PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

mjt10063
02-11-2010, 11:31
به هرحال بین بدترین ها ( به زعم شما ) باید یکی درصد بدیش از بقیه کمتر باشه دیگه ؟ ( گویا برخی دوستان تاکید روی کلام دارند ، به همین دلیل از واژه ی خوب و بهتر استفاده نکردم ) ،

فقط درخواست کردم اونی که دوز بدیش کمتره نسبت به بقیه رو معرفی کنید لطفا .
با تشکر:11:

بی خیال داشی حرس نخور
راست میگی باید بین بد و بدتر
بد رو انتخاب کرد
به دیگه دیگه ... دیگه
:27:

mjt10063
03-11-2010, 01:08
Bursaspor 0 - 3 Manchester United

تبریک به همه ی دوست داران شیاطین سرخ

pcforlife
03-11-2010, 01:22
منم تبریک میگم!:40:

vahidgame
03-11-2010, 11:42
این تاتنهام هم عجب کیس های خوبی داره :31:
جون میدن برای خریدن مخصوصا Bale :21:

davy jones
03-11-2010, 12:25
این تاتنهام هم عجب کیس های خوبی داره :31:
جون میدن برای خریدن مخصوصا Bale :21:
علاوه بر بیل، یه هافبک دفاعی خوب داشتن که اسمشم یادم نیست (سیاه پوست بود). بازیش به چشم نمیومد ولی فوق العاده بود. زده بود دهن مهن اشنایدر رو آسفالت کرده بود.
اونم همراه با بیل باید آخر فصل بخرن:31:

L.A.M.P.A.R.D
03-11-2010, 13:38
bale مخصوص چلسی بیده :دی

davy jones
03-11-2010, 13:50
bale مخصوص چلسی بیده :دی

باشه. شما مالودا رو بدین به ما. bale واسه شما:31:

L.A.M.P.A.R.D
03-11-2010, 14:04
نه دیگه ، به عنوان جایگرین باید یکی باشه دیگه :دی

mjt10063
03-11-2010, 16:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرگوسن:برد بورساسپور، بهای سنگینی داشت
سرالکس فرگوسن از مصدومیت ستاره هایش در دیدار مقابل حریف ترکیه ای به شدت ناراحت است

2010/11/3 13:50:00
سایت گل- منچستریونایتد سه شنبه شب و در اولین دیدارش در دور برگشت رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد تا با سه گل مقابل بورساسپور به برتری برسد.

ولی این برد برای شیاطین سرخ گران تمام شد ؛ چرا که دارن فلچر و نانی با مصدومیت در این دیدار شانس حضور در دیدار هفته بعد تیمشان در رقابتهای لیگ برتر مقابل ولورهمپتون را از دست دادند و حتی ممکن است نتوانند یونایتد را در داربی چهارشنبه شب شهر منچستر در ایستلندز همراهی کنند.
فلچر که گل اول یونایتد در دیدار سه شنبه شب را به ثمر رساند از ناحیه قوزک پا احساس ناراحتی می کرد و نانی از ناحیه کشاله ران مصدوم شد.

سرالکس فرگوسن که تیمش اکنون تنها به یک امتیاز دیگر برای مسجل شدن صعودش از مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به دور بعد نیاز دارد، در پایان این مسابقه در صحبتهایی گفت: « ما در این دیدار مصدومان متعددی داشتیم.کشاله ران نانی درد می کند و او قطعا در دیدار شنبه غایب خواهد بود. دارن هم شانس حضور دراین دیدار را از دست خواهد داد.»
در جریان دیدار سه شنبه شب، گابریل اوبرتان و به به هم برای یونایتد گلزنی کردند.
فرگی در ادامه صحبتهایش گفت:« مهمترین نکته در دیداری خارج از خانه، کنترل بازی است. گل اول همیشه مهم است و تیم را در مسیر مناسبی قرار می دهد.»

سرالکس فرگوسن معتقد است که تیمش روی غلتک موفقیت قرار گرفته است:« در بخش ابتدایی فصل، از دست دادن امتیازات خیلی سخت بود. ما گلهای احمقانه ای خوردیم ولی تدریجا اشتباهاتمان را اصلاح کردیم. بازگشت ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ، به ما کمک زیادی کرد، چون هر دوی آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند. الان شرایط با ثباتی داریم و دیگر مثل قبل شکننده نیستیم.فکر می کنم که در مسیرخوبمان قرار گرفته ایم.»

مربی باتجربه یونایتد در بخش پایانی صحبتهایش به تمجید از اوبرتان پرداخت و گفت:« پرونده کاری او اندکی با مصدومیتها پرفراز و نشیب شده بود ولی او در دیدار سه شنبه ثابت کرد که مهارتهای خارق العاده ای دارد.»

فرگوسن : رونی تا 3 هفته دیگر باز می گردد
مهاجم توانای انگلیسی زودتر از زمان مقرر به میادین بازخواهد گشت

2010/11/3 14:32:00
سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که وین رونی تمریناتش برای رهایی از مصدومیت قوزک پا را آغاز کرده است. رونی چند هفته ای است که به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا از میادین ورزشی به دور است.

ماجرای مصدومیت رونی زیر سایه صحبتهایی برسر تمدید قراردادش قرار داشت.پیش از این رونی در صحبتهایی از تمایلش برای ترک اولدترافورد گفته بود ولی در نهایت قراردادی 5 ساله را با شیاطین سرخ به امضا رساند.

فرگوسن در صحبتهایی به ایی اس پی ان گفت:« وین چند روز پیش برای اولین بار، اندکی دوید. این کاملا سورپرایز کننده است که او تمایل زیادی برای بازگشت دارد ولی ما شرایط او را زیر نظر داریم.»

پیش از این شنیده می شد که رونی تا 5 هفته دیگر از میادین دور باشد ولی اکنون به نظر می رسد که او زودتر از زمان مقرر به میادین بازخواهد گشت و تا 3 هفته دیگر برای یونایتد به زمین خواهد رفت.

فرگوسن در این رابطه ادامه داد:« رونی پیاده روی تند را شروع کرده ولی زیاد این کار را انجام می دهد.زمانی که بازیکنان جاگینگ را آغاز می کندد، این روند به مراتب بهتری نسبت به انجام تمرینات صرف بدنسازی است. فکر می کنم رونی بعد از 3 هفته به میادین بازخواهد گشت.»

Ezel
03-11-2010, 22:45
آنچلوتي: در حال حاضر قراردادم را با چلسي تمديد نمي كنم

سايت گل- كارلو آنچلوتي، سرمربي چلسي، تاكيد كرد كه قصد ندارد تا پايان فصل در مورد تمديد قرارداد با آبي ها مذاكره كند.

هنوز 18 ماه از قرارداد سرمربي ايتاليايي با باشگاه لندني باقي است و او معتقد است كه شرايط تمديد قرارداد براي مربيان با بازيكنان بسيار متفاوت است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تا سال 2012 با چلسي قرارداد دارم و مي خواهم به آن احترام بگذارم اما هنوز در مورد تميد قرارداد صحبتي نكرده ايم زيرا ضرورتي نداشته است.

الان زمانش نيست. هنوز فصلي طولاني در پيش است. آنگاه بايد ببينيم چه رخ خواهد داد. شايد يك بازيكن در اين مقطع از فصل قراردادش را تمديد كند اما يك مربي شرايط متفاوتي دارد.

قرارداد مربي وزن متفاوتي دارد زيرا مربي جز دارايي هاي باشگاه محسوب نمي شود. اگر يك بازيكن در دو بازي بد كار كند، باشگاه به او نمي گويد برو اما اگر مربي در دو بازي نتيجه نگيرد، ممكن است اين اتفاق برايش رخ دهد.

البته مشكلي براي تمديد قرارداد با چلسي ندارم و اميدوارم در اين باشگاه بمانم. اما اگر در اين تيم هم نمانم، اين آخرين تجربه مربيگري من نخواهد بود. دوست دارم مربيگري در يك تيم ملي را تجربه كنم."

Ezel
04-11-2010, 17:38
ردنپ به بارسا:فکر خرید بیل با 35 میلیون یورو را نکنید

سایت گل- هری ردنپ، مربی باتجربه تاتنهام هاتسپر، در صحبتهایی اعلام کرده که گرث بیل، ستاره توانای تیمش فروشی نیست.

بیل که تنها 21 سال دارد در جریان دیدار 3شنبه شب تیمش در ورزشگاه وایت هارت لین، کار را برای مایکون و اینتر سخت کرد و در پایان این بازی بود که رافائل بنیتس، مربی اسپانیایی اینتر از احتمال تلاش برای خرید بیل صحبت کرد.

در این میان، بارسا هم تمایل زیادی دارد تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خرید این ستاره جوان وارد عمل شود.

البته هری ردنپ ، مربی تاتنهام مثل همیشه در صحبتهایی به اسکای سپورت نیوز گفت که قصد فروش بیل را ندارد :« نمی توانند بیل را با پرداخت 25 یا 30 میلیون پوند خریداری کنند. از این بابت مطمئن باشید.»

ردنپ ادامه داد:« او بازیکن استثنایی جوانی است. رئیس باشگاه گفته که بیل فروشی نیست و همین کافی است. شیوه دویدن و دویدن او مقابل بهترین مدافع دنیا (مایکون) فوق العاده بود.»

گرث بیل: تاتنهام را ترک نمی کنم

سایت گل- گرث بیل معتقد است که موفقیتهای اخیر تاتنهام دلیل کافی برای ادامه حضور او در وایت هارت لین خواهد بود.

این ستاره 21 ساله در دیدارهای اخیر تیمش چه در لیگ انگلیس و چه در لیگ قهرمانان اروپا نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشته و به ویژه مقابل اینتر بسیار خوش درخشیده است.

بیل ولزی در دیدار رفت تیمش مقابل اینتر در سن سیرو با هت تریکی تماشایی باخت 0-4 تیمش در نیمه اول را با شکست 3-4 عوض کرد و در دیدار برگشت ورزشگاه وایت هارت لین نمایش خیره کننده ای داشت و مایکون، مدافع مستقیمش را از پای در آورد و دو پاس گل تماشایی داد تا تاتنهام با نتیجه 1-3 مقابل قهرمان فصل گذشته اروپا به برتری برسد.

در پایان دیدار سه شنبه شب ،رافا بنیتس، مربی اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که شاید برای به خدمت گرفتن ستاره جوان ولزی وارد عمل شود ولی ستاره سابق باشگاه ساوثهمپتون در صحبتهایی تاکید کرده که به هیچ تیم دیگری نمی رود.

بیل در صحبتهایی به دیلی میل گفت:« تاتنهام مقابل اینتر نشان داد که می توانیم در بالاترین سطح و در جمع بهترین تیمها به رقابت بپردازیم. پس چرا باید کسی به دنبال ترک باشگاه باشد.ما گروه فوق العاده ای از بازیکنان در وایت هارت لین هستیم. احساس حاکم بر تیم ما فوق العاده است و از بازی در تاتنها لذت می برم.»

MORINIO
05-11-2010, 15:28
یکشنبه لیورپول - چلسی

What a Game !!!!!!

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

لیورپولم اومده رو فرم بازی جالبی میشه !

mjt10063
05-11-2010, 19:50
منچستریونایتد رونی را به آمریکا فرستاد
آنها می‌گویند این سفر به سود رونی است.

2010/11/5 15:01:00
سایت گل – وین رونی، مهاجم منچستریونایتد در بازی با منچسترسیتی غایب خواهد بود. او به آمریکا فرستاده شده تا دوران نقاهت خود را در این کشور بگذراند و آب و هوا عوض کند.

این مهاجم چندی است دچار مشکل مصدومیت از ناحیه مچ پا است و قبل از این هم برای تعطیلات به دبی رفته بود.

او حالا یک هفته به آمریکا می‌رود.

مایک فلان، کمک‌مربی منچستریونایتد می‌گوید: «وین شنبه بازی نمی‌کند. می‌خواهیم او را به نایکی تاون در آمریکا بفرستیم تا یک هفته آن جا باشد و تمرین کند. ما با وین، تیم پزشکی، مربی و کادر مربی‌گری مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این بهترین تصمیم برای وین است.
او شنبه (6 نوامبر) به سفر می‌رود و شنبه بعد برمی‌گردد. اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود او پس از بازگشت می‌تواند بازی کند.»

رونی پس از فاش شدن مسائلی درباره زندگی شخصی‌اش مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته. او گفته بود قصد ترک اولدترافورد را دارد، اما در نهایت قرارداد پنج‌ساله‌ای با باشگاه امضا کرد.

فلان می‌گوید: «این جا امکانات خوبی داریم اما شاید به نفع او و باشگاه باشد که مدتی شرایط عوض شود. او اخیرا به شدت مورد توجه قرار گرفته و باید به او بهترین فرصت را بدهیم تا وقتی برگشت آماده باشد.

می‌خواهیم محیطی بسازیم که به او فرصت بدهد در زمانی کوتاه به اوج آمادگی برسد. او نیاز به تغییر آب و هوا دارد و می‌تواند آنجا بدون آن که توجه کسی را جلب کند زندگی کند.»

pcforlife
05-11-2010, 20:26
یکشنبه لیورپول - چلسی

What a Game !!!!!!

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

لیورپولم اومده رو فرم بازی جالبی میشه !
ببینیم لیورپول بازم دوست دارن یه روز لندنی بشن!!:2::13:
با وجود اینکه نتیجه گیری چلسی به ضرر یونایتده، ولی امیدوارم بازی رو ببرن!:20:

mjt10063
05-11-2010, 21:54
فردا ساعت 18:30
منچستر یونایتد ---- ولورهمتون
:40::40::40:----:13::13::13::13:

smallfrank
06-11-2010, 20:47
دم من یو و پارک گرم...:40:.

تبریک به همه منچستریها....

L.A.M.P.A.R.D
06-11-2010, 20:56
منچستر خوب از تساوی در رفت :دی

pcforlife
06-11-2010, 21:16
منم تبریک میگم!:40: ماشالا پارک!:31:

vahidgame
06-11-2010, 21:29
دوباره این برد های دقیقه آخر منچستر شروع شد :31:

mjt10063
06-11-2010, 21:50
تبریک به همه ی
طرف داران من یو

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

دوباره این برد های دقیقه آخر منچستر شروع شد :31:

منچستریونایتد 2 – ولورهمپتون یک: پارک منچستر را نجات داد
جی‌سونگ پارک در این بازی هر دو گل تیمش را زد.

2010/11/6 20:43:00

سایت گل – منچستریونایتد موفق شد با گل لحظات پایانی جی‌سونگ پارک، بازی مقابل ولوز را با پیروزی پشت سر بگذارد.

سر الکس فرگوسن شش تغییر در ترکیب یونایتد نسبت به بازی با بورسا اسپور داده بود و در عین شگفتی اوون هارگریوز 29 ساله را هم در ترکیب اصلی گذاشته بود. او اولین حضور خود در ترکیب اصلی را از سپتامبر 2008 تجربه می‌کرد.

هارگریوز در همان دقیقه 6 همسترینگ پایش را گرفت و لنگ‌لنگان از زمین خارج شد.

یونایتد با این که در نیمه اول خیلی خوب نبود اما در آخرین لحظات این نیمه به گل رسید. دارن فلچر پاسی بین مدافعان به جی‌سونگ پارک داد و او پس از استپ خوب، توانست دروازه مارکوس هانمان را که داشت به سمت او جلو می‌آمد بگشاید.

سیلوان ایبنکس بلیک که در نیمه دوم به میدان آمده بود کمی بعد از حضور در میدان و در دقیقه 66 توپ را گرفت و پس از چرخش و شوت گل تساوی را زد.

اما پارک در آخرین لحظات بازی گل زد تا یونایتد پیروز از میدان خارج شود. ولوز هم همچنان در منطقه سقوط است.

vahidgame
06-11-2010, 22:06
احیانا این خبری که گذاشتی به پست من چه ارتباطی داشت؟! :31:

flatrish
06-11-2010, 22:19
عاشق بردهای این مدلیم! البته امسال یه خورده برعکس شده بود:31:
ایول پارک،بین این همه بازیکن داغون رونالدو به نظر میومد:27:

Ezel
07-11-2010, 07:26
آنچلوتی در رویای مربیگری رم

سایت گل- کارلو آنچلوتی معتقد است که برای همیشه مربی چلسی باقی نخواهد ماند و در عین حال تمایلش را برای حضور برروی نیمکت مربیگری رم ابراز کرده است .

آنچلوتی در صحبتهایی به Studio Sport XXL گفت:« اگر سران چلسی بخواهند،قراردادم را با این تیم تمدید می کنم ولی برای همیشه در انگلیس نخواهم ماند. رم در رویاهای من باقی مانده است.»

آنچلوتی در پاسخ به این سوالی که چه بازیکنی باید توپ طلای امسال را کسب کند، گفت:« کاملا ناعادلانه است که نام میلیتو در این لیست قرار ندارد.من دوست داشتم تا توپ طلا را به میلیتو بدهم.در مورد کاکا هم باید بگویم که او هنوز تمام نشده است و بار دیگر به روزهای اوجش باز خواهد گشت.»

الکساندر پاتو هم برای بازگشت به روزهای اوج تلاش می کند و آنچلوتی در صحبتهایی احتمال انتقال او به چلسی را رد کرد و گفت:« پاتو تنها به ثبات نیاز دارد و در هر صورتی به چلسی نخواهد آمد.»

پ.ن : لطفا از تشابهات موجود در متن برای اسپمینگ و منحرف کردن تاپیک استفاده نکنید . با تشکر

davy jones
07-11-2010, 08:55
این اوون هارگریوز هم که نیومده دوباره رفت قاطی باقالیا:31:
:13:

vahidgame
07-11-2010, 15:20
عجب بازیی بشه بازی امشب چلسی و لیورپول :8:

بردن لیورپول توی آنفیلد خیلی می چسبه :21: :31:

Ali*Reza
07-11-2010, 17:01

کاملا موافقم .

Milad4171
07-11-2010, 18:58
آقا بازی ها از چه شبکه هایی پخش میشه؟ کیفیت تلویزون ما افتضاح شده. نمیدونم چرا!!!

MORINIO
07-11-2010, 19:04
آرسنالم که باخت !

pcforlife
07-11-2010, 19:17
آره! باخت!!:18:
خدا کنه این سیتی هم یه مساوی ای چیزی بگیره تا هفته دیگه تو خونه خودش و داربی بی انگیزه تر باشه...:20:

vahidgame
07-11-2010, 20:21
هافبک وسط های چلسی خیلی ضعیف بودن. به خاطر همین وسط زمین همش دست لیورپول بود :13:

اگه لمپارد یا اسین حتی یه دونشون هم توی بازی بود همچین چیزی نمیشد

دو تا گل لیورپول هم روی خلاقیت تورس زده شد. کسی دیگه بود نمی تونست اینارو گل کنه!

davy jones
07-11-2010, 21:39
عجب بازیی بشه بازی امشب چلسی و لیورپول :8:

برد لیورپول تو آنفیلد خیلی چسبید:21:

vahidgame
07-11-2010, 21:45
چلسی توی هافبک وسط بازیکن کم داره. امروز انگار اصلا بازیساز نداشت!

الان مثلا بخواید با منچستر و آرسنال مقایسه کنید اونا کلا بیشتر بازیکن دارن

از نظر کیفیت قبول دارم بازیکنای چلسی در مجموع از تیم های دیگه بهترن ولی از نظر کمیت مشکل داره

مثلا همین منچستر اون قدر بازیکن داره که هر بازی یه ترکیب می ذاره :31: توی هر پستی بخواید می تونم براتون مثال بزنم

برد لیورپول تو آنفیلد خیلی چسبید
این هفته همه چی انگار به نفع منچستر شد! برید حال کنید :31:

ولی همیشه وضع اینجوری نمیشه :31:

kkkaktoos
07-11-2010, 22:01
مگه وضعیت همین جور که قبلا بود میموند
دیدید تا به یه تیم قوی خوردید بازی رو واگذار کردید . دیدید برداتون همه با تیم های ضعیف بوده و شانس داشتید
من که خیلی حال کردم کاش دقیقه اخر اون تک به تک میرفت تو گل شادیمون چند برابر میشد

*M!L4D*
07-11-2010, 22:07
این هفته همه چی انگار به نفع منچستر شد! برید حال کنید :31:
سیتی برد ... نباید می برد :دی

davy jones
07-11-2010, 22:15
مثلا همین منچستر اون قدر بازیکن داره که هر بازی یه ترکیب می ذاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی هر پستی بخواید می تونم براتون مثال بزنم

تو به اینایی که منچستر تو زمین میفرسته میگی بازیکن؟:31: خداییش ارزش فنی هر 3 تا اونا به یکی از بازیکنای ذخیره ی چلسی هم نمیرسه. ولی مهم اینه که فرگوسن بلده از صندلی هم بازیکن بسازه:31:

vahidgame
07-11-2010, 22:18
دیدید تا به یه تیم قوی خوردید بازی رو واگذار کردید . دیدید برداتون همه با تیم های ضعیف بوده و شانس داشتید
من که خیلی حال کردم کاش دقیقه اخر اون تک به تک میرفت تو گل شادیمون چند برابر میشد

به به واقعا لذت بردیم!

پس آرسنال تیم ضعیف بود؟! حالا خوبه یه بازی سخت رو اونم توی خونه حریف باختیم....

بذارید لمپارد و اسین برگردن اونوقت می فهمید تیم یعنی چی!

هر کی ندونه انگار مثلا همه بازی های داشتیم با تیم های دسته 3 ایران بازی می کردیم! :27: انگار نمی دونید که اینجا لیگ انگلیسه!!

تو به اینایی که منچستر تو زمین میفرسته میگی بازیکن؟ خداییش ارزش فنی هر 3 تا اونا به یکی از بازیکنای ذخیره ی چلسی هم نمیرسه. ولی مهم اینه که فرگوسن بلده از صندلی هم بازیکن بسازه
خب الان مثلا لمپارد و اسین رو در نظر بگیر در مجموع حداقل میشن اندازه 7-8 بازیکن منچستر :31: اگه این دو تا نباشن خیلی تیم می لنگه. ولی شما چون بازیکن زیاد دارید و همه تقریبا در یه سطح هستن کمتر به مشکل می خورید...

mjt10063
07-11-2010, 23:52
بابا بیخیال فط شیاطین رو عشق است
کلی حال کردم هم آرسنال هم چلسی واگزار کردن
ولی اگر من سیتی مساوی میکرد دیگه این هفته ترکونده بود.
:31:

گرافيكار
08-11-2010, 01:45
زنده باد ليورپول
بالاخره به خودشون اومدن
خيلي خوب بازي كردن
خيلي راحت تر هم ديگرو پيدا ميكردن و از همه مهمتر تورس رو
چلسي فكرش رو هم نميكرد پرافتخارترين تيم جزيره اينجوري به ليگ برگرده

Ezel
08-11-2010, 07:41
خبر خوب برای شیاطین سرخ؛ آنتونیو والنسیا سه ماه زودتر برمی گردد

سایت گل- به گزارش رسانه های انگلیسی، آنتونیو والنسیا، هافبک اکوادوری منچستریونایتد، که دوران مصدومیت را سپری می کند، می تواند سه ماه زودتر از آنچه پیش بینی می شد، به میادین بازگردد.

به گزارش نشریه دیلی میل، انتظار می رفت والنسیا به دلیل مصدومیت این فصل را از دست بدهد اما اکنون گفته می شود که احتمالا در فوریه بار دیگر به میادین باز خواهد گشت.[

والنسیا در دیدار مقابل رنجرز در لیگ قهرمانان به دلیل تکل خشن بازیکن حریف دچار آسیب دیدگی از ناحیه لیگامنت زانو و شکستگی قوزک پا شد.

او ترجیح داد به جای بازگشتن به اکوادور، دوران نقاهت را در منچستر سپری کند و اکنون مشخص شده که زودتر از موعد تعیین شده، به میادین بازمی گردد.

یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد گفت:" او می توانست به خانه بازگردد اما ریکاوری و بازگشت به ترکیب تیمش را در اولویت قرار داد. او به سختی کار می کند و انتظار می رود در اواسط فوریه به میادین بازگردد."

والنسیا که به دلیل بازی های خوبش تابستان 2009 از ویگان به منچستریونایتد پیوست، یکی از بازیکنان اصلی تیم در رقابت های فصل پیش بود و علاوه بر زدن 5 گل، 9 پاس گل نیز برای هم تیمی هایش فراهم کرد.

pcforlife
08-11-2010, 10:13
خیلی ناراحت شدم لیورپول و سیتی بردن!!:13:به خصوص سیتی!:2:

davy jones
08-11-2010, 10:18
حسین جون نکنه دوست داشتی لیورپول میباخت و چلسی میبرد؟ هان؟:31:

mjt10063
08-11-2010, 10:23

منم از برد سیتی خیلی ناراحت شدم
اینا نباید روحیه میگرفتن
ولی از برد لیورپول ...:27::27::27::27:

pcforlife
08-11-2010, 10:25
حسین جون نکنه دوست داشتی لیورپول میباخت و چلسی میبرد؟ هان؟:31:
من چلسی رو به مراتب به لیورپول و سیتی ترجیح میدم... شخصا کلویوم با این دوتا تیم مشکل دارم!!:13:
فراموش نکنید که همین لیورپول فصل گذشته هم میتونست چلسی رو تو خونش ببره یا ازش یه مساوی بگیره! اما ترس از 19 شدن منچستر عاملی شد که یه روز لندنی بشن!!:13::27:

davy jones
08-11-2010, 10:48
من چلسی رو به مراتب به لیورپول و سیتی ترجیح میدم... شخصا کلویوم با این دوتا تیم مشکل دارم!!:13:
فراموش نکنید که همین لیورپول فصل گذشته هم میتونست چلسی رو تو خونش ببره یا ازش یه مساوی بگیره! اما ترس از 19 شدن منچستر عاملی شد که یه روز لندنی بشن!!:13::27:
راس میگی:41: هیچوقت پاس گل جرارد به دروگبا رو یادم نمیره:13:
ولی خب آدم باید گاهی وقتا به خاطر هدف والاتر که همانا رسیدن من یو به صدر جدول هستش:31: خاطرات تلخ گذشته رو فرامش کنه (عجب جمله ی حکیمانه ای گفتم:31:)

mjt10063
08-11-2010, 15:25
لیگ برتر انگلیس؛ قوی ترین لیگ یک دهه اخیر اروپا
2010/11/8 10:59:00

سایت گل- فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار فوتبال (IFFHS) ليگ برتر انگليس را به عنوان قوي ترين ليگ اروپا در يك دهه گذشته ميلادي انتخاب كرد.مبنای این رده بندی رتبه تیمهای باشگاهی کشورها در رده بندی های ماهانه باشگاههاست که توسط همین فدراسیون بین المللی انجام می شود. برای رده بندی ماهانه نیز نتایج تیمها در رقابتهای قاره ای بیشترین امتیاز را دارد.
به اين ترتيب ليگ برتر انگليس به عنوان برترين ليگ اروپا در يك دهه گذشته انتخاب شده و بعد از آن ليگ دسته يك اسپانيا (لاليگا) و ليگ فوتبال ايتاليا (سري آ) قرار گرفته اند.
رده بندي 10 ليگ برتر اروپا در يك دهه گذشته به شرح زير است:

1) ليگ برتر انگليس
2) لاليگاي اسپانيا
3) سري آ ايتاليا
4) بوندس ليگا آلمان
5) ليگ فرانسه
6) ليگ هلند
7) ليگ پرتغال
8) ليگ تركيه
9) ليگ يونان
10) ليگ بلژيك

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

گزارش روز: همه منتظر بازگشت هارگریوز
2010/11/8 11:59:00
سایت گل – اوون هارگریوز 26 ماه صبر کرد تا در ترکیب ثابت تیمی قرار بگیرد، اما تنها پنج دقیقه توانست بازی کند.
این بازیکن 29 ساله که از مشکل تاندون زانوهایش رنج می‌برد و هر دو زانویش را عمل کرده بود، در ترکیب ثابت تیم پر از مصدوم منچستریونایتد قرار گرفت و این انتخاب باعث شگفتی شد.

اما او کمی بعد از حضور در میدان لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد و جایش را به به‌به داد. همسترینگ چپ او آسیب دیده بود و او ناراحت به پیش پزشکان رفت.

هم‌تیمی‌هایش به سرعت از او حمایت کرده و گفته‌اند او به زودی به میادین بازخواهد گشت.

جان اوشی می‌گوید: «بسیار برای او متاسفیم. او خیلی منتظر حضور در میادین بود و ما هم خیل خوشحال بودیم که او پس از آن همه تلاش به میادین برگشته است.اما او بازخواهد گشت و تردیدی در این باره نداریم. او بسیار سخت تلاش کرده تا به این جا برسد و مطمئنم که پس از مشکلاتی اندک او به سرعت برمی‌گردد.»

دو سال بود که هارگریوز روی زانوی راستش عمل جراحی انجام داده بود.

فرگوسن در حالی به هارگریوز بازی داد که او پیش از آن حتی در دیدار ذخیره‌ها هم کامل بازی نکرده بود.

فرگوسن گفت: «روی هارگریوز قمار کردم اما او خیلی عالی تمرین می‌کرد و فکر می‌کردم با حضور او خط میانی فشرده و باتجربه‌ای خواهیم داشت. اما این فکر تنها چند دقیقه طول کشید و به فاجعه تبدیل شد.»

کادر پزشکی یونایتد اعلام کرده بود هارگریوز هیچ مشکلی برای بازی ندارد و فرگوسن می‌گوید شاید ترس عامل این مشکل شده است: «احتمالا نداشتن آمادگی مسابقه باعث شد این طور شود. شاید هم اضطراب اولین بازی تاثیر گذاشته باشد. اوون خیلی عالی تمرین می‌کرد و دکتر گفته بود او می‌تواند بازی کند.»

هارگریوز در آخرین سال قراردادش است و باید بسیار تلاش کند تا ثابت کند شایسته قراردادی جدید است.

L.A.M.P.A.R.D
08-11-2010, 15:41
زنده باد ليورپول
بالاخره به خودشون اومدن
خيلي خوب بازي كردن
خيلي راحت تر هم ديگرو پيدا ميكردن و از همه مهمتر تورس رو
چلسي فكرش رو هم نميكرد پرافتخارترين تيم جزيره اينجوري به ليگ برگرده
اره ..به خودشون اومدن.....پس واسه ی همین بود که کلا 2تا حمله کردند دیگه ؟ که 2تاش هم گل شد ؟ که اگه یه بار دیگه همون توپ هارو بدی به تورس نمیتونه گلشون کنه ؟

شما سلام برسونید خدمت خودتون......پارسال منچستر یونایتد و ارسنال و لیورپول رو کی دابل کرد ؟

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

چقدر داور به نفع لیورپول گرفت..........یه پنالتی هم که واسه ی ما نگرفت...........اون صحنه ای که دفاع لیورپول سوار اشلی شده بود.......:13:
هر صحنه ی مشکوکی که میدید به ضرر چلسی سوت میزد:19:

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

آنجلوتی - بد شانس بودیم

کارلو آنجلوتی ، بدشانسی را یکی از دلایل شکست برابر لیورپول می داند
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنجلوتی که از شکست تیمش برابر لیورپول بهت زده بود و این شکست را باور نداشت در مصاحبه ی بعد از این دیدار گفت" ما در نیمه اول سریع بازی نکردیم و تلاش کردیم که از خط دفاع بازی سازی را انجام دهیم که فضای کافی را نتوانستیم بدست آوریم ، همچنین لیورپول توانست به خوبی از دو گل تورس دفاع کند هرچند که بعد از دریافت دو گل برای ما به بازی برگشتن کار سختی بود"
وی ادامه داد" ما در نیمه دوم تلاشمان را افزایش دادیم و با نیروی بیشتری حمله کردیم که خوب هم بازی کردیم اما کافی نبود ، چرا که دفاع لیورپول 90 دقیقه به خوبی بازی کرد. ما فشار زیادی آوردیم و موقعیت گلزنی نیز داشتیم و به خوبی روی دروازه حریف بازی کردیم ، اما موفق به گلزنی نبودیم ، ما در چند صحنه بد شانس هم بودیم ، پپه رینا نیز فوق العاده از دروازه اش محافظت کرد ، تمام بازیکنانشان برای تیم بازی کردند که دلیل اصلی پیروزی آنهاست"
کارلو گفت" مطمئنا نتیجه خوبی نیست ، اما عملکرد ما در نیمه دوم خوب بود ، من نیز خوشحالم که تیمم می تواند اینگونه بازی کند ، ما تنها در 3 بازی گلزنی نکرده این که عجیب است ، اما فکر می کنم بازی بعدی متفاوت خواهد بود"
آنجلوتی در خصوص مصدومیت اسین که او را از این بازی بازداشت گفت"در بازی آخرش از ناجیه پنجه پا دچار مصدومیت شده بود که از بازی بعدی او آماده خواهد بود"
وی همچنین در خصوص نیمکت نشینی دیدیر دروگبا نیز گفت" دروگبا شب گذشته تب داشت و 100 درصد آماده بازی نبود و من هم تصمیم گرفتم او را تنها در نیمی از این دیدار بازی دهم"
کارلو در انتها پیرامون بازگشت تیم لیورپول به جمع مدعیان پس از شروعی نا امید کنند در لیگ برتر و فرناندو تورس ستاره این تیم گفت" من فکر می کنم آنها اکنون فرصت این را دارند که به یکی از چهار مکان اول جدول برسند ، البته آنها باید برای آن بجنگند ، تورس دو گل فوق العاده به ثمر رساند که نشان می دهد او آماده شده است ، او در زمان مناسبی آماده نشده اما او مهاجم خوبی است.

vahidgame
08-11-2010, 15:46
لمپارد برگرده دوباره تیم مثل اول فصل میشه

L.A.M.P.A.R.D
08-11-2010, 15:51
100 در 100............نمیدونم این رامیرس چی بلده که خریدنش ؟

vahidgame
08-11-2010, 15:56
آره والا. اصلا در حد چلسی نیست...

تازه شماره 7 هم بهش دادن!

کلا تو شماره دادن امسال شاهکار کردیم. شماره 10 هم که به بنایون داده شده!

L.A.M.P.A.R.D
08-11-2010, 16:12
به نظر من انجلوتی توی خرید ضعیفه

Ali*Reza
08-11-2010, 17:19
شکست چلسی و آرسنال و پیروزی منچستریونایتد رو به همه طرفداران منچستر تبریک میگم.:21:

mjt10063
08-11-2010, 23:02
منچستریونایتد بازیکن 15 ساله نروژی را می‌خرد
آنها به دنبال این نوجوان هستند.

2010/11/8 20:21:00

سایت گل – منچستریونایتد این هفته ماتس مولر دائلی، بازیکن 15 ساله نروژی را می‌خرد. این بازیکن نوجوان در لیگ نروژ برای تیم استوبک بازی می‌کند، و اگر کارهای اداری‌اش به موقع انجام شود همین هفته با یونایتد قرارداد امضا خواهد کرد. این بازیکن نوجوان هافبکی خلاق است.

به این ترتیب دائلی از 1 فوریه 2011 بازیکن یونایتد خواهد بود. او چند بار در یونایتد تست داده و همه آنها موفقیت‌آمیز بوده است.

دائلی در تابستان اولین بازی خود در تیم زیر 15 ساله‌های نروژ را انجام داد و دو هفته قبل هم در تورنمنتی در فرانسه بازی کرد. هرچند نروژ تمامی بازی‌های خود در آن تورنمنت را با اختلافی نزدیک باخت، اما دائلی عنوان بهترین بازیکن تورنمنت را به دست آورد.

استوبک خبرها را نه رد و نه تایید کرده است.

پال برگ، مربی استوبک گفته: «دائلی تکنیکی برتر دارد و استعدادی استثنایی است و می‌تواند بازیکنی کامل شود.»

دائلی فعلا در تیم جوانان استوبک بازی می‌کند ولی در تمرینات بزرگسالان هم حضور می‌یابد.

اوله گونار سولشایر، ستاره نروژ سابق منچستر در معرفی او نقش داشته است.

mjt10063
09-11-2010, 17:27
نوجوان 15 ساله نروژي در الدترافورد
سرمربي اش در تيم آكادمي باشگاه استاباك اين نوجوان نروژي را تركيبي از ژاوي و مسي دانست

2010/11/9 17:14:00

سايت گل- به گزارش بخش بريتانيايي سايت گل و به نقل از سايت اختصاصي باشگاه منچستريونايتد، شياطين سرخ متس مولر داهلي، هافبك 15 ساله نروژي را به خدمت گرفتند.

اين نوجوان نروژي كه در تيم استاباك در ليگ برتر نروژ بازي مي كند، چند روز قبل به باشگاهش اطلاع داد كه قصد دارد از اول فوريه به باشگاه منچستريونايتد بپيوندد.

باشگاه انگليسي علاقه زيادي داشت تا اين بازيكن را كه يكي از بهترين هاي اروپا در رده سني خود است، را به خدمت بگيرد و به او قول داده اند زماني كه 17 ساله شد، با او قراردادي حرفه اي امضا خواهند كرد.

يونايتدها براي خريد داهلي، رقبايي مانند بايرن مونيخ، آژاكس و چند باشگاه ليگ برتري را پشت سر گذاشت. اوله گنار سولسشر، ستاره سابق يونايتدها كه در حال حاضر مربي تيم ذخيره هاي باشگاه است، نقش مهمي در انتقال اين بازيكن به الدترافورد داشت. او چهارمين بازيكن نروژي است كه اكنون در آكادمي منچستريونايتد حضور پيدا كرده است. اتزاز حسين، جاشوا كينگ و ماگنوس ايكرم سه نروژي ديگر آكادمي شياطين سرخ هستند.

مورتن تي ويت، سرمربي آكادمي و تيم ذخيره هاي باشگاه استاباك در گفتگو با بخش بيرتانيايي سايت گل گفت:" او هنوز با منچستريونايتد قراردادي امضا نكرده است اما چند روز قبل به آنها پاسخ داد و امروز نيز اين مسئله را با ما در ميان گذاشت. او روز 1 فوريه به آكادمي منچستريونايتد مي رود. آنها دوست داشتند او هر چه زودتر به آنجا برود اما به دليل شرايط تحصيلي او ماه فوريه انتخاب شد. او در ماه مي يا ژوئن به نروژ برمي گردد تا امتحاناتش را سپري كند و سپس در ماه جولاي بار ديگر به انگليس بازخواهد گشت.

او مي تواند هم در سمت راست بازي كند و هم در سمت چپ و حتي به عنوان مهاجم نوك. او تركيبي از ژاوي و مسي است."

MORINIO
09-11-2010, 19:09
خداییش لیورپول مفت بازی رو برد ! نیمه دوم لیورپول نابود شده بود ! از در و دیوار هم شانس می آوردن !

فقط میتونم بگم بازی برگشت خدا بهشون رحم کنه :2:

این اسین هم مصدوم شده مگه ؟؟!:13:

Ezel
09-11-2010, 19:58
برنامه بازیهای هفته 12 لیگ برتر-

داربی شهر منچستر، نبرد جذاب 4شنبه

سایت گل- هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر از امشب با برگزاری دو دیدار آغاز می شود.هشت دیدار باقی مانده نیز روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. در مهمترین دیدار این هفته دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی، داربی حساس شهر منچستر را برگزار خواهند کرد.

هفته دوازدهم در حالی آغاز می شود که در پایان هفته یازدهم این رقابتها،چلسی با تقبل شکست مقابل لیورپول بدون کسب امتیازی در این هفته، با 25 امتیاز در صدر قرار دارد و یونایتد با کم کردن فاصله اش با چلسی با 23 امتیاز در رده دوم قرار گرفته. آرسنال و منچسترسیتی با20 امتیاز در رده های سوم و چهارم هستند و نیوکاسل با 17 امتیاز پنجم است.

برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای لیگ برتر بدین ترتیب است:

سه شنبه 18 آبان (9 نوامبر)

*استوک سیتی- بیرمنگام

*تاتنهام – ساندرلند

چهارشنبه 19 آبان (10نوامبر)

*استون ویلا- بلکپول

*چلسی- فولام

*نیوکاسل – بلکبرن

*وستهم- وست بروموویچ

*ویگان – لیورپول

*اورتون – بولتون

*منچسترسیتی- منچستریونایتد

*ولوورهمپتون- آرسنال

hts1369
09-11-2010, 19:59
دم لیورپول گرم دم هرچی لیورپولیه گرم دم تورس گرم که قاتل چلسیه

mjt10063
09-11-2010, 23:05
سناریوی اوزیل برای گون‌دوغان و منچستریونایتد
نورنبرگ تایید کرده که نگه داشتن الکای گون‌دوغان کار دشواری است.

2010/11/9 21:57:00

سایت گل – نورنبرگ در ماه‌های اخیر از عملکرد عالی ایلکای گون‌دوغان استفاده بسیاری کرده، اما باواریایی‌ها به دلیل مشکلات مالی بعید است بتوانند بازی‌ساز 20 ساله خود را نگه دارند.

مارتین بادر، مربی نورنبرگ می‌گوید: «این سناریویی است که کلاوس آلوفس، مربی برمن اخیرا در رابطه با مسعود اوزیل تجربه کرد. او تلاش کرد اوزیل را نگه دارد، اما سرانجام اوضاع فراتر از محدوده‌های مالی برمن پیش رفت.

ما هم اوضاع اقتصادی را باید بررسی کنیم. حقیقت این است که باشگاه‌های داخل و خارج بوندس‌لیگا کیفیت‌های استثنایی ایلکای گون‌دوغان را متوجه شده‌اند.»

نورنبرگ در تابستان توانست مانع پیوستن او به هوفنهایم شود، اما اخیرا استعدادیاب‌های منچستریونایتد این بازیکن را زیر نظر گرفته‌اند. او می‌تواند از بین تیم‌های ملی آلمان یا ترکیه یکی را انتخاب کند.

L.A.M.P.A.R.D
10-11-2010, 00:02
دم لیورپول گرم دم هرچی لیورپولیه گرم دم تورس گرم که قاتل چلسیه
realy ? :31::31:

mjt10063
10-11-2010, 12:20
سلام به همهی برو بچ شیاطین
دیگه به داربی شهر منچستر چیزی نمونده
حالا واسه جو دادن به این داربی
این کلیپ رو واستون آپلود کردم
حتمان ببینید
واقعا جالبه
مخصوصا کار فندرسار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidgame
10-11-2010, 12:23
امیدوارم بازی مساوی بشه :31:

mjt10063
10-11-2010, 14:03
امیدوارم بازی مساوی بشه :31:

ایشالا شیاطین پیروز از این میدان بیرون میان
پدر هرچی مصدومی بسوزه

Ali*Reza
10-11-2010, 14:07
به امید پیروزی منچستریونایتد. :46:

L.A.M.P.A.R.D
10-11-2010, 14:35
به امید مساوی :دی

Ezel
10-11-2010, 15:24
آنچلوتی: زمانی که دروگبا کنار برود، تورس پیر شده است

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی باتجربه چلسی معتقد است که تیمش به فرناندو تورس نیازی ندارد.تورس در دیدار پیشین چلسی مقابل لیورپول هر دو گل تیمش را وارد دروازه تیم صدرنشین نمود.

پس از نمایش درخشان مهاجم اسپانیایی لیورپول در این بازی، شایعات در مورد آینده او و احتمال انتقالش به چلسی قوت یافت ولی آنچلوتی در این رابطه نظر دیگری دارد:« این فقط تورس نیست که برای تیم ما مشکلاتی را ایجاد کرده است؛ کارلوس تبس هم بارها ما را با مشکل مواجه کرده.اینها مهاجمان فوق العاده ای هستند و گاهی وقتها ممکن است از آنها گلهایی را دریافت کنی ولی تا زمانی که دروگبا و آنلکا را داری، فکر کردن به تورس کار سختی است.»

آنچلوتی ادامه داد:« روزی که دروگبا نتواند بازی کند و در این سطح باقی بماند، می توانیم به خرید مهاجم دیگری مثل تورس فکر کنیم ولی زمانی که دروگبا دیگر به کار نیاید،تورس هم پیر شده است.»

بخش فارسی سایت گل

مانچینی: چلسی قهرمان لیگ برتر می‌شود؛ فرگوسن بهترین مربی دنیاست

سایت گل – روبرتو مانچینی، مربی منچسترسیتی بر این باور است که چلسی فاتح این فصل لیگ برتر می‌شود، چون آنها بهتر از هر تیم دیگری هستند.

آبی‌ها در صدر جدول با دو امتیاز اختلاف قرار دارند. آنها این هفته دو بر صفر به لیورپول باختند، اما مانچینی می‌گوید کارلو آنچلوتی، هم‌وطنش تیم را به افتخار می‌رساند: «به نظرم چلسی قهرمان لیگ برتر می‌شود.

اما همه تیم‌های دیگر که نزدیک چلسی هستند هم می‌توانند سعی خود را داشته باشند، چون فصل طولانی و دشوار است.

ما باید بازی‌های بسیاری انجام دهیم. هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است. مهم است که ما در ژانویه و فوریه در نزدیکی چلسی و منچستریونایتد باشیم.

به نظرم ما هم بخت خود را داریم. باید بازی به بازی پیش برویم و در حال حاضر تنها به یونایتد فکر می‌کنیم.»

دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد چهارشنبه به مصاف هم می‌روند و مانچینی می‌گوید برد در خانه وست برومویچ روحیه آنها را بالا برده:

«پیروزی پیش از بازی با یونایتد برای بازیکنان و همه ما مهم است. آنها حالا می‌دانند که تیمی قدرتمند هستیم. اوضاع عوض شده است.

البته ما برای آنها و فرگی احترام قائلیم، چون او بهترین مربی دنیاست. اما ما هم داریم بهتر می‌شویم و بازی خوبی در پیش است.

در سه بازی از چهار دربی گذشته در سطح یونایتد بازی کردیم ولی در اواخر بازی باختیم. این فصل تیم متفاوتی هستیم. آنها تیمی قدرتمند هستند که تا آخرین ثانیه می جنگند. آنها مقابل ولوز به این ترتیب پیروز شدند. آنها ذهنیتی قوی دارند چون قهرمانی‌های بسیاری کسب کرده‌اند.»

بخش فارسی سایت گل

mjt10063
10-11-2010, 15:33
سولشایر: امیدوارم روزی مربی منچستریونایتد شوم
او بسیار از فرگوسن تمجید کرده است.

2010/11/9 23:04:00

سایت گل – اوله گونار سولشایر فاش کرده که می‌خواهد مربی منچستریونایتد شود، البته نه در 25 سال آینده!

سولشایر اخیرا مربی باشگاه مولده نروژ شده، باشگاهی که خود زمانی در آن بازی می‌کرد. او به زودی پست خود به عنوان مربی ذخیره‌های یونایتد را ترک خواهد کرد.

سولشایر می‌گوید: «به نظرم هر کسی که برای من‌یونایتد بازی کرده باشد، اگر رویای مربی‌گری داشته باشد دوست دارد زمانی مربی یونایتد شود. اما سر الکس فرگوسن چند هفته پیش گفت که برای مربی‌گری در این باشگاه باید تجربه داشته باشید.

این اولین گام من برای مربی‌گری است و شاید 25 سال بعد زمان هدایت یونایتد فرا برسد.»

سولشایر گفت یکی از دلایل ترک یونایتد، خانواده‌اش بود: «بازگشت به نروژ حس خوبی دارد. چهارده و نیم سال از کشورم دور بودم. خانواده‌ام حس می‌کردند زمان بازگشت به خانه فرا رسیده و پیشنهاد مربی‌گری مولده هم آن قدر عالی بود که نتوانم ردش کنم. فرگوسن چند هفته پیش به من گفت این گامی صحیح در راه مربی‌گری است.»

او از فرگوسن ستایش کرد: «رابطه‌ای عالی داشتیم. او مربی و انسان فوق‌العاده‌ای است. او به من نشان داد چطور با انسان‌ها همان طور که هستند رفتار کنم. آنها انسانند و بازی کامپیوتری نیستند. او می‌داند کدام دکمه‌ها را برای هر فردی بزند. دیگر کسی به اندازه او مربی بزرگ‌ترین باشگاه دنیا نخواهد بود. مدیریت او در ماجرای وین رونی بهترین مدیریتی بود که به عمرم دیده‌ام و ما، مربیان یونایتد افتخار کار کردن در کنار او را داریم.»

mjt10063
11-11-2010, 00:24
نیمه اول با نتیجه ی عادلانه 0.0
تموم میشه
به امید برد شیاطین سرخ
:33::33::33::33::33::33::33:
:33::33::33::33::33::33::33::33:
:26::26::26::26::26::26::26::26:
:40::40::40::40::40::40::40::40:

flatrish
11-11-2010, 01:47
خب!
با اینکه حریفامون بردن ولی از این مساوی اصلا ناراحت نیستم. راستشو بگم قبل از بازی فکر میکردم ببازیم ولی بازم سیتی نشون داد هنوز مونده واسه ما شاخ بشه حتی تعویض آخری هم واسه وقت تلف کردن بود!
رافائل رو خیلی دوست دارم. بازیشو ببینید روبروی توز و پارسال هم ریبری.کریک با اینکه یکی دوتا پاس بد داد بازم خیلی خوب بود احتیاج داریم بهش.

mjt10063
11-11-2010, 11:05
نزن این حرفو تساوی چیه
واقعا حق برد با شیاطین بود
دیگه میخواستن چه کار کنند با این که هیچ یک از بازیکنان
تیم اونقدری با تجربه نبودن
جز دفاع و اسکلز
و با این حال بیشتر بازی دست شیاطین بود
واقعا باید گفت که سر الکس یه سرمربی تمام عیار
:20:

vahidgame
11-11-2010, 11:43
بازی دیشب سیتی و منچستر اصلا جذاب نبود. چون دو تا تیم زیاد خوب بازی نکردن

نمی دونم بر چه اساسی میگید برد حق منچستر بود! دو تا تیم اصلا موقعیت اون چنانی نتونستن به وجود بیارن!

به هر حال از این تساوی بسی خوشحال شدیم چون به نفع چلسی شد : دی

iceweek
11-11-2010, 11:51

نمی دونم بر چه اساسی میگید برد حق منچستر بود! دو تا تیم اصلا موقعیت اون چنانی نتونستن به وجود بیارن!

و به نفع ارسنال.منچستر بازی قبلشم خیلی لیاقت پیروزی نداشت برد.چه دقیقه ای گل زد.
کاش دیشب چلسی هم میباخت. :31:

davy jones
11-11-2010, 12:11

عوضش بازی بعدی شما هم امتیاز از دست میدید. با ساندرلند بازی دارین. تازه اسین رو هم به دلیل اینکه تو این بازی اخراج شد، نخواهید داشت و مجبورین با ترکیبی برین تو زمین که جلوی لیورپول رفتین:21:

mjt10063
11-11-2010, 12:23
عوضش بازی بعدی شما هم امتیاز از دست میدید. با ساندرلند بازی دارین. تازه اسین رو هم به دلیل اینکه تو این بازی اخراج شد، نخواهید داشت و مجبورین با ترکیبی برین تو زمین که جلوی لیورپول رفتین:21:

100% تائید میشه
درضمن
شما اگر بازی رو دیدی
او زربه کاشته توس رو خطرناک نمیدونید
که با هنر نمای فندرسار
دفع شد
و او قیچی برگردون برباتف
دریبل اورا و ضربه مستقیم
و ...
شما اگر یه همچین بازی کنای بی تجربه ای داشتین
همین قدر موقعیت هم نمیتونستید در برابر من سیتی با این ستارهاش
بسازین

vahidgame
11-11-2010, 12:29
آره دیگه همه بازیکنای بی تجربه بودن
اون ویدیچ و فردیناد و اسکولز که تازه از تیم جوانان اومدن. بعد ون در سار و فلچر و نانی و برباتوف و اورا و پارک و کریک و اوشی و براون هم اولین باری بود که جلوی این همه تماشگر بازی می کنن :39:

mjt10063
11-11-2010, 12:46
آره دیگه همه بازیکنای بی تجربه بودن
اون ویدیچ و فردیناد و اسکولز که تازه از تیم جوانان اومدن. بعد ون در سار و فلچر و نانی و برباتوف و اورا و پارک و کریک و اوشی و براون هم اولین باری بود که جلوی این همه تماشگر بازی می کنن :39:

لیست بازیکنان شیاطین
1 Van Der Sar
3 Patrice Evra
5 Rio Ferdinand
15 Nemanja Vidic
21 Rafael da Silva
13 Ji Sung Park
16 Michael Carrick
17 Nani
18 Paul Scholes
24 Darren Fletcher
9 Dimitar Berbatov

49' 6 Wes Brown
69' 22 John O`Shea
78' 14 Javier Hernandez (Chicharito)

لیست بازیکنان من سیتی

25 Joe Hart
4 Vincent Kompany
5 Pablo Zabaleta
17 Jerome Boateng
28 Kolo Toure
7 James Milner
18 Gareth Barry
21 David Silva
34 Nigel De Jong
42 Yaya Toure
32 Carlos Tevez

73' 11 Adam Johnson
80' 13 Kolarov
90' 9 Emmanuel Adebayor

حالا برو حالشو ببر
:thumbsup:

vahidgame
11-11-2010, 12:52
خب که چی؟ :31:
منم دقیقا به همینا اشاره کردم!
دیگه خودتون رو گول نزنید به جز یکی دو تا پست در بقیه پست ها منچستر از سیتی بازیکناش بهتر بود. از نظر تجربه هم مشخصه که بازیکنای منچستر با تجربه تر بودن...
شما فکر کنم فقط رافائل و هرناندز رو توی زمین می بینید بعد می گید تیم بی تجربه بود!

mjt10063
11-11-2010, 13:05
بابا با تجربه به نظر شما برباتف که مثلا تمام کنند بازی بود از توس با تجربه تر بود
نانی و داسیلوا
و فلچر و کریک از بازی ساز های سیتی (گرد بری داویو سیلوا )با تجربه تر بودن
حتی نیمکت زخیره هاشون هم از تعویض های که کردن معلوم بود.
من نمیگم بازی کن های ما بیتجربه اند
من بیگم با این چنین بازیکناهای اگر هر مربی دیگه ای بود تیمش در برابر من سیتی باخت صد در صد میداد.
درود بر فرگسن
:40:

flatrish
11-11-2010, 13:16
دیگه خودتون رو گول نزنید به جز یکی دو تا پست در بقیه پست ها منچستر از سیتی بازیکناش بهتر بود.
این دیگه خیلی جوک بود! ما فقط دفاعمون نسبت به اونا قویتر بود. بقیه موارد اونا قوی بودند. اینو حتی از روی بازیکنای ذخیره شون هم میشه فهمید.

mjt10063
11-11-2010, 13:28
این دیگه خیلی جوک بود! ما فقط دفاعمون نسبت به اونا قویتر بود. بقیه موارد اونا قوی بودند. اینو حتی از روی بازیکنای ذخیره شون هم میشه فهمید.

داشی دمت گرم دیگه شما هم
دفا های ما
اورا بود که مصدوم شد (درست خوب بازی میکرد ولی مصدوم بود و با غیرت)
فردیناند قبول دارم که بهتر بود
ویدیچ هم قبول دارم
داسیلوا ...
برون و اوشی هم که ای میشه گفت نصبت به موقعیت تیم خوب بودن
حالا اونا
کمپانی و زابالتا و توره که حرف نداشتن
فقط میمونه بوتنگ که زیاد آشنای باهاش ندارم و یلا میگفتم که چطور دفاعیه
به نظر من کل کل هیچ فایده ای نداره
اینو هممون میدونیم که شیاطین فقط بخاطر سر مربی گری خوب تونست مساوی کنه
:40::40::40::40::40:

flatrish
11-11-2010, 13:36
اتفاقا می خواستم بیام همینو بگم.:31: اورا و رافائل هم که خوب بازی میکردند اجبارا تعویض شدند.

vahidgame
11-11-2010, 13:39
بابا با تجربه به نظر شما برباتف که مثلا تمام کنند بازی بود از توس با تجربه تر بود
نانی و داسیلوا
و فلچر و کریک از بازی ساز های سیتی (گرد بری داویو سیلوا )با تجربه تر بودن
حتی نیمکت زخیره هاشون هم از تعویض های که کردن معلوم بود.
من نمیگم بازی کن های ما بیتجربه اند
من بیگم با این چنین بازیکناهای اگر هر مربی دیگه ای بود تیمش در برابر من سیتی باخت صد در صد میداد.
درود بر فرگسن
اولا شما فلچر و کریک رو باید با بری و دی یانگ مقایسه کنید چون سیلوا پستش فرق داشت و هافبک چپ بود
بعدشم آره اگه کل بازیکنان رو در نظر بگیریم درسته سیتی بیشتر بازیکن داره ولی ترکیب اصلی دو تا در بازی دیشب رو در نظر بگیرید دو تا تیم تقریبا در یه حد بودن
شما اول یه جوری میگی تیم بی تجربه بود که آدم فکر می کنه با تیم جوانان خودتون توی زمین بودید! :31:

سیستم دو تا تیم تقریبا مثل هم بود اگه بخوایم دونه دونه بازیکان رو با هم مقایسه کنیم به نظرم توی سیتی فقط سیلوا و توز و بری نسبت به بازیکنای هم پست خودشون در منچستر بهتر بودن. بقیه بازیکنای در پستای دیگه یا برای منچستر بهتر بودن یا اینکه اون بازیکنا در یه حد بودن...
درسته بازیکنی مثل یحیی توره بازیکن بزرگیه ولی هیچ وقت نمی تونی بگی که مثلا از اسکولز بهتره :31:

........

در ضمن هیچ وقت کسی نمیاد مربی بزرگ تیمتون رو زیر سوال ببره :31:
پستای منو هم بخونی همچین چیزی اشاره نکردم. فقط میگم که بازیکنای تیمتون رو الکی کوچیک نکنید...

pcforlife
11-11-2010, 13:43
از دو مساله تو بازی دیشب خیلی لذت بردم... اولیش درگیری رافائل با توز:2: بود که خوشم اومد رافائل کم نیاورد!:21:
دومیش زمان های تلف شده بود که کل بازیکنا، مربی و کل ورزشگاه سیتی قلبشون اومده بود تو حلقشون!!:27:
ضمن اینکه وحید جان! سیتی انصافا خیلی پر مهره بود! خیلی! 140 میلیون پوند!!!:18:
با این حال حملات منچستر حساب شده تر بود! سیتی بازی مستقیم رو دستور کارش داشت! (تو کرنر ها این مساله کاملا مشهود بود! هر توپی رو میگرفتند میزدن زیرش تا یه جورایی از نزدیک دیرک بگذره...) اما من یو با پاسکاری سعی میکرد خودش رو به دربازه حریف برسونه و انصافا زهردارتر بود...
این بوآتین هم میرفت رزمی کار میشد موفق تر بود!!:27: ولی ی.توره و سیلوا قشنگ رو اعصابم بودن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سره ضربه کاشته توز کلی استرس گرفتم، چون بازی با لیورپول دقیقا از اون نقطه گل خوردیم! ولی چه واکنش و سوپر سیوی داشت این فندر سار! دمش گرم!:10:
در کل :31::

City
Manchester City
Nobody Knows Your Name

davy jones
11-11-2010, 13:48
میگم چرا دیگه چند وقته که گروه fun vs fun مصاحبه نمیکنن با طرفدارای تیما؟؟

mjt10063
11-11-2010, 13:56
در ضمن هیچ وقت کسی نمیاد مربی بزرگ تیمتون رو زیر سوال ببره :31:
پستای منو هم بخونی همچین چیزی اشاره نکردم. فقط میگم که بازیکنای تیمتون رو الکی کوچیک نکنید...

از دو مساله تو بازی دیشب خیلی لذت بردم... اولیش درگیری رافائل با توز

ضمن اینکه وحید جان! سیتی انصافا خیلی پر مهره بود! خیلی! 140 میلیون پوند!!

من که هرچی میگم کسی گوش نمیده.

میگم چرا دیگه چند وقته که گروه fun vs fun مصاحبه نمیکنن با طرفدارای تیما؟؟

تائید میشه خیلی دوست داشتم یه مصاحبه ای بود
اخه ناسلامتی بازی شیاطین بود ها

MORINIO
11-11-2010, 19:16

چه ربطی داشت اون وقت ؟

لیورپول که با بکش زیرش چلسی رو برد حتمآ بازی رو ندیدی که اینجوری اظهارنظر میکنی !نیمه دوم 11 تاشون چپیده بودن تو محوطه 6 قدمشون!:27:

بازم میگم بازی برگشت خدا بهشون رحم کنه!

اسین هم اصلآ نباید اخراج میشه ! مستقیم اخراج شد یا کارت دوم گرفت ؟

davy jones
11-11-2010, 21:36
اسین هم اصلآ نباید اخراج میشه ! مستقیم اخراج شد یا کارت دوم گرفت ؟

فکر کنم کارت دوم رو گرفت و اخراج شد.

چه ربطی داشت اون وقت ؟

لیورپول که با بکش زیرش چلسی رو برد حتمآ بازی رو ندیدی که اینجوری اظهارنظر میکنی !نیمه دوم 11 تاشون چپیده بودن تو محوطه 6 قدمشون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا فکر میکنی ساندرلند همین کاری که لیورپول کرد و چلسی رو برد، نمیکنه؟:31:

*M!L4D*
11-11-2010, 21:47

A.N.A.P
12-11-2010, 03:00
عجب تیکه ای انداخت عادل :

دارن به هم شوک وارد میکنن ...

Ezel
12-11-2010, 08:52
کارلو آنچلوتی: اسین مستحق دریافت کارت قرمز نبود

سایت گل- کارلو آنچلوتی، سرمربی چلسی، معتقد است که مایکل اسین به دلیل خطایی که در دقایق اضافی بازی اخیر آبی ها مقابل فولام مرتکب شد، مستحق دریافت کارت قرمز نبود.

او گفت تا زمانی که این صحنه را بار دیگر از طریق ویدئو نبیند، نمی تواند در مورد ارائه دادخواست تجدید نظر برای آن تصمیم گیری کند اما تاکید کرد که اسین با این تکل قصد مصدوم کردن بازیکن حریف را نداشت.

سرمربی ایتالیایی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" داور تصمیمش را گرفت و من دوست ندارم در مورد تصمیم او قضاوت کنم. تنها می توانم بگویم آن تکل اخراج نداشت زیرا اسین برای زدن توپ رفته بود. تکل او هیچ خطری برای بازیکن حریف نداشت. او برای توپ رفته بود. آن صحنه، آخرین صحنه بازی بود. او تنها به دنبال رسیدن به توپ بود. مطمئن نیستم آن صحنه مستحق کارت قرمز بود."

اسین با دریافت این کارت قرمز مستقیم، سه بازی آینده تیمش که برابر تیم های ساندرلند، نیوکاسل و بیرمنگام خواهد بود را از دست می دهد.
" اگر او را از دست بدهیم این سه بازی برای ما مشکل ساز خواهد بود. امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. "

آنچلوتی همچنین از پیروزی تیمش مقابل فولام و حفظ صدرنشینی اظهار خشنودی کرد.

" چهار امتیاز اختلاف خوبی است. هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما این اختلاف خوبی است و ما می خواهیم این فاصله را حفظ کنیم. فکر می کنم در این دیدار نمایش خوبی داشته باشیم. من خوشحال هستم زیرا ما از دقایق ابتدایی با ضرباهنگ بالایی بازی کردیم، کاری که مقابل لیورپول انجام دادیم.

ما شروع خوبی داشتیم و در نیمه دوم نیز بازی را به خوبی کنترل کردیم. در دقایق پایانی اندکی به مشکل خوردیم که با توجه به نتیجه 1-0 طبیعی است. با چنین نتیجه ای کنترل بازی دشوار است."

بخش فارسی سایت گل

mjt10063
13-11-2010, 10:27
مارک هیوز: اسین مستحق دریافت کارت قرمز بود
او همچنین در مورد صحنه گل حریف گفت که حضور دروگبای مصدوم در داخل محوطه جریمه، موجب پرت شدن حواس مدافعان تیمش شده است.

2010/11/12 9:01:00

سایت گل- مارک هیوز، سرمربی فولام، معتقد است که تصیمیم مارک اتکینسون، داور دیدار شب گذشته تیمش مقابل چلسی، برای اخراج مایکل اسین درست بوده است.

هافبک غنایی آبی ها که تک گل پیروزی بخش تیمش را در این دیدار به ثمر رساند، به دلیل تکل خشنی که در وقت های تلف شده بازی روی پای کلینت دمپسی زد، با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد.

هیوز در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اسین با دو پا روی دمپسی پرید و به نظر من حرکتش کارت قرمز داشت. "

او همچنین در مورد صحنه گل حریف گفت که حضور دروگبای مصدوم در داخل محوطه جریمه، موجب پرت شدن حواس مدافعان تیمش شده است.

" دروگبا در محوطه جریمه دراز کشیدده بود و این مسئله تمرکز بازیکنان تیمم را به هم زد. ما انتظار داشتیم داور بازی را قطع کند اما متاسفانه او این کار نکرد و ما گل خوردیم.

ما دو موقعیت گلزنی عالی داشتیم و هر دروازه بانی به جز پتر چک نمی توانست آنها را مهار کند."

برنامه بازیهای هفته 13 لیگ برتر جزیره
هفته سیزدهم لیگ برتر از شنبه شب آغاز می شود

2010/11/12 17:51:00

سایت گل- رقابتهای هفته سیزدهم لیگ برتر، شنبه شب با برگزاری 8 دیدار دنبال می شود و دودیدار باقی مانده هم روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

هفته سیزدهم رقابتها در حالی آغاز می شود که چلسی با 28 امتیاز صدرنشین جدول رقابتهاست.یونایتد با 24 امتیاز در رده دوم است و تیمهای آرسنال (با 23 امتیاز)، سیتی (با 21 امتیاز) ، نیوکاسل ، بولتون وتاتنهام در رده های بعدی قرار گرفته اند. برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای لیگ برتر بدین ترتیب است:

شنبه 22 آبان (13 نوامبر)

*استون ویلا – منچستریونایتد (ساعت 16.15)

*منچسترسیتی- بیرمنگام(ساعت 18.30)

*نیوکاسل- فولام(ساعت 18.30)

*تاتنهام – بلکبرن(ساعت 18.30)

*وستهم –بلکپول(ساعت 18.30)

* ویگان- وست بروموویچ(ساعت 18.30)

*ولوورهمپتون- بولتون(ساعت 18.30)

* استوک سیتی- لیورپول (ساعت 21)

یکشنبه 23 آبان (14 نوامبر)

* اورتون – آرسنال (ساعت 17.30)

*چلسی - ساندرلند(ساعت 19.40)

کریس رونالدو: فرگوسن بهترین مربی دنیاست
ستاره باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی مربی منچستریونایتد را بهترین مربی دنیا دانسته است

2010/11/11 16:53:00
سایت گل- کریستیانو رونالدو، مهاجم باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی مربی سابقش در باشگاه منچستریونایتد را بهترین مربی دنیا نامیده.

فرگوسن تاثیر فراوانی در پرونده کاری رونالدو داشت و زمانی که در سال 2003 او را از اسپورتینگ لیسبون به انگلیس آورد، تلاش زیادی در پرورش مهارتهای رونالدو به کار گرفت.پس از آن بود که رونالدو توانست سه قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در طول شش سال حضورش در منچستریونایتد کسب کند.

رونالدو در گفت و گو با روزنامه مترو، زبان به نقش موثر فرگوسن در رشد و پرورش او به عنوان یک بازیکن گشود و در مقایسه فرگوسن و مربی کنونی اش، ژوزه مورینیو گفت:« از برخی نظرها، آنها شباهتهای زیادی دارند. هردوی آنها باتجربه اند و هر عنوان ممکن در دنیای فوتبال را کسب کرده اند. تنها تفاوتی که بین مورینیو و فرگوسن در ذهن من می آید این است که فرگوسن مسن تر از مورینیو است. من کار کردن با سر الکس را دوست داشتم. ما رابطه خیلی خوبی داشتیم و الان هم او دوست من است. به نظر من، سرالکس فرگوسن بهترین مربی دنیاست.»

ستاره پرتغالی در ادامه با اشاره به انتقاداتی که در مورد شروع ضعیف او در رقابتهای این فصل گفت:« وظایف من تغییری نکرده. من تلاش می کنم و آرامش دارم و اجازه می دهم تا همه چیز به سمت من بیاید. من باید چند مسابقه ای برای رسیدن به گل صبر می کردم ولی از آن زمان تا به حال همه چیز تغییر کرده است. این نشان دهنده آن است که فوتبال غیرقابل پیش بینی است. این شرایطی است که در حال تجربه آن هستم و از این بابت خوشحالم و امیدوارم که بتوانم این روند را ادامه بدهم.»

رونالدو در ادامه در مورد تاثیر عمیق مورینیو برروی هم تیمی های جدیدش، سامی خدیرا و مسعوت اوزیل گفت:«نظم و انسجام بیشتری داریم. مورینیو شیوه بازی تیم را تنظیم کرده است. او مربی فوق العاده ای است و عناوینی که او با تیمهای مختلف کسب کرده، ارزشهای او را ثابت می کنداوزیل و خدیرا بازیکنان فوق العاده ای هستند. آنها همچنان مرا سورپرایز می کنند، دقیقا همان طور که در جام جهانی بودند و من از بازی کردن در کنار آنها لذت می برم.»

در نهایت رونالدو در پایان صحبتهایش در مورد توپ طلای فیفا گفت:« این سوال سختی است.باید ببینیم که فیفاامسال چه کسی را انتخاب می کند.»

vahidgame
13-11-2010, 11:39
به به
این هفته بازی های منچستر و آرسنال سخته
حال میده این دو تا ببازن بعد چلسی هم ببره :31:

mjt10063
13-11-2010, 11:49
به به
این هفته بازی های منچستر و آرسنال سخته
حال میده این دو تا ببازن بعد چلسی هم ببره :31:

ایشالا خدا برعکسش رو عمل کنه
به امید پیروزی شیاطین

mjt10063
13-11-2010, 12:55
اولتیماتوم بندتنر به ونگر:نیمکت نشینی بس است!
بندتنر در مصاحبه ای اخیرا گفته است : من به اندازه کاففی خوب بازی می کنم و اصلا به نیمکت نشینی رضایت نمیدهم.

2010/11/13 12:18:00

سایت گل- به گزارش آرسنال دات آي آر وی ، نیکلاس بندتنر در این مصاحبه مستقیما به آرسن ونگر گفته:« یا به من هم بازی می دهید یا آرسنال را ترک می کنم.»
بایرن مونیخ قبلا علاقه خود را به بندتنر نشان داده است، اما ونگر نقشه ای برای فروش او ندارد.

بندتنر دوسالی هست که می خواهد بهترین مهاجم جهان باشد و با هدفی که در ذهن دارد ،نمی تواند نیمکت نشینی آرسنال را بپذیرد. بندتنر بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتی طولانی مدت، در 2 بازی برای آرسنال به میدان رفت و 2 گل به ثمر رساند.
او معتقد است در حال حاضر آماده ترین دوران زندگی ورزشی خود را سپری می کند.

ونگر نیز در عکس العملی حرفه ای از وی خواسته است تا با نشان دادن کیفیت خود برای بازی کردن تلاش کند و راه های دیگر (مصاحبه و جنجال سازی ) را انتخاب نکند.

آرسن ونگر در مورد بازیکن شماره 52 گفت : «او باید آماده تر باشد تا بازی کند. گاهی بازیکن در حد خوبی است اما انتظارها از او بیشتر است، بندتنر باید بهتر شود تا بازی کند.»

ونگر با فان مارویک در مورد فان پرسی صحبت می کند
مربی فرانسوی در نظر دارد تا با مربی تیم ملی هلند تماس بگیرد

2010/11/13 11:06:00

سایت گل- روبین فان پرسی، بهانه ای است که آرسن ونگر، مربی فرانسوی آرسنال با برت فان مارویک، سرمربی تیم ملی هلند به صحبت بپردازد.تیم ملی هلند چهارشنبه آتی در دیداری دوستانه مقابل ترکیه به میدان می رود و مربی هلند تمایلش را برای استفاده از فان پرسی در تیمش اعلام کرده. این در حالی است که فان پرسی پس از مصدومیتی که در ماه آگوست گریبانگیرش شد، در دیدارهای کمی به میدان رفته و تنها یکشنبه گذشته در دیدار مقابل نیوکاسل برای 57 دقیقه بازی کرد.

این طور به نظر می رسد که فان پرسی پس از غیبتی طولانی، هنوز به اوج آمادگی جسمانی نرسیده و ونگر در استفاده از او بسیار محتاطانه رفتار می کند.

ونگر روز جمعه در کنفرانسی خبری گفت:« ما با روبین و مربی تیم ملی هلند در این رابطه صحبت خواهیم کرد.از یک سو، شرایط او تا 10 یا 12 روز پیش قطعی نبود ولی هنوز هم او به اوج آمادگی نرسیده ولی اگر قرار باشد برای 45 دقیقه بازی کند، شاید بتوانیم با مربی تیم ملی هلند به توافق برسیم. چون این شرایط خوبی برای فان پرسی هم هست که اندکی رقابت کند.»

ونگر ادامه داد:« باید ببینیم اوضاع درطول این هفته چطور پیش می رود و بعد در مورد این ماجرا تصمیم گیری خواهیم کرد.»

آرسنال روز یکشنبه مقابل اورتون به میدان خواهد رفت.

فردیناند:توئیتر به من کمک کرد تا برغم غیبت در جام جهانی غلبه کنم
مدافع انگلیسی از کمکی که توئیتر به اوبر غلبه بر غم غیبت در جام جهانی رسانده می گوید

2010/11/13 10:50:00

سایت گل- ریو فردیناند، مدافع باتجربه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که با استفاده از شبکه اجتماعی توئیتر توانسته راحت تر به غم و غصه غیبتش در جام جهانی 2010 به خاطر مصدومیت غلبه کند

مدافع منچستریونایتد قرار بود در جام جهانی برای انگلیس به میدان برود ولی مصدومیت از ناحیه زانو او را از همراهی «سه شیر» در این رقابتها بازداشت و شانس حضور در تمام دیدارهای انگلیس در جام جهانی را از دست داد

فردیناند اکنون در گفت و گو باAbsolute radio گفت:«هیچ چیزی برای من دوست داشتنی تر از هدایت تیم ملی کشورم در جام جهانی نبود. ولی از اینکه شانس حضور در این رقابتها را به خاطر مصدومیت از دست دادم واقعا ناراحت شدم و توئیتر به من کمک زیادی کرد تا با این غم بزرگ کنار بیایم.»

فردیناند ادامه داد:« از طریق توئیتر با بازیکنان و هواداران در تمام بودم. باید بگویم که انگار به توئیتر اعتیاد دارم. این واقعا فاصله بین ما و هواداران را کم می کند.»

این مدافع 32 ساله اکنون یکی از کاربران پرو پاقرص توئیتر است و در صفحه اش بیش از 175 هزار هوادار دارد.

البته او بسیار بعید می داند که سرالکس فرگوسن به این وب سایت علاقه ای داشته باشد:« فکر نمی کنم که الکس به این زودی ها به توئیتر بیاید.او توئیتر را می شناسد ولی بعید می دانم که از آن استفاده کند.»

pcforlife
13-11-2010, 18:03
ماشالا ماکدا! ماشالا ویدیچ!
پنج مین مونده! خدا کنه سومیشو بزنیم!:20:

pcforlife
13-11-2010, 18:15
مساوی عادلانه بود! ولی کاش کل بازی مثل 10 دقیقه آخر مسابقه بازی می کردیم... داوری هم واقعا ضعیف بود!
ولی انصافا عجب گلی زد ماکدا!!
این گزارشگره چقد سوتی میداد! سردرد گرفتم...:2:

mjt10063
13-11-2010, 18:22
تبریک میگم به دشمنان شیاطین سرخ
بازم مساوی به نفع
چلسی و ارسنال
:2:

MORINIO
13-11-2010, 18:35
چرا فکر میکنی ساندرلند همین کاری که لیورپول کرد و چلسی رو برد، نمیکنه؟:31:

فکر نمیکنم قدرتشو داشته باشه !

البته چلسی واسه بازی فردا خیلیهارو نداره الکس - اسین - لمپارد و ... !

تبریک میگم به دشمنان شیاطین سرخ
بازم مساوی به نفع
چلسی و ارسنال
:2:

دشمن هم نیستیم رقیب هم هستیم !

ولی چه بازی جالبی بود ... من از دقیقه 70 نشستم پای بازی و همه اتفاقات مهم هم تو همین 20 دقیقه رخ داد!:31:

vahidgame
13-11-2010, 19:54
به هوادارای منچستر این تساوی رو تبریک میگم :31:

فردا هم ما ساندرلند رو می زنیم تا درس عبرتی بشه برای بقیه :31:

گرافيكار
13-11-2010, 22:28
هرچند براي يه ليورپولي گفتنش سخته
ولي انصافا از تعويضهاي فرگوسن لذت بردم
اين بازي و جوش جوري بود و پيش ميرفت كه فكر نميكردم منچستر بتونه به بازي برگرده و امتياز بگيره
كلا منچستر وسط و كناره هارو با هم از دست داده بود
ولي با اون دو تعويض هم كناره هاي حريف رو عقب نگه داشت هم توي سانتر بهتر شد
هر چند قبلش خوش شانس هم بود كه بيشتر گل نخورد

MORINIO
13-11-2010, 23:33
استوک 2-0 لیورپول

حال میکنیـــــــــــــــــــم ! :27:

چلسی رو میبرین هااان ؟! :27:

davy jones
14-11-2010, 10:34
استوک 2-0 لیورپول

احتمالا هنوز تو کف بردن چلسی مونده بودن:27:

mjt10063
14-11-2010, 11:29
احتمالا هنوز تو کف بردن چلسی مونده بودن:27:

حالا که این طور شد
ایشالا چلسی هم مساوی کنه
یا ...
3 . 4 از بازیکنان اصلی مصدوم قرمز بشن:21::21::21:

mjt10063
14-11-2010, 17:14
جریمه 65 هزار پوندی منچستریونایتد به دلیل عدم مصاحبه فرگوسن با شبکه بی بی سی
شبکه بی بی سی در سال 2004 در یکی از برنامه هایش که به بحث دلالی در فوتبال انگلیس اختصاص داشت، ادعا کرد که جیسون، یکی از پسرهای فرگوسن، در نقل و انتقال بازیکن در منچستریونایتد، نقش دارد. از آن زمان سر الکس این شبکه را تحریم کرد.

2010/11/14 16:14:00

سایت گل- ادامه امتناع سر الکس فرگوسن از مصاحبه با شبکه بی بی سی موجب شد تا باشگاه منچستریونایتد مجبور شود بار دیگر جریمه ای 65 هزار پوندی بپردازد.

به گزارش نشریه دیلی میل، شبکه بی بی سی یکی از شبکه هایی است که حق پخش لیگ برتر را در اختیار دارد و مصاحبه نکردن با آن برخلاف قوانین لیگ برتر است. گفته می شود که سر دیوید ریچاردز، رئیس لیگ برتر، با دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد تماس گرفته و در این مورد صحبت کرده است.

براساس قوانین جدید لیگ برتر، مربیان همه تیم ها باید پیش و پس از بازی در صورت درخواست شبکه بی بی سی، با آنها مصاحبه کنند.

فرگوسن تا کنون در این فصل 13 بار از صحبت کردن با بی بی سی خودداری کرده و برای هر بار باشگاه منچستریونایتد باید 20 هزار پوند بپردازد.

با این وجود به نظر می رسد مسئولان لیگ برتر قصد دارند جریمه سبک تری برای شیاطین سرخ در نظر بگیرند هر چند اگر این مسئله ادامه پیدا کند، در ادامه فصل این جریمه ها سنگین تر خواهد شد.

شبکه بی بی سی در سال 2004 در یکی از برنامه هایش که به بحث دلالی در فوتبال انگلیس اختصاص داشت، ادعا کرد که جیسون، یکی از پسرهای فرگوسن، در نقل و انتقال بازیکن در منچستریونایتد، نقش دارد. از آن زمان سر الکس این شبکه را تحریم کرد.

Majid_17_206
14-11-2010, 20:27
این فصل منچستر داره خیلی بد نتیجه میگیره...من فکر میکنم این فصل هم چلسی قهرمان بشه

IISaEeDII
14-11-2010, 21:09
متاسفانه تا حوالی دقیقه 60 چلسی 2 بر صفر از تیم قدرتمند ساندرلند عقبه ! اونم توی استمفورد بریج !
ترکیب چلسی در این بازی
Petr Cech
Jose Bosingwa
Branislav Ivanovic
Paulo Ferreira
Ashley Cole
Ramires
John Mikel Obi
Yury Zhirkov
Nicolas Anelka
Didier Drogba
Florent Malouda

ذخیره ها
Ross Turnbull
Jeffrey Bruma
Patrick van Aanholt
Josh McEachran
Gael Kakuta
Salomon Kalou

من نمی دونم جان تری دیگه چه بلایی سرش اومده که تو این بازی حاضر نیست !
وحشتناکه !

davy jones
14-11-2010, 21:19
حالا که این طور شد
ایشالا چلسی هم مساوی کنه
یا ...
3 . 4 از بازیکنان اصلی مصدوم قرمز بشن:21::21::21:

تو که اینقدر مستجاب الدعوه ای چرا تا حالا رو نکرده بودی؟:31::31:

چلسی تا دقیقه ی 80 کماکان 2 بر صفر عقبه!!

IISaEeDII
14-11-2010, 21:28
3-0 شد !
واقعا متاسفم برای این مردک که اسم خودشو مربی گذاشته !
فقط می تونم سکوت کنم !!!

B3HZ@D
14-11-2010, 21:36
تا موقعی که چلسی برنده باشه مربی هم بالطبع خوبه
ولی وقتی امتیاز از دست بده مربی بدی میشه :27:

*M!L4D*
14-11-2010, 21:44
و گل سوم رو دنی ولبک می زنه تا ثابت کنه بازیکنه یونایتد هست ..................( چه ربطی داشت :دی)

mjt10063
14-11-2010, 21:47
هاهاهاهاهاهاهاها
حال میکنیم
باخ تو زمین خودی
چه حالی میده:27::27::27::27::27::27:

زنده باد شیاطین سرخ:40::40::40::40::40:

حالا درد شیاطین از بازیکن نداشتن حس کنید

پیروزی از آن ماست
:26::26::26::26::26::26::26:

vahidgame
14-11-2010, 22:38
من اصلا حواسم به این بازی نبود!

الان رفت نتیجه رو دیدم کپ کردم :18:

جالبه پائولو فریرا دفاع وسط بودش! بعد رمیرس هم توی زمین بوده. احتمالا این دو تا بازیکن سوتی زیاد دادن

کاش اول فصل یه دفاع وسط و هافبک وسط خوب می خریدیم که اینجور موقع ها که بازیکنای کلیدی نیستن به مشکل نمی خوردیم :13:

VBYOFSKI
14-11-2010, 22:43
عجب هفته ای بود این هفته برای آرسنالیها.
تساوی من سیتی و من یونایتد الانم که باخت چلسی و برد خودمون.

تبریک میگم به آرسنالیهای عزیز این برد رو.

pcforlife
14-11-2010, 22:48
عجیبا! باخت تو زمین خودی با سه گل اونم با این ترکیب؟ کسی بازی رو دیدیه؟:18: در کل مقادیر زیادی خوشحال شدم و با برد آرسنال خوشحالیم سه شد!!:goatee:

Petr Cech
Jose Bosingwa
Branislav Ivanovic
Paulo Ferreira
Ashley Cole
Ramires
John Mikel Obi
Yury Zhirkov
Nicolas Anelka
Didier Drogba
Florent Malouda

و گل سوم رو دنی ولبک می زنه تا ثابت کنه بازیکنه یونایتد هست ..................( چه ربطی داشت :دی)

vahidgame
14-11-2010, 22:53
احتمالا از دفاع وسط و هافبک وسط ها ضربه خورده :13:

اشکالی نداره. بازی رو در رو با رقیبامون اینو جبران می کنیم :31:

گرافيكار
14-11-2010, 23:21
استوک 2-0 لیورپول

مسئله اينه كه فقط ليورپول نيست كه چلسي رو ميبره
انگار چلسي قصد داره اينروزا به تيمي نه نگه

IISaEeDII
14-11-2010, 23:44
تا موقعی که چلسی برنده باشه مربی هم بالطبع خوبه
ولی وقتی امتیاز از دست بده مربی بدی میشه :27:

شما اظهار نظراتو نگه دار برای میلان!

من اصلا حواسم به این بازی نبود!

الان رفت نتیجه رو دیدم کپ کردم :18:

جالبه پائولو فریرا دفاع وسط بودش! بعد رمیرس هم توی زمین بوده. احتمالا این دو تا بازیکن سوتی زیاد دادن

کاش اول فصل یه دفاع وسط و هافبک وسط خوب می خریدیم که اینجور موقع ها که بازیکنای کلیدی نیستن به مشکل نمی خوردیم :13:
خوب بله البته با اون خرید های طلایی و فروش کاروالیو 100 درصد هم این ترشیده باید بیاد و دفاع وسط وایسه !

هاهاهاهاهاهاهاها
حال میکنیم
باخ تو زمین خودی
چه حالی میده:27::27::27::27::27::27:

زنده باد شیاطین سرخ:40::40::40::40::40:

حالا درد شیاطین از بازیکن نداشتن حس کنید

پیروزی از آن ماست
:26::26::26::26::26::26::26:
رفیق جسارت نباشه ولی شما به نظر میاد تازه امسال تماشاچی لیگ انگلیس شدید یا اینکه یادتون رفته
اگه تیم شما تازه امسال خورده به مصدومیت بازیکن چلسی در این مورد از فصل 2006 به بعد هر سال شدیدا مشکل داشته و ضرر کرده ! از مصدومیت های 1 ساله ی اسین و بیش از 1 سال بوسینگوا و نصف فصل دکو و پیتر چک کاروالیو تا بیماری دروگبا و مصدومیت فاجعه بار لمپارد ! ولی این شکست به هیچ عنوان قابل توجیه نیست ! به هیچ عنوان

mjt10063
15-11-2010, 12:11
رفیق جسارت نباشه ولی شما به نظر میاد تازه امسال تماشاچی لیگ انگلیس شدید یا اینکه یادتون رفته
اگه تیم شما تازه امسال خورده به مصدومیت بازیکن چلسی در این مورد از فصل 2006 به بعد هر سال شدیدا مشکل داشته و ضرر کرده ! از مصدومیت های 1 ساله ی اسین و بیش از 1 سال بوسینگوا و نصف فصل دکو و پیتر چک کاروالیو تا بیماری دروگبا و مصدومیت فاجعه بار لمپارد ! ولی این شکست به هیچ عنوان قابل توجیه نیست ! به هیچ عنوان

جواب :::::::::

تحقیر در استمفوردبریج(عکس )
چلسی که این روزها را شاید روزهای افت این تیم در لیگ برتر نامید ، پس از تساوی روز گذشته منچستر یونایتد و پیروزی آرسنال نتوانست فاصله اش را با رقبا حفظ کند و با نتیجه 3 بر 0 از ساندرلند شکست خورد تا صدر نشینی اش را به خطر بیاندازد

2010/11/15 0:46:00

داشی من الان 6 ساله دارم لیگ رو میبینم
منظورم به شما نبود شما اگر تازه دارین این تاپیک رو میخونید
برگردین 3 صفحه عقب تر
اونجای که بحث سر بد بودن شیاطین در مقابل سیتی بود
:27::27::27:

vahidgame
15-11-2010, 12:19
به به خوب شد چلسی یه باخت داد تا یه خبر هم از چلسی بذاری :27:

در نبود بازیکنایی مثل لمپارد و اسین و تری و الکس هر تیم دیگه ای هم بود به مشکل می خورد

الان همین منچستر آرسنال و سیتی بازیکنای کلید اونا نباشن خیلی به مشکل می خورن

mjt10063
15-11-2010, 12:25
به به خوب شد چلسی یه باخت داد تا یه خبر هم از چلسی بذاری :27:

در نبود بازیکنایی مثل لمپارد و اسین و تری و الکس هر تیم دیگه ای هم بود به مشکل می خورد

باور کن کلی حال میکنم
باحات هم صحبت میشم
تیکه های باحالی میندازی
دمت گرم:7::7::7::7::7:

davy jones
15-11-2010, 12:25
وحید جان! در منچستر که همین الان خیلی از بازیکنای کلیدی مصدومن. تعدادشون هم از مصدومای چلسی خیلی بیشتره:
رونی، والنسیا، گیگز، برباتوف، کریک، هارگریوز، پاتریس اورا و کاپیتان گری نویل

بازیکنایی مث اسکولز و فردیناند هم تازه از بند مصدومیت رها شدن وگرنه تا همین چندی پیش اونها هم نبودن.
ولی منچستر جلوی هیچ تیمی اینطوری بازی رو وا نداده تا حالا.

mjt10063
15-11-2010, 12:35
وحید جان! در منچستر که همین الان خیلی از بازیکنای کلیدی مصدومن. تعدادشون هم از مصدومای چلسی خیلی بیشتره:

بازیکنایی مث اسکولز و فردیناند هم تازه از بند مصدومیت رها شدن وگرنه تا همین چندی پیش اونها هم نبودن.

داشی اینا همه بر میگرده
سر مربی گری
دیگه چه میشه کرد سر الکس دیگه
از هیچی بهترین رو می سازه
دمش گرم

vahidgame
15-11-2010, 12:41

بازی با سیتی که چند تا از اینا بودن. اینا هم احتمالا مصدومیتشون کوتاه مدته
برای شما فقط والنسیا به مدت طولانی مصدومه. جایگزین اونم بازیکن زیاد دارید
بعد در مقابلش چلسی رو نگاه کنید. لمپارد الان خیلی وقته مصدومه. اون بازی های اول فصل که لمپارد بازی می کرد رو 6 تا 6 گل می زدیم :31: نبودش واقعا خیلی زیاد حس میشه. چون جای اون بازیکن درست و حسابی نداریم. جاش معمولا رمیرس گذاشته میشه که خیلی ضعیفه. به نظرم فرزاد آشوبی استقلال جاش بازی کنه به مراتب خیلی بهتره :31:
ولی منچستر بازیکن کلا زیاد داره. در این زمینه کلا خیلی زرنگ هستید :31: هر سال بازیکناتون تعدادشون خیلی زیاده به خاطر همین وقتی بازیکنای کلیدی مصدوم بشن کمتر به مشکل می خورید...
مثلا اگه تری و الکس توی دفاع وسط های چلسی نباشن جای اون باید یه بازیکنی مثل پائولو فریرا که دفاع راستش رو به زور بازی می کنه رو باید بذاره دفاع وسط! ولی توی منچستر اگه فرضا فردیناد و ویدیچ نباشن جای اونا بازیکن زیاد هست مثل اسمالینگ و براون و اوشی و ایوانز و ....
کلا فرگوسن همیشه تیمتون رو خیلی خوب می بنده. اگه مربی های دیگه هم اینو یاد می گرفتن کمتر به مشکل می خوردن:31:

باور کن کلی حال میکنم
باحات هم صحبت میشم
تیکه های باحالی میندازی
دمت گرم:7::7::7::7::7:

تا باشه از این تیکه ها :7: :31:

davy jones
15-11-2010, 12:59
وحید داری بازکنایی مث اسمالینگ و اوانز و ... رو که تا قبل از اینکه فرگوسن بیاردشون تو منچستر، نه من میشناختمشون و نه تو، با امثال فریرا و بوسینگهوا که سابقه جام جهانی و جام ملتهای اروپا تو ترکیب تیم ملی پرتغال دارن مقایسه میکنی؟؟ حالا چون رامیرس 2 تا بازی اسفناک بازی کرده دلیل میشه که کلا بازی کن بدیه. بیچاره ناسلامتی مثلا بازیکن فیکس تیم ملی برزیل تو جام جهانی 2010 بود. انصاف و مرامت تا همین جا بود وحید جان؟؟؟؟؟:31:
کلا با این کلا هات حال میکنم:27:

vahidgame
15-11-2010, 13:23
وحید داری بازکنایی مث اسمالینگ و اوانز و ... رو که تا قبل از اینکه فرگوسن بیاردشون تو منچستر، نه من میشناختمشون و نه تو، با امثال فریرا و بوسینگهوا که سابقه جام جهانی و جام ملتهای اروپا تو ترکیب تیم ملی پرتغال دارن مقایسه میکنی؟؟ حالا چون رامیرس 2 تا بازی اسفناک بازی کرده دلیل میشه که کلا بازی کن بدیه. بیچاره ناسلامتی مثلا بازیکن فیکس تیم ملی برزیل تو جام جهانی 2010 بود. انصاف و مرامت تا همین جا بود وحید جان؟؟؟؟؟:31:
کلا با این کلا هات حال میکنم:27:

کلا این کلا ها قشنگنه :31::31::31:

آخه نگاه کن همیشه هم که تجربه مهم نیست. درسته پائولو فریرا سابقه ملی زیادی داره ولی کلا بازیکن اون چنان خوبی نیست. اون موقعی هایی که توی اوجش بود و دفاع راست بازی می کرد اون چنان آش دهن سوزی نبود چه برسه دیگه به الان! :31:
بعد همچین بازیکنی میاد دفاع وسط بازی می کنه :18: اون ایوانز و اسمالینگ به مراتب خیلی بهتر از این بازیکنن
این بازیکنا درسته معروف نیستن ولی وقتی میان توی منچستر معروف میشن :31:
اون رامیرس رو هم مطمئنی که توی جام جهانی فیکس بودش؟! با فیلیپه ملو اشتباه نگرفتیش؟ :31:
چند دفعه بازی اونو توی چلسی دیدم خوب بازی نمی کرد

davy jones
15-11-2010, 13:26
وحید جان ... عزیز دل بابا ... توجیه نکن عزیز من.:31: بد بازی کردین و باختین دیگه. حالا گیرم یه گل هم تقصیر فریرا و رامیرس باشه. چلسی با این همه بازیکن هجومی فوق العاده چرا نتونست حتی یه دونه گل بزنه تو خونه ی خودش؟ هان؟

vahidgame
15-11-2010, 13:33
آره توجیه که نمیشه کرد :31:
نتیجه خیلی بدی بود. حداقل اگه توی خونه حریف اینجوری می باخت باز خیلی بد نبود. احتمالا اکثر بازیکنا بد بودن :13:
توی خونه حریف این چند ساله چند بار پیش اومده که بد ببازیم حتی زمان مورینیو. ولی یادم نمیاد که توی زمین خودمون اینجوری باخته باشیم!!
امیدوارم که نیم فصل چند تا بازیکن خوب بگیریم مثلا قراره امسال قهرمان CL بشیم :31:

shutdown
15-11-2010, 13:44
دوستان...نبودن چند بازيكن رو بهونه باختتون قرار نديد....چلسي اين روزها بد بازي ميكنه و بد نتيجه ميگيره...من يادمه اوايل فصل گفتم چلسي به مشكل بر ميخوره چون تو خيلي از پست ها بازيكن جايگزين مناسب نداره...تو منچستر وقتي والنسيا كه ميدونم همتون قبولش دارين...وقتي اون نيست بازيكن جاش داريم...ولي كارايي والنسيا رو برامون نداره...فقط ميتونيم جاش بازيكن بزاريم...اوبرتان پارك گيگز و در 2بازي قبل ببه...نبودن روني...كه همتون ميدونيد كه هيچوقت هرناندز به اندازه روني تاثير گذار نخواهد بود...بين تك مهاجم و 2 مهاجم بازي كردن خيلي فرق هست...شما اگه با روني و بربا بازي كني موفق تري يا با بربا و هرناندز؟؟يا تك مهاجم اگه بربا باشه بهتره يا روني؟!
در كل ميخوام اين رو بگم...نبود روني والنسيا اندرسون گيگز نويل هارگريوز رو حساب نميكنم چون تازه به جمع پيوسته و از اول نبوده كه بگم تاثير گذاره....
همه ميدونن كه خصوصيت بارز اندرسون توپ گيريش در وسط زمين هست...مثلا اگه يونايتد جلو باشه و از دقيقه 60 به بعد اندرسون جاي كريك يا فلچر بياد و فقط توپ گيري كنه و نذار هافبك هاي حريف بازي سازي كنن و ناني و والنسيا از اطراف با پاس هاي اسكولز فرار كنن و روني و برابا اماده گل زني باشند...و در ضد حملات تيم حريف..اگه فرديناند مصدوم نشه و با ويديچ هماهنگ باشه وسط رو كاملا ببندند و توپ رو به نويل يا رافائل برسونن و دوباره بازي سازي از وسط زمين شروع بشه...مشكل كجا خواهد بود...منچستر خيلي وقته كه همه بازيكن هاش رو يه جا در اختيار نداره...يكي هست تا اماده ميشه اون يكي مصدوم ميشه ولي چلسي اينتور نيست تري رو تازه از دست داده و همچنين لمپارد رو...ولي منچستر از جام جهاني فرديناند رو نداشته و اون هماهنگي لازم رو نداره...اگه همه اين ها در كنار هم باشند ديگه شاهد امتياز از دست دادن نخواهيم بود...

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

منچستري كه همه بازيكن هاش رو در اختيار داشته باشه نتيجش ميشه بازي با ميلان

Ezel
15-11-2010, 15:20
آنچلوتي: تري بازي انگليس و فرانسه را از دست مي‌دهد

سايت گل – کارلو آنچلوتي، مربي چلسي گفته مصدوميتي که جان تري را از بازي مقابل ساندرلند بازداشت باعث مي‌شود او بازي بعدي تيم انگليس را هم از دست بدهد.

او از ناحیه عصب بخشی از همسترینگش مصدوم است و به همين دليل در جريان شکست غيرمنتظره سه بر صفر مقابل ساندرلند بازي نکرد. آنچلوتي مي‌گويد انتظار دارد مدافع مياني‌اش به بازي بعد چلسي مقابل بيرمنگام برسد.

او مي‌گويد: «تري ديروز تمرين کرد اما عصب همسترينگ او همچنان درد مي‌کرد. ما روز بازي با ساندرلند روي او آزمايش انجام داديم و مشخص شد که نمي‌تواند بازي کند. به نظرم او براي تيم انگليس مقابل فرانسه (که در وسط هفته برگزار مي‌شود)‌هم نتواند به ميدان برود.

انتظار دارم که او به بازي بعدي ما برسد. او کنترل مشکل را در دست گرفته. تري هرگز در تمرينات غايب نبود. البته او درد زيادي داشت اما به نظرم مي‌تواند در بازي بعدي ما به ميدان برود. او تحت مداواست و فکر کنم مشکلي نداشته باشد.»

پائولو فريرا، مدافع پرتغالي که بيشتر در سمت راست خط دفاعي بازي مي‌کند جاي تري را در قلب دفاع گرفت و کنار برانيسلاو ايوانوويچ بازي کرد، هرچند که نمايش خوبي نداشت. آنچلوتي با اين حال مي‌گويد: «بيشتر به فريرا اعتماد داشتم تا به جفري بروما، چون او را در تمرينات ديده بودم. دليل باخت ما بازي فريرا در پست مدافع مياني نبود.»

اين دو نفر فصل پيش در جام اتحاديه هم يک بار مقابل بلکبرن کنار هم بازي کرده بودند. البته چلسي در آن بازي هم سه گل خورد.

بخش فارسی سایت گل

pcforlife
15-11-2010, 18:26
راستی رونی هم مثه اینکه از آمریکا به سلامتی برگشت!:31:

VBYOFSKI
15-11-2010, 20:16

دیگه تو نبود بازیکن و مصدومیت که رو دست آرسنال نباید حرف بزنین. فکر کنم پارسال رکورد مصدوم بودن بازیکنان اصلی تو یه بازی رو شکوند آرسنال. از اول همین فصل هم کم مصدوم نداشته ولی تونسته بدون چندتا از بازیکنای اصلی هم نتیجه بگیره.

mjt10063
15-11-2010, 22:45
دیگه تو نبود بازیکن و مصدومیت که رو دست آرسنال نباید حرف بزنین. فکر کنم پارسال رکورد مصدوم بودن بازیکنان اصلی تو یه بازی رو شکوند آرسنال. از اول همین فصل هم کم مصدوم نداشته ولی تونسته بدون چندتا از بازیکنای اصلی هم نتیجه بگیره.

بابا اینجا همه کل انداختن واسه کمبود بازیکن مصدومیت بازیکن و...
بیخیال
شیاطین سرخ رو عشق است:40::40:

zahedy2006
16-11-2010, 10:03
می گم تو این تاپیک یکی نیست بیاد بگه آرسنال اورتون رو 2-1 برد !!:31:

Aless
16-11-2010, 10:33
آرسنال اورتون رو 2-1 برد !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

mjt10063
16-11-2010, 12:56
روني مقابل ويگان بازي مي‌کند؟
اين بازيکن 25 ساله به آمادگي رسيده است.

2010/11/15 16:16:00
سايت گل – وين روني مي‌تواند هفته آينده و پس از رهايي از مصدوميت براي منچستريونايتد بازي کند.

اين مهاجم روز دوشنبه تمريناتش را از سر مي‌گيرد. او يک هفته پيش را در آمريکا گذرانده بود.

روني همچنين از مصدوميت مچ پا که باعث شده بود يک ماه از ميادين دور باشد رهايي يافته و مي‌تواند در بازي هفته آينده مقابل ويگان به ميدان برود.

مايک فلان، کمک مربي يونايتد مي‌گويد: «بايد اوضاع وين را بررسي کنيم. او به کشور برگشته است. ما بر اساس اوضاع او برايش تا آخر هفته برنامه‌ريزي مي‌کنيم. او خيلي عالي تمرين کرده است و تمريناتي که به او داديم هم عالي جواب داد. اوضاع او را در طول هفته بررسي خواهيم کرد.»

فلان گفت تيمش مقابل استون ويلا بسيار خوش‌اقبال بود، چرا که در جريان تساوي دو تيم ويلا موقعيت‌هاي بسياري را از دست داد. فلان مي‌گويد: «آرامش لازم را نداشتيم و کنترل بعضي مناطق ميدان را از دست داده بوديم. ما کنترل هميشگي خود را نداشتيم. اما يک امتياز از اين بازي گرفتيم،‌آن هم در شرايطي که در برخي مراحل ديدار حتي بايد با اختلافي بيش از دو گل عقب مي‌افتاديم.

به نظرم ويلا موقعيت‌هاي بسياري را از دست داد و اين موضوع تنها باعث تشويق ما شد. ما به پيش تاختيم و به نتيجه مساوي رسيديم.»

يونايتد در اين فصل بدون شکست مانده ولي تساوي مقابل ويلا هفتمين تساوي آنها در اين فصل بود.

فلان مي‌گويد تيمش براي کم کردن فاصله با چلسي بايد رو به برد بياورد: «ما هنوز نباخته‌ايم اما جاي مستحکمي هم نداريم و در فوتبال مهم پيروزي است. ممکن است گاه و بيگاه تساوي‌هاي عجيبي بگيريد اما در فوتبال بايد برنده شد. ما اين تساوي‌ها را نمي‌خواستيم.»

mjt10063
16-11-2010, 16:28
تری:نگرانم که مصدومیتم چند ماهی طول بکشد
ستاره باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس نگران آن است که مصدومیتش به درازا کشیده شود

2010/11/16 16:16:00

سایت گل- جان تری، مدافع باتجربه چلسی و تیم ملی انگلیس معتقد است که ممکن است برای مدتی طولانی از میادین چمن به دور بماند.

این مدافع انگلیسی که از ناحیه عصب پایش احساس ناراحتی می کند شانس حضور در دیدار تیمش مقابل ساندرلند را که با شکست 0-3 چلسی همراه بود از دست داد و نمی تواند در دیدار دوستانه تیم ملی انگلیس و فرانسه هم به میدان برود.

بدین ترتیب تری نه تنها در دیدار هفته آینده چلسی مقابل بیرمنگام غایب خواهد بود، بلکه خود او نگران است که چند ماهی از میادین چمن دور بماند.

تری در صحبتهایی به روزنامه سان گفت:« درد من به حدی رسیده که دیگر نمی توانم با آن کنار بیایم. پیش از این عادت داشتم تا با این درد به میدان بروم. چون آدرنالین تو را جوان نگاه می دارد و درد را از تو دور می کند ولی الان دیگر کاری از من بر نمی آید و تصمیم با من نیست. بعد از بازیها احساس درد زیادی می کنم و اصلا نمی توانم بخوابم.»

تری ادامه داد:« می دانم که در دیدار مقابل بیرمنگام که شنبه آینده برگزار می شود غایب خواهم بود ولی از بعد از این بازی خبرندارم. شاید مصدومیتم چند هفته به طول بینجامد و شاید چند ماه طول بکشد.»

این ضربه بزرگی برای چلسی خواهد بود.چون فرانک لمپارد همچنان مصدوم است و هنوز 2 جلسه از محرومیت مایکل اسین باقی مانده است.

iceweek
16-11-2010, 18:56
می گم تو این تاپیک یکی نیست بیاد بگه آرسنال اورتون رو 2-1 برد !!:31:

ما همه را میبریم.حالا هروقت یکی را بردیم که نباید بیایم بگیم.تاپیک پر میشه از مطالب تکراری :46:

MORINIO
17-11-2010, 01:00
اوضاع چلسی خیلی داغونه !

غیبت الکس+تری در دفاع و فرانکی+اسین در خط هافبک

مشخصه این تیم از ساندرلند 3 گل میخوره !

mjt10063
18-11-2010, 15:59
فرگوسن: در فکر هدایت بارسلونا بودم
مربی باتجربه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که در گذشته در فکر هدایت بارسلونا بوده است

2010/11/18 14:01:00

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که مدتها پیش در فکر هدایت اف سی بارسلونا بوده است.

مربی شیاطین سرخ در کنفرانسی خبری در قطر در پاسخ به سوال خبرنگاری که نظر او را در مورد قهرمان کنونی لیگ اسپانیا جویا شده بود، اعلام کرد که یک بار شرایط جدایی از نیمکت مربی گری اولدترافورد و هدایت بارسلونا برایش فراهم شده بود.

فرگوسن که همراه با یونایتد به 11 قهرمانی دررقابتهای لیگ برتر و 2 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافته، در صحبتهایی به تمجید از فلسفه موجود در رختکن بارسا پرداخت.

فرگوسن در صحبتهایی گفت:« بارسلونا مدل مشخصی دارد. چند سال پیش. من در فکر احتمال مربیگری در این تیم بودم.این مدلی برای بازیکنان است و فلسفه خاصی دارد که آن را دوست دارم.این مدلی است که باید از آن پیروی کرد.»

فرگوسن در کنفرانس خبری بیش از یک ساعت صحبت کرد و در طول این مدت به تمجید از مورینیو ،مربی رئال پرداخت و گفت:« مورینیو مربی بزرگی است و من او را به عنوان یک شخص دوست دارم ، ولی برای من الگوی یک مربی کامل، بابی رابسون است.»

mjt10063
18-11-2010, 22:35
دخه آ جانشین فن در سار می شود؟
دروازه بان اصلی شیاطین سرخ، ماه گذشته 40 ساله شد و مدیران باشگاه به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای این ملی پوش سابق هلندی هستند

2010/11/18 19:59:00

سایت گل- به گزارش رسانه های انگلیسی، باشگاه منچستریونایتد در آستانه خرید دیوید دخه آ، دروازه بان جوان اتلتیکو مادرید قرار دارد. ادوین فن در سار، دروازه بان اصلی شیاطین سرخ، ماه گذشته 40 ساله شد و مدیران باشگاه به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای این ملی پوش سابق هلندی هستند.
اکنون نشریه تایمز گزارش داد که مذاکرات میان دو باشگاه برای انتقال دخه آ در مراحل پایانی قرار دارد اما مشخص نیست این انتقال در ماه ژانویه انجام خواهد شد یا این دروازه بان جوان تا انتهای فصل در لالیگا بازی خواهد کرد.
به نظر می رسد توماژ کوژاک نیز در تابستان آینده الدترافورد را ترک خواهد کرد و آندرس لیندگارد، دروازه بان دانمارکی، جای او را به عنوان دروازه بان دوم باشگاه خواهد گرفت.

الکس فرگوسن: رونی می داند تصمیمش اشتباه بود
سرمربی اسکاتلندی معتقد است که توصیه هایی که به رونی در مورد جدایی از الدترافورد شد، چندان مناسب نبوده و پل استرتفورد، مدیر برنامه های رونی را مورد انتقاد قرار داد.

2010/11/18 17:26:00

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است رونی پس از اینکه به خاطر عدم تمدید قرارداد با شیاطین سرخ مورد انتقاد قرار گرفت، متوجه شد که اشتباه کرده است.

این مهاجم انگلیسی ماه گذشته اعلام کرد چون از موفقیت تیم با شرایط موجود مطمئن نیست، قصد ترک الدترافورد را دارد اما دو روز بعد از اقدامی غیر منتظره قراردادش را برای پنج سال دیگر تمدید کرد.

سرمربی اسکاتلندی معتقد است که توصیه هایی که به رونی شد، چندان مناسب نبوده است و پل استرتفورد، مدیر برنامه های رونی را مورد انتقاد قرار داد.

فرگوسن که برای دیدن بازی تیم های آرژانتین و برزیل به قطر رفته بود، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" لازم نیست به هر توصیه ای توجه کنید. بعضی جوان ها توصیه های بدی می کنند. او مدیر برنامه ای دارد که چندان آدم جالبی نیست و او بود که از رونی خواسته بود منچستریونایتد را ترک کند. پسرک هم داشت عجله می کرد.

اما زمانی که واکنش عموم و طرفداران را دید، نظرش را تغییر داد. او می داند که داشت اشتباه می کرد. او بلافاصله عذرخواهی کرد و ظرف چند ساعت قراردادش را تمدید کرد."

او همچنین در مورد بازگشت رونی به میادین پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت گفت:" می خواهیم رونی به دوران اوجش بازگردد.

او روزهای خوبی را در ایالات متحده سپری کرد و ما می خواهیم که او خیلی زود به ترکیب تیم بازگردد."

Ezel
20-11-2010, 14:05
فرگوسن:بازنشستگی مال جوانهاست!+عکس

به نظر، سر آلکس فرگوسن، سرمربی اسطوره ای منچستریونایتد قصد بازنشستگی ندارد. او که برای تماشای بازی دوستانه برزیل - آرژانتین به دوحه قطر رفته بود به خبرنگاران گفت که بازنشستگی از آن جوانان است و او حالا حالا ها به کارش ادامه خواهد داد.

بخش فارسی سایت گل

davy jones
20-11-2010, 15:02
صندلیهای ورزشگاه دوحه رو نیگا:18::18: به مبل راحتی گفته زکی!!!:27:
آخ که چه حالی میده رو یه همچین مبلی لم بدی و بازی فوتبال بین برزیل و آرژانتین ببینی:31:

mjt10063
20-11-2010, 16:16
رونی امروز مقابل ویگان روی نیمکت می نشیند
او قصد دارد رابطه خود را با هواداران بهتر کند.

2010/11/20 14:50:00

سایت گل - وین رونی آماده آن است که رابطه‌اش را با هواداران منچستریونایتد بهبود بخشد. این مهاجم در بازی مقابل ویگان روی نیمکت می‌نشیند. بعضی از طرفداران رونی را به دلیل اتفاقاتی که بر سر تمدید قراردادش روی داد نبخشیده‌اند.

رونی به آمریکا رفت تا در آنجا تمرینات آماده‌سازی خود را انجام دهد و پس از مصدومیت یک ماه پیش مچ پایش سرانجام به آمادگی رسیده است.

اما سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد گفت: «فکر نمی‌کنم در ترکیب ثابت بازی با ویگان قرار بگیرد. شاید او را روی نیمکت بگذارم.

وین یک هفته سخت تلاش کرده اما زیاد تمرینات فوتبالی انجام نداده است. باید اوضاع او را کمی بیشتر بررسی کنیم.

اما او بی‌تردید چهارشنبه مقابل رنجرز بازی خواهد کرد.»

رونی 25 ساله پس از آن که گفت قرارداد جدیدی با یونایتد امضا نمی‌کند مورد خشم هواداران قرار گرفت. او گفته بود یونایتد به اندازه کافی جاه‌طلب نیست.

با این حال او در چرخشی شگفت‌انگیز، دو روز بعد قراردادی به ارزش 250 هزار پوند در هفته امضا کرد.

فرگوسن: ویگان ممکن است مقابل ما شگفتی‌ساز شود
البته یونایتد رکورد فوق‌العاده‌ای مقابل ویگان دارد.

2010/11/20 14:25:00

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد از این می‌ترسد که تیمش ویگان را دست کم بگیرد.

دو تیم امروز با هم بازی دارند و ویگان در پنج فصلی که در لیگ برتر بوده رکورد بسیار بدی مقابل همسایه شمال غربی خود دارد.

تمامی 11 دیدار منچستریونایتد و ویگان با پیروزی یونایتد به پایان رسیده – از جمله فینال جام اتحادیه در سال 2006 – و یونایتد 35 گل زده و تنها 4 گل خورده است.

با این حال فرگی در این فصل چند نتیجه عجیب گرفته و به همین دلیل به بازیکنانش هشدار داده که ممکن است شگفتی بزرگی رقم بخورد: «نتایج حیرت‌انگیز در راهند. چند نمونه را فصل قبل دیده‌ایم و این فصل هم مانند فصل پیش است. ویگان کمی بی‌ثبات است، اما آنها تیم قابلی هستند. آنها تاتنهام را بردند، مقابل وست بروم نتیجه خوبی گرفتند و با لیورپول مساوی کردند. به نظرم آنها دارند به ثبات می‌رسند.»
روبرتو مارتینس، مربی ویگان به دلیل نمایش تیمش بسیار مورد ستایش قرار گرفته، هرچند که نتایج لازم را همیشه نگرفته است. فرگی می‌گوید: «روبرتو به فلسفه‌اش پایبند است و به همین دلیل پاداش این موضوع را می‌گیرد. او به آنچه به آن باور دارد اتکا دارد و این کار خوبی است. این نشان می‌دهد او مدیریت قدرتمندی دارد.»

یونایتد در این فصل در هیچ رقابتی شکست نخورده، هرچند که شروع خوبی هم نداشته. فرگی می‌گوید: «مردم درباره شکست‌ناپذیری ما حرف می‌زنند اما ما امتیازاتی را دور ریخته‌ایم و هفته پیش در خانه استون ویلا به زحمت یک امتیاز گرفتیم.»

mjt10063
20-11-2010, 18:11
باخت 3 - 2
در برابر تاتنهام رو به همه ی آرسنالی های عزیز تبریک میگم

vahidgame
20-11-2010, 18:59
باخت تبریک داره؟!! :31:
نکنه می خوای حاشیه درست کنی؟ :31:
راستی چلسی هم 1 بر صفر از بیرمنگام عقبه :(
ترکیبش باز نسبت به بازی قبلی یکمی بهتره ولی نیمکتش خیلی ضعیفه. حتی نیکمت بیرمنگام از نیمکت چلسی قویتره!!

mjt10063
20-11-2010, 20:28
باخت تبریک داره؟!! :31:
نکنه می خوای حاشیه درست کنی؟ :31:
راستی چلسی هم 1 بر صفر از بیرمنگام عقبه :(
ترکیبش باز نسبت به بازی قبلی یکمی بهتره ولی نیمکتش خیلی ضعیفه. حتی نیکمت بیرمنگام از نیمکت چلسی قویتره!!

