PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

MORINIO
19-02-2011, 18:46
FA هم حذف شدیم ...

دیگه دلمونو به چی خوش کنیم ! کارلووووووووووووووووووووو ووووو !!!

Ezel
19-02-2011, 19:35
FA هم حذف شدیم ...

دیگه دلمونو به چی خوش کنیم ! کارلووووووووووووووووووووو ووووو !!!

به کسب رتبه ی چهارم و کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا (یا اگه نشد لیگ اروپا ) اشکان جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
19-02-2011, 19:40
ای بابا دقیقا 119 چه وقت گل خوردن بود!
باز بگید ما خوش شانسیم!
من که میگم شده توی لیگ همه بازی ها رو ببازیم ولی باید به شدت لیگ قهرمانان رو جدی بگیریم که باشد اولین قهرمانیمون در اوت جام رو جشن بگیریم :31:
این کارلو معمولا توی لیگ قهرمانان خوب نتیجه می گیره

MORINIO
19-02-2011, 21:29
این کارلو معمولا توی لیگ قهرمانان خوب نتیجه می گیره

یعنی اگه این هفته با کپنهاگن نتیجه نگیره بهتره همراه تیم برنگرده لندن !

به کسب رتبه ی چهارم و کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا (یا اگه نشد لیگ اروپا ) اشکان جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که میگم کارلتو این رو هم از دست میده !

VBYOFSKI
19-02-2011, 21:46
آقا تسلیت میگم به دوستان چلسی، انصافا دوست نداشتم زود حذف شه. ببینیم آرسنال چیکار میکنه فردا.
کارلتو این فصل یکم گیج میزنه (البته ببخشیدا) نمیدانم چرا.

فقط امیدوارم یه 4 امتیاز از منچستر بگیره یه حالی به ما بده :31:

vahidgame
19-02-2011, 21:57
یعنی اگه این هفته با کپنهاگن نتیجه نگیره بهتره همراه تیم برنگرده لندن !
اگه با اونم نخواد نتیجه بگیره که باید دیگه بره خونه یه چند وقتی استراحت کنه!

فقط امیدوارم یه 4 امتیاز از منچستر بگیره یه حالی به ما بده
برای اینکه جام توی لندن بمونه همین کارو می کنیم :31:

*M!L4D*
19-02-2011, 22:47
United (Reserves) 1 - 0 Crawley Town

pcforlife
20-02-2011, 00:10
برد منچستر رو تبریک میگم! به نظر من مهمترین بازی ای که ما باید هر سه امتیاز رو به دست بیاریم، بازی با ویگان هستش... ضمن اینکه بازی با مارسی و خلاصه CL هم خیلی مهمه...:20:
راستی مثه اینکه گیگز تمدید کرده! تبریک از نوع شدیدش!:40::10:
یه مورد در منچستر تو این فصل خیلی ناراحتم میکنه.... اونم اینه که ما کلا تو بازی های خارج از خونمون در لیگ که 12 بازی بوده خیلی کم امتیاز جمع کردیم و مجموعا 3 برد از 12 بازی داشتیم... فرت و فرت هم مساوی گرفتیم... حالا 4 بازی خارج از خونه داریم که کسب امتیاز تو اونا بی نهایت حیاتیه....
در کل امیدوارم منچستر این فصل رو با موفقیت و قهرمانی در جام های مختلف به اتمام برسونه...:40::11:

mjt10063
20-02-2011, 18:00
فقط میتونم تبریک بگم
و ...
(تسلیت )
:40::40::40:

VBYOFSKI
20-02-2011, 20:02
آرسنال اگه امشب صعود کنه دور بعد میخوره به منچستر (همین الان قرعه کشی شد.)
بعد بازی با بارسا با منچستر بازی داره.
اوووووووف چقدر فشرده ...

*M!L4D*
20-02-2011, 20:11
آرسنال اگه امشب صعود کنه دور بعد میخوره به منچستر (همین الان قرعه کشی شد.)
بعد بازی با بارسا با منچستر بازی داره.
اوووووووف چقدر فشرده ...
بازی یونایتد با آرسنال تو Emirates هست ؟؟؟

pcforlife
20-02-2011, 21:19
بازی یونایتد با آرسنال تو Emirates هست ؟؟؟
نه میلاد! بازی تو اولدترفورده...:20:

vahidgame
20-02-2011, 21:30
آرسنال هم بالاخره گل زد
دقیقا 68 هستش...
+
کلا آرسنال و منچستر چند تا بازی هایی که پیش رو دارن سخته این بازی هم اضافه شد که سختر هم شد!
منچستر هم توی این چند وقته به ترتیب با مارسی و ویگان و چلسی و لیورپول بازی داره که همه شون رو هم میهمانه!

*M!L4D*
20-02-2011, 21:43
منچستر هم توی این چند وقته به ترتیب با مارسی و ویگان و چلسی و لیورپول بازی داره که همه شون رو هم میهمانه!
بازی با چلسی بازم تاخیر میخوره چون یونایتد تو FA Cup باید بازی کنه !!!

نه میلاد! بازی تو اولدترفورده...:20:
آها .. مرسی ... خیالم راحت شد

vahidgame
20-02-2011, 23:12
بازی با چلسی بازم تاخیر میخوره چون یونایتد تو FA Cup باید بازی کنه !!!
الان دیگه فکر کنم بازی برگزار میشه چون بازی آرسنال مساوی تموم شد و بازیش تکرار میشه
از این 4 تا بازی 2 تاش رو هم ببازید وارد بحران میشید :31:

VBYOFSKI
21-02-2011, 00:06
آخه دقیقه 89 چه وقت گل خوردن بود.

shutdown
21-02-2011, 02:02
الان دیگه فکر کنم بازی برگزار میشه چون بازی آرسنال مساوی تموم شد و بازیش تکرار میشه
مگه منچستر چلسیه که با 2تا باخت تو بحران بیفته:27::31:
در ضمن..فکر نمیکنم چلسی الان بتونه سد راه منچستر بشه

dvd13
21-02-2011, 03:43
سلام دوستان کسی لینک دانلود گل رونی به من سیتی رو نداره؟کیفیت HD باشه که خیلی طلا میشه:5:

mjt10063
21-02-2011, 10:22

من چستر تو این فصل فکر نکنم که تو بحران بییوفته
امسال قهرمانی از آن ماست
بیخودی به دلتون صابون نزنید
همون که گفتم و یر مربیتون گفت

به فکر سهمیه لیگ قهرمانان باشید

سلام دوستان کسی لینک دانلود گل رونی به من سیتی رو نداره؟کیفیت HD باشه که خیلی طلا میشه:5:

دوست عزیز برو بچ تو پست های قبلی لینک HD رو گذاشتن دقیقا نمیدونم کدوم بودولی فکر کنم تو مایه های
240 (صفحه) ها باشه

*M!L4D*
21-02-2011, 10:29

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

VBYOFSKI
23-02-2011, 10:27
فابرگاس برترین پاسور اروپا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CARL ELDRIDGE می گوید که بنا بر بررسی های انجام شده توسط Opta ، سسک فابرگاس سلطان دادن پاس در اروپا است. و البته این آمار ها به صورت رسمی است.

کاپیتان تیم فوتبال آرسنال در صدر جدول کسانی قرار گرفت که بیشترین موقعت را برای مهاجمان فراهم می کنند.

آنها می گویند که سسک فابرگاس در هر بازی به طور میانگین هر 29 دقیقه یک موقعیت مسلم گل ایجاد می کند.

فابرگاس در مورد این موضوع در توییتر شخصیش یک پیام برای هوادارانش قرار داد.

سسک گفت:

"این باعث افتخار من است که برترین پاسور از جهت ایجاد موقعیت گل در اروپا شناخته شدم، بدون هم تیمی هایم این غیر ممکن بود. امیدوارم چیزهای بیشتری از راه بیاید!"

Arsenal.ir

shutdown
25-02-2011, 13:04
دوستان منچستری....من خراب اسمالینگ شدم....عجب بازیکنی هست....دفاع مثل یک سدی که هیچ راهی نداره بود بازی با مارسی

*M!L4D*
25-02-2011, 13:25
دوستان منچستری....من خراب اسمالینگ شدم....عجب بازیکنی هست....دفاع مثل یک سدی که هیچ راهی نداره بود بازی با مارسی
آره خیلی خوب دفاع میکرد ... فقط یخورده رو استیل بازیش هم کار کنه خیلی خوب میشه :دي

shutdown
25-02-2011, 20:45
آره خیلی خوب دفاع میکرد ... فقط یخورده رو استیل بازیش هم کار کنه خیلی خوب میشه :دي
منظورت از استیل بازی چیه میلاد؟؟
منظورت هیکلشه؟؟؟یا مدل راه رفتنش؟؟که به نظرم باز هم خوبه

*M!L4D*
25-02-2011, 21:06
منظورت از استیل بازی چیه میلاد؟؟
منظورت هیکلشه؟؟؟یا مدل راه رفتنش؟؟که به نظرم باز هم خوبه
کلا یجوری هست موقع پا به توپ شدن ... البته حمل توپش خوبه اما یجوری هست ادم فک میکنه هر لحظه امکان داره اشتباه کنه ... در کل امیدوارم پیشرفت کنه

shutdown
25-02-2011, 23:42
کلا یجوری هست موقع پا به توپ شدن ... البته حمل توپش خوبه اما یجوری هست ادم فک میکنه هر لحظه امکان داره اشتباه کنه ... در کل امیدوارم پیشرفت کنه
نه...چون جوونه اینجوری فکر میکنی....دوسش دارم:40:

*M!L4D*
26-02-2011, 05:56
والنسیا به احتمال زیاد واسه بازی برگشت با مارسی میتونه بازی کنه .....:20:
فردیناند به بازی با لیورپول میرسه ... اندرسون هم الان تو پرتغال مشغول مداوا هست ... دیروز تولد پارک بود ... تولدش مبارک :40: ( تا 2 هفته دیگه برمیگرده )
ویرایش : امروز هم تولد اوبرتان هست ...

shutdown
26-02-2011, 11:18
والنسیا به احتمال زیاد واسه بازی برگشت با مارسی میتونه بازی کنه .....:20:
فردیناند به بازی با لیورپول میرسه ... اندرسون هم الان تو پرتغال مشغول مداوا هست ... دیروز تولد پارک بود ... تولدش مبارک :40: ( تا 2 هفته دیگه برمیگرده )
ویرایش : امروز هم تولد اوبرتان هست ...
میلاد فکر میکنم خودم و خودت باید تاپیک رو بچرخونیم:31:
ولی من شنیدم که والنسیا واسه بازی با ارسنال تو fa cup میرسه...یعنی تو سایت منچستر خوندم

*M!L4D*
26-02-2011, 13:02
ولی من شنیدم که والنسیا واسه بازی با ارسنال تو fa cup میرسه...یعنی تو سایت منچستر خوندم
آره :دي
آها ... خب همون اولین بازی فک نکنم بتونه فیکس باشه ... امیدوارم تو بازی با مارسی فیکس باشه یه حالی به هاینزه ی اسکل بده :دی

davy jones
26-02-2011, 13:12
والنسیا برگرده اونوقت نانی میتونه بیاد سمت چپ و جای رونی رو بگیره و رونی بره نوک. اینطوری قدرت خط حمله ی منچستر خیلی بهتر میشه :46:

shutdown
26-02-2011, 13:55
اره اتفاقا بازی رو که میدیدم پیش خودم گفتم چه خبره!!!!هم گیبسون بود هم فلچر هم کریک!!بعد 2تا هم محاجم داشتیم...رونی و بربا!!هرچی فکر کردم دیدم 1وینگر کم داریم...نگو تک محاجم بودیم و رونی وینگر بود!!!کمبود بازیکنه دیگه...البته نانی بارها گفته راست بازی کردن رو ترجیح میده

mjt10063
26-02-2011, 18:53
چیچا گل اول رو میزنه
واقعا عج بازی میکنه این چیچا
:40::40::40::40:

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

داشی دیگه قهرمانی که از آن ما شد
و رقیبان متوجه این شدن که دیگه ...
اصلا نمیان رجز بخونن
بعد تنهای هم رجز خوندن حال نمیده که

vahidgame
26-02-2011, 18:59
امیدوارم بعد از بازی یکشنبه هفته بعد هم شماها رو اینجا ببینم و پیشاپیش هم ورودتون به جهنم استمفورد بریج رو خوشامد میگم :31:

mjt10063
26-02-2011, 20:32
این جوری نگو اگر ...
خیلی واسه خود بدتر میشه
خوب همیشه متواضع باش
تا به خودتم آسیب نزنی

برد 4-0
رو به همه دوستاران شیاطین سرخ تبریک میگم

*M!L4D*
26-02-2011, 20:35
4.0 ..... تبریک :40:

smallfrank
26-02-2011, 20:49
این پیروزی دلچسب رو به خودم و همه طرفداران منیو تبریک میگم

نیمه اول یکم ترسیدم خیلی بازیکنا اشتباه داشتن
ولی نیمه دوم واقعا تیم متحول شده بود

ولی گل دوم خیلی قشنگ بود ...چه گلزنیه این هرناندز.

pcforlife
26-02-2011, 21:06
منم برد یونایتد رو تبریک میگم!! :40:
یاعلی:11:

Alireza.M67
26-02-2011, 22:04
ای چیچا یه روزی بهترین بازیکن دنیا میشه ...
این پست منو یادتون باشه ، اون روزی که میره جایزه سال بهترین بازیکنو می گیره ، همین پستو به رختون می کشم .:20:

Ezel
26-02-2011, 22:16
علاوه بر تبریک پیروزی ، نکته ی جالب حضور فابیو در پست بال چپ بود و با توجه به مشخصه های فردی فنی اون ، خوبه که بتونه در آینده در پستی به غیر از دفاع چپ به تیم کمک کنه ، و اینکه از خود گذشتگی بربا هم جای تقدیر داره . :11:

L.A.M.P.A.R.D
26-02-2011, 23:28
ﺗﺒﺮﻳﻚ ﺑﻪ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮﻱ ﻫﺎﻱ ﻋﺰﻳﺰــــ ﻭﻟﻲ ﺑﺎﺯﻡ ﭼﻠﺴﻲ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﻪ

shutdown
26-02-2011, 23:42
علاوه بر تبریک پیروزی ، نکته ی جالب حضور فابیو در پست بال چپ بود و با توجه به مشخصه های فردی فنی اون ، خوبه که بتونه در آینده در پستی به غیر از دفاع چپ به تیم کمک کنه ، و اینکه از خود گذشتگی بربا هم جای تقدیر داره . :11:
دقیقا نکته ای که به ذهنم اومد همین بود....میتونه بال چپ بازی کنه

davy jones
27-02-2011, 00:53
دقیقا منم میخواستم به همین نکته اشاره کنم. بعد از اینکه مشخص شد شیرازه ی تیم ویگان پاشیده، به نظرم فرگوسن برباتف رو صرفا برای افزایش تعداد گلهاش و کورس آقای گلی به زمین فرستاد (شاید هم اصلا به درخواست خود برباتف این تعویض صورت گرفت) ولی تو صحنه ی گل سوم خیلی از خود گذشتگی کرد که توپو خودش نزد و به رونی پاس داد. اگه مثلا اون صحنه به جای برباتف، نانی قرار داشت صد در صد مطمئن بودم که خورگی میکنه و توپو پاس نمیده تا خودش گل بزنه.
+
بازی جان اوشی خیلی بد بود.:2: باید بعد از خداحافظی گری نویل یه فکری به حال جانشین مطمئنی برای رافائل بشه. اصلا انگار بلد نبود تو اون پست بازی کنه.
+
تکروی های نانی هم تو این بازی و هم در بازی با مارسی اعصابمو خورد کرد.:13:

موفق باشین.
89/12/8

mjt10063
27-02-2011, 15:09
چلسی و یونایتد درکمین برای جذب سرخیو راموس

سران دو تیم قدرتمند انگلیسی در صدد به خدمت گرفتن مدافع اسپانیایی رئال برآمده اند

سایت گل- سران دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد به دنبال آن هستند تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خرید سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید وارد عمل شوند

سران شیاطین سرخ هنوز جانشین ایده آلی برای گری نویل که اخیرا با فوتبال خداحافظی کرد نیافته اند.

از سوی دیگر شنیده می شود که ژوزه بوسینگوا نیز در آستانه جدایی از استمفورد بریج است و طبق گزارش منتشره در پیپل، سرخیو راموس که شنیده می شود رابطه ایده آلی با مورینیو ندارد، ممکن است در بازار نقل و انتقالات تابستانی از رئال جدا شود.

سران باشگاه میلان هم تمایل زیادی برای جذب راموس دارند.

flatrish
27-02-2011, 16:11
موقع این صحنه من گفتم دیگه اورا از دست رفت واسه بازی های بعدی:31:
//
راجع به راموس هم فکر کنم کاملا غیر واقعی باشه این حرف ها. ما رافائلی رو داریم که میتونه تا مدت ها ما رو بی نیاز کنه و حیفه بره رو نیمکت. زمانی هم که نیست میشه با همین اوشی و براون سر کرد!
اگه قراره بازیکن بخریم اولویت با مناطق دیگست.

shutdown
27-02-2011, 18:24
سایت گل چرت زیاد میگه...اینجور خبرا جنبه ی واقعی نداره....فقط میخوان عکس العمل هوادارها و سران 2باشگاه رو ببینند

davy jones
27-02-2011, 18:53
وستهام چه شاخی شده!! :18: 3-1 لیورپول رو زد!

Erfan64
27-02-2011, 21:46
بیرمنگهام قهرمان کارلینگ کاپ شد
زرشک

L.A.M.P.A.R.D
27-02-2011, 22:21
ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻮﻱ ﺍﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻫﺎ ﺍﺩﻡ ﻧﻮﺏ ﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺯﻳﺎﺩ ﺷﺪﻩ ـ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﻧﺒﻮﺩﻣﺎ :ﺩﻱ ....
ﺧﻮﺑﻴﺪ ﺑﺮﻭﺑﭻ ـ ﭼﻪ ﺧﺒﺮﺍ ﺍﺯ ﻟﻴﮓ؟

*M!L4D*
27-02-2011, 22:22
جدا" آرسنال باخت ؟ :o ...
+
به نظر من ما به دفاع راست نیاز ضروری نداریم و فعلا اولویت وسط زمین باید باشه جایی که باید یکی رو به عنوان جانشین اسکولز بیاریم چون جدا" بین هافبک هامون به جز اندرسون اونم یخورده دیگه کسی خلاقیت نداره البته گیبسون هم بدک نیست ...

