PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

VBYOFSKI
01-12-2010, 12:10
فروهر در دستان سسک

این فروهر رو کانون رسمی هواداران آرسنال (Arsenal.ir) برای سسک فرستاد به عنوان هدیه، چون فصل پیش یهترین بازیکن فصل آرسنال شناخته شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود با کیفیت بالا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

L.A.M.P.A.R.D
01-12-2010, 12:19
ایول به بروبچه های ارسنال :دی

shutdown
01-12-2010, 12:26
منچسترمون هم گند زد که.....با تیم دوم تو carling cup 4-0 از وست هام شکست خوردیم...ترکیب هم این بود...
Kuszczak; OShea, Smalling, J.Evans, Fabio; Bebe, Fletcher, Giggs, Anderson, Obertan; Hernandez
بعد از 29 بازی شکست خوردیم....البته تو لیگ هنوز شکست ناپذیریم....
تیم اصلی که نبود...بیخیال

vahidgame
01-12-2010, 12:36
پس الان دیگه بدون باخت نیستید :21: :31:
ولی بازم ترکیب خیلی بدی منچستر نداشت!
این وست هام هم تیم عجیبیه!

flatrish
01-12-2010, 13:01
ما که باختیم قبلا هم سیتی، لیورپول، چلسی حذف شده بودند. فکر کنم آرسنال حداقل امسال این جامو بگیره دیگه!

mjt10063
01-12-2010, 13:07
حیف شد
دیگه اینو واقعا راست میگن ترکیبمون در برابر مست هام هم زیاد بد
نبود
تنها نقطه ضعف دروازه بان و دفاع وسط بود

ولی نباید این شکست سنگین رو میخوردیم

اونم تو موقعیتی که 4 روز بعدش بازی داریم

واقعا نمیدونم چه بلای دیشب سر شیاطین نازل شد که 4 خوردن
حتی 1 نزدن
:41:

shutdown
01-12-2010, 13:14
ترکیب بد نبود؟؟؟؟؟؟
فقط دفاع وسط و دروازه بان بد بودند؟؟؟
عزیزم تیمی که دفاع وسط و دروازه بان نداره یعنی عضو های اصلی گل نخوردن....معلومه گل میخوره....
به به هم شد مهاجم؟؟؟
اوبرتان شد وینگر؟؟؟
ترکیب افتضاح بود...تازه فابیو کجا اورا کجا!!!

Ali*Reza
01-12-2010, 13:20
شکست رو بی خیال. فعلا که تو لیگ صدر جدولیم.

flatrish
01-12-2010, 13:32
تایید میشه. کارلینگ کاپه دیگه مهم نیست. از این میترسم که این بازیکنا قراره مثلا آینده منچستر باشند؟:31:

Ezel
01-12-2010, 13:33
شکست سنگین یونایتد و برد آرسنال در کارلینگ کاپ

سایت گل- مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای کارلینگ کاپ، سه شنبه شب با برگزاری دو دیدار دنبال شد.

در اولین دیدار آرسنال موفق شد تا با دو گل از سد ویگان اتلتیک عبور کند و در دومین دیدار منچستریونایتد، با 4 گل مغلوب تیم وستهم یونایتد شد.

دو دیدار دیگر در این مرحله نیز امشب میان تیمهای بیرمنگام – استون ویلا و ایسوویچ – وست برومویچ انجام می شود.

در دیدارهای دیشب این نتایج به دست آمد:

*آرسنال 2- ویگان اتلتیک 0

گلها: آنتونین آلکاراس (42،گل به خودی) و نیکلاس بندتنر (67)

* وستهم 4- منچستریونایتد 0

گلها: جاناتان اسپکتور (22 و 37)، کارلتون کول (56 و66)

بخش فارسی سایت گل

R O O T
01-12-2010, 13:54
ونگر: روزي كه ديگر غم نخورم متوقف خواهم شد!

سایت گل- ونگر خوشحال خواهد بود كه در صورت نياز عصباني شود...حتما كساني كه دربي هفته گذشته آرسنال مقابل تاتنهام را مشاهده كردند صحنه عصانيت شديد ونگر و پرت كردن بطري آب را هرگز فراموش نمي كنند زماني آرسنال پيروزي 2-0 را با باخت 3-2 عوض كرد ونگر از شدت عصابانيت پس از نوشيدن مقداري از آب آن بطري آن را به شدت به زمين كوباند!! و اين صحنه را به صحنه اي دردناك اما خاطره انگيز براي هواداران توپچي ها تبديل كرد.

به گزارش آرسنال دات آی آر ونگر در خصوص آن عكس العمل گفت: من عصيباني بودم. روزي كه ديگر غم نخورم متوقف خواهم شد! من مي خوام اين تيم ببرد چراكه به اين تيم باور دارم. من احساس مي كنم آنها تشنه برد هستن و آنها مي خواهند ببرند بنابراين من تنها مي خواهم به آنها به اندازه اي كه مي توانم كمك كنم.

" من شهرتم را اصل قرار نمي دهم. چيزي كه براي من اهميت دارد باشگاه فوتبال آرسنال است فراتر از شهرت من. من مي خواهم كساني را كه عاشق آرسنال هستند خوشحال باشند.

"من مي خواهم شادي را به آنها بدهم و همه براي همين است. البته كه من غرور دارم و من مي خواهم دستاورد هايي را به اندازه اي مي توانم بدست آورم و بدست آوردن بهترين ها را و من فكر نمي كنم من هرگز در اين مورد در آينده نيز تغيير نخواهم كرد."

"من از باتداي فصل احساس مي كنم مجومعا جوهر عقلاني تيم ما در هر بازي قوي وقوي تر مي شود. و دليلي براي پيشرفت كردن وجود ندارد. در كار ما فردا بايد بهتر از امروز باشيد و اين چيزي است كه ما براي بدست آوردنش تلاش مي كنيم."

شکست سنگین یونایتد و برد آرسنال در کارلینگ کاپ

سایت گل- مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای کارلینگ کاپ، سه شنبه شب با برگزاری دو دیدار دنبال شد.

در اولین دیدار آرسنال موفق شد تا با دو گل از سد ویگان اتلتیک عبور کند و در دومین دیدار منچستریونایتد، با 4 گل مغلوب تیم وستهم یونایتد شد.

دو دیدار دیگر در این مرحله نیز امشب میان تیمهای بیرمنگام – استون ویلا و ایسوویچ – وست برومویچ انجام می شود.

در دیدارهای دیشب این نتایج به دست آمد:

*آرسنال 2- ویگان اتلتیک 0

گلها: آنتونین آلکاراس (42،گل به خودی) و نیکلاس بندتنر (67)

* وستهم 4- منچستریونایتد 0

گلها: جاناتان اسپکتور (22 و 37)، کارلتون کول (56 و66)

شایعات فوتبال جزیره- نویر نامزد جانشینی ون درسار

سایت گل -به شایعات داغ امروز فوتبال جزیره توجه کنید:
باشگاه تاتنهام به نظر قصد دارد "امانوئل آدبایور" مهاجم منچستر سیتی را به لندن بیاورد

چلسی و منچستر سیتی به دنبال خرید "دیوید لوئیز" بازیکن 25 میلیون پوندی تیم بنفیکا پرتغال هستند

...

سیتی در همین حال به دنبال خرید "جانو آنانیدزه" بازیکن اسپارتاگ مسکو است و برای او 5 میلیون پوند پیشنهاد داده

...

چلسی هم در همین حال به دنبال به دست آوردن "کرسیتین لدسما" بازیکن لاتزیو ایتالیا است، که 15 میلیون پوند قیمت گذاری شده

مانوئل نونر، دروازه بان شالکه 04 آلمان به نظر اولین گزینه برای جایگزینی "ادوین وندرسار" سنگربان منچستر یونایتد است

...

در همین حال یونایتدی ها به فکر خرید "کیاران کلارک" بازیکن جوان استون ویلا و همچنین "فیل جونر" بازیکن بلاکبرن هستند

روی هاجسون، سرمربی لیورپول قصد دارد "دارن بنت" بازیکن ساندرلند را به آنفیلد بیاورد اما این جابه جایی حدود 22 میلیون پوند برای قرمزهای لیورپول آب می خورد

...

هاجسون همچنین برای بازگرداندن " جبریل سیسه" بازیکن پاناتینایکوس یونان که بین سالهای 2004 تا 2006 در آنفیلد بازی می کرد؛ تلاش می کند

...

در آن سو، یونتوس برای خرید "رایان بابل" از آنفیلد گفتگو را آغاز کرده و سویا اسپانیا هم به "لوکاس لیوا" بازیکن برزیلی قرمزهای لیورپول علاقه نشان داده

...

در همین حال بایرن مونیخ آلمان هم به لیست باشگاههای علاقه مند به خرید "درک کویت" بازیکن لیورپول پیوسته

آژاکس هلند هم برای خرید "نیکلاس بنتنر" از آرسنال وارد مذاکرده شده

رافائل وندرفارت؛ گفته قلبش همچنان برای باشگاه هامبورگ آلمان می تپد و دوست دارد روزی دوباره به این باشگاه برگردد. او گفته در غیر این صورت از بازی کردن برای تاتنهام در وایت هارت لین راضی است

...

صحبتهایی هم از پیوستن "دیوید بنتلی" بازیکن تاتنهام به گالاتاسرای ترکیه به گوش می رسد

...

این باشگاه لندنی هم بیکار نشسته م برای انتقال "وداد ایپسویچ" از باشگاه هوفنهایم آلمان به لندن وارد مذاکرده شده

...

سفید پوشان لندنی همچنین علاقه خود برای خرید "گری کاهیل" از باشگاه بولتون را نشان داده اند و دوست دارند "متئو آپسون" را از وستهم به وایت هارت لین بیاورند

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال هم به نظر به هر قیمتی شده قصد دارد "کریم بنزما" بازیکن فرانسوی رئال مارید را به لندن بکشاند. برای این بازیکن 22 ساله 25 میلیون پوند پیشنهاد شده

اورتون هم منتظر است تا نقل و انتقالات میان فصل آغاز شود و "شوان رایت-فیلیپس" را از منچستر سیتی بخرد

پدر و مسئول برنامه های "روخه سانتا کروز" بازیکن پس زده شده باشگاه منچستر سیتی معتقد اند که او می خواهد به زادگاهش برگردد تا دوباره "الیمپیا" را در این کشور مطرح کند و بعد از 10 سال تیمی که از آن فوتبال حرفه ای را شروع کرد قهرمان کند

پپ گواردیولا؛ سرمربی بارسلونا هرگونه رابطه ای با باشگاه چلسی را رد کرده است

باشگاه وستهم، علیه فدراسیون فوتبال انگلستان 10 و نیم میلیون پوند ادعای خسارت کرده. دلیل این کار آسیب دیدگی "دین اشتون" بازیکن ملی پوش این باشگاه که در بازی ملی مصدوم شد و برای همیشه مجبور شد از فوتبال خداحافظی کند

جیمی کرگر، به احتمال زیاد باید کتفش را عمل کند و همین باعث می شود که او سه ماه برای لیورپول بازی نکند

آمریکا برای کسب میزبانی جام جهانی 2022 دست به دامان "مورگان فریمن" بازیگر
هایلوود شده. ایالت متحده با این کار قصد دارد جام جهانی را به خانه بیاورد

هاجسون: فرناندو تورس مقابل استه‌آوا بازی نمی‌کند

سایت گل – فرناندو تورس در دیدار این هفته لیگ اروپا مقابل استه‌آوا بخارست در ترکیب لیورپول قرار نخواهد گرفت.

روی هاجسون، مربی لیورپول گفته دنی ویلسون هم در سفر به رومانی به جای جیمی کاراگر مصدوم بازی خواهد کرد.

تورس استراحت می‌کند تا برای دیدار با استون ویلا آماده باشد و ویلسون فرصت ضور در میادین را می‌یابد، چرا که کاراگر به دلیل جراحی شانه سه ماه از میادین دور است.

ویلسون پس از این که از رنجرز به لیورپول آمد دومین بازی‌اش را انجام خواهد داد و در کنار سوتریوس کرگیاکاس زوج خط دفاعی را تشکیل خواهد داد. فابیو آئورلیو و مارتین کلی دیگر مدافعان لیورپول در این بازی خواهند بود.

هاجسون به سایت رسمی لیورپول گفته: «مارتین کلی و دنی ویلسون مقابل استه‌آوا بخارست در ترکیب ثابت قرار می‌گیرند و این فرصتی عالی برای این دو نفر است که نشان دهند می‌توانند ادعای حضور در ترکیب اصلی را داشته باشند.

نتوانستیم امتیازاتی که مقابل تاتنهام شایسته‌اش بودیم را بگیریم و به همین دلیل در میانه جدول ماندیم. پس دیدارهای بعدی برای ما بسیار مهم است.

من باید مراقب باشم و همه بازیکنانی که می‌خواهم مقابل استون ویلا بازی کنند را به میدان نفرستم و رویشان ریسک نکنم.

تورس در این سفر همراه ما نیست. او را به همراه شش، هفت بازیکن که انتظار دارم مقابل استون ویلا در ترکیب ثابت قرار بگیرند به سفر نخواهم برد.

روی کاغذ به نظر می‌رسد تیمی ضعیف‌شده می‌برم، اما به عقیده من، بازیکنانی مانند جو کول، رایان بابل، میلان یوانویچ، دنی ویلسون، کریستین پولسن و جونجو شلوی می‌توانند خیلی کارها برای لیورپول انجام دهند.»

2010/12/1

vahidgame
01-12-2010, 14:04
ایول چلسی چه قدر دنبال بازیکنه
به نظر من اینارو توی نقل و انتقالات زمستونی بگیره کافیه :31:
دیوید لوئیز
شوان اشنایدر یا دروسی
آگئرو یا تورس

Alireza.M67
01-12-2010, 15:21
شنیدم که قراره منچستر اولین باختش رو به چلسی یده :دی:21:

راست میگه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم شنیدم :21: :31:

از اونجایی که قراره رکورد آرسنال رو بزنیم از الآن تا ژانویه سال 2012 از باخت خبری نیست .
پس منبع خبریتون یحتمل منبع آب بوده .:31:

R O O T
01-12-2010, 16:01
الكس فرگوسن: بازيكنان جوان ما در ديدار مقابل وستهم اشتباهات زيادي مرتكب شدند

سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، تاييد كرد كه بازيكنان جوانش در شكست 4-0 شب گذشته مقابل وستهم اشتباهات زيادي مرتكب شدند.

29 بازي بدون شكست شياطين سرخ با درخشش كارلتون كول و جاناتان اسپكتور كه هر كدام در اين ديدار دو گل به ثمر رساندند، به پايان رسيد.

فرگوسن كه در اين ديدار از بازيكناني مانند فابيو داسيلوا، كريس اسمالينگ، جاني اونز و به به استفاده كرد، گل هايي كه تيمش در اين ديدار دريافت كرد را غير قابل قبول توصيف كرد.

او در مصاحبه با اسكاي اسپورت گفت:" ما انتظار چنين نتيجه اي را نداشتيم. فكر مي كنم گل هاي وحشتناكي دريافت كرديم. آنها بسيار جوان هستند و نمي توانند چنين اشتباهاتي را فراموش كرده، به بازي برگردند و پيروز شوند.
بازيكنان جوان تيم اشتباهات زيادي مرتكب شدند و حتي با در نظر گرفتن جواني شان، نمي توانيد اين اشتباهات را بپذيريد.
ما هميشه روي جوان ها سرمايه گذاري مي كنيم و هميشه نيز اين كار را به خوبي انجام داده ايم. در اين بازي هاست كه بازيكنان چيزهاي زيادي ياد مي گيرند. مدت ها پيش ما مقابل كاونتري شكست خورديم و بازيكنان جوان ما از آن بازي چيزهاي زيادي آموختند.
امروز وستهم اين بازي را خيلي بيشتر از يك بازي جام حذفي جدي گرفت. آنها به سختي تلاش كردند و تماشاگران نيز به خوبي از آنها حمايت كردند."

2010/12/1

yuseph
01-12-2010, 18:01
تسلیت به بروبچ یونایتد...بدجوری باختن.

R O O T
01-12-2010, 19:44
توافق ري ويلكينز با باشگاه چلسي

سايت گل- اتحاديه مربيان ليگ برتر انگليس اعلام كرد ري ويلكينز، كمك مربي سابق چلسي ، با مديران اين باشگاه به توافق رسيده است.

ويلكينز كه كمك كارلو آنچلوتي بود، ماه گذشته از چلسي اخراج شد. او اين اتفاق را يك تصميم كاملا ناعادلانه توصيف كرده بود.

ويلكينز 54 ساله كه زماني كاپيتان چلسي بود، براي حل مشكلش با باشگاه چلسي وكيل استخدام كرد اما بيانيه اي كه در سايت اتحاديه مربيان ليگ برتر منتشر شد، فاش كرد كه دو طرف به توافق رسيده اند.

" اتحاديه مربيان ليگ برتر مي تواند تاييد كند كه ري ويلكينز و باشگاه چلسي همه مشكلات اخيرشان را كه پس از جدايي او از اين باشگاه در 11 نووامبر ايجاد شد، برطرف كردند."

ويلكينز نيز نتيجه كار راضي است و از اتحاديه مربيان به دليل حمايت شان تشكر كرد." من علاقه زيادي به باشگاه چلسي، كادر مربيگري، بازيكنان و هواداران آن دارم و براي آنها در ادامه فصل و سال هاي آينده آروزي موفقيت مي كنم.
همچنين از اتحاديه به دليل كمك هاي شان در رسيدن به توافق نهايي تشكر مي كنم."

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010/12/1

pcforlife
01-12-2010, 20:02
باخت بدی بود! ولی من حاضرم طلسم سال ها بدشانسی مون و قهرمان نشدنمون تو جام حذفی حتی با باخت و حذف تو کارلینگ کاپ شکسته بشه...
ترکیب سر الکس هم ته بازیکن جوون بود! به نظرم باید جدی تر میگرفتیم بازی رو...:20:

Erfan64
01-12-2010, 20:15
از اونجایی که قراره رکورد آرسنال رو بزنیم از الآن تا ژانویه سال 2012 از باخت خبری نیست .
پس منبع خبریتون یحتمل منبع آب بوده .:31:
بعضی از جوونا این دوره زمونه چه آرزوهایی دارن
:31:

LiverBarca
01-12-2010, 20:17
تیم خیلی قوی دارید،از تیم اخر جدول 4 تا خورد:27:،وای به حال وقتی که با لیور بازی میکنید...

iceweek
01-12-2010, 20:29
یه عکس جالب
واقعا ارسنال برای طرفداراش ارزش قائله

لازم به ذکر است این هدیه از طرف کانون هواداران آرسنال در ایران به بهترین بازیکن فصل قبل از دید هواداران ایرانی تعلق و ارسال شده بود .

LiverBarca
01-12-2010, 20:32
شنیدم که قراره منچستر اولین باختش رو به چلسی یده :دی:21:
اینکه دیگه شنیدن نداره،معلومه....:21:
منچستر از وستهام شکست میخوره،دیگه چه برسه به چلسی؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

R O O T
01-12-2010, 22:10
ونگر: آرسنال جایی برای خریدهای جدید ندارد

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال شایعات مبنی بر خریدهای جدید در ژانویه را رد کرده و گفته تیمش جایی برای خرید ندارد.
او پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر ویگان در جام اتحادیه گفت که بازیکنان ملی‌پوش باشگاه بسیار زیادند و نمی‌توان به راحتی همه آنها را در ترکیب اصلی قرار داد.
ونگر می‌گوید: «نمی‌دانم بازیکنان جدید را کجا بگذارم. ما همین حالا هم ملی‌پوشانی داریم که بازی به اندازه کافی به آنها نمی‌رسد.»
او درباره پیروزی مقابل ویگان از عمقی که تیمش دارد ستایش کرد: «ما نه تغییر در ترکیب انجام دادیم و هنوز هم آبو دیابی و توماس فرمائلن مصدوم هستند. مانوئل آلمونیا و سباستین اسکیلاچی هم همین طور. به بازیکنانی مانند مروان شماخ هم استراحت دادیم. آرون رمزی هم البته به زودی به تیم برمی‌گردد.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010/12/1

pcforlife
02-12-2010, 00:57
سامان بیخیال... حوصله داری؟! لیورپول اگه تیم بود که این فصل تو جام یوفا با معروفترین همگروهیش یعنی ناپولی بازی نمی کرد!!:biggrin:
ضمنا اونی که گورش رو گم کرد واستون بعد از 21 سال معتبرترین جام اروپا رو به دست آورد! من که طرفدار لیورپول نیستم، واسه بنیتس احترام زیادی قائل بودم و هستم، اما به نظر میرسه که ایشون خیلی قدرشناس تشریف دارن!!:mellow:

davy jones
02-12-2010, 10:19
تمام رفیقامون که الان چند وقته اینجا داریم با صلح و صفا پست
میدیم حتی یه بارم باهم درگیر نشدیم

آره والا ... انصافا من هیچ تاپیکی رو به این شادابی و طراوت ندیدم که توش همه با هم رفیقن. این کاربر لیورپولی هم این اخلاقش رو از تاپیک لالیگا به ارث برده.

viva premier league

mjt10063
02-12-2010, 10:27
این کاربر لیورپولی هم این اخلاقش رو از تاپیک لالیگا به ارث برده.

تائید میشه

R O O T
02-12-2010, 10:42
دروگبا: هر چه سنم بیشتر می‌شود بهتر می‌شوم

سایت گل – دیدیه دروگبا، مهاجم چلسی به دیگر تیم‌های لیگ برتری هشدار داده و گفته هر چه پیرتر می‌شود بهتر می‌شود.

مهاجم ساحل عاجی به زودی 33 ساله می‌شود ولی می‌گوید هنوز به اوج فوتبال خود نرسیده است: «به نظرم هر چه سنم بیشتر می‌شود بهتر می‌شوم.
من فوتبالم را در بالاترین سطح خیلی دیر شروع کردم، یعنی زمانی که 25 ساله بودم و یک فصل برای مارسی بازی کردم و سپس به این‌جا آمدم.
من نمی‌دانم این خوب است یا نه، ولی حس می‌کنم هر فصل دارم بهتر می‌شوم. و چون دیر شروع کرده‌ام، از بازی خسته نیستم و سیر نشده‌ام.نمی‌دانم چه زمانی دست از بازی برمی‌دارم چون عاشق کارم هستم.»

مهاجم سابق مارسی کاپیتانی تیم را در غیاب جان تری و فرانک لمپارد بر عهده گرفته و این هم‌زمان شده با نتایج ضعیف چلسی. دروگبا هم شش بازی است که در هیچ رقابتی گل نزده است.

او می‌گوید: «تلاش می‌کنم به بازیکنان انگیزه بدهم و در زمین الگو باشم. باید مطمئن شوید که حرفی که در رختکن می‌زنید را در زمین اجرا می‌کنید. اما وقتی کاپیتان نباشم هم همین است.
این بازوبند چیزی را برای من عوض نکرده است. این شخصیت من را عوض نکرده و من همانم که همیشه بودم.»

دروگبا در هر حال در هفتمین فصل حضور در استمفورد بریج گفت که دو هدف برای این فصل دارد: «اول از همه، باید همه سالم باشند چون با سلامت است که می‌توانید به چیزی که می‌خواهید برسید.
سپس می‌خواهم همه در چلسی قهرمانی لیگ قهرمانان را در ویمبلی جشن بگیریم.»

2010/12/1

pcforlife
02-12-2010, 11:18
مثه اینکه شایع شده پارک رو سویا میخواد... تو سایت باشگاه زدن... امیدوارم ترنسفر نشه...:20:

vahidgame
02-12-2010, 13:20
منم موافقم. به این پستا جواب ندیم بهتره

R O O T
02-12-2010, 14:20
نتایج دیدارهای کارلینگ کاپ- پیروزی بیرمنگام و ایپسوویچ

سایت گل- پنجشنبه شب دو دیدار باقی مانده از دور یک چهارم پایانی کارلینگ کاپ برگزار شد و طی آن تیمهای بیرمنگام و ایپسوویچ مقابل حریفانشان به برتری دست یافتندو به دور بعدی رقابتها صعود کردند.

در دیدارهای برگزار شده نتایج زیر به دست آمد:

*بیرمنگام 2- استون ویلا1

گلها: لارسون (12،پنالتی) و زیگیچ (84) برای بیرمنگام و اگبونلاهور (30) برای استون ویلا

*ایپسوویچ 1- وست بروموویچ 0

گل: لدبیتر (69)

گزارش ویژه: آشوب شدید طرفداران در بیرمنگام، در آستانه تعیین میزبان جام جهانی 2018!

سایت گل – پیروزی بیرمنگام مقابل استون ویلا در جام اتحادیه با صحنه‌های خشونت‌آمیزی از آشوب طرفداران در سنت‌اندروز لکه‌دار شد.

هزاران طرفدار بیرمنگام به زمین حمله بردند و به سمت طرفداران استون ویلا، که تیم همشهری‌شان است، مواد محترقه و آتش‌زا پرتاب کردند، تا این که پلیس توانست با تشکیل مانعی بین دو گروه، آشوب را فروبنشاند.

الکس مک‌لیش مربی بیرمنگام گفت امیدوار است این خشونت روی پیشنهاد میزبانی جام جهانی 2018 انگلیس تاثیر نگذارد: «ناراحت هستم که این جور اتفاقات روی داد. طرفداران نباید هرگز پا به میدان بگذارند. این کار آنها پیروزی ما را کمی تلخ کرد.
فکر نمی‌کنم این روی پیشنهاد میزبانی جام جهانی تاثیر بگذارد. مطمئنم که میزبان مشخص شده و امیدواریم انگلیس میزبان شود چون شایسته‌اش است. البته این که طرفداران این طور داخل میدان بدوند منظره خوبی تشکیل نمی‌دهد. این کار آنها ما را به عصر تاریکی بازگرداند.»

پلیس میدلندز هم بیانیه‌ای صادر کرده و در آن آورده: «پلیس و نمایندگان باشگاه‌ها دارند تلاش می‌کنند به این آشوب‌های گاه و بیگاهدر دربی بیرمنگام پایان بخشند.»

آشوب در حالی شکل گرفت که چند ده نیروی پلیس بیشتر از حد معمول در ورزشگاه حضور داشتند.

آرسنال در نیمه‌نهایی جام اتحادیه با ایپسویچ بازی می‌کند

سایت گل – تیم لیگ یکی ایپسویچ پس از پیروزی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام اتحادیه مقابل وست برومویچ آلبیون به مصاف آرسنال خواهد رفت.

تیم روی کین با پنالتی گرانت لیدبیتر در دقیقه 20 پیروز شد و حالا در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تیم آرسن ونگر می‌رود.

آرسنال هم ویگان را دو بر صفر برده است.

دیدار رفت دو تیم در پورتمن رود برگزار می‌شود.

وستهم هم در دیگر دیدار نیمه‌نهایی با بیرمنگام بازی می‌کند. وستهم در مرحله قبل منچستریونایتد، قهرمان فصل پیش را چهار بر صفر در هم کوبید و تیم الکس مک‌لیش هم استون ویلا را با گل‌های سباستین لارسن و نیکولا زیگیچ با نتیجه دو بر یک پشت سر گذاشت.

دیدار نیمه‌نهایی در هفته‌ای برگزار می‌شود که روز اول آن 10 ژانویه است. دیدار برگشت هم دو هفته بعد انجام می‌شود.

2010/12/2

R O O T
02-12-2010, 20:50
تری شاید شنبه برسد؛ لمپارد فعلا مصدوم است

سایت گل – جان تری ممکن است شنبه در دیدار خانگی چلسی مقابل اورتون بازی کند، در حالی که فرانک لمپارد باید بیشتر صبر کند.

به نوشته گاردین، تری، کاپیتان سابق انگلیس در کابهام دارد با تیم تمرین می‌کند. او در لندن و میلان جلسات پرشمار فیزیوتراپی را گذرانده تا ماهیچه هرمی‌اش که باعث دردسر برای عصب سیاتیک او می‌شد آرام شود.

این بازیکن 29 ساله نگران بود که چند ماه دیگر را هم از دست بدهد، اما باشگاه امیدوار است بازگشت او باعث شود آنها از نمایش‌های ضعیف اخیرشان فاصله بگیرند. چلسی در پنج دیدار گذشته لیگ برتر تنها یک برد کسب کرده است.

پس از مشاوره با دکتر ژان پیر میرسمن ایتالیایی و یک متخصص در لندن، به نظر می‌رسد اوضاع تری خوب شده باشد و او ممکن است به زودی به میدان برود. آخرین بازی او در نوامبر مقابل فولام بود.

جراحی زانوی راست الکس، ستاره برزیلی چلسی هم ممکن است زمان‌بر باشد.

از سوی دیگر، فرانک لمپارد در آگوست دچار مشکل فتق شد و ممکن است در 18 دسامبر که چلسی به مصاف منچستریونایتد می‌رود به میادین برگردد.

او در این هفته در سالن به تنهایی تمرین کرده و امیدوار است جمعه اولین تمرین گروهی را انجام دهد.

2010/12/2

vahidgame
02-12-2010, 22:05
از سوی دیگر، فرانک لمپارد در آگوست دچار مشکل فتق شد و ممکن است در 18 دسامبر که چلسی به مصاف منچستریونایتد می‌رود به میادین برگردد.
عالیه. همین یه بازی رو باشه کافیه :21: :31:

davy jones
02-12-2010, 22:19
عزیز من! وقتی قراره من یو قهرمان بشه دیگه این یه بازی خیلی مهم نیست:31:

MORINIO
02-12-2010, 22:31
فعلآ وستهمو عشق است ! :31:

smallfrank
03-12-2010, 12:10
فعلآ وستهمو عشق است !

ساندرلندو فراموش کردی ؟:27::27: 3_0
================================================== =

میشه یکی ترکیب منچستر در بازی مقابل وستهم رو بزاره...

Alireza.M67
03-12-2010, 13:11

منم امیدوارم باشه .
چون حوصله ندارم بعد از اینکه چلسی رو بردیم هواداراش هی بیان بگن : "فلانی نبود ، اون یکی محروم بود ، اون یکی با زنش دعواش شده بود حال نداشت ، اون یکی سوء هاضمه داشت ، فلانی با دوست دخترش بهم زده بود دپرس بود و ... ":31:
این بهونه ها دیگه از مد افتاده .:10:

R O O T
03-12-2010, 13:16
شایعات نقل و انتقالات فوتبال انگلیس

سایت گل -

امانوئل آدبایور، بازیکن منچستر سیتی، باشگاهش را تحت فشار قرار داده تا او را به صورت قرضی به باشگاه تاتنهام بفرستند. در همین حال استون ویلا، همچنان به دنبال "شون رایت-فیلیپس" از سیتی است و میلان هم به دنبال "روکه سانتا کروز" است.

آبی‌های منچستری هم حدود یک سال است "دنیل کاریکو" 22 ساله دانمارکی از تیم اسپورتینگ لیسبون را زیر نظر دارند و قصد دارند برای خرید او 12 میلیون پرداخت کنند.

به نظر می‌رسد استیون تیلور، بازیکن نیوکاسل هم برای پیوستن به چلسی با قراردادی 9 میلیون پوندی نزدیک می شود.

مدافع عنوان قهرمانی در همین حال، به دنبال "گولهرمه" دروازه بان لوکوموتیو مسکو است که در صورت مصدومیت "پیتر چک" او را جایگزین کند.

چلسی هم به لیورپول برای خرید "گری کیهیل" از باشگاه بولتون اضافه شد.

رومن آبرامویچ، رئیس باشگاه چلسی، با وجود این که "پپ گواردیولا" گفته قصد ندارد با آبی‌های لندنی کار کند، همچنان به دنبال او برای سپردن سکان هدایت این تیم است.

در حالی که حاشیه ها گرد کادر فنی قهرمان فصل پیش لیگ برتر زیاد و زیاد تر می شود، "جان تری" کاپیتان این تیم به بازی این هفته مقابل اورتون خواهد رسید و "فرانک لمپارد" هم دو هفته بعد به بازی حساس چلسی - منچستر یونایتد خواهد رسید.

باشگاه لیورپول هم به "روی هاجسون" سرمربی این تیم سه بازی فرصت داد تا هم تیمش را به بالای جدول بکشد و هم موقعیت خودش را در این تیم مستحکم کند. انفیلد در صورتی که هاجسون نتیجه نگیرد به احتمال زیاد "فرانک ریکارد" را جایگزین خواهد کرد.

کانچسکی: به لیورپول آمدم تا قهرمانی را تجربه کنم

سایت گل – پل کانچسکی به لیورپول پیوسته که قهرمانی به دست بیاورد و می‌گوید می‌تواند به این هدف خود برسد.
این بازیکن 29 ساله پیش از حضور در لیورپول در چارلتون، وستهم و فولام بازی کرده، اما هنوز قهرمانی را تجربه نکرده است.
این مدافع کناری امیدوار است با سرخپوشان به رویای خود برسد.

فولام پارسال تحت هدایت روی هاجسون در لیگ اروپا به فینال هم رسید، اما در نهایت مقابل اتلتیکو مادرید شکست خورد.

کانچسکی می‌گوید: «فصل پیش پراضطراب نابودکننده بود. ما بسیار نزدیک به قهرمانی بودیم و بسیار دور. امیدوارم با لیورپول یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شوم و سرانجام مدال قهرمانان را به گردن بیاویزم.
سال گذشته سخت‌تر از شکست در فینال جام حذفی در سال 2006 بود. ما این بار در اواخر وقت اضافی گل خوردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم.

همان طور که گفتم، امیدوارم قهرمان شوم چون حالا در باشگاهی به سر می‌برم که می‌تواند قهرمانی به دست بیاورد. بی‌صبرانه منتظر قهرمانی هستم و امیدوارم همین امسال به جامی برسیم.»

