PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ایجاد ایمیل Account verification via SMS or Voice Call ) gmail

dvbsatir
08-08-2010, 14:45
در هنگام ایجاد اکانت گوگل جدیدا در پایان مراحل ایجاد ایمیل یک شماره تلفن میخواهد که کد فعال سازی را بفرستند اما شماره های ایران را ساپورت نمیکند این مشکل بسیاری از دوستان است که هنوز جوابی برای آن وجود ندارد البته برخی از دوستان پیشنهاد داده اند که شماره کسی که میشناسید و در خارج از کشور زندگی میکند را بدهید و سپس کد را از او بگیریم که این راه برای کسانی که اینگلیسی خوب بلد نیستند مشکل است اگر کسی راه دیگری برای مشکل Account verification via SMS or Voice Call بلد است بگوید تا تمام ایرانی ها از نعمت بهترین سرویس ایمیل جهان برخوردار شوند 2- همچنینین بسیاری یک ایمیل جیمیل دارند آیا امکانش وجود دارد که از ایمیل قبلی برای ایجاد ایمیل جدید بدون کد فعال سازی استفاده کرد - دوستان اگر اطلاعات خوبی ندارید الکی پست نزنید فقط اگر راهی که خودتان امتحان کردید و جواب داده را پست کنید تشکر :20:

essi4300
08-08-2010, 23:51
من هر روشی را امتحان کردم جواب نداد.
از V P N یا فیـــلترشکن و تعویض IP و ......

تنها راهش هم دادن شماره موبایل است،البته بگم این مشکل واسه فقط ایران نیست،مشکل ایران ساپورت نکردن تلفنه،گرنه هرکشوری باشی باید شماره را بدهی.

joe_satriani
09-08-2010, 12:35
با سلام
شما جزء اینکه یه شماره تلفن موبایل خارج از کشور دست و پا کنید هیچ راهی دیگه نداره
فعلا که اینطوریه!

موفق باشید.

without_all
09-08-2010, 13:14
من نفهمیدم منظورتون از این که نمیتونید اکانت gmail بسارید چیه من همین الان یکی ساختم بدون هیچ درخواست شماره تلفن

امیل yahoo تون رو بزارید تا یه دعوت نامه براتون بفرستم شاید انجوری حل شد .

با تشکر

Woeful

dvbsatir
13-08-2010, 04:20
تشكراز دوستانيكه پاسخ دادند بله اين مشكل فقط براي ايران نيست و براي اين است كه گوگل شماره و هويت واقعي افراد رابه دست بياوردكه البته اين كارش يك جور رعايت نكردن حقوق خصوصي افراددردنياي مجازي است البته مردم دنيا ميتوانند ازاين شركت شكايت كنند كه چرا بايد كوچكترين اطلاعات خصوصيشان يعني شماره تلفن كه شايد حتي آن رابه دوستانشان نميدهند،بايد به جيميل بدهند امااگر كسي راهي به جز شماره تلفن پيدا كرد بقيه را هم خبر كند لطفا روش دعوتنامه را هم توضيح بدهيد

dvbsatir
13-08-2010, 04:25
با تشكر بله اين مشكل فقط براي ايران نيست و براي اين است كه گوگل شماره و هويت واقعي افراد رابه دست بياوردكه البته اين كارش يك جور رعايت نكردن حقوق خصوصي افراددردنياي مجازي است البته مردم دنيا ميتوانند ازاين شركت شكايت كنند كه چرا بايد كوچكترين اطلاعات خصوصيشان يعني شماره تلفن كه شايد حتي آن رابه دوستانشان نميدهند،بايد به جيميل بدهند امااگر كسي راهي به جز شماره تلفن پيدا كرد بقيه را هم خبر كند لطفا روش دعوتنامه را هم توضيح بدهيد

joe_satriani
13-08-2010, 17:44
با سلام
روش دعوتنامه يه زماني اوايل راه اندازي سرويس جيميل بود كه هر كي ميخواست عضو شه بايد دعوتنامه ميداشت
اما بعد از چند وقت كه خيلي هم ازش نميگذره اين دعوتنامه منقضي شد و همگاني شد عوضيتش
و بعد از چند وقت هم كه بحث شماره تلفن رو آورد

موفق باشيد.

tahanaeini
05-09-2010, 11:30
خب چرا اينقدر كش و قوس ميدين
اگه كسي خارج هست يه كمكي بكنه شاره را بدو و كد رو اعلام كنه
دو روزه نميتونم برم توي جي ميل
دارم ديوونه ميشم
الا و بلا شماره تلفون ميخواد
كمكككككككككككككككككككك:19:

mmiladd
05-09-2010, 11:32
خب چرا اينقدر كش و قوس ميدين
اگه كسي خارج هست يه كمكي بكنه شاره را بدو و كد رو اعلام كنه
دو روزه نميتونم برم توي جي ميل
دارم ديوونه ميشم
الا و بلا شماره تلفون ميخواد
كمكككككككككككككككككككك:19:

سلام..

فك كنم شماره تلفن منحصر به فرد باشه دوست من..!

ashoor
05-09-2010, 13:25
البته این مشکل فقط برای بعضی از ip ها وجود داره من پیشنهاد می کنم اگه از خونه نمی تونید اکانت بسازید از دانشگاه یا محل کار یا خونه فامیل امتحان کنید بالاخره یه جا پیدا میشه که بشه ایمیل ساخت مثلا من از خونه می تونم ایمیل درست کنم ولی تو دانشگاه نمی تونم

Perpetual
05-09-2010, 13:59
این آموزش اونطور که خودش گفته میتونید یه شماره مجازی از آمریکا کرایه کنید (رایگان) و بعد هر کاری باهاش می تونید بکنید البته شماره رو میده و بعدش یه سرور معرفی میکنه که می تونی تماس ها و پیام هاتو توش ببینی ولی من هرچی خواستم انجام بدم نشد بهشون هم گفتم ولی جوابی ندادن.
اگه شما تونستین آموزش کاملش رو بسازین 70 میلیون آدم دعاتون می کنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ashoor
05-09-2010, 15:17
این آموزشم از سایت iclub من خودم امتحان نکردم
پیچاندن گوگل: چگونه بدون نیاز به شماره تلفن یک ایمیل جدید در جی میل بسازیم؟

تما تا به حال متوجه شده اید که برای ساختن یک آدرس ایمیل جدید باید یک شماره موبایل به گوگل بدهید تا برایتان کد فعالسازی ارسال کند که البته این امکان برای ما در ایران وجود ندارد. چندی پیش نوشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دیگر گوگل نیاز به این شماره تلفن ندارد اما ظاهرا این طور نیست. البته قبل از نوشتن این مطلب خودم چندین آدرس جدید بدون ارائه شماره تلفن ساختم اما مثل اینکه پروسه درخواست نکردن شماره تلفن شانسی است. به هر حال امروز دیدم آرمان، کامنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2109) گذاشته و در آن کامنت راهی را برای ساخت اکانت جدید ارائه کرده است. برای اینکه روش پیشنهادی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد آنرا در قالب یک پست مطرح می کنم.

در این روش از دعوتنامه های جی میل استفاده خواهیم کرد و حتما می دانید که هر کسی که اکانت جی میل داشته باشد معمولا چندین دعوتنامه هم دارد. بیشترین کاربرد این دعوتنامه ها زمانی بود که عضویت در جی میل توسط آنها انجام می شد اما به نظر می آید استفاده از آنها دوباره رونق بگیرد. برای ساخت اکانت جدید کافیست یک دعوتنامه جی میل برایتان ارسال شود. با کلیک بر روی لینک ثبت نام موجود در این دعوتنامه دیگر نیازی به ارائه شماره تلفن نیست. بنده این روش را امتحان کردم و موفق شدم به راحتی یک اکانت جدید بسازم از شما هم می خواهم این روش را امتحان کرده و نتیجه کار را در قسمت نظرات اعلام بفرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Perpetual
05-09-2010, 17:22
این آموزشم از سایت iclub من خودم امتحان نکردم
پیچاندن گوگل: چگونه بدون نیاز به شماره تلفن یک ایمیل جدید در جی میل بسازیم؟

تما تا به حال متوجه شده اید که برای ساختن یک آدرس ایمیل جدید باید یک شماره موبایل به گوگل بدهید تا برایتان کد فعالسازی ارسال کند که البته این امکان برای ما در ایران وجود ندارد. چندی پیش نوشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دیگر گوگل نیاز به این شماره تلفن ندارد اما ظاهرا این طور نیست. البته قبل از نوشتن این مطلب خودم چندین آدرس جدید بدون ارائه شماره تلفن ساختم اما مثل اینکه پروسه درخواست نکردن شماره تلفن شانسی است. به هر حال امروز دیدم آرمان، کامنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2109) گذاشته و در آن کامنت راهی را برای ساخت اکانت جدید ارائه کرده است. برای اینکه روش پیشنهادی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد آنرا در قالب یک پست مطرح می کنم.

در این روش از دعوتنامه های جی میل استفاده خواهیم کرد و حتما می دانید که هر کسی که اکانت جی میل داشته باشد معمولا چندین دعوتنامه هم دارد. بیشترین کاربرد این دعوتنامه ها زمانی بود که عضویت در جی میل توسط آنها انجام می شد اما به نظر می آید استفاده از آنها دوباره رونق بگیرد. برای ساخت اکانت جدید کافیست یک دعوتنامه جی میل برایتان ارسال شود. با کلیک بر روی لینک ثبت نام موجود در این دعوتنامه دیگر نیازی به ارائه شماره تلفن نیست. بنده این روش را امتحان کردم و موفق شدم به راحتی یک اکانت جدید بسازم از شما هم می خواهم این روش را امتحان کرده و نتیجه کار را در قسمت نظرات اعلام بفرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز دعوتنامه جواب نمیده
همین الآن امتحان کردم

ghokh
05-09-2010, 20:21
تعجب میکنم من دیروز تشکیل دادم مشکلی نداشت ولی امروز خواستم یکی دیگه تشکیل بدم ازم Verification کد رو میخواد بفرستم ایمیلم پس چرا دیروز ازم نخواست

Perpetual
05-09-2010, 20:45
تعجب میکنم من دیروز تشکیل دادم مشکلی نداشت ولی امروز خواستم یکی دیگه تشکیل بدم ازم Verification کد رو میخواد بفرستم ایمیلم پس چرا دیروز ازم نخواست
آره دیگه مشکل ما هم همینه!:5:

post98
05-09-2010, 22:16
دوستان نیازی به این کارا نیست
نیازش فقط برنامه سی ------ هستش من استفاده کردم از این برنامه و جمیل هم ساختم خیلی راحت
این برنامه آی پی شمار رو به جمهوری چک تغییر میده و شما به عنوان کاربر جمهوری چک محسوب میشین

joe_satriani
05-09-2010, 22:18
دوستان نیازی به این کارا نیست
نیازش فقط برنامه سی ------ هستش من استفاده کردم از این برنامه و جمیل هم ساختم خیلی راحت
این برنامه آی پی شمار رو به جمهوری چک تغییر میده و شما به عنوان کاربر جمهوری چک محسوب میشین

با سلام
به نظرم استدلال درستي نيست دوست عزيزم
چون اين يه چيزه عام هست
مثه ليست انتخاب كشور هست
يعني بايد حتما انتخاب شه يه چيزي و بستگي به كشوري كه داخلش هستي نداره
حالا امتحان ميكنيم ببينيم

موفق باشيد.

Sherpa
05-09-2010, 23:16
سلام

کمی عجیبه ،مثل یک بام و دو هوا میمونه!
من از روی کنجکاوی یه جیمیل جدید ساختم بدون هیچ اشکالی،
اسم کشور را هم مخصوصا ایران نوشتم ، بدون ترفند و یا ------ بخوبی انجام شد.
ونیازی به شماره موبایل و Verification نداشت.

موفق باشید

V i r u s e r
24-09-2010, 15:11
خوب دوستانی که می تونن بسازن واسه کسایی که نمی تونن بسازن بسازن دیگه!

اهه همین الان 1000مین پستم رو زدم و اخر فروم باز شدم!!:18:

V i r u s e r
24-09-2010, 15:44
شماره موبایلتون رو باید به صورت زیر بنویسید:

989XXXXXXX+

بعد گوکل بهتون زنگ میزنه میگه : Hello!......
کد رو دو بار براتون می خونه و قطع می کنه
من خودم الان با ایرانسل 939 تایید کردم!!!

Perpetual
24-09-2010, 16:37

989XXXXXXX+

جواب داد بینهایییییییییییییییییییت ممنونم

V i r u s e r
24-09-2010, 16:54
قابل نداشت دوست عزیز!

asskicker56
04-10-2010, 19:25
یافتم یافتم!!! راهشو پیدا کردم!!!:31:

989XXXXXXX+

بعد گوکل بهتون زنگ میزنه میگه : Hello!......
کد رو دو بار براتون می خونه و قطع می کنه
من خودم الان با ارانسل 939 تایید کردم!!!

تشکر فراموش نشه!!

من دوتا ساختم ازم چیزی نخواست البته یکی دیگه ام خواستم بسازم شماره خواست گیر کردم:31:
دستت درد نکنه:40:

afshin_baranii67
05-10-2010, 20:04
منم همون بار اول که ازم کد خواست شمارمو به صورت +98935.... وارد کردم و از طریق یک شماره با پیش شماره ی +98939 :18: باهام تماس گرفت و دوبار کد رو برای من خوند !
ظاهرا گوگل و ایرانسل با هم همکاری دارند ! :31:

LordMMD
12-10-2010, 19:19
منم همون بار اول که ازم کد خواست شمارمو به صورت +98935.... وارد کردم و از طریق یک شماره با پیش شماره ی +98939 :18: باهام تماس گرفت و دوبار کد رو برای من خوند !
ظاهرا گوگل و ایرانسل با هم همکاری دارند ! :31:
چرا نداشته باشن ؟
اونا (آمریکایی ها) با دست پس میزنن با پا پیش میکشن.
وقتی تمام اطلاعات مردم رو میتونن توی جی میل زیر دستشون داشته باشن و بررسی کنن، از خدا شون هم هست مردم هر روز بیشتر اونجا ایمیل بسازن.

V i r u s e r
13-10-2010, 07:26
چرا نداشته باشن ؟
اونا (آمریکایی ها) با دست پس میزنن با پا پیش میکشن.
وقتی تمام اطلاعات مردم رو میتونن توی جی میل زیر دستشون داشته باشن و بررسی کنن، از خدا شون هم هست مردم هر روز بیشتر اونجا ایمیل بسازن.
کی می گه تمام اطلاعات مردمو از جیمیل دارن؟
واقعا متاسفم برای کسایی که همچین فکری می کنند
گوگل اطلاعات شخص رو فقط زمانی که از مراجع قضایی دستور بگیره فاش می کنه
و فقط گوگل نیست که این کار رو می کنه بلکه خیلیای دیگه هم می کنن

dj77
23-10-2010, 01:42
بچه ها من یه جمیل به اسن au.hadi.afshar می خواستم تو رو خدا کمکم کنید ضروریه پسورد هم بفرستید به dg_marg@yahoo.com خواهش می کنم کمکم کنید

dj77
23-10-2010, 01:48
بچه ها من یه جمیل به اسن au.hadi.afshar می خواستم تو رو خدا کمکم کنید ضروریه پسورد هم بفرستید به dg_marg@yahoo.com خواهش می کنم کمکم کنید

manhattan
03-12-2010, 23:56
سلام
من با همراه اول هم امتحان کردم و جواب داد و تونستم یک جی میل راه بندازم
کد کشوری که با من تماس گرفت 31+ بود
راستی راه حلی برای بستن (حذف ) ایمیل هست ؟

S E V E N
17-12-2010, 13:23
کی می گه تمام اطلاعات مردمو از جیمیل دارن؟
واقعا متاسفم برای کسایی که همچین فکری می کنند
گوگل اطلاعات شخص رو فقط زمانی که از مراجع قضایی دستور بگیره فاش می کنه
و فقط گوگل نیست که این کار رو می کنه بلکه خیلیای دیگه هم می کنن

حالا اگه مرجع قضايي شون هم دست خودشون باشه چي؟؟؟

دوسته عزيز اين سران آمريكايي به مردم خودشون رحم نميكنن. به من و تو رحم كنن؟!

راهي نيست كه بدون دادن شماره تلفن بشه ايميل ساخت؟؟؟

V i r u s e r
17-12-2010, 14:45
دوست من گوگل چند ده میلیون عضو داره
بیکار نیست بیاد شماره تلفن شما رو ورداره ادرستون رو پیدا کنه

S E V E N
19-12-2010, 18:18
دوست من گوگل چند ده میلیون عضو داره
بیکار نیست بیاد شماره تلفن شما رو ورداره ادرستون رو پیدا کنه

سلام. درسته كه همينطوري بدردش نميخوره ولي شما حسابش رو بكن. يه بانك اطلاعاتي قوي از كاربراش پيدا ميكنه.

TeachMe
21-12-2010, 20:39
سلام من اخیرا شاید بعد از این پست شما از سرویس گوگل ایمیل ساختم (جی میل)و چندین بار برای دیگران هم این کار رو انجام دادم و با دادن شماره تلفن موبایل خودم و دوستانم به راحتی بدون هیچ مشکلی جی میل ایجاد کردم ..و ایران هم زندگی میکنم ...شما باید شماره ی موبایل خودتون رو فرقی نمیکنه ایرانسل یا همراه اول توی اون کادری که ازتون خواستن با پیش شماره ی +98 بذارید ( و اگه نشد 0098)..و تایید کنید و منتظر بمونید تا منشی تلفنی اتوماتیک شرکت گوگل باهاتون تماس بگیره اون وقت وقتی گوشی رو برداشتین اون منشی به زبان انگلیسی یه کد پنج شش شماره رو خیلی واضح و روشن براتون دو بار تکرار میکنه و شما اون کد رو داخل کادر مربوطه میذارید و بازم تایید میکنید و میبینید که بعد از این مرحله خوش آمد گویی میشه ازتون به جی میل و میتونید به راحتی ایمیلتون رو ازش استفاده کنید .موفق باشین

mdmitoo
28-03-2013, 09:23
نام کشور ایران تو کادر بالاش نیست 0098 رو بنویسیم جواب میده؟؟؟؟؟؟