PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

pcforlife
20-10-2010, 18:51
مثه اینکه قراره امشب هم وین مصاحبه کنه! باید منتظر اخبار جدیدی باشیم.:20:

mjt10063
20-10-2010, 19:37
مثه اینکه قراره امشب هم وین مصاحبه کنه! باید منتظر اخبار جدیدی باشیم.:20:

من هم با ونگر هم با مرد خاص موافقم
رونی به هیج عنوان از اولترا فرد نمیره
او خودش گفته بود که میخواد تو این تیم باز نشسته بشه
و این هاهم همش حرفه.
:41:

davy jones
20-10-2010, 19:37
یعنی از ته دل حاضرم که رونی بره چلسی و تو داربی به منچستر 3 تا بزنه ولی به رئال نره:2:

mjt10063
20-10-2010, 19:59
یعنی از ته دل حاضرم که رونی بره چلسی و تو داربی به منچستر 3 تا بزنه ولی به رئال نره:2:

از ای حرف هیا وحشت ناک نزن داشی
ما قلبمو ن بالون خورده است.

داش حسین این جنجال رونی باعث شد که اصلا یادت بره این مصاحبه ی مارو بزاری ها.:31:
:40:

L.A.M.P.A.R.D
20-10-2010, 20:11
خدا از دهنت بشنوه :دی:21::27:

pcforlife
20-10-2010, 20:13
داش حسین این جنجال رونی باعث شد که اصلا یادت بره این مصاحبه ی مارو بزاری ها.:31:
دادا! مصاحبه تو تاپیک CL بیده! دیروز گذاشتم!:11::10:
یعنی الان برو فروم رسمی باشگاه من یو ببن چه خبره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یکی میگه باید از رونی حمایت کنیم، یکی میگه باید از باشگاه حمایت کنیم! یکی میگه اینا همش بابت بدهی باشگاه به خاطره گلیزر هاست و 4 روز دیگه آندرسون هم میره!! یکی میگه ساف رو عشقه! یکی میگه... بلبشوییه!!
کاش بازی من یو - بورساسپور رو نشون میدادن! جایی هست که بشه بازی رو آنلاین دید؟!:20: ریکشن تماشاگرا به رونی میتونه خیلی سرنوشت ساز باشه...

shutdown
20-10-2010, 20:52
قبل اينكه با قضيه روني بپردازم جا داره بگم حالم از اين رئال مادريد مرده خور بهم ميخوره:2:
اه اه....انقدر يه تيم نچسب ميشه؟؟از بارسلونا هم بدتره....
به قول دوستمون ميگرده ببينه كي با كي مشكل داره زرتي پيشناهاد ميده....
ديگه كفريم كرده...بكهام رونالدو كم بودند حالا روني هم اضافه شد...كل امسال به دنبال ويديچ بودند اما ويديچ خواست كه بمونه و گفت هر بازيكني بستر پيشرفتش تو يه تيم پهن هست و اون تيم براي ويديچ يونايتد هست...به گفته خودش...
اما در موردوين روني...به نظر من چيزي كه ميتونه وين رو اروم كنه و از تصميمش منصرف اون هم بازي دادن به روني هست....به قول فرگوسن كه روني تشنه بازي كردن هست و اگه سيرابش كنن ديگه هيچ مشكلي وجود نخواهد داشت...بايد روني بازي كنه و تماشاگرها حمايتش كنن...فقط در اين صورت روني رو خواهيم داشت...البته كي بوده كه رسم استادي و شاگردي رو به جا بياره...اون هم داره جا پاي بكهام و رونالدو ميزاره كه سقوط كردن

mjt10063
20-10-2010, 21:13
دستت مرسی داش حسین
این سایت بازی هارو ON
پخش میکنه
میتونی سرعت مناسب رو انتخاب کنی
یا علی

MaN ReD Has CanCer:5:

davy jones
20-10-2010, 21:14
خدا از دهنت بشنوه :دی:21::27:

حالا دیگه نه انقدر از ته دل:31::31:

L.A.M.P.A.R.D
20-10-2010, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چلسی توانست حریف روس خود را با دو گل پشت سر بگذارد
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، تیم فوتبال چلسی در راستای مسابقات گروهی لیگ قهرمانان اروپا توانست با شکست اسپارتاک مسکو در ورزشگاهی که فینال لیگ قهرمانان را به منچستر یونایتد واگذار کرده بود سومین برد پیاپی اروپایی اش را بدست آورد.
ترکیب چلسی در این دیدار : چک ، تری ، ایوانوویچ ، فرییرا ، اشلی کول ( 87- ون آنهولت ) ، میکل ، اسین ، ژیرکوف ، کالو ( 74- مک ایچران ) ، آنلکا ، مالودا ( 82- کاکوتا )
بازیکنان استفاده نشده: ترنبال ، براما ، کلیفورد ، ملیس
گلها : ژیرکوف ( 23 ) ، آنلکا (43)

آمار بازی :
شوت در چارچوب : اسپارتاک 9-3 چلسی
شوت خارج از چارچوب : اسپارتاک 5-9 چلسی
کرنر : اسپارتاک 9-5 چلسی
آفساید : اسپارتاک 1-2 چلسی
اخطار : اسپارتاک 1-1 چلسی (ژیرکوف - 88)
خطا : اسپارتاک 12-15 چلسی
درصد پاسهای صحیح : اسپارتاک 86% - 80.6% چلسی
درصد تصاحب توپ : اسپارتاک50.9% -49.1% چلسی

داور: کارلوس ولاسکو - اسپانیا

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

آنچلوتي: به ‍ژيركوف افتخار مي كنم

كارلو آنچلوتي از تماشاي ديدار تيمش مقابل اسپارتاك مسكو كه با برتري 0-2 چلسي همراه بود غرق در شادي و سرورشد

به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، كارلو آنچلوتي از تماشاي ديدار تيمش مقابل اسپارتاك مسكو كه با برتري 0-2 چلي همراه بود غرق در شادي و سرورشد

پيروزي 0-2 آبي پوشان در مسكو باعث شد تا چلسي با كسب هر 9 امتياز ممكن در صدر جدول گروه اف رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا قرار بگيرد.

مربي سابق ميلان در وصف پيروزي شاگردانش در گفت و گو با وب سايت رسمي چلسي گفت:« براي يوري ژيركوف بازگشت به روسيه و بازي كردن براي چلسي در اين ديدار لحظات خاصي بود و او گل فوق العاده اي را به ثمر رساند.فكر مي كنم كه او سه شنبه شب خيلي خوشحال شد.ژيركوف خيلي خوب بازي كرد. او مشكلي در بازي كردن در پست مياني ندارد. ژيركوف گلي زد كه براي تيم خيلي مهم بود. او بازي را بازكرد و روند پيروزي را براي تيم ما آسان تر كرد.»

مربي ايتاليايي از عملكرد نيكلا آنلكا ستاره فرانسوي تيمش هم راضي بود.آنلكا در اين ديدار پنجاهمين گلش در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا را نيز به ثمر رساند. آنچلوتي در اين رابطه گفت:«آنلكا پيش از اين بازي هم كيفيت خوبش و توانايي اش براي بازي در نوك حمله در غياب دروگبا را ثابت كرده بود. او بازيكن فوق العاده اي است ؛ چرا كه مي تواند در هر پستي در خط حمله خوش بدرخشد.»

چلسي با اين پيروزي هر سه امتياز ممكن را كسب كرد ولي كارلتو معتقد است كه تيمش مي بايست همچنان تمركزش را برروي بازيهاي اروپايي حفظ كند. اين مربي ايتاليايي ادامه داد:« ما بايد برروي بازي بعدي مان تمركز كنيم.چون مي خواهيم رقابتهاي مرحله گروهي را در صدر به پايان ببريم. اين هدف ماست و ما شرايط لازم براي انجام اين كار را داريم ولي نبايد به ساير بازيكنان استراحت بدهيم. »

Alireza.M67
20-10-2010, 22:15
دستت مرسی داش حسین
این سایت بازی هارو ON
پخش میکنه
میتونی سرعت مناسب رو انتخاب کنی
یا علی

MaN ReD Has CanCer:5:

کدوم سایت ؟

pcforlife
20-10-2010, 23:33

وین رونی: بله، از منچستریونایتد می‌روم
او گفته قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد.

سایت گل: وین رونی تایید کرده که قصد ترک منچستریونایتد را دارد.
رونی بیانیه‌ای درباره صحبت‌های سر الکس فرگوسن در روز پنجشنبه صادر کرده و در آن تایید کرده که می‌خواهد برود.
او در این بیانیه گفته است: «هفته گذشته با دیوید گیل (مدیر اجرایی باشگاه) دیدار کردم و در حالی که می‌خواستم درباره آینده تیم اطمینان حاصل کنم، او هیچ تضمینی به من نداد.
سپس به او گفتم که قرارداد جدیدی امضا نخواهم کرد.»
رونی گفته از حرف‌های دیروز فرگوسن شگفت‌زده شده است. او البته طرفدار بزرگ مربی یونایتد می‌ماند اما جهت‌گیری آینده باشگاه باعث دغدغه او شده است: «دوست داشتم حرف‌های سر الکس را بشنوم و برخی از آنها من را شگفت‌زده کرد. این که او گفته مدیر برنامه‌هایم و من چند جلسه با باشگاه داشته‌ایم تا بر سر قرارداد جدید صحبت کنیم کاملا درست است. در جریان آن دیدارها در ماه آگوست من تضمین خواستم که باشگاه همچنان بتواند بازیکنان بزرگ دنیا را جذب کند.

من هرگز جز احترام کامل به منچستریونایتد نداشته‌ام. چطور می‌توانم احترام نگذارم، در حالی که این باشگاه تاریخچه‌ای رویایی دارد و به ویژه شش سالی را گذرانده که خوشبختانه من هم در آن نقشی داشته‌ام؟
برای من قهرمانی مهم است. باشگاه همیشه با هدایت سر الکس قهرمانی به دست آورده. به همین دلیل به نظرم سوال‌هایی که پرسیدم توجیه‌پذیر بود.
با وجود مشکلات اخیر، می‌دانم که همواره به شدت وامدار سر الکس فرگوسن خواهم بود. او مربی و مرشد بزرگی است که از روزی که از اورتون آمدم و تنها 18 سال داشتم به من کمک کرده و از من حمایت کرده. اما به خاطر منچستریونایتد امیدوارم او همین طور عالی بماند. او پدیده است و نابغه.»

پ.ن: نمیدونم چرا با خوندن این صحبتا حس کردم همه این مسائل بازی ایه برایه اینه که ذهن هوادارای فوتبال (به خصوص هوادارای تیمای انگلیسی) از مسائل حاشیه ای رونی دور بشه و همه معطوف بشن به جدایی رونی از من یو! البته شاید اصلا اینطوری نباشه، ولی اگه یادتون باشه منچستر، پیش از بازیه برگشت با بایرن، با اعلام نکردنه رسیدنه رونی به بازی و البته در آخرین لحظات با رو کردن رونی تونست شوک مثبتی رو به تماشاگرا و شوک منفی ای رو به بایرن بده. به هر حال باید منتظر بود تا ببینیم چی میشه! دلایل رونی واقعا عجیبه! خوب میشه با خرید ستاره ای، رونی رو هم حفظ کرد! چون هم ساف و هم رونی گفتن که با هم مشکلی ندارن!

mjt10063
20-10-2010, 23:35
کدوم سایت ؟

شرمنده یادم رفت بزارم

mjt10063
21-10-2010, 00:37
خوب
1.0
به همه شیاطینی ها تبریک میگم
خیلی میترسیدم که یه وقت با این حاشیه های که پش اومده
تیم این بازی هارو خراب کنه
ولی حالا که میبینم
نه، سر الکس فرگوسن
کارش درسته.

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

خوب
1.0
به همه شیاطینی ها تبریک میگم
خیلی میترسیدم که یه وقت با این حاشیه های که پش اومده
تیم این بازی هارو خراب کنه
ولی حالا که میبینم
نه، سر الکس فرگوسن
کارش درسته.

davy jones
21-10-2010, 09:37
حسین جون، ظاهرا رونی دیگه رفتنیه. بهتره دیگه امضات رو عوض کنی:31:

pcforlife
21-10-2010, 09:42
حسین جون، ظاهرا رونی دیگه رفتنیه. بهتره دیگه امضات رو عوض کنی:31:
هنوز که نرفته!:31:
ولی فکر کنم راس میگی!:41: حالا بزار یه خورده بمون! شاید وین ببینتش!:31:

smallfrank
21-10-2010, 09:52
حالا اگه بره کجا میره ؟

خدا کنه نره بارسلونا....

davy jones
21-10-2010, 10:02
هنوز که نرفته!:31:
ولی فکر کنم راس میگی!:41: حالا بزار یه خورده بمون! شاید وین ببینتش!:31:
:27::27::27::27::27::27:

vahidgame
21-10-2010, 11:05
یعنی همین نقل و انتقالات نیم فصل می خواد بره؟!

errmii
21-10-2010, 12:23
البته الان نیاز فوری بایرن به مهاجم نیست ولی اگه بیاد بایرن بد نیست.

vahidgame
21-10-2010, 12:27
چه دل خجسته ای دارید! :31:
کل سرمایه باشگاه رو بذاره نمی تونه رونی رو بخره :38:

davy jones
21-10-2010, 12:36

دیگه فرمایشی نیست؟:27:

errmii
21-10-2010, 12:42
چه دل خجسته ای دارید! :31:
کل سرمایه باشگاه رو بذاره نمی تونه رونی رو بخره :38:
چه جالب!
مثلا بایرن چهارمین تیم ثروتمند دنیاست ها!
یه کم اطلاعات عمومیت رو ببر بالا :38:

دیگه فرمایشی نیست؟:27:

نه فعلا امری نیست.:20:

vahidgame
21-10-2010, 12:50
چه جالب!
مثلا بایرن چهارمین تیم ثروتمند دنیاست ها!
یه کم اطلاعات عمومیت رو ببر بالا :38:

چه ربطی داره!
تا اون جایی که می دونم توی لیگ آلمان همچنین پولایی نمیدن :31:
بعدشم منچستر رونی رو به هر تیمی بده به بایرن نمیده

shutdown
21-10-2010, 12:59
بايرن؟؟؟!!!!:39:
جك سال بود:16:
كلوزه و لام و كروز و مولر رو بدين با 30ميليون پوند....اونوقت ميشه بيايد با يونايتد مذاكره كنيد...
روني هيچوقت تو ليگ المان توپ نميزنه....
فكر نميكنم رفتني باشه...اخه دلايلش اصلا قانع كننده نيس...شايد خواسته خودش رو يه جوري از شايعات اخيري كه در مورد زندگي خصوصيش منتشر شده دور كنه و خبرها رو از زندگي خصوصيش به انتقالش از منچستر تغيير بده....
اگر دقت كنيد و تو مصاحبه هاي سر الكس و روني بخونيد...هيچ دليل قانع كننده اي واسه جداييش پيدا نميكنيد...

errmii
21-10-2010, 13:19
چه ربطی داره!
تا اون جایی که می دونم توی لیگ آلمان همچنین پولایی نمیدن :31:
بعدشم منچستر رونی رو به هر تیمی بده به بایرن نمیده
چرا مگه بایرن چشه؟
یکی از بزرگترین و محبوبترین تیم های باشگاهی جهان نیست که هست!
یکی از پر افتخارترین تیم های لیگ قهرمانان و بوندسلیگا نیست که هست!

و خیلی چیزای دیگه

بايرن؟؟؟!!!!:39:
جك سال بود:16:
كلوزه و لام و كروز و مولر رو بدين با 30ميليون پوند....اونوقت ميشه بيايد با يونايتد مذاكره كنيد...
روني هيچوقت تو ليگ المان توپ نميزنه....
فكر نميكنم رفتني باشه...اخه دلايلش اصلا قانع كننده نيس...شايد خواسته خودش رو يه جوري از شايعات اخيري كه در مورد زندگي خصوصيش منتشر شده دور كنه و خبرها رو از زندگي خصوصيش به انتقالش از منچستر تغيير بده....
اگر دقت كنيد و تو مصاحبه هاي سر الكس و روني بخونيد...هيچ دليل قانع كننده اي واسه جداييش پيدا نميكنيد...

بوندسلیگا الان سومین لیگ جهان و اولین لیگ رو به رشد دنیاست.
خیلی از بازیکنان بزرگ جهان دوست دارن تو بوندسلیگا بازی کنن.

shutdown
21-10-2010, 13:31
ببينيد دوست عزيز...روني تو مصاحبش گفته كه در صورتي كه باشگاه منچستر تضمين بده كه بازيكن هاي بزرگ دنيا رو جذب كنه قرار دادش رو تمديد ميكنه....ليگ المان كه معروف به بازيكن نخريدن...بازيكني كه تو ليگ اول دنيا بازي ميكنه نهايتا بره به ليگ دوم جهان...ديگه به سوم نميره...اون دوست داره در كنار ستاره ها بازي كنه....واسه همين هم از باشگاه تضمين خواست كه اگه ستاره هاي دنيا رو جذب ميكنه قراردادش رو تمديد ميكنه...كه به نظرم يه جور بهونس...كه يكم طبيعي نيس...

L.A.M.P.A.R.D
21-10-2010, 13:59
رونی تنها لیگی که اگه بره ، میره ، لیگ اسپانیاست

Milad4171
21-10-2010, 14:51
من نمیدونم
شما وقتی بهکام هم رفت انقدر موضوع واستون مهم بود؟
یا وقتی ون نیستر روی رفت؟؟
کلی بازیکن بزرگ از تیم رفتن که تو تیم بعدیشون هیچ پخی نشدن!!! من بازی های رئال رو دنبال نمیکنم ولی همونهاای هم که دیدم توی هیچ کدومشون نیسر روی یک دقیقه هم بازی نکرد!! و لی توی منچستر بازیکن فیکس بود در بیشتر مواقع!!!

