PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامیونیتی شیلد 2010 / منچستريونايتد 3-1 چلسي

pcforlife
07-08-2010, 00:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2010 FA Community Shield
88th FA Community Shield
Recent Champion: Chelsea (2009) a
Most Successful Club: Manchester United (17 Titles) a

Match details
Chelsea (Double Winners) - Manchester United (Runners-Up) a
2010/8/8 (فردا)
15:00 BST ( ساعت 18:30 به وقت ایران)
Wembley Stadium, London
Referee: Andre Marriner

pcforlife
07-08-2010, 00:36
ویدیچ: جام را از چلسی پس می گیریم
ستاره صربستانی در صحبتهایی در مورد قهرمانی خفیف فصل گذشته چلسی گفته است

سایت گل- نمانیا ویدیچ، مدافع باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که شیاطین سرخ به دنبال آن هستند تا از چلسی که فصل گذشته با فاصله اندکی از آنها پیشی گرفته بود، جلو بیفتند.
این ستاره صربستانی که در حال حاضر به یونایتد متعهد است، یکی از بازیکنان این تیم است که در کسب چهارمین عنوان قهرمانی پی در پی یونایتد ناکام ماند و با اختلاف یک امتیاز نسبت به چلسی در رده دوم جدول قرار گرفت.
در آستانه دیدار یونایتد و چلسی در کامیونیتی شیلد که روز یکشنبه برگزار خواهد شد، ویدیچ اعلام کرد که بازیکنان یونایتد آماده اند تا در رقابتهای این فصل قهرمانی در لیگ برتر را باز پس بگیرند.
ویدیچ در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« ناکامی در قهرمانی در فصل گذشته بسیار دردناک بود؛ به ویژه اینکه در یک قدمی قهرمانی قرار داشتم.ما رقابتهای فصل را با تنها یک امتیاز فاصله از چلسی به پایان بردیم و از اینکه نتوانستیم به قهرمانی برسیم، بسیار ناامید شدیم.»
این ستاره صرب ادامه داد:« ولی اکنون فصل جدیدی است و باید آنچه سال گذشته و سه سال قبل از آن رخ داد را فراموش کنیم.اهداف ما تغییری نکرده است.ما باید باردیگر در رقابتهای لیگ برتر به قهرمانی برسیم و الان ما به مراتب قوی تر هستیم.»
ویدیچ معتقد است که خرید مهره های تدافعی از جمله کریس اسمالینگ به شیاطین سرخ در کسب نوزدهمین قهرمانی شان در لیگ کمک خواهد کرد. او ادامه داد:« اکنون بازیکنان متعددی برای انتخاب کردن داریم. فصل گذشته ما مصدومان متعددی داشتیم و حتی تعدادی از بازیکنان خط میانی تیم مجبور شدند تا در خط دفاعی قرار بگیرند ولی اکنون گزینه های مختلفی را در هر پست می بینیم، چرا که بسیار مهم است که بتوانیم در تمام رقابتها به قهرمانی برسیم.»
آدرس منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza.M67
07-08-2010, 10:13
تلویزیون بازیو پخش میکنه ؟

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

فکر کنم امروز 7/8 باشه و 8/8 میشه فردا .

hoomi_gta
07-08-2010, 10:25
بازی فردا پخش مستقیم میشه. با اینکه بازی های کامیونیتی شیلد هیجان خاصی نداره ولی خوب منچستر و چلسی هر وقت با هم بازی کنن بازی زیبایی میشه. امیدوارم منچستر چلسی و شکست بده تو این بازی
GLORY GLORY MAN UNITED

pcforlife
07-08-2010, 11:48
تلویزیون بازیو پخش میکنه ؟

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

فکر کنم امروز 7/8 باشه و 8/8 میشه فردا .
تو football3 که نیومده بود... خلاصه معلوم نیست...
اون بخش دوم حرفی که گفتی تصحیح شد... من موقع ارسال تاپیک یه آن امروز فردا رو قاطی کردم!:31:

L.A.M.P.A.R.D
07-08-2010, 12:45
viva CHELSEA F.C

Alireza.M67
07-08-2010, 14:23
اون بخش دوم حرفی که گفتی تصحیح شد... من موقع ارسال تاپیک یه آن امروز فردا رو قاطی کردم!:31:
فکر کنم عاشق شدی که امروز و فردا واست نمونده .:31:

pcforlife
07-08-2010, 14:37
فکر کنم عاشق شدی که امروز و فردا واست نمونده .:31:
عاشق چیه!! خوابم میومد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک رو ساعت 1:30 شب درست کردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
07-08-2010, 14:46
ساعت 18:30 به وقت ایران

shittt ... بدترین ساعت ممکن واسه من ! بازی رو نمیتونم ببینم !

mahdishata
07-08-2010, 14:59
كابران فوتبال دوست يه سوال!:31:
اين همون جام خيريه هست يا يه چيز ديگس؟

MORINIO
07-08-2010, 15:03
اين همون جام خيريه هست يا يه چيز ديگس؟

آره این همونه!

Alireza.M67
07-08-2010, 21:18
shittt ... بدترین ساعت ممکن واسه من ! بازی رو نمیتونم ببینم !

منم اون ساعت کلاس دارم .
ولی من ترجیح میدم کلاس رو بپیچونم :31:

راستی بازی رو شبکه 3 نشون میده .

Ezel
08-08-2010, 12:10
به استقبال کامیونیتی شیلد:منچستر - چلسی نبرد شیر و شیطان

یکشنبه ساعت 18:30 به وقت تهران، ورزشگاه بزرگ ویمبلی لندن پذیرای سرخ آبی های جزیره است. چلسی قهرمان جام حذفی و لیگ برتر مقابل منچستریونایتد نایب قهرمان لیگ برتر، آغازگر کامنیتی شیلد یا جام" سپر خیریه" هستند. این بازی نوید شروع رسمی لیگ های اروپایی در فصل 2011-2010 را می دهد و برای فوتبالدوستان حرفه ای پایان انتظاری است که جام جهانی 2010 تشنگی آنان را برای دیدن رقابت های تمام عیار فوتبال ارضا نکرده و معتقدند که بازی های باشگاهی جذابتر از مسابقات ملی است ...

شیر مرموز

چلسی در بازار نقل و انتقالات این فصل بسیار مرموز عمل کرده است. کارلتو بازیکنانی چون بالاک و جو کول را از دست داده وتاکنون بنایون از لیورپول را به خدمت گرفته و شنیده می شود که رامیرس برزیلی نیز در مسیر جدایی از بنفیکاو پیوستن به استمفورد بریج است. ضمن اینکه شایعاتی مبنی بر جدایی احتمالی اشلی کول و کاروالیو به مقصد رئال مادرید و فروش دروگبا به مارسی به گوش می رسد. به نظر می رسد آنچلوتی کماکان همان سیاست محتاط میلان را در چلسی نیز اعمال می کند و نمی خواهد ترکیب تیم قهرمان را زیاد دستکاری کند اما میانگین سنی بالای شیرهای آبی و مصدومیت چند بازیکن کلیدی از جمله پترچک که آغاز فصل را از دست داده اند، نگرانی را برای هواداران غرب لندن بوجود آورده است. کما اینکه امتیازهای اول فصل بسیار مهم و از دست دادن آنها جبرانش سخت! آیا چلسی موفق به تکرار قهرمانی لیگ برتر خواهد شد؟ آیا طلسم ناکامی های اروپایی آنان شکسته خواهد شد؟ آیا سیستم نسبتا تدافعی کارلتو در برابر رقیبان این فصل لیگ برتر بازهم کارایی خواهد داشت؟ از یاد نبریم که تهدیدکنندگان مدافع قهرمانی در فضل پیش رو علاوه بر منچستریونایتد، آرسنال، لیورپول، تاتنهام، منچسترسیتی و استون ویلا نیز هستند و این بزرگ شدن دایره رقابت، دفاع از عنوان قهرمانی را مشکل تر خواهد کرد.

شیطان جوان

واقعا چه موقع سرآلکس فرگوسن می خواهد بازنشسته شود؟ تا کی با ریسک پذیری بالا به جای خرید بازیکنان گران قیمت و مشهور، از بازیکنان جوان و آکادمی فوتبال یونایتد بهره خواهد برد؟ گاهی فکر می کنم ایشان مربیگری فوتبال را به چشم یک سرگرمی نگاه می کند و همانطور که سالهاست در مسابقات اسب سواری بر روی اسب ها شرط بندی می کند، بر روی جوانانش نیز ریسک می کند و کمابیش از این قمار شیرین لذت می برد. یونایتد 2010 تیمی است نسبتا جوان که با چاشنی تجربه هایی همچون فان درسار، گیگز، نویل و اسکولز بازهم بوی قهرمانی می دهد. در کنار اینان، جوانان با تجربه ای همچون رونی، والنسیا، نانی و ... قرار دارند. این فصل زمان شکوفایی امیدهای جوان منچستر است، بازیکنانی مانند ماکدا، دیوف، کلورلی، برادران ایونز، برادران داسیلوا، ولبک و ... ، به این جمع ارناندس مکزیکی معروف به چیچاریتو را اضافه کنید که هنوز نیامده به امید اول خط حمله منچستر تبدیل شده است. این مهاجم 21 ساله فصل گذشته در لیگ مکزیک از 35 بازی انجام داده موفق به ثمر رساندن 34 گل شده و در بازی های پیش فصل، سرمربی شیاطین سرخ را شیفته خود کرده است. آیا بازهم یونایتد در اوج فوتبال جزیره و اروپا باقی خواهد ماند؟ آیا نبود هارگریوز (که البته پس از دو سال دیگرعادی شده!)، مصدومیت طولانی مدت اندرسون و مایکل کریک دردسری برای شیطان بوجود خواهد آورد؟ آیا منچستر این فصل هم خرید بزرگی نخواهد کرد؟ آیا رقابت های 2011-2010 ، شیطان سرخ جوان دیگری را به دنیای فوتبال معرفی می کند؟

نبرد شیر و شیطان

یکبار دیگر نبرد شیر و شیطان در خواهد گرفت. یکشنبه ساعت 18:30 به وقت تهران، ورزشگاه بزرگ ویمبلی لندن پذیرای سرخ آبی های جزیره است. چلسی قهرمان جام حذفی و لیگ برتر مقابل منچستریونایتد نایب قهرمان لیگ برتر، آغازگر کامنیتی شیلد یا جام" سپر خیریه" هستند. این بازی نوید شروع رسمی لیگ های اروپایی در فصل 2011-2010 را می دهد و برای فوتبالدوستان حرفه ای پایان انتظاری است که جام جهانی 2010 تشنگی آنان را برای دیدن رقابت های تمام عیار فوتبال ارضا نکرده و معتقدند که بازی های باشگاهی جذابتر از مسابقات ملی است. آیا نظر شما هم همین است؟ آیا با وجود تیم های آماده و مدعی آرسنال، تاتنهام، من سیتی و لیورپول و نیز استون ویلا بازهم سرخ آبی ها مدعی قهرمانی اند؟ پاسخ هرچه باشد، انتظار برای آغاز فصل جدید فوتبال جزیره و اروپا از فردا به تدریج به پایان می رسد و می توانیم با حساسیت همیشگی بازی های تیم محبوبمان را پی گیری کنیم.

L.A.M.P.A.R.D
08-08-2010, 12:23
we are winner

pcforlife
08-08-2010, 12:29
we are winner

In Your Dreams!!!a

هرچند فنجون خیریه زیاد ارزش حرص و جوش خوردن نداره ولی ایشالا یونایتد:40: میبره!

L.A.M.P.A.R.D
08-08-2010, 12:32
میخوایم سومین برد پی در پی رو در مقابل منچستر بگیریم :5::27:

vahidgame
08-08-2010, 12:58
میخوایم سومین برد پی در پی رو در مقابل منچستر بگیریم
البته فکر کنم چهارمین باشه:5:

MORINIO
08-08-2010, 14:48
منم اون ساعت کلاس دارم .
ولی من ترجیح میدم کلاس رو بپیچونم :31:

راستی بازی رو شبکه 3 نشون میده .

متاسفانه واسه من راه نداره که بپیچونم !:41:

In Your Dreams!!!a

هرچند فنجون خیریه زیاد ارزش حرص و جوش خوردن نداره ولی ایشالا یونایتد:40: میبره!

