PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتان راجع به مالزی چیست ؟ برای اقامت و ادامه تحصیل

ScKAT LeFT
07-08-2010, 14:50
سلام ...

میشه بگید اون چیزی که از مالزی میدونید چیه ؟؟؟
اون چیزهایی که تو ویکی پدیا پیدا کردم که حسابی من و ترسوند !

یک تیکه رو ببینید :

مالزی یک جامعه چنددینی است، و اسلام دین رسمی این کشور می‌باشد. برطبق ارقام آماری در سال ۲۰۰۰، چهار دین اصلی آن عبارتند از اسلام (٪۴/۶۰جمعیت)، بودائیسم (٪۲/۱۹جمعیت)، مسیحیت (٪۱/۹بیشتر در شرق مالزی)، و هندوئیسم (٪۳/۶). تا قرن بیستم، فعالترین اعتقادات سنتی| آنیمیسم که تاکنون به لحاظ بحث تا درجه بالاتری از رسمیت در مالزی تداوم یافته برای تایید آماده شده‌است. ارقام مذکور می‌تواند تحریف شده باشد چراکه آنها این واقعیت را در نظر نگرفته‌اند که تمامی اشخاص مالایایی به لحاظ رسمی مسلمان بوده و بدون توجه به باورهای شخصی آنها، مسلمان فرض شده‌اند.
اگرچه قانون اساسی مالزی از لحاظ نظری آزادی مذهبی را تضمین می‌کند، در عمل، این وضعیت چندان هم ساده نیست (نگاه کنید به آزادی مذهبی در مالزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D8 %A7%D9%84%D8%B2%DB%8C&action=edit&redlink=1)) اغلب غیر مسلمانان در فعالیتهای خود همچون احداث ساختمانهای مذهبی با محدودیتهایی روبرو هستند. ضمناً، مسلمانان خود را نسبت به اطاعت از تصمیمات احکام شریعت ملزم می‌دانند. به عنوان یک مسئله قانونی هنوز کاملاً مشخص نشده که آیا مسلمانان آزادانه از احکام اسلام پیروی می‌کنند یا خیر. در برخی از موقعیتها، دادگاه‌های مالزی حق آزادی انتخاب مذهب را برای فرد حتی زمانی که از دین اسلام برگشته، نادیده گرفته‌اند.

هدف من از خارج شدن از ایران زندگی توی یک کشور آزاد ( منظورم بی بند و باری نیست ) آزادی از نظر عدم تفتیش عقاید و ... !!!
زندگی توی یک کشور تمیز و بهداشتی و قابل اعتماد هست !

خواهش میکنم اگر هر مسئله ای از مالزی و زندگی توی اوم میدونید بگید !
هر چند هم که کوچیک باشه!!!

مرسی

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

ضمنا همه مردم مالزی به نوعی سیاه هستند ؟؟؟

.:HAMED:.
08-08-2010, 20:55
شما همين طوري كل يك جامعه رو نميتونين نظر سنجي كنيد و به مشاوره و تحقيق بيشتري نياز داريد چه بسا تاكنون هم اقدام كردين اما نظر چند نفر نميتونه جامعه مالزي رو براتون مجسم كنه
بنده پيشنهاد ميدم تو برنامه تون به سوئيس فكر كنيد