PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

Stream
06-03-2011, 17:42
این دفاع منچستر واقعا یکم ؟؟

گل دوم رو لیورپول نزد، منچستر خورد! فکر نکنم کویت توی عمرش دو تا گل به این سادگی تو یه بازی زده باشه :دی

L.A.M.P.A.R.D
ﺑﺮﻭﺑﭻ ﭼﻠﺴﻲ ﺭﻭ ﻧﻴﮕﺎ :ﺩﻱ

30vil
چه میکنه براون :39: اونایی که میگفتن مهم نیست ویدیچ اخراج شد کجان :31:

pcforlife
06-03-2011, 17:47
کرگر کارت زرد گرفت + فندرسار!
راستی تی وی بازی رو می پخشه؟

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 17:49
ﺍﺥ , ﺩﻟﻢ ﻭﺍﺳﺶ ﻛﺒﺎﺏ ﺷﺪ ...ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ

Stream
06-03-2011, 17:51
شورش رو در آوردن اینها .. هر دو دقیقه یکبار دعوا! خیلی داور داره به هر دو تیم ارفاق می کنه هنوز اخراجی ندادن :دی
+

نانی به خاطر مصدومیت تعویض شد.. هرناندز اومد تو زمین.
+

نیمه اول تموم شد.

pcforlife
06-03-2011, 17:53
واقعا چرا باید نانی مصدوم بشه؟:41:

LiverBarca
06-03-2011, 17:56
WooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW
اشک نانی رو در اوردیم،کاش بازی به جنجال نمیرفت تا دو رقمی بشه نتیجه....:31:
دارم کیف میکنم،چه تکلی زد کرگر(دمش گرم)و چه هلی داد اسکرتل:31:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

رسمآ منچستر حرام شد،ارسنالیها قهرمانیتون مبارک....:46:

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 17:56
ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻣﻴﺨﻮﺍﺩ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﻴﺸﻮ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﻛﻨﻪ :ﺩﻱ

LiverBarca
06-03-2011, 17:59
من جیگرم خنک شد وقتی اشکهای نانی رو دیدم...:31:
نامردا دو بازیه دارن ما رو با داور و شانس میبرن...
فعلآ رفتم تا پایان بازی...

mohsen_gh1991
06-03-2011, 17:59
ای بر پدر این داور لعنتی... کارت قرمز باید میداد...
ولی هنوز یه نیمه مونده

fr0st
06-03-2011, 18:00
WooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW
اشک نانی رو در اوردیم،کاش بازی به جنجال نمیرفت تا دو رقمی بشه نتیجه....:31:
دارم کیف میکنم،چه تکلی زد کرگر(دمش گرم)و چه هلی داد اسکرتل:31:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

رسمآ منچستر حرام شد،ارسنالیها قهرمانیتون مبارک....:46:

الان شما داری خوشحالی‌ میکنی‌؟ واقعاً متاسفم...
مهم نیست بازیکن تیم رقیب باشه یا تیمی که طرفدارش هستی‌. دوست داشتی یکی‌ از بازیکنا بارسا هم مصدوم بشه به این شکل؟

احتمالا ساق پاش شکست.
بیچاره نانی امسال خیلی‌ داشت خوب بازی میکرد راحت جزو ۳ بازیکن خوب پست خودش بود.
امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی‌ احساس می‌کنم ساق پاشو کرگر زد شیکوند.

pcforlife
06-03-2011, 18:27
کویت هت تریک کرد...:41:

30vil
06-03-2011, 18:28
چه گلییییییییییییییییییییی :8:

بردیا
06-03-2011, 18:28
و گل سوم

هم میشه گفت چه مفت خوریه این کویت هم میشه گفت چه فرصت طلبیه:دی
هتریک کرد ولی گلاش یکی از اون یکی اسون تر و راحتتر بود:دی

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 18:29
woooooooooow ......che gol haye maskhare ei :)))) .....eyval , chelsea omidvar mishe .... yes

vahidgame
گل سوم رو هم کویت زد!
من بازی رو کامل نمی بینم و اون صحنه های خشن رو هم ندیدم :31:
ولی در کل منچستر هم بالاخره ضعف داشته که با این نتیجه داره می بازه و نمیشه به راحتی از این بگذرید و همش دنبال مقصر های دیگه بگردید....

Stream
هیچ بازیکنی تو عمرش هدتریک به این راحتی نکرده :دی همیشه در جای درست در زمان درست .. باید به هوش و جایگیریش آفرین گفت. خیلی خوب بازی کرده امروز ولی گلهای آسونی زد.
+

چه صدایی تو ورزشگاهه!

Stream
06-03-2011, 18:42
جمعه تولد کنی داگلیش بود، و کل ورزشگاه دارن براش سرود Happy Birthday می خونن ! خیلی باحاله :دی این چیزاست که آدم از لیورپول خوشش میاد.

mjt10063
06-03-2011, 18:52
خیلی بد بازی کردیم واقعا نتیجه عادلانه ی بود

تبریک میگم به همه طرف دارای لیور

ولی ای کاش اینقدر بد بازی نمیکریدم

بنظرم دلیلی واسه این همه بی برنامه بودن نباشه
حق هر تیمی که بد باززی میکنه همینه

ولی بازم به همه اونای که ...
دلشون رو صابون نزنن
قهرمانی از آن ماست

pcforlife
06-03-2011, 18:58
هرناندز گل زد! دیر بود! اما تفاضل گل بهتر شد!:20:

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

ضمنا تبریک به علیرضای گل!:11:

30vil
06-03-2011, 18:59
لیورپول که اصلا عددی نیست....بدون ویدیچ مشکلی نداریم...فردیناند هم خیلی وقته نیست....

:18::18::39::39:

*M!L4D*
06-03-2011, 18:59
پست منو پاک کردن اما عین حقیقت بود ... متاسفم واسه لیورپول ... حقش برد بود اما جدا" اون تکل کاراگر عمدی نبود ؟

LiverBarca
06-03-2011, 19:01
این منچستر نمیتونه مثل ادم یه بازی تومو کنه،همیشه باید +90 گل بزنه:31:
تبریک به همه ی لیورپولیها به خصوص علیرضا جون:46:
ولی باید بیشتر میزدیم:5:

pouya_99999
06-03-2011, 19:05
برد حق لیورپول بود به هوادارانش هم تبریک می گم . ما از خط دفاع که امروز بازیکنان ذخیرمون بودن ضربه خوردیم .. و همچنین تو ضربات آخر دقت نکردیم .

همچنین از برو بچه های این تاپیک عذرخواهی می کنم که بین دو نیمه در حال عصبانیت پست دادم آخه تکل وحشیانه کاراگر خیلی بد بود و تصمیم داور در مورد اون صحنه هم بد تر ...

خدا کنه پای نانی نشکسته باشه

و این که هنوز مدعی اول قهرمانی هستیم .

جناب 30vil هیچ فرد عاقلی پست های قبل بازی رو بعد بازی نقل قول نمی کنه .

mjt10063
06-03-2011, 19:06
واقعا حقشون بیشتر بود
خیلی تو این بازی بدم اومد از بازی منچستر

ولی چه کار میشه کرد اینقدری محبوبه که نمیشه لزش دل کند

تبریک به آقای لیور بارسای گل

kkkaktoos
06-03-2011, 19:06
باخت همیشه غم انگیز بوده ولی این باخت درسته که به لیورپول بود سنگین تر بود ولی از باخت به چلسی بهتر بود . شریف باختیم نه به کمک داور .
گل هرناندز هم تسلی خاطریست برای ما .

30vil
06-03-2011, 19:08

این پست موضوعش جداست عزیزم شما در جریان نیستی:31:

در ضمن شما برو معنی نقل قول رو از لغت نامه پیدا کن بخون

mjt10063
06-03-2011, 19:09

دوست عزیز pouya_99999

ایشون فعلا ... می باشن.

تازه اومده به جمع این تاپیک
...:46:

vahidgame
06-03-2011, 19:15
بابا این قدر کل کل نکنید :31:
اگه پستی دیدید ناجوره یا جواب ندید یا گزارش رد کنید

iceweek
06-03-2011, 19:17
هرچند از لیورپول اصلا خوشم نمیاد ولی برد امروزش خیلیییی دلچسب بود.به هوادارای ارسنال تبریک میگم

pcforlife
06-03-2011, 19:17
جناب 30vil! دوستانه پیشنهاد می کنم روی لحن صحبتتون کار کنید! شخصا به عنوان طرفدار یونایتد، تو این بازی از لحن یوزر دو آتیشه ای (جناب LIVERBARSA) اونقدر ناراحت نشدن که نوع صحبت های شما بهم برخورد! چون حداقل جناب LIVERBARSA طرفدار لیورپوله و شما طرفدار چلسی! لطفا دقیقا فکر کنید که طرفدار جه تیمی هستید!:20:

mjt10063
06-03-2011, 19:18
بابا این قدر کل کل نکنید :31:
اگه پستی دیدید ناجوره یا جواب ندید یا گزارش رد کنید

تائید میشه

iceweek
06-03-2011, 19:18

من تیمی اندازه منچستر ندیدم که دقیقه اخر گل بزنه.نمیدونم چرا

30vil
06-03-2011, 19:22
جناب 30vil! دوستانه پیشنهاد می کنم روی لحن صحبتتون کار کنید! شخصا به عنوان طرفدار یونایتد، تو این بازی از لحن یوزر دو آتیشه ای (جناب LIVERBARSA) اونقدر ناراحت نشدن که نوع صحبت های شما بهم برخورد! چون حداقل جناب LIVERBARSA طرفدار لیورپوله و شما طرفدار چلسی! لطفا دقیقا فکر کنید که طرفدار جه تیمی هستید!:20:

عزیزم بهتره بری لحن صحبتهای دوستانت رو عوض کنی من که چیزی نگفتم ولی اونا ببین چطور صحبت میکنن:31:

مهم نیست فشار باخت سنگینه من مثل بعضی ها نیستم که تند تند گزارش بدم پست پاک شه

درکتون میکنم عزیزان هر توهینی میخواهید بکنید مخصوصا شما آقای مرتضی :46:

من تازه متوجه شدم شما منچستری هستی فکر میکردم آرسنالی هستی اونروز که گفتی تیممون چند ساله که بین 3 تیم اول جدوله من گفتم تیمتون 7 - 8 ساله که قهرمان نشده فکر میکردم آرسنالی هستین:46:

pouya_99999
06-03-2011, 19:25
این پست موضوعش جداست عزیزم شما در جریان نیستی:31:

در ضمن شما برو معنی نقل قول رو از لغت نامه پیدا کن بخون

اگه پستتون جریانی پشتشه که بچه ها نمی دونن خب اونو پ . خ کن به اون کسی که می خوای اینو ببینه . ما از کجا بدونیم جریانی پشتشه ؟

بگم quote نکن خوبه ؟

mjt10063
06-03-2011, 19:31
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من هیچ توهینی نکردم دوست من

فقط دوست ندارم برای کسی تلفظ ... رو ببرم
واسه همین همیشه ... میزارم

در کل
بهتری البته واه خودتون میگم
یه نموره صادق تر باشید تا اینکه ...
با تشکر

mohsen_gh1991
06-03-2011, 19:34
تبریک به لیورپولیای عزیز
خودمونیم ولی لیورپول بهتر بازی کرد...
این داوره هم که انگار اومده بود پارک وسط زمین همه داشتن همدیگه رو جر میدادن دست به سینه فقط نگاه میکرد
کسی از نانی خبری نداره؟

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

من تیمی اندازه منچستر ندیدم که دقیقه اخر گل بزنه.نمیدونم چرا برای اینه که تا اخرین لحظه نا امید نمیشه

pcforlife
06-03-2011, 19:40
عزیزم بهتره بری لحن صحبتهای دوستانت رو عوض کنی من که چیزی نگفتم ولی اونا ببین چطور صحبت میکنن:31:

مهم نیست فشار باخت سنگینه من مثل بعضی ها نیستم که تند تند گزارش بدم پست پاک شه

درکتون میکنم عزیزان هر توهینی میخواهید بکنید مخصوصا شما آقای مرتضی :46:

من تازه متوجه شدم شما منچستری هستی فکر میکردم آرسنالی هستی اونروز که گفتی تیممون چند ساله که بین 3 تیم اول جدوله من گفتم تیمتون 7 - 8 ساله که قهرمان نشده فکر میکردم آرسنالی هستین:46:
من رفتار دوستام رو تائید نکردم! رفتار طرفدار لیورپول و علاقه اش به خشونت رو هم تائید نکردم!
سوال من اینه که شما لطفا بفرمائید اگه شما طرفدار چلسی هستید، چرا با پست های تحریک آمیز برای این بازی، عاملی میشید برای جنجال؟ مگه طرفدارای لیورپول دست تایپ ندارن کری بخونن!؟

شما با 12 امتیاز فاصله چه اعتماد به نفسی دارید!!:31:
والا من که طرفدار تیمی هستم که تو تاریخ لیگ برتر همیشه بین سه تیم صدر نشین پریمیر لیگ حاضر بوده، اینقدر نمیام کری بخونم و با یه برد ذوق مرگ بشم... :5:
ضمنا دوست من! قهرمانی منچستر در CL مربوط به سه سال پیشه نه 100 سال پیش! فکر کنم این جمله بولد شده یا ناشی از نداشتن اطلاعاته یا ناشی از همون بی سوادی که میلاد گفت:46: (شوخی)
یاعلی:11:
واقعا منچستری بودن واضح نیست؟:18: مطمئنید پست منو خوندید؟:20:

30vil
06-03-2011, 19:48

من هیچ توهینی نکردم دوست من

فقط دوست ندارم برای کسی تلفظ ... رو ببرم
واسه همین همیشه ... میزارم

در کل
بهتری البته واه خودتون میگم
یه نموره صادق تر باشید تا اینکه ...
با تشکر

من رفتار دوستام رو تائید نکردم! رفتار طرفدار لیورپول و علاقه اش به خشونت رو هم تائید نکردم!
سوال من اینه که شما لطفا بفرمائید اگه شما طرفدار چلسی هستید، چرا با پست های تحریک آمیز برای این بازی، عاملی میشید برای جنجال؟ مگه طرفدارای لیورپول دست تایپ ندارن کری بخونن!؟

واقعا منچستری بودن واضح نیست؟:18: مطمئنید پست منو خوندید؟:20:

صداقت !

من پستم کاملا صادقانه بود

دلیل پستم هم این بود که این دوستمون گفت که من تازه کارم و فوتبال دیدن رو تازه آغاز کردم و چیزی از فوتبال نمیفهمم در صورتی که من چند ساله سایت ورزشی دارم

میخواستم با این پست به ایشون بگم که شما خیلی تازه کاری که در مورد بازی مثل فوتبال انقدر زود قضاوت میکنید

و امروز معلوم شد که واقعا نباید از پیش قضاوت کرد و گفتن اینجور حرفها که فلان تیم که عددی نیست در فوتبال جایی نداره

------------------------------------

pcforlife
06-03-2011, 20:02
صداقت !

من پستم کاملا صادقانه بود

دلیل پستم هم این بود که این دوستمون گفت که من تازه کارم و فوتبال دیدن رو تازه آغاز کردم و چیزی از فوتبال نمیفهمم در صورتی که من چند ساله سایت ورزشی دارم

میخواستم با این پست به ایشون بگم که شما خیلی تازه کاری که در مورد بازی مثل فوتبال انقدر زود قضاوت میکنید

و امروز معلوم شد که واقعا نباید از پیش قضاوت کرد و گفتن اینجور حرفها که فلان تیم که عددی نیست در فوتبال جایی نداره

اینم سایت من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :11:
این جواب سوال من نبود! با استدلال شما هر کسی به طرفداریه من به یونایتد شک کرد و اون زیر سوال برد، حتما من باید تو بازیه تیم اون فرد برم و پستای جنجالی بدم بر ضد هوادار اون تیم!.... این کجاش صداقته! قصد جسارت ندارم... اما صریح بگم! به این حرکت میگن عقده گشایی!

flatrish
06-03-2011, 20:14
ممکنه حالتون به هم بخوره. پای نانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_gh1991
06-03-2011, 20:20
هنوز معلوم نشده تا چند هفته مصدومه؟

mjt10063
06-03-2011, 20:21
دوست عزیز شما فکر کردید من طرف دار آرسنالم و گفتید تیمم 7 - 8 سال جام نبرده

در صورتی که تیم ما 3 سال پیاپی قهرمان لیگ بوده
در کل بگذریم

چون شما او عدد 7-8 سال رو بدید من گفتم شاید تاره دارید فوتبا لمیبینید و از آوازه منچشتر خبر ندارید

اون حرف رو زدم
درست

این ایم من هیچ ربطی نداره که شما اشتباه کردین می خواستین قبلش تحقیق کنید
در ضمن از اسم سایتتون پیداست که بیشترش در مورد لیگ ایرانه
این دلیل نمیشه شما حتما لیگ اینگلیس رو هم وارد باشید

یه نمونش خودم

p3yman_xl
06-03-2011, 20:24
اوه اوه .. من بازی رو ندیدم..
کی زد شَل و پَل کرد نـانـی رو؟

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 20:25
akh , nani e bichare , delam vasash kheyli misooze , nemidunam chi begam

LiverBarca
06-03-2011, 21:10
واقعا حقشون بیشتر بود
خیلی تو این بازی بدم اومد از بازی منچستر

ولی چه کار میشه کرد اینقدری محبوبه که نمیشه لزش دل کند

تبریک به آقای لیور بارسای گل
tnx:11:
ولی خداییش با دیدن عکس پای نانی منم ناراحت شدم،ولی فکر کنم کارا عمدی نزد چون بازیکن زیاد خشنی نیست...:46:

Ezel
06-03-2011, 21:40
من فكر ميكنم بعد از باخت ناعادلانه منچستر به چلسي
منچستر اينبار عادلانه ميبازهاول تبریک به علیرضا ، پیش بینیت درست بود و منچستر کاملا عادلانه باخت .:11:

ولی در کل منچستر هم بالاخره ضعف داشته که با این نتیجه داره می بازه و نمیشه به راحتی از این بگذرید و همش دنبال مقصر های دیگه بگردید.... درسته ، منچستر تقریبا از بازی برابر مارسی ( سوای برد 4-0 لیگ) با کیفیت خوبی بازی نمی کنه ( صرفنظر از نتایج) .

مهم نیست فشار باخت سنگینه من مثل بعضی ها نیستم که تند تند گزارش بدم پست پاک شه اگر گزارشها و رسیدگی های مسئولان نبود که این بخش کوچک مدتها پیش مرحوم شده بود دوست من .:46:

اما در مورد بازی :

1- به نظرم مثل بازی با چلسی ، منچستر از لحاظ فرم بازی خوب نبود و بی انصافی نیست اگر بگم بخت با منچستر یار بود که شکست سنگین تری رو متحمل نشد .

2- داوری بازی ؛ به نظرم همونطور که میتونست کرگر رو اخراج کنه و نکرد ، رافائل هم به همین ترتیب شایسته ی اخراج بود و باز هم داوری با اغماض برخورد کرد .

3- از صمیم قلب خوشحالم که داگلیش تونسته مجددا هم خودش و هم لیورپول رو احیا بکنه ( برخلاف پیش بینی ای که خودم داشتم)

4- نکته ی منفی ای که در دوبازی اخیر منچستر با چلسی و لیورپول وجود داشت و به نظرم یکی از عوامل خوب عمل نکردن تیم بود حضور پل اسکولز هست .