البته بهش میگن سپر خیریه ! : دی

Alireza.M67
08-08-2010, 16:04
امیدوارم جدا از نتیجه بعد این همه مدت که لیگ جزیره داره شروع میشه یه بازی قشنگ رو ببینیم .
(البته امروز اولین جام از مجموع 4 جامی که منچستر میخواد امسال ببره رو میگیریم)

shutdown
08-08-2010, 19:28
چهارمين شكست پياپي چلسي......
به منچستري ها از جمله خودم تبريك ميگم.....

mahdishata
08-08-2010, 19:31
میخوایم سومین برد پی در پی رو در مقابل منچستر بگیریم

اقا اينجا قضيه از چه قراره؟:31:
يكي ميگه سه بار برديمتون پشت سر هم اون يكي ميگه 4 بار!

vahidgame
08-08-2010, 19:31
چلسی خیلی خوب بازی کرد. اگه موقعیت های خودشو گل می کرد نتیجه شاید برعکس میشد.
تیم از نظر دفاعی فقط یکمی مشکل داره.
با این بازی که دیدم به این تیم میشه امید داشت که از قهرمانی خودش در لیگ برتر دفاع کنه:8:

:18:

Alireza.M67
08-08-2010, 19:34
طبق معمول از بازی زیبای منچستر لذت بردیم .
اگه بارسا استاد پاس کوتاهه ، منچستر استاد پاس قطریه .
به هوادارای با معرفت تیم تبریک میگم .

good_messi
08-08-2010, 19:35
به منچستری ها تبریک میگم این بازی خوب نوید یک فصل خوب رو داره :8:
هرناندز هم خوب بازی کرد این فصل میتونه زوج خوبی واسه رونی باشه

Mohammad King
08-08-2010, 19:35
تبریک به بچه های منچستر /

خیلی خوب لازی کردیم فوق اعاده بود بازیمون.

فقط یه سوال این هرناندز چند سالشه؟

shutdown
08-08-2010, 19:36
چلسی خیلی خوب بازی کرد. اگه موقعیت های خودشو گل می کرد نتیجه شاید برعکس میشد.
تیم از نظر دفاعی فقط یکمی مشکل داره.
با این بازی که دیدم به این تیم میشه امید داشت که از قهرمانی خودش در لیگ برتر دفاع کنه:8:

:18:

با هوش!!!!منظورم چهارمين شكست پياپي تو بازي هاشه....نه در مقابل منچستر...چلسي 3بازي دوستانه گذشتش رو باخته...البته نميدونم 3بازي اخير يا 4 بازي....ولي باخته....

*M!L4D*
08-08-2010, 19:37
تبریک به همگی ...!
هر دو تیم خوب بودن ... بازی خیلی قشنگی بود !!! :20:
چیچاریتو هم که با دماغ گل زد :دی

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

21 یا 22 دقیق یادم نیست :دی

shutdown
08-08-2010, 19:38
تبریک به بچه های منچستر /

خیلی خوب لازی کردیم فوق اعاده بود بازیمون.

21 يا 22....دقيقا نميدونم...

*M!L4D*
08-08-2010, 20:26
...
Man of the match: Paul Scholes. Dictated the play and his passing was out of this world

Moment of the match: Wayne Rooney's first-time pass into the path of Antonio Valencia for the opener.

Attempt of the match: Javier Hernandez trying to convert Valencia's cross from close range only to kick the ball into his own face and into the back of the net. Comical moment.

Save of the match: Daniel Sturridge gets in behind Jonny Evans, but is denied by the outstretched hand and boot of Edwin van der Sar.

Talking point: Does this result have any bearing on the Premier League title? Is Hernandez going to play a big part for United this season?

Goal of the game: The opening goal. A visionary pass from Scholes set up Rooney to cross for Valencia to convert

...

MORINIO
08-08-2010, 20:46
تو دهن این آنچلوتی !

دیگه هر خری میدونه چلسی یه دروازه بان دوم خوب میخواد ! این هیلاریو چیـــه ؟ ! رو گل سوم عمرآ نباید جلو میومد !

دکو هم که رفت ! دیگه نمیدونم چلسی کیو داره واسه جایگزین کردن هافبک های اصلیش !