فینال لیگ اروپای امسال در ورزشگاه آویوا در جمهوری ایرلند برگزار می‌شود. کانچسکی می‌گوید: «اگر بتوانیم در دوبلین قهرمان شویم عالی است.»

2010/12/3

R O O T
03-12-2010, 15:08
شماخ: با 200 درصد توان بازی می‌کنم؛ هرگز گل‌زن بزرگی نبوده‌ام

سایت گل – مروانه شماخ، مهاجم آرسنال می‌گوید دلیل این که محبوب طرفداران شده این است که با تمام وجود بازی می‌کند.
مهاجم مراکشی در 17 باری که در ترکیب ثابت به میدان رفته 10 گل زده است و فصلی درخشان داشته است.

او می‌گوید: «به نظرم این که با تمام وجود تلاش می‌کنم باعث شده که طرفداران من را دوست داشته باشند. من با 200 درصد توان و با جان و دل بازی می‌کنم. من با دل و جرات بازی می‌کنم و هر چه در توان دارم به اجرا می‌گذارم. من به دنبال تقلب و فریب نیستم و این نقطه قوت من است و بخشی از شخصیت من است. به نظرم به همین دلیل من را دوست دارند.»

شماخ همچنین درباره هدف خود می‌گوید: «من شخصا هرگز گل‌زن بزرگی نبوده‌ام و در هر فصل بیش از 20 گل نزده‌ام. اما این بستگی به مربی دارد که چطور از بازیکنانش استفاده کند.
اگر بتواند 15 تا 20 گل بزنم فصل خیلی، خیلی خوبی گذرانده‌ام. هر اتفاقی بیفتد امیدوارم به پیشرفت خود ادامه دهم. تحت هدایت لوران بلان در بوردو خیلی خوب پیشرفت کردم و امیدوارم این روند ادامه یابد.
اوضاع در آرسنال عالی است. وقتی آمدم تقریبا هیچ کسی را نمی‌شناختم اما آنها از من استقبال خیلی خوبی به عمل آوردند. جا افتادن در آرسنال آسان بوده و این بسیار مهم است.
از نظر شخصی خوشحالم. می‌توانم بهتر شوم، اما بله، من خوشحالم.»

2010/12/3

flatrish
04-12-2010, 07:10
خب بازی امروز با بلکپول برگزار نمیشه به خاطر یخ زدگی زمین.بازی بعدی با آرسنال هست هفته دیگه.

ادیت: بازی با والنسا یادم نبود:31:

Ezel
04-12-2010, 10:58
دیدار شنبه بلکپول و منچستریونایتد به دلیل یخ‌زدگی زمین تعویق افتاد

سایت گل – بازی بلکپول و منچستریونایتد، اولین دیدار این هفته لیگ برتر خواهد بود که به تعویق می‌افتد.

قرار بود این بازی شنبه در بلومفیلد رود برگزار شود، اما انجام آن فعلا لغو شده است. باشگاه بلکپول اعلام کرده زمین چمن یخ زده و این یخ آب نمی‌شود.

پیتر والتون، داور دیدار زمین را جمعه بعدازظهر بررسی کرد و گفت این زمین به بازی شنبه نمی‌رسد.

ریو فردیناند در سایت خود نوشت: «بازی با بلکپول لغو شد چون زمین یخ زده بود.»

کمی بعدتر رسما در وب‌سایت بلکپول اعلام شد: «پس از بحث‌های مداوم با لیگ برتر، داوران و منچستریونایتد، پیتر والتون داور دیدار چمن بلومفیلد رود را مورد بررسی قرار داد.

او گفت نگران آن است که مناطقی از چمن که به شدت تحت تاثیر این مشکل هستند تا شروع بازی آماده نخواهند شد.»

البته مسئولان چمن ورزشگاه بلکپول در طول هفته تلاش کرده بودند این مشکل به وجود نیاید اما ظاهرا آب و هوا بیش از حد بد است.

آنها پیش از یک هفته پیش کاورهای محافظتی روی چمن کشیده بودند و در شب هم دمنده‌های هوای گرم به زمین کار می‌گذاشتند تا مناطق مشکل‌ساز آب شود، اما دمای 8 درجه زیر صفر باعث شد این تمهیدات چاره‌ساز نباشد.

گزارش روز: فرگوسن و ماه بسیار سخت پیش رو

سایت گل – سر الکس فرگوسن می‌گوید دوره‌ای شش‌روزه در این ماه برای این که منچستریونایتد قهرمانی را باز پس بگیرد کلیدی خواهد بود.

آنها در آن شش روز، ابتدا در دوشنبه در اولدترافورد میزبان آرسنال، رقیب دیرین هستند و بعد در 19 دسامبر به استمفورد بریج می‌روند تا با چلسی بازی کنند.

فرگی می‌گوید: «همیشه می‌خواهید این بازی‌ها را ببرید چون اهمیت بسیار زیادی دارند.ما توانستیم خود را به وضعیتی ببریم که دو امتیاز از چلسی بیشتر داشته باشیم. پس بازی در استمفورد بریج و سفر آرسنال به منچستر بی‌تردید بسیار مهم خواهد بود.»

یونایتد فصل پیش در آخرین روز لیگ برتر را به چلسی کارلو آنچلوتی واگذار کرد و فرگی می‌گوید دو دیدار مقابل تیم لندنی سرنوشت‌ساز بود:

«فصل پیش این را دیدیم. بعضی تصمیمات بزرگ در دو بازی مقابل چلسی به سود ما نبود و در نهایت امتیازات مهمی را از دست دادیم.»
برنامه یونایتد در دسامبر قرار بود از فردا شروع شود و آنها به مصاف بلکپول بروند، اما این بازی به دلیل شرایط جوی لغو شد. آنها سپس باید با ساندرلند، وست بروم، بیرمنگام و استوک هم در دوران کریسمس بازی کنند.

فرگوسن می‌گوید از این که چنین دیدارهایی باید انجام دهد و سفر زیادی هم ندارد خوشحال است: «البته، این که در کریسمس چه می‌کنید بستگی به این دارد که با چه تیمی بازی می‌کنید.

مهم‌تر این که با چه تیمی در دیدارهای خارج از خانه بازی می‌کنید. در سال‌های گذشته ما همیشه بازی‌هایی در شمال شرق داشتیم اما این بار بازی‌ها نزدیک‌تر است. ما در روز باکسینگ (فردای کریسمس) در 26 دسامبر در خانه هستیم و تنها باید برای بازی با بیرمنگام و وست بروم به میدلندز سفر کنیم. اما سه بازی در شش روز خیلی زیاد است.»

البته فرگی مطمئن است که تیمش می‌تواند در سال جدید عالی کار کند: «باید بدانید چطور از بازیکنان استفاده کنید، چون بازی‌های بسیاری دارید، به ویژه در هفته بین کریسمس و آغاز سال جدید.

دوره سرسام‌آوری است ولی بازیکنان لازم برای حل مشکل را داریم. امیدواریم که در ژانویه در جایگاه درستی باشیم.»

بخش فارسی سایت گل

R O O T
04-12-2010, 13:34
برنامه بازیهای هفته 16 لیگ برتر- برف سنگین و لغو دیدار تیم صدرنشین

سایت گل- هفته شانزدهم لیگ برتر شنبه شب در حالی آغاز می شود که بارش برف سنگین در انگلستان، باعث شد تا دیدار دو تیم بلکپول و منچستریونایتد لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شود.

این در حالی است که در پایان هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر، منچستریونایتد با 31 امتیاز در صدر جدول است.چلسی و آرسنال هر دو با 29 امتیاز در رده های دوم و سوم هستند و منچسترسیتی، تاتنهام و بولتون نیز با26،25 و23 امتیاز رده های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

برنامه دیدارهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است:

شنبه 13 آذر(4 دسامبر)

* آرسنال - فولام (ساعت 18.30)

*بیرمنگام- تاتنهام(ساعت 18.30)

*بلکبرن – ولورهمپتون(ساعت 18.30)

* چلسی- اورتون(ساعت 18.30)

*منچسترسیتی- بولتون(ساعت 18.30)

*ویگان – استوک سیتی(ساعت 18.30)

*بلکپول- منچستریونایتد (ساعت 21) (لغو شد)

یکشنبه 14 آذر(5 دسامبر)

* وست بروموویچ – نیوکاسل (ساعت 17)

*ساندرلند – وستهم (ساعت 19.30)

دوشنبه 15 آذر(6 دسامبر)

* لیورپول- استون ویلا (ساعت 23.30)

ونگر: روش انتخاب میزبان جام جهانی باید بهتر شود؛ فابرگاس دو هفته بعد برمی‌گردد

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال می‌گوید از این که انگلیس نتوانست میزبان جام جهانی 2018 شود ناراحت است و از فیفا خواسته روش انتخاب میزبان را عوض کنند.

مربی توپچی‌ها به جمع آنهایی پیوسته که می‌خواهند فیفا روش دیگری برای انتخاب میزبان داشته باشد. اندی انسون، مدیر اجرایی هیئت پیشنهاد انگلیس هم این را خواسته است.

ونگر می‌گوید: «درک این که چه اتفاقی افتاد وچرا خیلی سخت است، و سوالی را پیش می‌آورد: چطور به میزبان جام جهانی رای می‌دهند؟

بهتر است ضوابط بسیار فنی‌تر باشد تا انسانی. تصور کنید 100 ویژگی با وزن‌های مختلف داشته باشید و آنها را در یک کامپیوتر وارد کنید تا میزبان انتخاب شود.

در زندگی مدرن صحیح نیست افراد بروند، لابی کنند و بگویند: "لطفا به ما باور داشته باشید". نمی‌دانم این تردید من صحیح است یا اشتباه، اما نمی‌خواهیم به رایی تا این حد مهم تردید داشته باشیم.»

ونگر یکی از طرفداران سرسخت پیشنهاد انگلیس بود و گفت که از این ناراحت است که کشوری که تا این حد عاشق فوتبال است نتوانست میزبان شود: «من خیلی ناراحتم چون تا جایی که توانستم از این پیشنهاد حمایت کردم. برای افرادی ناراحتم که شور فوتبال را دارند. فکر نمی‌کنم فیفا می‌دانست این پیشنهاد برای مردم این جا چه معنایی داشت.»

ونگر همچنین گفته سمیر نصری و سباستین اسکیلاچی می‌توانند به بازی با فولام در این هفته برسند.

مانوئل آلمونیا پس از بازگشت از مصدومیت آرنج دچار آسیب کوچک دیگری شده و هنوز زود است بازی کند.

آرسنال چند مصدوم بلندمدت هم دارد: سسک فابرگاس (همسترینگ)، توماس فرمائلن (آشیل) و آبو دیابی (مچ پا).

ونگر می‌گوید: «نشان‌های اولیه برای سسک فابرگاس کاملا عالی است. به نظرم دو هفته دیگر می‌رسد. البته نمی‌دانم به بازی با منچستریونایتد برسد یا نه.»

مایکل اوون به تمرینات یونایتد بازگشت

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که مایکل اوون پس از رهایی از بند مصدومیتی طولانی، تمریناتش با سایر هم تیمی هایش را از سر گرفته است.

ستاره سابق لیورپول از ماه اکتبر تاکنون به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله همسترینگ از میادین دور بوده ولی گویا آماده بازگشت به زمین است.

فرگوسن در صحبتهایی به ام یو تی وی گفت:« مایکل اوون الان تمرین می کند و حالش کاملا خوب است. ولی باید بگویم که دو هفته دیگر تا بازگشت او به ترکیب تیم باقی است . ما باید پیش از اینکه او را به زمین مسابقه بیاوریم، مطمئن شویم که او به خوبی تمرین می کند.»

از سوی دیگر اوون هارگریوز هنوز با مصدومیتی که در دیدار مقابل وولورهمپتون گریبانگیر او شد، دست و پنجه نرم می کند. ستاره سابق بایرن مونیخ که به تازگی از بند مصدومیتی طولانی رها شده بود در دیدار مقابل ولورهمپتون،برای اولین بار در طول دو سال اخیر در ترکیب اصلی یونایتد قرار داشت ولی در حالی که تنها 6 دقیقه از آغاز بازی می گذشت، با درد فراوانی مجبور به ترک زمین مسابقه شد

فرگوسن در ادامه صحبتهایش گفت:« این ضربه خیلی بدی برای هارگریوز بود. دوری طولانی مدت از زمین مسابقه و دیدارهای فراوانی که از دست داده، پذیرش این مصدومیت را برای او سخت کرد.»

شکایت پورتسموث از اینتر؛ بدهی یک میلیون یورویی به خاطر خرید مونتاری

سایت گل- براساس گزارش نشربات انگلیسی، باشگاه پورتسموث قصد دارد در مورد مبلغ انتقال سولی مونتاری به اینتر در سال 2008 از این باشگاه ایتالیایی شکایت کند.

این بازیکن 26 ساله با ملبغ 14 میلیون یورو راهی سن سیرو شد که هنوز قسط آخر آن پرداخت نشده است.

مدیران این باشگاه انگلیسی که اکنون در رقابت های دسته اول انگلیس حضور دارد، ادعا کرده اند که اینتری ها مدت هاست که بدهی شان در مورد این ملی پوش غنایی را نپرداخته اند.

به گزارش غنا ساکر نت، پورتسموث در همین ماه به دادگاهی در ایتالیا شکایت خواهد کرد تا طلب 1 میلیون یورویی اش را دریافت کند.

اودینزه، باشگاهی که مونتاری پیش از پیوستن به پورتسموث عضو آن بود نیز در این پرونده درگیر است.

نانی چند هم‌بازی سابقش در اسپورتینگ را به منچستریونایتد پیشنهاد داد

سایت گل – نانی، بال منچستریونایتد می‌گوید اوضاع این تیم با خرید چند بازیکن از اسپورتینگ لیسبون بهتر خواهد شد. نانی به همراه کریستیانو رونالدو، گران‌ترین بازیکن جهان، دوران بازی خود را در اسپورتینگ لیسبون شروع کرد.
نانی در پاسخ به این پرسش که یونایتد چه بازیکنی را باید بخرد گفت: «اگر به من بود چند بازیکن جوان مانند میگل ولوسو و یانیک جالو را می‌خریدم.

این‌ها بازیکنان خیلی خوبی هستند که از اسپورتینگ می شناسم.»

گل دقیقه آخر جالو در دیدار با بروندبی در آگوست کمک کرد که اسپورتینگ به مرحله گروهی لیگ اروپا برسد.

ولوسو که او هم 24 ساله است، در دیدار فصل گذشته لیگ اروپا اورتون را آزار داد و در هر دو بازی مقابل آنها در مرحله یک‌شانزدهم نهایی گل زد تا تیمش به پیروزی چهار بر دو در مجموع برسد.

او فصل پیش اسپورتینگ را ترک کرد و با قراردادی 7.5 میلیون پوندی به جنوا پیوست.

نانی که در سال 2007 با مبلغ 14 میلیون پوند خریداری شد می‌گوید: «من در پرتغال بازی کرده‌ام و لیگ‌های مختلفی را تماشا کرده‌ام. اما به نظرم بهترین لیگ، لیگ برتر است.»

2010/12/4

R O O T
04-12-2010, 17:31
ژرارد اوولیه به دنبال جذب توماس روسیچکی

سایت گل- طبق گزارش منتشره در دیلی میل، توماس روسیچکی ستاره 30 ساله آرسنال در فکر جدایی از رختکن این تیم است و ژرارد اوولیه فرانسوی که در لیورپول مربی این ستاره اهل چک بود، اکنون آماده است تا این ستاره را به ویلا پارک بیاورد.

گویا روسیچکی از شرایطش در ترکیب آرسنال خسته شده است. او 4 سال پیش از بوروسیا دورتموند به آرسنال آمد ولی انگار به فکر جدایی از این تیم افتاده و اوولیه آماده خرید اوست

از سوی دیگر اوولیه نظر مثبتی نیز راجع به فدریکه پیکیونه، بازیکن وستهم دارد.

پیش بینی عجیب نخست وزیر انگلیس؛ شکست 6-0 لیورپول مقابل استون ویلا در آنفیلد

سایت گل- دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس، پس از اینکه کشورش میزبانی جام جهانی 2018 را از دست داد، چندان سر حال نیست اما تصمیم گرفت همه بازی های این هفته لیگ برتر انگلیس را پیش بینی کند.

او گفت که منچستریونایتد 1-0 مقابل بلکپول شکست خواهد خورد؛ هر چند این دیدار به دلیل مسائل جوی به تعویق افتاده است. اما عجیب ترین پیش بینی او، شکست 6-0 لیورپول مقابل استون ویلاست.

او به بی بی سی گفت:" بعضی از نتایج من، بیشتر امیدواری من است تا پیش بینی!"

پیش بینی های کامل دیوید کامرون

آرسنال 2-1 فولام

بیرمنگام 0-1 تاتنهام

بلکبرن 0-1 وولوز

چلسی 2-1 اورتون

منچسترسیتی 2-0 بولتون

ویگان 2-1 استوک

بلکپول 1-0 منچستریونایتد(به تعویق افتاد)

وست بروم 1-1 نیوکاسل

ساندرلند 1-0 وستهم

لیورپول 0-6 استون ویلا

كارلو آنچلوتي: براي قهرماني به 100 درصد تمركز نياز است

سايت گل- كارلو آنچلوتي، سرمربي چلسي، به شاگردانش هشدار داد اگر بازي هاي ضعيف شان در ماه نووامبر ادامه پيدا كند، نمي توانند در ليگ برتر به قهرماني برسند.

چلسي امروز در حالي قابل اورتون قرار مي گيرد كه جان تري، كاپيتان اين تيم، پس از مدت ها مي تواند در تركيب آبي ها به ميدان برود. در حالي كه شاگردان آنچلوتي در پنج ديدار آخرشان در ليگ برتر تنها چهار امتياز كسب كرده اند، سرمربي ايتاليايي تاكيد كرد كه اين ديدار يكي از حساس ترين ديدارهاي تيم شان در رقابت هاي اين فصل است.

جان تري و فرانك لمپارد به دليل مصدوميت در چند بازي اخير تيم شان حضور نداشتند اما كارلتو گفت كه اين مسئله نمي تواند بهانه اي براي نتايج ضعيف تيم باشد.

او در گفتگو با نشريه گاردين گفت:" اين دو بازيكنان حرفه اي و از مهمترين بازيكنان تيم هستند اما ما بدون آنها هم بايد بهتر بازي مي كرديم.
من از بازيكنانم نااميد نشده ام اما فكر مي كنم آنها در اين بازي ها به طور 100 درصد تمركز نداشتند. ما در ديدار مقابل بيرمنگام يا نيوكاسل خيلي خوب بازي كرديم اما براي پيروزي تمركز كامل نداشتيم.
مي تواند با 99 درصد تمركز هم بازي كرد اما اين براي قهرماني كافي نيست. در حال حاضر مهمترين مسئله اين است كه شخصيت و شورمان به عنوان يك تيم را به نمايش بگذاريم. نه تنها جان تري، بلكه همه بازيكنان بايد اين را نشان بدهند. ما بايد خوب بازي كنيم و به مسير پيروزي برگرديم و به همين دليل، براي اين بازي فشار را روي بازيكنانم افزايش دادم."

2010/12/4

VBYOFSKI
04-12-2010, 17:47
سایت گل- طبق گزارش منتشره در دیلی میل، توماس روسیچکی ستاره 30 ساله آرسنال در فکر جدایی از رختکن این تیم است و ژرارد اوولیه فرانسوی که در لیورپول مربی این ستاره اهل چک بود، اکنون آماده است تا این ستاره را به ویلا پارک بیاورد.

گویا روسیچکی از شرایطش در ترکیب آرسنال خسته شده است. او 4 سال پیش از بوروسیا دورتموند به آرسنال آمد ولی انگار به فکر جدایی از این تیم افتاده و اوولیه آماده خرید اوست

از سوی دیگر اوولیه نظر مثبتی نیز راجع به فدریکه پیکیونه، بازیکن وستهم دارد.

گل فارسی اینو از کجاش درآورده. :18: خوبه چند وقت پیش خود توماس مصاحبه کرده بود و گفته بود تو آرسنال خوشحاله وگرنه ...

R O O T
04-12-2010, 20:24
هاجسون شایعه مصدومیت دوباره جرارد را رد کرد؛ او فقط کمی ترسیده است

سایت گل- روی هاجسون، سرمربی لیورپول، شایعه مصدومیت مجدد استفن جرارد، کاپیتان تیمش را رد کرد.

کاپیتان قرمز ها در دیدار دوستانه تیم ملی انگلیس مقابل فرانسه در ومبلی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد. قرار بود کاپلو در این دیدار از جرارد تنها برای 60 دقیقه استفاده کند اما سرمربی ایتالیایی او را تا دقیقه 85 در زمین نگه داشت

جرارد به تازگی به تمرینات تیمش بازگشته اما گفته می شود بار دیگر دچار آسیب دیدگی شده و حضورش در دیدار هفته آینده مقابل نیوکاسل در هاله ای از ابهام قرار دارد.

اما هاجسون تاکید کرد که برای کاپیتان تیمش مشکل خاصی به وجود نیامده است و جای نگرانی نیست. او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" استفن مشکلی ندارد. او تنها به دلیل یک پیچ خوردگی جزیی ،اندکی برای بازی کردن دچار ترس شده است. من پس از تمرینات روز پنج شنبه با او صحبت کردم و او گفت که پایش دچار یک پیچ خوردگی جزیی شده است.

اما کادر پزشکی او را مورد معاینه قرار دادند و گفتند که چیز مهمی نیست و او تنها دچار ترس شده است. همه چیز خوب است و وقتی بار دیگر به تمرینات بازگردد، همه چیز روبراه خواهد بود. برنامه بازگشت او با مشکل روبرو نشده است و همه چیز خوب است."

لیورپول این هفته در غیاب دو کاپیتان اولش، جرارد و کرگر، به مصاف استون ویلا خواهد رفت.

ترکیب اصلی چلسی، آرسنال و منچسترسیتی در دیدارهای امروز

سایت گل- دیدارهای این هفته لیگ برتر انگلیس تا دقایقی دیگر برگزار می شود و در مهمترین دیدار ها آرسنال میزبان فولام خواهد بود، چلسی از اورتون پذیرایی می کند و منچسترسیتی پذیرای بولتون است.

ترکیب اصلی سه تیم بالانشین جدول لیگ برتر در این دیدارها به این ترتیب است:

آرسنال (4-3-3): فابیانسکی- کلیشی، اسکالاچی، کوسیلنی، سانیا- نصری، ویلشر، سانگ- آرشاوین، شاماخ، روسیسکی

چلسی (4-3-3): چک- اشلی کول، جان تری، ایوانوویچ، بوسینگوا- مالودا، میکل، اسین- آنلکا، دروگبا، کالو

منچسترسیتی (4-3-3): جو هارت- کولاروف، کمپانی، کولو توره، سابالتا- بری، دی یونگ، یحیی توره- بالوتلی، تبس، سیلوا

نکته قابل توجه در ترکیب تیم چلسی، بازگشت جان تری به ترکیب تیم پس از چند هفته مصدومیت است. در غیاب او آبی ها نتایج خوبی کسب نکردند و در نهایت صدر جدول را به منچستریونایتد واگذار کردند. اما با توجه به تعویق دیدار امشب منچستریونایتد مقابل بلکپول، آبی ها می توانند با پیروزی مقابل اورتون به صدر جدل بازگردند.

هری ردنپ: رابی کین در ژانویه می تواند برود

سایت گل- هری ردنپ، سرمربی تاتنهام، تایید کرد که اگر رابی کین تصمیمش را گرفته است، می تواند در ژانویه این باشگاه را ترک کند.

کین در چند فصل اخیر روزهای خوبی را سپری نکرده است. او در جولای 2008 از تاتنهام به لیورپول پیوست اما تنها ژانویه بعد به تاتنهام بازگشت و یک سال بعد به سلتیک قرض داده شد.

این مهاجم 30 ساله در حال حاضر بعد از جرمین دفو، پیتر کراوچ و رومن پاولیاچنکو، آخرین گزینه هری ردنپ برای قرار گرفتن در خط حمله تاتنهام است.

از آخرین باری که کین در ترکیب تیمش به میدان رفته حدود یک ماه می گذرد و اخیرا شایعاتی در مورد انتقالش به تیم هایی مانند استون ویلا و تیم آمریکایی ونکوور وایت کپس به گوش می رسد.

ردنپ در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من فکر می کنم او دوست دارد به تیم دیگری برود زیرا دوست دارد بازی کند. او بازیکن بزرگی است و در همه دوران بازی اش در ترکیب اصلی تیم هایش حضور داشته است و اکنون نیز می خواهد بازی کند.

او می تواند اینجا بماند و با نشستن روی نیمکت دستمزد بگیرد اما او چنین آدمی نیست. او می خواهد فوتبال بازی کند. او هر روز به سختی کار می کند و تلاش فوق العاده ای از خود به نمایش می گذارد.

و شاید سخت ترین تصمیم را من هفته گذشته گرفتم؛ من نمی توانم او را روی نیمکت بنشانم. فکر می کنم هر باشگاهی که بیشترین پیشنهاد را برای او ارائه دهد، می تواند در ژانویه او را به خدمت بگیرد."

جو کول: اعتماد به نفسم را از دست نداده ام

سایت گل- جو کول، هافبک لیورپول، پس از اینکه با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تمرینات تیمش بازگشت، تاکید کرد که با بحران اعتماد به نفس دست به گریبان نیست.

او که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ برای مدتی قادر به همراهی تیمش نبود، در دیدار این هفته تیمش مقابل استوا بخارست به میدان رفت و علی رغم اینکه نتوانست گلزنی کند، اعلام کرد که از نمایش کلی اش راضی است.

او در پاسخ به این سوال که آیا این مصدومیت موجب کاهش اعتماد به نفسش شده، گفت:" نه، اصلا. من از همه چیز باشگاه لیورپول راضی هستم. تنها باید آمادگی ام را حفظ کنم و بازی های بهتری ارائه دهم. مصدومیت برای هر فوتبالیست یک اتفاق ناخوشایند است اما باید به سختی کار کنید و تنها به پیشرفت فکر کنید.
من تنها با یک جلسه تمرین، 75 دقیقه برای تیم بازی کردم و از پیشرفت اوضاع بسیار راضی هستم. از اینکه توانستیم در زمین بمانم و به تیم کمک کنم تا از این دیدار امتیاز به دست بیاورد، بسیار خوشحالم."

جو کول در تابستان با انتقالی آزاد از چلسی به لیورپول پیوست اما در این مورد با انتقادات زیادی مواجه شد. او سه بازی تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد و پنج هفته نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ نتوانست تیمش را همراهی کند.

نتایج نیمه اول دیدارهای لیگ برتر انگلیس

سایت گل- از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس، به طور همزمان شش دیدار در حال برگزاری است که در نیمه اول این بازی ها، این نتایج به دست آمده است:

آرسنال 1-1 فولام
گل ها: نصری 14 (آرسنال) کامارا (فولام)

بیرمنگام 0-1 تاتنهام
گل: باسونگ19

بلکبرن 2-0 وولوز
گل ها: دیوید دان 28، برت امرتون 43

چلسی 1-0 اورتون
گل: دروگبا (پنالتی) 42

منچسترسیتی 1-0 بولتون
گل: تبس 4

ویگان 2-2 استوک
گل ها: کالینز (گل به خودی) 29، کلورلی 40(ویگان) هاث 18، اترینگتون 31 (استوک)

2010/12/4

vahidgame
04-12-2010, 20:27
چه الکی الکی چلسی دو امتیاز رو از دست داد. حالا هم فکر کنم به رده سوم رفت :13:

Alireza.M67
04-12-2010, 20:37
وحید جان متاسفم که این حرفو میزنم ولی مثل اینکه از این به بعد باید بریم با آرسنالیا کل کل کنیم .:31:
شما فعلا چند هفته ای برید مرخصی .:31::10:

vahidgame
04-12-2010, 20:46
باشه :31:
ولی دو هفته دیگه بازی چلسی و منچستر حسابی باهاتون کار داریم :21: :31:
توی اون بازی این امتیاز های از دست رفته جبران میشه :31:

mjt10063
04-12-2010, 21:30
باشه :31:
ولی دو هفته دیگه بازی چلسی و منچستر حسابی باهاتون کار داریم :21: :31:
توی اون بازی این امتیاز های از دست رفته جبران میشه :31:

من که اصلا این طوری فکر نمیکنم
به نظر من شما تا اخر فصل برین مرخصی
تو فصل بعدی بیان
بگن اره ...
:27:

shutdown
04-12-2010, 22:13
چلسی امروز خیلی بد بازی کرد...اصلا ازش انتظار نداشتم...این روش بازی کردن مدعی قهرمانی نیس...

pcforlife
04-12-2010, 23:56
فقط نیمه اول بازی چلسی رو دیدم... انصافا چلسی بد بازی نمیکرد! خصوصا اواخر نیمه! نتیجه نهایی رو تا الان نمیدونستم! با خودم گفتم چلسی نمیه دوم دو تا دیگه زده! اما خداییش کپ کردم!!
میگم خیلی خوب شد بازی من یو لغو شد!! خیلی! چون سه تا بازی سنگین بعد از بازی بلک پول داریم و بدون شک فرگوسن به خاطر این سه بازی، یه تیم جوون رو راهی این مسابقه میکرد و بلک پول هم تو خونش تیم قوی ایه!!
در کل شرایط واسه من یو خوب شد... امیدوارم ساف و بازیکنا قدرش رو بدونن...
بازی با والنسیا هم یه جور دیدار دوستانس برای بازی هامون با آرسنال و چلسی که اولی تو خونس و دومی خارج از خونه!
یه خورده گمانه زنی کنم... اگه 4 امتیاز از دو بازی مهممون بگیریم، خیالمون راحته (با یه بازی کمتر) که تو دربی لندن، آرسنال یا چلسی یا هر دو، امتیاز از دست میدن...:20:

VBYOFSKI
05-12-2010, 01:08
تبریک میگم به توپچیها برد و صدر نشینی با یه بازی بیشتر رو.
عجب گلایی زد نصری مخصوصا گل دوم. خدایی این فصل بدجور ترکونده.
ایشاالله یه 2-3 تا از این گلا تو بازی با منچستر هم بزنه. :دی بازی با من یو خوبیش اینه که تو الترافورده، چون آرسنال تو خونه خودش خوب نتیجه نمیگیره ولی تو خونه حریف خوبه :دی

flatrish
05-12-2010, 01:23
البته بازی با والنسیا باید حواسمون جمع باشه که صدرنشینی رو از دست ندیم(تفاضل گلشون از ما بهتره). تیم دوم گروه ها با تیمای اول گروه های دیگه بازی میکنن

Ali*Reza
05-12-2010, 12:01
من هم توقف چلسی تو خونش رو به همه منچستری ها تبریک میگم.

davy jones
05-12-2010, 12:18
فقط نیمه اول بازی چلسی رو دیدم... انصافا چلسی بد بازی نمیکرد! خصوصا اواخر نیمه!
حسین جون انصافا چلسی داشت بد بازی میکرد. هیچ نقشه ی منظمی برای حمله و گلزنی نداشتن. تو همون نیمه ی اول، فکر کنم صحنه ای که مالودا چشم بسته توپ رو به داخل محوطه ی جریمه ی اورتون سانتر کرد در حالی که حتی یک بازیکن چلسی هم داخل محوطه جریمه نبود که استفاده کنه، 3 بار تکرار شد. یعنی 3 بار توپو سانتر کرد ولی هیچکس نبود. این خودش نشون میده که تو امر گلزنی به در بسته خورده بودن. گلی هم که زدن اصلا به خاطر برنامه ریزی اونها برای گل نبود و سوتی مدافع حریف در پاس به عقب بود.

به نظرم مشکل چلسی تو این چند تا بازی از اونجایی ناشی شد که آنلکا رو آورده بود تو پستی که لمپارد قبلا بود. در حالی که آنلکا برعکس لمپارد، خیلی با توپ ور میره و سرعت حمله رو میگیره و به دنبال حرکات انفجاری و استارتهای سریع هستش. در حالیکه لمپارد جریان بازی رو به خاطر حرکات انفجاری خودش، کند نمیکرد و زیاد هم با توپ ور نمیرفت و به بازی سرعت میداد.

من اگه جای آنچلوتی بودم، تا لمپارد حالش خوب بشه از اسین تو پست لمپارد استفاده میکردم. چون اسین تو بازی خوانی و سرعت دادن به بازی خیلی تبحرش بیشتره تا آنلکا.

---------

ولی با اون قسمت پیش بینی هات و تحلیل جالبت حال کردم:46:

vahidgame
05-12-2010, 13:44
به نظرم مشکل چلسی تو این چند تا بازی از اونجایی ناشی شد که آنلکا رو آورده بود تو پستی که لمپارد قبلا بود. در حالی که آنلکا برعکس لمپارد، خیلی با توپ ور میره و سرعت حمله رو میگیره و به دنبال حرکات انفجاری و استارتهای سریع هستش. در حالیکه لمپارد جریان بازی رو به خاطر حرکات انفجاری خودش، کند نمیکرد و زیاد هم با توپ ور نمیرفت و به بازی سرعت میداد.

