PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

vahidgame
18-03-2011, 15:16
اصلا دوس نداشتم چلسی و منچستر توی لیگ قهرمانان به هم بخورن خیلی حیف شد
از همین الان به دوستان منچستری تسلیت عرض می کنم :41::31:

pcforlife
18-03-2011, 15:28
میگم تو لندن قراره اتکیینسون داورتون باشه اینقدر خوشحالی وحید جون!:31::46:
ولی در مجموع چون فینال تو ومبلی هست نمیتونم تصور کنم تیم غیر انگلیسی ای قهرمان بشه...
(البته جز اینتر):31:

shutdown
18-03-2011, 17:26
دم دروازه میدن عدس پلو چلسی تیمت رو بردارو برو:31::39::31::46:
نه ولی خداییش میگم...هر کدوم از این 2تا برن بالا ابروی فوتبال انگلیس رو حفظ میکنند..چون هر دو تیم رو خوب میشناسم...البته یونایتد یکم بیشتر ابرو رو حفظ میکنه...یونایتد تو CL شخصیت متفاوتی داره

30vil
18-03-2011, 17:31
باز پلاتینی رفت تو کاره این که تا می تونه انگلیسیا رو حذف کنه .چقدر این آدم به این لیگ و تیم های انگلیس حسودی می کنه!

*M!L4D*
18-03-2011, 18:17
یه ویدئو جالب از بالوتلی تو تمرینات سیتی ... سرشار از هوش ــه این بشر ... :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

flatrish
18-03-2011, 18:32
لیست بازی ها + اگه بتونیم مرحله بعد بریم.Away/ Home

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه جون سالم به در برد؟:31:

vahidgame
18-03-2011, 18:44
میشه جون سالم به در برد؟
به نظر من حداقل یه جام از این دو جام رو چلسی مانع قهرمانیتون میشه :31:
چلسی هم بازی هاش نسبتا سخته :

جالبه سه بار با منچستر بازی داره و به خاطر همین فکر کنم این تاپیک خیلی داغ بمونه

Ezel
18-03-2011, 18:45
ولی چیزی که راجع به سیتی مشخصه اینه که نمیشه یه شبه ره صد ساله رو با خرید های گزاف طی کرد...

و هم چنین چیزی که نمیشه خرید شخصیت قهرمانی هست ، اون هم با حضور BIG4 .

pcforlife
18-03-2011, 20:54

میلاد! ترکیدم از خنده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وااااای‏ی‏ی!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shutdown
18-03-2011, 21:00

واااایییی...پسر عجب خنگی هست این بالوتلی:31::16::16::16::16:

pcforlife
18-03-2011, 21:26
لیست بازی ها + اگه بتونیم مرحله بعد بریم.Away/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Home

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه جون سالم به در برد؟:31:
شدنش که میشه! :31: مشروط بر اینکه دیگه بیش از این مصدوم ندیم و مصدوم هامون هم برسن و مهمتر از همه! رو بازی های خارج از خونمون، تا تمام قوا بازی کنیم... الان بزرگترین ضعف منچستر عدم موفقیت های پیاپی در بازی های خارج از خونست! تو OT خدا رو شکر عالی نتیجه گرفتیم...اما بازی های خارج از خونمون اصلا چنگی به دل نمی زنه...:41:

به نظر من چند بازی فوق العاده اهمیت داره واسه یونایتد:

1- بازیمون با سیتی در اف ای کاپ! یعنی این بازی هم از لحاظ روحی میتونه فوق العاده مثبت باشه و هم خدایی نکرده میتونه افتضاح منفی باشه. خیلی خیلی خیلی مهمه!!
2- بازی خارج از خونمون در امارات با آرسنال واقعا سخته! تیمی که جز پریمیر لیگ چشم به جام دیگه ای نداره و بازی رفت رو هم باخته برای پیروزی میاد با فشار تماشاگراش! این بازی خیلی خیلی سخته!!
3- بازیمون مقابل چلسی در OT در EPL. این بازی بدون شک بازی سرنوشت سازی برای قهرمانی منچستر هستش... طبیعتا تحت تاثیر از CL خواهد بود... حدس من اینه که چلسی تو این بازی برای انتقام خواهد اومد... اینکه میگم انتقام بابت اینه که این فصل چلسی هنوز تو OT بازی نکرده و تو رقابت های اروپایی منچستر تو خونه خیلی قویه! جو استمفوردبریج رو هم تجربه کرده... طبیعتا یونایتد یه پله از چلسی جلوتره و با توجه به شرایط این فصل روی کاغذ شانس بیشتری برای صعود داره... حالا اگه تیم صعود کننده رو منچستر بدونیم، چلسی تو بازی لیگیش بدون شک برای برد به OT میاد... اون بازی دوبله سخت میشه...
در کل نتیجه این سه بازی با چلسی به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست و خیلی خیلی مبهمه!

بی باک بی بال
18-03-2011, 21:46

یاد بازیکنان ایرانی افتادم :31:

mjt10063
18-03-2011, 23:49
من که هیچ اعتمادی به این رای گیری ندارم
به نظر من
اینها میخوان به قول خودشون یه ال کلاسیکو دیگه داشته باشن

خیلی ناراحت شدم که چلسی با من یونایتد با هم افتادن
ولی اگر هر کدومشون که میتونه قهرمان بشه ایشالا بره بالا
و این کاپ پر ارزش رو بیاره به لیگ ی گه واقعا لیاقتش رو داره

MORINIO
19-03-2011, 02:48
بالایی تایید میشه شدید !

mjt10063
19-03-2011, 18:51
مذاکره آرسنال با بارسا برسرسسک

رسانه های انگلیسی در گزارشهایی به نکته ای که گل دات کام چند ماه پیش اعلام کرده بود، اذعان کرده اند. آرسنال در حال مذاکراه با سران بارسلونا برای انتقال سسک فابرگاس با مبلغی در حدود 45 میلیون یورو است.
سایت گل- آرسن ونگر، مربی آرسنال در صحبتهایی با اسکای سپورتس به این نکته اشاره کرد که هیچ یک از ستاره های جوانش در پایان رقابتهای این فصل آرسنال را ترک نخواهد کرد و دست کم نهایت تلاشش را برای محقق ساختن این اتفاق انجام خواهد داد.

مربی فرانسوی آرسنال درمورد سسک فابرگاس هم صحبت کرد و گفت:« آرسنال به سسک نیاز خواهد داشت.حرفم را باور کنید، سسک بازیکن ویژه ای است؛ او استثنایی است و می خواهیم او را در تیممان داشته باشیم.»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با وجودی که ونگراصلا نمی خواهد که سسک از تیمش برود، ولی مهمترین نکته خواسته و میل خود بازیکن و توافقی است که در پایان فصل گذشته به عمل آمده. تمام شایعات منتشره گویای آن است که سسک فابرگاس می خواهد به بارسلونایی که در رختکن آن تیم عمر فوتبالی اش را آغاز کرد بازگردد.

از همین رو اکنون اطلاعات درز کرده از امیریتس آنقدر زیاد شده است که رسانه های انگلیسی در گزارشهایشان اعلام کرده اند که سران آرسنال مذاکرات برای انتقال سسک به رختکن بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی و با رقمی منطقی (در حدود 45 میلیون یورو) را آغاز کرده اند.

سسک فصل گذشته به درخواست مربی اش برای ادامه حضور در رختکن آرسنال احترام گذاشت و در امیریتس ماند ولی به نظر می رسد که باید منتظر انتقال او به بارسلونا باشیم.

گویا چند ماهی است که این ستاره اسپانیایی با سران بارسا به توافق رسیده و تنها به اندکی زمان برای توافقات نهایی سران دو باشگاه و بعد از آن رسمی شدن این انتقال نیاز است.

بکام :چیچاریتو اگر می خواهد درترکیب ثابت باشد،باید توانایی هایش را نشان دهد

ستاره سابق یونایتد به تمجید از ستاره مکزیکی این تیم پرداخته
سایت گل- دیوید بکام ستاره سالهای نه چندان دور باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی زبان به تمجید از خاویر ارناندس، ستاره جوان و مکزیکی منچستریونایتد گشوده است. ارناندس در اولین فصل حضورش در یونایتد یکی از ستاره های تیم فرگوسن بوده و عملکردی استثنایی را به نمایش گذاشته است

بکام پس از جلسه تمرینی روز جمعه اش با تیم گلکسی به خبرنگاران گفت:« چیچاریتو وقتی بازی می کند، فوق العاده است. او گلزنی می کند و از فرصتها بهره می برد و به شدت برای تیم تلاش می کند. از تماشای نمایش اوواقعا خوشحالم. خیلی لذت بخش است که ببینی که بازیکن جوانی تا این حد خوب است، بازیکنی که از یک منطقه دیگری از دنیاست. پیوستن به یونایتد و ارائه چنین نمایشی واقعا استثنایی است.»

بکام معتقد است که ارناندس باید یادبگیرد تا جایش را در ترکیب اصلی تیم بیابد؛چرا که فرگوسن به بازیکنانی که آماده نباشد بازی نمی دهد:«اگر سرالکس فرگوسن متقاعد نشود که او بازیکن خوبی است، مطمئن باشید که او در ترکیب تیم قرار نمی گیرد و به گل نخواهد رسید. او هر وقت بازی می کند،حرفهای زیادی برای گفتن دارد. بدون شک مربی تیم به او باور دارد و برای ارناندس آرزوی موفقیت می کنم. »

بکام در بخش پایانی صحبتهایش نصیحتی هم برای ستاره جوان داشت:« از بازی کردن در یونایتد لذت ببرد.یونایتد بهترین تیم دنیاست.»

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

پانوشت : به نظر من سسک موقع بازی با بارسا هم همچین خوب ظاهر نشده بود(نظر شخصی)
نمیدونم احساس میکردم از اعماق دلش بازی نمیکرد

zahedy2006
19-03-2011, 20:01
آرسنال عملا تموم شده هست ...
الان هم 2 بر صفر از وست برومویچ عقبه !!
وست برومویچ تیم هفدهمه !!

الان شد 2-1
البته سسک نیست

حالا شد 2-2
اختلاف به 5 امتیاز رسید

smallfrank
19-03-2011, 20:27
تبریک خدمت منچستری های عزیز...:40::11:

shutdown
19-03-2011, 20:33
اینم از عیدی یونایتدی ها و برباتوف...بسی شادم ولذب میبرم....عید هم تبریم میگم به همه دوستان گلم:11::31:

*M!L4D*
19-03-2011, 20:42
قلبمون اومد تو دهنمون باو ... چقدر مدافعای بولتون قوین ... تبریک :40:

mohsen_gh1991
19-03-2011, 20:43
خب منچستر ده نفره هم برد..دمش گرم..نانی هم برگشت دیگه تمومه منچستر قهرمانه

mjt10063
19-03-2011, 20:57
اولا تبریک میگم به دوستان
میگم یه کلیپ از اخراج امروز منچستر برای فدراسیون فوتبال اینگلیس بفرستیم و عنوانش رو بزاریم
بدون شرح
:5::5::5::5:

بلکه داوراشون یاد بگیرن کجا اخراج داره و کجا کارت زرد
:18:

مگه قرار نبود سر الکس از بعد بازی با بلتن محروم بشه
راهی نداره تخفیف بخوره
این طوری خیلی بده واسه تیم

flatrish
19-03-2011, 21:08
وای چقدر حال داد این برد دم عیدی:8::26:تبریک به همه یونایتدی ها

vahidgame
19-03-2011, 22:17
تبریک :دی
با توجه به بازی های پیشرو من میگم باز شانس چلسی برای قهرمانی از آرسنال بیشتره
من میگم شانس منچستر و چلسی و آرسنال برای قهرمانی به ترتیب 50 % و 26 % و 24 % هستش
آرسنال داره هی الکی امتیاز از دست میده

mohsen_gh1991
19-03-2011, 23:07
با توجه به بازی های پیشرو من میگم باز شانس چلسی برای قهرمانی از آرسنال بیشتره
من میگم شانس منچستر و چلسی و آرسنال برای قهرمانی به ترتیب 50 % و 26 % و 24 % هستش
آرسنال داره هی الکی امتیاز از دست میده من میگم 90 منچستر 7 ارسنال 3 چلسی.:31:

Alireza.M67
20-03-2011, 00:07
چقدر گل برباتوف چسبید .
بعد از مدتها بعد از گل فریاد کشیدم :8:

Alireza.M67
20-03-2011, 00:12
بکام در بخش پایانی صحبتهایش نصیحتی هم برای ستاره جوان داشت:« از بازی کردن در یونایتد لذت ببرد.یونایتد بهترین تیم دنیاست.»

:40::40::40:
فقط بکهام
فقط منچستر یونایتد

30vil
20-03-2011, 21:25
چلسی 2-0 من سیتی رو برد :8:

MORINIO
20-03-2011, 21:26
چلسی 2 -0 سیتی

ای جان ! این سیتی رو بردیم بعد مدتها !

چه حالی داد دم عیدی ...

کیا هم گل زدن ! داوید لوئیز و رامیرس ...

بازم تبریک به همه چلسیایی ها و همچنین تبریک ویژه عید نوروز به بر و بچه های این تاپیک :40:

vahidgame
20-03-2011, 21:27
مبارک باشه دوستان :40:
قهرمانی از آن ماست

smallfrank
20-03-2011, 21:29
تبریک به هواداران چلسی :11:
+
این لوئیز عجب دفاع چارچوب شناسیه...:31:

30vil
20-03-2011, 21:31
چه میکنه کارلتو نیمه دوم چه تعویضهایی کرد

با این بازی راحت منچستر رو تو اولترافورد هم میبریم :5:

لوییز 1 گل دیگه هم برا منچستر گذاشته کنار:33:

Stream
20-03-2011, 21:40
این سوارز چه گلی زد!

تورس که در تولد 27 سالگیش هم نتونست گلزنی کنه، عجیبه تا پارسال چه مهاجمی بود امسال چی شده... مشکلش بیشتر باید روانی باشه وگرنه امسال مشکل مصدومیت خاصی هم نداشته. همینطوری ادامه بده شاید آینده ای مثل زلاتان (انتقال ارزون قیمت به یه تیم دیگه) در انتظارش باشه. امیدوارم زودتر برگرده به روال گلزنی سابقش.

nw_nk
23-03-2011, 00:18
وین رونی: رویای من پیشی گرفتن از آمار قهرمانی‌های لیورپول است

ملی‌پوش انگلیسی می‌خواهد تیمش به قهرمانی نوزدهم در لیگ برسد.

سایت گل – وین رونی گفته می‌خواهد بخشی از تیم منچستریونایتد باشد که از لیورپول پیشی می‌گیرد.

دو باشگاه 18 قهرمانی در لیگ کسب کرده‌اند، و یونایتد با برتری پنج امتیازی در صدر جدول احتمالا به قهرمانی نوزدهم می‌رسد و به تنهایی رکورد بیشترین قهرمانی در لیگ را از آن خود می‌کند.

رونی که در جوانی طرفدار اورتون بود و پدیده این تیم به شمار می‌رفت گفته: «این چیزی است که بسیار به آن فکر می‌کنم.

من از شهر لیورپول آمده‌ام و به عنوان طرفدار اورتون بزرگ شدم و حضور در تیمی که رکورد لیورپول را پشت سر می‌گذارد بسیار عالی است.»

2011/3/22

مالکان منچستریونایتد 109 میلیون پوند ضرر کردند

خانواده گلیزر به دلیل بازپرداخت بدهی این ضرر را متحمل شده‌اند.

سایت گل – مالکان منچستر یونایتد 108.9 میلیون پوند در سال منتهی به 30 ژوئن 2010 ضرر کرده‌اند.

شرکت Red Football Joint Venture که مالک باشگاه منچستریونایتد است، یک سال پیش‌تر به دلیل فروش 80 میلیون پوندی کریستیانو رونالدو به رئال مادرید 21 میلیون پوند سود کرده بود.

این ضررها به دلیل آن بوده که منچستریونایتد از فروش بازیکنانش درآمدی نداشته و 30 میلیون پوند بازپرداخت بدهی داشته.

حساب‌های منچستریونایتد در ماه اکتبر نشان از 83.5 میلیون پوند بدهی دارد.

البته دیوید گیل، مدیر اجرایی منچستریونایتد گفته آینده باشگاه امن است.

2011/3/22

starblue7750
23-03-2011, 10:13
چه میکنه کارلتو نیمه دوم چه تعویضهایی کرد

با این بازی راحت منچستر رو تو اولترافورد هم میبریم :5:

لوییز 1 گل دیگه هم برا منچستر گذاشته کنار:33:

کاش منچستر رو هم ببرید :40:
آرسنال بشه قهرمان :27:

shutdown
23-03-2011, 11:27
کاش منچستر رو هم ببرید :40:
آرسنال بشه قهرمان :27:
بچه ها گفتن سر سال ارزو کنید براورده میشه...نگفتن که تا این حد رویاها رو پیش بکشید:31:
مطمئن باشید منچستر قهرمان میشه امسال....گرچه تو 3جام میحنگیم:46:

mjt10063
23-03-2011, 11:36
تبریک میگم اگر یه کم دیر شده
سال نو مبارک

مبارک باشه دوستان :40:
قهرمانی از آن ماست

جالب:31::31:

starblue7750
23-03-2011, 13:30
بچه ها گفتن سر سال ارزو کنید براورده میشه...نگفتن که تا این حد رویاها رو پیش بکشید:31:
مطمئن باشید منچستر قهرمان میشه امسال....گرچه تو 3جام میحنگیم:46:

جالب بود:40:
کجای این رویا هست:18:
خب چلسی وآرسنال منچستر رو ببرند:21:
و آرسنال بازی عقب افتادش رو هم ببره میشه قهرمان
حالا این رویا هست؟

pcforlife
23-03-2011, 14:15
جالب بود:40:
کجای این رویا هست:18:
خب چلسی وآرسنال منچستر رو ببرند:21:
و آرسنال بازی عقب افتادش رو هم ببره میشه قهرمان
حالا این رویا هست؟
رویا که نیست! همه چیز تو فوتبال ممکنه! ولی دقت کنید چلسی باید تو OT یونایتد رو ببره! یونایتدی که شکر خدا این فصل تو اولترفورد نباخته...:20:
آرسنال هم باید تو بازی عقب افتادش تاتنهام رو تو دربی لندن در وایت هارت لین ببره!
ضمنا به نظرم صحبت راجع به قهرمانی با وجود اینکه در اواخر فصل هستیم هنوز یه کم زوده (از طرف هر سه تیم) هنوز هشت نه بازی مونده و تو لیگی مثل پریمیر لیگ نمیشه خیلی زود پیش بینی کرد!:5:
چیزی که به شخصه منو هم خوشحال و هم نگران!:31: می کنه حضور یونایتد در سه جام هست که باعث میشه که ما همیشه ترکیب ثابتی رو از تیم نبینیم و بازیکنا بر حسب مسابقه به صورت چرخشی استفاده بشن و از اون سمت تیمی مثل آرسنال این شانس و داره که تمرکزش رو فقط در این جام که باقی مونده بزاره...:20:
در کل امیدوارم یونایتد قهرمانی شماره 19 رو هم بیاره و مثل سال 99 تریبل کنه.:20:
راستی فکر کنم هفته دیگه سیتی با لیورپول بازی کنه! بازیه دشمنان!!:27:
من که خودم امیدوارم که بازی مساوی بشه و به 4 امتیاز دود بشه بره!!:31: ولی از طرفی لیورپول ببره هم با توجه به شرایط جدول و بازی های آتی میتونه به ضرر آرسنال باشه! چون با برد لیورپول هم تاتنهام و هم خود لیورپول امیدوار میشن به حضور در اروپا! البته لیورپولی ها که دوست دارن کلا یه روز لندنی بشن! پس آرسنال نباید زیاد نگران اونا باشه!:31:
من که امیدوارم این فصل هم تاتنهام به CL برسه (با اینکه بازیه سختی هم چند وقت دیگه تو خون سیتی دارن)... سیتی به لیگ قهرمانان برسه دیگه خدا رو بنده نیست و مالکاش ناجور جوگیر میشن!:31:
یاعلی:11:

L.A.M.P.A.R.D
23-03-2011, 15:06
چلسی میخواد بترکونه فکر کنم....کلی خرید مد نظرشه....سرخیو ، اگئرو ، کاکا ، اسنایدر ، اون بازیکن اورتون

mjt10063
23-03-2011, 15:23
چلسی میخواد بترکونه فکر کنم....کلی خرید مد نظرشه....سرخیو ، اگئرو ، کاکا ، اسنایدر ، اون بازیکن اورتون

می خواد کجا رو بترکونه ها:31::31:

این همه بازیکن دارین بازم می خواین بخرین خسته نمیشید:46:
قهرمانی رو به تیمی که بیشترین بازیکن رو داره که نمیدن:5:

به یه تیمی میدن مثل :40:شیاطین سرخ:40:

که ...:21:

L.A.M.P.A.R.D
23-03-2011, 15:55
می خواد کجا رو بترکونه ها:31::31:

این همه بازیکن دارین بازم می خواین بخرین خسته نمیشید:46:
قهرمانی رو به تیمی که بیشترین بازیکن رو داره که نمیدن:5:

به یه تیمی میدن مثل :40:شیاطین سرخ:40:

که ...:21:
جوری میگی خرید که انگار هر سال کلی بازیکن میخره..........بعد 3، 4 سال دو سه تا بازیکن خریدیما ، چشم دیدنشو ندارید شما ها ؟ :دی ....ای بابا:دی

شیاطین سرخ هم کم بازیکن نمیخره هاااااا؟:10:منتها به چشم نمیان

mjt10063
23-03-2011, 16:34
نه دیگه دوست عزیز

به این خرید های که به چشم نمیاد نمیگن
خرید
میگن استعداد یابی:5:
:20:

Amin-Nasim
23-03-2011, 19:28
رزشک :31::31:

OSEN
24-03-2011, 16:31
منچستریونایتد مانوئل نویر و رنه آدلر را زیر نظر دارد

منچستریونایتد به خرید دروازه‌بان‌های آلمانی علاقمند است.
به نوشته گاردین، اریک استیل به لورکوزن رفت تا بازی دو تیم بایر لورکوزن و شالکه را تماشا کند و از نزدیک عملکرد رنه آدلر، دروازه‌بان لورکوزن و مانوئل نویر، دروازه‌بان شالکه را ببیند.
این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود لورکوزن به پایان رسید.
هر دو دروازه‌بان مورد توجه یونایتد بوده‌اند، به ویژه نویر.
آدلر و نویر مدت‌ها با هم رقابت داشتند. یواخیم لو برای مسابقات جام جهانی، رنه آدلر را به مانوئل نویر ترجیح داد. البته آسیب از ناحیه دنده باعث شد آدلر جام جهانی را از دست بدهد و نویر از فرصت بهره برد و جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا تثبیت کرد.
یونایتد همچنین داوید دخئا از اتلتیکو مادرید و مارتن استکلنبرگ از آژاکس را زیر نظر دارد.

Manchester United Still Tracking Schalke's Manuel Neuer & Bayer Leverkusen's Rene Adler - Report

.

nw_nk
24-03-2011, 20:59
گزارش روز: 23% سهام آرسنال به نام یک ایرانی!

فرهاد مشیری، یک تاجر ایرانی در سال 2007 بخشی از سهام باشگاه آرسنال را خریداری کرده است

سایت گل- اردوان فرهاد مشیری، تاجر 56ساله انگلیسی- ایرانی که سالهاست در زمینه تجارت استیل و انرژی شرکتهایی را در انگلیس و روسیه تاسیس کرده است، مدتی است که سرمایه گذاری جدیدی را آغاز کرده.

او و شریک تجاری اش (علی شیر عثمانوف)، که شرکت مشترکی را اداره می کنند، در آگوست سال 2007، 14.65% از سهام باشگاه فوتبال آرسنال را از نایب رئیس سابق باشگاه، «دیوید دین» خریداری نمودند.

در 18 سپتامبر سال 2007 بود که شرکت رد اند وایت (شرکت مشیری و شریکش)، سهام خود در آرسنال را به 21% افزایش داد و تنها 10 روز بعد و پس از آنکه مشیری در صحبتهایی اعلام کرد که دست کم 25% از سهام این باشگاه فوتبال را می خواسته، درصد سهام آنها به 23% افزایش یافت.

By Ghazal Ziari

2011/3/24

shutdown
25-03-2011, 10:27
منچستریونایتد مانوئل نویر و رنه آدلر را زیر نظر داردشخصا خیلی به نویر علاقه دارم...ولی چون المانی هست و تو زادگاه خودش بازی میکنه....شاید ترجیح بده پیش خانوادش بمونه...منظورم اینه که وقتی بایرن مونیخ دنبالش هست...امکان اومدنش به منچستر کمتر میشه....چون به هر حال بایرن هم یک تیم بزرگ هست و از همه مهمتر این که تو کشور خودش هست....ولی همه چی به نویر برمیگرده....که تحت تاثیر جو الیانز ارنا قرار بگیره و هو شدنش رو ملاک قرار بده....یا اینکه به بایرن بیاد....مبلغ هم تعیین کننده هست

nw_nk
27-03-2011, 16:04
ونگر: تعطیلات دیدارهای ملی به سود ماست

او می‌گوید برنامه فشرده دلیل حذف تیم او از سه رقابت بود.

سایت گل – آرسن ونگر گفته برنامه بازی‌های ملی باعث آسودگی طرفداران آرسنال پس از خروج از سه جام می‌شود.

آرسنال از لیگ قهرمانان و جام حذفی کنار رفت و در فینال جام اتحادیه شکستی عجیب مقابل بیرمنگام متحمل شد. آنها در لیگ برتر به دنبال قهرمانی هستند هرچند که اخیرا مقابل وست برومویچ در خطر سقوط دو بر دو متوقف شدند.

این مربی فرانسوی می‌گوید بازی‌های ملی باعث می‌شود بازیکنان آرسنال به چیزهای دیگری فکر کنند: «شاید این بازی‌ها به کمک ما بیاید و به بازیکنان فرصتی برای استراحت روانی بدهد. آنها سه هفته طاقت‌فرسا و پراضطراب را پشت سر گذاشتند.

شاید بد نباشد بازیکنان روی چیزی متفاوت تمرکز کنند و بعد بانشاط برگردند.»

ونگر همچنین گفت که چلسی هنوز امید قهرمانی دارد: «آنها در کورس هستند. آنها نیاز به برد در خانه منچستر دارند اما این بازی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. مهم این است که ما به پیروزی برگردیم و این همان چیزی است که نیاز داریم.»

2011/3/27

هری ردنپ: دیدارهای فوق العاده ای در پیش داریم

تاتنهام در لیگ برتر برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول می جنگد و در لیگ قهرمانان نیز باید به مصاف رئال مادرید برود.

سایت گل- هری ردنپ، سرمربی تاتنهام، مطمئن است که تیمش ماه های فوق العاده ای در پیش دارد.

تاتنهام در لیگ برتر برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول می جنگد و در لیگ قهرمانان نیز باید به مصاف رئال مادرید برود.

ردنپ در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه تاتنهام گفت:" بازی های برگی در پیش است و به همین دلیل به همه بازیکنان تیم نیاز دارم. نیاز است که همه بازیکنان آماده و سرحال باشند زیرا با افزایش تعداد بازی ها احتمال مصدومیت افزایش پیدا می کند، مخصوصا وقتی قرار است هر سه روز یک بار بازی کنیم.

بازی های فوق العاده ای در پیش داریم. دیدار مقابل رئال بسیار سخت است اما بازی فوق العاده ای خواهد بود.

هیچ بازی سانی وجود ندارد. همه دیدارها دشوار است. آرسنال و منچستریونایتد در هفته های پایانی برای قهرمانی می جنگند و بازی خارج از خانه مقابل ویگان نیز بسیار دشوار خواهد بود.

چلسی و منچسترسیتی نیز بار دیگر قدرت گرفته اند. این شرایط را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول دشوار تر می کند.

البته کاری که ما تاکنون انجام داده ایم دستاورد فوق العاده ای برای ما بوده است."

By Behnam Jafarzadeh

2011/3/27

nw_nk
28-03-2011, 13:27
تورس: فابرگاس خریدی عالی برای بارسلونا خواهد بود

مهاجم چلسی از این خرید حمایت کرده است.

سایت گل – فرناندو تورس، خرید جدید چلسی گفته سسک فابرگاس خریدی عالی برای بارسلونا خواهد بود، هرچند که به نظر او بارسا شاید به این هافبک نیاز نداشته باشد. او گفته است: «نمی‌دانم بارسلونا به راستی به بازیکنی مانند سسک نیاز دارد یا نه. همه چیز بستگی به پپ گواردیولا دارد و اوست که تصمیم می‌گیرد. راستش را بگویم، لالیگا را آن‌قدرها از نزدیک دنبال نمی‌کنم. اما بهتر ساختن تیمی مانند بارسلونا کار دشواری است و اگر سسک را بخرند چه کسی باید ذخیره شود؟ اما او بارسلونایی حقیقی است و خریدش عالی خواهد بود. سسک در انگلیس بیش از اسپانیا احترام می‌بینم، چون هرگز در اسپانیا بازی نکرده است. مردم او را یکی از سه بازیکن برتر حاضر در انگلیس می‌دانند. مطمئنم که او در بارسلونا هم بسیار عالی کار می‌کند، اما تکرار می‌کنم که به سختی بتوان بارسلونای فعلی را حتی بهتر هم کرد. در هر حال، این مشکل وفور نعمتی است که بسیاری از تیم‌ها رویایش را دارند.» گفته می‌شود پیشنهادی در حدود 50 میلیون یورو برای خرید فابرگاس کافی است، اما بارسلونا این مبلغ را برای این بازیکن 23 ساله نمی‌پردازد.

2011/3/28

استفن جرارد: خوشحالم پیشنهاد چلسی و رئال را رد کردم

باشگاه های چلسی و رئال مادرید در چند فصل اخیر تلاش زیادی کردند تا کاپیتان قرمزها را به خدمت بگیرند.

سایت گل- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، اعلام کرد از اینکه پیشنهاد سایر باشگاه های بزرگ اروپایی را رد کرده و در آنفیلد مانده، خوشحال است.

باشگاه های چلسی و رئال مادرید در چند فصل اخیر تلاش زیادی کردند تا کاپیتان قرمزها را به خدمت بگیرند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این را دیگر همه می دانند که پیشنهاد سایر تیم ها برای مدت ها ذهن من را درگیر کرده بود اما اکنون که به گذشته فکر می کنم از اینکه تصمیم درستی گرفتم خوشحالم.

وقتی برای تیم شهرتان بازی می کنید و در یک جام به قهرمانی می رسید، آنگاه همشهری ها، خانواده و دوستان تان را خوشحال می بینید و با آنها جشن می گیرید. این غیر قابل وصف است. این خیلی بهتر از زمانی است که برای تیم جای دیگری بازی می کنید."

By Behnam Jafarzadeh

2011/3/28

shutdown
28-03-2011, 14:29
الان تو سایت منچستر زده فرگوسن برای تابستان امسال باز هم به دنبال اسنایدر میره....البته به گفته موراتی رئال هم اسنایدر رو خواسته و این یه مقدار سخت میکنه کار رو با توجه به دست به جیبی پرز:دی
2گزینه دیگه هم تو لیست فرگوسن هستند....رودئل از اورتون و هندرسون از ساندرلند....
امیدوارم خرید خوبی داشته باشیم....هرچند من به خاویر پاسنوره علاقه مندم

vahidgame
28-03-2011, 14:39
امیدوارم اسنایدر بیاد چلسی :دی
به هافبک وسط خیلی نیاز داره
فکر کنم این چند وقته چلسی هم به اون پیشنهاد داده

*M!L4D*
28-03-2011, 15:19
امیدوارم اسنایدر بیاد چلسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
به هافبک وسط خیلی نیاز داره
فکر کنم این چند وقته چلسی هم به اون پیشنهاد داده
چلسی آخه کجاش به هافبک وسط نیاز داره ؟ :دی
لمپارد و اسین مگه چشونه ؟ تازه رامیرز هم خیلی خوبه :دي

L.A.M.P.A.R.D
28-03-2011, 15:49
چلسی آخه کجاش به هافبک وسط نیاز داره ؟ :دی
لمپارد و اسین مگه چشونه ؟ تازه رامیرز هم خیلی خوبه :دي
نه میلاد جون....واقعا نیازه
اگه یادت باشه اون 1 ، 2 ماهی که اسین و لمپارد مسدوم بودن چلسی به بهران خورد ، چون کسی نبود جاشون رو بگیره ......ولی پارسال دکو و بالاک بودنند...و الان به یه هافبک وسط ماننده اسنایدر نیازه:46:
تازه اسین هافبک دفاعی ، لمپارد بازی ساز ، رامیرز هجومی:10:

*M!L4D*
28-03-2011, 17:57
نه میلاد جون....واقعا نیازه
اگه یادت باشه اون 1 ، 2 ماهی که اسین و لمپارد مسدوم بودن چلسی به بهران خورد ، چون کسی نبود جاشون رو بگیره ......ولی پارسال دکو و بالاک بودنند...و الان به یه هافبک وسط ماننده اسنایدر نیازه:46:
تازه اسین هافبک دفاعی ، لمپارد بازی ساز ، رامیرز هجومی:10:
ولی بخوای نسبت به یونایتد حساب کنی چلسی نیاز نداره ;)

Ezel
28-03-2011, 18:39
به گفته موراتی رئال هم اسنایدر رو خواسته

فكر نميكنم اسنايدر اونقدر هم نسبت به خودش بي اهميت باشه كه به رئال برگرده ، موراتي هم احتمالا دنبال اينه كه قضيه ي زلاتان-اتوئو رو اين بار با رئال انجام بده ، البته واضح و مبرهن هست كه پرس تسليم اين صحنه آرايي هاي خطرناك نخواهد شد.

shutdown
29-03-2011, 00:59
فكر نميكنم اسنايدر اونقدر هم نسبت به خودش بي اهميت باشه كه به رئال برگرده ، موراتي هم احتمالا دنبال اينه كه قضيه ي زلاتان-اتوئو رو اين بار با رئال انجام بده ، البته واضح و مبرهن هست كه پرس تسليم اين صحنه آرايي هاي خطرناك نخواهد شد.
دقیقا باهات موافقم....به رئال که به هیچ وجه برنمیگرده....
چلسی واقعا میخواد اسنایدر رو ذخیره لمپارد و اسین کنه؟؟؟بعید میدونم

nar nia
29-03-2011, 15:58
اردوان فرهاد مشیری مالک یک چهارم باشگاه آرسنال است.
اردوان فرهاد مشیری، تاجر 56 ساله انگلیسی- ایرانی که سالهاست در زمینه تجارت استیل و انرژی، شرکتهایی را در انگلیس و روسیه تأسیس کرده است، صاحب حدود یک چهارم سهام باشگاه آرسنال است.

به گزارش گل، وی و شریک تجاری اش (علی شیر عثمانوف)، که شرکت مشترکی را اداره می کنند،در آگوست سال 2007 میلادی، 14.65 درصد از سهام باشگاه فوتبال آرسنال را از نایب رئیس سابق باشگاه، «دیوید دین» خریداری نمودند.
در 18 سپتامبر سال 2007 میلادی بود که شرکت رد اند وایت (شرکت مشیری و شریکش)، سهام خود در آرسنال را به 21% افزایش داد و تنها 10 روز بعد و پس از آنکه مشیری در صحبتهایی اعلام کرد که دست کم 25% از سهام این باشگاه فوتبال را می خواسته، درصد سهام آنها به 23% افزایش یافت.

منبع:

nw_nk
29-03-2011, 19:25
ژوزه مورینیو: چیزی نمانده بود سرمربی انگلیس شوم

By Behnam Jafarzadeh

2011/3/28

کاپلو: مورینیو بی‌احترامی کرده است

مورینیو گفته بود اتحادیه فوتبال انگلیس با او تماس گرفته.

سایت گل – فابیو کاپلو، مربی انگلیس به ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید تاخته و گفته این مربی پرتغالی در قبال او بی‌احترامی کرده است.

مورینیو اخیرا گفته بود در سال 2007 بسیار به نیمکت تیم انگلیس نزدیک شد و قرار بود جانشین استیو مک‌کلارن شود.

مورینیو گفته اوضاع سرانجام به نحوی پیش رفت که او این فرصت را رد کرد، چرا که فوتبال باشگاهی را ترجیح می‌داد.

حالا این مربی ایتالیایی می‌گوید این حرف مورینیو بی‌احترامی بوده است: «من درباره رابطه با سایر باشگاه‌ها حرف نمی‌زنم، چرا که بر خلاف بعضی‌ها برای مربیان دیگر احترام قائلم.

نمی‌خواهم درباره رابطه‌ام با باشگاه‌ها صحبت کنم. این‌ها اسرار شخصی من است. من هرگز به شما نمی‌گویم در دوران مربی‌گری‌ام چه شد.

این موضوع جدی است. هرگاه باشگاهی یا تیم ملی دیگری تصمیم می‌گیرد مربی انتخاب کند، با بسیاری از مربیان صحبت می‌کند. این طبیعی است.

من دوست ندارم بیش از این در این باره صحبت کنم.»

اتحادیه فوتبال انگلیس هم در بیانیه‌ای آورده: «فابیو گزینه اول ما بود. ما این را از همان ابتدا روشن ساخته بودیم.»

2011/3/29

Ezel
30-03-2011, 10:09
سرالکس فرگوسن: در این فصل اگر به یک جام هم دست پیدا کنیم، خوشحال می شوم

سرمربی منچستریونایتد گفت اهمیتی برایش ندارد اگر نتوانند این فصل برای دومین بار به سه جام دست پیدا کنند

سایت گل- سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، گفت اهمیتی برایش ندارد اگر نتوانند این فصل برای دومین بار به سه جام دست پیدا کنند و رسیدن به یک جام قهرمانی هم برایش رضایت بخش خواهد بوددر سال 1999 بود که منچستری ها موفق شدند با قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شده و با پیروزی دراماتیک مقابل بایرن مونیخ، قهرمانی در چمپیونزلیگ را نیز جشن بگیرند.

در رقابت های این فصل نیز یونایتدها از شانس زیادی برای قهرمانی در سه جام برخوردارند، هرچند دیدارهای دشواری پیش رو دارند. آنها در لیگ برتر در صدر قرار دارند، در جام حذفی و در مرحله نیمه نهایی باید مقابل منچسترسیتی قرار بگیرند و در چمپیونزلیگ نیز در مرحله یک چهارم نهایی چلسی را پیش رو دارند.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شاید ما شانس قهرمانی در هر سه جام را داشته باشیم اما رسیدن به این هدف بسیار دشوار است.
نباید طمع کارانه به فکر کسب سه جام باشیم. اگر هر فصل یک جام هم به دست بیاوریم باید خوشحال باشیم. اگر این فصل به یکی از این سه جام مهم هم برسیم، من خوشحال خواهم بود.

رسیدن به سه گانه در این فصل نسبت به سال 1999 دشوار است. اگر به آن زمان برگردید می بینید که ما در سه ماه پایانی هیچ مصدومی نداشتیم. فوق العاده بود، یک جور خوش شانسی. در حال حاضر ما مصدومان زیادی در خط دفاعی داریم.

من از شخصیت بازیکنانم راضی هستم. آنها هرگز تسلیم نمی شوند.همیشه این احتمال وجود دارد که منچستریونایتد در دقایق انتهایی به گل برسد."

vahidgame
31-03-2011, 03:52
بچه ها فقط یه هفته تا بازی چلسی و منچستر توی لیگ قهرمانان مونده!
بازی رفت رو هم چلسی میزبانه
چه حالی میده در فاصله کمی دوباره می تونیم منچستر رو ببریم :دی

shutdown
31-03-2011, 11:40
بچه ها فقط یه هفته تا بازی چلسی و منچستر توی لیگ قهرمانان مونده!
بازی رفت رو هم چلسی میزبانه
چه حالی میده در فاصله کمی دوباره می تونیم منچستر رو ببریم :دی
مطمئنا تو لیگ قهرمانان داورهای بهتری میزارن که با کمک داوری نشه:31::5:

L.A.M.P.A.R.D
31-03-2011, 18:14
ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﻮﻥ ﺍﯾﻨﺒﺎﺭ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ . ﭼﻮﻥ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺗﯿﻢ ﻣﺎ ﺍﻻﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎﺳﺖ :20:

shutdown
31-03-2011, 18:15
اگر چه چندین ماه به بازگشایی دوباره بازار نقل‌وانتقالات بافی مانده است،ولی بازار شایعات در روزنامه‌ها و رسانه‌های مختلف داغ است.
نام بازیکنان مختلفی در خبرها و گزارش‌ها آمده که منچستریونایتد قصد دارد آن‌ها را در تابستان به خدمت بگیرد.
به گزارش The Mirror وسلی اسنایدر،ستاره اینترمیلان و تیم ملی هلند بازیکن مورد علاقه سران یونایتد است و آن‌ها در تابستان برای جذب این بازیکن وارد مذاکره خواهند شد.
از طرف دیگر روزنامه‌های Sun و Daily Mail گزارش داده‌اند که اشلی یانگ یکی از بازیکنانی است که منچستریونایتد قصد دارد به خدمت بگیرد.
هم‌چنین به خاطر بازنشستگی ادوین فن‌درسار در پایان فصل،Daily Mail گزارش داده که یونایتد برای جانشینی وی مانوئل نویر،رنه آدلر و دیوید ده‌خئا را در نظر دارد.
این نام‌ها بازیکنان دیگری هستند که رسانه‌ها و روزنامه‌های مختلف گزارش داده‌اند که یونایتد قصد دارد آن‌ها را در تابستان به خدمت بگیرد:
فرناندو یورنته (آتلتیک بیلبائو)،عدنان (آندرلخت)،الکس چمبرلین (ساوثهمپتون)،محمد دمیرسی (بشیکتاش)،جردن هندرسون (ساندرلند)،جک رادول(اورتون)،گرت بیل(تاتنهام)،داگلاس کوستا (شاختار دونتسک)،دنیل ده‌روسی (آ.اس.رم)،کارل جنکینسون (چارلتون)،چارلی آدام (بلکپول)،آنجلو هنریکز (یونیورسیداد شیلی).

باشگاه منچستریونایتد سیاستی دارد که به دنبال آن در مورد هیچ‌یک از این خبرها اظهار نظر نمی‌کند.

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﻮﻥ ﺍﯾﻨﺒﺎﺭ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ . ﭼﻮﻥ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺗﯿﻢ ﻣﺎ ﺍﻻﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎﺳﺖ :20:
امیدوارم....چون دوس دارم با تمام قدرتتون بیاید تو زمین:5:

L.A.M.P.A.R.D
31-03-2011, 20:57
امیدوارم....چون دوس دارم با تمام قدرتتون بیاید تو زمین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونوقت بد میبینید هاااااااااااااااااا :دی:27::21:

shutdown
31-03-2011, 22:34
اونوقت بد میبینید هاااااااااااااااااا :دی:27::21:
اره...بعد میبینیم:46:

pcforlife
01-04-2011, 00:29
خوب رسیدیم به ماه آوریل!:20: یکی از سرنوشت سازترین ماه ها برای تیم های بالانشین لیگ برتری خصوصا یونایتد!:40:
با اجازه رفقا یه مروری کنیم بازی های این ماه یونایتد و البته رقبای اصلی منچستر در پریمیر لیگ، اف ای کاپ و چمپیونز لیگ:

13 فروردین:
وستهام - منچستریونایتد | نتیجه بازی رفت: 3-0 به سود یونایتد | عملکرد وستهام در 5 بازی اخیرش: 10 امتیاز که 9 امتیازش از بازی های خونگیش بوده | نکته جالب: برد خانگی 4-0 مقابل یونایتد در کارلینگ کاپ
آرسنال - بلکبرن | نتیجه بازی رفت: 1-2 به سود آرسنال | عملکرد بلکبرن در 5 بازی اخیرش: 2 امتیاز که هیچ امتیازی در خارج از خانه نگرفته.
استوک سیتی - چلسی | نتیجه بازی رفت: 2-0 به سود چلسی | عملکرد استوک سیتی در 5 بازی اخیرش: 7 امتیاز که هر 7 امتیازش از بازی های خانگیش بوده.

14 فروردین:
منچسترسیتی - ساندرلند | نتیجه بازی رفت: 1-0 به سود ساندرلند | عملکرد ساندرلند در 5 بازی اخیرش: 1 امتیاز! که اونم خارج از خانه بوده! نکته جالب: همین چند وقت پیش تونست از آرسنال در امارات یه مساوی بگیره!

17 فروردین:
چلسی - منچستریونایتد | نتیجه آخرین دیدار این دو تیم: 2-1 به سود چلسی

20 فروردین:
منچستریونایتد - فولهام | نتیجه بازی رفت: 2-2 | عملکرد فولهام در 5 بازی اخیرش: 5 امتیاز که 1 امتیازش از بازی های خارج از خونش بوده. نکته جالب: فولهام تو خونه سیتی یه مساوی بگیره و تو خونه خود چلسی رو متوقف کنه و اونجاه هم یه مساوی بگیره.
چلسی - ویگان | نتیجه بازی رفت: 0-6 به سود چلسی | عملکرد ویگان در 5 بازی اخیرش: 4 امتیاز که 1 امتیازش از بازی های خارج از خونش بوده. نکته جالب: تساوی ویگان در اواخر ماه فوریه در آنفیلد تنها نکته قابله ذکره.

21 فروردین:
بلکپول - آرسنال | نتیجه بازی رفت: 6-0 به سود آرسنال | عملکرد بلکپول در 5 بازی اخیرش: 5 امتیاز که 4 امتیازش از بازی های خانگیش بوده. نکته جالب: پیروزی 3-1 بلکپول در مقابل تاتنهام.

22 فروردین:
لیورپول - منچسترسیتی | نتیجه بازی رفت: 3-0 به سود سیتی | عملکرد لیورپول در 5 بازی اخیرش: 7 امتیاز که 4 امتیازش از بازی های خانگیش بوده.

23 فروردین:
منجستریونایتد - چلسی

27 فروردین:
منچسترسیتی - منچستریونایتد | نتیجه آخرین دیدار این دو تیم: 2-1 به سود یونایتد
وستبرومویچ - چلسی | نتیجه بازی رفت: 6-0 به سود چلسی | عملکرد وستبرومویچ در 5 بازی اخیرش: 7 امتیاز که 3 امتیازش از بازی های خانگیش بوده. نکته جالب: تساوی 2-2 هفته گذشتشون مقابل آرسنال!

28 فروردین:
آرسنال - لیورپول | نتیجه بازی رفت: 1-1

30 فروردین:
نیوکاسل - منچستریونایتد | نتیجه بازی رفت: 3-0 به سود یونایتد | عملکرد نیوکاسل در 5 بازی اخیرش: 5 امتیاز که 1 امتیازش از بازی های خونگیش بوده.

31 فروردین:
تاتنهام - آرسنال | نتیجه بازی رفت: 2-3 به سود تاتنهام | عملکرد تاتنهام در 5 بازی اخیرش: 6 امتیاز که 2 امتیازش از بازی های خونگیش بوده | نکته جالب: آرسنال پیش از بازی رفت دو تیم، در کارلینگ کاپ و در اکسترا تایم 1-4 در وایت هارت لین به پیروزی رسیده بود.
چلسی - بیرمنگام | نتیجه بازی رفت: 1-0 به سود بیرمنگام | عملکرد بیرمنگام در 5 بازی اخیرش: 4 امتیاز که هر 4 امتیاز از بازی های خارج از خونش به دستآورده.

3 اردیبهشت:
منچستریونایتد - اورتون | نتیجه بازی رفت: 3-3 | عملکرد اورتون در 5 بازی اخیرش: 10 امتیاز که 3 امتیاز از بازیه خارج از خونش به دست آورده.
چلسی - وستهام | نتیجه بازی رفت: 1-3 به سود چلسی

4 اردیبهشت:
بولتون - آرسنال | نتیجه بازی رفت: 4-1 به سود آرسنال| عملکرد بولتون در 5 بازی اخیرش: 10 امتیاز که 3 امتیاز از بازیه خونگیش به دست آورده.

5 اردیبهشت:
بلکبرن - منچسترسیتی | نتیجه بازی رفت: 1-1

10 اردیبهشت:
چلسی - تاتنهام | نتیجه بازی رفت: 1-1
.
.
.
به نظرم اگه منچستر بتونه بازی با وستهام رو ببره و چلسی رو تو لندن متوقف کنه و در اف ای کاپ به فینال برسه، شانس زیادی داره که حداقل این فصل دابل کنه. امیدوارم که از این بازی های فشرده و سخت، دست پر بیایم بیرون و هیچ رقمه مصدوم یا محروم ندیم!:20:
راستی نکته جالب تو این 7 بازیه منچستر اینه که 4 بازیش با 3 تیم لندنیه که 2 تا از اون بازی ها هم تو خود لندنه!:31:

shutdown
01-04-2011, 00:36
مرسی از پست مفیدت حسین جان....در کل بازی های یونایتد خیلی سخت تر و فشرده تره....مهمترین نکته مصدومیت خط دفاع مرکزی منچستر هست که ممکن مشکل ساز بشه

*M!L4D*
01-04-2011, 10:40
ممنون حسین :10:

+

BREAKING NEWS: "Manchester United's Nemanja Vidic suffers groin injury after his came-back and he'll be out for 2 weeks."

بــه بــه :41:
البته زیاد موثق نیست ولی احتمالا بازی رفت با چلسی رو از دست داده :(

hojjatinho
01-04-2011, 18:56
بسیار ممنون از حسین اقا .
فقط یه سوال: پس منچستر- ارسنال چی ؟ مگه 30 اوریل بازی ندارن؟

به امید درخشش ارسنال:11:

pcforlife
01-04-2011, 23:11
بسیار ممنون از حسین اقا .
فقط یه سوال: پس منچستر- ارسنال چی ؟ مگه 30 اوریل بازی ندارن؟

به امید درخشش ارسنال:11:
خواهش میکنم...:11: :10:بازی آرسنال - منچستریونایتد فکر کنم اول می هستش (بر طبق لینک زیر)

hojjatinho
01-04-2011, 23:51
ممنون .:11:
اخه برنامه ای که اول فصل من گرفته بودم بازی رو 30 اوریل گذاشته بود . گفتم نکنه برنامه رو به من قالب کردن!:31:

pcforlife
02-04-2011, 17:19
یه تبریک فوق ویژه به بروبچ یونایتد که خود منو بعد از اومدن از سیزده بدر! شاد کرد!:26: بازگشت شکفت انگیز یونایتد و رونی! وستهام 2 - 4 یونایتد! یوهووو!!:31::40:

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

آمار بازی و عملکرد دو تیم منچستر یونایتد و وستهام:

pouya_99999
02-04-2011, 17:44
من بیرون بودم با موبایل نتیجه رو دنبال می کردم .. کلی خوشحالی کردیم وسط خیابون .. :10:

چلسی هم تا دقیقه 13 یک هیچ عقبه ولی ممکنه مثل ما ببرن فعلا چیزی نمی گم :31:

pcforlife
02-04-2011, 17:56
استوک تو خونش خیلی قویه! باید منتظر واکنش چلسی باشیم!:20:

vahidgame
02-04-2011, 17:56
من اول فکر کردم این دروغ آپریله! :دی
آخه عجیبه تا دقیقه 65 منچستر 2 بر 0 عقب بود!
ظاهرا رونی خیلی درخشش داشته
+
چلسی هم ترکیبشو نگاه می کردم خیلی خوب بود و بعیده که نتونه نتیجه رو جبران کنه

pcforlife
02-04-2011, 18:05
گل مساوی توسط دروگبا! :5:

shutdown
02-04-2011, 18:39
منچستر نیمه اول 2-0 عقب بوده نیمه دوم 4گل زده:31:
پیش به سوی چلسی:5:
هرناندز طبق معمول با ورودش باز هم گل میزنه...ویدیچ هم خوشبختانه برگشته...به نانی هم استراحت داده و کامل بازیش نگرفته...خوبه:31:
ادوین هم کلا نبوده داشته سیزده به در کباب میزده که بازی با چلسی اماده باشه:31:

Ezel
02-04-2011, 18:52
منچستر نیمه اول 2-0 عقب بوده نیمه دوم 4گل زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی با تاتنهام iهم اگر خاطرتون باشه (2 فصل پیش) نیمه ی اول یونایتد با نتیجه ی مشابه عقب بود و در نیمه ی دوم با درخشش رونی و رونالدو و بربا البته 5 گل زد و این که تیم میتونه در چنین شرایطی برگرده به بازی نشون از آمادگی ذهنی بالای تیم داره و در این مقطع امتیاز بسیار خوبی برای یونایتد محسوب میشه .
+
اوج گرفتن تدریجی رونی .

shutdown
02-04-2011, 19:22
بازی با تاتنهام iهم اگر خاطرتون باشه (2 فصل پیش) نیمه ی اول یونایتد با نتیجه ی مشابه عقب بود و در نیمه ی دوم با درخشش رونی و رونالدو و بربا البته 5 گل زد و این که تیم میتونه در چنین شرایطی برگرده به بازی نشون از آمادگی ذهنی بالای تیم داره و در این مقطع امتیاز بسیار خوبی برای یونایتد محسوب میشه .
+
اوج گرفتن تدریجی رونی .
دقیقا اون بازی رو یادمه...که بعد از گل سوم که نتیجه 3-2 به سود منچستر شد....رونالدو از اون دادهای معروفش که رگ گردنش میزنه بیرون زد و پیراهنش رو دراورد:31:یادش به خیر....امسال هم مقابل بلک پول تو هفته 16 هم نیمه اول 2-0 عقب افتاد و با 2گل بربا و هرناندز 3-2 بازی رو بردیم:46:
از این کام بک ها واسه یونایتد مثال واسه زدن زیاد هست:46:

*M!L4D*
02-04-2011, 19:29
تبریک میگم ... ما که کنار ساحل دریای خزر با اینترنت ذغالی ایرانسل هی نتیجه رو چک میکردیم کلی شاد شدیم :دی

pcforlife
02-04-2011, 19:35
خب! چلسی هم 1-1 کرد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

اووف!! چه می کنه وست بروم!:31:

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

تاتنهام هم که مساوی کرد! باید منتظر بازیه سیتی باشه!!:13:

pcforlife
02-04-2011, 20:00
راستی دوستان! هاجسون خوب از لیورپول انتقام گرفت ها!:31: بازیه یک هیچ رو دویک و تو دقایق پایانی برد! هرچند جفت گلاش پنالتی بود:

pouya_99999
02-04-2011, 22:21
به به چلسی و آرسنال هم که مساوی کردن ... بوی قهرمانی میاد :11:

pcforlife
02-04-2011, 22:24
خوب اختلافمون با نزدیکترین تیم تو بدترین حالت به 4 امتیاز رسید! این خیلی خوبه! باعث میشه که بدون استرس به بازی ها رو ادامه بدیم!:20:

nw_nk
02-04-2011, 23:05
ونگر: از قوانین راگبی در فوتبال استفاده کنید!

آرسن ونگر معتقد است فوتبال می تواند از قوانین راگبی در زمینه ی داوری تقلید کند.

سایت گل - در حالی که به پیشنهاد مدیر اتحادیه ی لیگ برتر، ریچارد اسکودمور ، قرار است به زودی کمپین جدید "احترام به داور" در فوتبال انگلستان دایر شود ، آرسن ونگر معتقد است این کمپین می تواند از قوانین راگبی در زمینه ی داوری الگو بگیرد.

به گزارش آرسنال دات آی آر ریچارد اسکودمور چندی پیش اظهار کرده بود که با توجه به اتفاقات اخیر در لیگ برتر و اتهامات و توهین های زیاد مربیان تیم ها به داوران ، باید به زودی چاره ای برای اینگونه رفتار ها اندیشیده شود. در همین راستا سرمربی آرسنال معتقد است اگر مانند راگبی که تنها کاپیتان تیم حق صحبت با داور را دارد ، در فوتبال نیز چنین قوانینی برپا شود ، می تواند از مشکلات داوری تا حدی جلوگیری کند.

"به عنوان مثال می توانیم از قوانین راگبی الگو بگیریم. گاهی اوقات داوران نیز بیش از حد به بازیکنان نزدیک می شوند. آنها هم باید فاصله ی مناسب را با یک بازیکن رعایت کنند.

همه ی ما می خواهیم مورد احترام قرار بگیریم. هیچگاه کسی نبوده که ادعا کند دوست ندارد مورد احترام قرار بگیرد. ایجاد این کمپین ایده ی خوبی است ولی آیا کسی به این کمپین احترام خواهد گذاشت؟ رعایت این مسئله بسیار سخت است. شما همواره می خواهید که در همه ی زمینه ها احترام بگذارید و ورزش باید الگو باشد.

ما مربی ها همواره تحت فشار هستیم و گاهی اوقات زیاده روی می کنیم ولی اکثر این اتفاق ها پس از بازی و در لحظاتی است که برای هر مربی بسیار سخت است که به اتفاقات درون زمین بیش از حد نزدیک نشود."

2011/4/2

nw_nk
03-04-2011, 13:52
یادداشت: قهرمانی دیگری برای منچستریونایتد در راه است

آنها دیروز فاصله خود را با تعقیب کنندگان افزایش دادند.

سایت گل – منچستریونایتد، هرچند در بهترین فصل خود نیست اما دارد به سوی قهرمانی به پیش می‌رود.

آنها در این فصل چندین بار بازی‌های باخته را به پیروزی تبدیل کردند تا نشان دهند شایسته قهرمانی هستند. دیروز هم آنها یکی دیگر از بازگشت‌های خود را، این بار مقابل وستهم رقم زدند و با تساوی‌های آرسنال و چلسی فاصله خود را در صدر جدول بیشتر کردند.

یونایتد اکنون با هفت امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، هرچند با یک بازی بیشتر، در صدر جدول است، اما آرسنال فعلی احتمالا باید هدف خود را حفظ رتبه دوم قرار دهد؛ حتی آرسن ونگر هم گفت که تیمش نباید به قهرمانی فکر کند و باید اوضاعش را بهتر سازد.

منچستریونایتد، آرسنال، چلسی، منچسترسیتی و تاتنهام با 66، 59، 55، 53 و 50 امتیاز در رده‌های اول تا پنجم هستند که البته یونایتد یک بازی بیشتر انجام داده است.

یونایتد دو بازی بسیار دشوار پیش رو دارد: در خانه مقابل چلسی، و در لندن مقابل آرسنال. این دو دیدار آخرین امیدهای آرسنال و چلسی برای رسیدن به قهرمانی به شمار می‌روند.

آرسنال به جز بازی با یونایتد، باید میزبان لیورپول باشد و در خانه تاتنهام هم به میدان برود که دیدارهای دشواری است.

چلسی هم یک دیدار خانگی سخت با تاتنهام در پیش دارد؛ تاتنهام یک بازی هم در خانه منچسترسیتی دارد و این دو بازی سرنوشت سهمیه‌های انگلیس در لیگ قهرمانان فصل بعد را مشخص خواهند کرد.

در قعر جدول رقابت بین تیم‌ها بسیار بالاست و حدود ده تیم خطر سقوط را حس می‌کنند، هرچند که این خطر را ویگان، ولوز و وستهم بیش از همه حس می‌کنند.

2011/4/3

وین رونی مقابل دوربین‌های تلویزیونی فحاشی کرد

او البته بابت این رفتار خود معذرت خواسته، اما احتمالا جریمه می‌شود.

سایت گل – وین رونی، مهاجم منچستریونایتد به دلیل فحاشی مقابل دوربین‌های تلویزیونی پس از به ثمر رساندن هت‌تریک مقابل وستهم احتمالا با جریمه روبرو خواهد شد.

این مهاجم پس از آن که سه گل زد تا تیمش پس از خوردن دو گل از حریف، از آنها پیش بیفتد، جلوی یکی از دوربین‌ها قرار گرفت و با صدایی بلند شروع به فحاشی کرد.

اسکای اسپورتس که این بازی را زنده پخش می‌کرد بلافاصله از تماشاگران عذرخواهی کرد.

رونی بابت کارهایش پس از دیدار بیانیه‌ای منتشر کرد: «می‌خواهم بابت هر کار زشتی که در خوشحالی پس از گل‌ام انجام دادم معذرت بخواهم، به ویژه از والدین و کودکانی که بازی را تماشا می‌کردند.

احساسات من بالا گرفته بود و واکنش من لحظه‌ای بود و نامناسب. ولی منظور من فرد خاصی نبود.»

در این دیدار خاویر ارناندس هم گل زد تا یونایتد چهار بر دو پیروز شود.

2011/4/3

*M!L4D*
04-04-2011, 17:45
روزنامه The Sun: ریو فردیناند، مدافع ملی پوش باشگاه منچستر یونایتد پس از 2 ماه آسیب دیدگی از ناحیه ساق پا میتواند در دور رفت از مرحله یک چهارم نهائی رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در مقابل تیم چلسی به میادین باز گردد

منبع : MuFCTalk.com

*M!L4D*
04-04-2011, 20:17

نمی دونم این FA چه مشکلی با یونایتد و قهرمان شدنش داره که انقدر عقده ای بازی در میاره ... اون از اون داور کور ... اینم از رونی که به خاطر به کلمه بعد از هتریکش باید دو بازی محروم شه ... تکل کاراگر یه کارت زرد بیشتر نداره اونوقت رونی باید دو بازی محروم شه :41: ولی ...... قهرمانی از آن ماست :40:

shutdown
04-04-2011, 20:39
حرکت رونی وافعا زشت بود و این محرومیت سزاوارش بود

*M!L4D*
04-04-2011, 20:44
حرکت رونی وافعا زشت بود و این محرومیت سزاوارش بود

حرکتش زشت بود قبول ...
اما افراد دیگه ای هم هستن که این کارو انجام میدن اما اونا محروم میشن ؟!؟
یا در مورد فرگوسن ... یه اعتراض ساده به داور باعث شد 5 تا بازی محروم بشه ... :41:

shutdown
04-04-2011, 20:51
نه ببین.....تکل و خطا با فحاشی اونم جلوی دوربین و همه خانواده هایی که با بچه هاشون نشستن فوتبال میبینن خیلی فرق میکنه...جریمه فرگوسن هم واسه تربیت کردن بقیه بوده که به داور احترام بزارن...که این ترس به وجود بیاد که اقا فرگوسن رو محروم کردند چه برسه به بقیه....به نظرم بهتر شد...چون رونی بیشتر استراحت میکنه و بازی CL رو با استراحت بیشتر بازی میکنه

*M!L4D*
04-04-2011, 20:54
من واسه بازی با فولهام نگران نیستم بیشتر نگران بازی با سیتی هستم که رونی نمی تونه بازی کنه

corey
04-04-2011, 21:47
بنده خدا معذرت خواهی کرد که !!!!!!!!!!!!!!!
اینجا بازیکنا کنار زمین فحش ... میدن آب از آب تکون نمیخوره:دی

pcforlife
05-04-2011, 00:57
من واسه بازی با فولهام نگران نیستم بیشتر نگران بازی با سیتی هستم که رونی نمی تونه بازی کنه
دقیقا! کاش یه جلسه محروم میشد!!:41:
ولی حضور بربا و چیچا بدون شک میتونه کاملا تاثیرگذار باشه! این دو بازیکن تا الان 31 گل زدن... از طرفی حضور نانی که یکی از گل های پیروزی 2-1 مون رو زده هم بدون شک موثره + والنسیا! خوشبختانه سوای از خط دفاع و فردیناند که زمزمه های آماده شدنش به گوش میرسه، ما کم بازیکن خوب نداریم... از طرفی ذخیره هایی با انگیزه بالا تیم هستند که یکیشون اوونه!
با وجود همه این شرایط من امیدوارم ایشالا با سیتی به مشکل برنخوریم و به فینال اف ای کاپ بریم...
.
تو بازی با چلسی هم به نظرم اگه تیم بتونه خودشو زود با شرایط استمفوردبریج که این فصل تجربش کرده خودشو تطبیق بده میتونه شانس زیادی برای صعود داشته باشه!:20:

vahidgame
05-04-2011, 01:43
رونی توی اون بازی اخلاق رو باخت این جریمه هم فکر نکنم براش زیاد باشه
امیدوارم منچستر هم چهارشنبه شب بازی رو ببازه : دی

nw_nk
05-04-2011, 12:48
استویچکوف: برباتوف یونایتد را ترک نمی کند

سایت گل- دیمیتار برباتو، مهاجم باشگاه منچستریونایتد تابستان آینده در اولدترافورد خواهد ماند؛ این نظر هریستو استویچکوف، اسطوره فوتبال بلغارستان است.

برباتوف در ده دیدار اخیر تیمش تنها در 2 دیدار به صورت بازیکن ثابت به میدان رفته و با این وجود در صدر جدول گلزنان رقابتهای لیگ برتر قرار دارد.

هریستو استویچکوف، هموطن او اعتقاد دارد که برباتوف در فکر ترک اولدترافورد در تابستان نیست. او دراین رابطه به دیلی میرر گفت:« برباتوف یونایتد را ترک نخواهد کرد. او در اولدترافورد خواهد ماند. بربا خوشحال است، چون در یکی از بهترین تیمهای دنیاست. پول، برای او مهمترین عامل نیست و مهمترین نکته این است که مبدل به بهترین بازیکن تیمش شود.»

مهاجم سابق بارسلونا معتقد است که حضور در تیمی پرستاره که برای کسب سه جام قهرمانی می جنگد می تواند بربا را برای ماندن متقاعد کند:« او هر آنچه برای مبدل شدن به یک ستاره دنیای فوتبال نیاز دارد را در یونایتد در اختیار دارد. در اولدترافورد به برباتوف خوش می گذرد. او خوب بازی می کند و یونایتد می برد ولی یک بازیکن زمانی رشد می کند که تمام تیم عملکرد خوبی داشته باشند و فقط می توان 11 بازیکن در زمین داشت. این تصمیم مربی است که چه بازیکنانی در ترکیب تیم قرار می گیرند.»

By Ghazal Ziari

2011/4/5

pcforlife
07-04-2011, 00:54
دو بازیه پیاپی داریم لندنی ها رو می بریم! محشره!:40:

Ezel
07-04-2011, 11:23
دو بازیه پیاپی داریم لندنی ها رو می بریم! محشره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی فینال CL رو هم در ومبلی لندن ببریم محشر تر میشه :46: ( البته نه از مادرید : دی)

vahidgame
07-04-2011, 19:52
خداییش نامردی بود
اگه بازی توی لیگ به نفع شما داوری می کردن و ما می باختیم و به جاش توی این بازی پنالتی گرفته میشد خیلی بهتر بود! :دی
چلسی جدا از اون روزایی داشت که پر از بدشانسی بود حداقل با این بازی حقش مساوی بدون گل یا برد بود
آنجلوتی هم خوب کار نکرد و توی نبرد مربی ها فرگوسن بهتر بود

pcforlife
07-04-2011, 20:12
اگه بازی توی لیگ به نفع شما داوری می کردن و ما می باختیم و به جاش توی این بازی پنالتی گرفته میشد خیلی بهتر بود! :دی
امروز تو تاپ گل یه چیز جالبی خوندم... مثه اینکه یکی از بچه های منچستری قبل بازی گفته بود: "اگه قراره یونایتد این بازی رو ببره، دوست ندارم سه چهار گل بزنه، دوست دارم یک هیچ ببره که تو اون داوری به ضرر چلسی باشه (تلافی بازی لیگ)!" همین هم شده!!:31:

وقتی فینال CL رو هم در ومبلی لندن ببریم محشر تر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( البته نه از مادرید : دی)
سروش... دیشب بعد برد، قبل خواب یه آن یه چیزی از وجودم گفت یونایتد (ایشالا) یا چلسی! هر کدوم برسن فینال قهرمان میشن! رد خور هم نداره!! میخواد حریفشون تو فینال بارسا باشه یا شاختار! فرقی نمیکنه!!
خدا کنه حسه درست بگه شاد بشیم!! چون امسال نوبت قهرمانی یه تیم باشگاهیه انگلیسه!:20:
در کل:
به امید قهرمانی یونایتد!:40:

vahidgame
07-04-2011, 21:22
حسین ولی بازی برگشت رو ما نیمه اولش دو تا گل بهتون بزنیم دیگه کارتون تمومه :دی

shutdown
07-04-2011, 22:14
حسین ولی بازی برگشت رو ما نیمه اولش دو تا گل بهتون بزنیم دیگه کارتون تمومه :دی
وحید ما هم وایمیسیم شما بیاید 2تا به ما گل بزنید:31:تازه اگه هممون هم وایسیم شما به ادوین گل بزن هستید اخه؟:31::46::31:

nw_nk
08-04-2011, 19:22
مصاحبه با رایان گیگز: مادرم برای فرگوسن تعریف می کرد که من چه کار می کنم

فرگوسن می دانست که من چه ساعتی از خانه خارج می شوم و چه ساعتی به خانه برمی گردم. فکر می کردم که او یک راننده به دنبال من می فرستد یا آمار مرا از دربانهای رستورانهای شبانه می گیرد

منبع: AS

سایت گل- رایان گیگز، بیش از بیست سال پیش فوتبالش را در منچستریونایتد شروع کرد و الان هم با آرامش تمام فوتبالش را با یونایتد دنبال می کند.او یکی از اسطوره های باشگاه است و با این تیم موفقیتهای فراوانی کسب کرده. روزنامه آ.اس در گفت و گویی اختصاصی با اسطوره ولزی به بررسی دوره های مختلف زندگی او در «اولدترافورد» پرداخته است:

کلیدی ترین لحظه کارنامه ورزشی ات را چه زمانی می دانی؟

شاید اولین فصل حضورم دریونایتد در فصل 2-1991، زمانی که لیدز به قهرمانی رقابتهای لیگ برتر رسید.پس خوشبختی بودم که به تازگی به تیم اصلی پیوسته بودم و معمولا در ترکیب تیم قرار می گرفتم.به همین خاطر،زمانی که نتوانستیم به اهدافمان برسیم ناامید شدم. در آن زمان بود که یادگرفتم که نباید چنین حسی داشته باشم و نمی خواستم که کسی چنین حسی داشته باشد.همین باعث شد که از اینکه بخشی از تیم هستم لذت ببرم و با قدرتی بیشتر از قبل به کارم ادامه دهم.همان موقع بود که تصمیم گرفتم تمام تلاشم را به کار بگیرم تاتیم در فصل بعد به قهرمانی برسد.

