PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه بزرگ ميرمهنا

www_3d_boy
08-08-2010, 16:39
مدتي است كه به يمن خوش اقبالي فرصت حضور و همكاري با شركت اسپرس طراح . سازنده بازي ميرمهنا را پيدا كرده ام .
file:///C:/Users/Armin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازي ميرمهنا يك بازي ايراني اول شخص است كه از بسياري از جهات به مراتب بهتر از ديگر رقباي خود در سبك شوتر اول شخص ظاهر شده است .از آنجايي كه من پيش از اين هرگز با دنياي ساخت و طراحي بازيهاي كامپيوتري همكاري نداشتم همكاري با اين تيم برايم بسيار لذت بخش و همواره شگفت اور بوده است.

چرا كه هميشه در كارهاي ما دنياي رندر شده و از پيش طراحي شده براي تماشاچي نمايش داده مي شود اما در دنياي بازي همه چيز رئال تايم و با رندر لحظه اي نمايش داده ميشود .
مدير پروژه آقاي رضايي تمام تلاشش را مبني بر هرچه بهتر كردن بازي براي مخاطب ايراني را هميشه اصل اول كار مي داند و همينطور ديگر اعضاي تيم نيز براي اين بازي و پروژه ملي كم نمي گذارند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من مدت كمي است كه با اين شركت همكاري ميكنم و تنها بخاطر كنجكاوي به بخش طراحي و موتور بازي سر مي زنم .
كار تقريبا تمام شده و تنها برنامه نويسان شركت در صدد رفع باگهاي بازي هستن.
يكي از برنامه نويسان حرفه اي شركت آقاي اقاجاني كه هر وقت مياد كلي باگ و حل مي كنه و يه حال مشتي به بازي ميده .
شركت حتي براي بهتر شدن گرافيك بازي داره از يه برنامه نويس آلماني هم استفاده ميكنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كار من هم واسه شركت طراحي جلوه هاي ويژه (بيشتر انفجاري) كامپوزيت هستش .البته من بواسطه تخصصم براي بخش دمو كار مي كنم .
چيزي كه من توي اين بازي باهاش حال ميكنم گرافيك خوب و اينه كه توي بازي ياراي باهوشي داري.
حركت آهسته هم ميشه بعضي جاها كه كلي باحاله .
يه چيز ديگه هم كه موقع بازي كردن اين بازي حال ميده انفجار بشكهاي باروت.
بعضي موقع ها كه فرصت بازي اين بازي پيدا ميكنم هي باروتا رو منفجر ميكنم تا كلي آدم دورو برش قلع قمع شن.
ميرمهنا جزو كارهايي كه واقعا واسم تجربه جالبي بود.
كارهاي آقاي شجاعي هم در بخش هنر و به عنوان كارگردان بخش هنري ديدنيه .
اينجا رفيق فابريكم مجتبي كه كارش طراحي مراحل بازي هستش ....نمي دونيد اين مجتبي بنده خدا به اندازه همه بازيهاي بزرگ مثل COD و GOW ايده داره اما خب همه رو نميشه اجرا كرد اما همونا هم كه اجرا ميشه كلي لول بازيو رو بهتر كرده.
چرا هميشه دنياي ما از پيش طراحي شده اس اما دنياي بازيهاي رايانه اي رئال تايم.؟
اي كاش جلو هاي ويژه هم رئال تايم ميشد ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين تصوير از اندازه واقعي خود کوچکتر نمايش داده مي شود. براي ديدن اين تصوير در اندازه واقعي اينجا را کليک کنيد. اندازه واقعي اين تصوير 800 در 580 پيکسل است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم سايت رسمي بازي .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين تصوير از اندازه واقعي خود کوچکتر نمايش داده مي شود. براي ديدن اين تصوير در اندازه واقعي اينجا را کليک کنيد. اندازه واقعي اين تصوير 940 در 198 پيکسل است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه كسي خواست چندتا عكسم از محيط كارم ميزارم واستون ....اينجا كلي آدم حرفه اي هست كه باهاشوووون عكس انداختم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MobinS
08-08-2010, 16:57
همه این عکسا واسه یه بازیه؟ چرا یه جا vga اش اینقدر بالائه یه جا اینقدر پایین؟؟؟؟

www_3d_boy
09-08-2010, 08:47
خب يه جاهايي پوستر يه جاهاي گيم پلي بازي