من اگه جای آنچلوتی بودم، تا لمپارد حالش خوب بشه از اسین تو پست لمپارد استفاده میکردم. چون اسین تو بازی خوانی و سرعت دادن به بازی خیلی تبحرش بیشتره تا آنلکا.
نه عزیز من آنلکا که توی پست لمپارد استفاده نمیشه
سیستم چلسی 3-3-4 هستش بعد هافبک وسط های اون میکل و اسین و مالودا هستن مهاجم ها هم کالو و آنلکا و دروگبا
آنلکا معمولا به عنوان مهاجم چپ یا راست بازی می کنه. اگه دروگبا هم نباشه ممکنه بعضی وقتا مهاجم نوک باشه
الان در این چند تا بازی اخیر مالودا به جای لمپارد بازی می کنه. تقریبا چاره دیگه ای هم نداره چون هر چی باشه در این پست از رمیرس بهتره

R O O T
05-12-2010, 14:27
ونگر:‌ کوشيلني به دليل ضربه به سرش سه هفته غايب است

سايت گل – آرسن ونگر، مربي آرسنال گفته لوران کوشيلني، مدافع تيمش سه هفته از ميادين دور خواهد بود. سر او در نيمه اول برد دو بر يک مقابل فولام به سر سباستين اسکيلاچي، هم‌تيمي‌اش برخورد کرد. هيچ کدام از اين دو نفر نتوانستند توپ را دور کنند و ديومانسي کامارا گل تساوي فولام را زد،‌در حالي که کوشيلني که به دليل ضربه به سرش گيج شده بود،‌ بيني آسيب‌ديده‌اش را گرفته بود.

ونگر مي‌گويد کوشيلني دچار آسيب شده است: «تيم پزشکي اعلام کرد او دچار تکان مغزي شده و ممکن است سه هفته بيرون باشد.»

اين دومين مصدوميت کوشيلني در دوران حضورش در آرسنال است.

آرسنال 2 – فولام 1: درخشش نصری، آرسنال را به صدر جدول رساند

سایت گل – آرسنال توانست با وجود دفاع متزلزل خود فولام را در دربی لندن دو بر یک شکست دهد و به صورت موقت به صدر جدول برسد.

سمیر نصری در دقیقه 14 گل اول را زد. او توپ را در اختیار گرفت و پس از فریب دو بازیکن حریف، با شوتی محکم آن را به گوشه بالا و سمت راست دروازه حریف زد.
در دقیقه 30 پس از برخورد سر لوران کوشیلنی با سباستین اسکیلاچی، کلینت دمپسی توپ را به دیامانسی کامارا سپرد و او توانست گل تساوی را بزند.
کوشیلنی پس از این اتفاق کمی در بازی ماند اما نتوانست به بازی ادامه دهد و با برانکارد از میدان بیرون برده شد. یوهان جورو، جانشین او نمایش خوبی نداشت.

نصیری در دقیقه 75 گل دوم را زد. او پس از جا گذاشتن آرون هیوز و جان پانتسیل، از زاویه‌ای بسته گل مهمی زد و آرسنال را به صدر جدول رساند. منچستریونایتد که یک بازی کمتر دارد در رده دوم است. دیدار آنها در خانه بلکپول امروز به دلیل شرایط نامساعد جوی برگزار نشد.

فولام هم هفدهم است.

چلسی 1 – اورتون 1: سقوط چلسی به رده سوم

سایت گل – گلی دیرهنگام از جرمین بکفورد امتیازی ارزشمند را برای اورتون به ارمغان آورد و باعث شد چلسی به رده سوم جدول سقوط کند.

مردان کارلو آنچلوتی در صورت پیروزی به صدر جدول برمی‌گشتند، چرا که بازی امروز منچستریونایتد با بلکپول لغو شده بود، اما آنها نتوانستد بردی به دست آورند.

جان تری در این بازی سرانجام به میادین برگشته بود.

چلسی در نیمه اول عالی بود و در دقیقه 41 به گل رسید. پاس رو به عقب فیل نویل آن قدر آرام بود که به تیم هوارد نرسید و دروازه‌بان اورتون تماشا کرد که آنلکا توپ را گرفت و از او گذراند. هوارد سپس روی این مهاجم فرانسوی خطا کرد و پنالتی حاصل را دیدیه دروگبا به راحتی به گل تبدیل کرد.

اما اورتون در دقیقه 86 گل تساوی را زد. سانتر عمقی بینز با ضربه سر جرمین بکفورد در مقابل پیتر چک وارد دروازه چلسی شد.
چلسی با این تساوی در رده سوم جدول است و اورتون هم در رده پانزدهم به سر می‌برد.

نتایج لیگ برتر: برد آرسنال، تساوی چلسی؛ صعود موقت آرسنال به صدر جدول

سایت گل – در دیدارهای امروز لیگ برتر انگلیس، نتایج زیر به دست آمد:

آرسنال 2 – فولام 1
گل‌ها: نصری (14 و 76) برای آرسنال، کامارا (30) برای فولام

بیرمنگام 1 – تاتنهام 1
گل‌ها: گاردنر (81) برای بیرمنگام، باسونگ (19) برای تاتنهام

بلکبرن 3 – ولورهمپتون صفر
گل‌ها: دان (29)، امرتون (43)، نلسن (55)

چلسی 1 – اورتون 1
گل‌ها: دروگبا (42، پنالتی) برای چلسی، بکفورد (86) برای اورتون

منچسترسیتی 1 – بولتون صفر
گل: تبس (4)
کولاروف در دقیقه 79 از سیتی اخراج شد.

ویگان 2 – استوک سیتی 2
گل‌ها: کالینز (30، گل به خودی)، کلورلی (40) برای ویگان، هوث (18) و اثرینگتون (31) برای استوک

آنچلوتي،عصباني از فراموش شدن فلسفه چلسي

سايت گل- كارلو آنچلوتي،‌مربي ايتاليايي چلسي در صحبتهايي اعلام كرد كه پس از تساوي 1-1 تيمش در ديدار شنبه شب استمفورد بريج مقابل اورتون به شدت عصباني و نااميد شده است.

پس از گل ديديه دروگبا در نيمه اول كه از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد، جرامين بكفورد در دقيقه 86 بازي را به تساوي كشاند تا چلسي از ديداري خانگي تنها 1 امتياز كسب كند.

آنچلوتي نه تنها از نتيجه بازي راضي نبود، بلكه از شيوه بازي شاگردانش در نيمه دوم گلايه داشت:« من نااميد و عصباني ام؛ نه فقط به خاطر نتيجه بازي، بلكه به اين دليل كه در نيمه دوم اصلا خوب بازي نكرديم. نيمه اول بازي خوب بود و ما فوتبال خوبي را ارائه كرديم و به خوبي حريف را تحت فشار گذاشتيم ولي درنيمه دوم كاملا متفاوت بوديم، اصلا گويا ايده فوتبالي مان را فراموش كرديم و فقط توپها و ارسالهاي بلند را شاهد بوديم. انگار كه ترسيده بوديم و من اصلا اين شيوه را دوست ندارم. فكر مي كنم ما مي توانيم ديدارهايمان را ببازيم ولي نبايد سبك بازي مان را گم كنيم. »

مربي ايتاليايي چلسي ادامه داد:« ما تلاش مي كنيم كه فوتبالي متفاوت را ارائه دهيم و اصلا درك نمي كنيم كه چرا شنبه شب اوضاع اين گونه بود.فكر مي كنم كه بايد بفهميم كه چرا اين اتفاق افتاد و بايد اين شرايط را تغيير دهيم. به همين دلايل است كه احساس نااميدي مي كنم.هركسي مي دانست كه اين بازي براي ما خيلي مهم است و ما شرايط سختي را سپري مي كنيم و بايد اين رابدانيم و بايد در زمين مسابقه عملكرد بهتري داشته باشيم و با تمركز بيشتري بازي كنيم.»

آنچلوتي گفت:« بدون شك مي خواستيم پيروز شويم و مي دانستيم كه با اين پيروزي مي توانيم به صدر جدول برسيم.نبايد از انتقادات ترسيد؛چون انتقادات امري طبيعي است. ما هفته آينده فرصت فوق العاده اي مقابل تاتنهام در ديداري خارج از خانه داريم و اين فرصتي استثنايي است كه قابليتهايمان را نشان دهيم.»

ونگر: سمير نصري پيشرفت کرده است

سايت گل – آرسن ونگر، مربي آرسنال پس از برد در دربي لندن مقابل فولام از سمير نصري ستايش کرد.

نصري دو گل زد تا آرسنال دو بر يک پيروز شود و به صدر جدول ليگ برتر برود.

ونگر گفت: «عملکرد نصري خوشحالم کرد. او کيفيت بالا، شور بالا، کنترل توپ عالي و هوش بالايش را نشان داد.

او بسيار پيشرفت کرده و حالا از پشت سر بازيکنان حريف استارت مي‌زند و مقابل دروازه هم عالي کار مي‌کند.

او به همه نشان مي‌دهد که چقدر بااستعداد است و به نظرم در آينده بيشتر از او خواهيم شنيد.»

در اين بازي لوران کوشيلني از ناحيه سر آسيب ديد و جايش را به يوهان جورو داد. ونگر مي‌گويد:‌ «جورو تسلط و شخصيتي عالي نشان داد. او بيش از يک سال دور از ميادين بوده و در قبالش احتياط مي‌کنم اما مرتبا دارد بهتر مي‌شود.»

آرسنال با توجه به تساوي چلسي و به تعويق افتادن بازي منچستريونايتد در صدر جدول است. ونگر مي‌گويد:‌«هر هفته انگار فيانل جام حذفي است و اگر آماده نباشيد شکست مي‌خوريد. ما امروز عالي بوديم ولي بازي‌هاي زيادي در پيش داريم. ما تا انتهاي فصل سخت تلاش مي‌کنيم و بعد خواهيم ديد که کجا هستيم.»

مانچيني: هنوز مي‌گويم، چلسي قهرمان مي‌شود

سايت گل – روبرتو مانچيني گفته بر اين باور است که چلسي مي‌تواند فاتح ليگ برتر شود.

منچسترسيتي با برد يک بر صفر مقابل بولتون به يک‌امتيازي چلسي رسيد. کارلوس تبس در دقيقه 4 گل زد و الکساندر کولاروف از سيتي در دقيقه 79 اخراج شد.

تيم مانچيني در حال حاضر چهارم است. مربي ايتاليايي مي‌گويد: «هنوز فکر مي‌کنم چلسي قهرمان خواهد شد، اما ما هر هفته به جدول نگاه خواهيم کرد. ما بايد به تلاش خود ادامه دهيم و در انتهاي فصل ببينيم چه مي‌شود.»

او درباره وين روني گفت: «شما روزنامه‌نگاران همه‌تان به من گفتيد روني به منچسترسيتي مي‌آيد و من گفتم نه. حق هم با من بود. »

او درباره برد گفت : «ما شايسته پيروزي با سه، چهار گل بوديم. امروز موقعيت‌هاي زيادي داشتيم و بايد بهتر شويم. ما فرصتي براي گل‌زني به آنها نداديم و خودمان هم 15 موقعيت داشتيم،‌اما در نهايت حتي ممکن بود بازي مساوي شود. به اين دليل ناراضي هستم.»

2010/12/5

R O O T
05-12-2010, 18:24
بازگشت توماس فرمائلن به تركيب آرسنال از ديدار مقابل چلسي

سايت گل- باشگاه آرسنال اعلام كرد كه توماس فرمائلن، مدافع اين تيم، به موقع دوران مصدوميت را پشت سر خواهد گذاشت و مي تواند توپچي ها را در ديدار مقابل چلسي همراهي كند.

اين مدافع سابق آژاكس در يكي از ديدارهاي تيم ملي بلژيك از ناحيه پاشنه آشيل دچار آسيب ديدگي شد و از ماه سپتامبر نتوانسته براي آرسنالي ها به ميدان برود.

انتظار مي رفت اين بازيكن 25 ساله تنها پس از سه هفته به ميادين بازگردد اما مصدوميت دوباره در تمرينات موجب شد تا فرمائلن براي مدت طولاني تري از ميادين دور باشد.

اما اكنون نشريه ميرر گزارش داد كه آرسنالي ها اميدوارند اين بازيكن را براي بازي مقابل چلسي كه روز 27 دسامبر برگزار مي شود به همراه داشته باشند.
اما تا آن زمان باز هم آرسنالي ها بايد نگران وضعيت خط دفاعي شان باشند زيرا لورن كوسيلني نيز به دليل برخورد با سباستين اسكيلاچي نمي تواند تيمش را براي سه هفته همراهي كند.

اعتراض كارلوس تبس به روبرتو مانچيني به دليل تعويض

سايت گل- در چند ماه اخير شايعات زيادي در مورد نارضايتي كارلوس تبس از حضور در باشگاه منچسترسيتي به گوش مي رسيد.

گفته مي شود اين ستاره آرژانتيني از تنهايي زندگي در انگليس خسته شده و دوست دارد نزد خانواده و دوستانش برگردد؛ همين مسئله موجب شده تا به بهانه هاي مختلف با سرمربي و هم تيمي هايش درگير شود.

اما اين شايعات بارها از سوي بازيكنان و كادر فني سيتي تكذيب شد با اين وجود اعتراض تبس به تعويض شدن در ديدار مقابل بولتون بار ديگر اين شايعات را قوت بخشيد.

تبس كه در ديدار روز گذشته گل پيروزي تيمش را به ثمر رساند، تنها دقايقي پيش از پايان بازي جاي خود را به جيمز ميلنر داد. اما او به جاي اينكه به تشويق هاي هواداران تيمش پاسخ دهد، به طور واضح به تصميم مانچيني اعتراض كرد.

پس از عكس هايي كه از درگيري روز جمعه ماريو بالوتلي و ژروم بواتنگ منتشر شد و همين طور شايعاتي كه از اختلافات در رختكن منچسترسيتي به گوش مي رسد، اين اعتراض تقريبا بحران در اين باشگاه را تاييد كرد.

اما مانچيني خيلي سريع اين مسئله را تكذيب كرد:" من بسيار خوشحالم و دوست دارم همه بازيكنان مانند كارلوس باشند. در حال حاضر همه بازيكنان مي خواهند در زمين حضور داشته باشند اما من به بازيكني مانند ميلنر نياز داشتم زيرا او از كارلوس قد بلند تر است و روي ضربات آزاد مي تواند موثرتر باشد. من مشكلي با حرف هاي كارلوس ندارم."

گزارش روز: رسوایی های اخلاقی به آرسنال رسید؛ پرونده خیانت ونگر!

سایت گل- پس از رسوایی های اخلاقی اخیر جان تری، اشلی کول و وین رونی، این بار نوبت «توپچی ها»است که با رو شدن پرونده ای مبنی بررسوایی اخلاقی دچار دردسر شوند. پاپاراتزی های انگلیسی، این بار پرونده ای از رسوایی آرسن ونگر،مربی آرسنال را رو کرده اند.

پس از آنکه آرسنال دیدار خود در مسکو در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را به پایان رساند ، آرسن ونگر، مربی فرانسوی این تیم، به جای لندن به پاریس سفر کرد.همانجا بود که یکی از عکاسهای پاپاراتزی عکسی از ونگر در کنار خانمی گرفت که این خانم همسرش نبود.

این خانم 39 ساله، سونیا تارتار، یک خواننده رپ فرانسوی بود که به نقل از رسانه های مختلف، ونگر شام را با او در هتل مجلل کنکورد لافایت صرف کرد.

طبق گزارشهای منتشره، رابطه ونگر و این خواننده فرانسه که درسالهای گذشته با ماکه له له و ویه را نیز ارتباط داشته، به دو سال پیش باز می گردد. در طول این دو سال، ونگر با سونیادیداری نداشته تا اینکه سونیا هفته گذشته برای او پیغامی دراماتیک ارسال کرده بود.سونیا تارتار پس از دریافت پیغامهای تهدید آمیز به این مضمون که«تورا خواهیم کشت» از نیروهای پلیس درخواست کرده تا از او محافظت بیشتری به عمل بیاید و این موضوع را با ونگر در جریان گذاشته است. روزنامه سان در گزارشی اعلام کرده که اکنون سونیاتارتار باردار است و همین موضوع باعث شده تا تمام نگاه ها بیش از پیش به رسوایی اخلاقی مربی باتجربه آرسنال متمرکز شود.

روزنامه اسپورت کاتالونیا امروز این گزارش را منتشر کرده و در ادامه این گزارش به این نکته اشاره شده که رسوایی اخلاقی در رختکن آرسنال فقط به ونگر خلاصه نمی شود و جک ویلشر، بازیکن 18 ساله این تیم که خیلی ها او را جانشین سسک می دانند، با فردی به نام جسیکا جانسن رابطه نامشروع داشه. این درحالی است که به رغم خواهشهای مکرر ویلشر برای پنهان ماندن این رابطه، این اتفاق نیفتاد و افشای این خبر باعث شده تا رابطه او با نامزدش لائورن برهم بخورد.

فرگوسن: تا زماني كه كميته اجرايي فيفا تغيير نكند، انگليس نبايد كانديداي ميزباني جام جهاني شود

سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، معتقد است تا زماني كه اعضاي فعلي كميته اجرايي فيفا تغيير نكنند، انگليس نبايد براي ميزباني رقابت هاي جام جهاني نامزد شود.

در انتخابات ميزبان جام جهاني 2018، انگليسي ها در همان مرحله اول و تنها با كسب دو راي از گردونه رقابت خارج شدند. پس از اين اتفاق رئيس كيمته ميزباني انگليس گفت كه بعضي از اعضاي كميته اجرايي قول دادند كه به اين كشور راي دهند اما در زمان راي گيري نظرشان را تغيير دادند.

فرگوسن در مصاحبه با "اسكاتيش ساندي اكسپرس" گفت:" اينكه انگليسي ها تنها دو راي به دست آوردند، توهين آميز است.
من فكر مي كردم كه انگليس شانس زيادي براي دست يافتن به ميزباني جام جهاني دارد زيرا زير ساخت هاي خوبي دارد، سفر به اين كشور راحت است و استاديوم هاي فوق العاده اي دارد. انگليس بهترين ليگ اروپا را دارد و از هواداران پرشوري نيز برخوردار است.
اگر يك كميته قاطع و غير قابل نفوذ داشته باشيد، مي توان به آن اعتماد كرد اما معتقدم تا زماني كه اين سيتم تغيير نكند، انگليس نبايد براي ميزباني كانديدا شود.
تجربه من مي گويد كه يك يا دو عضو كميته اجرايي از بقيه قدرمند تر هستند و مي توانند روي بقيه تاثير بگذارند. مسئله همين است. به همين دليل معلوم نيست اين فوتبال است يا تجارت يا سياست."

2010/12/5

shutdown
05-12-2010, 18:41
اقایون من توهین نمیکنم...مسخره هم نمیکنم...ولی ارسن ونگر شبیه مستر بین نیست؟؟؟!!!

zahedy2006
05-12-2010, 20:44
اقایون من توهین نمیکنم...مسخره هم نمیکنم...ولی ارسن ونگر شبیه مستر بین نیست؟؟؟!!!

سلام
دقیقا من این موضوع را چند سال پیش به کسی گفته بودم فقط یه کوولو لاغر تره.
در ضمن توهین چرا... روان آتکینسون خودش شخصیتی هست برای خودش

در ضمن برد آرسنال مبارک

amir--khan
05-12-2010, 22:58
تبریک به همه آرسنالی ها

errmii
05-12-2010, 23:30

نه..
مستر بین انگلیسیه و آرسن ونگر فرانسویه پس نمی تونن شکل همدیگه باشن.
البته ممکنه ونگر به حاطر چند سال زندگی در انگلیس شکل مستر بین شده باشه!آخه عکس جوونیاشو که من دیدم اصلا شکل مستر بین نیست :31:

shutdown
05-12-2010, 23:41
نه..
مستر بین انگلیسیه و آرسن ونگر فرانسویه پس نمی تونن شکل همدیگه باشن.
البته ممکنه ونگر به حاطر چند سال زندگی در انگلیس شکل مستر بین شده باشه!آخه عکس جوونیاشو که من دیدم اصلا شکل مستر بین نیست :31:

من که در مورد جوونیهاش صحبت نمیکنم...الان به نظرم شبیهشه....
:20:

R O O T
06-12-2010, 14:27
فابرگاس می‌تواند مقابل منچستر بازی کند

سایت گل - سسک فابرگاس که به دلیل مشکل همسترینگ از نگاه آرسن ونگر باید دو هفته از میادین بیرون می ماند امیدوار است به بازی با منچستر یونایتد در 13 دسامبر برسد. البته آرسن ونگر پیش از این اعلام کرده بود باید تا نزدیک دو ماه مراقب بازی کردن فابرگاس باشد و با این صحبت ها بعید است آرسن بخواهد در شرایط عادی از فابرگاس در این بازی استفاده کند .

به گزارش آرسنال دات آی آر، هفته آینده بازی حساس دو تیم رقیب یعنی منچستر برابر آرسنال است و آرسنال در صورت غلبه به تیم قدرتمند منچستر می تواند به صدر نشینی خود ادامه دهد .

فابرگاس نیز امیدوار است به این بازی برسد و در این باره می‌گوید:
" از اینکه بگویم همه چیز بنا بر برنامه و مشخصات پیش می رود خوشحالم .
برخی معاینات جدید خواهیم داشت و امیدواریم که آن ها بتوانند تفاوت هایی ایجاد کنند .
همسترینگ من اوضاعش خوب است و همین طور از نظر بدنی استراحت کرده ام و اوضاع خوبی دارم .
بازی با منچستر یونایتد هدف است و امیدوارم که اینگونه نیز شود . "

احتمال بازنشستگي گري نويل در پايان فصل

سايت گل- به گزارش رسانه هاي انگليسي، گري نويل، مدافع باتجربه شياطين سرخ قصد دارد مانند ادوين فن در سار، دروازه بان هلندي اين تيم در پايان فصل از دنياي فوتبال خداحافظي كند.

گفته مي شود فن در سار كه ماه گذشته 40 ساله شد، در پايان فصل دستكش ها را خواهد آويخت و حتي فرگوسن تاييد كرد كه اين فصل، آخرين فصل حضور اين دروازه بان با تجربه در درون دروازه اين تيم خواهد بود.

اكنون نشريه ديلي ميل گزارش داد كه احتمالا گري نويل، مدافع راست باتجربه شياطين سرخ نيز در پايان فصل به دوران طولاني حضورش در اين تيم پايان خواهد داد.

با جدايي اله گنار سولسشر از تيم دوم باشگاه، گفته مي شود كه شايد نويل هدايت اين تيم را برعهده بگيرد.

ژرار اوليه: چيزي نمانده بود كريس رونالدو را براي ليورپول بخرم

سايت گل- ژرار اووليه، سرمربي سابق ليورپول، كه فردا همراه با تيم استون ويلا، پس از مدت ها پاي به آنفيلد خواهد گذاشت، فاش كرد پيش از اينكه باشگاه منچستريونايتد از وجود بازيكني به نام كريس رونالدو آگاه شد، در آستانه خريد او قرار داشت.

او گفت چيزي نمانده بود اين ستاره پرتغالي را به خدمت بگيرد اما به دليل شيوه پرداخت دستمزد باشگاه ليورپول موفق به اين كار نشد.

او در مصاحبه با ديلي ميل گفت:" من او را در تورنمنت زير 21 ساله هاي تولون ديدم و به دنبال جذب او بوديم اما ما يك سقف دستمزد داشتيم و نمي توانستيم دستمزدي كه او مي خواهد را پرداخت كنيم.

سپس منچستريونايتد يك بازي دوستانه مقابل اسپورتينگ ليسبون انجام داد و همه بازيكنان تيم به فرگوسن گفتند بايد او را بخريم.
من معتقد بودم كه نبايد سقغي براي دستمزدها وجود داشته باشد. معتقدم اين مسئله موجب ايجاد مشكل در رختكن ما مي شد.
مي دانم بعضي از خريد هاي ما به آن اندازه كه فكر مي كرديم خوب نبودند. شايد با رونالدو مي توانستيم قهرمان شويم اما ما هري كيول را داشتيم، او در آن زمان فوق العاده و تشنه پيروزي بود اما دچار مصدوميت شديدي شد. بعد از آن هرگز نتوانست اعتماد به نفس و انگيزه گذشته را پيدا كند."

قرار داد مايكل اوون در پايان اين فصل با منچستريونايتد به پايان مي رسد و اووليه ابراز تمايل كرد كه بار ديگر اين ستاره سابق قرمزها را به خدمت بگيرد.

" من دوست دارم كه او را به استون ويلا بياورم. حضور او براي تيم خوب است. او از بازي كردن بسيار لذت مي برد."

ديويد بكام؛ رئيس بعدي اتحاديه فوتبال انگليس؟

سايت گل- گفته مي شود مديران اتحاديه فوتبال انگليس قصد دارند ديويد بكام را به عنوان مدير آينده اين اتحاديه انتخاب كنند.

ستاره تيم لس آنجلس گلكسي يكي از اعضاي تاثير گذار كميته حمايت از ميزباني انگليس براي جام جهاني 2018 بود؛ علاوه بر اين تلاش هاي او كه منجر به رسيدن ميزباني المپيك 2012 به لندن شد، تحسين بسياري را برانگيخت.

اكنون نشريه نيوز آو د وورلد ادعا كرد كه مديران اتحاديه فوتبال انگليس معتقدند تنها اين ستاره سابق منچستريونايتد و رئال مادريد مي تواند تصوير انگليس نزد فيفا را پس از جنجال هاي اخير ترميم كند.

بعضي از مديران اين اتحاديه معتقدند تحقيقاتي كه توسط ساندي تايمز و برنامه پانورماي بي بي سي انجام شد و در آن بعضي از اعضاي كميته اجرايي فيفا به دريافت رشوه متهم كردند، از دلايل اصلي ناكامي انگليس در رسيدن به ميزباني جام جهاني 2018 بود.

گفته مي شود تا زماني كه بكام با تمام زواياي كار آشنا شود، يك رئيس موقت براي اتحاديه انتخاب خواهد شد. آنها قصد دارند از اين طريق زمينه را براي حضور بكام در كميته اجرايي فيفا فراهم كنند.

احتمال جدايي هارگريوز از منچستريونايتد با انتقالي آزاد

سايت گل- گفته مي شود مديران باشگاه منچستريونايتد قصد دارند به اوون هارگريوز، هافبك هميشه مصدوم شان، اجازه دهند تا در تابستان آينده بر اساس قانون بوسمن با انتقالي آزاد الدترافورد را ترك كند.

هارگريوز در سال 2007 با انتقالي به ارزش 17 ميليون يورو از بايرن مونيخ به منچستريونايتد پيوست اما از آن زمان تاكنون تنها در 39 بازي براي تيمش به ميدان رفته است. او از ناحيه از دو زانو به شدت مصدوم و تحت عمل جراحي قرار گرفت و حتي اين نگراني وجود داشت كه به دليل اين مصدوميت ها دوران بازي اش به پايان برسد.

اين بازيكن 29 ساله تلاش كرد در اين فصل به ميادين بازگردد و ماه گذشته در ديدار مقابل وولوز پس از دو سال بار ديگر براي تيمش به ميدان رفت اما تنها پس از 5 دقيقه از ناحيه همسترينگ مصدوم شد و زمين بازي را ترك كرد.

اكنون تنها شش ماه ديگر از قرار داد او باقي مانده و گفته مي شد منچستري ها قصد دارند قرارداد او را به صورتي تمديد كنند كه براساس آن هارگريوز به تعداد بازي هايي كه انجام مي دهد، دستمزد دريافت كند.

اما اكنون نشريه ميرر ادعا كرد كه با توجه به اينكه به نظر نمي رسد اين بازيكن بتواند شرايط بازي كردن را بار ديگر پيدا كند، مديران اين باشگاه اكنون تغيير عقيده داده اند.

گفته مي شود اگر هارگريوز با انتقالي آزاد الدترافورد را ترك كند، شياطين سرخ 34.5 ميليون يورو زيان خواهند ديد.

سرمربي بولتون، جانشين احتمالي فرگوسن و هاجسون

سايت گل- به گزارش نشريه ميرر، باشگاه هاي منچستريونايتد و ليورپول، در صورت بازنشتسگي الكس فرگوسن يا اخراج روي هاجسون، اوون كويل، سرمربي بولتون، را به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي شان در نظر دارند.

كويل كه به عنوان سرمربي ماه ليگ برتر انتخاب شد، در ژانويه 2010 از برنلي به بولتون پيوست. از زمان او توانست بولتون را از يكي از تيم هاي قعر نشين به يكي از نمايندگان انگليس در ليگ اروپا تبديل كند و همچنين با مربيگري او، بولتون يكي از جذاب ترين بازي هاي ليگ برتر را به نمايش مي گذارد.

بولتون در حال حاضر با 23 امتياز در رتبه ششم جدول قرار دارد و با 28 گل زده، چهارمين تيم تهاجمي جزيره است.

فيل گارتسايد، رئيس باشگاه بولتون گفت:" نتايج و بازي هاي ما به نحو چشمگيري پيشرفت داشته است و اين را مي توان نتيجه تاثير اوون دانست. ما همان بازيكنان قبل را در اختيار داريم اما او از آنها بهترين بازي را گرفته است. ما اكنون به شيوه اي بازي مي كنيم كه نه تنها جذاب است، بلكه تاثير گذار نيز هست."

جدایی یوانوویچ از لیورپول در صورت ادامه نیمکت نشینی

سایت گل- سویان میلوسوویچ، مدیر برنامه های میلان یوانوویچ در صحبتهایی اعلام کرده که احتمال دارد موکلش در بازار نقل و

انتقالات زمستانی رختکن لیورپول را ترک کند

این ستاره29 ساله، در تابستان به عنوان بازیکن آزاد،از استاندارد لیژ به لیورپول پیوست ولی هرگز نتوانست درترکیب اصلی لیورپول به میدان برود و روی هاجسون تنها در بازی های اروپایی از او استفاده می کند.

میلوسویچ، مدیر برنامه های یوانوویچ در صحبتهایی اعلام کرده که این ستاره صربستانی مایل به ماندن در رختکن آنفیلد است ولی تنها به شرطی که فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند.

او در ادامه به این نکته اشاره کرد که با توجه به نمایش خیره کننده یوانوویچ در رقابتهای جام جهانی 2010، پیدا کردن تیمی جدید برای او کار سختی نخواهد بود.

میلوسویچ در صحبتهایی به پیپل گفت:« بازگشت به بلژیک، اولویت اول یوانوویچ نیست ؛چون او پیشنهادات مختلفی از آلمان، اسپانیا و هلند دارد.او می خواهد توانایی هایش را ثابت کند ولی اگر او تا پایان ماه، روی نیمکت تیم باقی بماند، شاید برنامه ها تغییر کند.»

پس از رفتارخشن تبس- مانچینی:مشکلی با تبس ندارم

سایت گل- روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرد که پس از رفتار نادرست تبس در هنگام تعویض در جریان دیدار مقابل بولتون، از ستاره آرژانتینی تیمش عصبانی نیست.

وقتی مربی سیتی در جریان این دیدار تصمیم به تعویض کاپیتان تیمش،تبس ، گرفت این بازیکن آرژانتینی با عصبانیت از زمین خارج شد و این خشم به مربی تیمش نشان داد.

در این میان مانچینی در صحبتهایی اعلام کرده که مشکلی با تبس ندارد و از تماشای اینکه کاپیتان تیمش با این همه انگیزه بازی کرده، بسیار خوشنود است.

مانچینی به اسکای سپورتس گفت:« این موضوع مهمی نیست. من زمانی که یک بازیکن نمی خواهد زمین مسابقه را ترک کند،خوشحال می شوم.تبس برای تیم ما بسیار مهم است ولی من این تصمیم را گرفتم و فکر می کنم که تصمیم درستی هم بود.»

عصبانیت تبس، آخرین اتفاقی است که دررختکن سیتی رخ داده، چرا که چند روز پیش هم در جریان تمرینات این تیم، ماریو بالوتلی و ژروم بواتنگ با هم درگیر شدند و درنهایت مدافع آلمانی از فهرست بازیکنان تیم برای دیدار شنبه شب خط خورد.

مربی ایتالیایی سیتی ادامه داد:« قراردادن نام بالوتلی در فهرست بازیکنان تیم، تصمیم سختی نبود. درمورد درگیری او در روز جمعه هم باید بگویم که اتفاق خاصی نیفتاد.این شرایطی کاملا طبیعی است که هر روز در هر تیمی رخ می دهد.ماریو مقابل بولتون خیلی خوب بازی کردو تنها چیزی که او کم داشت گلزنی بود.»

پیروزی مقابل بولتون سیتی را به جمع 4 تیم برتر جزیره رساند و مانچینی در این رابطه گفت:« شرایط ما در جدول خوب است ولی باید به تلاشمان ادامه بدهیم و در صورت لزوم به بیشترین تعداد برد ممکن دست بیابیم و در پایان فصل به جدول نگاه کنیم.»

آنچلوتی: باید به روزهای ضعیفمان پایان دهیم

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی ایتالیایی چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش هیچ هراسی از رویارویی با تاتنهام ندارد.این در حالی است که چلسی در 5 دیدار اخیر خود در لیگ برتر طعم پیروزی را نچشیده است

تساوی ناامید کننده آبی پوشان در دیداری خانگی مقابل اورتون باعث شد تا خیلی ها توانایی این تیم در فتح جام قهرمانی در رقابتهای این فصل را زیر سوال ببرند ولی کارلو آنچلوتی معتقد است که الان زمان ترسیدن نیست و تیمش می بایست در دیدار مقابل تاتنهام نمایش خوبی را به اجرا بگذارد.

آنچلوتی در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« ما باید خیلی سخت تلاش کرده و خیلی بیشتر از آنچه الان تلاش می کنیم، به فعالیت بپردازیم. با انسجام می توان از بند شرایط کنونی رها شد. نباید به دنبال مقصر بود و باید درک کرد که مشکل کار کجاست و رو به جلو حرکت کرد.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:« انتقادات عادی است و باید متمرکز ماند.ما در دیدار بعدی مان که دیداری خارج از خانه مقابل تاتنهام است فرصت خوبی داریم.باید عملکردمان در زمین تمرین را تغییر دهیم و این شیوه سریعی است که می توان از شرایط سختی که در آن گرفتار هستیم رها شویم. ما باید متمرکز بمانیم و به سختی تلاش کنیم.هر بازی یک چالش است.»

آنچلوتی قادرخواهد بود تا در دیدار شنبه شب تیمش مقابل تاتنهام پس از مدتها از مایکل اسین و جان تری بهره ببرد و این مربی ایتالیایی در ادامه اعلام کرد که فرانک لمپارد هم ممکن است برای این بازی به اوج آمادگی برسد:« ما شاید بتوانیم لمپارد را هم برای این بازی در اختیار داشته باشیم.امیدوارم!»

2010/12/6

davy jones
06-12-2010, 14:47
سرمربي بولتون، جانشين احتمالي فرگوسن و هاجسون

نمیدونم این چه کاریه که هر کی میخواد خودشو مطرح و خفن جلوه بده، اسمشو میاره کنار اسم فرگوسن میذاره :13:
فلان مربی خیلی خوبه، چون از اون به عنوان جایگزین فرگوسن یاد میشه ..... فلان فوتبالیست خیلی خفنه چون منابع خبری آگاه (که لابد نخواست نامش فاش شود!:31:) گفته ان که فرگوسن دنبال این بازیکنه .... یا مثلا قیمت فلان فوتبالیست تو فصل نقل و انتقالات که یه باشگاه دیگه از یه باشگاه دیگه میخواد بخرتش خیلی بالا میره چون الکی شایع میکنن که فرگوسن هم بازی اون رو زیر نظر داره و .... :19:

میگم اگه اینطوریه ما هم بریم یه فرگوسن ادامه ی فامیلیمون بذاریم، بلکه با کلاس شیم.:27:

VBYOFSKI
06-12-2010, 17:42
گزارش روز: رسوایی های اخلاقی به آرسنال رسید؛ پرونده خیانت ونگر!

بالاخره گل فارسی این خبر رو دید :دی منتظر بودم این خبر رو بزاره ولی خیلی دیر گذاشت :دی

این شایعه به قدری مضحک بود که تو اانگلستان که روزنامه هاش بدجور با ونگر مشکل دارن هم زیاد سر و صدا نکرد.
ونگر مرد بزرگیه این وصله ها بهش نمی چسبه.

بله. شباهت خیلی زیادی به مستر بین داره.

mjt10063
06-12-2010, 18:37
نمیدونم شما هم این احساس رو دارین
من احساس میکنم تاپیک یه خورده سرد شده
به نظر من اینه که کمتر طرفدارای دوتا تیم قبل از بازی با هم کل میندازن.

Ali*Reza
06-12-2010, 18:53
به امید پیروزی منچستر تو بازی فردا شب با والنسیا. . .

mjt10063
06-12-2010, 19:31
به امید پیروزی منچستر تو بازی فردا شب با والنسیا. . .

:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33:
:26::26::26::26::26::26:
:40::40::40:

satttanism
06-12-2010, 19:49
اینجا جای کل و کل کشی نیست دوست من

اینجا دوستانه هرکس نظراتش رو مطرح میکنه و با هم بحث میکنن

mjt10063
06-12-2010, 20:43
اینجا جای کل و کل کشی نیست دوست من

اینجا دوستانه هرکس نظراتش رو مطرح میکنه و با هم بحث میکنن

وای خوب شد گفتین اگر نمیگفتین ...
دوستان همه میدونن که ما باهم دوستیم
مگر کسای که تازه واردن و بچه های این تاپیک رو نمی شناسن
منظور من همین دوستانه کل کل کردن ها بود

Ali*Reza
06-12-2010, 20:59
الان داشتم بازیهای بعدی منچستر رو میدیدم ، خیلی خفنه!! :
13 دسامبر با آرسنال و 19 دسامبر با چلسی. اگه این دوتا بازی رو ببریم مطمئنا قهرمانیم.

R O O T
06-12-2010, 21:03
خبر فوری:نیوکاسل کریس هویتون رااخراج کرد

سایت گل- سران باشگاه نیوکاسل با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که کریس هویتون، مربی این تیم پس از 18 ماه حضور برروی نیمکت مربیگری نیوکاسل، از سمت خود در سنت جیمز پارک برکنار شده است.

تیم منطقه شمال شرقی انگلیس روز گذشته و در دیداری خارج از خانه با نتیجه 1-3 مغوب وست بروموویچ شد و در حال حاضر در میانه های جدول قرار دارد. طبق گزارشهای منتشره، هویتون پس از یکی از شکستهای تیمش، در پایان بازی، شاگردانش را برای یک ساعت در رختکن محبوس کرده بود.

نیوکاسل در حال حاضر در رده یازدهم جدول لیگ برتر قرار دارد.این در حالی است که این تیم شروع خوبی در رقابتها داشت و حتی با

نتیجه 1-5 مقابل ساندرلندبه برتری رسید و توانست آرسنال را نیز شکست دهد

قراردادهویتون در پایان رقابتهای این فصل به پایان می رسید.

از سوی دیگر مایکل اشلی، رئیس باشگاه نیوکاسل تصمیم گرفت تا مربی تیمش را برکنار کند و در این راستا بیانیه ای رسمی را منتشر کرد:« سران باشگاه حس می کنند که به مربی باتجربه تری برای پیشبرد تیم هستیم.»

گمانه زنی های ابتدایی حاکی از آن است که آلن کربیشلی، مربی سابق تیمهای چارلتون و وستهم کاندیدای هدایت نیوکاسل است

ونگر: آرسنال می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال امیدوار است که بنگاه‌های شرط‌بندی درباره احتمال قهرمانی آرسنال اشتباه کرده باشند، همان طور که آنها درباره کمپین فاجعه‌بار انگلیس برای میزبانی جام جهانی اشتباه کرده‌اند.

ونگر پس از دیدن پیروزی دو بر یک تیمش مقابل فولام گفت آنها مدعی قهرمانی لیگ برتر نیستند، اما آن قدر خوب هستند که برای اولین بار پس از سال 2004 فاتح لیگ برتر شوند.

او می‌گوید: «ما پنج امتیاز از صدرنشین عقب بودیم و باید در خانه ولوز و اورتون بازی می‌کردیم.

حالا، سه هفته بعد، صدر جدول نشان می‌دهد که ما بهترین تلاش را داشته‌ایم. ما مدعی نیستیم ولی به هر حال در رده اول به سر می‌بریم.»

ونگر می‌گوید: «به احتمالات نگاه کنید! حتما احتمالاتی که پیش از رأی‌گیری برای میزبانی جام جهانی مطرح می‌شد را هم دیده‌اید...»

اعتماد ونگر به تیمش هرگز کاهش نیافت، هرچند که پنج سال است آنها هیچ جامی نبرده‌اند.

ونگر می‌گوید تیمش با تقویت دفاع احتمال خوبی برای قهرمانی دارد «ما 32 امتیاز داریم و باور دارم می‌توانیم در دفاع بهتر باشیم. می‌خواهیم آمار دفاعی خود را بهتر کنیم. فلسفه من این است که در دردسر نباشیم و رقیب را به دردسر بیندازیم.»

ژرار اووليه: من ليورپول را وارد قرن 21 كردم

سايت گل- ژرار اووليه، سرمربي ليورپول، معتقد است كه او ليورپول را وارد قرن 21 كرده است.

اين سرمربي فرانسوي بين سال ها 1998 تا 2004 براي شش فصل هدايت قرمزها را برعهده داشت و با اين تيم قهرمان جام اتحاديه، جام حذفي و جام يوفا شد.

اما او در آخرين روزهاي حضورش در آنفيلد زير انتقادات زيادي قرار داشت و همين مسئله موجب شد تا از اين باشگاه جدا شود.

با اين وجود او معتقد است نقش زيادي در قهرماني ليورپول در ليگ قهرمانان يك سال بعد از جدايي اش داشته و تيمي كه توانست ميلان را در فينال به ياد ماندني استانبول شكست دهد، ساخته او بوده است.

اووليه در گفتگو با نشريه ميرر گفت:" من هميشه فكر مي كنم ماموريت يك مربي سه مرحله دارد. مرحله اول قهرماني و به دست آوردن جام است. مرحله دادن به جا گذاشتن يك اعتبار براي باشگاه است. من تنها جملاتي كه رئيس سابقم گفت را بيان مي كنم. او گفت: تو باشگاه را به قرن 21 آوردي.
اعتبار خود تيم است زيرا تيمي كه من براي رافا به جا گذاشتم توانست يك سال بعد قهرمان چمپيونز ليگ شود. ما همچنين امكانات جديد و و شايد يك وجه جديدي از حرفه اي گري را داشتيم.
ما مايكل اوون را داشتم كه برنده توپ طلا شد و همين طور استفن جرارد كه بازيكني در استانداردهاي جهاني بود."

اووليه كه امروز پس از مدت ها به آنفيلد بازمي گردد، تاييد كرد كه اين ديدار دوباره مي تواند احساسي باشد اما تاكيد كرد كه به عنوان يك حرفه اي تمام تلاشش را براي پيروزي استون ويلا انجام مي دهد.

" ديدار دوباره با هواداران بسيار جالب خواهد بود. دو تيم در شرايط مشابهي قرار دارند. شايد وضعيت آنها كمي بهتر باشد اما ما به دنبال كسب امتياز از اين بازي هستيم."

باكاري سانيا: بايد پارتيزان و منچستريونايتد را شكست دهيم

سايت گل- باكاري سانيا، مدافع آرسنال، از هم تيمي هايش خواست كه در ديدارهاي هفته پيش رو بازي هاي قدرتمندانه اي به نمايش بگذارند و پارتيزان بلگراد و منچستريونايتد را شكست دهند.

توپچي ها در دو ديدار اخيرشان در ليگ قهرمانان شكست خوردند و چهارشنبه شب ميزبان پارتيزان بلگراد خواهند بود و براي اينكه بتوانند بدون توجه به نتيجه ديگر ديدار گروه بين شاختار دونتسك و براگا به مرحله بعد صعود كنند، بايد حريف صربستاني شان را شكست دهند.

چند روز پس از اين ديدار آنها بايد در الدترفورد مقابل منچستريونايتد قرار بگيرند. آنها به دنبال حفظ صدرنشيني هستند و براي رسيدن به اين هدف بايد شياطين سرخ را در خانه اش شكست دهند.

سانيا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" اگر مي خواهيم به موفقيت برسيم، بايد در اين ديدارهاي بزرگ به پيروزي برسيم. ما در اولين بازي مهم مان در اين فصل مقابل چلسي امتياز از دست داديم.

ما بايد در اين ديدارها پيروز شويم زيرا تاكنون امتيازات زيادي در خانه از دست داديم. ما بايد در خانه يونايتد بازي خودمان را انجام دهيم و به پيروزي برسيم.

نمي خواهيم فصل براي مان در دسامبر به پايان برسد. ما مي خواهيم در اين دو ديدار پيروز شويم؛ پيروزي هايي كه مي تواند قدرت بيشتري به تيم بدهد."

مدير برنامه هاي برباتوف: او در الدترافورد از فوتبال خداحافظي مي كند

سايت گل- مدير برنامه هاي ديميتار برباتوف فاش كرد كه اين بازيكن مي خواهد تا پايان دوران بازي اش در منچستريونايتد بماند.

اين مهاجم بلغاري در سال 2008 با انتقالي 30 ميليون يورويي از تاتنهام به منچستريونايتد پيوست اما دو فصل ابتدايي حضور او در الدترافورد نسبت به پولي كه براي او پرداخت شد، واقعا نااميدكننده بود.

اما اين بازيكن 29 ساله در رقابت هاي اين فصل به روزهاي اوجش بازگشت و در 12 بازي كه از ابتدا در تركيب شياطين سرخ قرار گرفت، 11 بار گلزني كرد. و اكنون اميل دانچف، مدير برنامه هاي او، اعلام كرد كه موكلش مي خواهد در اين باشگاه به دوران بازي اش پايان دهد.

دانچف در مصاحبه با " تي وي 7" گفت:" من تقريبا مطمئنم كه او در الدترافورد به دوران بازي اش پايان خواهد داد. او فرد بسيار متعادلي است و مي داند كه چه چيزي برايش بهتر است.
بازيكناني با شخصيت هاي مختلف در منچستريونايتد حضور دارند و رقابت زيادي نيز در اين تيم وجود دارد. در اين تيم برباتوف يك الگو براي همه است."

او همچنين احتمال بازگشت برباتوف به تيم ملي بلغارستان را رد كرد و گفت:" او تصميم گرفت راه را براي بازيكنان جوان باز كند."

كارلوس تبس: به طور 100 درصد از مانچيني حمايت مي كنم

او در مصاحبه با مجله باشگاه منچسترسيتي گفت:" بي ترديد من رابطه خوبي با روبرتو دارم و 100 درصد از او حمايت مي كنم. براي مثال من بسيار ناراحت شدم كه بعضي از هواداران ما در ديدار مقابل بيرمنگام به خاطر تعويض من او را مورد بي احترامي قرار دادند.سايت گل- كارلوس تبس، كاپيتان منچسترسيتي، تاكيد كرد كه رابطه خوبي با روبرتو مانچيني دارد و از سرمربي ايتاليايي تيمش كاملا حمايت كرد.

رابطه اين دو در چند وقت اخير فراز و نشيب هاي زيادي داشته و تبس در ديدار اين هفته نيز پس از تعويض در دقايق پاياني به مانچيني اعتراض كرد. اما مانچو وجود اختلاف با ستاره آرژانتيني اش را رد كرد و گفت كه اشتياق تبس براي بازي كردن را دوست دارد و رفتار او نشان مي دهد كه دوست دارد تا پايان بازي در زمين بماند.

تبس كه كليدي ترين بازيكن سيتي در رقابت هاي اين فصل است و تاكنون توانسته 10 گل براي تيمش به ثمر برساند، نيز از مانچيني حمايت كرد و اعلام كرد به دليل مصدوميت بايد از زمين خارج مي شد.

چيزي كه آنها نمي دانند اين است كه من در سه بازي گذشته با درد بازي كردم و سرمربي اين را مي دانست. خيلي نزديك بود كه دچار يك مصدوميت جدي شوم و همين نگراني او موجب شده كه من اكنون شرايط خوبي داشته باشم.

اعتراضات به سرمربي به خاطر تصميمش بسيار ناعادلانه است زيرا ما بايد صبور باشيم. هنوز هفته هاي زيادي از اين فصل باقي مانده است. ما همه عاشق فوتبال هستيم و هدفمان تنها يك چيز است: موفقيت منچسترسيتي."

جو كول: خيلي زود به اوج برمي گردم

سايت گل- جو كول، هافبك ليورپول، پس از انجام چند بازي مي تواند به اوج دوران آمادگي اش بازگردد.

كول كه در تابستان با انتقالي آزاد از چلسي به ليورپول پيوست، هرگز نتوانست انتظارات را برآورده كند و چند ديدار اخير تيمش را نيز به دليل مصدميت از دست داد.

او در ديدار اين هفته تيمش مقابل استوا بخارست در ليگ اروپا به ميدان رفت و از عملكرد خودش راضي بود.

او در گفتگو با ليورپول ديلي پست گفت:" برگشتن به ميادين بسيار جذاب است. من تنها دو جلسه با تيم تمرين كرده بودم، ضمن اينكه شب قبل از بازي نتوانستيم در ورزشگاه تمرين كنيم.

اما من از اينكه به اندازه آماده بودم كه تئانستم 75 دقيقه در ميدان حضور داشته باشم، خوشحالم. اين مي تواند شروع دوباره اي باشد زيرا در ماه دسامبر بايد بازي هاي زيادي انجام بدهيم. تنها بايد حضورم در تركيب اصلي را حفظ كنم.

من يك بازيكن حرفه اي هستم و اين مسئله به نمايش من در زمين بستگي دارد. من تنها به اين نياز دارم كه هر هفته بازي كنم آنگاه نمايش هاي سابق را مي توانم ارائه بدهم

2010/12/6

Alireza.M67
06-12-2010, 21:11

ما که امسال قهرمانیم دیگه احتیاجی به کل کل نیست .
شاید سال دیگه رئال مادرید بیاد نانی و رونی رو با هم 200 میلیون پوند بخره و ما هم یکم ضعیف بشیم و بشیم در حد بقیه تیمها . اونوقت میایم کل کل می کنیم . :27:

fandak
06-12-2010, 21:25
امسال آرسنال با اين جوان ها احتمالا قهرمان خواهند شد

بی باک بی بال
06-12-2010, 22:11
امسال آرسنال با اين جوان ها احتمالا قهرمان خواهند شد

شاید سال دیگه رئال مادرید بیاد نانی و رونی رو با هم 200 میلیون پوند بخره و ما هم یکم ضعیف بشیم و بشیم در حد بقیه تیمها . اونوقت میایم کل کل می کنیم
بیخودی کل کل نکنید
تاتنهام:40:

shutdown
06-12-2010, 22:37
تیم خوبیه...منم دوسش دارم ولی هنوز خیلی مونده تا به یونایتد برسه....

SAMAN-JEEZY
06-12-2010, 22:38
بچه ها جام حذفي انگليس الان تو چه مرحله ايه؟تيماي بزرگ كدوماشون موندن؟

mjt10063
06-12-2010, 22:38
بیخودی کل کل نکنید
تاتنهام:40:

خوشم اومد یه تنشی بین دوستان پیش اوردم
چهارتا پست جالب دیدم
:31:

Erfan64
06-12-2010, 23:50
شاید سال دیگه رئال مادرید بیاد نانی و رونی رو با هم 200 میلیون پوند بخره و ما هم یکم ضعیف بشیم و بشیم در حد بقیه تیمها . اونوقت میایم کل کل می کنیم . :27:
lol
کلا پستای شما خیلی جالبه

vahidgame
07-12-2010, 01:27

200 میلیون تومن منظورت بود دیگه؟ :31:
توجه کن که تازه 16 هفته گذشته و 22 هفته دیگه هنوز مونده! :31:
هیچی معلوم نیست. اصلا شاید همین منچستر این دو تا بازی آخر خودش با آرسنال و چلسی رو ببازه و ورق کلا برگرده :21:
به وضعیت الان چلسی نگاه کن. یکی دو هفته دیگه لمپارد بر می گرده بعدشم نیم فصل مطمئنا دو سه تا بازیکن خوب چلسی می خره تیم میشه در حد چلسی پارسال که به هیچ تیمی رحم نمی کرد :46: :31:

davy jones
07-12-2010, 11:13
چلسی پارسال که به هیچ تیمی رحم نمی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته ظاهرا به من سیتی پارسال، به طور ناخودآگاه رحم کرد:31:

mjt10063
07-12-2010, 11:14
200 میلیون تومن منظورت بود دیگه؟ :31:
توجه کن که تازه 16 هفته گذشته و 22 هفته دیگه هنوز مونده! :31:
هیچی معلوم نیست. اصلا شاید همین منچستر این دو تا بازی آخر خودش با آرسنال و چلسی رو ببازه و ورق کلا برگرده :21:
به وضعیت الان چلسی نگاه کن. یکی دو هفته دیگه لمپارد بر می گرده بعدشم نیم فصل مطمئنا دو سه تا بازیکن خوب چلسی می خره تیم میشه در حد چلسی پارسال که به هیچ تیمی رحم نمی کرد :46: :31:

درسته فوتبال خیلی بالا پاین داره و تا دقیقه 90 بعلاوه
وقت اضافه هیچ چیش معلوم نیست
ولی این رو بدون
من یو همیشه در شرع لیگ مثل یه نسیم بودن و در پایان لیگ تحت هر موقعیتی
درست مثل سرطان بودن

ولی چلسی همیشه نوسان داشته و نمیشه بگی که تا اخر لیگ اصلا تو لیگ برتر میمونه یا میره پیش وست هام
میشینه :31::21::21::27:

به دل نگیر واقعیت باید بپذیریش:46:

MAN RED HAS CANCER

Alireza.M67
07-12-2010, 12:01

مهم نیست . تا 2 هفته ی دیگه که لمپارد بیاد 6 امتیاز دیگه عقب میفتید :31:

lol
کلا پستای شما خیلی جالبه

شما انتظار دار طرفدار یه تیم چه حرفایی بزنه ؟
خب بیا اینم به خاطر شما :
ما امسال دیگه می خوایم همه بازیامون رو ببازیم بریم یه لیگ پایین تر ، بازیکنامون هم روی هم بیشتر از 1000 تومن نمی ارزن .
خوبه اینجوری ؟:31:

R O O T
07-12-2010, 14:42
لیورپول 10 میلیون پوند برای دمپسی می‌پردازد

سایت گل – روی هاجسون قصد دارد در ژانویه از باشگاه سابقش فولام بازیکن بخرد و کلینت دمپسی را به لیورپول ببرد.

هاجسون قصد دارد بازیکنان تهاجمی بیشتری به تیم ناکام در گل‌زنی‌اش ببرد و بر این باور است که دمپسی 27 ساله دارایی ارزشمندی در یک‌سوم پایانی زمین است.

این بازیکن تیم ملی آمریکا می‌تواند در چند پست تهاجمی بازی کند و پس از آغاز ضعیف فولام در این فصل، شاید به دنبال رفتن به باشگاهی بزرگ‌تر باشد.

فولام در رده هفدهم لیگ برتر است و تنها دو برد کسب کرده، و در آخرین بازی خود در خانه آرسنال دو بر یک شکست خورد. با این حال دمپسی عالی بوده و در تمامی رقابت‌ها در این فصل شش گل زده است.

لیورپول در این فصل در گل‌زنی دچار مشکل بوده و در 15 بازی تنها 17 گل زده است. چندپسته بودن دمپسی می‌تواند برای هاجسون عالی باشد و گفته می‌شود این مربی 63 ساله 10 میلیون پوند برای این بازیکن اهل تگزاس در نظر گرفته است.

البته مانع احتمالی این انتقال، مارک هیوز، مربی فولام است که نمی‌خواهد با بازیکنی وداع کند که به نظر او نقشی کلیدی در پیشرفت فولام در این فصل خواهد داشت.

همچنین مدیران فولام دوست ندارند بازیکن دیگری را به مربی سابقشان بدهند. پل کانچسکی پیش از این در تابستان از فولام به لیورپول پیوسته بود و محمد الفاید نمی‌خواهد هاجسون باز هم بازیکنان باشگاهش را بگیرد.

لیورپول3-استون ویلا0؛ گل، هدیه آنفیلد به مربی سابقش

سایت گل- گلهای دیوید انگاگ، رایان بابل و ماکسی رودریگس برای لیورپول کافی بود تا این تیم بتواند سه امتیاز آخرین دیدار این هفته لیگ برتر را کسب کند.

بدین ترتیب ژرارد اوولیه که در سال 2004 لیورپول را ترک کرده بود واین بار برروی نیمکت مربی گری استون ویلا به آنفیلد بازگشته بود، با این سه گل روانه خانه شد

فرناندو تورس به خاطر مشکلات خانوادگی در این دیدار غایب بود و استیون جرارد هم در ترکیب لیورپول قرار نداشت ولی درخشش دیگر ستاره های لیورپول پیروزی ارزشمندی را برای این تیم رقم زد.

گلهای این مسابقه خیلی زود از راه رسیدند و دیوید انگاگ در دقیقه 14 تیم میزبان را پیش انداخت. دو دقیقه بعد رایان بابل برای دومین بار برای لیورپول به گل رسید تا نیمه اول با برتری 0-2 تیم میزبان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم این ماکسی رودریگس بود که در دقیقه 56 سومین گل بازی را به ثمر رساند تا سه امتیاز این بازی به حساب لیورپول واریز شود.

بدین ترتیب ودر پایان هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر، آرسنال با 32 امتیاز صدرنشین جدول است.یونایتد با یک بازی کمتر( به دلیل لغو بازی این هفته این تیم مقابل بلکپول) با31 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و چلسی 30 امتیازی سوم است.تیمهای منچسترسیتی و تاتنهام هم با 29 و 26 امتیاز در رده های چهارم و پنجم هستند و لیورپول با سه امتیازی که کسب کرد22 امتیازی شد و در رده هشتم قرار گرفت.

سمیر نصری، بازیکن ماه آرسنال

سایت گل- طبق گزارش منتشره در وب سایت هواداران آرسنال در ایران (آرسنال دات آی آر)،سمیر نصری که با درخشش خود توانسته این فصل بیش از فصول گذشته به چشم هواداران و کارشناسان بیاید این ماه نیز بر اساس نظر سنجی به عنوان بهترین بازیکنا ماه آرسنال انتخاب شد .

این بازیکن 23 ساله فرانسوی تا این جای کار توانسته ضمن تاثیر زیادش بر بازی های آرسنال یازده بار دروازه حریفان را باز کند تا یکی از گلزن ترین بازیکانن آرسنال در این فصل لقب بگیرد و حالا در لیگ برتر نیز جزو بهترین ها باشد .
سمیر نصری با اختصاص دادن نزدیک به 65 درصد آرا قاطعانه نفر اول این نظر سنجی شد .
مروان شاماخ و فابیانسکی نیز در رده های بعدی این نظر سنجی قرار گرفتند.
نتایج این نظر سنجی به شکل زیر است :

شایعات فوتبال جزیره

* نیوکاسل بعد از اخراج "کریس هویتون" سرمربی این تیم به دنبال "مارتین اونیل" سرمربی سابق استون ویلا است

*ژرارد اوولیه، سرمربی استون ویلا مشتاقانه در پی خرید "تام روسیچکی" بازیکن آرسنال است

*تاتنهام هم در پی خرید "سمیح سنتورک" بازیکن فنرباچه ترکیه است. این در حالی است که "روبی کین" قصد دارد این باشگاه را ترک کند

* جفری بروما؛ بازیکن چلسی به احتمال زیاد در پایان این فصل به پی ای وی آیندهون خواهد رفت

* اینتر میلان هم برای خرید "برانیسلاو ایوانویچ" به آبیهای لندنی پیشنهاد داده

* ماریو بالوتلی، باید منچستر سیتی را ترک کند و از هم تیمی اش "ژروم بواتنگ" دور شود. این تصمیم از سوی مدیران تیم زمانی گرفته شد که این دو بازیکن در تمرینات با هم درگیر شده اند.

*باشگاههای چلسی و آرسنال هر دو برای خرید "یان ورتونگن" بازیکن تیم آژاکس آمستردام تلاش می کنند

* باشگاه آرسنال به "مانوئل آلمونیا" دروازه بانش گفته که برای رفتن از لندن آزاد است. باشگاه اتلتیکو مادرید به احتمال زیاد برای خرید این دروازه بان اسپانیایی 1 و نیم میلیون پوند می پردازد

* سرمربیان تیمهای آرسنال و تاتنهام، بازی "مارکو مارتین"، بازی ساز تیم وردربرمن را شنبه شب در مقابل ولفسبورگ زیر نظر داشته اند

* صاحب جدید باشگاه لیورپول با "روی هاجسون"سرمربی قرمزها به توافق رسیده تا "کونور ویکام" بازیکن نوجوان تیم ایپسویچ را بخرد

*قرمزهای لیورپول همچنین برای خرید "اسکات پارکر" کاپیتان تیم وستهم با باشگاه تاتنهام وارد رقابت شده اند

* دو باشگاه بزرگ آرسنال و منچستر سیتی هم برای به خدمت گرفتن "گریگوری فان در ویل" بازیکن 22 ساله هلندی تیم آژاکس جدال می کنند

* وستهم به احتمال زیاد بعد از تعطیلات نیم فصل "وین بریج" بازیکن منچستر سیتی را به صورت قرضی به خدمت می گیرد. در همین حال باشگاه بلکپول هم برای خرید این بازیکن 30 ساله تمایل نشان داده

* کارلوس تبس، بعد از اینکه گل برتری تیمش مقابل بولتون را زد، از روبرتو مانچینی، سرمربی آبیهای منچستر خواسته به او احترام بیشتری بگذارد. تبس معتقد است بازیکنی سرنوشت ساز است و نباید از سوی مسئولان منچستر سیتی مورد اهانت قرار گیرد

2010/12/7

R O O T
07-12-2010, 17:30
ابراز تمايل شيرر براي برعهده گرفتن هدايت نيوكاسل

سايت گل- پس از اخراج غير منتظره كريس هوتون، آلن شيرر، اسطوره باشگاه نيوكاسل، براي نشستن روي نيمكت هدايت اين باشگاه اعلام آمادگي كرد.

هوتون كه نيوكاسل را با قهرماني در ليگ دسته اول انگليس به ليگ برتر رساند، روز گذشته اخراج شد و مايك اشلي، رئيس باشگاه اعلام كرد كه به دنبال مربي باتجربه تري براي تيمش است.

پيتر بردسلي، يكي ديگر از اسطوره هاي باشگاه نيوكاسل به طور موقت هدايت اين تيم را برعهده گرفت. در حالي كه از مارتين يول، آلن پاردو و لي كلارك به عنوان گزينه هاي هدايت تيم اول باشگاه نام برده مي شود، آلن شيرر نيز براي نشستن روي نيمكت كلاغ ها ابراز تمايل كرده است، هرچند شروع بسيار ضعيفي در دنياي مربيگري داشت.
شيرر در هشت هفته پاياني فصل 09-2008 هدايت نيوكاسل را برعهده داشت اما نتوانست مانع از سقوط آنها به دسته پايين تر شود.

او در مصاحبه با نشريه فور فور تو از تمايلش براي نشستن روي نيكمت هدايت نيوكاسل گفت:" علي رغم آن چه در باشگاه نيوكاسل رخ داد، من عاشق اين باشگاه هستم و اگر امكان آن فراهم شود، دوست دارم هدايت اين تيم را برعهده بگيرم."

فرگوسن: براي فيفا كلمه دموكراسي كلمه جديدي است

سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد پس از عدم موفقيت انگليس در دستيابي به ميزباني جام جهاني 2018 بار ديگر فيفا را مورد انتقاد قرار داد و گفت كه اين نهاد هيچگاه به طور كامل دموكراتيك نبوده است.

در راي گيري فيفا براي ميزباني جام جهاني 2018 انگليس تنها 2 راي به دست آورد و در همان مرحله اول حذف شد و همين مسئله بار ديگر بحث هاي زيادي را در مورد نحوه انتخاب كشور ميزبان و شيوه راي گيري به وجود آورد.
بسياري معتقدند كه در حالي كه فيفا بيش از 200 عضو دارد، چرا تنها 22 نفر بايد در انتخابات حق راي داشته باشند.فرگوسن نيز كه از نتيجه راي گيري و انتخاب روسيه به عنوان كشور ميزبان آشكارا ناراضي است، در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" مسئله نااميدكننده براي من اين است كه تنها 2 راي به دست آورديم. همه واقعا شوكه شدند. اما نمي دانم چگونه مي توان ساختار فيفا را تغيير داد.

22 عضو فيفا را كه نمي توان تنها با يك درخواست ساده عوض كرد. مي دانيد اين اتفاق چقدر دشوار است؟

براي فيفا كلمه دموكراسي كلمه جديدي است."

مارتین یول و مذاکره با سران نیوکاسل

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره، مارتین یول مذاکراتی را با سران نیوکاسل آغاز کرده و ممکن است در روزهای آتی جانشین کریس هویتون شود

مربی سابق تاتنهام روز دوشنبه و ساعاتی پس از برکناری هویتون، از سمت خود در آمستردام آرنا کناره گیری کرد و شنیده می شود که ممکن است به زودی به عنوان مربی جدید ورزشگاه سنت جیمز پارک معرفی گردد.

سران نیوکاسل پس از آنکه تیمشان در 5 دیدار اخیر،طعم پیروزی را نچشید، با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام خبر اخراج مربیاشان، بیان کردند که به دنبال مربی باتجربه تری هستند.

اکنون روزنامه میرر در گزارشی به این نکته اشاره کرده که یول که تمایل زیادی برای بازگشت به فوتبال جزیره دارد، مذاکراتش با سران نیوکاسل را آغاز کرده است.

چند ماه پیش نیز اخباری مبنی بر تمایل یول برای بازگشت به لیگ برتر به گوش می رسید و حتی شایعاتی مبنی بر حضور او برروی نیمکت مربی گری تیمهایی همچون فولام و استون ویلا شنیده می شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010/12/7

LiverBarca
07-12-2010, 20:02
بازم بردیم،اونم 3 بر 0...
داریم میایم بالاتر تو جدول:31:...

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

اونم بدون جرارد و تورس...

shutdown
07-12-2010, 21:23
لیورپول اومد بالا:27:رده هشتم:27:
با هاجسون اوج گرفت دیگه....:27:

vahidgame
07-12-2010, 21:27
مسخرشون نکن گناه دارن :31:
کم کم دارن به هدفشون یعنی حضور در جام اروپا(یوفای سابق) سال بعد می رسن :38:

shutdown
07-12-2010, 22:15
تا وقتی تاتنهام و سیتی و بولتون و ساندرلند هستند کار واسه لیورپول سخته واسه یوفا:27:
مگه اینکه ما یه پاس گل به تیم های بالا بدیم که لیور ساندرلند رو نگیره که تیم فروش مثل جرارد نداریم...یوفا هم خوبههه...نه وحید؟؟واسه لیورپول که خوبه؟؟از سرش هم زیاده:39:

errmii
07-12-2010, 23:16
با ریشه ترین و پر افتخارترین تیم انگلیسی لیورپوله

shutdown
08-12-2010, 00:32
ما در زمان حال زندگی میکنم...الان لیورپول هیچی نیس...مثل رئال

pcforlife
08-12-2010, 00:36
با ریشه ترین تیم فوتبال باشگاهی انگلیسی (حتی در جهان) شفیلد هستش با 153 سال عمر:

ضمنا باشگاه منچستریونایتد از لیورپول قدیمی تره.
پرافتخارترین تیم باشگاهی انگلیسی در انگلستان هم من یو هستش با 18 قهرمانی در لیگ و 11 نائب قهرمانی که 11 تا از این 18 قهرمانی در لیگ برتر (در 18 دوره برگزار شده) بوده که در سال 92 به یه جورایی فرمتش عوض شد و حرفه ای تر شد. اما لیورپول به نظر میرسه 22 سال قهرمان نشدنش در لیگ برتر رو میتونه جشن بگیره!
لیورپول فقط پر افتخارترین تیم انگلیسی در اروپاست که دو قهرمانی از من یو بیشتر داره! اما تو CL هم با فرمت جدید بخوایم حساب کنیم من یو 2 - 1 از لیورپول جلوتره!
دوست من! افزایش اطلاعات چیز خیلی خوفیه!:31::46:
قربون همه جزیره نشین ها!:40::10:
یاعلی:11:

بی باک بی بال
08-12-2010, 00:41
من نمی دونم چرا اینقدر بحث می کنید
تاتنهام تیم به این خوبی

shutdown
08-12-2010, 02:00
شما فرق توهین به افراد و تیم رو نمیدونید....شما مستقیما به فرد توهین میکنید وقتی جوابی واسه ضعیف بودن تیمتون ندارید...پست های من رو اگه ادم سالم بخونه متوجه میشه که به شخصی از بچه ها توهین نشده ولی شما اینطور نیستید و من مثل خودتون باهاتون رفتار میکنم....