L.A.M.P.A.R.D
08-08-2010, 21:05
این استوریج هم بازیکن خوبیه ها........تا اومد چلسی خیلی بهتر بازی کرد........در عوض بنایون کاملا ضایع بود

*M!L4D*
08-08-2010, 21:16
در کل به نظرم چلسی نباید جو کول و بالاک رو از دست میداد :13:

L.A.M.P.A.R.D
08-08-2010, 21:17
اره..........اشتباه خیلی بزرگی بود......نمیدونم دلیل اینکار چی بود

vahidgame
08-08-2010, 21:19
ولی بازم بازیکنای جوون خوبی داره مثل استوریج و کاکوتا
رمیرس هم که انگار کم کم داره قطعی میشه

L.A.M.P.A.R.D
08-08-2010, 21:32
اره.....از یه لحاظی هم خوب شده...........چون میتونه به بازیکن های جوان بازی بده

CATALONIA
08-08-2010, 22:17
زنده باد چلسي ... چه ببازه . چه ببره . چه مساوي كنه ...

vahidgame
08-08-2010, 22:24
زنده باد چلسي ... چه ببازه . چه ببره . چه مساوي كنه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

Dr.FANOOS
08-08-2010, 22:27
آقا ما بازی رو ندیدیم اما از برد منچستر خوشحال شدیم چند وقتی بود که این چلسی رو درست حسابی نبرده بود
البته هیچ کس به اندازه فیلیپو اسکولاری به فرگوسن حال نداده بود....

vahidgame
08-08-2010, 22:29
آقا ما بازی رو ندیدیم اما از برد منچستر خوشحال شدیم چند وقتی بود که این چلسی رو درست حسابی نبرده بود
البته هیچ کس به اندازه فیلیپو اسکولاری به فرگوسن حال نداده بود....
البته 20 تا برد توی همچین جام هایی حتی اندازه یک دابل کردن توی لیگ برتر هم نمیشه:38:

Dr.FANOOS
08-08-2010, 22:32
البته 20 تا برد توی همچین جام هایی حتی اندازه یک دابل کردن توی لیگ برتر هم نمیشه:38:
بابا به خدا باخت قبول کردن کار سختی نیست...یه سال شما دابل کردید یه سال منچستر می کنه ارزشش رو نداره اینقدر خودت رو اذیت کنی:31::31::31::31::31::31:

Alireza.M67
08-08-2010, 23:29

انشالله امسال جبران میکنیم .
Double که هیچ Triple میکنیم . :31:

vahidgame
08-08-2010, 23:31
صد در صد:31:

pcforlife
08-08-2010, 23:47
منم به همه یونایتدی ها 18 امین قهرمانی مون، در این جام! رو تبریک میگم!:40: اولین کاپ امضام روشن شد!!:31:
ولی انصافا چلسی هم خوب بازی کرد... با این که چریتی شیلد بی ارزش ترین جام انگلستانه، ولی بازی من یو و چلسی همیشه جذاب و ارزشمند بوده... چه دوستانه، چه رسمی و چه در فینال جامی مثل جام خیریه...
به امید خدا میریم واسه کسب 6 جام باقی مونده تا ومبلی سانگ رو 6 بار دیگه بخونیم که سه بارش تو ومیلیه!:20:

---------- Post added at 12:47 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

اینم یه ویدئوی کوتاه از مراسم اهدای جام (عجیبه جام رو ویدیچ بالا برد!):31:

pcforlife
09-08-2010, 00:06
حذف شود...

yuseph
09-08-2010, 00:24
بهرحال جام جامه وقهرمانی قهرمانیه...کوچیک وبزرگ نداره.
مبارکتون باشه:31:

hoomi_gta
09-08-2010, 09:31
ایول به منچستر ! چه برد شیرینی بود. چه بازی کرد اسکولزی. واقعا بهترین هافبک جزیرس. هرناندز هم که گل زد. امسال اگه بد شانسی نیاریم باز هم قهرمان لیگ میشیم.

GLORY GLORY MAN UNITED

Ezel
09-08-2010, 09:55
فرگوسن: اسکولز و گیگز الگوی همه هستند

سایت گل- پس از پیروزی سه بر یک مقابل چلسی در کامیونیتی شیلد، سر الکس فرگوسن، مربی منچستر یونایتد زبان به تمجید از رایان گیگز و پل اسکولز گشود. این مربی کهنه‌کار گفته این دو باید الگویی برای دیگر بازیکنان باشند...

نکته جالب توجه اینجاست که مربی اسکاتلندی یونایتد اخیرا بازی وردربرمن و فولام را از نزدیک تماشا کرد. بسیاری می‌گفتند او برای دیدن بازی مسعود اوزیل به ورزشگاه رفته اما فرگی می‌گوید تنها هدفش بررسی اوضاع فولام بوده است: «آن جا رفتم تا فولام را ببینم. آنها تیمی بسیار شایسته هستند و همیشه دوست دارید بعد از تعویض مربی بازیشان را ببینید.»

قرارداد اوزیل با وردربرمن در سال 2011 به پایان می‌رسد و فرگوسن می‌گوید: «او توجه بسیاری از تیم‌ها را جلب کرده است. اما در حال حاضر به بازیکنان تیم اعتماد دارم. فکر نمی‌کنم مردم این را درک کرده باشند و بدانند چه تعداد بازیکن جوان داریم که دارند به تیم اصلی می‌رسند. به نظرم پایه تیم ما بر مبنای تجربه بنا نهاده شده. اسکولز و گیگز نمونه‌ای برای سایر بازیکنان هستند.»

فرگوسن گفت که خریدهای جدید می‌توانند «شدت، انگیزه و دید» را به تیم بیاورند، اما جوانان فعلی او هم باید بتوانند از هافبک‌های باتجربه تیم بیاموزند.

یکی از افرادی که به دنبال یادگیری است خاویر ارناندس، خرید جدید تیم است. او در اولین بازی رسمی با پیراهن منچستر یونایتد مقابل چلسی گل زد. او در محوطه جریمه چلسی به زمین افتاد و پس از آن که دید توپ به زمین خورد و برگشت با سر آن را به گل تبدیل کرد.

فرگوسن می‌گوید: «فکر نمی‌کنم او سعی کند باز هم این کار را انجام دهد! او به خوبی انگلیسی صحبت می‌کند و به شکلی عالی در تیم جا افتاده است.»

فرگوسن همچنین گفت دیدارهای ملی در وسط این هفته روی آماده‌سازی تیمش برای فصل جدید اثری منفی نخواهد گذاشت: «بازی ما با نیوکاسل دوشنبه است و دو روز بیشتر فرصت داریم تا استراحت کنیم.»

آنچلوتی: چلسی بیش از حد کند بود

سایت گل – کارلو آنچلوتی، مربی چلسی گفته دیدار تیمش مقابل منچستر یونایتد در کامیونیتی شیلد تمرین خوبی بود، هر چند که آنها سه بر یک باختند.

آنچلوتی می‌گوید تیمش بسیار کند بود ولی اصرار دارد که آنها تمرینی خوب پیش از فصل جدید انجام داده‌اند: «در نیمه اول بیش از حد کند بودیم. ما موقعیتی نداشتیم، بازی ما آرام بود و منچستر یونایتد در انتهای نیمه اول پیش افتاد. کار ما دشوار بود. امروز بهترین روز ما نبود ولی این اتفاق ممکن است در ابتدای فصل بیفتد. بازیکنان ما 90 دقیقه بازی کردند و این نشانه خوبی در آغاز فصل جدید لیگ برتر است.»

شماری از بازیکنان چلسی پس از جام جهانی 2010 استراحتی بلندمدت داشتند و تازه به تمرینات کامل چلسی برگشته‌اند.

آنچلوتی می‌گوید: «محال است از بازیکنان که 10 روز را در تمرینات آماده‌سازی بوده‌اند بخواهیم سریع و آماده باشند. ما بازیکنان بسیاری داریم که در 26 جولای برگشتند و شرایطشان را بهتر کردند. مهم است که آنها 90 دقیقه بازی کردند و به نظرم این بازی مثبت بود.»

آنچلوتی درباره دیدارهای دوستانه ملی که اواسط هفته جاری برگزار می‌شود هم گفت: «به نظرم بازی کردن به سود بازیکنان است و باعث می‌شود اوضاع آنها بهتر شود. من نگران بازی‌های ملی نیستم.»

او درباره خرید قریب‌الوقوع 18 میلیون پوندی رامیرس از بنفیکا هم می‌گوید: «خبر تازه‌ای نیست. رامیرس هنوز بازیکن چلسی نشده است.»

*M!L4D*
09-08-2010, 10:39
گل های منچستر
Valencia

Chicharito

Berba

.............

اینم خنده ی ستاره ی همیشه اخمو :دی(والنسیا)
.
.
.

masud-000000
09-08-2010, 11:59
منچستر برد؟ :31:
تبریک میگم به هواداراش.

L.A.M.P.A.R.D
09-08-2010, 13:02
این چلسی خیلی خیلی بهتر میشه.............اصلا اماده نبود........اصلا

pcforlife
09-08-2010, 13:51
منچستر برد؟ :31:
تبریک میگم به هواداراش.
بنده هم به شما تسلیت میگم!:21: (شوخی کردم!:46:)
مرسی بابت تبریک!:11:
یاعلی

Alireza.M67
09-08-2010, 14:57
اولین کاپ امضام روشن شد!!
عجب ایده ی جالبی ...:10:
به امید اینکه اون 6 تای دیگه هم روشن بشن.:40:

Y@var
09-08-2010, 19:12
به دوستان منچستری تبریک میگم/ولی تو لیگ شرایط فرق میکنه/مطمئن باشین:27:

L.A.M.P.A.R.D
09-08-2010, 19:39
دقیقا :دی

-------------------------------------

masud-000000
09-08-2010, 19:58
عزیز هر گردی گردو نیست...هر تیمی هم بارسا نیست که بتونه 6 جام رو تو یه فصل درو کنه !:27:

L.A.M.P.A.R.D
09-08-2010, 20:11
با داوری هر تیمی میتونه هااا....حتی بارسلونا

pcforlife
09-08-2010, 21:49
ایشالا!:40: این منچستری که من جلو چلسی دیدم، پتانسیلش رو داره...:20:

L.A.M.P.A.R.D
09-08-2010, 22:02
عزیزم......خودت هم میدونی این چلسی اون چلسی ای که باید باشه نیست............اگه بود بهت میگفتم...........تازه اول فصل.....جوجه رو اخر پاییز میشمرند

pcforlife
09-08-2010, 22:18
عزیزم......خودت هم میدونی این چلسی اون چلسی ای که باید باشه نیست............اگه بود بهت میگفتم...........تازه اول فصل.....جوجه رو اخر پاییز میشمرند
درسته...!:31: با یه بازی هم نمیشه قضاوت کرد...:5: ولی من خیلی به یونایتد:40: این فصل خیلی امیدوارم...:20:
یاعلی:11:

HGH 878
10-08-2010, 08:12
:40:"LOVE MANCHESTER -HATE GLAZERS":8:

pcforlife
10-08-2010, 21:41
گل های منچستر

Valencia

Chicharito

Berba

.............

اینم خنده ی ستاره ی همیشه اخمو :دی(والنسیا)
.
.
.

با اجازه داش میلاد منم گلا رو از یه هاست دیگه بزارم:10::
★★★ منچستریونایتد 1 - 0 چلسی (والنسیا)

★★★:18: منچستریونایتد 2 - 0 چلسی (چیچاریتو)

★★★ منچستریونایتد 2 - 1 چلسی (کلو)

★★★★ منچستریونایتد 3 - 1 چلسی (برباتوف)

اینم والپیپر اختصاصی سایت باشگاه منچستر واسه این قهرمانی:

Alireza.M67
11-08-2010, 00:04
عزیز هر گردی گردو نیست...هر تیمی هم بارسا نیست که بتونه 6 جام رو تو یه فصل درو کنه !:27:

اینجاست که شاعر میگه :
یارب روا مدار که گدا معتبر شود *** گر معتبر شود زخدا بی خبر شود .
مرد حسابی تا همین 3 سال پیش از گروهتون میومدید بالا ، بشکن و بالا مینداختید ، حالا 2 ساله به لطف 4 تا بازیکن درست و حسابی و یه مربی خلاق یه اسمی واسه خودتون دست و پا کردید ، دور برداشتید .
بی تیمی میگن تیم که ثبات داشته باشه نه اینکه یه فصل هیچی و یه فصل 6 تا جام .
حیف که عکس اون خواننده ی بزرگ (محسن یگانه) تو امضاته وگرنه 2 تا دیگه هم میذاشتم رو حرفام بهت میگفتم (شوخی) :31: :10:
(راستی آلبومش فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح میاد ، چه حالی کنیم :10: )

shutdown
11-08-2010, 11:05
اینجاست که شاعر میگه :
مرد حسابی تا همین 3 سال پیش از گروهتون میومدید بالا ، بشکن و بالا مینداختید ، حالا 2 ساله به لطف 4 تا بازیکن درست و حسابی و یه مربی خلاق یه اسمی واسه خودتون دست و پا کردید ، دور برداشتید .
حیف که عکس اون خواننده ی بزرگ (محسن یگانه) تو امضاته وگرنه 2 تا دیگه هم میذاشتم رو حرفام بهت میگفتم (شوخی) :31: :10:

اينا افرادين كه تازه به فوتبال اضافه شدن....گرگنما جان...خودتو ناراحت نكن....مطمئنم هيچي از گذشته بارسا نميدونن...4-2 از چلسي 5-1 از رئال...بازم خواستيد بگيد بازم ميگم....ميخوردن...حالا مسي 4تا حركت ميره هرچي فنچ منچ ميگن بارسا بارسا....باشه شما با بارساتون خوش باشيد ولي بدونيد تو همون اسپانيا 20سال طول ميكشه تا به ركورد رئال برسيد...تازه اولشه داداش من....تازه 2/3 سال كه بارسا داره قهرماني ميگيره...جريان همان گداهس كه دوستمون گفت....

shutdown
11-08-2010, 11:21

برو اين لينك و نتايج بازي هارو ببين...خودت قضاوت كن....

masud-000000
11-08-2010, 14:05
اینجاست که شاعر میگه :

اينا افرادين كه تازه به فوتبال اضافه شدن....گرگنما جان...خودتو ناراحت نكن....مطمئنم هيچي از گذشته بارسا نميدونن...4-2 از چلسي 5-1 از رئال...بازم خواستيد بگيد بازم ميگم....ميخوردن...حالا مسي 4تا حركت ميره هرچي فنچ منچ ميگن بارسا بارسا....باشه شما با بارساتون خوش باشيد ولي بدونيد تو همون اسپانيا 20سال طول ميكشه تا به ركورد رئال برسيد...تازه اولشه داداش من....تازه 2/3 سال كه بارسا داره قهرماني ميگيره...جريان همان گداهس كه دوستمون گفت....
جواب این جور حرف ها رو 100 بار دادم....دیگه نیازی نمی بینم دوباره بخوام جواب بدم :)

Ezel
11-08-2010, 14:07
فوتبال باشگاهی اسپانیا در :

nw_nk
11-08-2010, 14:07
اینجاست که شاعر میگه :

نتیجه؟ از جنبه نامناسبی وارد شدید. ظاهرا خبر ندارید که بهترین در دو دهه اخیر بارسلونا بوده!

IFFHS
90 تا 2010
Club World Ranking

1. FC Barcelona España 807
2. Manchester United FC England 726
3. Real Madrid CF España 633
...

مگر اینکه بیش از 20 ساله هوادار تیم مورد علاقتون هستید، در غیر این صورت صحبتتون شوخی و از نظر کسی که در این حد اطلاع داشته باشه که بارسا 5 سال قبل هم قهرمان اروپا شده نامعتبر به نظر میرسه.

اما در مورد ثبات که تکرار نتیجه نه چندان درخشانه. فکر نمی کنید کسی اینو مطرح کنه که دستش از عنوان قهرمانی نسبت به دیگری کوتاه مونده باشه؟ به هر حال سلیقه است. اشتیاق خیلی ها به بارسلونا بخاطر بازی هست که ارائه میده و فلسفه ای که داره. حالا اینکه نتیجه هم در کنارش کسب میشه خوشحالی مضاعفه. نه فقط برای هوادارش بلکه برای فوتبالدوستان. البته ناراحتی برای مخالفانی که طاقت دیدن موفقیتشو ندارن. اینکه با 7 بازیکن حاصل جوانانش در فینال قهرمانان برابر منچستر که خودش مدعی هست قرار میگیره و با ارائه بازی برتر پیروز میشه.

در ضمن دقت کنید چه عباراتی در مورد کاربران دیگر و علاقشون به کار می برید. جناب gorgnamaa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، فصل قبل هم شما نبودید که گدا رو در مورد قهرمانی چلسی در پریمیر لیگ و هواداراش به کار بردید؟

alone_boy
11-08-2010, 14:11
nw_nk جان
شما هم مث اینکه خبر نداری بهترین باشگاه قرن بیستم رئال مادرید بوده

pcforlife
11-08-2010, 14:31
مجددا خوانده شود!:

کامیونیتی شیلد 2010 / منچستريونايتد 3-1 چلسي

آغاز کننده بحث خارج از موضوع تاپیک: (البته 99% ناخودآگاه!):

یاعلی:11: