PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید گوشی آیفون چینی...!

csbs
07-08-2010, 11:47
سلام
می خواهم گوشی آیفون 4 چینی خریداری کنم اما هیچ اطلاعاتی در مورد این گوشی ندارم(از نظر کیفیت و دوام و ماندگاری)
اگر کسی از این نوع دارد بگوید رازی هست یا نه.
ممنون میشم اگر جواب بدیید.

maziarzar
07-08-2010, 17:41
بین دوست عزیز گوشی های چینی درجه دارند یعنی تمام این گوشی های طرح اصلی مزخرف وبی کیفیت نیستند مثلا فامیل ما3سال پیش رفته بود چین وبرای ما یه گوشی ایفون چینی طرح اصل اورد وتا الان که این مطلب را برای شما می نویسم خم به ابرو نیاورده
من که راضیم البته این گوشی درجه یک بود درحال حاضر وارد کنندگان این گوشی به سود بیشتر فکر می کنند تا کیفیت این گوشی پس بهتره یا نخری یا ازچین بخری
دوربین اکثر گوشی های چینی2 هستش
صداش هم کهبسیار بالا وبا کیفیت صدای متوسط به پایین

far2009
07-08-2010, 17:48
بین دوست عزیز گوشی های چینی درجه دارند یعنی تمام این گوشی های طرح اصلی مزخرف وبی کیفیت نیستند مثلا فامیل ما3سال پیش رفته بود چین وبرای ما یه گوشی ایفون چینی طرح اصل اورد وتا الان که این مطلب را برای شما می نویسم خم به ابرو نیاورده
من که راضیم البته این گوشی درجه یک بود درحال حاضر وارد کنندگان این گوشی به سود بیشتر فکر می کنند تا کیفیت این گوشی پس بهتره یا نخری یا ازچین بخری
دوربین اکثر گوشی های چینی2 هستش
صداش هم کهبسیار بالا وبا کیفیت صدای متوسط به پایین
کاملا تایید میشه . البته من یکیش را توی ایران خریدم ولی خوشبختانه خیلی خوب از آب درآمد . سایر دوستان هم در جریانند :31: ولی به قول دوستمان خریدن این گوشی تو ایران شاید یک ریسک باشه

shir_farhad
07-08-2010, 17:48
به نظر من با خرید کالای چینی هم در خروج ارز از مملکت صرفه جویی کردین و هم اجر اخروی نصیب تون خواهد شد. پس درنگ نکنید.

چین در خدمت اقتصاد خانواده. دینگ دونگ. :21:

teraktor2003
07-08-2010, 18:10
برادرانه بهت می گم برو 1100 بخر ولی اینو نخر!

maziarzar
07-08-2010, 18:20
یه کار دیگه هم می تونی بکنی اونم اینه که باید پولاتو جمع کنی و یه گوشی اصل بگیری نه گوشی چینی طرح اصلی
این گوشی ها الان دیگه بیشتر برای شهرستانی ها ست از گوشی چی می خوای تنوع گوشی های چینی برای ماها مردم عادی نامحدوده
هرچه دله تنگت می خواهد بگو

COUNTMAN
07-08-2010, 21:01
برادرانه بهت می گم برو 1100 بخر ولی اینو نخر!
راست ميگه شرافت 1100 بيشتر از گوشيه چينيه:27:

maziarzar
07-08-2010, 23:16
یه مشکل اساسی دیگه هم داره اونم اینه که اصلا شبیه طرح اصلی نیستند واز زمین تا زیرزمین فرق دارند

COUNTMAN
08-08-2010, 00:36
به قول ايتاليايها :ما اونقد پول نداريم كه وسايل چيني بگيريم
البته وسايل چيني درجه داره