PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

shutdown
24-04-2011, 13:07
همه پست ها از اکادمی و استعداد یابی هامون هستندعرض کردم اکادمی و استعداد یابی....نه خرید ستاره با پول های زیاد....ایا رونی تو اورتون به همین شکل بود یا فرگوسن پرورشش داد....فکر میکنم اون زمان17یا 18 ساله بود:46:
این کاملا مشخص هست که خرید بازیکن هیچ ایرادی نداره...ولی در صورتی که مثمر ثمر باشه....چلسی هم با اومدن ابراموویچ تیم خوبی شده....من میگم شما چرا انقدر فکر میکنید منچستر قرار هست که تو این 2 بازی 6امتیاز از دست بده؟؟
تو بازی های قبل 2بار ارسنال و 2بار چلسی رو شکست دادیم...اگه میباختیم یه چیزی:31:
امید ندید به خودتون...ما قهرمانیم:31:
ایشالا واسه فصل بعد:46:که اونم بعیده...اسنایدر میاد ایشالا...شایدم خاویر پاستوره....دخه ا....هرناندز و رونی هم که دیگه:40:
امیدوارم صحبت هام رو رو غرور حساب نکنید....
من با همتون دوستم فقط یه کم دیدم دارید زیاد به این 6 امتیاز دل خوش میکنید:31:

زیاد مطمئن نباش !دوست من...یه 50-60 سال با فرگوسن اختلاف سن داری:دی حتما از تیمش مطمئن هست دیگه....24سال که کارش همینه...همه این مسابقات و فشردگی بازی ها رو قبلا دیده....بهش اعتماد کن:46:.

سلام شرمنده وسط بحثتون وارد میشوم
اینجا بحث ها اختصاصی نیست....هر کسی میتونه بیاد و نظرش رو بگه....ما با کسی جنگ نداریم اینجا:46:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2011, 13:19
ای حال میدهسامان جون بجای دو بازی سه بازی رو ببازید و سوم شید :دی :دی

hojjatinho
24-04-2011, 14:32
چلسی رو نمی دونم ولی من همین جا به نمایندگی از طرفداران ارسنال اعلام میکنم که ما میریم 3 امتیاز رو از من یو بگیریم!:31:
بر و بچه های چلسی باقیش با شما...

vahidgame
24-04-2011, 14:37
خیلی دارین مغرور میشین!
از این خبرا نیست که بگین منچستر اصلا 6 امتیاز از دست نمیده ! لندنی ها منچستر رو یه درس حسابی میدن :دی

چلسی رو نمی دونم ولی من همین جا به نمایندگی از طرفداران ارسنال اعلام میکنم که ما میریم 3 امتیاز رو از من یو بگیریم!
ایول
باید با آنجلوتی در این مورد یه صحبتی بکنم :دی

Alireza.M67
24-04-2011, 14:48
ای حال میدهسامان جون بجای دو بازی سه بازی رو ببازید و سوم شید :دی :دی

چلسی رو نمی دونم ولی من همین جا به نمایندگی از طرفداران ارسنال اعلام میکنم که ما میریم 3 امتیاز رو از من یو بگیریم!:31:

خیلی دارین مغرور میشین!
از این خبرا نیست که بگین منچستر اصلا 6 امتیاز از دست نمیده ! لندنی ها منچستر رو یه درس حسابی میدن :دی

زیاد مطمئن نباش !

بهتون تبریک می گم ، واقعا حسودیم شد بهتون ، شما خوش بین ترین ( شایدم متوهم ترین :31:) انسانهای زمینید .:31:
البته یه عده دیگه هم هستن که فکر می کنن شالکه هم منچستر رو می بره ، اونا هم مثل شما .:31:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2011, 14:57
باید با آنجلوتی در این مورد یه صحبتی بکنم :دی
الان یه زنگ بهش میزنم :دی

kkkaktoos
24-04-2011, 15:02
دعوای الکی چرا ؟
ما حرف الکی نمیزنیم که ، عمل میکنیم . وقتی بازی ها رو بردیم اون وقته که تمام این حرفا پوچ و بی ارزش جلوه میکنه و الکی حرس ( هرس درسته یا حرس ) بی خودی خوردین ؟
این فصل ما قهرمانیم

pcforlife
24-04-2011, 15:26
بحث شدیدا تکراری و کهنست...:31: یادمه یه بار با وحید در مورد این موضوع مفصل تو این تاپیک صحبت کردیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازیکنای پرورش دیده در آگادمی یونایتد:
گری نویل از 1992

وز برون از 1996
پاول اسکولز از 1994
جان اوشی از 1998

جانی اوانز از 2006

دارن فلچر از 2001
دران گیبسون از 2005
ماچدا از 2007
کری اوانز از 2009

...
و البته یه سری بازیکنه دیگه که هنوز مطرح نشدن و دارن تو تیماس دیگه قرضی بازی می کنن...

اضافه می کنم بازیکنان بسیار زیادی هم هستند که یونایتد از تیم های دیگه خریده (با قیمت های پایین) و بعد چهرشون کرده (پرورششون داده) و احیانا فروختتشون با قیمت بالا.
لیست خرید چلسی از سال 2003 تا تابستان 2009:

فرگوسن باید از مالک باشگاه بدهکارش راضی باشه یا چلسی از مالک پولدارش که از سال 2003 که اومده تا همین سال 2009 که آخرین فصل نقل و انتقال بازیکن برای چلسی بود بیش از 310 میلیو پوند بازیکن خریده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif (شک نکن عددی که گفتم رو از خودم در نیاوردم!) چلسی بازیکنایی مثل مایکلله، داف، کاروالیو، دروگبا، فررا، روبن، اسین، شوشنکو، بالاک، اشلی کول، بلتی، دکو، آنلکا و... رو جذب کرد و با جذب شوشنکو با قیمت 31 میلیون پوند، از سال 2006 تا 2008، دو سال رکورد دار فصل نقل و انتقلالات بازیکن در جزیره شد...

بین سال های 2004 تا 2006 که دوران طلایی چلسی و قهرمانی هاش در لیگ برتر بود، چلسی بیش از 180 میلیون پوند بازیکن خریده

درباره دروگبا:

بعدش کی گفته دیدیه دروگبا رو چلسی ساخته... دروگبا فصل قبل از انتقال به چلسی،تو 55 بازی ای که برای مارسی بازی کرد، 32 تا گل زد... 24 میلیون پوند دادید به یه بازیکن بعد میگید...!!!!

درباره رونی:

رونی تو اورتون هنوز قراردادش تموم نشده بود که تیم های دیگه خواستار جذبش شدن... خود باشگاه اورتون هم دوست داشت قبل از پایان قرارداد رونی و بازیکن آزاد شدنش، ردش کنن بره... که تو حدفاصل بازار پیشنهادات از سوی نیوکاسل، لیورپول ومنچستر یونایتد، منچستر تونست باپیشنهاد خوب، رونی رو جذب کنن... اینکه هم میگیم رونی تو منچستر شکوفا شد، دروغ نیست... رونی در مجموع دو فصلی که برای اورتون بازی کرد،77 بار بازی کرد و کلا 17 گل زد... اما در اولین فصل حضورش تو منچستر 43 بار بازی کرد و 17 گل زد... تازه خیلی از بازی ها هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدون میشد و فیکس نبود....
البته طبیعتا رونی با 4 گلی که تو یورو 2004 زد خودشو ثابت کرد و البته قیمتش رو بالا برد... ولی فکر کنم جالب و منصفانه نباشه که بگیم رونی تو اورتون ستاره بود و خریده شد... رونی بازیکنی مستعدی بود و خریده شده و یونایتد شکوفاش کرد و در یونایتد رونی به مرز پختگی رسید...
.
.

.

حالا اینا رو بیخیال... این ریو منو کشته با این خوشحالیاش بعد گل!! یعنی شیفتشم... خوشم میاد همیشه خوشحالیش رو با تماشاگرا تقسیم می کنه و بهشون شور میده... نه تنها تو بازی اورتون بلکه تو هر بازی ای که حاضر بوده...:40:
یاعلی:11:

30vil
24-04-2011, 16:04
بله....دست به جیب شدیم....بعد از چند سال؟؟؟؟میتونی بگی؟؟؟؟نه!!!!تو اینا رو چه میدونی:دی
دست به جیب شدیم واسه پست هایی که بازیکن بزرگ نداریم....همه پست ها از اکادمی و استعداد یابی هامون هستند....جای اسکولز اسنایدر رو میاریم(اسنایدر هست نه اشنایدر:27:)و جای ون در سار دخه ا...نه نویر:27:حالا اون چند تا نقطه ای که اخر لیستت گذاشتی معلوم نیست واسه کدوم ها بود...
مثل تیم شما نمیایم بعد50 میلیون پوند بازیکن بخریم بیاد بعد7-8 بازی 1 گل بزنه...با 7میلیون هرناندز میخریم میاد 19 گل میزنه....ما اینجوری میخریم....شما سعی کن به تیم هایی که 100برابر تیمتون تاریخچه و قهرمانی دارند احترام بزارید کار سختی نیست....اون سالهایی که ما دبل تریبل میکردیم شما کجا بودید....الان مثلا میگید هر تیمی جنبه(جنبه هست نه جمبه:27:حد اقل نوشتاریش رو رعایت کن)3جام رو نداره...مثلا چلسی داره؟؟؟:دی 1 مورد نام ببر؟میخوای 3جام های منچستر رو نام ببرم؟؟؟نه دیگه گناه داری:دی
در ضمن....الان هم میتونیم 3جام و حتی بیشتر....حداقل شانسشو داریم.....اول فصل کامیونتی شیلد رو از حلقومتون دراوردیم....توی لیگ6 امتیاز با تفاضل گل بیشتر سر تریم.....لیگ قهرمانان رو میتونیم بگیریم....جام باشگاه های جهان رو هم میتونیم بگیریم....شد چند تا؟؟؟عجب سوالی بود شما از 2تا بیشتر نمیتونی جام بشماری چون نگرفتی تا حالا:27::31:
دیگه دوستان توهین به منچستر که همتون میدونید بهترین تیم هست این اتفاقات رو هم به دنبال داره:دی
موفق باشید

شما تو هیچ پستی بازیکن بزرگ ندارین :31: بازیکن گنده دارین عصا به دستان :27:

آقا ما پول داریم میاریم شما هم بیارین اگه میتونین انقدر پول داریم که میتونیم باشگاه شما با همه افتخاراتش رو هم بخریم :27: حسودیت میشه !

به اون جامهای زیر خاکیتون نناز که همه یا با شانس آوردین یا با کمک داوری :39: اگه راست میگی حالا 3 جام تو یه فصل بیارین دیگه چلسی و سیتی و ... اجازه این کارا رو نمیدم :8:

shutdown
24-04-2011, 16:54
شما تو هیچ پستی بازیکن بزرگ ندارین :31: بازیکن گنده دارین عصا به دستان :27:

آقا ما پول داریم میاریم شما هم بیارین اگه میتونین انقدر پول داریم که میتونیم باشگاه شما با همه افتخاراتش رو هم بخریم :27: حسودیت میشه !

به اون جامهای زیر خاکیتون نناز که همه یا با شانس آوردین یا با کمک داوری :39: اگه راست میگی حالا 3 جام تو یه فصل بیارین دیگه چلسی و سیتی و ... اجازه این کارا رو نمیدم :8:
خدایی دوستان طرفدار چلسی....جدا از همه ی بحث ها...امیر و دوستان...خداییش حرف هایی که بولد کردم و دوستتون زده رو قبول دارین؟:31:وجدانن قضاوت کنین ببینید یه طرفدار چقدر میتونه بی فکر حرف بزنه:31:خوندم یه کم خندیدم دمت گرم....بچه ها جواب سوالم رو بدید:46:
همون عصا به دست 3تا پاس گل داد چلسی 3-1 شکست خورد عزیز دلم:31:
بعدشم...تو کدوم جام چلسی اجازه نداد ما قهرمان شیم؟؟؟اها لیگ قهرمانان:31:
جام حذفی هم لیورپول و ارسنال رو حذف کردیم...اما با پاس گل کریک حذف شدیم...فدای سرمون...حداقل از اورتون نخوردیم:31:

beckham7
24-04-2011, 17:45
بحث فوتبال تو پی سی ورد حرومه
اخه کسی که بعد از سال 2000 اومده طرفدار چلسی شده بحث میشه باش کرد:27:

شما تو هیچ پستی بازیکن بزرگ ندارین بازیکن گنده دارین عصا به دستان

آقا ما پول داریم میاریم شما هم بیارین اگه میتونین انقدر پول داریم که میتونیم باشگاه شما با همه افتخاراتش رو هم بخریم حسودیت میشه !

به اون جامهای زیر خاکیتون نناز که همه یا با شانس آوردین یا با کمک داوری اگه راست میگی حالا 3 جام تو یه فصل بیارین دیگه چلسی و سیتی و ... اجازه این کارا رو نمیدم
عجب جوکهای با حالی:31::31:

30vil
24-04-2011, 17:52
خدایی دوستان طرفدار چلسی....جدا از همه ی بحث ها...امیر و دوستان...خداییش حرف هایی که بولد کردم و دوستتون زده رو قبول دارین؟:31:وجدانن قضاوت کنین ببینید یه طرفدار چقدر میتونه بی فکر حرف بزنه:31:خوندم یه کم خندیدم دمت گرم....بچه ها جواب سوالم رو بدید:46:
همون عصا به دست 3تا پاس گل داد چلسی 3-1 شکست خورد عزیز دلم:31:
بعدشم...تو کدوم جام چلسی اجازه نداد ما قهرمان شیم؟؟؟اها لیگ قهرمانان:31:
جام حذفی هم لیورپول و ارسنال رو حذف کردیم...اما با پاس گل کریک حذف شدیم...فدای سرمون...حداقل از اورتون نخوردیم:31:

یکم فکر کن انقدر بی فکر نباش :27: جامهایی که چلسی چند ساله داره درو میکنه تو همه اونها نگذاشته شما قهرمان شین دیگه :8:

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

بحث فوتبال تو پی سی ورد حرومه
اخه کسی که بعد از سال 2000 اومده طرفدار چلسی شده بحث میشه باش کرد:27:

عجب جوکهای با حالی:31::31:

یه زیر خاکی دیگه :27:

امضا رو ببین بعد راه برو ببخشید حرف بزن :5:

shutdown
24-04-2011, 18:02
یکم فکر کن انقدر بی فکر نباش :27: جامهایی که چلسی چند ساله داره درو میکنه تو همه اونها نگذاشته شما قهرمان شین دیگه :8:

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

یه زیر خاکی دیگه :27:

امضا رو ببین بعد راه برو ببخشید حرف بزن :5:
خدا تورو ازمون نگیره:16::16::31::31::31::46:
تو 5سال اخیر 4بار یونایتد قهرمان شده دوست من...عسل...نمکی:31:

30vil
24-04-2011, 18:05

تورو هم همینطور :31:

یه پیش بینی بکن حال کنیم مثل بازی منچستر - لیورپول باشه :39::39:

shutdown
24-04-2011, 18:11
تورو هم همینطور :31:

یه پیش بینی بکن حال کنیم مثل بازی منچستر - لیورپول باشه :39::39:
به این میگن عوض کردن موضوع برای جلوگیری از ضایع شدن:46:

30vil
24-04-2011, 18:13
تو 5سال اخیر 4بار یونایتد قهرمان شده دوست من...عسل...نمکی:31:

مشکلت اینه که اطلاعاتت خیلی کمه:13:

FA Cup و Charity Shield هم جام هستن دیگه نیستن برو ببین چلسی تو 5 سال اخیر چند تاشو گرفته:27:

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

به این میگن عوض کردن موضوع برای جلوگیری از ضایع شدن:46:

دیدم کی ضایع شد :39::39:

shutdown
24-04-2011, 18:20
مشکلت اینه که اطلاعاتت خیلی کمه:13:

FA Cup و Charity Shield هم جام هستن دیگه نیستن برو ببین چلسی تو 5 سال اخیر چند تاشو گرفته:27:

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

دیدم کی ضایع شد :39::39:
از سال 99 تا سال 2010 یعنی پارسال منچستر 7 بار چلسی 3 و ارسنال 2بار قهرمان شدند...و در 5سال اخیر با حساب الان که 6 امتیاز سر تریم 4بار منچستر قهرمان شده...شما میگید جام ها زیر خاکی هستند...نمیدونم شاید شهر شما اینطوری حساب میشه....مشکل خیلی از ایرانی های ساکن ایران اینه که هر چقدر بخواس سکوت کنی که به طرف بفهمونی که داری احترامش رو نگه میداری طرف فکر میکنه که کم اوردی....وگرنه تاریخ منچستر مشخص هست و نیازی به توضیح نداره...سن زیادی هم ندارید....مشخص هست....موفق باشید

30vil
24-04-2011, 18:33
از سال 99 تا سال 2010 یعنی پارسال منچستر 7 بار چلسی 3 و ارسنال 2بار قهرمان شدند...و در 5سال اخیر با حساب الان که 6 امتیاز سر تریم 4بار منچستر قهرمان شده...شما میگید جام ها زیر خاکی هستند...نمیدونم شاید شهر شما اینطوری حساب میشه....مشکل خیلی از ایرانی های ساکن ایران اینه که هر چقدر بخواس سکوت کنی که به طرف بفهمونی که داری احترامش رو نگه میداری طرف فکر میکنه که کم اوردی....وگرنه تاریخ منچستر مشخص هست و نیازی به توضیح نداره...سن زیادی هم ندارید....مشخص هست....موفق باشید

کم آوردی دیگه بحث رو عوض نکن:27:

ممنون که احترام گذاشتی احترام گذاشتی احترام هم دیدی:31:

سنم هرچقدر باشه مطمئن باش از تو بیشتره من به دلیل علاقه به رود گولیت از موقعی که چلسی اومد طرفدار چلسی

شدم مطمئنم که تو حتی نمیدونستی که رود گولیت تو چلسی بازی کرده :27:

nw_nk
24-04-2011, 18:59
دوستان شوخی شوخی به توهین رسید. لطفا این بحث رو ادامه ندید.

