PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا برخي از كارت هاي TV و كپچر در مادربردهاي جديد بدرستي كار نمي كنند و يا صدا ندارند؟

masood68a
12-08-2010, 12:44
ابتدا به اين نكته توجه داشته باشيد كه مادربردهاي جديد داراي صداي پيشرفته HD هستند و با مادربردهاي قديم كه داراي صداي AC97 بودند فرق مي كنند. در صداي HD برخي از گرينه ها فقط در ويندوز ويستا فعال هستند و برخي از كارت هاي كپچر قديمي قابل استفاده برروي صداي HD نيستند. همچنين مطمئن شويد كه آيا كارت كپچر شما درايور و نرم افزار جديد ارائه كرده است يا خير؟

با توجه به نكات ذكر شده در بالا راهكار زير را انجام دهيد:
- ابتدا وارد “Open Volume Control” شويد و سپس برروي Options --> Properties كليك كنيد.
- در پنجره اي كه باز مي شود قسمت “Show the following volume controls” تمامي گزينه ها را تيك بزنيد و برروي OK كليك كنيد.
- هم اكنون پنجره تنظيمات صدا باز مي شود. در اين قسمت تمامي صداهايي را كه فعال هستند تا انتها زياد كرده و دقت كنيد كه گزينه Mute در زير تنظيمات صدا تيك نداشته باشد.(هيچكدام از صداها قطع نباشد)
- دوباره وارد گزينه Options --> Properties شويد و اين بار در قسمت “Mixer Device” گزينه “Realtek HD Audio Input” را انتخاب كنيد.
- تمامي اعمالي كه در بالا انجام داديد را نيز براي اين قسمت انجام دهيد.
خواهيد ديد كه مشكل شما برطرف شده است و صداي كارت كپچر شما شنيده خواهد شد.:8:

AFSORDEH
27-01-2011, 12:21
كارت TV من روي سيستم قبليم خوب بود...
الان سيستمم رو عوض كردم ..................

در هنگام نصب چنين اخطاري ظاهر مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(از نرم افزارهاي ديگه هم كه استفاده مي كنم اخطار ديگه اي در حين انجام تنظيمات ظاهر مي شود.)

كارت TV من MICROSIM هست. :20:

بله ، در تنظيمات نرم افزار هم قبلا گزينه ي AC97 وجود داشت ولي الان HD هست.

آيا براي اين راه حلي وجود ندارد؟:13:

.

AFSORDEH
27-01-2011, 18:26
:41::41::41:

كارت رو ديگه اصلا نميشناسه.......:41:

(Un Know device)

از ويندوز XP استفاده مي كنم، يعني ممكنه در ويندوزهاي ديگه چنين مشكلي رو نداشته باشه؟ :41:

AFSORDEH
28-01-2011, 10:48
..............................

tmi
01-02-2011, 20:27
کارت snazzi من در 7 صدا ندارد . تصویر هست اما صدا نیست. manege درایورها نصب است. مشکل اسپیکرو سیمو قعطی این چیزا نیست؟
کمک.................:41:

jamshimi
03-02-2011, 09:19
کارت snazzi من در 7 صدا ندارد . تصویر هست اما صدا نیست. manege درایورها نصب است. مشکل اسپیکرو سیمو قعطی این چیزا نیست؟
کمک.................:41:
سلام دوست من
من یه کارت اسنازی دارم که توی سون اصلا نصب نمیشه .میتونی بهم کمک کنی که چه جوری توی سون نصبش کردی.آخه درایور هاش برای سون نیومده حتی توی سایت خود شرکتش نیز وجود نداره.ممنون میشم کمکم کنی

با سپاس

vvc
07-02-2011, 18:13
سلام دوستان
منم کارت تی وی با ویدوز سون مشکل داره و صدا رو نمیشناسه
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه :5:

AFSORDEH
07-02-2011, 19:34
:41:
من (با توجه به پست اول) به ويندوز 7 و ويستا اميد داشتم كه كارت تي وي منو بشناسه كه ويندوز 7 هم ظاهرا .اين طور كه دوستان مي گن.......:41:

در ويندوز XP هم كه...: