PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ وضعیت خوابگاه دانشگاه ها

صفحه ها : 1 [2]

kamran987456
02-08-2012, 10:14
کسی در مورد دانشگاه سراسری بناب اطلاعی داره ؟
اصلا خوابگاه داره یا نه ؟ خوابگاه خود گردان هم نداره ؟

* Helium *
02-08-2012, 18:08
کسی درمورد خوابگاه های امیرکبیر و علم و صنعت اطلاعاتی داره؟ اینا که همشون تو دفترچه راهنمای انتخاب رشته نوشته بودن هیچ تعهدی ندارن درقبال دادن خوابگاه! یعنی چی؟ نریم اونجا بعد بگن خوابگاه نمیدیم!

Haniiii
04-08-2012, 19:30
کسی درمورد خوابگاه های امیرکبیر و علم و صنعت اطلاعاتی داره؟ اینا که همشون تو دفترچه راهنمای انتخاب رشته نوشته بودن هیچ تعهدی ندارن درقبال دادن خوابگاه! یعنی چی؟ نریم اونجا بعد بگن خوابگاه نمیدیم!

( امیرکبیر ) خوابگاه که هست ... ولی اینی که نوشتن واسه اینه که اگه اتفاقی افتاد این وسط و مشکلی پیش اومد عذر قبلی داشته باشن !

sina3000m
06-08-2012, 14:49
سلام دوستان...کسی اینجا در مورد وضعیت خوابگاه در دانشگاه کاشان داره؟ من با درخواست مهمانیم موافقت شده تماس گرفتم گفتند شما شبانه محسوب میشید و خوابگاه بهتون تعلق نمیگیره. الان من چیکار میتونم بکنم؟!خوابگاه خودگردان واسه پسرا تو سطح شهر هست؟

onlinefarhad
07-08-2012, 03:57
من با درخواست مهمانیم موافقت شده تماس گرفتم گفتند شما شبانه محسوب میشید و خوابگاه بهتون تعلق نمیگیره. الان من چیکار میتونم بکنم؟!خوابگاه خودگردان واسه پسرا تو سطح شهر هست؟
سلام
ببخشد منظورتون از"با درخواست مهمانیم موافقت شده تماس گرفتم گفتند شما شبانه محسوب"چیه ؟ در خواست مهمانی؟میشه بیشتر توضیح بدی؟
مگه الان مشخص میشه که ادم کجا قبول شده!:18:؟
دانشگاه کاشان رتبه 22 بین دانشگاه های کشور و داره و این خوبه و ........

sina3000m
08-08-2012, 19:49
فکر کنم شما بد متوجه شدید...من امسال سال دوممه...سال اول دانشگاه سمنان بودم حالا درخواست مهمانی به کاشان دادم که موافقت شده...فقط میخواستم درباره وضعیت خوابگاه تو کاشان اطلاعاتی بدست بیارم که انگار کسی اینجا اطلاع نداره!

omidariyan
08-08-2012, 20:22
در مورد وضعیت خوابگاه دانشگاه لرستان(خرم آباد) توضیح بدید

lil0
08-08-2012, 20:26
دانشگاه صنعتي قم كسي نيست؟

GNesh
08-08-2012, 21:03
سلام به دوستان 91 ای من مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان میخونم ، اگه کسی در رابطه با دانشگاه یا رشته ام سوال داشت درخدمتم. اگه خواستید پ.خ بزنید ، اگرم اینجا نوشتید تو صفحه ام لینک صفحه رو بذارید چون تاپیک رو زیاد چک نمیکنم. در ضمن من خوابگاهی هم هستم سوال بود در خدمتم

کنکور91
09-08-2012, 02:30
سلام بنظرتون برم معماری ازاد شیراز یا برم معماری سراسری بوشهر؟؟؟؟؟؟؟:18:با این وضع خوابگاه که شما میگید برم سال دیگه بیام بهتر نیست؟:19:شیراز زندگی میکنم

کنکور91
09-08-2012, 02:34
سلام بنظرتون برم معماری ازاد شیراز یا برم معماری سراسری بوشهر؟؟؟؟؟؟؟:18:با این وضع خوابگاه که شما میگید برم سال دیگه بیام بهتر نیست؟:19:شیراز زندگی میکنم

دانشگاه ازاد به درد میخوره؟

m.beh
09-08-2012, 03:10

سراسری بوشهرو نمی دونم ولی خوب خوبی آزاد شیراز اینه که خوابگاه نمی خوای با این وضع خوایگاهها و کنار خوانواده ای. در ضمن بری سال دیگه بیای بستگی به این داره که فکر می کنی سال دیگه انقدر رتبت خوب بشه که لا اقل شیراز معماری قبول شی؟ اگه دختری که ریسک بزرگیه معلوم نبست سال دیگه چی بگند شاید اصلا ازت کنکور نگیرند. اگه پسری که مسائل سربازیتو در نظر بگیر.

onlinefarhad
09-08-2012, 04:44

اقا هر چی میخوای بری برو فقط همین امسال
1سال پشت کنکور بودن تباه شدن عمره به تمام معنا
عجب راهنمایی کردم:20:

ولی از صمیم قلب گفتم:40:

monaa
09-08-2012, 21:56
دانشگاه ملایر وضعیت چه طوره ؟

Mohammad Hosseyn
10-08-2012, 06:08
دوستان من با فرهاد صحبت کردم ... ولی بد ندیدم این رو بعنوان یه تجربه بگم ...

زیاد نسبت به وضع خوابگاه دانشگاه حساسیت نشون ندید ...

من دانشگاه مازندران شهر بابلسر هستم ... خودم قائمشهر زندگی میکنم که 30 کیلومتر فاصله داره. باور کنید واسه رفت و آمد دردسری زیادی میکشم . اگه شما هم تو شهر خودتون دانشگاه خوب ندارید و دانشگاه کمی باهاتون فاصله داره ، دیگه به مسائل خوابگاه و خونه و این چیزا فکر نکنید و تمرکزتون رو بذارید روی سطح علمی دانشگاه ...

شما هر دانشگاهی هم برید خوابگاهتون بعد دو سال دیگه تضمین نیست و مجبورید خونه بگیرید ... با این وضع کرایه ها هم اگه یه شهر نزدیک هم باشید رفت و آمد دست کمی از پول اجاره نداره ...

من خودم کسی بودم که نگران خوابگاه بودم واسه دانشگاه دور ... بخاطر همین نگرانی دانشگاه نزدیک زدم ... اگر دانشگاه من تو رشته ای که انتخاب کردم دانشگاه خوبی نبود ، تا حالا صد دفعه به خودم لعنت فرستاده بودم !! تنها دلیل اینکه الان راضی هستم اینه که دانشگاه و رشته ای که رفتم یک سطح علمی بالا داره ...

خوابگاه مهمه .. ولی نگذارید اهمیتش اینقدر بشه که فرصت تحصیل تو یه دانشگاه خوب رو از دست بدید ... تجربه ی دانشگاه خوب به بودن تو هر خوابگاهی می ارزه ! ...

امیدوارم همگی تو انتخاب رشته بهترین انتخاب های ممکن قبول بشید و مثل ما این دوران رو به فراموشی بسپرید و بهش بخنید ....

موفق باشید :)

mrtrevenge
10-08-2012, 11:20
کاملا باید به امکانات دانشگاه و افرادی که دانشجو بودن رجوع کنی چون دانشگاه به دانشگاه کاملا متفاوت پس خیلی دقت کن البته 90 درصد مراکز استان تا اخر درست خوابگاه میدن
اما خدا نکنه بیفتی شهرستان پدر ادم در میارن روز اول برات از شمارش ها است برای اتمام پروژه میزارن برای تو هم میزارن که بری

vahid-p
10-08-2012, 17:49
در مورد اینکه خوابگاه کدوم دانشگاه در تهران بهتر از بقیه هستش.
خب معلومه شریف. خوابگاهاش معروفه.
خودم که امیرکبیرم و دانشگاه تهران هم دیدم، تقریبا مثل همن. بقیه هم ندیدم.

goldisa
12-08-2012, 16:03
سلام .میدونم وضعیت خوابگاه تو ایران افتضاحه ولی توی این عکسا یه چیزی مشهود که دانشجو های این خوابگاه چیزی از بهداشت فردی و عمومی نمیدونن!یعنی واقعا نمیتونن خوابگاهشونو حداقل یه گرد گیری کنن؟یا زباله هاشونو بیرون بذارن؟هر چی باشه چند سالی میخوان اونجا زندگی کنن!

goldisa
12-08-2012, 16:14
اتفاقا منم جز لشکر چند هزار نفری کنکوری ها هستم و توی دفترچه دیدم دانشگاه شاهرود و سمنان فقط برای یکسال خوابگاه میدن !و الان سر گردونم که توی انتخاب رشته این شهرهارو بزنم یانه .ازاون بدتر دانشگاه صنعتی اصفهانه که توی دفترچه قید کرده :(این دانشگاه فاقد خوابگاه است)من الان نمیدونم غیرانتفاعیه شهر خودم یعنی مشهد برم یا روزانه شهرهای دیگه؟!!!و البته اینو بگم دانشگاههای غیر انتفاعی مشهد البته4تاشون سسح بالاییی دارن .با توجه به اینا شما جای من چیکار میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

ambian
13-08-2012, 07:31
خوابگاه خودگردان چیه؟

amir_70
13-08-2012, 08:26
سلام .میدونم وضعیت خوابگاه تو ایران افتضاحه ولی توی این عکسا یه چیزی مشهود که دانشجو های این خوابگاه چیزی از بهداشت فردی و عمومی نمیدونن!یعنی واقعا نمیتونن خوابگاهشونو حداقل یه گرد گیری کنن؟یا زباله هاشونو بیرون بذارن؟هر چی باشه چند سالی میخوان اونجا زندگی کنن!

۱.بارها گفته ام و بار دگر میگویم که هر روز اینو به خودتون گوشزد کنید که اینجا ایرانه

۲.این دیدت از این نشات میگیره که هنوز خوابگاه نرفتی وقتی رفتی خودت برات روشن میشه چرا ایجوریه

۳.اگه خوابگاه رفتی که معلومه از اون بچه های پاستوریزه و استریلیزه و بدون هیچ مواد نگهدارنده هستی که بعد خوابگاه رفتن تو ایران هنوز تفکر بچه های خوابگاه نرفته رو داری

خوابگاه خودگردان چیه؟

تعریف کتاب درسی:خوابگاه خودگردان به خوابگاهی میگویند که خودشون میگردوننش.به عبارت ساده تر دانشگاه میره به علت کمبود خوابگاه یه ساختمان رو رهن میکنه و هر ماه از دانشجو ها کرایه میگیره

فرقشم با خوابگاه دولتی اینه که معمولا و نه همیشه خودگردانا امکانات کمتری دارن و اینکه تو خوابگاه دولتی شما ترمی حدود ۱۰۰ تومن شهریه میدی ولی اونجا ماهی ۵۰ به بالا کرایه میدی و اینکه معمولا بیرون دانشگاه هستن و مشکلات رفت و نرفت :31: هم بهش اضافه میشه

behnamrizi
13-08-2012, 11:24
صنعتی اصفهان حرف مفت زده تا دلت بخواد خوابگاه خالی هست.ما هم که ورودی 90 هستیم برای امسال بردن یه ساختمون دیگه که جا باز بشه برای ورودی های جدید!

SuB
18-08-2012, 00:01
سلام

فکر کنم یکم دیر باشه برای گفتنش اما اینی که می‌خوام بگم یه چیز کلی هست.

من خودم ۴ سال پیش دانشگاه شهید بهشتی (علوم پزشکی نه) قبول شدم. موقع انتخاب واحد نگران اینکه خوابگاه میدن یا نه بودم. چون بعضی دانشگاهها مثل شریف نوشته بودن خوابگاه میدن، بعضیا چیزی ننوشته بودن، بعضیا هم مثل شهید بهشتی نوشته بودن تعهدی در تامین خوابگاه ندارند.
یادم نیست همون زمان انتخاب واحد بود یا زمانی که نتایج اومد؛ خواهرم زنگ زد در مورد خوابگاه پرسید، بدون تعلل گفتن میدن. و به قولشون وفا کردند و دادن. البته سال اول رو توی خوابگاه سطح شهر گذرندونیم اما از سال دوم تا آخرش خوابگاه کوی بودیم. از اون موقع هیچ سالی نبوده که خوابگاه ندن! حتی بعضی وقتا در این ظرفیت زیاده که به بچه‌ها استان تهران هم خوابگاه میدن و البته قیمت آزاد باهاشون حساب می‌کنند. هم دخترونه و هم پسرونه مشکلی نیست و خوابگاه میدن. البته دخترا یکم وضعیت‌شون بدتر هست و گاهی اوقات مازاد بر ظرفیت توی اتاق هستند (مثلاً ۵ نفر تو اتاق ۴ نفره) که تو سالهای بعد حتماً درست میشه. پس فوق فوقش کم بیارن اتاقا رو ۵ نفره میکنن. تازه خوابگاه جدید هم داره ساخته میشه که برای ورودی‌های ۹۲ حتماً قابل استفاده هست.

liverpolis
18-08-2012, 03:01
دوستان وضعیت دانشگاه غیر انتفاعی ارم شیراز چطوریه ؟ هم از نظر سطح علمی و هم از نظر خوابگاه و امکانات دانشگاه

adch1415
18-08-2012, 03:32
خيلي بد در باره ي خوابگاه هاي دانشجويي ايران شنيدم !!
يعني همه مي گن ما مي خوايم خونه بگيريم...
جريان چيه ؟

amir_70
18-08-2012, 10:02
خيلي بد در باره ي خوابگاه هاي دانشجويي ايران شنيدم !!
يعني همه مي گن ما مي خوايم خونه بگيريم...
جريان چيه ؟

اره خوب بستگی داره شما کجا باشید و بخواید با چه کشوری مقایسه کنید

در کل باید بگم که اره واقعا اوضاع خوابگاه اصلا خوب نیست تو ایران مخصوصا بعضی دانشگاه ها که به نظرم (با عرض معذرت از همه دانشجویان عزیز) تویله هم تحویلت نمیدن چه برسه به خوابگاه... واقعا توهینیه به دانشجو

به هر حال نسبت به خوابگاه کشورهای پیشرفته تر واقعا خیلی داغونن اینم که میگی همه میخوان خونه بگیرن اولای دانشگاهه که میری و تا اون حد تو ذوقت میزنه میری تو کار خونه و بعدشم میفهمی هزینت خیلی میره بالا دوباره به همون خوابگاه قناعت میکنی

cancer140
20-08-2012, 09:54
اینقدرا هم که میگید خوابگاه بد نیست ،به نظر من کسی که قدرت تحملش پایینه نباید بره ،من خودم ورودی 90 هستم .2 ترم قبل 5 نفر بودیم که 2 تاشون ورودی 88 بودن ،
خلاصه خیلی ما رو اذیت کردن ،وقتی می اومدن تو اتاق ،جا برای سوزنم نبود!!توی این 1 سال اتاقو اصلا تمیز نکردن میگفتن هرکس میخواد تمیز کنه خودش اینکارو بکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن خیلی هم منحرف بودن ! ولی ما 3 تا کار خودمونو میکردیم
پیشنهاد میکنم اگه با اینطور آدما هم اتاقی شدین باهاشون صمیمی نشید و اصلا هم باهاشون بحث نکنید چون اونطوری اونا خودشون نمیان طرفتون و مسلما نمیتونن روی شما
تاثیر منفی بذارن.

onlinefarhad
22-08-2012, 08:23
بچه های عزیز !!!! ببخشید دانشجویان عزیز!
در مورد خوابگاه نگران نباشید!!
دانشگاهی که میگه اصلا خوابگاه نداریم دو تا خوابگاه داره یکی پسرونه اون یکی هم حتما....
پس... چی ... ؟؟؟ دنت ورری!!