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

شما دارید شب بودن الان رو به این واضحی انکار میکنید!!
لیورپول افت کرده و 22سال هست قهرمان لیگ برتر نشده و رودر رو از یونایتد شکست خورده میای میگی بازم حالتون رو میگیریمووووچرا نمیخوای قبول کنی که این لیورپول با لیور دهه 80 90 خیلی فرق داره

errmii
08-12-2010, 02:33
با ریشه ترین تیم فوتبال باشگاهی انگلیسی (حتی در جهان) شفیلد هستش با 153 سال عمر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا باشگاه منچستریونایتد از لیورپول قدیمی تره.
پرافتخارترین تیم باشگاهی انگلیسی در انگلستان هم من یو هستش با 18 قهرمانی در لیگ و 11 نائب قهرمانی که 11 تا از این 18 قهرمانی در لیگ برتر (در 18 دوره برگزار شده) بوده که در سال 92 به یه جورایی فرمتش عوض شد و حرفه ای تر شد. اما لیورپول به نظر میرسه 22 سال قهرمان نشدنش در لیگ برتر رو میتونه جشن بگیره!
لیورپول فقط پر افتخارترین تیم انگلیسی در اروپاست که دو قهرمانی از من یو بیشتر داره! اما تو CL هم با فرمت جدید بخوایم حساب کنیم من یو 2 - 1 از لیورپول جلوتره!
دوست من! افزایش اطلاعات چیز خیلی خوفیه!:31::46:
قربون همه جزیره نشین ها!:40::10:
منظورم از با ریشه ترین قدیمی ترین نبود منظورم سوابق قهرمانی ها بود که لیورپول در دهه 70 و هشتاد بوده بیشتره قهرمانیهاش ولی منچستر 11 تا از 18 تا قهرمانیش در 17 سال اخیر بوده یعنی در گذشته لیورپول بهترین تیم انگلیس بوده و تیم های دیگه از جمله منچستر در سایه اون بودن.
از نظر پرافتخار تر بودن هم که لیگ قهرمانان اروپا بالاترین تورنمنت باشگاهی در اروپا هست و لیورپول 5 بار قهرمان شده و 2 بار نایب قهرمان ولی منچستر 3 بار قهرمان و یک بار نایب قهرمان.
در جام یوفا هم لیورپول 3 بار قهرمان شده و منچستر 1 بار!
در لیگ برتر هم که هر دو 18 بار قهرمان شدن
البته من نمی خوام در این مورد بحث کنم شاید شما درست بگی ولی اینا آماری بود که موجوده!

pcforlife
08-12-2010, 10:17
منظورم از با ریشه ترین قدیمی ترین نبود منظورم سوابق قهرمانی ها بود که لیورپول در دهه 70 و هشتاد بوده بیشتره قهرمانیهاش ولی منچستر 11 تا از 18 تا قهرمانیش در 17 سال اخیر بوده یعنی در گذشته لیورپول بهترین تیم انگلیس بوده و تیم های دیگه از جمله منچستر در سایه اون بودن.
از نظر پرافتخار تر بودن هم که لیگ قهرمانان اروپا بالاترین تورنمنت باشگاهی در اروپا هست و لیورپول 5 بار قهرمان شده و 2 بار نایب قهرمان ولی منچستر 3 بار قهرمان و یک بار نایب قهرمان.
در جام یوفا هم لیورپول 3 بار قهرمان شده و منچستر 1 بار!
در لیگ برتر هم که هر دو 18 بار قهرمان شدن
البته من نمی خوام در این مورد بحث کنم شاید شما درست بگی ولی اینا آماری بود که موجوده!
یعنی می فرمایید هر تیمی تو دهه 70 و 80 تو اوج بوده، با ریشه ترین تیم انگلستان بوده؟!
اینجوری باشه که تو 60 سال ابتدایی تشکیل First Division استون ویلا و آرسنال از من یو و لیورپول بیشتر قهرمان شده بودند که! پس حتما اونا از همه تیم ها با ریشه ترن! (استدلال جالبیه!).
در اینکه دوران اوج لیورپول دهه 70 و 80 میلادی بوده شکی نیست! در اینکه لیورپول تیم بزرگی بوده شکی نیست! اما گفتن این جمله با حضور تیمی مثل منچستر و با این همه قهرمانی هم معقولانه نیست:

اگه ما دهه 70 و 80 رو جزء گذشته میدونیم، دهه 90 و دهه آغازین قرن 21 ام رو هم باید جزء گذشته بدونیم! چون همه این سال ها گذشته! جام بردن هم تا جایی که من میدونم جام بردن به قدمت ارتباطی نداره!! ضمن اینکه اگه دقت کنید الان بیش از بیست ساله لیورپول هم زیر سایه سایر تیم های جزیرست!
من تو صحبت هام تو پست قبل هم گفتم که لیورپول تو جام های بین المللی بهتر از منچستر و تمام تیم های انگلیسی عمل کرده... اما منچستریونایتد در رقابت های داخلی انگلستان، تیم شماره یک جزیرست.
علی الحساب هم هر دو تیم تو عدد 58 جام معتبر بردند...
پ.ن: راست جای مسرت و خوشحالیه که شما مقادیری از تیمای انگلیسی خوشتون اومده!:31::46:

بی باک بی بال
08-12-2010, 10:26

R O O T
08-12-2010, 12:41
فرگوسن: رقابت در لیگ برتر مانند لیگ یک شده است

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد بر این باور است که رقابت در لیگ برتر در این فصل افزایش یافته است.

چلسی و آرسنال هر کدام چهار بار باخته‌اند و یونایتد از 15 دیدار خود هفت تایش را مساوی کرده است.

تنها چند امتیاز فاصله آنها با بقیه تیم‌ها است و مربی اسکاتلندی می‌گوید این فصل عجیب بوده است: «فصل عجیبی برای لیگ برتر رقم خورده.

باید به تیم‌های کوچک‌تر لیگ که دارند بالا می‌آیند و رقابت را بسیار سخت‌تر می‌کنند آفرین گفت.

جدول مانند لیگ یک شده، جایی که دو بازی را می‌برید و مدعی رسیدن به پلی‌آف می‌شوید.

تنها چند هفته پیش ساندرلند در قعر جدول بود و حالا برای رسیدن به اروپا تلاش می‌کند.

این لیگی است که در آن به سر می‌بریم.

دشوار بتوان گفت که تیم‌های صدر جدول افت داشته‌اند یا آنهایی که پایین‌تر بودند بهتر شده‌اند.

البته به نظر من تیم‌های کوچک‌تر بهتر شده‌اند، چون استاندارد آنها بالاتر رفته.»

ژرارد اووليه: شكست مقابل ليورپول ناراحتم نمي كند

سايت گل- ژرارد اووليه، سرمربي استون ويلا، پس از شكست 3-0 تيمش مقابل ليورپول گفت شكست مقابل ليورپول را به شكست مقابل ساير تيم ها ترجيح مي دهد.

سرمربي فرانسوي كه شش سال هدايت قرمزها را برعهده داشت، در سال 2004 اين تيم را ترك كرد و روز گذشته براي اولين بار مقابل تيم سابقش قرار گرفت و از سوي هواداران ليورپول با استقبال گرمي روبرو شد.

اما گل هاي ديويد انگوگ، رايان بابل و ماكسي رودريگس پيروزي آساني براي ليورپولي ها در ديدار روز گذشته رقم زد تا مردان اووليه با دستان خالي آنفيلد را ترك كنند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" هواداران خوب بودند. از اينكه آنها نام من را صدا زدند، لذت بردم. آنها يك پلاكارد نيز نصب كرده بودند. از اينكه من را فراموش نكردند، خوشحالم.

احساساتي نشدم اما بسيار لذت بردم. من شكست 3-0 را دوست ندارم اما ترجيح مي دهم اگر قرار است شكست بخوريم، از ليورپول باشد زيرا ليورپول را دوست دارم.

گل دوم مطمئنا آفسايد بود. من از كنار زمين آن را كاملا ديدم. اولين گل روي تيم تاثير گذاشت. ما در حال حاضر از اعتماد به نفس بالايي برخودار نيستيم و بايد مشكلات مان را برطرف كنيم."

روي هاجسون: از روی ترس خريد نمي كنيم

سايت گل- روي هاجسون، سرمربي ليورپول، قصد دارد در بازار نقل و انتقالات ژانويه چند بازيكن جديد به تيمش اضافه كند اما تاكيد كرد اين خريدها را به خاطر ترس انجام نمي دهد

او همچنين افزود كه همچنان به بازيكنان جوانش ايمان دارد و تاكيد كرد كه آنها در آستانه رسيدن به تركيب اصلي هستند.

انتظار مي رود كمپاني نيو انگلند اسپورتس ونچر، مالك جديد باشگاه ليورپول، پول كافي براي خريد بازيكن در بازار نقل و انتقالات زمستاني در اختيار هاجسون قرار دهد و سرمربي سابق فولام نيز چند بازيكن باتجربه به تيم جوانش اضافه خواهد كرد.

هاجسون در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" در شرايط ايده آل ما تيم مان را با بازيكنان باتجربه تقويت مي كنيم. فكر مي كنم بسيار خوب خواهد بود تا به پاچكو، كلي و ويلسون فرصت بيشتري براي بازي بدهيم اما در اين سن سازگار شدن با شرايط كمي دشوار خواهد بود.

ديدار مقابل استوا بخارست در ليگ اروپا به من اطمينان بيشتري داد كه مي توانيم با اين فصل دشوار كنار بياييم.

اين اميدواري نشان مي دهد كه من و مالكان جديد ترسي نداريم و فقط براي اينكه در ژانويه خريدي كرده باشيم، چند بازيكن به تيم اضافه نخواهيم كرد.

ما به چند بازيكن باتجربه نياز داريم و بايد تيم را بهتر كنيم اما اجازه بدهيد ابتدا بازيكنان مورد نظرمان را پيدا كنيد."

موتو نمي تواند خسارت چلسي را بپردازد

سايت گل- آدريان موتو، مهاجم فيورنتينا، كه در سال 2004 به دليل مصرف كوكائين از باشگاه چلسي اخراج شد، نمي تواند خسارت 17173990 يورويي اش به اين باشگاه را بپردازد.

پس از اينكه آزمايش اعتياد موتو مثبت اعلام شد، باشگاه لندني قرارداد او را فسخ كرد. مدتي بعد فيفا ستاره رومانيايي را مجرم شناخت و او را به پرداخت جريمه به باشگاه چلسي محكوم كرد.

موتو به اين راي در دادگاه عالي ورزش اعتراض كرد اما آنها نيز راي فيفا را تاييد كردند.

با اين وجود گاتزتا دلو اسپورت ادعا كرد كه اين بازيكن توانايي پرداخت اين مبلغ را ندارد. به همين دليل باشگاه چلسي به دادگاهي در آمريكا مراجعه كرده اند تا بتوانند 6 ميليون دارايي موتو در اين كشور را توقيف كنند اما مشخص شد اين دارايي ها به نام اشخاص ديگري است و آبي ها نمي توانند چنين كاري بكنند.

2010/12/7

errmii
08-12-2010, 14:22
پ.ن: راست جای مسرت و خوشحالیه که شما مقادیری از تیمای انگلیسی خوشتون اومده!:31::46:

نه کی همچین حرفی زده؟ :18::31::13:
من فقط گفتم لیورپول پرافتخارترین تیم انگلیسه.

davy jones
08-12-2010, 15:29
نه کی همچین حرفی زده؟ :18::31::13:
من فقط گفتم لیورپول پرافتخارترین تیم انگلیسه.
کاپیتان لیورپول اگه پارسال تو بازی با چلسی به دروگبا پاس گل نمیداد الان دیگه پر افتخار ترین تیم انگلیسی از دیدگاه شما هم نبود.:5:

mjt10063
08-12-2010, 17:39
به نظر من لیور پول تیم خوبی بود
میشه ازش به خوبی یاد کرد
ولی چون الان چند سال هست که هیچ
جامی نبرده
و
تیم های دیگه دارن ازش بهتر عمل میکنن
دیگه نمیشه گفت که بهترین تیم
مثل تاریخ ایران
چه شاه های قبل از کورش و هخامنش بودن
شاید هم خیلی خوب بودن
ولی وقتی کورش ظهور کرد
و ایران رو به اون حد قدرت رسوند
و حالا هم دیگه هیچ حکومتی تا بحال نیومده
که ایران رو دوباره به اون نقطه اوج برسونه
پس میشه گفت تا حالا بهترین حکومت رو حکومت هخامش داشت

Alireza.M67
08-12-2010, 18:47
بازی دیشب جلوی والنسیا منو کاملا امیدوارم کرد . نسبت به بازیهای قبلی توی این فصل خیلی بهتر بودیم .
رونی خیلی خوب بود . هافبکها عالی بودن (به جز پاس گل کریک)
دفاع هنوز یکم نقص داشت که دلیلش البته بیرون رفتن فردیناند و نبود اورا بود .
با رسیدن مصدومها و آماده شدن تیم دیگه کم کم داره بوی یه کاپ لیگ قهرمانان دیگه میاد .:10:

R O O T
08-12-2010, 19:18
تبس: دلم برای خانواده‌ام تنگ شده اما به سیتی تعهد دارم

سایت گل – کارلوس تبس، کاپیتان منچسترسیتی گفته دلش برای خانواده‌اش تنگ شده، اما به هر حال درک می‌کند که باید برای بازی در منچسترسیتی فداکاری کند.

این مهاجم 26 ساله از سال 2004 در خارج از آرژانتین بازی کرده و دلتنگی‌اش برای خانه حتی باعث شد زمانی به خداحافظی با فوتبال فکر کند.

در هر حال، مهاجم سابق وستهم گفته می‌تواند تا انتهای قراردادش در ایست‌لندز بماند و از حضور در شهر منچستر خوشحال است: «دلم مانند همه مردم دنیا برای خانواده‌ام تنگ شده، اما این جا در منچستر خوشحالم.

چند ماه است که نتوانسته‌ام دخترانم را ببینم و روزگار برایم دشوار بوده. برایم آسان نیست که هر روز با فوتبال زندگی کنم و آن را نفس بکشم، در حالی که دختران کوچکم در بوئنوس آیرس هستند.

اما می‌دانم این فداکاری را باید انجام داد، چرا که تعهدی مانند قرارداد با سیتی دارم و این چیزی است که باید آن را به پایان برسانم.»

تبس در این فصل بارها از سوی روبرتو مانچینی، مربی تیم تعویض شده و او اخیرا خشم خود را در تعویض مقابل بولتون نشان داد.

این اتفاق یک روز پس از آن روی داد که ماریو بالوتلی و ژروم بواتنگ در تمرینات به جان هم افتادند.

تبس می‌گوید: «مانند هر باشگاه دیگری، ما هم نکات خوب و بد خود را داریم. در هر رختکنی، مانند هر خانه‌ای با این مشکل برخورد می‌کنید.»

لوكاس ليوا: بازي در كنار رونالدينيو در ليورپول جذاب خواهد بود

سايت گل- لوكاس ليوا، هافيك برزيلي ليورپول، از احتمال پيوستن رونالدينيو به ليورپول استقبال كرد.

در چمد هفته اخير بار ديگر شايعات در مورد جدايي رونالدينيو از ميلان اوج گرفته و روز گذشته رسانه هاي ايتاليايي اعلا كردند قرمزهاي مرسي سايد تمايل زيادي براي جذب اين ستاره 30 ساله دارند.

ليوا نيز از اين انتقال حمايت كرده و در مصاحبه با گلوبو اسپورته گفت كه رونالدينيو مي تواند شرايط قرمزها را تغيير دهد.

" من در مورد امضا قرارداد با رونالدينيو هيچ چيزي نمي دانم اما بسيار خوشحال خواهم شد اگر اين اتفاق رخ دهد. دوستي ما از بازي هاي المپيك و بازي در تيم برزيل آغاز شد. بازي در كنار او در ليورپول بسيار جالب خواهد بود.
همه رونالدينيو را مي شناسند و مي دانند كه چه توانايي هايي دارد."

قرارداد رونالدينيو با ميلان ژوئن آينده به پايان مي رسد و هنوز براي تمديد قرارداد با اين باشگاه به توافق نرسيده است. مديران ميلان از او خواسته اند براي تمديد قرارداد دستمزد 7.5 ميليون يورويي اش را كاهش دهد اما ستاره برزيلي اين خواسته را نپذيرفته است.

از سوي ديگر باشگاه لس آنجلس گلكسي نيز به دنبال اين مرد سال سابق فوتبال جهان است. ميلان امشب در ليگ قهرمانان به مصاف آژاكس مي رود و گفته مي شود رونالدينيو در تركيب اصلي روسونري خواهد بود.

2010/12/8

Ali*Reza
08-12-2010, 19:51
با بازی خوب دیشب مقابل والنسیا کاپ اروپا رو هم همراه با قهرمانی لیگ حتما میگیریم.

R O O T
09-12-2010, 11:45
منچستر سیتی بدنبال جذب فن بومل

سایت گل - به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران ؛مطابق گزارش های رسیده از آلمان، منچستر سیتی علاقه خود به جذب مارک فن بومل هافبک هلندی بایرن را به این باشگاه اعلام کرده است. فن بومل تا پایان فصل با بایرن قرارداد دارد و به احتمال زیاد با اتمام قرارداد خود باواریا را ترک خواهد کرد.

هافبک 33 ساله بایرن و کاپیتان تیم ملی هلند که در فینال بازی های جام جهانی نیز به همراه هلند حاضر بود، معتقد است که هنوز هم میتواند در سطح بالای فوتبال حضور داشته باشد.

چند باشگاه دیگر نیز مانند تاتنهام و آیندهوون خواهان جذب هافبک دفاعی بایرن هستند. اما روبرتو مانچینی سرمربی منچستر سیتی برای تقویت خط هافبک خود با حضور فن بومل بسیار امیدوار است.

2010/12/8

Soheil_Punisher
09-12-2010, 13:39
سیتی چرا انقدر مسخره بازی در میاره ؟
خب یهو بره مسی یا کریس رو بخره خودشو راحت کنه دیگه( و ثابت کنه با اونا هم هیچی نمیشه )

Ali*Reza
09-12-2010, 17:49
به هواداران چلسی تسلیت میگم. بازی دیشب . . .

R O O T
09-12-2010, 18:05
سسك فابرگاس: تنها در صورت برطرف شدن كامل مصدوميتم مقابل منچستريونايتد بازي مي كنم

سايت گل- سسك فابرگاس، كاپيتان آرسنال، اعلام كرد تنها در صورتي در ديدار اين هفته تيمش مقابل منچستريونايتد به ميدان خواهد رفت كه مصدوميتش كاملا برطرف شده باشد.

توپچي ها در ديداري حساس در الدترافورد به مصاف منچستريونايتد به ميدان خواهد رفت، ديداري كه مي تواند موجب ادامه صدرنشيني آرسنال شود اما فابرگاس تاكيد كرد تنها در صورتي كه مصدوميت اش از ناحيه همسترينگ برطرف شود، در اين ديدار به ميدان خواهد رفت.

او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه آرسنال گفت:" دوست دارم براي ديدار مقابل منچستريونايتد كاملا آماده باشم اما بايد ببينيم چه رخ خواهد داد.
تنها در صورتي در الدترافورد به ميدان خواهم رفت، كه مصدوميتم كاملا برطرف شده باشد زيرا نمي خواهم با حضور در اين ديدار بار ديگر مصدوم شوم."

اين ستاره اسپانیایی اكثر بازي هاي اين فصل تيمش را به دليل مصدوميت از دست داده و به دنبال اين است كه به زودي بار ديگر به ميادين بازگردد.
" براي برگشت بايد كمي صبر كنم. چند روزي است كه از خانه خارج مي شوم و مي دوم. شرايط خوبي دارم و احساس بهتري نسبت به قبل دارم."

ناني: در حال حاضر آرسنال خطرناك تر از چلسي است

سايت گل- ناني، هافبك منچستريونايتد، تاكيد كرد كه در حال حاضر آرسنال خطرناك تر از چلسي است.

شاگردان ونگر در حال حاضر در صدر جدول ليگ برتر قرار دارند و ديدار روز دوشنبه مقابل منچستريونايتد مي تواند صدرنشيني آنها را تثبيت كند.

اما پيروزي منچستريونايتد مي تواند آنها را با يك بازي كمتر بار ديگر به صدر جدول برگرداند. بازي هفته گذشته شياطين سرخ مقابل بلكپول به دليل شرايط جوي برگزار نشد.

ناني در گفتگو با خبرنگاران گفت:"‌ آرسنال در حال حاضر تهديد بزرگتري از چلسي است. چلسي در چند بازي اخير امتيازات زيادي از دست داده و اعتماد به نفس آنها اندكي كاهش يافته است.
اما پيروزي هاي آرسنال و رسيدن شان به صدر جدول اعتماد به نفس زيادي به آنها داده است."

آرسنالي ها تنها در يك ديدار از هشت ديدار خارج خانه اش در رقابت هاي اين فصل شكست خورده و پنج پيروزي و دو تساوي به دست آورده است. آنها همچنين در اين ديدارها 15 بار نيز گلزني كرده اند كه بهترين آمار گلزني در ديدارهاي خارج از خانه براي تيم هاي ليگ برتري است.

" آرسنال در ديدارهاي خارج از خانه بسيار خوب كار كرده است. آنها در اين مدت پيشرفت زيادي داشته اند. در حال حاضر نصري مهمترين بازيكن آرسنال است.
دوست دارم مقابل آرسنال بازي كنم. بازي مقابل هر تيم بزرگي جالب توجه است اما من هميشه در اين ديدارها خوب كار كرده ام. اگر بتوانيم مقابل آرسنال و چلسي به پيروزي برسيم، شانس زيادي براي قهرماني در ليگ برتر داريم."

لوكاس فابيانسكي: تا وقتي ونگر راضي است، به انتقادها توجهي نمي كنم

سايت گل- لوكاس فابيانسكي، دروازه بان جوان آرسنال، تاكيد كرد تا زماني كه آرسنال ونگر به او اطمينان دارد، توجهي به صحبت هاي منتقدان نمي كند.

مصدوميت آلمونيا موجب شده تا فابيانسكي فرصت بيشتري براي حضور در تركيب ثابت توپچي ها پيدا كند و اكنون تنها به دنبال اين است تا رضايت سرمربي تيمش را جلب كند.

او پس از پيروزي 3-1 شب گذشته تيمش مقابل پارتيزان بلگراد در ليگ قهرمانان گفت:"‌ من هرگز از چيزهايي كه روزنامه ها در موردم مي نويسند، ناراحت نمي شوم. هرگز به نظرات آنها توجهي ندارم. در مورد چه خوب بنويسند و چه بد، برايم اهميتي ندارد.
من براي باشگاه، سرمربي و خودم بازي مي كنم، نه براي روزنامه ها. از اينكه از حمايت هاي سرمربي برخوردارم و او به من اعتماد دارد، بسيار خوشحالم.
در حال حاضر از همه چيز راضي هستم. تنها مي خواهم آماده باشم، به سختي كار كنم و ببينم چه اتفاقي رخ خواهد داد. تلاش مي كنم بهترين بازي هايم را ارائه بدهم و اميدوارم نتايج خوبي كسب كنيم."

2010/12/9

*M!L4D*
09-12-2010, 19:59
با تاخیر صعود به عنوان تیم اول مبارک :40:

R O O T
10-12-2010, 10:39
فرگوسن: طرفداران آن سرود توهین‌آمیز علیه ونگر را نخوانند

سایت گل – سر الکس فرگوسن از هواداران باشگاه خواسته شعارهای زشت خود علیه آرسن ونگر، مربی آرسنال را متوقف کنند.

دو تیم دوشنبه به مصاف هم می‌روند و برنده در صدر جدول قرار می‌گیرد.

در دیدارهای قبلی دو تیم در اولدترافورد، مربی فرانسوی مرتبا آماج آواز بی‌سلیقه طرفداران یونایتد قرار گرفته.

منچستر یونایتد و فرگوسن خواستار پایان این کار شده‌اند.
او گفته طرفداران یونایتد باید تیم خود را تشویق کنند.
نمایندگانی از طرف باشگاه در صورت مشاهده طرفدارانی که این آواز را می‌خوانند آنها را معرفی خواهند کرد تا تصمیمات سخت‌گیرانه‌ای درباره‌شان انجام شود.

یکی از سخنگوهای یونایتد به روزنامه گاردین گفته: «بارها درباره این آواز نفرت‌انگیز صحبت کرده‌ایم. ما از آن چشم‌پوشی نمی‌کنیم و از طرفداران بارها خواسته‌ایم آن را کنار بگذارند، اما حرف ما نتیجه نداشته.
بسیاری از آوازها هست که طرفداران رقیب به آنها ایراد می‌گیرند و این بی‌تردید یکی از آنهایی است که تمامی طرفداران باشخصیت به آن اعتراض دارند.
ما علیه آنهایی که آن آواز را بخوانند اقدام شدیدی انجام خواهیم داد. بلیت‌های فصل آنها فسخ می‌شود و افراد را از ورزشگاه بیرون خواهیم کرد.»

با این حال آندرو مانگان در سایت طرفدار آرسنال Arseblog می‌نویسد: «از این کار استقبال می‌کنیم اما مطمئن نیستم این سرود پایان یابد.
به نظرم آن قدر آن را در اولدترافورد خوانده‌اند که مردم نسبت به آن بی‌حس شده‌اند. این برای آنها آواز دیگری است و به معنای آن فکر نمی‌کنند.»

آلن پاردیو مربی نیوکاسل شد: بی‌صبرانه منتظر بازی با لیورپول هستم!

سایت گل – نیوکاسل تایید کرد که آلن پاردیو با قراردادی پنج سال و نیمه هدایت این تیم را به عهده گرفته است.

پاردیو که مربی ردینگ، وستهم، چارلتون و ساوتهمپتون بوده جانشین کریس هاتن می‌شود که نیوکاسل را به لیگ برتر آورد و تا دسامبر آنها را به رتبه دوازدهم رسانده بود.

مارتین یول دیگر کاندیدای این پست بود، چرا که چند ساعت پس از اخراج هاتن آژاکس را ترک کرده بود، اما پاردیو گزینه اصلی نیوکاسل بود.

او گفت: «افتخار گرفتن این فرصت در نیوکاسل را دارم که یکی از باشگاه‌های به‌راستی بزرگ لیگ برتر است.

معنای این باشگاه برای هوادارانش را درک می‌کنم. مردم در دنیای فوتبال این باشگاه را از بسیاری جهات یکتا می‌دانند و طرفداران آنها از نظر وفاداری، شور و فداکاری برای تیم در رده اول هستند.
من اهل این منطقه نیستم اما فردی فوتبالی با عشق به این بازی هستم و می‌توانم اطمینان دهم که شور، انگیزه و تعهد بسیاری به همراه خواهم آورد.»

پاردیو هاتن را هم به دلیل برگرداندن نیوکاسل به لیگ برتر ستوده است: «کریس هاتن کاری عالی در فصل پیش انجام داد و این کار خوب را این فصل هم ادامه داد. حالا می‌خواهم کار او را ادامه دهم و باشگاه را به پیش ببرم.
من همیشه مربی تیم‌هایی بوده‌ام که فوتبالی تهاجمی داشته‌اند، چیزی که هواداران نیوکاسل آن را می‌ستایند.
بی‌صبرانه منتظر آغاز کار هستم، و چه شروعی بهتر از بازی شنبه مقابل لیورپول در سنت جیمزز پارک؟»

استیون جرارد به بازی با نیوکاسل نمی‌رسد

سایت گل – استیون جرارد، کاپیتان لیورپول این هفته مقابل نیوکاسل بازی نخواهد کرد. البته او به بازی هفته آینده مقابل فولام می‌رسد.

این هافبک از مصدومیت همسترینگ که در بازی برای تیم ملی انگلیس در ماه گذشته متحمل شد هنوز رهایی نیافته است.

روند بهبودی او خوب است، اما روی هاجسون می‌گوید: «نمی‌دانم از کجا می‌گویند او برای دیدار با نیوکاسل آماده خواهد بود.

ما همیشه به این فکر بوده‌ایم که او را مقابل فولام به میدان بفرستیم. بازی او مقابل نیوکاسل خیلی زود است.
البته پیشرفت او خیلی خوب است و از این بابت خوشحالیم. او کاملا روی جدول زمان‌بندی پیش می‌رود ولی رسیدن او به بازی با نیوکاسل هدفی واقع‌گرایانه نیست.»

هاجسون امیدوار است دانیل آگر هم که در سپتامبر دچار مصدومیت ساق پا شده بود به بازی با فولام برسد: «او خیلی بهتر شده و ار حد انتظارات ما هم بیشتر برای بهبودی تلاش کرده است. رفتار او فوق‌العاده است و هدف ما رسیدن او به بازی با فولام است.
البته افراد شاغل در بخش علم ورزش می‌گویند خیلی زود است و او نیاز به زمان بیشتری دارد، اما در صحبت‌هایی که با او داشته‌ام او هم موافق است که رسیدن به بازی با فولام دور از دسترس نیست و برایش تلاش می‌کند.»

2010/12/9

R O O T
10-12-2010, 17:50
دیدیه دروگبا: سه بازی آینده برای ما حیاتی خواهد بود

سایت گل- دیدیه دروگبا، مهاجم چلسی، معتقد است که سه بازی آینده آبی ها برای قهرمانی آنها در لیگ برتر بسیار مهم است.

شاگردان آنچلوتی در 6 دیدار اخیر تنها 5 امتیاز کسب کرده اند و در لیگ قهرمانان نیز مقابل المپیک مارسی شکست خوردند.

بازیکنان چلسی باید در سه دیدار آینده با آمادگی کامل راهی میدان شوند زیرا باید با تاتنهام، آرسنال و منچستریونایتد روبرو شوند.

دروگبا در مصاحبه با استاندارد ایونینگ گفت:" مطمئنا این سه دیدار در زمان مناسبی برای ما از راه نرسید اما اگر در این دیدارها به پیروزی برسیم، این بازی ها می توانند شرایط ما را تغییر دهند.

ما شرایط دشواری را سپری می کنیم اما این اتفاقی است که برای هر تیمی رخ می دهد. برای چلسی کمتر اتفاق می افتد که چنین شرایطی داشته باشد و امیدوارم این شرایط خیلی زود تغییر کند.

ما باید این هفته مقابل تاتنهام قرار بگیریم و این اصلا دیدار آسانی نخواهد بود. به نظر من تاتنهام حریف خوب و باهوشی است. آنها فصل خوبی را سپری می کنند و دلیلی وجود ندارد که نتوانند با ما رقابت کنند.

چلسی معمولا تاتنهام را شکست داده اما اکنون اوضاع کمی تغییر کرده است. این به ما مربوط است که چه اتفاقی رخ دهد."

مانچینی:زمان آن است که ثابت کنیم که بدون تبس هم می توانیم

سایت گل- روبرتو مانچینی در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش می تواند اکنون برروی پیروزی در غیاب کارلوس تبس تمرکز کند.

این ستاره آرژانیتینی یکی از کلیدی ترین مهره های سیتی در رقابتهای این فصل بوده که با 10 گل و چهار پاس گل، نقش پررنگی در موفقیتهای این تیم داشته.

دریافت کارت زرد ومحرومیت از همراهی سیتی، باعث خواهد شد تا این مهاجم 26 ساله شانس رویارویی با وستهم یونایتد را از دست بدهد و اکنون مربی ایتالیایی سیتی از شاگردانش خواسته تا در غیاب مهاجم آرژانتینی تیمشان، این تیم ضعیف را از پیش روبردارند.

مانچینی در صحبتهایی به میرر گفت:« فکر می کنم زمان آن است که تلاش کنیم تا بدون کارلوس به پیروزی برسیم. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست ولی بازیکنانی که برای تیم ما به میدان می روند هم بازی خوبی را به نمایش خواهند گذاشت.مطمئنم.»

مربی ایتالیایی سیتی ادامه داد:« می دانیم که باید با اتکا به سایر بازیکنانمان به دنبال گلزنی باشیم. بازیکنان با مهارت زیادی مثل ماریو بالوتلی، ژو و آدام جانسون را در رختکن تیممان داریم. اگر بتوانیم همان طور که مقابل بولتون بازی کردیم ونیمه دوم دیدار با استوک، به روند بازیهایمان ادامه دهیم، می توانیم درغیاب تبس هم به پیروزی برسیم.»

والکات: می توانیم یونایتد را در اولدترافورد شکست دهیم

سایت گل- تئو والکات، ستاره آرسنال، گفت که تیمش در حال حاضر نباید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان فکر کند و تنها باید روی ادامه صدرنشینی در لیگ برتر تمرکز کنند.