فکر می کنی درست است بگوئیم که آن نسل بازیکنان (گیگز، اسکولز، بکام و برادران نویل) از ترس، انگیزه می گرفتید؟ ترس از شکست؟ترس از مربی؟

راستش را بخواهید این ترس به تو انگیزه می دهد و تورابه جلو هل می دهد.خیلی ازفوتبالیستها می گویند که حس پیروزی عمر کوتاهی دارد، ولی وقتی جام قهرمانی را از دست می دهی، مثل همان فصل که لیدز قهرمان شد، حس ناکامی درتمام طول تابستان باما بود. نمی توانی از آن رها شوی؛ تلاش می کنی ولی نمی توانی. از تعطیلات خسته ای و حتی وقتی که در ساحل مشغول استراحت هستی، به این فکر می کنی که چه اتفاقاتی می توانست رخ دهد، یااینکه به عنوان یک بازیکن و یک تیم از چه نظرهایی باید بهتر شوی. از شکست و واکنش مربی می ترسی و زمانی که این حس را لمس کنی، دیگر نمی خواهی که این حس تکرار شود.

این درسها برای زندگی شخصی ات، بعد از دنیای فوتبال هم به درد خواهد خورد؟

نمی دانم که آیا این درس در زندگی به درد خواهد خورد یا نه ولی من از آن دسته افراد هستم که می خواهم درکاری که انجام می دهم بهترین باشم. اکثر فوتبالیستها همین طور هستد. برای دستیابی به آنچه که می خواهی باید یک سری کارها انجام دهی: باید کاملا آماده باشی، باید این عطش و عشق به قهرمانی را داشته باشی.چه فوتبالیست باشی و یا هرکار دیگری که انجام می دهی. من زمانی که فوتبال را کنار بگذارم هم همین طور فکر خواهم کرد.

چه زمانی حس می کنی که به پایان عمر ورزشی ات رسیده ای؟

من این موضوع را روز به روز بررسی می کنم. تا زمانی که از فوتبال لذت می برم و آماده ام و تا زمانی که مربی روی من حساب باز می کند،به فوتبال ادامه می دهم .درهر صورت همچنان عاشق باشگاهم و تیم فوتبالم باقی خواهم ماند.

در اسپانیا، خیلی ها مسی را با رونالدو، هم تیمی سابقت مقایسه می کنند. رونالدو الان یکی از مهره های کلیدی رئال است و وین رونی هم مدتی زیر ذره بین رئال بود. به نظر تو چه کسی بهترین است؟

این موضوعی است که ما در ماه های اخیر در رختکن درمورد آن صحبت کرده ایم. اولا، همه ما موافقیم که خیلی خوش شانسیم که در این دوره با این بازیکنان هم بازی هستیم و در دوره «سوپراستارها» فوتبال بازی می کنیم.این فوق العاده است.

در ده سال اخیر،بازیکنان بزرگی مثل زیدان، رونالدو و کاکا را داشته ایم که هر یک دوره ای خارق العاده داشته اند. ولی الان روی این سه بازیکن حساب می کنیم که هر یک می توانند دوره جدید و فوق العاده ای را رقم بزنند. اگر بخواهم یکی از این سه نفر را انتخاب کنم، با وجود فصل پر فراز و نشیبی که رونی داشت، او را انتخاب می کنم. چون از نزدیک او را می شناسم و کارهای خارق العاده او را دیده ام. اگر بتواند مثل فصل قبل باشد، تمام تیمهای دنیا او را می خواهند، او می تواند مهمترین کار ممکن را رقم بزند: تغییر دادن سرنوشت بازی

برترین ویژگی تک تک این بازیکنان را چه می دانی؟

حرفه ای گری کریس را. مسی، توانایی فوق العاده ای در فریب دادن بازیکنان حریف دارد. او چندان سریع به نظر نمی رسد ولی سریع ترین است. مسی به نظر قوی نمی آید ولی قوی ترین است. در مورد رونی هم عشقش به فوتبال، قاطعیتش و عطشش برای پیروزی را می ستایم.

یونایتد بهترین تیم ممکن برای رونی است و با بهترین مربی که از نظرشخصیتی با او کنار می آید کار می کند و با توجه به سبک بازی اش در بهترین لیگ ممکن توپ می زند.فکر می کنی او در اسپانیا موفق بشود؟

بدون شک او در تیم ایده آلش توپ می زند. او ازبازی دریونایتد لذت می برد. خیلی سخت است که بخواهی حدس بزنی که فلان بازیکن در لیگ دیگری موفق خواهد بود یانه. کریس در اسپانیا خیلی موفق است، ولی شاید پرتغالی بودن به او کمک زیادی کرد تا بافرهنگ اسپانیا کنار بیاید؛ کاری که برای انگلیسی ها سخت تر است ولی ما درمورد بازیکنان بامهارتی صحبت می کنیم که می توانند درهرگوشه ای از دنیا موفق باشند.

پس از روند تطبیق یابی رونالدو ، متعجب شدی؟

او یک بازیکن واقعا حرفه ای است. در ابتدا به شدت تحت فشار بود. تمام نگاه هابرروی او متمرکز بود ولی او در یک کار همیشه موفق است: گلزنی. به علاوه رونالدو در تیمی تهاجمی بازی می کند، تیمی سرعتی با ضد حملات فراوان

هیچ وقت به بازی کردن در لیگ دیگری فکر کرده ای؟

راستش، نه. من در منچستررشد کرده ام و اینجا خانه من است. هرسال به چالش جدیدی نیازداری ولی یونایتد همه چیز را برای من فراهم کرده است.وقتی درکانون تمام توجهات هستی، نمی توانی چیزی را پنهان کنی.این همان چیزی است که تمام ما فوتبالیستها می خواهیم؛ کسب جامهای قهرمانی. حتی اگر در تمام فصلها به قهرمانی نرسیدم ولی می بینیم که تیم ما همیشه مملو از رقابت است.

با جدایی رونالدو، منچسترچه تغییری کرد؟

این یک جدایی سخت برای ما بود، چون رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. آنتونیو والنسیا خیلی خوب کارش را شروع کرد ولی مصدوم شد.ما به گلزنی ادامه دادیم و مشکلات را پشت سرگذاشتیم.زمانی فرا رسید که 7 مدافع تیم ما مصدوم شدند با این وجود به حضورمان درتمام رقابتها ادامه دادیم والان هم شانس قهرمانی در رقابتهای مختلف را داریم.

25 سال است که فرگوسن دراولدترافورد است و درهمین مدت، رئال 26 مربی عوض کرده.ولی هر دو تیم، تقریبا به یک تعداد قهرمانی کسب کرده اند.این موضوع را چطور می بینی؟

درست است ولی فکر می کنم ایده آل ترین حالت ممکن، حفظ ثبات است.اگر مربی تیم دائما عوض شود، ممکن است موفقیتهای آنی ازراه برسد ولی احتمالا تیم دربلند مدت موفق نخواهد بود. رئال یک استثنا است،چون آنها پول کافی برای بازیابی ثبات را دارند

رفتار الکس فرگوسن با بازیکنان چطور است؟

درسالهای اول حضورم، رفتار سرسختانه ای با من داشت.اگر آنچه که از من انتظار داشت را انجام نمی دادم، رو در رو از من انتقاد می کرد. وقتی من 18ساله بودم، او هم خیلی جوانتر بود و با این فرگوسن که الان می بینید، خیلی فرق داشت. او این روزها خیلی خونسردتر و آرام تر شده است ولی من هم باتجربه تر شده ام و رابطه مان کاملا تغییر کرده. او دیگر بازی من را می شناسد و می تواند به من اعتماد کند. قبلا به شدت مرا تحت فشار می گذاشت.

گویا چندی پیش کشف کردی که کسی جاسوسی تو را می کرد و هرچه در سالهای جوانی ات انجام می دادی را برای او تغریف می کرد

من آن موقع نمی فهمیدم. فرگوسن می دانست که من چه ساعتی از خانه خارج می شوم و چه ساعتی به خانه برمی گردم. فکر می کردم که او یک راننده به دنبال من می فرستد یا آمار مرا از دربانهای رستورانهای شبانه می گیرد ولی بعد فهمیدم که مادرم تمام این گزارشها را به فرگوسن می داد و هر کاری انجام می دادم را برای او تعریف می کرد.

بارسلونای کنونی را چطور می بینی؟

بارسلونا از خیلی نظرها شبیه منچستر است: آنها به فلسفه فوتبالی شان وفادارند و به شدت به تیم پایه ای شان اهمیت می دهند. تیری آنری رفت و پدرو آمد. این فوق العاده است و بدین ترتیب نیازی نیست که تابستانها خرجهای هنگفتی برای خرید بازیکنان انجام دهند.آینده این تیم تضمین شده است. این تیم پایه ای مستحکم دارد و هسته این تیم هم برپایه هوادارانش بنا شده. رنگ آبی و اناری در خون بارسلوناست و این قابل قیمت گذاری نیست.

منچستر این روزها خوب بازی نمی کند و شاید سران باشگاه به دنبال یک مهاجم نوک باشند. این روزها صحبتهایی درمورد احتمال انتقال فرناندو یورنته یا کریم بنزما به اولدترافورد شنیده می شود. فکر می کنی یونایتدبه چه بازیکنی نیاز دارد؟

مصدومیتها مانع از رشد و پیشرفت رونی شد ولی اگر او از نظر فیزیکی آماده باشد، گلزنی استثنایی است.شاید مربی تیم به دنبال تازه کردن رختکن تیم باشد.شاید ما بیش از حد به رونی وابسته ایم و باید به دنبال راهکار جدیدی باشیم

نظرت در مورد ژوزه مورینیو چیست؟

او مربی خیلی خوبی است و به خوبی تیمهایش را آماده می کند. مورینیو به خوبی می داند که چطور باید از بازیکنانش محافظت کند. او از اینکه درکانون توجهات باشد لذت می برد ولی استراتژی فراوانی دراین زمینه دارد. چه حامی او باشی و چه در مقابلش، زمانی که با تیم مورینیو روبرو می شوی، می دانی که کار خیلی سختی پیش رو داری ؛چون تیم مورینیو همیشه از نظر تاکتیکی خیلی خوب آماده و منسجم است.تیمهای مورینیو خیلی خوب دفاع می کنند و اگر در رقابتهای اروپایی به تیمهای او بخوری، فرصت زیادی در اختیارت قرار نخواهند داد.

2011/4/8

Ezel
09-04-2011, 10:24
خشم فرگوسن از عدم قبول فرجام خواهی رونی: عدالت دیگر معنایی ندارد

فرگوسن همچنین به اظهارات مدیر کلیسای وولورهمپتون که گفته بود رونی باید به دلیل فحاشی مقابل دوربین های تلویزیونی دستگیر شود، پاسخ داد

سایت گل- سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، پس از اینکه درخواست فرجام خواهی این باشگاه برای محرومیت دو جلسه ای وین رونی مورد پذیرش قرار نگرفت، عادلانه بودن تصمیم کمیته انظباطی اتحادیه فوتبال انگلیس را زیر سوال برد.

با توجه به این محرومیت دو جلسه ای، رونی دیدارهای تیمش مقابل فولام در لیگ برتر و مقابل منچسترسیتی در جام حذفی را از دست خواهد داد.

فرگوسن که امروز در کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران صحبت می کرد، گفت:" عدالت یک کلمه است...فکر نمی کنم دیگر بتوان از این کلمه استفاده کرد. ما یک درخواست نوشتیم، رونی هم به خاطر ناسزایی که گفته بود، عذرخواهی کرد اما فکر نمی کنم بتوانیم با صداقت به نتیجه برسیم.

فرگوسن همچنین به اظهارات مدیر کلیسای وولورهمپتون که گفته بود رونی باید به دلیل فحاشی مقابل دوربین های تلویزیونی دستگیر شود، پاسخ داد.

" رسانه ها از همه نظرخواهی می کنند. هرکسی در زندگی نظری دارد. این مسئله دنیای مدرن است.

این فرد کنار گود نشسته و هرگز در زندگی اش چنین شرایطی را تجربه نکرده اما خود را در مسائلی دخیل می کند که در حیطه وظایف پلیس است..

pcforlife
09-04-2011, 15:23
ایول! امروز بازی با فولهام رو می پخشن!!:31:
راستی مرسی از سینا جان بابت قرار دادن مصاحبه!:11: لذت بردم شدید!:40:

Mohammad King
09-04-2011, 18:05
چه قدر بازی قشنگه.......

آفرین به نانی

آفرین به والنسیا

آفرین به این تیم.

آفرین به منچستر یونایتد......

pcforlife
09-04-2011, 18:36
نیمه اول که خیلی خوب بود... بریم سراغ نیمه دوم...:20:

shutdown
09-04-2011, 19:27
برد خوبی بود+اینکه منچستر خوب بازی کرد...اما دوس داشتم اون گل رو نانی بزنه....به هر حال تبریک:31:

*M!L4D*
09-04-2011, 19:30
به این میگن یه برد بدون استرس :دي ... تبریک :40:

pcforlife
09-04-2011, 19:38
تبریک دوستان! :10:برد عالی ای بود!:40: درسته تو لیگ دو سه تا بازی اساسی سخت داریم... ولی خوبیش اینه با 4 امتیاز قطعی فاصله از آرسنال داریم و این آرسناله که استرس داره، بازیهای عقب افتادش رو ببره تا این فاصله امتیاز بیشتر نشه...:20:

kkkaktoos
09-04-2011, 19:44
تبریک به خاطر برد .

بی باک بی بال
09-04-2011, 19:59
من به خودم تبریک میگم تاتنهام :40:هم برد

pcforlife
09-04-2011, 20:01
من به خودم تبریک میگم تاتنهام :40:هم برد
خوشحالم تاتنهام برد... امیدوارم سیتی رو بگیره!:20:

30vil
09-04-2011, 20:14
چلسی هم برد :8:

vahidgame
09-04-2011, 20:20
چلسی برد ولی فرقی نکرد
امیدوارم منچستر هر 6 تا بازی باقی موندشو ببازه تا ما قهرمان بشیم : دی

mohsen_gh1991
09-04-2011, 20:29
چقد لذت بردم امروز از بازی منچستر مخصوصا گل دومش خیلی باحال بود :20:

*M!L4D*
09-04-2011, 21:41
Official Man United - Fulham Wallpaper

Mohammad King
09-04-2011, 22:34
تبریک دوستان

خیلی لذت بردم از بازی....

Ezel
10-04-2011, 10:36
فرگوسن: خوش شانس بودیم که فولام را بردیم

مربی منچستریونایتد در صحبتهایی به انتقاد ازعملکرد تیمش در دیدار مقابل فولام پرداخت

سایت گل- منچستریونایتد شنبه شب توانست تا با نتیجه 0-2 از سد فولام عبور کند ولی سرالکس فرگوسن معتقد است که تیمش بازی ضعیفی را مقابل فولام به نمایش گذاشت

گلهای نیمه اول دیمیتار برباتوف و آنتونیو والنسیا سه امتیاز این بازی را مال یونایتد کرد.

در پایان این مسابقه سرالکس فرگوسن به اسکای سپورتس گفت:« ما به پیروزی مهمی در این بخش از فصل دست یافتیم ولی بازی خوبی ارائه نکردیم.روز گرمی بود و بازیکنان من در کسب مالکیت توپ، به ویژه در نیمه دوم انرژی شان را هدر دادند. ما فرصتهای خوبی برای گلزنی بیشتر داشتیم ولی از آنها استفاده نکردیم .در حالی که تنها 6 بازی دیگر تا پایان فصل باقی است، در این مسابقه به پیروزی رسیدیم و باید به همین روند ادامه دهیم.»

مربی یوناتید در ادامه به تمجید از نانی پرداخت و گفت:« نانی به ویژه در نیمه اول فوق العاده بود. او فرصتهای فراوانی را برای تیم خلق کرد. سرعت بالای او بازیکنان حریف را نگران کرده بود و بخشی از بازی نیمه اول تیم ما خوب بود.بدون آنکه مصدوم جدیدی داشته باشیم، زمین راترک کردیم و این اتفاق مثبت دیدار شنبه شب بود. هیچ کسی مصدوم نشد و از سوی دیگر توانستم به تعدادی از بازیکنانم استراحت دهم . والنسیا هم خیلی خوب بازی کرد و باید برای دیدار سه شنبه شب آماده باشد.»

Hamid Hamid
10-04-2011, 14:21
چلسی برد ولی فرقی نکرد
امیدوارم منچستر هر 6 تا بازی باقی موندشو ببازه تا ما قهرمان بشیم : دی

وحيد من صحبت ميكنم هم منچستر ... هم آرسنال بازي هاشون رو ببازن ... سيتي و بقيه هم نبرن اين بازي هاي باقي مونده رو ...

اما يه مشكلي هست: شما ببر نيستيد عزيزم :31:

pcforlife
10-04-2011, 18:02
آرسنال هم 3-1 برد! تبریک به هواداراش!:11:

King_90
10-04-2011, 21:24
آرسنال هم 3-1 برد! تبریک به هواداراش!:11:

بعد حدود 8 ماه ... :11:

بله ارسنال هم برد اما پنالتی مسلم بلکپول گرفته نشد. می تونست بازی 2 _2 بشه . جالبه همیشه منچستر رو میگن که با داوری و این حرفها بازی رو می بره اما با یکم تحقیق متوجه می شیم fa و اون رئیس طرفدار منچستر سیتی اش ( ریئس fa مدیرعامل سابق منچستر سیتی ) به خون یونایتد تشنه . البته حقم دارن . :31:

.............................

در ضمن خبرهایی از باشگاه ارسنال میاد . مثل اینکه سر سهام این باشگاه بدجور دعوا شده و هر لحظه ممکنه کرونکه سهام خودش رو به 75 درصد برسونه . عثمانوف هم هستش و بدجور دنبال سهام . البته مثل کرونکه تونسته دنی فیزمن و مادام نینا رو راضی کنه به فروش سهام .
اینم از اخرین اخبار :8:

nw_nk
11-04-2011, 13:45
بنایون: تورس بهترین مهاجم دنیاست

ستاره باشگاه چلسی بالاخره پس از سپری کردن شش ماه سخت به میادین ورزشی بازگشته است

سایت گل- یوسی بنایون، هم تیمی فرناندو تورس در رختکن چلسی، مهاجم اسپانیایی تیمش را «بهترین مهاجم دنیا» نامیده.

بنایون در بازار نقل و انتقالات تابستانی از لیورپول به چلسی آمد ولی بعد از مصدومیت شدیدی که در ناحیه آشیل در اردوی تیم ملی کشورش گریبانگیر او شد، برای حدود 6 ماه از میادین ورزشی به دور بود.

بنایون که اکنون به روزهای اوجش بازگشته در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« برای هر بازیکن میانی ، بازی کردن در کنار بازیکنی مثل تورس فوق العاده است. به نظر من او بهترین مهاجم دنیاست.»

در جریان دیدار شنبه شب چلسی مقابل ویگان که با برتری 0-1 چلسی به پایان رسید، بنایون برای اولین بار در شش ماه گذشته پا در زمین چمن گذاشت. این ستاره 30 ساله در ادامه با تمجید از ستاره های تیم آبی پوش لندن گفت:« ماسه مهاجم خیلی خوب داریم: دروگبا، آنلکا و تورس. برای هر بازیکن میانی ای، بازی کردن در کنار تورس خیلی آسان است و مطمئنم که او گلهای زیادی خواهدزد، چون کیفیت بازی او این گونه است.»

هر دوی این بازیکنان برای حضور در دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، چلسی را دراولدترافورد همراهی خواهند کرد.

By Ghazaal Ziari

2011/4/11

vahidgame
11-04-2011, 14:10
بنایون: تورس بهترین مهاجم دنیاست
امیدوارم بازی فردا شب با منچستر بتونه اولین گل خودشو برای چلسی بزنه و موتور گلزنیش دوباره راه بیافته
بازی منچستر و چلسی فکر کنم تنها بازی این مرحله لیگ قهرمانان باشه که هنوز مشخص نیست که صد در صد کدوم تیم صعود کرده ولی بازی های دیگه از الانم مشخصه که چه تیمی صعود کرده
ولی در کل چلسی کارش خیلی سخته

yashgin128
11-04-2011, 14:39
امیدوارم بازی فردا شب با منچستر بتونه اولین گل خودشو برای چلسی بزنه و موتور گلزنیش دوباره راه بیافته
بازی منچستر و چلسی فکر کنم تنها بازی این مرحله لیگ قهرمانان باشه که هنوز مشخص نیست که صد در صد کدوم تیم صعود کرده ولی بازی های دیگه از الانم مشخصه که چه تیمی صعود کرده
ولی در کل چلسی کارش خیلی سخته
مطمئن باش منچستر میزنه.اولترافورد جایی برای هنرنمایی مردان چلسی نخواهد داشت...

shutdown
11-04-2011, 17:39
نمیدونم چرا این پست رو دادی یه دفعه بهت گفتم دوست دارم:31:
مطمئن باشید تو الترافورد جای هیچ گونه شانسی واستون نیست:46:

Mohammad King
11-04-2011, 18:29
در اینکه توی الد ترافورد جهنم به پا میشه برای چلسی شکی نیست : دی

D r i v e r
11-04-2011, 21:58
شک ندارم فردا منچستر امتیاز از دست میده :دی
ینس لمن 41 ساله رو عشق است!
-------------------------------------

پایگاه خبری GunnersTrust: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گروه تجاری KSE و باشگاه آرسنال خوشحالند تا اعلام کنند پیشنهاد اضطراری این گروه برای تصاحب مالیکت باشگاه با موفقت روبرو شد.

ارزش پیشنهاد ارائه شده برای کل سهام های باشگاه حدودا 731 میلیون پوند براورده شده و در ازای هر سهام آرسنال، سهامداران مبلغ 11750پوند بصورت نقدی دریافت می کنند.

آقای استنلی کرونکه که مالک کل گروه آموریکایی KSE است پیش از این 29.99 درصد سهام باشگاه را در اختیار داشت و اکنون این میزان به حدود 62.89 درصد رسیده و با توجه به قانون 9 تملک باشگاه، کسی که بیش از 50% سهام را در اختیار داشته باشد می تواند برای تصاحب مالکیت اقدام کند.

