PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایمن ترین خودرو تا سقف 60ملیون ؟؟؟

negar13
11-08-2010, 00:32
سلام دوستان
تا 60 ملیون کدوم خودرو ایمنی بیشتری داره ؟؟؟ ایمنی ایمنی ایمنی خیلی برام مهمه

یادم رفت بگم از آزرا خوشم نمیاد
ممنون :11:

armin_punisher6
11-08-2010, 10:48
دوست من اگه از بابت ایمنی میگی سوناتا واقعا ایمنه.بابت سواری هم میگی 6 سیلندرش ماشین خیلی خوبیه.

MoHaMaD ZaNd
11-08-2010, 11:43
دوست گلم خودروهای توی این رنج قیمت همگی واقعا ایمن هستن !
شما به جز ایمنی چه انتظار دیگه ای از ماشین دارین ؟

ehsan_old
11-08-2010, 11:46
سلام دوستان
تا 60 ملیون کدوم خودرو ایمنی بیشتری داره ؟؟؟ ایمنی ایمنی ایمنی خیلی برام مهمه

یادم رفت بگم از آزرا خوشم نمیاد
ممنون :11:

new C5 پنج ستاره کامل رو تو سایت Euro NCAP داره و تو ایران تا این رنج قیمت، ایمن ترین هست.

MoHaMaD ZaNd
11-08-2010, 14:05
new C5 پنج ستاره کامل رو تو سایت Euro NCAP داره و تو ایران تا این رنج قیمت، ایمن ترین هست.دوست گلم مطمئنی ایمن ترین ماشینه ؟
هزار تا ماشین توی این رنج قیمت ( تازه کمتر ) هستن که 5 ستاره کامل ایمنی رو گرفتن !

negar13
11-08-2010, 16:30
ممنون از همه دوستان

فاکتور های بعدی رو اگه بخوام در نظر بگیرم
راحتی در رانندگی،نرمی و روانی،امکانات بشتر . در ضمن دنده اتوماتیک با مزاجم بیشتر خوش میاد
ظاهر هم که یه خورده سلیقه ای هستش
مصرف سوخت کمتر هم فراموش نشه
TOYOTA CAMRY ازش خیلی تعریف شنیدم ولی باهاش رانندگی نکردم . ایمنی و پایدرای و مشخصت دیگه اش دوستانی که تست کردن در اختیار میذارین؟؟

به نظر میاد C5 اتخاب خوبی باشه اما چرا قدرتش کمه؟؟ من اهل سرعت زیاد نیستم و خوب قدرت زیاد به دردم نمیخوره ولی خوب عقل آدمی میگه حالا که دارم میگیرم چرا بهترشو نگیرم به نظرتون قدرت ماشین رو فدای امنی بکنم؟؟؟ در مقایسه با کمری و سوناتا

اگه یه کم کم تر خرج کنیم نظرتون در مورد ایمنی کیا سراتو جدید چیه ظاهرش که خیلی خیلی جذابه ؟؟؟

من ظاهر MAZDA 3 رو دوست دارم اما نمیدونم خودروی ایمنی هستش یا نه با توجه اینکه قیمت خیلی پایین تر مناسب تری هم داره آیا میشه از نظر ایمنی اون رو با سوناتا ویا C5 مقایسه کرد ؟؟

منتظر جواب هاتون

farshad bugatti
11-08-2010, 16:58
راحتی در رانندگی،نرمی و روانی،امکانات بشتر . در ضمن دنده اتوماتیک با مزاجم بیشتر خوش میاد
ظاهر هم که یه خورده سلیقه ای هستش
مصرف سوخت کمتر هم فراموش نشه

با توجه به انتظاراتی که شما دارید من الان یه مقایسه کوچیک بین گزینه هاتون میکنم تا خودتون تصمیم بگیرید...
سوناتا( 2008 -2009 ) راحتی در رانندگیش به کمری نمیرسه - تو نرمی و روانی به کمری نمیرسه - امکاناتش تقریبا برابره اما مدل 2009 سوناتا کمی اقتصادی تره - تو مصرف سوخت هم سوناتا و کمری زیاد با هم فرقی ندارن یعنی تفاوتشون
اونقدر محسوس نیست.