اسکولزی که علاوه بر اینکه نمیتونه خودش رو با سرعت بازی تیم و سایر بازیکن ها وفق بده در پاره ای مواقع سرعت تیم رو هم می گیره و اخیرا به شدت ایستا بازی می کنه و به عبارتی عنصر ناهمگون منچستر فعلی هست ،

البته سرالکس معمولا در بازیهای حساس به تجربه ی امثال اسکولز و گیگز بها میده اما این درصد موفقیت این بها دادن نسبت به ناموفق بودنش کمتر بوده ( اگر نگم بسیار کمتر ) ، بازیهایی هست که جرقه ای زده می شه ( مثل بازی برگشت CL برابر بارسا و گل منجر به صعوداسکولز ) اما در اغلب اوقات حضور اسکولز به مشکلات بالا منجر می شه .

5- هرچند شکست منچستر مایه ی تاسفه ولی جذاب شدن هرچه بیشتر پریمیر لیگ و اینکه 5 تیم جدول ( یا شاید هم بیشتر ) شانس مضاعف قهرمانی دارند و مثل برخی لیگها دوقطبی ( و احتمالا دیگه تک قطبی ) نیست باعث میشه با حرارت بیشتری بازیها رو دنبال کنیم .

30vil
06-03-2011, 22:07
این جواب سوال من نبود! با استدلال شما هر کسی به طرفداریه من به یونایتد شک کرد و اون زیر سوال برد، حتما من باید تو بازیه تیم اون فرد برم و پستای جنجالی بدم بر ضد هوادار اون تیم!.... این کجاش صداقته! قصد جسارت ندارم... اما صریح بگم! به این حرکت میگن عقده گشایی!

کسی به طرافداری کسی شک نکرد :20:

یه فردی حرفی زد که من با صحبت خودش جوابشو دادم حالا شما اسم اینو هر چی میتونی بگذاری:46:

دوست عزیز شما فکر کردید من طرف دار آرسنالم و گفتید تیمم 7 - 8 سال جام نبرده

این ایم من هیچ ربطی نداره که شما اشتباه کردین می خواستین قبلش تحقیق کنید
در ضمن از اسم سایتتون پیداست که بیشترش در مورد لیگ ایرانه
این دلیل نمیشه شما حتما لیگ اینگلیس رو هم وارد باشید

یه نمونش خودم

هیچ وقت از رو اسم یه سایت در مورد مطالبش قضاوت نکن

shutdown
06-03-2011, 22:16
برد لیورپول مهم نبود....هر نتیجه ای مهم نبود....ولی این حرکات لیورپولی ها غیر قابل قبول بود....تیم تو شرایطی هست که اکثر بازیکن ها مصدوم هستند...فردیناند والنسیا اندرسون...و اون حرکت که باعث شده پای نانی شکافته بشه...واقعا قابل قبول نیست...توپ رو زمین هست پای بازیکن لیورپول روی زانو نانی چه کار میکرد...داور واقعا اشک های نانی رو ندید؟اون اخراج نداشت...حرکت رافائل هم از ابتدا نگاه کنید که بازیکن لیورپول با کف پا به روی ران رافائل اومد..همون حرکت خطا بود...مصدومیت نانی همه چیز رو بهم زد...این فوتبال بازی کردن نیست...این....
الان تیم ما بازیکن نداره...واقعا میرزه که واسه اینکه یه تیم قهرمان نشه بیان این کار ها رو تو زمین انجام بدن...از الان به بعد شخصا هیچ احترامی به طرفدارهای لیورپول قائل نمیشم و پست هاشون رو جواب نمیدم....لیورپول...باز میبینیمت

گرافيكار
06-03-2011, 22:27
قبل از هر چيزي
به عنوان يه ليورپولي بابت حركت كاملا تعمدي ، آگاهانه و زشت كاراگر از طرفداراي منچستر عذرخواهي ميكنم
واقعا ناراحت شدم چون بازي مسير طبيعيه خودش رو طي ميكرد و جريان بازي هم به نفع ليورپول بود
ناني هم در موقعيت خطرناكي نبود و اصلا خطا معني نميداد چه برسه با اين شدت كه اين نشوندهنده اين بود كه صرفا براي پا رفت من به شخصه با اينكه خيلي به كاراگر احتياج داريم ولي منتظر محروم شدنش ميمونم
هر حركتي با نيت حذف واقعا به دور از تمدنه
اشكهاي ناني هم واقعا ناراحت كننده بود

متاسفانه اين حركت تا حد زيادي از لذت اين برد رو براي من كم كرد

اما در مورد بازي
تبريك ميگم اين برد رو به ليورپوليهاي عزيز
تقدير ويژه از سوارز كه حركتش روي گل اول بسيار زيبا بود
مدتها بود دريبلهايي به اين ريزي نديده بودم بازي بسيار با اعتماد به نفسي انجام داد
با اين حال بهترين بازيكن ليورپول رو درك كويت ميدونم
جايگيري و فرصت طلبيش توي اين بازي ستودني بود

اسكرتل هم خيلي عالي بود و خيلي كم اشتباه
متاسفانه كاراگر هم خوب بود

اما به عنوان يه تماشاگر فوتبال نميتونم اجازه بدم حركت كاراگر بازي فوق العاده جوانمردانه ليورپول رو در نيمه دوم تحت شعاع قرار بده
حتي يك بار هم بازيكني از ليورپول خودش رو زمين نزد و وقت تلف نكرد
جالب بود كه يه بار سوارز كه برخورد واضحي داشت وقتي افتاد روي زمين برانكارد نياوردن توي ميدون و خود سوارز هم سعي كرد تند تر بره بيرون
اوتها هم با كمترين تاخير پرتاب ميشد
كلا فكر كنم اگه يك بار ديگه اين بازي رو ببينيد به راحتي متوجه اين موضوع ميشيد
البته نميشه از رفتار بازيكناي منچستر كه نيمه دوم اصلا اتفاقات نيمه اول رو ادامه ندادن گذشت
كلا نيمه دوم يه رفتار فوق حرفه اي از دو تيم ديدم كه گاهي اوقات بيشتر از بازي زيباي بارسا به دل من مينشست

هرناندز گل زد! دیر بود! اما تفاضل گل بهتر شد!:20:

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

ضمنا تبریک به علیرضای گل!:11:
مرسي دوست من:10:
هميشه تبريك يه منچستري لذت بخشه:11:

من هم به تو تبريك ميگم اين برد رو
ولي بايد قبول كني كه رفتار كاراگر بسيار زشت بود

اول تبریک به علیرضا ، پیش بینیت درست بود و منچستر کاملا عادلانه باخت .:11:
درسته ، منچستر تقریبا از بازی برابر مارسی ( سوای برد 4-0 لیگ) با کیفیت خوبی بازی نمی کنه ( صرفنظر از نتایج) .

اگر گزارشها و رسیدگی های مسئولان نبود که این بخش کوچک مدتها پیش مرحوم شده بود دوست من .:46:

اما در مورد بازی :

1- به نظرم مثل بازی با چلسی ، منچستر از لحاظ فرم بازی خوب نبود و بی انصافی نیست اگر بگم بخت با منچستر یار بود که شکست سنگین تری رو متحمل نشد .

2- داوری بازی ؛ به نظرم همونطور که میتونست کرگر رو اخراج کنه و نکرد ، رافائل هم به همین ترتیب شایسته ی اخراج بود و باز هم داوری با اغماض برخورد کرد .

3- از صمیم قلب خوشحالم که داگلیش تونسته مجددا هم خودش و هم لیورپول رو احیا بکنه ( برخلاف پیش بینی ای که خودم داشتم)

4- نکته ی منفی ای که در دوبازی اخیر منچستر با چلسی و لیورپول وجود داشت و به نظرم یکی از عوامل خوب عمل نکردن تیم بود حضور پل اسکولز هست .

اسکولزی که علاوه بر اینکه نمیتونه خودش رو با سرعت بازی تیم و سایر بازیکن ها وفق بده در پاره ای مواقع سرعت تیم رو هم می گیره و اخیرا به شدت ایستا بازی می کنه و به عبارتی عنصر ناهمگون منچستر فعلی هست ،

البته سرالکس معمولا در بازیهای حساس به تجربه ی امثال اسکولز و گیگز بها میده اما این درصد موفقیت این بها دادن نسبت به ناموفق بودنش کمتر بوده ( اگر نگم بسیار کمتر ) ، بازیهایی هست که جرقه ای زده می شه ( مثل بازی برگشت CL برابر بارسا و گل منجر به صعوداسکولز ) اما در اغلب اوقات حضور اسکولز به مشکلات بالا منجر می شه .

5- هرچند شکست منچستر مایه ی تاسفه ولی جذاب شدن هرچه بیشتر پریمیر لیگ و اینکه 5 تیم جدول ( یا شاید هم بیشتر ) شانس مضاعف قهرمانی دارند و مثل برخی لیگها دوقطبی ( و احتمالا دیگه تک قطبی ) نیست باعث میشه با حرارت بیشتری بازیها رو دنبال کنیم .
مرسي سروش جان:11:
+
به نظر من هم برد حق ليورپول بود اما كاش اون صحنه پيش نميومد
تا واقعا عادلانه باشه
+
در تاييد حرفات
فكر ميكنم علاوه بر تاثير غيبت مدافعاي منچستر و كمي تحت تاثير جو ورزشگاه قرار گرفتن ( خصوصا بعد از گل اول ليورپول) خط هافپك منچستر به شدت به يه ليدر احتياج داره بايد قبول كرد اسكولز نميتونه به اندازه گيگز به فوتبالش ادامه بده
من فكر ميكنم كار اصلي پيرمرد تا اينجا و صدر نشين بودن با اين ابزار ستودنيه

shutdown
06-03-2011, 22:39
جناب گرافیکار...از پستتون نقل قول نگرفتم که صفحه سنگین نشه و واسه بعضی از دوستان مشکل ساز...
اگه تو این فروم از1 پست خوشم اومده باشه این پست الان شما بود....یه ذره از عصبانیتم واسه مصدومیت نانی کم شد...عکسش تو سایت ها هست...1نگاه بندازید...الان کی میخواد جای نانی بازی کنه؟هیچکس...واقعا به تیم ضربه خورد....
با این وضع بازیکن ها بازم منچستر موقعیت های خوبی داشت....2تا که از رو خط دروازه درومد....ولی لیورپول سرتر بود چون در خانه بازی میکرد....
در مورد بازی جوانمردانه بگم....تو اکثر لیگ های دنیا تیم های بزرگ معمولا عادت به وقت تلف کردن ندارن....درگیری ها هم که ادامه پیدا نکرد اشاره به بالا بودن سطح فوتبال امروز داشت

گرافيكار
06-03-2011, 22:47
برد لیورپول مهم نبود....هر نتیجه ای مهم نبود....ولی این حرکات لیورپولی ها غیر قابل قبول بود....تیم تو شرایطی هست که اکثر بازیکن ها مصدوم هستند...فردیناند والنسیا اندرسون...و اون حرکت که باعث شده پای نانی شکافته بشه...واقعا قابل قبول نیست...توپ رو زمین هست پای بازیکن لیورپول روی زانو نانی چه کار میکرد...داور واقعا اشک های نانی رو ندید؟اون اخراج نداشت...حرکت رافائل هم از ابتدا نگاه کنید که بازیکن لیورپول با کف پا به روی ران رافائل اومد..همون حرکت خطا بود...مصدومیت نانی همه چیز رو بهم زد...این فوتبال بازی کردن نیست...این....
الان تیم ما بازیکن نداره...واقعا میرزه که واسه اینکه یه تیم قهرمان نشه بیان این کار ها رو تو زمین انجام بدن...از الان به بعد شخصا هیچ احترامی به طرفدارهای لیورپول قائل نمیشم و پست هاشون رو جواب نمیدم....لیورپول...باز میبینیمت

من واقعا متاسفم بابت اين حركت
واقعا ميگم متاسفم
در اينكه عمدي بود هيچ شكي نيست
اميدوارم ناني هفته بعد بازي كنه

اما اين رو هم قبول كنيد كه به غير از اون صحنه ليورپوليها بازي جوانمردانه اي انجام دادن
مصدوميت جزئي از فوتباله درسته كه عمد بودنش خيلي چيزارو زير سوال ميبره
اما اگه روي حركت رافائل بازيكن ليورپول هم پاشو نميدزديد الان بايد توي خونه ميخوابيد

كلا بازي به غير از اون دو دقيقه مشكل خاصي نداشت

shutdown
06-03-2011, 23:11
من واقعا متاسفم بابت اين حركت
واقعا ميگم متاسفم
در اينكه عمدي بود هيچ شكي نيست
اميدوارم ناني هفته بعد بازي كنه

اما اين رو هم قبول كنيد كه به غير از اون صحنه ليورپوليها بازي جوانمردانه اي انجام دادن
مصدوميت جزئي از فوتباله درسته كه عمد بودنش خيلي چيزارو زير سوال ميبره
اما اگه روي حركت رافائل بازيكن ليورپول هم پاشو نميدزديد الان بايد توي خونه ميخوابيد

كلا بازي به غير از اون دو دقيقه مشكل خاصي نداشت
همون حرکت رو اگه از اول میدید....1بازیکن لیورپول اول با کف پا به رون رافائل زد و بعد رافائل اون حرکت رو انجام داد...سایت منچستر زده مصدومیت جدی بوده و فردا مشحص میشه مدت مصدومیت:41:
در کل اره...یاهات موافقم...نسبت به چلسی که توپ رو گوشه زمین نگه میداشتن لیورپول بهتر بود...و از این لحاظ ممنونم...تعویض ها هم سریع انجام میشد...شما درست میگید:11:

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 23:16
saman jun manam ba shoma man unt ha ham dardi mikonam .... ba in ke az bakhtetun fogholade khosh hal shodam, vali az babat nani dasht ashkam dar mioomad , man kolan adame ehsasati hastam , ta ashkeaho didam ashk too chesham jam shod aslan

corey
07-03-2011, 00:12
عجب خطای وحشتناکی کرد این کرگر

جالبی صحنه این بود که نانی بلند شد و پاش به داور نشون داد ولی بازم داور کار خودش کرد و کارت زرد داد
واقعا ضعیف ترین داور هم متوجه میشد که این صحنه اخراج داره

فقط خدا کنه نانی زودتر برگرده

+
صحبت های عادل هم در رابطه با خشونت تصاویر و عدم پخش شدنش از طرف تلویزیون جزیره هم جالب بود چون بلافاصله بعدش تلویزون خودمون صحنه پخش کرد !!!!!!

LiverBarca
07-03-2011, 00:33
من بازم میگم این کار کارا عمدی نبوده(چون کارا یه بازیکن حرفه ایه و کاری نمیکنه تو بازی به این مهمی اخراج بشه) و اگرم عمدی بوده حتمآ نانی چیزی بهش گفته که عصبی شده و اینطوری زده به پاش...
در کل برای نانی متاسفم:41:،کاش پای کریس رو اینطوری بزنن:31:

pouya_99999
07-03-2011, 00:35
تو عکس اولی که کاملا مشخصه کرگر توپو ول کرده و فقط برای پای نانی رفته . نمیدونم شب چجوری خوابش میبره . فقط منتظر محروم شدن کرگر هستم هرچند که این محرومیت ها برای ما بازیکن نمیشه .

اوم آقایی که از دیدن اشک ریخت نانی به وجد اومده بودی با دیدن عکس های بالا هم هنوز داری حال می کنی ؟

گرافيكار
07-03-2011, 00:38
همون حرکت رو اگه از اول میدید....1بازیکن لیورپول اول با کف پا به رون رافائل زد و بعد رافائل اون حرکت رو انجام داد...سایت منچستر زده مصدومیت جدی بوده و فردا مشحص میشه مدت مصدومیت:41:
در کل اره...یاهات موافقم...نسبت به چلسی که توپ رو گوشه زمین نگه میداشتن لیورپول بهتر بود...و از این لحاظ ممنونم...تعویض ها هم سریع انجام میشد...شما درست میگید:11:

آره اون صحنه اول خطاي كف پاي بازيكن ليورپول بود كه فكر كنم كارت هم داشت
كلا توي اون يكي دو دقيقه داور گيج شده بود

اميدوارم مصدوميتش طولاني مدت نباشه
فكر نكنم پاش شكسته باشه چون كف پاي كاراگر روي ساق ناني كشيده شد و يه جورايي ضربه از شدتش كمتر شد
فكر كنم بيشتر پارگي باشه

LiverBarca
07-03-2011, 00:46
تو عکس اولی که کاملا مشخصه کرگر توپو ول کرده و فقط برای پای نانی رفته . نمیدونم شب چجوری خوابش میبره . فقط منتظر محروم شدن کرگر هستم هرچند که این محرومیت ها برای ما بازیکن نمیشه .

اوم آقایی که از دیدن اشک ریخت نانی به وجد اومده بودی با دیدن عکس های بالا هم هنوز داری حال می کنی ؟
دیگه خیلی تابلو منو گفتی....
اسممو میاوردی بهتر از این بود:46:

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

گفتم که متاسفم:46:

گرافيكار
07-03-2011, 00:48
من بازم میگم این کار کارا عمدی نبوده(چون کارا یه بازیکن حرفه ایه و کاری نمیکنه تو بازی به این مهمی اخراج بشه) و اگرم عمدی بوده حتمآ نانی چیزی بهش گفته که عصبی شده و اینطوری زده به پاش...
در کل برای نانی متاسفم:41:،کاش پای کریس رو اینطوری بزنن:31:

يه چيزو فراموش نكن
مصدوميت هر بازيكني در هر سطحي و در هر تيمي به كل چرخه و زنجيره فوتبال آسيب ميزنه
نميشه رونالدو يا مسي يا روني يا.... مصدوم بشن و صنعت فوتبال آسيب نبينه
من بيشتر از 10 ساله روانشناسي ميخونم
برعكس پستهات
مطمئنم خودت هم از كار كاراگر ناراحت شدي همينطور از اشكهاي ناني دلگير
توي اون يكي دو پست سعي داشتي خودت رو تخليه كني
به اين ميگن اعتراض منفي
در كل براي هيچ بازيكني آرزوي مصدوميت نكن
جدي ممكنه دعات براي مسي مستجاب بشه ها:11:

pouya_99999
07-03-2011, 00:49
آره اون صحنه اول خطاي كف پاي بازيكن ليورپول بود كه فكر كنم كارت هم داشت
كلا توي اون يكي دو دقيقه داور گيج شده بود

اميدوارم مصدوميتش طولاني مدت نباشه
فكر نكنم پاش شكسته باشه چون كف پاي كاراگر روي ساق ناني كشيده شد و يه جورايي ضربه از شدتش كمتر شد
فكر كنم بيشتر پارگي باشه

خدا کنه اینطوری باشه ... تو این فصل خیلی واسه تیم زحمت کشیده 15 تا پاس گل داده که بیشترین آمار تو لیگه

دیگه خیلی تابلو منو گفتی....
اسممو میاوردی بهتر از این بود:46:

گفتم که متاسفم:46:

پست من زودتر از شما ارسال شد برای همین ندیدم متنتونو . آخه بین دو نیمه خیلی ناراحت شدم اونجوری گفتید ..
اگه ممکنه اسمتونم بگید که اینجا با اسم صداتون کنیم ...

pcforlife
07-03-2011, 01:36
چون سر کار بودم و دسترسی به تی وی نداشتم، راجع به گل ها و خصوصا خطای نانی اظهار نظر نکردم... حتی عکسی که دوستان از پای نانی گذاشته بودند رو فیک فرض کردم... اما همین الان گل ها + صحنه مصدومیت نانی رو دیدم! نظرم:

رسما سه تا گل مفت به تمام معنا خوردیم!! ضعف دفاعمون کاملا محرض بود! سوتی نانی هم چیزی رو تغییر نمیداد، با وز برونی که اگه اشتباه نکنم زیر 5 بازی این فصل انجام داده و اسمالینگ جوون، قطعا یونایتد نمیتونست تو خونه حریف نتیجه بگیره مگه اینکه 5 دفاع میزاشت تو زمین (منظورم 4 دفاع امروز + اوشی هستش) که اصولا ساف بهش اعتقادی نداره... گل سوم هم حققتا ضایع ترین گل بود و اون اشتباه رو سابق از تیم هاوارد میدیدیم!! و در مجموع راجع به هر سه گل و دفاع فقط میشه گفت: كأنَ لم يكن شيئاً مذكوراً!!!

اما سر صحنه خطا واسه چهار نفر:2: شدیدا متاسفم!:

1- کرگر: یعنی یه بازیکن چقدر میتونه خشن باشه...
2.1- داور: خـــاک بر سرش! خـــــاک! یه داور خیلی میتونه احمق و کور باشه که تو اون فاصله نزدیک نتونه برای خطای به اون شدیدی که یه بیننده از پشت تی ویش قشنگ شدت خطا رو درک می کنه کارت قرمز نده! اینجاست ارزش وب معلوم میشه که تو اف ای کاپ خطای شدید جرارد که قشنگ استوکش روی مچ کریک بود رو با کارت قرمز جریمه کرد.
3- کویت: نانی داره رو زمین درد میکشه، رفته بالا سرش و با دهان و دست انگشت نانی رو مورد عنایت قرار میده و وقتی اسکولز مداخله می کنه به یکی از بزرگترین بازیکنان انگلیسی داخل زمین هم پرخاش میکنه! فقط میشه تاسف خورد!:13:
4- جرارد: یعنی چقدر بعد از دیدن صحنه خطای نانی و حواشیش از جرارد متنفر شدم، فقط خدا میدونه! وقتی دید نانی میخواد پای مجروحش رو به داور نشون بده سریع اومد بین داور و نانی ایستاد و نانی رو محکم هول داد و جالبه به شدت هم بالا سرش فریاد کشید! چقدر یه بازیکن میتونه بی رحم باشه که یکی از شدت درد اشکش درومده و باهاش اونطوری رفتار کنه! جای تاسف داره که زمانی که اورا میخواست با داور صحبت کنه برای چند بار اجازه نداد که اون به داور نزدیک بشه و مدام هولش میداد!
بی نـــهایــت ازش بیزار شدم... اه اه:2:
2.2: باز هم داور: اینقدر داور ضعیف؟ کویت و جرارد دارن نانی رو میکوبن، وسط زمین شلوغ شده، داور به جای اینکه بیاد بازیکنا رو از هم جدا کنه، خودشو کشیده کنار و رفته کنار زمین چسبیده به تماشاگرای لیورپول (به جای اینکه حداقل بره به طرف میانه میدون)!!!
جالبه مردک داره با کمکش از تو گوشی راجع به صحنه خطا حرف میزنه! یکی نیست بگه بی سواد!! تو که بیخ صحنه خطا بودی و الان مرددی، کمکت که بیخ گوش تماشاگرای لیورپوله و از صحنه خطا خیلی دورتره چی دیده؟ جالبه رفتار های کویت و جرارد و خارج شدن رینا از دربازه رو دیده، بعد به فندرسار کارت زرد میده...:13:
ضمن اینکه کل این حواشی فقط یه نکته مثبت از جانب لیورپول داشت و اون رفتار جوانمردانه میرلس بعد از صحنه خطا بود که اونم مطمئنم اگه پرتغالی نبود، به هیچ وجه ازش شاهد همچین حرکتی نبودیم! ولی جای تحسین داشت.:20:
.
.
متاسفانه تو دو بازی منچستر داوری به شدت ضعیف بود! راجع به چلسی که گذشت...اما آیا واقعا اگه کرگر اخراج میشد، لیورپول نمیومد تو نیمه دوم یه مهاجم یا یه هافبک هجومیش رو کم کنه و یه دفاع بیاره؟؟ آیا این امکان وجود نداشت که با برتری عددی منچستر شرایط عوض بشه؟؟
.
پرحرفی کردم... شرمنده:11:
.
.
:13:

گرافيكار
07-03-2011, 02:30
متاسفانه تو دو بازی منچستر داوری به شدت ضعیف بود! راجع به چلسی که گذشت...اما آیا واقعا اگه کرگر اخراج میشد، لیورپول نمیومد تو نیمه دوم یه مهاجم یا یه هافبک هجومیش رو کم کنه و یه دفاع بیاره؟؟ آیا این امکان وجود نداشت که با برتری عددی منچستر شرایط عوض بشه؟؟
حسين جان بابت مصدوميت ناني كاملا دركت ميكنم
در اينكه حركت كاراگر احمقانه بود جاي هيچ شكي نيست
چون صحنه خطرناكي نبود و اصلا نيازي به خطا كردن نبود
اگر كاراگر اخراج ميشد كه بايد ميشد يه هديه بزرگ از طرف ليورپول به منچستريها بود چون منچستر اصلا نيمه اول توي ميدون نبود غير از يه شوت ناگهاني برباتوف نه از روني خبري بود نه از برباتوف وسط ميدون هم كه انصافا اسكولز فرصت استپ كردن توپ هم پيدا نكرد
به خصوص بعد از گل اول ليورپول كه منچستر رسما از هم پاشيده شده بود
اينكه ما باختيم چون كاراگر اخراج نشد يا ما ميتونستيم مساوي كنيم اگه كاراگر اخراج ميشد
همش احتمالاته
خيلي وقتا شده كه يه تيم 10 نفره از هم پاشيده و خيلي زود قافيه رو باخته
و خيلي وقتا هم شده كه تيم 10 نفره انگيزه جنگيدنش بيشتر شده اونم با انگيزه اي كه ليورپول براي بردن داشت
ولي جداي از همه احتمالات چيزي كه قطعيه اينه كه با اخراج كاراگر هم شكل بازي ليورپول در نيمه دوم تغييري نميكرد
ليورپول در هر صورت نيمه دوم عقب ميكشيد و بازي رو ميبست و به ضد حمله رو مياورد
تازه چه بسا بعد از اخراج بازيكن ليورپول داور براي اخراج يه بازيكن از منچستر هم كمين ميكرد
دليل باخت منچستر رو اخراج نشدن كاراگر دونستن چشم بستن روي ضعفهاي آشكار در ساختار منچستره كه ميتونه زمينه ساز شكست بعديش باشه
اين ضعف تاكتيكي ميتونه به دليل غيبت چند بازيكن اصلي باشه
ميتونه به خاطر تخليه شدن بازيكناي پابه سن گذاشته منچستر باشه يا هرچيز ديگه اي

چيزي كه هست اينه كه امروز ليورپول انگيزه بيشتري داشت منظم تر بود تحرك فراووني داشت وسط رو گرفته بود و موقعيتهاي به مراتب بيشتري خلق كرد كه همه اينا گواه اينه كه امروز روز ليورپول بود و مستحق برد بود و به نظر من ميتونست قاطع تر هم باشه
كلا مدافعاي جوون منچستر خيلي زود در برابر سوارز اعتماد به نفسشون رو از دست دادن دوباره بازي رو ببين اصلا روي پاش نميرفتن

در مورد جنجال بعد از خطاي كاراگر و رفتار جرارد و كويت كه انتظار نداري كاپيتان تيم يه گوشه وايسه يا اينكه به داور بگه بفرماييد بازيكنمون رو اخراج كنيد به زبان ساده توي دعوا كه حلوا خيرات نميكنن
كلا اون يكي دو دقيقه زشت متاسفانه باعث شد برد ليورپول و نود دقيقه بازي خوب ليورپول ديده نشه
باعث شد جاگيريهاي بينظير كويت ديده نشه
باعث شد حركات زيباي سوارز و گل اول و فوق العاده ليورپول ديده نشه
به همين خاطره كه من خيلي بيشتر از منچستريها از كار كاراگر ناراحتم
امروز منچستر كاري براي برد و يا حتي مساوي نكرد
يادتون نره كه منچستر قبل از اون صحنه 2 گل خورد يكي دو تاي ديگه هم نخورد

nw_nk
07-03-2011, 02:55
لیورپول 3- منچستریونایتد 1؛ صدرنشین در آنفیلد غرق شد

صدرنشین رقابتهای لیگ برتر در آنفیلد شکست سختی خورد

سایت گل- هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر امشب با برگزاری دیدار حساس دو تیم لیورپول و منچستریونایتد دنبال شد و صدرنشین این رقابتها با تقبل شکست 1-3 در آنفیلد سه امتیاز ارزشمند را از دست داد تا هواداران آرسنال را شاد کند.

هت تریک درک کوئیت باعث شد تا لیورپول تا دقایق پایانی دیدار از حریف پیش بیفتد ولی در وقتهای اضافه چیچاریتو با پاس گلی که از رایان گیگز دریافت کرد یکی از سه گل خورده را جبران کرد تا بازی با برتری 1-3 به پایان برسد.

در دقیقه 24 بازی بود که فابیو اورلیو به خاطر برخوردی که با جیمی کرگر داشت از ناحیه همسترینگ مصدوم شد تا از زمین مسابقه خارج شده و جایش را به کرگیاکس بدهد.

لوئیس سوارس یکی از ستاره های لیورپول در این دیدار بود که در دقیقه 34 پاسی فوق العاده را برای درک کوئیت آماده کرد. ستاره هلندی لیورپول هم در مبدل ساختن این توپ به گل درنگ نکرد تا لیورپول از میهمانش پیش بیفتد.

در دقیقه 39 بازی درک کوئیت برای دومین بار گلزنی کرد تا نیمه اول بازی با برتری 0-2 به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم بود که چیچاریتو (خاویر ارناندس) به جای نانی وارد زمین مسابقه شد و دومین تعویض لیورپول هم با ورود اندرو کارول به جای رائول میرلس رقم خورد.

درک کوئیت در دقیقه 65 برای سومین بار و باز هم با بهره گیری از پاس لوئیس سوارس برای لیورپول گلزنی کرد تا بازی با برتری 0-3 تیم میزبان دنبال شود.

در دقیقه 76 رافائل داسیلوا جای خودش را به جانی اوشی داد و در دقیقه 84 پل اسکولز از زمین خارج شده و دارن فلچر وارد زمین گردید.

در دقیقه 89 بازی لوئیس سوارس که یکی از ستاره های لیورپول بود جایش را به جو کول داد.

در دقیقه 92 بازی رایان گیگز پاسی تماشایی را به خاویر ارناندس داد تا چیچاریتو برای یونایتد گلزنی کند و فرگوسن و شاگردانش با یک گل زده، درد این شکست را کاهش دهند.

By Ghazal Ziari

2011/3/6

دالگلیش از کویت تقدیر کرد: خوشحالم که هت تریک کرد

او در تمام اين مدت بي‌وقفه براي سايرين كار كرده و اين جايزه‌اي بود كه درك بايد به دست مي‌آورد. خوشحالم كه او با وجود ناباوري همگاني شانس‌اش را پيدا كرد. او شايسته‌اش بود

سايت گل ـ‌ كني دالگليش سرمربي اسكاتلندي ليورپول بعد از پيروزي 3 بر يك مقابل منچستر يونايتد محبوب‌ترين چهره اين شهر بندري است. او كه ژانويه جانشين روي هاجسون شد نتايج درخشاني با تيمش به دست آورده كه دو پيروزي مقابل چلسي و منچستريونايتد اوج كار او را نشان مي‌دهد.

دالگليش كه با اسكاي اسپورت حرف مي‌زد در مورد پيروزي تيمش گفت:« بدون ترديد اين يك برد بزرگ براي ما بود و نوعي كه ما بازي كرديم اعتبار دوباره‌اي به ما داد. تيم من اين اعتبار را با نظم و كار سخت به دست آورده و من خوشحالم كه بازيكنان پرغرورم را در اين باشگاه خودشان را به نمايش گذاشتند.»

وي ادامه داد:«‌ ما فصل سختي را پشت سر گذاشته‌ايم،‌ فصلي كه هنوز تمام نشده اما حالا بهترين نمرات را از هوادارانمان كسب كرده‌ايم. در اين مدت ما هيچ وقت بهانه نياورده‌ايم و سعي نكرديم در مورد كمبودها و مصدوميت‌ها حرف بزنيم. اما وقتي همه بازيكنان را در اختيار گرفتيم نمايش واقعا بسياري بهتري داشتيم. اگر چه وقتي كه چند بازيكن خود را به علت مصدوميت در اختيار نداشتيم ضعيف‌تر شديم همانطور كه منچستريونايتد امروز اين مشكل را داشت.»

اين مربي اسكاتلندي گفت:« مهم‌ترين‌ها آنهايي بودند كه امروز بازي كردند و همانطور كه ديديد جادويي بودند.» او همچنين از درك كويت بابت سه گلي كه به منچستر زد تقدير كرد و گفت:« او در تمام اين مدت بي‌وقفه براي سايرين كار كرده و اين جايزه‌اي بود كه درك بايد به دست مي‌آورد. خوشحالم كه او با وجود ناباوري همگاني شانس‌اش را پيدا كرد. او شايسته‌اش بود.»

به عقيده دالگليش تيم ليورپول بسيار شبيه به تيم مورد علاقه اوست چرا كه بازيكنان اين تيم بسيار با انگيزه و زيبا بازي مي‌كنند. ليورپول در حال حاضر با 42 امتياز از 29 بازي تيم ششم جدول است و اميدوار است با حفظ اين روند به جمع 4 تيم برتر برسد گرچه فاصله شش امتيازي آنها با تاتنهام و چلسي به اين سادگي‌ها پر نخواهد شد.

2011/3/7

pcforlife
07-03-2011, 03:34
حسين جان بابت مصدوميت ناني كاملا دركت ميكنم
در اينكه حركت كاراگر احمقانه بود جاي هيچ شكي نيست
چون صحنه خطرناكي نبود و اصلا نيازي به خطا كردن نبود
اگر كاراگر اخراج ميشد كه بايد ميشد يه هديه بزرگ از طرف ليورپول به منچستريها بود چون منچستر اصلا نيمه اول توي ميدون نبود غير از يه شوت ناگهاني برباتوف نه از روني خبري بود نه از برباتوف وسط ميدون هم كه انصافا اسكولز فرصت استپ كردن توپ هم پيدا نكرد
به خصوص بعد از گل اول ليورپول كه منچستر رسما از هم پاشيده شده بود
اينكه ما باختيم چون كاراگر اخراج نشد يا ما ميتونستيم مساوي كنيم اگه كاراگر اخراج ميشد
همش احتمالاته
خيلي وقتا شده كه يه تيم 10 نفره از هم پاشيده و خيلي زود قافيه رو باخته
و خيلي وقتا هم شده كه تيم 10 نفره انگيزه جنگيدنش بيشتر شده اونم با انگيزه اي كه ليورپول براي بردن داشت
ولي جداي از همه احتمالات چيزي كه قطعيه اينه كه با اخراج كاراگر هم شكل بازي ليورپول در نيمه دوم تغييري نميكرد
ليورپول در هر صورت نيمه دوم عقب ميكشيد و بازي رو ميبست و به ضد حمله رو مياورد
تازه چه بسا بعد از اخراج بازيكن ليورپول داور براي اخراج يه بازيكن از منچستر هم كمين ميكرد
دليل باخت منچستر رو اخراج نشدن كاراگر دونستن چشم بستن روي ضعفهاي آشكار در ساختار منچستره كه ميتونه زمينه ساز شكست بعديش باشه
اين ضعف تاكتيكي ميتونه به دليل غيبت چند بازيكن اصلي باشه
ميتونه به خاطر تخليه شدن بازيكناي پابه سن گذاشته منچستر باشه يا هرچيز ديگه اي

چيزي كه هست اينه كه امروز ليورپول انگيزه بيشتري داشت منظم تر بود تحرك فراووني داشت وسط رو گرفته بود و موقعيتهاي به مراتب بيشتري خلق كرد كه همه اينا گواه اينه كه امروز روز ليورپول بود و مستحق برد بود و به نظر من ميتونست قاطع تر هم باشه
كلا مدافعاي جوون منچستر خيلي زود در برابر سوارز اعتماد به نفسشون رو از دست دادن دوباره بازي رو ببين اصلا روي پاش نميرفتن

در مورد جنجال بعد از خطاي كاراگر و رفتار جرارد و كويت كه انتظار نداري كاپيتان تيم يه گوشه وايسه يا اينكه به داور بگه بفرماييد بازيكنمون رو اخراج كنيد به زبان ساده توي دعوا كه حلوا خيرات نميكنن
كلا اون يكي دو دقيقه زشت متاسفانه باعث شد برد ليورپول و نود دقيقه بازي خوب ليورپول ديده نشه
باعث شد جاگيريهاي بينظير كويت ديده نشه
باعث شد حركات زيباي سوارز و گل اول و فوق العاده ليورپول ديده نشه
به همين خاطره كه من خيلي بيشتر از منچستريها از كار كاراگر ناراحتم
امروز منچستر كاري براي برد و يا حتي مساوي نكرد
يادتون نره كه منچستر قبل از اون صحنه 2 گل خورد يكي دو تاي ديگه هم نخورد
علیرضا جان! صحبت های من راجع به صحنه های گل و خطا بود نه چیز دیگه! من بازی رو ندیدم و فقط آنلاین از سایت espn دنبالش می کردم...
حتی تو روش آنلاین نگاه کردن هم میشد فهمید که وقتی توپ بربا خورد به دیرک و بعد اون دریبل زیبای سوارز با بی تجربگی مدافع منچستر جواب داد و توپ گل شد، کاملا مشخصه تیمی که گل خورده از لحاظ روانی به هم میریزه... گل دوم هم که به سرعت زده شد و قشنگ شیرازه رو به هم ریخت... من که بازی رو ندیدم کاملا متوجه این جریان شدم... کما اینکه منچستری های تاپ گل و همین پی سی خودمون هم این موضوع رو قبول داشتند...
من بازی ضعیف یونایتد رو کتمان نکردم و از بازی ضعیف تیمم حمایت نکردم... اما میگم یه تیم که 2- 0 عقبه یا باید اواخر نیمه اول خودش یه حرکتی بزنه که نیمه دوم امیدوار باشه یا تیم حریف یه اشتباهی کنه و تیمی مثل منچستر رو شارژ کنه برای نیمه دوم... این شارژ هم (اخراج کرگر) یه چیز احتمالی 50 - 50 نیست! شرایط بالا و خوبی برای منچستر به وجود می آورد که البته محقش هم بود...
فکر کنم قبول داری منچستر اگه مدافعین ضعیفی برای این بازی داشت، حداقل مهاجمین کاملی هم برای این بازی داشت... برتری عددی هم چیزی نیست که بشه به راحتی ازش گذشت... من نمیگم قطعا! اما میگم با اخراج کرگر به احتمال بالا تو نیمه دوم منچستر کاملا امیدوارانه تر از لیورپول بازی رو ادامه میداد...
اما خطای کرگر نه تنها عامل روحی روانی و برتری عددی برای منچستر نشد... بلکه روحیه خراب تیم رو هم نصف کرد و مهمتر از اون باعث شد مهره کلیدیمون یعنی نانی هم اجبارا تو بازی نباشه و شاید فصل رو از دست بده...
.
.
any way...
.
من با علیرضا تو یه مورد دیگه هم موافقم و البته از صمیم قلب امیدوارم!:20: و اون عدم شکستگی پای نانیه... کلا کسی که پاش شکسته بشه، خیلی واسش سخته که از حالت درازکش بلند بشه و جراحتش رو به داور نشون بده... تو مصدومیت والنسیا اگه خاطرتون باشه آنتونیو یک بند درازکش داشت درد می کشید...:41:

Stream
07-03-2011, 05:19
فکر کنم قبول داری منچستر اگه مدافعین ضعیفی برای این بازی داشت، حداقل مهاجمین کاملی هم برای این بازی داشت... برتری عددی هم چیزی نیست که بشه به راحتی ازش گذشت... من نمیگم قطعا! اما میگم با اخراج کرگر به احتمال بالا تو نیمه دوم منچستر کاملا امیدوارانه تر از لیورپول بازی رو ادامه میداد...
اما خطای کرگر نه تنها عامل روحی روانی و برتری عددی برای منچستر نشد... بلکه روحیه خراب تیم رو هم نصف کرد و مهمتر از اون باعث شد مهره کلیدیمون یعنی نانی هم اجبارا تو بازی نباشه و شاید فصل رو از دست بده...
.
.

البته رافائل هم باید اخراج می شد، یعنی برتری عددی ای قاعدتا وجود نداشت (دفاع راست هر دو تیم باید اخراج می شدن) ، و هر دو تیم 10 نفره نیمه دوم رو شروع می کردن. حرکتی که رافائل کرد هم صد درصد اخراج مستقیم داشت ... در کل با تحرکی که لیورپول توی بازی داشت و استفادشون از فضاها و همینطور جو ورزشگاه (و خب کندی منچستر تو این بازی) 10 نفره شدن هر دو تیم بیشتر به نفع لیورپول بود تا منچستر. گرچه نمیشه نظر قطعی برای چیزی که اتفاق نیفتاده داد.

به هر حال گذشت و فقط میشه امیدوار باشیم نانی مصدومیت جدی نداشته باشه و هرچه زودتر برگرده به مسابقات.

کلا کسی که پاش شکسته بشه، خیلی واسش سخته که از حالت درازکش بلند بشه و جراحتش رو به داور نشون بده...

به خاطر همین منم فکر می کنم شکستگی نباشه و مشکلش بیشتر پارگی باشه، امیدوارم همینطور باشه.

nw_nk
07-03-2011, 10:50
فرگوسن پس از شکست آنفلید با خبرنگاران صحبت نکرد

سایت گل- در پایان دیدار یکشنبه شب ورزشگاه آنفیلد که با شکست 1-3 منچستریونایتد مقابل لیورپول همراه بود، دومین شکست پیاپی منچستر یونایتد رقم خورد.

در پایان این مسابقه سرالکس فرگوسن به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد و هیچ کسی از سوی اعضای کادر فنی منچستریونایتد در کنفرانس خبری شرکت نکرد.

By Ghazal Ziari

2011/3/7

shutdown
07-03-2011, 11:40
فرگوسن پس از شکست آنفلید با خبرنگاران صحبت نکرد
ببینید چه بلایی سر تیم اوردند که مربی مثل فرگوسن با اون همه سابقه حاضر به مصاحبه نشد.مگه تا به حال تو انفیلد نیاخت؟؟
تاسف

mjt10063
07-03-2011, 11:55
نمیشه گفت ... مقصره
تو فوتبال همیه هین اتفاقات بوده و هست
به نظر من تنها کاری که باید الان بکنند اینه که
سعی بکنند تیم رو دوباره به روحیه بالا برسونند
تا هم تو بازی های بعدی و هم تو بازی با مارسی کم نیاریم

Mohammad
07-03-2011, 12:48
تویه بازی هایی که اشتباهات داوری تاثیر گذار هست (به این شکل) همش کار به اما و اگر می کشه ! تویه اون صحنه که کرگر باید اخراج میشد ( تویه این بازی ندیده بودم یه بازیکن اینقدر خطا کنه ! نیمه دوم هم تویه یه صحنه تویه محوطه جریمه توپ که سانتر شد با یه نیم نگاه به رونی بهش تنه زد ! تابلو ! ) + اینکه تویه صحنه خطای رافائل هم قبلش روش خطا شد ! صحنه رو ببینید متوجه میشید . در مقایسه با صحنه کرگر ( خطای کف پا ، به عمد ، بدون توپ و با ارتفاع ! ) تکل رافائل ( دو پا ، با توپ و بدون ارتفاع ) در حالت سخت گیرانه اخراج داشت . منچستر اصلا خوب نبود ، این کاملا واضح بود . خط دفاع این تیم مشخصا افتضاح بود ! بد شانسی محرومیت ویدیچ و مصدومیت فردیناند ! نیمه دوم باز منچستر خیلی بهتر بود .

تویه این دو بازی منچستر از داوری خیلی ضرر کرد .

+

اینکه ( میگم کار به اما و اگر می کشه همینه ! :31: ) اگه کرگر اخراج میشد شاید هیچوقت خطای رافائل اتفاق نمی افتاد !

چیزی که هست امتیاز ها به حساب تیم ها واریز شد و باید منچستر به فکر مسابقات بعدی باشه . گذشت و رفت .

گرافيكار
07-03-2011, 12:56
نوشته شده توسط pcforlife
در اينكه ميتونست به منچستر كمك كنه شكي نيست
ولي من فكر ميكنم شكل بازي تغييري نميكرد
سوارز اينقدر خوب بود كه فكر نميكنم دفاع منچستر جلو ميرفت
كم كردن يه دفاع از منچستر كاملا به نفع سوارز بود با اين وجود فكر ميكنم اگه ليورپول 10 نفره ميشده پيرمرد اين ريسك رو ميكرد و يه دفاع كم ميكرد

corey
07-03-2011, 17:08
اولا که شما اگه اون صحنه دیده باشی حتما دیدین که ابتدا خطای خیلی بد روی رافائل شد و بازیکن لیورپول با کف پا به رون رافائل زد که داور احمق بازی این خطا نگرفت و بعد از این اتفاق رافائل اون خطا کرد

ضمنا خطای رافائل اخراج نداشت چون نه تکل ارتفاع داشت و نه برخورد اونقدر شدید بود که داور بخواد رافائل اخراج کنه

اگر هم داور کرگر اخراج میکرد که هیچ وقت اون اتفاقات پیش نمیومد داور تا خطا دید کارت زردش درآورد و بازیکنای منچستر سمتش هجوم بردن که داور کرکر اخراج کنه
کلا همه اتفاقات بازی تو آخرای نیمه اول بعد از اون خطا شروع شد

Alireza.M67
07-03-2011, 19:28
من نمیدونم داورهای مهم لیگ انگلیس مردن ، که اینا میان 2 تا بازیهای مهم لیگ رو قضاوت می کنن ؟
دیشب می خواستم با سر برم تو شیشه ، توی هیچ کدوم نباید می باختیم ...

shakerifar
07-03-2011, 21:48
تو این دو تا بازی آخر منچستر از داوری لطمه خورد البته منکر بازی بد دیروز نمی شم ولی مسلما اشتباه داوری تاثیر زیادی داشت
بعد از تکل وحشیانه کرگر بود که بازی به جنجال کشید و داور اصلا نمی تونست بازی رو کنترل کنه تلاش میکرد خودشو خونسرد نشون بده ولی کاملا کنترل بازی از دستش خارج شده بود و شانس اورد که نیمه اول تموم شد وگرنه اتفاقات بدتری هم ممکن بود رخ بده...
به هرحال امیدوارم تو بازی های بعد منچشتر تمامی امتیاز ها رو بگیره

30vil
07-03-2011, 23:53
جان تری دقیقه 20 گل زد:8:

30vil
08-03-2011, 00:57
G O O O A A A L فرانک هم گل زد از روی نقطه پنالتی:8: دقیقه 62

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

G O O O A A A L فرانکی خودشو 2 گله کرد چلسی 3 - 0 جلو افتاد:46: دقیقه 66

30vil
08-03-2011, 01:26
چلسی 3-1 برد:5:

vahidgame
08-03-2011, 03:30
تبریک به همه طرفدارای چلسی
الان اون یه بازی کمتر خودمون رو هم ببریم اختلافمون 6 امتیاز میشه در حالی که 9 هفته تا تموم شدن فصل مونده
چلسی باز برای قهرمانی امیدوار شد ولی واقعا حیف شد در برهه ای از فصل خیلی بد امتیازات رو از دست دادیم حتی اگه یکی دو تا از این باخت ها نمی اوردیم الان شرایط خیلی فرق می کرد...
البته خوشحالم که باخت هایمون رو با اشتباهات داوری و این چیزا توجیح نمی کردیم

MORINIO
08-03-2011, 10:43
هفته دیگه بازی مهمی با سیتی داریم .

این بازی برای گرفتن رده سوم خیلی مهمه .

pcforlife
08-03-2011, 12:56
بالاخره خبر پای نانی و مدت مصدومیتش منتشر شد... یک ماه...:41:

davy jones
08-03-2011, 13:27
خدا امواتشونو زیاد کنه :31:
نانی و والنسیا جزء ستونهای این فصل منچستر بودن که هر دو رو ناکار کردن نامردا ... :19: اسفناک تر اینکه در هر دو مصدومیت داوران بازیکن خطاکار رو اخراج نکردن :13:

Ezel
08-03-2011, 14:42
دفاع آنچلوتی از تورس: او برای تیم کار می‌کند

سایت گل – کارلو آنچلوتی، مربی چلسی گفته نگران این نیست که فرناندو تورس هنوز گلی برای چلسی نزده است.

چلسی بلکپول را در خانه حریف سه بر یک شکست داد و به فاصله 9 امتیازی یونایتد رسید.

آنها با دو گل فرانک لمپارد و یک گل جان تری پیروز شدند. تورس باز هم ضعیف بود و نشانی از بهبود عملکردش دیده نمی‌شد و او و دیدیه دروگبا کار خاصی در بازی نکردند.

آنچلوتی گفته است: «از عملکرد تورس راضی هستیم. او گل‌زنی برجسته است و گل خواهد زد. این مشکل نیست.

تورس حرکات خوبی با دروگبا در نیمه اول داشت. مهم است که او برای تیم کار می‌کند. او بازی به بازی بهتر می‌شود و گل هم خواهد زد.

به نظرم آنها عالی کار کردند، و ترکیب خوبی به نمایش گذاشتند. از آنها نخواستم که نزدیک به هم کار کنند و می‌خواستیم دفاع بلکپول را باز کنند.»

آنچلوتی درباره بخت تیمش برای رسیدن به منچستریونایتد گفت: «هدف ما این است که در جدول اول شویم. روشن است که حالا به منچستریونایتد نزدیک‌تر شده‌ایم اما نباید خیلی به دوردست فکر کنیم.

فاصله ما 9 امتیاز است. خیلی زیاد است که بخواهیم به قهرمانی فکر کنیم. به نظرم آسان‌تر است که بازی به بازی به جلو برویم.

به نظرم لحظات بد ما سپری شدند. ما در سه بازی گذشته عالی کار کردیم و نتایج خوبی گرفتیم. روزهای بد، سرانجام تمام شدند.»

Alireza.M67
08-03-2011, 15:41

افتضاح شد ...:41:
جلوی مارسی می خوایم چیکار کنیم ؟

iceweek
08-03-2011, 17:29
افتضاح شد ...:41:
جلوی مارسی می خوایم چیکار کنیم ؟

منچستر حتی اگر بدون نانی بخواد از مارسی ببازه همون بهتر که حذف بشه.

vahidgame
08-03-2011, 17:37
مارسی رو که بردنش خیلی سخت نیست و به احتمال خیلی زیاد می بره
ولی احتمالا به بازی دور بعد هم نمی رسه که اون جا ممکنه به تیم قویتر بیافته و به مشکل بخوره
کلا انگلیسی ها امیدوارم حداقل 3 تاشون بالا برن و اولیش هم همین امشب آرسنال باشه

30vil
08-03-2011, 18:42
کلا انگلیسی ها امیدوارم حداقل 3 تاشون بالا برن و اولیش هم همین امشب آرسنال باشه

تو فوتبال امکان هر چیزی وجود داره اما حذف کردن بارسلونا یکم بعید به نظر میاد

*M!L4D*
08-03-2011, 19:04
تو فوتبال امکان هر چیزی وجود داره اما حذف کردن بارسلونا یکم بعید به نظر میاد
چرا بعید ؟ بارسا مدافعای اصلیش رو نداره و ون پرسی هم برگشته ... امیدوارم آرسنال صعود کنه !!!

vahidgame
08-03-2011, 19:25
بعید نیست!
یه مساوی هم بگیره تمومه
آرسنال تیم بزرگیه و مطمئنا این توانایی رو داره
ترکیب پیش بینی شده بارسا رو می دیدم زده بود آبیدال و بوسکتز دفاع وسط بازی می کنن!
به خاطر همین توی دفاع آسیب پذیره ولی از طرفی مهاجم های اون نسبت به آرسنال خیلی بهترن
در کل امیدوارم بازی 3 بر 3 بشه :31:

30vil
08-03-2011, 19:30
چرا بعید ؟ بارسا مدافعای اصلیش رو نداره و ون پرسی هم برگشته ... امیدوارم آرسنال صعود کنه !!!

بعید نیست!
یه مساوی هم بگیره تمومه
آرسنال تیم بزرگیه و مطمئنا این توانایی رو داره
ترکیب پیش بینی شده بارسا رو می دیدم زده بود آبیدال و بوسکتز دفاع وسط بازی می کنن!
به خاطر همین توی دفاع آسیب پذیره ولی از طرفی مهاجم های اون نسبت به آرسنال خیلی بهترن
در کل امیدوارم بازی 3 بر 3 بشه :31:

امیدوارم منم دوست دارم آرسنال بیاد بالا:11:

davy jones
08-03-2011, 20:17
مهاجمای بارسا که فرقی نسبت به بازی رفت نکردن. مهم حضور بوسکتس تو مرکز خط دفاعیه. به نظرم میتونه آرسن ونگر یه برنامه ریزی برای اون قسمت داشته باشه :21: چون بوسکتس علاقه به نفوذ داره و نمیتونه عمق رو پوشش بده. از طرفی آبیدال هم نشون داده که خوب خطا میکنه و پنالتی میده.
در کل خیلی امید دارم که آرسنال بیاد بالا.:11:

VBYOFSKI
08-03-2011, 22:20
ترکیب آرسنال تو بازی امشب (با اینکه به این تاپیک ربطی نداره):

Szczesny; Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy; Diaby, Wilshere; Nasri, Fabregas, Rosicky; Van Persie

به امید صعود آرسنال. :40:

Alireza.M67
08-03-2011, 22:44
منم امیدوارم اگه منچستر قهرمان نشد (احتمال 1 در 1000 البته) آرسنال قهرمان بشه .
تیم خوبیه انصافا ، شرف داره به امثال رئال و بارسا .

corey
08-03-2011, 23:42
چقدر این آرسنال بدشانسه
اول بازی دربازه بان مصدوم شد

این یوسفی هم همش داره از بارسا و مسی تعریف میکنه و اصلا بازی گزارش نمیکته
لعنت بر بارسا تی وی
راستی جاودانی هم دوباره پیداش شد و اونم باید بیاد کلی از بارسا تعریف کنه

mohsen_gh1991
08-03-2011, 23:49
چند چندن؟ ؟؟؟؟؟؟

30vil
09-03-2011, 00:07
چند چندن؟ ؟؟؟؟؟؟

بّارسلونا زده 1-0 نیمه اول تموم شد

corey
09-03-2011, 00:08
بارسلون گل زد و خوشجال ترین فرد هم خود یوسفی هست :دی
کلا حال و احوالمون از فوتبال با این گزارشش به هم میزنه
بدترین موقع ممکن هم آرسنال گل خورد . عجب فیلمی بازی میکنه این دنی آلوس
کلا بازیکنای بارسا تبحر زیادی تو این زمینه دارن ( بازی اینتر - بارسا )

VBYOFSKI
09-03-2011, 00:12
به نظرم آرسنال 10 درصد بازی قبلی رو هم انجام نمیده.

VBYOFSKI
09-03-2011, 00:20
این شبکه 3 ای ها بازی قبلی کجا بودن؟؟؟؟؟

30vil
09-03-2011, 00:35
:8::27:

چه گلی زدن به خودشون

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

اه مسخره فن پرسی نمیرسید بهتر بودااااااااااا:41:

corey
09-03-2011, 00:37
بازم بارسا و بازم داور !!!!!!!!!!!
آخرین باری که یه بازیکن تو اروپا این جوری اخراج شده باشه یادم نمیاد

redevil6990
09-03-2011, 00:44
یوسفی چه حرصی میزنه بارسا گل نمیزنه ! انگار مربیشونه :31: حالم از گزارشش به هم میخوره !

mohsen_gh1991
09-03-2011, 00:48
چند چندن الان؟

30vil
09-03-2011, 00:55
چند چندن الان؟

3-1 بارسا:46:

mohsen_gh1991
09-03-2011, 01:05
ای لعنت به این بارسا عجب تیم منحوسیه

xmehr
09-03-2011, 01:15
خوب به بر بچ ارسنالی تبریک میگم :ی

بنظرم المریا قویتر از ارسنال بود :27:

pcforlife
09-03-2011, 01:16
دوستان! پستاتون همه مربوط به CL هست... تو تاپیک CL بپستید!:20:.
یاعلی

iceweek
09-03-2011, 01:16
فن پرسی خل بازی در نمیاورد کارت اولو نمیگرفت شاید وضع چیز دیگه ای میشد

VBYOFSKI
09-03-2011, 01:20
خوب به بر بچ ارسنالی تبریک میگم :ی

بنظرم المریا قویتر از ارسنال بود

تا الان فکر میکردم که فقط جنبه باخت رو ندارین ولی الان میبینم که جنبه برد رو هم ندارین.

محض اطلاعتون عرض میکنم که اینجا تاپیک لیگ انگلستان هست نه لیگ قهرمانان.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی اخراج از این مسخره تر ندیده بودم. اگه این اخراج داشت پس اون صحنه که آبیدال گردن ون پرسی رو گرفت و بوسکتس هم یه دستی پروند به صورتش هم اخراج داشت. ولی داور فقط وایساد نگاه کرد.

xmehr
09-03-2011, 01:22
تا الان فکر میکردم که فقط جنبه باخت رو ندارین ولی الان میبینم که جنبه برد رو هم ندارین.

محض اطلاعتون عرض میکنم که اینجا تاپیک لیگ انگلستان هست نه لیگ قهرمانان.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی اخراج از این مسخره تر ندیده بودم. اگه این اخراج داشت پس اون صحنه که آبیدال گردن ون پرسی رو گرفت و بوسکتس هم یه دستی پروند به صورتش هم اخراج داشت. ولی داور فقط وایساد نگاه کرد.

ما جنبه برد و باخت داریم اولم به دوستان ارسنالی تبریک گفتم

در ضمن جنبه شکستتونو بالا ببرید من دیگه جوابی به شما هم نمیدم بچه ها تو زمین جواب شما را دادن

در اخرم بگم یک اخراج از شما و یک پنالتی هم از نیمه اول داور به سود بارسا نگرفت

موفق باشی

VBYOFSKI
09-03-2011, 01:29
ما جنبه برد و باخت داریم اولم به دوستان ارسنالی تبریک گفتم

در ضمن جنبه شکستتونو بالا ببرید من دیگه جوابی به شما هم نمیدم بچه ها تو زمین جواب شما را دادن

در اخرم بگم یک اخراج از شما و یک پنالتی هم از نیمه اول داور به سود بارسا نگرفت

موفق باشی

شما که میای اینجا واسه کل کل کردن با آرسنالیا پست میدی قبل اینکه اینجا پست بدین برین تاپیک لیگ قهرمانان رو بخونین ببینین من چی گفتم.
انتظار نداره که وقتی اونجا اونجوری نوشتم و میام اینجا میبینم اینجور جواب دادن هیچی نگم.

فکر کنم پنالتیتونم یادتون رفت.
----------------------------------------------------------

چیزی که الان خوندم خیلی جالب بود. فاصله بین سوت داور و شوت ون پرسی فقط 1 ثانیه بود!!!!! 1 ثانیه!!!!

Mohammad King
09-03-2011, 01:31
سلام

من بارسلونایی نیستم.

ولی این باخت حق آرسنال بود.

مقصر اصلی ارسن ونگر بود وقتی دید فن پرسی دنبال اخراج شدنه باید نیم دوم بهشش بازی نمیداد.اون چه ترکیب مسخره دفاعی بود که چیده بود!!!!

مقصر گل اول فابرگاس؟!! اون چه طرزه دفع کردن توپ بود!!!!!!

گرافيكار
09-03-2011, 02:43
بازم بارسا و بازم داور !!!!!!!!!!!
آخرین باری که یه بازیکن تو اروپا این جوری اخراج شده باشه یادم نمیاد
اول بهتره كه برين توي تاپيك جام قهرمانان
بعد هم
كاملا قانوني بود بود اين اخراج
و كلا داوري صد در صد به ضرر بارسا بود

اون حركت آبيدال فقط يه كارت زرد داشت داشت
كه اگه بخواين حساب كنين چنتا كارت زرد هم به آرسناليها نداد

چیزی که الان خوندم خیلی جالب بود. فاصله بین سوت داور و شوت ون پرسی فقط 1 ثانیه بود!!!!! 1 ثانیه!!!!
مطمئني دوست من فقط يه ثانيه
ساعتت رو يه چك بكن
ون پرسي دقيقا رو به كمك داور صاحب توپ شد و كاملا متوجه پرچم كمك شد

در كل بهتره توي تاپيك خودش در مورد اين بازي بحث بشه
انتظار نداشته باشين شما اينجا در مورد اين بازي حرف بزنين و بارساييها هم جواب ندن

mjt10063
09-03-2011, 12:48
فقط میتونم بگرم متاسفم
برای اینکه یه تیم اینگلیسی نتونست بره بالا
:19:

ولی نگران نباشید من به این امید دارم که امسال یکی از فینالیست ها از تیم های اینگلیس باشه و کاپ رو به کشوری بیاره
که واقعا باشگاهش در حد فوتبال بازی میکنند نه
....

به امید قهرمانی یه تیم باشگاهی اینگلیس

:33::33::33::33::33:

nw_nk
09-03-2011, 13:50
...

این یوسفی هم همش داره از بارسا و مسی تعریف میکنه و اصلا بازی گزارش نمیکته
لعنت بر بارسا تی وی
راستی جاودانی هم دوباره پیداش شد و اونم باید بیاد کلی از بارسا تعریف کنه

یوسفی چه حرصی میزنه بارسا گل نمیزنه ! انگار مربیشونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالم از گزارشش به هم میخوره !

جاودانی آرسنالی و روحیه و ادعاهاش که صدر رو هم وادار به بیان کردن این مسئله کرد بعلاوه اختصاص کل بحث به آرسنال و ناکامی گذشته بارسا چطور بود؟ حال کسی به هم خورد؟

(کاملا سوالی)

mjt10063
09-03-2011, 16:18
جاودانی آرسنالی و روحیه و ادعاهاش که صدر رو هم وادار به بیان کردن این مسئله کرد بعلاوه اختصاص کل بحث به آرسنال و ناکامی گذشته بارسا چطور بود؟ حال کسی به هم خورد؟

(کاملا سوالی)

خوب متوجه نشدم دوست من
میشه واضح تر بگید

alliniran
09-03-2011, 16:54
ببخشید این امار مال بازی دیسب ارسنال و بارساست؟ واقعی هست یا فوتوشاپه؟

shutdown
09-03-2011, 20:48
بچه ها اسم والنسیا تو لیست اول تیم قرار داده شده:40:

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

corey
09-03-2011, 21:59
اول بهتره كه برين توي تاپيك جام قهرمانان
بعد هم
كاملا قانوني بود بود اين اخراج
و كلا داوري صد در صد به ضرر بارسا بود

اگه اونجا باید بحث بشه شما چرا بحث ادامه میدی
ضمنا یه بار تذکر داده بشه متوجه میشم و نیاز به یادآوری نیست

فکر کنم بچه ها خودشون بتونن تشخیص بدن که موضع صدا سیما و گزارشگر بازی و مجری چیه و فکر نکنم احتیاجی به گفتن باشه

با اومدن والنسیا و پارک جای خالی نانی تا حدودی پر میشه

mjt10063
09-03-2011, 22:33

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

عجب خبری دادی
دمت گرم
ببینم این پارک کی متونه بازی کنه

MORINIO
10-03-2011, 02:07
ماشاالله تاتنهام !

دمش جیززززززززززززز ! :D

mohsen_gh1991
10-03-2011, 11:24
هنوز معلوم نشده نانی تا چند هفته نمیتونه بازی کنه؟

mjt10063
10-03-2011, 11:25
تبریک به دوست خوبمون بی باک
اگر اشتباه نکنم تاتنهامی بود
دمش گرم

pcforlife
10-03-2011, 12:36
هنوز معلوم نشده نانی تا چند هفته نمیتونه بازی کنه؟
یه جا زده بود یه ماه! یه جا هم گفته بود سه هفته! سایت باشگاه هم خبری مبنی بر مدت مصدومیتش قرار نداده! ضمن اینکه خود نانی ابراز امیدواری کرده که بازی با ارسنال (تو اف ای کاپ) بازی کنه!!:18: اما بعیده به نظر من...:20:

*M!L4D*
10-03-2011, 13:17
مصدومیتش زیاد جدی نیست ... فک کنم روزنامه The Sun نوشته بود فقط 3 بازی رو از دست داد ... در کل امیدوارم زود تر برسه
.
راستی دوستانی که دپرس هستن ... برید پست های تاپیک CL رو بخونید شاد شید ( پستهای بارسایی ها ) :دی

nw_nk
10-03-2011, 17:27
احتمال شکایت شبکه بی بی سی از باشگاه منچستریونایتد

شبکه بی بی سی قصد دارد از باشگاه منچستر یونایتد به دلیل امتناع مربیان و بازیکنان این تیم از صحبت با رسانه ها پس از شکست مقابل لیورپول شکایت کند.

سایت گل- به گزارش نشریه گاردین، شبکه بی بی سی قصد دارد از باشگاه منچستریونایتد به دلیل امتناع مربیان و بازیکنان این تیم از صحبت با رسانه ها پس از شکست مقابل لیورپول شکایت کند.

باشگاه منچستریونایتد پیش از این دیدار با انتشار بیانیه ای اعلام کرد پس از دیدار مقابل لیورپول هیچ یک اعضای آن مصاحبه ای انجام نخواهد داد. یونایتدها حتی حاضر به صحبت با شبکه اختصاصی باشگاهشان هم نشدند، در حالی که براساس قوانین لیگ برتر همه مربیان و بازیکنان باید بعد از پایان بازی به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهند.

احتمالا این اتفاقات موجب خواهد شد تا کمیته برگزاری رقابت های لیگ برتر با در نظر گرفتن جریمه هایی سنگین تر، باشگاه ها را به انجام مصاحبه های بعد از بازی ملزم کنند.

این در حالی است که سرالکس فرگوسن از سال 2004 و بعد از پخش برنامه ای در مورد فعالیت یکی از پسرهایش به عنوان دلال بازیکن از شبکه بی بی سی، دیگر حاضر به مصاحبه با این شبکه نشد و به جای او مایک فیلان یا بازیکنان تیم با این شبکه صحبت می کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2011/3/10

nw_nk
10-03-2011, 19:13
ویلیام گالاس: با صعود تاتنهام، خیلی چیزها را به آرسنالی ها ثابت کردم

تاتنهامی ها به لطف پیروزی دیدار رفت با تک گل پیتر کراوچ راهی مرحله بعد شدند و به این ترتیب نسبت به رقیب همشهری، آرسنال، صعود بیشتری در این رقابت ها داشتند

سایت گل- ویلیام گالاس، مدافع تاتنهام، اعلام کرد با رساندن تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تیم سابقش، یک نکته را ثابت کرد و تاکید کرد تاتنهام می تواند هر تیمی را در اروپا شکست دهد.

تاتنهام توانست با کسب تساوی 0-0 مقابل میلان در دیدار شب گذشته، قهرمان 7 دوره چمپیونزلیگ را حذف کند و گالاس نقش مهمی در کسب این نتیجه داشت.

تاتنهامی ها به لطف پیروزی دیدار رفت با تک گل پیتر کراوچ راهی مرحله بعد شدند و به این ترتیب نسبت به رقیب همشهری، آرسنال، صعود بیشتری در این رقابت ها داشتند. شاگردان ونگر سه شنبه شب در دیدار برگشت مقابل بارسا 3-1 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

گالاس که تابستان گذشته با انتقالی ازاد از آرسنال به تاتنهام پیوست اعلام کرد اکنون به همه ثابت کرده که می تواند همچنان در بالاترین سطح بازی کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتی من به تاتنهام آمدم، فقط می خواستم فوتبال بازی کنم و به همه نشان بدهم که چه کسی هستم.

همه در مورد من بد قضاوت می کردند به این خاطر که سال گذشته مصدوم شدم و جام جهانی بدی را پشت سر گذاشتم. اگر آرسنال را ترک کردم، به چند دلیل بوده است. مهمترین مسئله برای من این بود که در لندن بمانم و در چمپیونزلیگ بازی کنم. تاتنهام هر دو این شرایط را داشت. از اینکه صعود کردیم خوشحالم. به آرسنال فکر نمی کنم. آنها کار سختی داشتند زیرا مقابل بهترین تیم دنیا بازی می کردند. مهمترین مسئله برای ما این بود که در گروه مان اول شویم زیرا به این ترتیب مقابل تیم بزرگی مانند بارسا قرار نمی گرفتیم زیرا تفاوت زیادی داشت.
اکنون همه بازیکنان از کیفیت تیم آگاه هستند و می دانند چه قدرتی داریم.

آینده خوبی در پیش داریم."

2011/3/10

shutdown
10-03-2011, 19:45
چه عکسی شد عکس بالایی

بردیا
10-03-2011, 19:54

این عکسو گذاشتید یاد نیمه نهایی 2005 بین چلسی و لیورپول افتادم که فکر کنم همین گالاس بود که قبل اینکه توپ حتی به خط برسه اینجوری دورش کرد ولی توپی که به خط هم نرسیده بود گل اعلام شد و در نهایت لیورپول رفت و قهرمان شد.

shutdown
10-03-2011, 20:05
بیشتر شبیه دموی بازی های کامپیوتری شده

MORINIO
10-03-2011, 21:06
این عکسو گذاشتید یاد نیمه نهایی 2005 بین چلسی و لیورپول افتادم که فکر کنم همین گالاس بود که قبل اینکه توپ حتی به خط برسه اینجوری دورش کرد ولی توپی که به خط هم نرسیده بود گل اعلام شد و در نهایت لیورپول رفت و قهرمان شد.

فکر کنم اون بازی ماکله له بود که توپ رو از روی خط بیرون کشید یا به قول تو حتی به خط هم نرسیده بود که گل اعلام شد !:41:

LiverBarca
10-03-2011, 21:16
فکر کنم اون بازی ماکله له بود که توپ رو از روی خط بیرون کشید یا به قول تو حتی به خط هم نرسیده بود که گل اعلام شد !:41:
چه گلی بوده:31:

shazdeh23
10-03-2011, 23:24
هفته دیگه چهارشنیه با Copenhagen بازی داریم. هفته بعدترش یعنی یکشنیه با منچستر سیتی بازی داریم.
به هر حال به امید بردهای پر گل چلسی

vahidgame
11-03-2011, 04:33
انگلیسی ها که فعلا توی لیگ اروپا خوب نتیحه نگرفتن
من سیتی 2 بر صفر باخت
لیورپول هم 1 بر صفر

Ezel
11-03-2011, 19:11
تمدید قرارداد خاویر ارناندس با یونایتد تا سال 2016

سایت گل- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، خاویر ارناندس، مهاجم مکزیکی منچستریونایتد، به زودی قراردادش را با این باشگاه تمدید می کند.

مدیران این باشگاه قصد دارند قرارداد این مهاجم جوان را تا 5 سال دیگر تمدید کنند و به این ترتیب ارناندس تا سال 2016 در اولدترافورد خواهد ماند.

درخشش ارناندس در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد موجب شده بود تا رئالی ها که بعد از مصدومیت ایگواین با بحران کمبود مهاجم روبرو شوند، برای به خدمت گرفتن او ابراز علاقه کنند.

شاید یکی از دلایلی که موجب شد تا یونایتدها به فکر تمدید قرار داد این بازیکن برای طولانی مدت بیفتند، همین ابراز علاقه رئالی ها بوده است.
ارناندس تابستان گذشته با انتقالی 8 میلیون پوندی از چیواس مکزیک به منچستریونایتد پیوست و در این مدت بازی های بسیار خوبی به نمایش گذاشته است.

او در 20 بازی ای که این فصل در لیگ برتر انجام داد، 10 بار گلزنی کرد، در حالی که تنها 9 بار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت.

او در همه رقابت هایی که برای شیاطین سرخ به میدان رفته، 13 بار گلزنی کرده است و به این ترتیب بعد از دیمیتار برباتوف، بهترین گلزن این فصل یونایتدهاست.

غیبت فابرگاس و شچسنی در دیدار مقابل منچستریونایتد

سایت گل- سسک فابرگاس، کاپیتان توپچی ها، که در دیدار سه شنبه تیمش مقابل بارسلونا بار دیگر آسیب دید، نمی تواند در دیدار فردا مقابل منچستریونایتد در جام حذفی تیمش را همراهی کند. علاوه بر این شچسنی دروازه جوان توپچی ها نیز که دچار دررفتگی انگشت شده بود نیز قادر به بازی نخواهد بود.

فابرگاس که در دیدار مقابل بارسا در نهایت تعویض شد، بعد از بازی اعلام کرد با درد در زمین حضور داشت.

ونگر با تایید غیبت کاپیتان تیمش گفت:" او احتمالا در دو دیدار آینده حضور نخواهد داشت."

احتمالا در دیدار فردا مانوئل آلمونیا درون دروازه آرسنال قرار خواهد گرفت و جیمز شی، دروازه بان جوان تیم، روی نیمکت خواهد نشست.

خبر خوب برای آرسنالی ها این است که می توانند در این دیدار از رابین فن پرسی استفاده کنند. مهاجم هلندی که در دیدار مقابل بیرمنگام دچار آسیب دیدگی شده بود، خود را به بازی مقابل بارسلونا رساند و اکنون می تواند تیمش را در دیدار مقابل شیاطین سرخ همراهی کند.

استیون جرارد، چهار هفته دور از میادین

سایت گل – استیون جرارد، هافبک لیورپول چهار هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران دور از میادین خواهد بود.

این بازیکن 30 ساله تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیزی قرار گرفته ولی تا اواسط اپریل به میادین برنمی‌گردد.

گزارش‌ها حاکی از آن بود که او بازی با منچستریونایتد را از دست می‌دهد، اما او در این پیروزی بازی کرد ولی دیدار دیشب با براگا را از دست داد.
لیورپول دیشب در خانه براگا یک بر صفر بازنده شد.

جرارد حالا بازی برگشت مقابل براگا، دیدارهای لیگ برتر مقابل ساندرلند و وست بروم، و دیدار مقدماتی یورو 2012 مقابل ولز را از دست می‌دهد.
او در این فصل 24 بازی برای لیورپول انجام داده و 8 گل زده است.

shutdown
12-03-2011, 00:04
بازی فردا نانی پارک والنسیا و فردیناند نیستند:13:

VBYOFSKI
12-03-2011, 11:40
با اینکه به فوتبال انگلستان ربطی نداره ولی:

با حضور دکتر صدر برگزار شد ...
میتینگ پایانی سال 89 با حضور 70 تن از رفقا و آقای دکتر صدر به خوبی برگذار شد.

در این میتینگ که راس ساعت آغاز شد صحبت هایی در مورد شرایط سایت، هایبوری و فروشگاه زده شد.

در میان برنامه، دوستان به گپ و گفت در مورد بازی آرسنال - بارسلون پرداختند.

حدود ساعت 15 جناب دکتر صدر به جمع ما پیوستند و با اهدای هدیه ای به کانون هواداری همه ما را هیجان زده کردند.

آقای صدر با اهدای 6 ویدئو از سالیان بسیار دور آرسنال و تقدیم نمودن کتاب تاریخچه کامل آرسنال از 1886 تا 2001 به کانون هواداری آرسنال شادی را به جمع ما آورد.

سپس آرمان امیراحمدی از سمت تمامی حاضران نشان آرسنال که آدرس سایت برآن حک شده بود را تقدیم میهمان برنامه کرد و در نهایت DVD " اسطوره آنری " را به ایشان هدیه داد.

پس از حدود 45 دقیقه صحبت و بحث های فوتبالی و با انداختن چندین عکس یادگاری، آقای صدر مجموعه را ترک کردند.

در مرحله آخر هم ( حدود ساعت 3:30 ) مراسم پذیرایی برگزار شد.

همه برای آرسنال آروزی پیروزی کردند.

Arsenal.ir

Mohammad King
12-03-2011, 12:05
دوستان بازی منچستر و آرسنال امشبه؟

پس این چیه؟
-مسابقات ليگ انگلستان- منچستريونايتد و بولتون
زمان پخش: شنبه 21/12/89 – ساعت 18:30

shutdown
12-03-2011, 12:13
دره این صدا و سیمای ایران رو باید گل بگیرن:16:
بولتون و بیرمنگام
منچستر یونایتد و ارسنال
اینا زدن منچستر و بولتون؟؟:31:
17:15 به وقت لندن که فکر میکنم حدود 20:45 به وقت ایران بشه

vahidgame
12-03-2011, 12:25
آرسنال هم فکر کنم چند تا بازیکنشو توی این بازی نداره
امیدوارم فقط بازی خیلی خوبی باشه
هر تیمی ببره برای ما که فرقی نمی کنه

pcforlife
12-03-2011, 12:30
چه عجب!:31:

VBYOFSKI
12-03-2011, 13:38
آرسنال هم فکر کنم چند تا بازیکنشو توی این بازی نداره
امیدوارم فقط بازی خیلی خوبی باشه

فابرگاس، ژسنی، ولکات و ورمائلن (که خیلی وقته نیست) تو این بازی نیستن.
سانگ رو هم دقیق نمیدونم. فکر کنم بازی با بارسا رو یه خاطر محرومیت از دست داد، یادم نیست دقیق.

vahidgame
12-03-2011, 14:11
چه عجب!
گفتم یه بازی بی طرف باشم ببینم چه حسی داره :31:
جدا امیدوارم هر تیمی بهتر بازی کرد و فوتبال بهتری ارائه داد برنده باشه....

فابرگاس، ژسنی، ولکات و ورمائلن (که خیلی وقته نیست) تو این بازی نیستن.
سانگ رو هم دقیق نمیدونم. فکر کنم بازی با بارسا رو یه خاطر محرومیت از دست داد، یادم نیست دقیق.
آرسنال هم پس چند تا بازیکن اصلیشو نداره
جالبه ترکیب پیش بینی شده اونو می دیدم ون پرسی هم توش نبود!

*M!L4D*
12-03-2011, 14:13
یونایتد هم کم مصدوم نداره
فردیناند . پارک . هارگریوز . نانی . والنسیا

pcforlife
12-03-2011, 14:25
هارگریوز که کلا مصدومه... اون به کنار!:41: اندرسون که اصل کاری هست رو بگو...:13:

mohsen_gh1991
12-03-2011, 14:59
در هر حال قهرمانی مال ماس..چه با مصدم چه بدون مصدوم :31:

VBYOFSKI
12-03-2011, 15:12

هر 2تیم مصدوم دارن.
خدارو شکر پارک مصدومه. این سالی 2تا گل میزنه یکیشو به آرسنال میزنه یکیشم به ایران :31:

mjt10063
12-03-2011, 15:45
به امید قهرمانی

دوست عزیز VBYOFSKI
رفتن فابرگاس به بارسا تو چه مرحله ایه
شما خبرش رو دارید

Ezel
12-03-2011, 18:44
فرگوسن: تکل کاراگر روی پای نانی شرم‌آور بود

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد درباره تکل جیمی کاراگر روی پای نانی در جریان شکست مقابل لیورپول صحبت کرد.