استن کرونکه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت" از فرصت به وجود آمده برای افزایش مشارکت خود با تعهد به آرسنال هیجان زده ایم.

آرسنال باشگاه فوق العاده ای است، با تاریخ و سنتی خاص و یک مربی فوق العاده به نام آرسن ونگر. قصد داریم این میراث غنی را بسازیم و باشگاه را به موفقیت جدیدی برسانیم. خوشحالم که پیتر هیلوود موافقت کرده تا به عنوان رئیس هیات مدیره به حمایت خود از ما ادامه دهد.

خصوصا تمایل داریم تشکر خود از هیات مدیره، دنی فیزمن و خانواده فیزمن و همچنین لیدی نینا بریسول اسمیت و خانواده اش اذعان کنیم، بخاطر اطمینانی که آنها در طول سا های گذشته به من داشته اند و به ما اجازه دادند تا با نقش برجسته تری رو به جلو حرکت کنیم."

پیتر هیلوود در گفتگو باسایت رسمی باشگاه گفت " هیات مدیره و من این مساله را مسئولیتی کلیدی تصور می کنیم تا از اخلاقیات و روح این باشگاه حفاظت کنیم.

آقای کرونکه هرچند نسبتا در آرسنال تازه وارد است اما خود را نشان داده که مردیست که به ارزشها، تاریخ و سنت های باشگاه احترام بسیار ویژه ای می گذارد که ما آن را دوست داریم. ما اطمینان داریم که او سرپرست امنی در اینده باشگاه خواهد بود.

در این لحظه می خواهم به ویژه به دنی فیزمن ادای احترام کنم، بخاطر کمک بسیار بزرگ خود. چشم انداز دنی و هدایت او موجب ساخت ورزشگاه جدید ما شد، یک حرکت تاریخی به نفع باشگاه آرسنال که در آینده بلند مدت برای هواداران بسیار احساسی خواهد بود.

می خواهم به نقش مهم و بلند مدت خانوداده بریسول اسمیت ادای احترام کنم، بخاطر نقشی که در تاریخ باشگاه آرسنال بازی کرده اند. این خانواده برای بیش از 70 سال سرسختانه حامی باشگاه بوده اند و به نوعی بخاطر نقشی که در توسعه و موفقیت این باشگاه ایفا کرده اند مدیون انها هستیم. ما روشی را برای زنده نگه داشتن کمک های بلند مدت و ارزشمند آنها در نظر گرفته ایم.

سرمربی توپچی ها آرسن ونگر نیز در این باره گفت " در طول دو سال گذشته با استن کرونکه در جلسات هیات مدیره کار کرده ام و باور دارم او بهترین دلبستگی را در قلب آرسنال دارد.

او میراث باشگاه، سنت ها و جاه طلبی های ما را درک می کند تا اشگاه را در مسیری پیش ببریم که آینده بلند مدت ما را ایمن نگه دارد."

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

پایگاه خبری GunnersTrust: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت رسمی باشگاه آرسنال تعدادی از سوالاتی که پس از دیدن تحولات باشگاه در ذهن هر هوادار آرسنال به وجود می آید را پاسخ گفته.

خبر اعلام شده امروز به چه معناست؟؟
با توجه به توافق به وجود آمده برای بدست آوردن 16.1 سهام اقای فیزمن، KSE اکنون لازم است که برای ارائه پیشنهاد مالکیت باشگاه آرسنال اقدام کند. همانطور که در بیانیه نیز آمده، لیدی نینا ببریسول اسمیت به همراه مدیرانی که سهام مستقلی دارند بطور قطعی آماده اند این پیشنهاد را بپذیرد و اطلاعیه ارائه شده شرایط و ضوابط این پیشنهاد را مشخص می کند.

این اتفاق چه تاثیری در روند باشگاه خواهد داشت؟؟
آقای کرونکه چندین موافقتنامه به هیات مدیره ارائه کرده از جمله اینکه او چگونه قصد دارد پیشنهاد مالی خود را ارائه دهد. این موافقتنامه بطور کامل در بیانیه ذکر شده است، شامل این بخش که هیچ یک از بدهی های باشگاه از مبلغ پیشنهادی کسر نخواهد شد و همچنین ادامه دادن به روش در آمدزایی و مدیریت باشگاه، همانگونه که تا اینجا ادامه داشته. KSE خواستار این شده تا هیات مدیره فعلی سر جای خود باقی بماند که شامل حضور آقای پیتر هیلوود به عنوان رئیس هیات مدیره نیز هست.

چرا هیات مدیره چنین پیشنهادی را ارائه کرد؟
مدیران مستقل پیشنهاد را بررسی کردند و یک مشاوره مالی با Rothschild ( سازمان غیر انتفاعی مشاوره و سرمایه گذاری ) انجام دادند. آنها باور دارند که این مساله ثبات پایداری را تضمین خواهد کرد که فردی آگاه و کسی که به تاریخ و سنت باشگاه آرسنال احترم می گذارد و آن را دوست دارد و کسی که پیشینه سرمایه گذاری موفقی در دراز مدت در ورزش داشته هدایت امور را در دست بگیرد. در نهایت با توجه به اعلام امادگی برای ارائه یک پیشنهاد برای تصاحب مالکیت از سوی KSE ، مدیران به این نتیجه رسیدند که این پیشنهاد منصفانه و معقولانه است.

چه اتفاقی برای مربی باشگاه خواهد افتاد؟
قرارداد آرسن ونگر که تا سال 2014 اعتبار دارد به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. آقای کرونکه بطور کامل حمایت خود از آرسن ونگر را اعلام داشته، کسی که از او به عنوان یک مربی شگفت انگیز یاد کرده است.

آیا پول بیشتری برای نقل و انتقالات وجود خواهد داشت؟؟
این به KSE باز می گردد که می خواهد تجارت خود را ادامه دهد و چگونه در کنار داشته های خود پیش رود.

چه مقدار از باشگاه اکنون در تملک KSE است؟؟
طبق بیانیه امروز KSE انها مالک 29.9 درصد از سهام آرسنال هستند. با این وجود KSE با آقای فیزمن به توافق رسیده که به موجب ان می تواند سهام های او را خریداری کند. علاوه بر این بانو بریسول اسمیل و دیگر مدیران آرسنال پیشنهاد واگذاری سهام خود را پذیرفته اند. همه اینها در کنار هم بدین معناست که KSE حدودا 63% از سهام باشگاه را در اختیار خواهد داشت.

بعد چه اتفاقی می افتد؟؟
KSE به زودی سندی را ارائه خواهد کرد که شامل جرئیات کامل پیشنهاد خود و فرم پذیرش مالکیت باشگاه است. انتظار می رود این ارائه پیشنهاد ظرف چند ماه آینده به اتمام خواهد رسید. سایت رسمی باشگاه از هر گونه تغییر و تحول در این راستا شما را مطلع خواهد کرد.

vahidgame
12-04-2011, 02:32

نمیدونم چرا این پست رو دادی یه دفعه بهت گفتم دوست دارم
مطمئن باشید تو الترافورد جای هیچ گونه شانسی واستون نیست

در اینکه توی الد ترافورد جهنم به پا میشه برای چلسی شکی نیست : دی
تجربه نشون دادی موقعی که اطمینان بیش از حد داشته باشین تیم مورد علاقتون ممکنه خیلی بد نتیجه بگیره : دی
چلسی بتونه بالا بره یعنی مدعی اصلی جام میشه چون منچستر رو تونسته توی اولدترافورد ببره اگه نتونه بالا بره هم امسال کلا بی جام مونده

pcforlife
12-04-2011, 08:49
چیزی هنوز مشخص نیست! (با وجود برد یونایتد در بازی رفت)... به خصوص با وجود تجربه بدی که فصل قبل تو اوترفووجود اومد (پیروزی و عدم صعود + اخراج رافائل)
امیدوارم که امشب چلسی رو ببریم و صعود کنیم...:20:

pcforlife
12-04-2011, 09:01
راستی مثه حضور سیتی در فصل آتیه CL هم روز به روز داره کمرنگ تر میشه!!:31:
لیورپول 3 - 0 سیتی!

Ezel
12-04-2011, 10:45
فرگوسن: به تمام توطئه‌ها غلبه می‌کنیم

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد گفته تیمش به توطئه‌ها غلبه می‌کند.

فرگوسن از محرومیت دوجلسه‌ای وین رونی به دلیل فحاشی او مقابل دوربین‌های تلویزیونی ناراحت بود.

با این حال او می‌گوید: «می‌خواهم روشن کنم که ما از مشکلات اخیر رهایی می‌یابیم و باشگاهی هستیم که به تمام تلاش‌ها و توطئه‌ها برای پایین آوردنمان غلبه خواهیم کرد.

این روحیه جنگنده است که منچستریونایتد را چنین باشگاه بزرگی ساخته.»

محرومیت رونی در بازی لیگ قهرمانان مقابل چلسی اعمال نمی‌شود.

فرگوسن می‌گوید: «این دیدار به وین انگیزه می‌دهد. این امتیازی برای ماست که او آماده و سر حال در بازی سه‌شنبه حضور می‌یابد.»

D r i v e r
12-04-2011, 14:06
من یه لحظه فکر کردم این بازی که حرفشو میزنین بازی برگشته لیگه برتره :|
میاین اینجا حرفشو میزنن خو آدم به شک میفته :دی
پس به امیده برد منچستر : )))

*M!L4D*
12-04-2011, 14:45
من یه لحظه فکر کردم این بازی که حرفشو میزنین بازی برگشته لیگه برتره :|
میاین اینجا حرفشو میزنن خو آدم به شک میفته :دی
پس به امیده برد منچستر : )))

این درسته :دی :40:

Ezel
12-04-2011, 15:36
کوتاه از انگلیس

سایت گل –

اندی کارول و دانیل استاریج، هر کدام با دو گل بهترین مهاجم‌های این هفته لیگ برتر.

ریو فردیناند: وین رونی آماده دیدار با چلسی است و انگیزه بسیاری دارد.

فرانک لمپارد: ما لیگ قهرمانان را به رومن آبراموویچ بدهکاریم.

کارلو آنچلوتی: وین رونی خطرناک‌ترین بازیکن منچستر یونایتد است.

Stream
12-04-2011, 20:46
این لیورپول سینوسی بازی می کنه .. یه بازی خیلی معمولی در حد تیمهای متوسط و می بازه، بعدش جلوی من سیتی اینطوری! اگه خارج از خونه هم همینطوری بازی می کردن الان جزو 4 تیم که هیچ، مدعی قهرمانی بودن!

به نظرم کنی داگلیش کسیه که می تونه بعد از سال ها لیورپول رو برگردونه به دوران اوج.

Alireza.M67
13-04-2011, 12:04
یادمه این برادران طرفدار چلسی یه کلمه رو هی تکرار می کردن ...
چی بود اون کلمه ؟
...
آهان یادم اومد :
double
:31:

vahidgame
13-04-2011, 15:46
ما منظورمون توی لیگ بود بعدشم منظورمون برد درستو حسابی بود نه اینکه بازی رفت کلا منچستر هیچی برای گفتن نداشته باشه بعد یه پنالتی صد در صد هم برای چلسی نگیرن توی بازی برگشت هم باز منچستر برتری نداشته باشه بعد داور هم هر چی بازیکنای چلسی خطا کنن کارت بده در حالی که همون خطاها رو منچستری ها می کردن کارت نمی گرفتن و نتیجه این اخراج بی خود یه بازیکن ما شد که خیلی سختگیرانه و بی مورد بود
جدای داوری منچستر هیچ برتری خاصی در مجموع این دو بازی نداشت و فقط باعث شد منچستر چند تا بازیکن جدید مثل گیگز و ون در سار رو به دنیای فوتبال معرفی کنه! :دی
اگه مردید یه دبل درستو حسابی کنید :دی بعدشم باید متذکر بشم که توی لیگ هنوزم میشه دوباره دبل بشید! :دی

Alireza.M67
13-04-2011, 16:36
دوسته عزیزه دبل شده ی من :31:
نمیخوای بگی که قبول نداری که جان تری روی خطایی که روی نانی کرد باید کارت زرد دوم رو می گرفت و اخراج میشد ؟
بعدشم ای دبل شده ی مغموم :31: نکنه انتظار داری تیمی که جلوئه کل دو تا بازیو بزنه توی کار حمله ، دیگه خیلی تیم خودتونو دست کم گرفتید ، حداقل می دونن که وقتی عقبن باید حمله کنن :31:

گرافيكار
13-04-2011, 17:58
این لیورپول سینوسی بازی می کنه .. یه بازی خیلی معمولی در حد تیمهای متوسط و می بازه، بعدش جلوی من سیتی اینطوری! اگه خارج از خونه هم همینطوری بازی می کردن الان جزو 4 تیم که هیچ، مدعی قهرمانی بودن!

به نظرم کنی داگلیش کسیه که می تونه بعد از سال ها لیورپول رو برگردونه به دوران اوج.

كلا ليورپول جلوي هر تيمي كه اسمش منچستر باشه انتحاري بازي ميكنه:31:

ولي جداي از شوخي
حركت سينوسي قانون نانوشته تيمهاي بي ثباته

داگليش شخصيت رهبري داره
اما چيزي كه براي من به عنوان طرفدار ليورپول مهمه خارج شدن ليورپول از شكل پوسيده و كهنه شده خودشه كه تاحدود زيادي پايه و اساسش شكل بازي جرارد در مركز زمينه
به نظر من اگه داگليش شكل و نحوه بازي جرارد رو تغيير بده ما ليورپول جديدي خواهيم ديد
البته اين يكي از قدمهاي مهم براي بيدار كردن يك غول خوابيده اس

pouya_99999
13-04-2011, 21:40
ما منظورمون توی لیگ بود بعدشم منظورمون برد درستو حسابی بود نه اینکه بازی رفت کلا منچستر هیچی برای گفتن نداشته باشه بعد یه پنالتی صد در صد هم برای چلسی نگیرن توی بازی برگشت هم باز منچستر برتری نداشته باشه بعد داور هم هر چی بازیکنای چلسی خطا کنن کارت بده در حالی که همون خطاها رو منچستری ها می کردن کارت نمی گرفتن و نتیجه این اخراج بی خود یه بازیکن ما شد که خیلی سختگیرانه و بی مورد بود
جدای داوری منچستر هیچ برتری خاصی در مجموع این دو بازی نداشت و فقط باعث شد منچستر چند تا بازیکن جدید مثل گیگز و ون در سار رو به دنیای فوتبال معرفی کنه! :دی
اگه مردید یه دبل درستو حسابی کنید :دی بعدشم باید متذکر بشم که توی لیگ هنوزم میشه دوباره دبل بشید! :دی

پارسالم که شما دبل کردید همین نتایج رو گرفتید ، اون شد یه دبل درست و حسابی ولی این اصلا دبل نبود که !

معنی برتری هم اینه که با برنامه بازی کنید . دفاع خوب هم باعث برتری یه تیم میشه .. ذر ضمن تو دو تا بازی موقعیت های ما هم جدی بود و ازشون خوب استفاده کردیم و خوب استفاده کردن از موقعیت ها هم دلیل برتری یه تیمه ...
امروز با چند تا هوادار چلسی حرف می زدم همشون می گفتن حق ما صعود بوده و چلسی خوب بازی نکرده جلوی ما .

mjt10063
14-04-2011, 08:10
سلام به همه دوستان عزیز چه هم تیمی چه غیره
چند روزی بود که پیدام نشده بود
شرمنده اگر بحثی شروع و تموم شد و من حضور نداشتم
:11:
خوشحال از برد های پیا پی شیاطین سرخ چه در لیگ چه در لیگ اروپا

ناراحتم که چرا 2 تا تیم انگلیسی حذف شدن
ولی بهتون قول میدم این منچستری که من دیدم جلو چلسی
اگر داور ها یاری کنند و سوت های اشتباه نزنند
کاپ جام قهرمانان رو به انگلیس میاره
:5:

به امید قهرمانی شیاطین سرخ:6:
:33::33::33::33::33::33:
:26::26::26::26::26::26:

vahidgame
14-04-2011, 15:44
کدوم بازی رو میگی؟ مطمئنی بازی دیگه ای رو ندیدی؟ : دی
اتفاقات این دو تا بازی رو کنار هم بذار بعد خودت حساب کن که چه چیزایی باعث صعود منچستر شد....

pouria_br
14-04-2011, 16:59
آقایون برار فقط رئال مادرید
هرچند از باخت چلسی در غم هستیم

pcforlife
14-04-2011, 23:28
توز واسه 4 هفته مصدوم شده... بازی سیتی - یونایتد تو ومبلی رو از دست داده مثه اینکه... اگه فیک نباشه، خبر خوبیه برای یونایتد...:20:

shutdown
15-04-2011, 10:40
مثل اینکه دخه ا با یونایتد به مدت 5 سال و با مبلغ 17.8 میلیون پوند به توافق رسیده و این دروازه بان 20 ساله از فصل بعد به جای ادوین ون در سار در دروازه یونایتد خواهد ایستاد

خیلی دوس داشتم نویر بیاد....ولی دیگه بزرگان همچین تصمیمی گرفتن امیدوارم موفق باشه تو منچستر

Alireza.M67
15-04-2011, 11:27
مثل اینکه دخه ا با یونایتد به مدت 5 سال و با مبلغ 17.8 میلیون پوند به توافق رسیده و این دروازه بان 20 ساله از فصل بعد به جای ادوین ون در سار در دروازه یونایتد خواهد ایستاد

خیلی دوس داشتم نویر بیاد....ولی دیگه بزرگان همچین تصمیمی گرفتن امیدوارم موفق باشه تو منچستر

ولی من اصلا دلم نمی خواست دروازه بان تیم ملی آلمان رو توی منچستر ببینم .
همون دخه آ بهتره .

King_90
15-04-2011, 12:26
خوب من دیشب یه پست دادم که متاسفانه پاک شدش . واقعا نمی دونم چرا . خوب وقتی به نظره من متن یه پست بیش از حد سطح پایین و بدون درک فوتبالی و فقط از روی تعصب هست بایدجواب بدم دیگه . نمی دونم واقعا...
بگذریم . فردا یه دربی خیلی مهم برگذار می شه.

نظر شما دوستان در مورد بازی چیه ؟ با توجه به اینکه رونی محرومه و امروز هم مانچینی تایید کرده که توز به بازی نمی رسه . فکر می کنید یونایتد قدم دیگری به سمت تکرار سال 99 می ذاره یا سیتی بعد 35 سال می خواد از زیر سایه یونایتد در بیاید ؟؟

shutdown
15-04-2011, 12:41
من فکر میکنم منچستر تو نبود رونی هم میبره...اما با رونی راحت تر میبره...اینطوری بگیم بهتره...چون کم بازی های خوبی از بربا و هرناندز ندیدیم....و به نظرم فرصت مناسبی هست که بتونیم بعد از مدت ها مایکل اوون رو ببینیم که واسه اینکه خودش رو نشون بده اگه به بازی گرفته بشه بهترین بازی رو از خودش نشون میده...اگه مدافع های ما کامل باشند باز هم مانچینی شکست میخوره....در ضمن فراموش نکنید نانی پارک و والنسیا رو هم داریم که خیلی همامنگ نشون دادن

pcforlife
15-04-2011, 13:44
بازی تو ومبلیه... شانس دو تیم برابره... یونایتد با روحیه تر از سیتیه چون با برد مقابل چلسی به مصاف سیتی میاد و سیتی با باخت در برابر لیورپول میرسه...
طبیعتا بحث غرور اینجا مطرح نیست که فلان تیم به خاطر برداش مغروره... چون مسابقه ای که برگزار میشه یه داربیه و داربی تحت هر شرایطی برای هر دو تیم اهمیت داره...
البته شخصا هر دو تیم هم انگیزه دارن هم ترس... سیتی انگیزه داره که بالاخره از یونایتد انتقام بگیره (کاری که نتونست فصل پیش تو نیمه نهایی کارلینگ کاپ انجام بده) و بالاخره بعد از سال ها به فینال یه جام معتبر برسه... از طرفی ترس داره که باز هم مغلوب یونایتد بشه... یونایتد هم انگیزه داره که پس از سال ها اف ای کاپ رو ببره و نگرانه که با حذف مقابل سیتی، رسما کاری کنه که این تیم بعد از سال ها به آرزوی دیرینش برسه...
شخصا پیشبینیم اینه که شاهد یه بازی احتیاطی از هر دو تیم و در صورت رد و بدل شدن گل، شاهد بازی احساسی از تیم عقب افتاده باشیم...
در کل امیدوارم شاهد یه برد دیگه از یونایتد باشیم...:20::40:

MORINIO
15-04-2011, 15:43
ببخشید دیر رسیدم ...

تبریک میگم به هوادارای یونایتد ..

چلسی به نظر من حقش صعود نبود ... باید خیلی بهتر از اینا بازی میکرد ...

در آخر به امید حضور دوباره مورینیو یا گاس هیدینک در چلسی

Reza31001
15-04-2011, 17:15
چه کسی روی نیمکت خواهد بود؟

مسئله سر مربی تیم فوتبال چلسی به یکی از مهم ترین اخبار حاشیه پیرامون چلسی می باشد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، در این روزهایی که تیم فوتبال چلسی روزگار خوشی را سپری نمی کند خبر از جدایی آنجلوتی در انتهای فصل می رسد ، تیم مدیریت چلسی که راس آن آبراموویچ قرار دارد در پی کسب قهرمانی اروپا بود که پس از 2 سال وقت دادن به کارلو در کسب آن عاجز ماند. از همین رو در پایگاه های اطلاع رسانی اروپایی خبر از عدم علاقه تیم چلسی برای ماندن کارلو می دهد، همچنین نامهایی از که در زیر نیم نگاهی با آنها می اندازیم ، شاید یکی از آنها هدایت تیم چلسی را بر عهده بگیرد:

1- کارلو آنجلوتی :
آنجلوتی با توجه به کسب قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی در فصل گذشته و باقی ماندن 1 سال از قراردادش را می توان دلیلی بر وقت دادن ابراموویچ باشد . به نظر می رسد در صورتی که گزینه مناسبی نیز برای نیمکت چلسی نباشد او می تواند بهتر از هر کسی باشد ، هر چند که کارلو خودش علاقمند است تا 1 سال دیگر در چلسی بماند.

2-خوزه مورینیو :
در سایت دیلی میل که یک سایت انگلیسی می باشد خبر از احتمال بازگشت خوزه مورینیو ، مرد محبوب استمفوردبریج بر روی نیمکت چلسی داده است ، گفته می شود مورینیو با توجه به درخشش در اینتر میلان و رئال مادرید دلیلی باشد تا اطرافیان تیم چلسی با فشار بر مدیریت این تیم او را برای موافقت با حضور او وادار نمایند ، هر چند که مورینیو با توافقی دو جانبه از چلسی جدا شده بود که این جدایی بر پایه اختلافات بین مورینیو و مدیریت تیم بود . همچنین مورینیو در مصاحبه ای گفته است که دوست دارد دوباره به انگلستان باز گردد.

3- گاس هیدینگ :
گاس هیدینگ ، دوست صمیمی ابراموویچ که سه فصل پیش ، بعد از اینکه اسکولاری از تیم جدا شد به یاری چلسی آمد و این تیم را قهرمان جام حذفی کرد و در لیگ قهرمانان نیز تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت و در نا داوری برابر بارسلونا حذف شد ، گاس هیدینگ در حالی از چلسی جدا شد که هواداران و مدیریت از او خواستند که در تیم بماند ، اما با توجه به مربیگری او در روسیه و مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 لندن را ترک کرد.

4- رافا بنیتس :
سرمربی سابق لیورپول و اینتر میلان که فصل موفقی را با اینتر نگذراند و از این تیم جدا شد ، یکی از گزینه هایی است که نامش را در رسانه ها به عنوان گزینه اصلی معرفی شده است ، اما با توجه به محبوبیت رافا در بندر لیورپول به نظر می رسد کمی با حاشیه رو به رو شود ، از سوی دیگر رافا علاقمندی خود را برای بازگشت به انگلستان بیان کرده و لیورپول نیز علاقه ای برای تعویض سرمربی خود نشان نداده است و می تواند رافا چلسی را برای آینده اش انتخاب کند.

5- مارکو ون باستن :
ستاره سابق تیم آث میلان و هلند که آخرین بار بر روی نیمکت آژاکس نشسته همواره یکی از گزینه های مربیگری در لندن بوده است که این بار نیز همچون گذشته مورد توجه قرار گرفته است .

6 - مارچلو لیپی :
مارچلو لیپی که در تیم ملی ایتالیا نتوانست موفقیت های گذشته اش را تکرار کند از این تیم جدا شد و چند وقتی است که بی تیم مانده ، وی علاقه خود برای پیوستن به چلسی و جانشینی کارلو اعلام کرده است .

در این میان نیز نامهایی چون ، مارک هیوز و دیدیر دشام نیز عنوان شده است.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شاید اگه بخوایم مقصر حذف از جام قهرمانان رو پیدا کنیم اون فرد کارلتو باشه (اونم اگه مقصری باشه وگرنه به نظر من منچستر فوق العاده بود)
فکر می کنم همین موضوع دلیلی کافی برای آبرامویچ باشه که مربیشو عوض کنه بالاخره هدف اصلی از حضور کارلتو فتح جام قهرمانان بود که آنجلوتی بارها ثابت کرده که می تونه این جام رو بدست بیاره.

به هر حال اگه طرف دیگه این تغییر گاس بزرگ باشه شدیدا منتظرم که هیدینگ به استمفوربریج برگرده دوران حضور او در چلسی دورانی فراموش نشدنی بود. بازیهای زیبا + پیروزی

mjt10063
16-04-2011, 12:02
از نظر من بهترین مربی برای چلسی
گاس هیدینگ
می تونه باشه
خیلی قبولش دارم
اون زمانی که اسکولاری از تیم فاجعه وار چلسی جدا شد
خیلی خوب تونست چلسی رو جمع ش کنه
واقعا مربی توپیه

Ezel
16-04-2011, 13:57
هیدینک مربی فصل بعد چلسی نیست

سایت گل- گاس هیدینک، مربی هلندی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرد که جانشین کارلو آنچلوتی در چلسی نخواهد شد

این روزها، پس از حذف چلسی از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، ابهاماتی درمورد آینده کارلو آنچلوتی برروی نیمکت مربیگری این تیم ایجاد شده است و شنیده می شود که ممکن است هیدینک جانشین آنچلوتی شود.

در این میان سیس فان نیونهویزن، مدیربرنامه های هیدینک در صحبتهایی درمورد آینده هیدینک گفت:« هیچ شانسی برای بازگشت هیدینک به چلسی وجود ندارد.گاس همیشه به قراردادهایش پایبند است و زمانی که با مسئولان فدراسیون فوتبال ترکیه قراردادی به امضا رساند، به آنها قول داد که تا پایان زمان قراردادش تیم را ترک نخواهد کرد.»

هیدینک که در فصل 9-2008 هدایت چلسی را در دست داشت و با این تیم به قهرمانی رقابتهای جام حذفی انگلیس رسید، رابطه صمیمانه و دوستانه ای با رومن آبراموویچ، مالک روس این باشگاه دارد.

vahidgame
16-04-2011, 14:38
از نظر من بهترین مربی برای چلسی
گاس هیدینگ
می تونه باشه
خیلی قبولش دارم
اون زمانی که اسکولاری از تیم فاجعه وار چلسی جدا شد
خیلی خوب تونست چلسی رو جمع ش کنه
واقعا مربی توپیه
آره موافقم
به نظرم مربیه که در سطح مربیانی مثل فرگوسن هستش فقط مشکل هیدینگ اینه که زیاد تیم عوض کرده
ولی حالا که با توجه به این خبر ظاهرا اومدنش منتفیه خیلی ناجوره چون مربی که به درد چلسی بخوره فعلا دم دست نیست و مثلا مورینیو که فعلا از رئال جدا نمیشه و شاید چند سال دیگه برگرده که تازه با آبراموویچ هم نمی تونه اصلا سازش داشته باشه

30vil
16-04-2011, 19:43
منم امیدوارم یا هیدینگ یا مورینیو دوباره به چلسی برگردن

راستی چلسی 3-1 وست بروم رو برد با گلهای دروگبا ، کالو و لمپارد:8:

mohsen_gh1991
16-04-2011, 21:21
اسکولز هم اخراج شد..:41:
البته حقش بود.دیگه نباید از حق گذشت.

kkkaktoos
16-04-2011, 21:36
حیف شد این فصل نوبت یه سه گانه از یه تیم انگلیسی بود که بر باد رفت .
حیف شد سه گانه رو نتونستیم بگیریم .:41:

shutdown
16-04-2011, 21:44
بد ترین...پر اشتباه ترین...بی فکر ترین....و در کل عامل باخت امشب کسی جز کریک نبود....هر کاری که یک هافبک واسه باختن تیمشش میتونست انجام بده انجام داد....از پاس های اشتباه بگیر تا فرصت سازی بی فکر....بازی فوق العاده منچستر تو نیمه اول رو این کریک بر باد داد....من از همون اول از بربا خوشم نمیومد بارها تو همین تاپیک گفتم....اخه اون 2تا توپ گل نکردنشون خداییش سخت تر بود....تو 6 قدم ادم میزنه بالای دروازه!!!چی بگیم والا

s-a-l-i-m
16-04-2011, 21:46
سامان جون هر چی باشه بهترین لیگ جزیره هست بربا . خلاصه تیمتون بهش احتیاج داره :31:

mjt10063
16-04-2011, 21:50
بد ترین بازی بود که دیدم
طوری بازی می کردن که انگار
3-0 جلو هستن

pouya_99999
16-04-2011, 21:52
این بازی از اون بازی ها بود که تا صبح هم ادامه پیدا می کرد گل نمی زدیم . تاوان خراب کردن اون موقعیت ها تو نیمه اول پس دادیم ..
برباتوف هم نسبت به اوایل فصل افت کرده و دلیل استفاده فرگوسن از هرناندز هم همینه .. اشکال نداره لیگ قهرمانان و لیگ برتر هنوز هستش .. دیگه بد بود سیتی با این همه خرج یه جام نبره :31:

flatrish
16-04-2011, 21:53
واقعا اعصابم خورد شد. از اروپا حذف می شدیم اینقدر ناراحت نمیشدم. آرسنال و لیورپول رو ببری بعد بیای به این #%$*#^ ها ببازی!

fr0st
16-04-2011, 21:56
به طرفداران منچستر سیتی این برد رو تبریک میگم واقعاً شایسته این پیروزی بودن. :11:

mohsen_gh1991
16-04-2011, 22:01
این فلچر کجاس؟ چرا بازی نمیکنه؟ مصدوم شده؟

pouya_99999
16-04-2011, 22:05
فلچر یه بیماری ویروسی گرفته و تا یکی دو هفته نیستش :41:

mjt10063
16-04-2011, 22:06
چه فرقی میکنه فلچر با کریک
اسکلز که مثلا پیر تو میدان بود با یه اشتباه بچه گونه تیم رو به نابودی کشید
دیگه از اسکلز بعید بود تو این موقعیت بازی یه همچین کاری بکنه
خیلی تو این بازی از خط میانی و خط حمله تیم بدم اومد

رونی هم نبود تا یه خورده تو زمین بدو
11 نفر راه میرفتن
واقعا من سیتی غیرتی بازی کرد و حقش رو گرفت

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

چه فرقی میکنه فلچر با کریک
اسکلز که مثلا پیر تو میدان بود با یه اشتباه بچه گونه تیم رو به نابودی کشید
دیگه از اسکلز بعید بود تو این موقعیت بازی یه همچین کاری بکنه
خیلی تو این بازی از خط میانی و خط حمله تیم بدم اومد

رونی هم نبود تا یه خورده تو زمین بدو
11 نفر راه میرفتن
واقعا من سیتی غیرتی بازی کرد و حقش رو گرفت

shutdown
16-04-2011, 22:07
به طرفداران منچستر سیتی این برد رو تبریک میگم واقعاً شایسته این پیروزی بودن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیتی طرفدار نداره اینجا...

بله یک بیماری ویروسی گرفته که تمروز تمرین کرده اما اماده بازی نبوده

pcforlife
16-04-2011, 22:07
حیف شد این فصل نوبت یه سه گانه از یه تیم انگلیسی بود که بر باد رفت .
حیف شد سه گانه رو نتونستیم بگیریم .:41:
بیخیال دادا! سال 2008 هم سه گانه نکردیم...:46:
و اما بعد!
.
چیزی که هفته ها پیش نگرانش بود متاسفانه رخ داد...:13:
به نظرم ترکیب بازی یه ضعف بزرگ داشت...اسکولز.. سوای از اخراجش واقعا بازی ضعیفی رو انجام داد... به نظرم اگه گیبسون یا آندرسون توی ترکیب ثابت تیم بود خیلی بهتر میشد... (کاش فلچر رو داشتیم):41:
بربا و چیچا از ابتدا با هم تو بازی بودند نتیجه بهتری می گرفتیم... ولی دلیل فرگوسن از حضور یک مهاجم تخصصی در زمین هم واضح بود...:5: اومدن فابیو هم به نظرم درست نبود (کاش رافائل رو داشتیم)... انصافا اوون باید میومد تو بازی به جای اوشی یا حتی پارک...
در مجموع تو این بازی چون وسط زمین در اختیار ما نبود، خیلی راحت سیتی هر موقع اراده می کرد با هافبک هاش که اکثرا تنومند بودند، بازی رو به دست می گرفتند... چیزی که باعث شد ساف با 5 هافبک (چه دفاعی چه هجومی) کار رو آغاز کنه...:20:
+
امروز حقیقتا روز بدشانسی مون بود... دروازه خالی رو گل نکردیم، به دیرک دروازه زدیم... دروازه بان اونا سوتی داد نتونستیم استفاده کنیم، ادوین و کریک سوتی دادن، گل خوردیم...!!
اسکولز هم که با اخراجش باخت تیم رو مهر کرد!! فقط امیدوارم جناب فیلیپ داد یاد گرفته باشه از مایک دین که خطای امثال کرگر قرمز مستقیم داره!!:2:
به هر حال کماکان ما هنوز شانس داریم که به ومبلی در مهمترین جام بریم (ایشالا):40:

pcforlife
16-04-2011, 22:13
یه نکته جالب بگم... از طرفی دوست دارم سیتی قهرمان نشه، از طرفی دوست دارم قهرمان بشه!!
دلیل قهرمان نشدن رو که همه میدونن چیه!!:31::21:
ولی از طرفی اگه سیتی قهرمان بشه و ما هم لیگ رو ببریم، تو کامیونیتی شیلد فصل بعد یه داربی هیجان انگیزه دیگه رو میبینیم و میتونیم اساسی حال سیتی رو بگیریم!!:5:

LiverBarca
16-04-2011, 22:41
سیتی عرضه داری...

MORINIO
17-04-2011, 02:09
این تورس بدبخت شانسم نداره تو بازی امشب یه گل زد کمک داور ظاهرآ اشتباه آفساید گرفت !

Ezel
17-04-2011, 10:42
سر الکس فرگوسن: ما روی یک اشتباه باختیم/ اگر برباتوف در نیمه اول گلزنی می کرد، ما پیروز می شدیم

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است تیمش به دلیل از دست دادن تمرکز در دقایقی از بازی مقابل منچسترسیتی نتوانست به فینال جام حذفی انگلیس راه پیدا کند.

تک گل یحیی توره در نیمه دوم که روی اشتباه مایکل کریک به ثمر رسید، به روند 8 پیروزی پیاپی شیاطین سرخ پایان داد. سرمربی اسکاتلندی امیدوار است تیمش این شکست را خیلی زود فراموش کند و برای بازی های پیش رو آماده شود.

او در گفتگو با شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد گفت:" 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم برای ما گران تمام شد. آنها از موقعیت نصفه و نیمه شان استفاده کردند.ادوین فن در سار ضربه بدی به توپ زد و کریک نیز در کنترل توپ با مشکل مواجه شد و همین توپ به گل تبدیل شد.

بعد از این گل آنها شروع به دفاع و ضد حمله کردند. بسیار ناامید کننده بود زیرا ما در نیمه اول بهتر بودیم و می توانستیم از حریف پیش بیفتیم.

دیمیتار برباتوف دو موقعیت عالی داشت. اولی را دروازه بان حریف مهار کرد و دومی از روی تیرک دروازه به بیرون رفت. اگر یکی از آنها گل می شد، شرایط ما متفاوت می شد. من احساس می کنم در چنین دیدارهایی هر تیمی بتواند گل اول را بزند، پیروز خواهد شد."

فرگوسن همچنین از چمن ورزشگاه ومبلی انتقاد کرد و تاکیدکرد اخراج اسکولز تغییری در سرنوشت دیدار نداد.

" فکر می کنم چمن کمی بلند بود. زمین خوبی بود اما چمن کمی بلند بود. ما در زمین هایی که جمن کوتاه تری دارد، راحت تر بازی می کنیم و شاید این شرایط برای بازیکنان سیتی مناسب تر بود.

اخراج اسکولز بازی را از روند خود خارج نکرد. فکر می کنم ما حتی بعد از آن بازی بهتری ارائه دادیم. فکر می کنم بعد از اخراج اسکولز خیلی خوب بازی کردیم.

پل کمی بد شانس بود. او برای زدن توپ رفت اما ضربه اش به ران بازیکن حریف خورد."

شاگردان فرگوسن روز سه شنبه باید در لیگ برتر مقابل نیوکاسل قرار بگیرند، دیداری که می تواند در صورت امتیاز از دست دادن آرسنالی ها در دیدار امروز مقابل لیورپول، یونایتدها را یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک کند.

" دیدار روز سه شنبه مقابل نیوکاسل بسیار مهم خواهد بود. ما باید خودمان را به موقع برای این دیدار آماده کنیم. باید برای هر بازی خود را به موقع آماده کرد بار دیگر به دنبال پیروزی بود."

nw_nk
17-04-2011, 11:53
یحیی توره: این پیروزی را به برادرم تقدیم می کنم

گل نیمه دوم این ستاره ساحل عاجی مقابل منچستریونایتد پیروزی 1-0 شاگردان مانچینی را رقم زد و آنها را به فینال جام حذفی رساند

سایت گل- یحییی توره، ستاره خط میانی منچسترسیتی که در دیدار شب گشذته مقابل منچستریونایتد گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند، این گل را به برادر و هم تیمی اش، کولو توره، تقدیم کرد.

گل نیمه دوم این ستاره ساحل عاجی پیروزی 1-0 شاگردان مانچینی را رقم زد و آنها را به فینال جام حذفی رساند.

یحیی توره نقش برادرش در دوران حرفه اش را بسیار موثر دانست و تاکید کرد که کولو قصد دارد پس از پایان دوران محرومیت اش بازگشت شکوهمندانه ای به میادین داشته باشد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من در حال حاضر برای او بسیار ناراحتم. او یک بازیکن حرفه ای است و می خواهد فوتبال بازی کند.

همه گاهی اشتباه می کنند. این جزئی از زندگی و ورزش است. او از نظر ذهنی فردی قوی است. او مهمترین فرد در زندگی من است.

هر بار با او صحبت می کنم، او به من کمک می کند. من این برد را به او و هواداران تقدیم می کند."

یحیی توره یک هافبک دفاعی است اما در دیدار مقابل منچستریونایتد در پست هافبک هجومی بازی کرد. او می داند که این پیروزی برای هواداران بسیار ویژه است.

" من خیلی خوشحال هستم. ما بزرگترین رقیب مان را شکست دادیم. این فوق العاده است و باید از آن لذت ببریم.

واقعا برای هواداران خوشحالم. آنها 35 سال است که منتظر کسب جام هستند. این زمانی بسیار طولانی است. فکر می کنم امسال، سال منچسترسیتی خواهد بود. اما کار هنوز تمام نشده است. باید وارد مرحله دوم بشویم. "

By Behnam Jafarzadeh

2011/4/17

BIKHIAL_ALL_75
17-04-2011, 19:36
واقعا تلویزیون ایران شورش رو درآورده.حالا مثلا یه شبکه از 7تا شبکه اذان رو نشون نده چه اتفاقی می افته که وسط بازی آرسنال و لیورپول اذان پخش میکنن!!!
واقعا احترام به ببینده رو به حد اعلا رسوندن اینا...

pouya_99999
17-04-2011, 20:37
واقعا بازی جالبی بود آرسنال لیورپول
دقیقه 96 آرسنال پنالتی گل کرد و دقیقه 101 هم کویت
وقت اضافه زیاد هم به خاطر مصدومیت کرگر بود که امیدوارم اوضاعش خوب شه ... این طور که معلوم بود حالش یکم وخیم بود .

LiverBarca
17-04-2011, 20:39
دیگه نبینم منچستریها در مورد لیورپول بد بگنا،دستی دستی قهرمانتون کردیم...
ولی کاش میباختیم:31:

shutdown
17-04-2011, 20:47
حالا بگید ما دقایق اخر گل میزنیم!!!! کی دقیقه 96 و 101 پنالتی میزنه!!

pcforlife
17-04-2011, 20:49
WOW!! چه بازی ای بود آرسنال - لیورپول!! با اینکه نتیجه کاملا به نفع منچستر شد اما رسما سره پنالتی دقیقه 101 رسما حق آرسنال رو داوری خورد... به نظرم بعد از برخورد توپ به دیوار دفاعی باید سوت پایان رو میزد!!
خلاصه برد هفته پیشش مقابل سیتی معلومه انگیزشی بوده ها!!: دی!!
و مثل اینکه امیدواری به حضور در جمع چهار تیم یک روز لندنی شدن رو از ذهن لیورپولی ها کاملا شسته!!:31:

*M!L4D*
17-04-2011, 20:50
عجیبه که دیگه اون پلاکارد Cockney For A Day رو ندیدیم :دی
از لیورپول بعید بود ولی مطمئنم اگه واسه سهمیه ی چمپیونز لیگ امیدی نداشت زیاد واسه این بازی تلاش نمی کرد

بی باک بی بال
17-04-2011, 21:11
مثلا اینکه آرزو سه گانه برای پیرمرد دیگه بر باد رفت:20:
تاتنهام:40: کیه باری داره

smallfrank
17-04-2011, 21:14
وقتی کرگر مصدوم شد
اون تکل خشنش روی نانی همش جلوی چشمام بود...

گرافيكار
17-04-2011, 21:23
وقتاي اضافه چه توفاني شد
اين مساوي هم تقديم به دوستان منچستري به خصوص حسين عزيز
يه جورايي ديه ي ناني بود كه بايد پرداخت ميكرديم:31:
اميدوارم اين كاراگر رو ببخشين

pcforlife
17-04-2011, 21:29
وقتی کرگر مصدوم شد
اون تکل خشنش روی نانی همش جلوی چشمام بود...
خیلی ناراحت شدم تو اون وضعیت دیدمش... :41: ولی نمیدونم چرا هی ضرب المثل "گهی زین به پشت و گهی پشت به زین" تو گوشم زمزمه میشد!:20:
ولی در مجموع لیورپولی ها تو آسیب جدی زدن به بازیکنا، خودشون هم رحم نمی کنن!!:27: (شوخی!):31::46:

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

وقتاي اضافه چه توفاني شد
اين مساوي هم تقديم به دوستان منچستري به خصوص حسين عزيز
يه جورايي ديه ي ناني بود كه بايد پرداخت ميكرديم:31:
اميدوارم اين كاراگر رو ببخشين
مخلصیم علیرضا جان!:11: والا تو اون بازی معروف و جریان نانی، من داور (فیل داد):2: رو بیشتر مقصر میدونستم... چون کارت قرمز مستقیم نداد... :13:
خدا ببخشه دادا! ما چی کاره ایم...:46::31:

hojjatinho
17-04-2011, 22:05
خب این تساوی هم هدیه ارسنال به دوستان منچستری !:31:
شما چه کار کردید که اینقدر خوش شانسید؟!:31:

در مورد بازی هم که هر چی می کشیم از این خط دفاع امسالمونه هر چی هافبک و مهاجم خوب بازی می کنند . اینا تیم رو به فنا می دن . من نمی دونم اگه این ابوه خطا نمی کرد چه اتفاقی می افتاد ؟
کار ارسنال دیگه خیلی سخت شده . فقط یه معجزه می تونه منچستر رو قهرمان نکنه .

flatrish
17-04-2011, 22:42
به نظرم اگه با اون بازی و بعدش با پنالتی دقیقه 94 ببری خیلی دیگه خوش به حال آرسنالی ها می شد!:31:
فکر می کنم حتی معجزه هم رخ بده و منچستر قهرمان نشه، چلسی شانسش بیشتره واسه اول شدن.

pcforlife
17-04-2011, 22:54
حالا بگید ما دقایق اخر گل میزنیم!!!! کی دقیقه 96 و 101 پنالتی میزنه!!
زیبا فرمودی!:11: من که شخصا تو فوتبال 90 دقیقه ای گل دقیقه 101 امی ندیده بودم!!:18::31:

pouya_99999
18-04-2011, 04:52
Tottenham Hotspur winger Gareth Bale has been named as PFA Player of the Year, with Arsenal's Jack Wilshere winning the Young Player award.

beckham7
18-04-2011, 08:00
بازم با هیچ قهرمان میشیم انشاله
اگه من و بچه محلام بریم منچستر فرگی ما رو هم قهرمان میکنه
دوستشدارم خیلی:40:

30vil
18-04-2011, 09:58
گواردیولا گزینه شماره یک چلسى

پپ گواردیولا گزینه شماره یک باشگاه انگلیسى چلسى براى جانشینى «کارلو آنچلوتى سرمربى این تیم است. آنچلوتى پس از شکست تیم چلسى برابر منچستریونایتد و راه نیافتن به مرحله نیمه نهایى لیگ قهرمان اروپا به طور قطع از سرمربیگرى چلسى اخراج خواهد شد. رومان آبراموویچ مالک باشگاه چلسى به نظر مى رسد که صبر خود در مقابل این مربى ایتالیایى را از دست داده است. منابع نزدیک به آبراموویچ گفته اند که مالک چلسى به گواردیولا اعتقاد دارد و مى خواهد او را جانشین آنچلوتى کند. گواردیولا به تازگى قرارداد خود با تیم بارسلونا را به مدت ۱۲ماه تمدید کرده است اما در صورتى که این مربى کاتالان بخواهد به انگلیس بیاید این قرارداد مانع اقدام آبراموویچ نخواهد شد. این جمله گواردیولا که دوران او در بارسلونا بسر آمده هم قدرى خیال آبراموویچ را راحت کرده است. آنچلوتى تا هفته گذشته گمانه زنى ها درباره برکنارى خود را رد مى کرد ولى اواخر هفته گذشته همزمان با قوت گرفتن شایعات گفت: هیچ ایده اى درباره آینده خود در باشگاه چلسى ندارد

LiverBarca
18-04-2011, 10:17
زیبا فرمودی!:11: من که شخصا تو فوتبال 90 دقیقه ای گل دقیقه 101 امی ندیده بودم!!:18::31:
این گل هم چون به نفع شما بود و دعای منچستریها پشتش بود زده شد،وگرنه لیورپول رو چه به این شانسها...:31::41:

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

راستی این سیتی بازیهاش با کدوم تیما مونده؟؟؟
یعنی ممکنه لیورپول بهش برسه؟؟؟:31:

shutdown
18-04-2011, 16:13
شما چه کار کردید که اینقدر خوش شانسید؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من....تیم شما نمیتونه 3مین حفظ نتیجه کنه چه ارتباطی به شانس تیمی که اصلا تو زمین نیست داره!!
بعضی ها فقط میخوان حرف بزنن!!!حالا اینکه چی میگن.....

