PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد بهترین آنتی anti trojan,spyware.malware,adware,worm

hamidrezaj
07-08-2010, 12:36
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان می خواستم راهنمایی کنند که قویترین آنتی (trojan,spyware.malware,adware,worm)

چه برنامه ای هست؟ من از ese smart security استفاده می کنم و با توجه به اینکه تو شناسایی تروجان ضعیفه

می خواستم همراهش یه برنامه دیگه هم باشه که همه بالایی ها رو ساپورت کنه و سبک و قوی باشه.

دیروز trojan remover رو نصب کردم ولی هیچ چی پیدا نکرد امروز که Malwarebytes' Anti-Malware که

یکی از قویترین ها بنابه گفته سایتهای خارجی هست رو نصب کردم 3تا تروجان و هایجک پیدا کرد و پاکشون

کرد به نظرم اومد نرم افزار خوبیه , دوستان اگه نرم افزارهای بهتر و قویتر وکاملتری رو میشناسن

ممنون میشم راهنمایی کنند.

xeNociDe
07-08-2010, 12:44
بهترین نرم افزار که من خودم ازش راضیم همین Avira و Avast هست...

amir_toos
07-08-2010, 12:45
شما از کاسپراسکای 2010 یا بالاتر استفاده کن هیچ وقت نیاز به 100 تا برنامه کنار هم نداری! البته یادت باشه آپدیت به موقع و نصب کرک یادت نره چون همین ها می تونه یک عامل ضعف برای هر نرم افزار قدرتمندی باشه!

hamidrezaj
07-08-2010, 23:38
ممنون

ولی من تقرببا اکثرشون رو استفاده کردم تا همین چند وقت پیش از کسپراسکای استفاده می کردم ولی

سرعت سیستم رو کم می کنه یعنی سرعت فدای امنیت میشه از avira استفاده نکردم ولی از microsoft essentilas و eset راضی بودم

چون هر صفحه ای که باز میشه که نباید کنترل بشه

enriquefk2
08-08-2010, 06:38
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان می خواستم راهنمایی کنند که قویترین آنتی (trojan,spyware.malware,adware,worm)

چه برنامه ای هست؟ من از ese smart security استفاده می کنم و با توجه به اینکه تو شناسایی تروجان ضعیفه

می خواستم همراهش یه برنامه دیگه هم باشه که همه بالایی ها رو ساپورت کنه و سبک و قوی باشه.

دیروز trojan remover رو نصب کردم ولی هیچ چی پیدا نکرد امروز که Malwarebytes' Anti-Malware که

یکی از قویترین ها بنابه گفته سایتهای خارجی هست رو نصب کردم 3تا تروجان و هایجک پیدا کرد و پاکشون

کرد به نظرم اومد نرم افزار خوبیه , دوستان اگه نرم افزارهای بهتر و قویتر وکاملتری رو میشناسن

ممنون میشم راهنمایی کنند.
فعلا بهترین برنامه همین Malwarebytes' Anti-Malware هست شما حتما Eset پاک کن
Avast,Avg,Norton,Avira,Kasper رو هر کدوم نصب کنی بهتره از اینه

و اگه میخوای سیستمت کند نباشه حتمی Avira

hamidrezaj
08-08-2010, 07:32
avira یعنی بهتر از eset هست؟

تو نتایج که eset یکی از قویترین هاست.

Dew Drop
08-08-2010, 09:05
سلام
بد نیست این تایپیک رو هم بببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_1363
08-08-2010, 10:19
در تایید حرف دوستمون کسپراسکای 2011 رونصب کردم واقعا سنگینه
cpu موقع فول اسکن 45 دقیقه از رو 100 تکون نمیخورد
ولی الان مجدد نورتون اینترنت سکیوریتی 2011 رونصب کردن cpu موقع فول اسکن که 30 دقیقه طول کشید
از 50 بالاتر نرفت واقعا سبکه در عین اینکه بسیار قدرتمنده

enriquefk2
08-08-2010, 18:02
avira یعنی بهتر از eset هست؟

تو نتایج که eset یکی از قویترین هاست.
خوب معلومه بهتره
eset گزینه خوبی بود اما 2سال پیش ,, افت زیادی کرده
شما از نظر نتایج و تست ها فقط 2 سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برسی کن
در مورده سبکی و استفاده کم از منابع سیستم
norton 360,avast ,avira,nod32