آرسنالی ها در حالی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان راه یافتند، که در گروه شان بعد از شاختار دونتسک در جای دوم قرار گرفتند و به این ترتیب ممکن است در این مرحله با بارسلونا روبرو شوند، تیمی که فصل گذشته موجب حذف آنها از این جام شد.

اما این ستاره 21 ساله معتقد است که فکر کردن به قرار گرفتن دوباره مقابل غول کاتالانی موجب به هم خوردن تمرکز شان می شود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر می خواهید بهترین باشید، باید بهترین بازی ها را ارائه بدهید. ما می خواهیم از این مرحله نیز جلوتر برویم. اگر مقابل بارسلونا قرار بگیریم، اجازه نمی دهیم مسی بازی فصل قبلش را تکرار کند.

دوست دارم بار دیگر به نوکمپ بروم و به آنها نشان بدهیم که این فصل چه کارهایی می توانیم انجام بدهیم. می خواهیم به خاطر هواداران یک جام به دست بیاوریم زیرا آنها مدت زیادی است که منتظر مانده اند."

توپچی ها این هفته در لیگ برتر در دیداری حساس باید مقابل منچستریونایتد قرار بگیرند و تئو والکات می داند که بازی سختی در پیش دارند.

" یونایتدها هنوز در لیگ برتر شکست نخورده اند اما این دیداری است که می تواند موجب توقف آنها شود. نمی خواهیم اجازه دهیم آنها روز خوبی را پشت سر بگذارند.

ما می خواهیم به آنجا برویم و بدون ترس بازی کنیم و توانایی های مان را به نمایش بگذاریم. نمی خواهیم دست خالی از آنجا برگردیم و با توجه به نمایش های مان در خارج از خانه، می توانیم هر حریفی را شکست دهیم."

2010/12/10

Ezel
11-12-2010, 12:48
اورا و تمسخر رویای قهرمانی آرسنال

سایت گل- پاتریس اورا، مدافع باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که هیچ هراسی از مصاف با آرسنال، صدرنشین کنونی رقابتهای لیگ برتر ندارد.

این دو تیم روز دوشنبه در اولدترافورد مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

اورا در این رابطه گفت:« از نظر من آرسنال یک مرکز تمرین فوتبال است.»

این ستاره فرانسوی که تیمش با یک بازی کمتر در رتبه دوم جدول یونایتد است ادامه داد:« پنج سال است که آرسنال موفق نشده هیچ جامی ببرد و این برای تیم بزرگی مثل آرسنال، به منزله یک بحران است.ممکن است ما مقابل آنها شکست بخوریم ولی در پایان چه برای آرسنال خواهد ماند؟هیچ چیز. هیچ جام و قهرمانی ای برای آنها نخواهد بود. ما نتایج چلسی را باهیجان بیشتری در مقایسه با نتایج بازیهای آرسنال دنبال می کنیم؛هرچند که می دانیم که یک تیم بزرگ می تواند مقابل چلسی یا هر تیم دیگری به پیروزی برسد.»

اورا ادامه داد:«زمانی که مقابل آرسنال بازی می کنیم، خیلی جذاب و بامزه است. آنها تیمی دارند که فوتبال بازی می کنند و با 11 بازیکن که به دنبال توپ می دوند، به اولدترافورد نخواهند آمد. ما هم فوتبال بازی می کنیم ولی تفاوت در اینجاست که ما قدرت هم داریم. گاهی وقتها آنها نمی توانند بازیها را به سادگی به پایان برسانند ولی ما تواناتر هستیم.»

پاسخ سمیر نصری به صحبتهای اورا

سمیر نصری، ستاره فرانسوی آرسنال هم صحبتهای ستاره یونایتد را بی جواب نگذاشته است:« ما بچه نیستیم و این را روز دوشنبه نشان خواهیم داد. ما به یونایتد نشان می دهیم که آرسنال واقعا رشد کرده است.»

ونگر:نیازی به صحبتهای تحریک آمیز اورا برای شکست یونایتد نداریم

سايت گل - در آستانه دیدار حساس آرسنال برابر منچستر یونایتد ، آرسن ونگر در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش از نظر ذهنی مشکلی برای دیدار های بزرگ ندارد و می تواند در این بازی ها بازی خود را به نمایش بگذارد .

به گزارش آرسنال دات آي آر ونگر گفت : " مسئله ای از بابت روان شناسی وجود ندارد . آن ها در سال های اخیر بهتر از ما بودند .ما در برخی بازی ها بد شانس بودیم مخصوصا برابر منچستر در سال پیش وقتی که ما گل به خودی زدیم . اما حالا بیش از هر موقع نیاز داریم تا نشان دهیم بزرگ شده ایم و تیم متفاوتی هستیم و در مرحله متفاوتی قرار داریم .اگر در ماه دسامبر باشیم و در صدر جدول قرار داشته باشیم، به این معنی است که دیگر تیم ها بهتر از ما کار نکرده اند و و یعنی کیفیت شکست دادن آن ها را داریم ."

مربی فرانسوی آرسنال ادامه داد:"البته همیشه مسائل روان شناسی اهمیت دارد و اینکه در ذهن بازیکنان انگیزه شکست دادن تیمی وجود داشته باشد،بسیار مهم است؛ اما ما به خوبی عمل می کنیم و در جایگاهی هستیم که می توانیم باور داشته باشیم .ما بسیار گرسنه هستیم و با بیشتر از همیشه با یک دیگر به عنوان یک تیم بازی می کنیم و من باور دارم می توانیم برای شکست هر تیمی خطرناک باشیم . "

بازیکنان نیازی به محرکی به نام پاتریس اورا ندارند...

دیروز پاتریس اورا در مصاحبه ای اعلام کرده بود بازیکنان آرسنال باید همواره برای بازی زیبای خود بجنگند ولی در نهایت آن ها چند سالی است جامی نبرده اند و این امر ادامه پیدا خواهد کرد.

آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با منچستر اعلام کرد با اشاره به صحبتهای بازیکن فرانسوی حریف اعلام کرد که بازیکنانش نیاز به محرک اضافه با انتقادات و صحبت های پاتریس اورا ندارند: " اورا به شما خبرنگاران برخی حرف های اضافه خوب زده که می تواند برای شما قبل از بازی داغ باشد .

اما ما در راهی که می خواهیم بازی کنیم هستیم و نیازی به بیانیه کسی که می خواهد مقابل ما بازی کند نداریم .از نظر شخصی من باور دارم اگر بازیکن بزرگی هستید باید همیشه به وضعیت و شرایط خود احترام بگذارید و این کاری است که ما سعی می کنیم انجام دهیم ."

ونگر ادامه داد:"من قضاوت های اورا را به عهده شما می گذارم . ما نمی خواهیم وارد هر گونه صحبت های بی اهمیت قبل از بازی ها شویم . می خواهیم که روی کارمان تمرکز کنیم و هر گونه صحبت و تحریک را قبل از بازی ها نا دیده بگیریم . ما از تشنگی برای پیروزیمان نیروی محرک داریم و کیفیت خود را برای بازی فوتبال داریم . "

المونيا و مديربرنامه اش

انتشار اخباری مبنی بر صحبت های مدیر برنامه های آلمونیا مبنی بر علاقه او به جدایی از آرسنال و پیوستن به یکی از تیم های اسپانیایی مطرح بود و امروز آرسن ونگر این صحبت ها را عجیب و دور از تصور عنوان کرد و برای صحبت هایش دلیل جالبی دارد .

آرسن ونگر درباره بازیکن 33 ساله خود که مدتی است حتی روی نیمکت تیم نیز قرار نمی گیرد گفت : " من شنیده ام که مدیر برنامه های او صحبت کرده اما در حال حاضر آلمونیا مدیر برنامه ای ندارد .بنابراین کدام مدیر برنامه درباره او صحبت کرده ؟ ما هیچ گاه درباره خروج آلمونیا صحبت نکردیم . هرگز . این نگرانی من پیش از یک دیدار بزرگ نیست"

بخش فارسی سایت گل

Ezel
11-12-2010, 12:56
برنامه بازیهای هفته 17 لیگ برتر؛ هفته نبردهای پرطرفدار

سایت گل- شنبه شب با برگزاری 6 دیدار هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر آغاز می شود؛ در رقابتهای این هفته شاهد برگزاری دیدارهای تماشایی متعددی هستیم؛ مصاف دو تیم منچستریونایتد و آرسنال از یکسو و رویارویی چلسی و تاتنهام از سوی دیگر و دیدار نیوکاسل و لیورپول هم به جذابیتهای رقابتهای این هفته خواهد افزود.

این در حالی است که در پایان هفته شانزدهم رقابتها، آرسنال با 32 امتیاز صدرنشین جدول است. یونایتد با یک بازی کمتر و 31 امتیاز دوم است.چلسی،سیتی و تاتنهام هم هریک با 30،29 و 26 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.برنامه دیدارهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است:

شنبه 20 آذر (11دسامبر)

استون ویلا- وست بروموویچ (ساعت 18.30)

اورتون- ویگان اتلتیک (ساعت 18.30)

فولام- ساندرلند (ساعت 18.30)

استوک سیتی – بلکپول (ساعت 18.30)

وستهم – منچسترسیتی (ساعت 18.30)

نیوکاسل – لیورپول (ساعت 21)

یکشنبه 21 آذر (12دسامبر)

بولتون – بلکبرن (ساعت 17)

ولورهمپتون- بیرمنگام سیتی (ساعت 17)

تاتنهام – چلسی (ساعت 19.30)

دوشنبه 22 آذر (13دسامبر)

منچستریونایتد – آرسنال (ساعت 23.30)

بخش فارسی سایت گل

بی باک بی بال
11-12-2010, 13:07
تاتنهام قرار چلسی رو ابکش کنه :21:

L.A.M.P.A.R.D
11-12-2010, 15:21
بازیه چلسی-تاتنهام میتونه زیباترین بازی این فصل بشه

davy jones
11-12-2010, 15:28
بازیه چلسی-تاتنهام میتونه زیباترین بازی این فصل بشه
آره. به شرطی که 4 تا از تاتنهام بخوره:31: اونوقت زیبا ترین بازی عمر من میشه:31:

L.A.M.P.A.R.D
11-12-2010, 16:01
اتفاقا من از تاتنهام هم خوشم میاد (مربیش دایی لمپارده دیگه :دی)....ولی باید چلسی ببره

vahidgame
11-12-2010, 16:06
چلسی سه تا بازی پشت سر هم سخت داره!
اگه بتونه 9 امتیاز یا حداقلش 7 امتیاز بگیره عالیه
به نظر من که تاتنهام و منچستر رو می بره و با آرسنال مساوی می کنه :31:

davy jones
11-12-2010, 18:25
به نظر من که تاتنهام و منچستر رو می بره

بالاخره از قدیم ندیما گفتن که آرزو بر جوانان عیب نیست:31:

LiverBarca
11-12-2010, 20:07
امشب با شکست نیوکاسل باز به صدر جدول نزدیکتر و نزدیکتر میشیم...:46:

R O O T
11-12-2010, 22:29
نتایج لیگ برتر: برد استون ویلا و منچسترسیتی؛ گل به خودی رابرت گرین

سایت گل – در دیدارهای امروز لیگ برتر نتایج زیر به دست آمد:

استون ویلا 2 – وست‌برومویچ 1
گل‌ها: داونینگ (25) و هسکی (80) برای ویلا، شارنر (90) برای وست‌بروم

اورتون صفر – ویگان صفر

فولام صفر – ساندرلند صفر

استوک صفر – بلکپول 1
گل: کمپل (48)

وستهم 1 – منچسترسیتی 3
گل‌ها: تامکینز (89) برای وستهم، ی. توره (30)، گرین (73، گل به خودی) و جانسن (81) برای سیتی

آرسن ونگر: از آرشاوين نااميد نشده ام

سايت گل- آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، اعلام كرد كه از آندري آرشاوين، مهاجم تيمش نااميد نشده است زيرا معتقد است عدم ثبات اين بازيكن روس به دليل سبك بازي خاصش غير قابل اجتناب است.

اين مهاجم ريز نقش در ديدارهاي اخير تيمش چندان آماده نشان نداده و در ديدار چهارشنبه شب تيمش مقابل پارتيزان بلگراد نيز جاي خود را به تئو والكات داد.

با اين وجود اين مسئله موجب نگراني ونگر نمي شود زيرا آرشاوين مسئول گذشتن از خط دفاع حريف و ارسال پاس هاي دشوار است و اين مسئله احتمال خطا را افزايش مي دهد.

ونگر در مصاحبه با خبرنگاران گفت:"‌ سبك بازي او بر ريسك كردن پايه گذاري شده است. او تلاش مي كند هم تيمي هايش را در موقعيت هاي دشواري صاحب توپ كند و اين به ريسك بالايي احتياج دارد و زماني كه يك بار موفق نمي شود، بارديگر امتحان مي كند. بنابراين گاهي هواداران صبرشان را در مقابل تصميم گيري هاي او از دست مي دهند.
اما اگر به آمار آرشاوين نگاه كنيد، متوجه مي شويد كه او بيشترين پاس گل ها را ارسال كرده است. سبك بازي او مانند قمار است اما بسيار موثر نيز هست.
او من را نااميد نكرده است زيرا من از او مي خواهم كه به شيوه خودش بازي كند. در بعضي از بازي ها موفق نيست اما او بازيكن بسيار باكيفيتي است. او خيلي خوب بازي را آناليز مي كند، بازيكن صادقي است و من احترام زيادي براي او قائل هستم."

الكس فرگوسن: ديدار آرسنال و منچستريونايتد هم يك ال كلاسيكو است

سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، تاكيد كرد كه ديدار اين هفته تيمش مقابل آرسنال يك ديدار تاريخي است و مي تواند سرنوشت قهرماني رقابت هاي اين فصل را رقم بزند.

فرگوسن گفت كه شايد رقابت بين دو تيم در فصول گذشته، به ويژه از زماني كه چلسي به جمع مدعيان قهرماني اضافه شده، هرگز به شدت اين فصل نبوده و انتظار دارد كه ديدار دوشنبه شب در الدترافورد يك درام كامل باشد.

اين ديدار در حالي برگزار مي شود كه آرسنالي ها با دو امتياز اختلاف و البته يك بازي بيشتر نسبت به منچستريونايتد در صدر قرار دارند.

او در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت:" اين ديدار به ويژه در چهار- پنج فصل اخير اهميت زيادي پيا كرده زيرا هر دو تيم براي قهرماني تلاش مي كنند. چلسي نيز چند فصلي است به اين جمع اضافه شده است و در اين پنج فصل اين دو تيم و چلسي مدعيان قهرماني محسوب مي شوند.

با اين وجود اين ديدار منچستريونايتد و آرسنال است كه از حساسيت بالايي برخوردار است و در تاريخ دو باشگاه ديدارهاي جنجالي زيادي وجود دارد.

فكر مي كنم ديدار دوشنبه شب دو تيم نيز چنين باشد زيرا تعيين كننده غرور و تاريخ دو باشگاه است.گ
فرگوسن معتقد است كه توپچي ها نسبت به فصول قبل پخته تر شده اند و شايد بتوانند اين فصل به دوران بدون جام شان پايان بدهند.

mjt10063
11-12-2010, 22:33
بالاخره از قدیم ندیما گفتن که آرزو بر جوانان عیب نیست:31:

100% تائید میشه
ولی فردا من که خیلی امید دارم به تاتنهام چلسی خیلی کار کنه
ازش مساوی بگیره
ویلا .....
:21:

davy jones
11-12-2010, 22:57
امشب با شکست نیوکاسل باز به صدر جدول نزدیکتر و نزدیکتر میشیم...:46:

نیوکاسل 3 - 1 لیورپول

فکر کنم دارین به قعر جدول نزدیک و نزدیکتر میشین:27:

shutdown
11-12-2010, 23:00
لیورپول از نیوکاسل نخورده بود که اونم خورد:27:
به صدر جدول از پایین نزدیک تر شد:27:

LiverBarca
11-12-2010, 23:06
همه مثل تیم شما...ندارن که نتیجه بگیرن،70% توپ رو داشتیم با دو برابر موقعیت ولی بازم باختیم،لعنت به این شانس:2:

بی باک بی بال
11-12-2010, 23:11
لیور پول هر چی زور زد اول نمی شه میخواد حداقل اخر بشه

Ezel
11-12-2010, 23:30
دوست عزیز ؛ حداقل ادبیاتی که اینجا به کار می بریم با ادبیاتمون وقتی که سر کوچه می ایستیم فرق بکنه بد نیست .

نتیجه ی خویشتن داری و مدارای دوستان و فقط به اخطار بسنده کردن برای شما متاسفانه شده این ،

Ezel
11-12-2010, 23:42

اورتون صفر – ویگان صفر

فولام صفر – ساندرلند صفر

استوک صفر – بلکپول 1

وستهم 1 – منچسترسیتی 3

گل‌ها: تامکینز (89) برای وستهم، ی. توره (30)، گرین (73، گل به خودی) و جانسن (81) برای سیتی

نیوکاسل 3 – لیورپول یک: ادامه تیره‌روزی‌های لیورپول و آغاز عالی پاردیو

سایت گل – گل‌های دیرهنگام جویی بارتون و اندی کارول شروعی رویایی برای آلن پاردیو در نیوکاسل رقم زد و باعث شد لیورپول برای سومین بار پیاپی در خارج از خانه ببازد.

هرچند لیورپول بازی را عالی آغاز کرد، اما نیوکاسل در دقیقه 16 به گل رسید. ضربه ایستگاهی جویی بارتون با ضربه سر اندی کارول همراه شد و کوین نولان در نهایت توپ را وارد دروازه خوسه رینا کرد تا هشتمین گل فصل خود را زده باشد.

لیورپول در دقیقه 50 به گل رسید. اشتباه سول کمپل در مهار توپ باعث شد درک کوئیت توپ را بگیرد، وارد محوطه جریمه شود و با شوتی محکم که به استیون تیلر برخورد کرد گل تساوی را بزند.

در دقیقه 80، روی ضربه بلند تیم کرول، دروازه‌بان نیوکاسل، دفاع لیورپول دچار اشتباه شد و با تاثیر مثبت اندی کارول روی توپ، جویی بارتون توانست با عبور از مدافعان لیورپول گل دوم را بزند.

کارول در دقیقه 91 با شوتی خیره‌کننده از بیرون محوطه جریمه کار را تمام کرد و باعث شد نیوکاسل در اولین بازی با هدایت آلن پاردیو به برد سه بر یک دست یابد.

احتمال انتقال قرضي جاني اونز در ژانويه

سايت گل- به گزارش نشريه سان، سر الكس فرگوسن نگران دور شدن جاني اونز ، مدافع جوان تيمش، از شرايط آرماني است و قصد دارد براي بازسازي اعتماد به نفس اين بازيكن، او را راهي تيم ديگري بكند.

يونايتدها در 9 ديداري كه اونز در تركيب اصلي خط دفاعي قرار گرفته، 15 گل دريافت كرده اند؛ او بعد از شكست 4-0 مقابل وستهم در جام اتحاديه با واكنش شديد فرگوسن مواجه شد و اعتراف كرد كه آماده نيست.

" اين شايد بزرگترين چالشي باشد كه با آن روبرو شده ام. اولين بار است كه به خاطر نمايش ضعيف از تركيب تيم خارج مي شوم."

اونز پيش از اين براي دو مقطع به طور قرضي در تيم ساندرلند بازي كرد، زماني روي كين، كاپيتان سابق شياطين سرخ، هدايت اين تيم را برعهده داشت.

قبل از آن نيز او در فصل 07-2006 به طور قرضي براي تيم بلژيكي رويال آنتورپ كه تحت حمايت باشگاه منچستريونايتد قرار دارد، بازي كرد.

بخش فارسی سایت گل

LiverBarca
11-12-2010, 23:44
دوست عزیز ؛ حداقل ادبیاتی که اینجا به کار می بریم با ادبیاتمون وقتی که سر کوچه می ایستیم فرق بکنه بد نیست .

نتیجه ی خویشتن داری و مدارای دوستان و فقط به اخطار بسنده کردن برای شما متاسفانه شده این ،

دستت درد نکنه دوست عزیز،من کی تیم کسی رو مسخره کردم
یعنی هیچ کس حق نداره تیمی رو مسخره کنه و این اقا اومده و با اون شکلک مسخره برای چندمین بار داره لیورپول رو مسخره میکنه.....
اینجا هیچ کس حق نداره حتی به تیم خودش بد وبیراه بگه چه برسه تیم حریف ولی اگه پستهای قبل رو نگاه کنید متوجه میشید که نه 1بار و 2بار بلکه برای چندمین باره که این منچستریا دارن اعصابمو خورد میکنن و مسخره بازی درمیارند...

Ezel
11-12-2010, 23:50
امکان ارسال گزارش تخلف برای همه محفوظ و امکان پذیر هست ،

لطفا این مباحث رو تموم کنید ، با تشکر .

shutdown
11-12-2010, 23:54
چه طور خود این اقا تو تاپیک های مختلف مثلا رئال رو مسخره میکنه ایرادی نداره...حالا بده؟؟؟!!!
مسئولین باید خاتمه بدن...

LiverBarca
12-12-2010, 00:00
چون رئالیها بدجور به خودشون میبالیدند و از بارسا 5 تا خوردن،شما هم وقتی منچستر 5 تا به لیورپول زد بیا و هر چه قدر دوست داشتی منو مسخره کن،قول میدم خودم هم خودمو مسخره کنم....
راستی این تاپیک با تاپیک اسپانیا خیلی فرق داره.....

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 00:07
چون رئالیها بدجور به خودشون میبالیدند و از بارسا 5 تا خوردن،شما هم وقتی منچستر 5 تا به لیورپول زد بیا و هر چه قدر دوست داشتی منو مسخره کن،قول میدم خودم هم خودمو مسخره کنم....
راستی این تاپیک با تاپیک اسپانیا خیلی فرق داره.....
بله....این تاپیک خیلی فرق داره......چون همه ی بچه هاش جنبه دارن و احترام همدیگه رو هم داره.........
همون چیزایی که شما ندارید

LiverBarca
12-12-2010, 00:14
بله وقتی 1000 تا منچستری به جون من لیورپولی میفتن واقعآ میشه گفت تاپیک خیلی فرق میکنه....

گرافيكار
12-12-2010, 00:19
اه،بازم فرصت به این خوبی هدر رفت............تو برو برای مادرت اونجوری بخند مردک کثافت،هرچی هیچی نمیگم پرو میشه مردک....

همه مثل تیم شما...ندارن که نتیجه بگیرن،70% توپ رو داشتیم با دو برابر موقعیت ولی بازم باختیم،لعنت به این شانس:2:

غلط میکنه با همه فک و فامیلش منو مسخره میکنه مردک...

اخه موندم میمرد اگه این شکلک لعنتی رو نمیذاشت::27:
متاسفانه من از این شکلک متنفرم و هرکی تو پاسخم بزاره هرچی از دهنم دربیاد بهش میگم....
با خودم نیست دوست عزیز:40:

دوست عزيز
من هم دست برقضا هم طرفدار ليورپولم هم طرفدار بارسا
اما اين دليل نميشه از اين ادبيات شما ناراحت نشم
جواب شكلك يه شكلك ديگه اس نه بد و بيراه
فوتبال برد و باخت داره
همونجوري كه بارسا لياقت برد رو داره
اينروزا ليورپول هم لايق باختنه
اميدوارم لحنتون رو عوض كنيد
عجالتا من در ذهن خودم شما رو بن ميكنم
اميدورام ناراحت نشين

shutdown
12-12-2010, 00:23
دوست عزيز
من هم دست برقضا هم طرفدار ليورپولم هم طرفدار بارسا
اما اين دليل نميشه از اين ادبيات شما ناراحت نشم
جواب شكلك يه شكلك ديگه اس نه بد و بيراه
فوتبال برد و باخت داره
همونجوري كه بارسا لياقت برد رو داره
اينروزا ليورپول هم لايق باختنه
اميدوارم لحنتون رو عوض كنيد
عجالتا من در ذهن خودم شما رو بن ميكنم
اميدورام ناراحت نشين

اگه همه مثل شما فکر میکردن مشکل چی بود...اقا شما بگو مسخره کردن نداره؟؟وقتی تیمت افت کرده چرا انقدر ادعا میکنی که همه مسخرش کنن؟

mjt10063
12-12-2010, 00:39
بابا کی مسخره میکنه ایون خودشون جنبه باخت ندارن
احساس میکنن که دارن مسخره میشن
ما اینجا وقتی چلسی 3-0 باخت :21:
و قرار ایشالا از تاتنهام هم ببازه
قرار کلی بچه های چلسی رو نقد کنیم ولی خوش بختانه
اینا جنبه دارن
و منتظرن من یو هم ببازه ولی (کور خوندن) تا بیان مارو هم نقد کنند
اینا مسخره کردن نیست

nw_nk
12-12-2010, 19:54
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 - هر نوع پست نامربوط، توهین‌آمیز یا ... را با کلیک روی دکمه‌ گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدیریت انجمن اطلاع دهید و از بحث درباره اون پرهیز کنید.

پاکسازی
برخورد

ویرایش: باز

R O O T
12-12-2010, 20:22
نیوکاسل 3 – لیورپول یک: ادامه تیره‌روزی‌های لیورپول و آغاز عالی پاردیو

سایت گل – گل‌های دیرهنگام جویی بارتون و اندی کارول شروعی رویایی برای آلن پاردیو در نیوکاسل رقم زد و باعث شد لیورپول برای سومین بار پیاپی در خارج از خانه ببازد.

هرچند لیورپول بازی را عالی آغاز کرد، اما نیوکاسل در دقیقه 16 به گل رسید. ضربه ایستگاهی جویی بارتون با ضربه سر اندی کارول همراه شد و کوین نولان در نهایت توپ را وارد دروازه خوسه رینا کرد تا هشتمین گل فصل خود را زده باشد.

لیورپول در دقیقه 50 به گل رسید. اشتباه سول کمپل در مهار توپ باعث شد درک کوئیت توپ را بگیرد، وارد محوطه جریمه شود و با شوتی محکم که به استیون تیلر برخورد کرد گل تساوی را بزند.

در دقیقه 80، روی ضربه بلند تیم کرول، دروازه‌بان نیوکاسل، دفاع لیورپول دچار اشتباه شد و با تاثیر مثبت اندی کارول روی توپ، جویی بارتون توانست با عبور از مدافعان لیورپول گل دوم را بزند.

کارول در دقیقه 91 با شوتی خیره‌کننده از بیرون محوطه جریمه کار را تمام کرد و باعث شد نیوکاسل در اولین بازی با هدایت آلن پاردیو به برد سه بر یک دست یابد.

اورتون صفر – ویگان صفر

فولام صفر – ساندرلند صفر

استوک صفر – بلکپول 1

وستهم 1 – منچسترسیتی 3

نتایج لیگ برتر: برد بولتون و ولوز

سایت گل – در دیدارهای امشب لیگ برتر نتایج زیر تاکنون به دست آمده است:

بولتون واندررز 2 – بلکبرن روورز 1
گل‌ها: موامبا (65) و هولدن (88) برای بولتون، دیوف (87) برای ولوز
اخراج: دیویس (56) از بولتون

ولورهمپتون 1 – بیرمنگام صفر
گل: هانت (45)

گزارش ویژه: منچسترسیتی درخواست انتقال کارلوس تبس را نپذیرفت

سایت گل – منچسترسیتی درخواست انتقال کارلوس تبس را رد کرده و امیدوار است او را در باشگاه نگه دارد.

گفته می‌شد کارلوس تبس رسما پس از آن که تیمش هم‌امتیاز با آرسنال در لیگ برتر شد، کتبا درخواست کرده از این تیم جدا شود.

باشگاه سیتی این خبر را تایید کرده ولی اعلام کرده که این درخواست را رد می‌کند.

گفته می‌شود کاپیتان سیتی از زندگی در ایست‌لندز راضی نیست و ناسازگاری‌های متعددی که با روبرتو مانچینی دارد باعث شده بخواهد از این تیم جدا شود.

تبس در هفته‌های اخیر گفته بود که دلش برای خانواده‌اش که در کشورش به سر می‌برند تنگ شده و تمرینات دشوار لیگ برتر برایش طاقت‌فرساست.

در بیانیه‌ای که باشگاه منتشر کرده آمده است: «با ناراحتی به طرفداران می‌گوییم که کارلوس تبس درخواست انتقال خود را به صورت کتبی به ما داده است. همچنین تایید می‌کنیم که این درخواست مورد موافقت قرار نگرفت.
باشگاه از بابت این وضعیت و به ویژه کارهای نماینده کارلوس ناراحت است.
روبرتو مانچینی و همه افراد حاضر در باشگاه نسبت به شرایط ویژه کارلوس حساس بوده‌اند و این حساسیت خود را نشان خواهند داد، از جمله این که او از خانواده‌اش دور است.
در واقع پس از آن که او در بازی مقابل بولتون از دیدار بعد محروم شد، از ما درخواست مرخصی کرد تا به دیدار خانواده‌اش در آن سوی آب‌ها برود و ما هم موافقت کردیم.
اما این درخواست انتقال در تضاد کامل با صحبت‌های تبس، چه حرف‌های عمومی و چه مذاکرات باشگاهی او بود. به ویژه آن که در ماه‌های گذشته نماینده کارلوس بارها از ما خواسته بود مذاکره کنیم و قرارداد او را بهتر کنیم. آنها حتی همین اواخر گفته بودند می‌خواهند قرارداد او یک سال تمدید شود.
در هر حال چون طبق سیاست باشگاه در وسط فصل بر سر قراردادها مذاکره نمی‌کنیم این اتفاق نیفتاد. از قرارداد فعلی پنج‌ساله کارلوس سه سال و نیم دیگر مانده و او بیشترین دستمزد را در باشگاه می‌گیرد.
این اتفاق مایه تاسف و ناخوشایند است و باعث می‌شود حواس باشگاه پرت شود. اما باشگاه روی بازی‌های آتی متمرکز می‌ماند، آن هم در فصلی که برای ما بسیار امیدبخش است. کارلوس هم همچنان می‌تواند برای تیم بازی کند.»

این بازیکن 26 ساله در سال 2009 قراردادی پنج‌ساله با سیتی امضا کرد.

با آن که او به دلیل تلاش‌های شگفت‌انگیز و آمار گل‌زنی فوق‌العاده‌اش بسیار محبوب است، اما تنش بین تبس و مانچینی بالا گرفته، که آخرین نمونه آن پس از تعویض دیرهنگام تبس در برد مقابل بولتون رقم خورد.

تبس در 15 حضورش در ترکیب ثابت سیتی در این فصل لیگ برتر، 10 گل زده و 4 پاس گل داده است.

منچستریونایتد: 20 میلیون پوند برای اشلی یانگ

سایت گل – گزارش شده که بازیکنان بسیاری در استون ویلا از روش‌های ژرار اولیه، مربی تیمشان ناراضی هستند. آنها در 11 بازی قبلی خود در لیگ برتر تنها دو بار پیروز شده‌اند.

برد شنبه آنها در دربی مقابل وست برومویچ پایانی بر چهار شکست پیاپی آنها در رقابت‌های مختلف بود، اما حتی با این برد هم آنها تنها چهار امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند.

روزنامه ساندی پیپل گزارش داده یونایتد به دنبال خرید اشلی یانگ، بال ویلا با قیمت 20 میلیون پوند است. آنها می‌خواهند بازیکن سابق واتفورد را در ژانویه بخرند، اما اگر نتوانستند در تابستان هم برای خرید او وارد عمل خواهند شد.

یانگ مورد توجه لیورپول و تاتنهام هم هست، اما به نظر می‌رسد مقصد او در صورت جدایی از ویلا، یونایتد باشد.

davy jones
12-12-2010, 21:27
تاتنهام 1 - 1 چلسی

پیش به سوی قهرمانی این فصل منچستر.

ولی شانس آوردیم که پنالتی درگبا گل نشد:31:

Alireza.M67
12-12-2010, 21:40
ما که همون اول فصل گفتیم چلسی همینطوری نمیمونه و کم میاره ...
امسالم قهرمانی مال ماست .:10:

fandak
12-12-2010, 21:57
امسال به نظرم ليگ مهيجي خواهيم داشت

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 22:00
فاااااااااک......................بای د میداد لمپارد بزنه

بی باک بی بال
12-12-2010, 22:03
زرشک !!:18:
مگه تاتنهام :40:می گذاره که منچستر قهرمان بشه :27:

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 22:06
فقط بدشانسی

mohsen_gh1991
12-12-2010, 22:26
خب فقط مونده فردا آرسنال هم ببازه تا منچستر قهرمانیش تا حدود 70.80 درصد تضمین بشه. فردا آرسنال میزبانه یا منچستر؟

davy jones
12-12-2010, 22:28
خب فقط مونده فردا آرسنال هم ببازه تا منچستر قهرمانیش تا حدود 70.80 درصد تضمین بشه. فردا آرسنال میزبانه یا منچستر؟

منچستر میزبانه گلم.

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 22:29
ایشالله مساوی میشند :دی

mjt10063
12-12-2010, 23:10
ایشالله مساوی میشند :دی

بیخود دلتون رو صابون نزنید
امسال منچستر با 5 6 اختلاف امتیاز قهرمان میشه
100%
چلسی که کلا ...
ارسنال هم ...
بقیه تیم ها هم که عددی نیستن در مقابل شیاطین سرخ
پس فقط میمونه شیاطین سرخ
که قهرمانی از الان به اسمش ثبت میشه

shutdown
12-12-2010, 23:20
ببینید من با تعصب حرف نمیزنم....ولی چلسی و ارسنال همیشه مدعی بودند این رو ثابت کردند...چلسی وضعیت خوبی نداره ولی ارسنال همیشه خوب بوده...ولی چون میانگین سنیش پایینه احساس میکنم اخرا کم بیاره...بین این ها منچستر امیدش از همه بیشتره چون هر سال تا بازی اخر واسه قهرمانی میجنگه....من به شخصه تاتنهام رو دوس دارم و تهدیدی واسه همه تیم ها میدونم...اما بیاید رو راست باشیم...واسه قهرمانی هنوز به اون اندازه بزرگ نشده...سیتی هم داره بهتر میشه...بقیه تیم ها رو درموردش حرف نمیزنم...
امسال خیلی جذاب شده....ولی یادتون نره منچستر هنوز یه بازی کمتر داره...