ﺧﻮﺑﻴﺪ ﺑﺮﻭﺑﭻ ـ ﭼﻪ ﺧﺒﺮﺍ ﺍﺯ ﻟﻴﮓ؟
ممنون ... تو چطوری ؟ ... هیچی دیگه طبق معمول قهرمانی یونایتد :دی

L.A.M.P.A.R.D
27-02-2011, 22:30
ﻣﻦ ﻛﻪ ﻣﺨﻠﺼﻢ :ﺩﻱ ... ﺑﺎ ﻣﻦ ﺷﻮﺧﻲ ﻧﻜﻦ ﻣﻴﻼﺩ ﺟﻮﻥ :ﺩﻱ ...ﭼﻠﺴﻲ ﺑﺎ ﺩﺍﺑﻞ ﻛﺮﺩﻥ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻣﻴﺸﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ

*M!L4D*
27-02-2011, 22:43
tv3 پیشرفت کرده :دي

L.A.M.P.A.R.D
27-02-2011, 22:53
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﻪ ﺩﻟﺖ ﺻﺎﺑﻮﻥ ﻧﺰﻥ ﻣﻴﻼﺩ ﺟﻮﻥ ...ﻳﺪﻓﻌﻪ ﺩﻳﺪﻱ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﭘﺮﻳﺮﻭﺯ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻗﺒﻞ ﻭ ﭘﺨﺶ ﻛﺮﺩﻥ :ﺩﻱ

*M!L4D*
27-02-2011, 23:22
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﻪ ﺩﻟﺖ ﺻﺎﺑﻮﻥ ﻧﺰﻥ ﻣﻴﻼﺩ ﺟﻮﻥ ...ﻳﺪﻓﻌﻪ ﺩﻳﺪﻱ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﭘﺮﻳﺮﻭﺯ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻗﺒﻞ ﻭ ﭘﺨﺶ ﻛﺮﺩﻥ :ﺩﻱ
اون که آره ... کلا تا سوت پایان بازی رو نشنیدی نباید باور کنی که بازی داره پخش میشه :دي

LiverBarca
28-02-2011, 00:25
این تیم ما امسال تیم بشو نیست،بازم باختیم:41:

pcforlife
28-02-2011, 14:50
اوووف!! ببین چند وقته من کمرنگم چه رخداد هایی تو تاپیک CL افتاده!!:31:
.
.
چه بازی بشه فردا!! راستی رفقا! من به علت کوچ احتمالیم از آسیاتک، چند روزی هست حجم جدید نگرفتم... واسه همین به احتمال زیاد اون ساعت آنلاین نباشم! در کل سوای هر نتیجه ای، برد رو به تیم پیروز تبریک میگم! ایشالا که تیم برنده یونایتد باشه!
پ.ن: بایدانتقام باخت تو اولدترفورد رو بچه ها بگیرن...:31::21:

pcforlife
28-02-2011, 15:47
بیرمنگام قهرمان کارلینگ کاپ شد!!!:18:

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

مارتینز هم گل قهرمانی زد! یار تعویضی! دقیقه 89!! :18:

VBYOFSKI
28-02-2011, 21:24
واقعا وثتی گلهای بازی رو دیدم خیلی داغون شدم.
کاش حداقل رو یه حرکت قشنگی چیزی گل میخوردیم باز اینجوری نمیسوختم.
خیلی گل بدی خوردیم، اونم تو دقیقه 89.

خیلی عصابم بهم ریختس. اه

nw_nk
28-02-2011, 21:38
تيراندازي اشلي كول به سمت يك دانشجو در تمرينات چلسي

اين كارآموز در جريان اين تيراندازي آسيب ديد.

سايت گل – اشلي كول اخيرا يك كارآموز كارهاي مديريتي چلسي را در زمين تمريني كابهام با تفنگ مورد هدف قرار داده و به او آسيب زده است.

اين فرد 21 ساله از ناحيه پهلو گلوله خورده و دچار خون‌ريزي شده است.

كول يكشنبه گذشته با اين تفنگ در رختكن چلسي پرسه مي‌زد و اين دانشجو را از فاصله تنها 4 متري مورد اصابت قرار داد.

البته گفته مي‌شود كول نمي‌دانسته كه تفنگ پر است. پزشكان باشگاه بلافاصله بر سر اين جوان حاضر شده‌اند. كول معذرت‌خواهي كرده و مقامات باشگاه هم او را جريمه كرده‌اند. رومن آبراموويچ، مالك چلسي هم خواهان آن شده كه تحقيق كاملي در اين باره انجام شود.

باشگاه و كول در اين باره بيانيه‌اي منتشر نكرده‌اند.

كول در بازي سه‌شنبه ليگ قهرمانان مقابل كپنهاگن بازي كرد.

2011/2/27

تحقيق پليس لندن در مورد تيراندازي اشلي كول به يك دانشجو

اشلي كول با اسلحه اش كه 22 گلوله در آن بود، به سوي تام كووان، دانشجوي علوم ورزشي تير اندازي كرد

سايت گل- پليس شهر لندن به زودي تحقيقات جديدي را در مورد تيراندازي اشلي كول به يك دانشجو در زمين تمرين چلسي آغاز خواهد كرد.

به گزارش نشريه نيوز آو د وورلد اشلي كول با اسلحه اش كه 22 گلوله در آن بود، به سوي تام كووان، دانشجوي علوم ورزشي تير اندازي كرد.

گفته مي شود كووان بعد از اين اتفاق آسيب ديد اما با كمكي كه پزشكان باشگاه چلسي به او كردند، ديگر نيازي به مراجعه به بيمارستان نداشت.

اكنون پلس قصد دارد در اين مورد تحقيق كند و از باشگاه چلسي نيز خواسته شد در مورد اين اتفاق توضيح دهند.

باشگاه چلسي نيز با انتشار بيانيه اي اعلام كرد قصد دارد تنبيهي براي اين بازيكن ملي پوش در نظر بگيرد.

در اين بيانيه اي آمده است: "ما اين مسئله را به دقت بررسي خواهيم كرد و تصميم مناسبي در مورد اين اتفاق خواهيم گرفت.

از نظر باشگاه اين يك اتفاق داخلي است و نيازي به اظهار نظر بيشتر نيست."

By Behnam Jafarzadeh

2011/2/28

shutdown
28-02-2011, 22:02
تيراندازي اشلي كول به سمت يك دانشجو در تمرينات چلسي
اگه کول واقعا این کار رو از عمد انجام داده باشه باید کلا از فوتبال محروم شه

vahidgame
01-03-2011, 15:06
سلام دوستان
به به امشب چه بازیی هستش
اول امیدوارم بازی خیلی قشنگی باشه بعد هم چلسی با نتیجه خیلی خوبی بازیو ببره

davy jones
01-03-2011, 15:10
سلام دوستان
به به امشب چه بازیی هستش
اول امیدوارم بازی خیلی قشنگی باشه بعد هم چلسی با نتیجه خیلی خوبی بازیو ببره
هر چند که به نظرم وضعیت حال و روز چلسی در حال حاضر به مراتب بهتر از موقعیه که این بازی به تعویق افتاد و چلسی در اون مقطع واقعا از دست منچستر قسر در رفت، ولی الان هم به نظرم چلسی توان بردن منچستر رو نداره :21:
:31:

mohsen_gh1991
01-03-2011, 17:43
امشب لندن عذای عمومی اعلام میشه..
شاگردان انجلوتی خون میگریند
شیاطین امشب اتیش بازی راه میندازن..
چلسی در انتظار بحرانی جدید

mohsen_gh1991
01-03-2011, 17:48
امشب لندن استمفرود بریج

Ezel
01-03-2011, 18:17
با توجه به اینکه کارلتو گفته امشب از اشلی کول استفاده می کنه امیدوارم تیم امنیتی الدترافورد قبل از شروع بازی اشلی کول رو بازرسی بدنی کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shutdown
01-03-2011, 18:28
با توجه به اینکه کارلتو گفته امشب از اشلی کول استفاده می کنه امیدوارم تیم امنیتی الدترافورد قبل از شروع بازی اشلی کول رو بازرسی بدنی کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربون دهنت که میگن همین جاست:31:.....
چلسی جدیدا خیلی خوب بازی میکنه:21::21::21::21::21:
من به منچستری ها ایمان دارم...اختلاف رو امشب به 18 امتیاز میرسونیم:5:

vahidgame
01-03-2011, 18:31
امشب لندن عذای عمومی اعلام میشه..
شاگردان انجلوتی خون میگریند
شیاطین امشب اتیش بازی راه میندازن..
چلسی در انتظار بحرانی جدید

امشب لندن استمفرود بریج
محسن سخت در اشتباهی! :31:
امشب شیاطین سرخ نابود میشن
از همین الان مراتب تسلیت خودم رو خدمت طرفداران منچستر اعلام می کنم

mjt10063
01-03-2011, 19:29
محسن سخت در اشتباهی! :31:
از همین الان مراتب تسلیت خودم رو خدمت طرفداران منچستر اعلام می کنم

دوست عزیز همون طور ه مربیتون اعلان عمومی داتن
و به کسب سهمیه بسنده کردن
شما هم اینقدر بلند پرواز نباشید
توصیه من به ما اینه که از الان تا 1 هفته دیگه این ورا آفتابی نشدی
با تشکر مدیریت بهبهبهبهبهبهبهبهبهبه

mohsen_gh1991
01-03-2011, 21:29
محسن سخت در اشتباهی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همین الان مراتب تسلیت خودم رو خدمت طرفداران منچستر اعلام می کنم امشب لندن در ظلال و گمراهی فرو خواهد رفت..
من اینده ای را میبینم که بازیکنان چلسی امشب سیاه پوش میشوند :31:

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

فردا در اولد ترافورد جشنی بزرگ برپاست

vahidgame
01-03-2011, 21:37
دوست عزیز همون طور ه مربیتون اعلان عمومی داتن
و به کسب سهمیه بسنده کردن
شما هم اینقدر بلند پرواز نباشید
توصیه من به ما اینه که از الان تا 1 هفته دیگه این ورا آفتابی نشدی
با تشکر مدیریت بهبهبهبهبهبهبهبهبهبه
اینکه مربیمون همچین حرفی زده دلیلی نمیشه که منچستر بتونه توی زمین ما راحت باشه!
توی استمفورد بریج همه تیم ها رو به شدت اذیت می کنیم و منچستر هم از این قاعده مستثنی نیست و باید سیاه پوش به شهرش برگرده
در راستای توصیه شما هم منم توصیه می کنم که این قدر مغرور نباشید و به طرفدارای تیمای دیگه مخصوصا چلسی هم توصیه نکنید ! :31:....

امشب لندن این ظلال و گمراهی فرو خواهد رفت..
من اینده ای را میبینم که بازیکنان چلسی امشب سیاه پوش میشوند
پیش بینی منم برد چلسی با اختلاف چند گله
تورس هم امشب موتور گل زنیش مقابل تیمی که همیشه بهش خوب گل می زنه روشن میشه

mohsen_gh1991
01-03-2011, 21:38
چلسی جدیدا خیلی خوب بازی میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به لطف هفت تیر اشلی کوله :31:

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

پیش بینی منم برد چلسی با اختلاف چند گله
تورس هم امشب موتور گل زنیش مقابل تیمی که همیشه بهش خوب گل می زنه روشن میشه بعد تموم شدن بازی میتونی سرتو بزاری رو شونه هامو گریه کنی در غم باخت چلسی :31:

mohsen_gh1991
01-03-2011, 21:48
این مال بعد دریافت گل چهارمه

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

کارلو در کنفرانس مطبوعاتی

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

برگی سبز در دفتر افتخارات منچستر

shutdown
01-03-2011, 22:06
چلسی فقط دوره ای کوتاه تو تاریخ فوتبال بوده و این دوره هم به پایان رسیده...تاریخ تیم های کوچیک رو زود فراموش میکنه:21:
NO KAL KAL

Alireza.M67
01-03-2011, 22:43
امشب شبیه اون شباییه که برباتوف هت تریک میکنه :5:

vahidgame
01-03-2011, 22:51
آره هت ریک می کنه:

+

ترکیب دو تیم:

چلسی: چک - تری - لوییز - ایوانوویچ - کول - اسین - رمیرس - لمپارد - آنلکا - مالودا - تورس
منچستر: ون در سار - ویدیچ - اسمالینگ - اوشی - اورا - کریک - اسکولز - فلچر - نانی - رونی - هرناندز

سیستم هر دو تیم تقریبا مثل هم دیگست
توی دفاع چلسی بهتره ولی هافبک ها و مهاجم ها در مجموع تقریبا یکسانن ولی گوش های منچستر یکمی بهترن
دروگبا هم حیف شد توی زمین نیست. امیدوارم نیمه دوم به موقع توی زمین بیاد از اون گل قشنگاشو بزنه

pcforlife
01-03-2011, 23:15
نتونستم تحمل کنم و تاپیک رو تنها بزارم!...:31: امروز یه گیگ شارژیدم! به امیدو برد یونایتد...:40:

pcforlife
01-03-2011, 23:46
رونـــــــــــــــــــی!!! :40:

corey
01-03-2011, 23:46
گل ................
اینجا لندنه یا اولترافورد :دی

pcforlife
01-03-2011, 23:50
اینجا لندنه یا اولترافورد :دی
آره خداییش! سوای بازی قوی تر یونایتد، شعارای تماشاگرا رو میشنوید؟! یه تیکه شعار Gary Neville Is A RED رو شنیدم!:18: مگه نویل تو بازیه!!!:31:

corey
01-03-2011, 23:58
شاید دلشون برای سوتی های نویل تنگ شده :دی

داور هم داره به خشن بازی کردن چلسی کمک میکنه . از خیلی از خطاها داره چشم چوشی میکنه

mjt10063
02-03-2011, 00:07
بابا اینا رو ولش کن هنوزم
گل چیچا مونده
به دلم افتاده این بازی رو
2-0 میبریم
میریم کلی میحالیم

بی باک بی بال
02-03-2011, 00:12
زرشک
چلسی 3--1 میبره :31:

solo8
02-03-2011, 00:14
ای خدا!

منچستر*******رونی********فندرسار. ...

واقعا فندر سار گل کاشت.(میگما من چشمم شوره.چشمش نزنم!)

mjt10063
02-03-2011, 00:16
زرشک
چلسی 3--1 میبره :31:

lمگه واسه تاتنهام هم فرقی داره کی ببره

pcforlife
02-03-2011, 00:17
ولی چه دفاعی کردن ویدیچ و فندرسار سره ضربه کاشته لمپارد!! من که گفتم گل شد!
ایشالا که این نیمه هم مثل نیمه اول خوب بازی کنیم و سه امتیاز رو بگیریم...:20:

بی باک بی بال
02-03-2011, 00:27
گلللللللللللللللللللللللل ل

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 00:27
yessssssssssss

pcforlife
02-03-2011, 00:28
اه!:41:
.
.

بی باک بی بال
02-03-2011, 00:28
lمگه واسه تاتنهام هم فرقی داره کی ببره
نه ولی از منچستر متنفرم :21:

corey
02-03-2011, 00:33
داوری افتضاحه
فکر کنم لیوز تا الان باید اخراج میشد

pcforlife
02-03-2011, 00:38
معلوم شد گری نویل رو واسه چی تشویق میکردن... تو استادیومه!:31:

pcforlife
02-03-2011, 00:49
داوری در حد فاجعه!!:2:

corey
02-03-2011, 00:51
جالبه که داور میبینه و اخراج نمیکنه
پنالتی هم که مشخصه ....

pcforlife
02-03-2011, 00:51
متاسفم واسه داوری!!:2:

30vil
02-03-2011, 01:07
وای چه میکنه چلسی:21::27:

corey
02-03-2011, 01:09
این فردوسی پور امشب یه چیزیش بود

تو یه صحنه خطا اول به طور واضح از دروگبا بود وداور نگرفت و اتفاقات بعد از اون باعث اخراج ویدیچ شد
لیوس یه بار رفت تو دهن هرناندز و یه بار هم بدون توپ رونی زد و یه کارت هم داشت و خیلی زود باید اخراج میشد
پنالتی هم گفتن نداره ....
از ابتدای بازی هم داور از خیلی خطاها گذشت و چند بار هم خطاهای واضح اووانویچ نگرفت

کلا داور بازی دودستی تقدیم چلسی کرد

redevil6990
02-03-2011, 01:11
ما بخیل نیستیم .برد نوش جونتون ولی لقب خوش شانس ترین تیم لیگ برتر بیش از پیش براتون پررنگ میشه ... :27:

pouya_99999
02-03-2011, 01:11
متاسفم برای داور نابینای بازی .. داوید لوئیز باید صد در صد اخراج میشد ولی نشد داور قشنگ صحنه رو می بینه ولی خظا نمی گیره .. بیشتر به داوری باختیم تا چلسی . چلسی آنچنان فشاری نیاورد رو دروازه ما . در هر صورت هنوز چیزی رو از دست ندادم و صدر جدولیم .

30vil
02-03-2011, 01:13
داور با ویدیچ مماشات کرد!!!!!!!!!!!!!
تو یه صحنه خطا اول به طور واضح از دروگبا بود و همین اتفاقات باعث اخراج ویدیچ و موندن توپ اونجا شد
لیوس یه بار رفت تو دهن هرناندز و یه بار هم بدون توپ رونی زد و یه کارتهم داشت و خیلی زود باید اخراج میشد
پنالتی هم گفتن نداره ....
از ابتدای بازی هم داور از خیلی خطاها گذشت و چند بار هم خطاهای واضح اووانویچ نگرفت

کلا داور بازی دودستی تقدیم چلسی کرد

خوشحال باشین که سنگینتر از این نباختین

منچستر نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت و نشون داد که این اختلاف صدر جدول بودن حقش نیست

LiverBarca
02-03-2011, 01:14
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا...
چلسی عرضه داری............
تبریک.........................
:31::31::31::31::31::31:

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 01:15
yessssss....we are winner

30vil
02-03-2011, 01:16
ما بخیل نیستیم .برد نوش جونتون ولی لقب خوش شانس ترین تیم لیگ برتر بیش از پیش براتون پررنگ میشه ... :27:

خوش شانس ترین تیم لیگ برتر لقب یه تیم دیگستا:31:

چلسی اگه خوش شانس بود الان صدر جدول بود:8: هرچند این بازی به صدر جدول میارزید

pcforlife
02-03-2011, 01:16
تبریک به هوادارای چلسی:11: و داور!:2:
نیمه دوم چلسی برتر بود (منصفانه) اما در مجموع بازی نتیجه مساوی عادلانه بود! فلچر فاجعه بود! حتی نتونست تو جای اصلی خودش یعنی میانه میدان (بعد از تعویض اسکولز) خوب کار کنه! به نظرم چیچا باید تو زمین میموند...همچنین اسکولز... نمیشه که یه پاسور با تجربه مثل اسکولز رو بیرون بکشی بعد یه مهاجم با قابلیت سر زنی بیاری و به سادگی میانه زمین رو بدی به حریف فقط واسه سانتر مقابل دربازبان قد بلندی مثل چک!
بدترین اتفاق اخراج ویدیچ بود... از ویدیچ واقعا بعید بود که بازی تو آنفیلد رو از دست بده...
در پایان متاسفم باز هم واسه داوری! مدافع چلسی حداقل باید در طی بازی دو بار اخراج میشد! قشنگ رونی، اورا و نانی رو مورد عنایت قرار میداد با کمک تری!ضمنا حتی مرادی هم میتونست تشخیص بده صحنه پنالتی نبود...

kkkaktoos
02-03-2011, 01:17
اگه این داور نبود امرن اگه می تونستید مارو ببرید .از دقیقه 35 تا تقریبا 60 فقط خطا میکردید رو ی بازیکنای ما ولی داور هیچی بهتون نمیگفت . روی رونی هرناندز نانی روی اورا که دیگه شاهکار بودید تا حد مصدومیت بردیدش . با این بازیتون نفس بازی رو گرفتید . بعد یه خطای کوچیک توی محوطه میشه داور پنالتی میگیره .
اصلا بازی اخلاقی رو ارائه ندادید .داور هم بهتون خیلی کمک کرد .

pouya_99999
02-03-2011, 01:17
پنالتی هم مشکوک بود ... به نظرم بازیکن چلسی پاشو زد به پای اسمالینگ و افتاد زمین

yessssss....we are winner

بالاخره ما یک پست از شما تونستیم بخونیم . پست های قبلیتون همش با حروف ناخوانا بود

MORINIO
02-03-2011, 01:19
آخی !

ظلال لندنو فرا گرفت ! : دی

اقلآ یه جوری کری بخونین که اگه 1 درصد نتیجه دلخواهتون بدست نیومد حرفی واسه گفتن داشته باشید !

آرسنالیاش برن حال کنن !

redevil6990
02-03-2011, 01:20

منچستر نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت و نشون داد که این اختلاف صدر جدول بودن حقش نیست

خب دیگه فکر کنم بس باشه ، چون دستتون از صدر دوره میگین اونی که اوله حقش نیست ، چون اون ما(چلسی) نیستیم !!! خیلی استدلال با حالیه نه؟ :31: بقیه تیما امتیازو دست میکنن از جیبشون در میارن ولی چلسی مرامی امتیاز میاره :31:

kkkaktoos
02-03-2011, 01:20

اگه داور درست سوت میزد که الان نمیتونستید بیایید کری بخونید که .

LiverBarca
02-03-2011, 01:21
انفیلد میبینمتون....:31:
راستی فردوسی پور یه تیک هم انداخت در مورد لیورپول،گفت منچستر باید با لیورپولی بازی کنه که هیچ چیز جز ناکامی منچستر براش مهم نیست...:31:
راستی کارول مصدومیتش تموم شده؟

pcforlife
02-03-2011, 01:21
فردوسی پور چه حالی میکنه که با عدم نتیجه گیریه یونایتد...!:13: من واقعا نمیفهمم چرا باید یه لیورپولی بازی منچستر رو گزارش کنه؟!!:31::46:

kkkaktoos
02-03-2011, 01:23
خوش شانس ترین تیم لیگ برتر لقب یه تیم دیگستا:31:

چلسی اگه خوش شانس بود الان صدر جدول بود:8: هرچند این بازی به صدر جدول میارزید
چلسی خوش شناسه که همچنین داوری بهشون میافته

LiverBarca
راستی اگه یه ذره هم بازی تو شرایطی که چلسی عقب بود پیش میرفت معلوم نبود چند بازیکن منچستر 1 سال خونه نشین میشن،ایوانووچ کم مونده بود نانی رو ... کنه!

Ezel
به نظرم چلسی در مجموع تیم بهتری بود ( به خصوص نیمه ی دوم ) و شایسته ی این برد هم بود .

داور به نظرم سخت گیری ای که در مورد ویدیچ نشون داد رو در نیمه ی اول برای ایوانویچ و در نیمه ی دوم برای لوییز نشون نداد ؛ هرچند توجیه باخت با مستمسک قرار دادن داوری اون هم زمانی که تیم حریف شایسته تر بوده و تیم ما در روز خوبش نبوده چندان درست و اخلاقی نیست .
+
به نظرم اگر گیگز به جای فلچر به بازی میومد و سرالکس ، اسکولز رو در زمین نگه می داشت تسلط منچستر به بازی و خط میانی در نیمه ی دوم میتونست بیشتر باشه .

در کل اگر بخوام به رسم قلعه نویی بازی رو به دو نیمه ی متفاوت تقسیم بکنم ؛ در هر نیمه تیمی برنده بود که بهتر بود ، نیمه ی اول منچستر 1-0 پیروز شد و نیمه ی دوم چلسی 2-0 ، باز هم هرچند که تابلوی نتایج در انتهای بازی هیچ به امتیازی به یک نیمه خوب بودن نداد . :11:

pcforlife
02-03-2011, 01:28
انفیلد میبینمتون....:31:

شما علی الحساب دیمیتار رو به خاطر بیار!:31:

انفیلد میبینمتون....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفت منچستر باید با لیورپولی بازی کنه که هیچ چیز جز ناکامی منچستر براش مهم نیست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا تفکر لیورپول و به نظر میرسه ایضا هواداراش در این حده! پاس به عقب جرارد و لندنی شدن در یک روز رو مجددا یادآور میشم!:2:
واقعا خوشحالم که یونایتد داره با یه گروه تیم متحد با هم:31: واسه قهرمانی رقابت میکنه و فصل به فصل هم این جریان پررنگ تر میشه! این جریان به من که هوادار منچسترم حس غرور و افتخار میده!:40:

30vil
02-03-2011, 01:30
چلسی خوش شناسه که همچنین داوری بهشون میافته

اگه داور درست سوت میزد که الان نمیتونستید بیایید کری بخونید که .

خوش شانس ترین تیم لیگ برتر رو همه میدونن کدوم تیمه تو این بازی هم خوش شانس بود وگرنه بدتر از اینها می باخت

داور ! ما تو اولترافورد هم شما رو بردیم دیگه باختن که بهونه آوردن نداره:31:

خب دیگه فکر کنم بس باشه ، چون دستتون از صدر دوره میگین اونی که اوله حقش نیست ، چون اون ما(چلسی) نیستیم !!! خیلی استدلال با حالیه نه؟ :31: بقیه تیما امتیازو دست میکنن از جیبشون در میارن ولی چلسی مرامی امتیاز میاره :31:

با این بازی که از منچستر دیدیم اصلا حقش نیست که با این اختلاف صدر جدول باشه اگه چلسی بد شانسی و مصدومیت ها گریبان گیرش نمیشد الان این حرف رو نمیزدین

MORINIO
02-03-2011, 01:31
راستی اورتون که این همه جلو چلسی جون کند تو اف ای کاپ از ردینگ 1-0 باخت و حذف شد ! البته عادل هم تو گزارشش گفت ...

این مورد شادی امشب منو تکمیل کرد ...

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 01:31
barobach , bazi tamum shode , dge bikhial june man ... kal kal nakonid :)

kkkaktoos
02-03-2011, 01:32
ولی همین براتون بسه که تا قبل گلمون فقط داشتید بازیمون رو نگاه میکردید مبهوت بازیمون بودید . تا دیدید گل خوردید شروع کردید به خطا .
فوتبال یازی نکردید .
ساق پا رو توپ می دیدید .
ولی عجب گلی زد رونی . اصلا فکر نمیکردم تو اون موقعیت بشوته . وقتی هم شوتید فکر نمیکردم گل بشه . ایول رونی .

pouya_99999
02-03-2011, 01:33
خیلی جالب بود کارت نگرفتن ایوانوویج و همکاری داوید لوئیز و تری برای زدن بازیکنان ما و جالب تر اینکه داور این صحنه ها رو خطا نمی گرفت

داور ! ما تو اولترافورد هم شما رو بردیم دیگه باختن که بهونه آوردن نداره:31:

اتفاقا اون بازی هم با کمک داور بردید .. آفساید دو متری دروگبا رو می گم

LiverBarca
02-03-2011, 01:36
شما علی الحساب دیمیتار رو به خاطر بیار!:31:

کلا تفکر لیورپول و به نظر میرسه ایضا هواداراش در این حده! پاس به عقب جرارد و لندنی شدن در یک روز رو مجددا یادآور میشم!:2:
واقعا خوشحالم که یونایتد داره با یه گروه تیم متحد با هم:31: واسه قهرمانی رقابت میکنه و فصل به فصل هم این جریان پررنگ تر میشه! این جریان به من که هوادار منچسترم حس غرور و افتخار میده!:40:
حاضرم چلسی 1000 تا به لیورپول بزنه ولی منچستر قهرمان نشه،برو اتیش بگیر:31:

30vil
02-03-2011, 01:38
ولی همین براتون بسه که تا قبل گلمون فقط داشتید بازیمون رو نگاه میکردید مبهوت بازیمون بودید . تا دیدید گل خوردید شروع کردید به خطا .
فوتبال یازی نکردید .
ساق پا رو توپ می دیدید .
ولی عجب گلی زد رونی . اصلا فکر نمیکردم تو اون موقعیت بشوته . وقتی هم شوتید فکر نمیکردم گل بشه . ایول رونی .

چک دیگه چک قدیم نیست وگرنه اون شوتی نبود که گل بخوره

اما دروازه بان شما خوب توپ ها رو نگاه میکرد یکی گل اول یکی هم ژیرکوو زد :27: قشنگ داشت تماشا میکرد

pouya_99999

امسال نه ... اصلا ده سال دیگه بالاخره منچستر 19 میشه ولی لیورپول تیمی نیست که بخواد قهرمان بشه ( البته همین امسال 19 میشیم )

kkkaktoos
اتیش واسه چی بگیریم ؟
وقتی قهرمان شدیم اون وقت شماهایید که میسوزید .

MORINIO
02-03-2011, 01:40
شما باید یه بار اتفاق بازی چلسی- بارسا واستون بیفته تا بفهمین داوری به ضرر یه تیم یعنی چی !

kkkaktoos
02-03-2011, 01:42
چک دیگه چک قدیم نیست وگرنه اون شوتی نبود که گل بخوره

اما دروازه بان شما خوب توپ ها رو نگاه میکرد یکی گل اول یکی هم ژیرکوو زد :27: قشنگ داشت تماشا میکرد
اتفاقا وندرسار از چک بهتر بازی کرد .
اون ضربه ای ایستگاهی که لمپارد زد رو کی دور کرد . لابد اونم وایساد نگاه کرد .
عکس العمل هاش عالی بود .

pouya_99999
02-03-2011, 01:44
شما باید یه بار اتفاق بازی چلسی- بارسا واستون بیفته تا بفهمین داوری به ضرر یه تیم یعنی چی !

اون بازی که نتیجش از قبل معلوم بود ولی این بازی کور بودن داوری خیلی جالب بود . این بازی هم اشتباهات کم نبود پنالتی که نبود و اخراج نشدن لوئیز . این خودش خیلیه تو این سطح بازی

30vil
02-03-2011, 01:44
اتفاقا وندرسار از چک بهتر بازی کرد .
اون ضربه ای ایستگاهی که لمپارد زد رو کی دور کرد . لابد اونم وایساد نگاه کرد .
عکس العمل هاش عالی بود .

خوب پر کارترین بازیکن منچستر بود موقعیت گل رو دیدن چه اختلافی :18:

corey
02-03-2011, 01:46
شما باید یه بار اتفاق بازی چلسی- بارسا واستون بیفته تا بفهمین داوری به ضرر یه تیم یعنی چی

از بارسا که همه حمایت میکنن از یوفا و فیفا بگیر تا صدا سیما خودمون و جواد خیابانی و...:دی
بازی چلسی بارسا که تاریخی بود و تکرار نمیشه

ولی تو همین بازی داور خیلی خیلی روی نتیجه تاثیر داشت
هر چند که تا چند روز دیگه همه اینا از یاد میره و برد چلسی میمونه

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 01:48
fouls :
chelsea 11
man unt 14

pcforlife
02-03-2011, 01:49
با این بازی که از منچستر دیدیم اصلا حقش نیست که با این اختلاف صدر جدول باشه اگه چلسی بد شانسی و مصدومیت ها گریبان گیرش نمیشد الان این حرف رو نمیزدین
بدون شک منچستر باید با اختلاف حداقل بیش از اینها از آرسنال در صدر می بود! حرف شما واقعا (قصد اهانت ندارم) مغرضانست! شما یه نیگا به تابلوی مصدومین منچستر بنداز بعد بیا مصدومینتون رو پیرهن عثمان کن! بازیکنای جوون و کم تجربه منچستر، مصدمیت مکرر (کوتاه مدت یا بلند مدت) بازیکنایی مثل والنسیا، رونی، گیگز، فردیناند، اورا، اسکولز، اندرسون و... مسائل اخلاقی بازیکنا مثل جریان رونی، حضور ثابت چند بازیکن پا به سن گذاشته مثل اسکولز و گیگز یا نویلی که خداحافظی کرد یا خود فندر سار که با وجود تجربه بالا از لحاظ جسمانی قدرت جسمانی ضعیفتری نسبت به سایر هم تیمی هاشون دارن....
اگه به شانسه که دوست منه! اینایی که بالا گفتم شانس نیست! بدشانسیه!!
اگه چلسی تو رده پایینه به توهم خوش شانسی سایر تیم ها که شما تو ذهنتون دارید، ربطی نداره! چطور اوایل فصل وقتی تو چند بازی نزدیک 20 گل به تیم ها زده بودید، صحبتی از خوش شانسی چلسی نبود!؟! اصلا یونایتد به کنار! آرسنال و سیتی هم که بالای شمان خوش شانس هستند حتما؟!! نه؟
خواهش میکنم ضعف تیم رو به شانس این مسائلی که بیشتر تو کازینو ها کاربرد دارن ارتباط ندید!!:20:

30vil
02-03-2011, 01:49

اونایی که میگن چلسی خشن بازی کرد آمار خطا ها و کارت ها رو ببینن

Chelsea (4-4-2): Cech, Ivanovic, David Luiz (Bosingwa 80), Terry (c), Cole; Ramires, Essien, Lampard, Malouda (Zhirkov 70); Anelka (Drogba 60), Torres.
Unused subs Turnbull, Ferreira, McEachran, Kalou.
Scorers David Luiz 54, Lampard pen 80.
Booked Ramires 12, David Luiz 59, Essien 74.
Man United (4-4-1-1): Van der Sar; O'Shea, Smalling, Vidic (c), Evra (Fabio 80); Fletcher, Carrick, Scholes (Giggs 70), Nani; Rooney; Hernandez (Berbatov 70).
Unused subs Kuszczak, Rafael, Brown, Gibson.
Scorer Rooney 29.
Sent off Vidic 90+2.
Booked Vidic 44, Giggs 90+1,
Referee Martin Atkinson
Crowd 41,825.
Shots on target Chelsea 8 Man United 6
Corners Chelsea 9 Man United 2
Fouls Chelsea 11 Man United 14
Offside Chelsea 0 Man United 2

LiverBarca
02-03-2011, 01:50
اتیش واسه چی بگیریم ؟
وقتی قهرمان شدیم اون وقت شماهایید که میسوزید .
وقتی تو انفیلد هم باختید شدید به فکر قهرمانی بیفتید:27:

30vil
02-03-2011, 01:54
بدون شک منچستر باید با اختلاف حداقل بیش از اینها از آرسنال در صدر می بود! حرف شما واقعا (قصد اهانت ندارم) مغرضانست! شما یه نیگا به تابلوی مصدومین منچستر بنداز بعد بیا مصدومینتون رو پیرهن عثمان کن! بازیکنای جوون و کم تجربه منچستر، مصدمیت مکرر (کوتاه مدت یا بلند مدت) بازیکنایی مثل والنسیا، رونی، گیگز، فردیناند، اورا، اسکولز، اندرسون و... مسائل اخلاقی بازیکنا مثل جریان رونی، حضور ثابت چند بازیکن پا به سن گذاشته مثل اسکولز و گیگز یا نویلی که خداحافظی کرد یا خود فندر سار که با وجود تجربه بالا از لحاظ جسمانی قدرت جسمانی ضعیفتری نسبت به سایر هم تیمی هاشون دارن....
اگه به شانسه که دوست منه! اینایی که بالا گفتم شانس نیست! بدشانسیه!!
اگه چلسی تو رده پایینه به توهم خوش شانسی سایر تیم ها که شما تو ذهنتون دارید، ربطی نداره! چطور اوایل فصل وقتی تو چند بازی نزدیک 20 گل به تیم ها زده بودید، صحبتی از خوش شانسی چلسی نبود!؟! اصلا یونایتد به کنار! آرسنال و سیتی هم که بالای شمان خوش شانس هستند حتما؟!! نه؟
خواهش میکنم ضعف تیم رو به شانس این مسائلی که بیشتر تو کازینو ها کاربرد دارن ارتباط ندید!!:20:

دوست عزیز شما مصدومیت های چلسی هم نگاه کن الکس - تری - لمپارد - اسین - ژیرکوو

مسائل اخلاقی که تو چلسی بیشتر بوده

اگه مصدومیت ها پیش نمیومد چلسی مثل اول فصل به همون بازیهاش ادامه میداد

فروختن بازیکنی مثل بالاک - دکو - کاروالیو - جو کول :18:

pouya_99999
02-03-2011, 01:54
QUOTE=30vil;5900894]]

اونایی که میگن چلسی خشن بازی کرد آمار خطا ها و کارت ها رو ببینن

[/QUOTE]

خب اگه داور خطاهای بازیکنای شما رو می گرفت که الان آمار برعکس بود

pcforlife
02-03-2011, 01:56
اشتباه داوری بده! میخواد واسه هر تیمی باشه اشکان! سره همون بازی معروف هم طرفدارای منچستر و خیلی از تیم های دیگه، مساوی شدن اون بازی که همراه با داوری وحشتناک نتیجه ارزشمندی واسه بارسا ندونستند!
قرار نیست وقتی اشتباه داوری به نفع تیممون شد که به به چه چه کنیم!!:20:

pcforlife
02-03-2011, 02:13
دوست عزیز شما مصدومیت های چلسی هم نگاه کن الکس - تری - لمپارد - اسین - ژیرکوو

مسائل اخلاقی که تو چلسی بیشتر بوده

اگه مصدومیت ها پیش نمیومد چلسی مثل اول فصل به همون بازیهاش ادامه میداد

فروختن بازیکنی مثل بالاک - دکو - کاروالیو - جو کول :18:
مگه من میگم چلسی مصدومیت نداشته؟! من میگم اینکه بیایم بدون هیچ دلیلی همه چیز رو به شانس ربط بدیم غلطه!! یه جورایی مسخرست!
ضمنا بازیکنایی که نام بردی که فروخته شدن الان دقیقا کجان؟! واقعا تو تیم های فعلیشون خیلی موفقن؟؟... با ارفاق میشه گفت رفتن کاروالیو یه اتفاق ناخوشایند برای چلسی بود! ضمن اینکه فراموش نشه چلسی پیش از شروع فصل و همچنین تو ژانویه 4 خرید خوب داشته که نزدیک 100 میلیون یورو رو دستش خرج گذاشته...
رامیرس، بنایون، داوید لوئیز، تورس

vahidgame
02-03-2011, 04:21
ماشالا چه قدر پست دادین! :31:
این برد دلچسب رو به همه طرفدارای چلسی تبریک میگم :40:
خوشحالم دوستان فهمیدن که چلسی هر تیمی نیست که مثلا توی خونه اون بیاین دو برابرش موقعیت گل خلق کنید! دیدین که از همه نظر چلسی تیم برتر زمین بود و واقعا باید از بازیکنی مثل ویدیچ خیلی ممنون باشید که باعث شده دو تا موقعیت صد در صد چلسی گل نشه و با اینکه اخراج شد صد در صد یکی از بهترین بازیکنانتون توی این بازی بود
الانم احتمالا همش در مورد داوری صحبت می کنید و این طبیعیه چون وقتی تیمتون می بازه این چیزارو برای توجیه باخت باید بگید....
پیشنهاد می کنم خیلی این طرفا نگردین :46: :31:

+

نیمه مربی ها رو هم خیلی راحت آنجلوتی برد و از تعویض ها هم کاملا مشخصه!
دروگبا هم واقعا توی این چند دقیقه که اومد خیلی تاثیر گذار بود و به شدت بازیکنای منچستر رو آزار داد
اون آخرای بازی خیلی حال کردم که حتی با هل دادن و کشتی گرفتن هم نمی تونستن روی اون خطا کنن! :38:

+

پست منطقی هم به این میگن. واقعا به کسایی که بعد از باخت تیمشون همچین طرز فکری رو دارن باید تبریک گفت :20:

به نظرم چلسی در مجموع تیم بهتری بود ( به خصوص نیمه ی دوم ) و شایسته ی این برد هم بود .

داور به نظرم سخت گیری ای که در مورد ویدیچ نشون داد رو در نیمه ی اول برای ایوانویچ و در نیمه ی دوم برای لوییز نشون نداد ؛ هرچند توجیه باخت با مستمسک قرار دادن داوری اون هم زمانی که تیم حریف شایسته تر بوده و تیم ما در روز خوبش نبوده چندان درست و اخلاقی نیست .
+
به نظرم اگر گیگز به جای فلچر به بازی میومد و سرالکس ، اسکولز رو در زمین نگه می داشت تسلط منچستر به بازی و خط میانی در نیمه ی دوم میتونست بیشتر باشه .