پای نانی 24 ساله به دلیل این تکل بخیه خورد و فرگوسن می‌گوید: «چه تکل ننگینی بود. این را می‌دانیم اما باید ادامه دهیم.

سخت بتوان گفت او دقیقا چه زمانی برمی‌گردد اما او به بازی شنبه آینده مقابل بولتون نمی‌رسد.

ما پای او را بخیه زدیم و این خبر خوبی است. ما نگران آن هستیم که پایش عفونت نکند.

ورم پایش تا حد زیادی کم شده. البته پس از شنبه، دو هفته بازی‌های ملی داریم و او می‌تواند آماده شود.»

او درباره دیدار امروز با آرسنال در جام حذفی هم گفت: «این که تیمتان را به ومبلی ببرید عالی است، حتی اگر با این موافق نباشید که تیمتان در مرحله نیمه‌نهایی در ومبلی بازی کند.

اما هر چه باشد این ومبلی است و این مشوقی عالی برای همه است.»

pcforlife
12-03-2011, 21:17
ماشالا فابیو...:40: 1- 0

pcforlife
12-03-2011, 21:56
والنسیا بعد از مدت ها پاشو میزاره رو چمن سبز اولترفورد! خیلی خوشحالم!:40:

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

رونــــــــــــــــــــــ ـــــــــییی!!!:40:

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

2-0
.
.
چه سوپر واکنشی داشت فندرسار! یکیش نیمه اول جلو نصری بود! دومیش هم دو واکنش پیاپی بود که فکر کنم مقابل فن پرسی بودش!! ماشالا ادوین!:26::40:

smallfrank
12-03-2011, 22:02
واقعا رو دوتا حمله حساب شده گل زدیم

خیلی قشنگ بود .......

*M!L4D*
12-03-2011, 22:06
چه سوپر واکنشی داشت فندرسار! یکیش نیمه اول جلو نصری بود! دومیش هم دو واکنش پیاپی بود که فکر کنم مقابل فن پرسی بودش!! ماشالا ادوین!:26::40:
حسین پایه ای با هم بریم منچستر یکاری کنیم بازنشسته نشه ؟:دی
+
با این که ترکیب خیلی داغونه خوب بازی کردیم

kkkaktoos
12-03-2011, 22:09
چه کردن این 2 قلو ها . عالی بازی میکنن .
2 قلو های افسانه ای اینان .

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

با این که بازی رو بد شروع کرد ولی خوب ادامه داد .:20:

corey
12-03-2011, 22:23

فندرسار:40:
از الان طومار و نامه و امضا جمع کنیم تا آخر فصل خداحافظی نکنه : د ی

جان اشی خیلی بد بازی میکنه

pcforlife
12-03-2011, 22:28
تو سوپر واکنش ها هم هت تریک می کنه! اینبار جلوی کاماخ!:31:
خدا وکیلی هی میاین تعریف می کنید از دربازه بان ها! بیاین لایو و زنده واکنش های بهترین دربازه بان زمان حاضر رو ببینید!

حسین پایه ای با هم بریم منچستر یکاری کنیم بازنشسته نشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
با این که ترکیب خیلی داغونه خوب بازی کردیم
پایتم خفن!:31:
داغون؟! فراتر از داغون! من تو شروع بازی کف کردم پست داسیلوا ها رو دیدم!!:31:
واقعا خوب بازی کردیم!!
ضمنا بی نهایت خوشحالم که روز به روز گوش شیطون کر، پای امثال کرگر لنگ!! داره عالی تر میشه...:20:

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

جان اشی خیلی بد بازی میکنه
تائید میشه! تا الان ضعیف ترین بازیکن خودش بوده! حتی برون هم بهتر از اون ظاهر شده... هر چند تو پست تخصصیش هم بازی نمی کنه...:20:

corey
12-03-2011, 22:38
آرسنال هم بدشانسه
بازم مصدوم داد

تائید میشه! تا الان ضعیف ترین بازیکن خودش بوده! حتی برون هم بهتر از اون ظاهر شده... هر چند تو پست تخصصیش هم بازی نمی کنه...:20:
رافائل خوبه ولی هارگیریوز هم برگرده عالی میشه
یادش بخیر تو فصلی که دفاع راست بازی میکرد با این که پست تخصصی خودش هم نبود عالی بود

پ .ن -تماشاچی ها برای گیگز سنگ تموم گذاشته بودن

pcforlife
12-03-2011, 22:46
تبریک به همه یونایتدی های گل!:40::10: برد شیرین و روحیه بخشی بود!:20:
آرسنال هم به قول علی پروین مردونه بازی کردن! واقع خوشحالم که منچستر تو پریمیر لیگ با این آرسنال داره رقابت می کنه...:20:

*M!L4D*
12-03-2011, 22:47
رافائل خوبه ولی هارگیریوز هم برگرده عالی میشه
سعید یعنی هارگی برگرده اون وسط واقعا" سرو سامون میگیره ولی .........
تبریک واسه برد :40: .. ارسنال قشنگ بازی کرد و ازینکه مصدوم داد ناراحت شدم

VBYOFSKI
12-03-2011, 22:49
تبریک به دوستان منچستری.
من بازی رو ندیدم که بخوام چیزی بگم ولی اینم آخریا که دیدم اصلا آرسنال بی انگیزه بازی میکرد یه جورایی.

بازم بدشانسی. جورو مصدوم شد.

mohsen_gh1991
12-03-2011, 22:51
چه بازی کرد دمش گرم...
والنسیا هم اومد قهرمانی مال ماس

redevil6990
12-03-2011, 22:54
برد من یو و بازگشت والنسیا رو تبریک میگم .. انصافا بعد از مصدومیت هم خوب بازی کرد...

*M!L4D*
12-03-2011, 22:59
وقتی ژورو مصدوم شد هوادارای یونایتد هم اونو تشویق کردند ...
حالا یه فلش بک میزنیم به یک هفته قبل :دي ... زمان مصدومیت نانی تو آنفیلد نه تنها کسی تشویق نمی کرد بلکه اون جرارد :2: مثل ... بالاسرش واستاده بود و داد میزد ... تفاوت را احساس کنید !

smallfrank
12-03-2011, 23:04
حالا کی میاد وسط ؟:31:

دفاع آرسنالو میگم . به جای جورو کی بازی میکنه ؟

corey
12-03-2011, 23:06
سعید یعنی هارگی برگرده اون وسط واقعا" سرو سامون میگیره ولی .........

میلاد اندرسون هم برگرده خوبه
تو این چند تا بازی کریک و اسکولز زیاد خوب بازی نکردن

ضمنا آرسنال - منچستر با لیورپول - منچستر مقایسه نکن
تیمی که حاضر باشه ببازه تا رقیبش قهرمان نشه ( پاس گل جرارد ) نباید ازش انتظاری داشت
بالاخره گذر پوست به دباغ خوبه میفته :دی سال دیگه هم میزبان لیورپول هستیم هم کرگر

shutdown
12-03-2011, 23:16
تبریکرتبریک تبریک....
با تیکی تاکا ارسنال هم کاری نکرد...و دیدیم که منچستر چه سرعتی داره تو ضد حمله...تو روزی که به جز اورا و ویدیچ و رونی بقیه همه ذخیره هامون بودن:40:
لذت بردم از والنسیا....عجوبه ای هست واسه خودش...به امید برگشت نانی که هی توپ بیاد رو سر رونی هی گل بزنیم:40::31:

mjt10063
12-03-2011, 23:18
انقدر از حضور والنسیا خوشحالم که دارم میترکم

برد شیاطین رو به همه شما دوستان تبریک میگم
دم برادران جیز
و رونی که همه جای زمین توی دوربین معلوم بود

قهرمانی از آن ماست

flatrish
12-03-2011, 23:23
واسه من این بازی یه خنده بازار کامل بود:31: از همون اول که ترکیب تیمو رو سایتها دیدم تا سوت آخر.
نمی دونم چون اف ای کاپ بود استرس نداشتم یا کلا اعتماد به نفسم زیاد بود:31:

Alireza.M67
12-03-2011, 23:39
" این فن در سار تسلیم شدنی نیست "

وقتی این جمله رو مزدک گفت احساس غرور و افتخار کردم .
تبریک میگم به همه هوادارای منچستر نه به خاطر این برد ، به خاطر اینکه طرفدار منچستر یونایتدید .

Mohammad King
12-03-2011, 23:39
بچه ها تبریک میگم خیلی خوب بازی کردیم از بازی ویدیچ و فن در سار و داسیلواها و رونی لذت بردم خیلی خوب بود.....

(اگر فردیناند و ویدیچ را ما داشته باشیم عمرا ن بارسا بتونه منچسترو ببره.)

Alireza.M67
12-03-2011, 23:47
خدا وکیلی هی میاین تعریف می کنید از دربازه بان ها! بیاین لایو و زنده واکنش های بهترین دربازه بان زمان حاضر رو ببینید!

واقعا ون در سار در حال حاضر بهترینه توی دنیا .
یعنی من نمیدونم کس دیگه ای هم هست که بتونه اینجوری توپ بگیره ؟

تبریک به دوستان منچستری.
من بازی رو ندیدم که بخوام چیزی بگم ولی اینم آخریا که دیدم اصلا آرسنال بی انگیزه بازی میکرد یه جورایی.

بازم بدشانسی. جورو مصدوم شد.

ندیدی ؟!
اشکال نداره .
ولی تیمتون خداییش خوب بازی کرد ، تبریک می گم . فقط آخرش اون مصدومیت مدافعتون حال ما رو هم گرفت چه برسه به شما .:41:

mjt10063
12-03-2011, 23:52
بابا نگید اینقدر چشمتون شور از آب در میاد ها:31:

pcforlife
13-03-2011, 00:08
فقط آخرش اون مصدومیت مدافعتون حال ما رو هم گرفت چه برسه به شما .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خداوکیلی!:20: نمیدونم چرا این فصل، بیش از هر جامی طالب اف ای کاپم! عجیبه که اهمیتش واسم اگه نگم از CL بیشتره، کمتر هم نیست! به قول سر الکس رفتن ومبلی به آدم نیرو میده! به امید قهرمانی...:40:

zahedy2006
13-03-2011, 00:10
بابا آلمونیا گناه داره
چندتا واکنش توپ اون هم داشت مخصوصا آخرین تک به تک از چیچاریتو خیلی قشنگ گرفت

ولی به هر حال به بروبچ منچستری تبریک می گوییم

kkkaktoos
13-03-2011, 00:18
تبريك به خاطر برد
ولي خيلي از مصدوميت دفاعشون ناراحت شدم . ارسنال با اين كه خوب بازي كرد ولي باخت
كلا بازي قشنگي بود

pcforlife
13-03-2011, 00:18
بابا آلمونیا گناه داره
چندتا واکنش توپ اون هم داشت مخصوصا آخرین تک به تک از چیچاریتو خیلی قشنگ گرفت

ولی به هر حال به بروبچ منچستری تبریک می گوییم
مرسی مجتبی! راستی اون شوت رونی رو هم با جا گیریه خوبش خیلی خوب گرفت...:10:
در کل شخصا اعتقاد دارم اگه ابزار های دفاعی آرسنال + تفکرات دفاعی ونگر هم سطح با تفکرات حجومی و ابزار های حمله این تیم بود، شانس صعود آرسنال خیلی بیش از چیزی بود که به شخصه من قبل بازی با بارسا واسش قائل شده بودم...:20:

kkkaktoos
13-03-2011, 00:24
تبريك به خاطر برد
ولي خيلي از مصدوميت دفاعشون ناراحت شدم . ارسنال با اين كه خوب بازي كرد ولي باخت
كلا بازي قشنگي بود

mohsen_gh1991
13-03-2011, 00:24
راستی نانی رو نیمکت بود.... یعنی به بازی با لسیو ارسنال میرسه؟

corey
13-03-2011, 00:26
اشمایکل هم همیشه خوب بود حتی تو آخرین سال حضورش تو یونایتد
بعد از رفتن اشمایکل یه مدت بحران دربازه داشتیم بوسنیچ و بارتز و ... افتضاح بودن

خدا کنه بعد از رفتن وندرسار این اتفاق تکرار نشه
نویر که از آلمان نمیاد انگلیس ولی به همون بوفون پیر قانعیم:دی

یادش بخیر

shutdown
13-03-2011, 00:28
ایشالا یا نویر یا استکلنبرگ میاد....استکلنبرگ رو ادوین تایید کرده خودش

mohsen_gh1991
13-03-2011, 00:36
خولیو سزار هم خوبه.

shutdown
13-03-2011, 00:46
اون که عمرا از اینتر نمیره

Mohammad King
13-03-2011, 00:56
وای شیفته سزارم من اگر بیاد منچستر چی میشه؟؟؟

ولی فکر نمیکنم بیاد چوا اصلان توی فکر خریدش نیستن

fr0st
13-03-2011, 01:29
بچه ها تبریک میگم خیلی خوب بازی کردیم از بازی ویدیچ و فن در سار و داسیلواها و رونی لذت بردم خیلی خوب بود.....

(اگر فردیناند و ویدیچ را ما داشته باشیم عمرا ن بارسا بتونه منچسترو ببره.)

برد خوبی‌ بود تبریک، باز هم ونگر نتونست حریف فرگوسن بشه.
کلا چه تو برد چه تو باخت اسم این تیم بارسا باید بیاد چه گیری کردیم ماها :دی

Ezel
13-03-2011, 09:42
ونگر: اعتماد به نفسمان مقابل یونایتد کم بود

سایت گل – آرسن ونگر مربی باشگاه آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش پس از شکست 0-2 مقابل منچستریونایتد در دیدار مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی انگلیس از نظر روحی دچار مشکل شده است

گلهای فابیو دا سیلوا و وین رونی باعث شکست آرسنال شد و این تیم که سه شنبه گذشته نیز از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود، 9 روز قبل از آن نیز در فینال لیگ کاپ مغلوب بیرمنگام شده بود.

تنها شانس قهرمانی آرسنال در رقابتهای لیگ برتر خواهد بود و ونگر در صحبتهایی اعلام کرد که این تست بزرگی برای قدرت روانی آنها خواهد بود.

درپایان این دیدار ونگر به خبرنگاران گفت:« باید از این دوره عبور کنیم. فکر می کنم که ناامیدی پس از دیدار سه شنبه قبل مقابل بارسلونا در دیدار شنبه شب تاثیرگذار بود. ما باید قدرت ذهنی و روانی خودمان را بازیابیم. باید در طول دو یا سه هفته آتی به این سوالات پاسخ دهیم.»

ونگر ادامه داد:« پیش از این باید این سوالات از ما پرسیده می شد و الان باید نشان دهیم که می توانم با این اوضاع کنار بیائیم. فکر می کم می توانیم و این آزمایش خوبی برای ماست تا باردیگر تیمی منسجم شده و روحیه ذهنی مان را نشان دهیم. باید خیلی سریع واکنش نشان دهیم.»

مربی آرسنال ادامه داد:« نمی توانم تلاشهای تیم را نادیده بگیرم ولی اوضاع آن طور که می خواهیم پیش نمی رود. این همان مسیری است که باید به آن ادامه دهیم، بازیکنان به حمایت همدیگر نیاز داریم تا با قدرت بیشتری برگردیم.»

ونگر معتقد است که تیمش بدشانس بود که بادرخشش فان در سار از گردونه این رقابتها حذف شد:«بازی عجیبی بود. در حال حاضر هر دروازه بانی مقابل ما برترین بازیکن میدان می شود و این اتفاقی است که هر هفته رخ می دهد.»

shutdown
13-03-2011, 10:47
برد خوبی‌ بود تبریک، باز هم ونگر نتونست حریف فرگوسن بشه.
کلا چه تو برد چه تو باخت اسم این تیم بارسا باید بیاد چه گیری کردیم ماها :دی
میدونی چرا دوست عزیز؟؟
چون بازی دیشب ارسنال کاملا بیننده رو یاد بارسلونا مینداخت...دقیقا عین بارسا فقط پاس پاس پاس...اما فرگوسن شیوه قشنگی ارائه داد...اول بازی که منچستر خیلی بد بود با اون ترکیب که جز رونی اورا و ویدیچ بقیه از ذخیره ها بودند پیش خودم گفتم این تیکی تاکا اصلا نمیشه باهاش مقابله کرد...ولی دیدم فرگوسن چقدر زیبا تیم رو چیده بود و به چه سرعتی از دفاع به حمله و از حمله به دفاع میرفتند و 2تا گل زدند و چندتا رو هم نزدند...ارسنال شوت زده بود اما مثل یونایتد موقعیت 100% گل نداشت...منچستر 5/6 تا موقعیت 100% داشت....1دونه هم ارسنال از رو خط دروازه دراوردند...
اگه فردیناند و نانی و اندرسون برسند منچستر متفاوتی تو CL و لیگ انگلیس میبینیم....بازی دیشب من رو خیلی خوشحال کرد:40:

Ezel
13-03-2011, 10:55
I have a Dream :

رویارویی منچستر - بارسا در مرحله ی بعدی CL ؛ تا ببینیم سرالکس یادش هست که " دقیقا کجای کار اشتباه بود " ؟:5:

pcforlife
13-03-2011, 11:05
امیدوارم امروز سیتی مقابل ردینگ نتیجه نگیره... هر چند خیلی سخته! چون بازی تو خونه سیتی بید! نتیجه مساوی هم خیلی خوبه...:20:

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

در کل خیلی عالی هستش که بازی های سمی فاینال هم تو ومبلیه...:20:

shutdown
13-03-2011, 11:06
I have a Dream :

رویارویی منچستر - بارسا در مرحله ی بعدی CL ؛ تا ببینیم سرالکس یادش هست که " دقیقا کجای کار اشتباه بود " ؟:5:
فکر میکنم سر الکس با وجود بازی دیشب تا حدودی دستش اومده که باید چه کار کنه....نمیخوام بحث رو به گذشته ببرم...اما با بازی که دیشب مقابل تیکی تاکا ارسنال نشون دادن خیلی چیزا فرق کرده...شاید کلید مقابله با روش بارسا دست فرگوسن باشه

nw_nk
13-03-2011, 11:35
دوستان آرسنالی هم نظرشون اینه دارن تیکی تاکای بارسلونا و اسپانیا رو بازی می کنن؟!

Ezel
13-03-2011, 11:54
شاید کلید مقابله با روش بارسا دست فرگوسن باشه کلیدش رو قبلا هیدینک پیدا کرده بود ، قبل فینال CL یونایتد-بارسا سرالکس میتونست قرض بگیره . :46:
+
کلید دیگه ای هم موجوده ، البته به نظرم هیچ تیمی فعلا نمیتونه ازش استفاده بکنه .

ویرایش : البته به تعداد همه ی آدمها راه وجود داره برای مقابله ، ولی خیلی رویایی میشه دیگه :5:

pcforlife
13-03-2011, 12:07
راستی یه خبر بد برای طرفدارای یونایتد:
اسکولز دو بازی محروم شد.:41:

Ezel
13-03-2011, 12:08
ونگر: جورو فصل را از دست داد

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال گفته یوهان جورو، مدافع این تیم تا انتهای فصل از میادین دور خواهد بود.

جورو در دیدار یک‌چهارم نهایی جام حذفی مقابل منچستریونایتد دچار دررفتگی شانه شد.

این خبر بدی برای آرسنال است چرا که این ملی‌پوش سوییسی در فرم خوبی قرار داشت.

ونگر گفت: «متاسفانه جورو را تا انتهای فصل از دست دادیم. شانه او دررفته و فصل برایش تمام شده.

این دشوار است اما فرصت خوبی داریم تا نشان دهیم منسجم هستیم.»

این مصدومیت به دلیل برخورد جورو با باکاری سانیا روی داد. هر دو می‌خواستند مانع آن شوند که خاویر ارناندس گل سوم یونایتد را بزند.

جورو 24 ساله به شکل بدی روی شانه‌اش فرود آمد و پس از بیش از پنج دقیقه مداوا داخل میدان، او را با برانکارد از زمین بیرون بردند.

آرسنال که حالا تنها لیگ برتر را می‌تواند فتح کند، با مشکلات بیشتری مواجه شده است.

shutdown
13-03-2011, 12:12
اقا اصلا این جورو چی شد یه هو؟؟؟
خودشون به هم برخورد کردند؟؟!!

mohsen_gh1991
13-03-2011, 12:21
راستی یه خبر بد برای طرفدارای یونایتد:
اسکولز دو بازی محروم شد.:41:
به خاطر بازی دیشب؟

shutdown
13-03-2011, 12:37
به خاطر بازی دیشب؟

mohsen_gh1991
13-03-2011, 12:55
چند شنبه هست؟

shutdown
13-03-2011, 13:06
Saturday, 19 March 2011
Barclays Premier League
manchester united & bolton 15:00

VBYOFSKI
13-03-2011, 14:05
اقا اصلا این جورو چی شد یه هو؟؟؟
خودشون به هم برخورد کردند؟؟!!

اومد توپ رو دفع کنه نتونست خورد زمین. شانیا هم داشت میومد که هواسش به ریباند باشه که این خورد زمین و دستش گیر کرد به سانیا و ...

حالا کی میاد وسط ؟

دفاع آرسنالو میگم . به جای جورو کی بازی میکنه ؟

احتمالا از اسکیلاچی استفاده میشه و اگه اونم مصدوم شه از سانگ.

VBYOFSKI
13-03-2011, 14:10
دوستان آرسنالی هم نظرشون اینه دارن تیکی تاکای بارسلونا و اسپانیا رو بازی می کنن؟!

دوست عزیز حرفی مزنیا. آرسنال و تیکی تاکا؟؟؟
آرسنال 15 ساله داره به این سبک بازی میکنه، دقیقا از زمانی که ونگر اومده.
آرسنال پاس کوتاه کم میده و سرعت و پاسهای بلند و تک ضرب از ارکان اصلی بازی آرسناله.

nw_nk
13-03-2011, 14:45
دوست عزیز حرفی مزنیا. آرسنال و تیکی تاکا؟؟؟
آرسنال 15 ساله داره به این سبک بازی میکنه، دقیقا از زمانی که ونگر اومده.
آرسنال پاس کوتاه کم میده و سرعت و پاسهای بلند و تک ضرب از ارکان اصلی بازی آرسناله.

پی نوشت: دکمه از نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : )

fr0st
13-03-2011, 14:48
میدونی چرا دوست عزیز؟؟
چون بازی دیشب ارسنال کاملا بیننده رو یاد بارسلونا مینداخت...دقیقا عین بارسا فقط پاس پاس پاس...ا

میدونی‌ اشتباه شما کجاست؟ این هست که آرسنال رو شبیه بارسا میدونی‌. تا قبل همین بازی خیلی‌ از دوستان به این موضوع تاکید میکردن ولی‌ این تشابه از بن و پایه مشکل داره، شما تو بازیها بارسا فقط فکر کنم توپ رو دنبال میکنی‌ حالا یه پیشنهاد به شما بدم به حرکت بازیکنا تو زمین نگاه کن وقتی‌ بارسا صاحب توپ هست، ببین چطوری فضا سازی می‌کنن، سر همین هست که اینو با قاطعیت میگم هیچ تیمی نمیتونه تو این شرایطی که تیمهای مقابلش با ۱۰ یا ۹ نفر دفاع می‌کنن اینقدر صاحب موقعیت تک به تک بشه. بعد یه چیز دیگیی‌ که بارسا رو با تمام تیمها متمایز می‌کنه قدرت پرسینگ با فکر بالا هست که چون همشون بازیکنا تکنیکی‌ هستن راحت دریبل نمیخورن جوری هم پرس می‌کنن که بازیکن صاحب توپ هیچ ابشنی جز زیر توپ زدن یا تقدیم توپ نداشته باشه. پس لطفا اینقدر سطحی دو تیم رو با هم مقایسه نکنید همین آرسنال با افت روحیه وحشتناک اومد اینجوری تو الترافورد بازی کرد که اگه واندر سار آماده نبود ممکن بود یه نتیجه جالب رقم بخوره ولی‌ همین بارسا بدون دو مدافع اصلیش که تو تیم منتخب سال هم بودن حتی اجازه زدن یک شوت به این تیم نداد!
تو همین ویدئو که الان لینکشو میزارم ببین کارشناسا جزیرهٔ چطوری گیج و مبهوت شدن، بعد بیا با آرسنال این تیم رو مقایسه کن:
شبکه اسکای اسپرت: جرمی سونس، رافا بنیتز، جیمی ردنپ.
پی‌ نوشت: جرمی سونس که رسما میگه بهترین تیم تاریخ بهترین تیم تاریخ (حالا نگین اینو ما گفتیم! کارشناس انگلیسی‌ که ۳ بار هم فاتح چمپیون لیگ شده!) جیمی رندنپ هم که تو شوک هست :دی بنیستس هم که بی‌خیال چشاش از حدقه زده بیرون، مجری هم اگه اشتباه نکنم راب پالمر هست که اینم ک‌ف کرده ۰(۰) اتمپتس!

اما فرگوسن شیوه قشنگی ارائه داد...اول بازی که منچستر خیلی بد بود با اون ترکیب که جز رونی اورا و ویدیچ بقیه از ذخیره ها بودند پیش خودم گفتم این تیکی تاکا اصلا نمیشه باهاش مقابله کرد...ولی دیدم فرگوسن چقدر زیبا تیم رو چیده بود و به چه سرعتی از دفاع به حمله و از حمله به دفاع میرفتند و 2تا گل زدند و چندتا رو هم نزدند...ارسنال شوت زده بود اما مثل یونایتد موقعیت 100% گل نداشت...منچستر 5/6 تا موقعیت 100% داشت....1دونه هم ارسنال از رو خط دروازه دراوردند...
اگه فردیناند و نانی و اندرسون برسند منچستر متفاوتی تو CL و لیگ انگلیس میبینیم....بازی دیشب من رو خیلی خوشحال کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم تو مرحله بعد بارسا با منچستر بازی کنه و دو تیم بتونن از کل بازیکنشون استفاده کنن. بعد بازی ببینم باز هم میاین که آرسنال رو با بارسا مقایسه کنین یا نه.
موفق باشید.

shutdown
13-03-2011, 18:02
امیدوارم تو مرحله بعد بارسا با منچستر بازی کنه و دو تیم بتونن از کل بازیکنشون استفاده کنن. بعد بازی ببینم باز هم میاین که آرسنال رو با بارسا مقایسه کنین یا نه.
موفق باشید
به امید اون روز:27:

flatrish
13-03-2011, 19:46
خب. توی نیمه نهایی باید با برنده سیتی/ ردینگ بازی کنیم. در ومبلی:5:

nw_nk
13-03-2011, 20:40
هشدار وین رونی به بازیکنان منچستریونایتد: حالا آرسنال در لیگ برتر خطرناک تر است

آرسنالی ها که در فاصله چهار روز از دو جام خارج شدند، اکنون فرصت بیشتری برای استراحت کردن دارند اما یونایتدها باید در سه جبهه بجنگند

سایت گل- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد، در دیدار روز گذشته تیمش مقابل آرسنال در جام حذفی گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر رساند تا توپچی ها را از سومین جام این فصل نیز خارج کند اما او معتقد است شاگردان ونگر اکنون در لیگ برتر حریف خطرناک تری هستند.

آرسنالی ها که در فاصله چهار روز از دو جام خارج شدند، اکنون فرصت بیشتری برای استراحت کردن دارند اما یونایتدها باید در سه جبهه بجنگند.

رونی در گفتگو با تاک اسپپورت گفت:" شما نمی دانید آنها چگونه واکنش نشان خواهند داد. هفته دشواری برای آنها بود زیرا باید در 10 روز در سه جام شرکت می کردند.

اما اکنون تنها در لیگ برتر هستند و فرصت استراحت خواهند داشت. آنها دیگر لازم نیست روی رقابت های دیگر تمرکز کنند در حالی که ما باید در سه جام بجنگیم.

از بعضی جهات این به نفع آنها شد اما اگر آنها به دنبال قهرمانی هستند، خیلی هم به نفع شان نشد."

رونی از اینکه در دیدار مقابل آرسنال در خط میانی بازی کرد، خوشحال است و نمایش دو قلوهای داسیلوا را مورد ستایش قرار داد.

" ما به سختی کار کردیم. ما جلو آنها را گرفتیم و اجازه ندادیم از مرکز دفاع نفوذ کنند. نمایش جسورانه ای داشتیم.

ما می دانستیم آرسنال مقابل بارسا بازی فیزیکی ای انجام داد و با استفاده از چند بازیکن جوان و دونده آنها را خسته کردیم. پیروزی مقابل آرسنال در چنین دیدار حساسی نتیجه فوق العاده ای برای ما بود."

2011/3/13

pcforlife
13-03-2011, 22:29
خوب! همانطور که پیش بینی می شد، خوردیم به سیتی! ایشالا سیتی رو هم می بریم و میریم فینال!:20:

pcforlife
13-03-2011, 23:04
دوستان یه خبر جالب:31::
تو اف ای کاپ جوانان زیر هجده سال، یونایتد، لیورپول رو در آنفیلد به شکل جالبی برد! بازی رو 2-0 عقب افتادیم! لیورپول یه پنالتی داد. بازیکنش اخراج شد! بعد موقع ضربه زدن پنالتی چون بازیکن منچستر دربازه بان رو فریب داد، یه کارت زرد گرفت و چون یکی از قبل داشت اخراج شد! خلاصه پنالتی تکرار شد و گل شد! بعد از چند دقیقه منچسر گل دوم رو زد و دقیقه 86 لیورپول گل سوم رو هم خود... آخرای بازی جنجال شد و یه بازیکن منچستر اخراج شد و نهایتا جوانان لیورپول تو خونه حذف شدن! این ویدئو از گل ها و هایلایت های بازی رو ببینید:

*M!L4D*
13-03-2011, 23:10
حسین اون بازیکنی که اخراج شد ( پوگبا ) و اونی که گل دوم و سوم رو زد ( موریسون ) خیلی آینده دارن مخصوصا" موریسون که گل سوم رو واقعا" قشنگ زد !!!

shutdown
14-03-2011, 00:53
خوب! همانطور که پیش بینی می شد، خوردیم به سیتی! ایشالا سیتی رو هم می بریم و میریم فینال!:20:
مطمئنی حسین؟؟؟منچستر به بولتون نخورد؟؟؟

LiverBarca
14-03-2011, 02:10
دوستان یه خبر جالب:31::
تو اف ای کاپ جوانان زیر هجده سال، یونایتد، لیورپول رو در آنفیلد به شکل جالبی برد! بازی رو 2-0 عقب افتادیم! لیورپول یه پنالتی داد. بازیکنش اخراج شد! بعد موقع ضربه زدن پنالتی چون بازیکن منچستر دربازه بان رو فریب داد، یه کارت زرد گرفت و چون یکی از قبل داشت اخراج شد! خلاصه پنالتی تکرار شد و گل شد! بعد از چند دقیقه منچسر گل دوم رو زد و دقیقه 86 لیورپول گل سوم رو هم خود... آخرای بازی جنجال شد و یه بازیکن منچستر اخراج شد و نهایتا جوانان لیورپول تو خونه حذف شدن! این ویدئو از گل ها و هایلایت های بازی رو ببینید:

بازم نشون دهنده ی شانس منچستر...:31:
کلآ شما از ذات خوش شانسترین تیم هستید...:46:

---------- Post added at 03:10 AM ---------- Previous post was at 03:09 AM ----------

به امید اون روز:27:
جوری حرف بزن بعد از بازی مجبور نشی پستتو ادیت کنی...:27:

pcforlife
14-03-2011, 10:17
مطمئنی حسین؟؟؟منچستر به بولتون نخورد؟؟؟
نه سامان! اینجا رو ببین:

چون بازی 14 می هست، طبیعتا بازیمون با بلکبرن در لیگ و خونه بلکبرن تو همون روز باید کنسل بشه...:20:

shutdown
14-03-2011, 11:53
جوری حرف بزن بعد از بازی مجبور نشی پستتو ادیت کنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:27::31:

چون بازی 14 می هست، طبیعتا بازیمون با بلکبرن در لیگ و خونه بلکبرن تو همون روز باید کنسل بشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته حسین...مرسی

vahidgame
14-03-2011, 12:20
جوری حرف بزن بعد از بازی مجبور نشی پستتو ادیت کنی...:27:
توی تاپیک لیگ قهرمانان هم جواب قاطعی بهت دادم ولی پستم پاک شد
باید بگم که از این خبرا نیست که دور بعد به منچستر یا چلسی بخورین و بعد خیالتون راحت برای صعود باشه!
مطمئنا به هر کدوم از این دو تا تیم بخورین عذابتون خواهند داد و احتمال اینکه حذف بشین زیاده
امیدوارم به یکی از این دو تا تیم بخورین و بعد از حذف شدن شمارو ببینیم که باز چی می خواین بگین....

shutdown
14-03-2011, 12:26
توی تاپیک لیگ قهرمانان هم جواب قاطعی بهت دادم ولی پستم پاک شد
باید بگم که از این خبرا نیست که دور بعد به منچستر یا چلسی بخورین و بعد خیالتون راحت برای صعود باشه!
مطمئنا به هر کدوم از این دو تا تیم بخورین عذابتون خواهند داد و احتمال اینکه حذف بشین زیاده
امیدوارم به یکی از این دو تا تیم بخورین و بعد از حذف شدن شمارو ببینیم که باز چی می خواین بگین....
وحید جان...دوست عزیز...خودت رو زیاد درگیرش نکن....فقط پست هاش رو بخون و بگو:27:
همین:46::31:

corey
14-03-2011, 12:50
وحید وقتت برای این چیزا تلف نکن برو زودتر نقد DA II بنویس تا بخونیم و مصتفیض بشیم:دی

رونی هم راست میگه آرسنال از همه لیگا رفت کنار برای همین تو لیگ شرایطش از یونایتد بهتر میشه
البته هر سال این شرایط داریم!!!!!!!!!!!!

mjt10063
14-03-2011, 12:52
وحید جان...دوست عزیز...خودت رو زیاد درگیرش نکن....فقط پست هاش رو بخون و بگو:27:
همین:46::31:

تائید میشه
دیگه اون بارسای که جواد خیابانی میگه
نیستین

دل به این گزارش گر نبندین

وقتی گل میخورن

به امید قهرمانی شیاطین سرخ:40::40::40::40:

Ezel
14-03-2011, 17:26
گزارش روز:5 تیم انگلیسی در انتظار بازگشت مورینیو

سایت گل - نشريه سان روز شنبه گزارشي جنجالي در مورد بازگشت ژوزه مورينيو به خانه نوشت. منظور سان از اين مقاله بازگشت مورينيو به ليگ برتر بود.

اگرچه در اين گزارش مشخص نشده بود که اطمينان نويسنده اين نشريه از بازگشت آقاي خاص به جزيره بر اساس چه مبنايي حاصل شده ولي تنها به اين نکته اشاره شده بود که مربي رئال مادريد هيجان زيادي که فوتبال انگليس و خانه اصلي او به وي تزريق مي کرده را کاملا احساس مي کند.

به گزارش قدس مورينيو اما در گفتگويي با يک شبکه راديويي گفت: «انگليس براي من به مدت 3 سال و به دليل نحوه زندگي، سبک فوتبال، احترام، بازي جوانمردانه، زندگي عمومي و آرامش يک تجربه باور نکردني بود. از همه چيز انگليس خوشم آمد و براي همين اين کشور حتي مي تواند آينده اي براي من باشد. نمي دانم چه زماني. اما همه چيز برايم در انگليس عالي بود.

شايد همين اظهارات مورينيو کافي بوده تا نشريه سان در اين مقاله بحث برانگيز خود از بازگشت او به خانه اش بنويسد. پنج باشگاه انگليسي براي همکاري با مورينيو اعلام آمادگي کرده اند که منچستريونايتد، ليورپول، منچسترسيتي، تاتنهام و چلسي از اين جمله هستند. مورينيو در سپتامبر 2007 و بعد از 2 عنوان قهرماني در ليگ برتر و بعد از اينکه از 50 سال پيش هيچ مربي در استمفورد بريج قهرمان نشده بود، از سوي رومن آبراموويچ مالک چلسي برکنار شد.

به همين دليل سان در گزارش خود نوشته که اگر آبراموويچ خواهان در اختيارگرفتن دوباره مورينيو است بايد غرورش را کنار بگذارد و به او زنگ بزند و بهتر است او اين کار را هرچه سريعتر انجام دهد براي اينکه ممکن است خيلي زودتر از او بقيه رقبايش مربي پرتغالي را به تيمهاي خود بياورند.

در انگليس تيمهاي زيادي خواهان بازگشت آقاي خاص به ليگ برتر هستند و سان در اين گزارش مفصل دلايل موافقان و مخالفان بازگشت مورينيو به انگليس را شرح داده است. اگرعمده ترين مشکل براي منچستريونايتد و ليورپول مسأله مالي است، شرايط براي تاتنهام و سيتي به اين دليل است که اين تيمها شانس قطعي براي حضور در رقابتهاي فصل آينده ليگ قهرمانان ندارند ولي در مورد چلسي دعواي 4 سال پيش با آبراموويچ و مسائلي که منجر به وداع مورينيو از لندن شد مي تواند مانع بزرگي براي اين انتقال باشد زيرا مورينيو در جايي گفته بود که محال است دوباره به اين تيم برگردد.

اين موضوع در مورد اينتر هم صدق مي کند. براي همين اظهارات فرناندو تورس در گفتگوي او با مارکا تا اين اندازه اهميت پيدا کرده اند. مهاجم اسپانيايي گفته بود مورينيو مربي بزرگي است و در چلسي طرفداران زيادي دارد. ازنظر تورس کارکردن با مورينيو در هر جايي لذت بخش ولي دشوار است.

حتي در شرايط فعلي حتي بازيکنان چلسي هم نسبت به بازگشت مورينيو به استمفورد بريج مطمئن نيستند و البته خود آقاي خاص هم اين موضوع را با هيچ باشگاه ديگري در ميان نگذاشته است. ولي دلتنگي عجيب و غريب مورينيو براي فوتبال انگليس سبب شده که سان در مورد بازگشت او به خانه بنويسد. ولي واقعا شانس مورينيو براي بازگشت دوباره به جزيره چقدرخواهد بود؟

اوون هارگریوز به تمرینات منچستریونایتد برمی‌گردد

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد امیدوار است که اوون هارگریوز از جدیدترین مصدومیت خود بهبود یابد و بحران مصدومیت تیم را حل کند.

اندرسون، نانی و پاک مصدومند و والنسیا هم اخیرا پس از هفت ماه مصدومیت به بازی برگشته و به این ترتیب، خط میانی یونایتد به قدرت قبل نیست.

اما هارگریوز که دو زانویش را عمل کرده و دو سال بود برای یونایتد بازی نمی‌کرد، ممکن است به زودی به میادین برگردد. او در ماه نوامبر مقابل ولوز بازی کرد ولی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد.

