرت به ما فکر کنند. ما حد و اندازه بسکتبال خود و دیگران را خوب می‌دانیم و توقعمان در حد بضاعتمان است.
اگر آمریکا، اسلوونی و برزیل را نتوانیم ببریم، تونس را که خواهیم برد.

تونس هم با حضور تیم‌های مطرح اروپایی و آمریکایی در گروه ما فقط به پیروزی مقابل ایران فکر می‌کند و ما هم متقابلا مثل آنها. دیدار ایران و تونس برخلاف آنچه آسان پنداشته می‌شود، چندان آسان نخواهد بود.

AB
01-09-2010, 22:53
مجری شبکه Ntv ترکیه میگفت که ایرانی ها بازی رو تو ذهنشون باختن واسه همین بازی اصلا جذابیت نداشت.

درسته به هر حال قرار بود ببازن ولی اگه یه ذره اعتماد به نفسشون بیشتر بود حداقل تفاوت امتیاز به این بزرگی به وجود نمیومد.:2:

M A M M U T
01-09-2010, 22:56
خب چه عجب یه سوال فنی هم شد.
اگه بازی فردا رو ببریم چهارم گروه میشیم و باید با تیم اول گروه یک بازی کنیم.
در غیر این صورت حذف
این جا چرا دکمه ی تشکر نداره.اه
اول متشکر
دوم: همون صعود نکنیم بهتره وگر نه احتمالا می خوریم به آرژانتین:31:

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

لبنان هم 91 به 57 باخته به اسپانیا.:20:

gladiator2714
01-09-2010, 23:01
خواهش می کنم.
دوستان کسی در مورد nbaپلیرهای اسلوونی اطلاعاتی داره؟

4umbaz
01-09-2010, 23:03
یکی گفت گه بهد از برزیل کمترین گل خورده رو ار امریکا داشتیم خدمتش بگم تیم ایران از فرصت 24 ثانیه 21 ثانیه رو با توپ لاس میزد و بعد یه پرتاب مینداخت که 50 50 بود..
خوب اینم یک روشه که بالا 100 تا نرن...

ghahremanimehdi
01-09-2010, 23:03
احتمال صعود بسیار کمه چون با اختلاف 14 امتیاز باید بازی فردا رو ببریم که تقریبا محاله.

Kianoosh
01-09-2010, 23:07
البته فکر می کنم تحت شرایطی با پیروز محال مقابل اسلوونی بریم دور بعد :دی اول اینکه اسلوونی امشب به برزیل ببازه (تا کوارتر سوم فکر می کنم با اختلاف حدود 10 جلو هست)در غیر این صورت با هر نتیجه پنجم میشیم بعد اینکه اسلوونی رو باید با اختلاف زیادی شکست بدیم که از اولی بعیدتر هست کلا تورنمنت خوب و مفیدی بود از این بیشتر هم نمیشه انتظار داشت باز فردا یک بازی آبرومند بکنن کافیه

Ninjai
01-09-2010, 23:10
چیو دزدین پخش کردن تاحالا؟تا اونجایی که همه میدونیم از مسابقات جامجهانی فوتبال تا سریالها و فیلم ها همشونا میخرن
اینا از این کارا زیاد کردن . بازیهای چامپیون لیگ و لیگ های اروپایی رو مگه نمیبینین !
اگه میخواستن نشون میدادن . دلیلش چیزای دیگست ! (البته نمیدونم چیه !!! ) مگه بازی برزیل رو نشون ندادن ؟!

arisa
01-09-2010, 23:12
البته ماه پیش بود فکر کنم که در یک بازی دوستانه به اسلونی با حساب 104 بر 74 باختیم،به هر حال گروه بسیار سختی داشتیم و نتایج نسبتا قابل قبولی هم تیم کسب کرد،مثل آسیا باید پله پله پیشرفت کرد،بستکتبال مثل فوتبال هم نیست که معجزه و اتفاقات غیرقابل پیش بینی در اون متصور بود..

iceweek
01-09-2010, 23:17
اخر نگفتید کسایی که بازیو دیدن آمریکا چقدر با ذخیره هاش با ما بازی کرد؟برزیل با ما چطور ؟چون اونا هم نتونستم ببینم

Kianoosh
01-09-2010, 23:28

hojjatinho
02-09-2010, 00:16
اخر نگفتید کسایی که بازیو دیدن آمریکا چقدر با ذخیره هاش با ما بازی کرد؟برزیل با ما چطور ؟چون اونا هم نتونستم ببینم
ببینید در امریکا چیزی به اسم ذخیره وجود نداره همه در یه حدن . با این وجود از همه ستارهاش استفاده کرد بیلاپس - رودی گی - دورانت و ...
برزیل هم به جز یکی از بازیکنای nba همه بودن

saeed_h1369
02-09-2010, 01:59
اسلوونی به 3 تا برزیلو برد صد در صد خیلی بازیه سختی خواهد بود..........

amin khan
02-09-2010, 07:44
میگم بازی با آمریکا رو امروز صبح ساعت 7- 8 شبکه سه پخش کرد...
جهت اطلاع عمومی دوستان عرض کردم:31:

Mojtaba-MCI
02-09-2010, 08:14
دوستان دوتا سوال دارم.
نتیجه ی بازی ایران تونس چندچند به نفع ایران شد؟!
نتیجه ی بازی ایران آمریکا چندچند به نفع آمریکا شد؟!
ممنون!

Silver WereWOlf
02-09-2010, 08:57
حالا اينا ولش كنيم چرا كسي به گزارش كردن گزارش چيزي نميگفت من تا كوارتر 3 گوش دادم بعضي جاهاش داشت از چشمام اشك ميومد
حتي اسم بازيكنارو نميدونست شمارشونو ميگفت
من كه واقعا خنديدم:27:

وین رونی
02-09-2010, 09:17
شنیدم بین کوارترها که دخترکها میان می رقصن سر بازی ایران و آمریکا مجبورشون کردن شلوار پا کنن درسته؟
کسی عکس داره؟

M A M M U T
02-09-2010, 09:41
دوستان دوتا سوال دارم.
نتیجه ی بازی ایران تونس چندچند به نفع ایران شد؟!
نتیجه ی بازی ایران آمریکا چندچند به نفع آمریکا شد؟!
ممنون!
ایران تونس>>>71-58
ایران ایالات متحده>>>51-88
=========================

ببینید در امریکا چیزی به اسم ذخیره وجود نداره همه در یه حدن . با این وجود از همه ستارهاش استفاده کرد بیلاپس - رودی گی - دورانت و ...
برزیل هم به جز یکی از بازیکنای nba همه بودن
سلام.
البته نظر شما کاملا محترم هست اما به نظرم آمریکا از هیچ کدوم از بازیکنان رسمیش استفاده نکرد.
کوبی برایانت که مصدومه.لبرون جیمز و کریس بوش و دوین وید هم که تیمشون رو همراهی نکردند.
و کلا هیچ کدام از بازیکنان آمریکا تو المپیک 2008 تو تیم حال حاضر نیست.به نظرم آمریکا دیگه قهرمانی تو این مسابقات براش عادی شده.
اما با اون بخشش که گفتی همه ی آمریکایی ها در یک سطح هستن تقریبا موافقم.

AB
02-09-2010, 09:48
حالا اينا ولش كنيم چرا كسي به گزارش كردن گزارش چيزي نميگفت من تا كوارتر 3 گوش دادم بعضي جاهاش داشت از چشمام اشك ميومد
حتي اسم بازيكنارو نميدونست شمارشونو ميگفت
من كه واقعا خنديدم:27:

تلویزیون ایران؟

M A M M U T
02-09-2010, 11:01
شنیدم بین کوارترها که دخترکها میان می رقصن سر بازی ایران و آمریکا مجبورشون کردن شلوار پا کنن درسته؟
کسی عکس داره؟

بله به احترام مسلمانان ایرانی ساق پوش های سیاه رنگ و تی شرت های سفید پوشیدن.اما با این وجود مسئولان رسمی ایرانی حاضر به شرکت در مراسم اول بازی نشدن.
منبع nbc sport