PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکستن تاچ

phoenix333
09-08-2010, 07:43
چند روز پيش گوشي روي ميز يک لحظه خودبه‌خود حتي بدون اينکه بهش دست بزنم کاملا بي‌دليل تاچش شکست!!! خودم که جدا شاخ درآوردم، چون اصلا هيچ ضربه‌اي حتي کوچکترين تماس دستي هم باهاش نبود.:18:
بردمش گارانتي تله‌کام چون بيمه هم داشت، گفت قبلا تاچ و ال‌سيديش شکسته بوده عوضش کردن ديگه نمي‌توني از بيمش استفاده کني (فروشنده قبلي نامرد هيچي بهم نگفته بود)
گفت تاچ و ال‌سي‌دي هم با هم ميشه 300هزار تومن بدون بيمه البته گفت برو علاالدين شايد تاچ خاليش رو پيدا کني 150هزار تومانه

خلاصه موندم چي‌کار کنم. گوشي قبليمو که دزد برد اينم اينجوري

به نظرتون چي‌کار کنم :41:

Amin.M.1986
09-08-2010, 09:40
چند روز پيش گوشي روي ميز يک لحظه خودبه‌خود حتي بدون اينکه بهش دست بزنم کاملا بي‌دليل تاچش شکست!!! خودم که جدا شاخ درآوردم، چون اصلا هيچ ضربه‌اي حتي کوچکترين تماس دستي هم باهاش نبود.:18:
بردمش گارانتي تله‌کام چون بيمه هم داشت، گفت قبلا تاچ و ال‌سيديش شکسته بوده عوضش کردن ديگه نمي‌توني از بيمش استفاده کني (فروشنده قبلي نامرد هيچي بهم نگفته بود)
گفت تاچ و ال‌سي‌دي هم با هم ميشه 300هزار تومن بدون بيمه البته گفت برو علاالدين شايد تاچ خاليش رو پيدا کني 150هزار تومانه

اول برو پیش فروشنده و نوامیسشون رو مورد عنایت قرار بده بعد برو علاالدین تاچ بخر .. 150 تومن هم نیست .. تاچ باید ارزونتر باشه به نظر من

hamed_f65
09-08-2010, 09:55

متاسفم
مگه گوشی آکبند نخریده بودی دوست عزیز؟

گرافيكار
09-08-2010, 13:12
واقا ناراحت كننده اس
مدل گوشيت چيه؟

phoenix333
09-08-2010, 14:20
واقا ناراحت كننده اس
مدل گوشيت چيه؟

touch pro2 :41:

phoenix333
09-08-2010, 21:36
دوستان اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AryanLand
12-08-2010, 00:29
سلام.

برو صنفشون از اون مغازه دار شکایت کن پیگیری میکنن مخص.صا" اگه بفهمن که از علاءدین خریدی:46::11:

phoenix333
12-08-2010, 11:12
سلام.

برو صنفشون از اون مغازه دار شکایت کن پیگیری میکنن مخص.صا" اگه بفهمن که از علاءدین خریدی:46::11:

خب من به اسم دست دو گرفتم. البته تو فاکتور نوشته بود در حد آکبند، کلی هم پول گرفت ازمون.
بازم قبول می‌کنن؟

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

آقا می‌خوام ببرم تهران تعمیرش کنم.
یه جا که هم دزد نباشه هم کارش خوب باشه رو کسی سراغ داره؟
(نه مثل اونکه گفت 300هزار تومن‌هااا)

AryanLand
13-08-2010, 00:00
خب من به اسم دست دو گرفتم. البته تو فاکتور نوشته بود در حد آکبند، کلی هم پول گرفت ازمون.
بازم قبول می‌کنن؟

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

سلام.

در مورد اول فکر میکنم بازم پیگیری کنن چون گوشی تعمیری رو به اسم در حد اکبند تو فاکتور واست زده.(اینکه تو فاکتور واست نوشته خودش خیلی خوبه).
بزار من برات شنبه یه قیمت بگیرم اگه مناسب بود میگم بیاری آدرس بهت میدم ببری واست عوض کنن.یه بنده خدایی هست من بیشتر از 10 تا پاکت پی سی فرستادم بردن پیشش واسه همین جور مسائل .حسنش اینه که دزد نیست شنبه (شایدم فردا ) زنگ میزنم بهش.:11:

phoenix333
14-08-2010, 09:40
سلام.

در مورد اول فکر میکنم بازم پیگیری کنن چون گوشی تعمیری رو به اسم در حد اکبند تو فاکتور واست زده.(اینکه تو فاکتور واست نوشته خودش خیلی خوبه).
بزار من برات شنبه یه قیمت بگیرم اگه مناسب بود میگم بیاری آدرس بهت میدم ببری واست عوض کنن.یه بنده خدایی هست من بیشتر از 10 تا پاکت پی سی فرستادم بردن پیشش واسه همین جور مسائل .حسنش اینه که دزد نیست شنبه (شایدم فردا ) زنگ میزنم بهش.:11:

عزیز اگه این‌کارو بکنی که یک دنیا ازت ممنون می‌شم.
تو این ماه رمضونی کلی هم دعات می‌کنم :11::11:

ali racer
14-08-2010, 10:15
بازم قبول می‌کنن؟

دقیقا تو فاکتور چی نوشته
چون اگه دست دوم نوشته باشه
از لحاظ قانونی
تعویض شدن قطعات یکی از شرایط دست دوم شدنه

بببین ننوشته از بیمه و گارانتی استفاده نشد ؟
اگه همچین چیزی نوشته میتونی شکایت کنی و احتمال موفقیتت هم بالاست

phoenix333
14-08-2010, 14:46
دقیقا تو فاکتور چی نوشته
چون اگه دست دوم نوشته باشه
از لحاظ قانونی
تعویض شدن قطعات یکی از شرایط دست دوم شدنه

بببین ننوشته از بیمه و گارانتی استفاده نشد ؟
اگه همچین چیزی نوشته میتونی شکایت کنی و احتمال موفقیتت هم بالاست

نه. همین‌جوری شفاهی فقط گفت. متاسفانه چیزی ننوشت، منم دیگه نمی‌دونستم ... حالا دیگه شده.
الان بیشتر برام مهمه یه جا که هم کارش خوب باشه و هم استثنا تو این صنف دزد نباشه پیدا کنم ببرم واسه تعمیر

phoenix333
02-09-2010, 10:06
با تشکر از همه دوستان به خصوص آریالند عزیز مشکل با تعویض تاچ حل شد
(با حدود یک هشتم قیمتی که نمایندگی دزد پرشین تله‌کام فرموده بودند)

m33hrdad
13-11-2010, 17:16
سلام من hd دازم تاچش خود بخود از کار افتاد میشه جایی رو معرفی کنید واسه تعمیر