BlackTG
27-08-2012, 23:44
سلام از اهل شریف یه سوال دارم
به نظرتون کدوم خوابگاهش بهتره؟

emmahusband
04-09-2012, 14:45
سلام
من ورودی 90 صنایعم، دانشگاه صنعتی بیرجند
خیلی هم از خوابگاهمون و جوش راضی هستم. اتاق هامون خیلی بزرگ نیست. تخت های ساده داریم. امکانات هم در حد معمول (اتاق مطالعه ، اینترنت وایرلس ، آشپزخونه و یخچال و چیزای دیگه که همه جا داره) اما بچه های فوق العاده خوبی که داره باعث میشه ما راضی باشیم.
خوشبختانه به نسبت تعداد دانشجویی که داره، اتاق زیادی داره و به اکثر بچه ها تو خود دانشگاه خوابگاه می رسه. اولش میگن جا نداریم و اینا ولی آخر میدن. حتی به خیلی از شبانه ها هم اتاق میرسه

خلاصه اگر کسی می خواد انتخاب رشته کنه، صنعتی بیرجند که از نظر خوابگاه خوبه (حداقل من یکی که از حضور در اونجا خیلی لذت می برم. الانم دارم لحظه شماری می کنم تابستون تموم بشه و برگردم خوابگاه)

eshghe abi
07-09-2012, 21:53
یه سوال دارم عجیب اما واقعی :31:
این خوابگاه متشکل از یه اتاقه و چند تا تخت درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی فقط همیناس که تو عکس میبینیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونوقت یه سوال فنی تو خوابگاه یکی بخواد لباساشو عوض کنه کجا میره؟:31:

..:: HoRaTo ::..
07-09-2012, 23:02
یه سوال دارم عجیب اما واقعی :31:
این خوابگاه متشکل از یه اتاقه و چند تا تخت درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی فقط همیناس که تو عکس میبینیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونوقت یه سوال فنی تو خوابگاه یکی بخواد لباساشو عوض کنه کجا میره؟:31:
دوست عزیز من در مورد خوابگاه پسرا میدونم، بله دقیقا همون تخت و میز، خیلی راحت جلو هم عوض میکنن مشکلی نداره که، شمام اگه رفتی عادت میکنی

eshghe abi
07-09-2012, 23:56
دوست عزیز من در مورد خوابگاه پسرا میدونم، بله دقیقا همون تخت و میز، خیلی راحت جلو هم عوض میکنن مشکلی نداره که، شمام اگه رفتی عادت میکنی

خب لباسای زیر چی؟خیلی زیر منظورمه : دی اینا که دیگه نمیشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GHOST RECON
08-09-2012, 00:29
داشتم چند صفحه ی اخیر رو میخوندم از خنده ترکیدم
لازم دونستم یه چیزایی رو بگم
خوابگاها معمولا کثیف تر از عکسای اینجاست مگر اینکه همه ی افرادی که تو یه اتاق هستن پاستوریزه باشن

تو خوابگاه یا قلیونی میشید یا سیگاری یا اگه هیچکدوم به سرتون نیمد در اثر استشمام بی رویه ی دود سیگار سرطانی میشید

اونایی که نظافت خیلی براشون مهمه اصلا فکر خوابگاه نباشن

یکی در مورد تعویض لباس پرسیده بود اینم جوابش

داداش تو خوابگاه کسی غیر لباس زیر لباس دیگه ای تنش نیست که بخواد عوضش کنه نهایت رعایت حجاب همون پوشیدن لباس زیر هست که موقع تعویضش همه به هم محرم هستن مشکل نداره

خلاصه بهتره تو خوابگاه به این شرایط عادت کنید چون تو سربازی هم باهاش مواجه میشین

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

eshghe abi
08-09-2012, 01:09
چی عجیب :31: جالبه تا حالا از این موضوع نگفتن :31: حالا نظافت و ... رو تحمل میکنی تو جامعه پیش میاد :31: ولی دیگه ... :18:

M . Sayid
08-09-2012, 09:11
ای بابا همه شلوارک پاشونه تو خوابگاه شما نگران لباس عوض کردنی ؟

eshghe abi
08-09-2012, 10:39
ای بابا همه شلوارک پاشونه تو خوابگاه شما نگران لباس عوض کردنی ؟

ئه پس مثل اینکه همه اشتباه متوجه شدن خداروشکر :31: میگم این طوری که نمیشه ... شلوارک رو نمیگم آقا ، پیرهن و زیرپوش و اینا رو نمیگم :31: اون که همه پسرن خب ... پوشش خیلی زیر ، گفتم که خیلی زیر منظورمه ... این جا خانواده رد میشه ، خصوصی میگم خدمتون : دی

GHOST RECON
08-09-2012, 13:46
ئه پس مثل اینکه همه اشتباه متوجه شدن خداروشکر :31: میگم این طوری که نمیشه ... شلوارک رو نمیگم آقا ، پیرهن و زیرپوش و اینا رو نمیگم :31: اون که همه پسرن خب ... پوشش خیلی زیر ، گفتم که خیلی زیر منظورمه ... این جا خانواده رد میشه ، خصوصی میگم خدمتون : دی

همون خيلي زير رو گفتم منم ديگه
شلوارك يه چيزي تو مايه ي چادر مشكي واسه خانوماس
و گرنه در اصل همون لباس خيلي زير از انواع مختلف يقه هفت و تا پاچه دار هست
ميري عادت ميكني 4 روز بعدش ديگه هم اتاقيا بايد بيان بهت بگن حجابتو رعايت كن:27:

4umbaz
08-09-2012, 14:20
یاد خابگاه میفتم اشکم در میاد...:37:
یادش بخیر 4 سال زندگیم تو خابگاه دانشجویی گذشت

ما 6 نفر بودیم که 5 تامون مجرد بودیم و یکی از اون یکی پایه تر و اس تر...

کلا هیچکدوممون ترمای اخر کلاس نمیرفتیم

تا 1 میخابیدیم بعد یکی پا میشد به زور اهنگ همه رو بلند میکرد که بریم ناهار بخوریم ..

ناهارو که میزدیم وسط محوطه نزدیک حوض سیگار دود میکردیم و دخترا رو تجزیه تحلیل میکردیم و دوباره میرفتیم خابگاه

و از ساعت 2 و نیم تا 7 پوکر بازی میکردیم شرط اینکه نفر اخر یدونه نوشابه بخره:27: اخ که چه حالی میداد وقتی میبردیم بعدشم دلم دیمبا را مینداختیم و میرفتیم بیرون

ساعت 10 هر روز هم سالن فوتبال تا 1 بعدشم اب میوه ایوب مشتی پشت خابگاه تو پارک... بعدم مثل جنازه میفتادیم میخابیدیم

کلا خبری از درس نبود اخرشم هممون متفق القول مشروط شدیم..:19:

6 نفرمون با هم سیگار روشن میکردیم بو گند اتاقو و کل خابگا رو برمیداشت همراه با اهنگ شهرام شکوهی...

camry
08-09-2012, 14:35
اینجور که معلومه باید بریم خونه اجاره کنیم تا خوابگاه بگیریم

siavashbehzad1
08-09-2012, 14:41
راست میگه باااااااااااااااااااااااا اا

eshghe abi
08-09-2012, 22:20
همون خيلي زير رو گفتم منم ديگه
شلوارك يه چيزي تو مايه ي چادر مشكي واسه خانوماس
و گرنه در اصل همون لباس خيلي زير از انواع مختلف يقه هفت و تا پاچه دار هست
ميري عادت ميكني 4 روز بعدش ديگه هم اتاقيا بايد بيان بهت بگن حجابتو رعايت كن:27:

یاد خابگاه میفتم اشکم در میاد...:37:
یادش بخیر 4 سال زندگیم تو خابگاه دانشجویی گذشت

ما 6 نفر بودیم که 5 تامون مجرد بودیم و یکی از اون یکی پایه تر و اس تر...

کلا هیچکدوممون ترمای اخر کلاس نمیرفتیم

تا 1 میخابیدیم بعد یکی پا میشد به زور اهنگ همه رو بلند میکرد که بریم ناهار بخوریم ..

ناهارو که میزدیم وسط محوطه نزدیک حوض سیگار دود میکردیم و دخترا رو تجزیه تحلیل میکردیم و دوباره میرفتیم خابگاه

و از ساعت 2 و نیم تا 7 پوکر بازی میکردیم شرط اینکه نفر اخر یدونه نوشابه بخره:27: اخ که چه حالی میداد وقتی میبردیم بعدشم دلم دیمبا را مینداختیم و میرفتیم بیرون

ساعت 10 هر روز هم سالن فوتبال تا 1 بعدشم اب میوه ایوب مشتی پشت خابگاه تو پارک... بعدم مثل جنازه میفتادیم میخابیدیم

کلا خبری از درس نبود اخرشم هممون متفق القول مشروط شدیم..:19:

6 نفرمون با هم سیگار روشن میکردیم بو گند اتاقو و کل خابگا رو برمیداشت همراه با اهنگ شهرام شکوهی...

دهه ، شما دو عزیز کدوم دانشگاه هستین؟:31:

اینجور که معلومه باید بریم خونه اجاره کنیم تا خوابگاه بگیریم

بله مثل اینکه :41: آقا ما داریم میریم درس بخونیم و مقادیر منطقی تفریح :31:

M . Sayid
08-09-2012, 22:36
دهه ، شما دو عزیز کدوم دانشگاه هستین؟:31:

بله مثل اینکه :41: آقا ما داریم میریم درس بخونیم و مقادیر منطقی تفریح :31:

چه توقعایی دارین !! این هم اتاقی ما دم به دیقه آواز می خوند ، آهنگایه لس آنجلسیو به سبک اپرا می خوند ، منو اذیت کنه :دی !! صداش افتضاح بود :دی !!

szh_1367
08-09-2012, 23:20
یک ترم که برید دانشگاه نگاهتون به دانشگاه کاملا عوض میشه

دانشگاه ایران اون چیزی نیست که من و شما توقع داریم شاید الان متوجه نشوید اما در اینده نزدیک اون رو لمس میکنید

وضعیت خوابگاه بشدت به مکان و نوع مدیریت اون بستگی داره

ادم چرت خیلی خیلی زیاد در خوابگاه ها پیدا میشوند اگر قبل از دانشگاه یاد گرفته باشی بگی نه احتمال سالم بیرون اومدنتون زیاده اما اگر مشتی باشی و اهل دل درست اومدی خوابگاه

چقدر باید گفت اما نرود میخ اهنین در سنگ به طرف 1000 بار میگی اما در برخورد اول بامرام بودن و باحال بودن خودش رو ثابت میکنه و اخرش یه معتاد بدون سواد از دانشگاه میاد بیرون

خونه و خوابگاه خیلی فرقی نداره کلا موضوع به جنس طرف بستگی داره

AMIR-AIRGUNNER
08-09-2012, 23:36
اخه خونه اجاره کردن هم دردسر های خودشو داره ! غذا و بسیاری مسائل دیگه !

eshghe abi
09-09-2012, 00:26
چه توقعایی دارین !! این هم اتاقی ما دم به دیقه آواز می خوند ، آهنگایه لس آنجلسیو به سبک اپرا می خوند ، منو اذیت کنه :دی !! صداش افتضاح بود :دی !!
خب خوابگاه اتاق مطالعه هم داره دیگه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه خونه اجاره کردن هم دردسر های خودشو داره ! غذا و بسیاری مسائل دیگه !
غذا دانشگاه ژتون غذا نمیده؟

حالا از کجا چند نفر بخوایم پیدا کنیم واسه خونه؟:31: عین اینایی که ورودی شهرها وا میستن رو یه مقوا مینویسن سوئیت ، منزل ورودی خوابگاه وایسیم؟:39: :27:
تازه اومدیم و زندگی با همون چند نفر هم از خوابگاه بدتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو برخورد اول نمیشه شناخت که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستانی که خونه گرفتن تجربیاتشونو بگن لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR-AIRGUNNER
09-09-2012, 00:58
خب خوابگاه اتاق مطالعه هم داره دیگه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

غذا دانشگاه ژتون غذا نمیده؟

حالا از کجا چند نفر بخوایم پیدا کنیم واسه خونه؟:31: عین اینایی که ورودی شهرها وا میستن رو یه مقوا مینویسن سوئیت ، منزل ورودی خوابگاه وایسیم؟:39: :27:
تازه اومدیم و زندگی با همون چند نفر هم از خوابگاه بدتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو برخورد اول نمیشه شناخت که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستانی که خونه گرفتن تجربیاتشونو بگن لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ژتون مگه فقط ناهار نمیشه ؟! شام و غیره چی میشه پس !
حالا جالب اینجاست که خونه دانشجویی برای چند تا پسر به سختی گیر میاد ! اینم از شاهکار های جامعه ما هست که استدلالشون اینه که پسر ها درس نمیخونن اما دختر ها درس میخونن :39: واسه همین 80 درصد مواقع نوشتن اجاره خانه دانشجوی پسر نداریم !

M . Sayid
09-09-2012, 20:20
خب ژتون مگه فقط ناهار نمیشه ؟! شام و غیره چی میشه پس !
حالا جالب اینجاست که خونه دانشجویی برای چند تا پسر به سختی گیر میاد ! اینم از شاهکار های جامعه ما هست که استدلالشون اینه که پسر ها درس نمیخونن اما دختر ها درس میخونن :39: واسه همین 80 درصد مواقع نوشتن اجاره خانه دانشجوی پسر نداریم !

شام میدن ولی احتمالا روز جمعه کلا باید رو پای خودتون وایسید !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eshghe abi
10-09-2012, 00:50
بچه هایی که میرن شهر دیگه ، کتابایی که اساتید معرفی میکنن از کجا میگیرید؟دانشگاه کتابفروشی داره؟آخه شهر خودمونم نیست آوارش شیم اینور اونور کتاب پیدا کنیم واسه جلسه بعد :31: کتابا همون جلسه اول معرفی میشه دیگه؟اگه گیر نیاریم :31:

doost4
11-09-2012, 23:44
داشتم چند صفحه ی اخیر رو میخوندم از خنده ترکیدم
لازم دونستم یه چیزایی رو بگم
خوابگاها معمولا کثیف تر از عکسای اینجاست مگر اینکه همه ی افرادی که تو یه اتاق هستن پاستوریزه باشن

تو خوابگاه یا قلیونی میشید یا سیگاری یا اگه هیچکدوم به سرتون نیمد در اثر استشمام بی رویه ی دود سیگار سرطانی میشید

اونایی که نظافت خیلی براشون مهمه اصلا فکر خوابگاه نباشن

یکی در مورد تعویض لباس پرسیده بود اینم جوابش

داداش تو خوابگاه کسی غیر لباس زیر لباس دیگه ای تنش نیست که بخواد عوضش کنه نهایت رعایت حجاب همون پوشیدن لباس زیر هست که موقع تعویضش همه به هم محرم هستن مشکل نداره

خلاصه بهتره تو خوابگاه به این شرایط عادت کنید چون تو سربازی هم باهاش مواجه میشین

آقا این چه حرفیه میزنی شما ؟؟؟ من خودم تو خوابگاه 4 تا دانشگاه (بیرجند - یزد - سمنان - ایلام) هر کدوم 1 ترم زندگی کردم ! اصلا این شرایطی که شما میگین نیست ! نه تنها اتاق خودمون ، بلکه اتاقای بغل هیچ کدوم اهل سیگار و قلیون و ... نبودیم. حتی قبل از سلف هماهنگ میکردیم و دسته جمعی میرفتیم مسجد دانشگاه نماز جماعت . فضای خوابگاه اونجوریا هم بد نیست ! همه چی بستگی به خودت داره و انتخاب هم اتاقیات . من که به شخصه فک می کنم فضای خوابگاه سازنده هم میتونه باشه . آدم اگه تنش بخاره فرقی نمی کنه تو خوابگاه باشه یا تو شهر خودشون. مستعد باشه به لجن کشیده میشه . وقتی آدم میره دانشگاه به سنی رسیده که تشخیص بده چی به صلاحشه چی نیست. بنا بر این این که میگن طرف پاک بود رفت دانشگاه خراب شد همش چرت و پرت محضه . چرا ما خراب نشدیم پس ؟

portal
11-09-2012, 23:51
سلام

وضعیت خوابگاه دانشگاه مفید قم چطوره؟

GHOST RECON
12-09-2012, 00:04
آقا این چه حرفیه میزنی شما ؟؟؟ من خودم تو خوابگاه 4 تا دانشگاه (بیرجند - یزد - سمنان - ایلام) هر کدوم 1 ترم زندگی کردم ! اصلا این شرایطی که شما میگین نیست ! نه تنها اتاق خودمون ، بلکه اتاقای بغل هیچ کدوم اهل سیگار و قلیون و ... نبودیم. حتی قبل از سلف هماهنگ میکردیم و دسته جمعی میرفتیم مسجد دانشگاه نماز جماعت . فضای خوابگاه اونجوریا هم بد نیست ! همه چی بستگی به خودت داره و انتخاب هم اتاقیات . من که به شخصه فک می کنم فضای خوابگاه سازنده هم میتونه باشه . آدم اگه تنش بخاره فرقی نمی کنه تو خوابگاه باشه یا تو شهر خودشون. مستعد باشه به لجن کشیده میشه . وقتی آدم میره دانشگاه به سنی رسیده که تشخیص بده چی به صلاحشه چی نیست. بنا بر این این که میگن طرف پاک بود رفت دانشگاه خراب شد همش چرت و پرت محضه . چرا ما خراب نشدیم پس ؟

واسه اینکه شما خیلی کار ت درسته

مرد حسابی کل تاپیک دارن میگن وضعیت افتضاحه شما اومدی میگی نه گلستانه ؟

برو خوابگاه های دانشگاه های تهران رو هم ببین تازه معنی خوابگاه میاد دستت
انتخاب هم اتاقی هم دست شما نیست
میفرستنت تو یه اتاق میگن این اتاقته میخوای با هم اتاقیات حال کن نمیخوای هم بشین یه گوشه حرف نزن

hapoogold
19-09-2012, 15:02
سلام
من یه سوالی میخواستم بپرسم

amir_t6262
19-09-2012, 16:57
اینکه در خوابگاه چی بشی و درسخوان بشی یا معتاد، واقعا به خود آدم بستگی دارد.

من هم مدتی در خوابگاه بودم. 6 نفر در یک اتاق که 4 تاشون سیگار میکشیدند ولی دیگه میدونستند وقتی ما داخل اتاق هستیم، حق سیگار کشیدن ندارند و باید میرفتن بیرون.

غذا و ... هم به دانشگاه بستگی داره. معمولا پنج شنبه شام و جمعه ها خبری از غذا نیست. ولی دانشگاه ما همیشه غذا میداد.

غذا هم نباشه از روزهای قبلی اضافه تر میگیری و نگه میداری ولی دیگه یه ماکارونی درست کردن و ... را باید بلد باشی یا نهایتش یاد میگیری!

شاید ترم اول با همدیگه آشنا نباشید و با هر کسی هم اتاق بشی ولی بعدش میتوانی خودتون تعیین کنید. مثلا چند نفر که با هم بهتر جور میشید میرید و با هم اتاق میگیرید.

ولی کلا خوابگاه جای درس خواندن نیست. اگر میخواهی درس بخوانی باید در همان دانشگاه و کتابخونه درس بخوانی و فقط برای خوابیدن برگردی خوابگاه.

campuzlit
19-09-2012, 17:38
بچه ها من فعلا 1+4 سال تو خوابگاه بودم و علاوه بر دانشگاه خودم دو سه تا دانشگاه دیگه هم دیدم و انواع و اقسام آدما رو دیدم.
اول بگم که خوابگاه جای سوسول بازی و اینا نیست حتی بهترین خوابگاه ها هم از این خبرا نیست.
صحبت های دو جانبه ای که دوستان می کنن هر دو جنبه اش درسته. تو خوابگاه همه جور آدمی پیدا می شه از خر خون بگیر تا الاف و حتی مریض. چیزی که کاملا مسلمه اینه که اونجا دیگه خونه شما نیست که هر کاری خواستین بکنین پس یه جورایی مجبورین خودتون رو با بقیه وفق بدین حالا چه خوشتون بیاد یا خوشتون نیاد. اگه شانس بیارین ترم اول با بچه های ردیف هم اتاق شدین که خوبه و گرنه ممکنه برین اتاق ترم بالایی ها یا حتی هم ورودی هایی که ممکنه اخلاقشون و کاراشون با شما جور در نیاد که در این صورت بهترین کار اینه که بدون اینکه مشکلی واسه هم درست کنین هر کسی کار خودشه بکنه.
در کل به خودتون بستگی داره. اگه خودتون نخواین هیچ مشکلی واستون پیش نمی یاد و سیگاری و معتاد و ... هم نمی شید مگر اینکه خودتون پیش زمینه رو داشته باشین و دلتون بخواد. آدمی دیدم که تو اتاقش همه سیگاری بودن ولی اصلا طرفش هم نرفت.و دقیقا برعکسش هم دیدم.
هر کس بخواد درسش رو می خونه و هر کسی نخواد نمی خونه ولی این حرف درسته که توی اتاق نمی شه درس خوند و باید رفت کتابخونه خوابگاه یا دانشگاه مگر مقاطع بالاتر از کارشناسی. باور کنید بچه هایی بودن که تو همین خوابگاه درس خوندن و رتبه های تک رقمی ارشد رو آوردن. خوابگاه رو سدی در مقابل خودتون نبینید اولش برای همه سخته تا از محیط خونه که همه چیز مرتبه یه دفعه برین خوابگاه ممکنه احساس خوبی نباشه اما کم کم بهش عادت می کنین و تازه صفا هم می کنین.

hapoogold
20-09-2012, 21:44
مکان خوابگاه متاهلین دانشگاه صنعتی خواجه نصیر کجاست؟

xerxes again
01-10-2012, 00:04
یه چیزی بگم به یادگار بمونه.
تو علم و صنعت اصلا بهت خوابگاه نمیدن که وضعیتش بد و خوب داشته باشه.:31:

GHOST RECON
01-10-2012, 00:24
بچه ها من فعلا 1+4 سال تو خوابگاه بودم و علاوه بر دانشگاه خودم دو سه تا دانشگاه دیگه هم دیدم و انواع و اقسام آدما رو دیدم.
اول بگم که خوابگاه جای سوسول بازی و اینا نیست حتی بهترین خوابگاه ها هم از این خبرا نیست.
صحبت های دو جانبه ای که دوستان می کنن هر دو جنبه اش درسته. تو خوابگاه همه جور آدمی پیدا می شه از خر خون بگیر تا الاف و حتی مریض. چیزی که کاملا مسلمه اینه که اونجا دیگه خونه شما نیست که هر کاری خواستین بکنین پس یه جورایی مجبورین خودتون رو با بقیه وفق بدین حالا چه خوشتون بیاد یا خوشتون نیاد. اگه شانس بیارین ترم اول با بچه های ردیف هم اتاق شدین که خوبه و گرنه ممکنه برین اتاق ترم بالایی ها یا حتی هم ورودی هایی که ممکنه اخلاقشون و کاراشون با شما جور در نیاد که در این صورت بهترین کار اینه که بدون اینکه مشکلی واسه هم درست کنین هر کسی کار خودشه بکنه.
در کل به خودتون بستگی داره. اگه خودتون نخواین هیچ مشکلی واستون پیش نمی یاد و سیگاری و معتاد و ... هم نمی شید مگر اینکه خودتون پیش زمینه رو داشته باشین و دلتون بخواد. آدمی دیدم که تو اتاقش همه سیگاری بودن ولی اصلا طرفش هم نرفت.و دقیقا برعکسش هم دیدم.
هر کس بخواد درسش رو می خونه و هر کسی نخواد نمی خونه ولی این حرف درسته که توی اتاق نمی شه درس خوند و باید رفت کتابخونه خوابگاه یا دانشگاه مگر مقاطع بالاتر از کارشناسی. باور کنید بچه هایی بودن که تو همین خوابگاه درس خوندن و رتبه های تک رقمی ارشد رو آوردن. خوابگاه رو سدی در مقابل خودتون نبینید اولش برای همه سخته تا از محیط خونه که همه چیز مرتبه یه دفعه برین خوابگاه ممکنه احساس خوبی نباشه اما کم کم بهش عادت می کنین و تازه صفا هم می کنین.

خداییش اصلا نمیشه خوابگاه رو یه سد فرض کرد
یه زندگیه کاملا جدیده با کلی تجربه و خاطره

M A M M U T
01-10-2012, 03:13
32 صفحه خوندم هیچ کس خوابگاه علوم پزشکی شیراز نرفته:)
خب حالا کسی هست در مورد خوابگاه علوم پزشکی شیراز بدونه؟من خودم شنیدم خیلی شاخه ولی ندیدم.ظاهرا اتاق یه نفره هم داره ولی ادم هیچی ندونه بهتر از اینه که اطلاعاتش ناقص باشه
کسی اطلاعات کامل داره؟؟؟؟

Gita
01-10-2012, 17:22
32 صفحه خوندم هیچ کس خوابگاه علوم پزشکی شیراز نرفته:)
خب حالا کسی هست در مورد خوابگاه علوم پزشکی شیراز بدونه؟من خودم شنیدم خیلی شاخه ولی ندیدم.ظاهرا اتاق یه نفره هم داره ولی ادم هیچی ندونه بهتر از اینه که اطلاعاتش ناقص باشه
کسی اطلاعات کامل داره؟؟؟؟

بهتره با سرچ وبلاگ دانشجوهای پزشکی شیراز رو پیدا کنی و از اونا بپرسی. اینجا احتمالش کمه کسی بدونه

migmig3000
09-10-2012, 14:20
در مورد خوابگاه های همدان اطلاعی ندارید؟ خوابگاهاش خوبن یا باید دنبال خانه باشم؟

AmirAbbas3
09-10-2012, 22:20
بچه ها به من گفتن خوابگاه خودگردان بهم میدن...
شهریش 155 تومنه...
فقط نمیدونم چه امکاناتی داره و چیا نداره؟
مثلاً اینترنت و سالن ورزش داره یا باید بیخیالشون بشم؟
البته غذا رو گفتن مشکلی نیست و خودشون میارن....

alavi71
09-10-2012, 22:21
در مورد خوابگاه های همدان اطلاعی ندارید؟ خوابگاهاش خوبن یا باید دنبال خانه باشم؟

سلام دوست من
در این باره از دانشجویان این داشنگاه سوال کنید بهترین راهنما برای شما خواهند بود...

alavi71
09-10-2012, 22:25
بچه ها به من گفتن خوابگاه خودگردان بهم میدن...
شهریش 155 تومنه...
فقط نمیدونم چه امکاناتی داره و چیا نداره؟
مثلاً اینترنت و سالن ورزش داره یا باید بیخیالشون بشم؟
البته غذا رو گفتن مشکلی نیست و خودشون میارن....

سلام دوست من
اگر تحت نظارت دانشگاه باشد میبایست اینترنت هم ارائه کنند.
بستگی به نوع خوابگاه دارد.قبل از هرکاری از اونجا دیدن کنید و یا از دانشجویان اونجا سوال کنید
موفق باشید

h-blade
09-10-2012, 22:33
هيچ جا مثل خوابگاه خود گردان افتضاح نيست به دوستان محترم اكيدا توصيه ميكنم اگر شرايط لازم رو دارن حتما خونه بگيرن البته با چند هم خانه خوب و محترم......

AMIR REZAs
08-11-2012, 20:06
خوابگاه دانشگاه آزاد تاکستان و اطراف قزوین چطوریه ؟ کسی اطلاعی داره ؟

ممنون

onlinefarhad
17-11-2012, 15:51
بوعلی رو که شنیدم خوابگاه نمی دن!!!

hapoogold
23-12-2012, 08:53
مکان خوابگاه متاهلین دانشگاه صنعتی خواجه نصیر کجاست؟

docomid
22-01-2013, 00:06
سلام دوستان دانشگاه آزاد تهران (واحد علوم دارويي) خوابگاه داره ؟ ممنون

After4Ever
22-01-2013, 11:27
سلام دوستان دانشگاه آزاد تهران (واحد علوم دارويي) خوابگاه داره ؟ ممنون

سوال منم هست:n01:

docomid
02-02-2013, 17:47
دوستان ببخشيد كسي خوابگاه يا پانسيون دانشجويي پسرونه خوب و اخلاقي توي تهران سراغ داره ؟ ترجيحا تحت نظر دانشگاه هم باشه ممنون پيشاپيش

senaps
03-02-2013, 11:42
اگر امکان داره لطفا در خصوص گرفتن خوابگاه یا پانسیون یا هر چیز دیگه!! برای دانشگاه در حدود کریم‌خان و اینا توضیح بدین....(دانشگاهم اونجاست، خوابگاه رو هرجایی که هزینه‌ی رفت وبرگشتم زیاد نشه میگیرم!!)....

docomid
07-02-2013, 14:31
دوستان ببخشيد كسي خوابگاه يا پانسيون دانشجويي پسرونه خوب و اخلاقي توي تهران سراغ داره ؟ ترجيحا تحت نظر دانشگاه هم باشه ممنون پيشاپيش

دوستان اگه كسي اطلاع داره بگه :n28:

farshidshd
07-02-2013, 15:53
دوستان اگه كسي اطلاع داره بگه :n28:

باید برید از خود دانشگاه جویا بشید

docomid
08-02-2013, 16:35
باید برید از خود دانشگاه جویا بشید
دانشگاه هيچ جوابي ندادن فقط گفتن كلا آزاد تهران خوابگاه نداره :n29:

alavi71
08-02-2013, 17:17
دانشگاه هيچ جوابي ندادن فقط گفتن كلا آزاد تهران خوابگاه نداره :n29:

شاید بتونید توی دانشگاههای دیگه ببینید اگر ظرفیت خالی بمونه واسشون برید اونجا.
یا خوابگاهای خصوصیی

Gita
08-02-2013, 23:31

نیازمندی های همشهری رو دیدی؟
در صفحات مربوط به اجاره یک بخش هم مربوط به پانسیون ها هست. حالا دیگه محیط کدومشون مناسبتره الله اعلم.
باید حضوری مقایسه کنی

docomid
09-02-2013, 01:38
شاید بتونید توی دانشگاههای دیگه ببینید اگر ظرفیت خالی بمونه واسشون برید اونجا.
یا خوابگاهای خصوصیی
ممنون ، دانشگاه هاي ديگه بشه كه عاليه ولي بعيد مي دونم ،
در مورد خوابگاه خصوصي هم منظور من همينه كه اگه دوستان تجربه دارن توي اين زمينه كدوم خوابگاه يا پانسيون بهتره

نیازمندی های همشهری رو دیدی؟
در صفحات مربوط به اجاره یک بخش هم مربوط به پانسیون ها هست. حالا دیگه محیط کدومشون مناسبتره الله اعلم.
باید حضوری مقایسه کنی
ممنونم ، چشم حتما مي بينم انشاا... حداقل يه ترم رو از لحاظ جا مشكلي نداشته باشم تا بعدش ببينم چي ميشه ....

fdsn68
25-05-2013, 10:55
یه سر به یکی دو تا مشاور املاک هم بزنی بد نیست..بعضیاشون مورد مناسب سراغ دارن.نداشته باشن هم راهنمایی میکنن کجا پیدا میشه

gigabyte2052
10-06-2013, 15:14
دوستان کدوم یکی از دانشگاه های ازاد تهران خوابگاه داره ؟

بعد امثال مثل پارسال میشه رشته های مثلا مهندسی شیمی که جزو رشته های زیر گروه ریاضی هستند رو منی که تجربی هستم بخونم ؟ تو ازاد البته :)

alavi71
11-06-2013, 16:55
دوستان کدوم یکی از دانشگاه های ازاد تهران خوابگاه داره ؟

بعد امثال مثل پارسال میشه رشته های مثلا مهندسی شیمی که جزو رشته های زیر گروه ریاضی هستند رو منی که تجربی هستم بخونم ؟ تو ازاد البته :)

سلام بله میتونید مشکلی نیست-البته در گروه تجربی ه ممیتونید شیمی کاربدری رو انتخاب کنید ...

gigabyte2052
09-07-2013, 17:46
هیچکدوم از دانشگاه ازاد های تهران خوابگاه نداره ؟!!!!!

gigabyte2052
16-07-2013, 00:14
دوستان کسی نمیدونه کدوم یکی از دانشگاه ازاد های تهران خوابگاه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه پسر ! از بندرعباس دارم میام تهران !

pouyacapitan
01-08-2013, 14:22
وضعیت خوابگا های امیرکبیر چجوره؟

mrtrevenge
02-08-2013, 15:06
وضعیت خوابگا های امیرکبیر چجوره؟
سلام دادا من خودم امیر کبیرم تقریبا پارسال بیشتر خوابگاه ها رو رفتم تعریفی اصن نیسن تنها مزیتی دارن اینه که به دانشگاه نزدیکه همین اگه در کل یه کم سوسول باشی بد جوری ضد حال میخوری اگه سوال دیگه داری بپرس
د

timsar jackson
02-08-2013, 16:42
شهید بهشتی وضعیت خوابگاهاش چه طوریه؟

mrtrevenge
03-08-2013, 00:22
شهید بهشتی وضعیت خوابگاهاش چه طوریه؟ خوابگاه های اکثر دانشگاه های تهران به جز دانشگاه تهران و امیر کبیر مشکلی ندارن ولی شهید بهشتی دوستم میگفت بستگی داره فنی باشی یا تجربی در کل به تجربی ها بیشتر میرسن حالا بیشتر تحقیق کن

baharbp
03-08-2013, 01:24
نه متاسفانه راسته.
دانشگاه ما (صنعتی شاهرود) که گفت فقط دو ترم به پسرا میده که هیمنجور بود (البته برای بسیجیان مخلص خدا همیشه خوابگاه هست) و برای دخترا هم کل 4 سال که اینم عمل کردن.

شایدم فقط دانشگاه ما راست گفته. :دی

من برادرم تو دانشگاه شاهرود بود فک میکنم عضو بسیجم بود اما با اینکه من کوچیک بودم یادمه که مجبور شدیم خونه اجاره کنیم واسش!
واسه همه اینجوری بوده :n05:

Farbod2 قدیم
04-08-2013, 15:03
سلام
وضعیت خوابگاه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران برای پسرا چه جوره؟
به من ممکنه بدهند؟ (ما از این بسیجی مسیجی ها و ... نیستیم) برای چه مدت؟ خوابگاهشون خوبه یا نه؟
ظرفیت به اندازه داره یا باید سریع اقدام کنم که پر نشه؟
ممنون

*M!L4D*
04-08-2013, 15:17
خوابگاه های اکثر دانشگاه های تهران به جز دانشگاه تهران و امیر کبیر مشکلی ندارن

خوابگاه دانشگاه تهران چه مشکلی داره ؟!

alavi71
04-08-2013, 17:16
سلام
وضعیت خوابگاه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران برای پسرا چه جوره؟
به من ممکنه بدهند؟ (ما از این بسیجی مسیجی ها و ... نیستیم) برای چه مدت؟ خوابگاهشون خوبه یا نه؟
ظرفیت به اندازه داره یا باید سریع اقدام کنم که پر نشه؟
ممنون
سلام
خوابگاه هیچ دانشگاهی برای بسیجیان اولویت نداره ....
خوابگاهها تنها با اولویت دخترها نسبت به پسران و اولویت دانشجویان شهرهایی دور به نسبت نزدیک هست ...

mrtrevenge
04-08-2013, 18:49
خوابگاه دانشگاه تهران چه مشکلی داره ؟!
بنده خدا ها فنی ها که پارسال اومدن خوابگاشون تازه داشت ساخت و ساز ش تموم میشد بعدش اکثر اتاق ها ده نفره بود در حالیکه 6تا کمد داشت کلا وضعشون جالب نبود اما قابل تحمل بود

amir hossein70
07-08-2013, 11:51
سلام به همه!
آقا میخواستم بدونم به شبانه ها هم خوابگاه میدن یا اذیت میکنن.

Alireza SM
07-08-2013, 13:04
سلام به همه!
آقا میخواستم بدونم به شبانه ها هم خوابگاه میدن یا اذیت میکنن.

همين روزانه ها رو با كلي زحمت و اذيت بهشون خوابگاه ميدن چه برسه به شبانه‌!
ولي اگه كلان شهرها باشين راحت ميتونين خوابگاه هاي سطح شهر اسكان پيدا كنين

farhad-13
08-08-2013, 00:04
خوابگاه دانشگاه شریف بهتره یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟

darush 00
08-08-2013, 00:49
دوستان اصفهان نوشته خوابگاه نمیده برای سال اول هر دو ورودی درسته؟

کسی خبر داره؟ تو شرایطش یه بار نوشته کلا نمیده دوباره میگه زیر 500 میده! بعد به دانشجوهای زیر 100 کیلومتر نمیده! یعنی بالا 100 میده؟!

خداییش آدم نمیدونه انتخاب رشته کنه فکر خوابگا باشه فکر ..

دانشگاه اصفهان

1-اين دانشگاه در سال اول ورود دانشجو (دو نيمسال)، فاقد خوابگاه براي برادران بوده و در صورت امكان صرفاً در خوابگاه خودگردان (خوابگاه

خصوصي با هزينه هاي آزاد ) اسكان داده مي شوند.

2- به 60 % از خواهران واجد شرايط خوابگاه تعلق مي گيرد.

3- حداكثر زمان استفاده از خوابگاه برابر با دستورالعمل وزارتي صرفاً در ترم هاي مجاز تحصيلي مي باشد.

4- به دارندگان رتبه هاي زير 500 آزمون سراسري خوابگاه ارائه مي شود.

5- به دانشجويان نوبت دوم (شبانه)، ميهمان، انتقالي، بورسيه، مجازي، نيمه حضوري، شاغل ارگان هاي دولتي و بخش خصوصي و

بومي (فاصله زير 100 كيلومتر تا شهر اصفهان) خوابگاه تعلق نمي گيرد.

6- اين دانشگاه فاقد خوابگاه متأهلي مي باشد.

maaryaa
08-08-2013, 12:29
سلااامم..
تو دفترچه ی امسال اکثرا نوشتن دانشگاه ها تعهدی در قبال خوابگاه ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟
ینی چی؟؟؟
ینی اصلا خوابگاه نمیدن؟؟؟
توروخدا بگین؟؟
کمکم کنید!!:n14:

personal
08-08-2013, 15:25
سلااامم..
تو دفترچه ی امسال اکثرا نوشتن دانشگاه ها تعهدی در قبال خوابگاه ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟
ینی چی؟؟؟
ینی اصلا خوابگاه نمیدن؟؟؟
توروخدا بگین؟؟
کمکم کنید!!:n14:

آقا اصلا اگه خوابگاه نمیدند اصلا چرا اینهمه دانشگاه زدند خب مگه ما مسخره ایم؟ هی میگند علاقه علاقه ما میریم رشته رو بزنیم همشون نوشتند تعهد نداریم ! دوستان یکی که تجربه داره اینا که تعهد ندارند خوابگاه میدند یا نه؟:n28:

hirad_g
08-08-2013, 16:44
آقا اصلا اگه خوابگاه نمیدند اصلا چرا اینهمه دانشگاه زدند خب مگه ما مسخره ایم؟ هی میگند علاقه علاقه ما میریم رشته رو بزنیم همشون نوشتند تعهد نداریم ! دوستان یکی که تجربه داره اینا که تعهد ندارند خوابگاه میدند یا نه؟:n28:

آره بابا؛ نگران خوابگاه نباشید..

مثلا صنعتی اصفهانم که بزرگترین دانشگاه ایرانه و کلی اتاق خالی و اضافه داره؛ میگه تعهدی در قبال خوابگاه نداره... زیاد جدی نگیرید..:n02: البته دانشگاه به دانشگاه فرق داره...

vahid-p
08-08-2013, 17:06
اونایی که میگن تعهدی نمیدیم اکثرا الکی میگن. میگن تعهد نمیدیم تا دو روز دیگه گیر نیفتن که چرا خوابگاه ندادن. ولی در کل ما که ندیدیم به کسی خوابگاه ندن. دانشگاه ما که به همه حتی بعضی از کرجی ها خوابگاه دادن ( که اکثرا با مترو تا تهران میان )، دیگه چه برسه به شهرستانهای دورتر.
بقیه دانشگاهها هم نشنیدم کسی بگه مشکل خوابگاه داشته باشه.

موفق باشید

maaryaa
08-08-2013, 17:14
ینی دانشگاه هایی مثل اراک وقم و زنجان سنندج و کرمانشاه و همدان خوابگاه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تورو خدا کمکم کنید
خیلیییییییییی واسم مهمه!!!

gomnam23
08-08-2013, 17:42
دوستان اصفهان نوشته خوابگاه نمیده برای سال اول هر دو ورودی درسته؟

کسی خبر داره؟ تو شرایطش یه بار نوشته کلا نمیده دوباره میگه زیر 500 میده! بعد به دانشجوهای زیر 100 کیلومتر نمیده! یعنی بالا 100 میده؟!

خداییش آدم نمیدونه انتخاب رشته کنه فکر خوابگا باشه فکر ..

دانشگاه اصفهان

1-اين دانشگاه در سال اول ورود دانشجو (دو نيمسال)، فاقد خوابگاه براي برادران بوده و در صورت امكان صرفاً در خوابگاه خودگردان (خوابگاه

خصوصي با هزينه هاي آزاد ) اسكان داده مي شوند.

2- به 60 % از خواهران واجد شرايط خوابگاه تعلق مي گيرد.

3- حداكثر زمان استفاده از خوابگاه برابر با دستورالعمل وزارتي صرفاً در ترم هاي مجاز تحصيلي مي باشد.

4- به دارندگان رتبه هاي زير 500 آزمون سراسري خوابگاه ارائه مي شود.

5- به دانشجويان نوبت دوم (شبانه)، ميهمان، انتقالي، بورسيه، مجازي، نيمه حضوري، شاغل ارگان هاي دولتي و بخش خصوصي و

بومي (فاصله زير 100 كيلومتر تا شهر اصفهان) خوابگاه تعلق نمي گيرد.

6- اين دانشگاه فاقد خوابگاه متأهلي مي باشد.

درستش همون بند اوله، دو ترم اول خوابگاه خودگردان داره در سطح شهر، از ترم سوم میاید توی خوابگاه خود دانشگاه، اما خب اگه رتبه ی زیر 500 باشید از همون اول خوابگاه تو خود دانشگاه میرید

One Minute
08-08-2013, 19:35
بچه ها از کجا میشه فهمید یه دانشگاه خوابگاه داره ؟ توی دفترچه نوشته ؟ آخه من چیزی نمیبینم : دی

دانشگاه سمنان یا فردوسی یا شیراز خوابگاه دارن ؟
و اینکه این خوابگاه رو به تمام دانشجو های روزانه یا شبانه میدن ؟

darush 00
08-08-2013, 22:55
درستش همون بند اوله، دو ترم اول خوابگاه خودگردان داره در سطح شهر، از ترم سوم میاید توی خوابگاه خود دانشگاه، اما خب اگه رتبه ی زیر 500 باشید از همون اول خوابگاه تو خود دانشگاه میرید

بند 5 چی؟

من خوزستانم به بالا 100km میدن؟

gomnam23
09-08-2013, 19:08
بند 5 چی؟

من خوزستانم به بالا 100km میدن؟

دو ترم اول که نه، یعنی خوابگاه داره تو سطح شهر ولی خود گردانه و هزینه اش آزاده، اما از ترم بعد خوابگاه داخل خود دانشگاه میرید

hirad_g
09-08-2013, 21:29
بچه ها از کجا میشه فهمید یه دانشگاه خوابگاه داره ؟ توی دفترچه نوشته ؟ آخه من چیزی نمیبینم : دی

دانشگاه سمنان یا فردوسی یا شیراز خوابگاه دارن ؟
و اینکه این خوابگاه رو به تمام دانشجو های روزانه یا شبانه میدن ؟

فردوسی و شیراز که خوابگاه دارن؛ خوبشم دارن..

اول به روزانه ها میدن؛ اضافه اومد به شبانه ها هم داده میشه.

البته تو دانشگاه ما، از ماها که روزانه ایم، تقریبا 120 میگیرن؛ از شبانه ها حدود 400 یا 500 ...:n02: وای خوابگاه اونا بهتر از جای ماست...

mghaffari49
13-08-2013, 23:13
ینی دانشگاه هایی مثل اراک وقم و زنجان سنندج و کرمانشاه و همدان خوابگاه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تورو خدا کمکم کنید

اراک خوابگاه می‌ده. دفترچه رو چک نکردم ولی فکر کنم چهار ترم اول خوابگاه‌های خودگردان و چهار ترم دوم دولتی. اگه بخوام کلی بگم، خوابگاه‌های خودگردانش خیلی جالب نیست، ولی دولتی‌هاش خوبن خوشبختانه. ممکن هم هست که همین خوابگاه دولتی به خاطر معدل خوب و بعد مسافتی، یه ترم زودتر به شما تعلق بگیره. خودگردان‌ها فکر کنم الان حدوداً ترمی 350 می‌گیرن.

اگه جزئیات بیشتری لازم داشتین پی‌ام بدین.

aliaqua
14-08-2013, 19:18
تورو خدا کمکم کنید

دانشگاه بوعلی همدان برای ورودی ها، خوابگاه داخل دانشگاه میده. برا سال اول و احتمالا سال دوم. سالای بعدی خوابگاه های خود گردان سطح شهر هست.

sinashan
31-08-2013, 20:31
بچه های کسی از وضعیت خوابگاه های دانشگاه های علم و صنعت یا خواجه نصیر خبر داره؟

ali_mas
06-09-2013, 20:04
سلام

من شبانه دانشگاه کاشان ارشد قبول شدم.کسی نیست اونجا بخواد خونه بگیره یا نیاز به هم خونه داشته باشه؟

After4Ever
07-09-2013, 07:34
سلام

من شبانه دانشگاه کاشان ارشد قبول شدم.کسی نیست اونجا بخواد خونه بگیره یا نیاز به هم خونه داشته باشه؟

خوابگاه های خودگردان در کاشان هستن...
هزنیش هم ترمی 170....

ali_mas
07-09-2013, 15:38
سلام.مرسی از جوابتون ولی من زنگ زدم به دانشگاه کاشان با مسئول خوابگاه برادران صحبت کردم گفت خوابگاه های خودگردان فقط متعلق به روزانه هاست و شما باید تا 10 مهر صبر کنید اگر جا بود می تونید برید.

After4Ever
07-09-2013, 20:37
من خودم دوستان زیادی دارم آزاد کاشان می خونند....خوابگاه اونجا راحت پیدا میشه

kahkeshan6
08-09-2013, 03:27
سه روز دیگه همه مقصدتون مشخص میشه.اونایی که دانشگاه شیراز قبول میشن هم بدونن از این ترم هر روز صبحانه در سلف ها قراره بدن:n02:

timsar jackson
10-09-2013, 20:07
چه چیزایی باید ببریم خوابگاه؟ بالش؟ پتو ؟ دمپایی؟

kahkeshan6
11-09-2013, 00:44
چه چیزایی باید ببریم خوابگاه؟ بالش؟ پتو ؟ دمپایی؟
به به آقا پیمان گل.چطوری پسر؟به جا میاری؟(همونی هستم که دو سال پیش کتابای کنکورتو واسش فرستادی :n02:).مگه نرفتی عمران شهر خودتون!!؟؟حالا رتبت چند شد؟:n02:

timsar jackson
11-09-2013, 10:39
به به آقا پیمان گل.چطوری پسر؟به جا میاری؟(همونی هستم که دو سال پیش کتابای کنکورتو واسش فرستادی :n02:).مگه نرفتی عمران شهر خودتون!!؟؟حالا رتبت چند شد؟:n02:

سلام آره به جا آوردم. از عمران انصراف دادم کنکور انسانی دادم.رتبم 1449 شد.

چون اسپم نباشه:خوابگاه رو از کی میشه تحویل گرفت؟ قبل از شروع کلاسا میدن؟

kahkeshan6
11-09-2013, 14:59
بستگی به دانشگاهی که قبول میشی داره.تو سایت دانشگاه اعلام میکنن.صد در صد قبل از شروع کلاسا میدن.

korosh73
11-09-2013, 23:02
دوستان ما برای خوابگاه باید چی ببریم با خودمون ؟!!! فاصله با شهر خودمون زیاد نیست حدود 2 ساعت هست ! یعنی هفته ای یه بار رو میام خونه تقریبا !

من به شدت نیاز به کامپیوتر دارم ! باید چیکار کنم طی این ترم ؟ :n28::n28:

کلا اگه میشه واسم همه چیز رو توضیح بدین .

ممنونم :n28::n16:

milla.online
11-09-2013, 23:28
دوستان هر سوالی درباره خوابگاه های دانشگاه شیراز دارن می تونند بپپرسن. اگه اینجا نیومدم به یاهوم pm بدین:alecferaa

milla.online
11-09-2013, 23:30
سه روز دیگه همه مقصدتون مشخص میشه.اونایی که دانشگاه شیراز قبول میشن هم بدونن از این ترم هر روز صبحانه در سلف ها قراره بدن:n02:
اینو الان جدی میگی؟!!!!!!!!!!
بابا هفته ای یبار هم بزور می دن.

شاهزاده خانوم
11-09-2013, 23:43
ظروف پخت وپز (قابلمه و بشقاب و...) قاشق و چنقال یک یا دو تا نبرید چند تا بردارید معمولا گم میشه
خوش خواب دارند اما پتو و بالش و ملافه رو باید ببرید پیشنهاد میشه ی خوش خواب بخرید و ببرید چون واقعا خوش خواب های خوابگاه ها وضعیت مطلوبی نداره
پوشاک زیاد نبرید چون ممکنه جا کم بیارید در هر صورت فضا محدوده
وسایل قیمتی نبرید دزد زیاده

پیشنهاد میشه بیش از حد گرم نگیرید با هم اتاقی هاتون تا زمانی که با شخصیتشون کامل اشنا نشدید البته این فقط ی پیشنهاد دوستانست موفق باشید : )

darush 00
12-09-2013, 08:44
خوابگاه دانشگاه زنجان چطوره؟

این سایتاشونم فقط تبلیغه کاراشونه

Terova
12-09-2013, 15:15
علوم تحقیقات تهران کارشناسی ارشد خوابگاه میدن..؟ شرایط داره..؟

timsar jackson
12-09-2013, 17:17
کسی چیزی در مورد خوابگاهای علامه میدونه؟

saeed871
13-09-2013, 17:40
دوستان خوابگاه دانشگاه صنعتی شاهرود برای پسران چطوره؟

Carl
13-09-2013, 19:13
سلام..

دوستان خوابگاه دانشگاه صنعتی شاهرود برای پسران چطوره؟
البتّه دیگه صنعتی نیست؛ شده «دانشگاه شاهرود».
سال اوّل به همهٔ روزانه‌ها می‌دن؛ از سال دوم به بعد[تقریباً] هر کسی درخواست بده می‌گیره. تا پارسال که این‌طور بود.

.Siavash.
13-09-2013, 20:13
کسی چیزی در مورد خوابگاهای علامه میدونه؟

والا من که چند سال پیش دانشجوی این دانشگاه بودم به من ندادن

saeed871
13-09-2013, 22:59
آقا یه سوال فنی من هنوز نفهمیدم فرق صنعتی با غیر صنعتی چیه!

timsar jackson
13-09-2013, 23:46
والا من که چند سال پیش دانشجوی این دانشگاه بودم به من ندادن

شما روزانه بودی؟

.Siavash.
14-09-2013, 09:02
شما روزانه بودی؟

بله. دانشکده مدیریت و حسابداری و این موضوع بر میگرده به 5 سال پیش

Headphone
14-09-2013, 09:37
آقا یه سوال فنی من هنوز نفهمیدم فرق صنعتی با غیر صنعتی چیه!

دانشگاه های صنعتی فقط رشته های مهندسی دارن ، یا نهایت چند تا علوم پایه مثل ریاضی ، فیزیک ، علوم کامپیوتر ...
اما غیر صنعتی اینطور نیست

برای اینکه اسپم نباشه :

خوابگاه های امیرکبیر هم بد نیستن ، خصوصا واسه سال اولیا که میرن شهدا ، خوابگاهشون خوبه

saeed871
14-09-2013, 10:00
دانشگاه های صنعتی فقط رشته های مهندسی دارن ، یا نهایت چند تا علوم پایه مثل ریاضی ، فیزیک ، علوم کامپیوتر ...
اما غیر صنعتی اینطور نیست
بعد یه چیزی هم راجع به ضریب در آزمون کارشناسی ارشد شنیدم قضیش چیه(دانشگاه های صنعتی)؟

personal
14-09-2013, 16:43
ببخشید من یه سال اولی هستم ... میخواستم ببینم که بعد ثبت نام اینترنتی تو دانشگاه و موقع تحویل مدارک باید به فکر خوابگاه باشم ؟ از الان زنگ بزنم ؟ :n27: کلا قاطی کردم چون فعلا فقط ثبت نام اینترنتیه

775e
15-09-2013, 14:02
سلام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خوابگاه به انشجو هاش میده یا نه؟
اون وقت وضعیت خوابگاه هاش چجوره...؟؟؟

Carl
17-09-2013, 23:16
سلام..
از بین این خوابگاه‌های دانشگاه تهران کدوم بهتره؟ اصلاً — به‌جز آدرسشون — با هم فرقی دارن؟ (من عکّاسی قبول شدم؛ هنرهای زیبا)
۱– خوابگاه ۱۳ آبان۲– خوابگاه رودکی۳– خوابگاه وصال۴– خوابگاه بهنام

Y@var
02-10-2013, 23:06
سلام

فقط خواستم یه توصیه ای به دوستانی که سال دیگه میخوان انتخاب رشته بکنن بگم که خوابگاه همدان خوابگاهاش رو افتضاح کرده! مثلا اتاقای ارشدش رو 6 نفره کرده که واقعا فاجعس:n13:

hossienmoein
16-10-2013, 23:59
چرا اینقد خوابگاه. دانشگاه ازاد افتضاحه؟ ما حتی اینترنتم نداریم :( تو هر اتاق هم 6 نفر

nafas.ip
09-11-2013, 15:11
من از بهمن باید برم دانشگاه که اونجا هم باید برم خوابگاه...خیلی نگرانم میترسم نتونم تو خوابگاه زندگی کنم اوووونم 7ساااال...:n03:
لطفا اگه کسی تجربه ای در مورد زندگی در خوابگاه داره در اختیارم بذاره.مررررسی.:n18:

hossienmoein
10-11-2013, 00:38
من از بهمن باید برم دانشگاه که اونجا هم باید برم خوابگاه...خیلی نگرانم میترسم نتونم تو خوابگاه زندگی کنم اوووونم 7ساااال...:n03:
لطفا اگه کسی تجربه ای در مورد زندگی در خوابگاه داره در اختیارم بذاره.مررررسی.:n18:

هفته اول سخت و بعدش راحت

nafas.ip
11-11-2013, 18:13
هفته اول سخت و بعدش راحت

همه بهم همین حرفو میگن ...میگن فقط هفته اول سخته....
خدا به خیر بگذرونه هفته اولو....:n28:

Carl
11-11-2013, 19:12
همه بهم همین حرفو میگن ...میگن فقط هفته اول سخته....
خدا به خیر بگذرونه هفته اولو....:n28:
می‌تونید از هفته‌ی دوم برید.

درباره‌ی همزیستی مسالمت‌آمیز توی خوابگاه، بعضی از کاربرا تجربه‌های خوبی رو توی همین انجمن نوشتن؛ البتّه بیشتر پسرونه. خلاصه‌ش اینه که «سخت نگیرید.»

nafas.ip
12-11-2013, 23:32
می‌تونید از هفته‌ی دوم برید.

درباره‌ی همزیستی مسالمت‌آمیز توی خوابگاه، بعضی از کاربرا تجربه‌های خوبی رو توی همین انجمن نوشتن؛ البتّه بیشتر پسرونه. خلاصه‌ش اینه که «سخت نگیرید.»

مرسی از راهنماییتون

shahin6969
15-06-2014, 22:21
سلام
دوستان کسی میتونه اسم خوابگاههای خود گردان شهر اصفهان بهم بگه همراه با شماره تماسشون
باید برم اصفهان واسه یکی دو ماه, دنبال خوابگاه میگردم
ممنون میشم کمکم کنید؟؟

G.O.Batistuta
05-07-2014, 22:47
من که ب شخصه یک دقیقه تو خوابگاه نمیتونم بمونم
وحشتناکه
ب همه توصیه میکنم شهر خودتون رشته بزنید
از ما گفتن بود

saeed871
05-07-2014, 23:23
مرسی از راهنماییتون
زیاد آسون هم نگیر روزای اول که هنوز رودربایستی دارن میخ بکوبون وگرنه دیگه نمیشه جمش کرد!!!

hamidnpc
04-08-2014, 16:08
دوستان سلام
تاپیک رو بالا آوردم برای بچه های کنمور ۹۳

تو رو خدا میشه کسی درباره خوابگاه های اهواز( شهید چمران) و سمنان بگه؟
روزانه مهندسی

kamran987456
04-08-2014, 19:25
دوستانی که مهرماه ورودی جدید هستن !
از کاه واسه خودتون کوه نسازید ! من امسال میرم ترم 5 ((مهندسی مکانیک - سراسری بناب )) تو دانشگاهی که خوابگاهاش اصلا قابل مقایسه با خوابگاه دانشگاه های معروف نیست ! من هم 2 سال پیش قبل از شروع یکم نگرانی داشتم که با کیا میفتم و چی میشه و غیره !
ولی از همون روز اول اینقدر دانشگاه و خوابگاه خوش گذشت که نفهمیدم 2 سال چه زود گذشت ! البته باید بگم من و دوستام جز متوسط به پایین های کلاس هستیم :n02:
خلاصه حواستون باشه واسه معدل الف گرفتن باید خوش گذرانی و تفریح و غیره رو کنار بزارین :n09:

hamidnpc
04-08-2014, 19:38
دوستانی که مهرماه ورودی جدید هستن !
از کاه واسه خودتون کوه نسازید ! من امسال میرم ترم 5 ((مهندسی مکانیک - سراسری بناب )) تو دانشگاهی که خوابگاهاش اصلا قابل مقایسه با خوابگاه دانشگاه های معروف نیست ! من هم 2 سال پیش قبل از شروع یکم نگرانی داشتم که با کیا میفتم و چی میشه و غیره !
ولی از همون روز اول اینقدر دانشگاه و خوابگاه خوش گذشت که نفهمیدم 2 سال چه زود گذشت ! البته باید بگم من و دوستام جز متوسط به پایین های کلاس هستیم :n02:
خلاصه حواستون باشه واسه معدل الف گرفتن باید خوش گذرانی و تفریح و غیره رو کنار بزارین :n09:

مرسی عزیز
ولی من که این ۴۰ صفحه رو خوندم والا ترسیدم از هرچی خوابگاه و دانشگاهه
برای اینکه از موضوع دور نشده باشم وضع خوابگاهتون رو می تونید دقیق توضیح بدید؟

چند نفر توی یک هستید؟
وضع غذا چه طور هست؟
خوابگاه رو دانشگاه داد یا خودگردان هست؟
ببخشید ولی قضیه سیگاری و .... توی خوابگاه شما صدق می کنه؟

kamran987456
04-08-2014, 21:37
مرسی عزیز
ولی من که این ۴۰ صفحه رو خوندم والا ترسیدم از هرچی خوابگاه و دانشگاهه
برای اینکه از موضوع دور نشده باشم وضع خوابگاهتون رو می تونید دقیق توضیح بدید؟

چند نفر توی یک هستید؟
وضع غذا چه طور هست؟
خوابگاه رو دانشگاه داد یا خودگردان هست؟
ببخشید ولی قضیه سیگاری و .... توی خوابگاه شما صدق می کنه؟
تجربیات من از خوابگاه : (( البته بار دیگه هم میگم که این خوابگاه های دانشگاه ما وضعشون از خوابگاه های دانشگاه های دولتی بزرگ خیلی بدتره و قابل مقایسه نیست ))

کلا دانشگاه ما خوابگاه خودگردان میده . بعضی هاش به شکل سویئت واسه 8-9 نفر که اشپزخانه و حمام و غیره داخل هر واحد هست .بعضی هاش هم به شکل اتاق ها واسه 6 نفر که حمام و اشپزخانه و غیره بین اتاق ها مشترک هست
در مورد غذای دانشگاه هم باید بگم که نباید زیاد حساس و ایرادگیر باشید :n02: برنامه غذایی ما تقریبا اینجوریه (طبق روز های هفته ):
شام ها : تن ماهی با برنج -خوراک مرغ - سوپ با سیب زمینی و تخم مرغ و مخلفات :n03:- همبرگر یا سوسیس :n03: -خورشت لوبیا و خورشت کرفس و ....
نهار ها : قیمه - کوبیده - مرغ - چمن پلو - جوجه کباب - عدس پلو یا کوبیده
صبحانه: به صورت هفتگی دوشتبه ها میدن
کیفیت غذا ها همانطور میدونید در حد بالایی نیست ولی قابل قبول هست :n02:

اما در مورد قضیه سیگار :
تو ترم 1 در اتاق ما 2 نفر بودند که سیگار میکشیدن ! جالبه که بعدا فهمیدم این دو نفر درست بعد از قبولی در دانشگاه و از شهریور همون سال شروع به کشیدن سیگار کردن !!!
با صحبت های من و سایر هم اتاقی ها قرار شد که در داخل سوئیت سیگار رو مصرف نکن و برن تو بالکن یا حیاط بکشن
ترم بعدش هم وقتی که با جو اونجا اشنا شدم و دوست های خودم رو پیدا کردم و با هم موندیم و همون جمع رو فکر کنم تا اخر داشته باشیم
البته ناگفته نماند که در سایر اتاق ها بساط قلیون و سیگار های دست ساز و توتون و غیره وجود داره .

hamidnpc
05-08-2014, 12:01
بسیار ممنونم به خاطر اطلاعات جامع تون
فقط این چند تا سوال هم جواب بدید ابهام ها کلا رفع میشه
ترمی چه قدر اجاره می دید؟برای مطالعه تو اتاق مشکلی نیست؟ یا باید سالن مطالعه برید؟قضیه انواع دزدی(!) از جمله غذا و دمبایی این ها صدق می کنه؟‌انشالله موفق باشید

Panther_X
05-08-2014, 14:01
کسی از خوابگاه دانشگاه سیستان بلوچستان و خلیج فارس بوشهر اطلاعی داره؟ ظرفیت خوابگاه های دولتیشون حداقل و حداکثر چقدره؟ خوابگاه های خود گردان چظور؟کلا برای خوابگاه رفتن کدوم یکی از این دوتا بهتره

بعد خوابگاه ها اینترنت در اختیار دانشجو ها میذارن؟

Zodiac 2057
05-08-2014, 22:39
سلام هزینه خوابگاه های خود گردان برای 1 یا 2 نفر چنده ؟
تو همدان منظورم هست
من هم مهندسی پزشکی میارم دانشگاه صنعتی همدان که کلا با خوابگاه خودگردان کار می کنه هم IT تو شهر خودم دانشگاه الزهرا میارم برام زیاد فرقی ندارن از نظرعلاقه اما از نظر آینده و اینا موندم کدوم بهتره از نظرتون

hamidnpc
07-08-2014, 11:16
upppppppppppppppppp

bahador2009
07-08-2014, 16:04
سلام دوستان یک سوال مهم دارم.
وضعیت خوابگاه دانشگاه تهران بهتره یا علامه یعنی کدومشون راحت تر خوابگاه میدن ؟

مرسی

farzan311
07-08-2014, 18:02
سلام دوستان یک سوال مهم دارم.
وضعیت خوابگاه دانشگاه تهران بهتره یا علامه یعنی کدومشون راحت تر خوابگاه میدن ؟

مرسی

منم همین سوالو دارم کلا اگه کسی میتونه بیاد شرایط خوابگاه های تهران، بهشتی، علامه رو یه مقایسه بکنه

Haj_Amoo
07-08-2014, 21:50
کسی از خوابگاه دانشگاه سیستان بلوچستان و خلیج فارس بوشهر اطلاعی داره؟ ظرفیت خوابگاه های دولتیشون حداقل و حداکثر چقدره؟ خوابگاه های خود گردان چظور؟کلا برای خوابگاه رفتن کدوم یکی از این دوتا بهتره

بعد خوابگاه ها اینترنت در اختیار دانشجو ها میذارن؟
دانشگاه خلیج فارس ترم اول و دوم خوابگاهی نمیده ولی می تونید خوابگاه خودگران بگیرین. ترم های بعد خوابگاه داره.

omid_3tar
09-08-2014, 10:39
سلام

دوستان کسی از خوابگاه شهید چمران اهواز اطلاعی داره؟ به همه خوابگاه میدن؟ امکانات رفاهیش چطوره؟

fahime ch
10-08-2014, 17:27
سلام.هرچی گشتم بحثی پیدا نکردم که بتونم سوالم رو توش بپرسم. با عرض معذرت اینجا می پرسم که یه کم مشابه به سوالمه
میخواستم بدونم کسی هست که بدونه کلاس های دانشگاه آزاد قزوین 5شنبه وجمعه هم برگزار میشه یا فقط تو طوله هفتس؟
و این که برای ترم یک و یه دختره تهرانی موندن تو خوابگاه قزوین بهتره یا این که بهد از هر کلاس به تهران بر گردی و اصلن قزوین نمونی؟
ممنون می شم جواب بگیرم خیلی جا ها گشتم و چیزی پیدا نکردم

fahime ch
10-08-2014, 17:33
سلام. یه سوال: دانشگاه آزاد قزوین 5 شنبه ها و جمعه ها هم برای ترم یکیا کلاس داره؟
و اینکه برای یه دخترم تهرانی ، ترم یک موندن تو خوابگاه بهتره یا اینکه بعد از کلاس بر گردم تهران و اصلن نمونم قزوین. ممنون میشم جواب بدید هیییج جا جواب سوال ها مو نگرفتم..

bahador2009
10-08-2014, 17:53
وضعیت دانشگاه علوم پزشکی ایران چجوریه؟

عماد سلامت
11-08-2014, 23:46
سلام کسی از وضعیت خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر اطلاع داره. مثلا تمیز هستو از این حرفا. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

عماد سلامت
12-08-2014, 07:59
یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
وضعیت خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر چجوریه؟

After4Ever
12-08-2014, 09:01
وضعیت دانشگاه علوم پزشکی ایران چجوریه؟
خوبه...مثل آپاراتمان می مونه ، تمیز هم هست

After4Ever
12-08-2014, 09:03
منم همین سوالو دارم کلا اگه کسی میتونه بیاد شرایط خوابگاه های تهران، بهشتی، علامه رو یه مقایسه بکنه
اگر منظورت علوم پزشکیه که تقریبا همش خوبه
ولی تهران بعد شهید بهشتی درباره ی علامه هم اطلاعی ندارم

Haj_Amoo
12-08-2014, 15:05
سلام کسی از وضعیت خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر اطلاع داره. مثلا تمیز هستو از این حرفا. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
خوابگاه سال اولیای پسر(خوابگاه شهدا)، دو تاساختمون داره، که یکیش آسانسور داره. سوییتیه، سوییت ها اکثرا 4 تا اتاق دارن، اتاق های با ظرفیت های مختلفه که کمترینش 4 و بیشترینش 10 نفره هست و اندازه شون هم طبیعتا متناسب با ظرفیته. هر سوییت دوتا یخچال، هر طبقه دو تا آب سرد کن دارن + آشپزخونه. هر سوییت یه دستشویی داره ولی حموم بیرون ساختمون و توی حیات خلوتن. یه اتاق کامپیوتر داره که نصف سیستماش خرابن ولی به لطف اینترنت وای فای نیازی بهشون پیدا نمی کنین. یه سری وسایل ورزشی داره مثل میز پینگ پنگ و فوتبال دستی با چندتا وسیله بدنسازی. سالن مطالعه هم داره.
اتاق ها از نظر ظاهری و وضعیت تختها و کمد ها جای تعریف ندارن ولی بد نیستن. تمیزی اتاق هم کاملا به خودتون بستگی داره. در کل خوابگاه بدی نیست.

mohammad8181
13-08-2014, 21:22
خوابگاه سال اولیای پسر(خوابگاه شهدا)، دو تاساختمون داره، که یکیش آسانسور داره. سوییتیه، سوییت ها اکثرا 4 تا اتاق دارن، اتاق های با ظرفیت های مختلفه که کمترینش 4 و بیشترینش 10 نفره هست و اندازه شون هم طبیعتا متناسب با ظرفیته. هر سوییت دوتا یخچال، هر طبقه دو تا آب سرد کن دارن + آشپزخونه. هر سوییت یه دستشویی داره ولی حموم بیرون ساختمون و توی حیات خلوتن. یه اتاق کامپیوتر داره که نصف سیستماش خرابن ولی به لطف اینترنت وای فای نیازی بهشون پیدا نمی کنین. یه سری وسایل ورزشی داره مثل میز پینگ پنگ و فوتبال دستی با چندتا وسیله بدنسازی. سالن مطالعه هم داره.
اتاق ها از نظر ظاهری و وضعیت تختها و کمد ها جای تعریف ندارن ولی بد نیستن. تمیزی اتاق هم کاملا به خودتون بستگی داره. در کل خوابگاه بدی نیست.

من از جلوی ساختمونش چند بار رد شدم عین تویله می نوه ادم یاد مهمانسرا های تو فیلم های در 50 می افته

negarsinger
13-08-2014, 22:10
سلام یه سوال داشتم، دانشگاه صنعتی شیراز از لحاظ علمی و خوابگاه چجوره؟

Haj_Amoo
14-08-2014, 09:07
من از جلوی ساختمونش چند بار رد شدم عین تویله می نوه ادم یاد مهمانسرا های تو فیلم های در 50 می افته
حالا چرا طویله؟!

mahmoodif84
15-08-2014, 11:11
سلام
کسی درباره خوابگاههای زنجان ، صنعتی بابل و گیلان اطلاعی داره ؟؟؟؟

farzan311
15-08-2014, 13:25
اگر منظورت علوم پزشکیه که تقریبا همش خوبه
ولی تهران بعد شهید بهشتی درباره ی علامه هم اطلاعی ندارم
اگه منظورم علوم پزشکی بود که علامه رو باهاشون مقایسه نمیکردم
منظورم رشته های علوم انسانی هست

Mohammad Hosseyn
10-09-2014, 17:38
دوستان دانشگاه تهران ، خوابگاه کوی دانشگاه ... کسی اطلاع داره ساختمان 7 اتاق هاش سئیتی هست یا نه ؟ هر 4 نفر تو یه اتاق هستن ؟؟

smock-74
11-09-2014, 04:53
دانشگاه قم خوابگاه میده یا نه لطفا اگه کسی میدونه توضیح بده؟

After4Ever
11-09-2014, 11:30
دانشگاه قم خوابگاه میده یا نه لطفا اگه کسی میدونه توضیح بده؟

نه سال اول خودگردان میده

smock-74
11-09-2014, 23:16
نه سال اول خودگردان میده

میشه یه توضیح راجع به خوابگاه خودگردان بدی؟ (هزینه، تعداد افراد و ....)

After4Ever
11-09-2014, 23:23
میشه یه توضیح راجع به خوابگاه خودگردان بدی؟ (هزینه، تعداد افراد و ....)

نمی دونم والا
فقط می دونم شام باید خودت درست کنی چون نه میارن
منطقه اش هم جای خوبیه به دانشگاه یکذره دوره ...تقریبا 20 دقیقه با تاکسی تا دانشگاه فاصله است

Joaquin
12-09-2014, 17:05
دانشگاه آزاد واحد کرج خوابگاه داره؟؟ خودگردان چطور؟

حسام2000
02-10-2014, 17:26
دوستان دانشگاه تهران ، خوابگاه کوی دانشگاه ... کسی اطلاع داره ساختمان 7 اتاق هاش سئیتی هست یا نه ؟ هر 4 نفر تو یه اتاق هستن ؟؟

سلام برو تو سایت خود کوی نوشته. ظاهرا به صورت سالن هست تو سه طبقه. حالا تو هر اتاق هم هر چقدر ظرفیت بذارن

darush 00
20-01-2015, 19:19
سلام

بیشتر از یه سال پیش در مورد خوابگاه دانشگاه زنجان سوال داشتم، الان میخوام تجربم رو بگم.

یه خوابگاه داره بیرون شهر به اسم استقلال، 8 نفرس 4 نفره داره ولی دو سه تا بیشتر نیست.
امکاناتش بد نیست ولی خوبم نیست،شلوغ کاری هست، سر و صدا زیاد میاد داخل اتاقا دیوارا و سقف کاذبه ولی اتاقاش بزرگه.

خوابگاه ورقایی داخله دانشگاه، 5 نفره، اتاقا کوچیک، ولی سر و صدا نداره، طبقات بالا آبگرم مشکل داره، خوبیش اینکه داخل دانشگاس، دسترسی به کتابخونه و کلاسا و..

خوابگاه دولتی هم داره چهار و پنج و ده نفره. اونم بد نیست خوبه!

یه توصیه: اگر دوست و رفیقی دارید که دانشگاه شما قبول شده حتما باهاش اتاق بگیرید، تعداد آشناها بیشتر بهتر.
این بهتر از بودن نخاله های ناشناس تو اتاقه!

Alireza SM
20-01-2015, 21:09
بچه ها وضعیت خوابگاه های نزدیک دانشگاه علوم پزشکی شهر شما چطوره ؟

darush 00
20-01-2015, 22:11
بچه ها وضعیت خوابگاه های نزدیک دانشگاه علوم پزشکی شهر شما چطوره ؟

اگه منظورت منم دو تا از خوابگاهاش رو رفتم یکی پولی بود برای بچه های ترم پایین، جالب نبود کلا دو تا wc داشت.. 400 هم میگرفتن، شیش نفره

یکی دیگه هم دولتی بود، هر سه اتاق یه سرویس، خوب بود، شیش نفره بود. رایگان بود فک کنم

koroshfe
16-02-2015, 20:13
دوستان یه سوألی دارم که متأسفانه زیاد مربوط به قالب تاپیک نیست ، ببخشید
می خواستم بدونم دانشگاهی هست تو کشور که ترم تابستونه درسای اختصاصی رو با خوابگاه ارائه بده و بتونیم مهمان بشیم ؟ ( من دانشگاه شیراز هستم )
با تشکر

After4Ever
16-02-2015, 20:50
دوستان یه سوألی دارم که متأسفانه زیاد مربوط به قالب تاپیک نیست ، ببخشید
می خواستم بدونم دانشگاهی هست تو کشور که ترم تابستونه درسای اختصاصی رو با خوابگاه ارائه بده و بتونیم مهمان بشیم ؟ ( من دانشگاه شیراز هستم )
با تشکر

معمولا درسای اختصاصی ارائه نمیشن دوست عزیز
زنگ بزن به آموزش دانشکده بپرس چه درسایی ارائه می شه
شیراز سال پیش که اصلا نداشت

koroshfe
19-02-2015, 14:22
معمولا درسای اختصاصی ارائه نمیشن دوست عزیز
زنگ بزن به آموزش دانشکده بپرس چه درسایی ارائه می شه
شیراز سال پیش که اصلا نداشت

ممنون از پاسخ گویی
در رابطه با این موضوع کمی از دانشکده پرسیدم و از احتمالات مطلعم
اما تو سایت دانشگاه های دیگه دیدم که ترم تابستونه اختصاصی ارائه دادن
البته تعدادشون خیلی زیاد نبود ، به هر حال سوألم اینه که اگه ترم تابستونه ارائه بدن آیا خوابگاه هم در اختیار می ذارن ؟
اصلاً هم مهم نیست شیراز باشه یا نه ، شهرش اصلاً مهم نیست
با تشکر

After4Ever
19-02-2015, 19:24
ممنون از پاسخ گویی
در رابطه با این موضوع کمی از دانشکده پرسیدم و از احتمالات مطلعم
اما تو سایت دانشگاه های دیگه دیدم که ترم تابستونه اختصاصی ارائه دادن
البته تعدادشون خیلی زیاد نبود ، به هر حال سوألم اینه که اگه ترم تابستونه ارائه بدن آیا خوابگاه هم در اختیار می ذارن ؟
اصلاً هم مهم نیست شیراز باشه یا نه ، شهرش اصلاً مهم نیست
با تشکر

از اداره ی امور خوابگاه دانشگاه بپرس
بعضی شهر ها هم خوابگاه خودگرذان ارزونه!!!

CXX
24-03-2015, 12:46
گاهی مشکل خوابگاه است!
گاهی مکان خوابگاه
گاهی مسائل و پدیده های درون خوابگاهی!
:|

mojtabaivi
14-05-2015, 16:04
سلام. وضعیت خوابگاه های شریف و تهران و امیرکبیر چطوریه؟ امیر کبیر به ترم یکیهاش (ارشد) خوابگاه نمیده؟!

mehrabooni
22-06-2015, 01:57
دانشجویان دانشکده تربیت بدنی دانشگاه ازاد واحد تهران مرکزی باید کدام خوابگاه بروند

mehrabooni
07-07-2015, 06:02
کسی نیست:n04::n26:

After4Ever
09-07-2015, 21:38
دانشگاه آزاد خوابگاه نداره خصوصا تهران مرکزی
خودگردان در تهران زیاده

Vampg960
20-07-2015, 17:38
بچه ها سلام کسی میدونه واسه دخترا رشته تجربی کدوم خوابگاه های سراسری ورود و خروجشون راحت تره؟ توروخدا یکی جواب بده ساعت 10 حبسمون نکنن اون تو!!!:n04:

Vampg960
20-07-2015, 18:11
من پزشکی میخوام برم ایشالا اگه رامون دادن وضعیت خوابگاهاش فرق داره؟ جاشو اینا؟ ورود و خروجش چی؟:n02:

After4Ever
21-07-2015, 05:44
من پزشکی میخوام برم ایشالا اگه رامون دادن وضعیت خوابگاهاش فرق داره؟ جاشو اینا؟ ورود و خروجش چی؟:n02:

برا دخترا محدودیت زمانی داره...حتی پرونده هم تشکیل میشه
بعضی شهر ها خب طبعا امکانات بالاتری داره!

Vampg960
21-07-2015, 07:22
برا دخترا محدودیت زمانی داره...حتی پرونده هم تشکیل میشه
بعضی شهر ها خب طبعا امکانات بالاتری داره!
خب کدوم شهرا مثلا؟ با رتبه ی حدود 1000؟ فقط پزشکی؟

After4Ever
21-07-2015, 07:29
خب کدوم شهرا مثلا؟ با رتبه ی حدود 1000؟ فقط پزشکی؟

این دیگه سلیقه ایه....باید برید ببینید من شخصا از خوابگاه شیراز خوشم اومده از خوابگاه تبریز واقعا بدم اومده
خودم کوی دانشگاه تهران هستم بد نیست

ولی کودوم آدم سالمی معیار انتخابش امکانات خوابگاه:n02:

vahid-p
22-07-2015, 02:46
بچه ها سلام کسی میدونه واسه دخترا رشته تجربی کدوم خوابگاه های سراسری ورود و خروجشون راحت تره؟ توروخدا یکی جواب بده ساعت 10 حبسمون نکنن اون تو!!!:n04:

مطمئن باشید خوابگاههای دخترانه ساعت 9 یا حداکثر 10 باید خوابگاه باشین.

M . Sayid
22-07-2015, 08:41

نیمه دوم سال که عمرا بزارن تا 10 بیرون باشین ، نهایت 8.5 یا 9 ! نیمه اول حالا شاید تا 9.5 ، 10 !

فک کنم هر جایی هم که میرید باید بگید به مسئول خوابگاه !

البته اگه پزشکی بخوایید بخونید که کلا سرتون تو کتابه ! هر جایی برین زودی برمی گردین !

ArashMiniStar
22-07-2015, 21:03
بچه ها من اگه شبانه ی شهر دیگه بزنم قبول بشم خوابگاه های خودگردان اینا دارن؟ اخه مامان بابا میگن برو اسپانسیون خود دانشگاه داره فلان ولی من خوشم نمیاد از این جاها.ایا برای پسرا هم ساعت ورود خروج دارن ؟ :|

Amir_oscar
22-07-2015, 21:32
راجع به خوابگاه‌های دانشگاه کردستان توضیح بدم شاید به درد کسی خورد:

شما اگر حتی رشته‌ی مهندسی قبول شده باشید ترم 1 و 2 باید برید یه خوابگاهی به اسم جهاد که قبلاً گاوداری بوده و وسط یه بیایونه! اتاق‌های 6 نفره و 12 نفره داره. اتاق تلویزیونش اکثراً درش قفله و وضعیت حموم و ایناش هم خیلی بده. و سال‌های بعد به خوابگاه‌های توی شهر یا نزدیک دانشگاه می‌رید که 6 و 8 نفره هستن و خیلی بد نیستن. سال آخر هم می‌ندازنتون خوابگاه داخل دانشگاه که همه‌چیزیش خوبه و اتاق‌هاش 4 و 6 نفره‌ است. هیچ‌کدوم از خوابگاه‌ها وایرلس ندارند. البته گفته‌ن که از سال بعد خوابگاه داخل دانشگاه وایرلس‌دار می‌شه. خوابگاه‌های بیرون دانشگاه همه هر دو ساعت یک‌بار سرویس دارن.

Amir_oscar
22-07-2015, 21:36
بچه ها من اگه شبانه ی شهر دیگه بزنم قبول بشم خوابگاه های خودگردان اینا دارن؟ اخه مامان بابا میگن برو اسپانسیون خود دانشگاه داره فلان ولی من خوشم نمیاد از این جاها.ایا برای پسرا هم ساعت ورود خروج دارن ؟ :|

شبانه‌ها معمولاً خوابگاه خودگردان می‌دن که شهریه‌ش از خوابگاه دولتی بیشتره. البته بعضی از دانشگاه‌ها هم کلاً به شبانه‌ها خوابگاه نمی‌دن. و برای پسرها هم معمولا ساعت 12 شب در خوابگاه بسته می‌شه و 6 صبح باز می‌شه. و اگر هم شب خوابگاه نیاید کسی باهاتون کاری نداره!

Arrowtic
30-07-2015, 11:51
دوستان خبری از خوابگاه های همدان ، رشت ، اصفهان ، تبریز و شیراز دارید ؟(رشتم پزشکی)

mehrabooni
14-10-2015, 21:42
توی تهران باحالترین خوابگاه کجاست ؟
سوالم حالت نظرسنجی داره !

mehrabooni
05-11-2015, 14:01
توی تهران باحالترین خوابگاه کجاست ؟
سوالم حالت نظرسنجی داره !

منظورم از نظر امكاناتو اينجور چيزاست اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه
چون دانشگاه ازاد به پسرا خوابگته نميده ملت بايد دنبال خوابگاه هاي ديگه باشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

عاطفه12
21-06-2016, 18:41
دوستان خبری از خوابگاه های همدان ، رشت ، اصفهان ، تبریز و شیراز دارید ؟(رشتم پزشکی)
خوابگاه اصفهان خیلی خوبه داخل خود دانشگاهشه تمیزم هست

onlinefarhad
24-06-2016, 09:27
دوستان من چهار سال پیش تو این تاپیک اومدم ، استفاده کردم از نظرات دوستان .الان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی بابل هستم . برخودم واجب دونستم که بیام و اطلاعات خوابگاهیم و دانشگاهیم از دانشگاه صنعتی بابل رو براتون بذارم .
براتون چندتا عکس از خوابگاه پسرانه امینیان ک مال دانشگاه بابله میذارم ... این عکسارو همون ترم یک گرفتم ... کلا 3 تا خوابگاه دخترانه داره ...ی دونه تازست ک کنار دانشگاه باز شده ...خوابگاه پسرانش هم 3 تا بلوکه دوتاش واسه کارشناسیاست و یکیش واسه ارشد و دکترا ...اتاقاش امسال یخچال دار شدن قبلا فقط تو اشپزخونه بود ..امینیان ی زمین فوتبال بزرگ هم توش داره ... دوتا کتابخونه داره ک موقع امتحانا شلوغ میشه ... س تا نماز خونه داره ک کولر دارن و LED و ... درکل اوایل خوابگاه رفتن سخته .... حتی اگه جاش خوب باشه ... شبانه شهر خودتون خیلی بهتره ...رشته درست و حسابی خیلی خوب اگه قبول شدید برید غربت .... البته نه اینکه من ناراضی باشم ... به هرحال برخودم واجب دونستم بیام اینجا ی توضیحاتی بدم :n01:
این اتاقه اتاقه 4 نفرست ..اتاقاش 4 نفره و 6 نفره و 2 نفره داره ... فکر کنم reply کنید و سوال داشتید بپرسید برام ایمیل میاد و متوجه میشم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عاطفه12
24-06-2016, 14:09
لطفا یکی به من کمک کنه :n30:
خوابگاه علم و صنعت واسه ارشد چند نفرست ؟ خوارزمی چطور ؟

alirecoba2
14-04-2017, 12:27
خوابگاه تبریز که واقعا افتضاح هست...اینترنت در حد مرغ! یعنی تو سال 2017 شما محدودیت سرعت دانلود 50KB دارین! اتاق هاش 4 نفری هست و اکثر اتاق ها مشکل گرمایش هم دارن! دخانیات آزاده:n02: غذاش هم از گشنگی بهتره....
دانشگاه فردوسی مشهد خوابگاهاش محیط خوبی داره، بزرگه و استخر و بدنسازی مجهزی داره. حراست خوابگاهش خوب نیست. کلا حراست دانشگاه فردوسی بی ادب هستند و به دانشجو احترام نمیذارن. غذای فردوسی افتضاح محض هست. تمامی ممنوعیت ها در این دانشگاه به صورت حداکثری اعمال میشه. منتها سرعت اینترنتش خوبه. 2 سال پیش که من سال آخر لیسانس بودم تا 40 مگ می داد.

bijandarbari
14-04-2017, 16:37
خوابگاه تبریز که واقعا افتضاح هست...اینترنت در حد مرغ! یعنی تو سال 2017 شما محدودیت سرعت دانلود 50KB دارین! اتاق هاش 4 نفری هست و اکثر اتاق ها مشکل گرمایش هم دارن! دخانیات آزاده:n02: غذاش هم از گشنگی بهتره....
دانشگاه فردوسی مشهد خوابگاهاش محیط خوبی داره، بزرگه و استخر و بدنسازی مجهزی داره. حراست خوابگاهش خوب نیست. کلا حراست دانشگاه فردوسی بی ادب هستند و به دانشجو احترام نمیذارن. غذای فردوسی افتضاح محض هست. تمامی ممنوعیت ها در این دانشگاه به صورت حداکثری اعمال میشه. منتها سرعت اینترنتش خوبه. 2 سال پیش که من سال آخر لیسانس بودم تا 40 مگ می داد.
سلام
جسارتا از پارسال تا به امروز غذای دانشگاه فردوسی خیلی خوب شده. برای صبحانه و شام سیستم آفرینشگاه داره که واقعا غذاهای متنوع و خوبی داره.

alirecoba2
17-04-2017, 16:37
سلام
جسارتا از پارسال تا به امروز غذای دانشگاه فردوسی خیلی خوب شده. برای صبحانه و شام سیستم آفرینشگاه داره که واقعا غذاهای متنوع و خوبی داره.
کلا از زمانی که دکتر کافی رئیس دانشگاه شده وضعیت از هر نظر بهتر شده، زمان ما اگر کارتت همراهت نبود باید تا ساعت 2 صبر میکردی تا بتونی با وارد کردن شماره و رمز غذا بگیری.
کیفیت غذا هم فاجعه بود، چند بار از دم سلف تا جلو نگهبانی فجر غذاها رو روی زمین چیدیم:n02:

KINGHMA
10-06-2017, 15:34
الان من میخوام ارشد اراک رو انتخاب کنم اما تو دفترچه نوشته به روزانه ووشبانه ارشد خوابگاه نمیدم حالا موندم چه کنم!/!

Mohammad Hosseyn
12-06-2017, 12:29
الان من میخوام ارشد اراک رو انتخاب کنم اما تو دفترچه نوشته به روزانه ووشبانه ارشد خوابگاه نمیدم حالا موندم چه کنم!/!
این رو هر سال مینویسن ... ولی روزانه ها خوابگاه دارن (برای اطمینان با یه نفر که اونجا درس میخونه یا خونده صحبت کنید) و شبانه بهتره روی خوابگاه هیچجا حساب نکنید!

KINGHMA
16-06-2017, 09:36
این رو هر سال مینویسن ... ولی روزانه ها خوابگاه دارن (برای اطمینان با یه نفر که اونجا درس میخونه یا خونده صحبت کنید) و شبانه بهتره روی خوابگاه هیچجا حساب نکنید!
ممنون بهم بچهای اونجا گفتن روزانه رو میدن اما شبانه و تکمیل ظرفیت نه!این نوشته دفترچه یکم ترسوندمنو...بازم ممنون

mehdi_mh71
16-06-2017, 17:37

سلام شما دانشگاه تهران هستید؟
اطلاع دارید دانشگاه تهران در مقطع دکترا به دانشجویان خوابگاه تعلق می گیره یا نه؟ یا فقط برای کارشناسی و کارشناسی ارشد هست
رشته هم ویروس شناسی (روزانه) / البته اگه قبول شد

Mohammad Hosseyn
18-06-2017, 16:01
ممنون بهم بچهای اونجا گفتن روزانه رو میدن اما شبانه و تکمیل ظرفیت نه!این نوشته دفترچه یکم ترسوندمنو...بازم ممنون
خواهش میکنم
جالبه که برگردید به پست اول تاپیک که مال من هست (موقع قبولی کنکور کارشناسیم یعنی 8 سال پیش حدودا!) که دقیقا با سوال مشابه سوال شما بهونه شکل گرفتن تاپیک شد :n31:

سلام شما دانشگاه تهران هستید؟
اطلاع دارید دانشگاه تهران در مقطع دکترا به دانشجویان خوابگاه تعلق می گیره یا نه؟ یا فقط برای کارشناسی و کارشناسی ارشد هست
رشته هم ویروس شناسی (روزانه) / البته اگه قبول شد

سلام ... بله. دانشجویان دکتری روزانه همگی خوابگاه میگیرن، کوی دانشگاه که فقط ارشد و دکتری هستن.

sc_nima
08-07-2017, 18:34
سلام
کسی میدونه تهران علوم تحقیقات قبول بشیم باید برای خوابگاه چیکار کرد؟ اوضاع خودگردانای ارشد چطوریه؟

Ali_RNT
08-08-2017, 17:37
درود دوستان، کنکور ۹۶ هم نتایجش اومد انتظار داشتم الان اینجا بحثش داغ داغ باشه D:

من منطقه ۲، کرمان، رتبه ۳۸۰۰ شدم (زیرگروه ۱: ۳۷۳۶)

یه کم احتمال داره شیراز قبول شم، در واقع بعد از اصفهان و مشهد که شانس کمی دارم اولویتم شیرازه ولی یه چیزی منو نگران کرده...

دفترچه نوشته که به ۴۰۰ نفر (۲۰۰ پسر) خوابگاه تعلق میگیره، به نظرتون اگه قبول شم با این رتبه که خیلی هم خوب نیست، بهم خوابگاه میدن؟ چون اگه ندن اصلا نمیتونم از پس مخارج بر بیام.

ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید، اگر کسی هم هست که الان داره شیراز میخونه به من پی ام بده، خیلی به مشورت نیاز دارم.

Farhad.Farhadi
29-08-2017, 23:23
سلام
از دوستان کسی اطلاعی از خوابگاه های سمنان داره؟ چه دولتی چه خصوصی؟
اسم وهزینه ی ترم هم اگه میدونید راهنمایی کنید
ممنون

Farhad.Farhadi
12-09-2017, 00:25
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

50R005H
19-09-2017, 18:05
دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم. یکی از همکلاسی هام که اتاقی هاش تو خوابگاه انتقالی گرفتن و رفتن و خودش تنها مونده الان اومده به من (که بومی شهر هستم و خوابگاهی نیستم) میگه که میخواد با کمک من و جند نفر دیگه شبیه من کاری کنه که تو اتاق خودش تنها باشه. یعنی من بیام بگم مثلا احتیاج به خوابگاه دارم ولی در واقع خوابگاه نرم و اینجوری این همکلاسیم فقط تنها خودش تو اتاق باشه؟ بهش چی بگم؟ نمیخوام بعدا برام دردسر ایجاد شه خواهشا راهنمایی کنید.

amir_t6262
19-09-2017, 18:34
دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم. یکی از همکلاسی هام که اتاقی هاش تو خوابگاه انتقالی گرفتن و رفتن و خودش تنها مونده الان اومده به من (که بومی شهر هستم و خوابگاهی نیستم) میگه که میخواد با کمک من و جند نفر دیگه شبیه من کاری کنه که تو اتاق خودش تنها باشه. یعنی من بیام بگم مثلا احتیاج به خوابگاه دارم ولی در واقع خوابگاه نرم و اینجوری این همکلاسیم فقط تنها خودش تو اتاق باشه؟ بهش چی بگم؟ نمیخوام بعدا برام دردسر ایجاد شه خواهشا راهنمایی کنید.
سلام. ما سال آخر دوره کارشناسی در یکی از دانشگاههای دولتی این کار را کردیم.
اسم یکی از دوستان که ساکن شهر بود و خوابگاه نمیخواست را دادیم و او فقط بعضی شب ها برای درس خواندن پیش ما می آمد. در نهایت، در آخر سال و موقع تسویه حساب، هزینه ی خوابگاه ازش گرفتند که پرداخت کرد و بعد من و دوستم که در اصل ساکن خوابگاه بودیم، عین این هزینه را به او پس دادیم.

Mohammad Hosseyn
19-09-2017, 18:55
دردسری براتون به اون معنی نداره جز اینکه اینکار اخلاقی نیست و من توصیه میکنم اینکارو نکنید [دانشجویانی هستن که به خوابگاه نیاز دارن و با اینکار اونهارو از این حقشون محروم میکنید]. اگر مسئولین دانشگاه قبول کنن که شما نیاز داری بهتون خوابگاه میدن و برخی از خوابگاه ها هم قانونی دارن که اگر بفهمن کسی اتاق ثبت کرده ولی خوابگاه نمیاد کارت ورود خوابگاهش رو باطل میکنن (اگر الکترونیکی باشه) و پولی رو هم بهش برنمیگردونن. در این حد میدونم ولی بازم ممکنه دانشگاه های دیگه رویه های سختگیرانه تری هم داشته باشن.

به نظرم اگر دوستتون اخلاق رو میفهمه توضیح بدید که کار درستی نیست. اگر به هر دلیلی نمیخواید میونتون خراب بشه به نظرم بهش بگید که با درخواست خوابگاهتون موافقت نشده. خب مشخصه شما برید درخواست خوابگاه بدید اگر اطلاعات درست بدید رد میشید چون بومی هستید.

exman
21-03-2018, 12:56
یکی از فامیلامون که دوست منم هست تو ترکیه با بورسیه دندونپزشکی میخونه
خوابگاهشون عالیه و هیچی نمیگم ولی یه چیز دیگه اینه که تو شهرشون تقریبا مشکل خوابگاه ندارن به جز اینکه دانشگاه خوابگاه میده تو شهر افراد زیادی هستن که سمتی از خونه یا اپارتمانشون رو به دانشجوها اجاره میدن اونم به قیمتهای خیلی کم ولی با تمام امکانات
دوستم چون بورسیه شده رایگانه براش ولی خوابگاه خود دانشگاه ماهی حدودا صد هزار تومنه برا دانشجوها اونم یه اتاق کامل ولی تو شهر میشه راحت حتی اپارتمان مبله رو با این پول اجاره کرد
بعضی وقتا باید صد درصد تو قسمت فرهنگی کار کنیم
الان تو شهر خودمون بگی دانشجو هستم دنبال خونم نه تنها جواب سلامشو نمیدن چندتا توهینم بهش میکنن
چون همه گفتن بره دانشگاه فاسد میشه بره دانشگاه فلان میشه مقصر خودمونیم
تو همین پست نمونه هاشو شاهدیم به رفتارهای اجتماعی کاملا طبیعی انگ فاسد بودن میزنن
امیدوارم که امسال سال خوبی برای پیشرفت تو همه زمینه ها باشه منجمله این قضیه ی خوابگاه

dorhato
03-07-2019, 15:13
اگر روزانه باشید وظیفشون هست که خوابگاه رو بدن. الکی مینویسن.