PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معایب و مزایای Samsung I8000 Omnia II ؟؟؟

B.i.r.i.y.a
09-08-2010, 12:36
نظرتون درمورد Samsung I8000 Omnia II چیه ؟
لطفا معایب و مزایاشو بگید. ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abas68
09-08-2010, 16:04
چند روز پیش با پسر خالم رفتم گوشی بگیریم اول از legend خوشش اومد ولی بعد که i8000 دید نظرش عوض شد .چون واقعا کیفیت صفحه نمایش و اندازه بزرگترش یه چیز دیگه بود . led های سامسونگ یه چیز دیگس . این بود که i8000 گرفتیم . خود گوشی ایرادی نداره ولی هنوز نتونستیم واسش یه بازی فوتبال خوب گیر بیاریم . البته کسی هم تا حالا اندروید روش نصب نکرده ولی کیفیت تاچ و صداش بی نظیره . واسه پخش فیلم و اینترنت هم بی رقیبه

B.i.r.i.y.a
09-08-2010, 16:42
من نظرات کاربران سایت GSM.ir رو که خوندم متوجه شدم که خیلی هاشون گفته بودن گوشیه خوبی نیست و حافظش میپره و از این جور حرفا...
لطفا اساتید راهنمایی کنن...
روی کاغذ که فوق العادس...
آخه پس چرا ازش راضی نبودن ؟
اینم آدرس صفحه ی نظرات کاربران GSM.ir که گفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AKBAR132
09-08-2010, 18:58
دوربینش فلاش نداره ...

mohammad8711
09-08-2010, 19:48
مهمترین ایرادی که میشه از این گوشی گرفت اینه که مموری داخلیش ممکنه ناپدید بشه (من خودم چند ماهه گوشی رو خریدم ولی با این مشکل رو به رو نشدم !) در ضمن این مشکل سخت افزاری نیست و کافیه گوشی رو ببری گارانتی در عرض 5 دقیقه درستش می کنند
بزرگترین نقطه قوت این گوشی هم صفحه نمایش بزرگ از نوع AMOLED هست که رنگ ها رو عمیق و پر حرارت نشون میده و مصرف باتریش نسبت به صفحات TFT کمتره
باتری 1500 میلی آمپری این گوشی هم واقعا راضی کننده هست ، من معمولا 3-4 روز یک بار گوشی رو شارژ می کنم
دوربینش هم با همه 5 مگاپیکسلی ها رقابت می کنه و یکی از بهترین 5 مگا پیکسلی هاست ، اون فردی هم که تو GSM گفته بود دوربینش خوب نیست رسما جوک گفته (کلا به این سایت اطمینان نکن ، حتی خود سایت هم خیلی وقت ها اطلاعات غلط به کاربر میده ، بهتره از gsmarena کمک بگیری)
در ضمن چون سیستم عاملش ویندوز موبایل هست اگه بلد نباشی درست از گوشی استفاده کنی گوشیت هنگ می کنه ، در کل اگه حوصله سر و کله زدن با گوشی رو نداری تصیه می کنم ویندوز موبایل نخری چون بعدا پشیمون میشی

دوربینش فلاش نداره ...
دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید

B.i.r.i.y.a
11-08-2010, 09:49
مهمترین ایرادی که میشه از این گوشی گرفت اینه که مموری داخلیش ممکنه ناپدید بشه (من خودم چند ماهه گوشی رو خریدم ولی با این مشکل رو به رو نشدم !) در ضمن این مشکل سخت افزاری نیست و کافیه گوشی رو ببری گارانتی در عرض 5 دقیقه درستش می کنند
بزرگترین نقطه قوت این گوشی هم صفحه نمایش بزرگ از نوع AMOLED هست که رنگ ها رو عمیق و پر حرارت نشون میده و مصرف باتریش نسبت به صفحات TFT کمتره
باتری 1500 میلی آمپری این گوشی هم واقعا راضی کننده هست ، من معمولا 3-4 روز یک بار گوشی رو شارژ می کنم
دوربینش هم با همه 5 مگاپیکسلی ها رقابت می کنه و یکی از بهترین 5 مگا پیکسلی هاست ، اون فردی هم که تو GSM گفته بود دوربینش خوب نیست رسما جوک گفته (کلا به این سایت اطمینان نکن ، حتی خود سایت هم خیلی وقت ها اطلاعات غلط به کاربر میده ، بهتره از gsmarena کمک بگیری)
در ضمن چون سیستم عاملش ویندوز موبایل هست اگه بلد نباشی درست از گوشی استفاده کنی گوشیت هنگ می کنه ، در کل اگه حوصله سر و کله زدن با گوشی رو نداری تصیه می کنم ویندوز موبایل نخری چون بعدا پشیمون میشی

خیلی ممنون دوست عزیز ، منم تعجب کردم از اینکه AKBAR132 گفت فلاش نداره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من واسه خودم نمیخوام واسه یکی از دوستام پرسیدم ، میخواد s8000 بخره ولی من بهش میگم i8000 بگیر بهتره ، چون اگه اشتباه نکنم همه چیشون مثل همه با این برتری از جانب i8000 که سیستم عامل هم داره.
بهرحال ممنون از راهنماییاتون.

:40:..یا حق...:40:

majidx_anigma
11-08-2010, 13:46
سلام در مورد omnia2 یه نفر که یه مدته داره میتونه نظرشو بدر موردش بگه؟

seyed_reza
12-08-2010, 00:11
گوشی خوبی هست
اما
بدون شک به wave نمیرسه

AKBAR132
12-08-2010, 16:00
خیلی ممنون دوست عزیز ، منم تعجب کردم از اینکه AKBAR132 گفت فلاش نداره !

:40:..یا حق...:40:

وای.... شرمندم .....فکر کردم 9000 I ..... باید ببخشید .... آخه نه این که خودم به خاطر فلاش تو کف موندم ... برا همینه

AmiIin
12-08-2010, 16:20
من 4-5 ماهه این گوشی رو دارم .
به نظرم در کل فوق العادس و تو رنج قیمت خودش بهترین گزینه واسه انتخاب ..... .

SAEEDSAMSUNG
12-08-2010, 20:03
گوشی خوبی هست
اما
بدون شک به wave نمیرسه

گوشی فوق العاده ایه. حتی بعد از یک سال از عرضه...

wave گوشی خوبیه ولی از چند نظر خوب نیست:
1-صفحش کوچیکتره
2-تنوع نرم افزار و رام خیلی کمی داره

اگه بتونید بیخیال این دومورد بشید توصیه میکنم wave بخرید ولی اگه خوراکتون نرم افزار و اینچیزاست ویندوز موبایل انتخابب خوبیه ولی از همه بهتر آندرویده ...

SAEEDSAMSUNG
12-08-2010, 20:27
عیب بزرکی نداره این گوشی .اگه داشته باشه با خوبیاش پوشیده میشه

maziarzar
12-08-2010, 21:45
گوشیه کاملیه اما مشکلش سیستم عامله شه که اون هم به مرور زمان حل میشه