در کل اگر بخوام به رسم قلعه نویی بازی رو به دو نیمه ی متفاوت تقسیم بکنم ؛ در هر نیمه تیمی برنده بود که بهتر بود ، نیمه ی اول منچستر 1-0 پیروز شد و نیمه ی دوم چلسی 2-0 ، باز هم هرچند که تابلوی نتایج در انتهای بازی هیچ به امتیازی به یک نیمه خوب بودن نداد . :11:

pcforlife
02-03-2011, 09:26
وقتی تو انفیلد هم باختید شدید به فکر قهرمانی بیفتید
شما که کلا از همین حالا بهتره به فکر بقا باشید!:31:

*M!L4D*
02-03-2011, 09:48
بازی عجیبی بود ... ولی خودمونیم این لوییز خیلی وحشیه ... در کل ما برای اینکه چلسی بتونه سال دیگه تو چمپیونز لیگ بازی کنه حتی حاضریم از 3 امتیاز بگذریم :دی ...
الان دوره ی افت تیم های بالای جدول هست ... اون تیمی که کم تر افت کنه تو صدر میمونه ( بین یونایتد و آرسنال )
با دابل کردن لوزر ها این باخت رو جبران می کنیم ...

kkkaktoos
02-03-2011, 10:08
لمپارد: به کورس قهرماني بازگشته ايم
:31: واقعا خنده داره . انگار بقیه ی تیم ها بیکار نشستن .

shutdown
02-03-2011, 10:11
خوب دوستان...جرف های همتون رو شنیدم...بزارید حالا من حرف هام رو بزنم....
چلسی دیشب بهتر بازی کرد...بیشتر هم موقعیت داشت...اما...اگه خوب دقت میکردید که چه توپ هایی واسه چلسی ایجاد موقعیت میکرد....توپ هایی که با خطا های خشن مدافعان و بازیکن های خط میانی چلسی گرفته میشد که واقعا داوری دیشب فاجعه ای واسه فوتبال انگلستان بود... اون توپ واقعا پنالتی بود؟؟ژیرکوف پای خودش رو رو پای اسمالینگ قفل کرد...یا نیمه اول شوت نانی به دست تری برخورد کرد تو محوطه جزیمه...داوید لوییز باید اخراج میشد...اون صحنه که رونی یه پاس داد و داشت میدویید تو محوطه جریمه که لوییز فقط پای رونی.. رونی که اصلا صاحب توپ نبود رو زد باید کارت زرد دوم رو میگرفت....ببخشید که این کلمه رو به کار میبرم چون هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که وصفش کنم...دیشب چلسی بازی وحشیانه ای به نمایش گذاشت....اورا نانی رونی رو چندین بار با خطا متوقف کردند اما داور هیچ عکس العملی نداشت...ایوانوویچ در عرض 4ثانیه 2تا لایی از نانی خورد و تا اخر بازی فقط نانی رو زد...و در دقایق اخر بازی هم که دیدید کاملا نا جوانمردانه و غیر حرفه ای توپ رو به نقطه کرنر میبردن و رو توپ خیمه میزدند...به خدا اگه چلسی بازی تاکتیکی رو میبرد من ناراحت نمیشدم اما خیلی ضد فوتبال بود...به نظرم از این برد نباید خوشحال باشند....انجلوتی هم کار شاخی نکرد...اون پنالتی نبود که ژیرکو گرفت....
در مورد ترکیب منچستر....فلچر بال راست بود!...از سمت راست یونایتد کاملا فلج یود...نبود بازیکن در سمت راست احساس میشد...به قول گزارشگر بازی که میگفت فکر نمیکنم کل بازی 18تا موقعیت داشته باشه....1ذزه انصاف داشته باشید ببینید واقعا چلسی 18تا موقعیت گل زنی داشت؟!
جهنم...این برد هم ارزونیتون....مهم حفظ فاصله 12 امتیازی با چلسی هست که همون واسمون کافیه....
ولی این رو بهتون قول میدم که بازی در الترافورد یه شکل دیگه داره....
تا بعد...فعلا

30vil
02-03-2011, 10:35
جهنم...این برد هم ارزونیتون....مهم حفظ فاصله 12 امتیازی با چلسی هست که همون واسمون کافیه....
تا بعد...فعلا

خیلی اعصابت خورده ها:31:

12 امتیاز اختلاف هم ارزونی شما ما این چند سال انقدر قهرمان شدیم که دیگه دنبال قهرمانی نیستیم فقط اینکه شما

رو دبل کنیم برامون کافیه:38::39:

vahid_civil
02-03-2011, 10:48
Season Champions
1992–93 Manchester United
1993–94 Manchester United
1994–95 Blackburn Rovers
1995–96 Manchester United
1996–97 Manchester United
1997–98 Arsenal
1998–99 Manchester United
1999–2000 Manchester United
2000–01 Manchester United
2001–02 Arsenal
2002–03 Manchester United
2003–04 Arsenal
2004–05 Chelsea
2005–06 Chelsea
2006–07 Manchester United
2007–08 Manchester United
2008–09 Manchester United
2009–10 Chelsea

kkkaktoos
02-03-2011, 10:57

12 امتیاز اختلاف هم ارزونی شما ما این چند سال انقدر قهرمان شدیم که دیگه دنبال قهرمانی نیستیم فقط اینکه شما

Season Champions
1994–95 Blackburn Rovers
1997–98 Arsenal
2001–02 Arsenal
2003–04 Arsenal
2004–05 Chelsea
2005–06 Chelsea
2009–10 Chelsea

ادم وقتی نوشته ی پایین رو میبینه نوشته های بالا براش خنده داره .

shutdown
02-03-2011, 11:10

Season Champions
1994–95 Blackburn Rovers
1997–98 Arsenal
2001–02 Arsenal
2003–04 Arsenal
2004–05 Chelsea
2005–06 Chelsea
2009–10 Chelsea
گفتی چند سال قهرمان شدید؟؟:27:
خوب البته مشخص هست تیمی مثل چلسی اشتهاش همین 4قهرمانی هست دیگه...سیر میشه:27:
زیاد امیدوار نباشید...بازی برگشتی هم مونده...1بازی که دابل نمیشه ای انقدر قهرمان شده:39::38:

p3yman_xl
02-03-2011, 11:11
تبریک میگم به طرفدارای چلــسی... واقعاً مسـتحق این بـُـرد بود.
این تیم تو بازی هوایی فوق العاده است؛ از این بازی بسی لذت بردم..
حیف تــورس نتونست گل ســوم رو بزنه ...

Alireza.M67
02-03-2011, 11:19
بچه ها انقدر از داوری ایراد نگیرید ، ما اگه تیم بودیم باید دیشب اینا رو میبردیم.
مهاجم نوک ما چه اون موقع که چیچاریتو تو بود و چه برباتوف اصلا محو بود توی زمین .
فلچرم افتضاح بود ، از اولشم من از این بازیکن خوشم نمیومد .
باید این فلچر و کریک رو رد کنن جاش یه بازیکن درست حسابی بیارن .
--------
ولی اینا مهم نیست ، مهم اینه که جلوی لیورپول نه ویدیچ هست نه فردیناند .:41:

shutdown
02-03-2011, 11:26
بچه ها انقدر از داوری ایراد نگیرید ، ما اگه تیم بودیم باید دیشب اینا رو میبردیم.
مهاجم نوک ما چه اون موقع که چیچاریتو تو بود و چه برباتوف اصلا محو بود توی زمین .
فلچرم افتضاح بود ، از اولشم من از این بازیکن خوشم نمیومد .
باید این فلچر و کریک رو رد کنن جاش یه بازیکن درست حسابی بیارن .
--------
ولی اینا مهم نیست ، مهم اینه که جلوی لیورپول نه ویدیچ هست نه فردیناند .:41:
لیورپول که اصلا عددی نیست....بدون ویدیچ مشکلی نداریم...فردیناند هم خیلی وقته نیست....
این طرز صحبت کردن درسن نیست...اگه نانی هافبک دفاعی باشه به نظرت خوب بازی میکنه؟؟!!!
به علت نداشتن بازیکن مجبور بود فلچر رو راست بازی بده....فلچر واسه اون پست نیست

VBYOFSKI
02-03-2011, 11:42
تبریک میگم به هواداران چلسی و تسلیت به هواداران منچستر.
آخ چه حالی داد :دی
آرسنال بازی بعدیش رو ببره اختلاف میشه 1 امتیاز.

30vil
02-03-2011, 11:43
گفتی چند سال قهرمان شدید؟؟:27:
خوب البته مشخص هست تیمی مثل چلسی اشتهاش همین 4قهرمانی هست دیگه...سیر میشه:27:
زیاد امیدوار نباشید...بازی برگشتی هم مونده...1بازی که دابل نمیشه ای انقدر قهرمان شده:39::38:

ادم وقتی نوشته ی پایین رو میبینه نوشته های بالا براش خنده داره .

امیدوارم همیشه بخندید و شاد باشید

ما که انقدر دیشب خندیدم دیگه خنده دونمون پر شده :26:

لیورپول که اصلا عددی نیست....بدون ویدیچ مشکلی نداریم...فردیناند هم خیلی وقته نیست....
این طرز صحبت کردن درسن نیست...اگه نانی هافبک دفاعی باشه به نظرت خوب بازی میکنه؟؟!!!

همین لیورپول رو بزور 3-2 تو الترافورد بردین :31:

mjt10063
02-03-2011, 11:48
برو بچ شیاطین بیخیال هر چی بود گذشت خون خودتون رو کثیف نکنید
این برد نا جوان مردانه رو به همه طرف داران چلسی تبریک میگم
اگه اشتباه داوری نبود به هیچ عنوان چلسی نمیتونست کاری بکنه
اگر خطا های چلسی گرفته میشد در صد خطا ها این طوری نبود که نمایش میدین
اگر موقعیت های ختر ناک با خطا ادامه نداشت هیچ وقت موقعیت خطرناک این طوری نبود که نمایش میدین
در کل منچستر 11 نفره داشت با 14 نفر بازی میکرد

ما افتخارمون اینه که تا حالا قهرمانی رو با غرور به ست اوردیم:5:
نه با بازی غیر فوتبالی
:13::13:

30vil
02-03-2011, 12:11
اگر موقعیت های ختر ناک با خطا ادامه نداشت هیچ وقت موقعیت خطرناک این طوری نبود که نمایش میدین

نه با بازی غیر فوتبالی

یاد حرفهای قلعه نویی افتادم بعد بازی استقلال

آخرشم دیدم که داوری بیشتر به نفع سپاهان بوده:31:

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 12:18
cheghadr shomaha bi janbe eid baba...hala dorost ke davari be nafe ma bud , vali chelsea ham kheyli behtar az man united bazi kard....ensafam khub chizie

*M!L4D*
02-03-2011, 12:35
@30vil

سواد داری بخون ...

Ezel
02-03-2011, 12:58
آنچلوتی:فاصله مان بایونایتد برای قهرمانی خیلی زیاد است

سایت گل- کارلو آنچلوتی با اشاره به فاصله 12 امتیازی تیمش به یونایتد صدرنشین به این نکته اشاره کرد که فاصله تیمش با تیم صدرنشین برای کسب عنوان قهرمانی خیلی زیاد است.

چلسی سه شنبه شب با نتیجه 1-2 یونایتد را شکست داد و در پایان این دیدار کارلو آنچلوتی گفت:« نمی توانم باور کنم که فاصله 12 امتیاز است.ما باید صادق باشیم ؛ اوضاع جدول این طور است و باید به آن احترام بگذاریم.یونایتد خیلی باثبات تر از ما بازی می کند و درک این موضوع خیلی ساده است.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد: «ما برای فتح عنوان قهرمانی فاصله زیادی با یونایتد داریم. آنها تیم خیلی خوب و قدرتمندی هستند و ما باید برروی تیم خودمان تمرکز کنیم.این پیروزی برای ما و اعتماد به نفسمان خیلی مهم بود ولی درحال حاضر نمی توانیم به صدرجدول بازگردیم ولی بازگشت ما به روند مسابقات خیلی خوب بود. بازی خیلی سختی مقابل تیم بزرگی بود ولی ما به پیروزی رسیدیم که خیلی مهم بود.یونایتد بازی با کیفیتی را در نیمه اول ارائه داد و در ضد حملات فوق العده بود. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی در میانه های نیمه اول کار را سخت تر دیدیم و باید فشار بیشتری وارد می کردیم.در نیمه دوم اوضاع بهتر شد و توانستیم بازی بهتری را به اجرا بگذاریم.ما از قدرتمان درمیانه میدان استفاده کردیم و بازی را متعادل کردیم.امشب تیم ما روحیه خوبی داشت و هیچ وقت مشکلی با اتحاد و انسجام بازیکنان نداشتیم ، چون همیشه با هم متحد بوده ایم.همیشه اوضاع همین بوده.»

داوید لوئیس در طول مدت بازی، درکانون توجهات بود.او گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و با خوش شانسی از اخراج گریخت.آنچلوتی درمورد عملکرد ستاره برزیلی اش گفت:« او عملکرد خیلی خوبی داشت.او تاثیرگذاری زیادی در بازی مقابل فولام داشت و دراین دیدار هم گل مهمی را به ثمر رساند.»

فرناندو تورس نتوانست در این بازی تاثیرگذارباشد و آنچلوتی گفت:« ما نباید مقایسه کنیم.تورس گلزنی نکرد ولی من از مهاجمانم نمی خواهم که گل بزنند و از آنها می خواهم که برای تیم بازی کنند. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تلاش زیادی برای تیم انجام داد و سعی کرد که مدافعان حریف را تحت فشار قرار دهد.»

انتقاد شدید فرگی به داوری/فرگوسن: چرا داوید لوئیس اخراج نشد؟!

سایت گل-سرالکس فرگوسن در پایان دیدار سه شنبه شب ورزشگاه استمفورد بریج به شدت از مارتین اتکینسون، داور مسابقه عصبانی بود. یونایتد صدرنشین دراین دیدار با نتیجه 1-2 مغلوب چلسی شدند.

فرگوسن معتقد بود که داوید لوئیس خرید جدید چلسی می بایست در جریان این بازی از زمین مسابقه اخراج می شد.

سرالکس در پایان این دیدار در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« ما خیلی خوب بازی کردیم و این عملکردی فوق العاده ای سوی ما بود و اصلا شایسته شکست نبودیم. این سومین سال پیاپی است که داوران در اینجا تصمیماتی می گیرند که روند بازی را تغییر می دهد.»

مربی یونایتد ادامه داد:« واقعا اخراج نکردن لوئیس به خاطر خطایی که برروی رونی انجام داد، عجیب بود؛ یا حتی پیش از آن، زمانی که چیچاریتو توپ را در اختیار داشت، لوئیس برروی او خطا کرد و هیچ اتفاقی رخ نداد؛ داور هم مقابل این صحنه.درمورد خطای لوئیس برروی رونی که مثل روز روشن بود و داور هم در فاصله شش یاردی صحنه بود هم داور هیچ کاری نکرد.این روند بازی را تغییر می دهد. شما از من می پرسید که چه چیزهایی بازی را تغییر می دهد.این تصمیماتی است که روند بازی را تغییر می دهد و او هر هفته به داوری خواهد پرداخت.»

با وجود این شکست فرگوسن به عملکرد تیمش افتخار می کند:« من به بازیکنانم افتخارمی کنم.آنها تصمیماتی که علیه آنها گرفته شد را تحمل کردند و نهایت تلاششان را به کار گرفته و فرصتهای زیادی را خلق کردند.آنها شایسته این نبودند.»

فرگوسن درمورد این پیروزی که به چلسی فرصت بازگشت به کورس قهرمانی را داد به این نکته اشاره کرد که این احتمال وجود دارد و در ادامه یادآوری کردکه تیمش باشد به موقع روحیه لازم برای بازی در آنفیلد در بازی یکشنبه را به دست بیاورد:« چنین تصمیماتی می تواند همه چیز را تغییر دهد.درجریان بازی تصمیمات زیادی گرفته شد که مرا واقعا متعجب کرد؛آن هم در بازی بزرگی مثل این بازی و هیچ شکی در آن نیست.ما باید روحیه مان را بازیابیم.وقتی در چنین دیداری شکست می خوری باید به جریان بازی برگردی.یکشنبه مقابل لیورپول بازی بزرگی خواهیم داشت و شرایط بازهم مشابه خواهد بود.باید خودمان را بازیابیم و آماده مصاف آنفیلد کنیم.»

30vil
02-03-2011, 13:20
@30vil

سواد داری بخون ...

نه من سواد ندارم تو فقط سواد داری:27:

بازی دیشب انقدر بهتون فشار اورده که به سواد دیگران هم توهین میکنین کم آوردی سوت بزن سوت بلد نبودی پرواز کن

قهرمانی 100 سال پیشتون رو به رخ ما نکش اگه میتونین الان قهرمان اروپا بشین :39:

اونموقع که شما خرج میکردین و بهترین بازیکنارو میوردین ویالی مربی بازیکن ما بود تیمها رو در شرایط مساوی مقایسه کن عزیز

حالا دیدی کی سواد داره:16:

anti_girl
02-03-2011, 13:21
واقعا بازی خیلی زیبا بود.....با این که از چلسی خوشم میاد و دوستش دارم اما خوب باید داوید لوئیس اخراج میشد شیطنتش در اواخر بازی میتونست کارت زرد دوم رو بده داور.....که نداد!!!

mjt10063
02-03-2011, 13:29
یاد حرفهای قلعه نویی افتادم بعد بازی استقلال

آخرشم دیدم که داوری بیشتر به نفع سپاهان بوده:31:

اره داداش داوری به نفع منچستر بود اشتباه گفتیم
او بازیکن منچستر اگه اخراج میشد
بعد او پنالتی بیخودی به نفع منچستر گرفته نمیشد
قبل توجه فوتبال دوستان غیر فوتبالی

من میگم شاید ما بازی رو ندیدی بعد یکی واستون اشتباهی تعریف کرده
:27::27::27:

میخوام اینو بگم قهرمانی از آن ماست
:40::40::40:
به امید قهرمانی دربازی های نجوان مردانه
:33::33::33::33::33::33:

گرافيكار
02-03-2011, 13:42
دوست داشتم اين بازي مساوي ميشد تا كور سوي اميدي براي سوم يا چهارم شدن ليورپول روشن بمونه
اما دريغ ... منچستر خيرش به ليورپول نميرسه
اشتباهات داوري به نظر من هم به نفع چلسي بود
ولي در كل فكر ميكنم جداي از همه بحثا چلسي نيمه دوم رو بهتر بود
گاهي اوقات انگيزه زياد براي برد ميتونه هر تاكتيكي رو خنثي كنه
فكر ميكنم چلسي 10 برابر منچستر انگيزه بردن داشت و به نوعي براي ادامه حيات بازي كردن
بازي دروگبا توي دقايق آخر واقعا نشون دهنده اين بود چه قدر با انگيزه و چقدر باهوش بازي كرد من به شخصه لذت بردم
حفظ توپ ميكرد اما نه مثل اكثر بازيكنا كه فقط توپ رو گوشه زمين نگه ميدارن
دروگبا هر بار يه جور رفتار ميكرد توپ رو نگه ميداشت
پاس ميداد
دفاع رو دور ميزد
فرار ميكرد
در كل من كه دوست داشتم مساوي بشه
يه سوال از طرفداراي چلسي
اين داوره چند ميگيره ؟؟؟ توي آنفيلد به ما هم يه حالي بده و هوامونو داشته باشه ....

pcforlife
02-03-2011, 13:43
نه من سواد ندارم تو فقط سواد داری:27:

بازی دیشب انقدر بهتون فشار اورده که به سواد دیگران هم توهین میکنین کم آوردی سوت بزن سوت بلد نبودی پرواز کن

قهرمانی 100 سال پیشتون رو به رخ ما نکش اگه میتونین الان قهرمان اروپا بشین :39:

اونموقع که شما خرج میکردین و بهترین بازیکنارو میوردین ویالی مربی بازیکن ما بود تیمها رو در شرایط مساوی مقایسه کن عزیز

حالا دیدی کی سواد داره:16:
شما با 12 امتیاز فاصله چه اعتماد به نفسی دارید!!:31:
والا من که طرفدار تیمی هستم که تو تاریخ لیگ برتر همیشه بین سه تیم صدر نشین پریمیر لیگ حاضر بوده، اینقدر نمیام کری بخونم و با یه برد ذوق مرگ بشم... :5:
ضمنا دوست من! قهرمانی منچستر در CL مربوط به سه سال پیشه نه 100 سال پیش! فکر کنم این جمله بولد شده یا ناشی از نداشتن اطلاعاته یا ناشی از همون بی سوادی که میلاد گفت:46: (شوخی)

pcforlife
02-03-2011, 13:52
دوست داشتم اين بازي مساوي ميشد تا كور سوي اميدي براي سوم يا چهارم شدن ليورپول روشن بمونه
اما دريغ ... منچستر خيرش به ليورپول نميرسه

:18::18::18::18::18::18:
دست بردار علیرضا جان!:31: همین الانش لیورپول با یه بازی بشتر نسبت به چلسی 9 امتیاز ازش فاصله داره! فکر میکنی با تساوی چلسی و منچستر، لیورپول میتونست اختلاف 7 امتیازی رو جبران کنه؟!! اون هم با این روند سینوسی عجیب غریبش!:31:

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 13:58
ajab kalkali shod......bikhial mishid ya bikhialetun konam ?