TOYOTA CAMRY ازش خیلی تعریف شنیدم ولی باهاش رانندگی نکردم . ایمنی و پایدرای و مشخصت دیگه اش دوستانی که تست کردن در اختیار میذارین؟؟

همین طور که بالا گفتم کمری رانندگی نرم و روانی داره و از ایمنی و کیفیت ساخت خوبی برخورداره پایداریش هم بستگی به سطح رانندگی شما داره اما کمری ماشینی نیست که زود سر پیچ از دست در بره اما خب با انتظاراتی که شما از ماشین دارید میتونه شما رو راضی کنه.

به نظر میاد C5 اتخاب خوبی باشه اما چرا قدرتش کمه؟؟ من اهل سرعت زیاد نیستم و خوب قدرت زیاد به دردم نمیخوره ولی خوب عقل آدمی میگه حالا که دارم میگیرم چرا بهترشو نگیرم به نظرتون قدرت ماشین رو فدای امنی بکنم؟؟؟ در مقایسه با کمری و سوناتا

خب باید از هر لحاز فکر کنی
کیفیت ساخت c5 رو به هیچ عنوان نمیشه با سوناتا مقایسه کرد! از جمله نکات مثبت c5 کیفیت ساخت بالای اون تو رنج خودش و امکانات و ایمنی بسیار خوب اون!
فقط یک ایراد داره اونم موتور ضعیفشه که متاسفانه وارد کننده ضعیف ترین مدلش رو به ایران وارد کرده!
من خودم اگه با 50 تومن بخوام سواری بگیرم قطعا C5 رو انتخاب میکنم چون معیار های من به شما نزدیکتره و این ماشین رو از این لحاز بهترین بین رقیبانش میبینم!
یک برتری هم C5 داره که چهره ی کاملا متفاوت و خاصی داره و تو خیابون توجه همگان رو به خودش جلب میکنه و خیلی هم کم و خاصه!
فوق العاده نرم و روان - راحت - ایمنی خوب - مصرف معمولی - طراحی بسیار زیبا - امکانات خیلی خوب! از نکات مثبت اونه!

من ظاهر MAZDA 3 رو دوست دارم اما نمیدونم خودروی ایمنی هستش یا نه با توجه اینکه قیمت خیلی پایین تر مناسب تری هم داره آیا میشه از نظر ایمنی اون رو با سوناتا ویا C5 مقایسه کرد ؟؟

مزدا 3 (مدل جدیدش) از لحاز ایمنی ماشین خوبیه همین طور سراتو اما مزدا تو خونش ماشین اسپرتی هستش و تو نرمی و راحتی به کمری و C5 نمیرسه!
حالا شما بین اینا کدوما رو بیشتر از همه دوست داری بگو تا با توجه به انتظارات شما ، بتونیم ماشین مورد نظرتون رو معرفی کنیم.

MoHaMaD ZaNd
11-08-2010, 17:25
ببین دوست من وقتی که شما یه ماشین با قدرت 200 اسب بخار میگیرین مطمئن باشین که ایمنی اون 5 ستاره هست و شرکت سازنده روی ایمنی اون کلی کار کرده ! ( البته هستن ماشین های زیر 200 اسب که 5 ستاره کامل ایمنی رو دارن ) این موضوع رو به این خاطر گفتم که شما میگین نمیخوام قدرت موتور رو فدای ایمنی بکنم . پس با این بودجه شما هم میتونین ایمنی رو به طور 5 ستاره کامل داشته باشین هم قدرت موتور و ...
خوب New C5 سیستم تعلیق فوق العاده ای داره ! واقعا راحته ! همچنین ایمنی خوبی داره . کلا C5 توی ایمنی زبان زد هستش !
اما اگه تا 60 میلیون میخواین هزینه کنید من نظرم روی تویوتا آریون هست ! قیمت مدل 2010 گرند اسپشیالش الان حدود 61 تومنه ! ایمنی اون 5 ستاره هست و امکانات خوبی داره . از جمله موتور قدرتمند 3.5 لیتری با قدرت 268 اسب بخار و گشتاور 342 نیوتون متر . این ماشین دارای 6 دنده اتوماتیک هستش .
در کل آریون از C5 برتره و طبعا گرون تر هم هست

ehsan_old
11-08-2010, 18:53
دوست گلم مطمئنی ایمن ترین ماشینه ؟
هزار تا ماشین توی این رنج قیمت ( تازه کمتر ) هستن که 5 ستاره کامل ایمنی رو گرفتن !

ببین دوست من وقتی که شما یه ماشین با قدرت 200 اسب بخار میگیرین مطمئن باشین که ایمنی اون 5 ستاره هست و شرکت سازنده روی ایمنی اون کلی کار کرده ! ( البته هستن ماشین های زیر 200 اسب که 5 ستاره کامل ایمنی رو دارن ) این موضوع رو به این خاطر گفتم که شما میگین نمیخوام قدرت موتور رو فدای ایمنی بکنم . پس با این بودجه شما هم میتونین ایمنی رو به طور 5 ستاره کامل داشته باشین هم قدرت موتور و ...
خوب New C5 سیستم تعلیق فوق العاده ای داره ! واقعا راحته ! همچنین ایمنی خوبی داره . کلا C5 توی ایمنی زبان زد هستش !
اما اگه تا 60 میلیون میخواین هزینه کنید من نظرم روی تویوتا آریون هست ! قیمت مدل 2010 گرند اسپشیالش الان حدود 61 تومنه ! ایمنی اون 5 ستاره هست و امکانات خوبی داره . از جمله موتور قدرتمند 3.5 لیتری با قدرت 268 اسب بخار و گشتاور 342 نیوتون متر . این ماشین دارای 6 دنده اتوماتیک هستش .
در کل آریون از C5 برتره و طبعا گرون تر هم هست

من طبق آمار و ارقام گفتم.

و بعله مطمئنم ;)

اینکه ماشینی 200 اسب یا فلان قدر قدرت داشته باشه اصلاً این طور نیست که ایمنی اون الزاماً 5 ستاره باشه.

من هم با آریون موافقم ولی ایمنی C5 باز هم بیشتر از آریون هست.

مجموع امتیاز آریون 2009 تو Crash Test

OVERALL SCORE: 33.03 out of 37

مجموع امتیاز C5 2008 تو Crash Test

OVERALL SCORE: 34.58 out of 37

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

negar13
11-08-2010, 20:12
خوب دوستان با این تفاسیر فکر کنم همه ماشین هایی رو که در نظر داشتم بتونن ایمنی لازم رو برآورده کنن
و خوب با توجه به اینکه کارایی و قدرت موتور زیاد مد نظر من نیست فکر کنم مزدا 3 یا سراتو بتونن احتیاجات منو برآورده کنن
حالا به نظر شما از بین این دوتا کدوم میتونه راحتی در رانندگی و روانی و امکانات و کیفیت بیشتری داشته باشه
قدرت موتور رو نادیده بگیرید این یکی واسه یه دختر زیاد مهم نیست
ممنون از همه شما

farshad bugatti
11-08-2010, 20:31
خوب دوستان با این تفاسیر فکر کنم همه ماشین هایی رو که در نظر داشتم بتونن ایمنی لازم رو برآورده کنن
و خوب با توجه به اینکه کارایی و قدرت موتور زیاد مد نظر من نیست فکر کنم مزدا 3 یا سراتو بتونن احتیاجات منو برآورده کنن
حالا به نظر شما از بین این دوتا کدوم میتونه راحتی در رانندگی و روانی و امکانات و کیفیت بیشتری داشته باشه
قدرت موتور رو نادیده بگیرید این یکی واسه یه دختر زیاد مهم نیست
ممنون از همه شما
من باشم یعنی دختر باشم:31: (شوخی کردم)
100% کیا سراتو رو انتخاب میکنم.

MoHaMaD ZaNd
11-08-2010, 22:12
اینکه ماشینی 200 اسب یا فلان قدر قدرت داشته باشه اصلاً این طور نیست که ایمنی اون الزاماً 5 ستاره باشه.
منظور منو خفن بد برداشت کردین ! من میگم مثلا ماشینی که 200 اسب قدرتشه به اندازه کافی روش کار شده و مثل خودروسازی ما نیست که فقط قصدشون سر هم بندی کردن یه چیزی باشه !

negar13
12-08-2010, 04:19
منظور منو خفن بد برداشت کردین ! من میگم مثلا ماشینی که 200 اسب قدرتشه به اندازه کافی روش کار شده و مثل خودروسازی ما نیست که فقط قصدشون سر هم بندی کردن یه چیزی باشه !

منظورتون رو از خفن برداشت کردن متوجه نشدم یعنی منظورتون این هست که این دو گزینه (مزدا 3 و سراتو) نمیتونه انتخاب درستی توی ایمنی باشه ؟؟؟ قبلا هم گفتم آیا میشه ایمنی این دو تا رو با c5 ویا کمری مقایسه کرد؟

اصلا یه کاری رو انجام میدیم توی اتومبیل های تا همون سقف 60 ملیون حالا یه پنج شش ملیون این طرف و اون طرفش زیاد مهم نیست کسی میتونه بالاترین نمره تست امنیت رو کدوم ماشین گرفته؟؟ به تریتب مرتب کنید لطفا
من زیاد توی خرید ماشین تجربه ندارم زیاد که چه عرض کنم زیر نیم درصد لطفا یه راهنمایی واضح و شفاف بشه
ممنون از همه شما فاکتور های ما
1)امنیت
2)امنیت
3)امنیت
4) نرمی و راحتی در رانندگی
5) امکانات مناسب

MoHaMaD ZaNd
12-08-2010, 06:05
منظورتون رو از خفن برداشت کردن متوجه نشدم یعنی منظورتون این هست که این دو گزینه (مزدا 3 و سراتو) نمیتونه انتخاب درستی توی ایمنی باشه ؟؟؟ قبلا هم گفتم آیا میشه ایمنی این دو تا رو با c5 ویا کمری مقایسه کرد؟

اصلا یه کاری رو انجام میدیم توی اتومبیل های تا همون سقف 60 ملیون حالا یه پنج شش ملیون این طرف و اون طرفش زیاد مهم نیست کسی میتونه بالاترین نمره تست امنیت رو کدوم ماشین گرفته؟؟ به تریتب مرتب کنید لطفا
من زیاد توی خرید ماشین تجربه ندارم زیاد که چه عرض کنم زیر نیم درصد لطفا یه راهنمایی واضح و شفاف بشه
ممنون از همه شما فاکتور های ما
1)امنیت
2)امنیت
3)امنیت
4) نرمی و راحتی در رانندگی
5) امکانات مناسب ببینید اون دوست ما میگه هر ماشینی که 200 اسب باشه ایمنیش زیاد نیست و درست هم میگه . چون منم الان میتونم یه موتور T16 روی سمند ببندم و قدرت بالای 200 اسب رو ازش بگیرم . اما آیا ایمنی سمند بالاست ؟
منظور من اینه که وقتی یه شرکت ( نه ایران فرقون و و سایپا ) قدرت یه ماشینی رو به بالای 200 اسب میرسونن ایمنی اون رو به حد کافی بالابردن که جان مسافران به خطر نیفته !
درضمن ایمنی مزدا 3 و سراتو هم خوب هستش !
با توجه به این انتظاراتی که الان گفتین من C5 رو پیشنهاد میدم . نسبت به آریون پول کمتری رو میپردازین ! ولی اگه خواستین تا 60 تومن هزینه کنید بدون شک آریون انتخاب خوبیه !

آرنولد بابام زینگر
12-08-2010, 11:05
این سوناتا 2011 جلوی مجتمع های تجاری کولاک به پا میکنه

ehsan_old
12-08-2010, 11:46
پیشنهاد من فقط و فقط C5 هستش.

تیپ فولش رو بگیرید.

من کمری داشتم و با آریون هم رانندگی کردم. خیلی خیلی فرقه بین سواری این ها با C5

farshad bugatti
12-08-2010, 13:31
درسته که من پیشنهادم به شما c5 بوده اما باید معایبی که c5 داره رو بهت بگم تا ببینید میتونید باهاش کنار بیاید یا نه!
قطعاتش خیلی گرونه! مثلا در مقایسه با ازرا یا حتی تویوتا اریون هزینه نگهداریش خیلی بالاست!
قطعاتش خیلی سخت گیر میاد و c5 مشکلش مثل 206 هستش اینه که اصلا تو ایران ازش سر در نمیارن!
یعنی اگه خراب بشه که نمیشه خیلی با مشکل مواجه میشی!
چون خودم خیلی c5 رو دوست دارم، اعتراف میکنم که کمی با احساسات c5 رو پیشنهاد کردم!
من هم با نظر محمد جان موافقم یعنی تویوتا اریون رو پیشنهاد میکنم!
درسته امنیت ماشین مهمه اما نحوه ی تصادف خودش خیلی مهمه!
تفاوت 1% اریون و c5 تو ایمنی زیاد محسوس نیست مهم اینه که هر دو ماشین قابل اطمینانی هستن!

negar13
12-08-2010, 20:30
درسته که من پیشنهادم به شما c5 بوده اما باید معایبی که c5 داره رو بهت بگم تا ببینید میتونید باهاش کنار بیاید یا نه!
قطعاتش خیلی گرونه! مثلا در مقایسه با ازرا یا حتی تویوتا اریون هزینه نگهداریش خیلی بالاست!
قطعاتش خیلی سخت گیر میاد و c5 مشکلش مثل 206 هستش اینه که اصلا تو ایران ازش سر در نمیارن!
یعنی اگه خراب بشه که نمیشه خیلی با مشکل مواجه میشی!
چون خودم خیلی c5 رو دوست دارم، اعتراف میکنم که کمی با احساسات c5 رو پیشنهاد کردم!
من هم با نظر محمد جان موافقم یعنی تویوتا اریون رو پیشنهاد میکنم!
درسته امنیت ماشین مهمه اما نحوه ی تصادف خودش خیلی مهمه!
تفاوت 1% اریون و c5 تو ایمنی زیاد محسوس نیست مهم اینه که هر دو ماشین قابل اطمینانی هستن!

آریون امنیش نسب به کمری بیشتره؟؟؟
و در کل تفاوتش نسبت به کمری چیه؟

boros
12-08-2010, 21:09
اگر پولش برات مهم نیست آریون و اگر میخوای کمتر خرج کنی همون مزدا یا سراتو بگیر .

آرنولد بابام زینگر
13-08-2010, 10:00
ضمن ایمنی یه ماشینی بگیر که خدمات پس از فروش خوبی هم داشته باشه
مثلا حتی اگه بخای بینه مزدا3 و سراتو هم انتخاب کنی ولی من باشم مزدا3 برمیدارم چون پشتیبانی گروه بهمن بهتره
سی فایو درسته عالیه ولی مثلا آریون تویوتاست که گارانتی خوبی داره و باز قطعات تویوتا تو ایران در دسترستره تا سیتروین

MoHaMaD ZaNd
13-08-2010, 11:35
آریون امنیش نسب به کمری بیشتره؟؟؟
و در کل تفاوتش نسبت به کمری چیه؟
راستش در مورد ایمنی کمری گشتم و نهایتش به 4 ستاره ایمنی از 5 ستاره رسیدم ! ( نمیگم ایمنیش 4 ستاره هست . چون باید بیشتر تحقیق کرد )
در کل به نظر من آریون یه سر و گردن از کمری بالاتره !

negar13
13-08-2010, 17:38
مگه شرکت سایپا c5 رو نمیخواد پشتیبانی کنه ؟؟ خدمات پس ا فروش و قطعات رو هم باید شامل باشه دیگه؟
چرا میگید خدمات پس از فروشش ضعیفه؟؟

یه نفر به این سوال جواب بده الا بین این چهار تا ماشین طبق آمار ایمنی کدوم بیشتر
آریون
کمری
مزدا3
سراتو

واقعا گیج شدم
ببینید دوستان مشکل من ایمنی هستش اگه قراره مزدا3 و سراتو ایمنی قابل قبولی داشته باشن با توجه به فاصله قیمت نسبتا زیادشون با آریون و کمری فکر کنم انتخاب اونی که قیمت کمتری اته باشه معقول تره اما اگه فاصله امنیت فاحشی داشته باشن باید کمری یا آریون رو انتخاب کنم ( با توه به اینکه میگید c5 پشتبانی ضعیفی داره)
اما اگه c5 از نظر پشتیبانی هم قابل قبول باشه مطمئنا انتخاب c5 هستش ؟؟؟
حرف آخر دوستان

در صورت تامین امنیت کافی و فاحش نبودن استانداردشون با آریون و کمری از بین سراتو و مزدا 3 انتخاب میکنم
و اگه مزا 3 و سراتو از نظر امنی اختلاف زیادی با کمری و آریون دارن بلفعل یکی از اینا رو انتخاب میکنم
و اگه به این نتجیه رسیدم که c5 از پشتیبانی خوبی بهره منده مطمئنا انتخابم c5 هستش
حالا نظرات خودتون رو بگید
ممنون از همه شما

boros
13-08-2010, 17:39
من به جز اونا که گفتم یه پیشنهاد دیگه هم دارم . سوناتا 2011
البته قیمتشو نمیدونم ولی نباید بالای 60 باشه .

pedramch
13-08-2010, 18:00
KIA Sportage
5 ستاره ایمنی رو داره
قیمت حدود 39 تومن
کلا ماشین راحتیه...من که خیلی حال میکنم باهاش:دی

ممنون/:5:

MoHaMaD ZaNd
13-08-2010, 18:38
ببینید الان تندر 90 رو هم پارس خودرو داره میده اما وقتی دوستان بهش مراجعه میکنن واسه تعویض یه قطعه میگن نداریم !
پس وجود نمایندگی دلیل بر موجود بودن قطعات یک ماشین نمیشه !
بهتون پیشنهاد میکنم شما توی اینترنت در مورد امتیاز های داده شده توسط شرکت های تست کننده تحقیق کنید .

Dark.Life
13-08-2010, 19:12
c5 پنج ستاره
مزدا 3 2010 پنج ستاره
سوناتا 2011 پنج ستاره
کمری 4 ستاره
سراتو 4 ستاره

ehsan_old
13-08-2010, 19:22
negar13@

شما این رو در نظر بگیر که علاوه بر ایمنی ماشینی باید باشه که باهاش راحت باشی و خوش دست باشه.

چون شما دختری در وهله اول رو C5 و بعد رو مزدا 3 جدید فکر کن.

کمری و آریون یکم بزرگه.

کلاً من با این سایز ماشین ها برای داخل شهر حال نمیکنم.

چند روز پیش شرکت تویوتا هم که واردات تویوتا به ایران رو به خاطر مسائل تحریم ممنون کرده.

farshad bugatti
14-08-2010, 17:15
پراید...............

دوستان دقت کنید نظر دادن الکی اسپم محسوب میشه به موقش پست شما پاک خواهد شد...

چون شما دختری در وهله اول رو C5 و بعد رو مزدا 3 جدید فکر کن.

مشکلات C5 تو ایران بیشتر از برتری هاش هستش!
به همین خاطر چه جدیدش و چه نسل قبلیش تو ایران موفق نبوده!
پس با نتیجه گیری که شد مزدا 3 2010 میتونه شما رو راضی کنه!

negar13
14-08-2010, 19:46
دوستان دقت کنید نظر دادن الکی اسپم محسوب میشه به موقش پست شما پاک خواهد شد...

مشکلات C5 تو ایران بیشتر از برتری هاش هستش!
به همین خاطر چه جدیدش و چه نسل قبلیش تو ایران موفق نبوده!
پس با نتیجه گیری که شد مزدا 3 2010 میتونه شما رو راضی کنه!

بله دوستان مزدا 3 2010 تصویب نهایی شد
حالا کدوم تیپش بهتره ؟تیپ سه گرون تره یه مقدار ؟ آیا این دلیل بهتر بودنشه ؟
یک
یا
سه

کسی اطلاعات جامعی در مورد این مورد داره ارائه کنه
ممنون از همه شما :40::11:

monaa
14-08-2010, 20:05
:8:..... پرادو.....:8:

negar13
14-08-2010, 20:32
:8:..... پرادو.....:8:
عزیز دلم شاسی بلند نمیخوام :10:
در ضمن پرادو از سقف قیمت ما بیشتر هستش

MoHaMaD ZaNd
14-08-2010, 21:18
خوب طبعا تیپ 3 قیمتش گرونتره ! یکی از دوستان گرفته بود حول و حوش 42 تومن . ( فکر کنم )
اینم یه عکس از این ماشین واسه خالی نبودن عریضه : ( مال یکی از دوستانه )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad bugatti
15-08-2010, 16:01
بله دوستان مزدا 3 2010 تصویب نهایی شد
حالا کدوم تیپش بهتره ؟تیپ سه گرون تره یه مقدار ؟ آیا این دلیل بهتر بودنشه ؟
یک
یا
سه

کسی اطلاعات جامعی در مورد این مورد داره ارائه کنه
ممنون از همه شما :40::11:
فعلا که فقط تیپ 3 اون عرضه میشه.
که تیپ 3 هم از همشون بهتره.
در ضمن گرون بودن تیپ 3 داشتن امکانات خوبش هست و ارزش خرید داره.

irinn65
16-08-2010, 01:54
اگه واقعا خودرویی ایمن و به روز میخوای فقط به جنسیس کوپه فکر کن....من جز این و مورانو والبته سوناتا2010خودروی دیگه روو به حساب نمیارم......

MoHaMaD ZaNd
16-08-2010, 11:26
اگه واقعا خودرویی ایمن و به روز میخوای فقط به جنسیس کوپه فکر کن....من جز این و مورانو والبته سوناتا2010خودروی دیگه روو به حساب نمیارم......
دوست گلم یعنی دیگه ماشینی که بروز و ایمن باشه نیست به جز جنسیس کوپه ؟!
جنسیس کوپه ماشین فوق العاده اییه ! شتابش واقعا بالاست . ( شخصا پشتش تشستم ) اما فکر نمیکنم یه کار این دوستمون بیاد ! وگرنه مدل 2011 فول آپشنش 61 تومنه و واقعا خرید به صرفست .
درضمن میتونم دلیل اینکه ماشینهای دیگه رو به جز اونهایی که گفتین به حساب نمیارین رو بدونم ؟!

negar13
16-08-2010, 16:45

دوست عزیز اگه تاپیک رو درست بخونید متوجه میشین که آخرین چیزی که مد نظر هستش بحث قدرت و شتاب هستش و فکر میکنم جنسیس کمی از انتظارات من به دور باشه درسته ایمنی داره ولی من خودروهای کوپه مد نظرم نیست در ثانی با مشورت ها و بررسی هایی که انجام شد اتومبیل های دیگه ای هم هستن که سطح امنیت قابل قبولی دارن و میتونن با توجه به بودجه و امکانات انتخاب های مناسبی به شمار بیان :10:

farshad bugatti
16-08-2010, 17:02

شما مشخصات چند تا ماشین رو حفظ کردی و هر جا میری فقط اونا رو پیشنهاد میکنی! این جنسیس کوپه هم اخیرا به جمع اسپم های شما اضافه شده!
هر جا میرید نظم اون تاپیک رو به هم میزنید! این بار صدم هستش که اخطار دادم!