L.A.M.P.A.R.D
21-10-2010, 15:06
:دی

فن نیستر روی که دیگه رئال نیست :دی
چرا...اون موقع ها همش فیکس بود.......خیلی هم خوب بود.....با پاس های زیبای زیدان مگه میشه بد گل زد ؟
دز ضمن رونی خیلی فرق میکنه...1.در منچستر شکوفا شد 2.انگلیسی هست 3.فرگی دوسش داره 4.دلیل موجهی برای رفتن نداره

davy jones
21-10-2010, 15:06
چرا مگه بایرن چشه؟

بایرن، یه مهاجم نه چندان ستاره رو به بار جذب کرد که به راحتی و با اختلاف بسیار زیادی در پایان فصل آقای گل شد (لوکا تونی) در حالی که تو لیگ سری آ ایتالیا باید جون میکند تا بتونه تو کورس آقای گلی باشه. رونی اگه بره تو لیگ آلمان با وجود مدافعای نه چندان قوی بوندسلیگا احتمالا تو هر فصل 45 تا گل میزنه:27:

آخه رونی رو چه به بوندسلیگا؟

pcforlife
21-10-2010, 16:56
دز ضمن رونی خیلی فرق میکنه...1.در منچستر شکوفا شد 2.انگلیسی هست 3.فرگی دوسش داره 4.دلیل موجهی برای رفتن نداره
دقیقا! من نه از رفتن نیستلروی ناراحت شدم نه رونالدو نه توز و... ولی از رفتن رونی واقعا ناراحت میشم به همین دلایلی که امیر گفت!:20: یادمه وقتی بکهام رفت، یه مدت مدیدی دپرس بودم!!!:41:
:31:

mjt10063
21-10-2010, 16:59
رونی هرگز از من یو نمیره.
:46:

فرگوسن: ماجرای رونی مانند گاوی در مزرعه همسایه است!
مربی منچستریونایتد همچنین گفته تیمش بی‌انگیزه نیست.

2010/10/21 12:13:00

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد تایید کرده که با دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه دیدار خواهد کرد تا ماجرای وین رونی را هر چه سریع‌تر به پایان ببرد.

مهاجم تنومند یونایتد که در پیروزی یک بر صفر مقابل بورسا اسپور به دلیل مصدومیت غایب بود قبلا گفته بود قصد دارد اولدترافورد را ترک کند.

او گفته بود که گیل به او تضمینی درباره بالا بودن کیفیت تیم منچستریونایتد در سال‌های آینده نداده است و به همین دلیل قصد رفتن دارد. با این حال فرگوسن حرف‌های او را رد کرده و گفته است: «گاهی به مزرعه‌ای می‌نگرید و گاوی می‌بینید و فکر می‌کنید آن گاو بهتر از گاوی است که در مزرعه خود دارید. اما این هرگز واقعیت نیست.»
او گفته که تمام بیانیه وین رونی که دو ساعت پیش از آغاز بازی با بورسا اسپور منتشر شد را نخوانده است: «همه آن را نخواندم. اما آن را فردای بازی بررسی می‌کنیم. دیوید گیل و من ساعت 10 صبح قرار داریم و دیوید با مالکان باشگاه هم صحبت کرده است.

مهم این است که ماجرا هر چه سریع‌تر تمام شود. نمی‌خواهم این اتفاق تبدیل به ماجرایی بلند و طولانی شود. من مربی باشگاهی هستم که باید یکشنبه مقابل استوک‌سیتی پیروز شود. این مهم‌ترین نکته برای من است و بقیه چیزها مهم نیست.

در هنوز به روی رونی باز است. ما چنین باشگاهی هستیم و می‌خواهیم بازیکنان خوب را نگه داریم، به ویژه زمانی که به جوانی رونی باشند.»

رونی گفته منچستریونایتد با جاه‌طلبی او هماهنگ نیست و فرگوسن می‌گوید: «من 30 جام به دست نیاورده‌ام؟ خب دیگر، ممنون و شب خوش!»

errmii
21-10-2010, 20:42
:دی

فن نیستر روی که دیگه رئال نیست :دی
چرا...اون موقع ها همش فیکس بود.......خیلی هم خوب بود.....با پاس های زیبای زیدان مگه میشه بد گل زد ؟
رونی که انگلیسی نیست از یه پدر و مادر ایرلندی در لیورپول متولد شده
الانم باید در تیم ملی ایرلند بازی کنه منتها انگلیسی های استعمارگر آوردنش تو انگلیس دارن ازش بهره کشی می کنن هر چند همچین آش دهن سوزی هم نیست.

بایرن، یه مهاجم نه چندان ستاره رو به بار جذب کرد که به راحتی و با اختلاف بسیار زیادی در پایان فصل آقای گل شد (لوکا تونی) در حالی که تو لیگ سری آ ایتالیا باید جون میکند تا بتونه تو کورس آقای گلی باشه. رونی اگه بره تو لیگ آلمان با وجود مدافعای نه چندان قوی بوندسلیگا احتمالا تو هر فصل 45 تا گل میزنه:27:

حالا ما یه چیزی گفتیم شما چه جدی گرفتید؟:27:
من گفتم رونی بیاد بایرن تا عکس العمل شما رو ببینم که دیدم :27:

من که عمرا تحمل نمی کنم وجود موجودی چون رونی رو در خاک پاک آلیانتز اره نا
واقعا خیلی بهم سخت گذشت گفتن این جملات :2:
البته شاید به یه دردی خورد مثلا به عنوان نیمکت گرم کن :31:
آخه زمستونای مونیخ سرده بازیکنا هم تو زمین که می دوند و عرق می کنن وقتی تعویض میشن اگه یهو بشینن رو نیمکت سرما می خورن
رونی می تونه هر 10 دقیقه یکبار بشینه رو یکی از نیمکت ها به صورت چرخشی تا گرم باقی بمونند مثل مستشار که تخت جهانگیر شاه رو گرم می کنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته می تونه یه کار دیگه هم کنه بره رو نیمکت رئال بپوسه
راستی این یارو تو اواتورت کیه؟
شرارت از قیافش می باره

----

در مورد لوکاتونی هم اون فقط یه فصل خیلی درخشید ولی بعدش دیگه نیمکت نشین شد تا جایی که امسال فن خال عذرشو خواست.
اگر همون سال در لیگ ایتالیا هم بود حتما درخشش داشت.
مثلا گومز هم قبل از اومدن تو بایرن خیلی گلزن خوبی بود ولی بعدش افت کرد اینکه دلیل نمیشه.

shutdown
21-10-2010, 20:53
من نميدونم تاپيك واسه انگليسه تو كه طرفدار الماني چرا مياي تو؟؟؟؟
حتما ميخواي مثل مستشار تاپيك گرم كني:27:
حرف هاي شما سرشار از خنده بود و اگه در يك نمايشي تئاتر و شايد سيركي نام نويسي كني به نظرم موفق تري...در مورد شما هم همين جريان گربه دستش به گوشت نميرسه ميگه پيف پيف بو ميده صادق هست...
من حاضرم شرط ببندم شما اول از ته دل ميخواستي كه روني بياد بايرن كه اين حرف رو زدي ولي وقتي عكس العمل بچه ها رو ديدي سريع جبهت رو عوض كردي....نتيجه اخلاقي:ادمي كه تو 2تا پست حرف هاش 2تا ميشه...جاي بحث نداره...
روني لفظ جدا شدن اومد 3تا از بزرگترين باشگاه هاي دنيا پيشناهاد دادن به باشگاه يونايتد...
خواهشن نپخته و بچه گانه صحيت نكنيد و منطقي بحث رو جلو ببريم

*M!L4D*
21-10-2010, 21:30
@shutdown
بیخی داداش وقتتو صرف بحث کردن با اینجور آدما نکن ... اینا تقریبا" همون تاپیک گرم کن خودمونن :دی

L.A.M.P.A.R.D
21-10-2010, 21:49
رونی که انگلیسی نیست از یه پدر و مادر ایرلندی در لیورپول متولد شده
الانم باید در تیم ملی ایرلند بازی کنه منتها انگلیسی های استعمارگر آوردنش تو انگلیس دارن ازش بهره کشی می کنن هر چند همچین آش دهن سوزی هم نیست.
بمیرم برای المان که همشون المانی و الاصل هستند :دی :دی

mjt10063
21-10-2010, 22:38
برو بچ انگلیس دوست
اینو بهتون قول میدم همون جور که دوستان گفتن
رفتن رونی الکی و رونی هیچ جا نمیره
در ضمن من اگر جای اعضای انجمن بودم جلوی اسم تاپیک خودمونو مینوشتم
ورود افراد :24: و :34: ممنون:32:
تا از بروز این بحث های بیمورد
جلو گیری بشه
:16:

errmii
21-10-2010, 22:41
برو بچ انگلیس دوست
اینو بهتون قول میدم همون جور که دوستان گفتن
رفتن رونی الکی و رونی هیچ جا نمیره
در ضمن من اگر جای اعضای انجمن بودم جلوی اسم تاپیک خودمونو مینوشتم
ورود افراد :24: و :34: ممنون:32:
تا از بروز این بحث های بیمورد
جلو گیری بشه
:16:

انگلیس دوستی با کوروش دوستی 180 درجه متضاده!

L.A.M.P.A.R.D
21-10-2010, 22:50
عزیزم.........منظور از انگلیس دوستی ، فوتبالشه.....یعنی درک این مطلب اینقدر سخته ؟

pcforlife
21-10-2010, 22:52
بیخیال سامان جان!:10: دوستان توجه نکنید! :20:
متاسفانه هدف این دوستمون، ایجاد تنش تو تاپیکه!:13:

mjt10063
21-10-2010, 22:52
منم کورش شاه هخامنش و ...
من امروز اعلام می کنم که هر کس آزاد است که هر دینی را که میل دارد بپرستد و در هر نقطه که میل دارد نشیمن داشته باشد به این شرط که در آن جا حق کسی را پایمال ننماید و هر شغل را که میل دارد پیش بگیرد و مال خود را به هر نحو که مایل است به مصرف رساند به این شرط که آزار به حقوق دیگران نزند.

اگر کتیبه حقوق بشر رو نخوندی
هیچ وقت در مورد کورش حرف نزن.
:40::40::40::40::40::40:درود بر پیامبر ایران:40::40::40::40::40::40::40::40:

MaN ReD Has CanCEr

*M!L4D*
21-10-2010, 22:56
:10: ایول
...
من فک می کنم این قضیه ی وین بیشتر یه هشدار هست به این گلیزر های عوضی

Alireza.M67
21-10-2010, 23:03
اولا :
بابا انقدر جو ندید ، دیگه رفتن رونی از رفتن بکهام که بدتر نیست ... امیدوارم که نره ولی اگه رفتم فدای سرم ، می خواست نره .:20:
ثانیا :
لطفا توی تاپیک لیگ درجه 1 انگلیس در مورد لیگ سطح پایین آلمان انقدر اسپم ندید .

mjt10063
21-10-2010, 23:04
:10: ایول
...
من فک می کنم این قضیه ی وین بیشتر یه هشدار هست به این گلیزر های عوضی

دقیقا منم میخوام همینو بگم.
من تا اونجای که یادم میاد
رونی همیشه از اولرافورد گفته و سر الکس چطور میتونه به هیمن سادگی و
بدون دلیل منطقی و بدون مشکل یگه من دیگه نمیخوام بمونم.
اگر تیم هم همچین تیم بیخودی بود یه حرفی
ولی دیگه دربرابر تیمی مثل شیاطین سرخ :42:
...
:13::13:

Milad4171
21-10-2010, 23:16
اولا :
بابا انقدر جو ندید ، دیگه رفتن رونی از رفتن بکهام که بدتر نیست ... امیدوارم که نره ولی اگه رفتم فدای سرم ، می خواست نره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ثانیا :

دقیقا منم میخوام همینو بگم.
من تا اونجای که یادم میاد
رونی همیشه از اولرافورد گفته و سر الکس چطور میتونه به هیمن سادگی و
بدون دلیل منطقی و بدون مشکل یگه من دیگه نمیخوام بمونم.
اگر تیم هم همچین تیم بیخودی بود یه حرفی
ولی دیگه دربرابر تیمی مثل شیاطین سرخ

---

errmii
21-10-2010, 23:18
بیخیال سامان جان!:10: دوستان توجه نکنید! :20:
متاسفانه هدف این دوستمون، ایجاد تنش تو تاپیکه!:13:
اگر پستهای صفحه قبل رو بخونی متوجه میشی که چه کسی داره ایجاد تنش می کنه که اون من نیستم!

منم کورش شاه هخامنش و ...
من امروز اعلام می کنم که هر کس آزاد است که هر دینی را که میل دارد بپرستد و در هر نقطه که میل دارد نشیمن داشته باشد به این شرط که در آن جا حق کسی را پایمال ننماید و هر شغل را که میل دارد پیش بگیرد و مال خود را به هر نحو که مایل است به مصرف رساند به این شرط که آزار به حقوق دیگران نزند.

اگر کتیبه حقوق بشر رو نخوندی
هیچ وقت در مورد کورش حرف نزن.
:40::40::40::40::40::40:درود بر پیامبر ایران:40::40::40::40::40::40::40::40:

MaN ReD Has CanCEr
خوندم خوبم خوندم فقط شما نیستی که خوندیش!

اولا :
بابا انقدر جو ندید ، دیگه رفتن رونی از رفتن بکهام که بدتر نیست ... امیدوارم که نره ولی اگه رفتم فدای سرم ، می خواست نره .:20:
ثانیا :
جوک جالبی بود!

Milad4171
21-10-2010, 23:30
خوب شما نظرت چیه؟ نظرت رو بگو :
مثلا من میگم رفتن و نرفتنش فرقی واسم نداره!! چون اون بازیکن فیکس بوده و اگه میخواد بره مثل خیلی بازیکن های بزرگ دیگه رفتنش به خودش ربط داره
مثلا لویس فیگو.
بعد از اینکه از بارسا رفت چطوری شد؟ نمیگم بازیکن بدی بود یا بد بازی کرد. ولی خوب ارزشی که قبلا داشت ( من بارسال و بخاطر اون و ژولی دوست داشتم ) رو از دست داد.
توی هر باشگاه دیگه ای هم این اتفاق افتاده. مثلا همین رونالدیو. نمیگم بد بازی میکنه توی میلان ولی ارزش و قدرت و طرفدارهایی که داشت توی بارسا خیلی خیلی بیشتر بود!!

زوتر بره این رونی بابا. فکر کنم اگه بخواد تا یک سال دیگه این قرارداد رو عقب بندازه تا یک سال اینجا بحث سر رفت و نرفتنش خواهد بود.....:13:

بردیا
22-10-2010, 00:28

اگه میخوای مثال بزنی مثالی بزن که درست باشه نه یه جفنگی همینطوری پرونده باشی دوست عزیز

لوکا تونی که به قول شما جون میکند توی سری آ تو کورس آقای گلی باشه و تو آلمان به راحتی و با اختلاف آقای گل میشد توی فصل 2005-2006 31 گل برای فیورنتینا تو38تا بازی زد و مثل آب خوردن آقای گل ایتالیا شدش و پشت سرش ترزگه با اختلاف فاحش 8تا گل دوم شد(23گل تو 32بازی)
توی فصل 2006-2007 هم با وجود مصدومیتای زیاد و با اینکه زیاد رو فرم نبود تو 29تا بازی 16تا گل زدش و بعدش اومد بایرن که فصل اول 24تا گل تو 31بازی زد که یه آمار کاملا نرمال برای آقای گلی هستش(پشت سرش گومز با 19تاگل بود که فقط تو 25تا بازی زده بود) و فصل دوم 14تا گل توی 25تا بازی که بازم تو اون فصل دچار مصدومیتای متوالی شده بود.

واقعا هم متاسفم که یه عده فقط برای کل کل میان همچین حرفایی رو بدون داشتن کمترین اطلاعاتی میزنن.

shutdown
22-10-2010, 00:31
errmii عزيز...شما كه طرفدار هيچ كدوم از تيم هاي انگليسي نيستيد اصلا جاتون تو اين تاپيك نيست...اگر هم يه سري ميزنيد خواهشا نظرات كاملا منطقي و از رو فكرتون رو اظهار نكنيد....فقط خواننده مطالب باشيد...چون اين تاپيك جاي بحث بچه هاييه كه طرفدار يكي از تيم هاي ليگ انگليس هستند...اين كه ليگ انگليس تو جهان اوله جك هست؟؟؟!!!
شما يا اطلاعاتت ضعيفه يا خودتون رو به كوچه علي چپ زديد و جدي جدي گم شديد...
به هر حال ليگ المان لز انگليس 2پله پايين تر هست و من احساس ميكنم اين چيزي هست كه شما رو ازار ميده....پس بهتره كه بيشتر از اين تو اين تاپيك ايجاد بحث و جدل نكنيد...ممنون از حسين عزيز و بقيه دوستان كه نخواستند تاپيك منحرف بشه....
لطف كنيد از اين به بعد مثل روال گذشته بحث ها كاملا در چهارچوب ليگ انگليس و اخبار باشه كه تو اين چند ساعتي كه نت با هم هستيم اطلاعات مفيد بدست بياريم....با نشكر از همه دوستان...

mjt10063
22-10-2010, 10:48
شرمنده :40::40::40::40::40::40:

mjt10063
22-10-2010, 10:55
تجمع هواداران خشمگین منچستریونایتد مقابل خانه رونی
هواداران خشمگین منچستریونایتد که از رفتاررونی در مدت اخیر و احتمال پیوستن او به منچسترسیتی ناراحت بودند، در مقابل خانه او تجمع کردند

2010/10/22 9:07:00

سایت گل- به گزارش نشریه گاردین، باشگاه منچستریونایتد تاید کرد که امروز با پل استراتفورد، مدیر برنامه های وین رونی، جلسه ای برگزار خواهند کرد تا در مورد احتمال ماندن این بازیکن در الدترافورد برای آخرین بار مذاکره کنند.

