PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DiRT 3

صفحه ها : [1] 2

CATALONIA
07-08-2010, 18:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Codemasters
ناشر : Codemasters
سبك : Racing
سري : Colin McRae Rally
موتور بازي : EGO
تاريخ عرضه : US: TBA2011
پلتفرم ها : PS3 , PC , X360

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  

DiRT 3 | First Look
سبك بازي  به ريشه ي خود بازگشته است .

DiRT بازي off-road شركت Codemasters تا به حال تا به حال در دو شماره اي كه از آن ديديم ، موفق بوده است . حال آن ها به دنبال هوادارن بيشتر هستند اما بعضي از طرفداران بازي سبك قديمي Rally بازي را ترجيح ميدهند . براي Dirt 3 شركت Codemasters تمام يادداشت ها را جمع آوري كرده است و ميخواهد با ساخت اين بازي به تمام هوادارانش پاسخ دهد . " اين بزرگ ترين بازي racing است كه تا به حال توسط يك استديو ساخته شده است " ادعاي Matt Horsman سازنده ي بازي . معلوم شد كه تيم سازنده ي اين بازي ادعا ي زيادي دارند مانند بازي TOCA: Race Driver 3 كه همچين ادعاي مشابهي داشته بود . و البته مانند آن بازي DiRT3 هدف بزرگ و وسيعي دارد . ليست ماشين هاي موجود در بازي نشان ميدهد همه چيز از Mini Cooper S  كه توسط Pat Moss و Paddy Hopkirk  در دهه ي 60  ساخته شده بود و ماشين ساخته شده توسط Kris Meeke يعني Peugeot 207 S2000  وجود دارد  . چيز هاي بيشتري نسبت بين اين نسخه و نسخه ي دوم بازي وجود دارد . ماشين هاي موجود در DiRT 3 شامل بهترين ماشين هاي  بنزين سوز هر زمان  هستند . از ماشين هاي دهه ي 70  ميتوان از  Lancia Stratos  نام برد .  ماشين معروف دهه ي 80 كه به  Quattro S1 معروف است و يا حتي RS2000 و Peugeot 205 نيز چند ماشين موجود در بازي از دهه هاي گذشته ميباشند . در دهه ي 90 ماشين Celica كه Carlos Sainz آن را به طور جادويي ساخته بود ، ماشين Lancia Delta Integrale و البته ماشين  Colin McRae يعني iconic 555 Subaru نيز در بازي وجود دارد . اين قسمت كوچكي از بهترين ماشين هاي تاريخ نيست . ! 

اين گونه كه به نظر ميرسد سبك بازي به سمت به سري هاي قبل  -- بازي هاي Colin McRae  -- با اضافه كردن Finland و Norway  و Monte Carlo باز گشته است . همچنين licence شدن  WRC نيز به بازي پيشرفت بازي كمك كرده است . اين كمك ميكند Ken Block ستاره ي آمريكايي رالي كم كم بتواند جاي McRae را در اين سري بازي ها بگيرد .  بازگشت Codemasters  به ريشه ي اصلي Rally كمك مي كند كه بازي به بيشتر رشد كند . محيط بازي وعده ي يك بازي تماشايي را مي دهد . يكي از افكت هاي بازي برف ميباشد . البته كه  تنها محيط برفي نميتواند يك بازي را تكميل كند . باران نيز يكي ديگر از افكت هاي محيط هست كه اهميت زيادي هم دارد . يكي از افكت هاي بازي برگزاري بعضي از بازي ها در محيط شب است . جنگل پوشيده شده از برف وعه ي يك ماجراجويي پر هيجان را ميدهد . multiplayer بازي وعده ي يك point to point  پر هيجان را ميدهد كه اين بخش با ضافه شدن splitscreen براي اولين بار در اين سري جهش خوبي داشته است . 

تمام ويژگي هاي بازي كه در بالا به آن اشاره شد اسكلت يك بازي خوب را به نمايش ميگذارند كه ميتواند مانند دو نسخه ي قبلي خود موفقيت كسب كند . و اين باعث ميشود ما انتشار زيادي از Codemasters و بازي ريسينگ او داشته باشيم . از مطالب مي توان فهميد بازي در سبكي متعادل بين دو نسخه ي قبلي خواهد بود . مسلما مطالبي كه به آن اشاره تمام ويژگي هايي نخواهند بود كه بازي در بر دارد و بايد منتظر ويژگي هاي منحصر به فردي در زمان عرضه ي بازي يا در آينده اي نزديك باشيم . همچنين بايد از Codemasters به خاطر بازگرداندن سبك بازي به Crash تشكر كرد  و البته تبديل DiRT به يك عنوان تجاري اعتبار بيشتري به اين بازي خواهد بخشيد . اين نسخه ي بازي با اين خصوصيات همان چيزي است كه هواداران قديمي را علاوه بر هواداران جديد بسياري جذب خواهد كرد . همچنين لايسنس شدن WRC در بازي قدم بزرگي است كه ميتوان بازي را پر هيجان تر كرد . در كل پس از عرضه ي DiRT 3  در سال آينده نميتوان براي بازي كردن يك بازي رالي لحظه اي صبر كرد . 

DiRT 3 | IMAGES

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

DiRT 3 | VIDEOS

Teaser Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDownload now [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDiRT 3 | SOURCE

aha2012
07-08-2010, 18:30
من با نسخه ی دومش زندگی کردم
امیدوارم اینم بترکونه

Spaniuly
07-08-2010, 19:48
ممنونم شهاب جان زحمت کشیدی کارت عالیه پسر...

هفته پیش تریلر بازی رو که دیدم شدیدا علاقمند شدم خیلی تریلر فوق العاده زیبایی داشت. از اونجایی که دو نسخه قبلی رو بازی نکردم شناخت خوبی ندارم از این سری ولی مطمئنم یه عنوان توپ هست. به هر حال روان بودن گیم پلی توی بازی های ریسینگ حرف اول رو میزنه و البته گرافیکی که باعث بشه آدم احساس کنه ماشین ها گرافیک طبیعی دارن.

popowoody
07-08-2010, 21:20
خیلی ممنون !!! عالیه !!! کارت درسته

dr.vampire
08-08-2010, 00:36
بی صبرانه منتظر انتشارش میمونم :19:

B.3.S.T
08-08-2010, 10:05
نسخه 2 این بازی که خدای گرافیک و گیم پلی بود....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از دموهایی که دیدم فکر می کنم همون گرافیک سری قبل رو ببینیم

Advanced Ali-001
08-08-2010, 10:20
ممنون جناب کاتالونیاهمون شهاب جان درسته؟
من نسخه یکو دوشورفتم بازی کردم ولی سرنسخه دومش گرافیکم نکشید.....هی ارورمیدادفرضکنید رورزولوشن1024*768 هی اروربده....:8:
ایشا...دیگه فکرنکنم اینو بکشه سیستمم.....:41:
موفق باشید.

Armin 7
08-08-2010, 14:41
با سلام.
عذر میخوام . تاریخ عرضه بازی هنوز معلوم نیستش ؟
سپاسگذارم.

mohammadrezams
08-08-2010, 15:03
با سلام.
عذر میخوام . تاریخ عرضه بازی هنوز معلوم نیستش ؟
سپاسگذارم.
من توی لینک ویدئوی این بازی توی یوتیوب دیدم زده بود 2011

CATALONIA
08-08-2010, 15:08
 تاريخ عرضه : TBA 2011 

Mostafa NBA
08-08-2010, 15:59
نسخه ی قبلی بازی یعنی شماره 2 بازی خوبی بود اما به نظر من استحقاق نمره 9 رو نداشت. بعد مدت کوتاهی به شدت کسل کننده میشد و دیگه جذابیتی نداشت و پیست های مسابقه همه و همه تکراری میشدند به طوری که من وقتی به لول 28 رسیدم کلاً بازی رو بیخیال شدم چون اساساً وقت تلف کردن بود.اینطور بازی ها فقط همون 1 ماه اول قشنگه ولی بعدش باید Uninstall بشه. این نطر من بود.
در ضمن از CATALONIA عزیز هم به خاطر تاپیک تشکر میکنم.

CATALONIA
08-08-2010, 16:08
نسخه ی قبلی بازی یعنی شماره 2 بازی خوبی بود اما به نظر من استحقاق نمره 9 رو نداشت. بعد مدت کوتاهی به شدت کسل کننده میشد و دیگه جذابیتی نداشت و پیست های مسابقه همه و همه تکراری میشدند به طوری که من وقتی به لول 28 رسیدم کلاً بازی رو بیخیال شدم چون اساساً وقت تلف کردن بود.اینطور بازی ها فقط همون 1 ماه اول قشنگه ولی بعدش باید Uninstall بشه. این نطر من بود.
در اين نسخه علاوه بر سه مكان مختلف براي بازي بيش از 100 مسير مختلف نيز براي بازي طراحي شده است ! 

خواهش ميكنم :)

djmd
08-08-2010, 22:21

البته نسخه 2 منم بار اول که بازی کردم حس کردم تکراری شد .. وسطاش ول کردم ... ولی خوب الان که از بی بازی داریم می پکیم تا آخر رفتنش حال میده مخصوصا که سعی کنی آچیومنت هم بگیری سرگرمیه خوبیه .. اون اولش یه جورایی همزمان شد با چند تا بازی خوبه دیگه ...

pedram_sad
09-08-2010, 00:18
من یکی که به شدت خوشحال شدم بعد از شنیدن خبر رسمی تایید بازی
از اون سمت هم بعد از دیدن trailer بازی واقعا امیدوار و هیجان زده شدم
دو شماره قبلی بازی شاهکار به تمام معنی بودند این یکی مطمنا قوی تر خواهد بود

pcali
11-08-2010, 09:09
من یکی که به شدت خوشحال شدم بعد از شنیدن خبر رسمی تایید بازی
از اون سمت هم بعد از دیدن trailer بازی واقعا امیدوار و هیجان زده شدم
دو شماره قبلی بازی شاهکار به تمام معنی بودند این یکی مطمنا قوی تر خواهد بود

بودن شک کمپانی Codemasters یکی از بهترینها برای ساخت سبک رالی
هستش امیدوارم از هیجان بازی چیزی کم نشه و مدت زمان مسابقات بالا باشه

mosolim
12-08-2010, 13:12
خیلی عالیه من همیشه منتظر نسخه های جدید این بازی هستم. من از رالی دارم این سبک رو دنبال میکنم تا رسیدم به دیرت امیدوارم این نسخه هم بتونه انتظاراتمو برآورده کنه.
با تشکر از دوست عزیزمون بابت تاپیک خوبش.

Layken
14-08-2010, 22:04
به به یک شماره جدید از Dirt واقعا خوشحال شدیم
با این تصاویر و تریلرها مثل این که مثل قسمت 2 عنوان برتری خواهد بود.
-------------------------
از شهاب عزیز هم بابت تاپیک های متعدد و خوبی که میزنه تشکر فراوان.
:11:

mahyarSAMSUNG
17-08-2010, 13:21
شماره دو که جالب نبود . عین grid .همش تو در و دیوار بودم .

.Behnam.
17-08-2010, 14:19
سلام ... بچه ها این Dirt مثل Forza که نیست اگه خدا بخواد ... آخه حوصله آدم سر میرفت تو فورزا ... کلا چه سبکیه؟ ... مسابقات لایسنس شده و واقعی هست یا خیابانی و غیر مجاز ؟ هیجان داره یا نه ؟ ( به نظر من فورزا اصلا نداشت ) ...خیلی خیلی منمون

CATALONIA
17-08-2010, 14:40
سلام ... بچه ها این Dirt مثل Forza که نیست اگه خدا بخواد ... آخه حوصله آدم سر میرفت تو فورزا ... کلا چه سبکیه؟ ... مسابقات لایسنس شده و واقعی هست یا خیابانی و غیر مجاز ؟ هیجان داره یا نه ؟ ( به نظر من فورزا اصلا نداشت ) ...خیلی خیلی منمون
سبك بازي off road rally هست يعني با forza فرق داره !‌

در بازي WRC  كه مخفف مسابقات جهاني رالي هست لايسنس شده !
هيجان هم بستگي داره شما به چي بگين هيجان !‌
اگه منظورتون Split/second يا blur هست . خير !‌مثل اينها نيست !‌
ولي خيلي ها خودشون اين سبك رو يه بازي هيجاني ميدونند ... بستگي به نظرتون بعد از بازي داره !‌

popowoody
17-08-2010, 17:14
شماره دو که جالب نبود . عین grid .همش تو در و دیوار بودم .

خوب کنترل ماشین در نسخه 2 خیلی طبیعی هست دیگه !! شما با ماشین واقعی هم با سرعت بری اینجوری میشه

bleu2u4u
18-08-2010, 23:23
من تمام ریس های 2 رو تموم کردم
بیشترین چیزی که تو بازی اذیتم میکرد 2 تا مشکل ماشینهاش بود
اولین مشکل تنوع خیلی کم (یه جورایی ادم احساس میکرد بازی رو ساختن برای تبلیغ SUBARU)
دومی هم اشتباه بودن جزییات ماشینها بود
برای بفهمی کدوم ماشین بهتره به هیچ وجه نمیشد به حرفهای بازی اعتماد کرد
باید خودت یه دور باهاش میزدی تا بقهمی چند مرده حلاجه

همچنين licence شدن WRC نيز به بازي پيشرفت بازي كمك كرده است . اين كمك ميكند Ken Block ستاره ي آمريكايي رالي كم كم بتواند جاي McRae را در اين سري بازي ها بگيرد .

خداییش این یکی دیگه نشدنیه
اونهایی که ریس McRae رو توی شماره 2 انجام داده باشن میدونن من چی میگم
من یکی که بعد از تموم شدن دموی اون ریس گریه ام گرفت

Behnam_o2
30-08-2010, 03:48
به به من که یه تریلر از بازی دیدم واقعآ جالب بود. بالاخره هوای برفی و بارونی هم به بازی اضافه شد . گرافیگم بنظر پیشرفت داشت و از چند اسکرین شاتی که دیدم نور پردازی بازی هم فوق العاده شده .

GAM3-OV3R
31-08-2010, 02:33
فقط امیدوارم مثل dirt 2 طولانی و خسته کننده نباشه جاده هاش:20:جای شکرش باقیه که تو آب و هواهای مختلف میشه مسابقه داد

popowoody
31-08-2010, 08:59
نسخه دومش که خیلی طولانی بود هذ کار می کردم تموم نمیشد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی از این مراحلش خبر داره ؟؟؟

mosolim
31-08-2010, 09:29
کد مترز بازی های ریسش رو طولانی میزنه همیشه مینطوری بوده شما به شماره های قبلی نگاه کن . یا به گرید . همشون طولانی بود بازی هاش ادم با حوصله میخواد. من خودم دیرت تموم کرده بودم ولی دیگه تو گرید کم اوردم تازه فکر کنم گرید از دیرت کوتاه تر بود.
کلا بازی های سبک ریس طولانیه . یه 50 تا مدل ماشین و 20 تا جاده کل بازی روش قرار میگیره حالا شما باید با این ماشین ها این جاده ها رو 100 دفعه بری از اول به اخر ار اخر به اول شب و روز ( تو این نسخه برفی و بارونی ). بسته به سازندش که چطوری این تنوع رو ایجاد کنه که گیمر حوصلش سر نره به نظر من کد مسترز از عهده اش تا الان بر اومده.

popowoody
31-08-2010, 09:40
کد مترز بازی های ریسش رو طولانی میزنه همیشه مینطوری بوده شما به شماره های قبلی نگاه کن . یا به گرید . همشون طولانی بود بازی هاش ادم با حوصله میخواد. من خودم دیرت تموم کرده بودم ولی دیگه تو گرید کم اوردم تازه فکر کنم گرید از دیرت کوتاه تر بود.
کلا بازی های سبک ریس طولانیه . یه 50 تا مدل ماشین و 20 تا جاده کل بازی روش قرار میگیره حالا شما باید با این ماشین ها این جاده ها رو 100 دفعه بری از اول به اخر ار اخر به اول شب و روز ( تو این نسخه برفی و بارونی ). بسته به سازندش که چطوری این تنوع رو ایجاد کنه که گیمر حوصلش سر نره به نظر من کد مسترز از عهده اش تا الان بر اومده.

آره . . . ولی نسخه قبلی رفت رو اعصابم به همین دلیل پاکش کردم :31:

B.3.S.T
01-09-2010, 00:18
آره . . . ولی نسخه قبلی رفت رو اعصابم به همین دلیل پاکش کردم :31:

دقیقآ....:31:الان رو اعصابه منم هست ولی از رو نمیرم تا تمومش نکنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به احتمال زیاد همینقدر طولانیه فقط تنوع آب و هوایی بهش اضافه شده!به نظرم به جای اینکه بیان همه تمرکزشون رو روی گرافیک بزارن باید یک داستان و گیم پلی خوب هم مد نظر داشته باشن نه اینکه 100 تا مرحله داشته باشه ولی فقط 8 تا جاده!!!خب این خیلی کسل کننده میشه واسه گیمر...

GAM3-OV3R
01-09-2010, 01:42
پس یعنی طولانی و مفید باشه:10:

popowoody
01-09-2010, 21:23
خبری از سیستم مورد نیاز بازی نشد ؟؟؟ با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

popowoody
24-09-2010, 16:03
اطلاعات دیگر از بازی :

هر چیزی كه از آن ها خواسته اید، گوش داده اند! DiRT بازی رالی Codemasters تا به حال در دو نسخه خود خیلی خوب عمل كرده است. این بازی مخاطبان بیشتری جذب كرده، ولی بعضی از طرفداران قدیم زیاد از نسخه دوم راضی نبودند و مسابقات سنتی رالی را می خواستند. برای DiRT 3 این بار Codemasters به تمام صحبت های طرفداران قدیمی بازی گوش كرده تا جوابی برای آن ها پیدا كند. تهیه كننده بازی آقای مت هورسمن (Matt Horsman) می گوید: "این بزرگترین بازی مسابقه ای (Racing) است كه تا به حال در این استودیو ساخته شده است". DiRT 3 خیلی وسیع است و لیست ماشین های آن بسیار زیاد است و از Mini Cooper S كه توسط پت موس (Pat Moss) و پدی هاپکرک (Paddy Hopkirk) در دهه 60 ساخته شده، وجود دارد تا Peugeot 207 S2000 كه کریس میکه (Kris Meeke) آن را طراحی كرده است. تفاوت های زیادی بین دو نسخه قبل وجود خواهد داشت و لیست ماشین های DiRT 3 واقعا خواندنی است. ماشین های دهه 70 مثل Lancia Stratos و اتوموبیل های معروف كلاس B میانه دهه 80 مثل Quattro S1, RS2000 و Peugeot 205 در این میان هستند. اما در مورد دهه 90 ما با ماشین هایی مثل Celica روبرو هستیم كه کارلوس سانیز (Carlos Sainz) واقعا در طراحی این ماشین جادو كرد.

Lancia Delta Integrale و البته ماشین مورد علاقه کالین مکراء (Collin McRae) یعنی 555 Subaru هم در بازی وجو دارند. این بازی هیچ چیزی كمتر از یك جشن بزرگ و نمایشگاه ماشین از مدل های قدیمی ماشین های رالی ندارد. این بازی را می توان یك عنوان ورزشی تاریخی نامید. كنترل ماشین ها باز هم همانند قدیم كار شده و ایده آل های این سری را نگه داشته است. زمین های معروف رالی در فنلاند، نروژ و مونته كارلو همانند قبل در این بازی وجود دارند و Codemasters لایسنس مسابقات WRC را هم خریده است. این موضوع باعث می شود كه کن بلاک (Ken Block) راننده معروف آمریكایی بتواند جای کالین مکراء را در این سری بگیرد. او كسی است كه به واقع در مسابقات رالی یك استاندارد جدید خلق كرده است. Codemasters در این شماره به یاد گذشته ها دوباره یك عنوان جدی خلق كرده است. بر خلاف DiRT 2 منوی این شماره خیلی كوچك تر و قابل دسترس تر است و Codemasters نوعی فیلترینگ و رنگ آمیزی جدید به سبك گرافیكی به بازی اضافه كرده است كه نتیجه یك بازی بسیار زیباتر از قبل شده است. البته عناوین قبلی هم گرافیك بسیار عالی داشتند، ولی این بار با سیستم نورپردازی جدید باعث شده تمام جزئیات ماشین ها و محیط خیلی واقعی به نظر برسند.

محیط های بازی بسیار زیبا و پر جزئیات هستند و سیستم آب و هوای فوق العاده ای هم برای این شماره تهیه شده است. باران هم در این نسخه عوض شده و بسیار واقعی تر می بارد و روی محیط تاثیر می گذارد. نورپردازی در شب به طور كامل تغییر می كند و فقط كافی است پشت یك Audi Quattro S بنشینید و پیچ های شدید را رد كنید. جنگل های DiRT 3 عالی هستند، حالا آن ها را پوشیده از برف تصور كنید و انتظار نهایت جزئیات را از آن داشته باشید. در این شماره لایسنس مسابقات زیادی خریداری شده و بر خلاف گذشته بیشتر مسابقات آمریكا هم در بازی وجود دارند و این بار محیط ها هم بیشتر تاثیرگذار هستند. در مورد محیط های بازی باید گفت برخلاف قبل با محیط های خیلی باز و به قولی Open-Ended روبرو هستیم. و مناطق آزاد بسیاری چه در بخشOnline و چه بخش معمولی وجود دارند كه پر از راه ها و ماموریت های فرعی هستند و در هر لحظه می توانید Mini-Gameهای زیادی را بازی كنید و تجربه ای ناب در بخش چندنفره داشته باشید. حتی در این شماره می توانید به صورت Split Screen هم بازی كنید. تمام این محیط های زیبا در كنار طراحی دقیق ماشین ها شكل گرفته و هر آنچه كه از یك عنوان Codemasters انتظار دارید، می توانید در این بازی تجربه كنید. Handeling ماشین ها بسیار زیبا شده و در هر محیط و زمین خاصی مهارت جدا و دقت زیاد می خواهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 790x444.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در محیط های بارانی، برفی و... كلا باید ماشین خود را آماده كنید و با صبر بیشتری پیش بروید. Codemasters همیشه در زمینه صدمه دیدن ماشین ها عالی عمل كرده و در این شماره حتی بهتر از قبل شده است و سیستم محبوب Rewind هم در DiRT 3 همانند DiRT 2 و Grid وجود خواهد داشت. در یك حركت جالب می توانید فیلم مسابقه خود را ضبط كنید و آن را در سایت هایی مثل Facebook بگذارید و همانند Blur مسابقه خود را به همگان نشان دهید. DiRT 3 یك عنوان به شدت جذاب است كه هم طرفدارهای قدیم را راضی نگه می دارد و هم كسانی كه DiRT 2 را دوست داشتند و البته تمامی طرفداران سبك Offroad را خوشحال می كند. این بار مسابقات WRC همانند Gran Turismo 5 در بازی وجود دارند و قطعا DiRT 3 را می توان یكی از بزرگترین بازی های مسابقه و رالی سال بعد دانست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 790x444.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

UP-SNAKE
24-09-2010, 16:32
واقعاً از هر نظر ميشه گفت اين بازی يکه واقعاً با خوندن اين مطالب لذت ميبرم و صبرم کمتر ميشه از نويسنده های عزيز هم تشکر ميکنم

popowoody
25-09-2010, 20:56
ایا فرمون بازی مثل نسخه قبل نرم هست ؟؟

popowoody
26-09-2010, 16:21
DiRT 3 بزرگترین رالی تاریخ است !!

Matt Horsman مدیر بخش طراحی بازی در آخرین شماره از مجله EDGE پرده از سومین شماره بازی اتومبیل رانی DiRT 3 برداشت و گفت که این بازی بهترین بازی اتومبیل رانی است که تا کنون ساخته شده است .

ماجراهای این بازی حول یک فستیوال مسابقات اتومبیل رانی می چرخد و از نظر داستان از DiRT 2 غنی تر است .

Codmasters همچنین قول داده است که DiRT 3 دارای حالت Career نوینی برای گیمر ها می باشد و این توانایی را به شما می دهد تا اتومبیل های سال 1990 را به مانند یک کشتی نظامی برانید . همچنین همراه این ویژگی ترکیبی از اتومبیل های مدرن ، کلاسیک و افسانه ای در این بازی حضور دارند و تجربه ای دلپذیر از رانندگی با وسایل نقلیه ای همچون کامیون ها و اتومبیل های دیدنی را برای شما فراهم می کند .
یک سیستم کمبو جدید هم در بازی لحاظ شده که با آنالیز موقعیت رقیبتان به شما می گوید که چگونه می توانید امتایز را به طور کامل متعلق به خود کنید .

مناطقی که تا کنون به بازی اضافه شده اند موناکو ، نروژ ، Aspen و قسمت هایی از آفریقا می باشند . با وجود کم بودن مناطق اما سازندگان چیزی حدود 100 مسیر را جهت رانندگی در اختیار شما گذاشته اند .

همچنین Outbreak, Cat ‘n’ Mouse, Goldrush و Transporter مد های حالت پارتی هستند که در بازی لحاظ شده اند .

قابلیت جدیدی که در بازی گنجانده شده است پشتیبانی از YouTube می باشد که به گیمر اجازه می دهد Repaly های خود را پس از ویرایش بر روی شبکه اینترنت منتشر کند .

B.3.S.T
26-09-2010, 16:28
بهترین بازی اتومبیل رانی است

!!!
فکر کنم فراموش کرده جناب Matt Horsman یک کلمه رالی هم به اول اتومبیل رانی اضافه کنه!!!
خوشحال بوده نمیدونسته غول بزرگی به نام GT5 هنوز نیومده...:31:

djmd
26-09-2010, 17:12
DiRT 3 بزرگترین رالی تاریخ است !!

Matt Horsman مدیر بخش طراحی بازی در آخرین شماره از مجله EDGE پرده از سومین شماره بازی اتومبیل رانی DiRT 3 برداشت و گفت که این بازی بهترین بازی اتومبیل رانی است که تا کنون ساخته شده است .

ماجراهای این بازی حول یک فستیوال مسابقات اتومبیل رانی می چرخد و از نظر داستان از DiRT 2 غنی تر است .

Codmasters همچنین قول داده است که DiRT 3 دارای حالت Career نوینی برای گیمر ها می باشد و این توانایی را به شما می دهد تا اتومبیل های سال 1990 را به مانند یک کشتی نظامی برانید . همچنین همراه این ویژگی ترکیبی از اتومبیل های مدرن ، کلاسیک و افسانه ای در این بازی حضور دارند و تجربه ای دلپذیر از رانندگی با وسایل نقلیه ای همچون کامیون ها و اتومبیل های دیدنی را برای شما فراهم می کند .
یک سیستم کمبو جدید هم در بازی لحاظ شده که با آنالیز موقعیت رقیبتان به شما می گوید که چگونه می توانید امتایز را به طور کامل متعلق به خود کنید .

مناطقی که تا کنون به بازی اضافه شده اند موناکو ، نروژ ، Aspen و قسمت هایی از آفریقا می باشند . با وجود کم بودن مناطق اما سازندگان چیزی حدود 100 مسیر را جهت رانندگی در اختیار شما گذاشته اند .

همچنین Outbreak, Cat ‘n’ Mouse, Goldrush و Transporter مد های حالت پارتی هستند که در بازی لحاظ شده اند .

قابلیت جدیدی که در بازی گنجانده شده است پشتیبانی از YouTube می باشد که به گیمر اجازه می دهد Repaly های خود را پس از ویرایش بر روی شبکه اینترنت منتشر کند .

البته منظورش دقیقا از این 100 مسیر چیه ؟ یعنی 100 تا جاده ی کلا متفاوت ؟ یا نه مثلا یه جاده رو از اول به آخر یا آخر به اول یا مثلا یه جاده با چند حالت مختلف مثلا از وسطش شروع کنی 2/3 جاده بری و اینها ؟
دقیقا منظورش چیه ؟

popowoody
26-09-2010, 17:15
منظور 100 جاده ی متفاوت هست ... جناب CATALONIA هم گفتند :

Armin 7
03-10-2010, 19:00
با سلام.
اقا ما آخر نفهمیدیم این تاریخ عرضه بازی کی هستش ؟
اگه کسی میدونه ما رو هم مطلع کنه .
سپاسگذارم..

popowoody
12-10-2010, 17:32
با سلام.
اقا ما آخر نفهمیدیم این تاریخ عرضه بازی کی هستش ؟
اگه کسی میدونه ما رو هم مطلع کنه .
سپاسگذارم..

TBA 2011 .....

mosolim
13-10-2010, 20:54
!!!
فکر کنم فراموش کرده جناب Matt Horsman یک کلمه رالی هم به اول اتومبیل رانی اضافه کنه!!!
خوشحال بوده نمیدونسته غول بزرگی به نام GT5 هنوز نیومده...:31:
سلام
قبلش ببخشید می خوام یخورده تند حرف بزنم.
GT5 دیگه چیه بازی ای که الان 5 ساله داره میگه امروز میاد فردا میاد آخرشم خواهیم دید چی میشه. همه دوستان ریس میدونند که غولهای ریس رو کد مسترز ساخته. مطمئن باش این بازی شاهکار خواهد بود. شاهکار. ( بازم ببخشید من یه طرفدار بد فرم دیرت و گریدم که این جمله شما یه خورده بم برخورد. شماره های قبلی گراند توریسمو رو هم بازی کردم با این بازی هم غریبه نیستم. )

halflife g
13-10-2010, 21:45
GT5 دیگه چیه بازی ای که الان 5 ساله داره میگه امروز میاد فردا میاد آخرشم خواهیم دید چی میشه. همه دوستان ریس میدونند که غولهای ریس رو کد مسترز ساخته. مطمئن باش این بازی شاهکار خواهد بود. شاهکار. ( بازم ببخشید من یه طرفدار بد فرم دیرت و گریدم که این جمله شما یه خورده بم برخورد. شماره های قبلی گراند توریسمو رو هم بازی کردم با این بازی هم غریبه نیستم. )

التبه بنده هم یه نظر شخصی بدم:

اولا که dirt 3 قابل مقایسه با gt5 نیست.....ولی اگر هم بنا بر مقایسه باشه اینو بدونید که dirt3 که سهله dirt7 هم به پای gt5 نمیرسه........:31:

درسته خیلی خیلی تاخیر خورده این gt5 ولی بالاخره عرضه خواهد شد و اونوقته که همه میفهمن سبک ریسینگ یعنی چی........ .

CATALONIA
13-10-2010, 21:54
التبه بنده هم یه نظر شخصی بدم:

اولا که dirt 3 قابل مقایسه با gt5 نیست.....ولی اگر هم بنا بر مقایسه باشه اینو بدونید که dirt3 که سهله dirt7 هم به پای gt5 نمیرسه........:31:

درسته خیلی خیلی تاخیر خورده این gt5 ولی بالاخره عرضه خواهد شد و اونوقته که همه میفهمن سبک ریسینگ یعنی چی........ .
مراد جان فك كنم تا GT5 بياد همزمان باهاش Dirt 7 هم بياد ديگه :31:

L.A.M.P.A.R.D
13-10-2010, 22:03
ولی من سبک dirt رو به gt5 ترجیح میدم.........به نظرم هیجان بیشتری داره:46:

popowoody
13-10-2010, 22:09
منم Dirt رو به GT5 ترجیح می دم

B.3.S.T
14-10-2010, 01:17
سلام
قبلش ببخشید می خوام یخورده تند حرف بزنم.
علیک سلام
نه..خواهش می کنم شما هم به هر حال نظر خودتون رو بیان می کنید.

GT5 دیگه چیه بازی ای که الان 5 ساله داره میگه امروز میاد فردا میاد آخرشم خواهیم دید چی میشه
البته چی که نیست:31:اسم بازی به اندازه کافی بزرگ هست که آدم بترسه بازی ریسنگ دیگه ای رو باهاش مقایسه کنه و 100 البته خواهیم دید چی از آب در میاد اینکه عصبانیت نداره عزیز..

مطمئن باش این بازی شاهکار خواهد بود.
اون که بعععععله....ولی تو سبک رالی نه GT و لمانس و ناسکار...

بازم ببخشید من یه طرفدار بد فرم دیرت و گریدم که این جمله شما یه خورده بم برخورد
خب داداشم چرا اعصابت رو خرد می کنی و از همه مهمتر تعصب رو اینجور مسائل و تو فروم و جلوی دوستان خوب نیستااااا...از ما گفتن,حالا خود دانی:31:

شماره های قبلی گراند توریسمو رو هم بازی کردم با این بازی هم غریبه نیستم
همچنین...همیشه بهترین بوده تو سبک خودش

موفق باشید

halflife g
14-10-2010, 11:08
مراد جان فك كنم تا GT5 بياد همزمان باهاش Dirt 7 هم بياد ديگه :31:

:31:
ولی جدا از شوخی بالاخره میاد شهاب جان.من فک نکنم تاخیری که دیروز اعلام کردن به خاطر رفع نقایص بوده باشه...احتمالا واسه فریمور و رفع -- واینا بوده.

ولی من سبک dirt رو به gt5 ترجیح میدم.........به نظرم هیجان بیشتری داره:46:
خوب این به این علته که سبکاشون متفاوته..و گرنه از لحاظ شبیه سازی رووندن ماشین GT5 در وضعیت بسیار بسیار بالایی قرار داره. و حتی با سخت افزار محدود ps3 هم فوق العاده و شاید هم فراتر از فوق العاده کار شده..... .

از لحاظ میزان فروش هم که تنها بازی ریسینگ هستش که میشه امید داشت فروش بالای 7 میلیون نسخه رو بزنه ...چون شماره های قبلیش رکورد های خفنی در زمینه فروش از خودشون به جا گذاشتن(البته اینم بگم تا حالا که پیش فروش بازی راضی کننده نبوده:blink:)

mosolim
14-10-2010, 11:58
خب داداشم چرا اعصابت رو خرد می کنی و از همه مهمتر تعصب رو اینجور مسائل و تو فروم و جلوی دوستان خوب نیستااااا...از ما گفتن,حالا خود دانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
بعضی وقتا خوب ادم روی یه بازی خاصی تعصب داره دیگه . مثلا من رو کال اف و اویل و اساسین هم همچین رفتاری دارم. چه کنیم دست خودمون نیست. ( گیمیری و تعصب ) . اینجا هم جا داره از تمامی دوستان عذربخوام به خاطر بحثی که راه انداختم. شاید حق با دوستان باشه که چون سبک ها متفاوته مقایسه درست نباشه به هر حال من کلا از ناسکار خوشم نمیاد اینم کاملا شخصیه .
امیدوارم اینجا کسی از صحبت های تند من ناراحت نشده باشه. و این صحبت من دشمنی با کنسول تلقی نکنه ( من از طرفدارای خدای جنگم.)
خودمون بحث خیلی منحرف شد.

masoud93
14-10-2010, 12:03
سبک دو بازی با هم فرق داره هر کسی سلیقه ای داره.

ولی به قیر از گرافیک به احتمال زیاد gt5 از نظرات دیگر بهتر خواهد شد (ما که ps3 نداریم)

B.3.S.T
15-10-2010, 01:02
تنها بازی ریسینگ هستش که میشه امید داشت فروش بالای 7 میلیون نسخه رو بزنه
البته در ادامه جملتون اینم میشه گفت که تنها بازی ریسینگ هم هستش که بالاترین میزان مخاطب و بیشترین اعتماد از همه جهت بهش میشه و رقیبی نمیشه واسش تعیین کرد...

بعضی وقتا خوب ادم روی یه بازی خاصی تعصب داره دیگه
تعصب چیز خوبیه ولی واقعآ ارزش داره رو بازیهای کامپیوتری آدم تعصب سرسختانه داشته باشه!؟یکم فکر کنین به خدا خودتون خندتون میگیره...

من کلا از ناسکار خوشم نمیاد
البته ناسکار بخشی از مسابقات الحاقی هست شما داخل بازی میتونین خودتون رو تو این سبک هم محک بزنین

امیدوارم اینجا کسی از صحبت های تند من ناراحت نشده باشه. و این صحبت من دشمنی با کنسول تلقی نکنه
نه داداش این حرفا نیست...اینجا همه آزادن نظر شخصیشون رو بیان کنن و اگر کسی رو نظر شخصی کامنت داد شما به حساب اختلات دوستانه بزارش.
به نظرم بهتره بحث GT5 رو دیگه تو تاپیک DIRT3 ادامه ندیم چون کلآ ربطی به هم ندارن

با تشکر

CATALONIA
15-10-2010, 09:20
...
نه داداش این حرفا نیست...اینجا همه آزادن نظر شخصیشون رو بیان کنن و اگر کسی رو نظر شخصی کامنت داد شما به حساب اختلات دوستانه بزارش.

به نظرم بهتره بحث GT5 رو دیگه تو تاپیک DIRT3 ادامه ندیم چون کلآ ربطی به هم ندارن

با تشکر

نظرات شما درسته ....
من فقط در مورد قسمت آخر حرفتون بايد بگم كه باور كنيد همين بحث ها و همين نظرات باعث ميشه يه انجمن سره پا بمونه و اگه اين بحث رو بگيري از كاربرا ديگه شاهد يه انجمن خشك و بي روح هستيم ... بهتر اين بحث ها ادامه پيدا كنه ولي با منطق و فكر  . ...

sima_6600
15-10-2010, 10:31
اقا من هر دو بازی رو دوست دارم DIRT هم GT هر دو یک جوری به من حال میدن و هیچ وقت این 2 بازی رو من با هم مقایسه نمیکنم در هر صورت من فقط از این دو لذت میبرم و هیچ کدوم رو برتر نمیدونم.شما هم مثل من فکر کنید تا دوستی ها ما خراب نشه:46::10:

mosolim
15-10-2010, 13:43
نظرات شما درسته ....
من فقط در مورد قسمت آخر حرفتون بايد بگم كه باور كنيد همين بحث ها و همين نظرات باعث ميشه يه انجمن سره پا بمونه و اگه اين بحث رو بگيري از كاربرا ديگه شاهد يه انجمن خشك و بي روح هستيم ... بهتر اين بحث ها ادامه پيدا كنه ولي با منطق و فكر . ...

سلام
من با شما مخالفم . من با نظر دوستمون best بیشتر حال میکنم بعضا این بحثا به جاهای باریک کشیده میشه و کار به توهین و حتی بن شدن هم ممکنه منجر بشه اگه تو تاپیکها بحث تخصصی راجع به بازی باشه بهتره. معمولا اینجور تاپیکها جای کل کل نیشت. ولی متاسفانه در مورد بازی های که تو سبکشون رقیب هست اکثرا دیده میشه. نمونش فوتبال.

CATALONIA
15-10-2010, 16:01
سلام
من با شما مخالفم . من با نظر دوستمون best بیشتر حال میکنم بعضا این بحثا به جاهای باریک کشیده میشه و کار به توهین و حتی بن شدن هم ممکنه منجر بشه اگه تو تاپیکها بحث تخصصی راجع به بازی باشه بهتره. معمولا اینجور تاپیکها جای کل کل نیشت. ولی متاسفانه در مورد بازی های که تو سبکشون رقیب هست اکثرا دیده میشه. نمونش فوتبال.
سلام 

خب شما به چي بحث ميگيد ؟ 
مقايسه هم خودش يك نوع بحث هست .. كه حتي خيلي تخصصي تر از بحث در مورد گرافيك يا گيم پلي يه بازي هست .! چون شما بايد تمام نقاط دو بازي كه داري مقايسه ميكني رو بدوني . 
+
بازي كه هنوز عرضه نشده تپايكش يا ميشه محل اسپم يا محل كل كل :دي 
چون اخبار بازي هر يه هفته هم بياد خيليه .. 
براي همين بهتره حداقل يه بحث منطقي رو پيش ببريم و با دلايل محكمه پسند بتونيم به يك نتيجه گيري برسيم ...

Prince_M
15-10-2010, 16:22
کسی تاریخ دقیق عرضه ی بازی رو نمیدونه؟

popowoody
15-10-2010, 16:33
TBA 2011 ( اعلام نشده )

popowoody
23-10-2010, 21:45
باکس شات بازی

mohammadaliarmin
23-10-2010, 21:48
باکس شات بازی

به طرز خفنی تابلوئه که فتوشاپیه

B.3.S.T
24-10-2010, 00:11
باکس شات بازی
بهتره بگیم کاریکاتور باکس شات dirt3 !!!: دی

popowoody
24-10-2010, 14:58
خودم هم همینو می گم دنبالش که بودم کلی سرچ کردم تو همین سایته بیشتر نبود !

A.M.D.D.E.V.I.L
24-10-2010, 16:10
بابا شما هم جدی گرفتین ها این باکس شاتو

Masoud King
15-11-2010, 14:59
DiRT 3 : اولین dev diary منتشر شد!

در این ودئوی 3 دقیقه ای جزئیات خوبی از بازی نمایان میشه.

بازی 6 حالت head-to-head و همچنین 32 مرحله رالی داره.

Finland, Kenya, Norway و Michigan همگی از مکان های جدید بازی هستند.

سطوح برفی و یخی نیز برای اولین بار در بازی وجود داره.

2011 WRC Ford Fiesta, 2010 WRC Ford Focus و Citreon C4 هم در بازی هستند. همچنین میشه نوع کمک راننده ( جنسیت) رو مشخص کرد.

حدود 60 درصد بازی هم بر اساس مسابقات رالی هستش.

از لینک زیر میتونید ویدئو رو ببینید:

B.3.S.T
15-11-2010, 16:29
نوع کمک راننده ( جنسیت) رو مشخص کرد
این چیز جدیدیه .. لازم شد بازی رو تجربه کنم!!! : دی

hesam_g59
15-11-2010, 16:40
اینی که گفتین..... یعنی بازی رلیز شده الان؟؟؟؟؟؟
وااااااااای.... چطوری این و با nfs بازی کنم؟؟؟؟؟
دیگه از تمام کارهام باید بزنم :))

B.3.S.T
16-11-2010, 00:01
اینی که گفتین..... یعنی بازی رلیز شده الان؟؟؟؟؟؟
وااااااااای.... چطوری این و با nfs بازی کنم؟؟؟؟؟
دیگه از تمام کارهام باید بزنم :))

نه داداش..هنو خیلی مونده تا ریلیز بازی ...با خیال راحت به کارت برس

Sam Fisher 11
18-11-2010, 06:57

شات های جدید از بازی:

MobinS
18-11-2010, 14:22
بازی کی عرضه میشه؟ تو نسخه ایکس باکسش قابلیت دو نفره بازی کردن split/screen هم داره؟

hassan24
30-11-2010, 17:16
ببخشید
یه سوال داشتم از اساتید
این بازی با فرمان هم جواب میده؟
منظورم اینه که وقتی فرمان را 10 درجه موتابونیم توی بازی هم فرمان 10 درجه بتابه.
آخه NFS کار نمیده
هیچ ورژنیش

aha2012
30-11-2010, 17:21
ببخشید
یه سوال داشتم از اساتید
این بازی با فرمان هم جواب میده؟
منظورم اینه که وقتی فرمان را 10 درجه موتابونیم توی بازی هم فرمان 10 درجه بتابه.
آخه NFS کار نمیده
هیچ ورژنیش
من با فرمون nfs: carbon و MW وو بازی کردم
gta san Andreas هم بازی کردم
همشون جواب داد

hassan24
30-11-2010, 18:24
من با فرمون nfs: carbon و MW وو بازی کردم
gta san Andreas هم بازی کردم
همشون جواب داد

ولی من هم کربن را بازی کردم کار نداد
یعنی وقتی فرمون را می چرخونی فقط مثل یه دکمه که روی کیبورد بزنی عمل میکنه نه اینکه به میزانی که فرمون را بچرخونی فرمون بده

ولی توی king of the road به خوبی جواب داد
من سالهاست که فرمون دارم ولی فقط با همون یه بازی تونستم به خوبی بازی کنم

vegas
30-11-2010, 21:14
ولی من هم کربن را بازی کردم کار نداد
یعنی وقتی فرمون را می چرخونی فقط مثل یه دکمه که روی کیبورد بزنی عمل میکنه نه اینکه به میزانی که فرمون را بچرخونی فرمون بده

ولی توی king of the road به خوبی جواب داد
من سالهاست که فرمون دارم ولی فقط با همون یه بازی تونستم به خوبی بازی کنم
با فرمان های چینی ارزون قیمت این بازی ها با این روش کار نمیکنه ...
اگه فرمان با برند مشهوری مثل Logitech بگیری خیلی راحت اکثر بازی ها جواب میده ....:46:

hassan24
01-12-2010, 16:10
با فرمان های چینی ارزون قیمت این بازی ها با این روش کار نمیکنه ...
اگه فرمان با برند مشهوری مثل Logitech بگیری خیلی راحت اکثر بازی ها جواب میده ....:46:
عزیزم
اولا ویل من هم logitech است:20:
دوما مگه جنسی غیر از چینی هم تو بازار ایران پیدا میشه، نکنه برای شما مستقیم از خوده سوئیس میارن
سوما چه ربطی به فرمون داره وقتی برای بازی فقط دو مقدار چپ و راست تعریف شده:18:
چهارما اصلا شما تا حالا با ویل بازی کردی؟

CATALONIA
01-12-2010, 17:03
دوستان عنوان تاپيك رو دوباره يه نگاهي بيندازند ! 
داره ميشه مثله بازار ديگه اينجا :دي 
 در اين تالار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتونيد بحث رو ادامه بديد ...

اينجا ديگه پست بي ربط بديد پاك خواهد شد ...
ممنون و متشكر 

hassan24
02-12-2010, 09:44
من هنوز سوالم سر جاشه(پست 67)

اگه کسی که اطلاعاتی در این مورد داره من را کمک کنه ممنونش می شم

اسپم ممنوع

hosiyar
06-01-2011, 15:34
سلام . ببخشید ، dirt 3 از کینکت پشتیبانی می کنه ؟ ممنون .

shahabprince
07-01-2011, 11:17
میدونم که اینجا جاش نیست ولی این سوال از خیلی وقت پیش تو ذهنم مونده که TBA 2011 یعنی دقیقا کی؟

hosiyar
07-01-2011, 11:35
میدونم که اینجا جاش نیست ولی این سوال از خیلی وقت پیش تو ذهنم مونده که TBA 2011 یعنی دقیقا کی؟

یعنی تاریخ دقیقش معلوم نیست . TBA 2011 یعنی در یه تاریخی در سال 2011 میاد .

pedram_sad
07-01-2011, 11:41
سلام . ببخشید ، dirt 3 از کینکت پشتیبانی می کنه ؟ ممنون .
بعيد ميدونم

خوب خودش گفته to be announced in 2011

يعني يك جايي تو سال 2011 كه هنوز اعلام نشده

اگه Q داشت معنيش Quarter بود يا همون فصل

dr_shahrooz
26-01-2011, 05:49
بچه ها من یه فرمون Logitech Driving Force GT دارم که نوی نوس، اگه کسی خواست بهم پیغام خصوصی بده

Behi09
25-02-2011, 12:35
دوستان خبر جدیدی از زمان رلیزش نیومد؟

Layken
25-02-2011, 16:58
دوستان خبر جدیدی از زمان رلیزش نیومد؟

بازی در این تاریخ واسه هر سه پلتفرم منتشر خواهد شد

May 24, 2011 for Xbox 360, PS3 and PC.

iCe m@n
25-02-2011, 17:08

ممنون :11:
این تاریخ به تاریخ شمسی خودمون میشه یعنی کی؟

xzero
25-02-2011, 19:36
ممنون :11:
این تاریخ به تاریخ شمسی خودمون میشه یعنی کی؟

یعنی 3 خرداد !

tonypb
27-02-2011, 22:03
یعنی 3 خرداد !

بسی بد.وسط امتحانات.:41:

Arsham.room
20-03-2011, 02:03
در کل چرا این Codemasters اینقدر خوبه.
آخه من چطور این مدت رو صبر کنم تا این شاهکار بیاد بیرون.
شماره 2 رو که هیچ حرفی توش نبود.این شماره هم که داره بر میگرده به حال و هوای قدیم و Colin McRae و کلی عشق و حال دیگه. با این حال و هوا کسی هست که بگه من اینو بازی نمی کنم؟
نه، واقعاً کسی هست؟
نه آقا، نگرفتی چی شد، واقعاً کسی هست؟

Layken
08-04-2011, 23:30

طبق گفته های Codemaster قسمت سوم ریسینگ Dirt بیش از 50 مدل ماشن رالی خواهد داشت..
+
مد جدید Career

Masoud King
17-04-2011, 14:03
تصاویر جدید بازی:

+
این اسپلیت اسکرین هم خیلی عالی شد که گذاشتنش تو بازی واقعا نبودش حس می شد
+
یه ویدئو از گیم پلی بازی هست که چند وقت پیش منتشر شده و بازی رو تو شب نشون میده... نورپردازی شب بازی واقعا چشم نوازه و من رو یاد رانددگی تو شب انداخت... خیلی لذت بردم.

Subaru
19-04-2011, 12:28
DIRT دووونشم ...
CodeMasters دیوونشم ...

این CodeMasters آخه چرا اینقدر خوبه توپه باحاله ؟!

من نمی دونم چرا با این همه خوبی باز مردم میرن2 NFS HP رو بازی می کنن درسته که هر کدوم با هم فرق داره ولی کلا واقعا چرا ؟

pedram_sad
19-04-2011, 13:36
DIRT دووونشم ...
CodeMasters دیوونشم ...

این CodeMasters آخه چرا اینقدر خوبه توپه باحاله ؟!

من نمی دونم چرا با این همه خوبی باز مردم میرن2 NFS HP رو بازی می کنن درسته که هر کدوم با هم فرق داره ولی کلا واقعا چرا ؟
خوب همن codemasters که شما عاشقی هنوز dirt 3 رو نداده بیرون که :31:
ملت هم فعلا با بازی های دیگه باید مشغول باشن تا dirt 3 بیاد دیگه :31:
dirt 2 رو هم که همه جویدن پوستم کندن انداختن تو گنجه :31:

Layken
20-04-2011, 18:06
چند تا والپیر زیبا دیدم گفتم بزارم رفقا حالشو ببرن....سایز 1080

djmd
22-04-2011, 00:57
امیدوارم این split-screen شامل PC هم بشه .. هیچ دلیل منطقی برای نبودنش وجود نداره ...

marmolak kocholo
25-04-2011, 21:13
چندتا اسکرین شات جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایز اصلی:

این تصاویر قدیمی ترند ولی چون تو تاپیک کسی نزاشته بود میزارم:

سایز اصلی:

hosseincode2008
04-05-2011, 12:46
اولین امتیاز بازی 9 از 10 در مجله OXM . میتونید تو لینک زیر بعضی از نقل قول های نویسنده نقد رو ببینید که زیاد هم به درد بخور نیستند!

marmolak kocholo
06-05-2011, 11:40
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

Minimum system requirements: Dirt 3
- CPU: AMD Athlon 64 X2 2.8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz
- RAM: 2 MiB
- HDD: 15 GB
- Graphics card: AMD Radeon HD 2000 256 MiB, Geforce 8000 Series 256 MiB

Recommended system requirements: Dirt 3
- DirectX 11
- Operating system: Windows Vista or Windows 7
- CPU: AMD Athlon or Intel Core i7
- RAM: 3 GiB
- Graphics card: AMD Radeon HD 6000 series

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی کلی نوشته! زحمت ندادن یکم دقیق تر بگن !!

Sam Fisher 11
11-05-2011, 19:55
Dirt 3 review - 9/10 in Official PlayStation Magazine

SA.JJ.AD
11-05-2011, 20:04
این باکس شاتش چقد مزخرفه !! ادم یاد بازی های فان میفته :31:نمیدونم شاید از دید من اینجور بنظر بیاد :31:

Leon-117
11-05-2011, 20:26
این باکس شاتش چقد مزخرفه !! ادم یاد بازی های فان میفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمیدونم شاید از دید من اینجور بنظر بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم به خاطر رنگ بندی هاست که اینجوریه!

B.3.S.T
11-05-2011, 22:29
این باکس شاتش چقد مزخرفه !! ادم یاد بازی های فان میفته :31:نمیدونم شاید از دید من اینجور بنظر بیاد :31:

سجاد مگه نمیدونی قراره سورپرایز شی!:دی
بازی رو میگیری با این پک بعد میگی آه چقدر بازیه مسخره ای بعد که نصبش می کنی و گرافیک و گیم پلی وحشتناک عالیشو میبینی تا چند روز به شکل کاملآ اعتیاد آور از پاش دیگه بلند نمیشی!:دی

Layken
14-05-2011, 21:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/604155_20110506_screen003.jpg

Leon-117
19-05-2011, 17:39
امتیاز جدید:
GamesMaster 9.4/10

Leon-117
20-05-2011, 10:04
بازی برای Xbox 360 (و PS3) لیک شد.............

Region Free
Wave 11

بازی آپدیت جدید نداره..........

Layken
20-05-2011, 12:06
به به چقدر بازی خوب خوب منتشر میشه امتحانات هم که اخر ماه شروع میشه کلا فرجه هم ندادن باید نشست درس خوند هم بازی کرد هم اخر سر بریم حذف کنیم درس رو:31:
بعد از GT5 که یک ریسینگ درجه یک بود:40: و هنوز هم تموم شدن نمیفهمه میریم سراغ این ریسینگ عالی و ناب چقدر کیف میده از تو گل و اب رد بشی بعد با برف پاک کن پاکش کنی.:31:

H 2 H
20-05-2011, 12:31
به به چقدر بازی خوب خوب منتشر میشه امتحانات هم که اخر ماه شروع میشه کلا فرجه هم ندادن باید نشست درس خوند هم بازی کرد هم اخر سر بریم حذف کنیم درس رو:31:
بعد از GT5 که یک ریسینگ درجه یک بود:40: و هنوز هم تموم شدن نمیفهمه میریم سراغ این ریسینگ عالی و ناب چقدر کیف میده از تو گل و اب رد بشی بعد با برف پاک کن پاکش کنی.:31:

به به چه خالی بده این بازی... به خوب نکته ای اشاره کردی
اشکال نداره شما درس بخونید ما جاتون بازی میکنیم

Leon-117
20-05-2011, 18:34
امتیازهای بازی:
GamesMaster 9.4/10
Official Xbox Magazine 9/10
Official Playstation Magazine 9/10
Videogamer 9/10
Eurogamer 9/10
gamesradar 9/10
Multiplayer.it 9/10
incgamers 9/10
Game Informer 8.75/10
IGN 8.5/10

HORROR
20-05-2011, 21:40
ببخشيد الآن بازي منتشر شده ؟

pooriya_hp
20-05-2011, 22:18
بازی برای x360 لیک شده و چند روز دیگه می تونید از مغازه ها تهیه کنید !

marmolak kocholo
20-05-2011, 22:23
بازی برای PC هم لیک شد...

UP-SNAKE
21-05-2011, 09:54
سلام ميشه لطف کنيد بگيد چند روز ديگه برای pc مياد؟ ممنون

aha2012
21-05-2011, 10:16
آیا بازی دارای آپدیت جدید هست؟؟؟

pedram_sad
21-05-2011, 11:11
آیا بازی دارای آپدیت جدید هست؟؟؟
نه اپیدت جدید رو نداره
خدارو شکر

aha2012
21-05-2011, 11:19
نه اپیدت جدید رو نداره
خدارو شکر
جدی؟؟
ممنون پدرام جووووون
خوشحالم کردی:20:

MobinS
21-05-2011, 11:21
نه امید جان.

vahidgame
21-05-2011, 13:30
به اسم تاپیک هم یکمی توجه کنید!

دیگه اینو ادامه ندین...

+

امتیاز های کامل بازی تا به الان:

Games Master 9.4
GameTrailers 9.2
Games Radar 9.0
Official Xbox Magazine 9.0
Videogamer 9.0
Eurogamer 9.0
Multiplayer.it 9.0
incgamers 9.0
Game Informer 8.8
SpazioGames 8.6
Meristation 8.5
IGN 8.5
Guardian 8.0
Bit-Gamer 7.5

میانگین: 8.8

hesam_g59
21-05-2011, 13:53
فک کنم فردا برای pc منتشر میشه...نه؟؟؟؟
وای..دل تو دلم نیست....
عاشق سری بازی های رالی خاکی DIRT ام

mosolim
21-05-2011, 16:57
Release name: Dirt.3.XBOX360-MARVEL
Size: 6.34 GB
Region: FREE
Publisher: Codemasters
Developer: Codemasters
Release Date: 20-05-2011
Genre: Racing
Language: ENG

Mirrors

Leon-117
21-05-2011, 18:36
امتیازهای جدید:
CVG 9.4/10
NowGamer 9.3/10

ویرایش:

Totally360 9.5/10
VideoGamer 9/10

aha2012
21-05-2011, 18:45
با این اوصاف ،بازی ترکونده رسما

matrix_3s
22-05-2011, 20:45
بازی مگه منتشر نشده؟؟؟؟پس چرا تاپیک بازی مهم نیست.....درحالی که بازیش خیلی مهمه:31:.

Hojjat07
22-05-2011, 20:48
DiRT 3 (2011) LiMiTED EDiTiON PRELOAD-P2P - No Crack

FileSonic

wupload.com

F l o w e r
22-05-2011, 21:51
من زیاد بازی نمی کنـــم ولی شمــاره قبلی این بازیو بازی کــردم که خیلی عالــی بود و یه رالی خیلی قشنگ با گرافیک فوق العاده ..
این شماره هم ظاهرا امتیازاش بالا بوده و بازم تونستــه بازی موفقی بشـــه .. به زودی اینو می گیرم..

عــلاقه منــــدان به بازی های ریسینگــ نباید از دستــــش بدن.. : )

simorgh_m3
23-05-2011, 10:36
لطفا لینک رپید شیر هم بزارید
ممنون از همتون
(اگه امکان داره از میهن دانلود ریموت کنه به رپیدشیر)

gap
23-05-2011, 11:50
فوق العادس....عالیه....چی بگم از این بازی؟؟؟گرافیک 20...صدا گذاری 20.....عالیه.....بزودی یه نقد میزاریم.....عالیه....باز هم میگم عالیه.....

Sam Fisher 11
23-05-2011, 12:38
این گیم اینفورمر هم جدیدا بدجور حال میکنه با هفتاد و پنج صدم: دی
به ال ای داد 8.75 به برینک 6.75 حالا هم به دِرت داده 8.75 : دی

الان یه دو مسابقشو رفتم...
بازی همونیه که از این سری انتظار میره...

منوها باز تغییر کرده و فوق العاده جذاب شده!
محیط های بازی خیلی زیباتر و واضح تر شدن!
نورپردازی عالیه
مدل سازی و تکسچرای ماشین ها هم میشه گفت مثل قبله که ایرادی توش دیده نمیشه
اینبار سه درجه سختی کژوآل و اینترمدیِت و ادونس وجود داره که هر کدوم قابل تنظیمه
یه لاین موقعیت روی جاده اضافه شده مثل forza (که سبزه و سر پیچ ها زرد و یا قرمز میشه)
میشه ریپلی هاتو تو یوتوب آپلود کنی و ...

هندلینگ هم که مثل همیشه باقلواست...

میشه مطمئن بود تا مدت ها بین پرفروش ترین بازیها قرار داشته باشه

Layken
23-05-2011, 14:02
بازم مثل همیشه این سری ترکونده دو تا مسابقه رفتیم حال داد اساسی هیجانیه بینهایت
حال میده ادم گرمارو حس میکنه ...صداگذاری هم که حرف نداره ترمز رو خاک میری انگار دستی رو واقعیت صدا میده خیلی جذابه

pedram_sad
23-05-2011, 15:23
دوستان PC Gamer کسی بازی رو برای PC گرفته ؟
میخوام بدونم جزو معدود بازی هایی هست که مثل ادم اجرا بشه
یا مثل اکثر بازی ها Drop frame و Stuttering و lag و bug و crash و .... روح انسان رو مورد عنایت عالی قرار میده ؟ :31:

hesam_g59
23-05-2011, 16:17
فک کنم هنوز روی پی سی فردا -پس فردا بیاد.... من قلبم رو 2000 داره میزنه واسه اومدنش

SA.JJ.AD
23-05-2011, 16:19
یا مثل اکثر بازی ها Drop frame و Stuttering و lag و bug و crash و .... روح انسان رو مورد عنایت عالی قرار میده ؟ :31:

شما سیستم مناسبی داشته باشی مطمئنآ مورد عنایت قرار نمیگری :46:

SIMON137
23-05-2011, 17:01
با یه 280 و رم 4 و سی پی یو quad گرافیکش رو تا چه حد میشه بالا برد ؟

Vaioman
23-05-2011, 17:05
با یه 280 و رم 4 و سی پی یو quad گرافیکش رو تا چه حد میشه بالا برد ؟
به احتمال زیاد تا اخر:31:

hosiyar
23-05-2011, 18:25
وای خدای من . خیلی منتظر این بازی بودم . در اولین فرصت میخرمش .
گویا بازی دو نفره آفلاین داره ؟ درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SIMON137
23-05-2011, 18:47
جالبه برام گرید و درت 1 مولتی پلیر واقعا جذاب و بی دردسری داشتن ولی کسی در موردش صحبتی نکرد

mehdi30nema
23-05-2011, 19:10
منم امروز بازی را گرفتم :

راستش اونقدر که از بازی تعریف شده بود خوشم نیومد .
اون حسی که وقتی برای اولین بار Dirt 2 را بازی کردم اصلا موقع انجام این بازی نداشتم . البته بازی خیلی خوبی هست ولی فکر کنم در حد و اندازه تعریف هایی که ازش شده نیست .

alireza2099
23-05-2011, 19:36
من یه لینک پیدا کردم. مال Razor1911 هستش.:46:8083 Mb هستش . الان میذارم داونلود تا شب بهتون خبرشو میدم .:31:
خداکنه فیک نباشه .:32:

Prince_M
23-05-2011, 19:55
نسخه ی سوم واقعا فوق العاده شده البته از نظر گرافیکی که فکر نمیکنم با نسخه ی دومش تفاوت زیادی داشته باشه.قابلیت های جدیدی هم به بازی اضافه شدن که نمیشه نادیده گرفت مثل بارش برف و مسیر برفی و قابلیت دو نفره بازی کردن و ...:31: واقعا codemasters استاد ساخت بازی ریسنگه!:31:

shervin95
23-05-2011, 20:48
منم امروز بازی را گرفتم :

راستش اونقدر که از بازی تعریف شده بود خوشم نیومد .
اون حسی که وقتی برای اولین بار Dirt 2 را بازی کردم اصلا موقع انجام این بازی نداشتم . البته بازی خیلی خوبی هست ولی فکر کنم در حد و اندازه تعریف هایی که ازش شده نیست .

نسخه pc یا xbox گرفتی؟

Leon-117
23-05-2011, 21:36
2 امتیاز جدید:
EDGE 9/10
thesixthaxis 8/10

واقعا انتظار نداشتم EDGE 9 بده.........

milad_takjoo
24-05-2011, 00:02
من یه نسخه واسه دان دیدم limited edition بود...کامله؟

hesam_g59
24-05-2011, 01:21
واقعا codemasters استاد ساخت بازی ریسنگه!:31:
البته ریسینگ... مطمئنا منظورتون بازیهای رانندگی بوده...
چون مجموعه درت بازیهای رالی هستند... و بازی ای مثل F1 و NFS shift جزو ریسینگ ( مسابقات سرعت پیست) قرارمیگیرن
رالی....اصلاحیه که متاسفانه به اشتباه برای مسابقات اتومبیلرانی به کار برده میشه توی ایران

alireza2099
24-05-2011, 02:07
من یه لینک پیدا کردم. مال Razor1911 هستش.:46:8083 Mb هستش . الان میذارم داونلود تا شب بهتون خبرشو میدم .:31:
خداکنه فیک نباشه .:32:

الان داونلودش تموم شد .:31:
SETUP ظاهرا مشکلی نداره ولی پوشه کرکش password میخواد .:19::19:

naim697
24-05-2011, 03:39
سیستم من

i7 930

5970

ram 6gb 2000

چطوره ؟ سیستم برای بازی

SA.JJ.AD
24-05-2011, 05:26
یا مثل اکثر بازی ها Drop frame و Stuttering و lag و bug و crash و .... روح انسان رو مورد عنایت عالی قرار میده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما سیستم مناسبی داشته باشی مطمئنآ مورد عنایت قرار نمیگری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[QUOTE=naim697;6121942]سیستم من

i7 930

5970

ram 6gb 2000

چطوره ؟ سیستم برای بازی

خیلی خوبه :46:

mehdi30nema
24-05-2011, 07:44
نسخه pc یا xbox گرفتی؟

نسخه XBOX را گرفتم

alexi10
24-05-2011, 09:19
بچه ها كسي نسخه سالم pc بازيو تو تهران گرفته؟
آدرسو pmبديد لطفا
مرسي:11:

Leon-117
24-05-2011, 10:38
Gamespot هم به بازی امتیاز 9/10 داد..............

shervin95
24-05-2011, 11:35
بچه ها کسی تو تهران گرفته نسخه pc رو؟

Vaioman
24-05-2011, 12:51
بازم که کل کل PC و کنسول:18:.تو رو خدا اینجا دیگه شروع نکنید:41:.با تشکر.:11:

GAMELAIN
24-05-2011, 13:00
بچه ها کسی تو تهران گرفته نسخه pc رو؟

SA.JJ.AD
24-05-2011, 13:21
عزیز اگه منظورت من هستم من که کل کل نکردم
من یک سوال پرسیدم که اگه دوستان نسخه PC رو گرفتم وضع فریم دهی و سازگاری با قطعات و مشکلاتش چطوره که می ارزه برای PC بخرمش یا نه
که ایشون اومدن و ظاهرا میگن که نسخه های PC بازی ها به جز GTA IV هیچ مشکلی ندارن و راحت همشون تا حالا اجرا میشدن

حالا اگه بحث من شبیه کل کله من معذرت میخوام

فقط پست خودتو میزارم و خودم چیزی نمیگم :20:

یا مثل اکثر بازی ها Drop frame و Stuttering و lag و bug و crash و .... روح انسان رو مورد عنایت عالی قرار میده ؟ به هر صورت از شما خواهش میکنم دیگه ادامه ندید !! منم جوری حرف نزدم تو این پست تا اگه جواب ندید احساس بدی بهتون دست بده :46:

+
این پست 150 هست و اخریت پست این صفحه !! دیگه کسی این مطالب و مباحثو به صفحه بعد نکشه لطفا :11:

marmolak kocholo
24-05-2011, 13:40
این پست 150 هست و اخریت پست این صفحه !! دیگه کسی این مطالب و مباحثو به صفحه بعد نکشه لطفا :11:
فقط به خاطر این که چند بار تکرار کردی بحث رو ادامه نمی دوم!!
-----------
بازی کرک شد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفردا مغازه دارا بازی رو میارن.

alireza2099
24-05-2011, 14:58
دوستان کسی اگه keygen داره یه سریال بهم بده .من بازی رو داونلود کردم ولی ازم key میخواد. :19:

mosolim
24-05-2011, 15:17
سلام
ذوستان ما هم بازی رو گرفتیم واقعا فاز میده همون چیزیه گه باید باشه . یه ریسینگ بی عیب و نقص.

همه چی عالی کار شده اولین موردی که ممکنه به نظر بیاد صدا گذاری بسیار عالیه که شما میتونید صدای داد و فریاد تماشا چیا رو بشنوید که مثلا موقعی که به لبه پیست برخورد میکنید صدا فریاد و ترس میاد و یا بعضی وقتها یه جملاتی میگن.

نور پردازی بازی عالیه خیلی بهتر از قبل شده محیط ها واقعا طبیعی تر شدن و آدم از دیدنشون لذت میبره مخصوصا پیست برفی که گاها تگه های برف از لاستیک جدا شده و به سمت شما پرت میشه.

گرافیک ماشین ها چندان تفاوتی با قبل نداره به جز اینکه به علت نور پردازی بهتر زیباتر به نظر میرسن.

گیم پلی خیلی روون تر شده و هندلینگ مثل همیشه عالیه. بازی یه مقدار سختر شده که البته برای مبتدی تر ها ترمز کمکی و خط نشانه وجود داره.

مود های بازی تغییری نکرده فقط یه دربفت اضافه شده که واقعا عالیه و جاش تو این بازی احساس میشد.

در کل من این بازی رو به همه ریسینگ بازا پیشنهاد میکنم.

marmolak kocholo
24-05-2011, 15:23
دوستان کسی اگه keygen داره یه سریال بهم بده .من بازی رو داونلود کردم ولی ازم key میخواد. :19:
سریال برای نصب بازی:
11111-11111-11111-11111-11111

این طور که معلومه با این کرک نمیشه سیو کرد...

MOHAMMAD2010
24-05-2011, 17:34
با سیستمی که dirt 2 رو عالی اجرا کرده میشه اینم عالی اجرا کرد ؟

alireza2099
24-05-2011, 19:02
سریال برای نصب بازی:
11111-11111-11111-11111-11111

این طور که معلومه با این کرک نمیشه سیو کرد...

نمیشه داداش.
فکر کنم باید نسخه خود skidrow رو داونلود کنم . اگه لینک تورنت از این نسخه داری حتما بزار.:10:

gap
24-05-2011, 19:13
خب...به نظرم بهتره یه تاپیک هم برای مشکلات نصب و اجرای بازی بزارن تا در این تاپیک فقط درباره ی خود بازی بحث بشه...
______
بازیش رو از دیروز نشستم یکسره بازی کردم،بالاخره DiRT Tour تموم شد....تا فردا صبح یه نقد میزارم ازش....مولتیش قسمت نشده هنوز به خاطر آپدیتی که اگه به لایو وصل شم باید بکنم.....

simorgh_m3
24-05-2011, 22:41
لطفا لینک رپید شیر هم بزارید
ممنون از همتون
(اگه امکان داره از میهن دانلود ریموت کنه به رپیدشیر)

hesam_g59
24-05-2011, 23:28
سلام
ذوستان ما هم بازی رو گرفتیم واقعا فاز میده همون چیزیه گه باید باشه . یه ریسینگ بی عیب و نقص.

همه چی عالی کار شده اولین موردی که ممکنه به نظر بیاد صدا گذاری بسیار عالیه که شما میتونید صدای داد و فریاد تماشا چیا رو بشنوید که مثلا موقعی که به لبه پیست برخورد میکنید صدا فریاد و ترس میاد و یا بعضی وقتها یه جملاتی میگن.

نور پردازی بازی عالیه خیلی بهتر از قبل شده محیط ها واقعا طبیعی تر شدن و آدم از دیدنشون لذت میبره مخصوصا پیست برفی که گاها تگه های برف از لاستیک جدا شده و به سمت شما پرت میشه.

گرافیک ماشین ها چندان تفاوتی با قبل نداره به جز اینکه به علت نور پردازی بهتر زیباتر به نظر میرسن.

گیم پلی خیلی روون تر شده و هندلینگ مثل همیشه عالیه. بازی یه مقدار سختر شده که البته برای مبتدی تر ها ترمز کمکی و خط نشانه وجود داره.

مود های بازی تغییری نکرده فقط یه دربفت اضافه شده که واقعا عالیه و جاش تو این بازی احساس میشد.

در کل من این بازی رو به همه ریسینگ بازا پیشنهاد میکنم.
شرمنده...ولی فک کنم بازم باید تکرار کنم.... دوستان..این بازی ریسینگ نیست... رالی هست
ریس به اونی میگن که توی پیسته...یعنی شیفت ،F1 ویا NFS های دیگه
رالی به مسابقه ای گفته میشه که درون خاک و یا مسیرهایی همراه با نقشه است.... ( یعنی نقشه خون داره)
پس لطفا به رالی.... نگید ریسینگ... و بالعکس..به ملتی که توی خیابون باهم کورس میزارن هم نگید رالی
(کشته شدم بس که توضیح دادم اینو)

779
24-05-2011, 23:38
شرمنده...ولی فک کنم بازم باید تکرار کنم.... دوستان..این بازی ریسینگ نیست... رالی هست
رالی به مسابقه ای گفته میشه که درون خاک و یا مسیرهایی همراه با نقشه است.... ( یعنی نقشه خون داره)
پس لطفا به رالی.... نگید ریسینگ... و بالعکس..به ملتی که توی خیابون باهم کورس میزارن هم نگید رالی

البته Racing یک سبک هستش حسام جان:دی ( یک لحظه با Gap قاطی کردم )
پس اشکالی نداره اگه بگیم Racing ... اگه بخوایم موشکافی کنیم میگیم Street Racing یا Simulation Racing یا Rally و...
( فکر کنم Race رو با Racing اشتباه گرفتی یا تو واقعیت اینو بررسی کردی... ولی تو دنیایه بازی Racing یک سبک هست )

Hojjat07
25-05-2011, 00:38
DiRT 3 - SKIDROW

Rapidshare (1.5gb Links – Premium Users Only)

FileSonic (Interchangeable)

marmolak kocholo
25-05-2011, 01:01
ترو خدا نمیری یه وقت :45::31:
عزیز ریسینگ یه سبکه، به هر بازی که بازیباز توش چه تو زمین، هوا و چه در دریا با هر وسیله ی نقلیه ای مسابقه ای انجام بده بهش می گن ریسینگ!!
از Most Wanted و Shift و Dirt بگیر تا Euro Truck Simulator و MotorStorm همشون بازی های ریسینگ هستن!!
حالا همون طور که شایان جان هم گفتن همین ریسینگ به چند بخش تقسیم میشه:
On-road
Sports games
Water racing games
Off-road racing games
Futuristic racing games
Racing role playing games
Mission-based racing games

حالا هرکدوم از این بخش ها باز به چند دسته دیگه تقسیم میشه که الان ما بحثمون سر On-Road هست پس میشه این:

Simulation-style racing games
Semi-simulation-style racing games
Arcade-style racing games
Street racing games
Dirt هم جزو دسته ی Semi-simulation هست...
به Dirt ممکنه بگن مسابقات رالی که در اصل میشه همون Rally Racing یا Rallying، ولی منظور از رالی سبک نیست بلکه شکل مسابقس...

gap
25-05-2011, 08:57
ترو خدا نمیری یه وقت :45::31:
عزیز ریسینگ یه سبکه، به هر بازی که بازیباز توش چه تو زمین، هوا و چه در دریا با هر وسیله ی نقلیه ای مسابقه ای انجام بده بهش می گن ریسینگ!!
از MW و Shift و Dirt بگیر تا Euro Truck Simulator و MotorStorm هموش بازی های ریسینگ هستن!!
حالا همون طور که شایان جان هم گفتن همین ریسینگ به چند بخش تقسیم میشه:
On-road
Sports games
Water racing games
Off-road racing games
Futuristic racing games
Racing role playing games
Mission-based racing games

حالا هرکدوم از این بخش ها باز به چند دسته دیگه تقسیم میشه که الان ما بحثمون سر On-Road هست پس میشه این:

Simulation-style racing games
Semi-simulation-style racing games
Arcade-style racing games
Street racing games
Dirt هم جزو دسته ی Semi-simulation هست...
به Dirt ممکنه بگن مسابقات رالی که در اصل میشه همون Rally Racing یا Rallying، ولی منظور از رالی سبک نیست بلکه شکل مسابقس...
بیخیاااال:دی میگم این Most wanted رو MW نوشتی،ملت فکر میکنن منظورت Modern warfare هست برات حرف در میارنا:دی ادیتش کن:دی
ولی تایید میشه،هر گیمری میدونه Racing یه سبک هست،ایشون داشتن به نظر من در دنیای واقعی Race رو با Rally مقایسه میکردن....
بگذریم....چه خبر؟:دی

البته Racing یک سبک هستش حسام جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( یک لحظه با Gap قاطی کردم )
قربونت،شما رلکس باش،قاطی پاطی کن همه رو:دی

shervin95
25-05-2011, 09:08
بچه ها کسی نسخه pc رو هنوز تو مغازه مشاهده کرده یا نه؟:31:

hesam_g59
25-05-2011, 10:21
از دوستان ممنون...بله من واقعیت رو گفتم....
نمیدونستم توی دنیای گیم...به سبک رانندگی.. ریسینگ گفته میشه...
ممنون از توضیحات دوستان

