PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امواج وایرلس برای سلامتی ضرر داره؟

malkemid
07-08-2010, 17:07
سلام

من از یه مودم وایرلس زایگسل استفاده می کنم که تقریبا همیشه روشنه...می خواستم ببینم این ضرر نداره؟
بخوام پدر بشم:blush: برای مادر و بچه خطر داره؟

J A V I D
07-08-2010, 17:09
کلا زندگی تو این دوره زمونه خطر داره ، سخت نگیرید ! خودشون که تو تبلیغاتشون می گن خطر نداره ...

dsa dsa
07-08-2010, 17:22
چون خروجیشون کمه در حد 100 میلی وات . خطر خاصی نداره .

m6120
20-10-2010, 19:35
دوست عزیز من از یک پزشک عمومی پرسیدم گفت برای نوزادان ضرر داره .

Hamid Reza
20-10-2010, 20:03
سلام

همه چي خطر داره:31:

شما تا حالا فكر كرديد وقتي داريد تو شهر قدم ميزنيد چند تا موج رو بدنتون تاثير ميزاره؟ حلا فكر كنيد يه موبايل هم تو جيبتون هست و مثلا از كنار چندتا كابل برق هم رد بشيد
ديگه خودتون فكرشو بكنيد

زياد سخت نگيريد
اگه به همين سادگيا بود الان نصف بيشتر مردم جهان در آرزوي بچه دار شدن بودن

موفق باشيد:11:

mmiladd
20-10-2010, 20:08
نحسين مي كنم شما رو كه فكر اُونجا رو هم كردي..

آره دوست من خطر داره..! داريم تو جايي زندگي مي كنيم كه فضاش پَر شده از اَمواج..!

maziarb
21-10-2010, 06:31
پیشنهاد میشه وقتی استفاده ندارید خاموشش کنید، یا با pc وایرلس رو disable کنید!

niki2934
21-10-2010, 07:26
به قول دوستان ضرر داره ،من یکی از دوستان رو میشناسم که دو ماه قبل از اینکه تصمیم به بچه دار شدن گرفته بودن از وایرلس،موبایل وکلیه چیزایی که امواج داره استفاده نمیکردن !! بچشون به دنیا اومده و سالم و تندرسته،البته بگم خانومه فقط از گوشی خودش استفاده نمیکرد ولی همکارای دور و برش همه موبایل داشتن وکامپیوتراشونم مجهز به وایرلس!
پس میبینیم که هر کاری هم بکنیم باز هم در معرض امواج هستیم

Cleeev
21-10-2010, 07:48
زياد سخت نگيريد
اگه به همين سادگيا بود الان نصف بيشتر مردم جهان در آرزوي بچه دار شدن بودن

دقیقاً به همین سادگیاس... الان نگرانی های بسیاری بین پزشکان در مورد نسل های آینده وجود داره که با این وضعیت و این حجم از امواج مایکروویو و چسبیده بودن موبایل به بدن مردم و متأسفانه در بیشتر مواقع در کنار اجزای مهم بدن بودن موبایلا (همونطور که میدونید موبایل رو وقتیم که استفاده نکنید هر چند ثانیه یه بار با نزدیک ترین آنتن خودشو سینک میکنه و نتیجتاً همیشه فعاله آنتنش) ، چه آینده ای از لحاظ افزایش میزان سرطان واسه نسل حاضر و مشکلات نسل های آینده متصوره...

یادش بخیر ما یه استاد فیزیک داشتیم طرف مخ الکترومغناطیس بود و خودش میگفت تو دانشگاه چند ترم مباحث الکترومغناطیس رو افتاده و انقدر خونده که همه ـشو اینطور فول شده... بعد سر کلاس بحث میشد میگفت که آنتن دریافت کننده توی موبایل، امواج الکترومغناطیسی که از آنتن BTS میان رو کانونی میکنه و این تأثیرش عین کانونی کردن نور خورشید با عدسیه ... به خاطر همینم توی آزمایشاتی که دیدید، فردی که مثلاً 20 دقیقه با موبایل حرف زده بوده در تصویر برداری گرمایی از مغزش، تمام بافتای اطراف گوش در مغز به حد زیادی داغ کردن و متشعشع شدن... تقریباً مثل اجاق مایکروویو همون بلا سر مختون میاد... در چنین حالتی وقتی که زیاد ادامه پیدا کنه یاخته ها (سلولا) یا میمیرن یا مشکلات عملکردی براشون پیش میاد و در نتیجه ممکنه تبدیل به سلول سرطانی بشن... (این امواج از اکثر سطوح و مواد بسته به قدرتشون عبور میکنن و کت و انواع و اقسام وسائل تبلیغاتی که میفروشن تأثیر خاصی نداره و فقط شیره مالیدن سر مشتریه)

یادش بخیر یکی از پربارترین اساتیدی بود که داشتیم و مبحث الکترومغناطیسو در ما نهادینه و مورد علاقه ـمون کرد... به شدت ما رو از موبایل و غذا پختن با اجاقای مایکروویو برحذر میداشت و میگفت موبایلو و سایل مشابه رو حداقل 15 سانت از خودتون فاصله بدینش (اگه ضروریه تو کیفتون حمل کنید)... همچنینم واسه یه کاری که قدیما زیاد میکردن بچه هایی که زردی میگرفتنو میچپوندن زیر یه عالمه لامپ مهتابی....... :41:

یکی از سایتای فعال در این زمینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من قبلاً چند تا مقاله و مطلب در مورد حساس بودن بسیار زیاد اسپرم خونده بودم که تخمک انقدر حساس نیست ولی اسپرم برعکس خود مردا، خیلی حساس و ضعیفه... همچنین چند تا مطلب در مورد تحقیقات در مورد اینکه امواج الکترومغناطیس روی اسپرم تأثیرات سوء دارن خوندم که یکیشم فکر کنم ته صفحه اول سایت بالا هست (آره: Very Weak Magnetic Fields Lower Sperm Quality)... و متأسفانه اکثر مردم موبایل رو در بیشتر مواقع در نزدیکی بدترین موقعیت موجود میزارن...

(EMF = میدان الکترومغناطیس = Electromagnetic Field)

پس میبینیم که هر کاری هم بکنیم باز هم در معرض امواج هستیم

اصولاً هر کاری بکنیم از اون امواج گنده گنده ها که به لطف برادران برای جلوگیری از نفوذ فتنه در منازل مردم فرستاده میشه ، راه در رویی وجود نداره... :8:

سلامتی خودشون که گفته میشه جاهایی از شهر مثل خیابون وزرا و میدون پاستور و چهار راه سپه و غیره که حجم حضور منازل آقایون بیشتره، میزان این امواج مزاحم خیلی کمتره ولی ما فقیر فقرا که پولمون به خرید خونه تو اون مناطق غالباً نمیرسه (میگن از آسمون قراره بیاد یه دسته حوری همه ـشون کاکل به سر با یه بشکه نفت مفتی در خونه ها و همه ـمون پولدار بشیم فقط مشکلش اینه که پول برق از اون پوله که نمیشه برداشتش کرد هم بیشتره!)... سلامتی باقی مردمم که به.......