این در حالی است که شب گذشته 40 هوادار خشمگین منچستریونایتد که از رفتاررونی در مدت اخیر و احتمال پیوستن او به منچسترسیتی ناراحت بودند، در مقابل خانه او تجمع کردند. شاهدان عینی گزارش دادند که این عده پلاکاردی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود:"اگر به سیتی بروی، کشته می شوی!" آنها این جمله تهدید آمیز را روی در گاراژ خانه رونی با اسپری های رنگی نیز نوشتند.
دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه امروز با استراتفورد ملاقات خواهد کرد تا از تمایل فرگوسن برای حفظ رونی با او صحبت کند. سرمربی اسکاتلندی جدایی این مهاجم 24 ساله از شیاطین سرخ را یک اشتباه بزرگ می داند که موجب خواهد شد این بازیکن در ادامه دوران بازی اش به خاطر آن حسرت بخورد.

یکی از مشکلات یونایتدها برای حفظ رونی پول های هنگفتی است که باشگاه های دیگر برای به خدمت گرفتن او پیشنهاد داده اند. باشگاه منچسترسیتی حاضر است دستمزدی معادل 260 هزار پوند در هفته به این ملی پوش انگلیسی بپردازد.

در حالی باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید و بارسلونا برای خرید این بازیکن ابراز تمایل کرده اند اما گفته می شود رونی به علت کار تلویزیونی همسرش و همین طور بیماری دخترش، ترجیح می دهد در انگلیس بماند.

از سوی دیگر استراتفورد رابطه نزدیکی با برایان ماروود، دارد، کسی که مسئول انجام مذاکرات برای خرید بازیکن های جدید در منچسترسیتی است و این مسئله نیز احتمال حضور رونی در ایستلند را افزایش می دهد.

رونی دستمزدی بیشتر از کریس می خواهد
مهاجم انگلیسی باشگاه یونایتد خواهان دریافت دستمزدی سالانه 14 میلیون یورو است

2010/10/21 17:25:00

سایت گل- اختلافات رونی با سرالکس فرگوسن باعث شده تا صحبتهای جدایی او از رختکن اولدترافورد روز به روز شدت بگیرد.

از سوی دیگر رونی بازیکن مورد علاقه فلورنتینو پرس و مورینیو است ؛ هرچند که بعید به نظر می رسد که سران رئال به هر قیمتی برای جذب او وارد عمل شوند. البته ممکن است سران سیتی حاضر به پرداخت رقم مورد نیاز رونی باشند. روز پنجشنبه وین رونی بیانیه ای را منتشر کرد:«قرارداد جدیدی را با یونایتد به امضا نخواهم رساند.»

البته درخواست رونی اندکی عجیب است. ستاره انگلیسی خواهان آن است تا گران قیمت ترین بازیکن دنیا لقب بگیرد و می خواهد در ازای هر فصل دستمزدی 14 میلیون یورویی داشته باشد که بدین ترتیب رقم دستمزدش یک میلیون یورو بیشتر از کریس رونالدو باشد.

در حال حاضر رونالدو بیشترین دستمزد را در دنیا دریافت می کند.

روزنامه مارکا در گزارشی اعلام کرده که مشخص نیست که سران باشگاه رئال حاضر به پرداخت چنین رقمی باشند، ولی ممکن است سران سیتی آماده پرداخت این مبلغ باشند.

errmii
22-10-2010, 12:16
اگه میخوای مثال بزنی مثالی بزن که درست باشه نه یه جفنگی همینطوری پرونده باشی دوست عزیز

لوکا تونی که به قول شما جون میکند توی سری آ تو کورس آقای گلی باشه و تو آلمان به راحتی و با اختلاف آقای گل میشد توی فصل 2005-2006 31 گل برای فیورنتینا تو38تا بازی زد و مثل آب خوردن آقای گل ایتالیا شدش و پشت سرش ترزگه با اختلاف فاحش 8تا گل دوم شد(23گل تو 32بازی)
توی فصل 2006-2007 هم با وجود مصدومیتای زیاد و با اینکه زیاد رو فرم نبود تو 29تا بازی 16تا گل زدش و بعدش اومد بایرن که فصل اول 24تا گل تو 31بازی زد که یه آمار کاملا نرمال برای آقای گلی هستش(پشت سرش گومز با 19تاگل بود که فقط تو 25تا بازی زده بود) و فصل دوم 14تا گل توی 25تا بازی که بازم تو اون فصل دچار مصدومیتای متوالی شده بود.

واقعا هم متاسفم که یه عده فقط برای کل کل میان همچین حرفایی رو بدون داشتن کمترین اطلاعاتی میزنن.
ایول داری داش بردیا :10:

errmii عزيز...شما كه طرفدار هيچ كدوم از تيم هاي انگليسي نيستيد اصلا جاتون تو اين تاپيك نيست...اگر هم يه سري ميزنيد خواهشا نظرات كاملا منطقي و از رو فكرتون رو اظهار نكنيد....فقط خواننده مطالب باشيد...چون اين تاپيك جاي بحث بچه هاييه كه طرفدار يكي از تيم هاي ليگ انگليس هستند...اين كه ليگ انگليس تو جهان اوله جك هست؟؟؟!!!
شما يا اطلاعاتت ضعيفه يا خودتون رو به كوچه علي چپ زديد و جدي جدي گم شديد...
به هر حال ليگ المان لز انگليس 2پله پايين تر هست و من احساس ميكنم اين چيزي هست كه شما رو ازار ميده....پس بهتره كه بيشتر از اين تو اين تاپيك ايجاد بحث و جدل نكنيد...ممنون از حسين عزيز و بقيه دوستان كه نخواستند تاپيك منحرف بشه....
لطف كنيد از اين به بعد مثل روال گذشته بحث ها كاملا در چهارچوب ليگ انگليس و اخبار باشه كه تو اين چند ساعتي كه نت با هم هستيم اطلاعات مفيد بدست بياريم....با نشكر از همه دوستان...
جوک قسمت دوم حرفش بود یعنی سطح پایین بودن لیگ آلمان
ضمنا من یک جمله گفتم که رونی اگر بیاد بایرن بد نیست که هیچ توهینی هم توش نبود.
منتها بعدش شماها شروع کردید به توهین کردن و چرت و پرت گفتن
اونی که گفت اگه کل باشگاتونم بفروشید نمی تونید رونی رو بخرید من بودم؟!
اونی که گفت گومز و مولر و کلوزه رو با 30 میلیون پوند بدید بعد بیاید مذاکره کنید من بودم!؟
اونی که بایرن رو که نایب قهرمان اروپاست در حد محلات حساب کرد من بودم!؟
و خیلی حرفای دیگه...
پس نگید من جنجال ایجاد کردم.
خودتون شروع کردید و زمینه بی احترامی رو فراهم کردید.
ضمنا خودمم که گفتم من علاقه ای به حضور رونی ندارم اون پست رو دادم که عکس العمل شما رو ببینم که خوب خودتونو نشون دادید و نشون دادید که کیه که تاپیکو به جنجال می کشونه!

shutdown
22-10-2010, 13:38
اينجا تاپيك ليگ انگليس هست و ليگ المان از انگليس پايين تره...پس از نظر ما سطح پايين حساب ميشه....چون ملاك انگليس هست و المان نسبت بهش پايين تره...
اينها هيچكدوم توهين به افراد نيست...ولي شما تو پست هاتون رعايت ادب رو نميكنيد....مطلع باشيد اگر ما هم مثل شما دهانمون رو باز كنيم و چشمانمون رو ببنديم چيزهاي بدتري ميخونيد...الان شما از لفظ چرت و پرت استفاده كرديد كه دور از ادب هست....لطفا احترتم خودتون رو نگه داريد

vahidgame
22-10-2010, 13:41
اگه این قدر آلمانی بازی در نیارید این بحث ها دیگه پیش نمیاد
منم جلوی خودمو گرفتم که پستی ندادم : دی

بردیا
22-10-2010, 13:56
اينجا تاپيك ليگ انگليس هست و ليگ المان از انگليس پايين تره...پس از نظر ما سطح پايين حساب ميشه....چون ملاك انگليس هست و المان نسبت بهش پايين تره...

لیگی بزرگ با ضعفی بزرگتر
طی 15سال اخیر فقط 3قهرمان داشته لیگ برتر که نشون دهنده اختلاف شدید بین تیمای انگلیسی هستش که باعث شده تیم ملی انگلیس هم دچار مشکل بشه.

درضمن مطمئن باش بایرن اگه سرکیسه رو شل بکنه رونی هم به راحتی میادش چون بایرن الان از نظر وضع ستاره که مدنظر رونی هستش با بازیکنایی مثل روبن و ریبری و امثال ستاره های اینده داری مثل مولر خیلی خیلی مطرح تر از منچستر هستن که تک ستارشون رونی هستش.

pcforlife
22-10-2010, 15:57

خبر فوری!

Rooney staying

Wayne Rooney has agreed a new 5 year contract to stay at Manchester United until at least June 2015

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 272727272727,0.23803191489361702&cvt=jpeg

The agreement follows intensive discussions between the Club and the player’s representatives and means that by the end of his contract Wayne will have been a Manchester United player for 11 years.
Sir Alex Ferguson said: “It’s been a difficult week, but the intensity of the coverage is what we expect at Manchester United. I said to the boy that the door is always open and I’m delighted Wayne has agreed to stay.
“Sometimes, when you’re in a club, it can be hard to realise just how big it is and it takes something like the events of the last few days to make you understand. I think Wayne now understands what a great club Manchester United is.
“I’m pleased he has accepted the challenge to guide the younger players and establish himself as one of United’s great players. It shows character and belief in what we stand for.
“I’m sure everyone involved with the Club will now get behind Wayne and show him the support he needs to produce the performances we know he is capable of.”
Wayne Rooney said: “I’m delighted to sign another deal at United. In the last couple of days, I’ve talked to the Manager and the owners and they’ve convinced me this is where I belong. I said on Wednesday the Manager’s a genius and it’s his belief and support that have convinced me to stay.
“I’m signing a new deal in the absolute belief that the management, coaching staff, board and owners are totally committed to making sure United maintains its proud winning history – which is the reason I joined the Club in the first place.
“I’m sure the fans over the last week have felt let down by what they’ve read and seen. But my position was from concern over the future. The fans have been brilliant with me since I arrived and it’s up to me through my performances to win them over again.”

پ.ن: تبریک به همه یونایتدی ها:40:
منبع: manutd.com

ویرایش: ترجمه متن بالا:

رونی می ماند
وین رونی با قرارداد جدید 5 ساله توافق کرد که تا ژوئن 2015 در منچستریونایتد بماند.

توافق با انجام بحث های متمرکز بین باشگاه و نماینده بازیکن صورت گرفت و این بدان معناست که وین در پایان قراردادش بازیکنی با عضویته 11 ساله، در باشگاه منچستر یونایتد بوده است.
سر الکس فرگوسن گفت: هفته سختی بود، اما زیادیه پوشش این مساله، چیزی بود که در منچستریونایتد انتظار داشتیم. من به رونی گفتم در همیشه باز است و من خوشحالم که وین با ماندن موافقت کرد.
گاهی اوقات وقتی شما در یک باشگاهی هستید، سخت است، بفهمید که چقدر باشگاه بزرگ است و مسائلی مثل اتفاقات چند روز گذشته، باعث میشه شما این موضوع را کاملا درک کنید. من فکر میکنم وین حالا دیگه درک کرده که باشگاه منچستر یونایتد چه باشگاه بزرگیه.
من خوشحال هستم که او رقابت رو پذیرفته که به بازیکنان جوانتر کمک کنه و ثابت کنه که یکی از بازیکنان بزرگ یونایتد است. او شخصیت و اعتقاد ما را برای چیزی که برامون مهمه نشان میدهد.
من مطمئنم، هرکسی که باشگاه برایش اهمیت دارد حالا پشت وین خواهد بود و حمایتی را نشان خواهد داد که وین به آن احتیاج دارد تا توانایی هایی را که همه با آن آگاهیم، بروز دهد.
وین رونی گفت: من خوشحالم که قرارداد دیگری را در یونایتد امضا میکنم. در چندین روز گذشته، من با با مربی و مالکان باشگاه صحبت کردم و آن ها مرا متقاعد کردند که جایی که من بهش تعلق دارم اینجاست. من چهارشنبه گفتم که مربی نابغه و و اعتقاد و پشتیبانیش، من را برای ماندن متقاعد کرد.
من قرارداد جدیدی رو امضا میکنم با این عقیده که مدیریت، کادر مربی گری، مالکان کاملا تلاششون رو به کار ببندند که اطمینان بدیم به طرفداران یونایتد از پیروزی های افتخار آمیز تاریخی مون و این دلیلی است که من در جایگاه اولم به باشگاه ملحق بشم.(ترجمه این جمله خیلی بد شد! شرمنده!)
من مطمئنم طرفداران در هفته گذشته احساس یاس آمیزی از چیزهایی که میخوندند و میدیدند داشتند، اما نگرانی هایی برای جایگاه من در آینده وجود داشت. هواداران از زمانی که من آمده ام با من عالی رفتار کردند و این به عملکرد من بستگی داره که دوباره آن ها رو مجذوب و خوشحال کنم.

mjt10063
22-10-2010, 16:12
داش حسین خیلی خوشحال تر میشم اگر بفهمم این بالا چی نوشته

*M!L4D*
22-10-2010, 16:13
من نمی دونم این قضیه ی رونی دقیقا واسه چی بوده ... ولی به نظر من باید بیاد و از همه غذرخواهی کنه ... کم حاشیه درست نکرده واسه ما ... ولی خوشحالم که این خبر رو میشنوم :40:
...
حسین فک کنم وین امضاتو دیده :دی

Milad4171
22-10-2010, 16:22
مسخره اش رو در اورده. من به شخصه دهن اون رو مورد عنایت قرار میدم با این مسخره بازیش!!!
ولی خوب مشخص بود که موندگار. خواست قر بیاد یکم بگه همچین هم نیست که بهمون پیشنهاد نشه : نیگا!!!!

pcforlife
22-10-2010, 16:38
حسین فک کنم وین امضاتو دیده :دی
:31: عوضش کردم!

داش حسین خیلی خوشحال تر میشم اگر بفهمم این بالا چی نوشته
والا چیزای خوبی نوشته!:31:
اصل حرف اینه که رونی تمدید میکنه! متنش رو ترجمش میکنم، میفرستم.:20:

*M!L4D*
22-10-2010, 16:56

iceweek
22-10-2010, 16:57
حالا چقدر بهش پول دادن تا به باشگاهش احساس تعلق کنه؟ :31:

----------------------------------------------------------------------------------------------

زن هندی پس از توصیه یک مرتاض به امید اینکه بتواند ثروتمند شود، زبان دختر چهار ماهه همسایه‌اش را برید.

به گزارش ایسنا، مانجو دوی 35 ساله ساکن روستای سیسوان در هند ادعا کرد مرد مرتاضی که طی چند هفته گذشته دائم به خانه این زن می‌رفته مقصر اصلی این اقدام است چون به مانجو توصیه کرده که اگر این کار را انجام دهد، پولدار می‌شود.

به گزارش پایگاه اینترنتی یانز، ساکنان روستا نوزاد بیچاره را در حالی که در نزدیکی اجاق خوابانده شده بود، پیدا کردند.

به گفته پلیس نوزاد نگون بخت در زمانی که مردم او را پیدا کردند به شدت خونریزی داشت و هم اکنون در بیمارستان بستری شده اما حالش وخیم است.

errmii
22-10-2010, 17:04
اينها هيچكدوم توهين به افراد نيست...ولي شما تو پست هاتون رعايت ادب رو نميكنيد....مطلع باشيد اگر ما هم مثل شما دهانمون رو باز كنيم و چشمانمون رو ببنديم چيزهاي بدتري ميخونيد...الان شما از لفظ چرت و پرت استفاده كرديد كه دور از ادب هست....لطفا احترتم خودتون رو نگه داريد

متاسفانه یکی از اشکال های شکل جدید انجمن اینه که طرف هر چی دلش میخواد و به تیم حریف توهین می کنه بعد میگه اینجا تاپیک ماست میخواستید نیاید تو!!

satttanism
22-10-2010, 17:08
دوستان این تاپیک مال کسی نیست

البته دقت کنید که مباحث هر تاپیک رو در تاپیک خودش انجام بدید و منطق رو فراموش نکنید

در ضمن اگر پستی رو خلاف قوانین و توهین آمیز میدونید فقط از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جهت گزارش استفاده کنید و خودتون هیچ اقدامی انجام ندید

corey
22-10-2010, 17:10
BBC هم همین الان خبر موندن رونی اعلام کرد
اصلا تصور اینکه رونی پیراهنی به غیر یونایتد بپوشه سخته

فکر کنم همه اینا برای این بود که رونی از حاشیه های اخلاقیش دور بشه و اتقدر گیر الکی بهش ندن و خب یه حسن دیگه هم داشت گلیزرا شاید یه غلطی برای تیم بکنن

L.A.M.P.A.R.D
22-10-2010, 17:43
تبریک به برو بکس منچستر
منم خیلی خوشحال شدم:40:

shutdown
22-10-2010, 17:49
تبریک به برو بکس منچستر
منم خیلی خوشحال شدم:40:

دروغ گو:21:

flatrish
22-10-2010, 18:06
اینها همه به خاطر اینه که تابستون با مبلغ بهتر بشه فروختش:31:

pcforlife
22-10-2010, 18:32
پ.ن: نمیدونم چرا با خوندن این صحبتا حس کردم همه این مسائل بازی ایه برایه اینه که ذهن هوادارای فوتبال (به خصوص هوادارای تیمای انگلیسی) از مسائل حاشیه ای رونی دور بشه و همه معطوف بشن به جدایی رونی از من یو! البته شاید اصلا اینطوری نباشه، ولی اگه یادتون باشه منچستر، پیش از بازیه برگشت با بایرن، با اعلام نکردنه رسیدنه رونی به بازی و البته در آخرین لحظات با رو کردن رونی تونست شوک مثبتی رو به تماشاگرا و شوک منفی ای رو به بایرن بده. به هر حال باید منتظر بود تا ببینیم چی میشه! دلایل رونی واقعا عجیبه! خوب میشه با خرید ستاره ای، رونی رو هم حفظ کرد! چون هم ساف و هم رونی گفتن که با هم مشکلی ندارن!

مثه اینکه پر بیراه هم نمی گفتم ها!:31:

pcforlife
22-10-2010, 19:05

اینم والپیپر اختصاصی سایت باشگاه از موندن رونی:

corey
22-10-2010, 19:13
اینها همه به خاطر اینه که تابستون با مبلغ بهتر بشه فروختش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

رونی قرارداد 5 ساله بست
ایول هوادارا بهش گفته بودن اگه بری سیتی خونت حلاله:دی

vahidgame
22-10-2010, 19:21
حیف شد
اگه به چلسی میومد در کنار دروگبا زوج خوبی می شد :31:

flatrish
22-10-2010, 19:28
هدفشون از این کارها چیه؟!!
مثلا پارسال هم قبل از بازی برگشت با بایرن همش به دروغ می گفتن رونی نمی رسه ولی در دقیقه آخر دیدیم که تو ترکیبه و داره بازی می کنه
اینه اون صداقت در تیم مورد علاقتون؟
ولی خدا رو شکر بایرن که در پایان اون بازی صعود کننده بود و ترفند ها و مکر و حیله ها جواب نداد!
اولا پارسال رونی واقعا مصدوم بود و اشتباه فرگوسن بود که سعی کرد هر جور شده بهش بازی بده! مصدومیتش دروغ نبود.
در مورد امسال هم من فکر میکنم که مسائل حقوق هفتگی مطرح باشه. بعید میدونم ربطی به باشگاه داشته باشه
کلا میخوام بگم نگران صداقت تیم ما نباش!

shutdown
22-10-2010, 19:29
خوب واقعا عذاب اور هست...تا دقيقه 17 3-0 عقب باشي و يه تيم 10 نفره رو 45دقيقه نتوني ببري...بعدش هم با قانون گل زده....نميخوام ادامه بدم...شما هم اگه تو اين تاپيك پست ميديد تاپيك رو منحرف نكنيد

errmii
22-10-2010, 19:51
خوب واقعا عذاب اور هست...تا دقيقه 17 3-0 عقب باشي و يه تيم 10 نفره رو 45دقيقه نتوني ببري...بعدش هم با قانون گل زده....نميخوام ادامه بدم...شما هم اگه تو اين تاپيك پست ميديد تاپيك رو منحرف نكنيد
اولا اینو بدون که فوتبال 90 دقیقست نه 17 دقیقه!
تیمی هم که در 17 دقیقه سه گل میخوره معلومه از لحاظ روحی مشکل داشته
فرگوسن و منچستریها هم که استاد جنگ روانی هستن که نمونش حضور نا بهنگام رونی بود.
به هر حال بایرن تا اومد خودشو پیدا کنه 3 تا گل از حریف خورده بود اونم به خاطر ناهماهنگ بودنشون و از دست دادن روحیشون بود نه چیز دیگه
البته ضعف مزمن خط دفاعی بایرن رو هم باید در نظر بگیریم.

در همون 45 دقیقه هم که میگی اون تیم به دو گل نیاز داشت که بهش رسید و چون نیازی به برد نداشت عطشش خوابید.
10 نفره بودن هم بهانه مناسبی نیست.پس چطور تاتنهام 10 نفره سه گل زد به اینتر اونم در خانه حریف؟!

ضمنا عذاب اور اینه که یک تیم رو هیچ وقت نتونسته باشید ببرید که منجر به حذفش شده باشه و در هزاره سوم هم هرگز موفق به این کار نشده باشید!
و یکبار در تاریختون اون هم طی دو گل شانسی در دقایق 91 و 92 برده باشیدش در حالی که در کل بازی به توپ بسته شده بودید.

*M!L4D*
22-10-2010, 20:33
برادر ژرمنی ... اصلا بایرن قهرمان .. تیمش منتخب جهان ... سرمایه دار ترین ... بیخیال شو :46:

shutdown
22-10-2010, 21:57
منطق شما:
1-اگه بايرن يه تيمي رو ببره=توانايي و تلاش بايرن و پيروزي
2-اگه بايرن از تيمي ببازه=شانس تيم مقابل و شكست
ممنون
تا اونجايي كه من ميدونم اخرين ديدار به سود منچستر تمام شد
پس اگه گل هاي دقايق 91 و 92 منچستر رو شانسي ميدونيد پس گل اوليچ دقيقه 92 و ضربه سر ويديچ كه به تير خورد رو هم شانس خودتون بدونيد...والا اصلا بازي به اولترافورد نميكشيد...امسال هم فقط با شانس بايرن اومد بالا...به قول عادل عجب تيم جالبيه اين بايرن...3مرحله از ليگ قهرمانان رو با باخت و قانون گل زده اومد بالا و به فينال رسيد...و اينتر و مورينيو هم كه روبن و ريبري اماده اون زمان رو نداشتن تونستن قهرمان بشن
مثل اينكه شما متوجه نيستيد...مسئولين بارها گفتن تاپيك رو منحرف نكنيد...با يه پست بيجا و بي فكر...جنجال ايجاد نكنيد...بچه هاي ديگه الان ميان و جوابتون رو ميدن بعد 2باره بحث منحرف ميشه...

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

ميلاد جان...بردار ژرمني نيست...برادر ژرمني هست:11:
ما داريم دوستانه بحث ميكنيم اين دوستمون انگار دعوا دارن....ما هم منطقي جوابتون رو ميديم...

*M!L4D*
22-10-2010, 22:05
فرگوسن: رونی از من و هم تیمی هایش عذرخواهی کرد

سرمربی شیاطین سرخ همچنین گفت که مهاجم تیمش برای سه هفته از میادین دور خواهد بود

2010/10/22

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد فاش کرد که وین رونی از او و هم تیمی هایش به دلیل اتفاقات اخیر عذرخواهی کرده است.
او در مصاحبه با شبکه رادیویی " کی 103" گفت:" رونی از من و بازیکنان تیم عذرخواهی کرد. او قصد دارد از هواداران تیم نیز عذرخواهی کند."
در چند روز اخیر وضعیت رونی در منچستریونایتد و آینده او در این باشگاه زیر ذره بین رسانه ها قرار گرفته بود اما امروز او اعلام کرد قراردادش را برای پنج سال دیگر تمدید کرده است تا شایعات جدایی اش پایان یابد.
فرگوسن همچنین اضافه کرد:" رونی برای سه هفته همراه تیم نخواهد بود."
به این ترتیب رونی دیدار حساس تیمش مقابل منچسترسیتی که روز 10 نووامبر برگزار می شود را از دست خواهد داد.
...

منبع : سایت گل
...

آخه میترسم به برادر توهین بشه :دی

mjt10063
22-10-2010, 22:52
عاشق این تصمیم های
فرگسنم
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

عاشق این تصمیم های
فرگسنم
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

shutdown
22-10-2010, 23:18
اااااا....فدات داداشي الان مياد شاكي ميشه:20:

pcforlife
23-10-2010, 00:04
و یکبار در تاریختون اون هم طی دو گل شانسی در دقایق 91 و 92 برده باشیدش در حالی که در کل بازی به توپ بسته شده بودید.
عجب!!:31::46:
حرف اون بازی شد گفتم این عکسرو آپ کنم برو بچ یونایتد کیفور بشن!:10:

errmii
23-10-2010, 03:48
منطق شما:
1-اگه بايرن يه تيمي رو ببره=توانايي و تلاش بايرن و پيروزي
2-اگه بايرن از تيمي ببازه=شانس تيم مقابل و شكست
ممنون
تا اونجايي كه من ميدونم اخرين ديدار به سود منچستر تمام شد
پس اگه گل هاي دقايق 91 و 92 منچستر رو شانسي ميدونيد پس گل اوليچ دقيقه 92 و ضربه سر ويديچ كه به تير خورد رو هم شانس خودتون بدونيد...والا اصلا بازي به اولترافورد نميكشيد...امسال هم فقط با شانس بايرن اومد بالا...به قول عادل عجب تيم جالبيه اين بايرن...3مرحله از ليگ قهرمانان رو با باخت و قانون گل زده اومد بالا و به فينال رسيد...و اينتر و مورينيو هم كه روبن و ريبري اماده اون زمان رو نداشتن تونستن قهرمان بشن
مثل اينكه شما متوجه نيستيد...مسئولين بارها گفتن تاپيك رو منحرف نكنيد...با يه پست بيجا و بي فكر...جنجال ايجاد نكنيد...بچه هاي ديگه الان ميان و جوابتون رو ميدن بعد 2باره بحث منحرف ميشه...

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

ما داريم دوستانه بحث ميكنيم اين دوستمون انگار دعوا دارن....ما هم منطقي جوابتون رو ميديم...

من اون مورد یک و دو رو که گفتی قبول ندارم یعنی همچین حرفی نزدم.
بایرن هم در دو مرحله با گل زده در خانه حریف اومد بالا نه سه مرحله!!به هر حال قانون گل زده هم قانونیه دیگه برای خودش که درست و به جا هم هست تا حدودی.اگر این قانون نبود هم باز تیم ها و مربی ها برای نتیجه گرفتن تاکتیک دیگه ای در طول بازی اتخاذ می کردن.
بایرن هم قبلش تو مرحله گروهی یوونتوس رو 4 تایی کرده بود.لیون رو هم که در نیمه نهایی تو خونش سه بر صفر در هم کوبید.تو فینال هم اگر ریبری به طرز نا عادلانه محروم نمیشد و غایب نبود اوضاع فرق می کرد.
اون قضیه برادر رو هم من نفهمیدم چی بود ?!

mjt10063
23-10-2010, 11:30
عجب!!:31::46:
حرف اون بازی شد گفتم این عکسرو آپ کنم برو بچ یونایتد کیفور بشن!:10:

عکس زیبای بود.
به همه ی برو بچ توصیه میه برای این که دیگه این بحث بیشتر از رفتن رونی که تموم شد
کش پیدا نکنه ؟!!!!
همینجا از پست من به بعد تموم کنید ودیگه هیچ کس جوابی به
این برادر ژرمن عزیزمون نده.
خواهشن برگردین به همون موضوعات انگلیس.
حالشو ببر.

یادداشت ویژه: درقلب اولدترافورد،خاطراتی از رونی و فرگوسن - نقش هایی که عوض می شوند
رونی باید در خلوت خودش کمی بیشتر به این حقایق فکر کند. باید به این فکر کند که آیا افت یونایتد باعث افت او شده یا برعکس؟ آیا این سر الکس نبود که بعد از جام جهانی کابوس وار همه جوره پشت مهاجمش ایستاد و تنهایش نگذاشت؟

آرش حقیقی
2010/10/23 9:55:00

1-" کالین تو را بخشید ولی ما نمی بخشیم. " این مهمترین شعار هواداران یونایتد بود در شب بازی با بورسا اسپور؛ شعاری که کل اولد ترافورد را پر کرده بود. کالین ,همسر وین رونی, خیانتش را بخشید اما یونایتدی ها هنوز نه و شاید هرگز.

2-فینال جام حذفی سال 2005 برای آرسنالی ها خیلی مهم است. این آخرین جامی بود که توپچیهای لندن بردند, فینالی که یونایتد همه بازی حمله کرد و گل نزد و دست آخر آرسنال با پنالتی بازی را برد. ترکیب خط حمله یونایتد در آن بازی معروف تشکیل شده بود از مثلث نیستلروی در نوک و کریس رونالدو و وین رونی دو ورش. دارن فلچر هم کنار روی کین در مرکز بازی می کرد. دوره, دوره ای بود که همه می گفتند کار سر الکس تمام است و نسل طلایی یونایتد به پایان رسیده و با بچه هایی مثل رونی و رونالدو و فلچر این تیم قدرت فتح جام های داخلی و اروپایی را ندارد. هر روزنامه ای که باز می کردی همین بود داستان. تیمی که مدام حمله می کند و گل نمی زند لیاقت قهرمانی ندارد. " فلچر خیلی معمولی است, رونالدو فقط برای خودش بازی می کند و بی خود پا عوض می کند, رونی هم سطحش در حد همان اورتون است. "

3-دو سال گذشت. منچستر یونایتد در حالی که هنوز نیمکتش تخت سلطنت سر الکس بود سه سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شد و در این سه سال به نیمه نهایی چمپیونز لیگ هم رسید, دو بار به فینال رفت و یک بار قهرمان شد. حالا چه کسی بود که می توانست قدرت یونایتد را انکار کند؟ اما مهره های کلیدی یونایتد در این سالها همان بچه هایی بودند که بیشترین انتقادها را جذب کرده بودند. انگار تاریخ تکرار می شد و جمله به یاد ماندنی آلن هنسن در سال 95 که " با این بچه ها ( گیگز, بکام, اسکولز, نویل ) نمیشه هیچی برد " معنی ای دوباره می گرفت و باز نفس می کشید بعد از 10 سال. فلچر بدل شد به یکی از بهترین هافبک های دفاعی اروپا و زوج رونی و رونالدو خطرناک ترین خط حمله. رونالدو بهترین تمام کننده بود و رونی بهترین مکمل وهمه این ها بار دیگر نسخه ای جادویی بود از مردی که تخصص خودش را می داند: " سال 2005 بود که یکی از بازیکنای تیم اومد پیش من و گفت این رونی و رونالدو اصلا خوب نیستند و من نیمتونم بیش تر از این صبر کنم که با اینا جام بگیریم. خب می دانید مشکل همه همین است. آدمها پتانسیل را درک نمی کنند و نمی بینند. ولی من می بینم, من همه عمرم را صرف دیدن و کشف این استعدادها کردم. من استعداد را پیدا می کنم و خوب بلدم چطور آن را به بالاترین سطح ممکن برسانم. "

سر الکس مثل همیشه به راهش ایمان دارد و می داند این بار هم منتقدین هستند که باید حرفشان را پس بگیرند: " به این راه ایمان کامل دارم. فلسفه یونایتد همین است. می دونید اینها تیمی را می بینند که 14 بازیکن زیر 22 سال دارد و نمی توانند درک کنند که سال آینده این تیم کجاست. "

4-تابستان سال گذشته کریس رونالدو و کارلوس تبس اولدترافورد را ترک کردند و این شد آغاز یک ماجراجویی جدید برای پیر فرزانه اسکاتلندی که تا آخرین نفس زندگیش پای قمار می ماند. آنتونی والنسیا و نانی باید می ساختند و رونی باید گل می زد, بربا هم که کلا از برنامه های تیم خارج بود. اینجا دگردیسی بزرگ زندگی ورزشی رونی شروع شد. فرگوسن نقش رونی را عوض کرد. مدتی طول کشید تا رونی به این نقش جدید عادت کند, اما وقتی شماره 10 شیاطین سرخ خودش را به عنوان تک مهاجم پذیرفت طوفان یونایتد بار دیگر انگلیس و اروپا را در بر گرفت و قربانیان بزرگی چون میلان و آرسنال داد. پرچمدار این موج نو خود رونی بود که حساس ترین گل ها را می زد و البته نانی و والنسیا هم آرام آرام پتانسیل بالایشان را نشان می دادند. همه چیز همانطور که باید پیش می رفت تا بالاخره شبی در مونیخ شوم ترین حادثه ممکن برای یونایتد رخ داد. پای رونی پیچ خورد و امید اول انگلیس در جام جهانی در حالی که ایدئال ترین فرم ممکن را داشت مصدوم شد. همین مصدومیت به علاوه اتفاقات عجیب و غریب بازی برگشت یونایتد و بایرن نتیجه اش شد حذف آنها از اروپا و از دست دادن مقام قهرمانی لیگ برتر.

حرف زدن از آینده ای در گذشته که هرگز اتفاق نیافتاده کاری عبث است اما واقعا اگر رونی در حساس ترین مقطع فصل مصدوم نمی شد و داور رافائل دا سیلوا را به آن شکل مضحک با دو کارت زرد جریمه نمی کرد, دور از خیال بود که یونایتد برای سومین سال پیاپی به فینال چمپیونز لیگ برسد؟

5-" برای من فقط یک چیز اهمیت دارد و آن هم بردن جام است. یونایتد با سر الکس همیشه اینطور بوده. ولی من حرفم را زدم و احساس می کنم این یونایتد جاه طلبی و قدرت فتح جام را ندارد. " این را رونی گفت؛ حرفهایی که بدجور سر الکس را متعجب کرد. اما فکتی جالب اینجاست : رونی بعد از مصدومیت بازی مقابل بایرن کلا دو گل زده است, یکی از روی نقطه پنالتی برای یونایتد و یکی در بازی مقابل سوئیس برای انگلیس. رونی احساس می کند این تیم یونایتد به اندازه کافی نمی جنگد و روحیه قهرمانی ندارد. ولی هرگز به این فکر نمی کند که یکی از دلایل اصلی آن خودش است. فرافکنی ستاره 24 ساله انگلیس این جا رخ می نماید. یونایتد این فصل در فاز حمله بسیار بهتر از یونایتد سال گذشته شده. بربا 6 گل تا همین جای فصل زده و بهترین فوتبال ممکن را بازی میکند. چیچاریتو هم هر وقت به بازی آمده تاثیر گذار بوده و نانی هم که کم کم دارد شمایلی رونالدو-وار به خود می گیرد. اگر رونی همان رونی فصل پیش بود مسلما یونایتد تا اینجای فصل خیلی راحت تر گل می زد. پس مشکل بیشتر مشکل رونی است تا یونایتد. رونی بدترین فوتبال عمرش را بازی می کند و بعد از بازیکنان دیگر ایراد می گیرد. انگار همان داستان سال 2005 دارد تکرار می شود و این بار نقش ها عوض شده و رونی در نقش ستاره ای ظاهر می شود که به جوان ها اعتماد ندارد. شاید بد نباشد رونی یاد دورانی بیافتد که بقیه همین حرفها را راجع به خودش و هم تیمی هایش می زدند و به یاد بیاورد سرانجام آن نسل چه شد. یونایتد این فصل هنوز شکست نخورده است, در اروپا صدر جدول گروهش هست و در انگلیس هم طبق سنت همیشگی نیم فصل اول را در رده های دوم و سوم می گذراند. رونی باید در خلوت خودش کمی بیشتر به این حقایق فکر کند. باید به این فکر کند که آیا افت یونایتد باعث افت او شده یا برعکس؟ آیا این سر الکس نبود که بعد از جام جهانی کابوس وار همه جوره پشت مهاجمش ایستاد و تنهایش نگذاشت؟

هر تیم بزرگی حداقل نیاز به یک ستاره بزرگ هم دارد که در لحظاتی که همه چیز گره می خورد و همه راه ها بسته است راهی پیدا کند و دری بگشاید. کاری که کانتونا می کرد, کاری که بکام می کرد, کاری که رونالدو می کرد. نقش این ستاره را رونی باید بازی کند که نمی کند و به جایش دیگران را زیر سوال می برد. مثل اینکه بازیگر نقش اول فیلم بد بازی کند و انرژی نگذارد و تمرکز نداشته باشد و بعد بگوید این فیلم در نمی آید و من دیگر بازی نمی کنم. روی کین هم در تمام دوران کاپیتانیش در اولدترافورد مدام داخل و خارج از زمین سر بقیه داد می کشید و از آنها می خواست بهتر باشند, اما خودش هم هرگز از حرکت باز نمی ایستاد. کین جانش را برای تیم می داد و از هم بازیهایش هم چنین انتظاری داشت. اینکه بایستی و سر بقیه داد بکشی کار یک فوتبالیست حرفه ای نیست. آنچه رونی می بیند در واقع انعکاس نقش خودش است در آینه تیمش که غرور و تکبر زیادی مانع از درکش می شود. نقش رونی در بازی های امسال یونایتد چه بوده و باید چه می بود؟ آیا چیزی جز نام او در زمین دیده شده؟ اگر برباتوف همان بازیکن دو فصل گذشته بود حالا یونایتد کجای جدول قرار داشت؟ اینها سوالهایی است که رونی پیش از هر چیز باید دنبال جوابش باشد. گاهی نقش ها که عوض می شوند بازیگران جوری رفتار می کنند که انگار هرگز نقشی قبلی نداشته اند و از اول همین بوده اند که هستند. نقش رونی عوض شده و نقش سابقش به چیچاریتو, به به , گیبسون و اندرسون و رافائل رسیده. اما این وسط یک نقش ثابت مانده؛ سر الکس عوض نشده. سر الکس همیشه همین بوده و همیشه همین خواهد ماند و این رمز جاودانگیش است: " به این راه ایمان کامل دارم. "

6-" کالین تو را بخشید ولی ما نمی بخشیم. "

فرگوسن: رونی از من و بازیکنان معذرت خواست
او می‌گوید مهاجم تیمش سه هفته غایب است.

2010/10/23 11:01:00
سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد فاش کرده که وین رونی از او و هم‌تیمی‌ها عذر خواسته است.

او در مصاحبه با ایستگاه رادیویی Key103 شهر منچستر گفته: «وین از من و بازیکنان پوزش خواست. او این کار را با هواداران هم خواهد کرد.»

رونی در چند روز گذشته مورد توجه شدید رسانه‌ها قرار داشته ولی در نهایت روز جمعه اعلام کرد در یونایتد خواهد ماند و قرارداد جدید پنج‌ساله‌ای امضا خواهد کرد.

انتظار می‌رفت هم‌تیمی‌ها رونی را زود ببخشند، اما مشخص نیست هواداران یونایتد به این راحتی رفتار او را فراموش کنند.

البته آنهایی که از ماندن او خوشحالند از شنیدن این خبر که رونی تا اواسط نوامبر مصدوم است ناراحت خواهند شد. فرگوسن افزود: «وین سه هفته غایب است.»

به این ترتیب او نمی‌تواند در دیدار 10 نوامبر مقابل منچسترسیتی بازی کند. البته رونی دوست ندارد دیدارهای بزرگ را از دست بدهد و بعید نیست اگر او در لیست ذخیره‌ها برای دربی منچستر قرار بگیرد.

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 16:41
ایوللللللللللل.....امروز یه بازی از چلسی میبینم بعد از یه مدت :دی

davy jones
23-10-2010, 20:59
تبریک به هوادارای چلسی....
بازی رو 2 بر صفر با گلهای مالودا و سالومون کالو بردین. مبارکتون باشه.

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 21:08
مرسی :دی

احساس واقعی من : :27::21:

shutdown
23-10-2010, 21:42
ولي چلسي وسط هاي فصل كم مياره...چون تو خيلي از پست ها بازيكن جانشين خوب نداره

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 21:47
نه بابا....دیگه اونجوریا هم نیست
یکی مثال بزن مثلا تا جایگزینشو بگم :دی

بردیا
23-10-2010, 21:48

اون بازی بازی گل سوم منچستر دقیقه 41 زده شد که 2دقیقه بعدش اولیچ یکی از گلا رو جبران کرد و منچستر دیگه رسما رفت تو فاز دفاعی و همه منتظر خوردن گل دومش هم بودن که اخراج شدن رافائل کارتونو رسما قبل دقیقه 90 تموم کرد.17دقیقه 3تا گل رو از کجا آوردید؟
بحثای کامل راجع به اون بازی رو من با شما قبلا کردم و فکر نمیکنم دوباره لازم باشه که همشونو اینجا تکرار کنم

shutdown
23-10-2010, 23:00
من اصلا با شما بحث نميكنم....
من منظورم با يكي از دوستان بود كه شما عادت داري به كارهايي كه شما توش دخيل نيستي دخالت كنيد

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

اقا كسي با اين حرف زد الان؟؟؟؟
بحث سره چلسي هست اين مياد....لا اله الا الله
مثلا دفاع وسط جز الكس و تري كيارو داره؟؟پست لمپارد؟؟؟
پست اشلي كول؟؟؟

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 23:10
ببین....در پست دفاع ، کلا اینا رو داریم : تری ، اشلی ، ایوانوویچ ، الکس ، بوسینگوا ، فیرا و در اخر بروما
در پست هافبک : اسین ، لمپارد ، میکل ، مالودا ، بنایون ، رامیرس و ژیرکوف
در پست حمله : دروگبا ، انلکا ، کالو ، دنیل استوریج ، کاکوتا

به نظر تو با این همه بازیکن چلسی به مشکل بر میخوره ؟ :دی

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 23:17
چلسی توانست با پیروزی خانگی اش صدرنشینی اش را تثبیت کند
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، چلسی که در دیدار گذشته اش برابر استون ویلا متوقف شده بود توانست با دو گل مالودا و کالو ، از زردپوشان ولورهمپتون عبور کند تا همچنان با قدرت در صدر جدول باقی بمانند.
ترکیب تیم فوتبال چلسی: چک ، تری ، ایوانوویج ، بوسینگوا ( 78 - فرییرا ) ، کول ، اسین ، میکل ، ژیرکوف ( 82- مک ایچران ) ، آنلکا ، دروگبا ، مالودا ( 72- کالو )
بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، استاریچ، براما ، کاکوتا
گلها: مالوا (23) ، کالو ( 81 )
آمار بازی:
شوت در چارچوب : چلسی 5-10 ولورهمپتون
شوت خارج از چارچوب : چلسی 9-3 ولورهمپتون
کرنر : چلسی 8-8 ولورهمپتون
آفساید : چلسی 2-1 ولورهمپتون
خطا : چلسی 9-8 ولورهمپتون
اخطار : چلسی 1( میکل - 73) -2 ولورهمپتون
درصد پاسهای صحیح : چلسی 85%-86.94% ولورهمپتون
درصد مالکیت توپ : چلسی 49%- 50% ولورهمپتون

داور: لی روبرت
تماشاگر:41,752 نفر

shutdown
23-10-2010, 23:32
تري اشلي ايوانو الكس كه ثابت باشن جامشين ميمونه بوسينگوا و فريرا و اون بروما كه فكر نميكنم كارايي اون ها رو داشته باشه...فقط ميمونه بوسينگوا و فرييرا كه باز هم واسه چلسي كم هست...
در پست هافبك كه ماشالا پر پرو پيمون هستيد يه چندتا به ما هم قرض بديد هافبك نداريم:31:
تو حمله هم خوبن ولينميشه اين هارو هميشگي حساب كرد...راستي مثل ما دروازه بان هم نداريد دروازه بان دومتون اسمش چيه؟؟؟:31:
اون اصلا داااغونه...:31:
كلا تو دفاع جانشين مطمئن نيست...مثلا جاي تري كي ميتونه بازي كنه؟؟؟جز الكس؟؟:20:
ولي از رقابت هاي ليگ خوشم مياد...از تيم هاش هم همينطور...جز ليورپول و منچستر سيتي...
ياد جرارد كه پارسال انقدر بد بازي كرد و پاس گل به دروگبا داد تا چلسي ببره و منچستر رو بگيره و نذاره واسه 4مين سال متوالي قهرمان بشيم...:41:

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

شوت در چارچوب : چلسی 5-10 ولورهمپتون:18:
به توپ بست چلسي رو كه؟؟؟

بردیا
24-10-2010, 08:13
من اصلا با شما بحث نميكنم....
من منظورم با يكي از دوستان بود كه شما عادت داري به كارهايي كه شما توش دخيل نيستي دخالت كنيد

وقتی پستی میزنی درباره بایرن باید انتظار جواب شنیدن روداشته باشی حالا با هرکی که داری بحث میکنی
مگه اینکه خوشت نیومده باشه ازینکه سوتیت گرفته شده و به همین خاطر داری هو و جنجال راه میندازی:21:

mjt10063
24-10-2010, 08:17
فقط میتونم بگم پیروزی از ان ماست

MAN ReD Has CanCer

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

MAN ReD Has CanCer

davy jones
24-10-2010, 11:29

MAN ReD Has CanCer

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

MAN ReD Has CanCer

اون که بععععععععععععععلهههه:31: هیچ شکی در این مساله نیست.
هین سخن تازه بیار تا دو جهان تازه شود ... :31:

Alireza.M67
24-10-2010, 17:29
شرط می بندم چیچاریتو فصل بعد آقای گل می شه .
فعلا 1-0 با گل چیچاریتو جلوییم.

shutdown
24-10-2010, 17:41
وقتی پستی میزنی درباره بایرن باید انتظار جواب شنیدن روداشته باشی حالا با هرکی که داری بحث میکنی
مگه اینکه خوشت نیومده باشه ازینکه سوتیت گرفته شده و به همین خاطر داری هو و جنجال راه میندازی:21:

:39:......

Alireza.M67
24-10-2010, 17:48
چیچاریتو روی حرکت قشنگ اورا گل دومو زد ( اورا عجب چرخشی زد اون وسط !)

1-2 جلو افتادیم .

shutdown
24-10-2010, 17:56
برديم...با گل هاي هرناندز....:thumbsup:

*M!L4D*
24-10-2010, 18:01
چرخش اورا در نوع خودش جالب بود :دی ... روی موقعیت طلبی چیچا به دوگل رسیدیم ... گل اولو که با پشت سر زد خیلی قشنگ بود ...!

flatrish
24-10-2010, 18:03
باید سعی کنیم گل نخوریم.الان هر تیمی میتونه بهمون گل بزنه!
گل اول هرناندز:8::40:

VBYOFSKI
24-10-2010, 20:29
تبریک میگم به آرسنالی ها. خیلی این برد حال داد.
با 2نفر خیلی حال کردم اولیش سانگ که بعد گل آرم باشگاه رو بوسید. (یه حالی به اون سیاهه داد)
یکی هم با فابیانسکی (انصافا خیلی بهتر شده) که اون ضربه سر رو از اون مرتیکه سیاه گرفت، خوب حلشو گرفت.

davy jones
24-10-2010, 20:31
تبریک به همه ی آرسنالی ها.:10: 3 بر صفر بازی به سود آرسنال تموم شد.

*M!L4D*
24-10-2010, 20:39
این سیتی چقدر نوسان داره :27: ...تبریک به توپچی ها :40:

SAMAN-JEEZY
24-10-2010, 20:40
تبريك به آرسنالي ها.بالاخره يه برد عالي داشتيم تو ليگ برتر

davy jones
24-10-2010, 20:41
ولی نکته ی جالب این بازی قیافه و سر و شکل ریچاردز، بالوتلی و بواتنگ بود که از بالا عین هم دیگه بودن (با اون مدل موی ضایع):27:

pcforlife
24-10-2010, 21:01
تبریک به همه طرفدارای من یو!:40:
تسلیت فراوان به سیتی!!:27:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

باورنکردنیه!:18: لیورپول برد!:31:

VBYOFSKI
24-10-2010, 21:42
آمار بازیه منچستر سیتی 0 - 3 آرسنال
90 درصد پاسها درست بود. :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR="Silver"]

mjt10063
24-10-2010, 21:56
تبریک به همه ی به همه ی توپ چی ها
ووووووووووووووووو
فدای همه شیاطینی ها:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0:

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

تبریک به همه ی به همه ی توپ چی ها
ووووووووووووووووو
فدای همه شیاطینی ها:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0:

L.A.M.P.A.R.D
24-10-2010, 21:57
ایولللللللل.....منچستر سیتی باخت :دی
تبریک به ارسنالی ها

farshad bugatti
24-10-2010, 23:15
تبریک به تمام توپچی ها
3 تا فکر کنم کافی باشه برا سیتی!
حالا دوم شد ارسنال با این برد! اما 5 امتیاز از چلسی عقبه!
بازی بعدیش با وستهم یونایتد هستش!

shutdown
25-10-2010, 14:17
حالا بردن يه تيمي كه 85مين 10 نفره هست كه انقدر خوشحالي نداره...
حالا خوبه به توپ بسته بود ارسنال رو.....:21::21::21:
يه كم تفرقه بندازيم حوصلمون سر رفت:31:

L.A.M.P.A.R.D
25-10-2010, 14:23
بابا بهتر که برد.......حالم از این منسیتی بهم میخوره

*M!L4D*
25-10-2010, 14:25
ایشالا من سیتی جلو ما هم خط دفاعش این طوری باشه :دی

mjt10063
25-10-2010, 15:19
ایشالا من سیتی جلو ما هم خط دفاعش این طوری باشه :دی

بگو ایشالا
بابا هیچ قصه نخور
پیروزی از آن ماست:21:

mjt10063
25-10-2010, 15:33
فرگوسن: ماجرای رونی تقصیر ایجنت او بود
او گفته مشکلی با رونی نداشته است.

2010/10/25 13:15:00

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد پل استرتفورد، مدیر برنامه‌های وین رونی را ملامت کرده و گفته مشکلات اخیر تقصیر او بوده است.

این بازیکن 25 ساله تهدید کرده بود که اولدترافورد را ترک می‌کند. او گفته بود باشگاه جاه‌طلبی خود را از دست داده است، هر چند که مربی یونایتد فصل آینده 50 میلیون پوند برای خرید بازیکنان جدید در اختیار خواهد داشت.

رونی سپس ناگهان تغییر عقیده داد و قراردادی پنج‌ساله با شیاطین سرخ امضا کرد.

فرگوسن می‌گوید: «اوضاع در یونایتد همیشه دشوار است. همیشه مشکلاتی هست که باید با آنها دست و پنجه نرم کنیم. وقتی بزرگ‌ترین بازیکنان شما به پایان قرارداد نزدیک می‌شوند، باید کاری انجام دهید تا آنها قرارداد جدیدی امضا کنند.

آنها همه این‌طور هستند. باید با مدیران برنامه‌ها سر و کار داشت که کار دشواری است. بازیکنان مشکلی ندارند، اما کار کردن با بعضی ایجنت‌ها دشوار است.»

Alireza.M67
25-10-2010, 17:55
خب مثل اینکه تیم داره کم کم از بحران در میاد .
ایشالا از الآن به بعد دیگه مثل گذشته بی رقیب هستیم.

L.A.M.P.A.R.D
25-10-2010, 19:05
oooooooooooooooooooooops :D

mjt10063
25-10-2010, 22:35
جان تری: ماندن رونی در یونایتد، کار را برای چلسی سخت تر کرد
این خبر، برای هر کس دیگری به جز طرفداران یونایتد ناخوشایند بود

2010/10/25 18:11:00

سایت گل- جان تری، کاپیتان باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که پس از آنکه وین رونی با تمدید قراردادش با منچستریونایتد، از ادامه تعهدش به این باشگاه گفت، کار چلسی برای دفاع از عنوان قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر سخت تر شده است.

به نظر می رسید که این مهاجم 25 ساله انگلیسی در آستانه جدایی از اولدترافورد است ؛ چرا که خود او در صحبتهایی این را اعلام کرده بود و مربی یونایتد هم از این ماجرا پرده برداشته بود ولی در نهایت رونی نظرش را برگرداند و اعلام کرد که انگیزه کم او برای حضور در ترکیب اصلی یونایتد باعث شده تا چنین تصمیمی بگیرد. بالاخره رونی بلافاصله تصمیمش را عوض کرد و با امضای قراردادی 5 ساله، به تمام این جار و جنجال ها پایان داد.

در این میان جان تری، کاپیتان چلسی در صحبتهایی در این رابطه به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که ماندن رونی به شیاطین سرخ روحیه مضاعفی خواهد داد و کار را برای ما سخت تر می کند.با توجه به آنچه که رخ داد، به احتمال زیاد یونایتد رو به جلو حرکت کرده و در بازارهای زمستانی و تابستانی خریدهایی را خواهد داشت.»

تری در ادامه در مورد ادامه حضور رونی در رختکن تیمش گفت:«این واقعیت که باشگاه ها به خاطر آنچه از نظر اقتصادی در دنیا رخ داده، نتوانستند خریدهایی داشته باشند، شاید در سالهای اخیر به نفع چلسی شده باشد ولی ادامه حضور «وازا» در یونایتد، ضربه بزرگی به چلسی است. این برای همه کس به جز یونایتدی ها تاسف آور است، چون رونی شاید بهترین بازیکن جوان دنبا باشند.»

رونی در ماه های اخیر پس از رسوایی های اخلاقی اش سوژه یک مطبوعات بود و جان تری معتقد است که این مسائل نمی تواند او را خراب کند:« بدون شک رونی به روزهای اوجش بازخواهد گشت و همه چیز به دست فراموشی سپرده خواهد شد.»

L.A.M.P.A.R.D
25-10-2010, 23:07
خوب راست گقته :دی

vahidgame
26-10-2010, 14:35
امسال چلسی راحت می تونه قهرمانی خودشو چند هفته زودتر جشن بگیره.... همین جوری پیش بره دیگه لازم نیست تا هفته آخر صبر کنه :31:

L.A.M.P.A.R.D
26-10-2010, 14:41
مصاحبه ای متفاوت از دیدیر دروگبا
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، مصاحبه ای در قالب خانه و خارح از خانه از سوی سایت رسمی باشگاه چلسی با ستاره این تیم ، دیدر دروگبا انجام داده است که به شرح زیر می باشد:
خانه
- چطور در کوبهام وقتت را سپری می کنی؟
من جایک بین فلو ( فلورانت مالودا ) و خوزه بوسینگوا است ، آنها همسایه های من هستند ، قبل از آنها ماکاله له و جرمی کنار من بودند ، اما الآن دیگران هستند ، اینجا همیشه جو خوبی حاکم است و مهم نیست چه کسی کنار من خواهد بود و اگر آنها پر سر و صدا هم باشند می توانم بروم جایی بنشینم و چت کنم!
- کدام یکی از هم تیمی هایت تو را این هفته تحت تاثیر قرار داد؟
در این هفته ، می توان ژیرکوف را نام ببرم ، چرا که او همیشه بازی نمی کند و برای بازیکنی که بازی نکرده است دو بازی پشت سر هم کمی سخت است و در بازی دوم خسته می شود ، اما ژیرکوف خیلی خوب بازی کرد و در کلی که فلو ( مالودا ) به ثمر رساند نقش داشت.
- چه چیزی برای شما در استمفورد بریج سخت است؟
بعضی وقتها صدای ورزشگاه اجازه نمی دهد تا صدای کارلو آنجلوتی را از کنار خط زمین بشنوم ، اما در آرامش ورزشگاه می توانم صدایش را بشنوم.ویلکینز صدایش کمی بلند تر است و می شود صدای او را شنید.
- چه اتفاقی برایت در بین دو نیمه خاطره انگیز تر بوده است؟
زمانی که من در مارسی بودم و با نایس بازی داشتیم ، در بین دو نیمه سرمربی تیم صحبتی با ما نکرد و از ما خواست تنها کاری را بکنیم که باید بکنیم ، ما هم با هم صحبت کردیم تا تاکتیک را تغییر دهیم ، در آحر هم توانستیم بازی را ببریم.
- " خانه " برای تو چه معنی ای دارد؟
در فوتبال من به 3 امتیاز فکر می کنم ، که ما یک رکورد خیلی خوب در خانه نیز داریم ، اولین کلمه ای که خارج از فوتبال به ذهنم می آید ، خانه یمان در انگلستان به همراه خانواده است.

خارج از خانه
- به غیر از فوتبال چه ورزشی را دوست داری از تلویزیون نگاه کنی؟
من واقعا فوتبال زیادی را نگاه نمی کنم ، اما بسکتبال و هندبال اینجا خیلی معروف نیستند اما برای نگاه کردن خوب است و ورزش قهرمانانه است.
- دوست معروفی خارج از فوتبال داری؟
من با کوب بریانت ( بسکتبالیست آمریکایی تیم لس آنجلس لیکرز ) چت کرده ام اما او را تنها یک بار دیده ام ، پس می توانم نام اسنوپ ( اسنوپ داگ ، خواننده معروف آمریکایی ) را ببرم .
- دوست داری به کجا فرار کنی؟
به خانه ی خود در مارسی ، بسیار آرام است ، با ساحلش و نمای زیبایش ، در مزرعه ی کوچکی است ، کوچک تر از کوبهام با محیطی آرام ، هوایش هم همیشه خوب است.
- و شام شما دوباره نزدیک است و ... ( یک سال از شروع تاسیس بیمارستان خیریه دروگبا می گذرد و میهمانی خواهد دادتا کمک های مالی بیشتری جمع کند)
بله در 4 دسامبر است ، مانند سال گذشته خواهد بود ، ما بدنبال جمع آوری پول بیشتری هستیم ، ما بزودی ساخت بیمارستان را شروع خواهیم کرد ، سال گذشته موفقیت خوبی بود و امیدوارم امسال از سال گذشته بهتر باشد.

mjt10063
26-10-2010, 17:07
امسال چلسی راحت می تونه قهرمانی خودشو چند هفته زودتر جشن بگیره.... همین جوری پیش بره دیگه لازم نیست تا هفته آخر صبر کنه :31:

نه داشی هر سال همین بوده
ووووووووووو
اینو بدون که شیاطین سرخ با مربی گری سر الکس فرگوسن
هیچ وقت این اجازه و به چلسی نمیدن که چند هفته زود تر قهرمانیشو جشن بگیره
مثل پارسال که فقط با 1 امتیاز بیشتر تونست قهرمان بشه.:5:
:40::40::40::40:عشق است شیاطین:40::40::40::40::40:

vahidgame
26-10-2010, 17:14
نه داشی هر سال همین بوده
ووووووووووو
اینو بدون که شیاطین سرخ با مربی گری سر الکس فرگوسن
هیچ وقت این اجازه و به چلسی نمیدن که چند هفته زود تر قهرمانیشو جشن بگیره
مثل پارسال که فقط با 1 امتیاز بیشتر تونست قهرمان بشه.:5:
:40::40::40::40:عشق است شیاطین:40::40::40::40::40:

همیشه هم که اینجوری نبوده
مثلا همون فصلی که مورینیو اومد یادمه که چلسی چند هفته زودتر قهرمان شد
امسال هم با این نتایج خیز بلندی رو برای اون برداشتیم :31:
شیاطین رو هم قراره بکشیم :21:

Alireza.M67
26-10-2010, 17:25

اگه Devil may cry بازی کرده باشی ، قطعا میدونی که شیاطین نمیمیرن .:31:

*M!L4D*
26-10-2010, 17:26
شیاطین نمی میرند :31:

mjt10063
26-10-2010, 17:35

شیاطین سرخ

نمی میرند

پیروزی از آن ماست
هنوزم تا آخر فصل زیاد مونده
پیشنهاد من به شما ::3:
بیخود دلتون رو صابون نزنید:16:

shutdown
26-10-2010, 18:05
بچه ها اينجوري با هم كل كل نكنيد...همه چي تو زمين مشخص ميشه....:5:

davy jones
26-10-2010, 18:10
سلام. همونطور که دوستمون گفتن همه چی امشب تو زمین مشخص میشه چون امشب منچستر با ولورهمپتون تو جام اتحادیه بازی داره:31:

به امید برد شیاطین:33:

vahidgame
26-10-2010, 18:53
شیاطین سرخ

نمی میرند

پیروزی از آن ماست
هنوزم تا آخر فصل زیاد مونده
پیشنهاد من به شما ::3:
بیخود دلتون رو صابون نزنید:16:

منم پیشنهاد می کنم که این فصلو دیگه فراموش کنید و از الان برای فصل بعد برنامه ریزی کنید :38:

L.A.M.P.A.R.D
26-10-2010, 21:41
منم پیشنهاد می کنم که این فصلو دیگه فراموش کنید و از الان برای فصل بعد برنامه ریزی کنید :38:
تایید میشه :دی..........از همین الان برید دنباله راهه حل برای قهرمانی :27:

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

اگه Devil may cry بازی کرده باشی ، قطعا میدونی که شیاطین نمیمیرن .:31:
واااااااای ، گفتی دویل می کرای .........یاده دو چیز افتادم :
1. خاطره های خوبی که از بازیش دارم:40:
2.سری جدیدش که گند زد به اعصابم:13:

davy jones
26-10-2010, 22:40
بازی بین دو تیم لیگ برتری رو که الان داره تو جام اتحادیه انگلیس برگزار میشه (من یو و ولوز) رو صدا و سیما نشون نمیده ولی بازی جام حذفی اسپانیا بین بارسا و تیم «کیوتا» از دسته دوم لیگ اسپانیا رو میخوان زنده پخش کنن:2:
به قول یه لطیفی که میگفت همه ی اعضای پرسنل گروه ورزش صدا و سیما بارسایین و اگه روشون میشد، دوش گرفتن بازیکنای بارسا رو هم بعد از مسابقه به طور زنده پخش میکردن:27:

mjt10063
26-10-2010, 22:57

تایید میشه :دی..........از همین الان برید دنباله راهه حل برای قهرمانی :27:[COLOR=Silver]

به طور خلاصه تا رتون درد نگیره.

:31::31::31::31: همچنین :31::31::31::31:

همه با هم یک صدا
:33::33::33::33:پیروزی از آن ماست:33::33::33::33:
:15:
:6::6::6::6::40::40::40::40:MAN Red Has CanCer

vahidgame
26-10-2010, 23:23
این شعارهارو هم بذارید برای فصل بعدی :15:

mjt10063
26-10-2010, 23:27
این شعارهارو هم بذارید برای فصل بعدی :15:

همچنین:31::31::31:

iman0007
26-10-2010, 23:45
MAN Red Has CanCer

ایشالله خدا شفاش بده :31:...منم دعا می کنم.حالا وخیمه یا هنوز امیدی هست؟

mjt10063
26-10-2010, 23:49
ایشالله خدا شفاش بده :31:...منم دعا می کنم.حالا وخیمه یا هنوز امیدی هست؟

خوب پس میدونی چیه
وخیمه وخیمه هر کس طرفش بیاد پس میوفته
پس این و خوب یاد بگیر که طرف "جیز:4: " نری ها ویلا "بوف:24:" میشی:39::38::38:

گل اول رو به به میزنه
تبریک
:33::33::33::33::33::33:

:40::40::40::40:شیاطین:40::40::40::40::40::4 0:

mjt10063
27-10-2010, 00:24
تبریک به همه شیاطینی ها

نمیدونم موفق شدین بازی رو ببینید یا نه ولی من که از دیدن این بازی لذت بردم
:33::33::33::33::33::33::33::33:

پیروزی از آن ماست

pcforlife
27-10-2010, 07:15
تبریک میگم!:40: منم دیشب ساعت دو و خورده ای بود، نتیجه رو فهمیدم! این دانلود شبانه هم بسی لذت بخشه!:21:

vahidgame
27-10-2010, 11:35
این منچستر هم هر سال باید یه بازیکنی داشته باشه که دقیقه های آخر گل می زنه! :31:

mjt10063
27-10-2010, 12:18
این منچستر هم هر سال باید یه بازیکنی داشته باشه که دقیقه های آخر گل می زنه! :31:

اشتباه میگی
هرسال نداره
همیشه داره
اصلا همینه که جالبش مکنه
تا دقیقه یه آخر فاز میده به تیم حریف ولی
بعد
پس میزنه به تیم حریف:31:

pcforlife
27-10-2010, 12:23
با چه ترکیبی دیشب بازی کردیم!!:18: ماشالا نیمکت و تعویض طلایی:31::40::

Ben Amos
Wes Brown
Jonathan Evans
Chris Smalling
Fabio Da Silva
Michael Carrick
Park Ji-Sung
Darron Gibson
Gabriel Obertan
Federico Macheda
Bebé

Substitutions
Gary Neville for Fabio Da Silva (74)
Javier Hernández for Bebé (81)
Ravel Morrison for Park Ji-Sung (90)

vahidgame
27-10-2010, 12:31
اشتباه میگی
هرسال نداره
همیشه داره
اصلا همینه که جالبش مکنه
تا دقیقه یه آخر فاز میده به تیم حریف ولی
بعد
پس میزنه به تیم حریف:31:
کلا ادبیات شما خیلی جالبه! :31:

با چه ترکیبی دیشب بازی کردیم!!:18:
به جز دو سه تا بازیکن همه معروف بودن دیگه :31:

pcforlife
27-10-2010, 12:33
به جز دو سه تا بازیکن همه معروف بودن دیگه :31:
وحید! خداوکیلی نیمکت به این معروفی و در عین حال جوونی دیده بودی؟:31:

vahidgame
27-10-2010, 12:49
وحید! خداوکیلی نیمکت به این معروفی و در عین حال جوونی دیده بودی؟ :31:
نه ندیدم :31:
این هرناندز رو نمی دونم از کجا گیر اوردین :31: خیلی گلزنه!

*M!L4D*
27-10-2010, 13:07
گلهای بازی رو حتما ببینید ... گل به به که شاهکار بود :دی .. گل پارک هم روی کار تیمی بود ... و گل چیچا هم که حرف نداشت :×
دیشب عجب ترکیب عجیب غریبی داشتیم ... خط دفاع کلا از ذخیره ها بود ... ولی خب به همه شیاطین تبریک میگم :40:

Alireza.M67
27-10-2010, 15:18
در ادامه صحبت میلاد اگه کسی خواست گلها رو ببینه :

به به :

پارک :

چیچاریتو:

pcforlife
27-10-2010, 15:52
گلهای بازی رو حتما ببینید ... گل به به که شاهکار بود :دی .. گل پارک هم روی کار تیمی بود ... و گل چیچا هم که حرف نداشت :×
دیشب عجب ترکیب عجیب غریبی داشتیم ... خط دفاع کلا از ذخیره ها بود ... ولی خب به همه شیاطین تبریک میگم :40:
یعنی کمک داور کور بازیه آلمان - انگلیس، باید بیاد یاد بگیره از کمک داور این بازی! گل به‏به رو چه خوب دید!:18: رقص به‏به خیلی باحال بود!:31:
میگم میلاد گل پارک کجاش رو کار تیمی بود! پاس گل رو که بازیکن حریف داد! ماکدا هم با این استوپ کردش!!:31:
در مجموع فقط گل چیچا!:40::31:
بازم تبریک به همه رفقا!:10:

davy jones
27-10-2010, 16:02
روی گل هرناندز هم شاهکار داور در آوانتاژ دادن بازی خیلی موثر بود. اگه دقت کنین میبینین که وسط زمین روی همین هرناندز خطا شد که داور آوانتاژ داد و چیچا 50 متر رو سریع دوید و توپ و گرفت و گل کرد. پاس گل دارن گیبسون هم فوق العاده بود. دید خیلی بالایی داره این گیبسون.

*M!L4D*
27-10-2010, 16:19
میگم میلاد گل پارک کجاش رو کار تیمی بود! پاس گل رو که بازیکن حریف داد! ماکدا هم با این استوپ کردش!!:31:
حالا من میخواستم خوب جلوه بدم :دی ... ولی ضربه آخرو قشنگ زد ...

pcforlife
27-10-2010, 16:35
ولی ضربه آخرو قشنگ زد ...
آره خداییش!

errmii
28-10-2010, 01:16
كريس‌رونالدو: روني وقتم را بيهوده تلف كرد

مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد از تمديد قرارداد ستاره خط حمله منچستر يونايتد ناراحت شد.

کريستيانو رونالدو در ماه‌هاي اخير از طريق تلفن همراه خود با وين روني بسيار در تماس بود.
گلزن سفيد‌پوشان مادريدي با ارسال پيامک به گلزن 24 ساله من‌يونايتد، کوشيد تا آخرين وضعيت تيمش را در اختيار گلزن تيم سرآلکس فرگوسن قرار داده و وي را ترغيب به ترک اولدترافورد کند.
رونالدو که از دوران چند ساله حضورش نزد شياطين سرخ با مهاجم بحث‌‌انگيز اولدترافوردي دوستي ديرينه‌اي دارد، وقتي اطلاع يافت همبازي سابقش برخلاف ادعاي خود قراردادش را تا سال 2015 تمديدکرده‌، ابتدا حيرت کرد. بعد از اينکه دوستش وقتش را بيهوده گرفته، ‌اظهار دلخوري کرد و در محفلي گفت، روني او را سر کار گذاشته است.

davy jones
28-10-2010, 10:52
آخه رونی میرفت رئال، باید جای کی رو میگرفت؟ رئال این همه مهاجم داره. اگه میخواست یه خط عقب تر هم بازی کنه (مثل مواقعی که کریس رونالدو تو منچستر میرفت برای نوک حمله) باید جای اوزیل یا دی ماریا و شاید در ادامه جای کاکا رو بگیره!

مطمئنا اگه رونی میرفت رئال هیج جایی بهتر از نیمکت ذخیره ها بهش نمیدادن.

shutdown
28-10-2010, 10:54
بله...روني تو رو سر كار گذاشت و بر خلاف تو منچستر رو به عنوان سكوي پرتاپ خودش تلقي نميكرد...و به عنوان تنها عشقش و باشگاه مورد علاقش تو اون بازي ميكنه...
خودت زدي رفتي حالا روني رو هم ميخواين....همسايه ها ياري كنيد رئال قهرماني كنه....ديگه چقدر بازيكن ميخواد اين رئال....بسته ديگه...تو هر پست بهترين ها رو ميخواد كه بتونه يه قهرماني بگيره....اين نشد كه...اين همه باشگاه اين همه قهرمان ميشن مگه انقدر پول بازيكن ميدن....به نظر من ايراد خريد ستاره همينه...چون با عشق و دلشون واسه باشگاه بازي نميكنند...واسه خودشون يازي ميكنند كه ثايت كنند خريده اونها بيهوده نبوده....بازيكن بايد با عشق واسه باشگاش بازي كنه...
حاله تو رو هم بعدا ميگيرم...ميخواستي روني رو ازمون بگيري؟؟پس همش زير سر تو بود...حالا وايسا:31::5::21:

pcforlife
28-10-2010, 11:44
كريس‌رونالدو: روني وقتم را بيهوده تلف كرد

کریس جون! خون خودتو از اینی که هست کثیف تر نکن!!:31:

mjt10063
28-10-2010, 15:56
برنامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر؛ یونایتد- تاتنهام، جدال هفته
هفته دهم رقابتهای لیگ برتر شنبه شب از سر گرفته می شود

2010/10/28 12:49:00

سایت گل- هفته دهم رقابتهای لیگ برتر شنبه شب در حالی آغاز می شود که در پایان هفته نهم این رقابتها، چلسی با 22 امتیاز صدرنشین مطلق جدول است. آرسنال، منچستریونایتد و منچسترسیتی، هر سه با 17 امتیاز در رده های دوم تا چهارم هستند و کوچکترین لغزشی کافی است تا هر یک از آنها جایگاهشان را از دست بدهند.

تاتنهام و وست بروموویچ هم با 15 امتیاز در رده های پنجم و ششم جدول قرار دارند.

حساس ترین دیدار این هفته ، شنبه شب در اولدترافورد بین دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است:

شنبه 8 آبان (30 اکتبر)

* آرسنال- وستهم

*بلکبرن- چلسی

*اورتون – استوک

*فولام- ویگان

*ولوورهمپتون- منچسترسیتی

*منچستریونایتد – تاتنهام

یکشنبه 9 آبان (31 اکتبر)

*استون ویلا- بیرمنگام

*نیوکاسل- ساندرلند

*بولتون – لیورپول

دوشنبه 10 آبان (1نوامبر)

*بلکپول- وست بروموویچ

davy jones
28-10-2010, 17:07
چرا همش تیمهای ضعیف به چلسی میخورن؟:31:

L.A.M.P.A.R.D
28-10-2010, 22:39
همینه که هست :دی

MORINIO
28-10-2010, 23:20
5 امتیاز اختلاف واسه این مقطع فصل بد نیست !

ایشالله بیشترم میشه ! :27:

vahidgame
28-10-2010, 23:23
آره دیگه. بازی های رو در رو این اختلاف رو بیشتر هم می کنه :38:

pcforlife
28-10-2010, 23:28
In Your Dreams!!!:31: بازی با سیتی رو یادآور میشم! :38:

vahidgame
28-10-2010, 23:30
منم بازی با آرسنال رو یادآور میشم :38:

MORINIO
28-10-2010, 23:33
سیتی که دیگه اگه چلسی بهش نبازه باید تعجب کرد ! :دی

بازی با آرسنال without لمپارد رو هم یادتون نره پلیـــز!

shutdown
28-10-2010, 23:33
چلسي هنوز گير مرد نيفتاده.....كامينيوتي شيلد يادتون بياد

pcforlife
28-10-2010, 23:34
بنده هم کارلینگ کاپ رو یادآور..... یادآور رو خز کردی وحید!:31:.... خلاصه Remember!! :biggrin:

vahidgame
28-10-2010, 23:37
بنده هم کارلینگ کاپ رو یادآور..... یادآور رو خز کردی وحید!.... خلاصه Remember!!
دمت گرم به خاطر این کلمه چه قدر خندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارلینگ کاپ که مهم نیست. مهم لیگ برتر و لیگ قهرمانانه :31:

MORINIO
28-10-2010, 23:39
شما هم که فقط با یه لیورپول درپیت بازی کردین که !

pcforlife
28-10-2010, 23:41
اشکان گفتی لیورپول یاد تاتنهام افتادم! جلومون مثل نیمه دوم بازی با اینتر در نیاد!:31:

دمت گرم به خاطر این کلمه چه قدر خندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
28-10-2010, 23:44
اشکان گفتی لیورپول یاد تاتنهام افتادم! جلومون مثل نیمه دوم بازی با اینتر در نیاد!

نه بابا چلسی از این شانسا نداره !

پ.ن : چه ربطی داشت ؟!!!:دی

pcforlife
28-10-2010, 23:47
نه بابا چلسی از این شانسا نداره !

پ.ن : چه ربطی داشت ؟!!!:دی
معلومه! ربطش اینه هفته بعدش، چلسی با لیورپول بازی داره!:31:

vahidgame
28-10-2010, 23:50
بازی چلسی و منچستر کیه؟

pcforlife
28-10-2010, 23:56
بازی چلسی و منچستر کیه؟
اینو ببین وحید جان:10::

L.A.M.P.A.R.D
29-10-2010, 11:23
چلسي هنوز گير مرد نيفتاده.....كامينيوتي شيلد يادتون بياد
دابل های سال قبل یادتون بیاد :دی

*M!L4D*
29-10-2010, 16:39
دابل های سال قبل یادتون بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
گذشته ها گذشته ... (کامیونیتی شیلد امسال شاملش نمیشه البته :دی)

vahidgame
29-10-2010, 16:45
شما هم گیر دادید به یه بازی که بیشتر بازیکنای اصلی تیم نبودن :31:
حتما باید امسال هم دابل بشید تا دیگه حرفی نزنید؟ :31:

shutdown
29-10-2010, 17:24
اون سالهايي كه ما دابل تريبل ميكرديم چلسي كجا بود؟؟؟
اصلا جزو امار بود؟؟؟
هنوز تو جام باشگاه ها 1قهرماني هم نداره....
ياد بگيريد به بزرگتر هاتون احترام بزاريد...قهرماني با اختلاف 1 امتياز انقدر خوشحالي نداره...زشته:21:

vahidgame
29-10-2010, 17:26
اون سال ها مهم نیست الانو عشقه ست :31:
قهرمانی هم کلا قشنگه چه با اختلاف 10 امتیاز چه 1 امتیاز :21:

Dark Shine
29-10-2010, 17:29
اینجا منچستری از نوع سیتی پیدا میشه؟:دی

L.A.M.P.A.R.D
29-10-2010, 17:51
معلومه بروبچ لیگ برتر حوصلشون سر رفته که کل میندازن :دی.......اخبار مخباری هم که نیست :دی

mjt10063
29-10-2010, 18:16
به همهی حریف های باحال
شیاطین میگم
که دیگه امسال دلتون رو صابون نزنید
قهرمانی امسال
فقط وفقط از آن شیاطین سرخ
:5:

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

منچستریونایتد: 57.5 میلیون یورو برای شواین‌اشتایگر و هادلستون
آنها این دو بازیکن را می‌خواهند.

2010/10/29 15:40:00

سایت گل – منچستریونایتد قصد دارد 57.5 میلیون یورو برای خرید باستین شواین‌اشتایگر از بایرن مونیخ و تام هادلستون از تاتنهام بپردازد.

سر الکس فرگوسن پس از درخواست وین رونی مبنی بر بالا بردن کیفیت تیم پول زیادی از مالکان گرفته و قصد دارد آن را خرج خرید بازیکنان جدید کند.

مایکل کریک و اندرسون فروغ چندانی نداشته‌اند، پل اسکولز می‌خواهد بازنشسته شود و اوون هارگریوز در بیش از دو سال گذشته حتی یک بار هم در ترکیب ثابت یونایتد قرار نگرفته است.

فرگوسن به این ترتیب قصد دارد در ژانویه 34.5 میلیون یورو برای خرید باستین شواین‌اشتایگر به بایرن مونیخ پول بدهد. قرارداد شواینی در 2012 به پایان می‌رسد.

استعدادیاب‌های یونایتد همچنین بازی تام هادلستون را روز شنبه زیر نظر می‌گیرند. فرگی قصد دارد 23 میلیون یورو هم برای او بپردازد.

فان در سار: اولویت ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر است
این دروازه بان باتجربه هلندی که روز گذشته 40 ساله شد، احتمالا آخرین فصل حضورش در میادین را سپری می کند.

2010/10/29 17:42:00

سایت گل- ادوین فان در سار، دروازه بان منچستریونایتد امیدوار است که بتواند این فصل همراه با تیمش قهرمان لیگ برتر و چمپیونز لیگ شود.
این دروازه بان باتجربه هلندی که روز گذشته 40 ساله شد، احتمالا آخرین فصل حضورش در میادین را سپری می کند.
او در مصاحبه با نشریه میرر گفت:" ما می خواهیم بار دیگر قهرمان لیگ برترشویم. ما فصل گذشته جام را با فاصله ای اندک از دست دادیم در حالی که مصدومان زیادی داشتیم که در بسیاری از بازی ها نتوانستند ما را همراهی کنند. فکر می کنم قهرمانی در لیگ برتر اولویت دارد.البته ما فصل قبل از لیگ قهرمانان نیز خیلی زود حذف شدیم. وقتی جوان تر بودم، فکر می کردم در 30 سالگی از فوتبال خداحافظی کنم. وقتی جوان تر هستید خیلی طبیعی است که فکر کنید آن سن وقت مناسبی برای خداحافظی است.اما من در سن بالایی به منچستریونایتد آمدم و شاید به همین دلیل باشد که هنوز از بازی در این تیم لذت می برم."

بردیا
29-10-2010, 18:22
منچستریونایتد قصد دارد 57.5 میلیون یورو برای خرید باستین شواین‌اشتایگر از بایرن مونیخ و تام هادلستون از تاتنهام بپردازد.

فرگی منتظر باشه تا باستین بیاد منچستر:27:

mjt10063
29-10-2010, 18:38

:21::21::21::21:

pcforlife
29-10-2010, 18:41
به نظر میرسه رونی به بازی با تاتنهام نمیرسه...درسته؟!:13:

L.A.M.P.A.R.D
29-10-2010, 19:06
به امید خدا نمیرسه :دی

mjt10063
29-10-2010, 19:38
این طور که من شنیدم نمیرسه
ولی به نظر من احتمال 99%
نیمکت ذخیره میشینه
شاید ...:46:

*M!L4D*
29-10-2010, 20:57
اینجا منچستری از نوع سیتی پیدا میشه؟:دی

:king:There are only two teams in manchester . Manchester United and Man United's reserves

به نظر میرسه رونی به بازی با تاتنهام نمیرسه...درسته؟!:13:

احتمالا به بازی با سیتی هم نمی رسه :41:

به خبر های این سایت گل توجه نکنید ... شواینی؟ نه نه .. من رد الان دنبال گرت بیل و ابراهیم آفلای هست

shutdown
29-10-2010, 21:03
بازيكن خوبي هست اشنايدر اما به درد ليگ جزيره و منچستر نميخوره...سايت گله ديگه...بيشتر از اين ازش انتظار نميره....
يه بازيكن تنومند بايد گير بيارن...

pcforlife
29-10-2010, 21:49
:king:There are only two teams in manchester . Manchester United and Man United's reserves
تکبیر! :31::10:

Ezel
30-10-2010, 14:58
ونگر: همه جام‌ها را می‌خواهیم

سایت گل - در كنفرانس پيش از بازي با وستهم از ونگر در مورد موفقيت در اين فصل سئوال شد و ونگر پاسخ داد:

"پيش رفتن تا جايي كه مي توان جلو رفت. بسيار مشكل است كه امروز پيش بيني كنيد اما چيز هاي زيادي از اين تيم بيرون خواهد آمد.

"ما نياز داريم كه همه بازيكنانمان را در موقعيت مناسب قرار دهيم و براي مدتي طولاني اين نگرش درست است. و در پايان فصل زماني كه شما به عقب نگاه مي كنيد فکر خواهید کرد كه"تيم كاملا همه چيزش را در اختيار گذاشته " و من به این موضوع افتخار خواهم کرد وبعد از آن ما خواهيم ديد كه پیش از این چقدر از این موضوع دور بودیم.

در ادامه ونگر در مورد جام اتحاديه صحبت كرد و گفت:

"چندين نکته مهم وجود دارد كه ما بايد به آنها احترام بگذاريم. اولويت هاي ما در اينجا مهم هستند. براي ما حياتي است كه هميشه در سطح بالايي باشيم و در سطح بالا در جام باشگاه هاي اروپا حاضر شویم.

"اما اگر شما از همه هواداران ما سوال كنيد آنها هر يك از جام ها را مي خواهند آنها جام باشگاه هاي اروپا و قهرماني ليگ برتر را خواهند خواست. حق با آنهاست و من هم کاملا مشابه آنها فکر می‌کنم.

"و اين دليلي هست كه من مي گويم هر آنچه در توان داريد در هر رقابتي بگذاريد و در نهايت ببينيد در آخر فصل كجا قرار مي گيريد."

davy jones
30-10-2010, 16:21
ونگر: همه جام‌ها را می‌خواهیم:16::16::16::16::16:
:39::39::39::39:
:27::27::27:
:31::31:
:12:

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 16:30
بیشین تا بهت بدن :دی

mjt10063
30-10-2010, 17:34
بیشین تا بهت بدن :دی

دوست من
اگر من بهتر از ونگر (دست به سینه )
بشینم
به من میدی

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 17:45
:دی..
نه ، تو جزو شیاطین هستی ، واین امکان نداره :دی

mjt10063
30-10-2010, 18:03
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:
گل اول رو آبی پوشان دریافت میکننددددددددددددد.!!!!!

چلسی 0 بلکبرن 1

من سیتی 1 ولورنهمتون 1

بازی تموم نشده ولی خیلی خوشحالم.:40:

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 18:41
مساوی ( 1-1 ) :5:
ادامه میدیم

mjt10063
30-10-2010, 19:23
Arsenal 1 - 0 West Ham U.
Blackburn R. 1 - 2 Chelsea
Everton 1 - 0 Stoke C.
Fulham 2 - 0 Wigan Athletic
Wolverhampton W. 2 - 1 Manchester C.

آخه اینم شد کار:31:

vahidgame
30-10-2010, 19:29
ایوانوویچ دقیقا 84 سانتر ژیرکوف رو با ضربه سر به گل تبدیل کرد :5:
بازی هم با همون نتیجه 2 بر 1 تموم شد. ما به این راحتی ها به تیمی امتیاز نمیدیم :21:

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 19:34
درسته وحید جون............تیم حریف رو دمه چشمه میبریم و تشنه برمیگردونیم :27:

Dark Shine
30-10-2010, 19:37
چرا من سیتی اینقدر میبازه ؟
لیورپولم که امسال مالیده!:دی
کلا تیم های من امسال فاجعه بودن :دی

mjt10063
30-10-2010, 19:47
درسته وحید جون............تیم حریف رو دمه چشمه میبریم و تشنه برمیگردونیم :27:

تبریک
ولی ...
حال میدادا:21:

davy jones
30-10-2010, 20:15
بازی منچستر با تاتنهام هم شروع شده که تا دقیقه ی 15 بدون گله.

pcforlife
30-10-2010, 20:22
فعلا مهمترین اتفاق بازی کارت زرد به گالاس بود...

pcforlife
30-10-2010, 20:32
ویدیچ! گل اول! ماشالا یونایتد!:40:

mjt10063
30-10-2010, 20:33
تبریک
دقیقه 30
ویدیچ گل میزنه

pcforlife
30-10-2010, 21:43
گللل!!! نانی!!! ایول!:40:
!!
آفساید شد!! اه!:18:
سر کاریم ها! گل شد!! ایول! 2 - 0 !!!:31:

mjt10063
30-10-2010, 21:47
گللل!!! نانی!!! ایول!:40:
!!
آفساید شد!! اه!:18:
سر کاریم ها! گل شد!! ایول! 2 - 0 !!!:31:

نه افساید نشد تو سایت
گل ثبت شده

pcforlife
30-10-2010, 21:53
نه افساید نشد تو سایت
گل ثبت شده
تو سایت espn اول اعلام کرد گل شده! بعد گفت کمک داور گل رو آفساید اعلام کرده! بعد گفت رایش رو عوض کرده مثه اینکه! تاتنهامیها هم شاکی شدن!:31:

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

:40:تبریک :40:

Alireza.M67
30-10-2010, 21:54
اصلا تیم رو اومده ، رقیب نداریم ...
تاتنهام رو هم بردیم ... (2-0)

flatrish
30-10-2010, 21:56
عجب گلی زد نانی:39:
خدا بود.:39:

MORINIO
30-10-2010, 22:00
خب منچستر برد
آرسنال برد
چلسی هم برد

پس ما رفتیم تا هفته بعد! :دی

pcforlife
30-10-2010, 22:03

برنامه بازی های یک چهارم نهایی جام اتحایه انگلستان:

Arsenal v Wigan
Birmingham v Aston Villa
West Ham v Man United
Ipswich v West Brom

*M!L4D*
30-10-2010, 22:13
تو سایت espn اول اعلام کرد گل شده! بعد گفت کمک داور گل رو آفساید اعلام کرده! بعد گفت رایش رو عوض کرده مثه اینکه! تاتنهامیها هم شاکی شدن!:31:
قضیه اینه :
وقتی رو نانی خطا شد اما داور خطا رو نگرفت دست نانی نا خود آگاه به توپ خورد ... و گومز فکر کرد هند شده و توپ را کاشت و دورخیز کرد ... بعد نانی دید که هندی اعلام نشده از فرصت استفاده کرد و گل زد ... آخر خنده بود ... :دی

MORINIO
30-10-2010, 22:18
چه گل ضایعی ! :دی:دی:دی

*M!L4D*
30-10-2010, 22:20
چه گل ضایعی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif:دی

این هوش نانی رو می رسونه ... در ضمن نانی خیلی خوب بازی کرد ... یه شوت هم به تیرک زد ... روش پنالتی هم شد .. حیف می شد اگه گل نمی زد :دی

mjt10063
30-10-2010, 22:21
کسی لینک این گل تاریخی رو نداره

flatrish
30-10-2010, 22:27
داور خطای واضح رو نانی پنالتی نگرفت!

shutdown
30-10-2010, 22:58
اقا قبول داريد كه ناني مثل رونالدو شده؟
خيلي مؤثره....اگه نباشه به مشكل بر ميخوريم

pcforlife
30-10-2010, 22:58
گل رو الان دیدم! چه باحال بود!:31:

داور خطای واضح رو نانی پنالتی نگرفت!
کاملا تائید میشه!:20:

کسی لینک این گل تاریخی رو نداره
از اینجا بگیر... فقط گزارشگر عربه! سر درد میگیری!:31::46:

ویرایش:

قضیه اینه :
وقتی رو نانی خطا شد اما داور خطا رو نگرفت دست نانی نا خود آگاه به توپ خورد ... و گومز فکر کرد هند شده و توپ را کاشت و دورخیز کرد ... بعد نانی دید که هندی اعلام نشده از فرصت استفاده کرد و گل زد ... آخر خنده بود ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مرسی از توضیحت میلاد...:10:

pcforlife
30-10-2010, 23:06
راستی گل ویدیچ 1000 امین گل منچستر در اولدترفورد بود...:20:

mjt10063
30-10-2010, 23:24
دیگه دیگه
منچستر دیگه
کارشم نمیشه کرد:5:

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 23:36
این رفیقتون سرطان منچستر گرفته :39::39:

shutdown
30-10-2010, 23:39
اين چه گل تابلويي بود ناني زد؟

*M!L4D*
30-10-2010, 23:43
اين چه گل تابلويي بود ناني زد؟

من که کلی با گلش حال کردم ... البته درستی یا نادرستیش رو نمی دونم

pcforlife
31-10-2010, 00:18
مصاحبه سر الکس راجع به گل نانی:

Alireza.M67
31-10-2010, 12:24
اقا قبول داريد كه ناني مثل رونالدو شده؟
خيلي مؤثره....اگه نباشه به مشكل بر ميخوريم

نه قبول ندارم .:13:
اینو قبول دارم که نانی از رونالدو بهتر شده .:10:

vahidgame
31-10-2010, 12:33
آقا یکی تعریف می کنه این گل نانی چه جوری بوده؟ :31:

اینو قبول دارم که نانی از رونالدو بهتر شده .
بابا دمت گرم خیلی باحالی :31:
از نظر تکنیکی شاید به رونالدو خیلی نزدیکه ولی از خیلی لحاظ ها هنوز مثل اون نشده. مثل ضربات کاشته٬ قدرت شوت زنی ٬ قدرت هدزنی ٬ طرز تفکر بازی و ....
بعدشم رونالدو تمام پستای هجومی رو می تونه بازی کنه حتی مهاجم نوک. چون بازیکن فرصت طلب و بسیار گلزنیه ولی نانی فکر نکنم به این صورت باشه
امیدوارم همین مقایسه کافی بوده باشه :31:

*M!L4D*
31-10-2010, 13:03
بابا دمت گرم خیلی باحالی :31:
از نظر تکنیکی شاید به رونالدو خیلی نزدیکه ولی از خیلی لحاظ ها هنوز مثل اون نشده. مثل ضربات کاشته٬ قدرت شوت زنی ٬ قدرت هدزنی ٬ طرز تفکر بازی و ....
بعدشم رونالدو تمام پستای هجومی رو می تونه بازی کنه حتی مهاجم نوک. چون بازیکن فرصت طلب و بسیار گلزنیه ولی نانی فکر نکنم به این صورت باشه
امیدوارم همین مقایسه کافی بوده باشه :31:
وحید جان فقط 5 مین از بازی دیشب رو می دیدی نظرت عوض می شد ...
نانی داره به رونالدو نزدیک میشه

davy jones
31-10-2010, 13:04
وحید جان فقط 5 مین از بازی دیشب رو می دیدی نظرت عوض می شد ...
نانی داره به رونالدو نزدیک میشه

یعنی میگی رئال یه 90 میلیون دیگه به منچستر میده؟:31:

*M!L4D*
31-10-2010, 14:51
یعنی میگی رئال یه 90 میلیون دیگه به منچستر میده؟:31:
: ))
از لحاظ مادی و مکانی نه ... از لحاظ معنوی :دی

mjt10063
31-10-2010, 18:38
ژوزه مورينيو: تنها يك مربي خاص مي تواند جانشين فرگوسن شود
آقاي خاص معتقد است كه هنوز 15 سال ديگر مي تواند مربيگري كند و تاكيد كرد كه به اين زودي ها به بازنشستگي فكر نمي كند.

2010/10/31 14:57:00

سايت گل- ژوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد، تاكيد كرد تنها يك مربي ويژه و خاص مي تواند جاي سر الكس فرگوسن را روي نيمكت مربي گري منچستريونايتد بگيرد.

سرمربي شياطين سرخ در ماه دسامبر 69 ساله مي شود و از هم اكنون بحث هاي زيادي در مورد جانشين احتمالي او به راه افتاده است.

در چنين شرايطي مورينيو از اينكه از مربيان مختلفي به عنوان جانشين احتمالي فرگوسن ياد مي شود، متعجب نشده است. از ديويد مويس، سرمربي اورتون و پپ گوارديولا، سرمربي بارسلونا به عنوان گزينه هاي اصلي جانشيني فرگوسن ياد مي شود.

فرگوسن: مقصر اصلی داوران و اورلیو گومس بودند، نه نانی
مربی یونایتد از پیروزی تیمش مقابل تاتنهام بسیار خوشحال است

2010/10/31 12:33:00

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه منچستریونایتد ، اورلیو گومس، دروازه بان تاتنهام را مقصر گیج شدن نانی در به ثمر رسیدن گل جنجالی این ستاره پرتغالی می داند.

اولین گل یونایتد توسط نمانیا ویدیچ به ثمر رسید و گل دوم این تیم که نانی آن را به ثمر رساند با شک و شبهه های زیادی همراه بود. سرالکس فرگوسن با قبول اینکه گل نانی، گلی جنجالی بوده، اعلام کرد که تقصیر را بیشتر باید برگردن داوران و گومس انداخت تا نانی.

فرگوسن در صحبتهایی به ایی اس پی ان گفت:« خط نگهدار تا زمانی که گل ما به ثمر رسیده بود، پرچم نزد، پس او اشتباه کرد. داور هم که اصلا سوتش را به صدا در نیاورد و نانی رو به عقب نگاه کرد و داور به او گفت که به بازی ادامه دهد. پس او چه کاری می توانست انجام دهد؟ نانی توپ را وارد دروازه کرد.»

Ezel
01-11-2010, 11:29
فرگوسن: خریدی در ژانویه نداریم

سایت گل – سر الکس فرگوسن فاش کرد که منچستریونایتد در ژانویه بازیکن جدیدی نخواهد خرید، هرچند که پول کافی برای این کار را دارد.

بخش انگلیسی سایت گل پیش از این گزارش داده بود که مربی اسکاتلندی 50 میلیون پوند در اختیار دارد و می‌تواند این بودجه را با فروش بازیکنان بیشتر هم کند. این موضوع نقشی کلیدی در امضای قرارداد جدید وین رونی ایفا کرد.

اما مربی 68 ساله قصد ندارد در زمستان خریدی انجام دهد و می‌گوید بازگشت اوون هارگریوز و آنتونیو والنسیا برای یونایتد کافی است: «خریدی در ژانویه نداریم. قطعا خرید نخواهیم کرد. البته دست ما بسته است چون صدها بازیکن هستند که به دلیل حضور در رقابت‌های اروپایی نمی‌توانند در لیگ قهرمانان امسال بازی کنند.

پس از این پنجره نقل و انتقالات، پنج ماه از فصل باقی خواهد ماند و ما در فوریه بازیکن جدیدی خواهیم داشت که آنتونیو والنسیا است که از مصدومیت رهایی یافته. شاید هم بازیکن جدید دیگری داشته باشیم: اوون هارگریوز. با این بازیکنانی که دارم دلیلی برای خرید نمی‌بینم.

پول برای خرج کردن همیشه هست اما قرار نیست در تابستان بیش از حد معمول خرید کنیم. ما آنچه نیاز داریم می‌خریم و می‌دانیم چه نیازی داریم.

این مساله هست که اگر فان‌درسار، اسکولز، گیگز و نویل بازنشسته شوند چه می‌شود اما دو، سه سال است به این موضوع فکر کرده‌ایم و از برنامه‌ریزی‌هایمان پیش هم هستیم. ما دقیقا می‌دانیم چه باید بکنیم.»

فرگوسن همچنین گفت وین رونی به بیش از یک ماه زمان برای رهایی از مصدومیت مچ پا نیاز دارد. او پیش از این هم گفته بود بازگشت این بازیکن 25 ساله ممکن است به تاخیر بیفتد. به این ترتیب او دربی منچستر در 10 نوامبر را از دست می‌دهد.

فرگوسن گفت: «پنج هفته به بازگشت رونی مانده چون او باید دوباره به آمادگی برسد. به نظرم پنج هفته تخمین درستی باشد. او هیچ بختی برای بازی منچسترسیتی در 10 نوامبر ندارد.»

*M!L4D*
01-11-2010, 12:53
اگه رئیس میگه لازم نیست ... حتما" نیازی نداریم .. ما الان فقط به روحیه نیاز داریم

mjt10063
01-11-2010, 15:17
اگه رئیس میگه لازم نیست ... حتما" نیازی نداریم .. ما الان فقط به روحیه نیاز داریم

کاملا تایید میشه
ولی ایکاش رونی زود تر بر میگشت.
:40::40::40::40:

vahidgame
01-11-2010, 15:32
ما با بردهای پی در پی خودمون بهتون روحیه میدیم :14:

بی باک بی بال
01-11-2010, 15:59
چلسی روعشق است :31:

flatrish
01-11-2010, 17:50
اتفاقا بازیکن احتیاج داریم! اون وسط واقعا کسی نیست. بازی با استوک نیمه اول اورا اومده بود جلوتر اوشی رفته بود دفاع چپ!
خط هافبک ما در بین تیم های بزرگ از همه ضعیفتره.

pcforlife
01-11-2010, 18:52
فرگوسن: خریدی در ژانویه نداریم

سایت گل – سر الکس فرگوسن فاش کرد که منچستریونایتد در ژانویه بازیکن جدیدی نخواهد خرید، هرچند که پول کافی برای این کار را دارد.

بخش انگلیسی سایت گل پیش از این گزارش داده بود که مربی اسکاتلندی 50 میلیون پوند در اختیار دارد و می‌تواند این بودجه را با فروش بازیکنان بیشتر هم کند. این موضوع نقشی کلیدی در امضای قرارداد جدید وین رونی ایفا کرد.

اما مربی 68 ساله قصد ندارد در زمستان خریدی انجام دهد و می‌گوید بازگشت اوون هارگریوز و آنتونیو والنسیا برای یونایتد کافی است: «خریدی در ژانویه نداریم. قطعا خرید نخواهیم کرد. البته دست ما بسته است چون صدها بازیکن هستند که به دلیل حضور در رقابت‌های اروپایی نمی‌توانند در لیگ قهرمانان امسال بازی کنند.

پس از این پنجره نقل و انتقالات، پنج ماه از فصل باقی خواهد ماند و ما در فوریه بازیکن جدیدی خواهیم داشت که آنتونیو والنسیا است که از مصدومیت رهایی یافته. شاید هم بازیکن جدید دیگری داشته باشیم: اوون هارگریوز. با این بازیکنانی که دارم دلیلی برای خرید نمی‌بینم.

پول برای خرج کردن همیشه هست اما قرار نیست در تابستان بیش از حد معمول خرید کنیم. ما آنچه نیاز داریم می‌خریم و می‌دانیم چه نیازی داریم.

این مساله هست که اگر فان‌درسار، اسکولز، گیگز و نویل بازنشسته شوند چه می‌شود اما دو، سه سال است به این موضوع فکر کرده‌ایم و از برنامه‌ریزی‌هایمان پیش هم هستیم. ما دقیقا می‌دانیم چه باید بکنیم.»

فرگوسن همچنین گفت وین رونی به بیش از یک ماه زمان برای رهایی از مصدومیت مچ پا نیاز دارد. او پیش از این هم گفته بود بازگشت این بازیکن 25 ساله ممکن است به تاخیر بیفتد. به این ترتیب او دربی منچستر در 10 نوامبر را از دست می‌دهد.

فرگوسن گفت: «پنج هفته به بازگشت رونی مانده چون او باید دوباره به آمادگی برسد. به نظرم پنج هفته تخمین درستی باشد. او هیچ بختی برای بازی منچسترسیتی در 10 نوامبر ندارد.»

من احساس میکنم ما به یه هافبک یا وینگر راست احتیاج داریم! نمیدونم چرا سر الکس نمیخواد خرید کنه! تف به گور این گلیزر ها که...:2:
حیف که رونی به بازی با سیتی نمیرسه! امیدوارم خط حملمون بتونه تو اون بازی قوی ترین نمایشش رو ارائه بده...:20:

pcforlife
01-11-2010, 21:45
دیشب هایلایت های بازی من یو تاتنهام رو دانلود کردم! چه دیرک هایی زدن پارک و نانی! اون ور هم دیرک وی دی وی و شوت مودریچ (و سیو فوق العاده فندرسار) هم واقعا زیبا بود!

*M!L4D*
01-11-2010, 22:03
حاضرم وین تعداد بازی های کمتری رو برامون بازی کنه اما تو همون بازی هایی که هست مثل همون وین پارسال باشه

Alireza.M67
01-11-2010, 22:04

کاملا تایید میشه
ولی ایکاش رونی زود تر بر میگشت.
:40::40::40::40:

چی چیو .... !
حالا رئیس هم که معصوم نیست ، یه حرفی زده .:31:
بابا به جان خودم یه هافبک یا وینگر خلاق و بازیساز نیاز دارم . اون والنسیا و هارگریوز که فکر نکنم به این فصل برسن تازه اگه برسن هم 6 ماه طول میکشه دوباره به اوج برگردن .

*M!L4D*
01-11-2010, 22:27
البته وین پلی میکر هم میتونه بازی کنه

mjt10063
01-11-2010, 22:37
چی چیو .... !
حالا رئیس هم که معصوم نیست ، یه حرفی زده .:31:
بابا به جان خودم یه هافبک یا وینگر خلاق و بازیساز نیاز دارم . اون والنسیا و هارگریوز که فکر نکنم به این فصل برسن تازه اگه برسن هم 6 ماه طول میکشه دوباره به اوج برگردن .

ولی جالبش اینجاست که این خبر رو سایت گل داده بعد یه خبر بالا ترش گفته
که سران منچستر میخوان ... رو بگیرن که تو جام جهانی خوش درخشیده
زیاد جدی نگیرید
من که میگم این ها حتما نیم فصل بازیکن میخرن.:31:

Alireza.M67
01-11-2010, 22:55
آهان ... ببخشید حواسم به منبع نبود .
این سایت گل در خوشبینانه ترین حال نصف خبراش شر و وره .

Ezel
01-11-2010, 23:12
ولی جالبش اینجاست که این خبر رو سایت گل داده

این سایت گل در خوشبینانه ترین حال نصف خبراش شر و وره .

دوستان اگر منبع و خبرگزاری بهتری سراغ دارید که به زبان فارسی هم باشه معرفی کنید ممنون میشیم ،

با تشکر. :46:

*M!L4D*
01-11-2010, 23:40
خبرگزاری خوب فارسی هم مگه داریم؟

mjt10063
01-11-2010, 23:53
خبرگزاری خوب فارسی هم مگه داریم؟

زدی تو خال داشی
حرف حساب جواب نداره.:21:
:31::31::31:

Ezel
01-11-2010, 23:59
به هرحال بین بدترین ها ( به زعم شما ) باید یکی درصد بدیش از بقیه کمتر باشه دیگه ؟ ( گویا برخی دوستان تاکید روی کلام دارند ، به همین دلیل از واژه ی خوب و بهتر استفاده نکردم ) ،

فقط درخواست کردم اونی که دوز بدیش کمتره نسبت به بقیه رو معرفی کنید لطفا .
با تشکر:11:

Ezel
02-11-2010, 08:26
آنچلوتی: لمپارد شاید مقابل لیورپول بازی کند

سایت گل – کارلو آنچلوتی امیدوار است که فرانک لمپارد بتواند برای دیدار در خانه لیورپول در روز یکشنبه در لیست تیم قرار بگیرد.

غیبت لمپارد حس می‌شود و چلسی در نبود او در خانه حریفان مشکل داشته است. آنها در خانه منچسترسیتی و استون ویلا پیروز نشدند و شنبه هم در خانه بلکبرن برد کمرنگی کسب کردند.

لمپارد پس از جراحی به دلیل مشکل فتق دیدار چهارشنبه مقابل اسپارتاک مسکو را احتمالا از دست می‌دهد.

آنچلوتی می‌گوید: «امیدوارم سریع برگردد، چون نیاز به سبک بازی او داریم. لمپارد بازیکنی رویایی است. تیم بدون لمپارد عالی کار می‌کند، اما وقتی او برگردد فرصت‌های بیشتری می‌یابیم.

ما بازی‌های بسیاری پیش رو داریم – هر سه روز، یک بازی. تمام بازیکنان باید درگیر این دیدارها باشند. بعید است او به بازی چهارشنبه برسد اما به نظرم پس از تمرین به بازی یکشنبه بعد مقابل لیورپول خواهد رسید.»