PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلاتی در مسنجر ورژن 9 .10

MohammadT15
09-08-2010, 15:25
بچه ها یه سری مشکلات این برنامه ها دارن من واستون توضیح میدم با راه حل اونها
من ایمان دارم تک تک حرفام درسته لطفا کسی نیاد بگه نه اینطور نیست و مسنجر شما خرابه و از این حرفا اولا از خیلیا پرسیدم دوما از چند تا سایت معتبر فینال ورژن 9 و 10 رو هم دانلود کردم اما این ایراد ها رو داشت
شاید خیلیا این مشکلات رو بدونید و سراغ مسنجر 8 نرید به خاطر محیط سادش آره بهتون حق میدم خودمم همینطوریم:31:
اولین مشکل نرسیدن آفها:
این ورژن مسنجر ها قابلیت آف گذاشتن برای بیش از 50 نفر رو ندارن یعنی اگه اد لیست شما 150 نفر باشن بخواید یه آف کلی واسه همشون بذارید به مشکل میخورید
به 50 نفرشون میرسه و به بقیه نمیرسه حالا شایدم به 60 70 نفر برسه اینجا رو زیاد اطمینان ندارم اما مطمئنم به همشون نمیرسه:46:میتونید امتحان کنید
خوب راه حلش: مثل من اد لیستاتون رو به گروه های 50 نفری تقسیم بندی کنید مثل این شکل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(اگه عکسو نمیبینید چند بار دوباره این صفحه رو بیارید میبینید)

اینجوری آفاتون راحت به همه اد لیستاتون میرسه

مشکل دوم
نرسیدن فایلا در یاهوهای ورژن 9 و 10 فایلهایی که حجمشون بالای 250 کیلوبایت هست اگه شما یاهوی ورژن 9 و 10 دارید وسطای راه گیر میکنه یا تا آخر میره و واسه طرف نمیرسه در چند صورت فقط میرسه
هم شما هم طرف مقابل از ADSL استفاده کنید یعنی جفتتون اینترنت پر سرعت داشته باشید اینجوری فایلاتون خیلی راحت میرسه
در یه صورت دیگه هم میرسه هم شما هم اونی که فایل واسش میخواید بفرستید از مسنجر ورژن 9 و 10 استفاده کنید اینجوری هم فایلاتون میرسه
در غیر این 2 حالت عمرا برسه (صد بار تست شده)

حالا این 2 تا مشکل رو حل کنید و از یاهوهای واقعا زیبا لذت ببرید

Tenacious
16-08-2010, 20:58
مشکل خیلی ها اینه که اصلاً مسنجر 10 و خورده ای رو سیستمشون نصب نمیشه تا اینکه برسن به این مشکلات!!!

MohammadT15
19-08-2010, 23:05
واسه چی نصب نشه دوست عزیز؟

mmiladd
20-08-2010, 10:36
سلام.. تست نكردم كه آف ها با اُون تعداد آيدي مي رسه يا نه ( اصلا تا اين حد دوست مجازي ندارم ! )

و در مورد ارسال فايل هم بنده با هيچ مشكلي فايل مگي رو هم مي فرستم و هم مي گيريم..

موفق باشين..

MohammadT15
20-08-2010, 12:41
سلام.. تست نكردم كه آف ها با اُون تعداد آيدي مي رسه يا نه ( اصلا تا اين حد دوست مجازي ندارم ! )

و در مورد ارسال فايل هم بنده با هيچ مشكلي فايل مگي رو هم مي فرستم و هم مي گيريم..

موفق باشين..
حتما یا طرفتون ای دی اس ال داشته یا از مسنجر ورژن 9 و 10 استفاده میکنه در این صورت گیگی هم باشه هم راحت میگیری هم راحت میدی:31:

joe_satriani
20-08-2010, 20:20
با سلام
بله حرفاي دوستمون تاييد ميشه
منم از خيلي ها اينها رو شنيدم كه مشكلات رو داره

موفق باشيد.

MohammadT15
20-08-2010, 23:20
با سلام
بله حرفاي دوستمون تاييد ميشه
منم از خيلي ها اينها رو شنيدم كه مشكلات رو داره

موفق باشيد.

من فقط نمیدونم کی میخوان این مشکل رو برطرف کنن 9 اومد اونجوری بود گفتم 10 بیاد درست میشه 10 هم اومد باز اونجوری بود
امیدوارم 11 دیگه درست بشه:31:

capitan black
27-08-2010, 19:56
سلام دوستان...من توی کنفرانس وقتی میخوام با یه نفر voic چت کنم این ارور رو میده...کسی راه حلی بلده؟..مرسی

joe_satriani
27-08-2010, 20:05
سلام دوستان...من توی کنفرانس وقتی میخوام با یه نفر voic چت کنم این ارور رو میده...کسی راه حلی بلده؟..مرسی

با سلام
از چه نسخه اي مسنجر استفاده ميكنيد؟
و اينكه چك كنيد ببينيد اصلا ويس شما درست كار ميكنه يا خير؟

capitan black
27-08-2010, 21:17
با سلام
از چه نسخه اي مسنجر استفاده ميكنيد؟
و اينكه چك كنيد ببينيد اصلا ويس شما درست كار ميكنه يا خير؟

از ورژن 10.0.0.1270 ...بله به راحتی کار میکنه و مشکل از اون نیست...من با oovoo راحت چت صوتی میکنم

joe_satriani
27-08-2010, 22:31
از ورژن 10.0.0.1270 ...بله به راحتی کار میکنه و مشکل از اون نیست...من با oovoo راحت چت صوتی میکنم

با سلام
خوب اين ورژن 10 هم خالي از باگ و مشكل نيست
به منوي مسنجر برويد و سپس گزينه ي preference رو انتخاب كنيد
حالا از سمت چپ گزينه ي calling and devices رو انتخاب كنيد
سپس در پانل سمت راست ميتونيد در قسمت ميكرفون پورت ورودي ميكروفون رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

capitan black
27-08-2010, 23:08
با سلام
خوب اين ورژن 10 هم خالي از باگ و مشكل نيست
به منوي مسنجر برويد و سپس گزينه ي preference رو انتخاب كنيد
حالا از سمت چپ گزينه ي calling and devices رو انتخاب كنيد
سپس در پانل سمت راست ميتونيد در قسمت ميكرفون پورت ورودي ميكروفون رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

قبلا چت صوتی کردم با همین ورژن مشکلی نداره...اون قسمت هم قبلا چک کردم مشکل از اون نیست..