PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت تی وی من winfast 2000 هست که ........

Venus
26-04-2006, 21:41
با سلام
کارت تی وی من winfast 2000 هست که در حال حاضر کابل خروجی او ن 2 تا از پیناش شکسته از 9 تا کابل گرافیکم رو که بهش وصل می کنم مونو می خونه چیکار کنم تا حالا که گیرم نیومده . کی داره اضافه؟؟!!! :blush: نیازمند هرگونه راهنمایی هستیم :)

Venus
27-04-2006, 12:17
:blink: :blink: :blink: نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

Venus
28-04-2006, 09:41
ممنون از راهنمایهای نامرئیتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
28-04-2006, 11:58
با سلام
کارت تی وی من winfast 2000 هست که در حال حاضر کابل خروجی او ن 2 تا از پیناش شکسته از 9 تا کابل گرافیکم رو که بهش وصل می کنم مونو می خونه چیکار کنم تا حالا که گیرم نیومده . کی داره اضافه؟؟!!! :blush: نیازمند هرگونه راهنمایی هستیم :)سوالت رو نمی فهمم.

bshahab
28-04-2006, 12:23
با سلام
کارت تی وی من winfast 2000 هست که در حال حاضر کابل خروجی او ن 2 تا از پیناش شکسته از 9 تا کابل گرافیکم رو که بهش وصل می کنم مونو می خونه چیکار کنم تا حالا که گیرم نیومده . کی داره اضافه؟؟!!! :blush: نیازمند هرگونه راهنمایی هستیم :)
man be soorate fingilish tarjomem mikonam!!!:
ba salam,carte tv man modele winfast 2000 hast ke dar hale hazer az 9 ta pine kable khoroojie oon 2 tash shekaste,vaghti cable geraficam ro behesh vasl mikonam be soorate MONO mikhoone(na sterio)chi kar konam?kasi azafe dare??
chalangarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hastam dar khedmatre shoma.ye dafe hese chalangarim gol kard

Venus
28-04-2006, 12:47
کارت کپچر داری 1 فیش خروجی هست این فیش یه سرش می خوره به کپچر که توشو که نیگاه کنی 9 تا پین می بینی که مال من به خاطر اشتباه بعضیها 2 تاش شکسته و 1 سر دیگش 4 تا سیم ازش خارج میشه که 3 تاش می خوره به ----- به رنگهای زرد و سفید و قرمز و 1 دونه دیگش که بهش کاری نداریم . حالا من دنبال این رابطم تا حالا که گیرم نیومده
1. ایا میشه دل و رودشو ریخت بیرون و لحیمش کرد ؟
2. تو شیراز کجا گیرم میاد کسی میدونه ؟
3. اگه بخوام از فیش خروجی کارت گرافیکم که Geeforce 6600 هست استفاده کنم می شه اما صداش مونو هست نه استریو . راهی داره؟

دیگه از این واضح تر نمیتونم توضیح بدم :blink: چون همرو گفتم و حالا منتظر یاریه سبزتان هستیم!!!! :)

Mirage
28-04-2006, 15:06
+ + -- + +
+ + + + +
فیشش این شکلیه

یدونه عکس ازش بزار یا سایتش رو بگو توی سایتش یک نگاهی بکنیم چه شکلیه!

Venus
28-04-2006, 19:16
با با تو هم منو خفه کردی و 1 جواب درس ندادی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این شکلی:
++
++++
+++
افتاد الان . چیز دیگه ای لازم نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
29-04-2006, 00:19
اگه اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که باید بگم 6 پایه هست نه 9 پایه

برای تعمیرش یک دونه تبدیل صفحه کلید قدیمی به PS2 بخر
سر صفحه کلید قدیمی رو ببر سر فیش کارت تیوی رو هم ببر بعد به هم لحیم کن

Mirage
29-04-2006, 00:27
اگه اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که باید بگم 6 پایه هست نه 9 پایه

برای تعمیرش یک دونه تبدیل صفحه کلید قدیمی به PS2 بخر
سر صفحه کلید قدیمی رو ببر سر فیش کارت تیوی رو هم ببر بعد به هم لحیم کنیا اینکه یک موس، صفحه کلید، ... خراب یا ارزون بخر بعد سیمش رو جدا کن

Venus
29-04-2006, 13:27
نه عزیز جان
این هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که توشو نیگاه میکنم 9 تاس

Mirage
29-04-2006, 18:25
نه عزیز جان
این هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که توشو نیگاه میکنم 9 تاسنمي فهمم فيشت چه شكليه

اگر مطمئني كه حتما 9 تايي فكر كنم شبيه فيش خروجي براي Sega باشه.
يك امتحاني بكن برو در مغازه ببين عين هم هستن يا نه