گرافيكار
02-03-2011, 14:01
:18::18::18::18::18::18:
دست بردار علیرضا جان!:31: همین الانش لیورپول با یه بازی بشتر نسبت به چلسی 9 امتیاز ازش فاصله داره! فکر میکنی با تساوی چلسی و منچستر، لیورپول میتونست اختلاف 7 امتیازی رو جبران کنه؟!! اون هم با این روند سینوسی عجیب غریبش!:31:

حسين جان 7 امتياز اختلاف چيزي نيست وقتي هر بازي 3 امتياز داره
اونم در شرايطي كه ليورپول تازه داره جون ميگيره و چلسي كه هنوز توي افته
نبين اين بازي رو بردن مشكلات اساسي داره ساختار تيمي چلسي خصوصا در بخش دفاعي
من واقعا اميدوار بودم به مكان چهارم

nw_nk
02-03-2011, 14:01
دوستان احترام همدیگرو داشته باشید و نوشته های توهین آمیز رو جواب ندید.

cheghadr shomaha bi janbe eid baba...hala dorost ke davari be nafe ma bud , vali chelsea ham kheyli behtar az man united bazi kard....ensafam khub chizie

barobach , bazi tamum shode , dge bikhial june man ... kal kal nakonid :)

ajab kalkali shod......bikhial mishid ya bikhialetun konam ?

قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زبان فارسی :
زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .اشتباه نکنم بار اولتون نیست!

vahidgame
02-03-2011, 14:10
خوب دوستان...جرف های همتون رو شنیدم...بزارید حالا من حرف هام رو بزنم....
چلسی دیشب بهتر بازی کرد...بیشتر هم موقعیت داشت...اما...اگه خوب دقت میکردید که چه توپ هایی واسه چلسی ایجاد موقعیت میکرد....توپ هایی که با خطا های خشن مدافعان و بازیکن های خط میانی چلسی گرفته میشد که واقعا داوری دیشب فاجعه ای واسه فوتبال انگلستان بود... اون توپ واقعا پنالتی بود؟؟ژیرکوف پای خودش رو رو پای اسمالینگ قفل کرد...یا نیمه اول شوت نانی به دست تری برخورد کرد تو محوطه جزیمه...داوید لوییز باید اخراج میشد...اون صحنه که رونی یه پاس داد و داشت میدویید تو محوطه جریمه که لوییز فقط پای رونی.. رونی که اصلا صاحب توپ نبود رو زد باید کارت زرد دوم رو میگرفت....ببخشید که این کلمه رو به کار میبرم چون هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که وصفش کنم...دیشب چلسی بازی وحشیانه ای به نمایش گذاشت....اورا نانی رونی رو چندین بار با خطا متوقف کردند اما داور هیچ عکس العملی نداشت...ایوانوویچ در عرض 4ثانیه 2تا لایی از نانی خورد و تا اخر بازی فقط نانی رو زد...و در دقایق اخر بازی هم که دیدید کاملا نا جوانمردانه و غیر حرفه ای توپ رو به نقطه کرنر میبردن و رو توپ خیمه میزدند...به خدا اگه چلسی بازی تاکتیکی رو میبرد من ناراحت نمیشدم اما خیلی ضد فوتبال بود...به نظرم از این برد نباید خوشحال باشند....انجلوتی هم کار شاخی نکرد...اون پنالتی نبود که ژیرکو گرفت....
در مورد ترکیب منچستر....فلچر بال راست بود!...از سمت راست یونایتد کاملا فلج یود...نبود بازیکن در سمت راست احساس میشد...به قول گزارشگر بازی که میگفت فکر نمیکنم کل بازی 18تا موقعیت داشته باشه....1ذزه انصاف داشته باشید ببینید واقعا چلسی 18تا موقعیت گل زنی داشت؟!
تا بعد...فعلا

نه با بازی غیر فوتبالی

واقعا از این پستای خنده دارتون لذت می بریم!
آره اصلا لوییز باید 6 بار اخراج میشد و بازیکنای دیگه هم هر کدوم یکی دو بار باید اخراج می شدن :39:
در ضمن خواهشا احترام خودتون رو نگه دارید این کلماتی مثل وحشی که استفاده می کنید رو بقیه هم می تونن در مورد تیم شما بگن. از نظر بازی فیزیکی منچستر خودش استاده و اگه با این طرز فکر شما بخوایم جلو بریم به یه سری بازیکنای شما مثل ویدیچ و رونی نمی دونم چه اسمی می تونیم بذاریم....
در ضمن این همه موقعیت گل چلسی مطمئنا به داوری نمی تونه ربط داشته باشه بهتره به جای بهونه اوردن ضعیف بودن تیمتون در این بازی رو قبول کنید
حالا اگه بازی خیلی برتری نسبت به ما انجام می دادین می تونستین خیلی چیزا بگید ولی الان که اصلا اینطوری نیست بهتره به جای این حرفا به فکر نباختن در بازی حساس هفته بعدیتون باشید. با اینکه لیورپول الان تیم زیاد خوبی نیست ولی توی زمین خودش در مقابل منچستر زهر داره و اینجوری نیست که از همین الان بردتون حتمی باشه. برای بازی با چلسی هم همینو می گفتین...
در کل اگه قهرمان هم نشیم باعث قهرمانی آرسنال شدیم و جام هم توی لندن مونده و همین خوبه :31:

30vil
02-03-2011, 14:20
شما با 12 امتیاز فاصله چه اعتماد به نفسی دارید!!:31:
والا من که طرفدار تیمی هستم که تو تاریخ لیگ برتر همیشه بین سه تیم صدر نشین پریمیر لیگ حاضر بوده، اینقدر نمیام کری بخونم و با یه برد ذوق مرگ بشم... :5:
ضمنا دوست من! قهرمانی منچستر در CL مربوط به سه سال پیشه نه 100 سال پیش! فکر کنم این جمله بولد شده یا ناشی از نداشتن اطلاعاته یا ناشی از همون بی سوادی که میلاد گفت:46: (شوخی)

تیم شما که :31: حرف نزنیم ازش بهتره چون 7-8 ساله که اصلا قهرمانی بدست نیورده بالا جدول بودن زیاد مهم نیست هر وقت قهرمانی آوردین بیایین از تیمتون حرف بزنید

در مورد قهرمانی 100 سال پیش هم کل قهرمانی ها منظورم بود نه اون قهرمانی 3 سال پیش که اصلا قهرمانی نبود

بازیکن پنالتی زن ما رو اخراج کردن تو پنالتی اونم تیم 10 نفره رو بردین :27: اگه راست میگین دیشب ما رو میبردین :27:

pcforlife
02-03-2011, 14:27
تیم شما که :31: حرف نزنیم ازش بهتره چون 7-8 ساله که اصلا قهرمانی بدست نیورده بالا جدول بودن زیاد مهم نیست هر وقت قهرمانی آوردین بیایین از تیمتون حرف بزنید

در مورد قهرمانی 100 سال پیش هم کل قهرمانی ها منظورم بود نه اون قهرمانی 3 سال پیش که اصلا قهرمانی نبود

بازیکن پنالتی زن ما رو اخراج کردن تو پنالتی اونم تیم 10 نفره رو بردین :27: اگه راست میگین دیشب ما رو میبردین :27:
بارالها!!:18::18::18:
بیخیال!:27:
موفق باشید!!:31: (بر وزن خوش باشید!!):31:

pouya_99999
02-03-2011, 14:32

شما از گذشته اومدی یا از آینده ؟ :18:

4 دوره ی آخر لیگ برتر 3 دوره ما قهرمان شدیم . از کی شما فوتبال می بینی ؟ :18::18:

Reza31001
02-03-2011, 14:49
چرا الکی دعوا میکنید؟
افتخارات منچستر بیشتر از چلسیه درست ولی طرفدار پرافتخارترین تیم بودن که کار سختی نیست!

موضوع مهم الان اینه

chelsea 2 - 1 man.u

همین ...

mohsen_gh1991
02-03-2011, 14:52
ولی در زیبایی این بازی همین بس که توپ وقتی به اشلی کول میرسید همه هو میکردن...

تیم شما که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حرف نزنیم ازش بهتره چون 7-8 ساله که اصلا قهرمانی بدست نیورده بالا جدول بودن زیاد مهم نیست هر وقت قهرمانی آوردین بیایین از تیمتون حرف بزنید اینو از کجا تحقیق کردی؟ :27:

vahidgame
02-03-2011, 14:53
موقعی که داوری به نفعتونه فوتبال پاکه ولی تا یه بازی داوری به ضررتون میشه فوتبال ناپاک میشه نه؟! :31:
در ضمن فقط در مورد پنالتی شاید به ضررتون بوده اون قضیه اخراج که نظر شخصی شمائه و اینجوری در نظر بگیریم چند تا خطا هم به ضرر ما گرفته شد و پس باید بازیکن شما اخراح میشد!
کلا بازی ضعیف تیمتون رو با این چیزا نمی تونید توجیه کنید و باید تیمتون یکمی از غرورش کم بشه و بدونید که هم بازی ها رو همین جوری الکی نمی تونید ببرید و وقتی یه تیم از شما قویتره می بازید...

LiverBarca
02-03-2011, 14:55
اخی.............................
اگه کارول برسه چی میشه:31:

pcforlife
02-03-2011, 14:58
بدونید که هم بازی ها رو همین جوری الکی نمی تونید ببرید
متاسفم واسه این طرز تفکر!:13:

LiverBarca
02-03-2011, 15:03
راستی یادتون باشه ما هم میرلس و کلی رو نداریم...:46:

LiverBarca
02-03-2011, 15:15
کــارول : اجـــازه دهید مقابــــــل منــچستر بـــازی کنـــــم !

اندی کارول آمادگی خود را برای قرار گرفتن برای اولین بار در ترکیب اصلی لیورپول مقابل منچستر یونایتد اعلام کرد .

گران ترین بازیکن انگلیسی طول تاریخ با حضور در مقابل منچستر یونایتد میتواند کی از به یاد ماندنی ترین و داغترین بازی های لیگ فوتبال انگلیس را تداعی کند . او روز گذشته تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشته .

کارول به جمع هم تیمی های خود در ملوود پیوست و تاکید کرد از این پس هیچ مشکلی درپای خود احساس نمی کند . او در یک بازی دوستانه با لوییس زوج خط حمله تمرینی تشکیل داده بودند .

کنی دالگلیش ممکن است نتواند مقابل وسوسه استفاده از این دو زوج هجومی مقابل یکی از بزرگترین و قدیمی ترین حریف خود دوام بیاورد وو یکشنیه او را مقابل منچستر ببینم .کابوس نیمکت نشینی دو ماهه مرد 35 میلیون پوندی لحظه ای از مقابل چشمان هوادارن دور نشد .

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

هیکلو نگاه کن،ویدیچ که سهله کل منچستر هم بیاد حریفش نمیشه:27:

mohsen_gh1991
02-03-2011, 15:18
هیکلو نگاه کن،ویدیچ که سهله کل منچستر هم بیاد حریفش نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از لیورپول فقط همین یه بازیکنه...تازه اگه بیاد تو زمین..بقیشون سوراخن :31:

mjt10063
02-03-2011, 15:42
کسی در مورد لیگ برتر حرف نزد

ما کدوم قهرمانی 7 - 8 ساله پیش منچستر رو میگید که هیچ کسی جز خودتون ازش سراغ نداره

ببینم تو گوگول سرچ کردی یا یاهو

برو بچ تاپیک باب بیخیال دیگه واسه چی جنجال میکنید هرچی بوده تموم شده رفته

بیاید با هم ...
:5:

vahidgame
02-03-2011, 15:47
اگه یکمی جنبه باخت داشتین تاپیک این همه صفحه جلو نمی رفت
حالا چند ماه دیگه می بینیم چه تیمی توی چه جام هایی قهرمان میشه....

30vil
02-03-2011, 17:07
ما کدوم قهرمانی 7 - 8 ساله پیش منچستر رو میگید که هیچ کسی جز خودتون ازش سراغ نداره

ببینم تو گوگول سرچ کردی یا یاهو

برو بچ تاپیک باب بیخیال دیگه واسه چی جنجال میکنید هرچی بوده تموم شده رفته

بیاید با هم ...

هروقت یه تیمو شناختی هواداریشو بکن دلیلی نداره با تو که قهرمانی های تیمت رو نمیدونی بحث کنم :27:

*M!L4D*
02-03-2011, 17:28
اگه یکمی جنبه باخت داشتین تاپیک این همه صفحه جلو نمی رفت
حالا چند ماه دیگه می بینیم چه تیمی توی چه جام هایی قهرمان میشه....
راست میگی ... چلسی قهرمان CL و پریمیر لیگ هم میشه ... همونطوری که امسال قهرمان Fa Cup و اتحادیه و جام خیریه شد ...:دی

هروقت یه تیمو شناختی هواداریشو بکن دلیلی نداره با تو که قهرمانی های تیمت رو نمیدونی بحث کنم :27:
For Man United FC

League
First Division (until 1992) and Premier League 18
1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09
Second Division 2
1935–36, 1974–75
Cups
FA Cup: 11
1908–09, 1947–48, 1962–63, 1976–77, 1982–83, 1984–85, 1989–90, 1993–94, 1995–96, 1998–99, 2003–04
League Cup: 4
1991–92, 2005–06, 2008–09, 2009–10
FA Charity/Community Shield: 18 (14 outright, 4 shared)
1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965*, 1967*, 1977*, 1983, 1990*, 1993, 1994, 1996, 1997, 2003, 2007, 2008, 2010 (* shared)
European
European Cup/UEFA Champions League: 3
1967–68, 1998–99, 2007–08
UEFA Cup Winners' Cup: 1
1990–91
UEFA Super Cup: 1
1991
Wiki :

.
.
.
For 4030

First Division/Premier League
Winners: 1954–55, 2004–05, 2005–06, 2009–10
Second Division
Winners: 1983–84, 1988–89
FA Cup
Winners: 1969–70, 1996–97, 1999–00, 2006–07, 2008–09, 2009–10
Football League Cup
Winners: 1964–65, 1997–98, 2004–05, 2006–07
FA Charity Shield/FA Community Shield
Winners: 1955, 2000, 2005, 2009
Full Members Cup
Winners: 1985–86, 1989–90
European
UEFA Champions League
Runners-up: 2007–08
UEFA Cup Winners' Cup
Winners: 1970–71, 1997–98
UEFA Super Cup
Winners: 1998
Wiki :

...
در ضمن یه نکته ... الان تو سال 2011 هستیم ... 9 سال پیش میشه از همون سال 2002 اینا ...:39:
جدا" قدیما فک میکردم یکم منطق دارید ... من قبول دارم دیشب باختیم ... ولی این که افتخارات یه تیم رو زیر سوال میبرید همون بی سوادیه !!!!!!!!!!!!

Ali*Reza
02-03-2011, 17:31
بازیهای بعدی منچستر با کیاست؟

vahidgame
02-03-2011, 17:44
راست میگی ... چلسی قهرمان CL و پریمیر لیگ هم میشه ... همونطوری که امسال قهرمان Fa Cup و اتحادیه و جام خیریه شد ...
خواهیم دید
شما که با این همه ادعاتون سه تا جام رو توی خطر جدی قرار گرفتید مخصوصا توی دو تا جام از جانب آرسنال :31:
باز ما از وسط فصل یکمی توی بحران رفتیم و مخصوصا جام های داخلی رو یکمی ازشون دلسرد شدیم ولی شما که این قدر ادعا دارید و این قدر تعریف و تمجید میاید می کنید و شعار میدید اگه هیچ جامی نبرید خیلی ضایعست! :31:

بازیهای بعدی منچستر با کیاست؟
به ترتیب توی لیگ این بازی ها رو داره:
لیورپول - بولتون - وستهام - فولام - نیوکاسل - اورتون - آرسنال - چلسی - بلکبرن - بلکپول

بازی با آرسنال و لیورپول رو هم میهمانه...

*M!L4D*
02-03-2011, 18:01
باز ما از وسط فصل یکمی توی بحران رفتیم و مخصوصا جام های داخلی رو یکمی ازشون دلسرد شدیم ولی شما که این قدر ادعا دارید و این قدر تعریف و تمجید میاید می کنید و شعار میدید اگه هیچ جامی نبرید خیلی ضایعست! :31:
عزیز تو الان داری ادعا می کنی که خواهیم دید چه تیمی قهرمان میشه ... ای بابا ... حرف خودت رو هم حاشا می کنی ؟:دی

vahidgame
02-03-2011, 18:05
عزیز تو الان داری ادعا می کنی که خواهیم دید چه تیمی قهرمان میشه ... ای بابا ... حرف خودت رو هم حاشا می کنی ؟:31:

من منظورم توی لیگ بود که شانسمون کمه ولی توی لیگ قهرمانان به اندازه همه تیم ها شانس داریم
خواهیم دید هم معانی مختلفی می تونه بده و جلوی اونو می تونید با هر جمله ای پر کنید :31: ....

mjt10063
02-03-2011, 18:41
هروقت یه تیمو شناختی هواداریشو بکن دلیلی نداره با تو که قهرمانی های تیمت رو نمیدونی بحث کنم

با زمن اگر قهرمانی های تیمم رو ندونم ( که میدونم ) دردش خوردنیه

به نظر من شما از دیشب شروع به فوتبال دیدن کردین که اینقدر اطلاعات ( در حد سردی قطب ) دارید
:27::27::27::27::27::27:

باش تا باشیم

mohsen_gh1991
02-03-2011, 19:17
به ترتیب توی لیگ این بازی ها رو داره:
لیورپول - بولتون - وستهام - فولام - نیوکاسل - اورتون - آرسنال - چلسی - بلکبرن - بلکپول

بازی با آرسنال و لیورپول رو هم میهمانه... پس قهرمانه دیگه....:31:
ارسنال بازیاش با کیه؟

LiverBarca
02-03-2011, 19:18
از لیورپول فقط همین یه بازیکنه...تازه اگه بیاد تو زمین..بقیشون سوراخن :31:
مگه اسکرتل و رینا و اگر و کلی و ... کشکن عمو جون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوری باشه منچستر تیم کودکان هستش...:31:

shutdown
02-03-2011, 19:48
اون کی بود گفت منچستر 7-8 سال هست جام نبرده؟؟؟از قرن چندم میومد:27:
من تو پست قبلیم هم گفتم...همونطور که علیرضا گفت...اینجا بحث انگیزه بردن هست...بهترین مثال واسه کامیونتی شیلد هست....هر دو تیم انگیزه بردن برابر داشتند...با تمامی مهره ها...ولی منچستر 3-1 پیروز شد..منم فکر میکنم این بازی انگیزه چلسی واسه برد بیشتر بود...چون همونطوری که بازیکن ها گفتند به نوعی بعد از پیروزی مقابل صدر نشین که 15 امتیاز باهاش اختلاف داشتند میخواستند روحیه بگیرند....که این به هر صورتی بود ممکن شد....امیدوارم چلسی دوباره برگرده به اوج....و من شما رو تو الترافورد خواهم دید....
در ضمن...طرفدارهای چلسی....وحید و بقیه دوستان...یه کم به طرفدارهای تیمتون بگید انقدر ضایع اظهار فضل نکنند...7-8 سال:27:
الکس فرگوسن هم حرف های جالبی زد...گفت اشتباهات داوری باعث تغییر جریان بازی شد...درست هم گفت...وقتی رو چیچا رونی و خطاهای واضح ایوانوویچ روی نانی گرفته نشد ادامه بازی از سوی داور داده میشد و طبیعتا جریان بازی به سود چلسی عوض میشد ..ولی بارها گفتم...اشتباه داوری جزو فوتبال هست...تاثیر گذار بوده...اما فوتبال همینه.....و من امیدوارم ارسنال بازی عقب افتادش رو ببره که منچستر یونایتد از این غرورش واسه اختلاف امتیاز کم کنه و خودش رو قهرمان ندونه...هر چند فکر نمیکنم با این وضعیتی که واسه بقیه تیمها به وجود اومده و تحولات یونایتد مثل برگشت پارک و والنسیا منچستر به راحتی امتیاز از دست بده

mjt10063
02-03-2011, 19:54
اون کی بود گفت منچستر 7-8 سال هست جام نبرده؟؟؟از قرن چندم میومد:27:
من تو پست قبلیم هم گفتم...همونطور که علیرضا گفت...اینجا بحث انگیزه بردن هست...بهترین مثال واسه کامیونتی شیلد هست....هر دو تیم انگیزه بردن برابر داشتند...با تمامی مهره ها...ولی منچستر 3-1 پیروز شد..منم فکر میکنم این بازی انگیزه چلسی واسه برد بیشتر بود...چون همونطوری که بازیکن ها گفتند به نوعی بعد از پیروزی مقابل صدر نشین که 15 امتیاز باهاش اختلاف داشتند میخواستند روحیه بگیرند....که این به هر صورتی بود ممکن شد....امیدوارم چلسی دوباره برگرده به اوج....و من شما رو تو الترافورد خواهم دید....
در ضمن...طرفدارهای چلسی....وحید و بقیه دوستان...یه کم به طرفدارهای تیمتون بگید انقدر ضایع اظهار فضل نکنند...7-8 سال:27:
الکس فرگوسن هم حرف های جالبی زد...گفت اشتباهات داوری باعث تغییر جریان بازی شد...درست هم گفت...وقتی رو چیچا رونی و خطاهای واضح ایوانوویچ روی نانی گرفته نشد ادامه بازی از سوی داور داده میشد و طبیعتا جریان بازی به سود چلسی عوض میشد ..ولی بارها گفتم...اشتباه داوری جزو فوتبال هست...تاثیر گذار بوده...اما فوتبال همینه.....و من امیدوارم ارسنال بازی عقب افتادش رو ببره که منچستر یونایتد از این غرورش واسه اختلاف امتیاز کم کنه و خودش رو قهرمان ندونه...هر چند فکر نمیکنم با این وضعیتی که واسه بقیه تیمها به وجود اومده و تحولات یونایتد مثل برگشت پارک و والنسیا منچستر به راحتی امتیاز از دست بده

100% تائید میشه

توصیه منم به دوستان اینه که دیگه بحث رو کش ندن که هیچ فایده ای نداره
مخصوصا به اون های که از دیشب فوتبال دوست شدن

L.A.M.P.A.R.D
02-03-2011, 20:06
manam harfaye duste khubam dash saman o taeid mikonam

yuseph
02-03-2011, 20:11
بازی نفس گیری بود...من هم به بچه های چلسی تبریک وبرای منچستری های عزیز آرزوی موفقیت میکنم...

vahidgame
02-03-2011, 20:31
قشنگ دارید تاپیکو به بی راهه می کشونید
اینجوری پیش بره تاپیک دیگه کلا نابود میشه! :31:
تجربه نشون داده که طرفدارای تیمی که تیمشون می بازه بعد از بازی بیان سریع پست بدن و این حرفا کلا تاپیک به بی راهه کشیده میشه و اگه اونا صبر کنن حداقل یه روز بعد پست بدن بهتره....

shutdown
02-03-2011, 21:04
100% تائید میشه

توصیه منم به دوستان اینه که دیگه بحث رو کش ندن که هیچ فایده ای نداره
مخصوصا به اون های که از دیشب فوتبال دوست شدن

manam harfaye duste khubam dash saman o taeid mikonam
مرسی دوستان عزیزم مجتبی و امیر گل:11:

mjt10063
02-03-2011, 22:04
مرسی دوستان عزیزم مجتبی و امیر گل:11:

داش سامان گل مرتضی هستم
کوچیک شما:8:

shutdown
02-03-2011, 22:18
داش سامان گل مرتضی هستم
کوچیک شما:8:
همیشه مجتبی و مرتضی رو اشتباه میگرفتم:31:شوخی
اقا مرتضی:11:

pcforlife
03-03-2011, 00:12
تو سایت منچستر به نقل از صحبت های مقاله نویسه روزنامه دیلی میل وداور سابق جزیره گراهام پل نوشته که داور بازی یونایتد - چلسی رو سه صحنه قضاوت های اشتباه سرنوشت سازی رو انجام داده و به ضرر منچستر سوت زده...
1- پنالتی ای که بابت هند جان تری تو محوطه جریمه گرفته نشد.
2- پنالتی اشتباهی که داور به سوت چلسی گرفت.
3- اخراج نشدن داوید لوئیز.

30vil
03-03-2011, 00:21
تو سایت منچستر به نقل از صحبت های مقاله نویسه روزنامه دیلی میل وداور سابق جزیره گراهام پل نوشته که داور بازی یونایتد - چلسی رو سه صحنه قضاوت های اشتباه سرنوشت سازی رو انجام داده و به ضرر منچستر سوت زده...

اون تری توپ به دست بود نه دست به توپ فردوسی پور که خودش یه پا داوره گفت تو این فاصله هند نیست

پنالتی چلسی هم حرفه ای گری بازیکن چلسی بود خیلی از این پنالتی ها تو فوتبال میبینیم

اخراج لوییز هم داور ندید وگرنه حتما اخراج میشد

vahidgame
03-03-2011, 03:00
این طرف دیگه خیلی جوگیر بوده
مورد اولی که دیگه کاملا خنده دار و یه چیز مبتدیانه ست!...

kkkaktoos
03-03-2011, 10:55
شما برنده شدید تبریک میگم . شما قهرمان باشگاههای اروپا میشید :18: ، قهرمان لیگ انگلیس میشید :18: ، قهرمان جام باشگاه های جهان میشید:18: مبارکتون باشه .
ولی بالا برید پایین بیایید اگه داور درست و حسابی بود حرفی واسه گفتن نداشتید .
این بحث هم تموم بشه یهتره . من که دیگه توی این کل کل شرکت نمیکنم حتی اگه جواب خودم رو بدید . سعی کنید شما هم کل کل رو تموم کنید . :11:

shutdown
03-03-2011, 11:44
اون صحنه برخورد به دست جان تری پنالتی بود....شما 1نگاه بنداز نانی از چه فاصله ای شوت زد و جان تری کجا ایستاده بود...میتونست دستش رو پشتش قایم کنه ولی با دست باز اومد جلوی توپ...مشخص هست که دستش مانع رفتن توپ شد....معمولا فواصل 1متر یا 0/5 متر و میگن فاصله کم نه 7/8 متر....هرچی بوده گذشته....ما باید به بازی بعد با لیورپول و مارسی فکر کنیم که به مراتب مهمتر از بازی با چلسی هست

L.A.M.P.A.R.D
03-03-2011, 12:02
damet garm dge saman jun , ma kashkim dge :d , bash

R O O T
03-03-2011, 12:07
آرسنال 5 – لیتون اورینت صفر: هت‌تریک بنتنر

سایت گل – هت‌تریک نیکلاس بنتنر برد پنج بر صفر آرسنال مقابل لیتون اورینت در جام حذفی را رقم زد.

دیدار دو تیم قبل از این با هم مساوی شده بود و به همین دلیل آنها دیداری تکراری را برگزار کردند.

مروان شماخ در دقیقه 7، روی سانتر توماس روسیچکی از فاصله‌ای نزدیک دروازه حریف را گشود.

سپس بنتنر سه گل برای آرسنال زد تا دیگر سر و صدای 9000 طرفدار اورینت که سفری کوتاه به شمال لندن داشتند شنیده نشود. او ابتدا در دقیقه 30 با ضربه سری چرخشی سانتر کیه‌ران گیبس را به گل تبدیل کرد؛ سپس در دقیقه 43 پس از حرکت و با شوتی زمینی توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد؛ و در نهایت در دقیقه 64 گل چهارم تیمش را از روی نقطه پنالتی زد. این پنالتی را گیبس با حرکتی مارپیچی در محوطه جریمه گرفته بود.

گل پنجم را هم گائل کلیشی زد. او در دقیقه 75 سانتر ابوئه را از میان مدافعان پرتعداد اورینت گرفت و به راحتی گل پنجم را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار جام حذفی هم منچسترسیتی سه بر صفر با سه گل یحیی توره (5)، ماریو بالوتلی (25) و داوید سیلوا (70) استون ویلا را برد.

pcforlife
03-03-2011, 13:45
اون صحنه برخورد به دست جان تری پنالتی بود....شما 1نگاه بنداز نانی از چه فاصله ای شوت زد و جان تری کجا ایستاده بود...میتونست دستش رو پشتش قایم کنه ولی با دست باز اومد جلوی توپ...مشخص هست که دستش مانع رفتن توپ شد....معمولا فواصل 1متر یا 0/5 متر و میگن فاصله کم نه 7/8 متر....هرچی بوده گذشته....ما باید به بازی بعد با لیورپول و مارسی فکر کنیم که به مراتب مهمتر از بازی با چلسی هست
کاملا تائید میشه!:20: دقیقا تو دیلی میل هم پل به همین موضوع اشاره کرده بود.
ویدئویی از اشتباهاتی که انجام شد!:13:

L.A.M.P.A.R.D
03-03-2011, 15:16
dash hossein , dge to ham maro forukhti ? :D , bazi ba chelsea mohem nis ? baaaaaale , shoma rast migid :D

vahidgame
03-03-2011, 15:18
همین باخت مانع قهرمانیشون شد مشخص میشه کدوم بازی مهم نیست : دی

Ezel
03-03-2011, 19:12
گزارش تصویری: رایان گیگز چگونه اسطوره منچستریونایتد شد؟

سایت گل – رایان گیگز، بازیکن کهنه‌کار منچستریونایتد بیستمین سالگرد حضورش در میادین به عنوان بازیکنی حرفه‌ای را جشن گرفت.

این هافبک 37 ساله در این دوران رکورد‌های پرشماری را شکست و افتخارات بسیاری در دوران طلایی یونایتد کسب کرد. او تنها بازیکنی است که در تمامی تیم‌های قهرمان سر الکس فرگوسن بازی کرده است.

او با 863 بازی، 158 گل، دو قهرمانی لیگ قهرمانان، 11 قهرمانی لیگ، چهار جام حذفی، چهار جام اتحادیه، چهار کامیونیتی شیلد، یک سوپرجام اروپا، یک جام بین قاره‌ای و یک جام باشگاه‌های جهان، یکی از موفق‌ترین فوتبالیست‌های دوران مدرن است.

سایت گل به مناسبت گذشتن 20 سال از اولین بازی حرفه‌ای گیگز، تصاویری از این دوران را منتشر می‌کند که یادآور خاطرات نقاط اوج دوران بازی اوست. این تصاویر نشان می‌دهند که او چگونه اسطوره شد.

1991

در بازی مقابل کریستال پالاس، در اولین فصل حضور در یونایتد

گیگز اولین بازی‌اش برای منچستریونایتد را در 2 مارس 1991 انجام داد، در دیدار مقابل اورتون در اولد ترافورد. پس از مصدومیت دنیس اروین، مدافع کناری منچستریونایتد او به جایش به میدان رفت. تافی‌ها البته در آن دیدار دو بر صفر منچستریونایتد را بردند.

94-1993

یک سال پس از اولین قهرمانی، گیگز جام را پس از قهرمانی دوگانه در فصل 94-1993 بالای سر می‌برد

در فصل 93-1992 بود که این بال چپ به فرگوسن کمک کرد اولین دوره مسابقات لیگ برتر را فتح کند. لیگ انگلیس برای اولین بار بود که به این صورت برگزار می‌شد. این پایانی بود بر 26 سال انتظار یونایتد برای فتح لیگ. این بازیکن ولزی همچنین برای دومین سال پیاپی جایزه بهترین بازیکن جوان PFA (اتحادیه بازیکنان حرفه‌ای) را به دست آورد. این رکورد را تنها رابی فاولر و وین رونی کسب کرده‌اند و کسی عملکرد بهتری نداشته است.

یک سال بعد، او باشگاه را به اوجی تازه برد و یونایتد توانست در لیگ و جام حذفی قهرمان شود.

1999

گل مقابل آرسنال در نیمه‌نهایی تکرارشده جام حذفی

گیگز به زدن گل‌های خاطره‌انگیز مشهور است. او در سال 1993 به کویینز پارک رنجرز، در سال 1995 به اورتون و در سال 1996 به کاونتری گل‌هایی رویایی زد. اما یکی از زیباترین گل‌های او، نه تنها در آن فصل که در کل تاریخ جام حذفی، مقابل آرسنال در سال 1999 به ثمر رسید.

یونایتد در بازی تکراری با آرسنال در اکثر دقایق دیدار تیم برتر بود، اما اخراج روی کین و آمدن مارک اوورمارس کفه ترازو را به سود توپچی‌ها سنگین کرده بود. گل‌های دیوید بکام و دنیس برکمپ بازی را به تساوی یک بر یک کشانده بود و چون بازی قبلی دو تیم هم مساوی شده بود و این بازی تکرار آن بود، کار به وقت اضافی کشید. در نیمه دوم وقت‌های اضافی، این بازیکن ولزی گلی استثنایی زد. او که در 25 سالگی به بلوغ فوتبالی خود رسیده بود، پاس بد پاتریک ویه‌را را گرفت، 50 متر دوید و تمامی خط دفاعی آرسنال را جا گذاشت – یعنی تونی آدامز، لی دیکسون و مارتین کیون را – و سپس توپ را به دروازه دیوید سیمن کوبید.

شادی پس از گل او سال‌های سال فراموش نخواهد شد.

1999

قهرمانی به‌یادماندنی در لیگ قهرمانان با برد مقابل بایرن

این هافبک عضو تیمی بود که یکی از جذاب‌ترین فینال‌های لیگ قهرمانان را رقم زد.

بازی نهایی در نوکمپ بین بایرن مونیخ و منچستریونایتد برگزار شد. تیم آلمانی با ضربه ایستگاهی ماریو باسلر در اوایل دیدار پیش افتاد.

بازی با همین نتیجه به وقت‌های تلف‌شده رسید و امید یونایتد از دست رفته به نظر می‌رسید. اما روی پاس گیگز بود که تدی شرینگهام گل تساوی را زد. این گل به روند یونایتد شتاب داد و آنها دو دقیقه بعد با ضربه اوله‌گونار سولشایر گل دوم را هم زدند و بزرگ‌ترین رقابت باشگاهی دنیا را فتح کردند.

2008

دستیابی به رکورد بابی چارلتون در زمینه تعداد بازی برای یونایتد

سر بابی چارلتون و جرج بست رایان گیگز را به عنوان بازیکن جوان محبوب خود انتخاب کرده بودند. سال‌ها گذشت و مشخص شد اعتقاد آنها به گیگز اشتباه نبوده است. او در سال‌هایی که با پیراهن سرخ گذراند، تعداد بسیاری بازی برای این تیم انجام داد. هنگامی که در فینال لیگ قهرمانان 2008 به جای پل اسکولز به میدان رفت، رکورد بابی چارلتون در زمینه حضور با پیراهن یونایتد را شکست. آن بازی مشهور با چلسی 759 امین بازی او در این تیم بود.

2008

قهرمانی اروپا در ورزشگاه لوژنیکی

گیگز که در دقیقه 87 بازی مقابل چلسی به میدان رفت، کمک کرد که تیمش چلسی را در ضربات پنالتی شکست دهد. یونایتد در این ضربات شش بر پنج پیروز شد.

2009

گیگز به رکورد 535 بازی گری اسپید در لیگ برتر هم رسید

گیگز در 5 دسامبر 2009، با بازی مقابل وستهم به رکورد بازی گری اسپید، هم‌وطن ولزی‌اش در لیگ برتر رسید. این بازی شماره 535 برای او بود. این رکورد یک هفته بعد با بازی شماره 536 او مقابل استون ویلا، به طور اختصاصی به گیگز رسید.

2009

شخصیت سال بی‌بی‌سی

گیگز یک روز پس از شکستن رکورد اسپید، جایزه شخصیت سال بی‌بی‌سی را از آن خود کرد.

دسامبر 2009 برای او ماهی پرمشغله بود. او همچنین قرارداد خود با یونایتد را تا انتهای فصل 2011 تمدید کرد.

2010

رکورد گل‌زنی در تمامی فصول لیگ برتر

در 16 آگوست 2010 بود که گیگز سومین گل تیمش در جریان پیروزی سه بر صفر مقابل نیوکاسل را زد. این گل باعث شد او به رکورد جالبی برسد: گل‌زنی در تمامی دوره‌های لیگ برتر، از آغاز آن در سال 1992.

2011- 1999

تنها بازیکن یونایتد که در تمامی 11 قهرمانی این تیم در لیگ برتر حضور داشته

گیگز تنها بازیکن منچستریونایتد است که در تمامی تیم‌هایی که تحت هدایت سر الکس فرگوسن فاتح لیگ برتر شده‌اند حضور داشته است.

shutdown
03-03-2011, 19:26
damet garm dge saman jun , ma kashkim dge :d , bash

dash hossein , dge to ham maro forukhti ? :D , bazi ba chelsea mohem nis ? baaaaaale , shoma rast migid :D
امیرجان از نظر اهمیت بازی برای جایگاه تیم عرض کردم...وگرنه بازی منچستر چلسی تو 10سال اخیر همیشه مهم بوده....
راستی...اندفه اگه انگلیسی ینویسی سروش پرتت میکنه بیرون:31:فارسی بنویس

Ezel
04-03-2011, 12:25
برنامه بازیهای هفته 29لیگ برتر- لیورپول در انتظار یونایتد

سایت گل- شنبه شب هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر آغاز می شود و سایر دیدارهای این هفته درروزهای یکشنبه و دوشنبه دنبال می شود. البته در طول این هفته ، یکی از دیدارهای معوقه هفته نوزدهم نیز برگزار می شود.

این در حالی است که در پایان هفته بیست و هشتم، منچستریونایتد با 60 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. آرسنال با یک بازی کمتر و 56 امتیاز در رده دوم است و منچسترسیتی 50 امتیازی سوم است.چلسی با 48 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و تاتنهام و لیورپول هر یک با 47 و 39 امتیاز در رده های بعدی هستند.قابل ذکر است که چلسی و تاتنهام یک بازی کمتر انجام داده اند.

برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای لیگ انگلیس به این ترتیب است:

شنبه 14 اسفند ( 5 مارس)

بیرمنگام- وست بروموویچ (ساعت 16.15)

آرسنال – ساندرلند (ساعت 18.30)

بولتون – استون ویلا (ساعت 18.30)

فولام – بلکبرن (ساعت 18.30)

نیوکاسل – اورتون (ساعت 18.30)

وستهم – استوک سیتی (ساعت 18.30)

منچسترسیتی – ویگان (ساعت 21)

یکشنبه 15 اسفند ( 6 مارس)

لیورپول- منچستریونایتد (ساعت 17)

ولورهمپتون – تاتنهام (ساعت 19.30)

دوشنبه 16 اسفند (7مارس)

بلکپول – چلسی (ساعت 23.30)

دیدار معوقه هفته نوزدهم لیگ برتر

چهارشنبه 18 اسفند (9مارس)

اورتون – بیرمنگام (ساعت 23.30)

zahedy2006
04-03-2011, 12:44
سلام
این قسمت رای گیری تو سایت لیگ برتر انگلیس هدف خاصی داره؟
من همیشه رای می دهم. الان هم بهترین مربی ماه فوریه هست با حضور ونگر - فرگوسن - ردنپ - گرانت که ونگر اوله.

nw_nk
04-03-2011, 15:21
فرگوسن به دلیل حرف‌های پس از بازی با چلسی محروم می‌شود؟

مربی اسکاتلندی بار دیگر به دلیل حرف‌هایش دچار مشکل شده است.

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد به دلیل حرف‌هایش پس از بازی با چلسی از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس مورد اتهام رفتار ناشایست قرار گرفته است.

فرگوسن پس از شکست دو بر یک تیمش در استمفورد بریج گفت که داوید لوییز، زننده گل چلسی باید اخراج می‌شد و البته با پنالتی گرفته‌شده روی یوری ژیرکوف به دلیل برخورد با کریس اسمالینگ هم موافق نبود.

اتحادیه فوتبال انگلیس به دنبال فیلم مصاحبه او با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد است که او در آن مارتین اتکینسون داور را زیر سوال برد.

به گزارش دیلی تلگراف، مربی یونایتد گفته بود: «همیشه امیدوارید در این گونه دیدارها داوری قضاوت کند که واقعا قوی باشد.

این بازی بزرگی برای هر دو باشگاه بود و داوری منصف می‌خواستیم؛ داوری قدرتمند، ولی این گونه نشد.

نمی‌دانم چرا بازی را به او دادند. باید بگویم وقتی دیدم او داور مسابقه ماست به شدت ترسیدم.»

فرگوسن تا ساعت 4 بعد از ظهر 8 مارس فرصت دارد که از اتهام خود دفاع کند.

2011/3/4

Ezel
04-03-2011, 16:29
مایکل کریک با یونایتد تمدید کرد

سایت گل- مایکل کریک، ستاره خط میانی منچستریونایتد قراردادی سه ساله را با این تیم به امضا رساندو بدین ترتیب تا تابستان سال 2014 در اولدترافورد خواهد ماند.

ستاره سابق تاتنهام به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب این فصل یونایتد قرار نمی گیرد ولی فرگوسن از شنیدن خبر تمدید قرارداد او بسیار خوشحال است.

فرگوسن درصحبتهایی دراین رابطه به وب سایت رسمی باشگاه گفت:« خیلی خوشحالم که مایکل قرارداد جدیدی را امضا کرده است. او از سال 2006 که از تاتنهام به تیم ما آمد عملکرد فوق العاده ای داشت.مایکل یک بازیکن حرفه ای است و تعهد فراوانی به باشگاه و آینده تیم دارد.»

کریک با قراردادی 18.6 میلیون پوندی از تاتنهام به یونایتد پیوست و 218 بازی با پیراهن این تیم برگزار کرد و در رقابتهای مختلف درطول این فصل هم در 30 بازی به میدان رفت و البته هنوز نتوانسته تا به گلی برسد.

کریک 22 بار نیز پیراهن تیم ملی انگلیس را برتن کرده است.

خود او هم در صحبتهایی به وب سایت رسمی یونایتد گفت:« من از حضور در این باشگاه بزرگ واقعا لذت می برم. روحیه تیمی فوق العاده است و خوشحالم که آینده ام با یونایتد گره خورد.ما در شرایط بسیار خوبی هستیم و مطمئنم که تیممان در سالهای آینده موفق خواهد بود.»

shutdown
04-03-2011, 20:58

این قرارداد درن را تا پایان فصل 2014/2015 در منچستریونایتد نگه میدارد .
فرگوسن در این مورد میگوید: درن از 15 سالگی در این باشگاه است من بشدت به او افتخار میکنم که این چنین از تیم جوانان خودش را به این سطح رساند و واقعا" خوشحالم که قرارداد جدیدی رو به ثبت رساند . او خودش را به یک هافبکی با کلاس جهانی تبدیل کرده است
فلچر نیز ضمن تشکر از همه افرادی که در باشگاه خدمت میکنند در این مورد میگوید: من افتخار میکنم که در چنین تیمی هستم ، من جامهای زیادی رو با تیم بدست آوردم و در سالهای پیش رو نیز بدنبال زیاد کردن آنها هستم .

منبع

shutdown
05-03-2011, 11:33
لیورپول – یونایتد 1 شنبه 6 مارچ 2011 ساعت 13:30 به وقت گرینویچ

یونایتد به آنفیلد سفر می کند تا در جستجوی سومین پیروزی این فصل مقابل لیورپول باشد .

لیورپول در این فصل دچار طغیانی شد که با حضور ، سرمربی سابقشون ، کنی داگلیش اتفاق افتاد . وی بعد از ری هاجسون ، در ژانویه هدایت لیورپول را بر عهده گرفت . ستاره اسبق لیورپول موفق شد جایگاه این تیم را در جدول رده بندی لیگ برتر به ششم برساند ، و اختلاف امتیاز این تیم با مکان چهارم جدول ( برای حضور در لیگ قهرمانان ) فقط 9 امتیاز است . اگرچه که باخت هفته 3-1 هفته قبل مقابل وستهام ، نوار 8 بازی بدون شکست وی را پاره کرد .

یونایتد 1 شنبه به مرسی ساید سفر می کند ، این در حالی است که بازی قبلی را در استمفوردبریج به چلسی واگذار کرد ، و این بدین معنی میتونه باشه که آرسنال میتونه اختلاف امتیاز را با یونایتد در صدر جدول کاهش دهد . با این حال مردان فرگی ، هفته قبل از اون ، ویگان را با 4 گل در هم کوبیدند و این برترین پیروزی یونایتد در بازی های خارج از خانه این فصل بود .

حاضرین و غایبین :

اخبار حکایت از آن دارد که اندرو کارول ، رکورددار خرید باشگاه لیورپول می تواند اولین بازی خود را برابر یونایتد انجام دهد ، مهاجم سابق نیوکاسل ، از ژانویه که با مبلغ 35 میلیون پوند خریداری شد ، هنوز در پیراهن لیورپول به میدان نرفته است .

دانیل اگر و فابیو اورلیو ، بعد از دست دادن ، بازی قبلی مقابل وستهام ، می توانند در این بازی به میدان بروند ، اما مصدومیت زانو رائول مریلس ، حضور او را در پرده ای از ابهام قرار داده است . در حالی که مصدومیت همسترینگ مارتین کلی ، باعث شده ، او قطعا این بازی را از دست بدهد .

اما سرآلکس مسلما نگرانی هایی در خط دفاع خود حس خواهد کرد ، جایی که سه تن از نفرات اصلی تیم حضور ندارند ، و به گفته فرگی ، وز براون در کنار اسمالینگ در مرکز خط دفاعی به میدان خواهد رفت ، و جای ویدیچ محروم را خواهد گرفت . در حالی که هنوز حضور فردیناند و اوانز ، در هاله ای از ابهام قرار دارد . البته یونایتد نگران وضعیت اورا نیز است ، وی در بازی قبل در استمفوردبریج دچار مصدومیت شده بود . اندرسون و پارک جی سونگ نیز قطعا بازی را از دست می دهند .

مرد کلیدی :

استیون جرارد کاپیتان لیورپول با وجو مصدومیت در این فصل ، تاکنون در 20 دیدار ، موفق به زدن 4 گل شده است . هافبک کامل خط میانی لیورپول یک بازیکن در سطح کلاس جهانی است که قابلیت های بالایی برای بروز دارد . بعد از 13 سال و 555 بازی برای لیورپول ، وی 10 جام را با این تیم کسب کرده است . شامل جام یوفا و لیگ قهرمانان ، گرچه که یک جام هنوز از دستان او دورمانده است و آن . لیگ برتر است !

سرمربی :

کنی داگلیش ، سرمربی لیورپول ، در هشتم ژانویه جانشین ، ری هاجسون شد . حدود 20 سال بعد از پایان اولین دوره حضورش به عنوان سرمربی در لیورپول . حضور وی همراه با عوض شدن مالک باشگاه بود و هواداران امید زیادی به وی دارند و بی دلیل لقب پادشاه کنی را برای او برنگزیدند . وی در دوران حضورش در لیورپول به عنوان بازیکن در 355 بازی 118 گل زد .

داور :

فیل داد ، قضاوت بازی روز 1شنبه را بر عهده دارد ، داور اهل استافوردشایر ، در این فصل رتبه دوم در بین داوران از نظر بیشترین کارت زرد را دارد . وی در این فصل 102 بار از کارت زرد خود استفاده کرده است . که 6 تای آنها شامل 3 بازی از یونایتد در این فصل بوده است . هواداران او را از فصل قبل و بازی فینال اتحادیه به خاطر دارند .

نگاهی به رقیبان :

هم آرسنال و هم من سیتی ، این هفته در خانه بازی می کنند ، روز شنبه ، آرسنال به مصاف ساندرلند می رود و آبی ها به مصاف ویگان خواهند رفت . تاتنهام یکشنبه به مصاف وولوز می رود و چلسی دوشنبه شب در مقابل بلکپول قرار میگرد .
منبع

30vil
05-03-2011, 11:35
چلسي به دنبال وسلي اسنايدر

وسلی اسنایدر، ملی‌پوش هلندی شاید در راه خروج از اینتر باشد. چلسی به خرید او علاقه نشان داده است.

شمال لندنی‌ها به دنبال هافبک تهاجمی جدیدی هستند تا جانشین فرانک لمپارد کنند و این بازیکن 26ساله را جانشینی عالی برای او می‌دانند.

این هافبک بااستعداد نقشی کلیدی در قهرمانی سه‌گانه اینتر در سال گذشته داشت و در جام جهانی 2010 هم درخشید.

قرارداد فعلی اسنایدر تا تابستان 2013 اعتبار دارد و این بازیکن هلندی برای چلسی ارزان نخواهد بود.

vahidgame
05-03-2011, 12:03
اگه بگیره خیلی خوبه
بازیش به لمپارد خیلی شبیه و لمپارد هم حدودا توی همین سن و سال اون اوج بازیش بود

Ezel
05-03-2011, 12:13
هشدار دالگلیش به فرگوسن: بازی ذهنی کمکی به یونایتد نمی‌کند!

سایت گل – کنی دالگلیش، مربی لیورپول گفته بازی ذهنی سر الکس فرگوسن پیش از دیدار یکشنبه دو تیم تنها هدر دادن زمان است.

دو باشگاه در شرایطی به مصاف هم می‌روند که یونایتد به دنبال پیروزی است، چرا که در دیدار قبل به چلسی باخته است.

فرگوسن پس از بازی با چلسی به دلیل صحبت‌هایی که علیه مارتین اتکینسون مطرح کرد به رفتار ناشایست متهم شد و باید از خود دفاع کند.

دالگلیش 60 ساله می‌گوید: «او پیش از دیدارها از روانشناسی استفاده می‌کند. اما اگر او بخواهد علیه ما هم از این کار استفاده کند راه به جایی نخواهد برد.

خیلی وقت است سن ما از این کارها گذشته است.

او همیشه وقتی می‌برید نامه تبریک ارسال می‌کند. اما وقتی بلکبرن قهرمان شد، او در ادامه نامه نکاتی طعنه‌آمیز خطاب به ما نوشت.
شاید او خوشحال است که ما رقابتمان را از نو آغاز کرده‌ایم، ما هر دو اهل گلاسگو هستیم.

نمی‌دانم او خوشحال است که من برگشته‌ام یا نه، اما من که خوشحالم! اگر او خوشحال نیست این مشکل من نیست.»

Ezel
05-03-2011, 15:18
کانتونا: منچستریونایتد قهرمان لیگ برتر می شود/

بهترین لحظه کارنامه ورزشی ام،لگد کونگ فویی ام بود

سایت گل- پس از شکست منچستریونایتد مقابل چلسی در دیدار سه شنبه هفته گذشته، اریک کانتونا، اسطوره فرانسوی باشگاه یونایتد معتقد است که یونایتد قهرمان این فصل رقابتهای لیگ برتر خواهد شد و این تیم شانس فراوانی برای فتح جام قهرمانی رقابتهای اروپایی دارد.

این اسطوره فرانسوی که اکنون یکی از مدیران تیم نیویورک کازمس است، معتقد است که یونایتد مربی فوق العاده بزرگی به نام فرگوسن دارد که بدون شک قهرمان رقابتهای این فصل لیگ برتر خواهد شد.

اریک کانتونا در این رابطه گفت:« فکر می کنم یونایتد قهرمان لیگ برتر خواهد شد. آنها تیم بزرگی هستند، مربی بزرگی دارند و باشگاه فوق العاده ای هستند.فکر می کنم یونایتد قهرمان لیگ برتر خواهد شد و شانس زیادی نیز برای فتح لیگ قهرمانان اروپا دارند.»

در آستانه دیدار حساس یکشنبه شب لیورپول ، کانتونا اعلام کرد که شاهد بازی ویژه ای خواهیم بود:« تمام بازیها مهم هستند ولی این بازی واقعا ویژه است؛ چون دو تیم بزرگ مقابل هم قرار می گیرند که در 20 سال اخیر موفق بوده اند.این دقیقا مثل یک داربی است .به نظر می رسد که کنی دالگلیش هم به خوبی کارش را انجام می دهد. بازی بزرگی خواهد بود.»

او در گفت و گویی با شبکه تلویزیونی بی بی سی اعلام کرد که بهترین لحظه کارنامه ورزشی اش ، 16 سال پیش و زمانی که با ضربه ای کونگ فویی به هوادار کریستال پالاس کوبید، بود:«بهترین لحظه من در زمین فوتبال، زمانی بود که با ضربه کونگ فویی به یک هوادار زدم، چون چنین سبک افرادی نباید در زمین فوتبال «گند بزنند.»»

البته کانتونا به همین بسنده نکرد و ادامه داد:«ضربه من مثل یک رویا برای تعدادی از هواداران بود.من این کار را برای آنها انجام دادم تا آنها را خوشبخت کنم.»

گیگز: یونایتد-لیورپول بزرگ‌ترین رقابت در فوتبال انگلیس است

سایت گل – رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد گفته رقابت شیاطین سرخ با لیورپول بزرگ‌ترین رقابت در فوتبال انگلیس است.

دو باشگاه روز یکشنبه دربی شمال-غرب انگلیس را برگزار می‌کنند و گیگز اگر در این بازی به میدان برود رکورد حضور در لیگ سر بابی چارلتون را پشت سر خواهد گذاشت.

او می‌گوید: «رقابت ما با لیورپول بسیار بالاست و شاید بالاترین رقابت، در لیگ انگلیس باشد.

این دو تیم موفق‌ترین تیم‌ها هستند و شور و شوق فراوانی دارند و تاریخچه‌ای غنی دارند.

این بازی همیشه ویژه بوده. من همیشه گفته‌ام که آنفیلد جایی است که بیشترین رضایت را از نتیجه گرفتن در آن می‌برید چون باید مقابل تیم، تاریخ و هواداران بازی کنید.

گرفتن نتیجه در آنفیلد لحظه‌ای ویژه است.»

گیگز همچنین درباره حضور کنی دالگلیش در لیورپول گفت: «او اسطوره لیورپول است، هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی و حالا هم بازگشته. این به چاشنی دیدار می‌افزاید.»

mohsen_gh1991
05-03-2011, 16:21
لیورپول – یونایتد 1 شنبه 6 مارچ 2011 ساعت 13:30 به وقت گرینویچ

به وقت ایران کی میشه؟

vahidgame
05-03-2011, 17:15
به وقت ایران کی میشه؟
ساعت 4 میشه

mjt10063
05-03-2011, 18:33
پاستوره در آستانه پیوستن به منچستریونایتد
به گزارش رسانه های محلی کوردوبا، مدیر برنامه های این بازیکن در حال نهایی کردن انتقال او به اولدترافورد است

سایت گل- به گزارش رسانه های آرژانتینی، خاویر پاستوره، ستاره پالرمو، در آستانه پیوستن به باشگاه منچستریونایتد قرار دارد.
به گزارش رسانه های محلی کوردوبا، محل تولد پاستوره، مارسلو سیمونن، مدیر برنامه های این بازیکن در حال نهایی کردن انتقال او به اولدترافورد است.
گفته می شود شیاطین سرخ حاضر شدند برای این ستاره 21 ساله 40 میلیون یورو پرداخت کنند. پیش از این اعلام شده بود که سرالکس فرگوسن برای خرید ستاره جوان پالرمو دست به کار شده است، در حالی که مدیران باشگاه سیسیلی به ویژه مائورو زامپارینی بارها اعلام کردند این بازیکن را به هیچ تیمی نخواهند فروخت.
پیش از این باشگاه بارسلونا نیز برای خرید پاستوره دست به کار شده و حتی نماینده این باشگاه به ایتالیا سفر کرده بود اما عدم عقد قرارداد رسمی موجب شد تا یونایتدها به تلاش شان برای خرید این بازیکن ادامه بدهند.
پاستوره در سال 2009 به پالرمو پیوست و بازیهای خوبش در ترکیب این تیم موجب شد تا در فهرست 23 نفره آرژانتین برای جام جهانی 2010 جای بگیرد.

shutdown
05-03-2011, 19:18
40میلیون یورو؟؟؟
کدوم پست بازی میکنه؟؟!!!
فکر نمیکنم انقدر بیرزه!
خیلی زیاده!

mohsen_gh1991
05-03-2011, 19:47
ساعت 4 میشه
اگه دکمه تشکر داشت حتما لحاظش میکردم :31:

*M!L4D*
05-03-2011, 19:58
به وقت ایران کی میشه؟

يکشنبه 15/12/1389 ساعت : 17:00
هفته 29 ليگ برتر انگليس : ليورپول - منچستريونايتد

40میلیون یورو؟؟؟
کدوم پست بازی میکنه؟؟!!!
فکر نمیکنم انقدر بیرزه!
خیلی زیاده!

هافبک تهاجمی - بازیساز ... جدا" میارزه ... 21 سالشه فقط ... امیدوارم این خرید انجام بشه هر چند میدونم نمیشه :(

*M!L4D*
05-03-2011, 21:10
Arsenal 0-0 Sunderland FT

shutdown
05-03-2011, 21:25
ارسنال علی رغم بازی که انجام داد نتیجه گرفت...واقعا نباید مساوی میشد...انقدر موقعیت های پشت سر هم ایجاد میکردند که تلویزیون فرصت نمیکرد صحنه اهسته نشون بده...دقایق اخر به تیر هم زدند..ولی خوب فوتبال یعنی همین....در ضمن 1گل 100% درست ارسنال هم افساید گرفته شد....و باز هم داوری بد امسال به ضرر تیم ها شد

Alireza.M67
05-03-2011, 23:08
خب خدا رو شکر ، خیالم راحت شد :46:

mjt10063
05-03-2011, 23:30
هم بده هم خوبه
دوست داشتم ببره تا با روحیه بره به دیدار بارسا
و هم دوست نداتم امتیازش با هامون بشه 1 اختلاف

در کل
به امید پیروزی در مقالب بارسا

:33::33::33::33::33:

pcforlife
05-03-2011, 23:47
هم بده هم خوبه
دوست داشتم ببره تا با روحیه بره به دیدار بارسا
و هم دوست نداتم امتیازش با هامون بشه 1 اختلاف

یعنی در حد پریمیر لیگ پست دادی مرتضی جان!:31:
دقیقا حرف دل منو زدی.:20:

LiverBarca
06-03-2011, 00:54
خوب فردا چندتا گل میخواین؟:13:

shutdown
06-03-2011, 02:46
از سال 2000 نتایج این 2تیم به این صورت هست...به ترتیب:
منچستر یونایتد-لیورپول
0-1 در الترافورد 0-2 در انفیلد در فصل 2000-2001
0-1 در الترافورد 1-3 در انفیلد در فصل 2001-2002
4-0 در الترافورد 2-1 در انفیلد در فصل 2002-2003
0-1 در الترافورد 2-1 در انفیلد در فصل 2003-2004
2-1 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2004-2005
1-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2005-2006
2-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2006-2007
3-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2007-2008
1-4 در الترافورد 1-2 در انفیلد در فصل 2008-2009
2-1 در الترافورد 0-2 در انفیلد در فصل 2009-20010
3-2 در الترافورد ؟-؟ در انفیلد فصل 20010-2011
دوستان در جام حذفی هم منچستر امسال با پنالتی رایان گیگز 1-0 به پیروزی رسید و در صورت پیروزی مقابل بازی امروز لیورپول تریپل میشه:31:
در 21 بازی اخیر در الترافورد منچستر یونایتد7 پیروزی و 4 باخت داشته....و در انفیلد هم منچستر 6 پیروزی و 4 باخت داشته....
و در کل در 21 بازی اخیر در لیگ برتر منچستر یونایتد 13 پیروزی و لیورپول 8 پیروزی به دست اوردند و بازی حتما 1 برنده داشته....
و در 10 سال اخیر منچستر یونایتد 6 قهرمانی و لیورپول بدون قهرمانی بوده.....
امیدوارم بازی خوبی با پیروزی منچستر یونایتد محبوبم باشه

shutdown
06-03-2011, 02:47
از سال 2000 نتایج این 2تیم به این صورت هست...به ترتیب:
منچستر یونایتد-لیورپول
0-1 در الترافورد 0-2 در انفیلد در فصل 2000-2001
0-1 در الترافورد 1-3 در انفیلد در فصل 2001-2002
4-0 در الترافورد 2-1 در انفیلد در فصل 2002-2003
0-1 در الترافورد 2-1 در انفیلد در فصل 2003-2004
2-1 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2004-2005
1-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2005-2006
2-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2006-2007
3-0 در الترافورد 1-0 در انفیلد در فصل 2007-2008
1-4 در الترافورد 1-2 در انفیلد در فصل 2008-2009
2-1 در الترافورد 0-2 در انفیلد در فصل 2009-20010
3-2 در الترافورد ؟-؟ در انفیلد فصل 20010-2011
دوستان در جام حذفی هم منچستر امسال با پنالتی رایان گیگز 1-0 به پیروزی رسید و در صورت پیروزی مقابل بازی امروز لیورپول تریپل میشه:31:
در 21 بازی اخیر در الترافورد منچستر یونایتد7 پیروزی و 4 باخت داشته....و در انفیلد هم منچستر 6 پیروزی و 4 باخت داشته....
و در کل در 21 بازی اخیر در لیگ برتر منچستر یونایتد 13 پیروزی و لیورپول 8 پیروزی به دست اوردند و بازی حتما 1 برنده داشته....
و در 10 سال اخیر منچستر یونایتد 6 قهرمانی و لیورپول بدون قهرمانی بوده.....
امیدوارم بازی خوبی با پیروزی منچستر یونایتد محبوبم باشه

pcforlife
06-03-2011, 09:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویژه از اطلاعاتی که سامان تو پستش گفت.:11:
امیدوارم تو آنفیلد پیروز بشیم:40: تا دیگه برامون اهمیت نداشته باشه که لیورپول برای قهرمان نشدن منچستر (زهی خیال باطل!)، چند تا گل از آرسنال میخوره یا جرارد چند تا پاس گل میده!!

shutdown
06-03-2011, 11:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویژه از اطلاعاتی که سامان تو پستش گفت.:11:
امیدوارم تو آنفیلد پیروز بشیم:40: تا دیگه برامون اهمیت نداشته باشه که لیورپول برای قهرمان نشدن منچستر (زهی خیال باطل!)، چند تا گل از آرسنال میخوره یا جرارد چند تا پاس گل میده!!
مرسی حسین جان.....به هر حال باید پست های مفید هم بدیم دیگه:31::46:
تو این بازی انگیزه لیورپول بیشتره...این رو بازیکن های جدیدش میدونن و واسه اینکه تو دل هوادارها جا بشن مطمئنا بهترین بازیشون رو به نمایش میزارن....اما از اون طرف منچستر به دنبال اینه که از مساوی ارسنال استفاده کنه و هم اینکه میخواد با یه پیروزی باخت نا عادلانه به چلسی رو جبران کنه....فرگوسن بربا رو تو 2بازی قبل فیکس نکرده...مشخص هست که واسه این بازی میخوادش و رو حرکات بربا برنامه داره....
در ضمن کنی دالگلیش هم تیم بهتری از روی هاجسون ساخته....ولی باز نظرم به اینه که تفکرات فرگوسن سرتر از کینگ کنی هست....
من فکر میکنم اگه در سمت راست رافائل:40:بازی کنه خیلی بهتر باشه تا اوشی....فکر میکنم امروز اورا هم نباشه
از اینکه جرارد از یونایتد متنفر هست که شکی نیست....چون تو این چند سال اخیر تیمش زیر سایه منچستر بوده و نتایج بهتری گرفته...ولی ازش بعید نیست

گرافيكار
06-03-2011, 12:31
من فكر ميكنم بعد از باخت ناعادلانه منچستر به چلسي
منچستر اينبار عادلانه ميبازه
و البته اميدوارم اينجور هم بشه

والبته قبل از همه اينا اميدوارم شبكه 3 بازي رو پخش كنه

Ezel
06-03-2011, 12:35
سوارس: برای لیورپولی ها قهرمان نشدن یونایتد اهمیت زیادی دارد

لیورپول و منچستریونایتد امروز در حالی مقابل هم قرار می گیرند که پیروزی قرمزها می تواند امیدهای شیاطین سرخ برای قهرمانی را به طور جدی به خطر بیندازد

سایت گل- لوئیس سوارس تنها 5 هفته است که به عضویت لیورپول درآمده اما از اهمیت دیدار این تیم مقابل منچستریونایتد آگاه است.

لیورپول و منچستریونایتد فردا در حالی مقابل هم قرار می گیرند که پیروزی قرمزها می تواند امیدهای شیاطین سرخ برای قهرمانی را به طور جدی به خطر بیندازد.

او در گفتگو با خیرنگاران گفت:" من می دانم این دیدار چقدر مهم است و چقدر مهم است که منچستریونایتد به قهرمانی نرسد. به دلیل رقابت و دشمنی ای که بین دو باشگاه وجود دارد. دو باشگاه به یک اندازه قهرمانی به دست آوردند و با هم در رقابت هستند. اینکه مانع از قهرمانی آنها شویم، یک جایزه برای ماست. گلزنی در چنین دیداری و کمک به پیروزی تیم مانند یک رویاست. اما برای من مهمترین هدف کسب سه امتیاز است. این مهمتر از گلزنی من است."

سوارس همچنین گفت که در مورد این دیدار با دیه گو فورلان، هم بازی اش در تیم ملی اروگوئه و بازیکن سابق منچستریونایتد بازی کرده است.

" من با او صحبت کردم و او گفت که این دیدار مهمترین بازی فصل برای هر دو باشگاه است. من می دانم که پیروزی در دو دیدار رف وبرگشت مقابل یونایتدها از اهمیت زیادی برای طرفداران برخوردار است. من در هلند و اروگوئه و همچنین در تیم ملی مقابل برزیل و آرژانتین دربی های مهمی را پشت سر گذاشته ام."

LiverBarca
06-03-2011, 13:22
من فكر ميكنم بعد از باخت ناعادلانه منچستر به چلسي
منچستر اينبار عادلانه ميبازه
و البته اميدوارم اينجور هم بشه

والبته قبل از همه اينا اميدوارم شبكه 3 بازي رو پخش كنه
میکنه...:46:

shutdown
06-03-2011, 13:27
هرچند شرایط لیورپول به گونه ای نیست که مقابل منچستر یونایتد ایستادگی کنه....اما این بازی هیچ توجه ای به این که چند امتیاز دارید و کجای جدول هستید نداره....ولی منچستر از نظم بهتری برخورداره....

vahidgame
06-03-2011, 13:41
ولی در کل احتمال مساوی و برد لیورپول از برد منچستر بیشتره و این آمارها کشکی بیش نیست :31:....
اگه منچستر ببازه و آرسنال بازی عقب افتاده خودشو ببره آرسنال امتیازش با منچستر مساوی میشه و تازه تفاضل گلشون هم به هم نزدیکه
بعد از بازی امروز در اصل چلسی هم دو تا بازی کمتر داره که اونارو ببره اختلافش 6 امتیاز میشه و با توجه به بازی رو در رو با منچستر اونم شانس قهرمانی داره

shutdown
06-03-2011, 13:50
سوارس: برای لیورپولی ها قهرمان نشدن یونایتد اهمیت زیادی دارد
این حرف خیلی زشته...واسه اینکه بالا بمونی باید خودت رو بکشی بالا...نه اینکه سعی کنی بقیه رو بکشونی پایین
خیلی متاسفم...خیلی....ولی همین کافیه که از سال 90 نت به الان نتونسته قهرمان لیگ برتر بشه

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

ولی در کل احتمال مساوی و برد لیورپول از برد منچستر بیشتره و این آمارها کشکی بیش نیست :31:....
اگه منچستر ببازه و آرسنال بازی عقب افتاده خودشو ببره آرسنال امتیازش با منچستر مساوی میشه و تازه تفاضل گلشون هم به هم نزدیکه
بعد از بازی امروز در اصل چلسی هم دو تا بازی کمتر داره که اونارو ببره اختلافش 6 امتیاز میشه و با توجه به بازی رو در رو با منچستر اونم شانس قهرمانی داره
چه جوری حساب میکنی تو؟؟؟
تا پایان این هفته چلسی 1بازی کمتر داره...حالا کی گفته منچستر قرار بازی هاش رو ببازه و 12 امتیاز از دست بده که چلسی تازه مساوی بشه....اگه احتمال میدی منچستر امتیاز بده این احتمال رو هم بده که چلسی هم قرار نیست همش رو امتیاز بگیره....
حرف های عجیب غریب نزنید....

LiverBarca
06-03-2011, 13:53
این منچستر سیتی هم که هی میبره پدر سوخته،مثل اینکه نباید امیدی به لیگ قهرمانان فصل اینده داشته باشیم...:41:

Ezel
06-03-2011, 14:52
گزارش ویژه: 25 سال نبرد سر الکس فرگوسن با کنی دالگلیش

سایت گل – دو تن از بزرگ‌ترین شخصیت‌های فوتبال بریتانیا روز یکشنبه باز هم رویاروی هم قرار خواهند گرفت: کنی دالگلیش از لیورپول و سر الکس فرگوسن از منچستریونایتد.

این دو نفر متولد گلاسگو، پایتخت اسکاتلند هستند و در طول 30 سال گذشته فوتبال انگلیس را شکل داده‌اند. دالگلیش در تیم لیورپول که مایه غبطه همه اروپا بود ابتدا بازی کرد و سپس آن را مربی‌گری کرد، و فرگوسن از سال 1986 که مربی منچستریونایتد شد این تیم را به یکی از قدرت‌های برتر قاره تبدیل کرد.

این دو نفر با هم 27 قهرمانی لیگ، پنج قهرمانی اروپا، هشت جام حذفی، و هشت جام اتحادیه به دست آورده‌اند. اما عملکرد آنها رویاروی هم چطور بوده؟

فرگوسن وارد می‌شود

رقابت بین این دو چطور شکل گرفت؟ این رقابت گاهی خصمانه بوده و گاهی با شوخی و احترام همراه بوده است. زمانی که فرگوسن در سال 1986 به اولدترافورد رفت، یونایتد تیم خیلی بزرگی نبود، اما با این حال دو بازی مقابل لیورپول را برد، از جمله در روز باکسینگ (26 دسامبر) در آنفیلد که با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. لیورپول آن فصل را بدون جام به پایان برد که برای این تیم در آن دوران اتفاقی عجیب بود.

فرگوسن مقابل دالگلیش در فصل بعد شکست‌ناپذیری خود را ادامه داد ولی این بار تنها دو تساوی به دست آورد. با این حال لیورپول در نهایت قهرمان شد. فصل بعد، لیورپول در خانه یونایتد را برد اما در اولدترافورد سه بر یک باخت و همان باخت باعث شد قهرمانی را از دست بدهد.
فصل 90-1989 برای دالگلیش بهتر بود و او برای اولین بار در طول یک فصل مقابل فرگوسن بی‌شکست ماند و آخرین قهرمانی از 18 قهرمانی لیورپول در تاریخ لیگ را کسب کرد. اما فصل بعد لیورپول سقوطش را آغاز کرد و دالگلیش به دلیل مشکلات جسمانی، در حالی که تیمش صدرنشین لیگ بود استعفا داد. در آن سال آخرین برد دالگلیش در لیورپول مقابل فرگوسن با نتیجه چهار بر صفر در آنفیلد رقم خورد، هرچند که یونایتد در جام اتحادیه این شکست را جبران کرد.

آخرین دیدار این دو همین دو ماه پیش برگزار شد. دالگلیش که 24 ساعت هم نشده بود مربی لیورپول شده بود، بازی را با یک پنالتی مشکوک و زودرنجی استیون جرارد در همان نیمه اول از دست داد.

دالگلیش بلکبرن را به افتخار برمی‌گرداند

دالگلیش که بلکبرن را در اولین فصل حضورش به عنوان مربی به لیگ برتر بازگردانده بود، یک امتیاز مقابل یونایتد در اوود پارک گرفت اما در اولدترافورد سه بر یک باخت. آن فصل فرگوسن یکی از 11 قهرمانی لیگ خود را به دست آورد و بلکبرن تازه‌وارد در رتبه آبرومند چهارم لیگ را به پایان برد.

در فصل 94-1993 بلکبرن حریفی جدی‌تر شد و تنها ضربه دیرهنگام پل اینس در اولدترافورد بود که مانع باخت یونایتد شد. سپس در اوود پارک، آلن شیرر دو گل زد تا بلکبرنی‌ها به قهرمانی امیدوار شوند اما در نهایت یونایتد بود که لیگ و جام حذفی را می‌برد.

فصل بعد بهترین دستاورد دالگلیش در عرصه مربی‌گری رقم خورد. آنها در چریتی شیلد مقابل یونایتد باختند و در خانه در دیداری هیجان‌انگیز چهار بر دو مقابل یونایتد شکست خوردند، اما 12 بازی بدون باخت را پشت سر گذاشتند، چنان که در ماه ژانویه که اریک کانتونا باخت بلکبرن را رقم زد، باز هم یونایتد دو امتیاز پشت سر بلکبرن صدرنشین قرار داشت.

بلکبرن به صدرنشینی ادامه داد و در نهایت قهرمان شد. جالب آن که آخرین دیدار آنها در آنفیلد بود، جایی که دالگلیش پس از قهرمانی می‌رفت و مدیر فوتبال می‌شد.

بازگشت کنی

دالگلیش که می‌خواست باز هم مربی باشد، جانشین کوین کیگان در نیوکاسل شد؛ دقیقا همان طور که 20 سال پیش به عنوان بازیکنی که از سلتیک می‌آمد جانشین کیگان در لیورپول شده بود. او در سال 1997 هدایت نیوکاسل را به عهده گرفت. البته خود او احتمالا دوست ندارد این دوران را به یاد بیاورد، نه به دلیل جدایی کشدارش بلکه به این دلیل که هرگز نتوانست با این تیم یونایتد را ببرد.

اولین بازی او مقابل دشمن دیرین خوب پیش رفت و آنها در اولدترافورد تساوی بدون گل گرفتند – البته یونایتد قهرمانی‌اش را پیش از این دیدار مسجل کرده بود – و نیوکاسل هم دوم شد و به لیگ قهرمانان رسید.

اما فصل بعد برای نیوکاسل که عادت به نبرد برای قهرمانی داشت فاجعه‌بار آغاز شد. اندی کول، بازیکن محبوب سابق نیوکاسل تنها گل دیدار دسامبر بین یونایتد و نیوکاسل را زد تا آنها از نبرد قهرمانی دور بیفتند. تساوی آوریل در اولدترافورد هم به کارشان نیامد و در نهایت با رتبه سیزدهم به کار خود پایان دادند.

هنگامی که از فرگوسن در سال 2002 پرسیدند که سخت‌ترین مانعی که مقابل تیمش قرار گرفته چه بوده، او پاسخ داد: «بزرگ‌ترین چالش من مربوط به حالا نیست، مربوط به زمانی می‌شود که لیورپول را از تخت سلطنت لعنتی به کنار زدم.»

او در دورانی یونایتد را به رکورد 18 قهرمانی لیگ – برابر با لیورپول – رساند که لیورپول تنها دو بار به قهرمانی نزدیک شد. یونایتد بی‌تردید در این مدت برتر از آنها بوده است.

اما در طول 19 سال گذشته، فرگوسن هرگز با دالگلیش به عنوان مربی لیورپول رودررو نشده بود. حالا که لیورپول اوضاع مالی متناسب با محبوبیت جهانی‌اش را پیدا کرده، این احتمال وجود دارد که در چند فصل آینده، آنها رقابتی برابر با یونایتد داشته باشند و کمتر کسی دوست دارد این رقابت بدون حضور این دو اسکاتلندی باشد.

mjt10063
06-03-2011, 16:56
یعنی در حد پریمیر لیگ پست دادی مرتضی جان!:31:
دقیقا حرف دل منو زدی.:20:

چاکر داش حسین هم هستیم

بالا خره پریمیر لیگ دیگه

سامان جان واسه کی آمار و ارقام میاری ها اینا همه اگر خون منچستر رو بخورن سیر نمیشن
آمار مگه میبینن

بیخیال داشی
امشب تا اخرین هفته لیگ ما پیروزیم

به قول کوروش کبیر که میگه

پیروزی از آن است

:40::40::40::40::40::40:

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 17:10
ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺑﺒﺎﺯﻩ :ﺩﻱ

pcforlife
06-03-2011, 17:28
مثه اینکه لیورپول یه دیرک از برباتوف خورده! الان هم به نظر میرسه اورلیو مصدم شده...

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

خاک بر سر رادیو! مسابقات کشتی رو زنده گزارش می کنه!!
اورلیو تعویض شد! (تو رقابت برای توپ گیری با اسکولز)

vahidgame
06-03-2011, 17:35
گل اولو لیورپول زد
چه می کنه این سوارز :31:

pcforlife
بر خلاف جریان بازی کویت گل اول رو زد! اه!:41:

30vil
چه گلییییییییییییییییییییییی ییییییییییییی بسیار زیبا:31:

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 17:40
ﺍﻳﻮﻟﻠﻠﻠﻠﻞ .ﺑﺎﺭﻳﻚ

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

yeeeeeessssssssssssssss.....

pcforlife
06-03-2011, 17:40
وای! نه!:41:

L.A.M.P.A.R.D
06-03-2011, 17:41
yeeeeeessssssssssssssss.....

vahidgame
06-03-2011, 17:42
این کویت هم چه گلزن شده!
ای بابا حیف شد ظاهرا قراره منچستر گلبارون بشه! :13::31:
امیدوارم اگه منچستر بد ببازه حداقل برای لیگ قهرمانان با روحیه خراب نره چون اون جا قضیش برای ما فرق داره