زیبا فرمودی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که شخصا تو فوتبال 90 دقیقه ای گل دقیقه 101 امی ندیده بودم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فدا فدا:31::11:

pcforlife
18-04-2011, 17:39

پپ گواردیولا گزینه شماره یک باشگاه انگلیسى چلسى براى جانشینى «کارلو آنچلوتى سرمربى این تیم است. آنچلوتى پس از شکست تیم چلسى برابر منچستریونایتد و راه نیافتن به مرحله نیمه نهایى لیگ قهرمان اروپا به طور قطع از سرمربیگرى چلسى اخراج خواهد شد. رومان آبراموویچ مالک باشگاه چلسى به نظر مى رسد که صبر خود در مقابل این مربى ایتالیایى را از دست داده است. منابع نزدیک به آبراموویچ گفته اند که مالک چلسى به گواردیولا اعتقاد دارد و مى خواهد او را جانشین آنچلوتى کند. گواردیولا به تازگى قرارداد خود با تیم بارسلونا را به مدت ۱۲ماه تمدید کرده است اما در صورتى که این مربى کاتالان بخواهد به انگلیس بیاید این قرارداد مانع اقدام آبراموویچ نخواهد شد. این جمله گواردیولا که دوران او در بارسلونا بسر آمده هم قدرى خیال آبراموویچ را راحت کرده است. آنچلوتى تا هفته گذشته گمانه زنى ها درباره برکنارى خود را رد مى کرد ولى اواخر هفته گذشته همزمان با قوت گرفتن شایعات گفت: هیچ ایده اى درباره آینده خود در باشگاه چلسى ندارد
مرسی بابت خبر... فقط:

2- منبع خبر را حتما قيد كنيد.

shutdown
18-04-2011, 18:49
منبع خبر: کانون هواداران چلسی در ایران:31:

30vil
18-04-2011, 20:58

منبع خبر سایت خودم

mjt10063
18-04-2011, 21:02
منبع خبر: کانون هواداران چلسی در ایران:31:

من که فکر نکنم یه همچین اتفاقی بیفته
گواردیولا تو اون سالی که با منچستر تو فینال بازی داشت تو جنگ روانی گفته بود
من مثل بعضی از مربی ها مدت زیادی رو در یک باشگاه نمیمونم ( منظور سر اکس)
ولی نه تنها اونسال بلکه تا الان که حدودا 3 سال میشه موندگار شده

ولی خیلی دوست دارم بیاد تو لیگ اینگلیس
بعد تو هر بازی سر الکس پوزش رو به خاک بمال.

pcforlife
19-04-2011, 16:59
اسکولز هم سه جلسه محروم شد!:41: بازی آرسنال رو از دست داد...:13:
راستی داور فینال اف ای اتکینسون شده!!:2:

Ezel
19-04-2011, 17:07
راستی داور فینال اف ای اتکینسون شده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این اتکینسون با اون بزرگوار نسبتی داره ؟ ( مستر بین خودمون ) ؟

pcforlife
19-04-2011, 17:25
فکر نکنم نسبتی داشته باشه... مثل فامیلی Cole به گمونم زیاده تو انگلیس...

vahidgame
19-04-2011, 17:39
امروز منچستر بازی با نیوکاسل رو ببره دیگه صد در صد قهرمانه ولی اگه نبره باز تیمای دیگه یکمی شانس دارن
تو چند تا هفته بازی های منچستر خیلی سخته. فکر کنم پشت سر هم با آرسنال و چلسی و شالکه بازی داره!

pcforlife
19-04-2011, 17:48
اورتونم همینطور... خیلی سخته... (با اینکه تو اولترفورده)
به نظرم هنوز قهرمانی قطعی نیست.. (تا زمانی که تو امارات حداقل یه مساوی بگیریم!)

mjt10063
19-04-2011, 19:57
اگر امشب بازی رو ببریم
و در امارت هم یه مساوی بگیریم دیگه
هیچ نیازی به برد بازی های سخت پشت سر هم نداریم
دو بازی آخر هم که زیاد سخت نیستن

shutdown
20-04-2011, 09:28
منچستر خیلی بد بازی کرد دیشب....البته 3تا تک به تک به معنای واقعی رو رونی و هرناندز نزدند....شاید به خاطر حضور سرمربی شالکه بوده....نمیدونم

Ezel
20-04-2011, 10:07
به قول قلعه نویی و بعد هم به تاسی از ایشون مورینیو !!! بازی دو نیمه ی کاملا متفاوت داشت :31:

نیمه ی اول که کلا در اختیار نیو کاسل بود و نیمه ی دوم هم کلا در اختیار یونایتد ( البته گهگاه نیوکاسل ضد حملاتی هم می زد) ، به هرحال بازی در زمینی بود که هیچ کدوم از BIG4 با امتیاز کامل ازش خارج نشده بودند و به نظرم نتیجه ی خوبی کسب شد .

پیمان یوسفی هم انگار نه انگار ، با اون شروع طوفانی نیوکاسل گزارشش به نحوی بود که هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی داره آروم دنبال می شه ، همین مسائل هست که اون اختلاف وحشتناک در نظر سنجی رو رقم میزنه دیگه :13:
+
پاس های بیرون پای گیگز بدون شک نظیر نداره ، در این سن و سال و در اوج بودن :40: درست مثل فان در سار :40:

nw_nk
20-04-2011, 15:30
فابرگاس: باید هدف مان را مشخص کنیم؛ قهرمانی یا پرورش بازیکنان جوان

این بازیکن اسپانیایی از فشاری گفته که روی توپچی ها برای قهرمانی حس می کند.

سایت گل – سسک فابرگاس، کاپیتان آرسنال گفته باشگاهش باید تصمیم بگیرد که به دنبال قهرمانی است یا پرورش بازیکنان جوان.

توپچی ها مقابل لیورپول در دیدار یکشنبه یک بر یک و با پنالتی دقیقه 102 درک کوییت متوقف شدند. به این ترتیب آرسنال نتوانست فاصله را با منچستریونایتد کم کند.

اگر آرسنال امسال قهرمان نشود این ششمین سال بدون جام آنهاست، و فابرگاس می گوید: «درست است که آرسنال شهرت تیمی را یافته که زیبا فوتبال بازی می کند، اما قهرمان نمی شود.

هنگامی که به این جا آمدم فاتح جام حذفی شدیم و به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. در هر حال از سال 2007 موفق نبوده ایم، هرچند خوب بازی کرده ایم.

این جاست که به این نتیجه می رسیم که این روش جواب نمی دهد. ما در مرحله ای از فصل در چهار رقابت حاضر بودیم، اما هنوز دست خالی هستیم.

باید تصمیم بگیریم که آیا می خواهیم بازیکنان جوان را پرورش بدهیم یا این که می خواهیم قهرمان شویم.»

فابرگاس درباره رفتن از آرسنال می گوید: «حس نمی کنم که تعهدی برای ماندن در آرسنال داشته ام. این طور نیست که یا حالا مجبورم باشگاه را ترک کنم یا هیچ وقت. نه، من زمان زیادی دارم. باید صبور بود و صبر کرد تا زمان مناسب برسد.»

2011/4/20

shutdown
20-04-2011, 22:22
این خبرم سایت منچستر گذاشته که جالبه:31:

vahidgame
20-04-2011, 22:50
چلسی تا دقیقه 30 تونسته دو تا گل به بیرمنگام بزنه
بازی آرسنال و تاتنهام هم 2 بر 1 به نفع آرسناله. ظاهرا بازی پر گلی میشه. توی 12 دقیقه اول 3 تا گل زده شده!
آرسنال و چلسی این بازی و بازی بعدیشون رو ببرن خیلی امیدوارم میشن و ورق بر می گرده

flatrish
21-04-2011, 00:18
عجب!
گفتم اگه ما قهرمان نشیم چلسی میشه، الان اومد جای آرسنال رو گرفت.:31:

pcforlife
21-04-2011, 10:18
چلسی چه خطری شده!!:31:
به نظرم اگه اورتون رو تو OT بزنیم، بالای 90 درصد قهرمانیمون قطعیه... چون هم احتمال اینکه از آرسنال و چلسی امتیازی نگیریم (به خصوص از چلسی که تو خونست) کمه و هم تاتنهام انگیزه و هم توان متوقف کردن چلسی رو داره (و البته اورتون تو خونش) و هم استوک و حتی استون ویلا میتونن از ارسنال یه مساوی بگیرن...
دم تاتنهام هم واقعا گرم... نه برای اینکه آرسنال رو متوقف کرد... بلکه امیدش رو برای گرفتن سیتی زنده نگه داشت... هر چند بازی های باقی مونده تاتنهام از هر تیمی دیگه ای سخت تره!

hojjatinho
21-04-2011, 10:46
سایت گل- شاگردان ونگر یک بار دیگر در دیداری که با دو گل ازحریف پیش بودند، در نهایت به نتیجه ای بهتر از تساوی 3-3 نرسیدند تا شانس های این تیم برای قهرمانی با از دست دادن مکان دوم جدول کمرنگ تر از قبل شود.
این تساوی البته برای تاتنهامی ها نیز نتیجه مطلوبی نبود. شاگردان هری ردنپ برای رسیدن به مکان چهارم جدول نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند اما در نهایت به یک امتیاز از این دربی خانگی قناعت کردند.بازی همان طور شروع شد که از یک دربی انتظاری رفت، سریع و شناور. تنها 5 دقیقه طول کشید تا اولین گل در این دیدار به ثمر برسد. سسک فابرگاس از اشتباه تام هادلستون استفاده کرد و با یک پاس عالی در موقعیتی مناسب تئو والکات را صاحب توپ کرد واین مهاجم جوان نیز با ضربه پای راست دقیقش دروازه تاتنهام را باز کرد.
بعد از این گل ضرباهنگ بازی تغییر نکرد و تنها دو دقیقه بعد تاتنهامی ها گل تساوی را به ثمر رساندند. رافائل فن در فارت ارسال بلند ودران کورلوکا را عالی مهار و سپس با ضربه ای بهتر دروازه شچسنی را باز کرد.
این گل باعث نشد آرسنالی ها پا پس بکشند و خیلی زود برتری شان را بار دیگر به رقیب همشهری دیکته کردند. این بار نوبت سمیر نصری بود تا با عبور از خط دفاعی حریف توپ را به قعر دروازه گومز بفرستد.
والکات با یک ارسال موقعیت سومین گل را برای رابین فن پرسی فراهم کرد تا در فاصله چهار دقیقه به پایان نیمه اول حساب کار 3-1 شود. مانند دیدار رفت یک بار دیگر توپچی ها با دو گل از حریف جلو افتادند اما تجربه نشان داده بود آرسنالی ها حتی وقتی 4-0 هم از حریف جلو می افتند، پیروزی شان قطعی نیست.
نیمه اول به پایان نرسیده بود که تام هادلستون اشتباهش را با زدن گل دوم تیمش جبران کرد. ضربه سر پیتر کراوچ با تعلل فابرگاس به هادلستون رسید و او نیز با ضربه ای دقیق شانسی برای شچسنی باقی نگذاشت.
نیمه دوم پایاپای بود وهر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند ام سرانجم این رافائل فن در فارت بود که با زدن گل سوم تیمش، یک بار دیگر آرسنال را از رسیدن به پیروزی باز داشت.
با این تساوی اختلاف 6 امتیازی آرسنال و منچستریونایتد در صد جدول حفظ شد. ضمن اینکه چلسی نیز 64 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر بالاتر از آرسنال در رده دوم قرار گرفت.

shutdown
21-04-2011, 16:21
بچه ها....این خبر چه جوریاس؟؟؟؟
صحت داره؟؟

Ezel
22-04-2011, 17:54
برنامه هفته 34 لیگ برتر- چلسی به دنبال حفظ جایگاه

سایت گل- شنبه شب هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر آغاز می شود و در روز دوشنبه به پایان می رسد

در بازیهای مهم این هفته، منچستریونایتد میزبان اورتون خواهد بود . لیورپول در آنفیلد به مصاف بیرمنگام می رود و چلسی با وستهم بازی می کند.آرسنال هم روز یکشنبه در خانه بولتون دیدار این هفته اش را برگزار می کند.

قابل ذکر است که روز سه شنبه ،دیدار عقب افتاده دو تیم استوک و ولورهمپتون از هفته سی و سوم رقابتهای لیگ برتر برگزار می شود و دیگر دیدار عقب افتاده این هفته روز چهارشنبه میان دو تیم فولام و بولتون برگزار می شود.

ا ین در حالی است که در پایان هفته سی و سوم منچستریونایتد با 70 امتیاز در صدر جدول رقابتها قرار دارد.چلسی با 64 امتیاز دوم است و آرسنال هم با 64 امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار دارد. سیتی با 56 امتیاز و یک بازی کمتر چهارم است و تیمهای تاتنهام، لیورپول، اورتون، بولتون، نیوکاسل و استون ویلا هم در رده های بعدی هستند.

برنامه بازیهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است

شنبه 3 اردیبهشت (23 آوریل)

منچستریونایتد – اورتون

استون ویلا- استوک سیتی

لیورپول- بیرمنگام

ساندرلند- ویگان

تاتنهام- وست بروم

ولورهمپتون- فولان

بلکپول- نیوکاسل

چلسی- وستهم

یکشنبه 4اردیبهشت (24 آوریل)

بولتون- آرسنال

دوشنبه5 اردیبهشت (25 آوریل)

بلکبرن- منچسترسیتی

پی نوشت : ایپریل سابق !!!

*M!L4D*
22-04-2011, 18:01
از الان تک تکه بازی ها سرنوشت سازن ... اگه یونایتد بازی فردا رو ببره خیلی خوب میشه و با روحیه ای که میگیره تو CL هم راحت تر بازی می کنه . چلسی که بازی خیلی آسونی داره ( مگه اینکه آورام گرانت هنوز نقاط ضعف تیم سابقشو یادش باشه ) ... اما آرسنال میتونه امتیاز از دست بده .

L.A.M.P.A.R.D
22-04-2011, 18:23
ﺑﻬ ﺩﻟﻢ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﭼﻠﺴﯽ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻣﯽ‌ﺷﻪ :دی

shutdown
22-04-2011, 18:58
امیدوارم این حقیقت باشه

اسنایدر:40:

Ezel
23-04-2011, 10:17
دفاع آرسن ونگر از رفتارش در مقابل کنی دالگلیش: نمی توانستم بی تفاوت باشم

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، از رفتارش در مقابل کنی دالگلیش در تساوی هفته گذشته تیمش مقابل لیورپول دفاع کرد.

در این دیدار دو پنالتی در آخرین ثانیه های بازی موجب شد تا توپچی ها نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکنند و این مسئله موجب ناراحتی سرمربی فرانسوی شد. او و دالگلیش پس از سوت پایان بازی با هم جنگ لفظی پیدا کردند و حاضر نشدند با هم دست بدهند.

اما ونگر از این رفتارش دفاع کرد و تاکید کرد که علاقه زیادی که فوتبال دارد اجازه نمی دهد بی تفاوت باشد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من نمی توانم آنجا بنشینم و مانند یک معتاد بی تفاوت باشم. من به بازی اهمیت می دهم و انگیزه زیادی برای پیروزی دارم و ناراحت شده بودم، بله اما اینکه ناراحت و عصبانی باشید اما روی تصمیمات تان کنترل داشته باشید و آرام بمانید با از کنترل خارج شدن متفاوت است.من کنترلم را از دست نداده بودم .من ناراحت بودم زیرا دلم می خواست تیمم پیروز شود. البته من همیشه برای جنگیدن آماده ام. به من ایمان داشته باشید."

او همچنین در مورد شانس تیمش برای قهرمانی گفت:" من فکر می کنم اگر بتوانیم در 5 دیدار باقی مانده مان به پیروزی برسیم، می توانیم قهرمان شویم. ما باید ذهنیت پیروزی را به تیم مان اضافه کنیم. ما اساس خوبی داریم زیرا تداوم داریم.

قهرمانی به تیمی می رسد که از نظر ذهنی قوی تر باشد. بخش ذهنی مهمترین مسئله در 5 دیدار باقی مانده است. پس باید این را در دیدار بعدی نشان دهیم."

یادداشت هری ردنپ: کارلو آنچلوتی را نگه دارید!

به نقل از ستون ردنپ - نشریه ی سان

سایت گل – هنگامی که کارلو آنچلوتی چلسی را به دوگانه فصل پیش رساند، تصور می‌شد او تا سه سال دیگر در این تیم جایش محفوظ است.
اما در عوض فشارها بر او روزافزون بوده و باید بگویم که این مایه شرمساری است.

او فردی است که دوران بازی فوق‌العاده‌ای داشته و در مربی‌گری حتی از دستاوردهای دوران بازی هم فراتر رفته است.

او قهرمان لیگ قهرمانان، لیگ برتر، سری آ، جام حذفی ایتالیا و جام حذفی انگلیس شده؛ می‌دانید که او چه مربی قابلی است.

فراموش نکنید که حتی با لغزش چلسی در اواسط فصل، او می‌تواند از عنوان قهرمانی لیگ برتر دفاع کند.

اگر فردی به شما می‌گفت یک مربی چنین دستاوردی برای باشگاه به ارمغان آورده و کمتر از 12 ماه بعد در آستانه اخراج است به او می‌گفتید دروغ نگوید. اما این دقیقا همان اتفاقی است که برای کارلو افتاده و یکی از عجیب‌ترین چیزهایی است که در تمامی سال‌های حضورم در فوتبال دیده‌ام.

کارلو را از نزدیک نمی‌شناسم، و تنها زمانی که تاتنهام من با چلسی او بازی کرده او را دیده‌ام، اما هیچ چیزی جز ستایش برای این فرد ندارم.
فوتبال پر است از بدبین‌ها و عیب‌جویان. اما من تا حالا حتی یک نفر را هم ندیده‌ام که درباره او حرف بدی بزند.

این که او چطور در میان این همه شایعه مسیر خود را می‌یابد باورکردنی نیست. بی‌تردید افراد بسیار دیگری هستند که دوست دارند به موقعیت او آسیب بزنند. با این که بازیکنان به این موضوع عادت کرده‌اند، اما به نظرم این جو باشگاه را بد می‌سازد. کار برای کارلو آسان نیست، آن هم در شرایطی که خودش می‌داند چقدر خوب دارد کارش را انجام می‌دهد.

با این حال، او بسیار متین و موقر مانده و حتی جایگاهش به نظر من بالاتر هم رفته.

شاخص خوبی برای ارزیابی مربیان این است که ببینید بازیکنان چطور به او می‌نگرند. من می‌دانم که بازیکنان چلسی احترامی کامل برای کارلو قائلند.

ببینید، اگر آن دو، سه هفته کذایی نبود – و فراموش نکنید که چلسی در آن هنگام مصدومان پرشماری داشت – آنها همین حالا بخت اول قهرمانی لیگ برتر بودند. صادقانه بگویم که آرسنال فعلی را در اندازه قهرمانی نمی‌بینم، اما منچستریونایتد هم به نظرم قدرت پایان دادن به نبرد قهرمانی را ندارد و تا روز آخر قهرمانی آنها قطعی نیست.

چلسی باید دیدارهای باقی‌مانده را ببرد تا بخت قهرمانی داشته باشد. اما با روشی که کارلو از آنها بازی می‌گیرد آنها می‌توانند به بردهای پیاپی برسند.

اگر آنها ماه بعد به اولدترافورد بروند و پیروز شوند، کسی چه می‌داند بعدش چه می‌شود؟ ضمن آن که یونایتد همچنان به لیگ قهرمانان هم می‌اندیشد. آنها بازی با شالکه در نیمه‌نهایی را دارند، و بعید نیست این دو بازی دشوار تاثیر زیادی روی یونایتد بگذارند، که این‌گونه هم خواهد شد.

صرف نظر از این که چلسی بتواند به قهرمانی برسد یا نه، این که اکثر افراد می‌گویند آنچلوتی از چلسی می‌رود مضحک است.

به نظرم خوش‌اقبالم که هرگز فشاری که کارلو در حال حاضر تحمل می‌کند به من وارد نشد؛ نه در روزهای اولیه مربی‌گری در بورن‌موث، نه بی‌تردید در پورتسموث، و هرچند در تاتنهام همیشه فشاری وجود دارد، این فشار به مراتب زیباتر است.

کارلو در سطحی بالاتر باید با فشارها برخورد کند، آن هم در شرایطی که او مربی بسیار، بسیار بزرگ و تراز اولی است.

شخصا دوست دارم او چند سال دیگر در انگلیس بماند چون انسان فوق‌العاده‌ای است.

اما اگر اخراج شد، بی‌تردید بیکاری او خیلی طول نمی‌کشد، چون سیلی از پیشنهادها فرامی‌رسند.

حدس می‌زنم فتح لیگ این حرف‌ها را به پایان ببرد، اما باید بگویم که شخصا دوست دارم یونایتد قهرمان شود.

اگر این طور شود، این را بزرگ‌ترین دستاورد الکس فرگوسن در اولدترافورد خواهم دانست.

اگر منصف باشیم نمی‌توانیم این را بهترین تیم یونایتد در دوران فرگوسن بدانیم، اما همین تیم دستاوردهای تیم‌های پیشین را دنبال می‌کند و همان ذهنیت پیروز را دارد. این در حال حاضر، به ویژه در این برهه از فصل حیاتی است.

هر فردی در باشگاه‌های بزرگ یکی، دو دوره ضعیف دارد. آنها امتیازات زیادی را احمقانه از دست دادند و بسیار پایین‌تر از حد انتظار بوده‌اند.
آنها هم‌سطح بقیه تیم‌ها بوده‌اند، در حالی که در برخی از سال‌های قهرمانی‌شان سطحی فراتر از سایر تیم‌ها داشتند و همین نشان می‌دهد سر الکس چه مربی بزرگی است.

اما کارلو هم در کنار سر الکس است و امیدوارم چند سال دیگر هم این‌جا بماند.

صحبت از مربی‌ها شد، چند بازیکن هم هستند که می‌توانند در آینده مربی شوند.

به نظرم چلسی همین حالا فردی را دارد که می‌تواند مربی بزرگی در آینده برای باشگاه شود، البته اگر بخواهد پس از خداحافظی به دنیای مربیان بیاید: فرانک لمپارد.

فرانک در هر کاری که انجام می‌دهد اراده موفقیت را دارد و این دارایی فوق‌العاده‌ای است.

او هم در میدان و هم در خارج از میدان بازیگری در سطح جهانی است، مانند مربی‌اش.

امیدوارم چند سال آینده هم در لیگ برتر به مصاف تیم کارلو بروم.

منبع : بخش فارسی سایت گل

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2011, 14:32
واقعا حرف های هری ردنپ به دلم نشت:20: ....
خیلی از تردید های منو نسبت به انجلوتی از بین برد با این صحبتش:40:

*M!L4D*
23-04-2011, 17:12
یونایتد 1 - 0 اورتون

بازی سختی بود چون فشار خیلی زیادی روی تیم بود .. ولی خدا رو شکر بردیم .. خلاصه تبریک :40:

borderlessboy
23-04-2011, 17:35
برباتوف رو نیمکت هم نبود!
یعنی اگه هرناندز نبود خدا میدونه کجای جدول بودیم
19 گل واقعا حساس تو اولین فصلش در منچستر

*M!L4D*
23-04-2011, 18:01
بربا مثل اینکه مصدومه ...
گل چیچا :

shutdown
23-04-2011, 18:10
یعنی تا به حال دفاع به این فشردگی ندیده بودم!!!!!
11نفر توی محوطه جریمه!!!فقط هم زیر توپ بدون هیچ برنامه واسه ضد حمله...خیلی فشرده و خوب دفاع میکرد...چندین شوت و موقعیت هم داشتیم که بیشترش رو چیچا زده بود...ولی این ضربه سرش خیلی با حال و خوب بود....بعد گل تا به حال ندیده بودم رونی انقدر داد بزنه....حرصش درومده بود بیچاره:دی
خیلی لذت بخش بود.....تبریک

*M!L4D*
23-04-2011, 18:12
بعد گل تا به حال ندیده بودم رونی انقدر داد بزنه....حرصش درومده بود بیچاره
نحوه ی دویدنش به سمت چیچا هم جالب بود ...
+
انگاری رونی امروز هافبک دفاعی بازی می کرد :دی

vahidgame
23-04-2011, 19:24
نمی دونم منچستر این فصل هرناندز رو نداشت چی کار می کرد! :دی
راستی دقت کردین چلسی و آرسنال همه بازی هاشون رو ببرن یعنی این 5 بازی رو یه دونه شون صد در صد قهرمان میشه؟!

mjt10063
23-04-2011, 19:28
کلی حال کردم با این برد هم یه قدم دیگه به قهرمانی نزدیک شدیم
ایشالا که هم چلسی و هم آرسنال تو این 6 بازی یک بازی رو نتیجه نگیرن:21:

چه حالی میده
این لیورپول چه حالی داره میکنه
5-0
بیرمنگام

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

کلی حال کردم با این برد هم یه قدم دیگه به قهرمانی نزدیک شدیم
ایشالا که هم چلسی و هم آرسنال تو این 6 بازی یک بازی رو نتیجه نگیرن:21:

چه حالی میده
این لیورپول چه حالی داره میکنه
5-0
بیرمنگام

shutdown
23-04-2011, 19:33
نمی دونم منچستر این فصل هرناندز رو نداشت چی کار می کرد! :دی
راستی دقت کردین چلسی و آرسنال همه بازی هاشون رو ببرن یعنی این 5 بازی رو یه دونه شون صد در صد قهرمان میشه؟!
نه....تفاضل منچستر یه 5-6تایی بیشتره...باز هم منچستر قهرمان میشه....

انگاری رونی امروز هافبک دفاعی بازی می کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه...دقایق اخر هافبک بازی ساز شد و اوون و چیچا خط حمله بودند

LiverBarca
23-04-2011, 20:31
لیورپول 5-0 بیرمنگام
موندم اگه از اول فصل اینطوری بازی میکردیم چی میشد؟؟؟:31:

*M!L4D*
23-04-2011, 21:50
این تورس هم بالاخره گل زد :دی

vahidgame
23-04-2011, 22:09
این تورس هم بالاخره گل زد
ایول :دی
دقیقه 77 اومده 84 گل زده!
تورس راه بیافته دیگه تمومه
بازم میگم چلسی همه بازی هاشو ببره قهرمانه
منچستر از الان مشکلاتش شروع میشه چون توی لیگ قهرمانان هم بازی داره و چلسی و آرسنال نه

نه....تفاضل منچستر یه 5-6تایی بیشتره...باز هم منچستر قهرمان میشه....
الان 2 تا از چلسی بیشتره

shutdown
23-04-2011, 22:25
بازم میگم چلسی همه بازی هاشو ببره قهرمانه
منچستر از الان مشکلاتش شروع میشه چون توی لیگ قهرمانان هم بازی داره و چلسی و آرسنال نه
واقعا فکر میکنید منچستر قرار 6امتیاز از دست بده؟؟؟!!!:27:
چه اعتماد به نفسی

pcforlife
23-04-2011, 22:43
تبریک! برد عالی ای بود!! حیف بازی رو ندیدم (پخش کرد؟)... گل رو دانلود کردم (مرسی از میلاد) دم چیچا گرم...:40:
فکر کنم با بازی های آتیه یونایتد، آرسنال و چلسی، و البته نتیجه امروز، ما طرفدارای یونایتد بتونیم قهرمانی رو از همین امروز جشن بگیریم (ایشالا)... چون واقعا منچستر تیمی نیست که 6 امتیاز به آرسنال و چلسی بده... به نظرم مساوی تو امارات رسما قهرمانی ما رو مهر میکنه... تیمی مثل چلسی هم با همین اورتون تو هفته آخر اونم تو خونه حریف باید مسابقه بده... ضمن اینکه بازی با تاتنهام ویونایتد رو هم داره... (باز بازی های آرسنال به مراتب ساده تره جز بازی با یونایتد)
به نظرم بازی با شالکه هم میتونه تاثیر گذار باشه... اما اگه یونایتد تو خونه شالکه گل بزنه و اونو متوقف کنه، بدون شک تاثیر بازی شالکه میشه روحیه برای بازی های لیگیه یونایتد... ضمنا این اولین بار در این فصل نیست که یونایتد هر سه چهار روز یه بار بازی می کنه...:20:

shutdown
23-04-2011, 22:56
مرسی حسین از پست زیبات....دوستان اعتماد به نفس پست حسین رو چندبار بخونید تا خیال پردازیتون کم بشه....
ما به این فشردگی بازی ها عادت کردیم

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2011, 23:04
ﮐﺴﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﻟﯿﻨﮏ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮔﻞ ﺗﻮﺭﺱ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﻩ ؟

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮﯼ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻟﯿﮓ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﻪ . ﻫﯿﭽﯽ ﺑﻌﯿﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻮﯼ ﻟﯿﮓ برتر

30vil
23-04-2011, 23:06
مرسی حسین از پست زیبات....دوستان اعتماد به نفس پست حسین رو چندبار بخونید تا خیال پردازیتون کم بشه....

:31: شما بهتره چیزی رو پیش بینی نکنی چون پیش بینی هات خیلی معروفه

تو فوتبال هیچ چیز مشخص نیست چلسی اگه اونطوری امتیاز از دست نمیداد الان قهرمان شده بود

باز هم چیزی مشخص نیست چلسی هم شانس زیادی داره اونایی که میگن خیال پردازی فصل قبل هم یادشون بیارن:27:

shutdown
23-04-2011, 23:26
فصل قبلمیگن تیم هایی که با پول یه نفر جمع میشه جمبه قهرمانی نداره اینجاس....:27:
فعلا بیاید دنبالمون رسیدین میحرفیم با هم:27:
بازی منچستر چلسی 2حالت داره....
یا منچستر شالکه رو میبره و خیالش از بابت فینال راحت میشه و با روحیه میره سمت چلسی...اونم تو الترافورد
یا منچستر از شالکه میخوره و به تنها جامش فکر میکنه...
به نظرتون منطقی نیست حرفم؟
حالا کدوم تیم روحیش بیشتره؟!

mjt10063
23-04-2011, 23:31

تائید میشه
فقط از همه میخوام آرامش خودتون رو حفظ کنید باز تا فردا این تاپیک 10 صفحه نره جلو آدم وقت
نمی کنه همه رو بخونه

به امید قهرمانی شیاطین سرخ

pcforlife
23-04-2011, 23:54

مخلصیم سامان جون!:10:

Indeed امیر جون!:20: نه تنها پریمیر لیگ، بلکه فوتبال طوریه که قابل پیشبینی نیست! اما چیزی که واضحه 180 دقیقه از 4 بازی باقی مونده یونایتد تو خونست و 180 دقیقه خارج از خونه! از این چهار بازی دو بازیش با تیمای دوم سوم جدوله، یکی خونه و دیگری خونه... این دو تیم هستند که باید به دنبال سه امتیاز باشند نه یونایتد، اختلاف 6 امتیازی جدول دلیل تلاش این دو تیمه... مسلما یونایتد هم وقتی به قهرمانی شماره 19 اینقدر نزدیکه نمیخواد به سادگی از دستش بده و خوب... طبیعتا سفت و سخت میره به مصاف این دو تیم...
خلاصه روی کاغذی بخوایم حساب کنیم، آرسنال و چلسی شانس دارن قهرمان بشن، اما همون کاغذ میگه شانس قهرمانی یونایتد خیلی بیشتری...:20: در کل ما مخلصیم...:11:

تو فوتبال هیچ چیز مشخص نیست چلسی اگه اونطوری امتیاز از دست نمیداد الان قهرمان شده بود

باز هم چیزی مشخص نیست چلسی هم شانس زیادی داره اونایی که میگن خیال پردازی فصل قبل هم یادشون بیارن:27:
مگه یونایتد به چلسی گفته این فصل امتیاز از دست بده! چه حرفیه!!:31:
بعد صحبت فصل پیش رو کردید:
اگه فصل پیش ما مقابل بلکبرن در اواخر فصل قبل مساوی نمی کردیم، الان یونایتد منتظر قهرمانی شماره 20 بود...:20: همین فصل قبلی که میگید به خاطر بیارید، شما فقط یه امتیاز از ما جلو بودید (تو همین هفته های پایانی) نه 6 امتیاز... با این وجود چلسی نهایتا با تنها یه امتیاز نسبت به تیم دوم قهرمان شد...
.
ضمنا بزرگوار! فصل قبل و قبلترش گذشتن... شما مثل اینکه مشابه امضاتون خیلی به گذشته علاقه دارید!:31::46:
قربون همگی:10:

30vil
23-04-2011, 23:55
تا دیروز شانچستر به 3 جام فکر میکرد و روحیه عجیبی داشت چقدر زود روحیه اش رفته سمت یه جام :27:

هر تیمی جمبه 3 جام رو نداره :31:

فصل قبل و قبلترش گذشتن... شما مثل اینکه مشابه امضاتون خیلی به گذشته علاقه دارید!

اینو برا اونایی گذاشتم که پول پول میکنن و چشم پولدار بودن یه تیم رو ندارن :8: داریم خرج میکنیم داداش شما هم میبینم دست به جیب شدین نویر و اشنایدر و ... :27:

pcforlife
24-04-2011, 00:00
تا دیروز شانچستر به 3 جام فکر میکرد و روحیه عجیبی داشت چقدر زود روحیه اش رفته سمت یه جام :27:

باشه!... باشه!....! شما راست میگید!!:5:
(ماکه همه مدله دابل و تریبل با همه مدل کاپی رو داریم) باشد که دیگران خود را به کوچه علیچپ بزنند!

pouya_99999
24-04-2011, 00:18

اینو برا اونایی گذاشتم که پول پول میکنن و چشم پولدار بودن یه تیم رو ندارن :8: داریم خرج میکنیم داداش شما هم میبینم دست به جیب شدین نویر و اشنایدر و ... :27:

هر وقت چمپیونز لیگو بردید بعد بیاید بگید هر تیمی جنبه ی سه جام گرفتنو نداره

ما سال 99 3 تا جام گرفتیم

سال 2008 ، یک لیگ گرفتیم و یک جام باشگاه ها و همچنین جام باشگاه های جهان

شما یک بار توی یه فصل 3 تا جام گرفتین که به ما اینو میگی ؟ پس اگه تیم ما جنبه نداره تیم شما که اصلا نمی دونه سه تا جام توی فصل چی هستش

همون دلخوش به امضات باشی بهتره شما :13:

گرافيكار
24-04-2011, 00:46
من به اين ليورپول براي سال بعد خيلي اميدوارم
چه كرده روديگو
فكر ميكنم فصل بعد موي دماغ خيلي از تيمها بشه
اميدوارم پي سي تا اون موقع زنده باشه و دوستان هم باشن:31:

pcforlife
24-04-2011, 00:57
علیرضا جان! این واژه بولد شده رو مطمئنی در جایگاه درستش در جملت قرار دادی؟!:31: (شوخی):46:

گرافيكار
24-04-2011, 01:02
علیرضا جان! این واژه بولد شده رو مطمئنی در جایگاه درستش در جملت قرار دادی؟!:31: (شوخی):46:

به خدا نوشتم پي سي و دوستان زنده باشن
بعد گفتم اين دوستان كه هميشه زنده هستن و ديگه جسارت نكردم
البته حالا هم فعل باشن يه جورايي ايهام داره :31:

Stream
24-04-2011, 01:35
تبریک به لیورپولی های عزیز.
نکته ای که توی تلویزیون و بحثهای کارشناسی می گفتن این بود که سبک بازی لیورپول همه رو یاد لیورپول قدیم می اندازه.
+

تبریک به چلسی ای ها هم به خاطر گلزنی تورس :دی

من به اين ليورپول براي سال بعد خيلي اميدوارم
چه كرده روديگو
فكر ميكنم فصل بعد موي دماغ خيلي از تيمها بشه

اگه کینگ کنی بمونه (که می مونه) من خیلی امید دارم، البته فقط در صورتی که خریدهای خوب انجام بده. هنوز تیم برای رقابت سطح اول آماده نیست، بازیهای مهم رو خوب بازی می کنه ولی ثبات نداره که مشکلش نداشتن جایگزین هاست. تیم به یکی دو هافبک کناری درجه یک نیاز جدی داره.

از جوون گرایی کینگ کنی خوشم میاد. امروز دو دفاع کناری 17 و 18 ساله بودن که فقط دو سه بار برای تیم اول بازی کردن (انصافا هم خوب بودن). به امید فصل آیده این تیم + 3-4 بازیکن درجه یک می تونه برای قهرمانی بجنگه (که اگه قهرمان هم نشد حداقل سهمیه CL رو بگیریم:31:)

Ezel
24-04-2011, 09:40
سرالکس فرگوسن: آرسنال و چلسی را هم شکست خواهیم داد

سایت گل- سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، بعد از پیروزی 1-0 تیمش مقابل اورتون با گل خاویر ارناندز، تاکید کرد که تیمش می تواند با پشت سر گذاشتن چلسی و آرسنال قهرمان لیگ برتر شود.

با این پیروزی یونایتدها فاصله شش امتیازی شان در صدر جدول را حفظ کردند و این در حالی است که باید دو دیدار حساس مقابل آرسنال در امارات و چلسی در الدترافورد انجام دهند.

فرگوسن مطمئن است تیمش در هر دو دیدار به پیروزی خواهد رسید و تایید کرد که تنها از بازیکنانش خواسته به روند پیروزی های شان ادامه دهند.

او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" چیزی که من را گیج می کند این است که می شنوم که می گویند ما هنوز باید مقابل آرسنال و چلسی قرار بگیریم انگار قرار است ما مقابل آنها شکست بخوریم.

چرا نتوانیم در این دیدارها پیروز شویم؟ چرا باید بعضی ها بگویند ما نمی توانیم چلسی را در خانه شکست دهیم یا از امارات با پیروزی به خانه برگردیم؟

من امروز به بازیکنانم گفتم همه این چرندیات را فراموش کنند و تنها در دیدارهای شان به پیروزی برسند. اگر پیروز شوند، همه چیز عالی خواهد بود.

ما تنها نباید مغرور شویم و فکر کنیم از همین حالا قهرمانیم. شیوه ای که بازیکنان با این شرایط برخورد کرده اند، شانس زیادی برای موفقیت به آنها می دهد. من فکر می کنم حس پیروزی طلبی زیادی بین آنها وجود دارد."

او همچنین در مورد دیدار مقابل اورتون گفت:" ما در اکثر دقایق بازی فوتبال خوبی ارائه دادیم. شاید در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم خیلی خوب نبودیم اما ما می توانستیم در همان نیمه اول کار را یکسره کنیم.

ما به شیوه همیشگی منچستریونایتد عمل نکردیم. ما تا آخرین دقایق بازی صبر کردیم. کاری کردیم که هواداران از روی نیمکت های شان بلند شوند اما سرانجام پیروز شدیم. بازیکنان نمایش فوق العاده ای داشتند و فکر می کنم امروز خیلی دلپذیر بازی کردیم."

منبع : بخش فارسی سایت گل

shutdown
24-04-2011, 10:12

بله....دست به جیب شدیم....بعد از چند سال؟؟؟؟میتونی بگی؟؟؟؟نه!!!!تو اینا رو چه میدونی:دی
دست به جیب شدیم واسه پست هایی که بازیکن بزرگ نداریم....همه پست ها از اکادمی و استعداد یابی هامون هستند....جای اسکولز اسنایدر رو میاریم(اسنایدر هست نه اشنایدر:27:)و جای ون در سار دخه ا...نه نویر:27:حالا اون چند تا نقطه ای که اخر لیستت گذاشتی معلوم نیست واسه کدوم ها بود...
مثل تیم شما نمیایم بعد50 میلیون پوند بازیکن بخریم بیاد بعد7-8 بازی 1 گل بزنه...با 7میلیون هرناندز میخریم میاد 19 گل میزنه....ما اینجوری میخریم....شما سعی کن به تیم هایی که 100برابر تیمتون تاریخچه و قهرمانی دارند احترام بزارید کار سختی نیست....اون سالهایی که ما دبل تریبل میکردیم شما کجا بودید....الان مثلا میگید هر تیمی جنبه(جنبه هست نه جمبه:27:حد اقل نوشتاریش رو رعایت کن)3جام رو نداره...مثلا چلسی داره؟؟؟:دی 1 مورد نام ببر؟میخوای 3جام های منچستر رو نام ببرم؟؟؟نه دیگه گناه داری:دی
در ضمن....الان هم میتونیم 3جام و حتی بیشتر....حداقل شانسشو داریم.....اول فصل کامیونتی شیلد رو از حلقومتون دراوردیم....توی لیگ6 امتیاز با تفاضل گل بیشتر سر تریم.....لیگ قهرمانان رو میتونیم بگیریم....جام باشگاه های جهان رو هم میتونیم بگیریم....شد چند تا؟؟؟عجب سوالی بود شما از 2تا بیشتر نمیتونی جام بشماری چون نگرفتی تا حالا:27::31:
دیگه دوستان توهین به منچستر که همتون میدونید بهترین تیم هست این اتفاقات رو هم به دنبال داره:دی
موفق باشید

MORINIO
24-04-2011, 10:59
سرالکس فرگوسن: آرسنال و چلسی را هم شکست خواهیم داد

زیاد مطمئن نباش !

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2011, 11:07
ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻏﺮﺍﻕ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯽ
ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﮐﺠﺎ ﻫﻤﻪ ی ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﺵ ﺍﺯ ﺍﮐﺎﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ؟
ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﻥ ﻣﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ ﺍﺯ ﺍﮐﺎﺩﻣﯽ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺍﯾﻨﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ :ﮔﯿﮕﺰ ﻭ ﺭﻭﻧﯽ ﻭﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺩﺍﺳﯿﻠﻮﺍ ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺑﮑﺎﻡ .
ﭼﻠﺴﯽ ﺍﻻﻥ ﻣﺜﻞ ۲۰ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻫﺸﺘﺶ ....ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻭ ﮐﺴﺐ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﺍﺕ .
ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﭼﻠﺴﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺮﺝ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﺵ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺷﺪﻥ ﺧﺮﯾﺪﻩ .ﭼﻠﺴﯽ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮﺭﺱ ﻭﺷﻮﭼﻨﮑﻮ ﻭ ﺑﺎﻻﮎ ﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻩ .ﻣﺜﻞ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﮐﻪ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺯ ﻭ ﺍﻣﺜﺎﻟﺸﻮ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ .
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

xmehr
24-04-2011, 12:29
ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻏﺮﺍﻕ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯽ :ﺩﯾﮕﻪ
ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﮐﺠﺎ ﻫﻤﻪ ی ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﺵ ﺍﺯ ﺍﮐﺎﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ؟
ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﻥ ﻣﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ ﺍﺯ ﺍﮐﺎﺩﻣﯽ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺍﯾﻨﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ :ﮔﯿﮕﺰ ﻭ ﺭﻭﻧﯽ ﻭﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺩﺍﺳﯿﻠﻮﺍ ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺑﮑﺎﻡ .
ﭼﻠﺴﯽ ﺍﻻﻥ ﻣﺜﻞ ۲۰ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻫﺸﺘﺶ ....ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻭﯼ ﮐﺴﺐ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻭﯼ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﺍﺕ .
ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﭼﻠﺴﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺮﺝ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﺵ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺷﺪﻥ ﺧﺮﯾﺪﻩ .ﭼﻠﺴﯽ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮﺭﺱ ﻭﯼ ﺷﻮﭼﻨﮑﻮ ﻭﯼ ﺑﺎﻻﮎ ﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻩ .ﻣﺜﻞ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﮐﻪ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺯ ﻭ ﺍﻣﺜﺎﻟﺸﻮ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ .
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

سلام شرمنده وسط بحثتون وارد میشوم
ولی رونی هم محصول اکادمی منچستر نیست و ستاره سال 2004 اورتون بود که در همون سال فکر کنم با 27 میلیون دلار از اورتون خریداری شد .

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2011, 12:32
پس بخواطر نداشتن اصلاعات کافی عذر میخوام :46:

*M!L4D*
24-04-2011, 12:47
ﭼﻠﺴﯽ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮﺭﺱ ﻭﯼ ﺷﻮﭼﻨﮑﻮ ﻭﯼ ﺑﺎﻻﮎ ﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻩ
دروگبا که تو مارسی مشهور شد
آنلکا هم که معلومه :دي
چک هم تو تیم ملی کشورش
اشلی کول تو آرسنال
مالودا تو لیون
دکو تو پورتو
و
.
.
.

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2011, 13:05
دروگبا که تو مارسی مشهور شد
آنلکا هم که معلومه :دي
چک هم تو تیم ملی کشورش
اشلی کول تو آرسنال
مالودا تو لیون
دکو تو پورتو
و
.
.
.
اگه بخوای اینطوری حساب کنی که این رابطه واسه ی منچستر هم صدق میکنه :20:
دیگه اینو همه میدونند که دروگبا و انلکا و چک و مالودا توی چلسی مشهور شدند و رشد کردند ... و قبلش یا کسی نمیشناختشون یا ستاره نبودند:46: