PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دارن شان

knight 07
06-08-2010, 23:34
با سلام
یکی از دوستان یه تاپیک برای بحث و گفت و گو در مورد کتابهای هری پاتر و خانم رولینگ گذاشته بود منم گفتم چه بهتر که درباره ی کتابهای دارن شان هم تو این تاپیک بحث وگفت و گو کنیم.:46:
اولین سوال یا نظر خواهی رو خودم مطرح میکنم:من فکر میکنم کتابهای دارن شان مخصوصا مجموعه ی«مبارزه با شیاطین»به اندازه ی بقیه ی کتاب که فوق العاده بود،خیلی جذاب و خوب تموم نشدن نظر شما چیه؟اگر شما هم نظراتتونو بگین ممنون میشم.:11:

shifter
07-08-2010, 07:20
من خودم هنوز نبرد با شياطين رو نخوندم ولي سرزمين اشباحش فوق العاده بود...
هم جذاب شروع شد(من خودم اولش از موضوعش خوشم نيومد ولي جلد اولو كه تا اخر رفتم ديگه نتونستم ولش كنم:31:) و هم خيلي خوب تموم شد.

knight 07
07-08-2010, 09:10
من خودم هنوز نبرد با شياطين رو نخوندم ولي سرزمين اشباحش فوق العاده بود...
هم جذاب شروع شد(من خودم اولش از موضوعش خوشم نيومد ولي جلد اولو كه تا اخر رفتم ديگه نتونستم ولش كنم:31:) و هم خيلي خوب تموم شد.
دوست من بهت پیشنهاد میکنم که حتما کتاب مبارزه با شیاطین رو بخونی:46:

*IN*
07-08-2010, 09:31
من سرزمین اشباه رو خوندم ولی چون نبرد با شیاطین ائن کشش و جذابیت داستانی رو نداشت از جلد 7 ولش کردم
این سری 3 جلدی رو که جدیدا نوشته خبر ندارید سایتی ترجمه میکنه یا نه؟؟؟

knight 07
07-08-2010, 09:32
دارن اوشاگنسی که همه او را به نام دارن شان میشناسند با اینکه در ایرلند زندگی میکند ولی برخلاف تصور عموم ایرلندی نیست و در دوم جولای سال 1972 در بیمارستان توماس لندن درست در امتداد رودخانه پارلمان وستمینستر به دنیا آمده است.او تا مدتی در جنوب شرقی لندن نزدیک الفنت و کسل زندگی میکرد.او مدرسه را در پیش دبستانی میتر در سن سه سالگی و خیلی زود آغاز کرد(دارن بچه ای بود که هیچ فعالیت پیش دبستانی ای خسته اش نمیکرد)او در سن شش سالگی همراه با والدین و برادر کوچکترش به لیمریک ایرلند نقل مکان کرد و برای همیشه آنجا زندگی کرد(ولی هرگز لهجه لندنی خود را از دست نداد).
دارن دوره دبستان را در آسکیتون-مدرسه ای که مادرش آنجا تدریس میکرد-آغاز کرد.بعد از اتمام دبستان مقطع راهنمایی را در کالج کپسوود واقع در پلسکنری آغاز نمود.سپس برای مطالعه در رشته جامعه شناسی و انگلیسی در کالج روئهمپتن به لندن بازگشت.قبل از اینکه دارن یک نویسنده پیوسته کار بشود به مدت دو سال برای شرکت تلویزیون کابلی در لیمریک کار کرد.
با اینکه دارن همیشه میخواست یک نویسنده بشود ولی فقط در اوقات فراغتش مینوشت.(در آن زمان دارن فقط به عنوان مشق مدرسه داستان مینوشت!).او اولین ماشین تایپش را در چهارده سالگی خرید ولی بعد از آن هرگز برای نوشتن داستان های کوتاه و خنده دار تلاش نکرد و به جای آن نوشتن کتابهای بلند را اغاز کرد که البته اشتباه بود زیرا هرگز آنها را به پایان نرساند.او واقعا از اولین پیروزی اش به عنوان پسر پانزده ساله ای که در مسابقه آر.تی.ای نمایشنامه تلویزیونی مینوشت لذت برد.نام نمایشنامه نسبتا ترسناک او "یک روز در مورگ" بود.(دارن حتی در آن سن نیز به نوشتن کتابهای ترسناک علاقه نشان میداد)
وقتی دارن اولین رمانش "تعقیب بی صدا" را به پایان رسانید تنها هفده سال داشت.این کتاب همزمان با "ویران کننده(ترمیناتور)" و اثر معروف استفان کینگ "برج تاریک" نوشته شد.علارغم به چاپ نرسیدن این کتاب دارن با رغبت تمام به نوشتن ادامه داد و سرانجام در سالهای بعد خود را در حال کار بر روی رمانهای بیشتری یافت.هنگامی که دارن به کار نویسندگی در کنار تحصیل در کالج اش میپرداخت به طور متوسط هر سال یک کتاب مینوشت.این کتابها ایده ها اندازه ها و قالب های متفاوتی داشتند.وقتی نوشتن را طور تمام وقت آغاز کرد هر سال پنج یا شش کتاب مینوشت!!!(ولی بعدا به دلیل مسافرت کردن برای فروش کتابش به هر سال دو یا سه کتاب تقلیل یافت)
با اینکه دارن بعد ها به نوشتن کتاب کودک علاقمند شد ولی همیشه دوست داشت برای بزرگسالان کتاب بنویسد.در واقع موفقیت بزرگ دارن با کتابی که برای بزرگسالان نوشته شده بود و با نام واقعی اش یعنی دارن اوشاگنسی چاپ گردیده بود آغاز شد.
کتاب "ایوامارکا" با نام عجیبش توسط آریون خریداری شد و به چاپ رسید.این کتاب یک پیوند تاریک و مرموز میان "پدرخوانده" و "شب مرگ زنده" بود."ایوامارکا" توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد و این خود موفقیت بزرگی بود ولی متاسفانه این کتاب فروش زیادی نداشت.پس از آن کتابی با نام "خط افق جهنم" از دارن شان در فوریه سال 2000 چاپ گردید.با اینکه این کتاب به مراتب بهتر از کتاب قبلی بود ولی خیلی کمتر از کتاب اول فروش داشت.
این نقطه از زندگی دارن ممکن بود مساوی با پایان شغل نویسندگی اش باشد ولی در ژانویه سال 2000 دارن اولین کتاب کودک خود را با عنوان "سیرک عجایب" که برای تفریح نوشته بود همراه دو کتاب بزرگسال به چاپ رسانید.کتاب اول در یک مجموعه به نام "حماسه دارن شان"(یا همان سیرک عجایب که در آمریکا به این نام شناخته میشود) به چاپ رسید و جار و جنجال زیادی به پا کرد.زمانیکه وارنر براس به عنوان هفتمین شخص داوطلب ساختن فیلم کتاب شد دارن شان توجه رسانه ها را نیز به خود جلب کرد.به طور ناگهانی خط مشی دارن شان عوض شد ولی اینبار به عنوان یک نویسنده کتاب کودک!!!
در پنج سال بدی دارن با نوشتن یک مجموعه دوازده جلدی راجع به خوناشام ها مشغول بود.او بالافاصله پس از نوشتن "قصه های سرزمین اشباح" به نوشتن "دمونتا" کتابی در مورد موجودات بیگانه که شامل ده جلد میباشد مشغول شد.از آغار سال 2006 کتابهای دارن شان در تمام قاره ها دیده میشد.در سی کشور به فروش گذاشته شد و به بیست زبان ترجمه شد.در کشورهای آمریکا ایرلند نوروژ حماسه دارن شان به عنوان پرفروش ترین کتاب کودک انتخاب شد.همچنین در کشور هایی نظیر ژاپن و تایوان و مجارستان به عنوان کتاب بزرگسال بیشتر از صد میلیون فروش داشت.
دارن به دیدن فیلم بسیار علاقه دارد و هزارها فیلم در خانه اش دارد.او همچنین به خواندن کتابهای کمیک و جمع آوری اثرهای هنری اورجینال علاقه دارد.او را میتوانید اغلب در حال پیاده روی یا تماشای مسابقات فوتبال و گوش دادن به موسیقی پاپ و راک بیابید!!!.دارن شان همیشه سفر میکند و برای غافلگیر کردن خوانندگانش دنبال ایده های جدید میگردد...

حال مشخصات فردی:

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات کلی

وبلاگ اصلی: دارن شان بلاگ
تولد: 2 جولای
جنس: مذکر
پیشه: هنرمند/ آفریننده
تحصیلات: مدرک لیسانس
نژاد/ نسب: سفید/ هند و اروپایی
مکان: ایرلند/ لیمریک
ظاهر
سایز بدن: کمی پوند ِ اضافی
بلندی:170 سانتی متر
چشم ها: قهوه ای
بینایی: عینک در حال مطالعه
رنگ مو: قهوه ای تیره
مدل مو: مرتب- کوتاه
موی صورت: هیچکدام
حالت پوست: لطیف
ویژگی برجسته: قدم زدن
سلیقه لباس: به کارخور
لباس زیر: بوکسرزBoxers
اطلاعات شخصی
وضعیت ارتباط: مجرد- گرفتار
میل جنسی: رک و راست/ علاقه مند به جنس مخالف
نشان طالع بینی: خرچنگ ( 22ژوئن-22جولای)
استعمال دخانیات: به هیچ وجه
مشروب: مشروب خور تفریحی-1یا2 تا
ورزش کردن: بعضی اوقات
خانه متعلق به شما: زندگی با شخص دیگر
علاقه: مطالعه،سینما، مسافرت، کمیک، موسیقی( راک،پاپ مخصوصا دهه 70،80،60 و اوایل 90)، جمع کردن هنر
محبوب های شخصی
مردم/قهرمان ها: استفان کینگ
نویسنده: دارن شان!!!!!!
گروه موسیقی/هنرپیشه: Beatles, Rolling Stones, Radiohead, Bowie, Kinks, Dylan, Pixies, REM, Who, Neil Young, Pink Floyd, Metallica, Half Man Half Biscuit, Nick Cave, Talking Heads/David Byrne, Billy Bragg
نمایش تلویزیونی: تپه خیابان بلوز،کوچ ستاره: نسل آینده، بوفی، بال غربی، قله های دوقلو، سپر، یاقوت کبود و شمشیر، خوشی ها، حیوان آف ویدرسن،فقط دلقک ها و اسب ها، برج های فالتی.
بازیگرها: روبرت دینرو،جیمز دین، برت لنکستر، مونتگومری کلیف، هنری فوندا، جان وین،کلینت استوود،بود کرت،جیمز استیوارت، بتی دیوز، وینسنت پرایز، بوریس کارلوف.
ورزش: فوتبال (معروف به ساکر)
نقل قول: حتی در مرگ کاش پیروز باشی!

knight 07
07-08-2010, 09:45
این سری 3 جلدی رو که جدیدا نوشته خبر ندارید سایتی ترجمه میکنه یا نه؟؟؟
دوست من سری چهار جلدی در مورد آقای کرپسلیه ولی خود دارن شان در مورد زمان اومدنش تو وبلاگش نوشته که واستون میذارم:دارن شان در 24 آوریل، وبلاگ خود را به روز کرد.
من آخرین تغییرات رو روی متن تولد یک قاتل که قراره برای انتشارات انگلستانی بره، دادم. خوشحالم از اینکه همه چی داره به خوبی و خوشی با هم جور میشه. از وقتی که برای اولین بار، شروع به نوشتن متن این کتاب کردم، یعنی چند سال پیش، تا حالا مجبور شدم که چندین قسمت به کتاب اضافه کنم، برای اینکه بتونم جاهای خالی اوایل زندگی آقای کرپسلی رو پر کنم تا کتاب متمرکز تر بشه.
من چهارتا کتاب رو مثل یک داستان تکی می‌بینم، در واقع، وقتی برای اولین بار اونا رو نوشتم، شماره‌ی فصل های کتابا پشت سر هم گذاشتم (مثلا اول کتاب دوم با فصل یک شروع نمیشه!)، بنابراین، صحنه‌های هیجان انگیز زیادی از کتاب، به طور واضح برای خط های پایین تر فرستاده میشه، یعنی برای کتابای بعدی. کتاب اول یه معرفی و مقدمه‌ست، سال‌های اولیه رو نشون میده، عمده‌ی شخصیت ها رو وارد میدون میکنه، طرح داستان رو که قراره به آخر پیچیده بشه می‌سازه(و، در واقع، فکر می‌کنم که اونایی که بعد از خوندن این سری، برن دوباره حماسه‌ی دارن شان رو بخونن، یا کلا اونایی که اینارو اول بخونن، آقای کرپسلی رو به یه شکل دیگه نگاه می‌کنن) ولی همزمان، احتیاج داشت به یک روایت خوب که بتونه سرگرمی‌های درست خودش رو داشته باشه، یکی اینکه بتونه به خوبی سوپرایز کنه، بتونه خواننده ها رو فریب بده، هیجان ایجاد کنه و همچنین بتونه ناراحت و غمگین کنه. من فکر می‌کنم که در حال حاضر، کتاب تمام اون المان‌ها رو داره. این کتاب جامع نیست و هرگز این معنی رو نمیده که به‌طور واضح اولینِ کتابِ یک سریه، و همچنین تلاش نمیکنه که همه‌ی رشته های داستان رو در آخر به هم گره بزنه. ولی فکر نمی کنم خواننده ها این کتاب رو به سختی بخونن، در واقع خشک و با سرعت آروم نیست. اگر اینو با کتابِ چیز مقایسه کنید، یعنی کوهستان اشباح، کتابی که توی خیلی چیزا با این کتاب شباهت داره( این کتابِ اول از سه کتابِ نقطه عطف داستان بود و هدفش آشنا کردن خواننده‌ها با یک دنیای جدید و مهره ریزی شخصیت ها بود)، فکر می کنم که این خیلی قوی تر به نظر بیاد. تو این کتاب، جلو رفتن بیشتره، دامنه‌ی احساسات بیشتری رو پوشش می‌ده، چندتا جنگ و کشته شدنم توشه( اصلا لازم نیست برای کتاب دوم صبر کنید تا ببینید شخصیتهای اصلی با یه پایان وحشتناک مواجه می‌شن!!!). آره، من به خاطر این موضوع خوشحالم، و فکر می‌کنم شما بر و بچ هم خوشحال بشید. فقط پنج ماه دیگه باید صبر کنید، فروش این کتاب توی انگلیس و آمریکا با شروع اکتبر، شروع میشه.

ضمنا، جلاد لاغر تو این هفته وارد جهان میشه. فروشش توی انگلستان و ایرلند، از همین پنجشنبه شوع میشه و من اون توری که قولش رو داده بودم شروع می‌کنم. تو هفته‌ی پیش، چندتا کپی از این کتاب به دستم رسید و این کاملا افسانه‌ای به نظر می‌رسه!!! همون‌طور که همیشه گفتم، این کار همیشگی منه که تموم کتاب‌هایی که نوشتم رو زودتر بگیرم. و همچنین، فکر می کنم این کتاب هم بزرگ به نظر برسه و هم بزرگ احساس بشه . من هر موقع این کتاب رو برمیدارم یه لرزش خفیف خوشایند تو ستون فقراتم حس می‌کنم!!! من واقعا امیدوارم که طرفدارا هم همونقدر که من لذت بردم، لذت ببرند. اگه نسبت به اين كتاب بی‌تفاوتی بشه، من سقوط بزرگی می‌کنم. البته، تو این مرحله، نمیتونم اونقدر روی طرفدارا تاثیر بذارم که برن درست حسابی واکنش بدن. خواننده جماعت سرنوشت این کتاب رو تعیین می‌کنه و این کتاب فقط توسط اون پذیرایی میشه. این افتخارِ شگفت‌انگیزِ دموکراسیِ ادبیه تو کار!!!

knight 07
07-08-2010, 09:57
در نهایت انتظار برای طرفداران آمریکایی دارن شان به پایان رسید و اولین رمان تک جلدی دارن شان، جلاد لاغر، زود تر از موعد در ایالات متحده انتشار یافت.

«جبل روم جوان ترین و کوچکترین پسر در میان سه پسر جلاد شهر وادی بود. پدرش بعد از پایانِ روزی که سر جنایتکاران را برید، یک خبر غیر قابل پیش بینی به مردم داد. غیر قابل پیشبینی چون او به ندرت در زندگی طولانی اش حتی یک کلمه می گفت. او خبر داد که از اینکه دو فرزندش برای بدست آوردن جایگاه جلاد بعدی، قصد رقابت با هم را دارند، احساس سربلندی می کند. حرفی از جبل روم زده نشد. رسوایی در مقابل همگان، جبل، در یک لحظه تصمیم گرفت عریضه ای برای خدا بنویسد و از او بخواهد که شکست ناپذیرش کند، و بدینگونه بتواند وارد رقابت شود و پس از پیروزی جایگاه جلاد بعدی را بدست آورد....»

این رمان قرار بود در ماه آگوست در امریکا انتشار یابد که به جای آن در امروز، دهم جولای انتشار یافت.

کاور این کتاب در انگلستان و ایرلند:

کاور این کتاب در ایالات متحده:
برگرفته از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

knight 07
07-08-2010, 10:05
این چهارگانه در ارتباط با زندگانی یکی از شخصیت های داستان حماسه ی دارن شان، یعنی لارتن کرپسلی می باشد.

این کتاب در چهارم اکتبر سال 2010 در ایالات متحده منتشر می شود. کتاب دوم، سوم و چهارم این چهارگانه، به ترتیب در سی ام آپریل 2011، سی ام سپتامبر 2011 و سی ام آپریل 2012 منتشر خواهد شد.

کاور مخصوص انگلستان و ایرلند

کاور مخصوص ایالات متحده

برگرفته از :

*IN*
07-08-2010, 10:35
دوست من سری چهار جلدی در مورد آقای کرپسلیه ولی خود دارن شان در مورد زمان اومدنش تو وبلاگش نوشته که واستون میذارم:دارن شان در 24 آوریل، وبلاگ خود را به روز کرد.
من آخرین تغییرات رو روی متن تولد یک قاتل که قراره برای انتشارات انگلستانی بره، دادم. خوشحالم از اینکه همه چی داره به خوبی و خوشی با هم جور میشه. از وقتی که برای اولین بار، شروع به نوشتن متن این کتاب کردم، یعنی چند سال پیش، تا حالا مجبور شدم که چندین قسمت به کتاب اضافه کنم، برای اینکه بتونم جاهای خالی اوایل زندگی آقای کرپسلی رو پر کنم تا کتاب متمرکز تر بشه.
من چهارتا کتاب رو مثل یک داستان تکی می‌بینم، در واقع، وقتی برای اولین بار اونا رو نوشتم، شماره‌ی فصل های کتابا پشت سر هم گذاشتم (مثلا اول کتاب دوم با فصل یک شروع نمیشه!)، بنابراین، صحنه‌های هیجان انگیز زیادی از کتاب، به طور واضح برای خط های پایین تر فرستاده میشه، یعنی برای کتابای بعدی. کتاب اول یه معرفی و مقدمه‌ست، سال‌های اولیه رو نشون میده، عمده‌ی شخصیت ها رو وارد میدون میکنه، طرح داستان رو که قراره به آخر پیچیده بشه می‌سازه(و، در واقع، فکر می‌کنم که اونایی که بعد از خوندن این سری، برن دوباره حماسه‌ی دارن شان رو بخونن، یا کلا اونایی که اینارو اول بخونن، آقای کرپسلی رو به یه شکل دیگه نگاه می‌کنن) ولی همزمان، احتیاج داشت به یک روایت خوب که بتونه سرگرمی‌های درست خودش رو داشته باشه، یکی اینکه بتونه به خوبی سوپرایز کنه، بتونه خواننده ها رو فریب بده، هیجان ایجاد کنه و همچنین بتونه ناراحت و غمگین کنه. من فکر می‌کنم که در حال حاضر، کتاب تمام اون المان‌ها رو داره. این کتاب جامع نیست و هرگز این معنی رو نمیده که به‌طور واضح اولینِ کتابِ یک سریه، و همچنین تلاش نمیکنه که همه‌ی رشته های داستان رو در آخر به هم گره بزنه. ولی فکر نمی کنم خواننده ها این کتاب رو به سختی بخونن، در واقع خشک و با سرعت آروم نیست. اگر اینو با کتابِ چیز مقایسه کنید، یعنی کوهستان اشباح، کتابی که توی خیلی چیزا با این کتاب شباهت داره( این کتابِ اول از سه کتابِ نقطه عطف داستان بود و هدفش آشنا کردن خواننده‌ها با یک دنیای جدید و مهره ریزی شخصیت ها بود)، فکر می کنم که این خیلی قوی تر به نظر بیاد. تو این کتاب، جلو رفتن بیشتره، دامنه‌ی احساسات بیشتری رو پوشش می‌ده، چندتا جنگ و کشته شدنم توشه( اصلا لازم نیست برای کتاب دوم صبر کنید تا ببینید شخصیتهای اصلی با یه پایان وحشتناک مواجه می‌شن!!!). آره، من به خاطر این موضوع خوشحالم، و فکر می‌کنم شما بر و بچ هم خوشحال بشید. فقط پنج ماه دیگه باید صبر کنید، فروش این کتاب توی انگلیس و آمریکا با شروع اکتبر، شروع میشه.

ضمنا، جلاد لاغر تو این هفته وارد جهان میشه. فروشش توی انگلستان و ایرلند، از همین پنجشنبه شوع میشه و من اون توری که قولش رو داده بودم شروع می‌کنم. تو هفته‌ی پیش، چندتا کپی از این کتاب به دستم رسید و این کاملا افسانه‌ای به نظر می‌رسه!!! همون‌طور که همیشه گفتم، این کار همیشگی منه که تموم کتاب‌هایی که نوشتم رو زودتر بگیرم. و همچنین، فکر می کنم این کتاب هم بزرگ به نظر برسه و هم بزرگ احساس بشه . من هر موقع این کتاب رو برمیدارم یه لرزش خفیف خوشایند تو ستون فقراتم حس می‌کنم!!! من واقعا امیدوارم که طرفدارا هم همونقدر که من لذت بردم، لذت ببرند. اگه نسبت به اين كتاب بی‌تفاوتی بشه، من سقوط بزرگی می‌کنم. البته، تو این مرحله، نمیتونم اونقدر روی طرفدارا تاثیر بذارم که برن درست حسابی واکنش بدن. خواننده جماعت سرنوشت این کتاب رو تعیین می‌کنه و این کتاب فقط توسط اون پذیرایی میشه. این افتخارِ شگفت‌انگیزِ دموکراسیِ ادبیه تو کار!!!

منظور من سه گانه شهر بود
این کتابا:

knight 07
07-08-2010, 11:30
منظور من سه گانه شهر بود
این کتابا:
آها:31:نه فکر میکنم هنوز ترجمه نشدن،هر وقت ترجمشو گیر آوردم میزارم.

knight 07
19-08-2010, 13:30
شما در ابتدا با نوشتن رمان فانتزی برای بزرگسالان کار خودتون رو شروع کردید. چی باعث شد که بعد از موفقیت کتاب‌های کودکانتون، دوباره به این سبک برگردید؟
حس می‌کردم که یه کار ناتموم دارم. من نوشتن برای کودکان رو دوست دارم، اما همون‌طور که طرفداران کتاب‌های من می‌دونند، من علاقه دارم که در جنبه‌های تاریک سرشت انسان‌ها سیر کنم. و بخش‌های معینی از این تاریکی‌ها وجود داره که از مرز کتاب‌های کودکان فراتر می‌رن. من معتقد نیستم که کتاب‌های بزرگسالان از کتاب‌های کودکان برتر هستند. هر کدوم از اونا شما رو قادر می‌کنند که در فضاهای متفاوتی گردش کنید. اکثر نویسنده‌ها دوست دارند فقط بر روی یک دسته از این کتب تمرکز کنند، اما من دوست دارم سهمی تو هر کدوم از اونا داشته باشم.

تجلی مردگان نسخه‌ی ویرایش شده‌ی Ayuamarcaست. بازبینی اون کتاب چه حسی داشت؟
برگشتن به حال و هوای اون کتاب بعد از چندین سال واقعاً لذت‌بخش بود. دفعه‌ی اول، حوالی سال 1998 نوشتن این کتاب رو به پایان رسوندم؛ در اون زمان تازه داشتم نویسندگی رو یاد می‌گرفتم. در طول ده سال گذشته، من خیلی زیاد روی مهارتم – به ویژه بخش ویراستاری- کار کردم. ساختار کلی داستان نقصی نداشت اما من می‌تونستم اونو بهتر کنم و آهنگ حرکت داستان رو تندتر کنم. می‌تونستم اونو سریع‌تر کنم و جذابیت بیشتری بهش ببخشم. عجیب‌ترین چیز برای من این بود که انگار این چند سال وقفه، اصلاً وجود نداشتند. به محض این‌که پای کتاب نشستم، دوباره به اون دنیا برگشته بودم و مثل این بود که فقط چند ماه از اون دور بوده‌ باشم!

سه‌گانه‌ی شهر ترکیبی از ژانر اکشن، فانتزی و جنایی بود. شما اونو در چه شاخه‌ای قرار می‌دین؟
هه! همیشه این مسئله برای من یک مشکل‌ساز بوده – من نمی‌تونم این کتاب‌ها رو رده‌بندی کنم. اونا واقعاً ترکیبی از چند ژانر هستند. در کل من احساس می‌کنم که ژانر کار‌آگاهی بیشتر از همه خودشو در طول داستان نشون می‌ده. هر کتاب بر پایه‌ی یک معما بنا شده که شخصیت اصلی موظف به یافتن راه‌حلشه. در کتاب اول، اون موظفه که بفهمه چه کسیه و چرا نمی‌تونه گذشته‌ش رو به یاد بیاره. در کتاب دوم، اون موظفه قاتل دوست‌دخترش رو پیدا کنه. و کتاب سوم هم حول جست‌جو برای پیدا کردن یک مرد گمشده می‌گرده. اما همه‌ی اونا به جهت‌های متفاوتی کشیده می‌شن و در رده‌های مختلفی کار می‌کنند. نهایتاً من اونا رو رمان‌های ترسناک می‌دونم. اونا به ترس از وضعیت انسان‌ها مربوط می‌شن. دنیایی که اتفاقات توش به وقوع می‌پیوندند، یک شهرِ بزرگِ کابوس‌واره. و کاراکترهای اصلی، انسان‌های بی‌چاره‌ای هستند که توسط شرایط حاکم بر زندگی‌شون، به مرز رویارویی با شرارت‌ها کشیده می‌شن.

از نوشتن درباره‌ی کدوم یکی از کاراکترهای مجموعه‌ی شهر لذت بیشتری بردید؟
ال جیری، راوی داستان که ما در کتاب دوم، افق جهنم، برای اولین بار ملاقاتش می‌کنیم. در دنیای تاریک و درهم‌پیچیده‌ی شهر، ال یکی از انسان‌های خوبِ کمیابه. اون کسیه که از جایی تاریک اومده اما داره سعی می‌کنه همه‌چیز رو راس و ریس کنه. اون بی‌رحمانه نادیده گرفته می‌شه، بهش خیانت می‌شه و به معنای کلمه هرکس که باهاش ارتباط داره براش پاپوش درست می‌کنه. اما اون به راهش ادامه می‌ده و سعی می‌کنه کار درست رو انجام بده. اون یک فرشته نیست – اون در طول مسیرش لغزش‌هایی می‌کنه و کارهایی می‌کنه که هیچ قهرمان واقعی‌ای هرگز انجام نمی ده- اما اون سعی می‌کنه مرد پاک و نجیبی باشه. در شهر، این خواسته ید طولایی می‌خواد!

ایده‌ی سری شهر از کجا اومد؟
با فیلم بارتون فینک شروع شد. من داشتم اونو برای بار دوم یا سوم نگاه می‌کردم و این فیلم الهام‌بخش من شد برای نوشتن یک داستان خنده‌دار تاریک درباره‌ی مرد جوانی که می‌خواد مامور بیمه بشه. وقتی که ایده رو روی کاغذ آوردم، تاریک‌تر شد و کمدی بودنش کمتر. و در نهایت به دنیای مرموز و گانگستریِ تجلی مردگان تبدیل شد. و بعد از اون هم کتاب‌های بعدی رو نوشتم.

چه تحقیقاتی برای نوشتن این سری انجام دادید؟
من چند تا مستند در مورد سرخ‌پوست‌های اینکا نگاه کردم و چند مقاله در موردشون خوندم. اما غیر از این‌ها تحقیقات خیلی زیادی انجام ندادم.
تا به حال توی این مجموعه صحنه یا لحظه‌ی مورد علاقه‌ای داشتید؟
صحنه‌ی مورد علاقه‌ی من فصل آخر کتاب سوم، شهر مارها‌ست. زمانی که همه‌ی کاراکترها به آخر راهی که توش در حال حرکت بودند می‌رسند. من قبول ندارم که همه‌ی کتاب‌ها باید یک پایان شسته رفته داشته باشند که توی اون همه‌ی رشته‌ها به هم وصل بشن، اما توی این کتاب تقریباً این اتفاق می‌افته. همه‌ی اجزا به آرامی و به شکل قابل باوری به هم‌دیگه می‌رسند و برخلاف همه‌ی تاریکی‌هایی که قبل از اون گرفتارش بودند، نقطه‌ی اوج داستان چیز مطلقی رو مشخص نمی‌کنه. کمابیش این حالت، پایان مورد علاقه‌ی من از بین سایر کتاب‌هاست. هربار که به این بخش می‌رسم، لبخندی از روی دلتنگی می‌زنم. من نمی‌خوام از این کاراکتر‌ها خداحافظی کنم اما خوشحالم که تونستم این کار رو به بهترین نحو انجام بدم.

کدوم نویسنده‌ها بیشتر از همه روی نوشته‌های شما تاثیرگذار بوده‌ند؟
من می‌تونم یه لیست خیلی طولانی بنویسم. اما برخی از اون‌ها که تاثیر مستقیم و قوی‌ای داشتند استفن کینگ، کلایو بارکر، جاناتان کرول، ری بردبری و جیمز الروی هستند. می‌تونید اثری از تک تک این‌ها در سری شهر پیدا کنید.

NiKtA20
25-08-2010, 00:21
كسي لينك دانلود اين كتابو داره؟
:10:

knight 07
25-08-2010, 10:56
كسي لينك دانلود اين كتابو داره؟
:10:
کدوم کتاب؟:46:

Iman_m123
25-08-2010, 13:14
سلام به طرفداران دارن شان :31:

من کتاب حماسه دارن شانو تا کتاب 6 خوندم بد نبود ولی کتاب دیموناتا رو هیمن چند روز پیش تموم کردم
قشنگ بود.
آخرش خیلی خوب تموم نشد من که خیلی حال نکردم : دی

اومدم نظرمو بگم :31:

sarah313
26-08-2010, 14:35
منم که قبلا نطرمو گفتم : سرزمین اشباح خیلی قشنگتره!به نظرم مبارزه با شیاطین به تا آخر رفتنش نمی ارزه!من که نرفتم!:5:
دوست عزیز knight07 ببخشید میشه پست هاتونو یک کم خلاصه و کوتاه تر بزارین؟آخه با اینکه مطالب جالبی هستن ولی انقدر زیادن که آدم حوصلش نمی شه تا آخرش بخونتشون!:11:

knight 07
26-08-2010, 14:58
دوست عزیز knight07 ببخشید میشه پست هاتونو یک کم خلاصه و کوتاه تر بزارین؟آخه با اینکه مطالب جالبی هستن ولی انقدر زیادن که آدم حوصلش نمی شه تا آخرش بخونتشون!:11:
سعی خودمو میکنم وممنون از نظرتون.:40:

kiarash3500
28-08-2010, 14:24
میشه لینک کتاب های ترجمه شدش رو بذارین؟

Iman_m123
28-08-2010, 15:47
میشه لینک کتاب های ترجمه شدش رو بذارین؟

سلام

شما میتونید از سایت :

دانلود کنید کتابارو.

موفق باشی :40:

knight 07
06-09-2010, 14:55
دوستان کسی خبری از ترجمه کتابهای جدید دارن شان داره؟

Iman_m123
06-09-2010, 19:38
دوستان کسی خبری از ترجمه کتابهای جدید دارن شان داره؟

مجموعه هست ؟ چند جلد ؟ اسمش ؟

knight 07
06-09-2010, 20:27
مجموعه هست ؟ چند جلد ؟ اسمش ؟
جلاد لاغر و سه گانه شهر،حداقل صفحه ی قبل رو میخوندین،اونجا معرفی کردم.

The Black Dahlia
06-09-2010, 20:32
من زیاد از سیرک عجایب خوشم نیومد یعنی فقط فصل 1 رو خوندم دیگه ادامه ندادم
اصلا پیشم جالب نبود...

Iman_m123
06-09-2010, 22:00
جلاد لاغر و سه گانه شهر،حداقل صفحه ی قبل رو میخوندین،اونجا معرفی کردم.

حالا چرا میزنین ؟ :31:

میخواستم ببینم لینک دانلود English کسی نداره ؟ ( اصلا منتر شده چیزیش ؟ )

knight 07
06-09-2010, 22:36
من زیاد از سیرک عجایب خوشم نیومد یعنی فقط فصل 1 رو خوندم دیگه ادامه ندادم
اصلا پیشم جالب نبود...

آره اولاش یکم کسل کنندس ولی کتاب های بعدیش خیلـــــــــــی جالبتره،پیشنهاد میکنم بخونین.

میخواستم ببینم لینک دانلود English کسی نداره ؟ ( اصلا منتر شده چیزیش ؟ )
آره سه گانه شهر و جلاد لاغر منتشر شدن البته در انگلیس فکر میکنم.

karin
07-09-2010, 02:15
سلام

مرسی بابت تاپیک
من نمی شناختمش

کلا حجم کتاباش بالاست؟

و اینکه به کسی که کاری ازش نخونده چه کتابی رو در ابتدا پیشنهاد می کنید؟

ممنون : )

Iman_m123
07-09-2010, 10:56
سلام

مرسی بابت تاپیک
من نمی شناختمش

کلا حجم کتاباش بالاست؟

ممنون : )

سلام
کتاب سرزمین اشباحش 12 جلده که فکر میکنم اگه بخواین PDF دانلود کنین ( البته فارسی ) نزدیک 40 مگ بشه ( اگر به طور میانگین حجم هر کتاب 3 مگ باشه :31: )
کتاب دیموناتا ( سرزمین شیاطین ) هم که 10 جلده که حجمش نزدیک 30 مگ میشه .

من فکر میکنم سرزمین اشباحو بخونین بهتره :31: ( البته میشه گفت از جلد 6 داستانش یکمی تغییر میکنه و خیلی ربطی به 6 جلد اول نداره )

knight 07
07-09-2010, 19:21
منم باIman_m123 موافقم،اول مجموعه سرزمین اشباهو بخونید(البته اگر از جلد یکش خوشتون نیومد،حوصله کنید و بخونیدش چون از اون جلد به بعد قشنگتر میشه)بعد هم مبارزه با شیاطینو بخونید که بر عکس اولی جلدهای 6-1 از آخریا بهتره.

karin
07-09-2010, 19:31
سلام
کتاب سرزمین اشباحش 12 جلده که فکر میکنم اگه بخواین PDF دانلود کنین ( البته فارسی ) نزدیک 40 مگ بشه ( اگر به طور میانگین حجم هر کتاب 3 مگ باشه :31: )
کتاب دیموناتا ( سرزمین شیاطین ) هم که 10 جلده که حجمش نزدیک 30 مگ میشه .

من فکر میکنم سرزمین اشباحو بخونین بهتره :31: ( البته میشه گفت از جلد 6 داستانش یکمی تغییر میکنه و خیلی ربطی به 6 جلد اول نداره )

خدا منو بکشه 12 جلده؟
من جنگ و صلح دو جلدی رو 1 سال طول دادم : دی

خیلی علاقه ای به خوندن کتاب پشت پی سی ندارم. دیوایس مناسب دیگه ای هم واسه کتاب خوندن ندارم. حالا میرم کتابخونه یه جلدشو میگیرم میخونم فعلا ببینیم چه جوریاس

منم باIman_m123 موافقم،اول مجموعه سرزمین اشباهو بخونید(البته اگر از جلد یکش خوشتون نیومد،حوصله کنید و بخونیدش چون از اون جلد به بعد قشنگتر میشه)بعد هم مبارزه با شیاطینو بخونید که بر عکس اولی جلدهای 6-1 از آخریا بهتره.

مرسی از راهنمایی تون
در اولین فرصت یه جلدشو میخونم ببینم با سلایقم جور در میاد نه

از هر دوتون ممنون :11:

Iman_m123
07-09-2010, 19:37
خدا منو بکشه 12 جلده؟
من جنگ و صلح دو جلدی رو 1 سال طول دادم : دی

:31:

من کتاب 8-9-10 سرزمین شیاطینو ( نزدیکای 500 صفحه میشه فکر کنم :31: ) توی کمتر از 1 هفته خوندم
کتاب 7 هم توی 1 روز خوندم :31:

یه کتاب 125 صفحه ای رو هم توی 5 ساعت :31:

tired friend
07-09-2010, 19:57
سلام من به سرزمین اشباح رای دادم......حتما می گیرمش.......جالب میاد.....

*IN*
07-09-2010, 20:24
امان از رفیق ناباب؛12جلدشو تو 1ماه خوندم...
یادش بخیر با بچه ها میشستیم تو حیات مدرسه اشباح میخوندیم،یکی رد میشد فکر میکرد ک*خلیم:31:
فیلمشو دیدین؟؟؟خیلی بد ساختن؛مرلاو یکی از شخصیتای مورد علاقهی من بود ولی توفیلم...

Iman_m123
07-09-2010, 20:51
فیلمشو دیدین؟؟؟خیلی بد ساختن؛مرلاو یکی از شخصیتای مورد علاقهی من بود ولی توفیلم...

فیلمش که The Vampire's Assistant هست . فکر کنم در مورد کتاب 1 باشه فقط .

*IN*
07-09-2010, 21:56
فیلمش که The Vampire's Assistant هست . فکر کنم در مورد کتاب 1 باشه فقط .

فقط 1 نیست واسه 1 تا3 هستش

knight 07
08-09-2010, 19:21
فقط 1 نیست واسه 1 تا3 هستش
آخه کجای کتاب یک تا سه استیو میاد مامان بابای دارنو گروگان میگیره؟در کل خیلی با کتاب فرق میکرد که به جای بهتر کردنش،بدترش کرده.

Gam3r
08-09-2010, 19:57
آخه کجای کتاب یک تا سه استیو میاد مامان بابای دارنو گروگان میگیره؟در کل خیلی با کتاب فرق میکرد که به جای بهتر کردنش،بدترش کرده.

آخه كجاي كل كتاب ( جلد 1 تا 12 سرزمين اشباه ) استيو مامان و باباي دارن رو گروگان ميگيره ؟!
اصلا مامان و باباي دارن نقش مهمي ندارن، فقط توي كتاب يك ( سيرك عجايب ) هستند

knight 07
09-09-2010, 23:16
دوستان حالا که بحث فیلم اومد میگم که فیلمی که ساختن(دستیار یک شبح) دیگه ادامه نداره؟یعنی بازم میخوان بسازن؟

*IN*
10-09-2010, 00:16
دوستان حالا که بحث فیلم اومد میگم که فیلمی که ساختن(دستیار یک شبح) دیگه ادامه نداره؟یعنی بازم میخوان بسازن؟

فعلا که خبری نیست،ولی به نظر من با این گندی که زدن نسازن بهتره!!!
به نظر من اینو بیخیال شن شیاطین رو بدن به یه کارگردان درست حسابی،از توش میشه یه اسلشر قشنگ درآورد

knight 07
11-09-2010, 10:12
فعلا که خبری نیست،ولی به نظر من با این گندی که زدن نسازن بهتره!!!
به نظر من اینو بیخیال شن شیاطین رو بدن به یه کارگردان درست حسابی،از توش میشه یه اسلشر قشنگ درآورد
به نظرم فیلم کتاب آزمونهای مرگ باید جالب بشه(البته اگر مثل فیلم اولی گند نزنن)

Gam3r
11-09-2010, 12:09

دموناتا رو ميگي ؟
اون رو كه اصلا نميشه ساخت ! خيلي خيلي تخيلي هست !

Iman_m123
11-09-2010, 13:10
اون رو كه اصلا نميشه ساخت ! خيلي خيلي تخيلي هست !

مثلا بخان لرد لاس یا سایه رو بسازن :31:

البته از نظر شدنی که میشه ولی خوب نمیشه

Gam3r
11-09-2010, 14:20
بله ميشه ولي اصلا خوب نميشه !

مثلا اونجا كه گروبز از سوراخ در بيرون پريد !! :دي
يا اينكه مبارزه ها با شياطين ! اون از هري پاتر كه كتابي داشت با جزييات بسيار كم و هيجان در سطح تيم ملي، فيلم هاش همچين خوب از آب در نيومد، خيلي مسخره تر از كتابش شد، مثلا شخصيت ها به جاي اينكه خوشتيپ باشن يكي از يكي مسخره تر بود ! يا اينكه خودشون ميومدن توي فيلم، داستان كتاب رو تغيير ميدادند !
حالا چه برسه به فيلم در رابطه با ديموناتا ! اون جزييات رو كه به هيچ نميتونن پياده كنن هيچ، ميزنن كتاب رو هم زير سوال ميبرن :دي

Maggy_P
13-09-2010, 22:02
آخه كجاي كل كتاب ( جلد 1 تا 12 سرزمين اشباه ) استيو مامان و باباي دارن رو گروگان ميگيره ؟!
اصلا مامان و باباي دارن نقش مهمي ندارن، فقط توي كتاب يك ( سيرك عجايب ) هستند
اصلا فیلمش گند زده بود به کتاب!!
انگار کسی که فیلمو ساخته بوده حتی یک صفحه از کتابش نخونده بوده!

مثلا از کی تا حالا آقای کرپسلی عاشق خانم تروسکا بوده!؟!! :18:
طفلکی آرا

یا اصلا این ربکا چی بود به زور چپونده بودن توی فیلم!!؟

Gam3r
13-09-2010, 22:06
اصلا فیلمش گند زده بود به کتاب!!
انگار کسی که فیلمو ساخته بوده حتی یک صفحه از کتابش نخونده بوده!

مثلا از کی تا حالا آقای کرپسلی عاشق خانم تروسکا بوده!؟!!
طفلکی آرا

یا اصلا این ربکا چی بود به زور چپونده بودن توی فیلم!!؟

عاشق عنكبوتش بود ديگه ... يادت رفته تار هاي عنكبوتش كه توي دهنش ميتنيد رو قورت ميداد ؟‌ :دي
البته دارن عاشق عنكبوت بوده نه لارتن ! يحتمل اشتباه چاپي بوده ! :دي

و : در مورد كتاب جلاد لاغر كه كتاب جديد دارن شان هست اطلاعاتي داريد ؟
شنيدم كه چاپ شده ؟ يا در دست نوشتنه ؟ ... اگه اطلاعاتي داريد لطفا بگيد !

Maggy_P
13-09-2010, 22:11
عاشق عنكبوتش بود ديگه ... يادت رفته تار هاي عنكبوتش كه توي دهنش ميتنيد رو قورت ميداد ؟‌ :دي
البته دارن عاشق عنكبوت بوده نه لارتن ! يحتمل اشتباه چاپي بوده ! :دي

و : در مورد كتاب جلاد لاغر كه كتاب جديد دارن شان هست اطلاعاتي داريد ؟
شنيدم كه چاپ شده ؟ يا در دست نوشتنه ؟ ... اگه اطلاعاتي داريد لطفا بگيد !
اسم عنکبوتش خانم اکتا بود!
خانم تروسکا همون خانم ریشو بود.

----------------
یک جا خونده بودم چاپ شده.

Gam3r
13-09-2010, 22:17
ئه ... تروسكا و اكتا يكم شبيه به هم هستند ديگه خب :دي
ببين ... تروسكا ... اكتا ... شبيه به هم نيستند ؟ :دي
درضمن اون خانوم ريشو نيست ! كجاش ريش داره بيچاره !

منم شنيدم كه چاپ شده ولي ظاهرا هنوز به فارسي برگردونده نشده !

و در مورد فيلم : من فيلمش رو نديدم و حس دانلودش رو هم ندارم اما يكي از بچه ها كه دانلود كرده بود ميگفت از لارتن متنفر شده !! ميگفت اگه ميدونست لارتن اين شكليه و اين جوريه هيچ وقت از لارتن خوشش نميومد !
يعني در اين حد بده ؟
اما تصويري كه من از لارتن توي ذهنم دارم : مردي چند صد ساله با شنلي قرمز كه فداكارانه كشته شده ... اما با اين اوصاف فكر كنم به زودي تصوير ذهنيم از لارتن خدشه دار بشه !

Maggy_P
13-09-2010, 22:21
ئه ... تروسكا و اكتا يكم شبيه به هم هستند ديگه خب :دي
ببين ... تروسكا ... اكتا ... شبيه به هم نيستند ؟ :دي
درضمن اون خانوم ريشو نيست ! كجاش ريش داره بيچاره !

منم شنيدم كه چاپ شده ولي ظاهرا هنوز به فارسي برگردونده نشده !

و در مورد فيلم : من فيلمش رو نديدم و حس دانلودش رو هم ندارم اما يكي از بچه ها كه دانلود كرده بود ميگفت از لارتن متنفر شده !! ميگفت اگه ميدونست لارتن اين شكليه و اين جوريه هيچ وقت از لارتن خوشش نميومد !
يعني در اين حد بده ؟
اما تصويري كه من از لارتن توي ذهنم دارم : مردي چند صد ساله با شنلي قرمز كه فداكارانه كشته شده ... اما با اين اوصاف فكر كنم به زودي تصوير ذهنيم از لارتن خدشه دار بشه !
فکر کنم یادتون رفته

توی سیرک عجایب ، خانم تروسکا ، همون بود که ریش در میآورد :46:
و توی فیلمش کرپسلی عاشقش بود!!! :27:
واقعا فیلمش افتضاحه!!

اگر فیلم رو ندیدین پیشنهاد میکنم اصلا نبینیدش
تصویر ذهنی که از شخصیت ها ساختید خراب میشه

Gam3r
13-09-2010, 22:25
فکر کنم یادتون رفته

من حتي يادمه كه پيشگفتار كتاب چي بود ! خودت يادت رفته :31:
دقيقا يادمه كه كتاب از توي مستراح شروع ميشد ! :31:
ديگه نگو يادم رفته :31:

توی سیرک عجایب ، خانم تروسکا ، همون بود که ریش در میآورد :46:

ريش در مياورد ... ولي اينجور كه شما نوشتي : خانم تروسکا همون خانم ریشو بود. بنده خدا ريش كه نداشت ! فقط در مياورد بعد ميداد داخل ! :31:

و توی فیلمش کرپسلی عاشقش بود!!! :27:

حالا خوشگل هست يا نه ؟ :31:

واقعا فیلمش افتضاحه!!

كتابش هم همچين تعريفي نداشت ! :27:

اگر فیلم رو ندیدین پیشنهاد میکنم اصلا نبینیدش

هر چيزي به يك بار تجربه مي ارزه هرچند اگه بد باشه :31:

تصویر ذهنی که از شخصیت ها ساختید خراب میشه

چنجش ميكنيم :27:

Maggy_P
13-09-2010, 22:33
من حتي يادمه كه پيشگفتار كتاب چي بود ! خودت يادت رفته :31:
دقيقا يادمه كه كتاب از توي مستراح شروع ميشد ! :31:
ديگه نگو يادم رفته :31:

ريش در مياورد ... ولي اينجور كه شما نوشتي : خانم تروسکا همون خانم ریشو بود. بنده خدا ريش كه نداشت ! فقط در مياورد بعد ميداد داخل ! :31:

حالا خوشگل هست يا نه ؟ :31:

كتابش هم همچين تعريفي نداشت ! :27:
هر چيزي به يك بار تجربه مي ارزه هرچند اگه بد باشه :31:

شرمنده از جمله ی یادتون رفته منظور بدی نداشتم :46:

اووووه! ای بابا منم منظورم از ریشو همون بود ! :31:

بازیگر فیلم خانم تروسکا و دارن و کرپسلی

Gam3r
13-09-2010, 22:37
شرمنده از جمله ی یادتون رفته منظور بدی نداشتم :46:

با نهايت سرعتي كه در خودت ميبيني از محوطه متواري شو :31:
شوخي كردم زياد ناراحت نشدم ... يكي از معاني واژه ي انسان، فراموشكاره ! حالا عربيش يادم رفته چون آخونده يكم لكنت زبون داشت فقط همينو فهميدم :31:

اووووه! ای بابا منم منظورم از ریشو همون بود ! :31:

يادت باشه جلوي خودش اينجوري صحبت نكني ناراحت ميشه :31:

بازیگر فیلم خانم تروسکا و دارن و کرپسلي

خوش به حالت بخواي عكس بزاري ضميمه ميكني، ما بايد بريم تو ايران بلاگ آپ كنيم :27:
ولي خودمونيما اين تروسكا هم چيز بدي نيست :31: منم بودم شايد عاشقش ميشدم :31:
اين كرپسلي هم با اين سن 300-400 سالش اومده اينجوري فشن كرده :31: خيلي باحال شده خداييش :31:
اونكه رو به روي كرپسلي هست دارنه ؟

يك سوال : دارن شان بابت اينكه اجازه بده از روي كتاب هاش فيلم بسازن مبلغي رو دريافت ميكنه ؟ حدودا چقدر ؟
خداكنه بره با اين مبلغ دو تا كمربند لاغري بخره يكم لاغر بشه :31: هركي ميپرسه كتاب چي ميخوني، همين كه ميگيم دارن شان ميگه همون گنده بكه رو ميگي ؟ :27:

Maggy_P
13-09-2010, 22:41
اونكه رو به روي كرپسلي هست دارنه ؟

آره

يك سوال : دارن شان بابت اينكه اجازه بده از روي كتاب هاش فيلم بسازن مبلغي رو دريافت ميكنه ؟ حدودا چقدر ؟
خداكنه بره با اين مبلغ دو تا كمربند لاغري بخره يكم لاغر بشه :31: هركي ميپرسه كتاب چي ميخوني، همين كه ميگيم دارن شان ميگه همون گنده بكه رو ميگي ؟ :27:
بله ، کاملا هم طبیعیه. ولی نمیدونم چقدر به نویسنده میدن

: دی

Gam3r
13-09-2010, 22:44
آره

مثل اينكه اينا بازيگر هارو از توي لپ لپ پيدا كردن :31:

اين فيلمه اونطور كه شنيدم از 3 كتاب اوله نه ؟
عكس اون دوست دختر دارن رو ميشه بزارين ؟ :31: ببينم سليقش چيجوريه :31: اسمش چي بود ؟ دابي ؟ دبي ؟ همينجور چيزا بود مثل اينكه !

مگي جان ميشه يك عكس هم از ارباب شبح واره ها بزاري ببينيم اين پسره ي شرور چه شكليه

Maggy_P
13-09-2010, 22:54
مثل اينكه اينا بازيگر هارو از توي لپ لپ پيدا كردن :31:

اين فيلمه اونطور كه شنيدم از 3 كتاب اوله نه ؟
عكس اون دوست دختر دارن رو ميشه بزارين ؟ :31: ببينم سليقش چيجوريه :31: اسمش چي بود ؟ دابي ؟ دبي ؟ همينجور چيزا بود مثل اينكه !

مگي جان ميشه يك عكس هم از ارباب شبح واره ها بزاري ببينيم اين پسره ي شرور چه شكليه
بله سه کتاب اوله

توی فیلم دبی نیست به جاش یک دختر دیگس که نمیدونم از کجا آووردنش و توی سیرک کار میکنه
اسمش ربکا هست ، دارن با اون دوست میشه

از نظر من بهترین بازیگرش همون آقای تینی بود

عکس اول از راست به چپ :

ربکا ، دارن ، ایورا

عکس دوم :

استیو

Gam3r
14-09-2010, 12:31
بله سه کتاب اوله

توی فیلم دبی نیست به جاش یک دختر دیگس که نمیدونم از کجا آووردنش و توی سیرک کار میکنه
اسمش ربکا هست ، دارن با اون دوست میشه

از نظر من بهترین بازیگرش همون آقای تینی بود

عکس اول از راست به چپ :

ربکا ، دارن ، ایورا

عکس دوم :

استیو

دستت درد نكنه بابت عكس ها ...

ايورا يا همون پسر ماري چقدر مشمئز كننده هست ! آدم اين عكس هارو ميبينه حالت انزجار مانندي بهش دست ميده !
حالا خوبه ايرانيا اين فيلمو نساختن وگرنه ميگفتن كه 98% مردم جهان اين فيلم رو تماشا كردند ! :27:

mohamad h
16-09-2010, 16:14
سلام
کتاب جدید دارن شان اسمش چیه ؟
موضوش چیه؟

knight 07
17-09-2010, 15:19
سلام
کتاب جدید دارن شان اسمش چیه ؟
موضوش چیه؟
پستای اول در رابطه با کتابهای جدید دارن شانه،یه نگاهی بنداز:46:

Gam3r
17-09-2010, 15:34
كتاب جلاد لاغر چاپ شده هنوز يا هنوز داره مينويسه ؟

+

آخرش نگرفتم قضيه ي اين حماسه ي كرپسلي چيه ! داستانه چيه ؟

knight 07
17-09-2010, 15:54
كتاب جلاد لاغر چاپ شده هنوز يا هنوز داره مينويسه ؟

+

آخرش نگرفتم قضيه ي اين حماسه ي كرپسلي چيه ! داستانه چيه ؟
جلاد لاغر چاپ شده،حماسه کرپسلی درباره ی زندگی و ماجراهای آقای کرپسلی قبل از برخورد با دارن شانه.

Gam3r
17-09-2010, 16:13
جلاد لاغر در دست ترجمه ي فارسي هست ؟

و : حماسه ي لارتن كرپسلي چاپ شده ؟ چند جلده ؟ فارسي شده ؟

خيلي ممنون

knight 07
17-09-2010, 17:23
جلاد لاغر در دست ترجمه ي فارسي هست ؟

و : حماسه ي لارتن كرپسلي چاپ شده ؟ چند جلده ؟ فارسي شده ؟

خيلي ممنون
سایت طرفداران دارن شان داره ترجمه میکنه بقیه رو نمیدونم.
نه هنوز؛4،نه.
خواهش دارم:31:

Gam3r
17-09-2010, 18:36
نه هنوز؛4،نه.

كلا 4 جلده ؟

خواهش دارم

حالا چرا به خودت ميگيري ؟ :دي

Silver WereWOlf
20-09-2010, 16:53
مي دوني چي كم داشت يه كم رابطه ي دارن و دبي رو بيشتر ميكرد و يكم هم در مورد حال دبي بعد از مرگ دارن ميگفت بهتر ميشد در ضمن تو اين كتاب هاي ديگه هم سخصيت اول داستان خوده دارن شارنه؟

knight 07
20-09-2010, 16:54
كلا 4 جلده ؟

حالا چرا به خودت ميگيري ؟ :دي
نه جزئا چهار جلده:31:حماسه کرپسلی چهار جلده دیگه کلی جزئی نداره.

جـــــان!!؟

Gam3r
20-09-2010, 17:26
يعني الان توي مغازه ها هست ؟‌ :دي

knight 07
20-09-2010, 17:44
يعني الان توي مغازه ها هست ؟‌ :دي
نه هنوز چاپ نشده،چجوری بره تو مغازه ها؟هنوز دارن شان جلد اولشو ننوشته ولی گفته چهارجلده ودر مورد آقای کرپسلی!

Gam3r
20-09-2010, 17:48
آهان ! پس 3 جلدش كامل شده ! چهار تا بشه ميده بيرون ! گرفتم !‌

يعني الان همزمان 2 تا رمان با هم مينويسه ؟ چه باحال !

knight 07
20-09-2010, 17:55
آهان ! پس 3 جلدش كامل شده ! چهار تا بشه ميده بيرون ! گرفتم !‌

يعني الان همزمان 2 تا رمان با هم مينويسه ؟ چه باحال !
چیچیو گرفتم!!!(ولش نکن)،بعد از آخرین کتابش که نوشت حالا داره این حماسه کرپسلیو مینویسه،هنوز یه جلدشم ننوشته چند بار بگــــم!!!!:19:

knight 07
20-09-2010, 18:17
دارن شان در آخرین شماره ی شانویل ماهانه خبر داد که انتشار کتاب اول از سری حماسه ی لارتن کرپسلی با عنوان "تولد یک قاتل" حتی قبل از تاریخ اعلام شده خواهد بود و با پایان سپتامبر هوادارن می توانند اقدام به تهیه ی این کتاب از کتاب فروشی های بریتانیا و آمریکا کنند.

او تور های خود در بریتانیا و آمریکا، برای حمایت از انتشار کتاب، را از آخر سپتامبر آغاز خواهد کرد و چند ماه بعد را در کتاب فروشی ها و با ملاقات طرفدارانش سپری خواهد کرد!

دارن شان در شماره ی 122 (سپتامبر 2010) شانویل ماهانه اش نوشت:

[این سپتامبر] برای من ماه بزرگیه. مسلما رویداد اصلی ماه انتشار تولد یک قاتل در آمریکا و بریتانیاست که اولین کتاب از چهارگانه ای درباره ی آقای کرپسلی و زندگی اش پیش از ملاقات دارنه. از انتشار آخرین کتاب من با محوریت خون آشام در بریتانیا شش سال می گذره. و اگرچه سری دیموناتای من مورد استقبال واقع شد، می دونم که تعداد زیادی از شما جای خاصی توی قلبتون برای لارتن، سبا، ونچا، گاونر و بقیه ی گروه کوهستان اشباح دارید و به همین خاطر خوبه که بشه زمان بیش تری با آنها صرف کنید!
من در انگلیس و ایرلند راهی توری برای حمایت از انتشار کتاب می شوم که از پایان سپتامبر شروع شده و در طول هفته ی اول اکتبر ادامه پیدا خواهد کرد. سپس در نیمه ی نوامبر به آمریکا خواهم رفت...

تولد یک قاتل

اگرچه به طور رسمی اکتبر ماهی است که تولد یک قاتل برای فروش عرضه خواهد شد، در واقع تاریخ انتشار آن 30 سپتامبر است...
برای کسانی که هنوز نمی دانند، تولد اولین جلد از چهار کتابی است که حول زندگی لارتن کرپسلی پیش از آشنایی با دارن شان می چرخد.
این یک سری ماجرایی عظیم از هر نظر است. حدود 200 سال را پوشش می دهد، از تمامی قاره ها عبور خواهد کرد، شخصیت های زیادی را عرضه می کند و خطوط داستانی بیش از حد تصور شما خواهد داشت!
در طول داستان شاهد خواهیم بود که چگونه لارتن وارد دنیای اشباح شد، چگونه مراتب اشباح را طی کرد، و چرا تصمیم به ترک قبیله گرفت. با شخصیت های قدیمی و جدید زیادی رو به رو خواهیم شد. و در نهایت با زنی که لارتن به او عشق می ورزید، دوستانی که به او نزدیک بودند و مسیر دشواری که اغلب مواقع طی می کرد آشنا خواهیم شد.
برگرفته از:
darrenshanfans.ir

Gam3r
20-09-2010, 18:21
و با پایان سپتامبر هوادارن می توانند اقدام به تهیه ی این کتاب از کتاب فروشی های بریتانیا و آمریکا کنند.

يعني براي گرفتن كتاب بايد بريم آمريكا يا بريتانيا ؟
اينكي خيلي ظلمه

knight 07
21-09-2010, 14:53
در ضمن تو اين كتاب هاي ديگه هم سخصيت اول داستان خوده دارن شارنه؟
نه

اينكي خيلي ظلمه
چیکار میشه کرد...:14:

*IN*
21-09-2010, 14:59
اينكي خيلي ظلمه

فکر کنم تو آمازون سفارش بدی برات میارن...

knight 07
23-09-2010, 21:37
دوستان من شنیدم که مجموعه شهر ترجمه شده و چاپ شده یا داره چاپ میشه،کسی اطلاعات کاملتری داره؟

Iman_m123
24-09-2010, 12:17
سلام دوستان

2 تا داستان کوتاه از دارن شان بود که گفتم اینجا بزارم شاید تکراری نباشه : دی

کتاب اول :

عشقبازی شبانه
حجم : 265 kb
تعداد صفحات : 13 صفحه

کتاب دوم :

سفر به ترنسیلوانیا
حجم : 160 kb
تعداد صفحات : 6 صفحه

منبع :

موفق باشید :40:

Silver WereWOlf
24-09-2010, 17:11
دوستان كسي ليستي از كتاب هاي دارن كه تا حالا چاپ شده داره يا قراره بشه
اگه هم كسي لينك دانلود هم بزاره ممنون ميشم:11:

Gam3r
24-09-2010, 19:35
ليست كتاب نميخواد به نظرم، كتاب هاي معروفش :‌

1. سرزمين اشباه ( يا به ترجمه ي ديگه : حماسه ي دارن شان ) ----- 12 جلد
اين كتاب بيشتر به درد بچه هاي زير 15 سال ميخوره چون خيلي ابتدايي هست و زياد سخت نيست ( يعني يكدونه لغتي توش نميتوني پيدا كني كه به نظرت جالب باشه !
2. نبرد با شياطين ( يا به ترجمه ي ديگه : ديموناتا ) ----- 10 جلد
اين كتاب خيلي عالي هست و استقبال جهاني هم همينو ميگه ... داستان هيجان انگيز، پيچيده و پايان فوق العاده غافل گير كننده !‌

پيشنهاد ميكنم دومي رو بخري و بخوني ( e-book به نظر من خيلي به چشم آسيب ميرسونه، حالا هرجور خودت راحتي ... )

knight 07
24-09-2010, 20:00
کتابارو میتونی از سایت طرفداران دارن شان دانلود کنی:

Iman_m123
24-09-2010, 20:01
2. نبرد با شياطين ( يا به ترجمه ي ديگه : ديموناتا ) ----- 10 جلد
اين كتاب خيلي عالي هست و استقبال جهاني هم همينو ميگه ... داستان هيجان انگيز، پيچيده و پايان فوق العاده غافل گير كننده !‌

پايان فوق العاده غافل گير كننده ! و یکمی الکی :31:

اگه هم كسي لينك دانلود هم بزاره ممنون ميشم

همین طور که Gam3r جان گفت e-book بخونی ( مثل من ) چشمت داغون میشه ( چشم من ضعیف بود خوندم هیچی نشد : هه هه )

اگر خواستی دانلود کنی توی سایت طرفداران دارن شان لینک دانلودش هست

knight 07
03-10-2010, 22:38
اولین کتاب از حماسه ی لارتن کرپسلی با عنوان "تولد یک قاتل" در بریتانیا و آمریکا منتشر شد.
جهت اطلاع عزیزانی که اخبار قبلی این کتاب را دنبال نکرده اند، حماسه ی لارتن کرپسلی یک سری چهارگانه در مورد زندگی لارتن کرپسلی است و به شرح حوادث زندگی او قبل از ملاقات با دارن شان می پردازد. تولد یک قاتل سال های اولیه ی زندگی لارتن و چگونگی شبح شدنش را شرح می دهد.
دارن شان با تور های چندین روزه در انگلستان، ایرلند و آمریکا از انتشار کتاب حمایت می کند.

دارن شان در شماره ی 123 (اکتبر 2010) شانویل ماهانه اش نوشت:

این ماه، ماهیه که تولد یک قاتل در بریتانیا و آمریکا منتشر میشه...هورا!!! من اولین نسخه رو مدت ها پیش توی ژانویه 2007 نوشتم و در نتیجه نزدیک به چهار سال چشم انتظار این روز بوده ام! برای یک بار فکر کنم ممکنه که من در مورد انتشار یکی از کتاب هام مشتاق تر از شما باشم!

برای حمایت از عرضه ی کتاب من اواخر سپتامبر تور خودم رو توی بریتانیا و ایرلند شروع می کنم که تا هفته ی اول اکتبر ادامه داره. بعد، نیمه ی نوامبر به آمریکا خواهم رفت!

برگرفته از سایت طرفداران دارن شان.

Gam3r
04-10-2010, 07:43
دستت درد نكنه عزيز ...

يه سوال : پس كتاب جلاد لاغر چي شد اين وسط ؟!
اون مگه يك رمان تك جلدي نبود ؟ پس اون چي شد ؟

*IN*
04-10-2010, 08:48
دستت درد نكنه عزيز ...

يه سوال : پس كتاب جلاد لاغر چي شد اين وسط ؟!
اون مگه يك رمان تك جلدي نبود ؟ پس اون چي شد ؟

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

knight 07
04-10-2010, 09:54
این یکی از جلدای حماسه ی لارتنه...
نه،تو صفحه ی اول این تاپیک توضیحی از این کتاب دادم،جلاد لاغر یه تک جلدی جداست...

Maggy_P
04-10-2010, 11:48
دوستان کمیک دارن شان هم ترجمه شده که خیلی قشنگه :

بقیش هم توی این تاپیکه :

Silver WereWOlf
06-10-2010, 08:58
دوستان داستان اول مبارزه با شياطين (لرد لاس) رو خوندم
داستان دوم اولشم (دزد شيطاني) انگار هيچ ربطي به داستان اول نداره
:18:

*IN*
06-10-2010, 09:27
دوستان داستان اول مبارزه با شياطين (لرد لاس) رو خوندم
داستان دوم اولشم (دزد شيطاني) انگار هيچ ربطي به داستان اول نداره
:18:
آره...
چند جلد اول یه چی تو مایه های معرفی شخصیتاس بعد از بک دیگه به هم مربوط میشن...

Guts
06-10-2010, 09:55
من جفت آثار دارن شان رو خوندم هم سرزمین اشباح (یا همون حماسه دارن شان) و هم نبرد با شیاطین (یا همون The Demonata)؛
اوایل نبرد با شیاطین خیلی خوب بود مخصوصاً کتاب های اول تا سومش عالی بود، ولی تو کتاب های آخرش (6-7 به بعد) دیگه انگار داستان از دستش خارج میشه و یکمی ناباورانه میشه دیگه اون جزئی پردازی های اولیه رو نداره و داستان الکی گنده میشه فقط؛
ولی سرزمین اشباح خیلی سیر بهتری داره و تا آخرش واقعاً داستان عالی پیش میره برای همینم هست که سرزمین اشباح کلاً مجموعه ی پرطرفدارتر و بهتری هم هست که فیلمم از روش ساختن. با این حال من جفتشون رو دوست دارم و منتظر اثر بعدی دارن شان هستم (حماسه ی لارتن کریپسلی).

Gam3r
07-10-2010, 19:26
سرزمین اشباح کلاً مجموعه ی پرطرفدارتر

تا اونجايي كه من اطلاع دارم دموناتا خيلي پر طرفدار تر از سرزمين اشباح هست !

mohamad h
14-10-2010, 19:41
من جفت آثار دارن شان رو خوندم هم سرزمین اشباح (یا همون حماسه دارن شان) و هم نبرد با شیاطین (یا همون The Demonata)؛
اوایل نبرد با شیاطین خیلی خوب بود مخصوصاً کتاب های اول تا سومش عالی بود، ولی تو کتاب های آخرش (6-7 به بعد) دیگه انگار داستان از دستش خارج میشه و یکمی ناباورانه میشه دیگه اون جزئی پردازی های اولیه رو نداره و داستان الکی گنده میشه فقط؛
ولی سرزمین اشباح خیلی سیر بهتری داره و تا آخرش واقعاً داستان عالی پیش میره برای همینم هست که سرزمین اشباح کلاً مجموعه ی پرطرفدارتر و بهتری هم هست که فیلمم از روش ساختن. با این حال من جفتشون رو دوست دارم و منتظر اثر بعدی دارن شان هستم (حماسه ی لارتن کریپسلی).
منم سرزمین اشباحو خیلی بیشتر دوست دارم دموناتا رو تا 8 بیشتر نخوندم
حماسه لارتن کرپسلی کی میاد:20:

*IN*
14-10-2010, 23:18
دیروز مسیرم افتاد انتشارات قدیانی،از یارو پرسیدم" کتابای جدید دارن شان رو چاپ نمیکنید" گفت "نه"

Gam3r
15-10-2010, 07:43
شايد داشت باهات شوخي ميكرد !

*IN*
15-10-2010, 10:40
شايد داشت باهات شوخي ميكرد !
مگه من با اون گلابی شوخی دارم؟؟؟
نه جدی میگفن...
خدا کنه یه انتشارات درست حسابیه دیگه کتابارو چاپ کنه...

Facon_Archi
15-10-2010, 11:44
نبرد شیاطین تا جلد چند ترجمه شده؟
من 9 رو انگلیسی ش رو خوندم
دیگه یادم رفت دنبال کنم اصن: دی

*IN*
15-10-2010, 12:49
نبرد شیاطین تا جلد چند ترجمه شده؟
من 9 رو انگلیسی ش رو خوندم
دیگه یادم رفت دنبال کنم اصن: دی

10 جلدش چاپ شده...
مجموعه کامله...

knight 07
15-10-2010, 13:24
دیروز مسیرم افتاد انتشارات قدیانی،از یارو پرسیدم" کتابای جدید دارن شان رو چاپ نمیکنید" گفت "نه"
اتفاقا من هفته پیش از یه کتابفروشی شهرمون (شیــــــــــراز) که میشه گفت نسبتا بزرگ بود پرسیدم مجموعه شهر کی میاد و اون گفت که:« ترجمه و چاپ شده و اونم سفارش داده که براش بیارن»...:14:

*IN*
15-10-2010, 13:31
اتفاقا من هفته پیش از یه کتابفروشی شهرمون (شیــــــــــراز) که میشه گفت نسبتا بزرگ بود پرسیدم مجموعه شهر کی میاد و اون گفت که:« ترجمه و چاپ شده و اونم سفارش داده که براش بیارن»...:14:

کدوم انتشارات چاپ کرده؟؟؟
اگه گرفتی ممونون میشم بگی مال کدوم انتشاراته وقیمتش چنده...

Gam3r
15-10-2010, 14:05
اتفاقا من هفته پیش از یه کتابفروشی شهرمون (شیــــــــــراز) که میشه گفت نسبتا بزرگ بود پرسیدم مجموعه شهر کی میاد و اون گفت که:« ترجمه و چاپ شده و اونم سفارش داده که براش بیارن»...

مجموعه شهر چيه ؟!

*IN*
15-10-2010, 20:00
مجموعه شهر چيه ؟!
سری کتاباییه که دارن بعد از دموناتا نوشته

Gam3r
15-10-2010, 20:01
منظور همون حماسه ي لارتن كرپسليه ؟

mohamad h
15-10-2010, 20:27
مگه بعد دموناتا چند جلد نوشته

*IN*
15-10-2010, 20:56
منظور همون حماسه ي لارتن كرپسليه ؟

نه فرق میکنه یه سریه 3 جلدیه...

Gam3r
15-10-2010, 21:15
پس اون حماسه لارتن چي شد ؟!! ميشه كامل توضيح بدي ؟

*IN*
15-10-2010, 21:35
پس اون حماسه لارتن چي شد ؟!! ميشه كامل توضيح بدي ؟

شهر یه سریه 3 جلدیه که دارن شان با اسم مستعار d.b.shan نوشته...
این شهر مخصوص بزرگسالانه،یعنی مثل شیاطین و اشباح برای بچه ها ننوشته...
این سری فکر کنم سال قبل بعد از تموم شدن دموناتا اومد...
حماسه لارتنم که کلا یه سریه دیگس که البته برای بچه هاست...

Gam3r
16-10-2010, 12:41
يعني همزمان مينويسه ؟
چه جالب !

mohamad h
16-10-2010, 13:11
شهر یه سریه 3 جلدیه که دارن شان با اسم مستعار d.b.shan نوشته...
این شهر مخصوص بزرگسالانه،یعنی مثل شیاطین و اشباح برای بچه ها ننوشته...
این سری فکر کنم سال قبل بعد از تموم شدن دموناتا اومد...
حماسه لارتنم که کلا یه سریه دیگس که البته برای بچه هاست...
یعنی شهر الان تو بازار هست ؟اگه خوندیش قشنگه ؟ موضوش چیه؟
ممنون

*IN*
16-10-2010, 13:34
یعنی شهر الان تو بازار هست ؟اگه خوندیش قشنگه ؟ موضوش چیه؟
ممنون
تو ایران من ندیدم انتشارات قدیانی هم که شیاطین و اشباح رو چاپ کرده ترجمه نکرده...
صفحه قبل یکی از بچه ها گفت تو شهرشون "شیــــــــــراز" دیده

Gam3r
16-10-2010, 13:48
كتابش در مورد چي هست حالا ؟

Maggy_P
19-12-2010, 17:47
یک تیم ترجمه دارن کتاب تولد یک قاتل رو ترجمه میکنن که تا الآن دو فصلشو ترجمه کردن
(خودم هم بعضی از فصولش رو ترجمه میکنم)

برای کسانی که علاقه دارن کتاب رو بخونن :
فصل اول :

فصل دوم :

black elm
05-01-2011, 19:17
هر چي باشه خدا كنه مثل حماسه دارن شان سر و تهشو بهم نياره من از خوندن پشيمون شم

Gam3r
06-01-2011, 12:33
حماسه دارن شان که خیلی خوب تموم شدش ...

Iman_m123
09-01-2011, 19:26
آقا شیراز کدوم کتاب فروشی داشته ؟
اگه بود بگید بریم بگیریم :31:

( اگه بود پستم میکنیم ... :31: )

Gam3r
09-01-2011, 20:58
جلاد لاغرو تا فصل 7 ترجمه کردن ... خواستین بگین لینک بدم :چشمک

knight 07
21-01-2011, 17:46
آقا شیراز کدوم کتاب فروشی داشته ؟
اگه بود بگید بریم بگیریم :31:

( اگه بود پستم میکنیم ... :31: )
دوستان به خاطر درس و مدرسه ... خیلــــــی کم میام تو پی سی وورلد ... من گفتم یه فروشنده تو آخرای تابستون گفته که چاپ شده و ما هم سفارش دادیم که بیارن برامون که مثل این که خالی میبسته:31: چون خودم تازه تو نت 7فصلشو دانلود کردم...
لینک دانلود برای علاقمندان:
فصل1:

فصل2:

فصل3:

فصل4:

فصل5:

فصل6:

فصل7:

Gam3r
21-01-2011, 17:49
من تا فصل 2 رو خوندم اما جذابیت نداشت و همون لحظه هم شارژ ADSL ام تموم شد دیگه نخوندم !

شما تا فصل چند خوندی ؟ عنصر هیجان بهش تزریق میشه ؟

knight 07
21-01-2011, 17:54
من تا فصل 2 رو خوندم اما جذابیت نداشت و همون لحظه هم شارژ ADSL ام تموم شد دیگه نخوندم !

شما تا فصل چند خوندی ؟ عنصر هیجان بهش تزریق میشه ؟
امتحانای ترم 1 تازه تموم شده...:31: کم کم میخوام شروع کنم به خوندن...

Gam3r
24-06-2011, 15:44
دوستان ، جلاد لاغر بالاخره ترجمه و منتشر شد ؟

Maggy_P
24-06-2011, 16:28
دوستان ، جلاد لاغر بالاخره ترجمه و منتشر شد ؟
آره
توی نمایشگاه کتاب امسال ، انتشارات بنفشه بود.

Gam3r
24-06-2011, 16:43
کتابش رو خوندین ؟ ارزش خریدن داره توی این بی پولی ؟ : دی
من 4 فصل اولش رو از سایت طرفداران فانتزی گرفتم اما زیاد نچسبید بهم واسه همین الان برای خریدش دودل هستم ...

mmspars
17-10-2011, 10:43
من کتاب 11 دارن شان رو دانلود کردم (شاید از بیشتر از 20 لینک مختلف)بعد متوجه شدم که صفحات 49 تا 65 رو نداره اگه کسی داره لطفا کمک کنه / با تشکر