Hashem 289
25-05-2011, 14:44
تا چند ساعت دیگه دانلودش تموم میشه ....:31:

alirafaat
26-05-2011, 00:14
سلام

چون تاپیک مشکلات هنوز ایجاد نشده من سئوالم رو اینجا مطرح می کنم

من نسخه skidrow رو دانلود کردم
وقتی ازکرک (همون 3 فایل ) استفاده می کنم و روی ایکون بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیافته ( انتی ویروس ( کاسپرسکی ) غیر فعال هست )

وقتی از کرک clonedvd استفاده می کنم پیغام load application error میده

وقتی از ترکیب هر دو کرک استفاده می کنم هم پیغام load application error میده

ایا راه دیگه ای وجود داره ؟

با تشکر

Layken
26-05-2011, 00:17
سلام

چون تاپیک مشکلات هنوز ایجاد نشده من سئوالم رو اینجا مطرح می کنم

من نسخه skidrow رو دانلود کردم
وقتی ازکرک (همون 3 فایل ) استفاده می کنم و روی ایکون بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیافته ( انتی ویروس ( کاسپرسکی ) غیر فعال هست )

وقتی از کرک clonedvd استفاده می کنم پیغام load application error میده

وقتی از ترکیب هر دو کرک استفاده می کنم هم پیغام load application error میده

ایا راه دیگه ای وجود داره ؟

با تشکر
تاپیک حل مشکلات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza2099
26-05-2011, 01:19
سلام بچه ها
امروز صبح داونلود کردم بازی رو الانم 2دور زدم.
اولین مشکلی که به چشم میخوره اینه که وقتی بازی رو روی ultra میزارم زمین و خونه ها سیاه میشه .:31:یه گزینه داره به نام ambient occlusion که وقتی از حالات ultra به high برگردونم همه چی درست میشه.:46:
به نظر من گرافیک بازی خیلی خوب هستش . ولی درحدی که من انتظار داشتم نیست .
نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم ترمز ماشین auto هستش ووقتی به پیچ ها میرسم خودش ترمز میکنه .
نظر کلی رو نمیشه الان بدم چون هنوز فقط 2 دور بازی کردم.
درضمن من این نسخه از بازی رو داونلود کردم .

hesam_g59
26-05-2011, 01:29
سلام بچه ها
امروز صبح داونلود کردم بازی رو الانم 2دور زدم.
اولین مشکلی که به چشم میخوره اینه که وقتی بازی رو روی ultra میزارم زمین و خونه ها سیاه میشه .:31:یه گزینه داره به نام ambient occlusion که وقتی از حالات ultra به high برگردونم همه چی درست میشه.:46:
به نظر من گرافیک بازی خیلی خوب هستش . ولی درحدی که من انتظار داشتم نیست .
نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم ترمز ماشین auto هستش ووقتی به پیچ ها میرسم خودش ترمز میکنه .
نظر کلی رو نمیشه الان بدم چون هنوز فقط 2 دور بازی کردم.
درضمن من این نسخه از بازی رو داونلود کردم .

خوب..عزیزم... وقتی روی Auto میزارید...باید اتومات ترمز کنه دیگه ..:31::31::31: اسمش روشه دیگه...

alireza2099
26-05-2011, 02:33
خوب..عزیزم... وقتی روی Auto میزارید...باید اتومات ترمز کنه دیگه ..:31::31::31: اسمش روشه دیگه...

عزیز اصلا option ی برای ترمز نداره که روی auto باشه .:27::27::27: فقط دنده auto داره.

aramesh_61
26-05-2011, 07:03
ببخشید نسخه ی pc از joystick پشتیبانی میکنه؟ نسخه ی pc رو بخرم یا xbox به نظرتون؟

mosolim
26-05-2011, 08:10
عزیز اصلا option ی برای ترمز نداره که روی auto باشه .:27::27::27: فقط دنده auto داره.

سلام
دوست عزیز برای تنظیمات پیشرفته ی رانندگی بلافاصله قبل از اینکخ بازی شروع میشه یه منو میاد که اولش نوشته race شما به گزینه ی سوم برید و تنظیمات دلخواه رو انجام بدید که اونجا درجه سختی هم از 1 تا 5 داره و همچنین تنظیمات پیشرفته رانندگی شامل ترمز اتوماتیک و یا ABS و همچنین خط وسط جاده.

Subaru
26-05-2011, 08:17
من دیروز رفتم گفت داره دانلود میشه.
قراره امروز برم بگیرم.
راستی حجم کل بازی به گیگ چقدر هست ؟

shervin95
26-05-2011, 09:17
من دیروز رفتم گفت داره دانلود میشه.
قراره امروز برم بگیرم.
راستی حجم کل بازی به گیگ چقدر هست ؟

فکر کنم باید 7.39 GB باشه

Leon-117
26-05-2011, 10:42
من تا نیم ساعت پیش نمیدونستم بازی Avatar Award داره!:31:ازشون خیلی خوشم اومد:

Racing Suit
Complete Season 1.
Rally Helmet
Complete Season 2.
Racing Shoes
Reach Fan Level 12.
Racing Gloves
Reach Fan Level 24.

gap
26-05-2011, 12:57
من تا نیم ساعت پیش نمیدونستم بازی Avatar Award داره!:31:ازشون خیلی خوشم وامد:

Racing Suit
Complete Season 1.
Rally Helmet
Complete Season 2.
Racing Shoes
Reach Fan Level 12.
Racing Gloves
Reach Fan Level 24.

آره،ولی من با اینکه همشون رو گرفتم،به نظرم یکمی ...دهاتی میزنه لباس هاش:دی

shervin95
26-05-2011, 13:03
من تا نیم ساعت پیش نمیدونستم بازی Avatar Award داره!:31:ازشون خیلی خوشم وامد:

Racing Suit
Complete Season 1.
Rally Helmet
Complete Season 2.
Racing Shoes
Reach Fan Level 12.
Racing Gloves
Reach Fan Level 24.

چه خاصیت داره وقتی اینارو میگیری؟:18:

gap
26-05-2011, 13:04
چه خاصیت داره وقتی اینارو میگیری؟:18:
چیز خاصی نداره،فقط آواتارت تو x360 رو خوشمل میکنه:دی

Leon-117
26-05-2011, 14:04
آره،ولی من با اینکه همشون رو گرفتم،به نظرم یکمی ...دهاتی میزنه لباس هاش
من فعلا Racing Suit روگرفتم،به نظرم خوبه..........
+
DiRT Tour چند ساعت طول میکشه تموم بشه؟
فکر کنم شما تموم کرده بودید DiRT Tour رو................

gap
26-05-2011, 14:18
من فعلا Racing Suit روگرفتم،به نظرم خوبه..........
+
DiRT Tour چند ساعت طول میکشه تموم بشه؟
فکر کنم شما تموم کرده بودید DiRT Tour رو................
اگه به فکر نفر اول شدن نباشی و نخوای فقط پلاتینیوم باشی...خب...شاید اگه از همین الان بشینی تا فردا ساعت های 9-10 صبح شایدم خیلی زودتر تموم بشه....حدود 12 ساعت گیم پلی داره...ولی شما یکم جلوتر برید،یه سری تورنومنت به اسم World tour میاد که خیلی طولانی هستش....(زمانی که میخواید تورنومنت رو انتخاب کنید از بین اون 4 تا هرم:دی ، اون پایینش حدود 8 تا هرم:دی کوچولو تر میاد که هر کدوم حدود 5-6 تا Event دارن و هر event هم حدود 5 تا ریس داره،یعنی حدود 200 تا ریس دیگه اضافه میشه،که اجباری نیست....من روی درجه سختی 4 و اینکه خود بازی رو هم Casual نبود،درجه بعدیش بود،حدودا 1 روزه تمومش کردم (همه بازی ها یا نفر اول شدم یا تو بازی های که تروفی میداد،پلاتینیوم گرفتم...)

amir_k2m
26-05-2011, 14:35
من تا نیم ساعت پیش نمیدونستم بازی Avatar Award داره!:31:ازشون خیلی خوشم اومد:

Racing Suit

Complete Season 1.
Rally Helmet
Complete Season 2.
Racing Shoes
Reach Fan Level 12.
Racing Gloves
Reach Fan Level 24.

میشه بگید چطوری آواتارشو میارن؟

Leon-117
26-05-2011, 14:41
این dirt یه مرضی میندازه تو وجود من که همرو پلاتینیوم بگیرم!:31:
تو شماره 2 هم همینطوری شده بودم!

CATALONIA
26-05-2011, 18:15
نمرات بازي تا الان عالي بوده :

Official Xbox Magazine 8.5 out of 10
Destructoid 9 out of 10
GamePro 4.5 out of 5
Giant Bomb 5 out of 5
Cheat Code Central 4.5 out of 5
Gaming Nexus A-
Game Boyz 9.1 out of 10
GameFocus 9.3 out of 10
GameSpot 9 out of 10
Planet Xbox 360 9.2 out of 10

Sam Fisher 11
26-05-2011, 18:49
هرم اولیو فعلا تمومیدم...من رو درجه وسطی اینترمدیت بازی میکنم...
خیلی هیجان داره...همچنان همون انگیزه ی اول شدن و بهترین شدن رو به خوبی مثل سری های گذشته(کلین مک ری رالیها و...) به گیمر منتقل میکنه...

پیست های برفیش خیلی خفن شدن...برفی که ماشینای جلویی میپاشن طبیعی تر شده...
تو کنیا آفتاب چشتو میزنه و رنگ خاک خیلی جذابه و درختای گرم سیری چتریه زیبایی رو میبینی...
فنلاند هم طبیعت قشنگی داره و متنوعه...
آب و بارون هم خیلی زیبا و نزدیک به واقعیته. هم پاشش آب به دوربین یا شیشه ماشین هم آبی که لاستیک ها میپاشن خیلی زیبا کار شده هم چسبیدن قطرات بارون روی بدنه ماشین که حس خیسی و رطوبت رو به آدم منتقل میکنه. وقتی قطرات آبو رو بدنه ماشین میبینم یاد هوی رین میفتم: دی
نور ماشین ها توی شب هم که مثل قبل طبیعیه و هیچ ایرادی نداره...
وقتی با تراک ها بازی میکنی حال میده دوربینو ببری تو کابین: دی فازش بیشتره...

این رنگ طلایی هم که به وجه های هرم میزنه خیلی جذابه دوس دارم: دی عینهو زرورق کاکائوئه: دی
من البته سری منوی سری قبلو بیشتر میپسندم چون تو کابین بودی و رو نقشه مکان های مسابقه رو نشون میداد و میتونسی بری بیرون و ماشین هارو هم همون اول سه بعدی نشونت میداد و لازم نبود واسه دیدنشون کلیک کنی رو هر کدوم جدا گونه...نمیگم این زشته این نوآوری هایی داره مثل همین پرتاب مثلث ها و نمایش ماشین ها که حرکت آهسته میشن ولی اون دلباز تر بود.

Sam Fisher 11
26-05-2011, 21:10
با سی پی یو سه هسته ای 2.1 گیگا هرتز میشه بازی کرد؟ رم 2 گیگ و گرافیک هم مشکلی نداره!
جناب ده بار که نمیپرسن!
بعدم وقتی جوابتو نمیدن بدون شکری پست دادی!
خودت داری میگی گرافیک مشکلی نداره بعد میپرسی اجرا میشه یا نه؟قضیه چو دانیو پرسیه؟
چرا الکی پست میدین؟ بعد اونوقت میگن چرا تاپیکای بازی های کنسولیو از پی سی جدا میکنن...
اگر میخواین پزه سیستم بدین که این جاش نیست برین انجمن سخت افزار لطفا!

عزیز از کجا خریدی؟
مگه کوکایین خریده؟!!!
اینم از اون پستاس که با دیدنش آدم نمیدونه بخنده یا متعجب بشه...

کلا فقط هدف پست دادنه دیگه؟این که چی توش باشه اصلا مهم نیست...

Prince_M
27-05-2011, 07:41
عزیز از کجا خریدی؟

ببخشید که من جواب میدم. میتونی از اینجا تهیه کنی:

Bazimarket.ir

sima_6600
27-05-2011, 20:26
جناب ده بار که نمیپرسن!
خودت داری میگی گرافیک مشکلی نداره بعد میپرسی اجرا میشه یا نه؟قضیه چو دانیو پرسیه؟
چرا الکی پست میدین؟ بعد اونوقت میگن چرا تاپیکای بازی های کنسولیو از پی سی جدا میکنن...

مگه کوکایین خریده؟!!!

شما کار درستی نمیکنی این جوری با کار بر های سایت حرف میزنی :13: :2:

taghdirrr
27-05-2011, 21:30
جناب ده بار که نمیپرسن!

مگه کوکایین خریده؟!!!

عزیز این چه طرز حرف زدنه؟
خوب منظورشون این بود بازی تازه اومده فروشگاه ها یکم دیر میزارن .
خوب به نظر من به جای اون همه متن نوشتن یه لینک سایت میزاشتین بد نیود.

Sam Fisher 11
27-05-2011, 23:24
شما کار درستی نمیکنی این جوری با کار بر های سایت حرف میزنی
کاربرهای سایت؟!
کاربری که فقط قصدش پست بیخودی دادنه باید اینطوری باهاش برخورد بشه تا فکر نکنه اینجا هر جاس!
من چه اون موقع که همکار و مدیر بودم و چه الان واسه آدمای با شعوری که وقت میذارن و تو این انجمن زحمت میکشن ارزش زیادی قائل بودم و نمیذارم یه عده آدم علاف این انجمن رو با پست های بی محتواشون شلوغ کنن و کاره کاربرای واقعی دیده نشه!
یه عمر با این دست کاربرنماها محترمانه حرف زدم اتفاقی نیفتاد حالا میخوام اینطوری حرف بزنم بلکم اثر کرد و درست بشن یا کلا کوچ کنن برن انجمنایی با روحیات شبیه به خودشون.
قبل از پست دادن خوبه آدم یکم فکر کنه ببینه چی داره مینویسه نه اینکه هر چی به ذهنش رسید بنویسه...

بحث اولی که هیچ اون که کلا تکلیفش معلومه...
بحث اینکه بازی از کجا بخریم هم خب مسلمه از ماست فروشی...اینترنتیم بخوایم بخریم هم چیزی به نام گوگل که وجود نداره توش بنویسیم"فروشگاه اینترنتی بازی" یا همین انجمن هم که فروشگاه نداره که! پس چکار میکنیم؟ میایم و این مشکل حل نشدنی رو با دیگران درمیون میذاریم...

به اندازه ی کافی کاربرای خوب از دست دادیم، اگر بخوایم همینطوری پیش بریم این انجمن میشه پاتوق یه مشت مخ آکبندی !

pedram_sad
28-05-2011, 12:35
شماره قبلیش عالی بود
اینم عالی
منوهاش واقعا زیباست
گرافیک و صدا گذاریو کنترلفوق العادست
البته هنوز زیاد بازی نکردم

دوستان من بازی رو برای PC گرفتم
توضیحاتش هم تو این پست هست :

MohammadT15
28-05-2011, 21:10
بازی در مقایسه با بازیه Garn Turismo5 چطوریه؟یه توضیح میدین

Layken
28-05-2011, 21:37
بازی در مقایسه با بازیه Garn Turismo5 چطوریه؟یه توضیح میدینقابل مقایسه نیست دوست عزیز...
کلا با این که هر دو ریسنگ هستن ولی نمیشه مقایسه کرد...

MohammadT15
28-05-2011, 21:39
قابل مقایسه نیست دوست عزیز...
کلا با این که هر دو ریسنگ هستن ولی نمیشه مقایسه کرد...
این جملتون الان تیکه بود یعنی اینکه اینقدر قشنگتره؟یا اینکه واقعا هر کدوم یه سری خصوصیات دارن که نمیشه مقایسه کرد؟

Layken
28-05-2011, 21:43
این جملتون الان تیکه بود یعنی اینکه اینقدر قشنگتره؟یا اینکه واقعا هر کدوم یه سری خصوصیات دارن که نمیشه مقایسه کرد؟

نه دوست عزیز تیکه نبود....واقعا فرق دارن...
من خودم عاشق GT5 هستم...هنوز هم دارم بازیش میکنم ...

MohammadT15
28-05-2011, 21:54
نه دوست عزیز تیکه نبود....واقعا فرق دارن...
من خودم عاشق GT5 هستم...هنوز هم دارم بازیش میکنم ...

آخه من به شخصه خیلی دیر سبک راسینگ رو میپسندم مگه اینکه دیگه چی باشه خوشم بیاد
مثلا الان اینهمه بازیه ماشین موجوده توی بازار( سبک اپن ورد رو نمیگما) مثل نید فور اسپید و اینا ولی بین اینا فقط Gran Turismo5 رو پسندیدم.از این بابت میگم

matrix_3s
28-05-2011, 21:54
به همین زودی ها منم این دو رو بازی میکنم و خودم پی خواهم برد که کدوم بهتره.....
ولی دوستان این کنترل ماشین توی 2 DIRT خیلی سخت بود تو 3 که اینطوری نیست؟؟؟؟

SA.JJ.AD
28-05-2011, 22:02
بازی در مقایسه با بازیه Garn Turismo5 چطوریه؟یه توضیح میدین

اصلا ربطی ندارن بهم !! GT5 ریسینگ شبیه سازه !! این تو مایه های رالی .... :27::31: اصلا هیچ ربطی ندارن به هم !! اما اگه از لحاظ ارزش کلی بازی میخواید بدونید مطمئنآ GT5 چندین سرو گردن ازین بالاتره !!
.
در کل بازم هیچ ربطی ندارن به هم :20:

hesam_g59
29-05-2011, 00:03
خوب.. منم گرفتمش.... ولی ...رک بگم....اصلا مثل ورژن 1 و2 اش منو نگرفت
بسیار ساده شده....
گرافیک بهتر شده..ولی عالی نه....
منوهاش...قشنگه...مخصوصا وقتی که میخوای ماشین رو انتخاب کنی..میتونی اطراف ماشین دور بزنی
فرمونش خیلی به سمت راحت شدن رانندگی خاکی رفته....برعکس ورژن 2 که فوق العاده فیزیک خاک رعایت شده بود
...
البته این اظهار نظر من... خیلی زوده...صبر میکنم تا بیشتر باهاش بازی کنم...و نظر آخرم رو میدم

Gabit0
29-05-2011, 02:36
خوب.. منم گرفتمش.... ولی ...رک بگم....اصلا مثل ورژن 1 و2 اش منو نگرفت
بسیار ساده شده....
گرافیک بهتر شده..ولی عالی نه....
منوهاش...قشنگه...مخصوصا وقتی که میخوای ماشین رو انتخاب کنی..میتونی اطراف ماشین دور بزنی
فرمونش خیلی به سمت راحت شدن رانندگی خاکی رفته....برعکس ورژن 2 که فوق العاده فیزیک خاک رعایت شده بود
...
البته این اظهار نظر من... خیلی زوده...صبر میکنم تا بیشتر باهاش بازی کنم...و نظر آخرم رو میدم

شما مطمئنی که فرمونش راحته . . . من که فقط دور خودم میچرخم . . . خیلی سخته . ..:18:

gap
29-05-2011, 08:35
شما مطمئنی که فرمونش راحته . . . من که فقط دور خودم میچرخم . . . خیلی سخته . ..:18:
شما هم اگه در آسون تری سطح بازی کنید (casual) ،و همه ی Assist هارو on کنید،بازی فوق العاده آسون میشه...یعنی ترمز کمکی....و....فوق العاده آسون میشه....شما فقط rt رو فشار بدید و......باز خودش مواظبتونه:دی،البته خیلی بازی اینجوری یه جوری میشه...ولی به نظر من شما اول اینجوری بازی کنید،خود بازی بعد از یه مدتی درجه سختی رو میبره بالاتر.....

Leon-117
29-05-2011, 09:53
شما هم اگه در آسون تری سطح بازی کنید (casual) ،و همه ی Assist هارو on کنید،بازی فوق العاده آسون میشه...یعنی ترمز کمکی....و....فوق العاده آسون میشه....شما فقط rt رو فشار بدید و......باز خودش مواظبتونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،البته خیلی بازی اینجوری یه جوری میشه...ولی به نظر من شما اول اینجوری بازی کنید،خود بازی بعد از یه مدتی درجه سختی رو میبره بالاتر.....
ولی لذت بازی به همون سخت بودنیشه!من توصیه میکنم اول روی درجه سختی اینترمدیت بازی کنید بعد درجه سختی رو ببرید بالاتر!

shab_2008
29-05-2011, 10:23
ولی لذت بازی به همون سخت بودنیشه!من توصیه میکنم اول روی درجه سختی اینترمدیت بازی کنید بعد درجه سختی رو ببرید بالاتر!

اینقدر توی زندگی حرص می خوریم که نگو! تازه مونده حرص و ناراحتی این که به خاطر سختی یه بازی نمیتونیم توش موفق باشیم هم بهش اضافه بشه!:31:

من که فعلا این بازی رو نگرفتم ولی وقتی بگیرم به شخصه با درجه حداکثر نرمالش میرم! آدم که نمیخواد خودشو زجر کش کنه! باید از بازی لذت ببریم و نه حرص بخوریم!:31:

hesam_g59
29-05-2011, 10:50
من تنظیمات رانندگی رو همه رو خاموش میکنم...یعنی بدون خط راهنما..بدون کنترل کشش و بدون سیستم نگه دارنده خودرو و بدون ترمز اتومات ( که چقدر سیستم مزخرفیه جدیدا توی سبک بازی های ریسینگ )
با این حال... باز هم میگم..اصلا سیستم فیزیک ماشین ..مخصوصا روی شن و خاک به پای Dirt2 نمیرسه...
توی replay هم...وقتی ماشین رو نشون میده..انگار روی هواست و به شدت حس کم وزنی ماشین دست میده به بیننده
حتی صداگذاری dirt2 .. وقتی دریفت روی خاک میزدی..کاملا صدای سنگهایی که زیر ماشین میخورد هم شنیده میشد ..یعنی دقیقا عین واقعیت...اما در 3 حذف شده این صدا
من توی 2...دریفت 60-70 متری میزدم..اما توی 3 هنوز که نتونستم ( تا ببینم اخرای بازی چی میشه)
Dirt3 خوبی خیلی زیاد داره... من فقط دارم نقدش میکنم ( حداقل به عنوان کسی که توی دنیای واقعی هم رالی خاکی رو تجربه کرده)...پس لطفا به کسی بر نخوره ( ضمنا.. من خودم عاشق کل یوم سری بازی های کدمسترزم)

subasa
29-05-2011, 11:06
اونایی که مشکل سیو نشدن در بازی رو دارند این فایل رو دانلود کنند ودر محلی که بازی نصب شده بریزند

SevenCity
29-05-2011, 12:11
بعضی وقتا برای اینکه بگن بازیشون خیلی خوبه میان برای اجرای بازی سخت افزارای غول رو انتخاب میکنن هم یه تبلیغی برای سخت افزار جدید میشه تا جیب مردمو خالی کنن هم یه کلاسی واسه بازی بزارن
من که تاحالا dirt بازی نکرده بودیم فک میکردم باید سیستم ارتقا بدم با c2d 2.2 (سی پی یویی که الان نسلش منقرض شده اگه هم باشه 40..50 تومنه) چهل تا فریم میگیرم اونم فول اچ دی خیلی ام روونه
به همه کاربرا اعلا مینمایم با هر سیستمی که دارید قبل از اینکه پول بریزین تو جیب امپریالیسم بازیو دانلود نصب و اجرا و لذت ببرند

camry
29-05-2011, 12:20
چطوره بازی دوستان؟

pedram_sad
29-05-2011, 12:42
خداییش بازی به این میگن
از لحاظ فنی ( گرافیک و ضدا و طراحی مراحل ) که واقعا به قول اونوری های mind blowing هست
خود بازی هم عالیه و یک چیز مهم مثل سری های قبلیش درجا restart شدن بازی بدون loading های مسخره و اعصاب خورد کن هست
که به نظر من از هر چیزی برای یک بازی racing واجب تره این مساله

روی PC هم جدا از فریم دهی فوق العاده تنظیمات گرافیکی زیادی داره که مهم تر اون در جا اعمال شدن تغییرات به خصوص وسط بازی و همون لحظه است

یعنی شرایط این بازی روی PC دقیقا همون چیزی هست که یک بازی برای PC باید باشه
نداشتن باگ گرافیک عالی فریم دهی عالی تنظیمات گرافیکی زیاد و اعمال در لحظه
ساپورت عالی Game pad و ...

MohammadT15
29-05-2011, 12:57
اصلا ربطی ندارن بهم !! GT5 ریسینگ شبیه سازه !! این تو مایه های رالی .... :27::31: اصلا هیچ ربطی ندارن به هم !! اما اگه از لحاظ ارزش کلی بازی میخواید بدونید مطمئنآ GT5 چندین سرو گردن ازین بالاتره !!
.
در کل بازم هیچ ربطی ندارن به هم :20:
داداش بلاخره جفتش ریسینگه دیگه.من که نگفتم Sims رو با Dirt مقایسه کنید که میگی ربطی نداره:31:پس نمیخرم اگه GranTurismo5 از این بالاتره پس بازم خوشم نمیاد ازش

amir_k2m
29-05-2011, 13:45
واقعا بینظیره یه شاهکار من که تا بحال همچین ریسینگیو در سبک خودش ندیده بودم به این زیبایی به این دلچسبیو دلنوازی.گرافیک به قدری زیباست که آدمو خیره ی tv میکنه آخه من چی بگم به این کدمستر این موتور گرافیکیو از کجا کشفش کردی؟اومدم یه امتحانی بزنم بازیو نگاه کردم به ساعت دیدم 4 ساعت پشتشم ناهارم نخوردم نفهمیدم گشنم هست یا نه.گیمپلی روون دیگه از این روونتر لذت محیطو گراف یه طرف گمپلی هم یه طرف این دوتا اوج لذته رانندگیو به آدم میرسونن.من هرچی بگم کم گفتم از این بازی.کسایی هم که بازیو نگرفتن زودی برن بگیرن نصف عمرشون بر فناست ها:27:کاش با این پیشرفت یه دستی هم رو گرید بکشن اگه این کار بکنن من عمری برم سراغ نیتفور اسپیدو اینا

Dav0od
29-05-2011, 16:51
مهم ترین مشکل بازی های شرکت کد مسترز اینه که اول ادم و جو می گیره و تو کف بازی می مونه ولی بعد از یه هفته هیچ انگیزه ای برای ادامه ی بازی نداری ! و یجورایی بازی برات خیلی یکنواخت و تکراری میشه ! .

vahid1991
29-05-2011, 16:57
بازی خوبیه. افکتاش معرکس شبیه سازیشونم خیلی قوی شده واقعا به واقعیت نزدیک شده. فقط حیف شد. باید به خاطر این Fable و Crysis و بذارم کنار. احتمالنم مشروط شم ولی بازم میرزه

shervin95
29-05-2011, 17:20
بازی خوبیه. افکتاش معرکس شبیه سازیشونم خیلی قوی شده واقعا به واقعیت نزدیک شده. فقط حیف شد. باید به خاطر این Fable و Crysis و بذارم کنار. احتمالنم مشروط شم ولی بازم میرزه

سراسری باشه میرزه ولی آزاد نمیرزه:8::8::8:

Leon-117
29-05-2011, 17:36
من که فعلا این بازی رو نگرفتم ولی وقتی بگیرم به شخصه با درجه حداکثر نرمالش میرم! آدم که نمیخواد خودشو زجر کش کنه! باید از بازی لذت ببریم و نه حرص بخوریم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی وقتی با درجه سختی بالابه زور تویه مسابقه اول بشی اینقد کیف میده!:31:

SIMON137
29-05-2011, 17:47
بازی همچنان از reply های جذاب بهره می بره ؟ :دی

Hojjat07
29-05-2011, 18:10
بازی همچنان از reply های جذاب بهره می بره ؟ :دی

فوق العاده جذاب...
یعنی فوق............

manuelcalavera
29-05-2011, 20:52
دوستان بهترین تنظیمات واسه رانندگی چیه ؟ Steer و Throttle و Brake رو چی میذارید ؟

SIMON137
29-05-2011, 21:51
چند گیگ فضا مورد نیازه برای نصب بازی ؟

Soul Eater
29-05-2011, 22:35
من بازیشو گرفتم خیلی عالیه
بهترین ریسینگ امساله

pedram_sad
29-05-2011, 23:33
چند گیگ فضا مورد نیازه برای نصب بازی ؟
11.5 GB برای نصب بازی فضا میگیره

hesam_g59
29-05-2011, 23:40
دوستان بهترین تنظیمات واسه رانندگی چیه ؟ Steer و Throttle و Brake رو چی میذارید ؟
همه رو خاموش کن.... مخصوصا ترمز و گاز ( اگر با پیچیدن مشکل نداری... استیر رو هم خاموش کن)
در صورتی که کنترلت به ماشین خوبه.... stability رو هم خاموش کن :10:

tonypb
30-05-2011, 10:22
من این بازی رو برای xbox بگیرم یا برای pc???
قبلی رو با کیبورد به صورت حرفه ای و راحت بازی میکردم...میخوام برا pc بگیرم
ولی از یک طرف اگه xbox co-op داشته باشه که بهتره ولی از طرف دیگه تلویزیون شبانه روز اشغاله.میدونید که چی میگم...؟
مجبورم تو 21 اینچ sd بازی کنم...:41:
چه کنم؟؟؟
ممنون میشم...

hamed30
30-05-2011, 11:13
دوستان من یه مشکل عجیب دارم اونم اینه که وقتی از نمای داخل ماشین بازی میکنم راننده فرمون رو با سرعت غیر طبیعیی به چپ وراست می چرخونه یه حالت خیلی مسخره ای تا حالا تو هیچ بازی ماشین سواری یه همچین چیزی ندیده بودم . کسی همچین مشکلی داشته ؟

hesam_g59
30-05-2011, 11:33
دوستان من یه مشکل عجیب دارم اونم اینه که وقتی از نمای داخل ماشین بازی میکنم راننده فرمون رو با سرعت غیر طبیعیی به چپ وراست می چرخونه یه حالت خیلی مسخره ای تا حالا تو هیچ بازی ماشین سواری یه همچین چیزی ندیده بودم . کسی همچین مشکلی داشته ؟
منم مشکلم شبیه شماست....
کلا راننده دیده نمیشه و فرمون هم ثابته...البته وقتی دکمه review رو میزنم.... همه چی عادی و درست میشه
توی replay هم همه چی سر جاشه و راننده و فرمان هم داره...
اولین دفعه پس از نصب..این مشکل رو نداشتم..ولی بعد از خروج... و اجرای مجدد اینطور شد...
شاید از کرکش باشه...شاید
============
یک نکته... تگ های این تاپیک..اشکال داره.... rising یعنی چی؟؟؟؟؟؟ درستش racing هست

manuelcalavera
30-05-2011, 17:35
همه رو خاموش کن.... مخصوصا ترمز و گاز ( اگر با پیچیدن مشکل نداری... استیر رو هم خاموش کن)
در صورتی که کنترلت به ماشین خوبه.... stability رو هم خاموش کن :10:
ُStablity که اصلا" توی گزینه ها نبود ... فقط DeadZone و Saturation ِ سه تا گزینه ی Steering , Throttle و Brake هست

hamed17n
31-05-2011, 08:34
آقا بازی قابلیت اسپورت کردن ماشین رو داره؟

GAMELAIN
31-05-2011, 09:09
سلام

بازی بسیار خوبی است !!!!

ولی نمیدونم چرا فول اسکرین نمیشه ؟؟؟؟؟؟

happyfeat
31-05-2011, 10:27
سلام

بازی بسیار خوبی است !!!!

ولی نمیدونم چرا فول اسکرین نمیشه ؟؟؟؟؟؟
منم این مشکل رو داشتم
شما alt + enter بگیرید فول اسکرین میشه

hamed30
31-05-2011, 13:35

مشکل مربوط به گیم پده وقتی با کیبورد بازی میکنم درسته فرمون آروم به چپ و راست میچرخه ولی وقتی با گیم پد بازی میکنم فرمون با سرعت زیادی به چپ و راست می چزخه وبا یه حالت فنری بر میگرده سر جاش . کسی این مشکل رو نداشته تا الان ؟

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

آقا بازی قابلیت اسپورت کردن ماشین رو داره؟

فکر نمیکنم همچین قابلیتی داشته باشه یعنی تا حالا نداشته فقط طرح های روی بدنه رو تا قبل از این میشد عوض کرد تازه تو اون کارم دستت باز نیست .

treason_boys
31-05-2011, 14:07
1.چطوری می شه دسته دوم رو برای split scren تنظیم کرد..من گزینه ای واسه تنظیم دسته دو تو تنظیمات کنترل نمیبینم
2.تو حالت single pleyer همه جاده ها از همون اول قابل انتخاب هستن یا نه...آخه تو پوشه location بازی مثلا تو پوشه kenya نه تا پوشه دیگه هست، که به نظر میرسه هر کدوم مربوط به یه جادس

bahman.pdf
31-05-2011, 14:49
سلام
منم این مشکل رو دارم !!:41:
راستی نمیشه یه کاری کرد که تنظیمات دسته ذخیره بشه؟
من هر سری که وارد میشم باید دسته رو تنظیم کنم:19:

kourosh4
31-05-2011, 22:32
دوستان کجا میتونم ترمز اتوماتیک رو خاموش کنم هر چی گشتم پیداش نکردم....!

gta6767
31-05-2011, 22:44
سلام من کلی مرحله رفته بودم حالا که رفتم تو بازی هیچ کدوم سیو نشده یکی کمک کنه تا سیو کنم

hesam_g59
01-06-2011, 00:00
سلام من کلی مرحله رفته بودم حالا که رفتم تو بازی هیچ کدوم سیو نشده یکی کمک کنه تا سیو کنم
اینجا رو ببینید

قبل از شروع مسابقه... 4 تا گزینه بهت میده.. که یکیش... میزان درجه سختی بازیه
توی اون بخش... میتونی از حالت custom .... ترمز اتومات رو خاموش کنی

pedram_sad
01-06-2011, 00:03
قبل از هر مسابقه اونجا که نشون میده ماشین سمت راست تصویر هست یا همون service area
از منوی سمت چپ گزینه سوم نوشته difficulty and assist
اون رو که بزنی 3 تا حالت داره تو preset
و زیرش نوشته advance که اونجا طبق سلیقت میتونی خاموش یا روشن کنی گزینه ها رو

============

این بازی هر چیزی که یک racing ناب باید داشته باشه رو داره
گرافیک فوق العاده
صدا گذاری و کنترل فوق العاده
گیم پلی بینطیر

شماره قبلش یک شاهکار بود

این با حفظ همون فاکتور ها در ادامه همون شماره عالی تر هم شده

الان دومین جام از 4 تا رو هم تمام کردم و 35 درصد از career تکمیل شد

منوی کاملا گرافیکی بازی عالی کار شده

صفحه loading بر خلاف شماره قبل که یکم خسته کننده بود تمام مدت زوایا مختلف ماشین رو نشون میده
صفحه انتخاب ماشین و طراحی روش خیلی بهتر کار شده و سریع و فوریه
همچنین view car که خیلی خلاقانست

loading و امکانات assist و vehicle setup هم که مثله همیشه تکمیل

خود بازی هم گزینه هایی مثل spin و donut اضافه شده که جالبه
head to head ها هم خیلی باحال کار شده

گرافیک بازی با اضافه شدن هوای بارونی و اون قطره های اب رو ماشین و هوای برفی و محیط های فوق العاده ای مثل kenya و finland ادم رو میخکوب میکنه

خلاصه که من یکی بدجوری عاشق این بازی شدم :31:

Hapoofesgeli
01-06-2011, 00:17
دوستان من به هیچ وجه نمیتونم ماشین هارو کنترل کنم یک ذره فرمون رو میپیچونم یه عالمه ماشین مپیچه...نه به شیفت که اصلا نمیپیچه نه به این :دی تنظیمات کنترل رو هم هر چی دستکاری کردم بهتر نشد.چیکار کنم؟
در ضمن چرا تو شروع مسابقه ماشین ها اینقدر سریع راه میوفتن؟!خودشم تو برف!

kourosh4
01-06-2011, 00:53
خب بالاخره مشکلا حل شد ....
واقعا میتونم بگم بی نظیره ..... اصلا نمیشه از پاش بلند شی:31:
به دوستان حتما توصیه میکنم با دسته بازی کنن و تنظیمات هم همرو off کنن به جز abs ....
کنترل عالیه میشه و درفت کردن هم راحت...
راستی یه سوالی..... من هر وقت یه تصادف بد میکنم (مثلا با 120 میرم تو بتن کنار جاده) چند تا خط مثل پارازیت میاد رو صفحه میخواستم بدونم برا همه همینجوریه؟!!

pedram_sad
01-06-2011, 01:01
دوستان من به هیچ وجه نمیتونم ماشین هارو کنترل کنم یک ذره فرمون رو میپیچونم یه عالمه ماشین مپیچه...نه به شیفت که اصلا نمیپیچه نه به این :دی تنظیمات کنترل رو هم هر چی دستکاری کردم بهتر نشد.چیکار کنم؟
در ضمن چرا تو شروع مسابقه ماشین ها اینقدر سریع راه میوفتن؟!خودشم تو برف!
شما شماره های قبلی dirt رو بازی کرده بودید ؟
تنظیماتش تو حالت همه چیز خاموش سخت تر یا بهتر بگم simulation تر شده نسبت به dirt 2

خب بالاخره مشکلا حل شد ....
واقعا میتونم بگم بی نظیره ..... اصلا نمیشه از پاش بلند شی:31:
به دوستان حتما توصیه میکنم با دسته بازی کنن و تنظیمات هم همرو off کنن به جز abs ....
کنترل عالیه میشه و درفت کردن هم راحت...
راستی یه سوالی..... من هر وقت یه تصادف بد میکنم (مثلا با 120 میرم تو بتن کنار جاده) چند تا خط مثل پارازیت میاد رو صفحه میخواستم بدونم برا همه همینجوریه؟!!
اره
مثلا افکت دوربین هست که ناشی از ضربه شدید هست

Hapoofesgeli
01-06-2011, 01:06
شما شماره های قبلی dirt رو بازی کرده بودید ؟
تنظیماتش تو حالت همه چیز خاموش سخت تر یا بهتر بگم simulation تر شده نسبت به dirt 2

نسخه 2 رو بازی کرده بودم تو اون هم کنترل سخت بود اما میشد بهش عادت کردت اما تو این هنوز که نتونستم ماشین رو درست کنترل کنم :31:

aha2012
02-06-2011, 00:55
سلام
بازیو گرفتم.این اولین بازیه racing هست که تو کنسول دارم بازی میکنم.اصلا نمیتونم.همش قاتی باقالیام:41:
درصورتیکه همین dirt2 رو تو pc مثل چی اول میشدم.از خود کولین مک رو هم بهتر میروندم.:31:
نمیدونم مشکل کجاست؟اصلا نتونستم با جواستیک بازیش کنم:41:
ولی انصافا گرافیکش محشر شده نسبت به نسخه ی دوم:20:
فقط منوی بازی یه کم گیج کنندس.اگه مثل dirt2میساختن منوهاشو خیلی بهتر بود.
نسخه ی دوم منوهاش خیلی جمعو جور بود ولی این نه:41:
خلاصه بازیش واقعا قشنگه ولی کسی راه حلی نداره با گیم پد 360 تو کنسول بتونم راحت بازی کنم؟؟
من تو کل بازیهای racing از dirt بیشتر خوشم اومده.مخصوصا نسخه ی دوم
حالا شما دوستان طرفندی بگید که با گیم پد براحتی بازی کنم تا از این نسخه هم نهایت لذتو ببرم
tnx

Saeed System
02-06-2011, 05:49
سلام
بازیو گرفتم.این اولین بازیه racing هست که تو کنسول دارم بازی میکنم.اصلا نمیتونم.همش قاتی باقالیام:41:
درصورتیکه همین dirt2 رو تو pc مثل چی اول میشدم.از خود کولین مک رو هم بهتر میروندم.:31:
نمیدونم مشکل کجاست؟اصلا نتونستم با جواستیک بازیش کنم:41:
ولی انصافا گرافیکش محشر شده نسبت به نسخه ی دوم:20:
فقط منوی بازی یه کم گیج کنندس.اگه مثل dirt2میساختن منوهاشو خیلی بهتر بود.
نسخه ی دوم منوهاش خیلی جمعو جور بود ولی این نه:41:
خلاصه بازیش واقعا قشنگه ولی کسی راه حلی نداره با گیم پد 360 تو کنسول بتونم راحت بازی کنم؟؟
من تو کل بازیهای racing از dirt بیشتر خوشم اومده.مخصوصا نسخه ی دوم
حالا شما دوستان طرفندی بگید که با گیم پد براحتی بازی کنم تا از این نسخه هم نهایت لذتو ببرم
tnx

من برای ایکس باکس نخریدم ولی تو pc خیلی راحته روندن ماشین...

اصلا خداوکیلی یکی بیاد مقایسه کنه با shift 2 مثلا به خیال خودشون اومدن شبیه ساز ساختن.

اینقدر سخت کردن رانندگی با shift 2 که به امام زمان من آخه 4 ساله گواهینامه دارم من ماشین واقعی رو

خیلی راحت تر از shift 2 می رونم....

ولی از اینا بگذریم dirt 3 مثل آب خوردن شده روندن ماشینهاش و من 2 تا سیژن بازی رو در 2 ساعت مثل برق

تموم کردم .... ولی تو ایکس باکسش رو نمیدونم ....فکر کنم خوب فرمان ماشین رو کالیبرش نکردن برای

جوی ایکس 360 ...

ولی اگر می خوایید خیلی حال کنید نسخه pc رو بگیرید خیلی روندن ماشین راحته :11:

gta6767
02-06-2011, 11:05
سلام میگم میشه آنلاین هم بازی کرد همینطوری بدون این که برنامه ای بریزیم یا باید مثل بازی های دیگه برنامه نصب کنیم

marmolak kocholo
02-06-2011, 11:11
سلام میگم میشه آنلاین هم بازی کرد همینطوری بدون این که برنامه ای بریزیم یا باید مثل بازی های دیگه برنامه نصب کنیم
برای آنلاین بازی کردن باید برنامه نصب کنید، بدون برنامه نمیشه.
خواستید آموزشش رو می زارم براتون (ولی هنوز خودم تست نکردم)

Saeed System
02-06-2011, 11:48

البته یه سایتی هم هست اگر می خواهید میتونید به صورت قانونی با خرید سریال کی ارجینال

آنلاین مولتی پلیر بازی کنید..قیمتش هم 23 هزار تومن اگر بخرید 10 ثانیه بعد هم سریال ارجینال پیامک میشه

موبایلتون و سند میشه به ایمیلتون.

kourosh4
02-06-2011, 11:58
البته یه سایتی هم هست اگر می خواهید میتونید به صورت قانونی با خرید سریال کی ارجینال

آنلاین مولتی پلیر بازی کنید..قیمتش هم 23 هزار تومن اگر بخرید 10 ثانیه بعد هم سریال ارجینال پیامک میشه

موبایلتون و سند میشه به ایمیلتون.

سلام...
میشه اسم سایت رو برام بفرستی .....
ممنون میشم:10:

camry
02-06-2011, 12:21
دوستان بازیه مگه چی داره که اینقد خوشتون اومده :31: اسپرتم میکنه؟

Behnam_o2
02-06-2011, 13:33
دوستان اون خط سبز راهنما که رو زمینه رو چطور میشه برداشت ؟؟؟؟؟

pedram_sad
02-06-2011, 18:01
دوستان اون خط سبز راهنما که رو زمینه رو چطور میشه برداشت ؟؟؟؟؟

قبل از هر مسابقه اونجا که نشون میده ماشین سمت راست تصویر هست یا همون service area
از منوی سمت چپ گزینه سوم نوشته difficulty and assist
اون رو که بزنی 3 تا حالت داره تو preset
و زیرش نوشته advance که اون رو بزنی چند تا گزینه میاد
فکر کنم دومی بود زده بود Full assist line که اون رو off کنی از بین میره

aha2012
02-06-2011, 19:02
دارم کم کم به بازی کردن با جواستیک عادت میکنم.
من نسخه ی دومو رو pc بازی میکردم و همرو اول میشدم ولی اندفعه تو 360 همرو یا دوم میشم یا 4ام 5ام.(بخاطر اینکه اولین بازیه racing و دارم تو 360 بازی میکنم)
به هر حال دارم بهش عادت میکنم و مثل نسخه ی دوم بدجوری داره ازش خوشم میاد

Zaghan_13
03-06-2011, 09:59
توی بازی dirt 3 چجوری 2نفره میشه بازی کرد؟
یه جایی رفتم نوشت پلیر 2 استارت بزنه(یه چیزی تو همین مایه ها)ولی هرچی با دسته ها استارت زدم..هر کاری کردم هیچ اتفاقی نیفتاد...
دسته ها هم درسته هردو رو امتحان کردم...توی بازیهای دیگه دسته ها مشکلی ندارن...ولی این بازی...
لطفا کمکم کنید...البته نسخه ی فشرده ه.اگه خبر بدی دارین بگین.

Dav0od
03-06-2011, 15:42
گرافیک فوق العاده !
گیم پلی افتضاح ! آدم بعضی وقت ها فکر می کنه داره هواپیما می رونه !
صد رحمت به گیم پلی همون DIRT 2 !!!
من نمی دونم یعنی هیچ کدوم از کارکنان کد مسترز GT5 و MF3 رو تجربه نکردنند !؟

Gabit0
03-06-2011, 16:13
گرافیک فوق العاده !

دقیقن . . . حالم بهم خورد از بازی . . . :2::2::2:

tonypb
03-06-2011, 16:42
گرافیک فوق العاده !

نه بابا گیم پلی با dirt 2 هیچ فرقی نداشت.
بازی خوبی بود ولی من بازم از dirt 2 بیشتر خوشم میاد...