تبریک تبریک
نبرد اول جدول با 18 جدول
به پایان میرسه
و وووووووو:21::21:
باخت چلسی رو به همه سرخ پوشان منچستر تبریک میگم:27::27:
:40::40::40::40::40::40::40:
پیروزی از آن ماست

shutdown
20-11-2010, 20:28
اینم از چلسی که میگفتین.....گفتم کم میاره...
این منچستر که بازیش رو دیدم فقط والنسیا رو کم داره

*M!L4D*
20-11-2010, 20:30

flatrish
20-11-2010, 21:22
یه هفته خوب یعنی عالی:8:
الان صدر جدول با 28 امتیاز با چلسی هم امتیاز شدیم. آرسنال هم 26 امتیازی.

pcforlife
21-11-2010, 00:07
تبریک به یونایتدی های گل پی سی بابت بردمون و هم امتیاز شدنمون با چلسی...:40:
خوشحالم که رونی این بازی اومد تو ترکیب و یه نیم ساعتی بازی کرد! خوشبختانه امروز تیم ارنج خیلی قرص و محکم داشت...
ایشالا تو CL رنجرز رو ببریم و صعودمون رو قطعی کنیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم تا پیش از دو بازیمون با آرسنال و چلسی (پشت سره همه!!) مصدوم و محرومی رو نداشته باشیم و رونی تو این 5 بازیه پیش از این دو بازی، شرایطش بهتر بشه...:20: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
میگم ویلکینز از چلسی رفته، چلسی بدشانس شده! من الان آمار بازیش رو میدیدم، کپیدم! چقدر حمله کردن!!:18:
در کل به امید باخت سیتی!:31:

گرافيكار
21-11-2010, 00:25
خب منم تبريك ميگم به ليورپوليهاي عزيز(اگه كسي باشه البته)
ليورپول داره آهسته آهسته مياد بالا
اينجوري كه صدرنشينا هر هفته امتياز از دست ميدن بعيد نيست به زودي بياد جزو چهار تيم اول

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:24 AM ----------

در کل به امید باخت سیتی
ميگم شما چرا از منچستر سيتي بدت مياد به خاطر رئيساش؟

IISaEeDII
21-11-2010, 00:43
اینم از چلسی که میگفتین.....گفتم کم میاره...
این منچستر که بازیش رو دیدم فقط والنسیا رو کم داره
دوست عزیز شما 2 تا شکست پی در پی رو ملاک کم آوردن می دونی ؟

تبریک به یونایتدی های گل پی سی بابت بردمون و هم امتیاز شدنمون با چلسی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحالم که رونی این بازی اومد تو ترکیب و یه نیم ساعتی بازی کرد! خوشبختانه امروز تیم ارنج خیلی قرص و محکم داشت...
ایشالا تو CL رنجرز رو ببریم و صعودمون رو قطعی کنیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم تا پیش از دو بازیمون با آرسنال و چلسی (پشت سره همه!!) مصدوم و محرومی رو نداشته باشیم و رونی تو این 5 بازیه پیش از این دو بازی، شرایطش بهتر بشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
میگم ویلکینز از چلسی رفته، چلسی بدشانس شده! من الان آمار بازیش رو میدیدم، کپیدم! چقدر حمله کردن!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل به امید باخت سیتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعیتش دوست عزیز منم فکر می کنم کلا این مدت چلسی شدیدا دچار بحران بوده و این فقط مربوط به بازیکنان مصدوم نیست
اخراج ویلکینز و جبهه گیری های عجیب و غریب مسئولان باشگاه علیه ری ویلکینز بحران رو در تیم نشون میده
واقعا حیف بود از این مربی.همیشه با قاطعیت خاصی بازی ها رو تماشا میکرد و با جدیت خاصی پیگیری می کرد.یه جورایی دل آدم قرص می شد.متاسفم برای کارلو آنجلوتی !

دوستان طرفدار چلسی احتمالا فرانک لمپارد به زودی به ترکیب چلسی بر می گرده

*M!L4D*
21-11-2010, 07:05
چون همشهریه و نباید واسه ما شاخ بشه :دی
مگه اینتریا از میلان خوششون میاد ؟
لیورپولیا از اورتون ؟
و ....
راستی تبریک برای برد ...:40:

davy jones
21-11-2010, 10:15
مبروووووک!!:31:
پیش بینی فرگوسن که گفته بود این فصل هم رقابت بین منچستر و چلسیه داره کم کم خودشو نشون میده. اون موقع که این حرفو زد تو جدول فکر کنم چهارم بودیم ولی الان با تیم صدرنشین هم امتیازیم:20:

pcforlife
21-11-2010, 15:01
در تکمیل صحبت های میلاد هم باید اضافه کنم که تیمی که همش به پولیش ببازه و شعارش این باشه:

:2:We'll Buy Your Club
باید هم از اون متنفر بود!! در کل:
:27:City Going Down With A Billion In The Bank

Ali*Reza
21-11-2010, 19:14
باخت چلسی و آرسنال و پیروزی منچستریونایتد رو به همه طرفداران منچستر تبریک میگم.:31:

LiverBarca
21-11-2010, 21:07
لیورپول 3-0وستهام،و این است قدرت لیورپول.

mjt10063
21-11-2010, 21:23
لیورپول 3-0وستهام،و این است قدرت لیورپول.

و وستهام در قعر جدول قرار دارد

یونایتد و پیشنهاد تمدید یک‌ساله به گیگز و اسکولز
آنها قصد دارند یک سال دیگر این دو بازیکن کهنه‌کار را نگه دارند.

2010/11/21 14:22:00
سایت گل – روزنامه نیوز آو د ورلد ادعا کرده که سر الکس فرگوسن از آمادگی رایان گیگز و پل اسکولز راضی است و با وجود سن بالای این دو، امیدوار است آنها در باشگاه بمانند و باعث ارتقای سطح بازی جوان‌ترها بشوند.

همچنین آینده گری نویل در هاله‌ای از ابهام است و او دوست دارد به مربی‌گری مشغول شود.

اوله گونار سولشایر، مربی سابق تیم ذخیره‌های یونایتد این تیم را ترک کرده تا مربی مولده در کشورش نروژ شود، و گفته می‌شود نویل دوست دارد این پست را در دست بگیرد.

گفته می‌شود به گیگز و اسکولز پیشنهاد خواهد شد قراردادشان را یک سال دیگر تمدید کنند. آنها طبق این پیشنهاد هفته‌ای 65 هزار پوند دستمزد خواهند گرفت. یونایتد همچنین قصد دارد به دارن فلچر و وز براون پیشنهاد قراردادهایی جدید بدهد.

ردنپ: کورس قهرمانی لیگ برتر باز است، چلسی و منچستر دیگر شکست‌ناپذیر نیستند
او می‌گوید تاتنهام می‌تواند قهرمان شود.

2010/11/21 12:07:00
سایت گل – هری ردنپ، مربی تاتنهام می‌گوید تیمش می‌تواند قهرمان شود، چرا که کورس قهرمانی در لیگ برتر بازترین کورس در سال‌های گذشته بوده است.

ردنپ پس از بازگشت عالی تیمش مقابل آرسنال بر این باور است که چلسی و منچستریونایتد سایه‌ای از تیم‌های قدرتمند قبلی هستند و تاتنهام می‌تواند از این موضوع استفاده کند.

او می‌گوید: «تیم‌های بسیاری در نبرد بر سر قهرمانی می‌توانند شرکت داشته باشند. کورس قهرمانی لیگ برترهرگز تا این حد باز نبوده است.

چلسی به خوبی گذشته نیست، منچستریونایتد هم به خوبی سه، چهار سال پیشش نیست. هیچ کدام از این دو تیم قدرت قبل را ندارند و مانند گذشته شکست‌ناپذیر نیستند.

دیروز صبح به بازیکنان گفتم: چرا قهرمان نمی‌شوید؟ چه کسی گفته شما نمی‌توانید قهرمان شوید؟ ساندرلند به خانه چلسی می‌رود و پیروز برمی‌گردد، منچستریونایتد در خانه استون ویلا دو بر صفر عقب می‌افتد و بعد بازی را مساوی می‌کند.

چرا ما باید بترسیم؟ چرا تیم دیگری نمی‌تواند قهرمان شود؟ ما تیم خوبی داریم و بازیکنان خوبی داریم. من احمق نیستم و واقع‌گرا هستم و رویاپردازی نمی‌کنم. این بهترین فرصت برای قهرمانی هر تیمی است. منچسترسیتی هم تیم خوبی است و آنچه از آنها انتظار داشتیم نیست.»

ویلکینز: اخراج من از چلسی غیرمنصفانه بود
او گفته قصد دارد با باشگاه به توافق برسد.

2010/11/21 20:02:00

سایت گل – ری ویلکینز، کمک‌مربی سابق چلسی سرانجام سکوت خود را شکست و گفت که اخراج او از این باشگاه اخراجی بی‌تردید غیرمنصفانه بوده است.

نفر شماره دو سابق نیمکت چلسی طبق مشورت‌های حقوقی عمل می‌کند و تلاش کرده با باشگاه به توافقی دوستانه برسد.

چلسی چندی پیش به ویلکینز اعلام کرد که قراردادش تمدید نمی‌شود و او و این باشگاه از هم جدا شدند. ویلکینز جایش را به مایکل امنالو داده که استعدادیاب سابق باشگاه است. البته کارلو آنچلوتی گفته این مربی نیجریه‌ای کاری در تیم اصلی چلسی نخواهد داشت.

حالا ویلکینز در بیانیه‌ای که از سوی اتحادیه مربیان لیگ صادر شده گفته است: «از دست هیئت مدیره خیلی ناراحت شدم که نگذاشتند به حضور خود در باشگاه فوتبال چلسی ادامه دهم، باشگاهی که نقشی بسیار زیاد در زندگی من داشته است. از وقتی به باشگاه بازگشتم بسیار افتخار می‌کردم که در موفقیت‌های اخیر آنها نقش داشته‌ام. من رابطه‌ای عالی با کادر فنی، بازیکنان و طرفداران داشتم و حالا برای آنها بهترین‌ها را برای آینده آرزو می‌کنم.

مشاوران حقوقی اتحادیه مربیان لیگ دارند به من کمک می‌کنند پاسخ برخی پرسش‌های برخاسته از اخراج بی‌تردید غیرمنفصانه خود را پیدا کنم. تمام تلاش‌ها دارد انجام می‌شود که به راه حلی مسالمت‌آمیز برسیم.

به همین دلیل دیگر هیچ حرفی در این باره نمی‌زنم.»

یکی از سخنگوهای چلسی هم گفت: «بحث‌هایی دوستانه با مشاوران حقوقی ری داریم. هرچند موضوع محرمانه است، اما می‌توانیم بگوییم که به ری و مشاورانش گفته‌ایم به بندهای مربوط به فسخ قرارداد ری احترام می‌گذاریم.»

mjt10063
22-11-2010, 12:17
بازم داریم از حالت فوتبالی خارج میشیم
همون تور که قبلا گفتم
از دوستان لیگ میخوام که
در این گونه مواقع که :22:
وارد تاپیک میشن جوابشون رو ندید تا
به این جاهای باریک کیده نشه

mjt10063
22-11-2010, 12:49
دفاع فرگوسن از کاپلو: بیش از حد از کاپلو انتقاد می‌کنند!
مربی یونایتد می‌گوید انتقاد بسیاری از کاپلو می‌شود.

2010/11/22 11:00:00
سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد به دفاع از فابیو کاپلو، مربی تحت فشار تیم ملی انگلیس برخاسته.

انگلیس هفته پیش در دیداری دوستانه دو بر یک به فرانسه باتخ و با توجه به برتری مطلق فرانسه در این دیدار، بازی می‌توانست با نتیجه بسیار بدتری برای انگلیس به پایان برسد.

اما فرگوسن می‌گوید این شکست را می‌توان با غیبت بازیکنان توجیه کرد: «به نظرم انتقادی که از کاپلو می‌شود بیش از حد است. اگر کاپلو همه ستاره‌های بزرگ خود را داشت احتمالا نتیجه بهتری می‌گرفت.

اما جان تری و اشلی کول در این بازی نبودند، فرانک لمپارد و وین رونی هم آماده نیستند و او بازیکنان بسیاری را در اختیار نداشت.»
لیورپول به دلیل مصدومیت استیون جرارد از ناحیه همسترینگ به دنبال خسارت 500 هزار پوندی است. این خسارت به این دلیل است که جرارد قرار بود مقابل فرانسه تنها یک ساعت بازی کند اما بیشتر در میدان ماند.

ریو فردیناند هم به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد اما فرگوسن می‌گوید شکایتی از کاپلو و انگلیس ندارد: «هیچ شکایتی بابت اتفاقی که برای ریو افتاد ندارم، چون باید بپذیرید که مصدومیت بخشی از بازی است. نمی‌دانم اوضاع لیورپول چطور است و آنها چه توافقی کرده بودند، اما نمی‌توانید در چنین دیدارهایی تا این حد دقیق عمل کنید.

فراموش نکنید، انگلیس داشت می‌باخت و حالا هم آنها را به دلیل باخت در دیداری دوستانه در رسانه‌ها دارند می‌کوبند.

مردم بابت دیدارهای دوستانه تا این حد عصبی می‌شوند، اما کاپلو چند بازیکن جوان به میدان فرستاده بود: گیبس، هندرسن، کارول و بن فاستر که اولین بازی خود در طول مدتی طولانی را انجام می‌داد. این انتقادات بیش از حد است.»

مورینیو: سرالکس فرگوسن فوق العاده است
آقای خاص معتقد است که سرالکس مربی بزرگی است

2010/11/22 11:59:00

سایت گل- ژوزه مورینیو،مربی پرتغالی رئال مادرید در صحبتهایی زبان به تمجید از سرالکس فرگوسن گشوده و او را «فوق العاده » خوانده و در صحبتهایی اعلام کرد که او و سرالکس وجوه مشترک زیادی دارند.

مورینیو در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه مادریدی منتشر شد گفت:« الکس فرگوسن فوق العاده است. ما به دو نسل کاملا متفاوت تعلق داریم ولی زمانی که باهم هستیم این اصلا احساس نمی شود چون نکات مشترک زیادی داریم.»

آقای خاص ادامه داد:« هر بار که همدیگر را می بینیم، چه من مربی تیم پیروز باشم و چه سر الکس، از هم استقبال می کنیم و دوستی خوبمان را با صرف غذا یا نوشیدنی جشن می گیریم.»
این مربی پرتغالی در ادامه به تمجید از سر بابی رابسون پرداخت و گفت:« بابی رابسون به من فرصت فوق العاده ای داد تا با او کار کنم؛ این اتفاق زمانی رخ داد که عملا من یک بچه در دنیای فوتبال بودم.من توانستم تا در تیمهای بزرگ و در کنار بازیکنان بزرگ کار کنم و درسهای زیادی آموختم. این به من کمک کرد تا هر چه بیشتر خودم را برای این شغل آماده کنم و تجربیاتی که برای مربیگری لازم داشتم را کسب کنم. طبیعتا هیچ وقت نمی توانم او را فراموش کنم.»

مورینیو در ادامه صحبتهایش در مورد روزهای حضورش در مادرید گفت:« من از حضور در رئال مادرید کاملا راضی هستم.چون ما در حال ساخت تیم خوبی هستیم، نتایج خوبی می گیریم و خوب بازی می کنیم و به سمت امر مهمی پیش می رویم: رضایت هوادارانمان. ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پر می شود و هواداران با شور و شوق از ما حمایت می کنند و بازیکنان احساسات واقعی هواداران را لمس می کنند.اینها گاهی وقتها از نتایج کسب شده هم مهم تر است. ما برای ساختن تیم کار می کنیم. در رئال مادرید حس می کنم که حتی اندکی از برنامه ریزی مان جلو هستیم.»

pcforlife
22-11-2010, 14:41
میلاد! سامان! جوابشو ندید! اینطور افراد خوراک لیست سیاه هستن!
ایشون به نظر میرسه فوتبال تماشا نمیکنه! چون که من یو لیورپول رو این فصل بردش بعد میگه:

کی میرسه این بازی لیورپول و منچستر تا حالتونو بگیر
تیم آدم بازنده باشه و اینقدر اعتماد به نفس داشته باشه، واقعا نوبره...
یاعلی:11:

mjt10063
22-11-2010, 15:48
بررسی جدول رقابتها و جدول گلزنان لیگ برتر در هفته14؛صدرنشینی تبس و چلسی
هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر با صدرنشینی چلسی در جدول به پایان رسید

2010/11/22 15:18:00

سایت گل- در پایان هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر، چلسی به رغم شکست توانست صدرنشینی اش را حفظ کند ولی منچستریونایتد با کسب سه امتیاز دیدارش در هفته چهاردهم، توانست با 28 امتیاز (امتیازی برابر با چلسی)، خود را به یک قدمی حریف دیرینه برساند.در حال حاضر چلسی و یونایتد با 28 امتیاز در رده های اول و دوم هستند و آرسنال با 2 امتیاز کمتر رده سوم را به خود اختصاص داده.منچسترسیتی با 25و بولتون و تاتنهام با 22 امتیاز در رده های بعدی هستند.

در جدول برترین گلزنان رقابتهای لیگ برتر اوضاع به نحو دیگری دنبال می شود.کارلوس تبس با 9 گل زده،برترین گلزن رقابتهاست. جان الماندر(بولتون) و اندرو کارول (نیوکاسل)با 8 گل مشترکا در رده دوم قرار دارند و کوین نولان (نیوکاسل) و مالودا با 7 گل زده سومین گلزنان برتر جزیره هستند.

آنچلوتي و تصميم گيري در مورد آينده اش در چلسي
آنچلوتي به خاطر از دست دادن ويلكينز ناراحت است و تاكيد كرد كه هيچ نقشي در اخراج او نداشته است.

2010/11/22 15:03:00

سايت گل- به گزارش نشريه ديلي اكسپرس، كارلو آنچلوتي، سرمربي چلسي، قصد دارد در مورد آينده اش در اين باشگاه تجديد نظر كند.

شكست اين هفته مقابل بيرمنگام كه با جدايي غير منتظره ري ويلكينز، دستيار آنچلوتي همراه شد، هفته بدي را براي سرمربي ايتاليايي رغم زد. گفته مي شود كه ويلكينز قصد دارد از مديران باشگاه چلسي شكايت كند.

آنچلوتي به خاطر از دست دادن ويلكينز ناراحت است و تاكيد كرد كه هيچ نقشي در اخراج او نداشته است.

منابع نزديك به سرمربي ايتاليايي معتقدند او احساس مي كند كه قدرت چنداني در اين باشگاه ندارد و در حال حاضر تنها در انتظار ديدار مقابل زيلينا در ليگ قهرمانان اروپاست.

شكست مقابل بيرمنگام دومين شكست پياپي چلسي در ليگ برتر است. آنها هفته قبل نيز در استمفورد بريج مقابل ساندرلند 3-0 شكست خوردند و اكنون تنها به دليل تفاضل گل، بالاتر از منچستريونايتد در صدرجدول قرار دارند.

mjt10063
22-11-2010, 17:16
هر کسی ضربه سر اتوو به سبک زیدان رو ندیده
میتونه از اینجا دانلود کنه

satttanism
22-11-2010, 20:10
تاپیک پاکسازی شد

حتما با متخلفین برخورد جدی خواهد شد

دوستان دقت کنید به هیچ عنوان با افراد آماتور وارد بحث نشوید و پست های اینجور افراد رو نادیده بگرید و فقط ریپورت این پست ها رو ارسال کنید تا مدیران رسیدگی کنند
مسلما اگر کسی با این افراد وارد بحث شود به همان چشم به او نگاه خواهد شد

LiverBarca
22-11-2010, 22:16
نامردا بالاخره اخطار رو گرفتم،گفتم بس کنید ولی نکردید....

mjt10063
22-11-2010, 22:23
جالب اینجاست که من که داشتم بحث رو کمرنگ میکردم
پست های منم پاک کردن
اینجاست که میگن تر و خوشک با هم میسوزه
:10:
بیخیال فدای سر طرف دارای MAN RED

Alireza.M67
22-11-2010, 23:13
ردنپ: کورس قهرمانی لیگ برتر باز است، چلسی و منچستر دیگر شکست‌ناپذیر نیستند

میگم یونایتد جمعا چندتا بازیه که در مجموع لیگ برتر و لیگ قهرمانان و کلا هرچی جام دیگه هست نباخته ؟:21::27:
من نمیدونم دیگه شکست ناپذیر به چی می گن ؟:20:

shutdown
23-11-2010, 17:50
این فصل اصلا باخت نداشته....حدودا 20 بازی میشه

davy jones
23-11-2010, 18:50
دوستان!! برای تلطیف فضای تاپیک هم که شده، در آستانه ی بازی های لیگ قهرمانان امشب و فردا شب، بیایم همگی برای تیمهای لیگ برتری آرزوی موفقیت کنیم.

viva premier league

*M!L4D*
23-11-2010, 21:27
میگم یونایتد جمعا چندتا بازیه که در مجموع لیگ برتر و لیگ قهرمانان و کلا هرچی جام دیگه هست نباخته ؟:21::27:
من نمیدونم دیگه شکست ناپذیر به چی می گن ؟:20:
از اول این فصل هیچ باختی نداشتیم .. یعنی 14 بازی تو لیگ ... 4 بازی تو چمپیونز لیگ ... 1 بازی تو جام اتحادیه ... و بازی با چلسی تو چریتی شیلد ...
4 بازی هم از فصل قبل نباخته بودیم ... پس میشه 24 بازی رسمی ...
رکورد ما تا الان 18 بازی بدون باخت تو لیگ هست ... ( همین امسال ) ... بیشترین رکورد هم دست آرسنال هست با 49 بازی که به دست خودمون تو ot نوارش قطع شد ....

دوستان!! برای تلطیف فضای تاپیک هم که شده، در آستانه ی بازی های لیگ قهرمانان امشب و فردا شب، بیایم همگی برای تیمهای لیگ برتری آرزوی موفقیت کنیم.

viva premier league

الان همه تیم های پریمیر لیگ تو گروهاشون اولن ... امیدوارم همینجوری اول بمونن تا به هم نخورن ....

چقدر حرف زدم

MORINIO
23-11-2010, 22:16
الان همه تیم های پریمیر لیگ تو گروهاشون اولن ... امیدوارم همینجوری اول بمونن تا به هم نخورن ....

چقدر حرف زدم

البته دوم هم بشن مسئله ای نیست چون تو یک هشتم به هم نمیخورن ...

ولی اینکه همشون تو گروهاشون اولن اقتدار پریمیر لیگ رو نشون میده !:10:

Ezel
24-11-2010, 08:48
آنچلوتی: نه، از چلسی نمی‌روم

سایت گل – کارلو آنچلوتی، مربی چلسی شایعات مبنی برجدایی‌اش از باشگاه را تکذیب کرده است.

باشگاه غرب لندنی از چهار دیدار قبلی خود در لیگ برتر سه تایش را باخته و بدترین شکست خانگی از سال 2002 را تجربه کرده است. آنها از فصل 06-2005 به این سو هرگز دو باخت پیاپی خانگی را تجربه نکرده بودند.

آنچلوتی پس از بازی با بیرمنگام گفت که کنترل کامل اوضاع باشگاه را در دست ندارد. او با این حال در نشستی خبری در روز دوشنبه رفتنش را تکذیب کرد:«نمی‌دانم چقدر باید نظر خود را شفاف اعلام کنم تا این شایعات و حرف‌ها خاتمه یابد. این شایعات کاملا غلط هستند. من نمی‌دانم چرا آنها را می‌سازند.»

مربی ایتالیایی شایعات مبنی بر تماس با اتحادیه مربیان لیگ برای استعفا را رد کرده است: «با این اتحادیه صحبت نکردم. آنها یکشنبه شب که خانه بودم با من تماس گرفتند تا ببینند چه شده است. این شایعات کاملا ناصحیح است. قرارداد من تا سال 2012 اعتبار دارد، آن هم این جا، در این باشگاه. من بارها گفته‌ام که دوست دارم این جا بمانم.»

در جریان نتایج ضعیف چلسی، ری ویلکینز کمک‌مربی باشگاه که آنچلوتی در کتاب زندگی‌نامه‌اش بسیار از او ستایش کرده بود اخراج شد. بسیاری از بازیکنان بزرگ چلسی این اخراج را نکوهش کردند و گفته می‌شد جنگ قدرت در استمفورد بریج درگرفته. با این حال آنچلوتی می گوید: «نه تنها این باشگاه، که این بازیکنان را هم دوست دارم. من بسیار به این بازیکنان و به این تیم باور دارم. پس دلیلی ندارد ایده‌هایم را عوض کنم.

تیم به نظرم به نتایج درستی نرسید، چون مربی تحت فشار است. روشن است که من تحت فشارم چون می‌خواهم چلسی در هر بازی پیروز شود.»

بخش فارسی سایت گل

Traceur
24-11-2010, 18:17
شایعات فوتبال جزیره

*باشگاه منچستر سیتی اعلام کرده که برای قرض دادن، امانوئل آدبایور، به باشگاه یوونتوس صحبتی انجام نشده. اما در همین حال، آدبایور، گفته پیشتر دو باشگاه بر سر فرستادن او به این باشگاه ایتالیایی توافق کرده اند
* مدیر برنامه های "دیمیتار برباتوف" بازیکن منچستر یونایتد به رسانه ها گفته این بازیکن فعلا قصد ندارد اولدترافورد را ترک کند. در همین حال باشگاه یوونتوس اعلام کرده که به دنبال خرید این بازیکن از یونایتدی هاست. بازیکنی که بعد از شروع خوب اول فصل به نظر کمی افت کرده
راه راه پوشان یووه، همچنین به دنبال خرید "فدریکو ماکدا" از یونایتد هم هستند
* تاتنهام و سرمربی این باشگاه، هری در-نپ اعلام کردند که "کریم بنزما" در نیم فصل از رئال مادرید به عنوان بازیکن قرضی به این تیم لندنی می پیوندد
* منچستر سیتی در حالی که همچنان به دنبال دانی آلوس برزیلی از بارسلونا است، گوشه چشمی هم به خرید "کریستیان زاپاتا" بازیکن اودینزه ایتالیا دارد
* اندرسون، بازیکن منچستر یونایتد با پیشنهادی از طرف "پاناتینایکوس" قهرمان لیگ فوتبال یونان روبرو شده
* ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر اعلام کرده که حاضر است 43 میلیون پوند برای خرید سسک فابرگاس به آرسنال پول بدهد
* ژرارد اوولیه، سرمربی استون ویلا برای خرید "جونینیو" بازیکن 35 ساله برزیلی لیون وارد مذاکرده شده. اوولیه همچنین در پی خرید هافبک نفوذی "میدلزبورو" است که قراردادش با این تیم دو ماه دیگر تمام می شود
* بولتون صحبتهای جدیدی را برای تمدید قرارداد "جان الماندر" بازیکن سوئدی خود آغاز می کند
* فولام هم همچنان در پی خرید "دمبا گیسه" بازیکن 25 ساله سنگالی تیم فرایبورگ آلمان است
* جی امانوئل توماس، بازیکن آرسنال از نیم فصل به بعد به عنوان بازیکن قرضی در پورتسموث بازی می کند
* از باشگاه اینتر به گوش می رسد که قهرمان باشگاههای اروپا قصد دارد رافائل بنیتس، سرمربی خود را برکنار کند و فابیو کاپلو سرمربی تیم ملی انگلستان را جایگزین کند
* رائول میرلس، معتقد است که او می تواند جای "استیون جرارد" را در لیورپول به خوبی پر کند. میرلس در برد سه - هیچ لیورپول مقابل وستهم به جای جرارد مصدوم به میدان رفت
* وستهم قصد دارد "زلیکو پترویچ" دستیار "آورام گرانت" سرمربی خود را برکنار کند. این در حالی است که قرار بود در صورت تکرار نتیجه بد از سوی این تیم سرمربی اخراج شود.به احتمال زیاد چکشها، استیو لاموس، کاپیتان سابق خود را جایگزین پترویچ خواهند کرد
* برین فلاین، سرمربی تیم ملی ولز، اعلام کرده: گرث بیل، بازیکن تاتنهام انگلستان به خوبی لیونل مسی است. او معتقد است بیل در تیم ملی ولز می تواند به خوبی ستاره ای چون مسی بدرخشد

منبع

Traceur
24-11-2010, 18:31
دیدیه دروگبا اعتقاد دارد که تیمش خوب بازی نمی‌کند.

سایت گل – دیدیه دروگبا، کاپیتان فعلی چلسی گفته شایعات مبنی بر رفتن کارلو آنچلوتی روی عملکرد تیم تاثیر نگذاشته است.
او که پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل ژیلینا صحبت می‌کرد، درباره این که آیا به اعتقاد او آنچلوتی دارد می‌رود یا نه گفت: «نه، مربی به وضوح گفته که این‌جا می‌ماند و به نظرم ما باید روی بازی‌ها و نتیجه تمرکز کنیم و تلاش کنیم بهتر شویم، چون در حال حاضر خوب بازی نمی‌کنیم. ما بازیکنان مصدوم بسیاری داریم و امیدواریم که سریع‌تر برگردند.»
از او پرسیدند آیا شایعات روی تیم تاثیر گذاشته و او گفت: «ما در جریان شکست مقابل بیرمنگام کاملا روی بازی تمرکز کرده بودیم. من نشریات را نمی‌خوانم و به نظرم بقیه پسرها هم این طور هستند.
ما باید به پیروزی برگردیم، اما این کار آسانی نیست.»
او درباره رفتن ری ویلکینز، کمک‌مربی چلسی هم گفت: «البته که جای خالی ری را حس می‌کنیم، اما بازیکنان هنوز همان هستند و ما مسئولیت خود را حفظ کرده‌ایم. سخت بتوان در حالی که مسئولیت ما بردن بازی‌هاست، ضعف فعلی را به دلیل رفتن ری دانست و به مایکل امنالو (جانشین ویلکینز) فشار آورد.»

Alireza.M67
24-11-2010, 19:06
از اول این فصل هیچ باختی نداشتیم .. یعنی 14 بازی تو لیگ ... 4 بازی تو چمپیونز لیگ ... 1 بازی تو جام اتحادیه ... و بازی با چلسی تو چریتی شیلد ...
4 بازی هم از فصل قبل نباخته بودیم ... پس میشه 24 بازی رسمی ...
رکورد ما تا الان 18 بازی بدون باخت تو لیگ هست ... ( همین امسال ) ... بیشترین رکورد هم دست آرسنال هست با 49 بازی که به دست خودمون تو ot نوارش قطع شد ....

چقدر حرف زدم

آره اون آرسنال رو یادمه عجب بازی لذتبخشی بود .
ما امسال رکورد آرسنال رو میزنیم ...:20:

میلادی نبینم اخطار گرفته باشی ... :10:

Traceur
25-11-2010, 10:41
نمایندگان باشگاه نروژی که لیندگارد در آن بازی می کند، هفته گذشته در منچستریونایتد بودند وبا مدیران این باشگاه مذاکره کردند و شانس حضور این دروازه بان 26 ساله در الدترافورد را مثبت ارزیابی کردند

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، امیدوار است که بتوانند در دو یا سه هفته آینده بتوانند با آندرس لیندگارد، دروازه بان جوان دانمارکی قرارداد امضا کنند.
فرگوسن در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" هنوز انتقال او کامل نشده است اما چیزی به انجام آن نمانده است. این اتفاق در دو یا سه هفته آینده رخ خواهد داد اما برای اعلام رسمی کمی زود است."
نمایندگان باشگاه نروژی که لیندگارد در آن بازی می کند، هفته گذشته در منچستریونایتد بودند وبا مدیران این باشگاه مذاکره کردند و شانس حضور این دروازه بان 26 ساله در الدترافورد را مثبت ارزیابی کردند.
این در حالی است که پیتر اشمایکل، دروازه بان سابق شیاطین سرخ هفته گذشته اعلام کرد که لیندگارد برای تبدیل شدن به دروازه بان شماره 1 منچستریونایتد به اندازه کافی خوب نیست

Traceur
25-11-2010, 12:48
سالومون کالو مهاجم چلسی از مربی تیمش تعریف کرد.

سایت گل – سالومون کالو گفته کارلو آنچلوتی کاری می‌کند که بازیکنانش آسودگی خاطر داشته باشند.
او می‌گوید آنچلوتی بازیکنان را در برابر فشار محافظت می‌کند و کاری می‌کند آنها در دوران‌های دشوار وحشت‌زده نشوند.
چلسی در لیگ برتر در چهار دیدار گذشته سه شکست را تجربه کرده و ری ویلکینز، کمک‌مربی آنها هم از این تیم جدا شده و بعضی می‌گویند آنچلوتی قربانی بعدی است.
کالو، مهاجم اهل ساحل عاج می‌گوید: «مربی از بازیکنان مراقبت می‌کند و این نکته مهمی است. وقتی برای چلسی بازی می‌کنید و دو بازی را نمی‌برید و تیم تحت فشار است، او کاری می‌کند بازیکنان وحشت‌زده نشوند.
اگر بترسید به سختی می‌توانید عملکرد خوبی داشته باشید. نکته مثبت کارلو این است که او بر این باور است که اگر سخت تلاش کنیم و عالی تمرین کنیم، همه چیز خوب خواهد شد.
پارسال هم روزهای سختی داشتیم. اما کارلو آرام ماند، چیزی را عوض نکرد و ما دو جام به دست آوردیم. او این خودباوری را به همراه دارد و این باعث می‌شود فشار از تیم برداشته شود و این برای ما خوب است.
کارلو برای ما بسیار مهم است. او به بازیکنان فشار نمی‌آورد، حتی وقتی دو بازی پشت سر هم را نبرده باشیم. ما به همان شکل تمرین می‌کنیم و همان کارها را انجام می‌دهیم. او آرامش خود را به تیم بخشیده و به ما کمک کرده با نهایت توان بازی کنیم.»
چلسی در نیمه اول بازی با ژیلینا در لیگ قهرمانان بد بود. کالو می‌گوید: «همیشه زمانی هست که در آن اوضاع آن طور که می‌خواهید پیش نمی‌رود و این جایی است که حالا در آن قرار گرفته‌ایم. هرگز تردید نداشته‌ایم که مربی پیش ما خواهد بود. ما در لیگ قهرمانان در گروه خود و در لیگ برتر هنوز اول هستیم و مربی به ما نشان داده می‌توانیم فاتح لیگ برتر شویم.
تیم بزرگی هستیم. هر تیمی می‌خواهد چلسی را ببرد و باید صبور باشیم. می‌دانیم می‌توانیم در سطح بالایی بازی کنیم و این را در ابتدای فصل نشان داده‌ایم.
ما هنوز با مربی درباره شایعات صحبت نکرده‌ایم و او به ما چیزی نگفته است.
او مربی خوبی است و انسان فوق‌العاده‌ای است. کار کردن با او حقیقتا لذت‌بخش است. بر این باوریم که فصلی عالی با او خواهیم داشت.
چلسی با کارلو قهرمانی‌های بیشتری کسب خواهد کرد. سال پیش دو جام بردیم و امسال در سه جام حضور داریم. او مربی‌ای است که بی‌تردید قهرمانی‌های بیشتری برای ما خواهد آورد.»
کالو در چهار سال گذشته، پنج مربی را تجربه کرده است، ولی می‌گوید کارلو آنچلوتی سرانجام رویای فتح لیگ قهرمانان را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

Traceur
25-11-2010, 12:56
آرسن ونگر 14 سال در انگلیس بوده اما می گوید که هیچ سالی مانند امسال نبوده

سایت گل -
به گزارش ارسنال دات آی آر، سال قبل نیز می گفتند که همه چیز فرق می کند، اما امسال نمایی جدید از رقابت های فشرده در لیگ برتر انگلیس را شاهدیم .
آرسن ونگر نیز عقیده دارد رقابت فشرده و حساس باعث شده امسال لیگ برتری متفاوتی را نسبت به سال های گذشته شاهد باشیم .

" این رقابتی فشرده و منگنه وار است . هر تیمی که فکر می کنید قدرتمند است به مسابقات می رود و ناگهان بازی را واگذار می کنند، در حالی که هیچ کس انتظار آن را ندارد .
مانند این فصل را هرگز ندیده ام . مانند آن را نمی توانم به یاد بیاورم . "

آرسن ونگر همچنین درباره رقابت تیم های دیگر گفت :

" شما نمی توانید از لحاظ ریاضی این که تاتنهام و منچستر سیتی جزو مدعیان هستند را رد کنید . البته این نکته مثبتی است. اما شما تیم های زیاد دیگری را نیز دارید که نمی توانید در حال حاضر آن ها را از جمع جدا کنید .
این قضیه با حضور تیم هایی مثل لیورپول و استون ویلا جذاب تر می شود . آن ها خارج از جمع نیستند و انگیزه آن را دارند .
چیزی که در آخر روز اهمیت دارد این است که استحکام داشته باشید . در حال حاضر باید بگویم هیچ تیمی جدای منچستر یونایتد این طور نبوده . آن ها با وجود نداشت برد های زیاد استحکام داشته اند . هنوز نباخته اند و شاید این باعث استحکام بیشتر باشد . "

*M!L4D*
25-11-2010, 16:54
امروز 5مین سال درگذشت جرج بست بازیکن افسانه ای یونایتد هست ... یادش گرامی باد
این کلیپ رو هم ببینید .. جالبه :

منبع : mufctalk

Maradona Good
Pele Better
George BEST :40:

Ezel
27-11-2010, 13:02
آنچلوتی: حریفان دیگر از ما نمی ترسند

سایت گل- چلسی رقابتهای این فصل لیگ برتر را با اقتدار آغاز کرد ولی این تیم در 4 دیدار پایانی خودش در این رقابتها، در 3 دیدار تن به شکست داد

بازیکنانی مثل جان تری و فرانک لمپارد به دلیل مصدومیت شانس حضور در این دیدارها را از دست دادند و آنچلوتی از شاگردانش خواسته تا بار دیگر برای حریفان ترسناک باشند.

در آستانه دیدار حساس چلسی مقابل نیوکاسل، مربی ایتالیایی آبی پوشان در این رابطه گفت:« در ابتدای فصل و زمانی که 0-6 به پیروزی می رسی، می توانی تیمها را تحت فشار قرار دهی ولی الان خیلی از تیمها اعتماد به نفس بیشتری برای بازی مقابل ما کسب کرده اند. این کاملا طبیعی است و ما هم در بازی کردن مقابل برخی تیمها با مشکل مواجه شده ایم.»

گل دیرهنگام فلوران مالودا، پیروزی چلسی مقابل زیلینا در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد و آنچلوتی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« گل پیروزی بخش ما در دقایق پایانی به ثمر رسید.این برایم تعجب آور بود.از ابتدای فصل ما هیچ وقت مشکلی در گلزنی یا کسب پیروزی نداشتیم ولی در دیدارهای اخیر، به ویژه در بازیهای خارج از خانه، نمی توانستیم به گل برسیم. آمار گلزنی ما از 21 به 6% در مبدل ساختن شوتهایمان به گل تبدیل شد و ما باید در این زمینه پیشرفت کنیم.»

آنچلوتی در مورد آخرین شکست تیمش در لیگ برتر مقابل ساندرلند گفت:« مقابل ساندرلند واقعا ضعیف بودیم. در بازیهای دیگر خوب بازی کردیم و فرصتهای زیادی برای گلزنی خلق کردیم و البته گاهی وقتها بابدشانسی هم مواجه شدیم. باید بیش از اینها متمرکز باشیم. گفتم که ، آنچه در هفته های ابتدایی شاهدش بودیم، فوتبال واقعی نبود و فوتبال پلی استیشن بود. ولی فکر نمی کنم برای ما ممکن باشد که بتوانیم در هر 4 دیدار لیگ به یک گل برسیم.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:«زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد بازیکنان غایب تیممان نیست. ما باید با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم، تمرکز کنیم. آنها توانایی های خوبی دارند و پیش از این هم نمایش خوبی را به اجرا گذاشته اند. مصدومان هم به زودی بازمی گردند وزمانی که آماده باشند، به حمایت تیم خواهند آمد.»

آنچلوتی در دیدار مقابل نیوکاسل، ژوزه بوسینگوا را که پیش از این در دیدار کارلینگ کاپ مصدوم شده بود، در اختیار خواهد داشت.

بخش فارسی سایت گل

vahidgame
27-11-2010, 13:18
این مصاحبه معلوم نیست برای کی هست :31:
آخرین شکست چلسی توی لیگ مقابل بیرمنگام بوده نه ساندرلند!
بعد این هیچی. جالبه نمی دونم تو اخبار خودمون یا شایدم همین سایت گل بودش که می گفت که چلسی دو تا بازی پشت سر هم توی خونه خودشو باخته :18:

shutdown
27-11-2010, 20:08
منچستر 7-0 جلو هست ار بلک پول.......هووووورااااااا

*M!L4D*
27-11-2010, 20:28
یونایتد 7 ......... بلکبرن 1
تبریک میگم ...
بربا 5 گل
نانی 1
پارک 1
رونی هم تقریبا" خوب بازی کرد

Alireza.M67
27-11-2010, 20:36
تبریک میگم ...
بربا 5 گل
نانی 1
پارک 1

یا امام عجیب غریب !:31:
خوش خبر باشی میلاد جون .
کف کردم وقتی نتیجه رو فهمیدم .
دم برباتوف گرم ، زد بلکبرنو چپ و راست کرد .:31:

shutdown
27-11-2010, 20:37
ولی یه چیز این برد اذیتم میکنه....گل نزدن رونی:41:

*M!L4D*
27-11-2010, 20:40
ولی یه چیز این برد اذیتم میکنه....گل نزدن رونی:41:
زیاد جلو نمی رفت ... بیش تر نقش یک بازی ساز رو ایفا می کرد... روان بودن تیم هم بخاطر وجود وین بود و البته بازی خوب اندرسون

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

بازی سیتی هم 1.1 مساوی :لول

shutdown
27-11-2010, 20:45
تو سیتی رو حریف میدونی؟؟؟؟؟
برد و باختش اصلا مهم نیس....

davy jones
27-11-2010, 20:47
تبریک میگم ...
بربا 5 گل
نانی 1
پارک 1

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

ایولللللللللللللللللللللل لللل :40::40::40:

میگم کسی از دوستان از بازیهای سابق تو ذهنش بازی ای رو سراغ داره که بازیکنی تو بازی های لیگ برتر تو یه بازی تونسته باشه 5 تا گل بزنه؟؟

سیتی هم که دقیقه 90 گل خورد و مساوی کرد تا یه حال اساسی این هفته ببریم.:46:

به امید امتیاز از دست دادن چلسی در بازی فردا :8:

*M!L4D*
27-11-2010, 20:52
میگم کسی از دوستان از بازیهای سابق تو ذهنش بازی ای رو سراغ داره که بازیکنی تو بازی های لیگ برتر تو یه بازی تونسته باشه 5 تا گل بزنه؟؟
Jerman Defoe
Alan Shearer
و یکی دیگه
که الان بربا هم جزوشونه

تو سیتی رو حریف میدونی؟؟؟؟؟
برد و باختش اصلا مهم نیس....

ولی هر وقت میبازه یه حس باحالی بهم دست میده :دي ... حیف شد نباخت

mohsen_gh1991
27-11-2010, 21:03
برد خفن منچسترو به همه منچستریا تبریک میگم...ایول.:40:

vahidgame
27-11-2010, 21:29
تبریک میگم بهتون :31:

به امید امتیاز از دست دادن چلسی در بازی فردا
به امید برد دندون شکن چلسی :21:
الان رقیبای چلسی باید برن حال کنن :31: چون دو سه تا بازیکنای کلیدی چلسی چند تا بازیه نیستن. اونا برگردن دوران خوشی تیمای دیگه تموم میشه :31:

mjt10063
27-11-2010, 21:37

الان رقیبای چلسی باید برن حال کنن :31: چون دو سه تا بازیکنای کلیدی چلسی چند تا بازیه نیستن. اونا برگردن دوران خوشی تیمای دیگه تموم میشه :31:

ایشالا چلسی تا آخر این فصل همین طوری بازی کنه
تا رقیبلاش همیشه در حال حال کردن باشن:27::27::27:

برد کمر شکن منچستر رو به همه ی عاشقان شیاطین تبریک میگم
:31::31::31:

به امید قهرمانی
:33::33::33::33::33:

*M!L4D*
27-11-2010, 21:39

آدم به این اعتماد به نفس حسودیش میشه :دی
....
ولی این آرسنال امسال عجب تیم عجیبیه ... ویلا و من سیتی رو بیرون از خونه می بره ولی تو امیریتس امتیاز از دست میده

davy jones
27-11-2010, 21:39
به امید برد دندون شکن چلسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان رقیبای چلسی باید برن حال کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون دو سه تا بازیکنای کلیدی چلسی چند تا بازیه نیستن. اونا برگردن دوران خوشی تیمای دیگه تموم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بیاد اون روز برسه، فکر کنم منچستر بار قهرمانی این فصلشو بسته :31:

pcforlife
27-11-2010, 21:41
ماشالا بچه ها!:18: ماشالا برباتوف:40:
تبریک به همه من یونایتدی های گل! تفاضل گلمون هم با چلسی (پیش از بازیش) یکی شد...!
تساوی سیتی هم حال داد!:21: ولی اصلا فکر نمی کردم آرسنال با اختلاف دو گل ویلا رو ببره!!
امیدوارم روند مثبتمون تا قبل از بازی آرسنال و تیم چلسی حفظ بشه (بوگو ایشالا!)...:10:

mohsen_gh1991
27-11-2010, 23:37
امیدوارم روند مثبتمون تا قبل از بازی آرسنال و تیم چلسی حفظ بشه (بوگو ایشالا!)...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایشالا....ماشالا منچستر.....

mjt10063
28-11-2010, 17:15
دقیقه 6 نیو کاسل گل برتری رو میزنه
واسه دقایقی لذتتتتتتتتت میبریم
:31::31::31::31:

vahidgame
28-11-2010, 17:19
به به بازیو داری میده؟! فکر کنم بعد از یه قرن یه بازی چلسی رو تی وی داره نشون میده :31:

دقیقه 6 نیو کاسل گل برتری رو میزنه
واسه دقایقی لذتتتتتتتتت میبریم
ایشالا چلسی هم 4 تا گل بزنه که همه با هم لذت ببریم :10:

davy jones
28-11-2010, 18:04
به به بازیو داری میده؟! فکر کنم بعد از یه قرن یه بازی چلسی رو تی وی داره نشون میده :31:

یکی از 4 تا گلی که قراره چلسی بزنه رو سالومون کالو زد.:31: ببینیم تو نیمه ی دوم 3 تا گل دیگه رو چه کسایی میزنن:27:

pcforlife
28-11-2010, 18:15
چرا کول رو هو می کنن؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
28-11-2010, 18:53
خوب!:31: صدر نشینی مون مبارک!:10:

*M!L4D*
28-11-2010, 19:24
منم تبریک میگم :40:
به امید تداومش

vahid_civil
28-11-2010, 19:26
صدر نشینی شیاطین سرخ و اختلاف 2 امتیازی رو تبریک میگم

davy jones
28-11-2010, 19:31
انصافا خوشبین ترین هوادار منچستر هم فکر نمیکرد که ورق بازیهای لیگ برتر اینطوری به نفع من یو برگرده. یکیش خود من بودم که تو همینجا گفتم رقابت بین چلسی و سیتیه ولی الان حرفمو پس میگیرم:21:

vahidgame
28-11-2010, 19:39
چلسی هم اصلا شانس نداره :31:
کالو از دو قدمی دروازه توپو می زنه توی اوت:13:
امروز موقعیت هم کلا زیاد داشت

انصافا خوشبین ترین هوادار منچستر هم فکر نمیکرد که ورق بازیهای لیگ برتر اینطوری به نفع من یو برگرده. یکیش خود من بودم که تو همینجا گفتم رقابت بین چلسی و سیتیه ولی الان حرفمو پس میگیرم
البته هنوز هیچی معلوم نیست شاید اصلا آرسنال یا سیتی اومدن قهرمان شدن!! :31:
این صدر نشینی تا آخر فصل بین تیما می چرخه

Lamanta
28-11-2010, 19:54
خدایی امسال آرسنال حقشه قهرمان شه

*M!L4D*
28-11-2010, 20:25
خدایی امسال یونایتد حقشه قهرمان شه

pcforlife
28-11-2010, 21:23
و ماشالا لنون!!:31:

mjt10063
28-11-2010, 21:33

خدایی امسال یونایتد حقشه قهرمان شه

قهرمانی رو پیشا پیش به همه ی شیاطینی ها تبریک میگم
کار نداریم
نمیدونستنم
اینقدر دعاهام مستجاب میشه

از مساوی چلسی و سدر نشینی منچستر لذتتتتتتتتتت میبریم.

پیروزی از آن ماست

LiverBarca
28-11-2010, 23:32
و ماشالا لنون!!:31:
خدا پاشو بشکونه،مفتی باختیم....:41:

davy jones
28-11-2010, 23:35
خدا پاشو بشکونه،مفتی باختیم....:41:
خیلی هم مفت نبود. انصافا موقعیتهای تاتنهام بیشتر بود

LiverBarca
28-11-2010, 23:51
خیلی هم مفت نبود. انصافا موقعیتهای تاتنهام بیشتر بود
5 تا تک به تک رو گل نکردیم و داور 2 تا پنالتیمون رو نگرفت،اونوقت بازیکن خودمون بهمون گل زد و گل بعدی رو هم با بدشانسی تو وقتهای تلف شده خوردیم.....جرارد رو هم که از اول بازی نداشتیم:41:...چرا این قدر بدشانسیم نمیدونم.....:19:

iceweek
29-11-2010, 10:29
آرسنال از لحاظ ارزش مادی تیم نهم انگلستان است .

طبق مطلبی که گاردین دیروز چاپ کرده است ، آرسنال با 55.7 میلیون ارزش در تیم خود در رده نهم لیگ انگلستان است.
تاتنهام با ارزش 144.2 میلیون پاند نزدیک به 90 میلیون بیش از آرسنال ارزش دارد، این اعداد و ارقام کاملا به افرادی به ردنپ و مانچینی نشان میدهد که مربیگری نباید حتما با جیب باشگاه ارتباط داشته باشد.

صدر نشینان این جدول ...

Man City (£241m)
Liverpool (£102.5m)
Chelsea (£148.4m)
Tottenham (£144.2m)
Man U (£120.6m)

نگاهی به جدول بالا نشان میدهد آرسنال با چلسی 90 و با یونایتد حدود 70 میلیون اختلاف ارزشی دارد اما در لیگ فقط با 2 امتیاز اختلاف با هم در صدر میجنگند.

پایین تر از آرسنال هم تیم های زیر قرار دارند.

Sunderland (£54.5m)
Everton (£49.75m)
Aston Villa (£45.25m)
Stoke (£36.25m)
Fulham (£36.25m)

همه موارد به سود آرسنال است اما .... تمام این صحبت ها دلیل بر این است که اصلا ولخرجی نیست ، اگر یک دفاع در سطح مرتساکر و یک دروازبان در سطح دروازبانان آلمان و هلند به تیم ملحق شود.

arsenal.ir

davy jones
29-11-2010, 11:45
و یک دروازبان در سطح دروازبانان آلمان و هلند به تیم ملحق شود.

عزیز! دروازه بان تیم ملی آلمان و تیم ملی هلند رو که خیلی وقت پیشا (همون موقع که تازه جام جهانی تموم شده بود) فرگوسن زیر نظر داشت و احتمالا فصل بعد مانوئل نویر رو میخره. مبلغ قرارداد هم احتمالا خیلی بالا خواهد بود. بنابراین آرسنال باید به نظرم یه کوچولو ولخرجی بکنه.:31:

mjt10063
29-11-2010, 12:50
تمام این صحبت ها دلیل بر این است که اصلا ولخرجی نیست

داشی انقدر چوش نزن
بنظر من هیچ تیمی بجز سیتی ولخرجی نمیکنه
منچستر درامد کسب میکنه متقابلا باید خرجم بکنه دیگه

از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر

دستی دستی شاعرم شدیم
:31::31:

pcforlife
29-11-2010, 12:54
100% تائید میشه!:20:

A.N.A.P
29-11-2010, 12:59
پول داره خرج میکنه ... اونم چه پولی ؟؟؟ پولی که ایرانی ها رفتن ریخت تو دبی !!!:41:

mjt10063
29-11-2010, 14:04
پول داره خرج میکنه ... اونم چه پولی ؟؟؟ پولی که ایرانی ها رفتن ریخت تو دبی !!!:41:

کسی با این که پول داره کاری نداره
همه با این که اینقدر ول خرجی میکنه و به جایی نمیرسه
کار دارن

vahidgame
29-11-2010, 14:12
فکر کنم توی تاریخ لیگ برتر سابقه نداشته که یه تیم این قدر خرج کنه
سیتی تقریبا در عرض این یه سال اندازه 6-7 سال اخیر چلسی خرج کرده!

shutdown
29-11-2010, 14:30
چلسی 2سال از نقل و انتقال محروم بوده و الا جز این نمیشد

vahidgame
29-11-2010, 14:38
نه دو سال محروم نبوده. قرار بود محروم بشه که لغو شد
تیمی مثل سیتی رو با چلسی مقایسه نکنید ;)
حداقل چلسی بازیکن می خره دو تا فوق ستاره مثل لمپارد و تری هم می سازه

mjt10063
29-11-2010, 15:57
نه دو سال محروم نبوده. قرار بود محروم بشه که لغو شد
تیمی مثل سیتی رو با چلسی مقایسه نکنید ;)
حداقل چلسی بازیکن می خره دو تا فوق ستاره مثل لمپارد و تری هم می سازه

بابا فوق ستاره
با اینکه تازه چند سالی میشه چلسی مطرح شده
ولی بازم
باشه دیگه واسه اینکه دلتو نشکونیم
تایید میشه
چلسی قابل قیاس با سیتی نیست.:31:

Erfan64
29-11-2010, 17:17
ببخشید یه سوال
فصل گذشته کی قهرمان شده بود ! هر چی فکر میکنم یادم نمیاد : دی

vahidgame
29-11-2010, 17:20
بابا فوق ستاره
ولی بازم
تایید میشه
چلسی قابل قیاس با سیتی نیست.:31:

ایول :7: :31:

ببخشید یه سوال
خب معلومه دیگه چلسی

saeedadash
29-11-2010, 17:32
ببخشید یه سوال

با داوری یا بدون احتساب داوری

mjt10063
29-11-2010, 17:38
ببخشید یه سوال

حق هم داری وقتی 3 فصل پیا پی سدر نشین یه تیم رو ادم ببینه
اصلا قهرمانی یه تیم دیگه به چشم نمیاد
حیف :41::41::41:
اگر با بلکبرن مساوی نمیکردیم
الان ...
:41::41::41:

ولی بازم پیروزی از آن ماست
:40::40::40::40:

R O O T
29-11-2010, 17:43
برباتوف: باورم نمی‌شود در یک بازی 5 گل زده باشم!

او به جمع بازیکنانی پیوسته که در یک دیدار لیگ برتر 5 گل زده‌اند

سایت گل – دیمیتار برباتوف گفته باورش نمی‌شود که چه دستاوردی کسب کرده است. بازیکن 29 ساله بلغاری در بازی مقابل بلکبرن پنج گل زد و تیمش را هفت بر یک پیروز کرد.
این اولین گل‌های او پس از هت‌تریک مقابل لیورپول در ماه سپتامبر بود، یعنی 11 بازی قبل.
او می‌گوید: «باورم نمی‌شود پنج گل در یک بازی زده‌ام، اما این اتفاق روی داد.
گل اول مهم‌ترین گل بود، چون به من اعتماد به نفس بخشید.
به عنوان مهاجم، مردم تنها به گل‌هایی که می‌زنید می‌نگرند. من بیشتر به فکر نوع بازی خود هستم ولی امروز تنها گل زدم.»
مهاجم سابق تاتنهام گفت حضور در کنار بازیکنانی مانند اندی کول و آلن شیرر – که آنها هم رکورد پنج گل در یک بازی لیگ برتر را دارند – باعث افتخار است: «من قبلا هم پنج گل در یک بازی زده بودم، اما خیلی وقت پیش بود، در بلغارستان. امروز این کار را در لیگ برتر انجام دادم. کنار امثال کول و شیرر ایستادن افتخار بزرگی به شمار می‌رود.»
نانی و جی‌سونگ پارک دیگر گل‌های یونایتد را زدند و تیمشان را پیش از سفر چلسی به نیوکاسل به صورت موقت به صدر جدول فرستادند.

2010/11/28

mjt10063
29-11-2010, 18:54
ناراحتي هاجسون از بازي مقابل منچستريونايتد در جام حذفي
قرمزها بايد در دور سوم جام حذفي به الدترافورد بروند و مقابل شاگردان فرگوسن قرار بگيرند

2010/11/29 17:31:00

سايت گل- روي هاجسون، سرمربي ليورپول گفت از اينكه تيمش در جام حذفي بايد مقابل منچستريونايتد قرار بگيرد، ناراحت است.

قرمزها بايد در دور سوم جام حذفي به الدترافورد بروند و مقابل شاگردان فرگوسن قرار بگيرند و سرمربي سابق فولام از اينكه اين دو تيم در اين مرحله بايد مقابل هم بايستند، ناراضي است.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بازي فوق العاده اي خواهد بود اما كمي بدشانسي است كه دو تيم ليگ برتر بزرگ مانند ليورپول و منچستريونايتد بايد در اين مرحله مقابل هم قرار بگيرند.

اين بازي از تلويزيون پخش مي شود و ما بايد خودمان را براي اين مسئله آماده كنيم. من هم بايد بروم و سر و وضعم را درست كنم!"

shutdown
29-11-2010, 19:33
نتیجه بازی که مشخصه:27:
مثل دفعات قبل....اخرین برد لیورپول مقابل یونایتد بر میگرده به چند سال قبل؟؟

pcforlife
29-11-2010, 19:59
خیلی خوبه که بازی تو اولترافورده! ایشالا که میبریم...:40:

mjt10063
29-11-2010, 20:27
ایشالا به جای خود داشی
ما حتما میبریم
:40::40::40::40:

بی باک بی بال
29-11-2010, 20:29
عجب بازی میکن این تاتنهام:40:
مربیش کیه ؟:18:

pcforlife
29-11-2010, 20:44
هری ردنپ :20:

shutdown
29-11-2010, 22:42
واقعا با هوش این هری....خوشم میاد ازش

*M!L4D*
29-11-2010, 23:08
البته آدم کینه ای هست ... مربی موفقی هست ولی ازش خوشم نمیاد

pcforlife
30-11-2010, 00:23
البته آدم کینه ای هست ... مربی موفقی هست ولی ازش خوشم نمیاد
me too!:13:

Alireza.M67
30-11-2010, 00:26
عجب هفته ی خوبیه این هفته .
منچستر 7 تا زد .
چلسی مساوی کرد .
رئال هم نیمه اول از بارسا عقبه . درسته که از هیچکدوم خوشم نمیاد ولی از اونجایی که از اون رئال مادرید بدجور متنفرم:2: به ازای هر گلی که میخورن این جیگرم خنک میشه .:27:

vahidgame
30-11-2010, 01:55
ایشالا دو سه هفته دیگه صدر جدول رو منچستر دوباره به چلسی پس میده :31: درسته؟ :31:

IISaEeDII
30-11-2010, 02:14
نتیجه بازی که مشخصه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل دفعات قبل....اخرین برد لیورپول مقابل یونایتد بر میگرده به چند سال قبل؟؟ آخرین بار فصل 2009-2010 بود در ورزشگاه anfield که منچستر یونایتد با نتیجه ی 2-0 مغلوب شد
فصل 2008-2009 هم منچستر یونایتد 4-1 در ورزشگاه old trafford مغلوب لیورپول شد

با داوری یا بدون احتساب داوری حالا شما جفتشو بگو !

حق هم داری وقتی 3 فصل پیا پی سدر نشین یه تیم رو ادم ببینه
اصلا قهرمانی یه تیم دیگه به چشم نمیاد
حیف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر با بلکبرن مساوی نمیکردیم
الان ...

ولی بازم پیروزی از آن ماست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جواب کوبنده ای بود دوست عزیز !

بابا فوق ستاره
ولی بازم
تایید میشه
چلسی قابل قیاس با سیتی نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی خیلی ممنونم از ترحم شما
به خود خدا قسم این حرفو نمی زدید شان و مقام چلسی در دنیا با افت شدیدی مواجه میشد
ممنون از حمایت شما

vahidgame
30-11-2010, 02:53
قهرمانی پارسال چلسی رو که با این حرفا که به خاطر داوری بوده و اینا که نمی تونید زیر سوال ببرید. فکر کنم در مورد نتایج پارسال لازم نیست بگم...
در مورد این ترحم هم که میگید کلا خنده داره! : دی
قهرمانی به چشم نمیاد هم خنده داره. آره درسته برای تیم های رقیب اصولا نباید به چشم بیاد : دی

pcforlife
30-11-2010, 03:13
چلسی فصل قبل مستحق قهرمانی بود... (آدم کج بشینه راست بگه!) اما منچستر هم مردونه جنگید و مثل رئال که تو بازی آخرش تو لالیگای فصل پیش وقتی دید اونور بارسا پیروز شده، دیگه برای پیروزی نجنگید، نبود... ضمن اینکه لیورپولی که تماشاگراش آبروی هر چی مرسی سایدیه رو بردن، تو اون بازی معروف فصل پیش که میتونستند خیلی راحت تن به مساوی بدن با شاهکار جرارد و البته یه روز لندنی شدنشون، باختن!! فراموش نشه لیورپول اون موقع فصل پیش به مراتب از لیورپولی که قبل از بازی با چلسی همه شکست خورده میدیدنش، قوی تر بود...
ضمن اینکه لیورپولی ها کماکان از ما عقبترن و دو تا نائب قهرمانی از ما کمتر دارن و 10 بار دیگه باید من یو رو ببرن تا تازه تو دربی با بردای ما برابر بشن...

---------- Post added at 03:13 AM ---------- Previous post was at 03:12 AM ----------

پ.ن: هیچ جا تاپیک پریمیر لیگ نمیشه!:10: این الکلاسیکو و هواداراش خستمون کردن!:31::46:

vahidgame
30-11-2010, 03:35
آره موافقم هیچی این تاپیک نمیشه. خوشم میاد طرفدارای همه تیما خیلی راحت در کنار هم اینجا فعالیت می کنن:10:
حداقل طرفدارای منچستر و آرسنال و چلسی که اینجورین. برای سایر تیم ها رو نمی تونم دقیق بگم :31:

mjt10063
30-11-2010, 09:03
از بی فرهنگی شون بگیر تا کثیف بودن داوریشون
هرچند از رئال و بارسلون بدم میاد
نمیخوام بگم حق بارسلون نبود ولی به نظر من فوتبال کثیفی بود
ایشالا همیشه هم همین طور کثیف بمونه
تا لیگ انگلیس همیشه بهترین لیگ دنیا باشه

ایشالا دو سه هفته دیگه صدر جدول رو منچستر دوباره به چلسی پس میده

خسته نباشی کاری نکن دعا کنم کلا تیمتون پنچر بشه ها

امسال و سال بعد و سال بعد و...
قهرمانی از آن ماست

MAN RED Has CanCer

:40::40::40::40::40:

*M!L4D*
30-11-2010, 13:44
با باخت دیشب رئال الان یونایتد تو اروپا تنها تیمی هست که تو هیچ رقابتی نباخته (این فصل)

R O O T
30-11-2010, 15:00
شماخ: در هر بازی لیگ برتر زخمی و کوفته می‌شوم!

سایت گل – مروانه شماخ، مهاجم آرسنال می‌گوید شروعش در این تیم آزمونی پر از درگیری بوده و لیگ برتر از نظر فیزیکی طاقت‌فرسا است.

این مهاجم در تابستان از بوردو به جمع توپچی‌ها پیوست و به خوبی در این تیم جا افتاده و 10 گل برای آرسنال تا این جا زده است.

او می‌گوید: «در بوردو هرگز در چنین وضعیتی نبودم. اوضاع در لیگ برتر ابعاد دیگری می‌یابد. مقابل وستهم درد وحشتناکی در ناحیه گردن داشتم که نمی‌توانستم حتی سرم را برگردانم. بر سر هر توپی می‌جنگیم من را می‌زنند و داور حتی سوت هم نمی‌زند.

در فرانسه وقتی من را هل می‌دادند، به زمین می‌افتادم و ضربه‌ای ایستگاهی می‌گرفتم. اما این جا وقتی تکل خشنی می‌زنند باید بلند شوم و به بازی ادامه دهم.

پس از هر بازی در لیگ برتر بدنم کاملا درد می‌کند و چندین خراش برمی‌دارد و عضلاتم هم سفت می‌شود. سه روز بعد دوباره روز از نو و روزی از نو.»

شماخ برای دیدار جام اتحادیه که سه‌شنبه برگزار می‌شود استراحت خواهد کرد.

هاجسون: تورس به فرم خوبش برمی‌گردد

سایت گل – روی هاجسون، مربی لیورپول می‌گوید اعتماد به نفس فرناندو تورس به حدی پایین نیست که بتوان آن را بحرانی خواند و می‌گوید این مهاجم عملکرد خوبی خواهد داشت.

این بازیکن 26 ساله با وجود قهرمانی در جام جهانی در این فصل نمایشی کمتر از انتظارات داشته. مربی لیورپول می‌گوید اعتماد به نفس او «کمی پایین» است، چرا که در تابستان با وجود قهرمانی تیمش نمایش‌های خوبی نداشت و پس از آن هم مورد انتقاد قرار گرفت.

تورس مقابل چلسی به نظر می‌رسید به اوج برگشته، اما پس از آن در سه دیدار گلی نزد.

هاجسون پس از شکست مقابل تاتنهام گفت: «استفاده از کلمه بحران اعتماد به نفس برای او بسیار سخت‌گیرانه است. من از عملکرد فرناندو تورس راضی بودم. خود فرناندو، به دلیل این که انتظارات را بسیار بالا برده، ناامید می‌شود چون نمی‌تواند از موقعیت‌های گلی که خودش با بازی خوبش می‌سازد استفاده کند.»

2010/11/30

R O O T
30-11-2010, 16:55
جو هارت: همه بازيكنان منچسترسيتي به تبس كمك مي كنند

سايت گل- جو هارت، دروازه بان منچسترسيتي، گفت كه همه بازيكنان تيم قصد دارند به كارلوس تبس كمك كنند اما تاكيد كرد كه اين تيم به يك بازيكن وابسته نيست.

كاپيتان آرژانتيني سيتي در رقابت هاي اين فصل يكي از عوامل اصلي نتايج خوب تيمش بوده و با 9 گل زده و چهار پاس گل، موجب قرار گرفتن تيمش در رتبه هاي بالاي جدول شده است.

هارت در مصاحبه با نشريه ميرر گفت:" مي گويند كه ما به يك بازيكن وابسته هستيم اما خيلي سخت است وقتي بازيكني داريد كه يك سرو گردن از بقيه بالاتر است، چنين شرايطي نباشد.

ما تلاش مي كنيم به كارلوس كمك كنيد. او مي داند كه همه مسئوليت ها روي دوش او نيست. ما موقعيت هاي زيادي براي گلزني او ايجاد كرديم و او نيز براي بقيه موقعيت سازي كرده است."

2010/11/30

mjt10063
30-11-2010, 21:46
هر کاری کردم که جلویه خودموبگیرم جوابتو ندم نتونستم

اخه کل لیگ اسپانیا با طرف داراش با تیم ملیش و...
اصلا ارزش اینو ندارن که من بخوام کارشناسیشونو بکنم (1)

(2) اگر پست هارو نمیخونی و همینجوری مثل ... جواب میدی
برگرد
عقب ببین که پست قبل از من چی بوده
تا تازه بفهی که چرا من اسم این لیگ کثیف رو توی این تاپیک اوردم

از بحث اسپانیا خارج میشیم
برمیگریم به لیگ خودمون
و بحث اینکه
حالاحالاحالاحالاحالاحالاح الاحالا
ریور پولی ها باید بدون
تا تازه به گرد خاک بلند شده منچستر برسن

نبود:21:

R O O T
30-11-2010, 22:54
رافا بنيتس: ليورپول هنور در قلب من است

سايت گل- رافا بنيتس، سرمربي اينتر، علي رغم اينكه در تابستان گذشته باشگاه ليورپول را با نارضايتي ترك كرد اما همچنان علاقه زيادي به قرمزها دارد.

سرمربي نرآتزوري اندك اندك به كار در فوتبال ايتاليا عادت مي كند اما گفت كه همچنان بازي هاي ليورپول را دنبال مي كند.

بنيتس در مصاحبه با سايت فيفا گفت:" من واقعا به زندگي در ايتاليا عادت كرده ام؛ كشوري كه پيش از اين هم با آن آشنايي داشتم زيرا چندباري براي تعطيلات به ساردينيا آمده بودم. اما من ياد گرفتم كه از تك تك روزهايي كه در ميلان هستم، لذت ببرم.

اما بايد تاييد كنم كه ليورپول هنوز در قلب من است و هنوز اخبار باشگاه را دنبال مي كنم. من رابطه فوق العاده اي با طرفداران تيم دارم و بسيار خوشحال شدم كه بعضي از آنها براي ديدن من در بازي اينتر – تاتنهام به سن سيرو آمدند؛ يك روز قبل از بازي ناپولي- ليورپول.

رابطه دوستانه بين اينتر و ليورپول به پيروزي ما مقابل ميلان در فينال استانبول بازمي گردد. من هنوز جوان هستم و دوست دارم هر روز با تيمم كار كنم و در سطح اروپا و جهان به موفقيت برسم. اما در آينده دوست دارم كه سرمربي تيم ملي اسپانيا شوم."

2010/11/30

L.A.M.P.A.R.D
01-12-2010, 11:28
شنیدم که قراره منچستر اولین باختش رو به چلسی یده :دی:21:

mjt10063
01-12-2010, 11:33
[QUOTE=f.lampard;5659390]شنیدم که قراره منچستر اولین باختش رو به چلسی یده :دی:21:[/QUO

وای وای وای
از کجا شنیدی:27:

vahidgame
01-12-2010, 11:54
راست میگه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم شنیدم :21: :31:

L.A.M.P.A.R.D
01-12-2010, 12:04
از یه منبع موثق :دی :دی