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 23:33
ولی خدایی امسال لیگ خیلی جذاب شده ها :دی

mjt10063
12-12-2010, 23:46
واقعا جذاب شده
اصلا نمیشه پیش بینی کرد کی اول میشه
البته اول که شیاطین هستن:5:
دوم معلوم نیست کیه:27:

L.A.M.P.A.R.D
13-12-2010, 00:00
اعوظوا بالله من الشیطان رچیم :دی

VBYOFSKI
13-12-2010, 13:06
بازی امشب خیلی مهمه. در ضمن بازی رو هم نشون میدن.
به امید برد .... باید ببینیم این بازیکنای ما چه میکنن.

amir--khan
13-12-2010, 13:10
به امید برد آرسنال
:31::31::31::31:

pouya_99999
13-12-2010, 13:39
چلسی که چند هفته پیش 5 امتیاز از منچستر جلو بود الان با دو بازی بیشتر 1 امتیاز کمتر داره ... امشب باید ببریم تا اختلاف رو با تیم های پایین تر زیاد کنیم .. نزدیکای کریسمس و ژانویه زمان اوج منچستره

R O O T
13-12-2010, 13:55
تاتنهام یک – چلسی یک: دروگبا در نقش قهرمان و ضدقهرمان

سایت گل – چلسی در ادامه روند بد این فصلش در خانه تاتنهام تن به تساوی داد و بیش از پیش از کورس مدعیان قهرمانی عقب ماند.

رومن پاولیوچنکو در دقیقه 16 اولین گل بازی را زد. جرمین دفو توپ را در موقعیتی مشکوک به آفساید گرفت و آن را به پاولیوچنکو داد و مهاجم روس با کنترل عالی توپ جان تری و برانیسلاو ایوانویچ را به کنار زد و با چرخش و شوتی محکم توپ را وارد دروازه پیتر چک کرد.

چلسی در دقیقه 70 گل تساوی را زد. دیدیه دروگبا پاسی بلند را دریافت کرد و پس از جا گذاشتن داوسون توپ را به سمت دروازه اورلیو گومز زد. این دروازه‌بان برزیلی نتوانست شوت او را کنترل کند و توپ از دستانش جدا شد و وارد دروازه شد.

سپس فرانک لمپارد در 15 دقیقه پایانی برای اولین بار پس از ماه آگوست وارد میدان شد.

در دقیقه 92، گومز با اشتباهی دیگر رامیرس را درون محوطه جریمه متوقف کرد. دروگبا پنالتی حاصل را می‌توانست به گل برتری چلسی تبدیل کند و تیمش را از بحران خارج کند، اما گومز با شیرجه به سمت چپ مانع گل شدن توپ شد.

چلسی با 31 امتیاز از 17 بازی در رده چهارم است و آرسنال با 32 امتیاز از 16 بازی، من‌سیتی با 32 امتیاز از 17 بازی و منچستریونایتد با 31 امتیاز از 15 بازی را بالای سر خود می‌بیند.

تاتنهام هم با 27 امتیاز از 17 بازی در رده پنجم است.

ونگر: لیگ برتر سخت‌تر از همیشه شده است؛ اگر در خانه هم خوب باشیم تیمی بسیار خطرناک می‌شویم

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال می‌گوید لیگ برتر بسیار رقابتی‌تر از گذشته شده است.

آرسنال با وجود چهار شکست در این فصل در صدر جدول قرار دارد و امشب به مصاف منچستریونایتد می‌رود.

گفته می‌شد لیگ برتر مانند سال‌های گذشته قوی نیست اما ونگر می‌گوید: «با آنهایی که می‌گویند کیفیت کلی لیگ پایین‌تر آمده موافق نیستم. در واقع دقیقا برعکس است.

دوشنبه پیش دو تیم باکیفیت – استون ویلا و لیورپول – با هم دیدار کردند و هر دو در نیمه پایینی جدول بودند، پس این نشان می‌دهد آن نظر پایه محکمی ندارد.

کل لیگ برتر برای همه سخت‌تر شده و چیزی که نامش را تیم‌های میانه جدولی و پایین جدولی می‌گذارید بهتر شده‌اند. هر بازی امروز مانند دیداری در جام حذفی است.»

ونگر همچنین گفت با وجود شکست‌های تیمش جای تعجب دارد که آنها صدرنشین هستند: «ما در رده اول جدول هستیم و در ابتدای فصل اصلا فکر نمی‌کردم تیمی که در 16 بازی اول خود 4 باخت کسب کرده بتواند در صدر جدول باشد.

این یعنی تیم‌های دیگر هم بازی‌های خود را باخته‌اند، البته به جز منچستریونایتد که آنها هم تساوی‌های زیادی دارند.

ما تساوی زیادی نداریم و در پنج دیدار خارج از خانه هم پیروز شده‌ایم. نکته مثبت این است که اگر بتوانیم در خانه هم ثبات بیرون از خانه را داشته باشیم، تیمی بسیار خطرناک خواهیم شد.»

درصورت عدم انتقال تبس به تیمی دیگر؛ آپاچی درفکر خداحافظی از فوتبال

سایت گل- ستاره آرژانتینی منچسترسیتی عزم خود را برای جدایی از این تیم جزم کرده و به نظر می رسد که هیچ مبلغی نمی تواند او را در رختکن ایستلندز نگاه دارد

سان سپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که تبس در ماه آگوست هم تمایلش برای جدایی از سیتی را اعلام کرده بود ولی در نهایت به ماندن متقاعد شد وپاداشی 1.5 میلیون پوندی نیز به او پیشنهاد شد. تبس 26 ساله این پیشنهاد را رد کرد و اعلام کرد که بحث پول مطرح نیست و مشکل او زندگی شخصی اش است

شب گذشته تبس با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که «رابطه اش با تعدادی از مدیران باشگاه و برخی از مسئولان سیتی خدشه دار شده و دیگر جایی برای بهبود این زخمها وجود ندارد.»

این هفته تبس بدون اطلاع کیا جورابچیان، مشاورش، با وکیلش تماس گرفته تا از او بخواهد مقدمات انتقال او به تیمی دیگر را ترتیب دهد ولی طبق گزارشهای منتشره او به جورابچیان گفته که از زندگی در سیتی خسته شده و واقعا به خداحافظی از دنیای فوتبال فکر می کند.

طبق گزارشهای منتشره، تبس به شدت دلتنگ دو فرزندش است که در کنار همسر تبس در آرژانتین زندگی می کنند. از سوی دیگر هیچ شانسی برای زندگی اعضای خانواده تبس در کنار هم در انگلیس وجود ندارد؛ولی این ستاره آرژانتینی باور دارد که در صورتی که به کشوری اسپانیایی زبان نقل مکان کند،می تواند بار دیگر در کنار خانواده اش به زندگی بپردازد.

همسر تبس اخیرا در صحبتهایی گفته که به انگلیس بازنخواهد گشت و از همین رو ممکن است مبدا بعدی این ستاره آرژانتینی بارسا یا رئال مادرید باشد.

سران سیتی هم از دست تبس به شدت عصبانی هستند و معتقدند که مشکل او فقط بحث مالی است. تبس در حال حاضر بیشترین درآمد را در سیتی دارد وهفته ای 200 هزار پوند دریافت می کند و سران ایستلندز معتقدند که تمام صحبتهای تبس برای افزایش رقم دستمزدش به هفته ای 250 هزار پوند می باشد.

وویچیخ اشچسنی، دروازه‌بان آرسنال مقابل منچستریونایتد

سایت گل – آرسن ونگر قصد دارد در اقدامی شگفت‌انگیز وویچیخ اشچسنی، دروازه‌بان سوم خود را مقابل منچستریونایتد در درون دروازه قرار دهد.

ونگر می‌خواهد این لهستانی 20 ساله را برای اولین بار در لیگ برتر به میدان بفرستد، چون لوکاژ فابیانسکی دچار مصدومیت از ناحیه پا است.

این تصمیم ونگر باعث خشم مانوئل آلمونیا، دروازه‌بان دوم آرسنال خواهد شد که گفته بود با وجود درد از ناحیه آرنج آماده بازی است.

اما اوضاع برای این دروازه‌بان اسپانیایی بدتر هم هست، چرا که فابیانسکی ممکن است به عنوان دروازه‌بان ذخیره روی نیمکت بنشیند.

انگلیسی‌ها نام او را وویچیک شسنی تلفظ می‌کنند.

یکی از دوستان آلمونیا گفت: «او در این فصل در آرسنال بسیار ناراحت است.»

ونگر همچنین گفته آرسنال قصد دارد کاملا هجومی بازی کند. یونایتد در این فصل لیگ برتر نباخته، هرچند از 15 بازی در 7 دیدار به تساوی رسیده است.

ونگر می‌گوید: «اگر به آمار نگاه کنید، می‌بینید آنها تیمی هستند که تساوی‌های بیشتری دارند و ما بردهای بیشتری داریم. یعنی ما به آنجا می‌رویم تا پیروز شویم. ما در 9 دیدار گذشته در لیگ برتر 7 برد به دست آورده‌ایم و با وجود ضعف در دیدارهای خانگی بسیار باثبات بوده‌ایم. پس در حال حاضر در موقعیتی قدرتمند هستیم.»

ونگر همچنین گفت مشکلی با الکس فرگوسن ندارد. دو مربی دشمنان هم بودند اما روابط آنها در طول این سال‌ها بهتر شده است. ونگر می‌گوید: «رابطه ما در لحظه خاصی بهتر نشد. اما هنگامی که هر دو در اتحادیه مربیان لیگ و در سازمان‌های خیریه هستیم، نمی‌توانیم با یکدیگر صحبت نکنیم. ما در ژنو برای اجلاس یوفا هم حاضر بودیم. من کینه‌ای نیستم.»

guzga
13-12-2010, 13:59
منچستر برنده 11111% بازی امشبه شک نکنید

VBYOFSKI
13-12-2010, 15:05
یه خبر خوشحال کننده و خیلی خوب برا منچستری ها.
فابیانسکی که این فصل خیلی خوب بوده مصدوم شد و مثل اینکه امشب ژسنی دروازبان هست. ژسنی اولین بازیه که تو لیگ برتر انجام میده اونم تو جو سنگین اولترافورد... آلمونیا که مصدومه، مانونه هم قرضی رفته یه تیم دیگه.

و من یو واقعا شانسشو بار دیگه به رخ همگان میکشه :دی

امیدوارم تو این فرصتی که پیدا کرده خودی نشون بده این ژسنی 20 ساله...

Aless
13-12-2010, 15:57
امشب شبکه 3 بازی را میزاره؟ نود چی میشه؟

VBYOFSKI
13-12-2010, 16:12
امشب شبکه 3 بازی را میزاره؟ نود چی میشه؟

خودشونم نمیدونن می خوان چی کار کنن. فوتبال 3 زده بازی رو نشون میده شبکه 3 زده نود. البته شبکه 3 دیشب زده بود نشون میده. من که نفهمیدم کدوم رو نشون میدن.

pcforlife
13-12-2010, 16:29
به امید برد من یو و صدر نشین شدنمون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R O O T
13-12-2010, 19:05
شرط سيتي براي جدايي تبس؛ پرداخت 5 ميليون پوند

سايت گل- گفته مي شود كه كارلوس تبس، كاپيتان منچسترسيتي، پيشنهاد مديران اين باشگاه براي پرداخت 5 ميليون پوند براي جدايي از اين باشگاه را رد كرد.

اين ستاره آرژانتيني يكي از عوامل اوج گيري سيتي در رقابت هاي اين فصل بوده و با زدن 10 گل و ارسال 4 پاس گل نقش مهمي در قرار گرفتن تيمش در رتبه دوم جدول رده بندي ليگ برتر داشته است.

با اين وجود او بارها به دليل دوري از خانواده اش از حضور در جزيره ابراز ناراحتي كرده و حتي زماني كه مصدوم شده بود، باشگاه به او اجازه داد تا براي ديدن خانواده اش به آرژانتين برود.

امروز نشريه تلگراف گزارش داد باشگاه سيتي در حال مذاكره با تبس است و مي خواهند بندي در قرارداد او بگنجانند كه بر اساس آن اين ستاره آرژانتيني بتواند با پرداخت 5 ميليون پوند ايستلند را ترك كند.

تبس اخيرا در مصاحبه اي اعلام كرده بود كه تصميمش براي جدايي از سيتي به دليل پول نيست.

دستمزد سالانه فرگوسن 500 هزار پوند افزایش می‌یابد

سایت گل – سر الکس فرگوسن، با هدایت منچستریونایتد مقابل چلسی در یکشنبه آینده، رکورد طولانی‌ترین دوران مربی‌گری در منچستریونایتد را از آن خود خواهد کرد. دوران حضور او در اولدترافورد، شش هفته پیش به 24 سال رسید.

روزنامه نیوز آو د ورلد نوشته خانواده گلیزر، مالکان یونایتد قصد دارند پاداش تلاش‌های فرگوسن را با افزایش 500 هزار پوندی دستمزد سالانه او بدهند. او در حال حاضر سالانه 4 میلیون پوند حقوق می‌گیرد.

گفته می‌شود باشگاه همچنین قصد دارد پاتریس اورا و دارن فلچر را نگاه دارد. از قرارداد این دو نفر تنها 18 ماه باقی مانده است.

تصميم عجيب فرگوسن براي ديدار امشب؛ نيمكت نشيني برباتوف، روني تك مهاجم

سايت گل- به گزارش بخش بريتانيايي سايت گل، سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، قصد دارد در ديدار امشب مقابل آرسنال در الدترافورد، ديميتار برباتوف را نيمكت نشين كرده و از وين روني به عنوان تك مهاجم استفاده كند.

مهاجم بلغاري در آخرين ديدار خانگي شياطين سرخ پنج بار گلزني كرد و در حال حاضر با زدن 11 گل در 13 بازي بهترين گلزن ليگ برتر است اما انتظار مي رود در تركيب اصلي يونايتدها كه با آرايش 4-5-1 به ميدان خواهد رفت، حضور نخواهد داشت.

بخش بريتانيايي سايت گل گزارش داد كه وين روني كه در رقابت هاي اين فصل تنها يك گل به ثمر رساند، به عنوان تك مهاجم در اين ديدار به ميدان خواهد رفت و اندرسون جاي برباتوف را خواهد گرفت.

اندرسون در تساوي 1-1 هفته گذشته يونايتدها مقابل والنسيا در ليگ قهرمانان تك گل تيمش را به ثمر رساند تا به اين ترتيب شانس خود براي قرار گرفتن در تركيب اصلي تيم در ديدار مقابل توپچي ها را افزايش دهد. اين چهارمين حضور او در تركيب اصلي منچستريونايتد در اين فصل خواهد بود.

از سوي ديگر رايان گيگز نيز جاي پارك را خواهد گرفت و پل اسكولز نيز پس از رهايي از بند مصدوميت در اين ديدار بار ديگر در تركيب اصلي جاي خواهد گرفت. اين ستاره باتجربه در ديدار مقابل رنجرز در ليگ قهرمانان كه روز 24 نووامبر برگزار شد، آسيب ديد و از آن زمان براي تيمش به ميدان نرفت.

pouya_99999
13-12-2010, 19:27
بازی پخش نمیشه و نود جاش پخش میشه :2::2::2::2:

shutdown
13-12-2010, 19:43
امکان نداره....:18:

*M!L4D*
13-12-2010, 19:45
جدا" خاک عالم تو سر این صدا و سیما ... خب اگه نمیخوای پخش کنی چرا صد جا اعلام میکنی ؟

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

و من یو واقعا شانسشو بار دیگه به رخ همگان میکشه :دی

پس والنسیا مصدومه الان شما خیلی خیلی خوش شانسین :دی

shutdown
13-12-2010, 19:47
اقا مگه میشه پخش نکنه...تو سایت که نوشته پخش میشه شما از کجا میگی؟

Alireza.M67
13-12-2010, 19:55
ای تو اون روح مرده و زندشون .:13:
یکی نیست بگه آخه احمقا نود رو هر موقع دیگه ای هم میشه پخش کرد ولی بازی زنده فقط 1 باره .

pouya_99999
13-12-2010, 19:59
اقا مگه میشه پخش نکنه...تو سایت که نوشته پخش میشه شما از کجا میگی؟
من از اینجا میگم .. راست و دروغش پای خودشون :

Alireza.M67
13-12-2010, 20:02
به اینا اعتمادی نیست ،یکی بگرده یه شبکه ماهواره ای خوب واسه بازی پیدا کنه .
البته اینا هستن ولی همه قفلن .

shutdown
13-12-2010, 20:13
بچه ها من همه ی ماهواره ها رو دارم...یکی شبکه معرفی کنه از ماهواره ببینم....خواهش میکنم

Ali*Reza
13-12-2010, 20:22
همین الان تلویزیون زیرنویس کرد نود.!!!!!!! :41:

Alireza.M67
13-12-2010, 20:34
بچه ها من همه ی ماهواره ها رو دارم...یکی شبکه معرفی کنه از ماهواره ببینم....خواهش میکنم

بیا پیدا کردم ::46:

pouya_99999
13-12-2010, 20:35
همین الان تلویزیون زیرنویس کرد نود.!!!!!!! :41:
شما چه توقعی از مدیران رئالی و خصوصا بارسایی شبکه سه داری .. اینا یک شب بازی های این دو تیمو نشون ندن خوابشون نمیبره . چطور نود رو واسه الکلاسیکو عقب انداختن ولی برای منچستر - آرسنال نمی تونن این کارو بکنن !؟

shutdown
13-12-2010, 20:39
شبکه ها رو گرفتم امیدوارم پخش بشه...نیمه دوم هم پخش نمیشه؟؟؟؟

cescjoon
13-12-2010, 20:41
خاک تو سرشون واقعا توپ بازی ایرانی ها هم دیگه بررسی داره!
خدا میدونه دوباره لوله دستشویی کدوم ورزشگاه پوکیده!!!

pcforlife
13-12-2010, 20:44
نمیگم 100%!
ولی بالای نود درصد اگه به جای من یو آرسنال، بارسا با یه تیم دیگه بود، پخش میشد و نود می رفت پنج شنبه شب.
در کل جای تأسفه!:13:

shutdown
13-12-2010, 20:46
افا چاره چیه؟؟؟؟چیکار کنیم

MORINIO
13-12-2010, 20:53
خداییش دیشب چلسی خوب بازی کرد ...

تو این چند فصل گذشته چلسی تو وایت هارت لین اینقدر خوب بازی نکرده بود !

اما حیف که دروگبا پنالتیشو خراب کرد !

البته من خودم هم نظرم این بود که از بین لمپارد و دروگبا دروگبا پنالتیو بزنه ولی دیگه .... :19:

alone_boy
13-12-2010, 20:53
شبکه Rustavi 2 در مسیر ترکست رو بگیرین
بازیهای مهم جزیره رو پخش میکنه

pouya_99999
13-12-2010, 20:54
دوستمون راست میگه الان به جای اینکه بازی سطح اول دو تیم اروپایی رو ببینیم باید ببینیم کدوم سرپرست اخراج شده و ورزشگاه کدوم تیم آبخوری نداره و از این حاشیه ها رو به خورد مردم میدن یا دوربین نود که هر جونوری که شکل نود باشه رو نشون میدن :31:.. دیگه نود هم خیلی یکنواخت شده :41:

بردیا
13-12-2010, 20:54

ایمیل شبکه سه:
sima3@irib.ir

شماره تماس با روابط عمومي شبکه سه سيما

تلفن گويا : 22021901 - 22021955

22055025 - 22168395 - 22055717

نمابر : 22051579

پيام کوتاه : 300003

پست الکترونيکي : sima3@irib.ir

صندوق پستي : 3334- 19395

آدرس : تهران - انتهاي خيابان آفريقا - خيابان گلخانه - پلاک 12

براي گذاشتن پيام در سايت شبکه سه هم به اين آدرس مراجعه کنيد:

pouya_99999
13-12-2010, 21:01
ایمیل شبکه سه:
sima3@irib.ir

شماره تماس با روابط عمومي شبکه سه سيما

تلفن گويا : 22021901 - 22021955

22055025 - 22168395 - 22055717

نمابر : 22051579

پيام کوتاه : 300003

پست الکترونيکي : sima3@irib.ir

صندوق پستي : 3334- 19395

آدرس : تهران - انتهاي خيابان آفريقا - خيابان گلخانه - پلاک 12

براي گذاشتن پيام در سايت شبکه سه هم به اين آدرس مراجعه کنيد:

البته این راهکار تا 80 90 درصد جواب نداده

VBYOFSKI
13-12-2010, 21:16
اینم نوشته سایت رسمی هوادارن آرسنال ---------- نویسنده: payam14

چون در سایت شبکه سه به دلیل آزادی بیش از حد بیان هیچ راهی برای تماس با مسئولین وجود ندارد و همه چیز نمادین است و چون تمام تصمیم گیری ها در این شبکه بر خلاف آنچه که خودشان می گویند کاملا سلیقه ایست ، پس راهی به جز این نیافتیم که در اینجا و نزد شما درد دل خود را بگوییم.
به جرات می گویم که تمام جوانان فوتبال دوست و فوتبال فهم ایرانی همگی می خواهند امشب (دوشنبه شب) حساس ترین بازی نیم فصل اول لیگ برتر انگلستان و شاید حتی اروپا را تماشا کنند نه بررسی وقایع و اتفاقات مزحک فوتبال متعفن و بی کیفیت و خواب آور ایران را!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خاطر ال کلاسیکو 90 تعطیل و به روز دیگری انتقال یافت اما برای این بازی چنین اقدامی نشد. آیا آقایان به راستی فکر می کنند که هواداران آرسنال و منچستر یونایتد کمتر از رئال و بارسا هستند و علاقمندان دیدن این بازی مهم افرادی انگشت شمارند؟؟؟؟ کسانی که مدعی هستند شبکه سه شبکه جوان است و مخاطبین آن اولویت اول هستند و مدام توسط امثال جواد خیابانی و پیمان یوسفی و مزدک میرزایی بر سر ما منت می گذارند که تمام بازی های مهم اروپایی را برای جلب رضایت مردم پخش می کنند الان کجا هستند؟؟؟؟؟؟ ما نمی خواهیم 90 ببینیم!!! برخلاف تعداد زیاد تماس هایی که با روابط عمومی شبکه سوم برقرار شد و اپراتور را کلافه کرده بود باز هم تصمیم گیری کاملا سلیقه ای بود و این بازی مهم پخش نمی شود. و همه می دانیم که این بار اول نیست که شبکه سه چنین اقدام فکورانه و عاقلانه ای می کند. با این اوصاف واقعا راجع به شبکه سوم و مسئولانش چه فکری می توان کرد؟؟ قضاوت را به شما وا می گذاریم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا متاسفم براشون و مخصوصا برای عادل. یه جا خوندم پیشنهاد داده بودن بهش که نود رو شنبه پخش کنن ولی قبول نکرده.
مثلا خودش تو این کاره و میدونه این بازی حساس ترین بازی نیم فصل اول بهترین لیگ اروشاست بعد ....
البته ما آرسنالیا عادت داریم وقتی ساعت 1 شب بازی ما رو که دارن با تاخیر پخش میکنن قطع میکنن و بازی بارسا و یکی از تیم های ته جدولی رو نشون میدن و بعدش میگن برای اینکه خیل هواداران بارسا دوست دارن بازی رو ببینن (و قتی یادش میوفتم از عصبانیت دلم میخواد ...)، اینکه پیشش هیچی نیست... متاسفم.

Erfan64
13-12-2010, 21:18
نمیگم 100%!
ولی بالای نود درصد اگه به جای من یو آرسنال، بارسا با یه تیم دیگه بود، پخش میشد و نود می رفت پنج شنبه شب.
در کل جای تأسفه!:13:
نود درصد چیه ! اگه بارسا با تیم شوت علی قزوین هم بازی تدارکاتی برگزار کنه حتما نشون میدن

برو تو سایت زیر میتونی بصورت آنلاین ببینی :
rojadirecta.org

zahedy2006
13-12-2010, 21:19
سلام

از این سایت های p2p که پخش اینترنتی دارند لینک بدهید.

تنکس

M3HRD@D
13-12-2010, 21:22
به امید پیروزی قاطع آرسنال و هتریک سمیر نصیری:20:

davy jones
13-12-2010, 21:58
بازی تیم دوم بارسلونا با تیم کئوتا از دسته ی سوم اسپانیا رو که هیچ صحنه ی زیبایی هم نداشت باید پخش میشد ولی بازی به این مهمی نباید پخش بشه. به قول یه دوستی میگفت اگه مدیرای شبکه ی 3 رو ولشون کنن، دلشون میخواد تا دوش گرفتن بازیکنای بارسا رو هم نشون بدن.:27:

بردیا
13-12-2010, 22:52
البته این راهکار تا 80 90 درصد جواب نداده

حداقل اعتراضتونو میتونید نشون بدید که بفهمن سیب زمینی نیستید

pouya_99999
13-12-2010, 23:07
حداقل اعتراضتونو میتونید نشون بدید که بفهمن سیب زمینی نیستید
من هر دفعه سر این قضایای پخش شدن یا نشدن با ایمیل و تلفن و تو سایتشون کلی مورد عنایت قرارشون میدم ولی وقتی می بینم که این همه می گن شبکه 3 شبکه جوان ولی به میل خودشون هر کاری دوست دارن می کنن دیگه باید چیکار کرد ؟

بی باک بی بال
13-12-2010, 23:07
گیرم اینبرنامه روفردا شب بگذارید اه گور.......

بردیا
13-12-2010, 23:09
من هر دفعه سر این قضایای پخش شدن یا نشدن با ایمیل و تلفن و تو سایتشون کلی مورد عنایت قرارشون میدم ولی وقتی می بینم که این همه می گن شبکه 3 شبکه جوان ولی به میل خودشون هر کاری دوست دارن می کنن دیگه باید چیکار کرد ؟

میدونم چی میگی حاجی
دیگه از طرفدارای بایرن که بیشتر زجر نکشیدید حداقل ماهی 3تا بازی از تیمتون پخش میشه ولی ماها فقط دنبال فرکانسیم واسه دیدن بازیای بایرن اونم عربا تا تقی به توقی بخوره همه چیو کنسل میکنن و عزاداری پخش میکنن

ولی حداقل یه کم خودمونو خالی میکنیم با دری وری گفتن به شبکه سه:31:

errmii
13-12-2010, 23:14
حالا خوبه که هر هفته داره بازی های منچستر و آرسنال از شبکه سه پخش میشه بازم دارید این همه جیلیز ویلیز می کنید و شبکه سه رو مورد عنایت قرار میدین.
اگه جای ما بایرنی ها بودین که کلا تیمتون رو بایکوت کردن تو صدا و سیما چیکار می کدرین!؟:13:

mohsen_gh1991
13-12-2010, 23:24
حالا خوبه که هر هفته داره بازی های منچستر و آرسنال از شبکه سه پخش میشه بازم دارید این همه جیلیز ویلیز می کنید و شبکه سه رو مورد عنایت قرار میدین.
اگه جای ما بایرنی ها بودین که کلا تیمتون رو بایکوت کردن تو صدا و سیما چیکار می کدرین!؟:13:
فوتبال زنده چیز دیگریست..بعدشم نتیجه بازیو میفهمیم دیگه دیدن دوبارش حال نمیده.

Alireza.M67
13-12-2010, 23:27
چه ها شبکه های Idman و راه فردا هم احتمالا بازیو پخش می کنن .
اگه ماهواره ترک رو دارید اینا رو قطعا میتونید بگیرید .

mohsen_gh1991
13-12-2010, 23:31
فقط هر کی میبینه اخبار لحظه به لحظه بده بقیه هم فیض ببرن.

Alireza.M67
13-12-2010, 23:32
آقا جدی جدی دارن پخش میکنن .
دمشون گرم .
ما که رفتیم روی شبکه آذربایجان بازیو ببینیم ...:20:

VBYOFSKI
13-12-2010, 23:47
رادیو بازی رو گزارش میکنه.

mohsen_gh1991
13-12-2010, 23:49
من دارم گوش میدم از سایت خود رادیو ورزش

Erfan64
13-12-2010, 23:51
فقط هر کی میبینه اخبار لحظه به لحظه بده بقیه هم فیض ببرن.
دقیقه 20
یه دونه شوت منچستریا داشتن ! یه دونه ضربه سر آرسنال ! دیگه اتفاق خاصی نیافتاده
آرسنالیا برق آسا میان پشت محوطه منچستر ولی اونجا خراب میکنند ! منچستر حملات نصفه نیمه بی خطر داره

mohsen_gh1991
13-12-2010, 23:54
دقیقه 20
یه دونه شوت منچستریا داشتن ! یه دونه ضربه سر آرسنال ! دیگه اتفاق خاصی نیافتاده
آرسنالیا برق آسا میان پشت محوطه منچستر ولی اونجا خراب میکنند ! منچستر حملات نصفه نیمه بی خطر داره
آقا دمت گرم بازم ادامه بده..ایول.:10:

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

یه خطر نانی ایجاد کرد ولی گل نشد.:41:

Erfan64
13-12-2010, 23:56
دیوید بکام و گری نویل هم در ورزشگاه حضور دارن : دی

mohsen_gh1991
14-12-2010, 00:12
پارک گل زد...بکس منچستری تبریک تبریک.:31:

Alireza.M67
14-12-2010, 00:25
نکات نیمه اول رو واسه اونایی که ندیدن مینویسم :

1 . سلطان فوتبال دنیا ، دیوید بکهام هم در کنار گری نویل توی ورزشگاه داره بازیو میبینه .
2 . یه پنالتی تابلو داور واسه ما نگرفت ( چاماخ اومد با سر توپ رو بزنه به جاش با دست زد)
3 . آرسنال کوچکترین موقعیتی نتونست روی دروازه یونایتد ایجاد کنه و بیکار ترین بازیکن زمین فن در سار بود .
4 . اندرسون داره عالی بازی میکنه .
5 . نانی و رونی هم خیلی خوبن .
6 . خودمونیم گل پارک هم اتفاقی و یه مقدار شانسی بود .:31:

بردیا
14-12-2010, 00:27
1 . سلطان فوتبال دنیا ، دیوید بکهامهم در کنار گری نویل توی ورزشگاه داره بازیو میبینه .
.

:31::31::31:

Alireza.M67
14-12-2010, 00:35

حیف که الآن خوشحالم وگرنه همینجا با یه اردنگی شوتت میکردم توی همون تاپیک لیگ در پیت و 2 زاریه آلمان .

بردیا
14-12-2010, 00:36
حیف که الآن خوشحالم وگرنه همینجا با یه اردنگی شوتت میکردم توی همون تاپیک لیگ در پیت و 2 زاریه آلمان .

:27::27::27:

آره حق با تو هستش
آره دیوید بکام سلطان فوتبال دنیاست:27::27:

Erfan64
14-12-2010, 00:55
2 . یه پنالتی تابلو داور واسه ما نگرفت ( چاماخ اومد با سر توپ رو بزنه به جاش با دست زد)

:18:
توپ و اول با سرش زد بعد خورد به دستش تو اون حالت اصلا تعادل نداشت که بخواد توپ و با دستش بزنه ! اصلا پنالتی نبود !

mohsen_gh1991
14-12-2010, 00:56
:27::27::27:

آره حق با تو هستش
آره دیوید بکام سلطان فوتبال دنیاست:27::27:
سلطان فقط علی دائیه.:31:

mohsen_gh1991
14-12-2010, 01:04
پنارررررررت بود ولی رونی زد توپو بیرون..دهنش سرویس.:41:

*M!L4D*
14-12-2010, 01:26
ایول بردیم :40:

pcforlife
14-12-2010, 01:29
تبریک به همه منچستری های گل! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

به خدا احترام گذاشتن به نظر، چیزی از آدم کم نمیکنه!

VBYOFSKI
14-12-2010, 01:31
تبریک میگم به منچستری ها.
3 امتیاز با ارزشی بود که به دست آوردین.

vahid_civil
یک برد دیگه از سلسله بردهای شیاطین سرخ در برابر توپچی ها رو تبریک میگم به همه طرفداران منچستر یونایتد
حیف که پنالتی رونی گل نشد !

VBYOFSKI

*M!L4D*
14-12-2010, 01:34
دروگبا رو مسخره کردیم سرمون اومد دیگه :41:

flatrish
14-12-2010, 01:39
بازی خیلی خوبی کردیم. ولی میشد نتیجه بهتر از این باشه.درست مثل بازی با والنسیا چند تک به تک عالی رو از دست دادیم. رونی هم که...:13:
آخرم (با عرض معذرت) یه خفه بشید بزرگ خدمت شبکه سه و فردوسی پور!

pcforlife
14-12-2010, 02:06
اگه مقابل چلسی هم تو لندن حداقل امتیار رو بگیریم، تا 99% قهرمان نیم فصل شدیم...

vahidgame
14-12-2010, 05:13
چند روز نبودم چه قدر صفحه های تاپیک اضافه شده! :31:
اول تبریک میگم به منچستری ها
البته اگه بازی دیشب مساوی میشد بهتر بود :31:
در مورد بازی چلسی و تاتنهام چون اون موقع اینجا نبودم یه توضیحی میدم
چلسی در اون بازی واقعا نسبت به چند تا بازی قبلی خیلی بهتر شده بود. خیلی عالی بود و تیم آماده ای مثل تاتنهام رو خیلی اذیت کرد. فقط یکمی بد شانسی اورد وگرنه راحت 3 امتیاز رو می گرفت...
اگه یکشنبه مقابل منچستر همین جوری بازی کنه استمفورد بریج برای شیاطین به جهنم تبدیل میشه :21:
منچستری های عزیز تا می تونید خوشحالی کنید که یکشنبه این خوشحالی ها تموم خواهد شد :31:

davy jones
14-12-2010, 09:01
تبریک به همه ی منچستریهای گل!
اگه اون بازی عقب افتاده مون رو هم ببریم (که احتمالا میبریم) اختلافمون با تیم دوم جدول میشه 5 امتیاز! به قول حسین جون اگه منچستر بتونه حتی یه مساوی هم از چلسی بگیره، به احتمال خیلی زیاد قهرمان نیم فصل میشیم.

اما دیشب من همینطور گذری زدم کانال 3 دیدم تو برنامه 90، فردوسی پور سرشو انداخته پایین و داره با مردم حرف میزنه:31: خودشم روش نمیشد تو دوربین نگاه کنه:27: خوشونو کشتن با اینکه تیم نفت تهران داره میره اراک! (تو رو خدا مهمترین مساله ی روز فوتبال ما رو ببین:13::2:)

Alireza.M67
14-12-2010, 11:22
خب اینم که بردیم تبریک میگم .
ولی رونی نیمه دوم خیلی ضعیف تر از نیمه اول بازی کرد که حالمونو گرفت .
راستی دقت کردید منچستر فقط 1 تعویض کرد ؟
یعنی حتی واسه اتلاف وقت هم تعویض نکرد (واقعا عجب مرد بزرگیه این فرگوسن)

آقا قربان تو ...:11:

shutdown
14-12-2010, 12:17
بچه ها من از ماهواره ترک یازی رو دیدم....باید یک حقیقتی رو بگم...بچه های ارسنال این تیمی نیست که بتونه قهرمان بشه...واقعا ضعیف بود...خیلی ضعیف....دریغ از یک موقعیت....منچستر فوق العاده بود....ون پرسی و فابرگاس که اومدن مثلا بازی رو تغییر بدن کاملا مهار شدن و هیچ حرکت مثبتی نداشتن...درکل حق با منچستر بود و مزد بازی خوبش رو گرفت...در مورد نانی باید بگم این خودخواهیش اذیتم میکنه...به نظرم اون باعث شد رونی نیمه دوم خراب کنه...رونی با نهایت سرعت میدویید و تو جای خالی جا میگرفت ولی نانی با خودخواهی شوت میزد و پاس نمیداد...یه صحنه که رونی نزدیک بود نانی رو بزنه!!تمرکز رونی رو نانی بهم زد...و در پایان برد رو تبریک میگم و امیدوارم ارسنال بهتر بشه...این شخصیت تیم قهرمان نیس...ارسنال ضعیف بود...
به قول حسین
یا علی:11:

vahidgame
14-12-2010, 12:28
البته من ترکیب آرسنال رو دیدم روی نیمکتش بازیکنای بزرگی بودن که احتمالا مشکل مصدومیت یا همچین چیزایی داشتن به خاطر همین از اول بازی نکردن
وگرنه وقتی بازیکنایی مثل فابرگاس و ون وپرسی و والکات از اول بازی کنن شرایط تیم فرق می کنه مخصوصا فابرگاس
آرسنال هم امسال مدعی قهرمانیه ولی به هر حال اول و آخر چلسی قهرمان میشه :21: :31:

davy jones
14-12-2010, 12:36
آرسنال هم امسال مدعی قهرمانیه ولی به هر حال اول و آخر چلسی قهرمان میشه :21: :31:

چلسی چطور میخواد 6 امتیاز اختلافش رو با منچستر جبران کنه؟ تازه با این وضعیت اسفناکی که خودش داره؟
مگه اینکه طوفان بیاد جلوی این منچستر رو بگیره:27:

*M!L4D*
14-12-2010, 12:38

pcforlife
14-12-2010, 12:47
فعلا هیچی معلوم نیست! کی فکر میکرد من یو اختلاف 4 پنج امتیازیش با چلسی رو اینقدر زود جبران کنه!؟
در فصل گذشته حتی خوشبین ترین هوادار چلسی هم پیش از اینکه آنلکا گل اول چلسی مقابل ویگان رو بزنه، نگران قهرمانی تیمش بود!
خاصیت پریمیر لیگ همینه! من خودم اعتقاد دارم چلسی دوباره تو هفته های آتی اوج میگیره! چون میدونه باید از من یو و آرسنال امتیاز کامل رو بگیره!

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

تنکس میلاد!:11:

vahidgame
14-12-2010, 13:04
چلسی چطور میخواد 6 امتیاز اختلافش رو با منچستر جبران کنه؟ تازه با این وضعیت اسفناکی که خودش داره؟
مگه اینکه طوفان بیاد جلوی این منچستر رو بگیره:27:

با بردن منچستر همه چی تغییر می کنه :31:
در ضمن مصدوم ها هم کم کم دارن می رسن و همین طور نیم فصل هم حتما چند تا بازیکن می گیره
جدا بازی با تاتنهام اونو دیدم به تیم خیلی امیدوارم شدم
وضعیت اسفناکی هم نداره! یکشنبه وضعیت اسفناک رو نشون میدیم :21: :27:

فعلا هیچی معلوم نیست! کی فکر میکرد من یو اختلاف 4 پنج امتیازیش با چلسی رو اینقدر زود جبران کنه!؟
در فصل گذشته حتی خوشبین ترین هوادار چلسی هم پیش از اینکه آنلکا گل اول چلسی مقابل ویگان رو بزنه، نگران قهرمانی تیمش بود!
خاصیت پریمیر لیگ همینه! من خودم اعتقاد دارم چلسی دوباره تو هفته های آتی اوج میگیره! چون میدونه باید از من یو و آرسنال امتیاز کامل رو بگیره!

آره
کلا همیشه تو پریمیر لیگ رقابت سختی بین تیم ها وجود داره. یه تیم راحت نمی تونه قهرمان بشه
تا اون جایی که یادم میاد چلسی همیشه در این چند فصل اخیر این موقع های فصل که میشه خوب نتیجه نمی گیره ولی به مرور بهتر میشه
همین طور منچستر هم چند بازی اول فصلو خوب نتیجه نمی گیره ولی بعدش خیلی بهتر میشه
کلا رقابت اصلی توی نیم فصل دومه. الان هیچی مشخص نیست. شاید نیم فصل دوم لیورپول هم مدعی شد :27:

pcforlife
14-12-2010, 13:11
ولی انصافا عجب گل باحالی زد پارک!:31:

errmii
14-12-2010, 13:43
1 . سلطان فوتبال دنیا ، دیوید بکهام هم در کنار گری نویل توی ورزشگاه داره بازیو میبینه .

وای خدا مردم از خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به یه مانکن تبلیغاتی میگی سلطان فوتبال جهان؟
یعنی همه بزرگان فوتبال جهان مردن بکام بشه سلطان فوتبال؟

Soheil_Punisher
14-12-2010, 14:01
وای خدا مردم از خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش میخوای بمیری یا زنده بشی برو تو همون تاپیک آلمان :27::31:

L.A.M.P.A.R.D
14-12-2010, 14:31
چند روز نبودم چه قدر صفحه های تاپیک اضافه شده! :31:
اول تبریک میگم به منچستری ها
البته اگه بازی دیشب مساوی میشد بهتر بود :31:
در مورد بازی چلسی و تاتنهام چون اون موقع اینجا نبودم یه توضیحی میدم
چلسی در اون بازی واقعا نسبت به چند تا بازی قبلی خیلی بهتر شده بود. خیلی عالی بود و تیم آماده ای مثل تاتنهام رو خیلی اذیت کرد. فقط یکمی بد شانسی اورد وگرنه راحت 3 امتیاز رو می گرفت...
اگه یکشنبه مقابل منچستر همین جوری بازی کنه استمفورد بریج برای شیاطین به جهنم تبدیل میشه :21:
منچستری های عزیز تا می تونید خوشحالی کنید که یکشنبه این خوشحالی ها تموم خواهد شد :31:
به شدت تعید میشه :دی

davy jones
14-12-2010, 14:44

بکهام جزء معدود بازیکناییه که بزرگترین دربی های لیگهای معتبر جهان رو تجربه کرده. به ترتیب زمانی میگم: با منچستر جلوی آرسنال و چلسی، با رئال جلوی بارسا و با آث میلان جلوی اینتر.

چنین بازیکنی با اون همه افتخاراتی که به دست آورده واقعا جزء یکی از سلاطین فوتبال دنیاست. سبک منحصر بفرد بکهام در بازی هاش و هنر ارسالهای دقیق او چیزی نیست که سایر فوتبالیستهای مطرح دنیا بتونن تکرارش کنن.

یه جایی خوندم وقتی بکهام تو منچستر بوده، تمرین سانتر کردنش به این صورت بوده که مربیان تمرینیش میومدن و چند حلقه رو به صورت ایستاده در یک مسیر منحنی وار تو زمین چمن قرار میدادن و به بکهام میگفتن که طوری توپ رو بزن که از درون همه ی حلقه ها عبور کنه!! و بکهام هم همین کار رو میکرده و از پسش بر میمده:18: به مرور زمان حلقه ها رو کوچیک تر و تنگ تر میکردن ولی بازم بکهام توپ رو از دورن همه ی حلقه ها عبور میداده:18::18: کدوم یک از سلاطین فوتبال مد نظر شما چنین کاری میتونسته بکنه؟؟

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

بچه ها نظرتون در مورد اینکه منچستر بیاد و اندی کارول رو از نیوکاسل بگیره چیه؟ انصافا استیلش خیلی به رونی شبیهه. قدش که خیلی مناسبه (بلند تر از رونی هستش) و قدرت سر زنی بالایی داره ولی کنترل توپش از رونی ضعیفتره.

L.A.M.P.A.R.D
14-12-2010, 14:55
بچه ها نظرتون در مورد اینکه منچستر بیاد و اندی کارول رو از نیوکاسل بگیره چیه؟ انصافا استیلش خیلی به رونی شبیهه. قدش که خیلی مناسبه (بلند تر از رونی هستش) و قدرت سر زنی بالایی داره ولی کنترل توپش از رونی ضعیفتره.

نخیر ....ماله ما بیده :دی

vahidgame
14-12-2010, 15:01
آره خوراک چلسیه :31:
از اون بازیکنای آینده داره. خیلی تیم ها هم اونو می خوان ولی نیم فصل احتمالش کمه به تیم دیگه بره

R O O T
14-12-2010, 15:58
منچستریونایتد 1- آرسنال 0 ؛ پارک شیاطین سرخ را به صدر جدول رساند

سایت گل- هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر دقایقی پیش با پیروزی 0-1 منچستریونایتد مقابل میهمانش آرسنال به پایان رسید.

یکی از نکات جالب توجه در این دیدار، حضور تعدادی از معدنچیان نجات یافته شیلیایی بود که به دعوت سربابی چارلتون برای تماشای این بازی به ورزشگاه آمده بودند.این معدنچیان مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه قرار گرفتند.

در حالی که پیش از آغاز این دیدار، آرسنال تیم صدرنشین جدول بود و یونایتد پس از سیتی در رده سوم قرار داشت، پیروزی یونایتد در این دیدار، تغییراتی را در صدر جدول لیگ انگلیس ایجاد کرد.

در دقیقه 40 بازی بود که نانی موقعیتی طلایی را از سمت راست زمین خلق کرد و جی سونگ پارک، ستاره کره ای یونایتد توانست در دقیقه 41 برای یونایتد گلزنی کند

یونایتد نیمه اول را با برتری 0-1 به پایان برد.در دقیقه 73 بازی ، گائل کلیشی در مصاف با نانی، توپ را با دستش لمس کرد و هواداران حاضر در ورزشگاه معتقد به پنالتی بودند. هووارد وب هم نقطه پنالتی را نشان داد. کلیشی کارت زرد گرفت و وین رونی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت ولی رونی این ضربه را به آسمان زد تا این پنالتی از دست رفته و یونایتد همچنان با یک گل از حریف پیش باشد.

در نهایت تک گل جی سونگ پارک کافی بود تا یونایتد بتواند رکورد شکست ناپذیری اش در دیدارهای خانگی در لیگ برتر را ادامه دهد و با کسب سه امتیاز این بازی، بار دیگر به صدر جدول رقابتها بازگردد.

درپایان هفته هفدهم، یونایتد با یک بازی کمتر و 34 امتیاز به صدر جدول رسید. آرسنال با 17 بازی و 32 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.سیتی هم با 17 بازی و 32 امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده سوم است و چلسی با 31 امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داد.

ترکیب دو تیم:

منچستریونایتد: ادوین فان درسار، رافائل دا سیلوا، ریو فردیناند، نمانیا ویدیچ، پاتریس اورا، نانی، دارن فلچر، اندرسون(رایان گیگز،85)، مایکل کریک، جی سونگ پارک، وین رونی

آرسنال: سزسنسی، باکاری سانیا، کسچیلنی، سباستین اسکیلاچی، گائل کلیشی، سمیر نصری، الکساندر سانگ، توماس روسیچکی (سسک فابرگاس،64)، جک ویلشر(فان پرسی،65)، آندری آرشاوین(تئو والکات،77)، مروانه شاماخ

کارت زرد: شاماخ، آندری آرشاوین،کلیشی،الکساندر سانگ

گل:پارک جی سونگ(41)

فرگوسن:دفاع عالی رمز شکست دادن آرسنال بود

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه منچستریونایتد معتقد است که دفاع منسجم کلید پیروزی تیمش مقابل آرسنال در اولدترافورد و بازگشت به صدرجدول رقابتهای لیگ برتر بوده است.

فرگوسن در پایان این دیدار به اسکای سپورتس گفت:« 4 مدافع ما فوق العاده بودند و وقتی برپایه و اساس خاصی بازی می کنی، همیشه شانس خوبی داری.ما باید برای شکست دادن تیمی مثل آرسنال خوب بازی کنیم و فکر می کنم که در بازی دوشنبه شب ما خوب بودیم، به ویژه در نیمه اول.»

پارک جی سونگ در نیمه اول با ضربه سر دروازه تیم میهمان را باز کرد و فرگوسن در این رابطه گفت:« آمار و ارقام جی سونگ پارک مقابل آرسنال خیلی خوب است. او در اوج آمادگی اش است ولی متاسفانه ما بعد از بیست و ششم دسامبر او را برای 7 بازی از دست خواهیم داد؛ چون برای شرکت در رقابتهای جام ملتهای آسیا به اردوی تیم ملی کشورش می پیوندد و این خیلی ناراحت کننده است.»

خطای هند گائل کلیشی ضربه ای پنالتی را در اختیار یونایتد قرار داد و رونی با از دست دادن این ضربه، نتوانست اختلاف گلها در این دیدار را به 2 گل برساند.

فرگوسن از اینکه رونی این فرصت را از دست داد به شدت متعجب بود:« پنالتی غیرعادی ای بود. این شوک کوچکی به آرسنال وارد کرد ولی ما بازی را مدیریت کردیم.یکشنبه آینده کار سختی را مقابل چلسی خواهیم داشت و این بازی خیلی مهمی برای ماست.فکرمی کنم آمادگی ما در حال افزایش است و با بازی ای که از 4 مدافعمان دیدیم، ثبات تیم بیشتر شده و بدین ترتیب شانسمان هم بیشتر می شود.»

ونگر پس از باخت به یونایتد: زمین مسابقه بد بود

سایت گل- آرسن ونگر، مربی آرسنال در پایان دیدار دوشنبه شب ورزشگاه اولدترافورد،به انتقاد از کیفیت زمین چمن این ورزشگاه پرداخت. آرسنال دوشنبه شب با نتیجه 0-1 مغلوب یونایتد شد و صدر جدول را به شاگردان فرگوسن واگذار کرد.

گل جی سونگ پارک سه امتیاز بازی را به یونایتد رساند و در پایان این مسابقه مربی فرانسوی آرسنال در گفت و گو با اسکای سپورتس نارضایتی اش را از زمین چمن اولدترافورد ابراز کرد.

ونگر گفت:« فکر می کنم بازی خیلی دشواری بود. هر دو تیم کاملا سازمان دهی شده بودند و سطح بازی خیلی بالا بود که البته در زمین خیلی بدی برگزار شد و در کل کیفیت تکنیکی بازی تحت تاثیر بدی زمین قرار گرفت. به همین دلیل بود که هر دو تیم اشتباهات تکنیکی متعددی انجام می دادند.»

مربی آرسنال بااشاره به اینکه تیمش خوب بازی کرد و اندکی بدشانس بود گفت:« فکر نمی کنم که ما ناکام بودیم.ما در یک بازی شکست خوردیم که این اتفاق می افتد. در مجموع باید به تمجید از کیفیت بالای خط دفاعی یونایتد پرداخت.آنها خیلی خوب دفاع کردند و کار را برای ما خیلی سخت کردند.ما عملاهرکاری می کردیم تا موقعیت گلزنی خلق کنیم ولی موقعیتهای کمی داشتیم.فکرمی کنم اندکی بدشانس بودیم که شکست خوردیم.»

با این شکست آرسنال با 2 امتیاز فاصله نسبت به یونایتد که یک بازی هم کمتر از سایر تیمها انجام داده، در رده دوم جدول قرار دارد.

منچسترسیتی به دنبال غرامت 50 میلیون پوندی از کارلوس تبس!

سایت گل – منچسترسیتی قصد دارد از کارلوس تبس، کاپیتان خود در صورت بازنشستگی او 50 میلیون پوند غرامت بگیرد.

این مهاجم 26 ساله اخیرا درخواست کتبی برای انتقال به باشگاه داد و در آن نوشت که «رابطه با برخی مدیران و افراد در باشگاه دچار مشکل شده و دیگر نمی‌توان آن را ترمیم کرد.»

در هر حال باشگاه درخواست او برای ترک باشگاه را رد کرده و انگشت اتهام را به سمت کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های او نشانه رفته است.

اخیرا، گزارش شده بود که این بازیکن سابق بوکا جونیورز شاید فوتبال را به کلی کنار بگذارد. روزنامه میرر نوشته در چنین شرایطی باشگاه سیتی او و مدیر برنامه‌هایش را به دادگاه می‌کشاند تا از آنها بیش از 50 میلیون پوند غرامت بگیرد.

گفته می‌شود 50 میلیون پوند مبلغی است که باشگاه برای سه سال و نیم باقی‌مانده از قرارداد تبس درخواست می‌کند، البته اگر او تصمیم به کناره‌گیری از فوتبال بگیرد.

در هر حال باشگاه ترجیح می‌دهد تبس تا پایان فصل در سیتی بماند و سپس تصمیم خود را دوباره ارزیابی کند.

Ali*Reza
14-12-2010, 19:10
برد منچستر رو تبریک میگم ، خیلی حال داد.

davy jones
14-12-2010, 21:45
نخیر ....ماله ما بیده :دی
شما این همه بازیکن خط حمله دارین که همشون فیکس تیمهای ملی شون هستن (دروگبا + آنلکا + کالو + ...) دیگه این یکی رو بذار به ما وصال بده:31: چلسی مگه نمیخواد فرناندو تورس رو بگیره؟ دیگه اندی کارول در مقایسه با تورس به حساب نمیآد. پس بذار بیاد من یو :31:

L.A.M.P.A.R.D
14-12-2010, 22:43
شما این همه بازیکن خط حمله دارین که همشون فیکس تیمهای ملی شون هستن (دروگبا + آنلکا + کالو + ...) دیگه این یکی رو بذار به ما وصال بده:31: چلسی مگه نمیخواد فرناندو تورس رو بگیره؟ دیگه اندی کارول در مقایسه با تورس به حساب نمیآد. پس بذار بیاد من یو :31:
حالا ببینم چی میشه :دی:31:

R O O T
15-12-2010, 12:52
تبس به تمرینات منچسترسیتی برگشت

سایت گل – کارلوس تبس، مهاجم منچسترسیتی که خواهان رفتن از این تیم است سرانجام به تمرینات بازگشت.
اما این مهاجم 26 ساله برای بازی با یوونتوس در لیگ اروپا به تورین سفر نخواهد کرد.

مهاجم آرژانتینی اخیرا به صورت کتبی درخواست جدایی از سیتی کرده و در درخواست خود نوشته بود رابطه‌اش با برخی مدیران به شکل ترمیم‌ناپذیری خراب شده است.

در هر حال، باشگاه درخواست او را نپذیرفت و در عوض کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های او را متهم کرد که این ماجرا را به راه انداخته است.
بازیکن سابق بوکا جونیورز در ماه‌های گذشته گفته بود که دلش برای خانواده‌اش تنگ شده. او البته حتی مجوز سفر به آرژانتین در دوران مصدومیت خود را هم پیدا کرد.

تبس با این حال به تمرینات برگشت. این بازیکن سابق منچستریونایتد به همراه ماریو بالوتلی به سفر تورین نخواهد رفت.

آرشاوین: آرسنال هنوز هیچ چیزی را از دست نداده؛ منچستریونایتد خوش‌اقبال بود

سایت گل – آندری آرشاوین نظرش را درباره شکست آرسنال به منچستریونایتد در دیدار دیشب لیگ برتر بازگو کرده است.

او گفته است: «ما شایسته باخت نبودیم. بازی مانند نبرد بود. هر دو تیم برای نتیجه جنگیدند و متاسفانه ما باختیم.

به نظرم منچستریونایتد شانس بیشتری داشت، اما ما هم نتوانستیم نزدیک دروازه آنها موقعیت خاصی خلق کنیم.

ما برای تساوی بازی نمی‌کردیم و تنها در دفاع مسئولانه بازی کردیم و به دنبال فرصت‌هایمان برای حمله بودیم. در انتهای نیمه اول گل بداقبالانه‌ای خوردیم و می‌توانستیم با تساوی به رختکن برویم.

زمانی برای ناراحتی و اندوه نیست. ما باید این شکست را فراموش کنیم و به دیدار بعدی بیندیشیم. ما باید مقابل هر رقیبی آماده باشیم. نبرد قهرمانی امسال بسیار جذاب است و هنوز هیچ چیزی را از دست نداده‌ایم.»

کوتاه از انگلیس: لیورپول به دنبال دروازه‌بان الجزایری، فرگوسن خواهان حفظ روند شکست‌ناپذیری

سایت گل – لیورپول به دنبال خرید ریاض بودبوز، دروازه‌بان الجزایری است. آنها 4 میلیون پوند برای دروازه‌بان 20 ساله سوشو کنار گذاشته‌اند.

ماریو بالوتلی با منچسترسیتی به تورین نمی‌رود تا از توهین هواداران یوونتوس در امان باشد.

استیون جرارد آماده بازی با اوترخت نیست و دیوید انگوگ هم شاید به این بازی نرسد. البته روی هاجسون گفته او مقابل فولام به میادین برمی‌گردد.

فرانس بکن‌باوئر: رفتار فیفا با انگلیس شرم‌آور بود.

مالک بلکبرن: آلاردایس را اخراج کردیم چون به دنبال فوتبال خوب بودیم.

سر الکس فرگوسن: می‌خواهم منچستریونایتد رکورد شکست‌ناپذیری خود را مقابل چلسی هم حفظ کند.

پارک جی‌سونگ دچار مشکل است، چرا که هم تعهدات باشگاهی به منچستریونایتد دارد و هم باید در جام ملت‌های آسیا برای کره جنوبی بازی کند.

errmii
15-12-2010, 15:49

این کیه اصلا شبیه انگلیسیها نیست.

*M!L4D*
15-12-2010, 16:12
این کیه اصلا شبیه انگلیسیها نیست.
نمی دونم منظورت چیه
ولی اندی کارول انگلیسیه و در تمام رده ها واسه انگلند بازی کرده ... تو بازی با فرانسه هم بودش

shutdown
15-12-2010, 17:55
کلا هرچی خوبه میخواد به المان وصلش کنه....
شما اگه لطف کنید تو همون تاپیک المان باشید بهتره...اینجوری مورد تمسخر هم قرار نمیگیرید...نظرتون راجع به سر دیوید بکهام فاجعه بود....حداقل اگه نظر میدید فکر کنید

بردیا
15-12-2010, 19:01
بکهام جزء معدود بازیکناییه که بزرگترین دربی های لیگهای معتبر جهان رو تجربه کرده. به ترتیب زمانی میگم: با منچستر جلوی آرسنال و چلسی، با رئال جلوی بارسا و با آث میلان جلوی اینتر.

چنین بازیکنی با اون همه افتخاراتی که به دست آورده واقعا جزء یکی از سلاطین فوتبال دنیاست. سبک منحصر بفرد بکهام در بازی هاش و هنر ارسالهای دقیق او چیزی نیست که سایر فوتبالیستهای مطرح دنیا بتونن تکرارش کنن.

یه جایی خوندم وقتی بکهام تو منچستر بوده، تمرین سانتر کردنش به این صورت بوده که مربیان تمرینیش میومدن و چند حلقه رو به صورت ایستاده در یک مسیر منحنی وار تو زمین چمن قرار میدادن و به بکهام میگفتن که طوری توپ رو بزن که از درون همه ی حلقه ها عبور کنه!! و بکهام هم همین کار رو میکرده و از پسش بر میمده:18: به مرور زمان حلقه ها رو کوچیک تر و تنگ تر میکردن ولی بازم بکهام توپ رو از دورن همه ی حلقه ها عبور میداده:18::18: کدوم یک از سلاطین فوتبال مد نظر شما چنین کاری میتونسته بکنه؟؟

همه بازیکنای بزرگ خصوصیت خاص خودشونو دارن
گرد مولر یه تمام کننده فوق العاده بوده،زیدان یه ژنرال تمام معنا توی خط میانی بوده،ژاوی یه پاسور فوق العادست و .....
خصوصیت برجسته بکام هم ضربه آزاد زدن بودنش و دقت سانتراش هست ولی این خصوصیت به معنی اینه که اون سلطان بازیکنای جهان هستش؟
اگه فقط به ضربه آزاد زدن باشه همونطور که میدونی جونینیو این چندسال آخر از بکام هم بهتر بود پس جونینیو سلطان بازیکنای دنیاست؟
درینکه بکام تو دوران اوجش بازیکن خیلی بزرگی بوده هیچ شکی نیست ولی هیچوقت بهترین بازیکن دنیا نبود

بردیا
15-12-2010, 19:09
شما اگه لطف کنید تو همون تاپیک المان باشید بهتره...اینجوری مورد تمسخر هم قرار نمیگیرید...نظرتون راجع به سر دیوید بکهام فاجعه بود....حداقل اگه نظر میدید فکر کنید

بکام کی سر شده؟
یه سری شایعاتی بود که قراره تو 2007 ملقب به عنوان سر بشه ولی تا جایی که من دیدم این عنوان بهش داده نشده

errmii
15-12-2010, 19:18
نمی دونم منظورت چیه
ولی اندی کارول انگلیسیه و در تمام رده ها واسه انگلند بازی کرده ... تو بازی با فرانسه هم بودش
آخه خوش قیافست تقریبا و شبیه انگلیسیها نیست.از این لحاظ گفتم.:20:

من مهمترین خصوصیتش رو گفتم.
ضمنا بکام جزو بزرگترین بازیکنان دهه اخیر هم به زور هست چه برسه به سلطان تاریخ فوتبال.

بکام کی سر شده؟
یه سری شایعاتی بود که قراره تو 2007 ملقب به عنوان سر بشه ولی تا جایی که من دیدم این عنوان بهش داده نشده
این انگلیسیها خیلی خودشونو تحویل میگیرن همینجوری کیلویی به خودشون لقب سر میدن.:27:البته بکام رو که خودشونم لقب سر بهش ندادن ولی ایشون بهش اعطا کرد.:27:

shutdown
15-12-2010, 19:45
ببینید نظر این دوستمون این بود که بکهام بهترین بازیکن دنیاس....شما حتی احترام گذاشتن هم بلد نیستید؟؟؟
چون بایرن رده 10 جدول هست روتون نمیشه برید تو تاپیک المان میاید اینجا بیخود نظر میدید؟؟؟
ایشالا بایرن بیاد بالا شما از این تاپیک برید:27:

بردیا
15-12-2010, 20:03
ببینید نظر این دوستمون این بود که بکهام بهترین بازیکن دنیاس....شما حتی احترام گذاشتن هم بلد نیستید؟؟؟
چون بایرن رده 10 جدول هست روتون نمیشه برید تو تاپیک المان میاید اینجا بیخود نظر میدید؟؟؟

اون دوستتون نظر خودشو گفت ماهم نظر خودمونو گفتیم(البته شکلک گذاشتن من کار چندان جالبی نبود)
اینجا هم یه انجمن برای بحث و تبادل نظر هستش

راستی نگفتی کی شمشیر رو شونه های بکام گذاشتی که سر شد؟:31:

R O O T
15-12-2010, 20:17
پارک :احساس دوگانه ای دارم؛ ترک یونایتد و حضور در جام ملتها؟!

سایت گل- پارک جی سونگ ستاره کره ای منچستریونایتد آماده سفر به قطر است تا تیم ملی کشورش را در رقابتهای جام ملتهای آسیا همراهی کند ولی او به خوبی می داند که حضور در این تورنمنت به معنای غیبت در 7 دیدار منچستریونایتد است.

البته در صورتی که کره جنوبی در مراحل ابتدایی رقابتهای جام ملتهای آسیا حذف شود، پارک دیدارهای کمتری از بازیهای یونایتد را از دست خواهد داد ولی کره یکی از مدعیان قهرمانی در رقابتهای آسیایی است.

پارک جی سونگ در صحبتهایی گفت:« من احساس دوگانه ای در مورد جام ملتهای آسیا دارم.در حال حاضر با اعتماد به نفس تمام بازی می کنم، پس ترک کردن اولدترافورد، برایم حس عجیبی است ولی از سوی دیگر پیوستن به اردوی تیم ملی همیشه برایم خوشحال کننده بوده.»

پارک ادامه داد:« یونایتد حتی بدون من هم بازیکنان زیادی برای ادامه پیروزیهایش در اختیار دارد؛ پس من برروی بازیهای تیم ملی کشورم تمرکز می کنم و پس از آن تمرکزم را برروی یونایتد قرار می دهم.»

پارک در ادامه در مورد گلی که وارد دروازه آرسنال کرد گفت:« گل عجیبی بود. توپ مسیرش را عوض کرد و من مجبور شدم که ناگهان حرک کنم. فکر کردم که توپ به تیرک می خورد ولی در نهایت وارد دروازه شد و من توانستم گلم را جشن بگیرم.این گل خوبی برای من و تیمم بود. در حال حاضر در جایگاه خیلی خوبی هستیم ولی مسیر زیادی تاپایان رقابتهای فصل باقی است.»

یونایتد به دنبال خواکین، ستاره والنسیا

سایت گل- طبق گزارش منتشره در «تاک سپورت» سران باشگاه یوناتید در نظر دارند تا در بازار نقل و انتقالات زمستانی برای به خدمت گرفتن خواکین، بال اسپانیایی والنسیا وارد عمل شوند.

تاک سپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرد که سرالکس فرگوسن سال گذشته و زمانی که آنتونیو والنسیا مصدوم شد، به فکر جذب خواکین 29 ساله افتاد که در نهایت این انتقال صورت نگرفت و امسال بار دیگر به این فکر افتاده تا این ستاره اسپانیایی را به اولدترافورد بیاورد.

طبق گزارشهای منتشره، سران یونایتد، پیشنهادی 6.5 میلیون یورویی را برای جذب ستاره سابق بتیس در ماه ژانویه آماده کرده اند.

R O O T
15-12-2010, 22:11
پررنگ تر شدن احتمال حضور در مارادونا در بلکبرن

سایت گل- مالکان باشگاه بلکبرن فاش کردند که به احتمال حضور دیه گو مارادونا در این باشگاه به جای سام آلاردایس فکر می کنند.

سام بزرگ از باشگاه بلکبرن اخراج شده و در حال حاضر استیو کین به عنوان سرمربی موقت هدایت تیم را برعهده دارد.

آنورا دسایی، رئیس باشگاه بلکبرن در گفتگو با نشریه میرر گفت:" ما از زمانی که هدایت باشگاه را به عهده گرفتیم، به حضور مارادونا فکر می کنیم. گفتگو ها در مراحل ابتدایی قرار دارد اما هنوز پیشرفت زیادی به دست نیامده است. در حال حاضر سرمربی فعلی تا پایان فصل هدایت تیم را برعهده خواهد داشت.
کین به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار کرده است. ما مطمئنیم که او می تواند بسیار خوب کار کند و انگیزه بازیکنان را در بالاترین سطح نگه دارد.

او ساعت ها کار می کند و از استعداد بالایی برخوردار است. او همچنین با بازیکنان جوان ما خیلی خوب کار می کند و این بسیار مهم است."

errmii
15-12-2010, 22:14
خوب نظر ایشون که وحی منزل نیست که کاملا درست باشه ما هم می تونیم مخالفت کنیم.
ضمنا بایرن هم ششمه نه دهم!
یه نیم فصل کامل هم مونده از بازیها
اگر بخواد تو دو سه هفته آینده راحت تا رده دوم هم می تونه صعود کنه.

*M!L4D*
15-12-2010, 22:22
ای بابا ... آقایون ژرمنی شما مجبورید اظهار نظر کنید که اینطوری بشه ؟
اگه می بینید نظرات شما در تضاد هست با نظرات بچه های این تاپیک خب مگه مجبورید بیان کنید ...
این بحث ها هم هیچ تاثیری تو نظرات طرفین نمی زاره ...
اینجا هم حلوا نمیدن هی میاین اینجا