PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید hd player

sfim
09-08-2010, 02:53
سلام
من یکی از فامیلامون میخاد بره کره ویه hd پلیر میخام بگم بیاره بین این مدلا موندم

ntr83 و a1080 پستهای دوستان هم زیاد خوندم ولی به نتیجه قطعی نرسیدم حالا لطفا دوستان کمک کنن بین این دو مدل یا اگه مدل دیگه ای هم بهتر از اینا هست راهنمایی کنید ؟؟
فرق nrt 82 با 83 چیه ؟

به نظر شما قیمتشون تو کره چقدر ارزونتره اصلا می ارزه از اونجا بگیرم ؟

بین برند egrate و novatron و western کدوم پیشنهاد میکنید ... تشکر

t_tanhayam
09-08-2010, 09:16
سلام
من یکی از فامیلامون میخاد بره کره ویه hd پلیر میخام بگم بیاره بین این مدلا موندم

ntr83 و a1080 پستهای دوستان هم زیاد خوندم ولی به نتیجه قطعی نرسیدم حالا لطفا دوستان کمک کنن بین این دو مدل یا اگه مدل دیگه ای هم بهتر از اینا هست راهنمایی کنید ؟؟
فرق nrt 82 با 83 چیه ؟

-تفاوت خاصي بين 82 و83 نيست فقط در ديزاين وطراحي هست
-با توجه به امكانات خوب 83 من بهتون پيشنهاد ميدم يكدونه 83 بگيرين
-اگر امكانات جانبي نظر ----t ويا صفحه ديجيتال و..مهم نيست يك wd live ‌هم گزينه خوبي ميتونه باشه
-اگر هم تفاوتي داشته باشه خيلي كم بايد باشه البته به نظر من

stb2xxx
09-08-2010, 12:11
سلام

فرق nrt 82 با 83 چیه ؟

اگر يه دستگاه براي ريكورد و ----T مي خواي بگو برات ntr82,83 بيارن با هم هيچ فرقي ندارن البته EGAET M890 انتخاب بهتر ميتونه باشه

اما اگه يه HD پلير درست و درمون ميخواي بگو برات يه egrate S2 OR A1080 بياره دستگاه بسيار خوبيه

راجبع وسترن هم اصلا فكر نكن .نه كنترل ..نه منو ..نه جاي هارد ..... يكي از دوستام راجبع خريدي كه كرده بود ( WDTV )ميگه :

احساس مي كنم دزد به هم زده:31:

eternity
09-08-2010, 12:14
سلام

فرق nrt 82 با 83 چیه ؟

در انتخاب eGreat شک نکن.
مدل a1080 از سریع ترین و قوی ترین چیپ موجود در مدیا پلیر ها یعنی Sigma 8643 استفاده میکنه. در WD مدل جمع و جور تر همین سازنده یعنی 8655 به کار رفته که چون چیپ ارزونتری هست در نتیجه WD live ارزون تر از مدل هایی با چیپ 8643 در میاد.اگر اشتباه نکنم خوندن Blue ray iso با این چیپ امکان پذیر شده.ضمن اینکه یکی از مدل های مورد علاقه من از برند eGreat با نام S2 امکان اتصال درایو بلو ری اکسترنال رو هم فراهم کرده (فرقش با a1080 اینه که هارد اکستنال 3.5 می خوره اما 1080 هارد اینترنال 2.5).در کل این برند اولین چینی حسابی هستش که تا حالا دیدم.:20:

در ارتباط با Novatron تجربه ای ندارم اما دوستان تو این انجمن زیاد دربارش صحبت کردن.

در ارتباط با قیمت هم الان به نظرم WD با توجه به وفورش قیمتش تو ایران پرت نیست اما قیمت هایی که برای دو برند دیگه میدن واقعا پرته!

eternity
09-08-2010, 12:31
راجبع وسترن هم اصلا فكر نكن .نه كنترل ..نه منو ..نه جاي هارد ..... يكي از دوستام راجبع خريدي كه كرده بود ( WDTV )ميگه :

احساس مي كنم دزد به هم زده:31:

:31:
یه خورده بی انصافیه.
من یک سال و نیم پیش که WD HD خریدم به روح رفتگان سازنده درود فرستادم.چون در اون زمان واقعا انتخاب و خرید به جایی بود.

اما الان با توجه به تنوع و پیشرفتی که توی Mplayer ها حاصل شده.اگر آدم یک دستگاه WD Live بخره شاید احساس دزد زده ها رو پیدا نکنه اما امکان داره احساس کنه پولشو توی واگن مترو جا گذاشته ! :41:

sfim
09-08-2010, 14:36
از همه دوستان ممنون ... فکر کنم همون a1080 انتخاب خوبی باشه
واسه من ضبط و پخش --- اصلا مهم نیست فقط یه اچ دی پلیر قدرتمند (خر کار) میخام
که مثلا یه فایل 1080p mkv پخش میکنه با صدای 5.1 از خروجی اپتیکال فریز و اذیت نکنه و با پخش avi از وایرلس مشکل نداشته باشه

حالا بین ntr83 و m890 و a1080 بازم تحقیق میکنم اگرم دیدم واسه من زیادن همون wd live میگم بیاره.... بازم اگه نظری داشتید ممنون میشم

eternity
09-08-2010, 15:43
حالا بین ntr83 و m890 و a1080 بازم تحقیق میکنم اگرم دیدم واسه من زیادن همون wd live میگم بیاره.... بازم اگه نظری داشتید ممنون میشم

m890 روی کاغذ پلیر خیلی خوبی به نظر میاد.----T هم ساپورت میکنه که 1080 نمیکنه.به نظرم بهترین روش اینه که اگر کسی این پلیر ها رو تست کرده نظر بده.

ویژگی های خوبM890

Support ----T
Support built-in 3.5” SATA hard drive up to 2TB capacity

ویژگی های خوب 1080

there is another external SATA port for external SATA HDD or Blu-ray DVD ROM without extra power
Solid Aluminum alloy slim case
Special USB3.0 slave port
Ethernet port 1Gb
..