فرگوسن گفت: «جای خالی او را حس می‌کنیم. او بازیکن خیلی خوبی است ولی خیلی وقت است که نیست.

او از آلمان برمی‌گردد و دوشنبه تمریناتش را آغاز می‌کند، پس باید صبر کرد و دید.

نبود او به تیم ما ضربه زده ولی چه کار می‌شود کرد؟ تا همین چند هفته پیش واقعا به او نیاز نداشتیم.

تیم ما قوی است و چندین هافبک مانند کریک، اندرسون، گیبسون، اسکولز، فلچر و گیگز داریم.

گزینه‌های زیادی در مرکز میدان داریم اما این به سود ما شده. آنتونیو والنسیا در طول فصل غایب بوده ولی نانی به همین دلیل پیشرفت کرده. نانی فوق‌العاده بوده.

این اتفاق گاهی می‌افتد؛ بازیکنی را از دست می دهید و بازیکن دیگری جایش را می‌گیرد.»

shutdown
14-03-2011, 19:23
زندگی را از نخست برای من بد ترجمه کرده اند
زندگی را یکی مرگ تدریجی نام نهاد ،یکی بدبختی مطلق معنی کرد ،یکی درد درمان ناپذیرش خواند
و سرانجام یکی رسید و گفت:
زندگی به تنهایی ناقص است تا عشق به منچستر یونایتد نباشد ، زندگی تفسیر نمی شود:40::31:

OSEN
14-03-2011, 22:15
زندگی را از نخست برای من بد ترجمه کرده اند
زندگی را یکی مرگ تدریجی نام نهاد ،یکی بدبختی مطلق معنی کرد ،یکی درد درمان ناپذیرش خواند
و سرانجام یکی رسید و گفت:
زندگی به تنهایی ناقص است تا عشق به منچستر یونایتد نباشد ، زندگی تفسیر نمی شود:40::31:
اوف ف ف ف ف .
یه لحظه فکر کردم تاپیکو اشتبا اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*M!L4D*
14-03-2011, 22:31
یه سورپرایز
نانی امروز با تیم تمرین کرده ...
همچنین اوون هارگریوز و پارک هم تمرین داشتن البته در کنار تیم ریزرو ... امیدوارم هارگریوز بتونه تا بعد از تعطیلات 2 هفته ای لیگ شرایط بازی رو پیدا کنه

shutdown
15-03-2011, 10:02
اوف ف ف ف ف .
یه لحظه فکر کردم تاپیکو اشتبا اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31::46:...ما اینیم دیگه...

mohsen_gh1991
15-03-2011, 11:23
من یه جا دیدم بازی منچستر با بلتون روز شنبه س و بازیش با چلسی روز یکشنبه یعنی فرداش..درسته؟

shutdown
15-03-2011, 11:38
من یه جا دیدم بازی منچستر با بلتون روز شنبه س و بازیش با چلسی روز یکشنبه یعنی فرداش..درسته؟
نه...اشتباه میکنی...

کل بازی های این فصل یونایتد....

Ezel
15-03-2011, 17:03
کاپلو: ویلشر روزی کاپیتان انگلیس خواهد شد؛ او در رده مالدینی، بارزی و رائول است

سایت گل – فابیو کاپلو بر این باور است که جک ویلشر، روزی بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را به بازو خواهد بست.

این هافبک 19 ساله دو بازی در تیم ملی انجام داده و مربی فعلی‌اش از بلوغ او به حدی تحت تاثیر قرار گرفته که او را کاپیتان آینده تیم می‌داند.

کاپلو گفت: «او روزی کاپیتان انگلیس می‌شود. جک ویلشر نیاز به بازی‌های ملی بیشتری دارد اما رهبری واقعی است. دیده‌ام که چطور با داور صحبت می‌کند (مقابل دانمارک) و چطور با دیگر بازیکنان حرف می‌زند. سخت بتوان فردی را یافت که در این سن چنین شخصیت بزرگی داشته باشد.

دو مدافع، پائولو مالدینی و فرانکو بارزی، و یک مهاجم، رائول را به یاد دارم که در سنین پایین فوق‌العاده بودند. شخصیت و اعتماد به نفسی که ویلشر در میدان دارد هم باعث شده او را بهترین هافبکی بدانم که در این سن و سال دیده‌ام.»

mjt10063
16-03-2011, 01:08
عجب عکسی دمش گرم
واقعان یکی از عجوبه های تیم میشه

*M!L4D*
16-03-2011, 01:24
تبریک به بکس یونایتد ... چیچا هم خیلی واسه خودش حال میکنه هرچی توپ هست میرسه بهش و انصافا" هم خوب استفاده میکنه ! ... ولی نبود ویدیچ خیلی آزاردهنده بودش ...

shutdown
16-03-2011, 01:34
ولی نبود ویدیچ خیلی آزاردهنده بودش
نبود بازیکنی مثل ویدیچ همیشه ازار دهنده بوده...جالب اینه که اوشی مصدوم شد...رافائل اومد....بعد رافائل مشکل دار شد....فابیو اومد:31:
نانی هم خیییییلییییی غول شده ها...اصلا صاحب توپ که میشد 10 نفر میومدن که مبادا کاری بکنه.....جاش والنسیا اومد:40:

pcforlife
16-03-2011, 01:54
به نظرم اگه چلسی صعود کنه (که به احتمال بالا این اتفاق میوفته) و این مرحله انگلیسی ها به هم نخورن، فکر کنم حداقل شاهد حضور 1 انگلیسی در ومبلی باشیم...:20:

MORINIO
16-03-2011, 02:04
تبریک میگم به هواداران یونایتد :40:

pcforlife
16-03-2011, 02:09
تبریک میگم به هواداران یونایتد :40:
مرسی اشکان جان...:10::11:

30vil
16-03-2011, 02:39
به نظرم اگه چلسی صعود کنه (که به احتمال بالا این اتفاق میوفته) و این مرحله انگلیسی ها به هم نخورن، فکر کنم حداقل شاهد حضور 1 انگلیسی در ومبلی باشیم...:20:

امکان داره به هم بخورن چون سیدبندی نداره قرعه کشی

باید ببینینم پس فردا چه اتفاقی میفته:46:

vahidgame
16-03-2011, 15:03
تبریک به همه منچستری ها
ولی امیدوارم حداقل دور بعد چلسی و منچستر به هم نخورن چون حیفه یه دونشون توی این دور حذف بشن

Mohammad King
16-03-2011, 15:45
سلام

دوستان مورینیو به نظر شما میاد منچستر یونایتد؟

Alireza.M67
16-03-2011, 17:03
سلام

دوستان مورینیو به نظر شما میاد منچستر یونایتد؟

نع ...
حداقل امیدوارم نیاد ، اصلا ازش خوشم نمیاد .
اصلا فکر نمی کنم فعلا فرگوسن قصد رفتن داشته باشه .

Ezel
16-03-2011, 17:03
دوستان مورینیو به نظر شما میاد منچستر یونایتد؟ سلام :

قبل از اینکه در این رابطه چیزی بگم بد نیست ابتدا یک آماری رو که قبلا با هم در همین تاپیک مرور کردیم رو دوباره یادآوری کنم :

21 مربی از سال 1892 ، یعنی 21 مربی در طول تقریبا 120 سال !!! ( البته تاریخ تاسیس باشگاه 1878 هست ولی تا 1892 رکوردی از شخص خاصی به عنوان مربی منچستر ثبت نشده )

یک نکته ی جالب در این باره ، غیر از فرانک اوفارل ایرلندی ، تمامی مربیان منچستر یا انگلیسی بودند یا اسکاتلندی ، ( البته یک مقطع 4 ماهه هم گویا یک ولزی سرمربی بوده )

و سر مت بازبی و سر الکس فرگوسن که هردو اسکاتلندی هستند روی هم رفته 49 سال هدایت منچستر رو به عهده داشته اند حالا دو نکته :

- با بررسی آمار در می یابیم که تمام مربیان یونایتد از دیرباز تا کنون اهل بریتانیای کبیر بوده اند .

- خلق و خوی تنوع طلب مورینیو به نظر شما میتونه سالها بودن در یک باشگاه رو تاب بیاره ؟ اینتر 2 فصل ، چلسی سه فصل ( و نیم) ، پورتو 2 فصل ، ( رئال هم قرارداد 4 ساله که همین الانش هم بحث زیاده راجع به اینکه در انتهای این فصل رئال رو ترک میکنه) . چون چیزی که اهمیت زیادی داره ثبات هست ، جدای از چلسی ، ونگر 15 سال با آرسنال ، بنیتس 6 سال و همین سرالکس هم 25 سال و اگر آمار مربیان یونایتد از ابتدا تا کنون رو بررسی کنیم بسیاری از مربیان برای طولانی مدت هدایت بونایتد رو بر عهده داشته اند .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
جایگزینی سرمربی منچستر تنها تابعی از این هست که سرالکس چه زمانی احساس خستگی بکنه ( که به نظرم حداقل تا 2 فصل آینده این اتفاق نخواهد افتاد ) . :11:

shutdown
16-03-2011, 17:24
وین رونی منچستر را آماده رویارویی با هر تیمی میداند
وین از برد دیشب تیمش در مقابل مارسی در جام باشگاهای اروپا خوشحال است و می گوید : یونایتد از رویارویی با بارسلونا هیچ هراسی ندارد . اگه شما میخواهید قهرمان شوید ، نیاز به برد در مقابل تمامی تیم ها رو دارید .
او همچنین اظهار میکند : یونایتد در مرحله ی بعدی به هر تیمی خورد مهم نیست زیرا ما مطمئن هستیم که آنها را شکست خواهیم داد !

Ezel
16-03-2011, 23:21
سر الکس فرگوسن پنج جلسه از همراهی تیمش محروم شد

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد به دلیل حرف‌هایی که علیه مارتین اتکینسون، داور دیدار با چلسی زد پنج جلسه از همراهی تیمش در کنار میدان محروم شده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس او را به دلیل رفتار ناشایست به این جریمه محکوم کرده است.

اتکینسون پنالتی مشکوکی در دیدار یونایتد و چلسی برای تیم میزبان گرفت و فرانک لمپارد آن را به گل برتری تبدیل کرد.

او همچنین 30 هزار پوند جریمه شده که نشان از رویکرد سخت‌گیرانه اتحادیه فوتبال انگلیس دارد.

این اتحادیه در بیانیه‌ای آورده است: «این کمیسیون اتهام رفتار ناشایست در گفتگو با رسانه‌ها را ثابت‌شده می‌داند. فرگوسن پس از دیدار با چلسی در سه‌شنبه، 1 مارس 2011 درباره مارتین اتکینسون، داور دیدار صحبت‌هایی کرده بود.

این کمیسیون همچنین دو جلسه محرومیت تعلیقی فرگوسن که مربوط به گفتگوی او با رسانه‌ها در اکتبر 2009 می‌شد را به جریان می‌اندازد.

به این ترتیب، سر الکس فرگوسن پنج جلسه از همراهی تیمش در کنار میدان محروم می‌شود و این محرومیت از 22 مارس 2011 آغاز می‌شود.»

فرگوسن گفته بود ترجیح می‌داد داوری منصف آن دیدار را سوت بزند و هنگامی که شنید اتکینسون داور است با تمام وجود ترسید!

دو جلسه محرومیت تعلیقی فرگوسن که بخشی از محرومیت پنج جلسه‌ای او را تشکیل می‌دهد به دلیل صحبت درباره آلن وایلی بود. فرگوسن گفته بود وایلی آمادگی بدنی لازم برای قضاوت در بالاترین سطح را ندارد.

مربی اسکاتلندی دو روز فرصت دارد اعتراض کند و این هفته هم می‌تواند تیمش را مقابل بولتون همراهی کند.

پی نوشت : ای بابا :13:

shutdown
17-03-2011, 03:21
لیست بازیکنهای مصدوم و زمان رسیدن اونها به بازی ها

Alireza.M67
17-03-2011, 12:37
لیست بازیکنهای مصدوم و زمان رسیدن اونها به بازی ها

دفاعمون تعطیل کرده رفته واسه تعطیلات .
ویدیچ - فردیناند - اوانز - رافائل - اوشی .

VBYOFSKI
17-03-2011, 17:38
تبریک میگم به هوادارن منچستر و چلسی به خاطره صعودشون :11:

VBYOFSKI
18-03-2011, 00:09
ینس لمن به آرسنال پیوست!

ینس لمن امروز با امضای قراردادی تا پایان فصل به آرسنال پیوست....

ینس لمن آلمانی که سابقه بیش از 650 بازی باشگاهی را در کارنامه خود دارد ، پس از مذاکراتی که با آرسن ونگر داشت تصمیم گرفت تا از بازنشستگی در آمده و آرسنال را که در درون دروازه با بحران مصدومیت مواجه است ، یاری دهد.

آرسن ونگر در این رابطه گفت : " ینس لمن خرید کوتاه مدتی بزرگ و مهمی برای ماست و در این مقطع حیاتی از فصل ، مهره با ارزشی برای ما خواهد بود. او در طول این مدت خود را بسیار آماده نگاه داشته است و کیفیت بالای خود را در اختیار آلمونیا قرار خواهد داد. ینس به خوبی باشگاه را می شناسد ، تجربه بسیاری دارد و در طول مدتی که در کنار ما خواهد بود ، تاثیر بسیار مثبتی را در رختکن خواهد گذاشت."

دروازبان اسبق تیم ملی آلمان ابتدا در ماه جولای سال 2003 از بورسیا دورتموند به آرسنال پیوست و 199 بازی را برای توپچی ها انجام داد.

در طول این مدت ، در فصل 2003 - 2004 که آرسنال فصلی بدون شکست را سپری کرد ، لمن در تمام بازی های فصل حضور داشت و نقشی اینکار ناپذیر را در این موفقیت چشمگیر ایفا کرد و در پایان نیز جایزه دستکش طلایی لیگ برتر انگلیس به وی اهدا شد.

علاوه بر کسب قهرمانی لیگ در سال 2004 ، وی موفق شد در همین سال جام خیریه را نیز فتح کند و در سال 2005 نیز موفق شد به همراه آرسنال فاتح جام حذفی شود ، جایی که با مهار پنالتی مشهور پل اسکولز ، آرسنال را در فینال مقابل منچستر یونایتد چیره ساخت.

پیش از پیوستن او در سال 2003 به آرسنال ، او موفق شده بود که در سال 2002 همراه با بورسیا دورتموند فاتح بوندس لیگا شود و در سال 1997 نیز همراه با شالکه جام یوفا را فتح کرد. همچنین در سال 1998 نیز او حضور کوتاه مدتی را در آث میلان داشت.

لمن برای یک دهه عضو ثابت تیم ملی آلمان بود و 61 بازی را برای کشورش انجام داد. پیش از اینکه وی در سال 2008 از فوتبال ملی کناره گیری کند ، او یکی از اعضای تیم ملی آلمان در جام های جهانی 1998 ، 2002 و 2006 بود و همچنین این تیم را در جام ملتهای اروپا در سال های 2000 ، 2004 و 2008 نیز هراهی کرد.

پس از اینکه قرار داد کوتاه مدت وی تکمیل شد ، او گفت: " از بازگشت دوباره به آرسنال بسیار هیجان زده ام. من از پایان فصل پیش تاکنون خود را آماده نگاه داشته ام و آماده ام تا در هر زمانی به تیم کمک کنم. من خاطرات بزرگ زیادی را از حضور قبلی خود در آرسنال دارم و آرسنال همیشه در قلب من جای دارد. این بازگشت اتفاق بسیار ویژه ای بود. من نمی توانم برای کار کردن مجدد با تیم منتظر بمانم . من مشتاقانه آماده ام تا آنجا که در توان دارم در داخل و خارج از مستطیل سبز به تیم کمک کنم. "

لمن در این هفته با تیم تمرین کرده است و برای بازی روز شنبه مقابل وست برومویچ آلبیون آماده خواهد بود.

Arsenal.ir

pcforlife
18-03-2011, 00:14
ینس لمن به آرسنال پیوست!
اره! همین یکی دو ساعت پیش خبرش رو تو espn خوندم! کف کردم!:31:
معلومه آرسنال نمیخواد EPL رو از دست بده!:20:

MORINIO
18-03-2011, 00:23
تبریک میگم به هوادارن منچستر و چلسی به خاطره صعودشون :11:

ممنون از شما

جای آرسنال با این تیم خوبش تو این مرحله خالیه :13:

shutdown
18-03-2011, 10:00
تبریک میگم به هوادارن منچستر و چلسی به خاطره صعودشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از شما دوست عزیز....
فقط ینس لمن یه مقدار پیر نشده؟؟؟

بردیا
18-03-2011, 10:11

قرار نیست که دروازبان اصلی باشه
فقط بکاپ آلومونیا میمونه مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیفته و اونم مصدوم بشه
درباره پیر بودنش هم تفاوت سنیش با فن در سار 11ماهه که فکر نمیکنم زیاد باشه
بعدشم اگه از لحاظ آمادگی بدنی منظورتونه که اونجا مثل ایران نیست که تا یکی بازنشسته میشه تمریناشو بزاره کنار و شکم بیاره و نتونه دیگه هیچکاری بکنه.
اگه لمن آمادگی بدنی نداشت که ونگر متقاعد نمیشد برای قرارداد بستن باهاش

shutdown
18-03-2011, 10:39
قرار نیست که دروازبان اصلی باشه
فقط بکاپ آلومونیا میمونه مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیفته و اونم مصدوم بشه
درباره پیر بودنش هم تفاوت سنیش با فن در سار 11ماهه که فکر نمیکنم زیاد باشه
بعدشم اگه از لحاظ آمادگی بدنی منظورتونه که اونجا مثل ایران نیست که تا یکی بازنشسته میشه تمریناشو بزاره کنار و شکم بیاره و نتونه دیگه هیچکاری بکنه.
اگه لمن آمادگی بدنی نداشت که ونگر متقاعد نمیشد برای قرارداد بستن باهاش
به هر حال چند مدت از مسابقات دور بوده....ولی فکر میکنم بتونه ارسنال رو کمک بکنه

pcforlife
18-03-2011, 11:28
لیورپول از EL هم حذف شد! کلا خسته نباشه!! باز دم فولهام فصل پیش گرم! لیورپول بنیتس هیچی هم نداشت تو رقابت های اروپایی محکم بازی می کرد...:13:
سیتی هم حذف شد! واسه سیتی صادقانه بگم! یه خورده ناراحت شدم... حقش نبود با این همه مهره و تو زمین خودش حذف بشه! (بالوتلی هم که یه ذره امید سیتی رو نابود کرد) ولی چیزی که راجع به سیتی مشخصه اینه که نمیشه یه شبه ره صد ساله رو با خرید های گزاف طی کرد...

VBYOFSKI
18-03-2011, 14:59

آره سنش بالاست یه مدت هم هست بازی نکرده ولی اومدنش واسه تیم بمب روحیه ست.
اینکه یه باتجربه تو این تیم جوون باشه خیلی خوبه مخصوصا لمن که از بازکنای تیم شکست ناپذیره.
حدااقل تو رختکن یه دوتا داد سره اینا برنه آدم شن. :دی

MORINIO
18-03-2011, 15:07
سیتی هم حذف شد! واسه سیتی صادقانه بگم! یه خورده ناراحت شدم... حقش نبود با این همه مهره و تو زمین خودش حذف بشه! (بالوتلی هم که یه ذره امید سیتی رو نابود کرد) ولی چیزی که راجع به سیتی مشخصه اینه که نمیشه یه شبه ره صد ساله رو با خرید های گزاف طی کرد...

بالوتلی چیکار کرده ؟

بردیا
18-03-2011, 15:15
بالوتلی چیکار کرده ؟

دقیقه 36 از بازی اخراج شدش