30vil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
shutdown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shutdown
24-04-2011, 19:22
این ریو منو کشته با این خوشحالیاش بعد گل!! یعنی شیفتشم... خوشم میاد همیشه خوشحالیش رو با تماشاگرا تقسیم می کنه و بهشون شور میده... نه تنها تو بازی اورتون بلکه تو هر بازی ای که حاضر بوده....
گفتی ریو...این عکس خالی از لطف نیست:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
24-04-2011, 19:54
گفتی ریو...این عکس خالی از لطف نیست:31:
آدرس عکس واسه من فیل؟تره سامان جان... میتونی جای دیگه آپش کنی؟:20:

Mohammad
24-04-2011, 20:46
آرسنال هم که باخت :31:
عجب بازی هایی بشه هفته های آخر لیگ جزیره !

shutdown
24-04-2011, 20:53
آدرس عکس واسه من فیل؟تره سامان جان... میتونی جای دیگه آپش کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایران هنوز این فیلتر نتش رو درست نکرده؟؟؟ادرس عکس فیلتر؟؟؟:18:
من نمیدونم که کدوم سایت فیلتر نیس تو ایران حسین جان....هر سایتی که فیلتر نیس بگو اپ کنم واست
اینم از ارسنال:31:

*M!L4D*
24-04-2011, 21:14
:18:ایران هنوز این فیلتر نتش رو درست نکرده؟؟؟ادرس عکس فیلتر؟؟؟:18:
من نمیدونم که کدوم سایت فیلتر نیس تو ایران حسین جان....هر سایتی که فیلتر نیس بگو اپ کنم واست
اینم از ارسنال:31:

flatrish
24-04-2011, 23:07
بازیکنی از آرسنال مصدوم نشد/نشده؟.من که خسته شدم از بس آرسنالی ها میگن بازیکنامون مصدوم بودند.
امیدوارم واسه بازی هفته بعد، همینجوری آرسنال تیم کاملشو داشته باشه.:20:

A.N.A.P
25-04-2011, 00:06
بازیکنی از آرسنال مصدوم نشد/نشده؟.من که خسته شدم از بس آرسنالی ها میگن بازیکنامون مصدوم بودند.
امیدوارم واسه بازی هفته بعد، همینجوری آرسنال تیم کاملشو داشته باشه.:20:

به امضات دقت کن ...

Ezel
25-04-2011, 08:26
آرسن ونگر: من را سرزنش کنید

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، مسئولیت شکست مقابل بولتون و از دست دادن شانس قهرمانی در لیگ برتر را پذیرفت.

شکست روز گذشته توپچی ها مقابل بولتون به معنای پایان امیدهای آنها برای رسیدن به قهرمانی در رقابت های این فصل بود زیرا آنها اکنون در فاصله چهار هفته به پایان رقابت ها، 9 امتیاز با منچستریونایتد صدرنشین فاصله دارند.

ونگر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بازیکنان نباید سرزنش شوند. اگر کسی مستحق سرزنش است، آن فرد من هستم. من بازیکنان را انتخاب می کنم و تیم را می چینم. از نظر من بازیکنان در تمام طول فصل فوق العاده کار کردند.

آرسنال در هیچ یک از سه دیدارش در یک هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشد. علاوه بر این آنها در 9 دیدار اخیرشان در همه رقابت ها تنها 1 پیروزی به دست آوردند."

ونگر همچنان به اصولش معتقد است اما این فصل را به دلیل از دست رفتن فرصت های قهرمانی، ناامیدکننده توصیف کرد.

" اگر بتوانید من را قانع کنید که اصولم اشتباه است، من آماده ام که آنها را تغییر بدهم. ما سعی می کنیم فوتبال را با شیوه ای مناسب به اجرا بگذاریم، همان طور که امروز این کار را کردیم.

وقتی پیروز نمی شوید، اصول تان زیر سوال قرار می گیرد. باید از آن فاصله بگیرید تا ببنید کارتان درست بوده یا اشتباه.

بسیار ناامید کننده بود زیرا باید با 9 امتیاز اختلاف نسبت به صدرنشین به خانه برگردیم. این داستان این فصل ماست.

این یکی از آسان ترین تعقیب های ما برای مدتی طولانی بود اما ما از فرصت های مان در طول فصل استفاده نکردیم. ناامیدکننده بود زیرا احساس می کنم ما پتانسیل آن را داشتیم."

او همچنین در مورد شکست دیروز گفت:" شکست در چنین دیداری دشوار است. وقتی به گلی که در بازی امروز و همچنین در دیدار مقابل لیورپول دریافت کردیم، نگاه کنید، متوجه می شوید که چقدر غیر قابل هضم است. اما ما هرکاری لازم بود انجام دادیم و نمایش فوق العاده ای داشتیم.

ما 1-0 عقب بودیم اما موقعیت برای رسیدن به پیروزی داشتیم تا آخرین دقیقه بازی جنگیدیم و البته اکنون شانس مان برای قهرمانی بسیار اندک است."

چیچاریتو: گل‌های پیروزی‌بخش دیرهنگام بخشی از تاریخ منچستریونایتد است

سایت گل – خاویر ارناندس، مهاجم منچستریونایتد به عملکرد تیمش می‌بالد.

آنها شنبه مقابل اورتون در خانه به سختی یک بر صفر پیروز شدند. ضربات ارناندس را بارها تیم هوارد، دروازه‌بان سابق یونایتد گرفت تا این که چیچاریتو در دقیقه 84 توانست گل برتری را بزند.

او به سایت رسمی باشگاه گفت: «برای 90 دقیقه به تلاش ادامه دادیم چون گل می‌خواستیم و هر چه سریع‌تر می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم.

روز دشواری بود چون هوا گرم‌تر شده بود و این ما را خسته‌تر کرد.

اما تاریخچه منچستریونایتد همین است. ما می‌توانیم در دقیقه 1 یا دقیقه پایانی گل بزنیم.»

یونایتدیونایتد برنامه پرمشغله‌ای در این فصل داشته و چیچاریتو می‌گوید: «ما تنها به بازی پیش رو فکر می‌کنیم و خوشبختانه در بازی با اورتون هم سه امتیاز را گرفتیم.

می‌دانستیم سه امتیاز چقدر اهمیت دارد و نیاز داشتیم تمام امتیازاتی که می‌توانیم را بگیریم تا بتوانیم لیگ را فتح کنیم.

این بخشی کلیدی از فصل است، ما شالکه را داریم و بعد از آن هم دو بازی با آرسنال و چلسی داریم.

این‌جا همیشه در ذهن خود این را در نظر می‌گیریم که باید پیروز شویم و نیاز به سه امتیاز داریم.

مهم نیست کی گل بزند. حتی مدافعان هم می‌توانند گل بزنند تا پیروز شویم و این مهم‌ترین نکته است.

ما نباید خودخواه باشیم و تنها به گل‌زنی فکر کنیم.»

چیچاریتو در اولین فصل خود تا این‌جا 19 گل برای یونایتد زده است.

hojjatinho
25-04-2011, 09:09
خب با باخت ارسنال فقط چلسی می تونه من یو رو بگیره . من فقط امیدوارم که من یو رو در بازی رو در رو ببریم . قهرمانی که دیگه پر.

مصاحبه هفته پیش فابرگاس رو باید بپذیریم!

گرافيكار
25-04-2011, 13:46
جداي از باختهاي آرسنال كه من به شخصه كمي ناراحت شدم براي ونگر
و البته اوجگيري دوباره چلسي در بهترين زمان ممكن
من يكي اميدوارم نتايج جوري بشه كه منچستر سيتي جزء چهار تيم نباشه

LiverBarca
25-04-2011, 14:23
چیچاریتو: گل‌های پیروزی‌بخش دیرهنگام بخشی از تاریخ منچستریونایتد است

سایت گل – خاویر ارناندس، مهاجم منچستریونایتد به عملکرد تیمش می‌بالد.

آنها شنبه مقابل اورتون در خانه به سختی یک بر صفر پیروز شدند. ضربات ارناندس را بارها تیم هوارد، دروازه‌بان سابق یونایتد گرفت تا این که چیچاریتو در دقیقه 84 توانست گل برتری را بزند.

او به سایت رسمی باشگاه گفت: «برای 90 دقیقه به تلاش ادامه دادیم چون گل می‌خواستیم و هر چه سریع‌تر می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم.

روز دشواری بود چون هوا گرم‌تر شده بود و این ما را خسته‌تر کرد.

اما تاریخچه منچستریونایتد همین است. ما می‌توانیم در دقیقه 1 یا دقیقه پایانی گل بزنیم.»

یونایتدیونایتد برنامه پرمشغله‌ای در این فصل داشته و چیچاریتو می‌گوید: «ما تنها به بازی پیش رو فکر می‌کنیم و خوشبختانه در بازی با اورتون هم سه امتیاز را گرفتیم.

می‌دانستیم سه امتیاز چقدر اهمیت دارد و نیاز داشتیم تمام امتیازاتی که می‌توانیم را بگیریم تا بتوانیم لیگ را فتح کنیم.

این بخشی کلیدی از فصل است، ما شالکه را داریم و بعد از آن هم دو بازی با آرسنال و چلسی داریم.

این‌جا همیشه در ذهن خود این را در نظر می‌گیریم که باید پیروز شویم و نیاز به سه امتیاز داریم.

مهم نیست کی گل بزند. حتی مدافعان هم می‌توانند گل بزنند تا پیروز شویم و این مهم‌ترین نکته است.

ما نباید خودخواه باشیم و تنها به گل‌زنی فکر کنیم.»

چیچاریتو در اولین فصل خود تا این‌جا 19 گل برای یونایتد زده است.

دیگه خودشون هم به شانس خودشون اعتراف میکنن ولی منچستریهای این فروم...:31::31::31:

Ezel
25-04-2011, 14:58
رونی: چیچاریتو خرید قرن است!

سایت گل – وین رونی، مهاجم منچستریونایتد خاویر ارناندس را «خرید قرن» نام نهاده است.

این ملی‌پوش مکزیکی در بهار گذشته از گوادالاخارا با مبلغ 7 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست و در دیدار مقابل اورتون گلی دیرهنگام زد تا تیمش یک بر صفر پیروز شود.

این نوزدهمین گل او در تمامی رقابت‌ها در این فصل بود و باعث شد یونایتد در حالی که تنها چهار هفته به پایان رقابت‌ها مانده با شش امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار بگیرد.

رونی در توییتر خود از این بازیکن ریزاندام 22 ساله ستایش کرده: «نتیجه فوق‌العاده‌ای برای ما رقم خورد. عاشق بازی با ارناندس هستم. او خرید قرن است. او انسان‌ بزرگی است.»

ریو فردیناند هم در توییتر از ارناندس ستایش کرده: «ارناندس، یا همان نخودفرنگی کوچک (چیچاریتو در اسپانیایی به این معناست) واقعا اصل جنس است. عجب شروعی در لیگ برتر داشته!»

آنچلوتی: با برد تاتنهام،یونایتد را تحت فشار می گذاریم

سایت گل- کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی چلسی معتقد است که تیمش بتواند با غلبه بر تاتنهام، فشار برروی یونایتد را بیشتر کند.

با شکست 1-2 آرسنال مقابل بولتون، تیم ونگر عملا از کورس قهرمانی خارج شد و اکنون چلسی تهدید اصلی یونایتد در رسیدن به عنوان قهرمانی این فصل است.

بعد از برد 0-3 چلسی مقابل وستهم در دیدار شنبه شب، آنچلوتی به خبرنگاران گفت:« اگر بتوانیم تاتنهام را شکست دهیم، می توانیم فشار برروی منچستریونایتد در دیدارش مقابل آرسنال را افزایش دهیم. ما دو بازی مهم داریم و سرنوشت جام قهرمانی در طول 14 روز مشخص خواهد شد.»

آنچلوتی احتمال تعیین قهرمان این فصل بااحتساب تفاضل گل را رد نکرد و گفت:« این اتفاق ممکن است رخ دهد و به همین خاطر به ثمر رساندن 3 گل در دیدار شنبه شب واقعا مهم بود. ما شایستگی رسیدن به 3 گل را نداشتیم ولی این خیلی خوب بود.»

مربی سابق میلان در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش نباید از این به بعد حتی یک امتیاز از دست دهد؛ بازیهای بعدی چلسی با اورتون و نیوکاسل خواهد بود:« پیروزی در هر 4 دیدار باقی مانده کار سختی است و باید بازیهای سختی را برگزار کنیم.خودمان می دانیم که اگر در یک بازی به پیروزی نرسیم، روحیه مان را از دست می دهیم و به همین خاطر فشار فراوانی روی ماست.»

الکس فرگوسن: صحبت های فن در سار در رختکن باعث پیروزی ما مقابل اورتون شد

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، فاش کرد که ادوین فن در سار، دروازه بان باتجربه تیمش، در بین دو نیمه دیدار این هفته مقابل اورتون با بازیکنان صحبت کرده و آنها را برای رسیدن به پیروزی ترغیب کرده است.

فن در سار آخرین فصل دوران حرفه ای اش را سپری می کند و فرگوسن امیدوار است یافتن جانشینی مناسب برای او غیرممکن نباشد.

سرمربی اسکاتلندی در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه از صحبت های الهام بخش دروازه بان هلندی در بین دو نیمه پرده برداشت:" شنیدن صحبت های او در بین دو نیمه دیدار مقابل اورتون فوق العاده بود. شیوه ای که او برای تحریک بازیکنان استفاده کرد، واقعا شنیدنی بود.

ادوین فن در سار یکی از بهترین هاست و من امیدوارم یافتن جانشینی مناسب برای او غیرممکن نباشد."

یونایتدها در نهایت موفق شدند اورتون را 1-0 شکست دهند و فن در سار نقش مهمی در این پیروزی داشت. در یکی از جذاب ترین صحنه های بازی، او توانست ضبه جک رادول که بعد از برخورد به یکی از بازیکنان منحرف شده بود را با شیرجه ای تماشایی دفع کند.

" ادوین واکنش فوق العاده ای نشان داد. واقعا واکنش درخشانی بود. به ویژه ای اینکه توپ اندکی منحرف شده بود."

یونایتدها در حالی چهار دیدار آخرشان در لیگ برتر را آغاز می کنند که برای قهرمانی به 7 امتیاز نیاز دارند. البته در صورتی که آنها بتوانند در مقابل چلسی و ارسنال به پیروزی برسند، قهرمانی آنها قطعی خواهد شد.

shutdown
25-04-2011, 17:49

*M!L4D*
25-04-2011, 19:44
oh oh سامان این تیکه خیلی باحال بود ... تو بازی با چلسی هم یه تیکه تورس ـــو بلند کرده بود که خیلی جالب بود .

30vil
25-04-2011, 20:35
آبراموويچ: مورينيو بايد به خانه‌اش بازگردد

رومان آبراموويچ كه در چند ماه اخير به خاطر مسائل مالياتي به شدت از سوي روسيه تحت فشار قرار گرفته گفت: هر مربي در خانه خودش آرامش دارد و نمي‌شود باور كرد كه مربي بزرگي مثل مورينيو تنها به خاطر پول در جهان فوتبال آواره باشد. مورينيو بايد به خانه خودش بازگردد و من بي صبرانه در انتظار مورينيو هستم.
وي ادامه داد: رئال مادريد جاي خوبي براي مورينيو نيست و او فشار غير منطقي اين همه هوادار را به قيمت مشكلات خانوادگي و از بين رفتن بهترين روزهاي زندگي خود تحمل مي‌كند. در لندن بهترين زندگي و آرامشي مثال زدني در انتظار مورينيو است.

اسپورت كاتالونيا

shutdown
25-04-2011, 20:52
oh oh سامان این تیکه خیلی باحال بود ... تو بازی با چلسی هم یه تیکه تورس ـــو بلند کرده بود که خیلی جالب بود .
کلا خیلی موثره تو تیم....غیرتش روحیه میده به تیم

pcforlife
25-04-2011, 22:01
عجب عکس خنده ای بود سامان! :31: مرســـی!!:10:

Ezel
25-04-2011, 22:15
آبراموويچ: مورينيو بايد به خانه‌اش بازگردد

مورينيو بايد به خانه خودش بازگردد و من بي صبرانه در انتظار مورينيو هستم.

خیلی خاطرات خوبی داره از رهنمود های شما ... !!!

mohsen_gh1991
25-04-2011, 22:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عجب زوری داره.:31:

shutdown
25-04-2011, 22:19
خیلی خاطرات خوبی داره از رهنمود های شما ... !!!
به این خبرا که نمیشه اعتماد کرد...به نظرم باید از انجلوتی حمایت کنن....خداییش جز بخشی از فصل بد کار نکرده...تیم نیاز به روحیه داره...فقط همین

عجب عکس خنده ای بود سامان! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرســـی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب زوری داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میشه:دی
فقط به صورت کیهیل و فردیناند نگاه کن:31:

L.A.M.P.A.R.D
26-04-2011, 08:12
ولی کیهیل هم واسه ی خطا خودشو ننداخته بودا ! وقتی شوت کرد ، افتاد زمین ، بعدشم از شوت بده خودش ناراحت شده بود .
فردیناند بیخودی قلدری کرد !

mohsen_gh1991
26-04-2011, 11:40
ولی کیهیل هم واسه ی خطا خودشو ننداخته بودا ! وقتی شوت کرد ، افتاد زمین ، بعدشم از شوت بده خودش ناراحت شده بود .
فردیناند بیخودی قلدری کرد !
فقط یه ذره تو محبت کردن به کیهیل خشونت به خرج داد:31:

Lady parisa
27-04-2011, 09:29
شالكه بدون کریمی به منچستر باخت

jتيم فوتبال منچستر يونايتد انگليس با غلبه بر شالكه آلمان گام بلندي را براي صعود به مرحله نهايي ليگ قهرمانان اروپا برداشت.

ديدار تيم‌هاي شالكه آلمان و منچستريونايتد انگليس از دور رفت مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه ولتينز آره‌نا برگزار شد كه شياطين سرخ با نتيجه 2 بر صفر به‌برتري دست يافتند.

رايان گيگز در دقيقه 67 و وين روني در دقيقه 69 گلزنان اين بازي بودند.

در نيمه اول اين ديدار، منچستر بازي را كاملاً در اختيار داشت و بر روي دروازه ميزبان آلماني موقعيت‌هاي خطرناكي را پديد آورد كه عملكرد درخشان مانوئل نوير دروازبان شالكه، شاگردان فرگوسن را در امر گلزني ناكام گذاشت.

دفاع باز شالكه همچنان زمينه‌ساز حملات دامنه‌دار منچستر بود و شياطين سرخ موقعيت‌هاي مناسبي را يكي پس از ديگري به هدر دادند تا فرگوسن نيز از بي‌دقتي بازيكنانش لب به اعتراض بگشايد و فريادهاي رانگ‌نيك سرمربي شالكه بيانگر بازي ضعيف آبي‌هاي گلزن كرشن در نيمه اول بود و درنهايت 2 تيم با تساوي بدون گل به رختكن رفتند.
در نيمه دوم بار ديگر مردان فرگوسن بر ميانه ميدان تسلط داشتند و اجازه بازي‌سازي را از نماينده آلمان گرفتند و در يكي از اين فرصت‌هاي پرشمار، هرناندز مهاجم منچستر دروازه شالكه را گشود كه كمك داور به‌درستي آفسايد اعلام كرد.

در ادامه روي ارسال پاس عمقي وين روني، رايان گيگز در دقيقه 67 دروازه شالكه را باز كرد. پس از اين گل شاگردان رانگ‌نيك بازهم اجازه بازي‌سازي را به مردان فرگوسن دادند و 2 دقيقه پس از گل اول در دقيقه 69 اين بار وين روني گل دوم منچستر را به‌ثمر رساند تا هواداران پرتعداد شالكه از شكست تيم محبوبشان مغموم شوند.

در اين ديدار نماينده آلمان به‌هيچ عنوان درخشش ساير بازي‌هاي گذشته خود در ليگ قهرمانان را نداشت و عملكرد ضعيفي را از خود به نمايش گذاشت تا در خانه و مقابل ديده‌گان هوادارانش متحمل شكست شود.
علي كريمي ستاره ايراني شالكه نيز در اين بازي به ميدان نرفت و 90 دقيقه بر روي نيمكت ذخيره‌ها حضور داشت.

ديدار برگشت اين 2 تيم چهارشنبه هفته آينده 14 ارديبهشت‌ماه به‌ميزباني منچستر در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

تابناک

shutdown
27-04-2011, 09:50
اینم از پیش بینی های من واسه کسایی که میگفتند درست از اب در نمیاد:27:
از الان هم میگم هم لیگ و هم CL رو میگیریم:5:

*M!L4D*
27-04-2011, 13:56

:دی

shutdown
27-04-2011, 17:36
چه بهش میاد:دی
شبیه اسکولزی شده:دی
دوسش دارم:40:

Alireza.M67
27-04-2011, 20:28
اسنایدر و دخه آ .
اگه این دو تا بیان عالی میشه .
(فقط امیدوارم اون نویر نیاد ، اصلا دلم نمی خواد یه آلمانی توی منچستر یونایتد بازی کنه)

shutdown
27-04-2011, 21:10
اسنایدر و دخه آ .
اگه این دو تا بیان عالی میشه .
(فقط امیدوارم اون نویر نیاد ، اصلا دلم نمی خواد یه آلمانی توی منچستر یونایتد بازی کنه)
خیلیم دلمون بخواد...مگه اشمایکل المانی نبود؟:31:
نویر اگه بیاد خیلی عالی میشه

xmehr
27-04-2011, 21:15

اشمایکل دانمارکی بود :31:

kkkaktoos
27-04-2011, 21:19
منم با اقا سامان موافقم
نویر یه چیز دیگس . هر کس دیگه ای دیشب تو دربازه شالکه بود حداقل 6 تا گل می خورد . ( منظورم از هر کسی امثال چک و کاسیاس نیستش . یه دروازه بان تو سن و سال نویر منظورمه )

shutdown
27-04-2011, 21:26
اشمایکل دانمارکی بود :31:
حالا من سوتی میدم باید بیای حال من و بگیری:31:
ولی اسمش شبیه المانی هاس:31:

منم با اقا سامان موافقم
نویر یه چیز دیگس . هر کس دیگه ای دیشب تو دربازه شالکه بود حداقل 6 تا گل می خورد . ( منظورم از هر کسی امثال چک و کاسیاس نیستش . یه دروازه بان تو سن و سال نویر منظورمه ) من به این فکر میکنم الان نویر 25 سالش هست...وقتی بشه 35سال و تجربه مسابقات مختلف رو بدست بیاره دیگه چی میشه
الان تو 1 سایت خوندم نویر 6 موقعیت قطعی گلزنی رو تو دقایق 3.5.13.27.45.47 رو گرفته...همونطور که دیدیم...تو این سن...مثلش نیست

xmehr
27-04-2011, 21:33
حالا من سوتی میدم باید بیای حال من و بگیری:31:
ولی اسمش شبیه المانی هاس:31:

من به این فکر میکنم الان نویر 25 سالش هست...وقتی بشه 35سال و تجربه مسابقات مختلف رو بدست بیاره دیگه چی میشه

من عمرا جسارت کنم

ولی در کل فکر کنم اگر وندرسار 1 یا 2 سال دیگر هم بازی میکرد راحت جزو 3 دروازه بان اول جهان بود و منچسترم دنبال دروازه بان نمیگشت

پ ن : همه صغره سن میگیرند فکر کنم وندرسار کبره سن گرفته :ی چون اصلا بهش نمیاد 40 سالش باشه :31:

shutdown
27-04-2011, 21:51
من عمرا جسارت کنم منم اشتباه کردم شما گرفتی

ولی در کل فکر کنم اگر وندرسار 1 یا 2 سال دیگر هم بازی میکرد راحت جزو 3 دروازه بان اول جهان بود و منچسترم دنبال دروازه بان نمیگشت

پ ن : همه صغره سن میگیرند فکر کنم وندرسار کبره سن گرفته :ی چون اصلا بهش نمیاد 40 سالش باشه :31:
دقیقا...به چهرش که نگاه کنی اصلا به چهل ساله ها نمیخوره...ولی خوب دیگه...زن خوب داشته خوب مونده:31:
گفته که بعد بازنشستگیش 2سال فقط میخواد در خدمت خونوادش باشه بعد هم ایشالا مربی گری کنه واسه منچستر...مربی دروازه بان ها البته....
نه دیگه باید قبول کنیم با اینکه خیلی عالی بوده این فصل دیگه باید بره کنار....به هر حال اینجوری بیشتر تو دل هوادار ها میمونه

*M!L4D*
27-04-2011, 22:10
نه دیگه باید قبول کنیم با اینکه خیلی عالی بوده این فصل دیگه باید بره کنار....به هر حال اینجوری بیشتر تو دل هوادار ها میمونه
دقیقا" ... خداحافظی تو اوج بهترین چیز ــه .

Alireza.M67
28-04-2011, 09:23

منم با اقا سامان موافقم
نویر یه چیز دیگس . هر کس دیگه ای دیشب تو دربازه شالکه بود حداقل 6 تا گل می خورد . ( منظورم از هر کسی امثال چک و کاسیاس نیستش . یه دروازه بان تو سن و سال نویر منظورمه )

هیچ چیز بدتر از این نیست که دروازه بان تیم ملی آلمان بیاد بشه دروازه بان منچستر .
بابا دخه آ به اون خوبی . :10:

L.A.M.P.A.R.D
28-04-2011, 11:32
ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺒﻪ ...ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺗﯿﻮﯼ ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﭼﻠﺴﯽ تاتنهام ﺭﻭﭘﺨﺶ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ . ﺑﺠﺎﺵ ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺭﻭﭘﺨﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﮐﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯿﺶ ۹۰ﺩﺭﺻﺪ.

alliniran
28-04-2011, 11:58
ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺒﻪ ...ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺗﯿﻮﯼ ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﭼﻠﺴﯽ تاتنهام ﺭﻭﭘﺨﺶ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ . ﺑﺠﺎﺵ ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺭﻭﭘﺨﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﮐﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯿﺶ ۹۰ﺩﺭﺻﺪ.

چلسی!؟!؟!؟!؟!؟

alliniran
28-04-2011, 12:04
فرگوسن هم گفته رونالدو بهتر از مسی هست
تاوان این حرفشو پس میده

*M!L4D*
28-04-2011, 12:07
تاوان این حرفشو پس میده

تاوان ؟:31: .. اه خدای من . عجب تراژدی ــی شد .
الان این پست چه ربطی به این تاپیک داشت ؟ :13:
مسی هم هرچی داره بخاطر ژاوی و اینیستا هست . مسی اصلی همونی بود که تو جام جهانی دیدیم .

Mohammad King
28-04-2011, 12:12
تاوان ؟:31: .. اه خدای من . عجب تراژدی ــی شد .
الان این پست چه ربطی به این تاپیک داشت ؟ :13:
مسی هم هرچی داره بخاطر ژاوی و اینیستا هست . مسی اصلی همونی بود که تو جام جهانی دیدیم .

اون قسمت از حرفتو باید با آب طلا نوشت.

redevil6990
28-04-2011, 12:19
تاوان این حرفشو پس میده

خب من توصیه میکنم متن خبر رو به دقت از یه منبع معتبر بخونین تا متوجه بشین نگفته بهتره چون با یک کلمه ی "بهتره" نمیشه دو تا موضوع خیلی کوچیک رو هم با هم مقایسه کرد چه برسه به دو تا ستاره :46: بلکه گفته: دو تا بازیکن متفاوت اند و انتخاب بین اونا کار سختیه و به دید فرد ربط داره ... پس دوستان رو هوا حرف نزنین و هر خبری رو هم نپذیرید :11:

vahidgame
28-04-2011, 14:09
خواهشا طرفدارای بارسا اینقدر اسپم ندن و خونسردی خودشون رو حفظ کنن
به نظرم آرسنال اگه منچستر رو ببره چلسی خیلی امیدوار میشه
درسته منچستر الان خیلی آماده ست و در کل هم عملکرد بهتری نسبت به تیمای دیگه داشته ولی توی فوتبال هیچی بعید نیست و صد درصد نمیشه گفت الان منچستر قهرمانه. فقط اگه منچستر به آرسنال نبازه اون موقع آره میشه اینو گفت
+
امیر از بارسا تی وی توقع دیگه ای داری؟!

shutdown
28-04-2011, 15:29
دوستان خواهشن نزید از خبرگزاری های چرت فارسی خبر بخونید بیاید الکی حرف بزنید....بیاید ببینید فرگوسن درباره مسی و رونالدو چی گفته بعدا اظهار فضل کنید...
اگه نمیتونی انگلیسی بخونی بگو برات ترجمه کنم

"It’s difficult to choose between the two, it’s the toss of a coin.

pcforlife
28-04-2011, 17:35
جدا؟؟؟؟!:18::18::18::18::18:

hojjatinho
28-04-2011, 19:09
در کمال شگفتی مثل این که بازی ارسنال منچستر رو می خواد بزاره !
عجب!

Alireza.M67
28-04-2011, 19:59
در کمال شگفتی مثل این که بازی ارسنال منچستر رو می خواد بزاره !
عجب!

بازی رفت رو که پخش نکردن ، اگه اینم پخش نکنن که دیگه . . .:13:

pcforlife
28-04-2011, 22:43
خب... خدا رو شکر فلچ هم داره آماده میشه...:40: قراره فردا (اگه اشتپ نکنم) تو تیم ذخیره ها بازی کنه...:20:

shutdown
28-04-2011, 22:57
وای که چقدر همه چی ارومه:دی
همه دارن میان جز این هارگریوز کوفتی که هیچوقت نیست

pcforlife
28-04-2011, 23:03
:31::31::31:

Masоud
28-04-2011, 23:09
وای که چقدر همه چی ارومه:دی

همون بهتر که نیست :31:

shutdown
28-04-2011, 23:18
این بایرن مونیخ کرد تو پاچمون هارگریوز رو:دی
این چیه بابا کنارش ... مصدوم میشه:دی

*M!L4D*
28-04-2011, 23:22

ولی قهرمانی لیگ تو سال 2008 رو یه جورایی مدیونشیم با اون ضربه آزاد دیدنیش به آرسنال .
تو چمپیونز لیگ هم اونسال جلو بارسا رفت و برگشت عالی بازی کرد.

shutdown
28-04-2011, 23:47
ولی قهرمانی لیگ تو سال 2008 رو یه جورایی مدیونشیم با اون ضربه آزاد دیدنیش به آرسنال .
تو چمپیونز لیگ هم اونسال جلو بارسا رفت و برگشت عالی بازی کرد.
پس فکر میکنی چرا الکس فرگوسن ازش نا امید نمیشد
که این اخرین بار گفت هیچ نوری تو تونل مصدومیت هارگریوز دیده نمیشه:13:

30vil
28-04-2011, 23:56
مسخره کرده بارسا تو وی :31: خوبه حالا دزدکی پخش میکنن میخریدن چیکار میکردن دیگه

L.A.M.P.A.R.D
29-04-2011, 08:43
ﺍﺭﻩ....ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﯼ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻫﻢ ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺗﯿﻮﯼ ﻗﻔﻞ ﻣﯿﺸﻪ :)))))))))

smallfrank
29-04-2011, 10:35
من فکر میکردم لیگ انگلیسو دیگه خریدن

30vil
29-04-2011, 10:55
ﺍﺭﻩ....ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﯼ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻫﻢ ﺑﺎﺭﺳﺎ ﺗﯿﻮﯼ ﻗﻔﻞ ﻣﯿﺸﻪ :)))))))))

قفل نمیشه میبندن که تابلو نشه وگرنه شبکه ای که ازش برنامه د... شده میتونه شکایت کنه

البته صدا سیما محترم تصویر رو حسابی پنچر گیری میکنه که آرم شبکه معلوم نشه اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه:31:

shutdown
29-04-2011, 17:31
هم بربا هم فلچر برگشتند و واسه بازی با ارسنال اماده اند:31:

Ezel
29-04-2011, 20:18
فقط در مورد هارگریوز ( که اصولا بازیکن مورد علاقه ی من هست ) :

اگر مصدومیتها ی مکرر و کهنه نبود ، در بازیهایی مثل بازی با بارسا یا چلسی کمک بسیار زیاد و خوبی میتونست بکنه به خط میانی ، و بی انصافی نیست اگر بگم یکی از بهترین رابط های دفاع و حمله هست ( شاید بود فعل مناسب تری باشه ) . فقط افسوس .:13:

بردیا
29-04-2011, 20:28

واقعا لذت بخش بود:دی
17میلیون پوند بابت یه بازیکن همیشه مصدوم ازتون گرفتیم:دی

pcforlife
29-04-2011, 20:33
خوب! بازی سرنوشت سازمون مقابل آرسنال:20::
با اجازتون من یه سری موارد رو بگم! (به نقل از سایت باشگاه منچستریونایتد):

غایبان احتمالی دو تیم به دلیل مصدومیت:
مصدومین آرسنال: فابیانسکی، دیابی، ورمایلن (که با وجود بازی کردنش در بازیه ذخیره های یونایتد - آرسنال در OT احتمالا غائب خواهد بود)
مصدومین من یونایتد: هارگریوز، لیندرگارد، برباتوف، فلچر (که او هم با وجود رهایی از مصدومیت و بازی در دیدار ذخیرهای آرسنال - منچستر، احتمالا فیکس نخواد بود)
.
ضمنا تا جایی که خاطرم هست اسکولز هم این بازی باید غائب باشه....
.
آخرین دیدار دو تیم در اف ای کاپ بود که یونایتد 2-0 با گل های فابیو و رونی به پیروزی رسید.
.
ستاره آرسنال: رابین فن پرسی که در 15 دیدار گذشتش 15 گل زده... و 19 گل در تمامی رقابت ها (با وجود سه ماه دوریش از رقابت ها بابت مصدومیت و کلا 29 بازی ای که برای آرسنال در تمامی رقابت های این فصل انجام داده)
.
داور بازی "کریس فوی" هستش که برای دومین بار است که دیدار یونایتد - آرسنال به عهدشه... بازی اف ای کاپ رو هم اون قضاوت کرده بود... این داور کلا در این فصل در 31 بازی ای که قضاوت کرده 77 کارت زرد و دو کارت قرمز از جیبش خاج شده...
.
نکته جالب راجع به منچستر اینه که یونایتد در 4 بازی پایانیش در 5 فصل گذشته به طور میانگین 8.6 امتیاز جمع کرده.
.
بازی های مهم این هفته هم برای بالانشین ها دربی لندن میان چلسی و تاتنهام و دیدار وستهام با سیتی هستش...

shutdown
29-04-2011, 20:37
واقعا لذت بخش بود:دی
17میلیون پوند بابت یه بازیکن همیشه مصدوم ازتون گرفتیم:دی
کوفتتون بشه:31:
انصافا تو اون چند بازی که بازی کرد خیلی خوب بود....حالا ببینیم فصل بعد چه کار میکنه

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

خوب! بازی سرنوشت سازمون مقابل آرسنال:20::
با اجازتون من یه سری موارد رو بگم! (به نقل از سایت باشگاه منچستریونایتد):

غایبان احتمالی دو تیم به دلیل مصدومیت:
مصدومین آرسنال: فابیانسکی، دیابی، ورمایلن (که با وجود بازی کردنش در بازیه ذخیره های یونایتد - آرسنال در OT احتمالا غائب خواهد بود)
مصدومین من یونایتد: هارگریوز، لیندرگارد، برباتوف، فلچر (که او هم با وجود رهایی از مصدومیت و بازی در دیدار ذخیرهای آرسنال - منچستر، احتمالا فیکس نخواد بود)
.
ضمنا تا جایی که خاطرم هست اسکولز هم این بازی باید غائب باشه....
.
آخرین دیدار دو تیم در اف ای کاپ بود که یونایتد 2-0 با گل های فابیو و رونی به پیروزی رسید.
.
ستاره آرسنال: رابین فن پرسی که در 15 دیدار گذشتش 15 گل زده... و 19 گل در تمامی رقابت ها (با وجود سه ماه دوریش از رقابت ها بابت مصدومیت و کلا 29 بازی ای که برای آرسنال در تمامی رقابت های این فصل انجام داده)
.
داور بازی "کریس فوی" هستش که برای دومین بار است که دیدار یونایتد - آرسنال به عهدشه... بازی اف ای کاپ رو هم اون قضاوت کرده بود... این داور کلا در این فصل در 31 بازی ای که قضاوت کرده 77 کارت زرد و دو کارت قرمز از جیبش خاج شده...
.
نکته جالب راجع به منچستر اینه که یونایتد در 4 بازی پایانیش در 5 فصل گذشته به طور میانگین 8.6 امتیاز جمع کرده.
.
بازی های مهم این هفته هم برای بالانشین ها دربی لندن میان چلسی و تاتنهام و دیدار وستهام با سیتی هستش...
جالب بود...ممنون از این پستت حسین....
با تمام احترامی که واسه ارسن ونگر و تیمش به جز فابرگاس قائلم ولی این بازی هم فکر میکنم یونایتد برنده باشه...ارسنال شرایط مناسبی نداره بر عکس یونایتد

pcforlife
29-04-2011, 20:55
خدا رو چه دیدی! شاید هارگریوز هم مثل بربا ققنوس بازی درآوردو جواب منتقدا (بردیا) :31: رو داد!

shutdown
29-04-2011, 21:00
خدا رو چه دیدی! شاید هارگریوز هم مثل بربا ققنوس بازی درآوردو جواب منتقدا (بردیا) :31: رو داد!
ای بخوریم به بایرن مونیخ هارگریوز بیاد یه شوت از اون معروف ها رو از 30 متری به نویر بزنه این بردیا هم کنار من و حسین باشه ای کتکش بزنیم ای کتش بزنیم:31:...فینال جام باشگاه های اروپا دقیقه 92 هم باشه:31:...فصل بعد...یعنی میشه:31:

pouya_99999
29-04-2011, 22:04
ای بخوریم به بایرن مونیخ هارگریوز بیاد یه شوت از اون معروف ها رو از 30 متری به نویر بزنه این بردیا هم کنار من و حسین باشه ای کتکش بزنیم ای کتش بزنیم:31:...فینال جام باشگاه های اروپا دقیقه 92 هم باشه:31:...فصل بعد...یعنی میشه:31:
فصل بعد ممکنه بایرن تو cl نباشه .. سوپر جام اروپا می تونه باشه

------------

اگه مساوی هم بگیری جلوی آرسنال نتیجه خوبیه ... اون ور هم امیدوارم تاتنهامی ها یه مساوی بگیرن

hojjatinho
29-04-2011, 22:09
عمرا!:31: اولا ما که فعلا سر طناب و دست داریم و زیر پامونم خالی خالیه :13:.
دوما : هنوز انتقام 99 مونده . هرچند پارسال بد درسی به الکس و پسراش دادیم ولی یه برد توی فینال رو طلبیم :31:

shutdown
29-04-2011, 22:47
عمرا!:31: اولا ما که فعلا سر طناب و دست داریم و زیر پامونم خالی خالیه :13:.
دوما : هنوز انتقام 99 مونده . هرچند پارسال بد درسی به الکس و پسراش دادیم ولی یه برد توی فینال رو طلبیم :31:
تو یکی از پست ها یکی از دوستان نوشته بود که فصل بعد اگه بایرن نباشه CL یه چیزی کم داره...امیدوارم شالکه رو ببرید که روحیه شالکه هم بیاید پاییین و تو الترافورد مثل میلان 4تاییش کنیم:46:
در مورد پارسال هم زیاد بحث کردیم اخراج رافائل و همه اون مباحث که گذشته....10بار هم تو نیمه نهایی ما رو با قانون گل زده حذف کنید بازم فینال 99نمیشه:دی
یه ذره فکر کردم....دیدم نه...هارگریوز شوت بزنه بخوره به تیرک و بعد بخوره به سر نویر و بره تو گل اون موقع باحاله:31:

redevil6990
29-04-2011, 22:54
یه ذره فکر کردم....دیدم نه...هارگریوز شوت بزنه بخوره به تیرک و بعد بخوره به سر نویر و بره تو گل اون موقع باحاله:31:

عالی بود این !!! :31:

shutdown
29-04-2011, 23:06
عالی بود این !!! :31:
تو فکرتم:46:
البته....تو این 4سال اخیر که 3بار فینال بودیم اگه 2009 رو میگرفتیم و امسال رو بگیریم با بایرن برابر میشدیم تو عدد5...اما حیف شد2009....فرگوسن گفته بود که تو فینال2009 اشتباه کرده بود
ایشالا امسال:46:

L.A.M.P.A.R.D
29-04-2011, 23:17
سامان جون :دی.....شنیدم قراره از ارسنال ببازید :دی

shutdown
29-04-2011, 23:49
سامان جون :دی.....شنیدم قراره از ارسنال ببازید :دی
اولا چلسی سوراخه تو حرف نزن:31::46:
بعد بازی بیا باهم میحرفیم
وقتی الکس گفته هم چلسی و هم ارسنال رو شکست میدیم یعنی چی؟یعنی شکست میدیم:46:

pcforlife
29-04-2011, 23:57

تو هر دو هم نباشه بالاخره آلیانز آرنا که هست!:21::31::46:
ولی خارج از شوخی امیدوارم بایرن این فصل به CL برسه!!:10::11:

pcforlife
30-04-2011, 12:27
صرفا برای کری!!:21::31: (البته آمارش یه نمور قدیمیه!):31:

vahidgame
30-04-2011, 12:31
حسین جون به اینم اشاره کن که چیچا از اول فصل توی منچستر بوده و کم کم با بازیکنا هماهنگ شده ولی تورس تازه نیم فصل اومده! :دی
بعدشم تورس یه گل زده امیدوارم دومیش هم به منچستر باشه :دی

+

قهرمانی از آن ما ست البته اگه از آرسنال بخاری بلند بشه! :دی

30vil
30-04-2011, 12:35
هرناندز هر وقت با این بازیکنها عکس گرفت قیمتش 50 میلیون میشه :39::39:

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 12:38
حسین جوووووووون ، فصل بعد هم همچین عکسی بزاری خوشحالم میکنی :27:

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

اولا چلسی سوراخه تو حرف نزن:31::46:
بعد بازی بیا باهم میحرفیم
وقتی الکس گفته هم چلسی و هم ارسنال رو شکست میدیم یعنی چی؟یعنی شکست میدیم:46:
فرگوسن تو مس-تی اینو گفته :دی

shutdown
30-04-2011, 13:09

این برای سال 2008 هست...و ما الن در سال 2011 هستیم:27:
همینطوری پیش بره اون ها باید بیان باهاش عکس بگیرن

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 13:14
این برای سال 2008 هست...و ما الن در سال 2011 هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینطوری پیش بره اون ها باید بیان باهاش عکس بگیرنایشالله هرناندز با لوکاس پریزون و دنیل استوریج و جک ویشلر و دارن گیبسون با هم عکس میگیرند :دی

shutdown
30-04-2011, 14:01
ایشالله هرناندز با لوکاس پریزون و دنیل استوریج و جک ویشلر با هم عکس میگیرند :دی
اگه تو این عکس دقت کنی همه بازیکن ها تو تیم هاشون دارن غوغا میکنند جز فرناندو تورس....چرا قبول نمیکنید پول زیادی واسش پرداخت شده...حتی اگه فصل بعد اقای گل هم بشه با شرایطی که داشت و به چلسی اومد قیمت بالایی هست...ببینید با پول خرید تورس لیورپول 2بازیکن اورد که خیلی بهتر از تورس براش کار کردند

30vil
30-04-2011, 14:17
همینطوری پیش بره اون ها باید بیان باهاش عکس بگیرن

بشین و منتظر عکس باش :31:

اگه تو این عکس دقت کنی همه بازیکن ها تو تیم هاشون دارن غوغا میکنند جز فرناندو تورس....چرا قبول نمیکنید پول زیادی واسش پرداخت شده...حتی اگه فصل بعد اقای گل هم بشه با شرایطی که داشت و به چلسی اومد قیمت بالایی هست...ببینید با پول خرید تورس لیورپول 2بازیکن اورد که خیلی بهتر از تورس براش کار کردند

بازیکن بزرگ پول زیاد هم میگیره دیگه بچه که نیوردیم :31: بازیکن آوردیم که جام جهانی تو دستش گرفته :27:

کاندیدا بهترین بازیکن دنیا بوده و ....

عکس یه نگاه دیگه بنداز کاکا الان نیمکت نشینه غوغا میکنه !

pcforlife
30-04-2011, 14:39
حسین جون به اینم اشاره کن که چیچا از اول فصل توی منچستر بوده و کم کم با بازیکنا هماهنگ شده ولی تورس تازه نیم فصل اومده! :دی
بله وحید جون...اشاره میکنم!:10:
اما دقت کنید تورس 14 بازی برای چلسی انجام داده و کلا یه گل زده!! (14 بازی برای هماهنگ شدن کمه؟) از اون طرف نیم فصل اول که تو لیورپول بود هم بود 26 بازی و نه گل!!
واقعا ساف میگه که چیچا رو دزدیدم! حرف درستی زده:31: (گوش شیطون کر!):31:

بعدشم تورس یه گل زده امیدوارم دومیش هم به منچستر باشه :دی
گفتم آمار عکس یه نمور قدیمیه...:31: چیچا هم 19 گل زده نه 18 تا.:20: این "دومیش به منچستر باشه" چقدر شبیه جمله "اولیش به منچستر در لیگ قهرمانان باشه" هستش!!:31:

قهرمانی از آن ما ست البته اگه از آرسنال بخاری بلند بشه! :دی
Come oN! الان مساله اصلی بخار آرسنال نیست! الان مساله اینه که منچستر میخواد قهرمانیش رو تو امارات قطعی کنه یا تو OT!:31:

حسین جوووووووون ، فصل بعد هم همچین عکسی بزاری خوشحالم میکنی :27:
مـیـزارم بـرات!:31::31:

مایه گذاشتن از گذشته ای که شاخص ترین آدمش باز یه یونایتدی بوده!:31:

ایشالله هرناندز با لوکاس پریزون و دنیل استوریج و جک ویشلر با هم عکس میگیرند :دی
ایشالا! راستی دارن گیبسون رو هم اضافه کن!:31:
قربون همه روبچ پریمیر لیگ:40::10:

shutdown
30-04-2011, 14:40
بشین و منتظر عکس باش :31:

بازیکن بزرگ پول زیاد هم میگیره دیگه بچه که نیوردیم :31: بازیکن آوردیم که جام جهانی تو دستش گرفته :27:

کاندیدا بهترین بازیکن دنیا بوده و ....

عکس یه نگاه دیگه بنداز کاکا الان نیمکت نشینه غوغا میکنه !
همون بچه 17گل بیشتر از تورس زده:27:
کی؟؟؟؟!!!!:18:تورس جام جهانی رو گرفته بود تو دستش؟؟!!:18:اون که بعد هر بازی گریه میکرد که چرا گل نزده:27:بازم دم بارسا گرم اسپانیا رو قهرمان کرد وگرنه:دی یادت باشه تورس چه گندی زده بود تو جام جهانی....اونجوری بخوای حساب کنی ناواس هم تو ایپانیا جام برد بالا سرش الان 50میلیون میارزه؟!
کاکا هم مصدوم بوده و تازه به شرایط بازی رسیده و بازی با والنسیا فیکس اومد و فکر میکنم 2گل هم زد....یه ذره فکر کن حرف بزن!
نمونه های حرف زدن از روی بی فکری شما:
1-تورس جام جهانی رو برد بالا سرش بدون گل زده پس 50میلیون می ارزه:27:
2-کاکا تازه از بند مصدومیت رها شده و تو اولین بازی که فیکس رفته 2گل زده پس غوفا نکرده:دی(تو 1 بازی خودش رو نشون داد:27:)
3-برای جواب نداشتن به توانایی های هرناندز بهش میگی بچه...:27: و این خیلی بده ادم از یه بچه بخوره:27:
دیگه چی؟؟

*M!L4D*
30-04-2011, 14:51
اینا رو ولش ... امیدوارم تاتنهام امشب حداکثر تلاشش رو بکنه و من سیتی هم ببازه

pcforlife
30-04-2011, 14:54
اینا رو ولش ... امیدوارم تاتنهام امشب حداکثر تلاشش رو بکنه و من سیتی هم ببازه
حرف دل منو زدی میلاد... چه لذتی داره سیتی به CL نرسه!! :31:

fr0st
30-04-2011, 15:03
بازم دم بارسا گرم اسپانیا رو قهرمان کرد وگرنه:دی

دمت گرم حاجی اینجا رو منصف بودی :دی تورس هم خیاری بیش نیست موافقم باهات :دی

nimakarimi95
30-04-2011, 15:33
تورس از خیار هم اون طرف تره:21:

Alireza.M67
30-04-2011, 15:53

ببین یه سوال می کنم خداییش راستشو بگو :

اگر اون 50 میلیون رو میداد تمام طرفدارای چلسی روی زمینو آب طالبی مهمون می کرد بیشتر خوشحال بودی یا الآن که داده تورس رو خریده ؟ :31:

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 16:55
جوری میگی که انگار کلا دوران تورس تموم شده...........فصل بعد اگه اقای گل نشد با پاس های لمپارد بیا بزن تو گوشم :دی
تازه ، پول داریم دوست داریم خرج کنیم :دی....همینه که هست :دی :27:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

ایشالا! راستی دارن گیبسون رو هم اضافه کن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربون همه روبچ پریمیر لیگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یاعلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم حسین جون :10:

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 17:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SFBNU.jpg

ببینید بچمون چقدر خوشحاله :دی
بدجوری فشار روش بود....داشت له میشد :دی

30vil
30-04-2011, 17:54
همون بچه 17گل بیشتر از تورس زده:27:
کی؟؟؟؟!!!!:18:تورس جام جهانی رو گرفته بود تو دستش؟؟!!:18:اون که بعد هر بازی گریه میکرد که چرا گل نزده:27:بازم دم بارسا گرم اسپانیا رو قهرمان کرد وگرنه:دی یادت باشه تورس چه گندی زده بود تو جام جهانی....اونجوری بخوای حساب کنی ناواس هم تو ایپانیا جام برد بالا سرش الان 50میلیون میارزه؟!
کاکا هم مصدوم بوده و تازه به شرایط بازی رسیده و بازی با والنسیا فیکس اومد و فکر میکنم 2گل هم زد....یه ذره فکر کن حرف بزن!
نمونه های حرف زدن از روی بی فکری شما:
1-تورس جام جهانی رو برد بالا سرش بدون گل زده پس 50میلیون می ارزه:27:
2-کاکا تازه از بند مصدومیت رها شده و تو اولین بازی که فیکس رفته 2گل زده پس غوفا نکرده:دی(تو 1 بازی خودش رو نشون داد:27:)
3-برای جواب نداشتن به توانایی های هرناندز بهش میگی بچه...:27: و این خیلی بده ادم از یه بچه بخوره:27:
دیگه چی؟؟

اونموقع که تورس گل فینال جام ملتها رو میزد این بچه تو مکزیک داشت گردو بازی میکرد :27::31::16:

آره دم بارسا گرم نمیگذاره شما قهرمان شید :27::27:

از بی فکری حرف نزن که خودت شهره عام و خاصی :27::16:

shutdown
30-04-2011, 18:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SFBNU.jpg

ببینید بچمون چقدر خوشحاله :دی
بدجوری فشار روش بود....داشت له میشد :دی
این فشار اون بازیکن پشتیس که داره شونه تورس رو فشار میده دردش گرفته

اونموقع که تورس گل فینال جام ملتها رو میزد این بچه تو مکزیک داشت گردو بازی میکرد :27::31::16:

آره دم بارسا گرم نمیگذاره شما قهرمان شید :27::27:

از بی فکری حرف نزن که خودت شهره عام و خاصی :27::16:
من همه حرف هام با دلیل هست شما چی؟
واسه اینکه جلوی تیم ما بایستید چرا پشت تیم های دیگه قایم میشید؟
اون قسمت های بولد شده چه ارتباطی به هم دارند؟؟
من از شما 1 سوال میپرسم...اگه یه لیوان اب خنک بخوری و اروم باشی میتونی بهش حواب بدی...
هرناندز خرید بدی بوده ؟ فقط همین رو جواب بدین...به بیراهه نبر بحث رو...بقیه دوستان هم جواب بدن

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

دمت گرم حاجی اینجا رو منصف بودی :دی تورس هم خیاری بیش نیست موافقم باهات :دی
ایشون هم میگن تورس خیاره

تورس از خیار هم اون طرف تره:21:
ایشون هم عرض کردند خیار:دی

ببین یه سوال می کنم خداییش راستشو بگو :

اگر اون 50 میلیون رو میداد تمام طرفدارای چلسی روی زمینو آب طالبی مهمون می کرد بیشتر خوشحال بودی یا الآن که داده تورس رو خریده ؟ :31:
اینم باحال بود

جوری میگی که انگار کلا دوران تورس تموم شده...........فصل بعد اگه اقای گل نشد با پاس های لمپارد بیا بزن تو گوشم :دی
تازه ، پول داریم دوست داریم خرج کنیم :دی....همینه که هست :دی :27:
نه امیر جان...دوران تورس تموم نشده...ولی یه نگاه بنداز ببین این تورس چند سال هست که دیگه اون تورس زهر داری که کابوس مدافع ها بود نیست...این رو امار و ارقام داره میگه...انقدر قبول کردن حقیقت سخته؟
راستی..چلسی هم سوراخه:31::46:
---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

چشم حسین جون :10:

من از شما 1 سوال میپرسم...اگه یه لیوان اب خنک بخوری و اروم باشی میتونی بهش حواب بدی...
هرناندز خرید بدی بوده ؟ فقط همین رو جواب بدین...به بیراهه نبر بحث رو...بقیه دوستان هم جواب بدن

این سوال من رو جواب بدین؟

fr0st
30-04-2011, 19:03
منصف باشین دیگه مشخص هست تورس از بعد جام ملتها تا الان روند نزولی رو طی‌ کرده ولی‌ این هرناندز استثنایی‌ بوده این فصل به زمان بازی کردنش نگاه کنین تازه امسال هم اومده دیگه مافوق استثنایی‌ بوده برای منچستر :دی به صحبتهای رونی، فردیناند، فرگوسن و ... در موردش نگاه کنین به ارزشش پی‌ میبرین.
پی‌ نوشت: حیف داوید سیلوا که تو سیتی بازی میکنه :دی

shutdown
30-04-2011, 19:15
منصف باشین دیگه مشخص هست تورس از بعد جام ملتها تا الان روند نزولی رو طی‌ کرده ولی‌ این هرناندز استثنایی‌ بوده این فصل به زمان بازی کردنش نگاه کنین تازه امسال هم اومده دیگه مافوق استثنایی‌ بوده برای منچستر :دی به صحبتهای رونی، فردیناند، فرگوسن و ... در موردش نگاه کنین به ارزشش پی‌ میبرین.
پی‌ نوشت: حیف داوید سیلوا که تو سیتی بازی میکنه :دی
بکهام رو فراموش کردی بگی:31:
اره...من خیلی دوس داشتم بیاد یونایتد ولی فرگوسن واسه خریدش اقدام نکرد....سر بسته گفته بود داوید ویا رو میخواستیم اما از دستمون رفت:دی کوفت بارسا بشه:دی هرچند من از قیافش بدم میاد...اما اون رو نخریدیم و یکی مثل چیچا رو اوردیم که سال ها بیشتر از ویا میتونه واسمون گل بزنه چون سنی نداره...
خوب تا اینجا یه موافق
بعدی؟

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 19:28
نه امیر جان...دوران تورس تموم نشده...ولی یه نگاه بنداز ببین این تورس چند سال هست که دیگه اون تورس زهر داری که کابوس مدافع ها بود نیست...این رو امار و ارقام داره میگه...انقدر قبول کردن حقیقت سخته؟
راستی..چلسی هم سوراخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی از توانایی هاش که کم نشده که سامان جون.... یکم از نظر روحی مشکل داره
به هر حال این خرید فقط واسه ی بازی نبوده ، بلکه برای تبلیغات و این ها هم بوده پسریم :دی
راستی ...خودت سوراخی :دی

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

پیتر داره میگه خودت سوراخی :دی

30vil
30-04-2011, 20:04

واسه اینکه جلوی تیم ما بایستید چرا پشت تیم های دیگه قایم میشید؟

اینم باحال بود

این سوال من رو جواب بدین؟

نه خرید خیلی خوبی هم بود چون فرگوسن استاد اینجور خریدهاست اما نباید با تورس مقایسه بشه چون تورس یه بازیکن بزرگه اگه تورس رو با رونی مقایسه کنید قابل قبوله :12:

kkkaktoos
30-04-2011, 20:48
دم تاتنهام گرم چلسی فعلا یدونه عقبه اونم تو خونه . اگه چلسی ببازه فردا هم ارسنال رو ببریم 90 % قهرمانیم .

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

لمپارد گل مساوی رو زد

30vil
30-04-2011, 20:49
دم تاتنهام گرم چلسی فعلا یدونه عقبه اونم تو خونه . اگه چلسی ببازه فردا هم ارسنال رو ببریم 90 % قهرمانیم .

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

لمپارد گل مساوی رو زد

زیاد خوشحال نباش فرانکی گل رو زد:27:

mohsen_gh1991
30-04-2011, 20:52
فردا قهرمانی از ان ماست.کلا راه بردن ارسنالو خوب بلده منچستر

shutdown
30-04-2011, 20:55
نه خرید خیلی خوبی هم بود چون فرگوسن استاد اینجور خریدهاست اما نباید با تورس مقایسه بشه چون تورس یه بازیکن بزرگه اگه تورس رو با رونی مقایسه کنید قابل قبوله :12:
خوب قبول دارم مقایسه هرناندز با تورس درست نیست....اما در حالت کلی...چلسی 1 خرید داشته با اون قیمت بالا...منچستر هم 1 خرید داشته با اون قیمت پایین...اما نگاه به بازدهی اونها بکن...بحث ما اینه

shutdown
30-04-2011, 21:49
داورهای نامرد...افساید به این تابلویی رو نگرفت...چه مسخره بازی در اوردن به خدا

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 21:59
عجب بازی ای بود.............خیلی استرس داشتم سر این بازی.......سرم درد گرفت :دی
وقتی کالو گل زد از ذوق یه فریاد زدم :دی
چلسی خیلی خوب بازی کرد و فقط بد شانس بود.

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

داورهای نامرد...افساید به این تابلویی رو نگرفت...چه مسخره بازی در اوردن به خدا

ببخشیدا......یه پنالتی + چندتا خطای پشت محوطه گرفته نشد:13:

MORINIO
30-04-2011, 22:04
thanks kalouuuu
we still have chance
blues4life :40:

kkkaktoos
30-04-2011, 22:08
خیلی شانس دارید دقیقه 89 بالاخره گل رو زدید

L.A.M.P.A.R.D
30-04-2011, 22:10
thanks kalouuuu
we still have chance
blues4life [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اشکان کجا بودی نبودی ببینی این گمز از لمپارد و دروگبا چه شوت هایی خورد :دی

MORINIO
30-04-2011, 22:13
کی به کی میگه شانس دارید !!!!

آدم میمونه والا !

30vil
30-04-2011, 22:27
تبریک به برو بکس چلسی :8:

خیلی دیر به خودمون اومدیم اما نشون دادیم که چه تیم قدرتمندی هستیم با اون امتیازهای مفت که از دست دادیم وگرنه الان قهرمان مشخص شده بود هر چند هنوزم شانس داریم

shutdown
30-04-2011, 22:41
شما 1 نمونه مثال بزن منچستر دقیقه 90 گل افساید پیروزی رو زده باشه؟

pouya_99999
30-04-2011, 23:36
مثل اینکه گلای چلسی مورد دار بوده :31:

گل اول که توپ از خط رد نشد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گل دومم که آفساید فجیع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shutdown
30-04-2011, 23:42
جهنم...با همه این کثیف بازی های فدراسیون فوتبال انگلیس از اون محرومیت رونی و فرگوسن تا این داورهای بی مخ...بازم ما قهرمانیم تا چشم دشمن هامون در بیاد

pcforlife
30-04-2011, 23:52
تبریک به هورادارا و رفقای طرفدار چلسی...:10:
راستی بازی از تی وی وطنی که پخش نشد؟... درسته؟:20:
پ.ن: چه داوریه بی تاثیری!!:31:

30vil
30-04-2011, 23:59
مثل اینکه گلای چلسی مورد دار بوده :31:

گل اول که توپ از خط رد نشد :

خط کجاست ؟ :31: تیر رو نگاه کن

گل دومم که آفساید فجیع :

آفساید فجیع :18: اگه آفساید میگرفت میشد آفساید سخت گیرانه

بابا پنالتی 200% مارو نگرفتن اونم تو چه بازی هیچ چی نگفتیم :27: نشون میده خیلی ترسیدین که این بهونه ها رو میارید

pouya_99999
01-05-2011, 00:16
آفساید فجیع :18: اگه آفساید میگرفت میشد آفساید سخت گیرانه

بابا پنالتی 200% مارو نگرفتن اونم تو چه بازی هیچ چی نگفتیم :27: نشون میده خیلی ترسیدین که این بهونه ها رو میارید
منچستر و ترس ؟ من فقط دو تا عکس گذاشتم اون پنالتی هم که میگی تلافی پنالتی لیگ بودش ..

گل اولم معلومه که همه توپ رد نشه

30vil
01-05-2011, 00:20
منچستر و ترس ؟ من فقط دو تا عکس گذاشتم اون پنالتی هم که میگی تلافی پنالتی لیگ بودش ..

گل اولم معلومه که همه توپ رد نشه

منچستر و ترس :31: جالب بود

اون پنالتی کجا و این پنالتی کجا :18:

pouya_99999
01-05-2011, 00:39
وقتی جامو بالا سر بردیم جالبتر هم میشه :27: ... راستی تو عکس اولی نظرت اینه که همه توپ از خط رد شده ؟

30vil
01-05-2011, 00:50
... راستی تو عکس اولی نظرت اینه که همه توپ از خط رد شده ؟

تو این عکس خوب مشخص نیست از تی وی دیدم از نما بالا تقریبا همه توپ رد شده بود

اما گل قشنگی بود فرانکی از 25 متری شوت زد گومز لایی خورد:27:

vahidgame
01-05-2011, 03:05
چرا این قدر بحثای الکی می کنید؟!
خواهشا بی خیال بشید چون در مورد داوری بخوایم بگیم خیلی چیزا میشه گفت...
برد چلسی رو تبریک میگم.... امیدوارم فردا آرسنال هم ببره که خیلی امیدوارم میشیم و روحیه بالایی می گیریم برای دبل کردن منچستر و در نهایت قهرمانی که این آخری ها خیلی بهش امید نداشتیم و واقعا خیلی می چسبه!

Ezel
01-05-2011, 09:17
این گل لمپارد در مقابل گلی که به آلمان زد :31:

برد چلسی رو تبریک میگم.... امیدوارم فردا آرسنال هم ببره که خیلی امیدوارم میشیم و روحیه بالایی می گیریم برای دبل کردن منچستر و در نهایت قهرمانی که این آخری ها خیلی بهش امید نداشتیم و واقعا خیلی می چسبه!

دیگه خیلی رویا پردازانه نیست ؟ :31:

shutdown
01-05-2011, 10:14
اینم میتونه یکی از نقل و انتقالات جالب این فصل باشه اما بعید میدونم

shutdown
01-05-2011, 10:28
تو 5 بازی اخیر که منچستر مقابل ارسنال بازی کرده 4بار منچستر برده و 1بار بازی مساوی شده...به امید برد امروز که 5میش باشه:10:

Ezel
01-05-2011, 10:28
اینم میتونه یکی از نقل و انتقالات جالب این فصل باشه اما بعید میدونم

به نظرم یونایتد باید بیشتر به فکر یک هافبک دفاعی یا میانی درجه یک باشه تا یک بال ،
+
با این مبلغ بهتره تبس بازگردونده بشه .

shutdown
01-05-2011, 10:33
به نظرم یونایتد باید بیشتر به فکر یک هافبک دفاعی یا میانی درجه یک باشه تا یک بال ،
+
با این مبلغ بهتره تبس بازگردونده بشه .
منم گفتم که بعید میدونم...این ها خبرهایی هست که واسه دیدن عکس العمل طرفدرها میزارن...نمیتونه صحت داشته باشه...فرگوسن بارها گفته که تیمی رو که میخواد داره فقط 1بازی ساز بزرگ میخوایم...که یا پاستوره که پالرمو مبلغش رو خیلی بالا گفته و میگه کمتر از 70 تا نمیده:دی بعدشم اسنایدر که همیشه میگه منچستر باشگاه خوب و بزرگیه اما من تو اینتر راحتم!
کاش بتونیم یه بازی ساز خوب بیاریم فصل بعد.
برای کسایی که میخوان پاستوره رو بیشتر بشناسن

خوب بچه ها مثل اینکه نویر رسما اعلام کرده مقصدش المان و بایرن مونیخ هست....ما میریم دخه ا که به توافق رسیدیم رو میگیریم...به پای نویر نمیرسه اما ازش دست کمی نداره

اینم اطلاعات در مورد دخه ا

Ezel
01-05-2011, 10:40
بعدشم اسنایدر که همیشه میگه منچستر باشگاه خوب و بزرگیه اما من تو اینتر راحتم!بازیکن ها قبل از شروع نقل و انتقالات از این دست صحبت ها زیاد انجام میدن ، مطمئنا اگر پیشنهاد یونایتد خوب باشه اسنایدر هم خواهد اومد و در اینتر رو به زوال نخواهد موند .

یا پاستوره که پالرمو مبلغش رو خیلی بالا گفته و میگه کمتر از 70 تا نمیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه طرف کریس رونالدو نیست که ، گویا به برخی امر مشتبه شده ( من جمله سران باشگاه فرهنگی - ورزشی پالرمو ) . هر بازیکنی که رئال و بارسا دست میگذارند این چنین با افزایش قیمت مواجه میشه . :13:

shutdown
01-05-2011, 10:49
دیگه طرف کریس رونالدو نیست که ، گویا به برخی امر مشتبه شده ( من جمله سران باشگاه فرهنگی - ورزشی پالرمو ) . هر بازیکنی که رئال و بارسا دست میگذارند این چنین با افزایش قیمت مواجه میشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه حالا مدیر باشگاهشون یه چیزی میگه...میگه یا نمیره یا اگه بره از 70تا کمتر نمیدیم...فکر کنم امسال یا سال بعد قرار داد پاستوره تموم بشه و بازیکن ازاد بشه...باشگاه برا اینکه ضرر نکنه با یه قیمتی امسال یا سال بعد پاستوره رو میفروشه

kkkaktoos
01-05-2011, 11:13
یه بار این حرف رو زدی کسی تحویلت نگرفت :27:

بابا کم آوردن که این حرف ها رو نداره سوت بزن اگه جواب نداشتی بدی:39::39:

بدو گزارش تخلف بزن بدو بدو :33:
دوست عزیز فکر نکن یه منچستری رو تک گیر اوردی هرچی دوست داشته باشی بهش میگی
به ما میگن طرفدارای man united . یونایتد هم که میدونی یعنی چی ؟
پس فکر نکن تک گیرش اوردی .

shutdown
01-05-2011, 11:23
نه دیگه رفت تو بایکوت:دی

30vil
01-05-2011, 11:37

همتون رو حریفم :31:

راستی اینم گل دیروز :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

pcforlife
01-05-2011, 12:17
اصلا مساله سامان یا طرفدار یونایتد بودن یا یونایتد نبودن نیست... :20:
هر کاربری با پست های خودش، نوع طرز فکرش رو نشون میده...
اگه طرز تفکر منطقی باشه و درصد تعصب بیجا تو اون پایین باشه، همه (طرفدارای همه تیم ها) رغبت میکنن از صحبت های اون طرف تقل قول کنن و باهاش بحث کنن...
اگه هم غیر از این باشه، اعضای انجمن به مرور زمان خیلی کم از صحبت های اون کاربر متعصب و غیرمنطقی نقل قول می کنند و یا شاید به این نتیجه برسن که بحث با اون کاربر اصلا فایده ای نداره و صرفا گذری پست او طرف رو بخونن یا شاید حتی بفرستنش تو بلک لیست (بدون اینکه اون کاربر بدونه)...
.
سره جریان فعلی هم من در تعجبم چرا سامان باز میاد تلاش میکنه برای بحث منطقی، مفید و دوستانه با کاربر یا کاربرایی که خیلی تابلو علاقه دارن بر خلاف جهت آب شنا کنن، انجام بده...
شرمنده از بحث اصلی تاپیک فاصله گرفتم...:11:
یاعلی

Soheil_Punisher
01-05-2011, 12:19
همتون رو حریفم :31:

راستی اینم گل دیروز :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

یعنی الان به نظرت توپ کاملا از خط رد شده ؟!:31:

shutdown
01-05-2011, 12:27
سره جریان فعلی هم من در تعجبم چرا سامان باز میاد تلاش میکنه برای بحث منطقی، مفید و دوستانه با کاربر یا کاربرایی که خیلی تابلو علاقه دارن بر خلاف جهت آب شنا کنن، انجام بده...حسین جان خوبه شما متوجه شدید...مثل اون کاربر liverbarca که الان خیلی پسر گلی شده...من سعی کردم با منطق و دوستانه جوابش رو بدم اما ایشون فقط دوس داره یه چیزی بگه...حالا اینکه چی میگه....
منم واسه همین گفتم دیگه با ایشون بحث نکنیم
امیدوارم همونطور که liverbarca پسر خوبی شده بتونیم ایشون رو هم تغییر بدیم که جو تاپیک رو خراب نکنه

یعنی الان به نظرت توپ کاملا از خط رد شده ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما دیگه:31:

30vil
01-05-2011, 12:29
اصلا مساله سامان یا طرفدار یونایتد بودن یا یونایتد نبودن نیست... :20:

سره جریان فعلی هم من در تعجبم چرا سامان باز میاد تلاش میکنه برای بحث منطقی، مفید و دوستانه با کاربر یا کاربرایی که خیلی تابلو علاقه دارن بر خلاف جهت آب شنا کنن، انجام بده...
شرمنده از بحث اصلی تاپیک فاصله گرفتم...:11:
یاعلی

خلاف جهت آّب :31: اینجا در مورد فوتبال بحث میشه نه شنا و قایقرانی کاربر فعال انجمن تلویزیون :18:

یعنی الان به نظرت توپ کاملا از خط رد شده ؟!:31:

بله رد شده اما به دلیل فشار گومز توپ به حالت بیضی در اومده و اگه از بالا ببینید کاملا رد شده :46:

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2011, 12:32
توپ باید 100 در 100 رد بشه از خط ؟

LiverBarca
01-05-2011, 12:37
به امید برد لیور و باخت منچستریها(هم سیتی و هم یونایتد:31:)مخصوصآ سیتی!!!:21:
اگه سیتی ببازه یه ذره امیدوار میشیم به لیگ قهرمانان(هر چند فقط یه ذره:41:)
از این ارسنال هم فکر نکنم ابی گرم بشه:31:
احتمالآ بازم میبازن:41:

Ezel
01-05-2011, 12:43

بله . شرط اصلی رد شدن تمام حجم توپ از خط هست ( و نه اکثرش ) .

بردیا
01-05-2011, 12:43

والا برباتوفی که این فصل از نظر آمار گلزنی هم خوب بود که دارید میکنید بیرون چه برسه به هارگریوز همیشه مصدوم:دی

خب
دیگه؟؟؟:دی

------------

ما که فصل بعد تو فینال مونیخ حاضریم،دعوا سر اینه که کدوم تیم رقیب بایرن تو فینال هستش

تو فکرتم:46:
البته....تو این 4سال اخیر که 3بار فینال بودیم اگه 2009 رو میگرفتیم و امسال رو بگیریم با بایرن برابر میشدیم تو عدد5...اما حیف شد2009....فرگوسن گفته بود که تو فینال2009 اشتباه کرده بود
ایشالا امسال:46:
البته اگه 2009 رو میگرفتید و امسال هم بر فرض قهرمان بشید اونوقت با لیورپول تو 5برابر میشدید چون تعداد قهرمانیای بایرن 4تا هستش
ترجیح میدادم این دوره رئال قهرمان میشد چون چه بارسا چه منچستر هر کدوم قهرمان بشن همراه با بایرن میشن چهارمین تیم پرافتخار اروپا

shutdown
01-05-2011, 12:44
امیر جان تمام توپ از تمام خط
اشکالی نداره...فوتبال یعنی همین...من همین چیزهاش رو دوس دارم....ما 10تا مساوی داشتیم که اگه 3تاش رو میبردیم الان قهرمانیمون 100% بوده...حالا داوری یا هرچی...همینش جذابه...دوس داشتی مثل اسپانیا هفته 25 به بعد بارسلونا بیاد جشن قهرمانی بگیره؟:31:حال نمیده اینجوری اخه:13:

البته اگه 2009 رو میگرفتید و امسال هم بر فرض قهرمان بشید اونوقت با لیورپول تو 5برابر میشدید چون تعداد قهرمانیای بایرن 4تا هستش
ترجیح میدادم این دوره رئال قهرمان میشد چون چه بارسا چه منچستر هر کدوم قهرمان بشن همراه با بایرن میشن چهارمین تیم پرافتخار اروپا
درست هست...من فکر کردم بایرن 5 قهرمانی داره...ولی ببین چه جنجالی بشه سال های بعد...بایرن منچستر بارسا همه واسه سبقت گرفتن از هم تو تعداد قهرمانی میجنگن:40:دوز میداریم:31:

بردیا
01-05-2011, 12:50
اینم برای هوادارای منچستر که دیگه خیالشون راحت بشه

Schalke's Manuel Neuer: 'My goal is to transfer to a club inside Germany'

shutdown
01-05-2011, 12:53
منم گفتم که بعید میدونم...این ها خبرهایی هست که واسه دیدن عکس العمل طرفدرها میزارن...نمیتونه صحت داشته باشه...فرگوسن بارها گفته که تیمی رو که میخواد داره فقط 1بازی ساز بزرگ میخوایم...که یا پاستوره که پالرمو مبلغش رو خیلی بالا گفته و میگه کمتر از 70 تا نمیده:دی بعدشم اسنایدر که همیشه میگه منچستر باشگاه خوب و بزرگیه اما من تو اینتر راحتم!
کاش بتونیم یه بازی ساز خوب بیاریم فصل بعد.
برای کسایی که میخوان پاستوره رو بیشتر بشناسن

خوب بچه ها مثل اینکه نویر رسما اعلام کرده مقصدش المان و بایرن مونیخ هست....ما میریم دخه ا که به توافق رسیدیم رو میگیریم...به پای نویر نمیرسه اما ازش دست کمی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم اطلاعات در مورد دخه ا

خبر تکراری نده دیگه:31:...من قبلا همین جا اعلام کردم این قضیه رو

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2011, 12:55
بله . شرط اصلی رد شدن تمام حجم توپ از خط هست ( و نه اکثرش ) .
من فکر میکردم که باید اون قسمت از توپ که روی زمین هست فقط از خط رد بشه:20:

بردیا
01-05-2011, 13:03
خبر تکراری نده دیگه:31:...من قبلا همین جا اعلام کردم این قضیه رو

خواستم داغ دلتو تازه تر کنم:31:

shutdown
01-05-2011, 13:49
خواستم داغ دلتو تازه تر کنم:31:
واسه همین اواتارت رو عوض نکردی؟:دی
عوضش کن دیگه واسه شما نویر

LiverBarca
01-05-2011, 13:49
خدا کنه پاستوره نره منچستر،حیف ارزانینیها نیست برن منچستر؟؟؟:41:
این دیماریا و هیگواین رو هم هرگز نباید بخشید،چون رفتن رئال...:31:
پاستوره مال بارساس...:46:

shutdown
01-05-2011, 13:51
خدا کنه پاستوره نره منچستر،حیف ارزانینیها نیست برن این منچستر؟؟؟:41:
این دیماریا و هیگواین رو هم هرگز نباید بخشید،چون رفتن رئال...:31:
پاستوره مال بارساس...:46:
ازت تعریف کردیم مثلا....هنوز عوض نشدی تو:31:
با این قیمتی که رئیس باشگاش میده بارسا هم همچین پولی واسش نمیده

LiverBarca
01-05-2011, 13:55
ازت تعریف کردیم مثلا....هنوز عوض نشدی تو:31:
با این قیمتی که رئیس باشگاش میده بارسا هم همچین پولی واسش نمیده
چرا یه خورده عوض شدم،ولی خداییش نمیتونم یه ارزانتینی رو تو لباس منچستر ببینم!!!:31:
ااااااااا...
شرمنده....
ندیده بودم....
شما خودت گلی و همه رو به چشم گل میبینی...:40:

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2011, 14:35
فرانک لمپارد: حالا بايد بنشينيم و منتظر بمانيم

فرانک لمپارد، هافبک باتجربه چلسي، پس از پيروزي 2-1 تيمش مقابل تاتنهام تاييد کرد که آبي ها با خوش شانسي توانستند به دو گل برسند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]او که گل اول چلسی را به ثمر رساند، در گفتگویی گفت:" آیا خوش شانس بودیم؟ روی آن صحنه، شاید تا اندازه ای. روی گل اول توپ از خط عبور نکرد اما من در جام جهانی یک گل زدم که توپ کاملا از خط گذشت اما داور گل اعلام نکرد بنابراین خوش حالم که این بار گلم پذیرفته شد. آنها کمی بدشانس بودند.
شما به چیزی دست پیدا می کنید که شایستگی آن را دارید. ما شایسته پیروزی بودیم. ما موقعیت زیادی ایجاد کردیم و برای پیروزی به اندازه کافی خوب بودیم.
ما تا پایان جنگیدیم. ما برای چند ماه بد کار کردیم اما شما در این دیدار شخصیت ما را دیدید. ما برای رسیدن به این جایگاهی که اکنون در آن قرار داریم، تلاش زیادی کردیم. ما کاری که باید را انجام دادیم و اکنون باید بنشینیم و انتظار بکشیم."

جان تري: گفته بوديم هرگز تسليم نمي شويم
جان تري، کاپيتان چلسي، پيروزي 2-1 تيمش مقابل تاتنهام را نشانه اي از شخصيت بالاي آبي ها مي داند.

در این دیدار جنجالی ابتدا تاتنهام با گل ساندرو پیش افتاد اما گل های لمپارد و کالو سه امتیاز حساس این دیدار را نصیب آبی ها کرد.
تری در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما چند هفته قبل که 12 امتیاز از منچستریونایتد عقب بودیم، اعلام کردیم که چلسی هرگز تسلیم نمی شود. این همه کاری است که ما انجام دادیم.
یونایتدها هفته پیش گفتند ما بزرگترین رقیب آنها برای قهرمانی هستیم. آنها اکنون برای اینکه بار دیگر فاصله شان را با ما زیاد کنند، باید در یک دیدار دشوار به پیروزی برسند."

LiverBarca
01-05-2011, 16:29
خوب به راحتی بردیم و الان فقط امیدوار به امتیاز از دست دادن سیتی!!!:5:
علیرضا جون تبریک میگم این برد شیرین رو...:46:

بردیا
01-05-2011, 16:55
ببينم اين امار ١.٥ ميليارد بيننده اي كه جواتي اعلام كرد به ريال منظورش بود ديگه؟:دي

corey
01-05-2011, 17:16
جواتی حرف نداره
15 دقیقه اول داشت هواشناسی و اب و هوای تهران تفسیر میکرد :دی

عجب داوری داره این بازی
پنالتی - اخراج به اون واضحی ندید
ویدیچ یه بار هم همچین حرکتی تو جام جهانی با المان کرد

kkkaktoos
01-05-2011, 17:27
بیشتر از بازی گزارش جواد جان حال داد تعریف وقایع 1 ساعت پیش و جمعیت 1.5 میلیاردی :18: . بعدش هم تو یه با یه لحن جالبی گفت
"این اقا که می بینید پت رایسه "
انگار راز بقاست

Alireza.M67
01-05-2011, 17:31
بابا اعصاب نذاشته واسه ما ، میگه منچستر تیمهای بزرگ رو نمیبره ، تیمهای کوچیکو میبره و قهرمان میشه .
پس من نمیدونم تیم عمه من بود که امسال لیورپول و منچستر سیتی و آرسنال و تاتنهام رو برد ؟
-----------------
باید اعتراف کنم که این داوره یکم نیمه اول به نفع ما عمل کرد .
همش توی دست و پای بازیکنای آرسناله .:31:

30vil
01-05-2011, 17:35
بابا اعصاب نذاشته واسه ما ، میگه منچستر تیمهای بزرگ رو نمیبره ، تیمهای کوچیکو میبره و قهرمان میشه .
پس من نمیدونم تیم عمه من بود که امسال لیورپول و منچستر سیتی و آرسنال و تاتنهام رو برد ؟
-----------------

لیورپول هم برده منچستر !

اعتراف به جایی بود:46:

kkkaktoos
01-05-2011, 18:32
تبریک به طرفدارای ارسنال
نیمه اول واقعا بد بازی کرد . فقط تو دفاع بود .

+

امشب هم حتما بازی اوساسونا و والنسیا رو ببینید .:31: حرف اقا جواد رو زمین نندازید

pcforlife
01-05-2011, 18:33
برد آرسنال رو تبریک به هوادارای این تیم خصوصا دوست عزیزم مجتبی...:10:
.
مرادی هم میتونست پنالتی روی اوون رو سوت بزنه... به هر حال...:13:
الان دارم میفهمم چرا اشکان یه مدت امضاش رو گذاشته بود "مرگ بر خیابانی"... من نمیدونم کسی که اطلاع نداره بازی برگشت یونایتد - چلسی در OT برگذار میشه برای چی باید گزارش کنه... :2: یعنی اینقدر سخته مسئولین شبکه سه عذرش رو بخوان؟!

30vil
01-05-2011, 18:33
تبریک به برو بچه های آرسنال و چلسی :8:

آرسنال خیلی خوب بازی کرد و حقش برد بود اون پنالتی هم که براش نگرفتن ویدیچ هم باید اخراج میشد و بازی بعد براون جلو چلسی دفاع آخر میشد که چی میشد :31:

اما ما به داوری کاری نداریم و کار خودمونو میکنیم فعلا که اختلاف 12 امتیازی کردیم 3 امتیاز :27:

shutdown
01-05-2011, 18:34
نزنی میخوری...همین

flatrish
01-05-2011, 18:39
واسه اینکه هند ویدیچ رو نگرفت،تابلو بود او پنالتی واضح رو اوون نمی گیره.
در هر صورت ما خیلی ضعیف بازی کردیم. نمیشه گله ای کرد از نتیجه.

Alireza.M67
01-05-2011, 18:39

نیمه دومم که انگار عذاب وجدان گرفته بود به نفع اونا گرفت که عدالت برقرار بشه .

shutdown
01-05-2011, 18:41
من هنوز میگم اون هند نبود...حتی 1میل هم مسیر توپ رئ عوض نکرد...ون پرسی فکر کرد ویدیچ با دست زده کامل واسه هد نیومد...اگه کار خودش رو انجام میداد شاید توپ رو میزد...یه جوری ویدیچ نقش بازی کرد که داره توپ رو میزنه

zahedy2006
01-05-2011, 18:43
برد آرسنال رو تبریک به هوادارای این تیم خصوصا دوست عزیزم مجتبی...
.
مرادی هم میتونست پنالتی روی اوون رو سوت بزنه... به هر حال...
الان دارم میفهمم چرا اشکان یه مدت امضاش رو گذاشته بود "مرگ بر خیابانی"... من نمیدونم کسی که اطلاع نداره بازی برگشت یونایتد - چلسی در OT برگذار میشه برای چی باید گزارش کنه... یعنی اینقدر سخته مسئولین شبکه سه عذرش رو بخوان؟!

فیلن دانک
من از دقیقه 65 دیدم و در حین بازی مشغول شمارش تعداد شیارهای توری پراش بودم !!! که البته با 17 تا خطا درست در آوردم

ولی به بروبچ آرسنالی تبریک می گم

pouya_99999
01-05-2011, 18:46
تبریک به هواداران خوب آرسنال ...

خوب بازی نکردیم . می تونستیم حتی برنده ی این بازی بشیم ولی نیمه اول که محافظه کارانه بازی کردیم و اوایل نیمه دوم هم که گل خوردیم زیاد حملات زهر داری نداشتیم هر چند ژسنی خیلی خوب بود .. در مورد پنالتی هم بگم که صد در صد پنالتی بود ولی خب یه پنالتی هم واسه آرسنال نگرفتن نیمه اول پس زیاد نمیشه اعتراض کرد :46:

ولی حتی با یه مساوی با چلسی تو اولدترافورد هم می تونیم فاصله 3 امتیازی رو با چلسی حفظ کنیم و دو بازی آخر هم روی کاغذ بازی های چلسی که با اورتون و نیوکاسل هست سخت تره نسبت به بازی های ما که با بلکپول و بلکبرن هستن هرچند این دوتیم در خطر سقوط قرار دارن . هنوز هم سرنوشت قهرمای دست خودمونه .

*M!L4D*
01-05-2011, 18:46
باختن یه طرف . مزخرفات خیابانی یه طرف
+
تبریک به آرسنالی ها

mjt10063
01-05-2011, 18:47
تبریک به همه برو بچ آرسنالی
و خصوصا چلسی

هیچی واسه گفتن ندارم فقط حرس خوردم از این بی برنامه گی
دلیلی واسه بد بازی نکردن ندیدم

فقط ...

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

تبریک به همه برو بچ آرسنالی
و خصوصا چلسی

هیچی واسه گفتن ندارم فقط حرس خوردم از این بی برنامه گی
دلیلی واسه بد بازی نکردن ندیدم

فقط ...

shutdown
01-05-2011, 18:53
تو هر هفته 2تا بازی +مسافرت از این کشور به اون کشور+خستگی راه عامل ضعیف بازی کردن بود....همین ترکیب 3شنبه با شالکه تو زمین بود....امروز با ارسنال 4شنبه با شالکه و باز شنبه با چلسی...ولی چلسی و ارسنال دیروز و امروز بازی کردند و میرند تا هفته بعد...تو الترافورد سند قهرمانی رو مهر میکنیم چشم حسودامون از کاسه در بیاد

mjt10063
01-05-2011, 18:57
شیاطینی هاش
بگن ایشالا

xmehr
01-05-2011, 18:58
سلام

بازی خوبی بود البته در نیمه دوم خیلی خوب بود فقط چون برای اولین بار تو این فصل با گزارش گری خیابانی دیدم یکم فان تر شد هم این جملش که این بازی 1/5 میلیارد بیننده داشت و بازی منچستر و چلسی هفته دیگه احتمالا دو برابر این بازی تماشاگر داره یعنی 3 میلیارد نفر! :18::31:
و این نکته که منچستر بازیهای بزرگ همه باخته :18::31:
و کلا اینقدر سوتی داد یادم رفت :ی

ولی دقت کردین این هفته هر 4 تیم مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شکست خوردن :31:

منچستر و بارسا و رئال و شالکه هر 4تاشون این هفته با شکست مواجه شدن ! عجیب بود :ی

shutdown
01-05-2011, 19:03
سلام

بازی خوبی بود البته در نیمه دوم خیلی خوب بود فقط چون برای اولین بار تو این فصل با گزارش گری خیابانی دیدم یکم فان تر شد هم این جملش که این بازی 1/5 میلیارد بیننده داشت و بازی منچستر و چلسی هفته دیگه احتمالا دو برابر این بازی تماشاگر داره یعنی 3 میلیارد نفر! :18::31:
و این نکته که منچستر بازیهای بزرگ همه باخته :18::31:
و کلا اینقدر سوتی داد یادم رفت :ی

ولی دقت کردین این هفته هر 4 تیم مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شکست خوردن :31:

منچستر و بارسا و رئال و شالکه هر 4تاشون این هفته با شکست مواجه شدن ! عجیب بود :ی
خدا رو شکر ما خیابانی نداریم با اون حرف هایی که شما میگید زده حتما من میزدم تلویزیون رو میشکستم....
عجب غلط هایی کرده...
تو تاپیک لیگ قهرمان ها هم گفتم...ارسنال و چلسی 1بازی میکنند 1هفته استراحت دارند...اما منچستر و بارسا و رئال و شالکه هفته ای 2بازی +مسافرت و همه مسائل یه مقداری کار رو سخت میکنه....بازی های یونایتد هم مشکله...با ارسنال تو خونش با همون ترکیبی که تو خونه شالکه بود بازی کرد...تو 7 روز اینده هم باید شالکه و هم چلسی رو ببره...تیم یک مقداری کاراییش نسبت به بقیه تیم ها پایین میاد

kkkaktoos
01-05-2011, 19:05
الان خیلی دوست داشتم اون پنالتی نیمه اول برای ارسنال گرفته میشد شاید منچستر دفاع رو ول میکرد و روند بازی بکل عوض میشد

pcforlife
01-05-2011, 19:08
من هنوز میگم اون هند نبود...حتی 1میل هم مسیر توپ رئ عوض نکرد...ون پرسی فکر کرد ویدیچ با دست زده کامل واسه هد نیومد...اگه کار خودش رو انجام میداد شاید توپ رو میزد...یه جوری ویدیچ نقش بازی کرد که داره توپ رو میزنه

تائید میشه! به نظر من هم سختگیرانش مماس از رو دست ویدیچ رد شد... خیابانی داشت بزرگش میکرد... اگه اون قرار باشه پنالتی باشه، صحنه ای که اورا فرار کرد و مدافع آرسنال هم با دست کاملا شارژش کرد هم پنالتی بود... :20:

pouya_99999
01-05-2011, 19:09
خیابانی اعجوبه ای که دیگه تکرار نخواهد شد :31:

اوساسونا - والنسیا خودش یه فیناله . این بازی هم فیناله ولی بازی هفته بعد با چلسی یه فینال دیگس ... همه بازی ها رو فینال می بینه ... یعنی الان 1.5 میلیارد نفر این بازیو دیدن ؟ الان جهان 7 میلیارد نفر جمعیت داره یعنی از هر 5 نفر یکی این بازیو می دید ؟ هفته بعد که که دو برابر میشه از هر دو نیم نفر یه نفر بازی منچستر - چلسی رو می بینه :31:

pcforlife
01-05-2011, 19:11
هم تو یه با یه لحن جالبی گفت
"این اقا که می بینید پت رایسه "
انگار راز بقاست
اینو الان دیدم!!:31::39::31:

vahidgame
01-05-2011, 19:14
تبریک به طرفدارای آرسنال و چلسی
بازی هفته دیگه حکم فینال رو داره
پارسال تونستیم منچستر رو رفت و برگشت ببریم یعنی امسال هم می تونیم :دی

fr0st
01-05-2011, 19:15
خیابانی: خوب ببینیم تا ۳ نشه این توپ گل می‌شه یا نه، بله توپ گل نمی‌شه و تا سه نشه بازی نشه نمی‌شه :دی و اینجا این توپ گل نمی‌شه و ۳ می‌شه و گل نمی‌شه.
مردک کم مونده بود اتل متل توتوله رو هم بگه :دی

shutdown
01-05-2011, 19:19
تائید میشه! به نظر من هم سختگیرانش مماس از رو دست ویدیچ رد شد... خیابانی داشت بزرگش میکرد... اگه اون قرار باشه پنالتی باشه، صحنه ای که اورا فرار کرد و مدافع آرسنال هم با دست کاملا شارژش کرد هم پنالتی بود... :20:
اتفاقا گزارشگر بازی که من میدیدم میگفتGood decision from the referee .. .thats not hand ball
جالبه شما میگید خیابانی کردش تو بوغ...
دقیقا...پس روی اورا هم اون صحنه پنالت بود
کلا داوری امسال فقط به ما ضربه زد
اگه طوری ویدا توپ رو میزد که توپ از سر ون پرسی جدا میشد گفت پنالت...ولی توپ همون مسیرش رو ادامه داد تا رفت بیرون...هیچ تاثیری تو مسیر توپ نداشت

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

خیابانی: خوب ببینیم تا ۳ نشه این توپ گل می‌شه یا نه، بله توپ گل نمی‌شه و تا سه نشه بازی نشه نمی‌شه :دی و اینجا این توپ گل نمی‌شه و ۳ می‌شه و گل نمی‌شه.
مردک کم مونده بود اتل متل توتوله رو هم بگه :دی
بعد خشم عجیب من این جملت من رو خندوند:31:....مرسی

تبریک به طرفدارای آرسنال و چلسی
بازی هفته دیگه حکم فینال رو داره
پارسال تونستیم منچستر رو رفت و برگشت ببریم یعنی امسال هم می تونیم :دی
تو لیگ قهرمانان ما بردیم...ایشالا تو الترافورد هم میبریم....

xmehr
01-05-2011, 19:22
خیابانی اعجوبه ای که دیگه تکرار نخواهد شد :31:

اوساسونا - والنسیا خودش یه فیناله . این بازی هم فیناله ولی بازی هفته بعد با چلسی یه فینال دیگس ... همه بازی ها رو فینال می بینه ... یعنی الان 1.5 میلیارد نفر این بازیو دیدن ؟ الان جهان 7 میلیارد نفر جمعیت داره یعنی از هر 5 نفر یکی این بازیو می دید ؟ هفته بعد که که دو برابر میشه از هر دو نیم نفر یه نفر بازی منچستر - چلسی رو می بینه :31:

تازه تو صحنه که نانی پشت توپ بود دقیقه 93 که ضربه ایستگاهی بود گفت این دقایق فینال هست و این ضربه هم یک فینال دیگه یعنی فینال در فینال :31:
و اول بازی هم گفت فصل دیگر به احتمال زیاد نویر در منچستر میبینیم (کلا از نظر اطلاعات 500 سال عقبه :ی )
و همون اوایل گفت شب بازی والنسیا و اوساسونا را ببینید که ببینیم جواد و مسعود چیکار میکنند که بین دو نیمه مثل اینکه بهش گفتن مسعود مصدومه جواتی :31:
چقدرم تاکید داشت به مردم بشینند بازی شب ببینند :31:

خیابانی: خوب ببینیم تا ۳ نشه این توپ گل می‌شه یا نه، بله توپ گل نمی‌شه و تا سه نشه بازی نشه نمی‌شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اینجا این توپ گل نمی‌شه و ۳ می‌شه و گل نمی‌شه.
مردک کم مونده بود اتل متل توتوله رو هم بگه:31::31::31:

خدا رو شکر ما خیابانی نداریم با اون حرف هایی که شما میگید زده حتما من میزدم تلویزیون رو میشکستم....منم ماه دیگه برمیگردم راحت میشم البته کلا تو این مدت که ایران بودم 2 بار فقط از تلویزیون ملی :ی دیدم که اینبار سعادت داشتیم بعد از مدتها صدای گرمشو بشنویم :31:

hojjatinho
01-05-2011, 19:56
تبریک به هوادارن ارسنال :40:.

خب برد شیرینی بود . دوتا صحنه مشکوکم داشت یکی هند احتمالی ویدیچ یکی خطای احتمالی روی اورا اگه اشتباه نکنم .

ارسنال امروز بازی خودش رو کرد با این تفاوت که نبودسسک فضا رو برای آرن مهیا کرده بود و خودش رو خوب نشون داد .
منچستر هم به نظرم اون من یو همیشگی نبود
حیف که دیگه قهرمانی ......
ولی برد من یو خودش قهرمانی که نه ولی نصف قهرمانی ارزش داره :31:

الان هم طرفداران چلسی خیلی خوش حالند. نه؟!:31:

vahidgame
01-05-2011, 19:59
الان هم طرفداران چلسی خیلی خوش حالند. نه؟!
آره. قهرمان هم نشیم حداقلش تا هفته آخر جنگیدیم و میدون رو خالی نکردیم :دی
برای فصل بعد برای 6 تا جام برنامه ریزی کردیم البته بدون کمک های پلاتینی و اینا ! :دی
+
این خیابانی برای فراموش کردن باخت خیلی به دردتون می خوره ! :دی

fr0st
01-05-2011, 20:04
الان هم طرفداران چلسی خیلی خوش حالند. نه؟!:31:

بیشتر از اونا طرفداران لیورپول خوشحال و امیدوار باید باشن فکر کنم :دی
پی‌ نوشت: :دی

mohsen_gh1991
01-05-2011, 20:28
تبریک به ارسنالی ها..
ولی چیزی که معلومه هنوز منچستر سه امتیاز اختلاف داره و بازی منچستر چلسی هم تو اولدترافورده.حتی هی تساوی هم میتونه سند قهرمانی منچستر باشه.

ما قهرمانیم خدا هم شاهده

mohsen_gh1991
01-05-2011, 20:40
+
این خیابانی برای فراموش کردن باخت خیلی به دردتون می خوره ! :دی
من موندم این خیابانی اینقد وسط گزارشا دری وری نگه نمیشه؟

fr0st
01-05-2011, 20:45
اگه بازی تیم محبوبتون رو گزارش نکنه واقعاً میتونه جذاب باشه چون جدا از حساسیتهای بازی ۹۰ دقیقه با یک سیرک کامل طرفین :دی نمیدونم چرا تی‌وی بجای ساختن این سریال‌های آبدوغ خیاری یه مستند خنده از این نمیسازه :دی
پی‌ نوشت: یک پاس بی‌ هدف و گل :دی:دی:دی

shutdown
01-05-2011, 20:50
اگه بازی تیم محبوبتون رو گزارش نکنه واقعاً میتونه جذاب باشه چون جدا از حساسیتهای بازی ۹۰ دقیقه با یک سیرک کامل طرفین :دی نمیدونم چرا تی‌وی بجای ساختن این سریال‌های آبدوغ خیاری یه مستند خنده از این نمیسازه :دی
دقیقا نکته ای که من از خیابانی همیشه به یاد دارم همین نکتس که نا خدا گاه بدجوری خندم میگیره:31::31::31:
یک سانتر بی هدف.........و توی دروازه توی دروازه:16:

kkkaktoos
01-05-2011, 20:50
دقت کنید اقا جواد عشق بارسا و مسی ست . تو هر گزارشی به هر نحوی اسمی از این دو رو میاره . وسط بازی میگفت "بازی ارسنال شبیه بارساس . البته بارسا خیلی سطح بالا بازی میکنه و ارسنال کمی در سطح پایین تری نسبت به بارسا قرار داره"

vahidgame
01-05-2011, 20:52
من موندم این خیابانی اینقد وسط گزارشا دری وری نگه نمیشه؟
اگه اینا رو هم نگه که بهش پول نمیدن :دی

آره :دی
حالا اگه برعکسش باشه یعنی تیم مورد علاقه مون بازی داشته باشه و ببازه حسابی عصبانیمون می کنه!

LiverBarca
01-05-2011, 20:53
بیشتر از اونا طرفداران لیورپول خوشحال و امیدوار باید باشن فکر کنم :دی
پی‌ نوشت: :دی
ایییییییی گفتی،بد جور چسبید!!!:31:
فقط میمونه عرضه ی چلسی که بتونه منچستر خسته رو ببره(اگه برد:هوراااااااااااااااااا اااااااا):31:
فقط حیف سیتی برد و امکان صعود به لیگ قهرمانان برامون صفر شد:41:

MORINIO
01-05-2011, 20:55
فینال لیگ باز هم بین چلسی و یونایتد

ببینم میخوان این بازی رو هم نشون ندن یا .... !! ؟؟!!!!

امیدوارم مثل پارسال که 2 امتیاز از یونایتد عقب بودیم و 2-1 بردیم و یک امتیاز جلو افتادیم و آخر سر با همون 1 امتیاز اختلاف قهرمان شدیم امسال هم همین اتفاق بیفته ..

هر چند کار سختی داریم تو اولدترافورد ولی به هر حال اگه چلسی میخواد قهرمان بشه باید این بازی رو ببره. اگه هم یونایتد ببره که دیگه قهرمانیش 99.9 درصد خواهد بود

در کل هر تیمی این فینال رو ببره حقش قهرمانی خواهد بود ...

یه تشکر ویژه هم از آرسنال :40: حداقل تنور لیگ کمی داغ شد !:دی

MORINIO
01-05-2011, 21:06
الان دارم میفهمم چرا اشکان یه مدت امضاش رو گذاشته بود "مرگ بر خیابانی"... !

آخ گفتیا !:31: یعنی از دست این بشر به سرحد جنون رسیده بودم !!:41:

دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار !:19:

دقیق یادم نیست بعد از کدوم بازی بود اما حدس میزنم بعد بازی من سیتی - چلسی تو استمفوردبریج بود که سیتی 4-2 برد !

fr0st
01-05-2011, 21:12
حالا اگه برعکسش باشه یعنی تیم مورد علاقه مون بازی داشته باشه و ببازه حسابی عصبانیمون می کنه!

دقیقا
خدا رو شکر که بازیها رو از ایران تی وی نمیبینم :دی ولی‌ مطمئن باش بازیهای بی‌ طرف رو اگه ببینم جواتی هست از دست نمیدم :دی
من که طرفدار بارسا هستم اگه بخوام به خزعبلات این گوش کنم به مرز دیوانگی میرسم حالا طرفدارا رئال رو حساب کن چه حالی‌ میشن :دی

corey
01-05-2011, 21:23
عجب تاپیک باحال شده
خدایا این خیابانی از ما نگیر !!!!!!!!!!!!

به نقل از خیابانی : بازی چلسی - منچستر 2 برابر بازی امروز بیننده داره و به مرز 3 ملیارد میرسه !!!!
جالبه که رکورد پربیننده ترین برنامه تلویزونی ازدواج سلطنتی با حدود 2 ملیارد بود

فکر کنم ارسنال بهترین بازی فصلش کرد
هفته بعد قهرمانی مسجل میکنیم

تمام تیم هایی که نیمه نهایی اروپا هستن این هفته باختن

hojjatinho
01-05-2011, 21:49
دقت کنید اقا جواد عشق بارسا و مسی ست . تو هر گزارشی به هر نحوی اسمی از این دو رو میاره . وسط بازی میگفت "بازی ارسنال شبیه بارساس . البته بارسا خیلی سطح بالا بازی میکنه و ارسنال کمی در سطح پایین تری نسبت به بارسا قرار داره"

یه جاهم گفت" اگه ارون رمزی تکنیک مسی رو داشت این توپ رو گل میکرد"
ولی ارسنال رو هم دوست داره . من که وقتی بازی ارسنال رو گزارش می کنه مشکلی ندارم باهاش!:31:

vahidgame
01-05-2011, 21:54
فینال لیگ باز هم بین چلسی و یونایتد

ببینم میخوان این بازی رو هم نشون ندن یا .... !! ؟؟!!!!

امیدوارم مثل پارسال که 2 امتیاز از یونایتد عقب بودیم و 2-1 بردیم و یک امتیاز جلو افتادیم و آخر سر با همون 1 امتیاز اختلاف قهرمان شدیم امسال هم همین اتفاق بیفته ..

هر چند کار سختی داریم تو اولدترافورد ولی به هر حال اگه چلسی میخواد قهرمان بشه باید این بازی رو ببره. اگه هم یونایتد ببره که دیگه قهرمانیش 99.9 درصد خواهد بود

در کل هر تیمی این فینال رو ببره حقش قهرمانی خواهد بود ...

یه تشکر ویژه هم از آرسنال حداقل تنور لیگ کمی داغ شد !
من حواسم نبود فکر کردم دو تا بازی دیگه مونده می خواستم بگم که اشتباهه اگه منچستر مساوی هم کنه قهرمانه! :دی
ایول خیلی عالیه اگه منچستر رو ببریم روحیه می گیریم صد در صد اون دو تا بازی دیگه رو می بریم و تازه تفاضل گل رو هم بهتر می کنیم تا منچستر به اونم نرسه چون الان تفاضل گل هر دو تیم 38 هستش که یکمی خطریه

آخ گفتیا ! یعنی از دست این بشر به سرحد جنون رسیده بودم !!

دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار !

دقیق یادم نیست بعد از کدوم بازی بود اما حدس میزنم بعد بازی من سیتی - چلسی تو استمفوردبریج بود که سیتی 4-2 برد !
کلا هر کی یه بار توی عمرش اینو باید تجربه کنه
گزارش خیابانی یا یه نفرو کلی می خندونه یا اینکه کلی عصبانی می کنه. دیگه حد وسط نداره و یکی از این دو تا ست!

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2011, 23:12
خخخخخخ که چقدر امروز خوشحال شدم :دی
نمیدونید امروز بازی رو از باغ اقاجونم با تلوزیون پارس (از این قدیمی گنده ها :دی) دیدم :دی
سوت پایان که زده شد جیغ زدم :دی
----------------------

ولی باید منتظر بازی چلسی-منچستر باشیم..........اون بازی همه چیز رو تا حدی مشخص میکنه
خیلی استرس دارم ......

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

تورو خدا جلوی من اسم جوات رو نیارید :2:

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

تورو خدا جلوی من اسم جوات رو نیارید :2:

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2011, 23:36
ای جونم تری....ای جونم تعصب.....ای جونم کاپیتان :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B8IC0.jpg

گرافيكار
01-05-2011, 23:58
خب ليورپول برد اما اين سيتي نباخت
برد رو تبريك ميگم به ليورپوليها به خصوص LiverBarca عزيز
اين ليورپول اگر بازيكناي اصليش رو حفظ كنه و دو سه تا بازيكن خوب بگيره فصل بعد لقمه گلوگيري ميشه

mjorh
02-05-2011, 12:53
پنالتي روي مايكل جونم كه خيلي واضح بود ، هيچ كدومتون ازاون حرف نزديد !! فرگوسنم به اون صحنه خطا روي مايكل (اوون) اعتراض كرده

Hamid Hamid
02-05-2011, 13:44
ای جونم تری....ای جونم تعصب.....ای جونم کاپیتان

عزيزم حداقل به يكي افتخار كن كه آدم باشه ... نه كسي كه به دوستش خيانت كنه !!

من ضد چلسي نيستم به خدا ... چلسي رو هم دوست دارم به خاطر عمو Anelka از مهاجمان تيم ملي فرانسه در جام جهاني 98 !

مثلا از فرانك لمپارد حرف بزنيم خيلي خوبه ...

البته ببخشيد من دخالت كردم دوست من ... وحيد Vahidgame منو ميشناسه ... فقط ميگم ورزش و ورزشكار بودن چيزي غير از اونيه كه امثال جو كول و جان تري و وين روني و كريس رونالدو هستند !!

پ.ن:منچستر هم ديروز جلو آرسنال گند زد !!

L.A.M.P.A.R.D
02-05-2011, 14:00

من ضد چلسي نيستم به خدا ... چلسي رو هم دوست دارم به خاطر عمو Anelka از مهاجمان تيم ملي فرانسه در جام جهاني 98 !

البته ببخشيد من دخالت كردم دوست من ... وحيد Vahidgame منو ميشناسه ... فقط ميگم ورزش و ورزشكار بودن چيزي غير از اونيه كه امثال جو كول و جان تري و وين روني و كريس رونالدو هستند !!

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ....ﺩﺭﺳﺘﻪ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﺮﯼ ... ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﻧﺴﺖ ﻃﻠﺐ ﺑﺨﺸﺶ ﮐﺮﺩ. ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺧﻮﺩﻩ ﺍﻭن ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺮﯾﺞ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺷﺘﻪ :ﺩﯼ
ﺗﺎﺯﻩ ، ﺍﯾﻨﺎ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﺑﻪ ﺗﻌﺼﺐ ﻭ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺑﻮﺩﻥ ﯾﻪ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺩﺍﺭﻩ ؟
)ﻟﻤﭙﺎﺭﺩ ﮐﻬﻦ ﻧﻔﺴﻪ ﻣﻨﻪ:ﺩﯼ(

LiverBarca
02-05-2011, 14:35
خب ليورپول برد اما اين سيتي نباخت
برد رو تبريك ميگم به ليورپوليها به خصوص LiverBarca عزيز
اين ليورپول اگر بازيكناي اصليش رو حفظ كنه و دو سه تا بازيكن خوب بگيره فصل بعد لقمه گلوگيري ميشه
ممنون........:11:
راسش در مورد بازیکن هم باید بگم من از این اسپرینگ متنفرم ولی نمیدونم چرا تو ترکیب اصلی قرار میده اینو...:2:

mjorh
02-05-2011, 18:43

بات موافقم ، جدا از اين كه مايكل(اوون) هيروي منه ، يكي از با اخلاقترين بازيكناي دنياس چه تو زمين چه بيرون ، تعداد كارتاي زردش به تعداد انگشتاي دستم نميرسه ، بيرونم كه مشخصه

mjorh
02-05-2011, 18:55
Manchester United boss Sir Alex Ferguson insists they deserved a penalty ahead of Arsenal in yesterday's defeat.
In regards the two penalty calls regarding Nemanja Vidic's possible handball and Gael Clichy's trip on Michael Owen, the manager felt the Reds didn't get the rub of the green.
"I think the first one is difficult for anybody to see," he asserted on MUTV. "That mere flick of the ball, a touch, you don't expect the linesman or referee to see that.
"[Owen's was a ] clear penalty kick as far as I'm concerned. He's definitely brought down but we're not going to get decisions in big games I'm afraid.
"I think we were unlucky bearing in mind I don't think Edwin van der Sar made a save. Arsenal play lovely, nice football but never looked like scoring to be honest. When we made a substitution, taking Anderson off, Ji didn't adjust to it immediately and still went to the left-hand side which freed to Ramsey to score.
"It was the only weakness in our play - giving that goal away."

shutdown
02-05-2011, 19:18
Manchester United boss Sir Alex Ferguson insists they deserved a penalty ahead of Arsenal in yesterday's defeat.
In regards the two penalty calls regarding Nemanja Vidic's possible handball and Gael Clichy's trip on Michael Owen, the manager felt the Reds didn't get the rub of the green.
"I think the first one is difficult for anybody to see," he asserted on MUTV. "That mere flick of the ball, a touch, you don't expect the linesman or referee to see that.
"[Owen's was a ] clear penalty kick as far as I'm concerned. He's definitely brought down but we're not going to get decisions in big games I'm afraid.
"I think we were unlucky bearing in mind I don't think Edwin van der Sar made a save. Arsenal play lovely, nice football but never looked like scoring to be honest. When we made a substitution, taking Anderson off, Ji didn't adjust to it immediately and still went to the left-hand side which freed to Ramsey to score.
"It was the only weakness in our play - giving that goal away."
بخونید و از صحبت های یک مربی متشخص لذت ببرید:40:

pcforlife
03-05-2011, 15:32
مثه اینکه هاوارد وب قراره داوری یونایتد - چلسی رو به عهده بگیره... (چه عجب!!):31:

L.A.M.P.A.R.D
03-05-2011, 16:20
ﺍﯾﻮﻝ :ﺩﯼ
ﺧﯿﻠﯽ ﻭﻗﺖ ﺑﻮﺩ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻣﺶ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ ﻭﺏ ﻭ! ﮐﺠﺎ ﺑﻮﺩ ؟:ﺩﯼ
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﮐﻤﮏ ﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢ ﻣﺎ ﺑﻮﺩ ، ﺭﯼ ، ﺍﻻﻥ ﮐﺠﺎﺳﺖ؟

L.A.M.P.A.R.D
03-05-2011, 16:28
ﻣﺜﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ۳۵ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﯾﻮﺭﻭﯾﯽ ﺩﺍﺩﻩ .....ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺑﺮﻩ ﺗﺎ ﺳﺎﻝ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺭ ﺣﺪﻩ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﭼﻠﺴﯽ ﺑﺎﺷﻪ :ﺩﯼ :دی
ﺭﻭﻣﺎﻥ ﺍﺑﺮﺍﻣﻮﯾﭻ ﻫﻢ ۸۰ﻣﻠﯿﻮﻥ ﭘﻮﻧﺪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ .....ﯾﺴﺴﺴﺴﺲ:دی

mohsen_gh1991
03-05-2011, 19:54
ﻣﺜﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ۳۵ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﯾﻮﺭﻭﯾﯽ ﺩﺍﺩﻩ .....ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺑﺮﻩ ﺗﺎ ﺳﺎﻝ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺭ ﺣﺪﻩ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﭼﻠﺴﯽ ﺑﺎﺷﻪ :ﺩﯼ :دی
یه قول خودتون در حد رقابت با چلسی نبود ولی تو لیگ قهرمانان دبل کرد اگه بخواد قوی تر بشه که دیگه هیچی.:31:

shutdown
03-05-2011, 20:15
رو چه حسابی این خبر رو دادی امیر؟؟؟کدوم منبع؟؟؟
من که تو هر سایتی رفتم همچین خبری ندیدم...

L.A.M.P.A.R.D
03-05-2011, 20:22
ﻭﺭﺯﺵ ۳ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﻮﻥ :)

mjt10063
03-05-2011, 21:43

همین ورزش 3 خودمون
که به خاطرش دارن سایت های که نتایج آنلاین میده رو قیلتر میکنند
:2::2::2:

shutdown
03-05-2011, 21:59
من به این خبر گزاری ها اعتقاد ندارم....خبرش هست که منچستر دنبال اسنایدر رو شدید تر از قبل گرفته اما پیشنهاد رسمی با قیمت رو اگه کسی تو سایت های معتبر دیده بزاره

pandora tomorro
03-05-2011, 22:00
خاک بر سر Fa که داور بازیه 1شنبه رو وب گزاشته....

pcforlife
03-05-2011, 22:04
حداقل از امثال اتکینسون و فوی و داد خیلی بهتره!!

shutdown
03-05-2011, 22:04
بهونه ها شروع شد!!!!
دیگه با اون همه افتضاح داوری که واسه منچستر هم تیم داوری هم FA چه واسه انتخاب داورها چه محرومیت ها دیگه انتظار نداشته باش به نفع یونایتد بگیرن....بزار ببازین بعد بیاد بگید هاوارد جون یونایتدیه:دی

L.A.M.P.A.R.D
03-05-2011, 22:28
ﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎ ....ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ ﺩﺍﻭﺭ ﺧﻮﺑﯿﻪ ،ﻭﻟﯽ ﯾﮑﻢ ﺑﺎ ﺗﺮﯼ ﺑﺪﻩ ﻓﻘﻂ :دی

*M!L4D*
03-05-2011, 22:55
انگار نه انگار این وب داور فینال ورلدکاپ بوده ... اتکینسون داور می بود خیالتون راحت میشد ؟:دی
در کل از یوفا انتقاد کنید قابل پذیرشه ولی fa که همیشه یارو یاورتون بوده :دي

30vil
05-05-2011, 18:54
تيم فوتبال چلسي براي دسترسي به ستارگان مورد نيازش 80 ميليون پوند تصويب كرده است.
به نقل از روزنامه سان، رومن آبراموويچ، ‌مالك ميلياردر روسي اين تيم ليگ برتري از ران گورلاي، مدير تجاري‌اش خواسته فهرست خريدي از بازيكنان مورد نظر را تهيه كند. يك مقام مرتبط با آبي‌هاي استامفوردبريجي اظهار داشت: رومن اكنون خواهان ساختن تيمي است كه زيباترين فوتبال ممكن را بازي كند.او خواهان بازي روبه جلو و پرگل است. ترجيح مي‌دهد به جاي يك بر صفر، تيمش 4 بر 3 برنده شود. براي اين منظور بودجه‌اي كلان را اختصاص داده است.

براين اساس پس از آنكه اين مالك متمول تيم لندني در زمستان گذشته 73 ميليون پوند بابت استخدام فرناندو تورس از ليورپول و ديويد لوئيس از بنفيكا پرتغال هزينه كرد، مي‌كوشد اين رقم را براي جذب يك بازي‌ساز تمام عيار، يك بازيكن توانمند در جناحين و يك مدافع راست صرف كند.

مطابق اين گزارش در صدر فهرست خريد آبي‌ها، نام سه بازيكن بزرگ همچون سسك فابرگاس (آرسنال)، گرت بال (تاتنهام) و گريگوري فان‌درويل (آژاكس آمستردام) ديده مي‌شود.
در صورتي كه چلسي براي تامين نيازش سه نامزد فوق را به عنوان خريدي جديد، نتواند جذب كند، آنوقت سه نامزد ديگر معرفي مي‌شوند كه نام دو تن از آن‌ها وسلي اسنايدر از اينترميلان ايتاليا و توماس مولر از بايرن‌مونيخ آلمان مشخص شده است.

L.A.M.P.A.R.D
05-05-2011, 21:53
ﻣﻨﺒﻊ ﺧﺒﺮ ﻣﻌﺘﺒﺮ ؟
ﺍﮔﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ......:دی

pcforlife
05-05-2011, 22:58
من حاضرم چلسی خرید کنه... ولی این سیتی بدون بازیکن بمونه!! لامصب مثه اینکه چشم طمع رو کاکا داره!:31:

30vil
05-05-2011, 23:13
ﻣﻨﺒﻊ ﺧﺒﺮ ﻣﻌﺘﺒﺮ ؟
ﺍﮔﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ......:دی

بله منبع topnew اینم تیتر جالب خبر :31:

Abramovich will give Chelsea 80 million pounds on "s*xy football"

The owner of English soccer club Chelsea, Roman Abramovich will allocate 80 million pounds (about 90 million euros) to buy new players. Abramovich wants to strengthen the structure so that the team showed a spectacular game, which he calls "s*xy football", writes newspaper The Sun.
As told The Sun a source at Chelsea, Abramovich's more pleased with the victory with a score of 4:3, won in dramatic and spectacular fight than the victory with a score of 1:0 in boring matches. Dedicated to the strengthening of the money will be spent during the summer dozayavok.

It is planned that Chelsea would buy a creative midfielder, quick wingers and wing back. The main objectives of the club are said to transfer midfielder Arsenal's Cesc Fabregas, the midfielder at Tottenham defender Gareth Bale and Ajax Gregory van der Wiel.

Among other players who can become a novice Chelsea, said Wesley Sneijder, Thomas Mueller, Adam Johnson, Ashley Young, Luka Modric and Andrei Arshavin.

"S*xy football", which, according to the source The Sun, said Abramovich, in different years, the game was called the Dutch national team

LiverBarca
05-05-2011, 23:21
این زلاتان رو چطوری میشه اورد انفیلد؟؟؟؟؟:31:

nimakarimi95
05-05-2011, 23:34
بياد هم كاري نمي تونه بكنه:31:

LiverBarca
05-05-2011, 23:36
میدونم،فقط میخوام تو لباس لیور ببینمش!!!:31:

nimakarimi95
05-05-2011, 23:38
راستي چه جوري ميشه فابرگاس رو اي بارسا جذب كنه

nimakarimi95
05-05-2011, 23:43
كسي نمي دونه ليورپول چي ميخواد بخره...

بردیا
05-05-2011, 23:57
و توماس مولر از بايرن‌مونيخ آلمان مشخص شده است.

فكر ميكنم براي خيليا تو فوتبال هنوز جا نيفتاده كه بايرن باشگاهي نيست كه ستاره هاشو بفروشه

30vil
06-05-2011, 00:05
فكر ميكنم براي خيليا تو فوتبال هنوز جا نيفتاده كه بايرن باشگاهي نيست كه ستاره هاشو بفروشه

پول لامصب هر کاری میکنه:31:

بردیا
06-05-2011, 00:10
پول لامصب هر کاری میکنه:31:

اگه قرار بود جواب بده درباره بالاك،ريبري،لام،شواين اشتايگر و در پايان همين گومز كه چلسي تو ژانويه ميخواست 42ميليون يورو بخرتش جواب ميداد.

30vil
06-05-2011, 00:18
اگه قرار بود جواب بده درباره بالاك،ريبري،لام،شواين اشتايگر و در پايان همين گومز كه چلسي تو ژانويه ميخواست 42ميليون يورو بخرتش جواب ميداد.

بالاک سال 2006 از رئال و منچستر و چلسی پیشنهاد داشت اما اومد چلسی دیگه

بردیا
06-05-2011, 00:51
بالاک سال 2006 از رئال و منچستر و چلسی پیشنهاد داشت اما اومد چلسی دیگه
البته به عنوان بازيكن آزاد اومد و بايرن قبلش حاضر نشده بود كه بفروشتش و تا اخرين روز قراردادش تو تيم نگهش داشتن و ازش استفاده كردن.

farhad07
06-05-2011, 01:00
خب به امید پیروزی چلسی بزرگ !!!!!

farhad07
06-05-2011, 01:07
یه سوال تو بازی با شانچستر مگه دروگبا و تری محرومن چون یکی بهم گفت که محروم شدن ؟؟؟

*M!L4D*
06-05-2011, 06:35
یه سوال تو بازی با شانچستر مگه دروگبا و تری محرومن چون یکی بهم گفت که محروم شدن ؟؟؟

نمی دونم این جا رو با کجا اشتباه گرفتی :27:... اما اینجا به هیچ تیمی توهین نمی کنیم .:5:
اون توهینتم میزارم به حساب قدرت منچستر :دی

pcforlife
06-05-2011, 10:03
چه فشار و استرسی!:31:
(با کمال احترام به اشکان، امیر و وحید عزیز)

swamp
06-05-2011, 10:57
محروم هم نباشند اتفاق خاصی نخواهد افتاد زیاد ذهنت رو درگیر این مسائل نکن!:21: