PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین قرص برای حساسیت فصلی چیه ؟

MOHAMMAD2010
13-08-2010, 13:37
سلام
والا من فصل پاییز میشه حساسیتم شروع میشه ( البته از اولای شهریور تا آبان این حساسیت باهامه ! )
قبلا از قرص آنتی هیستامین استفاده میکردم ( روش نوشته بود آنتی هیستامین دکونژستانت ) استفاده میکردم قرص قوی بود و حساسیت رو از بین میبرد ولی یه مشکل بزرگ داره اونم اینه به شدت خواب آوره و چون من سر کلاس دانشگاه میرم دیگه هیچی ...
بعد رفتم از قرص ستیریزین استفاده کردم این قزص مشکل قرص قبلی رو نداره ولی مثل اون قوی نیست و حساسیت رو بر طرف نمیکنه
میخواستم از دوستان بپرسم کسی قرصی رو نمیشناسه که هم قوی باشه هم خواب آور نباشه ؟
ممنون

oranoos2007
13-08-2010, 13:50
سلام
حساسیت نمیشه با قرص درمان کرد و من هم مثل شما البته حساسیت من بهار تا پایان تابستان است و زمستان هم که سرمامیخورم و درنتیجه کل سال علائم سرماخوردگی را دارم البته امسال گوش شیطان کر خوب بودم شاید بخاطر اینکه امسال زمستان رکورد شکنی کردم و یک 3 یا4 باری رو پشت سرهم سرماخوردم از نوع شدید که با آنتی بیوتیک های خیلی قوی خوب شدم همون آنتی بیوتیک ها عفونت های کهنه بدن که شاید باعث حساسیت هم می شد و اون تشدید می کرد نسبتا بهبود بخشید و امسال تابستان خداروشکر خوب بودم ، یکی از دوستان به من پیشنهاد دادکه به انجمن تخصصی آلرژی تهران برم که اونم 5 صبح باید بروی نوبت بگیری و درمان دراز مدت داره ولی خوب تاثیر گذاره دوستم که رفته الان خیلی بهتر شده ولی طول درمان یک چند ماهی میشه و باید درمان جدی بگیری و یک وقت می خواهد که این ما نداریم چون باید وقت بگذاری
من به شما پیشنهاد می کنم به آنجا یک سری بزنید ضرری ندارد

MOHAMMAD2010
13-08-2010, 13:53
سلام
حساسیت نمیشه با قرص درمان کرد و من هم مثل شما البته حساسیت من بهار تا پایان تابستان است و زمستان هم که سرمامیخورم و درنتیجه کل سال علائم سرماخوردگی را دارم البته امسال گوش شیطان کر خوب بودم شاید بخاطر اینکه امسال زمستان رکورد شکنی کردم و یک 3 یا4 باری رو پشت سرهم سرماخوردم از نوع شدید که با آنتی بیوتیک های خیلی قوی خوب شدم همون آنتی بیوتیک ها عفونت های کهنه بدن که شاید باعث حساسیت هم می شد و اون تشدید می کرد نسبتا بهبود بخشید و امسال تابستان خداروشکر خوب بودم ، یکی از دوستان به من پیشنهاد دادکه به انجمن تخصصی آلرژی تهران برم که اونم 5 صبح باید بروی نوبت بگیری و درمان دراز مدت داره ولی خوب تاثیر گذاره دوستم که رفته الان خیلی بهتر شده ولی طول درمان یک چند ماهی میشه و باید درمان جدی بگیری و یک وقت می خواهد که این ما نداریم چون باید وقت بگذاری
من به شما پیشنهاد می کنم به آنجا یک سری بزنید ضرری ندارد

مرسی دوست عزیز
حساسیت من اونقدرا شدید نیست ( بعضیا واقعا شدیده )
با همین قرص کامل حل میشه
فقط خواستم یه قرص باشه که اون ویژگی رو که من میخوام داشته باشه

oranoos2007
13-08-2010, 13:58
چرا از آمپول استفاده نمی کنی یک چند ماهی حالت خوب می کنه و نیازی به خوردن قرص هم نیست فکر می کنم سه ماه یک بار این آمپول می زنند و تا سه ماه راحتی ،البته با پزشک مشورت کنی بهتره

قله بلند
13-08-2010, 14:26
سلام. انجمن تخصصی آلرژی تهران با کلینیک آلرژی تهران فرق می کنه؟ ادرس این انجمن کجاست؟

oranoos2007
13-08-2010, 14:36
سلام. انجمن تخصصی آلرژی تهران با کلینیک آلرژی تهران فرق می کنه؟ ادرس این انجمن کجاست؟
سلام
نه فکر می کنم همون باشه آدرس دقیق نمی دونم می تونم براتون بپرسم

Old_Chater
13-08-2010, 15:16
بخور اكاليپتوس خيلي عاليه هيچ عوارضي نداره

oranoos2007
13-08-2010, 16:05
بخور اكاليپتوس خيلي عاليه هيچ عوارضي نداره
سلام
راست میگه برادر من هم که حساسیت شدید داشت چهل روز بخور اکالیپتوس داشت خیلی عالی بود و خیلی تاثیر خوبی روش داشت الان مشکلی نداره

Rainy eye
13-08-2010, 16:09
مرسی دوست عزیز
حساسیت من اونقدرا شدید نیست ( بعضیا واقعا شدیده )
با همین قرص کامل حل میشه
فقط خواستم یه قرص باشه که اون ویژگی رو که من میخوام داشته باشه

این قرص هنوز ساخته نشده!!!!:27:
بهترینش همون ستیریزنه، اگه آلرژی شدید ندارین روزی یه نصفه قرص هم زیاده!!!!! البته اگه هرروز استفاده بشه!!!اگه وقتی علائم آلرژی شروع میشه استفاده کنی انتظار داشته باشی اثر داشته باشه نداره...باید مداوم باشه...
من تا روزی 3 تا هم خوردم هیچ اتفاقی واسم نیوفتاده ،نه خواب آلودگی و نه مشکل دیگه ای!!!!البته اسپری فلیکسونایز هم دارم...یه جورایی مکمل همدیگه هستن
خود این اسپری تا چندروز باعث آلرژی میشه

آدرسش فلسطینه...البته من جای شما باشم پامو هیچ وقت تو این کلینیک نمیزارم!!!! :27:

oranoos2007
13-08-2010, 16:17
آدرسش فلسطینه...البته من جای شما باشم پامو هیچ وقت تو این کلینیک نمیزارم!!!! :27:[/QUOTE]
چرا پاتون انونجا نمیزارید مگه اونجا چطوریه؟

MOHAMMAD2010
13-08-2010, 16:22
ممنون از همه دوستان
فکر کنم باید از همون ستیریزین استفاده کنم !
این اكاليپتوس که گفتی قرصه ؟ آخه اسم یه درختم هست :31:

Life24
13-08-2010, 16:23
لوراتادین هم خوبه.
یک اسپری هستش خارجکی هست
به دکتر بگو برت مینویسه میزنی تو دماغ چیز خوبیه

oranoos2007
13-08-2010, 16:30
ممنون از همه دوستان
این اكاليپتوس که گفتی قرصه ؟ آخه اسم یه درختم هست :31:
همون برگ درخت اکالیپتوس که بوسیله دستگاه بخور میتونی بخوربدی ولی جدی میگم خیلی خوبه چون نتیجه اون روی برادرم مشاهده کردم روزی یک بار بخور بده

D o l f i n
13-08-2010, 16:31
من که الان روزی 5 تا قرص رو با هم میخورم من از بهار شروع میشه تا آخر تابستان امسال خیلی شدید شده
موندم چیکار کنم

oranoos2007
13-08-2010, 16:37
من که الان روزی 5 تا قرص رو با هم میخورم من از بهار شروع میشه تا آخر تابستان امسال خیلی شدید شده
موندم چیکار کنم
همون بخور اکالیپتوس تا حدود یکماه روزی یکبار استشمام کن به نظر من خیلی خوبه منم هرسال مثل شما از اول بهار تاپایان تابستان ادامه داره ولی امسال بخاطر آنتی بیوتیک هایی که به خاطر سرماخوردگی های پی در پی استفاده کردم خیلی بهترم کرد و دیگه مثل هرسال عطسه های زیاد ندارم
یک پیشنهاد دیگه جلوی باد مستقیم کولر هرگز نخوابید چون خیلی بد تر میکنه و اگر میخوابید حتما یک پارچه مقابل صورت خود قراردهید

قله بلند
13-08-2010, 16:52
سلام
بخور اكاليپتوس در ضدعفوني كردن مجاري تنفسي مفيد است و از بخور برگ‌هاي اكاليپتوس مي‌توان براي درمان التهاب غشاء مخاطي و ضدعفوني كردن مجاري تنفسي استفاده كرد.
اكاليپتوس در برونشيت‌هاي ساده يا عفوني كه با خروج خلط فراوان همراه است، نتيجه مطلوبي دارد.
اين گياه براي درمان التهاب سينه، ريه‌ها، بيني و گلو استفاده مي‌شود و مي‌تواند برخي از گونه‌هاي باكتري و همچنين برخي از انواع قارچ‌ها را از بين ببرد.
روغن اين گياه اگر استعمال موضعي داشته باشد، سمي نيست؛ اما نبايد از اين گياه براي مصارف داخلي استفاده كرد.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا به نظر شما حساسیت و اكاليپتوس چقدر می تونن به هم مرتبط باشن؟

Rainy eye
13-08-2010, 17:53
ممنون از همه دوستان
این اكاليپتوس که گفتی قرصه ؟ آخه اسم یه درختم هست

اکالیپتوس شربت بخورش هست...
آلرژی شما اگه خفیفه بهتره درمانش کنی تا بدتر نشده...
من از بچگی آلرژی داشتم ولی چون علائمشو نداشتم درمانش نکردم،همیشه به خاطر سینوزیت دارو مصرف کردم که مثلاً الرژی هم خوب بشه!!!
گفتن 18 سالگی خود به خود خوب میشه ولی نشد...از اون سن دقیقاً بدتر شد!!!!
بهترین راهش اینه که به یه متخصص گوش و حلق وبینی که آندوسکوپیه سینوس هم انجام میده مراجعه کنی که تحت نظر باشی ...
.................................................. .................
کلینیک آلرژی هم نرید که شونصد نوع آلرژن بهتون تزریق میکنن ،دستتون سوراخ میشه کلاً!!!!
پزشک خوب باشه همه اینا رو تشخیص میده...

حالا به نظر شما حساسیت و اكاليپتوس چقدر می تونن به هم مرتبط باشن؟

تقریباً تو درمانش هیچ ربطی نداره...!!!!تازه شاید به عنوان یه الرژن عمل کنه و آلرژی رو بدتر کنه!!!
ولی چون ترشحات آلرژیکی تو مجاری هست بخور باعث میشه که اینا راحت تر خارج بشن و یه ذره احساس راحتی کنی!!! البته اگه شدید باشه نهایتاً یک ساعت اثر داره...!!!غاز چروندی!!!:27:
روشایی که خودم امتحان کردم و خوب بوده جویدن آدامس تند مثلاً همون اکالیپتوس خیلی خوبه،دوش آب داغ داغ هم بد نیست!!!!
واسه پیشگیری هم استفاده نکردن از عطر و آلرژنای دیگه مثه وایتکس ،سیگار،کولر آبی، دستمال کاغذی ، گرد وخاک، ماسک یه بار مصرف ، تشک وبالش غیر استانداردو ...هستش...البته ماسک خوبه ها ولی قبلش باید شستشو بشه...

MOHAMMAD2010
13-08-2010, 18:43
آقا من جوابمو گرفتم
اینقد دیگه راه حل های گنده گنده پیشنهاد ندین ( خوبه گفتیم فقط یه حساسیت کوچولو اگه اینجا یه مریضی بگیم داریم که میگن یا باید عمل کنی یا میمیری ! )
ممنون از همگی

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

آقا من جوابمو گرفتم
اینقد دیگه راه حل های گنده گنده پیشنهاد ندین ( خوبه گفتیم فقط یه حساسیت کوچولو اگه اینجا یه مریضی بگیم داریم که میگن یا باید عمل کنی یا میمیری ! )
ممنون از همگی

majid_sd2009
13-08-2010, 22:33
من دوستم حساسیت شدید داره.
اونقدر عطسه میکرد که از دهنش خون میومد.
هر سه چهار روزی یکدونه ستیریزن میخورد خوب خوب میشد.
قیمتشم 200 یا 300 هست.

Old_Chater
13-08-2010, 23:37
حالا به نظر شما حساسیت و اكاليپتوس چقدر می تونن به هم مرتبط باشن

عزيزم شما هم مث بيشتر پزشكاي اينجا رو خونده هاتون بيشتر تاكييد ميكنين در صورتي كه تجربه خيلي قوي تره...دنبالش باش

قله بلند
14-08-2010, 14:10
عزيزم شما هم مث بيشتر پزشكاي اينجا رو خونده هاتون بيشتر تاكييد ميكنين در صورتي كه تجربه خيلي قوي تره...دنبالش باش

سلام
من با تجربه موافقم ولی با یه چیز دیگه هم موافقم که شاید نشه یه مورد تجربه ای رو برای دیگری هم تجویز کرد.یه خاطره می گم:
یه خانمی یه قرص خواب آور می خورد که اصلاً خمی به ابروش نمی یومد. یعنی انگار نه انگار که ایشون این قرص رو می خوره. دوستش یه مشکل مشابهی براش پیش اومده بود و همین قرصی رو که می خورد بهش پیشنهاد داد. این، قرص رو خورد و تا دور روز مثل منگها بود. سرکار هم می رفت، دیگه خودتون بخونید تا آخرش چی شد!!!!
بدن خانم اولی با بدن خانم دومی فرق می کرد. برای اولی، اون قرص مثل آب خوردن بود ولی برای دومی....بدن با بدن فرق می کنه.
حالا این بحث داروهای شیمیایی هست، شاید برای داروهای گیاهی هم همین صدق کنه ولی با درجات متفاوت. چون راز این گیاهان آگاهی نداریم، نمی تونیم دقیقاً مواردی که ممکنه پیش بیاد رو بگیم. مثلاً داروهای گیاهی هم اینگونه نیست که یک نسخه برای همه باشه. ممکنه چند تا نسخه رو یک نفر باید امتحان بکنه تا ببینه کدومیک اثر می گذاره.
تا حالا هر چی گفتم، بند به یه خاطره کردم یعنی چیزی رو که دیدم یا حس کردم و چیزی رو که ندونم، مطلبش رو می گذارم و همینگونه سوال می کنم: حالا به نظر شما حساسیت و اكاليپتوس چقدر می تونن به هم مرتبط باشن؟

oranoos2007
14-08-2010, 14:31
[QUOTE=قله بلند;5275686]سلام
من با تجربه موافقم ولی با یه چیز دیگه هم موافقم که شاید نشه یه مورد تجربه ای رو برای دیگری هم تجویز کرد.یه خاطره می گم:

دوست عزیز اینجا هرکی هر چی می گه براساس تجربیات است هیچکس نظر و راه درمان صددرصد را ارائه نمی دهد اگر هرکس هم نظری بدهد صرفا جهت آگاهی است و درنهایت این نکته را یادآوری می کنند که با پزشک مشورت کن و خودسرانه کاری را انجام ندهند و در باره این موضوع هم صدق می کند

قله بلند
14-08-2010, 15:19
[QUOTE]سلام
دوست عزیز اینجا هرکی هر چی می گه براساس تجربیات است هیچکس نظر و راه درمان صددرصد را ارائه نمی دهد اگر هرکس هم نظری بدهد صرفا جهت آگاهی است و درنهایت این نکته را یادآوری می کنند که با پزشک مشورت کن و خودسرانه کاری را انجام ندهند و در باره این موضوع هم صدق می کند

من که چیزی نگفتم و مثل شما نطرم رو دادم.

morsadr
14-08-2010, 16:29
دوستان عزیز پزشکی یک علم آکادمیک دقیق می باشد و تجربی نیست :41:

Neda007
14-08-2010, 16:52
منم حساسيت فصلي دارم. اوايل فقط تابستونا بود ولي الان فقط زمستونا راحتم. ولي يه 3 سالي ميشه كه اسپري بيني كرومولين مصرف مي كنم هيچ عارضه اي هم نداره .مامان و خواهر و چند تا از دوستامم هم اين مشكل رو داشتن اونا هم از اين اسپري استفاده مي كنن.

shab_2008
14-08-2010, 19:19
سلام

من حساسیت دارم ولی نه فصلی بلکه سالی هست!!:31:

روز یا شب پاییز یا بهار یا تابستون و زمستون نداره و هر موقع که بگید رگه عطسم میگیره و دماغم در حده پارااولمپیک کیپ میشه!!

حتی نصف شب که خوابم یهو عطسم میگیره و تا صبح خوابم نمیبره!

همه جور دارویی هم مصرف کردم ولی به نظرم این درد درمون نداره و بهترین راه حلش همون قرص های لروتادین و سیتریزین هست!

البته من توی یه سایت خارجی خوندم که طب سوزنی هم اثر بخشی جادویی روی حساسیت میتونه داشته باشه ولی تا حالا قسمت نشده انجامش بدم!!:31:

حالا نظره دوستان درباره طب سوزنی چیه؟

morsadr
15-08-2010, 09:28
سلام

من حساسیت دارم ولی نه فصلی بلکه سالی هست!!:31:

روز یا شب پاییز یا بهار یا تابستون و زمستون نداره و هر موقع که بگید رگه عطسم میگیره و دماغم در حده پارااولمپیک کیپ میشه!!

حتی نصف شب که خوابم یهو عطسم میگیره و تا صبح خوابم نمیبره!

همه جور دارویی هم مصرف کردم ولی به نظرم این درد درمون نداره و بهترین راه حلش همون قرص های لروتادین و سیتریزین هست!

البته من توی یه سایت خارجی خوندم که طب سوزنی هم اثر بخشی جادویی روی حساسیت میتونه داشته باشه ولی تا حالا قسمت نشده انجامش بدم!!:31:

حالا نظره دوستان درباره طب سوزنی چیه؟

شما سعی کنید ببنید می تونید عامل حساسیت را پیدا کنید ؟
درمان اصلی حساسیت دوری از عامل حساسیت زا می باشد . :40:

t2download
15-10-2016, 20:27
سلام دوستان من کلینیک آلرژی تهران میروم و آدرس تهران طالقانی بین فلسطین و چهار راه فلسطین هست .
۱۲ سال پیش رفتم و تست آلرژی دادم ۴۸ ماه آلرژی زا آلرژن بهتون دو بازو و ساعت تزریق میشه و هر کدام قرمز بشه به اون ماده آارژی دارید .
و روز اول گفتند ۳ الی ۴ سال زمان بر هست و بعد ۳ سال بهبودی کامل حاصل شد و سال چهارم تثبیت کرد .
و من مشکلم مشکل خشکی گلو ۲۴ ساعته خارش سوزش مشکل تنفس گلو ووو خلط پشت حلق آبریزش ووو و ۱۰ ماه اهواز هر متخصص رفتم فایده نداشت ...و بعد ۴ سال واکسن زدن ۵ سال کاملأ خوب شدم بدون رعایت پرهیز غذایی ووو و پارسال بعد پنج سال باز خفیف تر شروع شد همون موقع هم گفتند باید شهر و کارت رو تغییر بدهی چون ژن تو بدنت هست شرایطشو داری بمونی شاید برگرده و اهوازم و اینجا آلودگی و خاک هست و خودم شاغل شرکت فولادم بدتر ..
و الان خشکی خارش سوزش و خلط پشت حلق دلرم و گاهی التهاب و تنفس ...
و با مصرف دارو ها و واکسن ها مشکل معده هم پیدا کردم شدید و از بس نخوردم ۱۷ کیلو کم کرده ام و از دیروز از بس اسپری بینی مصرف کردم از بینی خون میاد و حلق شده پره مویرگ های برجسته و یکی چند روز پیش پاره شد و الان نمیدونم چه کنم و ممنوعم کردند مصرف آمپول کورتون و اسپری بینی ..
و فقط سیتریزین و مونته لوکاست و تلفست ۱۲۰ میخورم ....
رژیم هم گرفتم نمیدونم چه کنم ....

t2download
15-10-2016, 20:32
در ضمن نه بیمه تکمیلی و نه تأمین اجتماعی هیچ هزینه ای حتی آزمایشات کلینیک رو متقبل نمیشود ...
بیمه آسیا تکمیلی ...
آلرژیت کم باشه هر سه ماه هزینه تنها واکسن میشه ۳۴۰ هزار طبق قیمت سال ۹۵ نیمه اول
اگر آلرژیت زیاد باشه هزینه سه ماهه ۶۸۰ هزار تومان
تست تنفس ۹۰ هزار طبق سال ۹۴ ....
همه چیز آزاد و شامل هیچ بیمه ای نیست ...
و هر سه روز واکسن و فاصله هر دوره بیشتر میشود و من الان دوره سوم هستم ماه نهم فاصله هر ۷ روز دو واکسن در دو بازو ..

t2download
15-10-2016, 20:34
دوستان لطفأ یک دستگاه تصفیه هوای خوب بهم معرفی کنید زیر یک میلیون ... با تشکر ..

t2download
21-06-2017, 12:59
سلام دوستان کسی راهنمایی نمی کنه برای خرید دستگاه تصفیه هوا . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])