PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3تا سوال مبتديانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohamma:D
13-08-2010, 14:37
سلام
دوستان مهندس شبكه به من نابلد كمك كنن
من دوتا آدرس ايميل با پسوورد براي خودم دارم
1-آيا ميشه كاري كرد كه ايميلي كه به يكي از اونا ارسال شده روي ديگري هم كپي بشه يا يه همچين چيزايي:13:

2- ميشه پسوورد ايميلو عوض كرد؟چجوريا؟؟

3-ايميل حذف شده چطوري برميگرده؟؟

ممنونم

mmiladd
13-08-2010, 15:30
سلام
دوستان مهندس شبكه به من نابلد كمك كنن
من دوتا آدرس ايميل با پسوورد براي خودم دارم
1-آيا ميشه كاري كرد كه ايميلي كه به يكي از اونا ارسال شده روي ديگري هم كپي بشه يا يه همچين چيزايي:13:

2- ميشه پسوورد ايميلو عوض كرد؟چجوريا؟؟

3-ايميل حذف شده چطوري برميگرده؟؟

ممنونم

سلام اگه درست فهميده باشم شما مي خواين پسورد خودتون رو عوض كنين كه ان كار به راحتي امكان پذيره

و اين كه اگه ايميل شما حذف بشه تا چند روز تو ققسمت trash مي مونه بهتره به اونجا يه نگاهي بندازين..

joe_satriani
13-08-2010, 17:47
با سلام
دوست عزيزم نگفتيد كه از چه سرويسي استفاده ميكنيد
اما براي پاك كردنش ميتونيد به قسمت setting و يا option ايميلتون بريد و سپس پسورد رو به راحتي عوض كنيد
سوال اولتون هم منظورتون اين هست كه اگه شما ايميلي با نام يك و دو داريد
وقتي ايميلي به يك ارسال ميشه رونوشتش هم به دو ارسال شه اتومات؟
اين امكان نيست

موفق باشيد.

David Jones
13-08-2010, 17:50
منم یه سئوال دارم. چه جوری میتون کامپیوتر خونه رو تبدیل کنم به یکی از کلاینت های کافی نتی که به یه اینترانت وصله ؟

!Plus
13-08-2010, 18:14
منم یه سئوال دارم. چه جوری میتون کامپیوتر خونه رو تبدیل کنم به یکی از کلاینت های کافی نتی که به یه اینترانت وصله ؟

بستگی به کلی چیزا داره...! :27:

ولی این کار دزدیه... و آموزش دزدی هم تو فروم ممنوعه...! :5:

13-08-2010, 23:25
ممنونم
ولي ايميلم از توي تراش پاك شده
چطوري پسوردشو عوض كنم.با عرض شرمندگي
پس نميشه 1رونوشت به صورت اتومات بهم ارسال شه؟؟ چه بد:41:..حتي ايميلي كه خودم ميفرستم هم نميشه به صورت اتو به اين يكي ايميلم ارسال شه؟؟

ENASAP
13-08-2010, 23:43
پس نميشه 1رونوشت به صورت اتومات بهم ارسال شه؟؟ چه بد:41:..حتي ايميلي كه خودم ميفرستم هم نميشه به صورت اتو به اين يكي ايميلم ارسال شه؟؟

اسم اين سرويس اتو فورواردينگ است.:21: بعضي از سرويس هاي ايميل اين امكانش رايگانه و بعضي ها هم بايد هزينه ش رو پرداخت كنيد.:31: از سرويس ايميل چه سايتي استفاده مي كنيد؟ جي ميل؟ ياهو؟ هات ميل؟ لايو؟ ...:46:

mmiladd
14-08-2010, 08:33
براي عوض كردن Password به روش زیر عمل می کنیم :
در صفحه ی Mail Options از منوی سمت چپ گزینه ی Account Information را انتخاب می کنیم ،چون این صفحه مربوط به مشخصات شخصی کاربر می باشد ، برای اطمینان مجددا از کاربر تقاضا می شود کلمه ی عبور خود را وارد نماید
صفحه ای باز می شود که در آن نام ، Id و آدرس پست الکترونیکی کاربر با رنگ قرمز نمایش داده شده اند که این بدان معناست که این گزینه ها قابل تغییر نمی باشند . برای تغییر کلمه ی رمز ، گزینه ی Change Password را انتخاب کرده

صفحه ای باز می گردد که در آن از کاربر می خواهد کلمه ی عبور جاری خود را وارد نموده و سپس Password جدید را انتخاب و وارد نماید و برای اطمیان از صحت رمز یک بار دیگر هم وارد شود و سپس انتخاب گزینه ی Save

............

14-08-2010, 12:15
اسم اين سرويس اتو فورواردينگ است.:21: بعضي از سرويس هاي ايميل اين امكانش رايگانه و بعضي ها هم بايد هزينه ش رو پرداخت كنيد.:31: از سرويس ايميل چه سايتي استفاده مي كنيد؟ جي ميل؟ ياهو؟ هات ميل؟ لايو؟ ...:46:

هردوتاش ياهوئه
حالا ميشه يا نه؟
اگه يكيش جيميل باشه چطور؟؟

joe_satriani
14-08-2010, 17:26
هردوتاش ياهوئه
حالا ميشه يا نه؟

با سلام
معمولا اگه هم همچين امكاني باشه واسه ايميل سنترهاي معروف پولي هست
بازم دوستمون كه ميدونن راهنمايي كنن

موفق باشيد.

ENASAP
15-08-2010, 08:46
هردوتاش ياهوئه
حالا ميشه يا نه؟

توي جي ميل ابتدا روي گزينه ي Settings كليك كرده سپس روي تب Forwarding and POP/IMAP كليك نماييد. روي دكمه ي Add a forwarding address كليك كرده و در مرحله ي بعد آدرس ايميل مقصد را وارد كرده Next و OK نماييد. حالا يك ايميل حاوي confirmation code به آدرس مقصد ارسال شده است. ايميل مقصد را باز كرده و روي لينكي كه براتون فرستاده شده كليك كنيد.
در نهايت به ايميل مبدا برگرديد. وارد Settings شده و روي تب Forwarding and POP/IMAP كليك نماييد. در اين قسمت با انتخاب گزينه Forward a copy of incoming mail to مي توانيد اين سرويس را فعال كنيد. همچنين مي توانيد مشخص كنيد كه ايميل دريافتي بعد از فوروارد پاك شده، آرشيو شده، علامت خورده و ... شود. :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در مورد سايت ياهو: شما ابتدا بايستي براي ساخت ايميل خود از دامنه UK اين سايت اقدام نماييد كه در آن صورت ايميل شما بصورت username@yahoo.co.uk در خواهد آمد. براي ساخت اين ايميل بايد به سايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برويد.
وارد ايميل خود شده و از Options و بعد Mail Options برويد. در قسمت POP & Forwarding مي توانيد اين سرويس را هم در سايت ياهو فعال كنيد.
در دامنه COM سايت ياهو تا آنجا كه بنده اطلاع دارم اين سرويس رايگان نبوده و بايستي اكانت ياهوي خود را به Yahoo! Mail Plus ارتقاء دهيد.
اكانت UK با اكانت COM فرقي نداشته و فقط آدرس ايميل شما بصورت username@yahoo.co.uk در خواهد آمد بعلاوه اينكه دو سرويس ارزشمند POP3 و Forwarding هم رايگان مي باشد.:21:
موفق باشيد.