PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

shutdown
27-05-2011, 10:00
دوست عکس ها واسه سه شنبه شبه.قبل بازی یوونتوس و بازی خداحافظی گری نویل .شما چیزی که در زمین بازی می بینی رو باور نکن . اختلاف بین فرگوسن و بکهام مدتهاست که حل شده . حتی تازگیا ون نیستلروی هم زنگ زده بود به فرگوسن و حرف زده بود باهاش و از این حرف ها ...... حتی روی کین هم به نظرم الان رابطه اش با منچستر خوبه . فکر کنم تنها کسی الان با باشگاه منچستر مشکل داشته باشه توز ( یع جورایی که حق داره ها . مثل اشغال انداختیمش بیرون.بنده خدا خیلی زحمت کشیده بود اما باید یاد بگیره جلو رئیس شاخ بازی :دی )
البته یادمه قیمتی هم که سیتی داده بود مقداری زیاد بود

VBYOFSKI
27-05-2011, 10:12
واقعا جالبه این عکس. ایم آرسنال میاد زمین تمرینشو در اختیار بارسا میزاره تا واسه بازی منچستر آماده بشن بعد بازی کنای این تیم در کمال پررویی همچین کاری میکنن و ... متاسفم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OSEN
27-05-2011, 10:15
محرومیت 6ماهه برای کولو توره در پی مثبت بودن تست دوپینگش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کولو توره، مهاجم ساحل عاجی باشگاه منچسترسیتی بخش عمده ای از رقابتهای فصل بعد لیگ برتر را به دلیل مثبت اعلام شدن پاسخ تست دوپینگش از دست خواهد داد
این ستاره ساحل عاجی اعلام کرد که این اتفاق ناشی از استفاده قرصهای رژیم غذایی همسرش است. این محرومیت به تاریخ 2 ماه مارس سال جاری برمی گردد. در آن زمان سران باشگاه سیتی تصمیم به محروم کردن کولو توره گرفتند و این بدان معناست که او قادر نخواهد بود تا دوم ماه سپتامبر پابه توپ شود.
کولو توره در دو ماه آخر رقابتهای فصل بعد لیگ برتر هم روی نیمکت قرار داشت و شانس همراهی تیمش در دیدار فینال جام حذفی مقابل استوک را از دست داد.
پنجشنبه شب بیانیه ای روی وب سایت اتحادیه فوتبال انگلیس قرار گرفت و طی آن اعلام شد که به دلیل مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ توره، او به مدت 2 سال از تاریخ 26 ماه می 2011،مورد تست دوپینگ قرار خواهد گرفت. البته به این نکته اشاره شده که این مدافع از این قرصها به منظور تلاش برای افزایش عملکردش استفاده نمی کرده.
دراین بیانیه می خوانیم:« توره قصد نداشته تا عملکرد ورزشی اش را بهبود بخشیده و یا از این دارو برای بهبود شرایطش اسفتاده کند. او پذیرفته که این اشتباه خود او بوده و بر سر این موضوع توافق حاصل شده. این تقصیر او بوده که تلاش کمی درمورد اطلاع یافتن از این قرص انجام داده. »
البته خود توره هم از اینکه شانس حضور در بخش پایانی رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر و دیدار فینال جام حذفی را از دست داده به شدت ناراحت است:« دوره سختی برای من بود و بسیار ناراحتم که شانس حضور در روند موفقیت تیمم در کسب جایگاهی در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا برای سیتی و موفقیت در فینال جام حذفی در ومبلی را از دست دادم. ولی خیالم راحت است که در ماه سپتامبر می توانم به میادین برگردم و از مسئولان کمیسیون اتحادیه فوتبال انگلیس برای درکشان متشکرم.»

Manchester City's Kolo Toure banned for six months after positive drugs test

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

pcforlife
27-05-2011, 10:26
( یع جورایی که حق داره ها . مثل اشغال انداختیمش بیرون.بنده خدا خیلی زحمت کشیده بود اما باید یاد بگیره جلو رئیس شاخ بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
یعنی فکر کنم نفرت انگیز ترین بازیکن یونایتد شد بعد از اختلافاتش با ساف و رفتنش به سیتی... کلا یه جورایی منو یاد زلاتان میندازه که به هیچ باشگاهی وفا نداره...:13:

King_90
27-05-2011, 10:54
نگاه کن توز انچنان حرفی نزد. بعد اینکه تو فینال بازی نکرد برگشت گفت اگه من بودم تو بازی صددرصد می بریم.پر بی راه نمی گفت :دی تو اون بازی واقعا اون وسط ما مشکل داشتیم.
از اونجا بود که مشکلات شروع شد و این حرفها . اونم خواست حال یونایتد رو بگیره رفت سیتی . البته بگم اینا رو نمی گمک از توز دفاع کرده باشما :دی اما اینجورم که باهاش برخورد شد درست نبود . :دی

Alireza.M67
27-05-2011, 10:55
عکس واسه 3روز پیش هست:دی
بازی خداحافظی گر نویل با یوونتوس
منم وقتی دیدم انقدر دوستانه همدیگه رو بغل کردند مقداری تعجب کردم....ولی بکهام که دیگه اون جوون سرکش قبلی نیست:40:دوست داشتم این بازی که بکهام انجام داد که هیچ تفاوتی با اون بکهام قبلی با این سنش نداشت فرگوسن رو مجاب کنه به خرید بکهام...هرچند گفته:تا حاا دیدید که من بازیکنی به سن بکهام بخرم...این انتقال نشدنیه!!!و میدونید فرگوسن حرفی رو که بزنه...پس نمیگیره
این هم ویدئو از حرکات بکهام تو اون بازی....وقتی میرفت کرنر بزنه همه ایستاده براش دست میزدند...واسه نویل اونقدر دست نزدند:دی
یه صحنه هم یه تماشاگر موقع زدن کرنر میاد که بکهام رو بغل کنه....وقتی میاد به سمت بکهام بغلش میکنه و مامورها که میخوان از بغل بکهام بگیرنش بکهام نمیزاره و اون رو تو اغوش میگیره اما مامورهای امنیتی به زور میبرنش...خیلی جالب بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جان خودم یدونه بکهام رو اگه بخریم به جای 1000 تا اسنایدر و مودریچ و ... واسمون ارزش داره .
من فکر می کردم افت کرده باشه ولی عجب بازی ای می کرد توی همین بازی دوستانه .
پاس هاش هنوزم دقیق و بی نقصه .
خدایا چی میشه اولین خبر نقل و انتقالات تابستونی این باشه که :

" بکهام به منچستر یونایتد باز می گردد "

beckham7
27-05-2011, 16:48
بکام گفته بود مطمئن باشید که بازیش رو در منچستر تموم میکنه امیدوارم زودتر برگرده ولو رو نیمکت باشه و زیاد بازی نکنه
یادش بخیر...
دلتنگیم:40:

nw_nk
27-05-2011, 20:13
فوتبال باشگاهی در انگلستان | پیش فصل 2011-2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])