PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کرک نرم افزار

omid405
13-08-2010, 11:43
سلام.

من نرم افزار Acoustica.CDDVD.Label.Maker.3.33 رو یکبار با سریال ساز ی که با خود نرم افزار بود کرک کردم. چند روز پیش به نت وصل بودم. این نرم افزارم باز کردم. بعد پیغام داد نرم افزار ریجیستر نیست و exp شد. و دیگه سریال رو قبول نکرد. پاک کردم و دوباره نصب کردم .بازم نشد. لطفا راهنماییم کنید چیکارش کنم. ,??? ویندوزمم 7 هست.

payan_zaman
13-08-2010, 20:14
سلام.

من نرم افزار Acoustica.CDDVD.Label.Maker.3.33 رو یکبار با سریال ساز ی که با خود نرم افزار بود کرک کردم. چند روز پیش به نت وصل بودم. این نرم افزارم باز کردم. بعد پیغام داد نرم افزار ریجیستر نیست و exp شد. و دیگه سریال رو قبول نکرد. پاک کردم و دوباره نصب کردم .بازم نشد. لطفا راهنماییم کنید چیکارش کنم. ,??? ویندوزمم 7 هست.

دلیلش اینه که شما هنگام استاده از نرم افزار Online بودی و این کار باعث میشه نرم افزار سریالو از طریق اینترنت و سرور شرکت سازنده تست کنه و سریال اگر کرک شده باشه باطل کنه . تو رجیستری نام نرم افزار رو جستجو کن هرچی پیدا کردی پاک کن شاید مشکل رفع شد اگر نه باید از یک نسخه دیگه این نرم افزار استفاده کنی یا باید ویندوز رو عوض کنی چرا که معلوم نیست اطلاعات رو در کجا و به چه شکل ذخیره کرده. برای جولوگیری از بروز همچین مشکلی باید از یک فایروال استفاده کنی و جلوی اتصال نرم افزار با اینترنت رو بگیری